Deltagarlista Gren 1-36 
 
  Tävling  Laxaleken 2012    Utskriftsdatum  18 maj 2012   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  13:31   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  25 maj 2012         
 
 
Gren 1, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
70  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  3:52.80   
366  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  4:04.69   
472  Skipperud Knut Oscar  1996  Askim IF    25 m  4:06.72   
245  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  4:07.54   
435  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  4:07.80   
73  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  4:07.99   
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  4:11.65   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  4:13.47   
287  Rugsveen Lars  1994  Elverum    25 m  4:15.89   
10  243  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  4:16.50   
11  339  Olofsson Fredrik  1994  ÄNGELHOLM  AG2194  25 m  4:17.83   
12  277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  4:20.00   
13  378  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  4:20.35   
14  383  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  4:22.33   
15  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  4:23.17   
16  360  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  4:26.23   
17  171  Jönsson Johan  1995  SK HAJEN  AG1995  25 m  4:26.66   
18  285  Lund Håkon B  1997  Elverum    25 m  4:26.85   
19  362  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  4:27.33   
20  380  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  4:29.27   
21  124  Rangnes Frede Rønning  1994  Tønsberg    50 m  4:30.00   
22  258  Hangård Tom  1996  SS IDEN  AL3796  25 m  4:30.23   
23  156  Lervik Nils  1997  Asker SK    50 m  4:31.03   
24  286  Rugsveen Eirik  1996  Elverum    25 m  4:31.08   
25  40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  4:34.23   
26  433  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  4:37.81   
27  278  Troell Ted  1994  SIM ENGELH  AB3594  50 m  4:39.00   
28  152  Løvø Marcus Heggtveit  1996  Asker SK    50 m  4:40.48   
29  276  Troell Isac  1997  SIM ENGELH  AB3597  50 m  4:40.50   
30  14  Olsson Jesper  1998  ESLÖVS SS  AJ2798  25 m  4:42.40   
31  38  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  50 m  4:42.45   
32  71  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  4:44.57   
33  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    25 m  4:48.31   
34  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  4:51.82   
35  357  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  4:51.97   
36  198  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  4:53.38   
37  208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  4:55.55   
38  315  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  4:56.71   
39  67  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  50 m  4:57.11   
40  402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  4:57.46   
41  295  Carlsen Emil  1998  Haldens SK    25 m  5:06.40   
42  69  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  5:11.02   
43  306  Borgström Ulf Göran  1963  MARKARYD  AA1963  50 m  5:13.41   
44  74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  5:17.71   
45  425  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  5:19.07   
46  72  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  50 m  5:19.11   
47  143  Bengtsson Carl-Fredrik  1998  Asker SK    50 m  5:21.69   
48  75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  5:26.49   
49  438  Petersson Mårten  1998  SK LAXEN  AK8998  50 m  5:28.00  RES 
50  256  Ekstrand Julius  1998  SS IDEN  AJ9798  25 m  5:29.31  RES 
51  257  Hangård Roy  1999  SS IDEN  AH0999  25 m  5:31.05  RES 
52  400  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  5:39.80  RES 
53  199  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  5:40.70  RES 
54  379  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  5:42.88  RES 
 
Gren 2, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
151  Hansen Ellen Camilla  1995  Asker SK    50 m  4:23.93   
166  Smith Majken  1997  Asker SK    50 m  4:27.40   
365  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  4:28.22   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  50 m  4:29.95   
468  Kaspersson Erika  1994  ESLÖVS SS  AN4894  25 m  4:33.34   
47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  4:33.98   
41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  4:34.53   
351  Andersson Johanna  1996  S 02  AW4496  25 m  4:35.48   
297  Forsstrøm Sofie  1997  Haldens SK    25 m  4:35.77   
10  261  Hörberg-Zdanowski Sandra  1992  SS IDEN  AH2492  25 m  4:37.05   
11  377  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  4:39.37   
12  359  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  4:40.73   
13  146  Bolstad Marte K.  1995  Asker SK    50 m  4:48.37   
14  274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  4:49.42   
15  49  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  4:52.15   
16  42  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  4:53.13   
17  354  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  4:53.89   
18  364  Gurander Elin  1995  S 02  AU9295  25 m  4:57.93   
19  368  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  4:58.72   
20  303  Signebøen Henriette Solem  1996  Haldens SK    25 m  4:59.22   
21  226  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  5:04.70   
22  221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  5:04.88   
23  470  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  5:04.97   
24  148  Frøholm Tiril  1996  Asker SK    50 m  5:05.04   
25  51  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  5:06.07   
26  251  Dahl Hanna  1991  SS IDEN  AM7291  25 m  5:06.58   
27  81  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  5:07.31   
28  398  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  5:10.47   
29  282  Famestad Ine  1997  Elverum    25 m  5:10.84   
30  440  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  5:12.86   
31  82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  5:13.58   
32  417  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  5:13.76   
33  432  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  5:14.18   
34  275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  5:17.79   
35  284  Jordan Ida  1997  Elverum    25 m  5:17.84   
36  471  Fjeldberg Krumerac Sandra  1999  Askim IF    50 m  5:20.72   
37  158  Mohr Solveig Jørgensen  1998  Asker SK    50 m  5:23.05   
38  173  Larsson Vilma  1997  SK HAJEN  BG2497  25 m  5:27.36   
39  361  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  5:30.24   
40  370  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  5:31.28   
41  163  Schøning Iben Henrikke  1999  Asker SK    50 m  5:31.46   
42  80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  5:31.86   
43  209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  5:36.99   
44  170  Thurmer Synne  1998  Asker SK    50 m  5:37.26   
45  154  Johansen Martine  2000  Asker SK    50 m  5:37.62   
46  78  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  5:38.42   
47  116  Bakke Mari Gylterud  1998  Tønsberg    50 m  5:39.18   
48  11  Torkelsson Kim  1999  HULTSFRED  AK9499  25 m  5:41.63   
49  79  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  5:41.88  RES 
50  389  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  5:43.70  RES 
51  50  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  5:46.24  RES 
52  77  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  5:48.78  RES 
53  153  Holtan Melina  2000  Asker SK    50 m  6:01.53  RES 
54  83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  6:08.08  RES 
 
Gren 3, 4X100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
242  Kungälvs Herrar  1992  KUNGÄLV    25 m  4:00.00   
465  SK Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  4:00.01   
373  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:04.10   
134  Asker SK G1 Sr.  Asker SK    50 m  4:05.00   
86  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    50 m  4:14.15   
300  Hsk Gutter Junior 1  Haldens SK    25 m  4:18.00   
466  SK Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  4:18.75   
280  Elverum Sv G1 Jr  Elverum    25 m  4:21.67   
16  Karmøy SK G1 Jr.  Karmøy SK    50 m  4:23.56   
10  35  Anderstorp SS  1997  ANDERSTORP    50 m  4:25.81   
11  374  S02 Lag 2  S 02    25 m  4:28.82   
12  174  SK Hajen Herrar  1971  SK HAJEN    25 m  4:32.85   
13  85  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    50 m  4:34.16   
14  135  Asker SK G2 Sr.  Asker SK    50 m  4:40.00   
15  191  Vf Sim  1995  VARBERG    25 m  4:44.53   
16  84  SK Elfsborg Lag 3 Herr  2005  ELFSBORG    50 m     
17  127  Tønsberg SK G1 Jr.  Tønsberg    50 m     
 
Gren 4, 4X100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
373  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:26.31   
136  Asker SK J1 Sr.  Asker SK    50 m  4:30.00   
465  SK Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  4:32.50   
190  Vf Sim  1994  VARBERG    25 m  4:37.25   
87  SK Elfsborg Lag 1 Dam  2005  ELFSBORG    25 m  4:38.90   
374  S02 Lag 2  S 02    25 m  4:42.16   
137  Asker SK J2 Sr.  Asker SK    50 m  4:45.00   
175  Damer SK Hajen  1971  SK HAJEN    50 m  4:48.01   
466  SK Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  4:56.50   
10  88  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    50 m  4:58.78   
11  281  Elverum Sv J1 Jr  Elverum    25 m  4:58.79   
12  138  Asker SK J3 Sr.  Asker SK    50 m  5:00.00   
13  301  Hsk Jenter Junior 1  Haldens SK    25 m  5:00.17   
14  236  Växjö SS 1  VÄXJÖ SS    50 m  5:10.23   
15  139  Asker SK J4 Sr.  Asker SK    50 m  5:15.00   
16  375  S02 Lag 3  S 02    25 m  5:20.10   
17  Hultsfred SS  HULTSFRED    50 m  5:22.50   
18  140  Asker SK J5 Sr.  Asker SK    50 m  5:30.00   
19  128  Tønsberg SK J1 Jr.  Tønsberg    50 m     
 
Gren 5, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
439  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  2:23.54   
468  Kaspersson Erika  1994  ESLÖVS SS  AN4894  25 m  2:27.13   
351  Andersson Johanna  1996  S 02  AW4496  25 m  2:29.07   
176  Olsson Julia  1993  SK HAJEN  AO2293  25 m  2:30.65   
89  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  2:36.84   
34  Karlsson Mette  1995  KSLS  BR7695  50 m  2:41.10   
392  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  2:42.02   
275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  2:48.79   
345  Weiler Matilda  1998  ÄNGELHOLM  AF0898  25 m  2:49.34   
10  284  Jordan Ida  1997  Elverum    25 m  2:49.63   
11  302  Håkonsen Mariann Bye  1996  Haldens SK    25 m  3:08.40   
12  299  Harackiewicz Natalie  1997  Haldens SK    25 m  3:21.37   
13  209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  3:23.66   
14  361  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  3:27.90   
15  104  Rajovic Nina  1998  ALE  BK6498  50 m     
16  414  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  50 m     
17  437  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  50 m    RES 
 
Gren 6, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
366  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:07.92   
15  Hollund Morten Wee  1996  Karmøy SK    50 m  2:08.11   
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  2:09.62   
291  Berger Jacob W.  1996  Haldens SK    25 m  2:17.96   
Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  2:19.68   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:19.99   
277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  2:20.00   
320  Davidsson Oskar  1993  ÄNGELHOLM  AD9993  25 m  2:21.33   
67  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:21.74   
10  58  Nilsson Fredrik  1994  SÖDERTÖRN  AP3994  25 m  2:26.76   
11  198  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  2:26.93   
12  37  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  50 m  2:27.73   
13  327  Jörgensen Pontus  1994  ÄNGELHOLM  AB9794  25 m  2:28.86   
14  40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  2:31.81   
15  246  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  2:32.36   
16  22  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  2:35.69   
17  287  Rugsveen Lars  1994  Elverum    25 m  2:37.27  RES 
18  252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  3:07.89  RES 
19  109  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  25 m  3:08.66  RES 
20  379  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  50 m    RES 
 
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:17.20   
82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:17.63   
80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:20.54   
50  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  1:21.49   
77  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:22.03   
344  Weiler Johanna  2000  ÄNGELHOLM  AB8600  25 m  1:24.08   
90  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:26.81   
153  Holtan Melina  2000  Asker SK    50 m  1:27.04   
340  Ragnarsson Erica  2000  ÄNGELHOLM  AP1600  25 m  1:28.57   
10  211  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:28.66   
11  133  Wiberg Ebba  2000  S 71  AN3600  25 m  1:29.39   
12  219  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:29.85   
13  353  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:30.22   
14  456  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:30.83   
15  393  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:30.89   
16  83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:33.98   
17  202  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  1:34.85   
18  216  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:36.33   
19  308  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  1:37.18   
20  409  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:37.91   
21  407  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:38.06   
22  427  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:38.19   
23  449  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:40.42   
24  356  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:41.92   
25  235  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:42.06   
26  437  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:43.36   
27  386  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  1:43.71   
28  10  Koponen Greta  2002  HULTSFRED  AA1402  50 m  1:44.68   
29  405  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  1:44.94   
30  201  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:44.95   
31  Danielsson Emelie  2001  HULTSFRED  AO1401  25 m  1:48.30   
32  416  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:49.27   
33  Granqvist Ida  2001  HULTSFRED  AW4801  25 m  1:50.25   
34  436  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:50.66   
35  457  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:52.59   
36  442  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  1:53.18   
37  196  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  1:53.62   
38  441  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN    25 m  1:55.57   
39  406  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:57.46   
40  106  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  50 m     
41  454  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN    50 m     
42  459  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN    50 m     
13 år 
51  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  1:14.00   
314  Andersson Matilda  1999  ÄNGELHOLM  AH6699  25 m  1:18.97   
226  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:19.19   
470  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  1:19.44   
177  Dion Chloe  1999  SK HAJEN  AI4899  25 m  1:19.67   
255  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  1:21.52   
60  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  1:22.20   
452  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  1:24.59   
115  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  25 m  1:24.94   
10  78  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:25.13   
11  322  Grönborg Louise  1999  ÄNGELHOLM  AI0899  25 m  1:25.51   
12  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:25.92   
13  48  Jonsson Elina  1999  S 71  AA8899  50 m  1:26.95   
14  325  Jensen Annie  1999  ÄNGELHOLM  AF2699  25 m  1:28.12   
15  11  Torkelsson Kim  1999  HULTSFRED  AK9499  25 m  1:31.07   
16  411  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:32.93   
17  349  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  1:38.73   
18  384  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:39.97   
19  213  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  1:40.95   
20  355  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  1:44.20   
21  352  Andreasson Annie  1999  S 02  BE4299  25 m  1:54.02   
14 år 
345  Weiler Matilda  1998  ÄNGELHOLM  AF0898  25 m  1:08.52   
250  Cronsjö Moa  1998  SS IDEN  AM1498  25 m  1:08.79   
141  Bakke Emilie Olsen  1998  Asker SK    50 m  1:10.19   
63  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  1:13.20   
89  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:13.90   
49  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  1:14.05   
147  Dalan Marthe Østlyngen  1998  Asker SK    50 m  1:18.22   
326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  25 m  1:22.06   
158  Mohr Solveig Jørgensen  1998  Asker SK    50 m  1:22.80   
10  361  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:25.91   
11  178  Östlund Angela  1998  SK HAJEN  AV7298  25 m  1:27.22   
12  223  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:27.53   
13  382  Sjulander Jennifer  1998  S 02  BM4298  25 m  1:28.29   
14  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  1:28.87   
15  62  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  1:31.21   
16  108  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  1:31.34   
17  372  Kanerva Julia  1998  S 02  BM6498  25 m  1:32.67   
18  428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:39.50   
19  212  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  25 m  1:41.15   
15 - 16 år 
222  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:06.00   
162  Olsen Elise Næss  1997  Asker SK    50 m  1:06.16   
264  Månsson Linnéa  1996  SS IDEN  AJ6296  25 m  1:07.33   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  1:07.33   
247  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  25 m  1:08.64   
167  Støver Elisabeth  1996  Asker SK    50 m  1:09.95   
399  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  1:10.97   
319  Dahlberg Alma  1996  ÄNGELHOLM  AI0896  25 m  1:11.12   
293  Bjerregaard Isabell  1997  Haldens SK    25 m  1:11.65   
10  274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  1:11.72   
11  398  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  1:13.09   
12  132  Ernstsson Emilia  1996  S 71  AT0496  25 m  1:13.13   
13  240  Lange Helén  1996  VÄXJÖ SS  AN1296  25 m  1:13.33   
14  157  Lima Ingelin Elisabeth  1997  Asker SK    50 m  1:13.98   
15  217  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  1:14.15   
16  368  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:14.65   
17  91  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:14.85   
18  298  Fredriksen Helene Hafsrød  1997  Haldens SK    25 m  1:14.96   
19  12  Waldemarsson Linnea  1996  HULTSFRED  AN8696  25 m  1:15.76   
20  241  Viksten Alexandra  1996  VÄXJÖ SS  BA3496  25 m  1:16.09   
21  275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  1:17.72   
22  282  Famestad Ine  1997  Elverum    25 m  1:18.81   
23  370  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  1:19.15   
24  148  Frøholm Tiril  1996  Asker SK    50 m  1:19.36   
25  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  1:19.56   
26  173  Larsson Vilma  1997  SK HAJEN  BG2497  25 m  1:19.62   
27  417  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:21.44   
28  335  Larsson Nicole  1997  ÄNGELHOLM  BO0697  25 m  1:21.78   
29  215  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:22.79   
30  389  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:24.00   
31  391  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  1:28.41   
32  200  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:32.55   
33  262  Jönsson Malin  1997  SS IDEN  BJ6697  25 m  1:33.39   
34  110  Johansson Agnes  1996  SVENLJUNGA  BU8296  25 m  1:35.15   
35  385  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  1:35.79   
36  112  Årebäck Louise  1996  SVENLJUNGA  BU7496  25 m  1:47.41   
37  297  Forsstrøm Sofie  1997  Haldens SK    50 m     
17 år och äldre 
164  Siljan Oda Marie  1992  Asker SK    50 m  1:02.89   
403  Eversholt Amanda  1990  SK LAXEN  BR3290  25 m  1:05.03   
313  Andersson Madelene  1991  ÄNGELHOLM  BX0891  25 m  1:05.91   
261  Hörberg-Zdanowski Sandra  1992  SS IDEN  AH2492  25 m  1:06.63   
381  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  1:06.73   
377  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  1:07.24   
47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  1:08.05   
283  Johnson Kristin E  1993  Elverum    25 m  1:09.46   
155  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  1:11.27   
10  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:12.18   
11  41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  1:12.25   
12  238  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  1:15.15   
13  57  Åström Amanda  1994  S 71  AC9294  25 m  1:16.52   
14  34  Karlsson Mette  1995  KSLS  BR7695  50 m  1:16.65   
15  338  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  1:19.06   
16  267  Persson Maria  1993  SS IDEN  AK7693  50 m  1:19.54   
17  23  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  1:21.37   
18  289  Øyen Silje I  1995  Elverum    25 m  1:22.78   
19  237  Holmefalk Marika  1995  VÄXJÖ SS  BR5895  25 m  1:23.42   
 
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:15.26   
402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:17.16   
324  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  25 m  1:22.55   
64  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  1:25.84   
307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  1:28.00   
469  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  1:28.22   
172  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  1:28.65   
254  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  25 m  1:28.99   
220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:29.20   
10  207  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  1:32.46   
11  453  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:33.72   
12  408  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  1:34.21   
13  24  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  1:39.21   
14  232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:41.38   
15  111  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  25 m  1:41.53   
16  309  Uddgren Carl  2001  SK STIMMET  AB1701  25 m  1:41.63   
17  450  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  1:42.31   
18  451  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:42.44   
19  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  50 m  1:43.89   
20  443  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  1:45.71   
21  446  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  1:46.87   
22  448  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  1:54.68   
23  206  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  50 m  2:12.06   
24  119  Krohn Mathias  2000  Tønsberg    50 m     
25  415  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  50 m     
13 år 
Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  1:07.66   
270  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  1:13.08   
92  Holapp William Westerlund  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:17.68   
208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:17.95   
400  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:20.00   
323  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  1:20.25   
252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  1:21.79   
145  Bjørnstad Henrik Vendsbo  1999  Asker SK    50 m  1:24.08   
197  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:24.80   
10  76  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:25.27   
11  343  Rydén Isak  1999  ÄNGELHOLM  AI2999  25 m  1:26.24   
12  257  Hangård Roy  1999  SS IDEN  AH0999  25 m  1:26.32   
13  425  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:26.95   
14  68  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:27.17   
15  199  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  1:27.32   
16  426  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  1:28.48   
17  168  Støver Erlend Boye  1999  Asker SK    50 m  1:28.50   
18  227  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:30.14   
19  476  Choy Mario  1999  Asker SK    25 m  1:34.79   
20  205  Brink Erik  1999  VARBERG  AR6399  25 m  1:46.73   
14 år 
Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  1:03.16   
17  Larsen Halvor Alvestad  1998  Karmøy SK    50 m  1:11.58   
150  Hagby Christian Manum  1998  Asker SK    50 m  1:13.49   
74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:13.78   
438  Petersson Mårten  1998  SK LAXEN  AK8998  25 m  1:14.94   
357  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:16.79   
143  Bengtsson Carl-Fredrik  1998  Asker SK    50 m  1:18.25   
460  Persson Fabian  1998  SK LAXEN  AS4798  50 m  1:21.20   
295  Carlsen Emil  1998  Haldens SK    25 m  1:24.05   
10  467  Strand Lorang  1998  Asker SK    50 m  1:29.09   
11  269  Torres David Zamora  1998  SS IDEN  AR3598  25 m  1:29.43   
12  214  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  25 m  1:38.27   
13  204  Blenneros Herman  1998  VARBERG  AV4598  50 m     
15 - 16 år 
94  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  1:02.51   
285  Lund Håkon B  1997  Elverum    25 m  1:03.72   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  1:04.21   
294  Bunæs Ole Marius  1997  Haldens SK    25 m  1:05.80   
433  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  1:05.81   
156  Lervik Nils  1997  Asker SK    50 m  1:06.18   
362  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  1:06.28   
383  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:06.44   
37  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  50 m  1:07.57   
10  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    25 m  1:08.06   
11  271  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  25 m  1:08.73   
12  410  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  1:09.15   
13  286  Rugsveen Eirik  1996  Elverum    25 m  1:09.22   
14  445  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:09.34   
15  180  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  1:10.31   
16  228  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  1:10.67   
17  330  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  1:12.67   
18  72  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:12.74   
19  93  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:13.02   
20  276  Troell Isac  1997  SIM ENGELH  AB3597  50 m  1:17.00   
21  429  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  1:18.33   
22  292  Bergseth Juel Petter  1997  Haldens SK    25 m  1:19.70   
23  347  Olsson David  1996  ÄNGELHOLM  AD3596  25 m  1:20.40   
24  234  Thorell Adam  1997  VARBERG  AW4997  25 m  1:21.93   
25  418  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:22.59   
26  107  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m  1:25.94   
27  304  Aasum Knut Eivind  1997  Haldens SK    25 m  1:27.51   
28  412  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  1:35.10   
17 år och äldre 
320  Davidsson Oskar  1993  ÄNGELHOLM  AD9993  25 m  58.71   
435  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  59.72   
360  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  59.84   
95  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  1:00.68   
20  Sandhåland Daniel  1995  Karmøy SK    50 m  1:01.20   
259  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  1:02.16   
70  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:02.68   
54  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  25 m  1:02.89   
179  Jonsson Kalle  1990  SK HAJEN  AL6790  25 m  1:04.24   
10  277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  1:04.70   
11  73  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  1:04.95   
12  45  Brkic Tony  1994  S 71  AV1794  25 m  1:05.13   
13  210  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  1:05.39   
14  144  Bergman Andreas  1993  Asker SK    50 m  1:05.50   
15  171  Jönsson Johan  1995  SK HAJEN  AG1995  25 m  1:06.08   
16  263  Jönsson Robin  1994  SS IDEN  AC1994  25 m  1:06.94   
17  388  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:07.40   
18  397  Bresche Joakim  1994  SK LAXEN  AL7994  25 m  1:09.76   
19  422  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  1:10.12   
20  203  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  1:19.06   
 
Gren 9, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  39.51   
154  Johansen Martine  2000  Asker SK    50 m  39.52   
312  Andersson Klara  2000  ÄNGELHOLM  AC8800  50 m  39.84   
50  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  42.05   
83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  42.06   
211  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  50 m  42.31   
80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  42.33   
26  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  43.53   
55  Nilsson Magdalena  2000  S 71  AQ4400  25 m  43.64   
10  235  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  45.32   
11  90  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  46.08   
12  363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  46.09   
13  216  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  46.27   
14  106  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  25 m  46.41   
15  77  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  46.51   
16  434  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  47.15   
17  340  Ragnarsson Erica  2000  ÄNGELHOLM  AP1600  25 m  47.25   
18  196  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  47.87   
19  405  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  47.95   
20  407  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  48.28   
21  353  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  48.66   
22  414  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  49.18   
23  201  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  49.62   
24  202  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  49.70   
25  427  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  50.09   
26  457  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  50.44   
27  449  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  50.75   
28  308  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  51.21   
29  133  Wiberg Ebba  2000  S 71  AN3600  25 m  51.42   
30  10  Koponen Greta  2002  HULTSFRED  AA1402  25 m  51.67   
31  356  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  51.70   
32  409  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  52.31   
33  456  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  52.35   
34  123  Norvalls Amine  2001  Tønsberg    50 m  53.62   
35  386  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  53.62   
36  406  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  55.34   
37  Danielsson Emelie  2001  HULTSFRED  AO1401  25 m  55.63   
38  390  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN    25 m  56.40   
39  416  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  59.72   
40  Granqvist Ida  2001  HULTSFRED  AW4801  25 m  1:02.35   
13 år 
51  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  36.23   
471  Fjeldberg Krumerac Sandra  1999  Askim IF    50 m  39.81   
336  Lauritsen Maja  1999  ÄNGELHOLM  AD6699  50 m  41.34   
458  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  41.61   
48  Jonsson Elina  1999  S 71  AA8899  25 m  43.45   
60  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  43.58   
Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  43.93   
452  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  44.16   
120  Lee Hannah  1999  Tønsberg    50 m  44.38   
10  337  Nilsson Emilia  1999  ÄNGELHOLM  AD4899  25 m  44.47   
11  163  Schøning Iben Henrikke  1999  Asker SK    50 m  44.49   
12  113  Årebäck Wilma  1999  SVENLJUNGA  BI7699  25 m  45.02   
13  384  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  45.56   
14  355  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  45.88   
15  305  Andreasson Emma  1999  ALE  AX7899  50 m  48.96   
16  349  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  51.02   
17  213  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  51.03   
18  411  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  52.50   
19  115  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  25 m  52.64   
14 år 
66  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  34.80   
21  Storstein Nina-Therese  1998  Karmøy SK    50 m  35.31   
65  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  35.74   
63  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  36.21   
46  Chen Jessica  1998  S 71  AL1298  25 m  37.57   
345  Weiler Matilda  1998  ÄNGELHOLM  AF0898  25 m  37.62   
428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  37.83   
44  Brink Fanny  1998  S 71  AJ4298  25 m  39.69   
49  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  39.70   
10  79  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  39.82   
11  62  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  40.70   
12  181  Oh Li Björner  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  41.27   
13  419  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  41.65   
14  117  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  41.87   
15  326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  50 m  41.99   
16  413  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  42.41   
17  369  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  43.56   
18  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  43.68   
19  178  Östlund Angela  1998  SK HAJEN  AV7298  25 m  44.41   
20  141  Bakke Emilie Olsen  1998  Asker SK    50 m  44.87   
21  372  Kanerva Julia  1998  S 02  BM6498  25 m  45.01   
22  59  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  25 m  45.93   
23  25  Bengtsson Emma  1998  SS DELFIN  BC2898  25 m  45.98   
24  170  Thurmer Synne  1998  Asker SK    50 m  47.11   
25  105  Söderlind Alexandra  1998  ALE  AN5698  25 m  47.66   
26  108  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  49.39   
27  223  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  50.41   
28  104  Rajovic Nina  1998  ALE  BK6498  25 m  52.92   
15 - 16 år 
249  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  34.15   
341  Rosvall Lina  1997  ÄNGELHOLM  AC2897  25 m  34.19   
354  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  34.35   
42  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  35.43   
162  Olsen Elise Næss  1997  Asker SK    50 m  37.75   
318  Borg Elin  1996  ÄNGELHOLM  AU8696  25 m  38.20   
221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  38.21   
298  Fredriksen Helene Hafsrød  1997  Haldens SK    25 m  38.60   
240  Lange Helén  1996  VÄXJÖ SS  AN1296  25 m  40.19   
10  417  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  41.03   
11  217  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  41.34   
12  299  Harackiewicz Natalie  1997  Haldens SK    25 m  41.71   
13  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  41.84   
14  165  Skavang Pernille  1996  Asker SK    50 m  42.32   
15  200  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  42.32   
16  12  Waldemarsson Linnea  1996  HULTSFRED  AN8696  25 m  42.52   
17  391  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  42.82   
18  275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  42.91   
19  101  Andreasson Lina  1997  ALE  BD9697  25 m  43.34   
20  126  Staak Julia van der  1997  Tønsberg    50 m  43.53   
21  215  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  43.73   
22  370  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  43.74   
23  303  Signebøen Henriette Solem  1996  Haldens SK    25 m  43.76   
24  316  Andersson Wilma  1997  ÄNGELHOLM  BC5297  50 m  43.86   
25  110  Johansson Agnes  1996  SVENLJUNGA  BU8296  25 m  45.94   
26  317  Bengtsson Gabriella  1996  ÄNGELHOLM  BU5696  50 m  46.43   
27  96  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  50 m  46.64   
28  112  Årebäck Louise  1996  SVENLJUNGA  BU7496  25 m  47.09   
29  389  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  47.16   
30  385  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  47.82   
31  262  Jönsson Malin  1997  SS IDEN  BJ6697  25 m  50.76   
17 år och äldre 
159  Nagell-Kleven Rikke  1995  Asker SK    50 m  33.29   
19  Naustvik Ingalill Urrang  1995  Karmøy SK    50 m  33.76   
272  Wennberg Petra  1993  SS IDEN  AS2693  25 m  34.39   
47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  34.72   
444  Runeke Josephine  1991  SK LAXEN  AV0491  25 m  35.24   
160  Nerdrum Mari Louise  1995  Asker SK    50 m  35.32   
313  Andersson Madelene  1991  ÄNGELHOLM  BX0891  50 m  35.53   
239  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  35.90   
225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  36.08   
10  475  Kubicka Anna  1989  SK LAXEN  AH0889  25 m  36.17   
11  169  Sønju Siri Anette  1992  Asker SK    50 m  36.28   
12  447  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  37.13   
13  155  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  38.05   
14  338  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  38.50   
15  43  Axmar Emelie  1993  S 71  BC2893  25 m  38.69   
16  183  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  39.29   
17  146  Bolstad Marte K.  1995  Asker SK    50 m  40.17   
18  289  Øyen Silje I  1995  Elverum    25 m  40.50   
19  23  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  40.86   
20  182  Edenfelt Sara  1992  SK HAJEN  CG0692  25 m  41.25   
21  237  Holmefalk Marika  1995  VÄXJÖ SS  BR5895  25 m  43.32   
22  218  Hörbäck Christina  1962  VARBERG  AA1462  50 m     
 
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  38.62   
220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  39.88   
64  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  41.36   
453  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  42.15   
75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  44.88   
309  Uddgren Carl  2001  SK STIMMET  AB1701  25 m  47.11   
408  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  47.69   
Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  48.32   
207  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  49.41   
10  224  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  49.83   
11  24  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  51.13   
12  232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  52.15   
13  254  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  50 m  52.31   
14  111  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  25 m  54.28   
15  446  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  54.32   
16  450  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  55.08   
17  307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  56.76   
18  206  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m  57.03   
19  404  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  57.16   
20  451  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  57.25   
21  443  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  57.72   
22  401  Do Nam  2001  SK LAXEN    25 m  58.91   
13 år 
328  Kertes Daniel  1999  ÄNGELHOLM  AD8399  50 m  32.40   
208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  38.58   
270  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  39.01   
Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  40.21   
69  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  40.49   
323  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  42.52   
92  Holapp William Westerlund  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  42.88   
205  Brink Erik  1999  VARBERG  AR6399  25 m  44.42   
253  Dahlén Daniel  1999  SS IDEN  AI3399  25 m  45.30   
10  68  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  46.82   
11  197  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  48.00   
12  76  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  48.80   
13  426  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  55.91   
14 år 
455  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  33.28   
Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  34.81   
256  Ekstrand Julius  1998  SS IDEN  AJ9798  25 m  37.98   
150  Hagby Christian Manum  1998  Asker SK    50 m  39.03   
358  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  50 m  39.34   
109  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  50 m  41.57   
74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  42.12   
269  Torres David Zamora  1998  SS IDEN  AR3598  25 m  42.32   
129  Zhong William  1998  Tønsberg    50 m  42.83   
10  460  Persson Fabian  1998  SK LAXEN  AS4798  50 m  44.70   
11  214  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  50 m  49.04   
12  204  Blenneros Herman  1998  VARBERG  AV4598  25 m  49.88   
15 - 16 år 
329  Kertes Viktor  1996  ÄNGELHOLM  AP5196  50 m  31.57   
394  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  32.42   
294  Bunæs Ole Marius  1997  Haldens SK    25 m  32.59   
67  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  32.65   
330  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  33.33   
472  Skipperud Knut Oscar  1996  Askim IF    25 m  33.34   
161  Nystuen Sigve Ekeli  1996  Asker SK    50 m  33.54   
296  Engen David  1996  Haldens SK    25 m  34.01   
71  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  34.54   
10  36  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  50 m  34.64   
11  40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  35.29   
12  347  Olsson David  1996  ÄNGELHOLM  AD3596  25 m  35.50   
13  410  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  35.69   
14  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    25 m  35.75   
15  152  Løvø Marcus Heggtveit  1996  Asker SK    50 m  35.83   
16  445  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  36.16   
17  258  Hangård Tom  1996  SS IDEN  AL3796  25 m  36.38   
18  271  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  25 m  37.40   
19  180  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  37.93   
20  350  Wensing William  1997  ALE  AD2997  50 m  38.22   
21  93  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  38.30   
22  72  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  38.53   
23  228  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  38.62   
24  429  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  38.76   
25  103  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  38.93   
26  473  Wium Sverre Kristian  1996  Askim IF    25 m  39.00   
27  184  Valeur Johan  1996  SK HAJEN  AH8996  25 m  39.67   
28  418  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  42.25   
29  234  Thorell Adam  1997  VARBERG  AW4997  25 m  42.65   
30  107  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m  44.49   
31  412  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  45.28   
17 år och äldre 
268  Svensson Marcus  1992  SS IDEN  AJ3192  25 m  29.10   
430  Nilsson Felix  1990  SK LAXEN  AM6590  25 m  29.93   
243  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  30.36   
424  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  30.40   
33  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  30.42   
348  Ramkvist Kristian  1985  SS IDEN  AA1585  50 m  30.50   
52  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  50 m  30.68   
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  30.89   
149  Hagby Andreas Manum  1995  Asker SK    50 m  30.92   
10  97  Carlsson Philip  1990  ELFSBORG  AP7590  25 m  31.00   
11  346  Öjstedt Erik  1995  ÄNGELHOLM  AO6995  25 m  31.28   
12  98  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  31.45   
13  464  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  31.72   
14  54  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  25 m  32.28   
15  38  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  50 m  32.37   
16  186  Olsson Markus  1991  SK HAJEN  AJ1591  25 m  32.66   
17  18  Larsen Ivan Aleksander  1995  Karmøy SK    50 m  32.90   
18  248  Boman Simon  1994  SS IDEN  AM0394  25 m  33.48   
19  288  Skirbekk Ingvar V.  1993  Elverum    25 m  33.51   
20  187  Christerson Jakob  1992  SK HAJEN  AK9992  25 m  33.75   
21  388  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  33.87   
22  278  Troell Ted  1994  SIM ENGELH  AB3594  50 m  33.90   
23  198  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  33.98   
24  185  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  25 m  34.00   
25  422  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  34.00   
26  380  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  34.70   
27  233  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  35.08   
28  210  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  35.57   
29  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  36.38   
30  397  Bresche Joakim  1994  SK LAXEN  AL7994  25 m  37.59   
31  203  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  37.94   
32  118  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  38.71   
33  27  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  40.04   
 
Gren 11, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
365  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  50 m  9:10.47   
468  Kaspersson Erika  1994  ESLÖVS SS  AN4894  25 m  9:13.39   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  50 m  9:17.09   
166  Smith Majken  1997  Asker SK    50 m  9:19.57   
311  Andersson Johanna  1997  ÄNGELHOLM  AC8497  25 m  9:24.93   
41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  9:31.88   
377  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  9:37.20   
297  Forsstrøm Sofie  1997  Haldens SK    25 m  9:44.64   
359  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  9:51.35   
10  274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  9:58.29   
11  265  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  10:10.72   
12  132  Ernstsson Emilia  1996  S 71  AT0496  25 m  10:24.81   
13  251  Dahl Hanna  1991  SS IDEN  AM7291  25 m  10:34.37   
14  226  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  50 m  10:39.70   
15  303  Signebøen Henriette Solem  1996  Haldens SK    25 m  10:53.44   
16  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  10:54.68   
17  440  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  10:55.72   
18  470  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  11:18.21   
19  209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  50 m  11:28.37   
20  432  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  50 m  11:33.80   
21  255  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  11:41.86   
22  116  Bakke Mari Gylterud  1998  Tønsberg    50 m  11:56.43   
23  474  Haga Marie  1998  Mysen SK    25 m  12:00.64   
24  61  Ljunggren Ruth  1996  HVETLANDA  BB3296  25 m  12:04.69   
25  170  Thurmer Synne  1998  Asker SK    50 m  12:05.00  RES 
26  364  Gurander Elin  1995  S 02  AU9295  25 m  12:12.81  RES 
27  393  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  12:14.13  RES 
28  11  Torkelsson Kim  1999  HULTSFRED  AK9499  25 m  12:15.82  RES 
29  78  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  12:23.24  RES 
30  212  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  50 m  12:33.77  RES 
31  82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  50 m    RES 
32  398  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  50 m    RES 
 
Gren 12, 4X100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
242  Kungälvs Herrar  1992  KUNGÄLV    25 m  3:32.12   
465  SK Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  3:37.75   
373  S02 Lag 1  S 02    25 m  3:38.55   
331  Äss Lag 1  ÄNGELHOLM    50 m  3:41.49   
86  SK Elfsborg Lag 1 Pojk  2005  ELFSBORG    50 m  3:43.64   
134  Asker SK G1 Sr.  Asker SK    50 m  3:45.00   
174  SK Hajen Herrar  1971  SK HAJEN    50 m  3:47.10   
466  SK Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  3:48.95   
280  Elverum Sv G1 Jr  Elverum    25 m  3:54.10   
10  300  Hsk Gutter Junior 1  Haldens SK    25 m  3:56.08   
11  374  S02 Lag 2  S 02    25 m  3:56.40   
12  35  Anderstorp SS  1997  ANDERSTORP    50 m  3:58.63   
13  16  Karmøy SK G1 Jr.  Karmøy SK    50 m  3:59.78   
14  85  SK Elfsborg Lag 2 Pojk  2005  ELFSBORG    50 m  4:05.12   
15  135  Asker SK G2 Sr.  Asker SK    50 m  4:10.00   
16  191  Vf Sim  1995  VARBERG    25 m  4:10.26   
17  99  SK Elfsborg Lag 3 Pojk  2005  ELFSBORG    25 m  4:12.03   
18  332  Äss Lag 2  ÄNGELHOLM    50 m  4:14.63   
19  229  Vf Sim 2  1999  VARBERG    50 m  4:40.00   
20  127  Tønsberg SK G1 Jr.  Tønsberg    50 m     
21  230  Vf Sim 3  1999  VARBERG    50 m     
22  231  Vf Sim 4  1999  VARBERG    50 m     
 
Gren 13, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
365  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  4:58.84   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  50 m  5:06.03   
151  Hansen Ellen Camilla  1995  Asker SK    50 m  5:13.38   
381  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  5:14.84   
41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  5:18.13   
351  Andersson Johanna  1996  S 02  AW4496  25 m  5:19.79   
345  Weiler Matilda  1998  ÄNGELHOLM  AF0898  25 m  5:21.31   
468  Kaspersson Erika  1994  ESLÖVS SS  AN4894  25 m  5:21.53   
368  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  5:22.13   
10  183  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  5:23.71   
11  377  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  50 m  5:27.39   
12  239  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  50 m  5:38.97   
13  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  50 m  5:44.75   
14  89  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  5:55.25   
15  298  Fredriksen Helene Hafsrød  1997  Haldens SK    25 m  6:09.67   
16  470  Larsson Thilda  1999  VÄNERSBORG  AA8299  25 m  6:17.80   
17  209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  6:18.40  RES 
18  302  Håkonsen Mariann Bye  1996  Haldens SK    25 m  6:21.97  RES 
19  153  Holtan Melina  2000  Asker SK    50 m  6:45.00  RES 
20  61  Ljunggren Ruth  1996  HVETLANDA  BB3296  25 m  6:49.85  RES 
21  96  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  7:23.64  RES 
 
Gren 14, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
70  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:02.80   
268  Svensson Marcus  1992  SS IDEN  AJ3192  25 m  2:07.24   
366  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:07.77   
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  2:08.23   
360  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:10.25   
472  Skipperud Knut Oscar  1996  Askim IF    25 m  2:11.75   
149  Hagby Andreas Manum  1995  Asker SK    50 m  2:14.80   
20  Sandhåland Daniel  1995  Karmøy SK    50 m  2:16.10   
259  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  50 m  2:17.06   
10  396  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  2:17.60   
11  39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:17.61   
12  424  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  50 m  2:18.26   
13  394  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:18.65   
14  15  Hollund Morten Wee  1996  Karmøy SK    50 m  2:18.97   
15  161  Nystuen Sigve Ekeli  1996  Asker SK    50 m  2:19.17   
16  277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  2:19.38   
17  294  Bunæs Ole Marius  1997  Haldens SK    25 m  2:19.87   
18  67  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:20.25   
19  296  Engen David  1996  Haldens SK    25 m  2:21.71   
20  37  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  50 m  2:21.75   
21  287  Rugsveen Lars  1994  Elverum    25 m  2:23.37   
22  291  Berger Jacob W.  1996  Haldens SK    25 m  2:23.90   
23  98  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  2:24.36   
24  40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  2:24.64   
25  285  Lund Håkon B  1997  Elverum    25 m  2:24.88   
26  397  Bresche Joakim  1994  SK LAXEN  AL7994  25 m  2:25.45   
27  248  Boman Simon  1994  SS IDEN  AM0394  25 m  2:25.59   
28  455  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:25.63   
29  52  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  25 m  2:25.71   
30  258  Hangård Tom  1996  SS IDEN  AL3796  25 m  2:26.35   
31  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    25 m  2:26.43   
32  410  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:27.07   
33  380  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  2:27.49   
34  433  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:27.66   
35  71  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  2:27.71   
36  292  Bergseth Juel Petter  1997  Haldens SK    25 m  2:28.06   
37  58  Nilsson Fredrik  1994  SÖDERTÖRN  AP3994  25 m  2:30.09   
38  271  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  25 m  2:30.36   
39  330  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  2:30.75   
40  22  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  2:33.43   
41  72  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  2:34.08   
42  180  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  2:34.66   
43  93  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  2:34.73   
44  315  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  2:35.67   
45  270  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  2:38.31   
46  286  Rugsveen Eirik  1996  Elverum    25 m  2:38.63   
47  208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  2:39.62   
48  256  Ekstrand Julius  1998  SS IDEN  AJ9798  25 m  2:39.95   
49  402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  2:41.10   
50  295  Carlsen Emil  1998  Haldens SK    25 m  2:49.29   
51  74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m  2:49.67   
52  429  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  2:51.37   
53  69  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  2:54.08   
54  234  Thorell Adam  1997  VARBERG  AW4997  25 m  2:54.16   
55  304  Aasum Knut Eivind  1997  Haldens SK    25 m  3:01.45   
56  257  Hangård Roy  1999  SS IDEN  AH0999  25 m  3:04.33   
57  453  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  3:04.68  RES 
58  68  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  3:07.95  RES 
59  254  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  25 m  3:15.66  RES 
60  469  Larsson Edwin  2001  VÄNERSBORG  AB3501  25 m  3:20.78  RES 
61  307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  3:21.90  RES 
62  119  Krohn Mathias  2000  Tønsberg    50 m  3:24.70  RES 
63  232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  3:32.47  RES 
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
312  Andersson Klara  2000  ÄNGELHOLM  AC8800  50 m  34.43   
80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  35.16   
154  Johansen Martine  2000  Asker SK    50 m  35.74   
82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  35.79   
50  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  36.48   
77  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  37.76   
344  Weiler Johanna  2000  ÄNGELHOLM  AB8600  25 m  37.84   
216  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  38.53   
26  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  38.58   
10  90  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  38.67   
11  363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  38.95   
12  202  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  39.27   
13  153  Holtan Melina  2000  Asker SK    50 m  39.70   
14  437  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  39.81   
15  456  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  39.82   
16  414  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  39.96   
17  211  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  50 m  41.26   
18  235  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  41.29   
19  308  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  41.60   
20  340  Ragnarsson Erica  2000  ÄNGELHOLM  AP1600  25 m  41.66   
21  55  Nilsson Magdalena  2000  S 71  AQ4400  25 m  42.04   
22  353  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  43.55   
23  434  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  44.34   
24  457  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  44.91   
25  427  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  45.03   
26  409  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  46.10   
27  356  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  47.32   
28  386  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  47.46   
29  393  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  47.83   
30  10  Koponen Greta  2002  HULTSFRED  AA1402  25 m  47.88   
31  416  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  50 m     
32  436  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  50 m     
33  442  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  50 m     
34  449  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  50 m     
13 år 
51  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  32.27   
458  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  34.60   
440  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  35.37   
337  Nilsson Emilia  1999  ÄNGELHOLM  AD4899  25 m  35.84   
177  Dion Chloe  1999  SK HAJEN  AI4899  25 m  35.86   
471  Fjeldberg Krumerac Sandra  1999  Askim IF    50 m  35.91   
325  Jensen Annie  1999  ÄNGELHOLM  AF2699  25 m  37.41   
314  Andersson Matilda  1999  ÄNGELHOLM  AH6699  25 m  37.45   
48  Jonsson Elina  1999  S 71  AA8899  25 m  37.47   
10  60  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  37.50   
11  115  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  25 m  37.66   
12  452  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  38.63   
13  255  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  38.73   
14  322  Grönborg Louise  1999  ÄNGELHOLM  AI0899  25 m  40.02   
15  Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  40.40   
16  11  Torkelsson Kim  1999  HULTSFRED  AK9499  25 m  42.35   
17  336  Lauritsen Maja  1999  ÄNGELHOLM  AD6699  25 m  43.78   
18  213  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  47.48   
19  349  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  48.17   
20  355  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  50 m     
14 år 
66  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  29.78   
345  Weiler Matilda  1998  ÄNGELHOLM  AF0898  25 m  29.92   
181  Oh Li Björner  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  31.59   
89  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  32.19   
141  Bakke Emilie Olsen  1998  Asker SK    50 m  32.57   
63  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  32.59   
147  Dalan Marthe Østlyngen  1998  Asker SK    50 m  32.88   
65  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  32.89   
46  Chen Jessica  1998  S 71  AL1298  25 m  33.70   
10  49  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  34.53   
11  361  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  50 m  35.03   
12  413  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  35.72   
13  428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  50 m  35.98   
14  158  Mohr Solveig Jørgensen  1998  Asker SK    50 m  36.21   
15  326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  25 m  37.21   
16  59  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  25 m  37.86   
17  44  Brink Fanny  1998  S 71  AJ4298  25 m  38.37   
18  223  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  38.64   
19  189  Båghammar Caroline  1998  SK HAJEN  AY4498  25 m  39.53   
20  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  39.58   
21  178  Östlund Angela  1998  SK HAJEN  AV7298  25 m  39.67   
22  104  Rajovic Nina  1998  ALE  BK6498  25 m  40.10   
23  62  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  40.83   
24  372  Kanerva Julia  1998  S 02  BM6498  25 m  41.11   
25  117  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  41.80   
26  212  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  50 m  45.71   
27  105  Söderlind Alexandra  1998  ALE  AN5698  25 m  51.10   
28  108  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  50 m     
29  382  Sjulander Jennifer  1998  S 02  BM4298  50 m     
15 - 16 år 
162  Olsen Elise Næss  1997  Asker SK    50 m  27.52   
341  Rosvall Lina  1997  ÄNGELHOLM  AC2897  25 m  29.21   
222  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  29.68   
42  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  29.93   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  50 m  30.29   
359  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  30.96   
240  Lange Helén  1996  VÄXJÖ SS  AN1296  50 m  31.02   
157  Lima Ingelin Elisabeth  1997  Asker SK    50 m  31.03   
399  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  50 m  31.32   
10  12  Waldemarsson Linnea  1996  HULTSFRED  AN8696  50 m  32.21   
11  264  Månsson Linnéa  1996  SS IDEN  AJ6296  25 m  32.65   
12  417  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  32.85   
13  335  Larsson Nicole  1997  ÄNGELHOLM  BO0697  25 m  33.44   
14  221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  33.47   
15  284  Jordan Ida  1997  Elverum    25 m  33.54   
16  200  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  50 m  33.60   
17  293  Bjerregaard Isabell  1997  Haldens SK    25 m  33.60   
18  392  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  33.75   
19  132  Ernstsson Emilia  1996  S 71  AT0496  25 m  33.89   
20  274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  33.89   
21  432  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  33.89   
22  303  Signebøen Henriette Solem  1996  Haldens SK    25 m  34.07   
23  299  Harackiewicz Natalie  1997  Haldens SK    25 m  34.34   
24  297  Forsstrøm Sofie  1997  Haldens SK    25 m  34.36   
25  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  34.49   
26  173  Larsson Vilma  1997  SK HAJEN  BG2497  25 m  34.86   
27  275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  35.20   
28  282  Famestad Ine  1997  Elverum    25 m  35.21   
29  241  Viksten Alexandra  1996  VÄXJÖ SS  BA3496  25 m  35.48   
30  318  Borg Elin  1996  ÄNGELHOLM  AU8696  25 m  35.50   
31  217  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  35.89   
32  215  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  50 m  36.09   
33  302  Håkonsen Mariann Bye  1996  Haldens SK    25 m  36.34   
34  391  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  36.72   
35  165  Skavang Pernille  1996  Asker SK    50 m  38.32   
36  110  Johansson Agnes  1996  SVENLJUNGA  BU8296  25 m  38.79   
37  101  Andreasson Lina  1997  ALE  BD9697  25 m  41.43   
38  385  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  41.88   
39  262  Jönsson Malin  1997  SS IDEN  BJ6697  25 m  42.49   
40  126  Staak Julia van der  1997  Tønsberg    50 m  44.53   
41  317  Bengtsson Gabriella  1996  ÄNGELHOLM  BU5696  50 m  47.66   
17 år och äldre 
155  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  27.58   
403  Eversholt Amanda  1990  SK LAXEN  BR3290  25 m  28.60   
53  Lundahl Maria  1991  S 71  AP5291  25 m  28.76   
176  Olsson Julia  1993  SK HAJEN  AO2293  50 m  29.40   
439  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  50 m  29.86   
47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  29.91   
146  Bolstad Marte K.  1995  Asker SK    50 m  29.92   
313  Andersson Madelene  1991  ÄNGELHOLM  BX0891  50 m  29.94   
164  Siljan Oda Marie  1992  Asker SK    50 m  30.41   
10  183  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  30.64   
11  19  Naustvik Ingalill Urrang  1995  Karmøy SK    50 m  30.66   
12  461  Gutestam Kim  1989  SK LAXEN  BK8889  25 m  30.77   
13  169  Sønju Siri Anette  1992  Asker SK    50 m  30.98   
14  34  Karlsson Mette  1995  KSLS  BR7695  50 m  31.60   
15  421  Laurén Ida  1994  SK LAXEN  BS3894  25 m  31.82   
16  338  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  32.13   
17  447  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  32.31   
18  218  Hörbäck Christina  1962  VARBERG  AA1462  25 m  32.41   
19  43  Axmar Emelie  1993  S 71  BC2893  25 m  32.42   
20  283  Johnson Kristin E  1993  Elverum    25 m  32.58   
21  238  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  32.72   
22  188  Kharraziha Isabella  1995  SK HAJEN  BH2295  25 m  33.71   
23  182  Edenfelt Sara  1992  SK HAJEN  CG0692  25 m  34.96   
24  125  Rønvik Nora Haugli  1993  Tønsberg    50 m  35.77   
25  237  Holmefalk Marika  1995  VÄXJÖ SS  BR5895  25 m  36.96   
26  23  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  39.37   
27  32  Bertsdotter Ida  1984  SS DELFIN  AI4284  50 m     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  31.97   
64  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  34.42   
75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  36.40   
453  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  38.16   
324  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  50 m  38.88   
254  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  25 m  43.22   
220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  43.32   
408  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  44.00   
24  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  44.44   
10  172  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  45.17   
11  451  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  45.85   
12  309  Uddgren Carl  2001  SK STIMMET  AB1701  25 m  46.06   
13  307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  49.03   
14  232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  49.16   
15  446  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  50.02   
16  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  51.36   
17  443  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  53.95   
18  450  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  50 m     
13 år 
Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  30.17   
323  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  34.38   
92  Holapp William Westerlund  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  35.18   
252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  35.62   
145  Bjørnstad Henrik Vendsbo  1999  Asker SK    50 m  36.02   
400  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  36.69   
208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  36.76   
168  Støver Erlend Boye  1999  Asker SK    50 m  36.87   
425  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  39.08   
10  343  Rydén Isak  1999  ÄNGELHOLM  AI2999  25 m  39.67   
11  476  Choy Mario  1999  Asker SK    25 m  40.91   
12  227  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  50 m  41.47   
13  199  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  43.48   
14  197  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  43.85   
15  76  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  44.12   
16  253  Dahlén Daniel  1999  SS IDEN  AI3399  25 m  44.95   
17  426  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  46.37   
14 år 
Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  50 m  29.21   
438  Petersson Mårten  1998  SK LAXEN  AK8998  50 m  30.80   
17  Larsen Halvor Alvestad  1998  Karmøy SK    50 m  31.87   
460  Persson Fabian  1998  SK LAXEN  AS4798  50 m  32.00   
269  Torres David Zamora  1998  SS IDEN  AR3598  25 m  36.02   
358  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  50 m  36.22   
379  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  36.24   
143  Bengtsson Carl-Fredrik  1998  Asker SK    50 m  37.61   
467  Strand Lorang  1998  Asker SK    50 m  42.52   
10  122  Newman Sebastian Myhre  1998  Tønsberg    50 m     
11  214  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  50 m     
15 - 16 år 
15  Hollund Morten Wee  1996  Karmøy SK    50 m  27.17   
291  Berger Jacob W.  1996  Haldens SK    25 m  27.51   
296  Engen David  1996  Haldens SK    25 m  27.89   
445  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  28.61   
330  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  29.02   
156  Lervik Nils  1997  Asker SK    50 m  29.62   
433  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  29.62   
228  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  30.93   
40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  31.33   
10  473  Wium Sverre Kristian  1996  Askim IF    25 m  31.80   
11  36  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  50 m  32.42   
12  429  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  32.44   
13  418  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  33.34   
14  234  Thorell Adam  1997  VARBERG  AW4997  25 m  35.95   
15  350  Wensing William  1997  ALE  AD2997  50 m  36.28   
16  107  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m  37.36   
17  304  Aasum Knut Eivind  1997  Haldens SK    25 m  38.12   
18  412  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  38.28   
19  103  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  43.85   
17 år och äldre 
131  Stojkovski Niksja  1994  Tønsberg    50 m  25.21   
243  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  50 m  25.91   
142  Bakke Jan Alexander Olsen  1991  Asker SK    50 m  26.37   
33  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  50 m  26.57   
435  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  26.66   
186  Olsson Markus  1991  SK HAJEN  AJ1591  25 m  26.72   
245  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  27.27   
124  Rangnes Frede Rønning  1994  Tønsberg    50 m  27.74   
424  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  50 m  27.76   
10  246  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  27.87   
11  45  Brkic Tony  1994  S 71  AV1794  25 m  27.91   
12  54  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  50 m  27.96   
13  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  28.01   
14  144  Bergman Andreas  1993  Asker SK    50 m  28.06   
15  430  Nilsson Felix  1990  SK LAXEN  AM6590  25 m  28.10   
16  388  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  29.27   
17  327  Jörgensen Pontus  1994  ÄNGELHOLM  AB9794  25 m  29.55   
18  58  Nilsson Fredrik  1994  SÖDERTÖRN  AP3994  25 m  29.58   
19  422  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  29.59   
20  52  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  50 m  29.65   
21  397  Bresche Joakim  1994  SK LAXEN  AL7994  25 m  29.89   
22  198  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  30.03   
23  233  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  30.52   
24  342  Rydén Gabriel  1995  ÄNGELHOLM  AF5795  25 m  30.82   
25  210  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  30.83   
26  118  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  31.84   
27  203  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  33.84   
 
Gren 17, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  50 m  1:07.05   
312  Andersson Klara  2000  ÄNGELHOLM  AC8800  25 m  1:07.30   
26  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  1:09.59   
363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:11.48   
50  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  1:11.49   
154  Johansen Martine  2000  Asker SK    50 m  1:14.46   
77  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  1:15.45   
344  Weiler Johanna  2000  ÄNGELHOLM  AB8600  25 m  1:15.68   
90  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:16.05   
10  153  Holtan Melina  2000  Asker SK    50 m  1:16.20   
11  393  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  1:16.69   
12  340  Ragnarsson Erica  2000  ÄNGELHOLM  AP1600  25 m  1:17.49   
13  219  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  1:19.05   
14  211  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  1:19.11   
15  216  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:19.11   
16  83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:19.27   
17  308  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  1:19.71   
18  353  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:21.52   
19  437  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  25 m  1:21.89   
20  235  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:22.15   
21  414  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:22.31   
22  356  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:22.50   
23  456  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  50 m  1:22.90   
24  202  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  50 m  1:22.93   
25  133  Wiberg Ebba  2000  S 71  AN3600  25 m  1:23.30   
26  427  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  50 m  1:24.43   
27  106  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  25 m  1:24.77   
28  407  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:24.86   
29  10  Koponen Greta  2002  HULTSFRED  AA1402  25 m  1:27.04   
30  Danielsson Emelie  2001  HULTSFRED  AO1401  25 m  1:30.75   
31  201  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:31.40   
32  441  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN    25 m  1:33.41   
33  405  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  50 m  1:34.15   
34  442  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  1:34.45   
35  436  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:34.97   
36  196  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  1:35.17   
37  409  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  1:35.47   
38  386  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  1:36.12   
39  449  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:36.93   
40  416  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:36.94   
41  406  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:37.26   
42  Granqvist Ida  2001  HULTSFRED  AW4801  25 m  1:37.50   
43  123  Norvalls Amine  2001  Tønsberg    50 m  1:40.66   
44  457  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:41.97   
45  390  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN    50 m     
46  454  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN    50 m     
47  459  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN    50 m     
13 år 
51  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  1:05.54   
226  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:08.64   
440  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:09.09   
337  Nilsson Emilia  1999  ÄNGELHOLM  AD4899  25 m  1:09.30   
314  Andersson Matilda  1999  ÄNGELHOLM  AH6699  25 m  1:09.37   
255  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  1:10.06   
60  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  1:10.22   
Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:10.30   
471  Fjeldberg Krumerac Sandra  1999  Askim IF    50 m  1:10.41   
10  336  Lauritsen Maja  1999  ÄNGELHOLM  AD6699  25 m  1:10.64   
11  458  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:10.96   
12  177  Dion Chloe  1999  SK HAJEN  AI4899  25 m  1:12.53   
13  48  Jonsson Elina  1999  S 71  AA8899  50 m  1:13.46   
14  115  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  25 m  1:13.83   
15  325  Jensen Annie  1999  ÄNGELHOLM  AF2699  25 m  1:13.84   
16  163  Schøning Iben Henrikke  1999  Asker SK    50 m  1:14.12   
17  452  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  50 m  1:14.89   
18  78  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:15.41   
19  11  Torkelsson Kim  1999  HULTSFRED  AK9499  25 m  1:15.90   
20  322  Grönborg Louise  1999  ÄNGELHOLM  AI0899  25 m  1:16.72   
21  355  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  1:17.46   
22  411  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  1:17.90   
23  384  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:21.64   
24  213  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  1:28.62   
25  352  Andreasson Annie  1999  S 02  BE4299  25 m  1:30.48   
26  113  Årebäck Wilma  1999  SVENLJUNGA  BI7699  50 m     
14 år 
66  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  1:00.02   
345  Weiler Matilda  1998  ÄNGELHOLM  AF0898  25 m  1:00.22   
63  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  1:03.66   
181  Oh Li Björner  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  1:03.66   
21  Storstein Nina-Therese  1998  Karmøy SK    50 m  1:03.72   
265  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:04.02   
250  Cronsjö Moa  1998  SS IDEN  AM1498  25 m  1:04.60   
49  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  1:05.68   
46  Chen Jessica  1998  S 71  AL1298  25 m  1:07.78   
10  326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  25 m  1:07.92   
11  44  Brink Fanny  1998  S 71  AJ4298  50 m  1:11.43   
12  428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:11.44   
13  361  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  1:11.46   
14  223  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  1:12.41   
15  474  Haga Marie  1998  Mysen SK    25 m  1:13.81   
16  382  Sjulander Jennifer  1998  S 02  BM4298  25 m  1:14.68   
17  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  1:15.48   
18  79  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:16.36   
19  369  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  1:16.48   
20  25  Bengtsson Emma  1998  SS DELFIN  BC2898  25 m  1:16.51   
21  413  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  1:16.91   
22  189  Båghammar Caroline  1998  SK HAJEN  AY4498  25 m  1:18.07   
23  372  Kanerva Julia  1998  S 02  BM6498  25 m  1:18.41   
24  62  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  1:19.03   
25  212  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  50 m  1:19.32   
26  178  Östlund Angela  1998  SK HAJEN  AV7298  25 m  1:19.69   
27  59  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  50 m  1:21.25   
28  108  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  1:21.28   
29  105  Söderlind Alexandra  1998  ALE  AN5698  25 m  1:21.81   
30  104  Rajovic Nina  1998  ALE  BK6498  25 m  1:22.66   
15 - 16 år 
162  Olsen Elise Næss  1997  Asker SK    50 m  59.10   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  59.71   
359  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  59.80   
319  Dahlberg Alma  1996  ÄNGELHOLM  AI0896  25 m  1:00.13   
42  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  1:00.96   
166  Smith Majken  1997  Asker SK    50 m  1:01.15   
247  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  25 m  1:01.71   
274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  1:01.85   
167  Støver Elisabeth  1996  Asker SK    50 m  1:02.06   
10  260  Hörberg-Zdanowski Amanda  1996  SS IDEN  AL5896  25 m  1:02.14   
11  399  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  1:02.87   
12  266  Nygren Ella  1996  SS IDEN  BD5696  25 m  1:03.01   
13  297  Forsstrøm Sofie  1997  Haldens SK    25 m  1:03.90   
14  91  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  1:04.00   
15  264  Månsson Linnéa  1996  SS IDEN  AJ6296  25 m  1:04.56   
16  148  Frøholm Tiril  1996  Asker SK    50 m  1:05.07   
17  398  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  1:06.01   
18  221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:06.08   
19  217  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  1:06.18   
20  299  Harackiewicz Natalie  1997  Haldens SK    25 m  1:06.23   
21  240  Lange Helén  1996  VÄXJÖ SS  AN1296  25 m  1:06.63   
22  392  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  1:07.09   
23  241  Viksten Alexandra  1996  VÄXJÖ SS  BA3496  25 m  1:07.70   
24  432  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  1:07.78   
25  132  Ernstsson Emilia  1996  S 71  AT0496  25 m  1:07.79   
26  165  Skavang Pernille  1996  Asker SK    50 m  1:07.79   
27  318  Borg Elin  1996  ÄNGELHOLM  AU8696  25 m  1:07.95   
28  284  Jordan Ida  1997  Elverum    50 m  1:07.97   
29  417  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  1:08.50   
30  302  Håkonsen Mariann Bye  1996  Haldens SK    25 m  1:08.65   
31  370  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  1:08.68   
32  173  Larsson Vilma  1997  SK HAJEN  BG2497  25 m  1:08.83   
33  282  Famestad Ine  1997  Elverum    50 m  1:09.34   
34  275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  1:10.02   
35  335  Larsson Nicole  1997  ÄNGELHOLM  BO0697  25 m  1:10.85   
36  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  1:11.97   
37  215  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:11.98   
38  200  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:12.24   
39  316  Andersson Wilma  1997  ÄNGELHOLM  BC5297  25 m  1:13.37   
40  389  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  1:14.67   
41  110  Johansson Agnes  1996  SVENLJUNGA  BU8296  25 m  1:16.95   
42  262  Jönsson Malin  1997  SS IDEN  BJ6697  25 m  1:19.14   
43  101  Andreasson Lina  1997  ALE  BD9697  25 m  1:21.45   
44  317  Bengtsson Gabriella  1996  ÄNGELHOLM  BU5696  25 m  1:22.49   
45  385  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  1:27.87   
46  112  Årebäck Louise  1996  SVENLJUNGA  BU7496  25 m  1:31.04   
17 år och äldre 
169  Sønju Siri Anette  1992  Asker SK    50 m  58.93   
159  Nagell-Kleven Rikke  1995  Asker SK    50 m  59.34   
261  Hörberg-Zdanowski Sandra  1992  SS IDEN  AH2492  25 m  59.34   
53  Lundahl Maria  1991  S 71  AP5291  25 m  59.49   
155  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  1:00.19   
146  Bolstad Marte K.  1995  Asker SK    50 m  1:00.64   
176  Olsson Julia  1993  SK HAJEN  AO2293  25 m  1:00.76   
313  Andersson Madelene  1991  ÄNGELHOLM  BX0891  25 m  1:01.05   
19  Naustvik Ingalill Urrang  1995  Karmøy SK    50 m  1:02.36   
10  41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  1:02.62   
11  439  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  1:02.88   
12  267  Persson Maria  1993  SS IDEN  AK7693  25 m  1:02.93   
13  421  Laurén Ida  1994  SK LAXEN  BS3894  25 m  1:03.32   
14  57  Åström Amanda  1994  S 71  AC9294  25 m  1:03.66   
15  238  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  1:03.69   
16  283  Johnson Kristin E  1993  Elverum    50 m  1:03.97   
17  34  Karlsson Mette  1995  KSLS  BR7695  50 m  1:04.39   
18  43  Axmar Emelie  1993  S 71  BC2893  25 m  1:04.47   
19  188  Kharraziha Isabella  1995  SK HAJEN  BH2295  25 m  1:04.52   
20  32  Bertsdotter Ida  1984  SS DELFIN  AI4284  50 m  1:05.42   
21  160  Nerdrum Mari Louise  1995  Asker SK    50 m  1:06.12   
22  364  Gurander Elin  1995  S 02  AU9295  25 m  1:06.94   
23  338  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  1:07.18   
24  251  Dahl Hanna  1991  SS IDEN  AM7291  25 m  1:07.25   
25  81  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  1:07.29   
26  23  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  1:09.86   
 
Gren 18, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:04.91   
75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:08.89   
324  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  25 m  1:09.61   
64  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  1:09.78   
220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:15.29   
254  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  25 m  1:19.34   
232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  1:19.53   
172  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  50 m  1:19.93   
307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  1:22.15   
10  408  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  1:24.06   
11  451  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:25.08   
12  446  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  1:25.76   
13  24  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  1:26.69   
14  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  50 m  1:26.91   
15  111  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  25 m  1:31.66   
16  450  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  1:34.28   
17  448  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  1:34.53   
18  443  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  1:36.60   
19  224  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  1:37.33   
20  206  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  50 m     
21  415  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  50 m     
22  423  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN    50 m     
13 år 
328  Kertes Daniel  1999  ÄNGELHOLM  AD8399  25 m  56.92   
270  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  1:00.97   
Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  1:01.59   
323  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  1:06.92   
69  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  1:07.64   
92  Holapp William Westerlund  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:07.89   
425  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  1:08.09   
400  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  1:10.02   
168  Støver Erlend Boye  1999  Asker SK    50 m  1:10.26   
10  76  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:11.87   
11  476  Choy Mario  1999  Asker SK    25 m  1:12.55   
12  252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  1:13.01   
13  145  Bjørnstad Henrik Vendsbo  1999  Asker SK    50 m  1:13.91   
14  199  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  25 m  1:14.07   
15  68  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:14.34   
16  257  Hangård Roy  1999  SS IDEN  AH0999  25 m  1:14.74   
17  426  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  1:15.19   
18  343  Rydén Isak  1999  ÄNGELHOLM  AI2999  25 m  1:15.31   
19  197  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:17.17   
20  227  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  1:19.57   
21  253  Dahlén Daniel  1999  SS IDEN  AI3399  25 m  1:21.31   
22  205  Brink Erik  1999  VARBERG  AR6399  25 m  1:31.97   
14 år 
Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  55.30   
455  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  58.00   
357  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:02.55   
150  Hagby Christian Manum  1998  Asker SK    50 m  1:05.08   
438  Petersson Mårten  1998  SK LAXEN  AK8998  25 m  1:05.45   
17  Larsen Halvor Alvestad  1998  Karmøy SK    50 m  1:06.22   
295  Carlsen Emil  1998  Haldens SK    25 m  1:06.30   
74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:07.54   
358  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  1:09.23   
10  379  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  1:09.97   
11  143  Bengtsson Carl-Fredrik  1998  Asker SK    50 m  1:11.24   
12  269  Torres David Zamora  1998  SS IDEN  AR3598  25 m  1:11.83   
13  460  Persson Fabian  1998  SK LAXEN  AS4798  50 m  1:13.02   
14  467  Strand Lorang  1998  Asker SK    50 m  1:19.21   
15  214  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  25 m  1:20.00   
16  204  Blenneros Herman  1998  VARBERG  AV4598  25 m  1:21.01   
17  122  Newman Sebastian Myhre  1998  Tønsberg    50 m     
15 - 16 år 
329  Kertes Viktor  1996  ÄNGELHOLM  AP5196  25 m  53.18   
362  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  54.74   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  55.12   
161  Nystuen Sigve Ekeli  1996  Asker SK    50 m  55.17   
410  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  56.70   
383  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  56.80   
94  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  57.01   
296  Engen David  1996  Haldens SK    25 m  57.30   
156  Lervik Nils  1997  Asker SK    50 m  58.26   
10  445  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  58.41   
11  258  Hangård Tom  1996  SS IDEN  AL3796  25 m  59.17   
12  228  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  59.23   
13  285  Lund Håkon B  1997  Elverum    50 m  59.77   
14  271  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  25 m  59.96   
15  315  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  1:00.15   
16  292  Bergseth Juel Petter  1997  Haldens SK    25 m  1:00.30   
17  286  Rugsveen Eirik  1996  Elverum    50 m  1:00.55   
18  180  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  1:00.79   
19  330  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  1:01.24   
20  473  Wium Sverre Kristian  1996  Askim IF    25 m  1:01.86   
21  72  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  1:02.22   
22  152  Løvø Marcus Heggtveit  1996  Asker SK    50 m  1:02.63   
23  93  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:03.95   
24  184  Valeur Johan  1996  SK HAJEN  AH8996  25 m  1:07.79   
25  429  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  1:08.12   
26  234  Thorell Adam  1997  VARBERG  AW4997  25 m  1:08.41   
27  418  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:09.33   
28  107  Tillman Rickard  1997  ALE  AS3597  25 m  1:11.09   
29  350  Wensing William  1997  ALE  AD2997  50 m  1:12.13   
30  304  Aasum Knut Eivind  1997  Haldens SK    25 m  1:13.17   
31  412  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  50 m  1:14.19   
32  103  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  1:14.70   
17 år och äldre 
131  Stojkovski Niksja  1994  Tønsberg    50 m  50.07   
268  Svensson Marcus  1992  SS IDEN  AJ3192  25 m  51.86   
366  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  51.93   
259  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  52.31   
33  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  52.91   
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  52.95   
245  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  53.21   
54  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  25 m  53.35   
124  Rangnes Frede Rønning  1994  Tønsberg    50 m  53.62   
10  243  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  53.71   
11  320  Davidsson Oskar  1993  ÄNGELHOLM  AD9993  25 m  53.86   
12  73  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  54.15   
13  144  Bergman Andreas  1993  Asker SK    50 m  54.20   
14  339  Olofsson Fredrik  1994  ÄNGELHOLM  AG2194  25 m  54.20   
15  435  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  54.35   
16  396  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  54.62   
17  387  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  54.81   
18  95  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  55.03   
19  149  Hagby Andreas Manum  1995  Asker SK    50 m  55.04   
20  367  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  55.24   
21  179  Jonsson Kalle  1990  SK HAJEN  AL6790  25 m  55.43   
22  277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  55.85   
23  187  Christerson Jakob  1992  SK HAJEN  AK9992  50 m  56.19   
24  346  Öjstedt Erik  1995  ÄNGELHOLM  AO6995  25 m  56.22   
25  18  Larsen Ivan Aleksander  1995  Karmøy SK    50 m  56.46   
26  287  Rugsveen Lars  1994  Elverum    50 m  56.78   
27  464  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  56.93   
28  288  Skirbekk Ingvar V.  1993  Elverum    50 m  56.96   
29  246  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  56.99   
30  45  Brkic Tony  1994  S 71  AV1794  25 m  57.03   
31  378  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  57.41   
32  462  Pålsson Fredrik  1975  SK LAXEN  AA7175  50 m  57.51   
33  171  Jönsson Johan  1995  SK HAJEN  AG1995  25 m  57.62   
34  185  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  25 m  57.69   
35  38  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  50 m  57.74   
36  263  Jönsson Robin  1994  SS IDEN  AC1994  25 m  58.03   
37  327  Jörgensen Pontus  1994  ÄNGELHOLM  AB9794  25 m  58.14   
38  20  Sandhåland Daniel  1995  Karmøy SK    50 m  58.17   
39  121  Merlo Federico  1994  Tønsberg    50 m  58.36   
40  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  58.73   
41  422  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  59.06   
42  278  Troell Ted  1994  SIM ENGELH  AB3594  50 m  59.57   
43  380  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  59.64   
44  98  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  59.68   
45  397  Bresche Joakim  1994  SK LAXEN  AL7994  25 m  59.72   
46  210  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  1:00.08   
47  233  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  1:00.31   
48  22  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  1:00.56   
49  342  Rydén Gabriel  1995  ÄNGELHOLM  AF5795  25 m  1:01.11   
50  118  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  1:02.75   
51  203  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  1:04.03   
52  27  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  1:06.05   
 
Gren 19, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
272  Wennberg Petra  1993  SS IDEN  AS2693  25 m  2:36.32   
341  Rosvall Lina  1997  ÄNGELHOLM  AC2897  25 m  2:36.76   
311  Andersson Johanna  1997  ÄNGELHOLM  AC8497  25 m  2:37.17   
21  Storstein Nina-Therese  1998  Karmøy SK    50 m  2:40.96   
47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  2:42.46   
354  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:42.57   
249  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  2:42.85   
225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:44.99   
444  Runeke Josephine  1991  SK LAXEN  AV0491  25 m  2:45.60   
10  381  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:47.57   
11  368  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:48.30   
12  447  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:55.65   
13  65  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  2:57.89   
14  221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:58.44   
15  298  Fredriksen Helene Hafsrød  1997  Haldens SK    25 m  3:00.42   
16  428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  3:02.40   
17  289  Øyen Silje I  1995  Elverum    50 m  3:03.02   
18  326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  25 m  3:08.01   
19  209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  3:08.04   
20  79  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  3:13.01   
21  158  Mohr Solveig Jørgensen  1998  Asker SK    50 m  3:13.53   
22  126  Staak Julia van der  1997  Tønsberg    50 m  3:14.96   
23  211  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  50 m  3:16.31   
24  117  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  3:16.35   
25  419  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  3:18.14   
26  237  Holmefalk Marika  1995  VÄXJÖ SS  BR5895  25 m  3:19.92   
27  391  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  3:20.68   
28  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  3:22.31   
29  96  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  3:22.63   
30  83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  3:23.05   
31  116  Bakke Mari Gylterud  1998  Tønsberg    50 m  3:23.42   
32  316  Andersson Wilma  1997  ÄNGELHOLM  BC5297  25 m  3:24.26   
33  216  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  3:25.28   
34  78  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  3:25.58   
35  170  Thurmer Synne  1998  Asker SK    50 m  3:29.07   
36  355  Wermäng Regina Borg  1999  S 02  AG5899  25 m  3:31.92   
37  55  Nilsson Magdalena  2000  S 71  AQ4400  25 m  3:32.50   
38  101  Andreasson Lina  1997  ALE  BD9697  25 m  3:34.74   
39  235  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  3:38.75   
40  384  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  50 m  3:43.27   
41  405  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  3:44.38   
42  385  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  50 m  3:47.91   
43  356  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  3:49.53   
44  349  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  3:50.56   
45  407  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  50 m  3:50.79   
46  434  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  3:54.59   
47  406  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  3:59.60   
48  196  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  3:59.80   
49  201  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  4:07.32  RES 
50  411  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  4:19.88  RES 
51  80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  50 m    RES 
52  105  Söderlind Alexandra  1998  ALE  AN5698  50 m    RES 
53  120  Lee Hannah  1999  Tønsberg    50 m    RES 
54  369  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  50 m    RES 
 
Gren 20, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
70  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:18.29   
430  Nilsson Felix  1990  SK LAXEN  AM6590  25 m  2:20.18   
360  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:24.16   
97  Carlsson Philip  1990  ELFSBORG  AP7590  25 m  2:26.93   
67  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  2:29.23   
329  Kertes Viktor  1996  ÄNGELHOLM  AP5196  25 m  2:30.04   
52  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  25 m  2:30.50   
71  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  2:31.90   
288  Skirbekk Ingvar V.  1993  Elverum    50 m  2:34.26   
10  394  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  2:34.26   
11  294  Bunæs Ole Marius  1997  Haldens SK    25 m  2:34.85   
12  248  Boman Simon  1994  SS IDEN  AM0394  25 m  2:34.89   
13  328  Kertes Daniel  1999  ÄNGELHOLM  AD8399  25 m  2:34.92   
14  40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  2:39.45   
15  198  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  2:41.87   
16  36  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  50 m  2:42.76   
17  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    50 m  2:43.32   
18  187  Christerson Jakob  1992  SK HAJEN  AK9992  25 m  2:49.76   
19  276  Troell Isac  1997  SIM ENGELH  AB3597  50 m  2:50.40   
20  256  Ekstrand Julius  1998  SS IDEN  AJ9798  25 m  2:52.03   
21  208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  2:53.58   
22  350  Wensing William  1997  ALE  AD2997  50 m  3:13.11   
23  453  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  3:13.30   
24  220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  3:18.56   
25  103  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  3:28.22  RES 
26  205  Brink Erik  1999  VARBERG  AR6399  50 m  3:33.32  RES 
27  129  Zhong William  1998  Tønsberg    50 m  3:37.81  RES 
 
Gren 21, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
360  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  2:08.19   
70  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  2:08.64   
366  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  2:09.24   
435  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  2:12.22   
20  Sandhåland Daniel  1995  Karmøy SK    50 m  2:13.74   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  2:14.75   
259  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  2:15.73   
285  Lund Håkon B  1997  Elverum    50 m  2:15.73   
94  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  2:16.47   
10  Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  2:17.70   
11  433  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  2:18.36   
12  294  Bunæs Ole Marius  1997  Haldens SK    25 m  2:20.01   
13  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    50 m  2:22.21   
14  58  Nilsson Fredrik  1994  SÖDERTÖRN  AP3994  25 m  2:23.39   
15  17  Larsen Halvor Alvestad  1998  Karmøy SK    50 m  2:24.96   
16  271  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  25 m  2:25.10   
17  Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  2:27.80   
18  455  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:28.00   
19  54  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  25 m  2:28.09   
20  37  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  50 m  2:28.90   
21  286  Rugsveen Eirik  1996  Elverum    50 m  2:31.24   
22  410  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  2:32.46   
23  93  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  2:36.55   
24  180  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  2:38.09   
25  74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  2:39.83   
26  228  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  2:45.50   
27  208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  2:45.77   
28  92  Holapp William Westerlund  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:47.07   
29  252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  2:52.57   
30  400  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  2:53.13   
31  429  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  25 m  2:53.47   
32  295  Carlsen Emil  1998  Haldens SK    25 m  2:54.60   
33  460  Persson Fabian  1998  SK LAXEN  AS4798  50 m  2:55.10  RES 
34  438  Petersson Mårten  1998  SK LAXEN  AK8998  50 m  2:56.41  RES 
35  197  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  3:02.39  RES 
36  467  Strand Lorang  1998  Asker SK    50 m  3:05.50  RES 
37  257  Hangård Roy  1999  SS IDEN  AH0999  25 m  3:06.25  RES 
38  227  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  3:10.80  RES 
39  172  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  3:10.90  RES 
40  307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  3:10.94  RES 
 
Gren 22, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
164  Siljan Oda Marie  1992  Asker SK    50 m  2:16.21   
377  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  2:20.90   
47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  2:22.18   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  50 m  2:23.08   
261  Hörberg-Zdanowski Sandra  1992  SS IDEN  AH2492  25 m  2:23.19   
381  Simonsson Klara  1995  S 02  AO8495  25 m  2:27.54   
283  Johnson Kristin E  1993  Elverum    50 m  2:28.53   
293  Bjerregaard Isabell  1997  Haldens SK    25 m  2:28.53   
34  Karlsson Mette  1995  KSLS  BR7695  25 m  2:30.74   
10  176  Olsson Julia  1993  SK HAJEN  AO2293  25 m  2:30.89   
11  247  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  25 m  2:31.15   
12  250  Cronsjö Moa  1998  SS IDEN  AM1498  25 m  2:31.15   
13  319  Dahlberg Alma  1996  ÄNGELHOLM  AI0896  25 m  2:32.12   
14  141  Bakke Emilie Olsen  1998  Asker SK    50 m  2:32.17   
15  264  Månsson Linnéa  1996  SS IDEN  AJ6296  25 m  2:32.41   
16  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:32.54   
17  399  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  2:35.19   
18  274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  2:35.71   
19  162  Olsen Elise Næss  1997  Asker SK    50 m  2:35.79   
20  398  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  2:38.19   
21  49  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  2:40.12   
22  217  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  2:41.03   
23  298  Fredriksen Helene Hafsrød  1997  Haldens SK    25 m  2:41.98   
24  282  Famestad Ine  1997  Elverum    50 m  2:42.52   
25  226  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  2:43.53   
26  158  Mohr Solveig Jørgensen  1998  Asker SK    50 m  2:44.59   
27  432  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:45.07   
28  275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  2:45.55   
29  240  Lange Helén  1996  VÄXJÖ SS  AN1296  50 m  2:46.26   
30  363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  2:46.53   
31  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  2:51.55   
32  370  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  2:53.39   
33  417  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  2:54.98   
34  389  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  2:56.62   
35  452  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  25 m  2:58.30   
36  153  Holtan Melina  2000  Asker SK    50 m  2:59.60   
37  255  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  3:02.57   
38  474  Haga Marie  1998  Mysen SK    25 m  3:02.67   
39  382  Sjulander Jennifer  1998  S 02  BM4298  25 m  3:05.26   
40  115  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  25 m  3:05.31   
41  61  Ljunggren Ruth  1996  HVETLANDA  BB3296  25 m  3:07.82  RES 
42  219  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  3:09.04  RES 
43  393  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  3:09.97  RES 
44  414  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  3:20.82  RES 
45  456  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  3:21.81  RES 
46  371  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  3:26.92  RES 
47  411  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  3:27.78  RES 
48  108  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  3:28.07  RES 
 
Gren 23, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  1:24.10   
220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:26.91   
453  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  1:31.87   
75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  1:36.98   
64  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  1:38.96   
224  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  1:40.80   
119  Krohn Mathias  2000  Tønsberg    50 m  1:43.08   
408  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  1:45.64   
232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  25 m  1:48.00   
10  309  Uddgren Carl  2001  SK STIMMET  AB1701  25 m  1:48.57   
11  307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  1:49.91   
12  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  1:54.94   
13  401  Do Nam  2001  SK LAXEN    25 m  1:57.71   
14  111  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  25 m  2:01.21   
15  404  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  50 m     
13 år 
328  Kertes Daniel  1999  ÄNGELHOLM  AD8399  25 m  1:10.10   
Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  50 m  1:18.91   
208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  1:20.57   
270  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  1:23.89   
323  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  1:31.91   
68  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  1:36.18   
253  Dahlén Daniel  1999  SS IDEN  AI3399  25 m  1:40.99   
76  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  1:43.03   
14 år 
Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  1:13.17   
256  Ekstrand Julius  1998  SS IDEN  AJ9798  25 m  1:19.84   
150  Hagby Christian Manum  1998  Asker SK    50 m  1:21.48   
358  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  50 m  1:27.93   
109  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  25 m  1:33.57   
129  Zhong William  1998  Tønsberg    50 m  1:38.05   
214  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  50 m  1:50.17   
102  Ivarsbro Anton  1998  ALE  AU2798  50 m     
204  Blenneros Herman  1998  VARBERG  AV4598  50 m     
15 - 16 år 
329  Kertes Viktor  1996  ÄNGELHOLM  AP5196  25 m  1:08.23   
294  Bunæs Ole Marius  1997  Haldens SK    25 m  1:09.28   
67  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  25 m  1:10.36   
394  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  1:10.68   
71  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  1:11.50   
472  Skipperud Knut Oscar  1996  Askim IF    25 m  1:12.49   
330  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  1:13.57   
37  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  50 m  1:13.95   
40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  1:14.63   
10  36  Bogesten Alexander  1997  ANDERSTORP  AB5997  50 m  1:14.84   
11  152  Løvø Marcus Heggtveit  1996  Asker SK    50 m  1:16.29   
12  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    50 m  1:17.20   
13  258  Hangård Tom  1996  SS IDEN  AL3796  25 m  1:17.85   
14  445  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  1:18.41   
15  276  Troell Isac  1997  SIM ENGELH  AB3597  50 m  1:19.20   
16  93  Lundell Albin  1997  ELFSBORG  AE5797  25 m  1:19.84   
17  315  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  1:20.18   
18  350  Wensing William  1997  ALE  AD2997  50 m  1:27.98   
19  103  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  1:30.06   
20  184  Valeur Johan  1996  SK HAJEN  AH8996  25 m  1:30.28   
21  418  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  1:31.09   
22  412  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  1:44.69   
17 år och äldre 
268  Svensson Marcus  1992  SS IDEN  AJ3192  25 m  1:01.97   
424  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  1:05.58   
52  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  25 m  1:05.82   
70  Paulsson Adam  1995  ELFSBORG  AB4395  25 m  1:05.84   
430  Nilsson Felix  1990  SK LAXEN  AM6590  25 m  1:06.10   
149  Hagby Andreas Manum  1995  Asker SK    50 m  1:07.45   
243  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  1:07.71   
97  Carlsson Philip  1990  ELFSBORG  AP7590  25 m  1:07.86   
346  Öjstedt Erik  1995  ÄNGELHOLM  AO6995  25 m  1:08.80   
10  277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  1:10.00   
11  187  Christerson Jakob  1992  SK HAJEN  AK9992  25 m  1:10.53   
12  248  Boman Simon  1994  SS IDEN  AM0394  25 m  1:10.71   
13  38  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  50 m  1:11.01   
14  288  Skirbekk Ingvar V.  1993  Elverum    50 m  1:11.25   
15  18  Larsen Ivan Aleksander  1995  Karmøy SK    50 m  1:11.32   
16  396  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  1:12.34   
17  310  Andersson Gustav  1993  ÄNGELHOLM  AM5593  25 m  1:13.96   
18  198  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  1:14.17   
19  245  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  1:15.60   
20  233  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  1:17.50   
21  278  Troell Ted  1994  SIM ENGELH  AB3594  50 m  1:18.70   
22  210  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  50 m  1:18.88   
23  422  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  1:18.94   
24  388  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  1:19.27   
25  203  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  1:23.81   
26  118  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  1:24.96   
27  27  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  1:31.75   
 
Gren 24, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
312  Andersson Klara  2000  ÄNGELHOLM  AC8800  25 m  1:24.44   
154  Johansen Martine  2000  Asker SK    50 m  1:24.45   
209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  1:25.55   
80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  1:30.78   
50  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  1:31.10   
82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:32.70   
83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:32.73   
363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  1:36.82   
55  Nilsson Magdalena  2000  S 71  AQ4400  25 m  1:36.94   
10  216  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  1:37.21   
11  90  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:37.86   
12  235  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:37.92   
13  344  Weiler Johanna  2000  ÄNGELHOLM  AB8600  25 m  1:38.21   
14  371  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  1:42.00   
15  56  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:42.51   
16  353  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  1:43.65   
17  434  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:43.65   
18  405  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  1:45.38   
19  407  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  50 m  1:46.19   
20  196  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  1:49.51   
21  133  Wiberg Ebba  2000  S 71  AN3600  25 m  1:49.91   
22  356  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  1:51.63   
23  457  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:54.28   
24  10  Koponen Greta  2002  HULTSFRED  AA1402  50 m  1:54.96   
25  201  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:55.82   
26  386  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  1:56.81   
27  427  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:57.07   
28  123  Norvalls Amine  2001  Tønsberg    50 m  1:57.40   
29  406  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  2:00.34   
30  Danielsson Emelie  2001  HULTSFRED  AO1401  50 m     
31  Granqvist Ida  2001  HULTSFRED  AW4801  50 m     
32  106  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  50 m     
33  390  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN    50 m     
13 år 
51  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  1:18.03   
336  Lauritsen Maja  1999  ÄNGELHOLM  AD6699  25 m  1:24.98   
471  Fjeldberg Krumerac Sandra  1999  Askim IF    50 m  1:26.24   
458  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  1:30.98   
226  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  1:31.01   
314  Andersson Matilda  1999  ÄNGELHOLM  AH6699  25 m  1:31.55   
322  Grönborg Louise  1999  ÄNGELHOLM  AI0899  25 m  1:32.97   
Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  1:33.47   
337  Nilsson Emilia  1999  ÄNGELHOLM  AD4899  25 m  1:33.67   
10  78  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  1:33.90   
11  163  Schøning Iben Henrikke  1999  Asker SK    50 m  1:35.15   
12  325  Jensen Annie  1999  ÄNGELHOLM  AF2699  25 m  1:35.99   
13  48  Jonsson Elina  1999  S 71  AA8899  25 m  1:36.31   
14  60  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  1:36.90   
15  440  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  1:38.28   
16  120  Lee Hannah  1999  Tønsberg    50 m  1:39.36   
17  384  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  1:40.90   
18  349  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  1:49.16   
19  113  Årebäck Wilma  1999  SVENLJUNGA  BI7699  50 m     
14 år 
21  Storstein Nina-Therese  1998  Karmøy SK    50 m  1:16.14   
65  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  1:18.51   
46  Chen Jessica  1998  S 71  AL1298  25 m  1:20.11   
44  Brink Fanny  1998  S 71  AJ4298  25 m  1:23.60   
428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:23.89   
326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  25 m  1:25.03   
147  Dalan Marthe Østlyngen  1998  Asker SK    50 m  1:25.96   
30  Edfast Alice  1998  SS DELFIN  AF0498  25 m  1:27.98   
79  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  1:28.13   
10  62  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  1:28.37   
11  419  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  1:30.88   
12  89  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:30.99   
13  369  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  1:32.97   
14  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  1:35.32   
15  413  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  50 m  1:36.91   
16  59  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  25 m  1:37.94   
17  170  Thurmer Synne  1998  Asker SK    50 m  1:40.16   
18  25  Bengtsson Emma  1998  SS DELFIN  BC2898  25 m  1:41.13   
19  105  Söderlind Alexandra  1998  ALE  AN5698  25 m  1:42.67   
20  212  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  25 m  1:44.20   
21  108  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  1:55.96   
15 - 16 år 
311  Andersson Johanna  1997  ÄNGELHOLM  AC8497  25 m  1:13.22   
354  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  1:13.92   
249  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  1:14.71   
351  Andersson Johanna  1996  S 02  AW4496  25 m  1:18.17   
29  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  1:18.67   
114  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  1:18.92   
368  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  1:19.58   
42  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  1:19.97   
222  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  1:21.59   
10  221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  1:22.78   
11  298  Fredriksen Helene Hafsrød  1997  Haldens SK    25 m  1:24.79   
12  318  Borg Elin  1996  ÄNGELHOLM  AU8696  25 m  1:25.30   
13  28  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  1:25.42   
14  299  Harackiewicz Natalie  1997  Haldens SK    25 m  1:28.93   
15  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  1:30.36   
16  316  Andersson Wilma  1997  ÄNGELHOLM  BC5297  25 m  1:31.40   
17  215  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  25 m  1:31.71   
18  303  Signebøen Henriette Solem  1996  Haldens SK    25 m  1:32.44   
19  126  Staak Julia van der  1997  Tønsberg    50 m  1:32.84   
20  101  Andreasson Lina  1997  ALE  BD9697  25 m  1:34.30   
21  200  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  1:34.80   
22  391  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  1:37.50   
23  96  Helgesson Emma  1997  ELFSBORG  AX8897  25 m  1:37.85   
24  110  Johansson Agnes  1996  SVENLJUNGA  BU8296  25 m  1:38.21   
25  165  Skavang Pernille  1996  Asker SK    50 m  1:38.25   
26  317  Bengtsson Gabriella  1996  ÄNGELHOLM  BU5696  25 m  1:41.33   
27  262  Jönsson Malin  1997  SS IDEN  BJ6697  25 m  1:45.37   
28  112  Årebäck Louise  1996  SVENLJUNGA  BU7496  25 m  1:46.45   
29  385  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  1:47.37   
17 år och äldre 
19  Naustvik Ingalill Urrang  1995  Karmøy SK    50 m  1:12.02   
272  Wennberg Petra  1993  SS IDEN  AS2693  25 m  1:13.73   
239  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  1:16.44   
160  Nerdrum Mari Louise  1995  Asker SK    50 m  1:16.49   
444  Runeke Josephine  1991  SK LAXEN  AV0491  25 m  1:16.74   
169  Sønju Siri Anette  1992  Asker SK    50 m  1:17.09   
225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  1:18.17   
183  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  1:19.20   
447  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  1:20.52   
10  41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  1:20.77   
11  155  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  1:20.80   
12  338  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  1:25.26   
13  289  Øyen Silje I  1995  Elverum    50 m  1:27.60   
14  237  Holmefalk Marika  1995  VÄXJÖ SS  BR5895  25 m  1:31.29   
 
Gren 25, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
402  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  29.75   
64  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  31.35   
324  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  50 m  31.70   
75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  31.91   
453  Widerberg Gunnar  2000  SK LAXEN  AG3700  25 m  34.06   
220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  34.57   
254  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  25 m  34.82   
24  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  35.53   
232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  35.93   
10  408  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  36.04   
11  172  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  36.51   
12  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  25 m  36.69   
13  207  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  37.85   
14  450  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  38.13   
15  451  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  38.59   
16  309  Uddgren Carl  2001  SK STIMMET  AB1701  25 m  38.80   
17  111  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  25 m  38.95   
18  307  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  39.28   
19  446  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  39.62   
20  443  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  41.82   
21  423  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN    25 m  42.95   
22  448  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  43.01   
23  431  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN    25 m  44.11   
24  395  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN    25 m  44.88   
25  415  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  45.12   
26  224  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  49.42   
13 år 
328  Kertes Daniel  1999  ÄNGELHOLM  AD8399  25 m  27.14   
270  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  27.86   
Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  28.22   
323  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  30.42   
208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  50 m  30.69   
400  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  31.84   
145  Bjørnstad Henrik Vendsbo  1999  Asker SK    50 m  31.88   
425  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  32.06   
168  Støver Erlend Boye  1999  Asker SK    50 m  32.37   
10  76  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  50 m  32.57   
11  252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  32.91   
12  92  Holapp William Westerlund  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  33.79   
13  476  Choy Mario  1999  Asker SK    25 m  33.89   
14  197  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  34.30   
15  199  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  34.55   
16  68  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  34.69   
17  426  Madarov Alexander  1999  SK LAXEN  AS9999  25 m  35.12   
18  343  Rydén Isak  1999  ÄNGELHOLM  AI2999  25 m  35.14   
19  227  Sandgren Max  1999  VARBERG  AR7399  25 m  36.16   
20  253  Dahlén Daniel  1999  SS IDEN  AI3399  25 m  36.48   
14 år 
Grimberg Filip  1998  HULTSFRED  AL0198  25 m  25.41   
455  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  26.38   
295  Carlsen Emil  1998  Haldens SK    25 m  29.31   
438  Petersson Mårten  1998  SK LAXEN  AK8998  50 m  29.42   
109  Larsson Albin  1998  SKENE SIM  AF4798  25 m  29.64   
17  Larsen Halvor Alvestad  1998  Karmøy SK    50 m  29.73   
357  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  30.12   
256  Ekstrand Julius  1998  SS IDEN  AJ9798  25 m  30.48   
460  Persson Fabian  1998  SK LAXEN  AS4798  50 m  30.53   
10  358  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  31.98   
11  379  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  32.52   
12  143  Bengtsson Carl-Fredrik  1998  Asker SK    50 m  32.82   
13  467  Strand Lorang  1998  Asker SK    50 m  33.83   
14  102  Ivarsbro Anton  1998  ALE  AU2798  25 m  35.25   
15  214  Holmefalk David  1998  VARBERG  AT6798  50 m  35.81   
16  204  Blenneros Herman  1998  VARBERG  AV4598  25 m  37.53   
17  122  Newman Sebastian Myhre  1998  Tønsberg    50 m     
15 - 16 år 
329  Kertes Viktor  1996  ÄNGELHOLM  AP5196  25 m  24.27   
362  Gausel Elias  1996  S 02  AE1196  25 m  25.18   
472  Skipperud Knut Oscar  1996  Askim IF    25 m  25.31   
161  Nystuen Sigve Ekeli  1996  Asker SK    50 m  25.70   
94  Hess Georg  1996  ELFSBORG  AD0396  25 m  25.74   
296  Engen David  1996  Haldens SK    25 m  25.79   
15  Hollund Morten Wee  1996  Karmøy SK    50 m  25.82   
410  Idoffsson André  1997  SK LAXEN  AE2597  25 m  26.11   
291  Berger Jacob W.  1996  Haldens SK    25 m  27.02   
10  394  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  25 m  27.06   
11  156  Lervik Nils  1997  Asker SK    50 m  27.09   
12  330  Knutsson Joel  1997  ÄNGELHOLM  AK5197  25 m  27.12   
13  445  Rydberg Timmie  1996  SK LAXEN  AM9596  25 m  27.31   
14  228  Sandgren Robin  1997  VARBERG  AW3997  25 m  27.36   
15  285  Lund Håkon B  1997  Elverum    50 m  27.37   
16  433  Norberg-Pettersson Gustav  1996  SK LAXEN  AM8596  25 m  27.50   
17  473  Wium Sverre Kristian  1996  Askim IF    25 m  27.56   
18  67  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  50 m  28.07   
19  180  Henriksson Marcus  1997  SK HAJEN  AQ1797  25 m  28.18   
20  292  Bergseth Juel Petter  1997  Haldens SK    25 m  28.45   
21  40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  28.48   
22  271  Wejfeldt Filip  1997  SS IDEN  AF3797  25 m  28.76   
23  72  Wirfalk Hannes  1997  ELFSBORG  AM6797  25 m  28.90   
24  184  Valeur Johan  1996  SK HAJEN  AH8996  25 m  30.50   
25  350  Wensing William  1997  ALE  AD2997  50 m  30.65   
26  418  Klarén Joel  1997  SK LAXEN  AQ1197  25 m  31.12   
27  429  Nilsson Felix  1996  SK LAXEN  AQ5596  50 m  31.90   
28  412  Ivosevic Novak  1997  SK LAXEN  AU9997  25 m  32.09   
29  103  Nyqvist William  1997  ALE  AE7597  25 m  32.13   
30  304  Aasum Knut Eivind  1997  Haldens SK    25 m  32.63   
31  234  Thorell Adam  1997  VARBERG  AW4997  25 m  33.32   
17 år och äldre 
131  Stojkovski Niksja  1994  Tønsberg    50 m  22.67   
33  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  23.92   
54  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  25 m  24.10   
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  24.15   
142  Bakke Jan Alexander Olsen  1991  Asker SK    50 m  24.69   
186  Olsson Markus  1991  SK HAJEN  AJ1591  25 m  24.74   
387  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  24.80   
124  Rangnes Frede Rønning  1994  Tønsberg    50 m  24.81   
424  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  24.87   
10  435  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  24.97   
11  243  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  50 m  24.98   
12  259  Hansen Fredrik  1992  SS IDEN  AR0192  25 m  25.09   
13  396  Blum Mikael  1995  SK LAXEN  AC0595  25 m  25.17   
14  367  Janson Martin  1994  S 02  AU9194  25 m  25.24   
15  179  Jonsson Kalle  1990  SK HAJEN  AL6790  50 m  25.27   
16  149  Hagby Andreas Manum  1995  Asker SK    50 m  25.37   
17  97  Carlsson Philip  1990  ELFSBORG  AP7590  25 m  25.49   
18  277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  25.50   
19  95  Anesten Arwid  1995  ELFSBORG  AB0995  25 m  25.53   
20  187  Christerson Jakob  1992  SK HAJEN  AK9992  50 m  25.55   
21  346  Öjstedt Erik  1995  ÄNGELHOLM  AO6995  25 m  25.65   
22  464  Jonasson Joakim  1987  SK LAXEN  AE6787  25 m  25.75   
23  45  Brkic Tony  1994  S 71  AV1794  25 m  25.77   
24  121  Merlo Federico  1994  Tønsberg    50 m  25.81   
25  18  Larsen Ivan Aleksander  1995  Karmøy SK    50 m  25.84   
26  348  Ramkvist Kristian  1985  SS IDEN  AA1585  50 m  25.87   
27  422  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  25.98   
28  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  26.16   
29  246  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  26.20   
30  38  Lidbacken Tobias  1991  ANDERSTORP  AT9991  50 m  26.26   
31  288  Skirbekk Ingvar V.  1993  Elverum    50 m  26.40   
32  20  Sandhåland Daniel  1995  Karmøy SK    50 m  26.41   
33  263  Jönsson Robin  1994  SS IDEN  AC1994  25 m  26.41   
34  278  Troell Ted  1994  SIM ENGELH  AB3594  50 m  26.50   
35  462  Pålsson Fredrik  1975  SK LAXEN  AA7175  50 m  26.51   
36  185  Christerson Per  1995  SK HAJEN  AG3995  25 m  26.58   
37  98  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  26.96   
38  248  Boman Simon  1994  SS IDEN  AM0394  25 m  27.06   
39  52  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  25 m  27.24   
40  397  Bresche Joakim  1994  SK LAXEN  AL7994  25 m  27.35   
41  233  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  27.43   
42  210  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  27.53   
43  22  Josterud Gustav  1994  SS DELFIN  AL9994  25 m  27.72   
44  198  Andersson Gustav  1994  VARBERG  AS3794  25 m  27.97   
45  388  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  28.00   
46  118  Hanto Espen  1995  Tønsberg    50 m  28.38   
47  203  Berglund Anton  1995  VARBERG  AX2195  25 m  29.33   
48  27  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  29.77   
 
Gren 26, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
312  Andersson Klara  2000  ÄNGELHOLM  AC8800  50 m  30.63   
82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  30.75   
26  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  31.21   
80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  50 m  31.52   
50  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  31.95   
363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  33.01   
154  Johansen Martine  2000  Asker SK    50 m  33.65   
209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  25 m  33.91   
56  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  50 m  34.27   
10  393  Bergstedt Moa  2000  SK LAXEN  AV1400  25 m  34.86   
11  90  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  34.97   
12  77  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  25 m  35.25   
13  216  Hultgren Ebba  2000  VARBERG  AL8400  25 m  35.27   
14  353  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  35.51   
15  153  Holtan Melina  2000  Asker SK    50 m  35.55   
16  308  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  36.03   
17  456  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  36.22   
18  414  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  50 m  36.23   
19  202  Bekken Sofia  2001  VARBERG  AE6601  25 m  36.46   
20  83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  36.54   
21  427  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  36.63   
22  235  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  36.71   
23  437  Ovik Moa  2000  SK LAXEN  AP3600  50 m  36.88   
24  434  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  36.94   
25  219  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  50 m  37.16   
26  371  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  37.42   
27  201  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  37.54   
28  106  Thonander Felicia  2001  ALE  AC8801  25 m  37.83   
29  407  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  38.31   
30  10  Koponen Greta  2002  HULTSFRED  AA1402  25 m  38.36   
31  356  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  38.50   
32  436  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  38.66   
33  449  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  38.80   
34  133  Wiberg Ebba  2000  S 71  AN3600  25 m  39.19   
35  196  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  40.15   
36  409  Hansson Caroline  2001  SK LAXEN  AX3601  25 m  40.45   
37  405  Grahn Nathalie  2000  SK LAXEN  BE7800  25 m  40.86   
38  123  Norvalls Amine  2001  Tønsberg    50 m  41.40   
39  442  Quander Anna  2000  SK LAXEN  BF0200  25 m  41.92   
40  416  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  42.12   
41  55  Nilsson Magdalena  2000  S 71  AQ4400  50 m  42.14   
42  386  Zabihi Melissa  2001  S 02  AB4201  25 m  42.20   
43  457  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  43.17   
44  441  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN    25 m  43.18   
45  390  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN    25 m  43.55   
46  406  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  44.22   
47  Danielsson Emelie  2001  HULTSFRED  AO1401  25 m  45.51   
48  Granqvist Ida  2001  HULTSFRED  AW4801  25 m  45.51   
49  459  Ålenius Josefin  2002  SK LAXEN    25 m  46.12   
50  454  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN    25 m  47.16   
13 år 
51  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  29.48   
337  Nilsson Emilia  1999  ÄNGELHOLM  AD4899  25 m  30.97   
255  Dellhede Louise  1999  SS IDEN  AQ8499  25 m  31.49   
458  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  31.49   
314  Andersson Matilda  1999  ÄNGELHOLM  AH6699  25 m  31.90   
471  Fjeldberg Krumerac Sandra  1999  Askim IF    50 m  31.93   
163  Schøning Iben Henrikke  1999  Asker SK    50 m  32.15   
Carlsson Ellen  1999  HULTSFRED  AK6499  25 m  32.30   
336  Lauritsen Maja  1999  ÄNGELHOLM  AD6699  25 m  32.46   
10  440  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  50 m  32.54   
11  177  Dion Chloe  1999  SK HAJEN  AI4899  25 m  32.81   
12  60  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  33.17   
13  452  Walander Emma  1999  SK LAXEN  AK0899  50 m  33.26   
14  48  Jonsson Elina  1999  S 71  AA8899  25 m  33.41   
15  115  Lange Sandra  1999  ÄLMHULT  AK0699  25 m  33.51   
16  325  Jensen Annie  1999  ÄNGELHOLM  AF2699  25 m  34.40   
17  11  Torkelsson Kim  1999  HULTSFRED  AK9499  25 m  34.41   
18  322  Grönborg Louise  1999  ÄNGELHOLM  AI0899  25 m  34.54   
19  384  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  36.80   
20  411  Ivosevic Anja  1999  SK LAXEN  AZ6499  25 m  36.87   
21  113  Årebäck Wilma  1999  SVENLJUNGA  BI7699  25 m  39.00   
22  213  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  39.98   
23  349  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  50 m  41.03   
14 år 
66  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  27.88   
63  Palmqvist Thilde  1998  HVETLANDA  AY1298  25 m  28.84   
181  Oh Li Björner  1998  SK HAJEN  AO6298  25 m  29.14   
265  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  29.51   
250  Cronsjö Moa  1998  SS IDEN  AM1498  25 m  29.69   
65  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  30.58   
49  Jönsson Jessica  1998  S 71  AQ8298  25 m  30.62   
89  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  30.68   
326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  25 m  30.91   
10  147  Dalan Marthe Østlyngen  1998  Asker SK    50 m  31.26   
11  30  Edfast Alice  1998  SS DELFIN  AF0498  25 m  31.44   
12  46  Chen Jessica  1998  S 71  AL1298  25 m  31.47   
13  158  Mohr Solveig Jørgensen  1998  Asker SK    50 m  31.75   
14  428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  31.84   
15  361  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  32.28   
16  44  Brink Fanny  1998  S 71  AJ4298  50 m  32.40   
17  141  Bakke Emilie Olsen  1998  Asker SK    50 m  32.53   
18  117  Bergan Bine  1998  Tønsberg    50 m  33.01   
19  413  Jacobsson Alicia  1998  SK LAXEN  AT0698  25 m  33.41   
20  79  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  33.75   
21  170  Thurmer Synne  1998  Asker SK    50 m  34.12   
22  223  Kvarfordt Anna  1998  VARBERG  AM6898  25 m  34.17   
23  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  34.21   
24  25  Bengtsson Emma  1998  SS DELFIN  BC2898  25 m  34.23   
25  382  Sjulander Jennifer  1998  S 02  BM4298  25 m  34.51   
26  369  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  34.60   
27  62  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  34.86   
28  474  Haga Marie  1998  Mysen SK    25 m  35.06   
29  116  Bakke Mari Gylterud  1998  Tønsberg    50 m  35.41   
30  419  Korosec Rebecka  1998  SK LAXEN  BB2498  25 m  35.47   
31  104  Rajovic Nina  1998  ALE  BK6498  25 m  35.51   
32  59  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  50 m  35.57   
33  189  Båghammar Caroline  1998  SK HAJEN  AY4498  25 m  35.59   
34  212  Feldhusen Jelka  1998  VARBERG  BL8298  50 m  35.99   
35  108  Wensing Kajsa  1998  ALE  AB9898  25 m  36.55   
36  105  Söderlind Alexandra  1998  ALE  AN5698  25 m  36.92   
37  420  Kovijanic Isidora  1998  SK LAXEN  BK5498  50 m  37.60   
15 - 16 år 
162  Olsen Elise Næss  1997  Asker SK    50 m  27.21   
319  Dahlberg Alma  1996  ÄNGELHOLM  AI0896  25 m  27.37   
222  Kruners Nike  1996  VARBERG  AN3496  25 m  27.69   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  27.74   
359  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  27.81   
42  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  28.33   
274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  28.54   
167  Støver Elisabeth  1996  Asker SK    50 m  28.61   
311  Andersson Johanna  1997  ÄNGELHOLM  AC8497  25 m  28.66   
10  166  Smith Majken  1997  Asker SK    50 m  28.76   
11  12  Waldemarsson Linnea  1996  HULTSFRED  AN8696  25 m  29.01   
12  249  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  25 m  29.04   
13  114  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  29.10   
14  157  Lima Ingelin Elisabeth  1997  Asker SK    50 m  29.13   
15  29  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  29.19   
16  91  Yngvesson Angelica  1996  ELFSBORG  BJ4296  25 m  29.24   
17  399  Cavalli Johanna  1996  SK LAXEN  BT2296  25 m  29.30   
18  148  Frøholm Tiril  1996  Asker SK    50 m  29.45   
19  247  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  25 m  29.51   
20  260  Hörberg-Zdanowski Amanda  1996  SS IDEN  AL5896  25 m  29.63   
21  297  Forsstrøm Sofie  1997  Haldens SK    25 m  29.70   
22  221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  29.93   
23  240  Lange Helén  1996  VÄXJÖ SS  AN1296  25 m  29.94   
24  398  Cavalli Camilla  1997  SK LAXEN  BO4497  25 m  30.06   
25  266  Nygren Ella  1996  SS IDEN  BD5696  25 m  30.13   
26  293  Bjerregaard Isabell  1997  Haldens SK    25 m  30.13   
27  299  Harackiewicz Natalie  1997  Haldens SK    25 m  30.34   
28  217  Hörbäck Astrid  1997  VARBERG  AE7697  25 m  30.53   
29  335  Larsson Nicole  1997  ÄNGELHOLM  BO0697  25 m  30.54   
30  417  Karlborg Sofia  1996  SK LAXEN  BH0696  25 m  30.60   
31  264  Månsson Linnéa  1996  SS IDEN  AJ6296  25 m  30.73   
32  392  Bengtsson Kajsa  1997  SK LAXEN  AP7897  25 m  30.87   
33  318  Borg Elin  1996  ÄNGELHOLM  AU8696  25 m  30.91   
34  28  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  31.00   
35  432  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  31.05   
36  282  Famestad Ine  1997  Elverum    50 m  31.36   
37  284  Jordan Ida  1997  Elverum    50 m  31.47   
38  370  Kaldrup Linnea  1996  S 02  AH9896  25 m  31.50   
39  275  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  31.72   
40  302  Håkonsen Mariann Bye  1996  Haldens SK    25 m  31.72   
41  241  Viksten Alexandra  1996  VÄXJÖ SS  BA3496  25 m  31.90   
42  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  32.28   
43  200  Balslev Benedicte  1997  VARBERG  AZ2297  25 m  32.59   
44  173  Larsson Vilma  1997  SK HAJEN  BG2497  25 m  32.87   
45  61  Ljunggren Ruth  1996  HVETLANDA  BB3296  25 m  33.15   
46  215  Holmefalk Magdalena  1996  VARBERG  BO4696  50 m  33.31   
47  316  Andersson Wilma  1997  ÄNGELHOLM  BC5297  25 m  33.45   
48  389  Andersson Linnéa  1997  SK LAXEN  BF7297  25 m  33.81   
49  391  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  33.88   
50  110  Johansson Agnes  1996  SVENLJUNGA  BU8296  25 m  35.23   
51  101  Andreasson Lina  1997  ALE  BD9697  25 m  36.44   
52  385  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  37.52   
53  262  Jönsson Malin  1997  SS IDEN  BJ6697  25 m  37.66   
54  112  Årebäck Louise  1996  SVENLJUNGA  BU7496  25 m  37.99   
55  317  Bengtsson Gabriella  1996  ÄNGELHOLM  BU5696  25 m  38.13   
17 år och äldre 
155  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  27.01   
267  Persson Maria  1993  SS IDEN  AK7693  25 m  27.17   
53  Lundahl Maria  1991  S 71  AP5291  25 m  27.51   
159  Nagell-Kleven Rikke  1995  Asker SK    50 m  27.72   
164  Siljan Oda Marie  1992  Asker SK    50 m  27.74   
239  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  27.79   
176  Olsson Julia  1993  SK HAJEN  AO2293  25 m  27.82   
261  Hörberg-Zdanowski Sandra  1992  SS IDEN  AH2492  25 m  27.84   
146  Bolstad Marte K.  1995  Asker SK    50 m  27.89   
10  365  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  27.89   
11  57  Åström Amanda  1994  S 71  AC9294  25 m  28.02   
12  444  Runeke Josephine  1991  SK LAXEN  AV0491  25 m  28.09   
13  19  Naustvik Ingalill Urrang  1995  Karmøy SK    50 m  28.35   
14  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  28.52   
15  439  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  28.53   
16  47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  28.56   
17  461  Gutestam Kim  1989  SK LAXEN  BK8889  25 m  28.61   
18  169  Sønju Siri Anette  1992  Asker SK    50 m  28.69   
19  41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  29.00   
20  238  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  29.13   
21  34  Karlsson Mette  1995  KSLS  BR7695  50 m  29.32   
22  283  Johnson Kristin E  1993  Elverum    50 m  29.38   
23  403  Eversholt Amanda  1990  SK LAXEN  BR3290  50 m  29.45   
24  43  Axmar Emelie  1993  S 71  BC2893  25 m  29.69   
25  188  Kharraziha Isabella  1995  SK HAJEN  BH2295  25 m  29.73   
26  421  Laurén Ida  1994  SK LAXEN  BS3894  25 m  29.77   
27  321  Fritz Kajsa  1993  ÄNGELHOLM  AJ2693  25 m  29.89   
28  32  Bertsdotter Ida  1984  SS DELFIN  AI4284  50 m  30.26   
29  338  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  30.29   
30  81  Knutson Boel  1995  ELFSBORG  AA8895  25 m  30.35   
31  218  Hörbäck Christina  1962  VARBERG  AA1462  25 m  30.35   
32  447  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  30.38   
33  182  Edenfelt Sara  1992  SK HAJEN  CG0692  25 m  31.05   
34  251  Dahl Hanna  1991  SS IDEN  AM7291  25 m  31.51   
35  23  Isaksson Frida  1994  SS DELFIN  BF2494  25 m  31.85   
36  364  Gurander Elin  1995  S 02  AU9295  50 m  32.15   
37  125  Rønvik Nora Haugli  1993  Tønsberg    50 m  33.24   
 
Gren 27, 1500m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
245  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  16:13.78   
144  Bergman Andreas  1993  Asker SK    50 m  16:39.81   
73  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  16:40.51   
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  16:45.65   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  17:12.85   
383  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  17:15.00   
378  Montalva Nils  1993  S 02  AE2393  25 m  17:15.62   
287  Rugsveen Lars  1994  Elverum    50 m  17:17.61   
258  Hangård Tom  1996  SS IDEN  AL3796  25 m  17:21.12   
10  171  Jönsson Johan  1995  SK HAJEN  AG1995  25 m  17:24.66   
11  366  Holmqvist Filip  1994  S 02  AL8594  25 m  17:25.42   
12  387  Widén Johan  1986  GÖTEBORG  AG3386  50 m  17:45.10   
13  380  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  25 m  18:06.63   
14  286  Rugsveen Eirik  1996  Elverum    50 m  18:07.75   
15  13  Andrén Erik  1998  ESLÖVS SS  AJ0798  25 m  18:10.03   
16  276  Troell Isac  1997  SIM ENGELH  AB3597  50 m  18:35.00   
17  71  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  19:14.37  RES 
18  27  Broberg Philip  1994  SS DELFIN  AM0194  25 m  19:34.40  RES 
19  315  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  19:50.27  RES 
20  69  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  20:18.43  RES 
21  379  Nakhaei Arman  1998  S 02  AK9598  25 m  21:41.87  RES 
22  257  Hangård Roy  1999  SS IDEN  AH0999  25 m  22:48.09  RES 
23  252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  23:40.02  RES 
24  74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m    RES 
 
Gren 28, 4X100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
136  Asker SK J1 Sr.  Asker SK    50 m  3:58.00   
373  S02 Lag 1  S 02    25 m  4:03.51   
137  Asker SK J2 Sr.  Asker SK    50 m  4:12.00   
465  SK Laxen Lag 1  SK LAXEN    25 m  4:12.50   
331  Äss Lag 1  ÄNGELHOLM    50 m  4:13.92   
192  Vf Sim 1  VARBERG    50 m  4:14.00   
374  S02 Lag 2  S 02    25 m  4:18.16   
175  Damer SK Hajen  1971  SK HAJEN    50 m  4:18.94   
88  SK Elfsborg Lag 1 Flick  2005  ELFSBORG    50 m  4:19.45   
10  301  Hsk Jenter Junior 1  Haldens SK    25 m  4:22.84   
11  31  SS Delfin Lag 1  1995  SS DELFIN    25 m  4:24.95   
12  138  Asker SK J3 Sr.  Asker SK    50 m  4:25.00   
13  466  SK Laxen Lag 2  SK LAXEN    25 m  4:28.00   
14  281  Elverum Sv J1 Jr  Elverum    50 m  4:29.31   
15  236  Växjö SS 1  VÄXJÖ SS    50 m  4:30.23   
16  332  Äss Lag 2  ÄNGELHOLM    50 m  4:36.27   
17  333  Äss Lag 3  ÄNGELHOLM    50 m  4:39.32   
18  139  Asker SK J4 Sr.  Asker SK    50 m  4:40.00   
19  193  Vf Sim 2  VARBERG    50 m  4:40.00   
20  Hultsfred SS  HULTSFRED    25 m  4:40.50   
21  375  S02 Lag 3  S 02    25 m  4:46.30   
22  140  Asker SK J5 Sr.  Asker SK    50 m  4:50.00   
23  100  SK Elfsborg Lag 2 Flick  2005  ELFSBORG    50 m  4:59.81   
24  334  Äss Lag 4  ÄNGELHOLM    50 m  5:08.24   
25  376  S02 Lag 4  S 02    25 m  5:19.45  RES 
26  128  Tønsberg SK J1 Jr.  Tønsberg    50 m    RES 
27  194  Vf Sim 3  VARBERG    50 m    RES 
28  195  Vf Sim 4  VARBERG    50 m    RES 
 
Gren 29, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
244  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  4:32.01   
360  Dimcevski Alexander  1995  S 02  AJ8595  25 m  4:40.95   
277  Troell Max  1995  SIM ENGELH  AA4395  50 m  4:51.67   
39  Malm Markus  1997  ANDERSTORP  AE7397  25 m  4:52.25   
15  Hollund Morten Wee  1996  Karmøy SK    50 m  4:53.51   
73  Berggren Alexander  1994  ELFSBORG  AK5194  25 m  4:54.99   
287  Rugsveen Lars  1994  Elverum    50 m  4:57.98   
294  Bunæs Ole Marius  1997  Haldens SK    25 m  5:04.00   
40  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  5:06.52   
10  37  Kerman Henry  1997  ANDERSTORP  AI6597  50 m  5:07.83   
11  71  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  25 m  5:14.30   
12  279  Bakke Ulrik Rasch  1997  Elverum    50 m  5:23.13   
13  74  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  5:53.34   
14  276  Troell Isac  1997  SIM ENGELH  AB3597  50 m     
15  292  Bergseth Juel Petter  1997  Haldens SK    50 m     
16  380  Schariot Jakob  1995  S 02  AH6795  50 m     
 
Gren 30, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
341  Rosvall Lina  1997  ÄNGELHOLM  AC2897  25 m  2:20.46   
365  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  2:22.97   
159  Nagell-Kleven Rikke  1995  Asker SK    50 m  2:23.99   
53  Lundahl Maria  1991  S 71  AP5291  25 m  2:24.33   
239  Kvarnemar Elin  1995  VÄXJÖ SS  BA3295  25 m  2:24.92   
47  Fransson Johanna  1994  S 71  AG1894  25 m  2:25.09   
151  Hansen Ellen Camilla  1995  Asker SK    50 m  2:26.57   
273  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  2:27.38   
439  Pettersson Ida  1993  SK LAXEN  AY1693  25 m  2:28.88   
10  260  Hörberg-Zdanowski Amanda  1996  SS IDEN  AL5896  25 m  2:29.34   
11  114  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  25 m  2:29.73   
12  41  Andersen Elvira  1995  MARKARYD  AD6895  25 m  2:30.03   
13  183  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  2:30.35   
14  272  Wennberg Petra  1993  SS IDEN  AS2693  25 m  2:30.97   
15  29  Wiklund-Nilsson Paulina  1997  SS DELFIN  AF6297  25 m  2:31.05   
16  164  Siljan Oda Marie  1992  Asker SK    50 m  2:31.05   
17  368  Johansson Astrid  1997  S 02  BM8697  25 m  2:31.68   
18  351  Andersson Johanna  1996  S 02  AW4496  25 m  2:31.69   
19  155  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  2:32.44   
20  225  Palmqvist Elin  1995  VARBERG  AM0695  25 m  2:33.89   
21  42  Winquist Rebecka  1996  MARKARYD  AD2296  25 m  2:34.74   
22  265  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  2:34.96   
23  293  Bjerregaard Isabell  1997  Haldens SK    25 m  2:36.11   
24  167  Støver Elisabeth  1996  Asker SK    50 m  2:36.29   
25  247  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  25 m  2:36.33   
26  221  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:37.46   
27  274  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  2:38.20   
28  447  Torbjörnsson Felicia  1995  SK LAXEN  AZ9295  25 m  2:38.69   
29  354  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  50 m  2:39.15   
30  297  Forsstrøm Sofie  1997  Haldens SK    25 m  2:40.00   
31  238  Karlsson Jenny  1995  VÄXJÖ SS  AY5495  25 m  2:40.73   
32  338  Nilsson Felicia  1995  ÄNGELHOLM  BK3295  25 m  2:41.42   
33  298  Fredriksen Helene Hafsrød  1997  Haldens SK    25 m  2:43.01   
34  30  Edfast Alice  1998  SS DELFIN  AF0498  25 m  2:44.36   
35  364  Gurander Elin  1995  S 02  AU9295  25 m  2:44.65   
36  89  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  2:44.94   
37  432  Nilsson Victoria  1997  SK LAXEN  AY9497  25 m  2:45.64   
38  158  Mohr Solveig Jørgensen  1998  Asker SK    50 m  2:46.79   
39  226  Pettersson Matilda  1999  VARBERG  AK6699  25 m  2:46.81   
40  471  Fjeldberg Krumerac Sandra  1999  Askim IF    50 m  2:47.91   
41  82  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:48.05   
42  28  Persson Ebba  1997  SS DELFIN  AF4497  25 m  2:49.99   
43  458  Wrethander Hanna  1999  SK LAXEN  AK8699  25 m  2:50.24   
44  326  Johansson Lisa  1998  ÄNGELHOLM  AV0898  25 m  2:50.71   
45  303  Signebøen Henriette Solem  1996  Haldens SK    25 m  2:51.57   
46  32  Bertsdotter Ida  1984  SS DELFIN  AI4284  50 m  2:51.83   
47  302  Håkonsen Mariann Bye  1996  Haldens SK    25 m  2:51.89   
48  289  Øyen Silje I  1995  Elverum    50 m  2:53.06   
49  209  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  50 m  2:53.07   
50  463  Emilsson Mathilda  1997  ÄLMHULT  AI4497  25 m  2:54.24   
51  440  Pålsson Josefine  1999  SK LAXEN  AK9699  25 m  2:54.57   
52  237  Holmefalk Marika  1995  VÄXJÖ SS  BR5895  25 m  2:54.69   
53  428  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  2:55.20   
54  363  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  2:58.58   
55  80  Palmkvist Alice  2000  ELFSBORG  AE9200  25 m  2:59.87   
56  391  Becanovic Nevena  1997  SK LAXEN  BQ7297  25 m  3:03.44   
57  79  Holström Matilda  1998  ELFSBORG  AP9498  25 m  3:03.97   
58  61  Ljunggren Ruth  1996  HVETLANDA  BB3296  25 m  3:05.12   
59  116  Bakke Mari Gylterud  1998  Tønsberg    50 m  3:05.69   
60  361  Fagerström Ella  1998  S 02  AC8698  25 m  3:05.71   
61  Juneskog Emma  1998  HULTSFRED  AU2298  25 m  3:06.97   
62  26  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  3:08.43   
63  77  Wirfalk Sofie  2000  ELFSBORG  AB2800  50 m  3:09.44   
64  83  Holström Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  3:10.10   
65  60  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  3:10.33  RES 
66  59  Johansson Annie  1998  HVETLANDA  BL5698  25 m  3:12.65  RES 
67  56  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  3:16.66  RES 
68  78  Dubo Emma  1999  ELFSBORG  AC5299  25 m  3:18.80  RES 
69  219  Johansson Michaela  2000  VARBERG  AJ8400  25 m  3:20.37  RES 
70  353  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  3:24.10  RES 
71  407  Gröndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  3:24.22  RES 
72  55  Nilsson Magdalena  2000  S 71  AQ4400  25 m  3:24.25  RES 
 
Gren 31, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
75  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  34.80   
324  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  25 m  38.60   
64  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  38.98   
254  Dellhede Christoffer  2001  SS IDEN  AD0501  25 m  39.20   
172  Aminoff Andreas  2000  SK HAJEN  AB7900  25 m  40.63   
207  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  41.03   
220  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  42.99   
24  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  43.45   
408  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  43.50   
10  450  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  44.18   
11  451  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  45.09   
12  309  Uddgren Carl  2001  SK STIMMET  AB1701  25 m  45.11   
13  111  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  25 m  46.96   
14  232  Storberg Erik  2000  VARBERG  AK1300  50 m  46.96   
15  443  Rolf Lucas  2000  SK LAXEN  AR6700  25 m  47.62   
16  Johansson Herman  2000  HULTSFRED  AC7300  50 m  49.25   
17  446  Schriever-Abeln Ludvig  2000  SK LAXEN  AR7700  25 m  49.72   
18  448  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  52.82   
19  423  Lindberg Cesar  2002  SK LAXEN    25 m  53.12   
20  415  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  55.21   
21  431  Nilsson Måns  2001  SK LAXEN    25 m  55.59   
22  395  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN    25 m  59.16   
23  224  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m     
13 år 
Koponen Adam  1999  HULTSFRED  AF3599  25 m  32.30   
270  Vasilijevic Marko  1999  SS IDEN  AH1999  25 m  35.79   
400  Cavalli Julius  1999  SK LAXEN  AP3399  25 m  36.98   
208  Dahlgren Anton  1999  VARBERG  AM4999  25 m  37.22   
252  Dahlén Alexander  1999  SS IDEN  AI4399  25 m  37.60   
92  Holapp William Westerlund  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  37.63   
197  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  38.49   
145  Bjørnstad Henrik Vendsbo  1999  Asker SK    50 m  38.90   
425  Macki´c Nikola  1999  SK LAXEN  AF6199  25 m  39.53   
10  257  Hangård Roy  1999  SS IDEN  AH0999  25 m  40.20   
11  76  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  40.37   
12  343  Rydén Isak  1999  ÄNGELHOLM  AI2999  25 m  40.67   
13  168  Støver Erlend Boye  1999  Asker SK    50 m  40.78   
14  199  Andersson Johannes  1999  VARBERG  AM6999  50 m  41.26   
15  68  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  42.48   
16