Pr. løb: Speedo 2008
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Frisim Damer | Akos Arkitekter | Deltagerliste | |
2 | 200m Frisim Herrar | Misja | Deltagerliste | |
3 | 200m Medley Damer | Kjellberg | Deltagerliste | |
4 | 200m Medley Herrar | Viktor Vakava Fastighetsb | Deltagerliste | |
5 | 200m Frisim Damer | IBS Javasolutions AB | Deltagerliste | |
6 | 200m Frisim Herrar | Qommunicera | Deltagerliste | |
7 | 100m Fjärilsim Damer | Albert Andersson Chark | Deltagerliste | |
8 | 100m Fjärilsim Herrar | Göteborgs Egnahems AB | Deltagerliste | |
9 | 200m Ryggsim Damer | EHC Teknik AB | Deltagerliste | |
10 | 200m Ryggsim Herrar | Mölndalsposten | Deltagerliste | |
11 | 100m Fjärilsim Damer | Alexandra | Deltagerliste | |
12 | 100m Fjärilsim Herrar | Qommunicera | Deltagerliste | |
13 | 200m Ryggsim Damer | Kjellberg | Deltagerliste | |
14 | 200m Ryggsim Herrar | Vitec Energy AB | Deltagerliste | |
15 | 100m Frisim Damer | Team Sportia | Deltagerliste | |
16 | 100m Frisim Herrar | Swedbank | Deltagerliste | |
17 | 200m Medley Damer | Viktor Vakava Fastighetsb | Deltagerliste | |
18 | 200m Medley Herrar | Qommunicera | Deltagerliste | |
19 | 100m Ryggsim Damer | IBS Javasolutions AB | Deltagerliste | |
20 | 100m Ryggsim Herrar | Sensus Studieförbund | Deltagerliste | |
21 | 100m Bröstsim Damer | Albert Andressons Chark | Deltagerliste | |
22 | 100m Bröstsim Herrar | Akos Arkitekter | Deltagerliste | |
23 | 400m Frisim Damer | EHC Teknik AB | Deltagerliste | |
24 | 400m Frisim Herrar | Qommunicera | Deltagerliste | |
25 | 400m Frisim Damer | Kjellberg | Deltagerliste | |
26 | 400m Frisim Herrar | Vitec Energy AB | Deltagerliste | |
27 | 200m Frisim Damer | SSAM | Deltagerliste | |
28 | 200m Frisim Herrar | Swedbank | Deltagerliste | |
29 | 100m Bröstsim Damer | Göteborgs Egnahems AB | Deltagerliste | |
30 | 100m Bröstsim Herrar | Qommunicera | Deltagerliste | |
31 | 4X100m Medley Damer | Deltagerliste | ||
32 | 4X100m Medley Herrar | Netto Åby | Deltagerliste | |
33 | 200m Bröstsim Herrar | Akos Arkitekter | Deltagerliste | |
34 | 200m Bröstsim Damer | Mölndalsposten | Deltagerliste | |
35 | 100m Fjärilsim Herrar | Swedbank | Deltagerliste | |
36 | 100m Fjärilsim Damer | Viktor Vakava Fastihetsb | Deltagerliste | |
37 | 200m Fjärilsim Herrar | Albert Andersson Chark | Deltagerliste | |
38 | 200m Fjärilsim Damer | IBS Javasolutions AB | Deltagerliste | |
39 | 100m Frisim Herrar | Akos Arkitekter | Deltagerliste | |
40 | 100m Frisim Damer | EHC Teknik AB | Deltagerliste | |
41 | 200m Bröstsim Herrar | Kjellberg | Deltagerliste | |
42 | 200m Bröstsim Damer | SSAM | Deltagerliste | |
43 | 100m Ryggsim Herrar | Never Surrender Legawear | Deltagerliste | |
44 | 100m Ryggsim Damer | Akos Arkitetker | Deltagerliste | |
45 | 200m Medley Herrar | Göteborgs Egnahems AB | Deltagerliste | |
46 | 200m Medley Damer | Gotevent | Deltagerliste | |
47 | 400m Frisim Herrar | Swedbank | Deltagerliste | |
48 | 400m Frisim Damer | Mölndalsposten | Deltagerliste | |
49 | 200m Bröstsim Herrar | Viktor Vakava Fastighetsb | Deltagerliste | |
50 | 200m Bröstsim Damer | IBS Javasolutions AB | Deltagerliste | |
51 | 200m Fjärilsim Herrar | Åbybadet | Deltagerliste | |
52 | 200m Fjärilsim Damer | Gotevent | Deltagerliste | |
53 | 100m Ryggsim Herrar | Hemköp Mölndals Centrum | Deltagerliste | |
54 | 100m Ryggsim Damer | Never Surrender Legawear | Deltagerliste | |
55 | 100m Frisim Herrar | Qommunicera | Deltagerliste | |
56 | 100m Frisim Damer | Göteborgs Egnahems AB | Deltagerliste | |
57 | 100m Bröstsim Herrar | CC Sport | Deltagerliste | |
58 | 100m Bröstsim Damer | Misja | Deltagerliste | |
59 | 200m Fjärilsim Herrar | Hemköp Mölndals entrum | Deltagerliste | |
60 | 200m Fjärilsim Damer | CC Sport | Deltagerliste | |
61 | 200m Ryggsim Herrar | Akos arkitekter | Deltagerliste | |
62 | 200m Ryggsim Damer | Never Surrender Legawear | Deltagerliste | |
63 | 4X100m Frisim Herrar | Deltagerliste | ||
64 | 4X100m Frisim Damer | Deltagerliste | ||
65 | 400m Medley Damer | EHC Teknik AB | Deltagerliste | |
66 | 400m Medley Herrar | Göteborgs Egnahems AB | Deltagerliste | |
67 | 50m Fjärilsim Damer | Never Surrender Legawear | Deltagerliste | |
68 | 50m Fjärilsim Herrar | Never Surrender Legawear | Deltagerliste | |
69 | 50m Ryggsim Damer | Gotevent | Deltagerliste | |
70 | 50m Ryggsim Herrar | Gotevent | Deltagerliste | |
71 | 800m Frisim Damer | Akos Arkitekter | Deltagerliste | |
72 | 1500m Frisim Herrar | Swedbank | Deltagerliste | |
73 | 50m Bröstsim Damer | Life | Deltagerliste | |
74 | 50m Bröstsim Herrar | Life | Deltagerliste | |
75 | 50m Frisim Damer | Never Surrender Legawear | Deltagerliste | |
76 | 50m Frisim Herrar | Never Surrender Leagwear | Deltagerliste | |
77 | 4X200m Frisim Damer | Deltagerliste | ||
78 | 4X200m Frisim Herrar | Deltagerliste | ||
79 | 200m Frisim Herrar | Deltagerliste |