Discipline: XXXI Turku Super Games
Spodaj so vse discipline tekmovanja, klikni na disciplino, kjer lahko vidiš prijave po skupinah in rezultate.
# | Discipline | Sponzor | Startna lista | Rezultati |
---|---|---|---|---|
1 | 100m Freestyle Masters M | x-copy | Prijave | |
2 | 100m Freestyle Masters W | Belindos | Prijave | |
3 | 100m Free M, B16,B14,B12 | Marli | Prijave | |
4 | 200m Freestyle W, G15 | Profashion Oy Gant | Prijave | |
5 | 50m Breatstroke M, B16 | Ortomat Herpola | Prijave | |
6 | 100m Breatstroke W, G15 | Rosten | Prijave | |
7 | 400m Individual Medley M | Crawford AssaAbloy | Prijave | |
8 | 100m Butterfly W, G15 | Turun Vapaavarasto | Prijave | |
9 | 100m Backstroke M, B16 | Danske Bank Oyj | Prijave | |
10 | 50m Backstroke W, G15,G11 | MuoviTech Finland | Prijave | |
11 | 200m Butterfly M | Belindos | Prijave | |
12 | 200m Ind. Medley W, G15 | Profashion Oy Boomerang | Prijave | |
13 | 400m Freestyle M | Turun Satama | Prijave | |
14 | 50m Freestyle W, G15 | Marli | Prijave | |
15 | 200m Breaststroke M, B16 | Best-Hall | Prijave | |
16 | 200m Backstroke W, G15 | Profashion Oy Gant | Prijave | |
17 | 50m Butterfly M, B16 | Turun Mestaripalvi | Prijave | |
18 | 50m Breast Masters W | Lähi-Tapiola | Prijave | |
19 | 50m Breast Masters M | Danske Bank Oyj | Prijave | |
20 | 100m Free Disabled W | Best-Hall | Prijave | |
21 | 100m Free Disabled M | Marli | ||
22 | 100m Free W, G15,G13,G11 | Belindos | Prijave | |
23 | 200m Freestyle M, B16 | Rosten | Prijave | |
24 | 50m Breaststroke W, G15 | Crawford AssaAbloy | Prijave | |
25 | 100m Breaststroke M, B16 | Ortomat Herpola | Prijave | |
26 | 400m Individual Medley W | Best-Hall | Prijave | |
27 | 100m Butterfly M, B16 | Turun Mestaripalvi | Prijave | |
28 | 100m Backstroke W, G15 | Profashion Oy Boomerang | Prijave | |
29 | 50m Backstroke M, B16,B12 | Lähi-Tapiola | Prijave | |
30 | 200m Butterfly W | Danske Bank Oyj | Prijave | |
31 | 200m Ind. Medley M, B16 | Profashion Oy Gant | Prijave | |
32 | 400m Freestyle W | Turun Vapaavarasto | Prijave | |
33 | 50m Freestyle M, B16 | Marli | Prijave | |
34 | 200m Breaststroke W, G15 | Turun Satama | Prijave | |
35 | 200m Backstroke M, B16 | MuoviTech Finland | Prijave | |
36 | 50m Butterfly W, G15 | Profashion Oy Boomerang | Prijave | |
37 | 50m Freestyle Disabled M | Marli | Prijave | |
38 | 50m Freestyle Disabled W | x-copy | Prijave |