2020-05-27   05:26:28
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Pr. løb: Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets løb. Klik på startliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets program- og resultatlister.

# Løb Sponsor ProgramlisteResultat
1 expand   100m Frisvømning Herrer Arena  Startliste
2 expand   100m Frisvømning Damer Arena  Startliste
3 expand   50m Butterfly Herrer Sportmaster  Startliste
4 expand   50m Butterfly Damer Sportmaster  Startliste
5 expand   100m Brystsvømning Herrer Earth Control  Startliste
6 expand   100m Brystsvømning Damer Earth Control  Startliste
7 expand   50m Rygsvømning Herrer Klubmodul.dk  Startliste
8 expand   50m Rygsvømning Damer Klubmodul.dk  Startliste
9 expand   200m Medley Herrer Earth Control  Startliste
10 expand   200m Medley Damer Earth Control  Startliste
11 expand   1500m Frisvømning Herrer Enoch Show Production  Startliste
12 expand   1500m Frisvømning Damer Enoch Show Production  Startliste
13 expand   4X100m Medley Herrer  Startliste
14 expand   4X100m Medley Damer  Startliste
15 expand   50m Brystsvømning Herrer CampusVejle Sportcollege  Startliste
16 expand   50m Brystsvømning Damer CampusVejle Sportcollege  Startliste
17 expand   100m Rygsvømning Herrer Vejle Idrætsefterskole  Startliste
18 expand   100m Rygsvømning Damer Vejle Idrætsefterskole  Startliste
19 expand   50m Frisvømning Herrer Arena  Startliste
20 expand   50m Frisvømning Damer Arena  Startliste
21 expand   100m Butterfly Herrer Earth Control  Startliste
22 expand   100m Butterfly Damer Earth Control  Startliste
23 expand   800m Frisvømning Herrer Sportmaster  Startliste
24 expand   800m Frisvømning Damer Sportmaster  Startliste
25 expand   400m Frisvømning Herrer Allstage.dk  Startliste
26 expand   400m Frisvømning Damer Allstage.dk  Startliste
27 expand   200m Brystsvømning Herrer DGI Huset Vejle  Startliste
28 expand   200m Brystsvømning Damer DGI Huset Vejle  Startliste
29 expand   200m Frisvømning Herrer Køhler Emblemer  Startliste
30 expand   200m Frisvømning Damer Køhler Emblemer  Startliste
31 expand   200m Rygsvømning Herrer Arena  Startliste
32 expand   200m Rygsvømning Damer Arena  Startliste
33 expand   200m Butterfly Herrer Earth Control  Startliste
34 expand   200m Butterfly Damer Earth Control  Startliste
35 expand   400m Medley Herrer Arena  Startliste
36 expand   400m Medley Damer Arena  Startliste
37 expand   4X100m Frisvømning Mix  Startliste

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark