Per gren: Öresund Meeting & Öresund Sprint Challenge 2022
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Paus 5min. (3 snabbaste vidare per gren) | |||
0 | Paus 5min. och lottning av nästa simsätt (10 snabbaste vidare per gren) | |||
0 | Paus 5min. och lottning av nästa simsätt (5 snabbaste vidare per gren) | |||
0 | Paus 5min. och lottning av nästa simsätt (7 snabbaste vidare per gren) | |||
0 | Prisutdelning | |||
0 | Prisutdelning gren 16-23 | |||
0 | Prisutdelning gren 24-32 | |||
0 | Prisutdelning gren 33-38 | |||
0 | Prisutdelning gren 39-47 | |||
0 | Prisutdelning gren 48-55 | |||
0 | Prisutdelning gren 56-64 | |||
0 | Prisutdelning gren 65-70 | |||
0 | Prisutdelning gren 7-15 | |||
4 | 100m Medley Herrar 13-14år Försök | Startlista | ||
5 | 100m Medley Herrar 15-16år Försök | Startlista | ||
6 | 100m Medley Herrar 17år oä Försök | Startlista | ||
10 | 100m Medley Pojkar 13-14år Final | Zoégas | Startlista | |
11 | 100m Medley Pojkar 15-16år Final | Reprografen | Startlista | |
12 | 100m Medley Pojkar 17år oä Final | Startlista | ||
16 | 400m Frisim Pojkar 13-14år Final | Wallhoff Ekonomikonsult AB | Startlista | |
17 | 400m Frisim Pojkar 15år oä Final | Startlista | ||
21 | 100m Ryggsim Pojkar 13-14år Final | Startlista | ||
22 | 100m Ryggsim Pojkar 15-16år Final | Zoégas | Startlista | |
23 | 100m Ryggsim Pojkar 17år oä Final | Wihlborgs Fastigheter AB | Startlista | |
24 | 100m Frisim Pojkar 13-14år Final | Reprografen | Startlista | |
25 | 100m Frisim Pojkar 15-16år Final | Helsingborgs Stad | Startlista | |
26 | 100m Frisim Pojkar 17år oä Final | Startlista | ||
30 | 50m Bröstsim 13-14år Final | Reprografen | Startlista | |
31 | 50m Bröstsim Pojkar 15-16år Final | Startlista | ||
32 | 50m Bröstsim Pojkar 17år oä Final | Filborna Arena | Startlista | |
36 | 50m Fjärilsim Pojkar 13-14år Final | Fest & Tält | Startlista | |
37 | 50m Fjärilsim Pojkar 15-16år Final | Startlista | ||
38 | 50m Fjärilsim Pojkar 17år oä Final | Helsingborgshem AB | Startlista | |
39 | 200m Medley Pojkar 13-14år Final | Filborna Arena | Startlista | |
40 | 200m Medley Pojkar 15-16år Final | Startlista | ||
41 | 200m Medley Pojkar 17år oä Final | Zoégas | Startlista | |
45 | 50m Frisim Pojkar 13-14år Final | Helsingborgshem AB | Startlista | |
46 | 50m Frisim Pojkar 15-16år Final | Wallhoff Ekonomikonsult AB | Startlista | |
47 | 50m Frisim Pojkar 17år oä Final | Startlista | ||
50 | 100m Bröstsim Pojkar 13-14år Final | Wihlborgs Fastigheter AB | Startlista | |
51 | 100m Bröstsim Pojkar 15-16år Final | Reprografen | Startlista | |
52 | 100m Bröstsim Pojkar 17år oä Final | Startlista | ||
59 | 50m Ryggsim Pojkar 13-14år Final | Reprografen | Startlista | |
60 | 50m Ryggsim Pojkar 15-16år Final | Helsingborgshem AB | Startlista | |
61 | 50m Ryggsim Pojkar 17år oä Final | Wihlborgs Fastigheter AB | Startlista | |
65 | 100m Fjärilsim Pojkar 13-14år Final | Filborna Arena | Startlista | |
66 | 100m Fjärilsim Pojkar 15-16år Final | Helsingborgs Stad | Startlista | |
67 | 100m Fjärilsim Pojkar 17år oä Final | Startlista | ||
104 | 50m Pojkar 13-14år 8-dels final | |||
105 | 50m Pojkar 15-16år 8-dels final | |||
106 | 50m Pojkar 17år oä 8-dels final | |||
204 | 50m Pojkar 13-14år Kvartsfinal | |||
205 | 50m Pojkar 15-16år Kvartsfinal | |||
206 | 50m Pojkar 17år oä Kvartsfinal | |||
304 | 50m Pojkar 13-14år Semifinal | |||
305 | 50m Pojkar 14-15år Semifinal | |||
306 | 50m Pojkar 17år oä Semifinal | |||
404 | 50m Pojkar 13-14år Final | |||
405 | 50m Pojkar 15-16år Final | |||
406 | 50m Pojkar 17år oä Final |