Per gren: Sparbanken Skåne Cup
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Paus | |||
1 | 100m Bröstsim Herrar Final | Sparbanken Skåne | Startlista | |
2 | 100m Bröstsim Damer Final | Hummel/Bareko Sport | Startlista | |
3 | 50m Frisim Herrar Final | TYR | Startlista | |
4 | 50m Frisim Damer Final | HP Holding AB | Startlista | |
5 | 100m Fjärilsim Herrar Final | Länsförsäkringar | Startlista | |
6 | 100m Fjärilsim Damer Final | ALITE International | Startlista | |
7 | 50m Ryggsim Herrar Final | Ystads Rörtjänst | Startlista | |
8 | 50m Ryggsim Damer Final | Otto Olsson Bil AB | Startlista | |
9 | 100m Medley Herrar Final | Jens Lundgren Redovisning AB | Startlista | |
10 | 100m Frisim Damer Final | Ystad Saltsjöbad | Startlista | |
11 | 100m Frisim Herrar Final | Stoby Måleri AB | Startlista | |
12 | 50m Bröstsim Damer Final | YBB Ystad Bilbesiktning | Startlista | |
13 | 50m Bröstsim Herrar Final | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | |
14 | 100m Ryggsim Damer Final | Tandtekniska Laboratoriet TL | Startlista | |
15 | 100m Ryggsim Herrar Final | Ystads Allehanda | Startlista | |
16 | 50m Fjärilsim Damer Final | XL Hans Anders Bygg AB | Startlista | |
17 | 50m Fjärilsim Herrar Final | Teleservice | Startlista | |
18 | 100m Medley Damer Final | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Startlista | |
19 | 100m Bröstsim Herrar Final | Sparbanken Skåne | Startlista | |
20 | 100m Bröstsim Damer Final | Hummel/Bareko Sport | Startlista | |
21 | 50m Frisim Herrar Final | TYR | Startlista | |
22 | 50m Frisim Damer Final | HP Holding AB | Startlista | |
23 | 100m Fjärilsim Herrar Final | Länsförsäkringar | Startlista | |
24 | 100m Fjärilsim Damer Final | ALITE International | Startlista | |
25 | 50m Ryggsim Herrar Final | Ystads Rörtjänst | Startlista | |
26 | 50m Ryggsim Damer Final | Otto Olsson Bil AB | Startlista | |
27 | 100m Medley Herrar Final | Jens Lundgren Redovisning AB | Startlista | |
28 | 100m Frisim Damer Final | Ystad Saltsjöbad | Startlista | |
29 | 100m Frisim Herrar Final | Stoby Måleri AB | Startlista | |
30 | 50m Bröstsim Damer Final | YBB Ystad Bilbesiktning | Startlista | |
31 | 50m Bröstsim Herrar Final | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | |
32 | 100m Ryggsim Damer Final | Tandtekniska Laboratoriet TL | Startlista | |
33 | 100m Ryggsim Herrar Final | Ystads Allehanda | Startlista | |
34 | 50m Fjärilsim Damer Final | XL Hans Anders Bygg AB | Startlista | |
35 | 50m Fjärilsim Herrar Final | Teleservice | Startlista | |
36 | 100m Medley Damer Final | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Startlista | |
37 | 100m Bröstsim Herrar Final | Sparbanken Skåne | Startlista | |
38 | 100m Bröstsim Damer Final | Hummel/Bareko Sport | Startlista | |
39 | 50m Frisim Herrar Final | TYR | Startlista | |
40 | 50m Frisim Damer Final | HP Holding AB | Startlista | |
41 | 100m Fjärilsim Herrar Final | Länsförsäkringar | Startlista | |
42 | 100m Fjärilsim Damer Final | ALITE International | Startlista | |
43 | 50m Ryggsim Herrar Final | Ystads Rörtjänst | Startlista | |
44 | 50m Ryggsim Damer Final | Otto Olsson Bil AB | Startlista | |
45 | 100m Medley Herrar Final | Jens Lundgren Redovisning AB | Startlista | |
46 | 100m Frisim Damer Final | Ystad Saltsjöbad | Startlista | |
47 | 100m Frisim Herrar Final | Stoby Måleri AB | Startlista | |
48 | 50m Bröstsim Damer Final | YBB Ystad Bilbesiktning | Startlista | |
49 | 50m Bröstsim Herrar Final | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | |
50 | 100m Ryggsim Damer Final | Tandtekniska Laboratoriet TL | Startlista | |
51 | 100m Ryggsim Herrar Final | Ystads Allehanda | Startlista | |
52 | 50m Fjärilsim Damer Final | XL Hans Anders Bygg AB | Startlista | |
53 | 50m Fjärilsim Herrar Final | Teleservice | Startlista | |
54 | 100m Medley Damer Final | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Startlista | |
55 | 100m Bröstsim Herrar Final | Sparbanken Skåne | Startlista | |
56 | 100m Bröstsim Damer Final | Hummel/Bareko Sport | Startlista | |
57 | 50m Frisim Herrar Final | TYR | Startlista | |
58 | 50m Frisim Damer Final | HP Holding AB | Startlista | |
59 | 100m Fjärilsim Herrar Final | Länsförsäkringar | Startlista | |
60 | 100m Fjärilsim Damer Final | ALITE International | Startlista | |
61 | 50m Ryggsim Herrar Final | Ystads Rörtjänst | Startlista | |
62 | 50m Ryggsim Damer Final | Otto Olsson Bil AB | Startlista | |
63 | 100m Medley Herrar Final | Jens Lundgren Redovisning AB | Startlista | |
64 | 100m Frisim Damer Final | Ystad Saltsjöbad | Startlista | |
65 | 100m Frisim Herrar Final | Stoby Måleri AB | Startlista | |
66 | 50m Bröstsim Damer Final | YBB Ystad Bilbesiktning | Startlista | |
67 | 50m Bröstsim Herrar Final | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | |
68 | 100m Ryggsim Damer Final | Tandtekniska Laboratoriet TL | Startlista | |
69 | 100m Ryggsim Herrar Final | Ystads Allehanda | Startlista | |
70 | 50m Fjärilsim Damer Final | XL Hans Anders Bygg AB | Startlista | |
71 | 50m Fjärilsim Herrar Final | Teleservice | Startlista | |
72 | 100m Medley Damer Final | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Startlista | |
73 | 100m Bröstsim Herrar Final | Sparbanken Skåne | Startlista | |
74 | 100m Bröstsim Damer Final | Hummel/Bareko Sport | Startlista | |
75 | 50m Frisim Herrar Final | TYR | Startlista | |
76 | 50m Frisim Damer Final | HP Holding AB | Startlista | |
77 | 100m Fjärilsim Herrar Final | Länsförsäkringar | Startlista | |
78 | 100m Fjärilsim Damer Final | ALITE International | Startlista | |
79 | 50m Ryggsim Herrar Final | Ystads Rörtjänst | Startlista | |
80 | 50m Ryggsim Damer Final | Otto Olsson Bil AB | Startlista | |
81 | 100m Medley Herrar Final | Jens Lundgren Redovisning AB | Startlista | |
82 | 100m Frisim Damer Final | Ystad Saltsjöbad | Startlista | |
83 | 100m Frisim Herrar Final | Stoby Måleri AB | Startlista | |
84 | 50m Bröstsim Damer Final | YBB Ystad Bilbesiktning | Startlista | |
85 | 50m Bröstsim Herrar Final | Tomelilla Advokatbyrå | Startlista | |
86 | 100m Ryggsim Damer Final | Tandtekniska Laboratoriet TL | Startlista | |
87 | 100m Ryggsim Herrar Final | Ystads Allehanda | Startlista | |
88 | 50m Fjärilsim Damer Final | XL Hans Anders Bygg AB | Startlista | |
89 | 50m Fjärilsim Herrar Final | Teleservice | Startlista | |
90 | 100m Medley Damer Final | Sparbanksstiftelsen Färs & Frosta | Startlista |