Lajeittain: Västerbybadet Race 2017
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Fjärilsim Fl 10-11år | Anna Salongen | Osallistujaluettelo | |
2 | 50m Fjärilsim Po 10-11år | Stenanders El | Osallistujaluettelo | |
3 | 25m Fjärilsim Fl 9år o y | Sälles Rör | Osallistujaluettelo | |
4 | 25m Fjärilsim Po 9år o y | DK Bygg | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Ryggsim Fl 10-11år | Åkessons Bil | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Ryggsim Po 10-11år | Mörk och Söner | Osallistujaluettelo | |
7 | 25m Ryggsim Fl 9år o y | Götene Grävtjänst | Osallistujaluettelo | |
8 | 25m Ryggsim Po 9år o y | Götene plåtslageri | Osallistujaluettelo | |
9 | 4X50m Frisim Mix 11år o y | JA Skor | Osallistujaluettelo | |
10 | 50m Bröstsim Fl 10-11år | Järnia / Sportinn | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m Bröstsim Po 10-11år | Nedergården/Stockebäck | Osallistujaluettelo | |
12 | 25m Bröstsim Fl 9år o y | EA Åkeri | Osallistujaluettelo | |
13 | 25m Bröstsim Po 9år o y | Wikstrands Maskin | Osallistujaluettelo | |
14 | 50m Frisim Fl 10-11år | Sälles Rör | Osallistujaluettelo | |
15 | 50m Frisim Po 10-11år | Järnia / Sport inn | Osallistujaluettelo | |
16 | 25m Frisim Fl 9år o y | Colorama | Osallistujaluettelo | |
17 | 25m Frisim Po 9år o y | XL Bygg | Osallistujaluettelo | |
18 | 50m Fjärilsim Damer | Franks Vertyg & Maskin | Osallistujaluettelo | |
19 | 50m Fjärilsim Herrar | Sparbanken Skaraborg | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m Medley Damer | Götene Glasmästeri | Osallistujaluettelo | |
21 | 100m Frisim Herrar | Götene Gatukök | Osallistujaluettelo | |
22 | 100m Frisim Damer | Wikstrands Maskin | Osallistujaluettelo | |
23 | 100m Ryggsim Herrar | Nedergården/Stockebäck | Osallistujaluettelo | |
24 | 100m Ryggsim Damer | Svennas Åkeri | Osallistujaluettelo | |
25 | 4X50m Medley Mixed | Götene Grävtjänst | Osallistujaluettelo | |
26 | 50m Frisim Herrar | Stenanders El | Osallistujaluettelo | |
27 | 50m Frisim Damer | Wikstrands Maskin | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Medley Herrar | Korsells Transport | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Bröstsim Damer | DK Bygg | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Bröstsim Herrar | Åkessons Bil | Osallistujaluettelo | |
31 | 100m Fjärilsim Damer | Colorama | Osallistujaluettelo | |
32 | 100m Fjärilsim Herrar | EA Åkeri | Osallistujaluettelo |