Deltagarlista Gren 1-68 
 
  Tävling  NUSS Yngre (25m) 2017    Utskriftsdatum  19 januari 2017   
  Tävlingsort  Borås    Utskriftstid  09:40   
  Arrangör  Simklubben Elfsborg         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 februari 2017         
 
 
Gren 1, 50m Fjärilsim Po 13 
NR; Johan Rydahl 2001 KarlstadsS 00:27.94 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  30.50   
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  31.28   
380  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  31.54   
457  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  32.38   
389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  32.74   
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  33.16   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  33.36   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  33.87   
23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  34.26   
10  207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  34.32   
11  215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  34.32   
12  414  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  34.39   
13  288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  34.48   
14  180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  34.66   
15  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  34.70   
16  493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  50 m  34.77   
17  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  35.07   
18  383  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  35.31   
19  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  35.93   
20  193  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  36.08   
21  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  36.54   
22  281  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  50 m  36.83   
23  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  36.96   
24  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SS  AS2704  25 m  37.10   
25  149  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  37.13   
26  182  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  37.18   
27  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  37.47   
28  424  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  37.67   
29  313  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  37.76   
30  158  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  38.20   
31  173  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  38.77   
32  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  38.99   
33  314  Meurling William  2004  S 77  AG9704  25 m  40.39   
34  98  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  40.74   
35  249  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  40.78   
36  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  40.93   
37  311  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  40.98   
38  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  41.09   
39  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  41.29   
40  333  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  41.36   
41  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  41.46   
42  354  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  42.34   
43  410  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  42.41   
44  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  42.48   
45  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  42.74   
46  435  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  42.95   
47  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  43.18   
48  269  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  43.58   
49  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  43.72  RES 
50  135  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  44.70  RES 
51  118  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  50 m  46.95  RES 
52  310  Johansson Otto  2004  S 77  AM9504  25 m  52.71  RES 
53  318  Thäng Gustaf  2004  S 77  AM3504  25 m  52.77  RES 
54  309  Johansson Ebbe  2004  S 77  AM0704  25 m  54.67  RES 
 
Gren 2, 50m Bröstsim FL 13 
NR; Hannah Brunzell 2001 Västerås S 00:34.17 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
370  Barrios Olivia  2004  SÖDERTÖRN  AR9204  25 m  35.32   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  35.36   
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  35.36   
483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  35.91   
34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  37.38   
321  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  37.70   
16  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  38.28   
279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  38.41   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  38.66   
10  224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  39.08   
11  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  40.01   
12  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  40.09   
13  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  40.20   
14  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  40.21   
15  186  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  40.38   
16  219  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  40.70   
17  248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  40.70   
18  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  40.93   
19  113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  41.37   
20  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  41.41   
21  471  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  41.43   
22  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  41.48   
23  155  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  41.56   
24  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  41.57   
25  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  41.60   
26  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  41.68   
27  445  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  42.11   
28  315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  42.42   
29  39  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  42.47   
30  466  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  42.50   
31  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  42.73   
32  107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  42.85   
33  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  42.94   
34  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  42.99   
35  422  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  43.01   
36  245  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  43.07   
37  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  43.21   
38  46  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  43.24   
39  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  43.27   
40  238  Lundberg Klara  2004  LASS  BJ8804  25 m  43.36   
41  65  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  43.53   
42  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  43.55   
43  295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  43.76   
44  166  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  25 m  43.82   
45  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  43.90   
46  330  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  43.98   
47  108  Hulusjö Cajsa  2004  JÖNKÖPING  BD8204  25 m  44.02   
48  431  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  44.12   
49  485  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  44.17  RES 
50  172  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  44.18  RES 
51  421  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  44.43  RES 
52  335  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  44.73  RES 
53  163  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  45.06  RES 
54  408  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  45.34  RES 
 
Gren 3, 50m Ryggsim Po 12 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 00:31.11 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  33.64   
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  34.60   
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  34.95   
377  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  35.76   
322  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  37.15   
403  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  37.68   
363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  38.93   
390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  39.06   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  39.09   
10  432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  39.13   
11  415  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  39.84   
12  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  39.85   
13  418  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  39.93   
14  391  Wennerström Elliot  2005  SÖDERTÖRN  AK2105  25 m  40.03   
15  484  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  40.38   
16  411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  40.79   
17  382  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  41.00   
18  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  41.18   
19  96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  41.49   
20  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  41.80   
21  301  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  41.89   
22  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  41.90   
23  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  42.23   
24  45  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  43.15   
25  346  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  43.16   
26  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  44.29   
27  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  50 m  44.44   
28  262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  44.44   
29  117  Sanders Tim  2005  JÖNKÖPING  AC7505  25 m  44.53   
30  283  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  44.78   
31  280  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  45.13   
32  214  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  45.76   
33  273  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  46.23   
34  104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  46.78   
35  340  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  47.14   
36  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  47.18   
37  477  Rogersson Tim  2005  UDDEVALLA  AN5305  25 m  47.68   
38  112  Lindström Jakob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  47.76   
39  103  Gerleman Lucas  2005  JÖNKÖPING  AG3305  25 m  48.36   
40  10  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  48.48   
41  404  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  48.97   
42  74  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  52.96   
43  57  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  53.52   
44  481  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  54.41   
45  60  Emericks Ruben  2005  GÖTEBORG  AR3505  25 m     
 
Gren 4, 50m Frisim FL 12 
NR: Céline Bertrand 1995 Karlsborgs 00:29.03 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
454  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  29.31   
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  29.74   
423  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  30.95   
490  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  31.03   
33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  31.79   
25  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  31.80   
59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  31.93   
41  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  31.99   
369  Barrios Alva  2005  SÖDERTÖRN  AG4405  25 m  32.04   
10  69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  32.14   
11  134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  32.44   
12  350  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  32.72   
13  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  33.15   
14  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  33.20   
15  40  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  33.30   
16  297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  33.36   
17  470  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  33.39   
18  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  33.49   
19  148  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  33.51   
20  183  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  33.54   
21  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  33.76   
22  95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  33.78   
23  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  33.99   
24  449  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  34.01   
25  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  34.02   
26  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  34.03   
27  452  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  34.13   
28  326  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  34.39   
29  358  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  34.47   
30  417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  34.57   
31  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  34.64   
32  263  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  34.86   
33  328  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  34.88   
34  355  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  34.93   
35  365  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  34.97   
36  409  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  34.99   
37  462  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  35.00   
38  223  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  35.09   
39  373  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m  35.43   
40  307  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  35.72   
41  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  35.76   
42  433  Näsén Josefina  2005  ÖSA  AF7805  25 m  35.99   
43  204  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  36.01   
44  475  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  36.35   
45  463  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  36.41   
46  270  Pettersson Katarina  2005  MOTALA SS  AL4205  25 m  36.84   
47  13  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  36.88   
48  226  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  37.13   
49  201  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  37.31  RES 
50  111  Jonsson Ida  2005  JÖNKÖPING  AJ8405  50 m  37.37  RES 
51  362  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  37.45  RES 
52  393  Vlachou Evangelia  2005  SÖDERTÖRN  AF5605  25 m  37.47  RES 
53  428  Ångström Ida  2005  VÄSTERÅS  AP5805  25 m  37.75  RES 
54  252  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  37.98  RES 
 
Gren 5, 400m Frisim Po 11 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 04:48.12 år 2003 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  5:41.12   
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  6:02.22   
171  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  6:12.67   
124  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  6:32.93   
153  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  6:37.90   
133  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  50 m  6:38.71   
144  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  6:48.85   
208  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  7:23.54   
Askengren Stråhle Max  2006  ELFSBORG  AF9906  25 m     
10  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m     
11  15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m     
12  21  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m     
13  62  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m     
14  114  Nordholm Theo  2006  JÖNKÖPING  AE0906  25 m     
15  169  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m     
 
Gren 6, 50m Bröstsim FL 11 
NR: Johanna Nicklasson 1996 Karlsborgs 00:38.33 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  41.67   
375  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  44.46   
200  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  44.58   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  44.75   
416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  45.99   
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  46.62   
385  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  25 m  46.66   
12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  46.67   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  46.72   
10  296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  46.80   
11  191  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  47.30   
12  197  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  48.29   
13  376  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  48.39   
14  444  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  48.67   
15  304  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  48.69   
16  491  Hua Isabella  2007  HÖRBY SS  AE0607  25 m  49.02   
17  205  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  49.08   
18  450  Pansawang Moa  2006  HK SIM  AQ2206  25 m  49.09   
19  250  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  49.65   
20  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  49.90   
21  465  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  49.91   
22  61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  50.66   
23  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  50.76   
24  384  Lundberg Malva  2007  SÖDERTÖRN  AM6207  25 m  50.84   
25  216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  50.99   
26  97  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  51.54   
27  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  51.54   
28  167  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  51.82   
29  447  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  51.89   
30  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  52.22   
31  147  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  52.43   
32  242  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  52.51   
33  478  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  52.54   
34  234  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  52.87   
35  473  Olsson Tilia  2006  UDDEVALLA  BC9606  25 m  52.97   
36  276  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  53.36   
37  77  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  53.59   
38  344  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  53.71   
39  312  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  53.87   
40  211  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  53.92   
41  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  54.08   
42  32  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  54.43   
43  120  Thomassen Nowa  2006  JÖNKÖPING  AF0806  25 m  54.54   
44  232  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  54.69   
45  20  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  55.09   
46  210  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  55.30   
47  170  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  55.41   
48  185  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  55.64   
49  339  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  56.23  RES 
50  244  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  56.46  RES 
51  468  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  56.80  RES 
52  381  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  25 m  56.89  RES 
53  482  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  57.02  RES 
54  460  Erichsen Evelina  2006  UDDEVALLA  AX8206  25 m  57.12  RES 
 
Gren 7, 100m Ryggsim Po 13 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:02.24 år 2005 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:06.67   
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:12.06   
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  1:13.03   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:13.10   
288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:14.89   
181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:15.66   
Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:15.80   
380  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  1:15.83   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:15.85   
10  457  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  1:16.21   
11  474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:16.50   
12  215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:16.52   
13  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:16.79   
14  389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:16.93   
15  383  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  1:17.93   
16  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:18.00   
17  313  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  1:18.77   
18  493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  25 m  1:18.94   
19  249  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:19.77   
20  281  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  25 m  1:20.22   
21  190  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:20.43   
22  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  1:20.47   
23  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:22.55   
24  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:22.86   
25  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  1:23.13   
26  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:23.39   
27  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:23.90   
28  425  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:24.11   
29  314  Meurling William  2004  S 77  AG9704  25 m  1:25.00   
30  160  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  1:25.36   
31  379  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  25 m  1:26.70   
32  333  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  1:26.75   
33  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  1:27.26  RES 
34  354  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:27.42  RES 
35  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  1:27.79  RES 
36  173  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  1:28.52  RES 
37  410  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  1:28.98  RES 
38  414  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  1:29.32  RES 
 
Gren 8, 100m Frisim FL 13 
NR: Céline Bertrand 1995 Skövde SS 01:00.60 år 2008 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  1:01.96   
107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:02.00   
361  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:03.18   
248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:03.62   
315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  1:04.02   
295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  1:04.93   
370  Barrios Olivia  2004  SÖDERTÖRN  AR9204  25 m  1:05.12   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:05.34   
100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:05.59   
10  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:05.77   
11  224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:05.91   
12  277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:06.20   
13  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  1:06.34   
14  36  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:06.75   
15  34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:06.93   
16  279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  1:06.99   
17  483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  1:07.04   
18  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:07.24   
19  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:07.45   
20  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:08.50   
21  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:08.71   
22  113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:09.18   
23  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:09.36   
24  371  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  1:09.52   
25  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:09.66   
26  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:09.80   
27  461  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  1:09.92   
28  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  1:10.27   
29  467  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  1:10.56   
30  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:10.65   
31  330  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  1:10.69   
32  285  Attefors Matilda  2004  MASS  AS6404  25 m  1:10.88   
33  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:11.08  RES 
34  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:11.31  RES 
35  261  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  1:11.32  RES 
36  347  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  1:11.37  RES 
37  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:11.57  RES 
38  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:11.79  RES 
 
Gren 9, 100m Fjärilsim Po 12 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:07.72 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:14.85   
386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  1:17.15   
198  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m  1:19.10   
322  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:22.02   
363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:24.91   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:28.37   
390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  1:28.47   
432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  1:31.69   
411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:37.85   
10  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:40.51   
11  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:42.88   
12  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:46.64   
13  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:48.13   
14  280  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m     
15  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim FL 12 
NR: Hannah Brunzell 2001 VästeråsSS 01:17.09 år 2013 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
372  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:17.59   
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  1:22.21   
263  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  1:24.49   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:26.02   
297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  1:26.45   
148  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  1:26.46   
369  Barrios Alva  2005  SÖDERTÖRN  AG4405  25 m  1:27.52   
13  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  1:28.29   
69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:28.59   
10  59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:30.13   
11  417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:30.61   
12  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:31.10   
13  37  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:31.13   
14  95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  50 m  1:31.81   
15  33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:32.45   
16  183  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:34.24   
17  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  1:35.25   
18  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:35.28   
19  393  Vlachou Evangelia  2005  SÖDERTÖRN  AF5605  25 m  1:35.61   
20  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:36.22   
21  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:36.32   
22  355  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  1:36.48   
23  452  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  1:36.95   
24  307  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  1:37.33   
25  409  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  1:37.49   
26  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:38.04   
27  428  Ångström Ida  2005  VÄSTERÅS  AP5805  25 m  1:38.08   
28  18  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:38.31   
29  223  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:38.65   
30  251  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  1:38.76   
31  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  1:39.20   
32  326  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  1:39.32   
33  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:39.58  RES 
34  25  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:39.89  RES 
35  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:40.10  RES 
36  302  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  1:43.51  RES 
37  101  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:43.58  RES 
38  204  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  1:43.71  RES 
 
Gren 11, 100m Ryggsim Po 11 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:12.78 år 2003 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:22.87   
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:30.69   
236  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:33.44   
114  Nordholm Theo  2006  JÖNKÖPING  AE0906  25 m  1:34.15   
476  Rogersson Adam  2007  UDDEVALLA  AC1107  25 m  1:34.40   
235  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  1:35.88   
231  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  1:37.66   
459  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA  AG0906  50 m  1:39.03   
171  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:41.03   
10  124  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  1:42.75   
11  208  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:43.17   
12  144  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:47.29   
13  246  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:49.04   
14  480  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  1:49.61   
15  153  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:52.17   
16  62  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:52.82   
17  464  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:54.14   
18  212  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  1:55.85   
19  156  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:56.22   
20  150  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:56.27   
21  169  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:57.44   
22  317  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  2:02.74   
23  165  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  2:08.73   
24  161  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  2:09.52   
25  233  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  2:10.48   
26  222  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  2:14.68   
27  154  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  2:18.22   
28  146  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  2:23.85   
29  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m     
30  15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m     
31  21  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m     
32  388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m     
33  72  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m    RES 
34  133  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m    RES 
35  168  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  AF8506  25 m    RES 
36  217  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m    RES 
37  243  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m    RES 
38  387  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m    RES 
 
Gren 12, 100m Frisim FL 11 
NR: Rebecka Nilsson 1996 NKK 01:08.60 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:09.64   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:15.19   
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:18.59   
416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:18.95   
234  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  1:20.85   
296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  1:22.25   
216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:22.26   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  1:22.48   
465  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:22.89   
10  491  Hua Isabella  2007  HÖRBY SS  AE0607  25 m  1:22.95   
11  185  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  1:24.06   
12  304  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  50 m  1:25.21   
13  375  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  1:25.44   
14  272  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  1:25.48   
15  276  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  1:26.35   
16  460  Erichsen Evelina  2006  UDDEVALLA  AX8206  50 m  1:26.86   
17  157  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  1:27.74   
18  191  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:28.28   
19  12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:28.63   
20  20  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:28.91   
21  167  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:29.11   
22  61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:29.12   
23  250  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:29.16   
24  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:29.28   
25  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:29.69   
26  197  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  1:31.10   
27  205  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:31.25   
28  200  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:31.43   
29  94  Almhill Tyra  2006  JÖNKÖPING  AF9606  25 m  1:31.66   
30  32  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  1:32.33   
31  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:33.02   
32  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  1:33.65   
33  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  50 m  1:34.65  RES 
34  35  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  1:35.09  RES 
35  242  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:35.62  RES 
36  147  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:35.86  RES 
37  170  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  1:37.90  RES 
38  232  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  1:38.12  RES 
 
Gren 13, 400m Frisim Po 13 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 04:20.19 år 2005 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  4:53.27   
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  4:54.61   
288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  4:55.85   
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  4:56.60   
105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  4:56.69   
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  4:59.73   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  5:01.86   
Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  5:03.73   
207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  5:06.12   
10  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  5:06.68   
11  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  5:06.97   
12  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SS  AS2704  25 m  5:08.17   
13  181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  5:12.18   
14  474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  50 m  5:17.49   
15  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  5:18.02   
16  180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  5:18.35   
17  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  5:18.99   
18  190  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  5:20.47   
19  424  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  5:24.36   
20  149  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  5:25.21   
21  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  5:28.32   
22  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  5:29.30   
23  333  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  5:32.75   
24  313  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  5:34.22   
25  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  5:35.74  RES 
26  354  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  5:42.47  RES 
27  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  5:46.12  RES 
28  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  5:47.08  RES 
29  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  5:51.53  RES 
30  182  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  5:54.82  RES 
 
Gren 14, 200m Medley FL 12 
NR: Ellen Olsson 1995 SK Triton 02:35.50 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
372  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  2:38.55   
454  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  2:43.22   
490  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  2:45.85   
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  2:46.05   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  2:46.80   
33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  2:49.30   
95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  2:53.49   
297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  2:54.53   
59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  2:54.61   
10  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  2:54.67   
11  470  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  2:56.33   
12  134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  2:56.96   
13  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  3:02.56   
14  37  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  3:02.91   
15  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  3:02.91   
16  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  3:04.02   
17  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  3:04.86   
18  183  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  3:06.77   
19  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  3:07.01   
20  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  3:07.25   
21  13  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  3:09.44   
22  328  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  3:12.61   
23  41  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  50 m  3:12.65   
24  40  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  50 m  3:14.01   
25  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  3:14.21  RES 
26  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  3:16.68  RES 
27  433  Näsén Josefina  2005  ÖSA  AF7805  25 m  3:17.34  RES 
28  204  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  3:17.83  RES 
29  223  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  3:20.35  RES 
30  326  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  3:21.38  RES 
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Po 11 
NR: Hampus Lovinge 1998 NKK 00:33.32 år 2009 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  38.20   
48  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  38.73   
124  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  40.59   
494  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY SS  AA5707  50 m  42.23   
15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  43.95   
476  Rogersson Adam  2007  UDDEVALLA  AC1107  25 m  44.88   
Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  46.41   
236  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  46.64   
459  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA  AG0906  25 m  48.99   
10  231  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  49.06   
11  133  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  50 m  49.13   
12  208  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  49.92   
13  62  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  51.47   
14  464  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  51.85   
15  212  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  53.59   
16  144  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  54.89   
17  72  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m     
18  73  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m     
19  222  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m     
20  235  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m     
21  246  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m     
22  387  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m     
23  388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m     
 
Gren 16, 4X50m Ryggsim FL 13oy 
NR; Västerås SS Västerås S 02:16.31 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
125  Jönköping Damer 1  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:20.34   
486  Uddevalla Damer 1 [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:21.88   
38  SK Ena Damer [2004]  2004  SK ENA    25 m  2:25.02   
255  Lass Flickor Lag 1  2005  LASS    25 m  2:25.30   
293  Mass Lag 1  2004  MASS    25 m  2:25.98   
51  Gävle SS Damer [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:28.35   
336  S02 Damer [2004]  2004  S 02    25 m  2:28.97   
353  Skövde SS Damer [2004]  2004  SKÖVDE SS    25 m  2:30.42   
174  Kungsbacka Flickor Lag 1  2006  KUNGSBACKA    25 m  2:32.00   
10  26  Elfsborg Damer Gul  2006  ELFSBORG    25 m  2:32.34   
11  87  Göteborg Damer 1 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:32.69   
12  396  Södertörn Flickor 1  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:35.01   
13  367  Säffle SS Damer Lag 1  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:35.88   
14  488  Uddevalla Damer 2 [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:36.11   
15  140  Karlstad F13Oy  2005  KARLSTAD    25 m  2:37.50   
16  429  Västerås Damer [2004]  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:37.83   
17  319  S 77 Damer Lag 1  2005  S 77    25 m  2:39.24   
18  126  Jönköping Damer 2  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:39.37   
19  439  Ösa Damer  2005  ÖSA    25 m  2:39.52   
20  27  Elfsborg Damer Svart  2006  ELFSBORG    25 m  2:39.98   
21  88  Göteborg Damer 2 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:41.48   
22  294  Mass Lag 2  2004  MASS    25 m  2:42.31   
23  303  Nkk Damer Lag 1  2005  NKK    25 m  2:42.42   
24  256  Lass Flickor Lag 2  2005  LASS    25 m  2:43.35   
25  397  Södertörn Flickor 2  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:45.02   
26  274  Motala SS Damer [2004]  2004  MOTALA SS    25 m  2:49.77   
27  253  Lass Damer [2006] Lag 3  2006  LASS    25 m  2:49.96   
28  453  Hk Sim Damer  2004  HK SIM    25 m  2:50.03   
29  175  Kungsbacka Flickor Lag 2  2006  KUNGSBACKA    25 m  2:50.97   
30  127  Jönköping Damer 3  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:52.74   
31  195  SK Laxen Damer [2004]  2004  SK LAXEN    25 m  2:52.78   
32  28  Elfsborg Damer Vit  2004  ELFSBORG    25 m  2:53.60   
33  254  Lass Damer [2006] Lag 4  2006  LASS    25 m  2:53.94   
34  89  Göteborg Damer 3 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  3:01.04   
35  348  SK 1970 Damer  2005  SK 1970    25 m  3:03.32   
36  128  Jönköping Damer 4  2004  JÖNKÖPING    25 m  3:16.36   
37  90  Göteborg Damer 4[2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  3:17.09   
38  91  Göteborg Damer 5 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  3:21.83   
39  176  Kungsbacka Flickor Lag 3  2004  KUNGSBACKA    25 m  3:21.85   
 
Gren 17, 4X50m Frisim Po 13oy 
NR: Karlstads SS KarlstadsS 01:55.40 år 2005 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Södertörn Pojkar 1  2004  SÖDERTÖRN    25 m  1:58.88   
292  Mass Lag 1  2005  MASS    25 m  2:04.97   
130  Jönköping Herrar 1  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:05.17   
196  SK Laxen Herrar [2004]  2004  SK LAXEN    25 m  2:07.30   
257  Lass Pojkar Lag 1  2005  LASS    25 m  2:08.45   
489  Uddevalla Herrar [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:08.89   
177  Kungsbacka Pojkar Lag 1  2005  KUNGSBACKA    25 m  2:09.39   
399  Södertörn Pojkar 2  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:11.02   
29  Elfsborg Herrar Gul  2006  ELFSBORG    25 m  2:11.26   
10  430  Västerås Herrar [2004]  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:11.68   
11  368  Säffle SS Herrar  2005  SÄFFLE SS    25 m  2:12.28   
12  52  Gävle SS Herrar [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:14.20   
13  338  S02 Herrar [2004]  2004  S 02    25 m  2:17.99   
14  131  Jönköping Herrar 2  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:23.10   
15  259  Lass Pojkar Lag 2  2005  LASS    25 m  2:23.58   
16  93  Göteborg Herrar [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:27.83   
17  320  S 77 Herrar [2004]  2004  S 77    25 m  2:29.27   
18  30  Elfsborg Herrar Svart  2006  ELFSBORG    25 m  2:33.94   
19  178  Kungsbacka Pojkar Lag 2  2004  KUNGSBACKA    25 m  2:34.07   
20  260  Lass Pojkar Lag 3  2004  LASS    25 m  2:34.83   
21  179  Kungsbacka Pojkar Lag 3  2006  KUNGSBACKA    25 m  2:56.61   
 
Gren 18, 50m Fjärilsim FL 13 
NR: Céline Bertrand 1995 Skövde SS 00:30.29 år 2008 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  30.75   
361  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  31.83   
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  32.07   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  32.46   
467  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  32.49   
347  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  32.53   
315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  32.78   
248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  33.22   
113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  33.32   
10  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  33.74   
11  100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  33.87   
12  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  34.08   
13  36  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  34.38   
14  107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  34.57   
15  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  34.65   
16  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  34.80   
17  279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  34.94   
18  445  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  35.07   
19  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  35.09   
20  290  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  35.16   
21  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  35.30   
22  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  35.35   
23  295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  35.41   
24  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  35.53   
25  285  Attefors Matilda  2004  MASS  AS6404  25 m  35.70   
26  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  36.07   
27  163  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  36.43   
28  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  36.50   
29  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  36.65   
30  34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  36.67   
31  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  36.78   
32  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  36.79   
33  335  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  37.38   
34  284  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  25 m  37.45   
35  54  Buer Levy Stella  2004  GÖTEBORG  AZ3604  25 m  37.57   
36  330  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  37.70   
37  16  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  37.80   
38  394  Yrjölä Kuortti Liv  2004  SÖDERTÖRN  BD3204  25 m  38.07   
39  224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  38.14   
40  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  38.41   
41  46  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  38.68   
42  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  38.73   
43  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  38.88   
44  155  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  38.94   
45  44  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  39.19   
46  123  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m  39.33   
47  187  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  25 m  39.34   
48  466  Holmgren Isabell  2004  UDDEVALLA  AO7404  25 m  39.35   
49  451  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  39.42  RES 
50  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  50 m  39.50  RES 
51  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  39.54  RES 
52  395  Zhang Desiree  2004  SÖDERTÖRN  BR0404  25 m  39.56  RES 
53  287  Sundblad Liine  2004  MASS  AS4404  50 m  39.62  RES 
54  186  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  39.67  RES 
 
Gren 19, 50m Bröstsim Po 13 
NR; Johan Rydahl 2001 Karlstad S 00:32.04 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  35.42   
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  36.12   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  36.83   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  37.26   
327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  37.46   
493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  25 m  38.11   
149  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  38.41   
207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  38.42   
414  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  38.59   
10  474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  39.09   
11  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  39.17   
12  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  39.65   
13  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  39.99   
14  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  40.58   
15  288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  40.81   
16  102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  40.86   
17  333  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  41.39   
18  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SS  AS2704  25 m  41.53   
19  401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  41.63   
20  158  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  42.05   
21  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  42.18   
22  291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  42.37   
23  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  43.37   
24  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  43.39   
25  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  43.57   
26  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  44.15   
27  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  44.32   
28  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  44.40   
29  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  44.43   
30  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  44.45   
31  181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  44.47   
32  190  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  50 m  44.66   
33  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  45.23   
34  425  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  45.45   
35  424  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  46.22   
36  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  46.24   
37  182  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  46.46   
38  193  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  50 m  47.49   
39  180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  47.58   
40  379  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  25 m  48.14   
41  249  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  48.28   
42  318  Thäng Gustaf  2004  S 77  AM3504  25 m  48.31   
43  410  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  48.61   
44  98  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  49.85   
45  173  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  49.94   
46  269  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  50.52   
47  118  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  50 m  50.90   
48  135  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  51.60   
49  309  Johansson Ebbe  2004  S 77  AM0704  25 m  55.08  RES 
50  56  Cederquist Filip  2004  GÖTEBORG  AW1304  25 m  55.50  RES 
51  310  Johansson Otto  2004  S 77  AM9504  25 m  58.58  RES 
52  311  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m    RES 
 
Gren 20, 50m Ryggsim FL 12 
NR:Trine Forss 2003 Billingens SK 00:33.14 år 2015 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
454  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  34.51   
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  35.46   
490  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  35.71   
134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  36.15   
328  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  36.22   
33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  36.27   
59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  37.00   
470  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  37.12   
423  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  37.27   
10  25  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  37.39   
11  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  38.03   
12  297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  38.21   
13  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  38.29   
14  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  38.58   
15  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  38.74   
16  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  39.06   
17  355  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  39.40   
18  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  39.40   
19  37  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  39.47   
20  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  39.49   
21  69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  39.73   
22  95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  39.85   
23  183  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  39.94   
24  433  Näsén Josefina  2005  ÖSA  AF7805  50 m  39.97   
25  350  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  40.09   
26  148  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  40.26   
27  307  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  40.46   
28  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  40.85   
29  358  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  41.14   
30  413  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  41.15   
31  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  41.22   
32  449  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  41.24   
33  393  Vlachou Evangelia  2005  SÖDERTÖRN  AF5605  25 m  41.27   
34  40  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  41.35   
35  204  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  41.37   
36  462  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  41.51   
37  417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  41.64   
38  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  42.01   
39  223  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  42.26   
40  80  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  42.45   
41  365  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  42.63   
42  41  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  42.69   
43  302  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  42.75   
44  101  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  42.83   
45  226  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  42.86   
46  13  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  43.04   
47  362  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  43.10   
48  263  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  43.31   
49  326  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  43.57  RES 
50  475  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  44.20  RES 
51  452  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  44.23  RES 
52  199  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  25 m  44.46  RES 
53  18  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  44.60  RES 
54  152  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  45.44  RES 
 
Gren 21, 50m Frisim Po 12 
NR: Johan Rydahl 2001 Karlstads SS 00:27.80 år 2013 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  28.47   
363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  30.13   
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  30.81   
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  31.01   
403  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  31.55   
198  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m  31.92   
322  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  32.18   
377  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  32.25   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  32.49   
10  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  32.61   
11  390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  32.89   
12  104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  33.68   
13  415  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  33.91   
14  432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  33.93   
15  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  34.29   
16  280  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  34.32   
17  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  34.35   
18  411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  34.56   
19  96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  34.62   
20  262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  34.91   
21  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  35.24   
22  346  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  35.29   
23  391  Wennerström Elliot  2005  SÖDERTÖRN  AK2105  25 m  35.51   
24  45  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  35.53   
25  484  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  35.67   
26  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  35.77   
27  301  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  35.78   
28  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  35.92   
29  214  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  36.08   
30  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  50 m  36.45   
31  418  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  36.53   
32  283  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  36.65   
33  273  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  37.04   
34  382  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  37.16   
35  477  Rogersson Tim  2005  UDDEVALLA  AN5305  25 m  37.26   
36  117  Sanders Tim  2005  JÖNKÖPING  AC7505  25 m  38.16   
37  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  38.87   
38  404  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  39.56   
39  60  Emericks Ruben  2005  GÖTEBORG  AR3505  25 m  39.97   
40  481  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  40.06   
41  340  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  40.07   
42  10  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  41.65   
43  74  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  42.98   
44  103  Gerleman Lucas  2005  JÖNKÖPING  AG3305  25 m  43.13   
45  57  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  44.89   
46  112  Lindström Jakob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  50 m  44.91   
47  68  Inci Azad  2005  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 22, 400m Frisim FL 11 
NR: Martina Granström 1991 Jönköpings 05:11.14 år 2002 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
272  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  6:11.57   
167  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  6:17.70   
296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  6:24.39   
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  6:24.44   
157  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  6:27.98   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  6:30.69   
147  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  6:45.00   
216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  7:27.59   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m     
10  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m     
11  12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m     
12  20  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m     
13  61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m     
14  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m     
15  170  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m     
16  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m     
17  185  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m     
18  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m     
19  342  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m     
20  416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m     
21  491  Hua Isabella  2007  HÖRBY SS  AE0607  25 m     
 
Gren 23, 50m Bröstsim Po 11 
NR: Sverre Naess 1992 Sarpsborg 00:39.17 år 2003 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  39.97   
388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  43.69   
124  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  44.83   
387  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  44.98   
464  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  45.88   
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  46.96   
236  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  47.10   
133  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  47.47   
Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  47.57   
10  208  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  48.00   
11  494  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY SS  AA5707  25 m  48.12   
12  231  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  48.24   
13  114  Nordholm Theo  2006  JÖNKÖPING  AE0906  25 m  48.34   
14  62  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  48.59   
15  443  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  48.77   
16  171  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  49.33   
17  246  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  50.22   
18  212  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  50.66   
19  476  Rogersson Adam  2007  UDDEVALLA  AC1107  25 m  51.30   
20  73  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m  52.37   
21  72  Larsson Jonathan  2006  GÖTEBORG  AN2306  25 m  52.60   
22  21  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  52.83   
23  217  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  53.67   
24  480  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  54.03   
25  169  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  54.13   
26  243  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  54.14   
27  153  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  54.33   
28  222  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  54.60   
29  132  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  54.61   
30  15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  55.47   
31  235  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  55.55   
32  459  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA  AG0906  25 m  56.61   
33  Askengren Stråhle Max  2006  ELFSBORG  AF9906  25 m  57.06   
34  317  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  58.68   
35  146  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  1:01.15   
36  233  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  1:01.19   
37  161  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:02.24   
38  156  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:04.15   
39  150  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:04.34   
40  154  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  1:09.88   
41  168  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  AF8506  25 m  1:15.00   
42  165  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:23.42   
 
Gren 24, 100m Ryggsim FL 13 
NR; Victoria Åberg 2001 Västerås S 01:07.93 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:06.45   
361  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:11.57   
107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:12.21   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:12.68   
100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  1:12.98   
420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:13.25   
113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:13.88   
315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  1:14.33   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:14.93   
10  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:15.33   
11  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:16.02   
12  34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:16.27   
13  461  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  1:16.32   
14  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:16.44   
15  467  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  1:16.90   
16  279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  1:16.98   
17  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:17.06   
18  349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  1:17.29   
19  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:17.54   
20  321  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:18.62   
21  325  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  1:18.98   
22  330  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  1:19.15   
23  224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:19.57   
24  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  1:20.09   
25  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:20.61   
26  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:20.74   
27  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:20.81   
28  371  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  1:21.70   
29  285  Attefors Matilda  2004  MASS  AS6404  25 m  1:22.51   
30  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:22.94   
31  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:23.56   
32  374  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  25 m  1:23.96   
33  422  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:24.62  RES 
34  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  1:24.84  RES 
35  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:24.93  RES 
36  408  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:24.95  RES 
37  427  von der Burg Sara  2004  VÄSTERÅS  AP6604  25 m  1:25.01  RES 
38  166  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  25 m  1:25.54  RES 
 
Gren 25, 100m Frisim Po 13 
NR; Johan Rydahl 2001 KarlstadsS 00:56.24 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
380  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  59.22   
414  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  1:01.90   
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  1:02.40   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:02.49   
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:02.64   
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:02.92   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:04.30   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:04.36   
288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:05.12   
10  457  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  1:05.23   
11  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:05.50   
12  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:05.73   
13  181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:05.77   
14  389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:05.86   
15  207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:06.09   
16  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SS  AS2704  25 m  1:06.09   
17  474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:07.37   
18  190  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:07.63   
19  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:07.99   
20  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  1:08.08   
21  193  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:08.12   
22  493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  25 m  1:08.22   
23  180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  1:09.18   
24  313  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  1:09.52   
25  425  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:09.70   
26  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:10.19   
27  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  1:10.20   
28  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:10.38   
29  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:11.22   
30  424  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:11.77   
31  249  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  1:11.90   
32  281  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  25 m  1:12.25   
33  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:12.44  RES 
34  149  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:12.72  RES 
35  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  1:13.05  RES 
36  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  1:13.14  RES 
37  383  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  1:13.16  RES 
38  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  1:13.54  RES 
 
Gren 26, 100m Fjärilsim FL 12 
NR: Martina Granström 1991 Jönköpings 01:11.12 år 2003 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
372  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:11.43   
454  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  1:15.86   
33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:19.93   
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  50 m  1:21.16   
229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:21.76   
134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:22.00   
297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  1:24.58   
69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:24.92   
37  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:25.67   
10  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:28.12   
11  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:28.55   
12  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:30.25   
13  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  1:30.55   
14  433  Näsén Josefina  2005  ÖSA  AF7805  25 m  1:30.55   
15  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  1:32.57   
16  40  Busacca Hjärtquist Anna  2005  GRUMS SS  AH4605  25 m  1:35.98   
17  417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:40.70   
18  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:43.44   
19  452  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  50 m  1:45.06   
20  302  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  1:47.40   
21  111  Jonsson Ida  2005  JÖNKÖPING  AJ8405  25 m  1:52.34   
22  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m     
23  59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m     
24  152  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m     
25  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m     
26  334  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m     
27  358  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m     
28  373  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m     
 
Gren 27, 100m Bröstsim Po 12 
NR: Sverre Naess 1992 Sarpsborg 01:18.03 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:22.09   
386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  1:24.05   
390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  1:27.77   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:32.02   
262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  1:35.37   
96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  1:36.28   
415  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  1:37.07   
391  Wennerström Elliot  2005  SÖDERTÖRN  AK2105  25 m  1:37.32   
403  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:38.14   
10  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:39.33   
11  363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:40.16   
12  198  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m  1:40.32   
13  382  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  1:41.42   
14  104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  1:41.72   
15  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:43.13   
16  280  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  1:43.17   
17  283  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:43.34   
18  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  1:44.21   
19  484  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:44.52   
20  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  50 m  1:44.58   
21  432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  1:44.66   
22  45  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  1:44.94   
23  301  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:45.04   
24  481  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  1:46.83   
25  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:46.99   
26  214  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  1:47.40   
27  112  Lindström Jakob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:47.46   
28  117  Sanders Tim  2005  JÖNKÖPING  AC7505  25 m  1:49.56   
29  10  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:49.70   
30  404  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  50 m  1:49.75   
31  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:50.41   
32  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  1:50.65   
33  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:50.81  RES 
34  273  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  1:52.06  RES 
35  60  Emericks Ruben  2005  GÖTEBORG  AR3505  25 m  1:53.64  RES 
36  340  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  50 m  1:55.31  RES 
37  57  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  1:58.71  RES 
38  346  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:59.15  RES 
 
Gren 28, 100m Ryggsim FL 11 
NR; Linn Suchomel 2003 Skövde SS 01:19.04 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:22.96   
139  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:23.48   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:23.57   
416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:31.57   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  1:32.84   
304  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:33.16   
296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  1:33.76   
491  Hua Isabella  2007  HÖRBY SS  AE0607  25 m  1:33.88   
185  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  1:35.88   
10  250  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:36.23   
11  465  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:37.45   
12  276  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  1:37.64   
13  216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:37.70   
14  12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:38.75   
15  234  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  1:38.85   
16  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:39.03   
17  191  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:40.82   
18  200  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:42.02   
19  272  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  1:43.00   
20  242  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:44.02   
21  20  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:44.17   
22  205  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:44.77   
23  167  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:45.29   
24  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  1:47.09   
25  460  Erichsen Evelina  2006  UDDEVALLA  AX8206  50 m  1:49.05   
26  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:50.50   
27  268  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  1:52.32   
28  109  Isomaa Isabella  2007  JÖNKÖPING  AG0207  25 m  1:53.63   
29  447  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  1:53.92   
30  232  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  1:54.25   
31  237  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  1:54.69   
32  157  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  1:54.80   
33  94  Almhill Tyra  2006  JÖNKÖPING  AF9606  25 m  1:55.09  RES 
34  482  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  1:56.64  RES 
35  147  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:59.72  RES 
36  76  Mellegård Fastén Alma  2006  GÖTEBORG  AM2406  25 m  1:59.76  RES 
37  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  50 m  1:59.80  RES 
38  244  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  2:01.33  RES 
 
Gren 29, 100m Frisim Po 11 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:05.15 år 2003 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:11.28   
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:16.69   
208  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:18.41   
231  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  1:18.92   
212  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  1:21.26   
124  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  1:21.99   
133  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:22.51   
494  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY SS  AA5707  25 m  1:22.61   
476  Rogersson Adam  2007  UDDEVALLA  AC1107  25 m  1:24.21   
10  236  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:24.40   
11  171  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:25.60   
12  235  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  1:28.70   
13  114  Nordholm Theo  2006  JÖNKÖPING  AE0906  25 m  1:29.81   
14  153  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:29.90   
15  15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  1:30.65   
16  246  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:32.66   
17  388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  1:34.03   
18  169  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:36.68   
19  62  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:36.92   
20  144  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:37.96   
21  464  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  1:38.08   
22  243  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  1:39.02   
23  161  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:41.60   
24  150  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:41.80   
25  Askengren Stråhle Max  2006  ELFSBORG  AF9906  25 m  1:42.10   
26  132  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  1:42.45   
27  165  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:43.58   
28  156  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:44.02   
29  443  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  1:44.15   
30  222  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  1:47.13   
31  459  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA  AG0906  25 m  1:47.58   
32  480  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  1:53.13   
33  168  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  AF8506  25 m  1:57.17  RES 
34  233  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  2:03.67  RES 
35  317  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  2:04.08  RES 
36  146  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  2:07.36  RES 
37  154  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  2:08.24  RES 
38  73  Larsson Lucas  2006  GÖTEBORG  AN0306  25 m    RES 
 
Gren 30, 400m Frisim FL 13 
NR: Johanna Johnsson 1997 ÄlmhultsSS 04:40.53 år 2010 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  4:40.95   
295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  4:50.88   
248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  4:50.99   
119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  4:53.77   
361  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  4:56.84   
483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  4:59.60   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  5:01.27   
420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  5:02.83   
279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  5:04.79   
10  100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  5:06.17   
11  36  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  5:08.11   
12  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  5:15.81   
13  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  5:18.05   
14  277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  5:18.66   
15  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  5:19.17   
16  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  5:19.73   
17  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  5:21.69   
18  471  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  5:23.23   
19  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  5:25.39   
20  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  5:26.71   
21  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  5:27.29   
22  325  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  5:29.43   
23  461  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  50 m  5:29.68   
24  245  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  5:34.34   
25  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  5:40.92  RES 
26  335  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  5:42.74  RES 
27  44  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  5:47.15  RES 
28  206  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  5:52.00  RES 
29  219  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  5:55.33  RES 
30  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  5:56.19  RES 
 
Gren 31, 200m Medley Po 12 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 02:26.62 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  2:35.93   
322  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  2:48.76   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  2:50.88   
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  2:53.58   
403  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  2:58.70   
363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  3:02.08   
415  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  3:09.57   
377  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  3:10.56   
96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  3:11.74   
10  432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  3:12.01   
11  390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  3:12.45   
12  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  3:15.36   
13  198  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  50 m  3:15.46   
14  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  3:16.23   
15  411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  3:16.48   
16  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  3:17.06   
17  104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  3:18.54   
18  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  3:19.19   
19  262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  3:23.53   
20  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  50 m  3:29.15   
21  117  Sanders Tim  2005  JÖNKÖPING  AC7505  25 m  3:33.36   
22  404  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  3:37.07   
23  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  3:37.50   
24  273  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  3:40.91   
25  112  Lindström Jakob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  3:52.03  RES 
26  10  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m    RES 
27  45  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m    RES 
28  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m    RES 
29  301  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m    RES 
30  340  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m    RES 
 
Gren 32, 50m Fjärilsim FL 11 
NR: Frida Berggren 1994 VästeråsSS 00:34.39 år 2005 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  37.50   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  37.56   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  37.88   
139  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  39.08   
12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  39.21   
167  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  40.78   
296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  41.01   
250  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  41.27   
276  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  42.95   
10  416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  50 m  43.41   
11  465  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  43.51   
12  385  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  25 m  43.85   
13  491  Hua Isabella  2007  HÖRBY SS  AE0607  25 m  45.15   
14  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  45.56   
15  304  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  45.61   
16  20  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  45.70   
17  419  Brunzell Cecilia  2006  VÄSTERÅS  AF7806  25 m  46.15   
18  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  46.49   
19  61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  46.53   
20  216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  46.68   
21  444  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  47.34   
22  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  47.54   
23  375  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  47.56   
24  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  47.77   
25  32  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  48.74   
26  197  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  50.03   
27  200  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  50.92   
28  468  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  52.58   
29  234  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  53.53   
30  242  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  53.72   
31  447  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  54.67   
32  97  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  55.46   
33  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  50 m  56.32   
34  450  Pansawang Moa  2006  HK SIM  AQ2206  25 m  56.99   
35  478  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  57.58   
36  170  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  57.99   
37  272  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  58.18   
38  109  Isomaa Isabella  2007  JÖNKÖPING  AG0207  25 m  59.80   
39  35  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  1:02.44   
40  76  Mellegård Fastén Alma  2006  GÖTEBORG  AM2406  50 m  1:02.88   
41  342  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  1:09.84   
42  157  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m     
43  185  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m     
44  191  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m     
45  205  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m     
46  237  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m     
47  376  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m     
48  381  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  25 m     
49  268  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m    RES 
 
Gren 33, 4X50m Ryggsim Po 13oy 
NR: Mass Killar 1 1998 MASS 02:17.25 år 2011 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Södertörn Pojkar 1  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:20.01   
130  Jönköping Herrar 1  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:26.64   
196  SK Laxen Herrar [2004]  2004  SK LAXEN    25 m  2:29.58   
399  Södertörn Pojkar 2  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:30.02   
293  Mass Lag 1  2004  MASS    25 m  2:30.09   
257  Lass Pojkar Lag 1  2005  LASS    25 m  2:30.99   
29  Elfsborg Herrar Gul  2006  ELFSBORG    25 m  2:34.36   
489  Uddevalla Herrar [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:34.39   
430  Västerås Herrar [2004]  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:36.00   
10  52  Gävle SS Herrar [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:37.44   
11  177  Kungsbacka Pojkar Lag 1  2005  KUNGSBACKA    25 m  2:39.76   
12  368  Säffle SS Herrar  2005  SÄFFLE SS    25 m  2:43.75   
13  338  S02 Herrar [2004]  2004  S 02    25 m  2:47.61   
14  93  Göteborg Herrar [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:49.72   
15  131  Jönköping Herrar 2  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:51.26   
16  320  S 77 Herrar [2004]  2004  S 77    25 m  2:51.53   
17  259  Lass Pojkar Lag 2  2005  LASS    25 m  2:52.31   
18  30  Elfsborg Herrar Svart  2006  ELFSBORG    25 m  3:03.20   
19  260  Lass Pojkar Lag 3  2004  LASS    25 m  3:07.16   
20  178  Kungsbacka Pojkar Lag 2  2004  KUNGSBACKA    25 m  3:07.41   
21  179  Kungsbacka Pojkar Lag 3  2006  KUNGSBACKA    25 m  3:23.60   
 
Gren 34, 4X50m Frisim FL 13oy 
NR: SK Triton SK Triton 01:59.79 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
486  Uddevalla Damer 1 [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:01.78   
353  Skövde SS Damer [2004]  2004  SKÖVDE SS    25 m  2:02.29   
293  Mass Lag 1  2004  MASS    25 m  2:03.03   
38  SK Ena Damer [2004]  2004  SK ENA    25 m  2:03.49   
255  Lass Flickor Lag 1  2005  LASS    25 m  2:06.77   
174  Kungsbacka Flickor Lag 1  2006  KUNGSBACKA    25 m  2:07.10   
51  Gävle SS Damer [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:08.01   
429  Västerås Damer [2004]  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:08.59   
336  S02 Damer [2004]  2004  S 02    25 m  2:09.01   
10  396  Södertörn Flickor 1  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:09.01   
11  26  Elfsborg Damer Gul  2006  ELFSBORG    25 m  2:10.10   
12  141  Karlstad F13Oy  2005  KARLSTAD    25 m  2:12.70   
13  294  Mass Lag 2  2004  MASS    25 m  2:13.50   
14  126  Jönköping Damer 2  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:13.67   
15  488  Uddevalla Damer 2 [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:14.16   
16  439  Ösa Damer  2005  ÖSA    25 m  2:14.67   
17  256  Lass Flickor Lag 2  2005  LASS    25 m  2:15.03   
18  27  Elfsborg Damer Svart  2006  ELFSBORG    25 m  2:16.02   
19  367  Säffle SS Damer Lag 1  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:16.37   
20  337  S02 Damer [2004] Lag 2  2004  S 02    25 m  2:17.20   
21  195  SK Laxen Damer [2004]  2004  SK LAXEN    25 m  2:17.37   
22  303  Nkk Damer Lag 1  2005  NKK    25 m  2:18.43   
23  87  Göteborg Damer 1 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:18.72   
24  453  Hk Sim Damer  2004  HK SIM    25 m  2:21.77   
25  397  Södertörn Flickor 2  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:22.02   
26  253  Lass Damer [2006] Lag 3  2006  LASS    25 m  2:22.14   
27  274  Motala SS Damer [2004]  2004  MOTALA SS    25 m  2:23.14   
28  175  Kungsbacka Flickor Lag 2  2006  KUNGSBACKA    25 m  2:23.37   
29  319  S 77 Damer Lag 1  2005  S 77    25 m  2:23.37   
30  88  Göteborg Damer 2 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:24.37   
31  127  Jönköping Damer 3  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:25.96   
32  254  Lass Damer [2006] Lag 4  2006  LASS    25 m  2:28.01   
33  28  Elfsborg Damer Vit  2004  ELFSBORG    25 m  2:28.41   
34  348  SK 1970 Damer  2005  SK 1970    25 m  2:36.79   
35  89  Göteborg Damer 3 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:40.44   
36  176  Kungsbacka Flickor Lag 3  2004  KUNGSBACKA    25 m  2:43.65   
37  128  Jönköping Damer 4  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:43.91   
38  90  Göteborg Damer 4[2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:49.63   
39  91  Göteborg Damer 5 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:53.06   
40  125  Jönköping Damer 1  2004  JÖNKÖPING    25 m     
 
Gren 35, 100m Fjärilsim Po 13 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:01.90 år 2005 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  1:09.36   
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:11.59   
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:12.59   
288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:13.56   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:13.62   
457  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  1:13.93   
207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:14.87   
180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  1:15.34   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:15.79   
10  215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:17.86   
11  493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  25 m  1:18.93   
12  380  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  1:19.46   
13  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  1:21.34   
14  181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:21.40   
15  424  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:22.05   
16  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:22.07   
17  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:24.23   
18  193  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:24.86   
19  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:24.94   
20  474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:25.73   
21  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:26.10   
22  383  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  1:26.22   
23  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:26.38   
24  389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:26.39   
25  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:27.24   
26  182  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  1:28.02   
27  98  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  1:32.29   
28  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  1:32.42   
29  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  1:32.60   
30  281  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  25 m  1:33.65   
31  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:34.05   
32  354  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:34.49   
33  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  1:35.16  RES 
34  190  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:35.63  RES 
35  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  1:41.93  RES 
36  269  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  1:49.03  RES 
37  118  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  25 m  1:49.38  RES 
38  149  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:55.66  RES 
 
Gren 36, 100m Bröstsim FL 13 
NR; Hannah Brunzell 2001 Västerås S 01:13.85 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  1:12.61   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:14.87   
370  Barrios Olivia  2004  SÖDERTÖRN  AR9204  25 m  1:17.03   
483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  1:21.20   
321  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:21.36   
224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:22.90   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:23.54   
34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:23.94   
279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  1:24.40   
10  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:24.43   
11  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:25.05   
12  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:25.24   
13  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:25.92   
14  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:25.97   
15  107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:27.03   
16  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:27.69   
17  186  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:28.01   
18  219  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  1:28.27   
19  245  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:28.40   
20  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:28.44   
21  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:29.26   
22  16  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:29.38   
23  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  1:29.66   
24  422  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:29.83   
25  238  Lundberg Klara  2004  LASS  BJ8804  25 m  1:30.59   
26  113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:30.97   
27  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:31.20   
28  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:31.23   
29  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  1:31.35   
30  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:31.68   
31  225  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:31.87   
32  467  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  1:32.06   
33  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:32.92  RES 
34  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:33.00  RES 
35  155  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  1:33.70  RES 
36  39  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  1:33.90  RES 
37  421  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  1:33.99  RES 
38  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:34.34  RES 
 
Gren 37, 100m Ryggsim Po 12 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:06.40 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:10.74   
386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  1:13.55   
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:15.13   
377  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  1:18.03   
322  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:19.53   
403  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:21.05   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:21.25   
432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  1:22.66   
391  Wennerström Elliot  2005  SÖDERTÖRN  AK2105  25 m  1:26.35   
10  382  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  1:26.40   
11  390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  1:26.49   
12  418  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  1:27.54   
13  363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:27.59   
14  415  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  1:27.92   
15  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  1:28.32   
16  411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:28.54   
17  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:28.68   
18  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:30.33   
19  262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  1:30.60   
20  484  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:31.04   
21  301  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:31.97   
22  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:32.02   
23  96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  1:32.78   
24  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:33.30   
25  283  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:34.09   
26  280  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  1:34.34   
27  346  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:35.02   
28  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  1:35.63   
29  45  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  1:36.03   
30  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  50 m  1:36.99   
31  104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  1:38.64   
32  214  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  1:39.03   
33  273  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  1:40.90  RES 
34  117  Sanders Tim  2005  JÖNKÖPING  AC7505  25 m  1:41.87  RES 
35  404  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:42.79  RES 
36  340  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  1:43.40  RES 
37  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:43.48  RES 
38  477  Rogersson Tim  2005  UDDEVALLA  AN5305  25 m  1:46.59  RES 
 
Gren 38, 100m Frisim FL 12 
NR: Céline Bertrand 1995 Karlsborgs 01:03.11 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
454  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  1:04.12   
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  1:04.94   
490  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:06.88   
33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:08.01   
372  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:08.48   
334  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  1:09.19   
369  Barrios Alva  2005  SÖDERTÖRN  AG4405  25 m  1:09.63   
423  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  1:09.72   
59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:10.01   
10  297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  1:10.40   
11  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:11.38   
12  470  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  1:12.30   
13  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  1:12.61   
14  95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:12.81   
15  328  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  1:12.83   
16  41  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  1:13.16   
17  183  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:13.19   
18  37  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:13.32   
19  69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:13.35   
20  25  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:13.78   
21  134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:13.91   
22  148  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  1:15.25   
23  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:15.61   
24  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  1:15.77   
25  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:15.80   
26  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  1:15.81   
27  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:15.91   
28  417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:16.93   
29  350  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  1:17.24   
30  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:17.42   
31  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:17.43   
32  263  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  1:17.87   
33  452  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  1:18.48  RES 
34  462  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  1:18.88  RES 
35  433  Näsén Josefina  2005  ÖSA  AF7805  25 m  1:19.15  RES 
36  355  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  1:19.46  RES 
37  358  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:19.61  RES 
38  223  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:19.72  RES 
 
Gren 39, 100m Fjärilsim Po 11 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:14.29 år 2003 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
494  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY SS  AA5707  25 m  1:36.43   
236  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:57.54   
15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m     
171  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m     
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m     
 
Gren 40, 100m Bröstsim FL 11 
NR: Anna Eriksson 1999 SK Strängnäs 01:25.56 år 2010 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:35.21   
416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:37.54   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:37.77   
385  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  25 m  1:39.76   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  1:40.05   
491  Hua Isabella  2007  HÖRBY SS  AE0607  25 m  1:43.07   
191  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:43.88   
296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  1:43.96   
12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:44.30   
10  200  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:46.58   
11  197  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  1:47.76   
12  11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:48.33   
13  444  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  1:49.87   
14  205  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:50.07   
15  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:52.29   
16  375  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  1:52.31   
17  216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:52.35   
18  61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:52.66   
19  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:53.47   
20  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  1:54.56   
21  147  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:54.80   
22  97  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  1:55.00   
23  344  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  1:55.14   
24  250  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:55.40   
25  465  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  1:55.46   
26  120  Thomassen Nowa  2006  JÖNKÖPING  AF0806  25 m  1:57.10   
27  447  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  1:58.38   
28  234  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  2:00.57   
29  170  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  2:00.82   
30  242  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  2:01.77   
31  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  2:03.29   
32  232  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  2:05.07   
33  268  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  2:05.15  RES 
34  244  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  2:06.28  RES 
35  237  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  2:06.38  RES 
36  272  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  2:10.17  RES 
37  32  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  2:12.60  RES 
38  77  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m    RES 
 
Gren 41, 50m Ryggsim Po 13 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 00:29.33 år 2005 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  32.44   
380  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  33.43   
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  33.72   
Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  34.37   
181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  34.47   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  35.23   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  35.38   
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  35.92   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  36.20   
10  383  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  36.30   
11  288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  36.47   
12  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  36.83   
13  190  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  37.24   
14  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  37.27   
15  281  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  25 m  37.39   
16  493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  25 m  37.80   
17  313  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  38.11   
18  314  Meurling William  2004  S 77  AG9704  25 m  38.24   
19  249  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  38.29   
20  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  38.34   
21  333  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  38.37   
22  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  38.61   
23  354  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  38.63   
24  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  38.81   
25  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  38.97   
26  389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  39.13   
27  160  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  39.16   
28  180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  39.25   
29  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  39.35   
30  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SS  AS2704  25 m  39.44   
31  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  40.18   
32  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  40.31   
33  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  40.65   
34  379  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  25 m  40.70   
35  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  41.18   
36  193  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  41.52   
37  435  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  41.67   
38  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  41.68   
39  182  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  41.91   
40  173  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  42.04   
41  269  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  42.15   
42  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  42.22   
43  98  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  42.48   
44  158  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  42.48   
45  118  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  25 m  43.05   
46  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  43.54   
47  424  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  44.05   
48  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  44.14   
49  410  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  44.76  RES 
50  332  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  45.52  RES 
51  359  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  46.18  RES 
52  135  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  47.04  RES 
53  311  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  48.62  RES 
54  318  Thäng Gustaf  2004  S 77  AM3504  25 m    RES 
 
Gren 42, 50m Frisim FL 13 
NR: Angelina Righult 1994 SK Triton 00:27.57 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
361  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  29.02   
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  29.14   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  29.39   
370  Barrios Olivia  2004  SÖDERTÖRN  AR9204  25 m  29.45   
107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  29.48   
315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  29.64   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  29.87   
483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  30.16   
36  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  30.17   
10  34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  30.31   
11  295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  30.32   
12  224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  30.37   
13  248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  30.57   
14  351  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  25 m  30.69   
15  100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  30.75   
16  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  30.86   
17  467  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  30.98   
18  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  30.99   
19  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  31.01   
20  279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  31.09   
21  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  50 m  31.17   
22  330  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  31.17   
23  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  31.22   
24  461  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  31.33   
25  285  Attefors Matilda  2004  MASS  AS6404  25 m  31.54   
26  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  31.55   
27  378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  31.58   
28  113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  31.73   
29  347  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  31.87   
30  187  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  25 m  32.00   
31  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  32.05   
32  445  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  32.10   
33  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  32.36   
34  421  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  32.49   
35  155  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  32.71   
36  290  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  32.72   
37  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  32.75   
38  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  32.77   
39  471  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  32.80   
40  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  32.81   
41  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  32.87   
42  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  32.89   
43  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  32.97   
44  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  32.97   
45  261  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  32.99   
46  374  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  25 m  33.02   
47  44  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  33.28   
48  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  33.31   
49  371  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  33.35  RES 
50  325  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  33.46  RES 
51  219  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  33.48  RES 
52  451  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  33.49  RES 
53  46  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  33.59  RES 
54  321  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  33.67  RES 
 
Gren 43, 400m Frisim Po 12 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 04:30.44 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  4:57.94   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  5:06.33   
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  5:18.73   
363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  50 m  5:30.73   
104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  5:39.80   
96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  5:44.62   
377  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  5:47.10   
17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  5:56.08   
411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  5:58.40   
10  262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  6:00.89   
11  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  6:15.40   
12  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  6:17.37   
13  432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  6:20.85   
14  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  6:32.55   
15  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m     
16  10  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m     
17  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m     
18  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m     
19  386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m     
 
Gren 44, 50m Bröstsim FL 12 
NR: Hannah Brunzell 2001 Västerås SS 00:34.82 år 2013 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
372  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  35.76   
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  38.14   
148  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  39.42   
369  Barrios Alva  2005  SÖDERTÖRN  AG4405  25 m  39.57   
263  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  25 m  39.72   
69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  40.44   
297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  40.68   
59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  41.13   
417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  41.21   
10  13  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  41.64   
11  37  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  41.87   
12  95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  41.87   
13  393  Vlachou Evangelia  2005  SÖDERTÖRN  AF5605  25 m  42.26   
14  183  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  42.69   
15  355  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  42.90   
16  470  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  43.06   
17  326  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  43.37   
18  33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  43.79   
19  334  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  44.05   
20  307  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  44.23   
21  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  44.30   
22  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  44.44   
23  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  44.54   
24  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  44.69   
25  41  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  44.83   
26  18  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  44.94   
27  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  45.11   
28  25  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  45.22   
29  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  45.26   
30  449  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  45.41   
31  251  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  45.46   
32  452  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  45.54   
33  134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  45.61   
34  428  Ångström Ida  2005  VÄSTERÅS  AP5805  25 m  45.95   
35  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  46.01   
36  306  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  46.16   
37  223  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  46.45   
38  409  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  46.48   
39  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  46.79   
40  328  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  46.83   
41  53  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  47.12   
42  101  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  47.51   
43  433  Näsén Josefina  2005  ÖSA  AF7805  25 m  47.53   
44  302  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  47.61   
45  365  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  47.73   
46  463  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  47.81   
47  358  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  48.16   
48  475  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  48.88   
49  111  Jonsson Ida  2005  JÖNKÖPING  AJ8405  25 m  48.95  RES 
50  436  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  49.12  RES 
51  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  49.41  RES 
52  204  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  49.48  RES 
53  221  Frisk Louise  2005  LASS  BB6805  50 m  49.84  RES 
54  247  Rydder Frida  2005  LASS  BL7205  25 m  50.00  RES 
 
Gren 45, 50m Ryggsim Po 11 
NR; William Bevréus 2003 S71 00:33.26 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  38.41   
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  38.62   
476  Rogersson Adam  2007  UDDEVALLA  AC1107  25 m  41.73   
459  Egerdal Oskar  2006  UDDEVALLA  AG0906  25 m  41.92   
114  Nordholm Theo  2006  JÖNKÖPING  AE0906  25 m  42.47   
388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  42.60   
231  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  42.82   
124  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  43.26   
15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  43.68   
10  235  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  43.75   
11  464  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  25 m  44.02   
12  133  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  44.42   
13  236  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  44.56   
14  387  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m  44.65   
15  21  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  44.78   
16  171  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  44.99   
17  208  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  45.21   
18  494  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY SS  AA5707  25 m  45.70   
19  212  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  45.89   
20  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m  46.26   
21  480  Rössger Leon  2006  UDDEVALLA  AM5106  25 m  46.28   
22  317  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  46.56   
23  62  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  46.76   
24  144  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  48.30   
25  443  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  48.85   
26  132  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  49.35   
27  Askengren Stråhle Max  2006  ELFSBORG  AF9906  25 m  49.90   
28  246  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  50.30   
29  153  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  51.02   
30  243  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  51.94   
31  156  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  53.10   
32  150  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  53.18   
33  161  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  53.64   
34  169  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  53.68   
35  222  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  54.57   
36  233  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  54.73   
37  217  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  55.92   
38  165  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  59.33   
39  168  Selin Victor  2006  KUNGSBACKA  AF8506  25 m  1:01.23   
40  154  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  1:04.15   
41  146  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  1:06.94   
 
Gren 46, 50m Frisim FL 11 
NR: Ida Lithner 2004 Säffle SS 00:31.15 år 2015 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  32.02   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  33.79   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  34.13   
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  34.25   
416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  34.45   
465  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  25 m  34.62   
296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  35.77   
276  Carlström Ebba  2006  MASS  AJ3606  25 m  36.33   
460  Erichsen Evelina  2006  UDDEVALLA  AX8206  25 m  36.40   
10  250  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  36.50   
11  304  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  36.78   
12  234  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  36.83   
13  12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  36.93   
14  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  37.05   
15  444  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  37.10   
16  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  37.23   
17  376  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  37.36   
18  61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  37.60   
19  185  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  37.71   
20  216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  37.92   
21  272  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  37.96   
22  191  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  38.02   
23  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  38.37   
24  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  38.67   
25  200  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  38.73   
26  22  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  38.84   
27  375  Gunnarsson Ella  2006  SÖDERTÖRN  AT5206  25 m  39.06   
28  77  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  39.11   
29  35  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  39.16   
30  385  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  25 m  39.42   
31  419  Brunzell Cecilia  2006  VÄSTERÅS  AF7806  25 m  39.48   
32  242  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  39.63   
33  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  39.77   
34  32  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  39.83   
35  197  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  39.86   
36  94  Almhill Tyra  2006  JÖNKÖPING  AF9606  25 m  40.01   
37  447  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  40.69   
38  482  Wassblad Matilda  2006  UDDEVALLA  BA2806  25 m  40.78   
39  450  Pansawang Moa  2006  HK SIM  AQ2206  25 m  41.05   
40  205  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  41.16   
41  147  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  41.64   
42  468  Kjellberg Ebba  2006  UDDEVALLA  AZ2206  25 m  42.06   
43  97  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  42.13   
44  268  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  42.18   
45  237  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  42.44   
46  478  Ryrrmalm Märta  2006  UDDEVALLA  BA1806  25 m  42.90   
47  392  Wiktor Jarefors Tuva  2006  SÖDERTÖRN  AX6206  25 m  42.94   
48  342  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m  43.29   
49  384  Lundberg Malva  2007  SÖDERTÖRN  AM6207  25 m  43.31  RES 
50  232  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  43.36  RES 
51  381  Lindberg Lovisa  2007  SÖDERTÖRN  AK0407  25 m  43.41  RES 
52  170  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  43.95  RES 
53  211  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  44.46  RES 
54  339  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  44.73  RES 
 
Gren 47, 200m Medley FL 13 
NR: Emilia Nilsson 1988 LASS 02:28.71 år 2001 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  2:26.71   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:35.77   
248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:37.42   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  2:38.59   
119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  2:42.05   
107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  2:42.67   
279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  2:42.69   
295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  2:42.92   
420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  2:42.93   
10  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  2:44.29   
11  113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  2:45.17   
12  224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  2:45.74   
13  483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  2:46.18   
14  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  2:48.68   
15  34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  2:49.47   
16  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:49.74   
17  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  2:50.26   
18  321  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  2:51.06   
19  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  2:52.95   
20  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  2:55.19   
21  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  2:56.03   
22  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  2:56.41   
23  290  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  2:56.43   
24  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  2:57.04   
25  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  2:57.20  RES 
26  461  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  50 m  2:57.52  RES 
27  100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  2:57.80  RES 
28  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  2:57.96  RES 
29  315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  2:58.46  RES 
30  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  2:58.85  RES 
 
Gren 48, 50m Fjärilsim Po 12 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 00:30.37 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  31.65   
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  32.59   
198  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m  34.21   
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  35.15   
363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  35.29   
322  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  35.44   
390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  36.01   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  36.22   
377  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  37.16   
10  432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  37.93   
11  280  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  38.26   
12  403  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  38.69   
13  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  39.33   
14  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  39.58   
15  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  39.64   
16  411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  40.09   
17  391  Wennerström Elliot  2005  SÖDERTÖRN  AK2105  25 m  40.48   
18  96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  40.86   
19  273  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  41.33   
20  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  42.11   
21  382  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  42.21   
22  283  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  42.26   
23  262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  42.37   
24  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  43.15   
25  477  Rogersson Tim  2005  UDDEVALLA  AN5305  25 m  44.05   
26  301  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  44.13   
27  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  44.83   
28  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  45.02   
29  214  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  45.38   
30  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  45.56   
31  481  Simonsson Jakob  2005  UDDEVALLA  AF7705  25 m  45.86   
32  104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  46.43   
33  484  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  46.69   
34  340  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  46.75   
35  45  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  48.14   
36  117  Sanders Tim  2005  JÖNKÖPING  AC7505  25 m  49.80   
37  346  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  49.86   
38  404  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  51.74   
39  112  Lindström Jakob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  57.53   
40  103  Gerleman Lucas  2005  JÖNKÖPING  AG3305  25 m  58.81   
41  10  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m     
42  57  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m     
43  74  Lindroth Albert  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m     
 
Gren 49, 200m Medley FL 11 
NR: Martina Granström 1991 Jönköpings 02:45.14 år 2002 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  2:56.72   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  3:05.78   
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  3:13.43   
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  3:13.63   
296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  3:22.57   
216  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  3:31.09   
416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  3:31.63   
197  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  3:32.04   
167  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  3:36.77   
10  250  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  3:37.59   
11  234  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  3:38.92   
12  465  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  50 m  3:40.41   
13  184  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  3:49.71   
14  242  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  3:51.08   
15  138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  50 m  4:08.82   
16  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m     
17  12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m     
18  22  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m     
19  61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m     
20  77  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m     
21  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m     
22  200  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m     
23  342  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  25 m     
24  450  Pansawang Moa  2006  HK SIM  AQ2206  25 m     
25  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m    RES 
26  191  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m    RES 
27  268  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m    RES 
28  385  Ottosson Julia  2006  SÖDERTÖRN  AN9206  25 m    RES 
29  447  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m    RES 
30  491  Hua Isabella  2007  HÖRBY SS  AE0607  25 m    RES 
 
Gren 50, 4X50m Bröstsim Po 13oy 
NR: Väsby SS Väsby SS 02:31.58 år 2005 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
398  Södertörn Pojkar 1  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:33.11   
130  Jönköping Herrar 1  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:43.28   
257  Lass Pojkar Lag 1  2005  LASS    25 m  2:46.59   
489  Uddevalla Herrar [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:47.87   
399  Södertörn Pojkar 2  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:48.02   
29  Elfsborg Herrar Gul  2006  ELFSBORG    25 m  2:52.87   
177  Kungsbacka Pojkar Lag 1  2005  KUNGSBACKA    25 m  2:54.73   
292  Mass Lag 1  2005  MASS    25 m  2:56.75   
52  Gävle SS Herrar [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:57.21   
10  430  Västerås Herrar [2004]  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:57.79   
11  196  SK Laxen Herrar [2004]  2004  SK LAXEN    25 m  3:03.67   
12  131  Jönköping Herrar 2  2004  JÖNKÖPING    25 m  3:08.51   
13  259  Lass Pojkar Lag 2  2005  LASS    25 m  3:12.96   
14  260  Lass Pojkar Lag 3  2004  LASS    25 m  3:24.26   
15  30  Elfsborg Herrar Svart  2006  ELFSBORG    25 m  3:25.92   
16  178  Kungsbacka Pojkar Lag 2  2004  KUNGSBACKA    25 m  3:26.38   
17  93  Göteborg Herrar [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  3:33.47   
18  179  Kungsbacka Pojkar Lag 3  2006  KUNGSBACKA    25 m     
 
Gren 51, 4X50m Fjärilsim FL 13oy 
NR: Södertälje SS Södertälje SS 02:07.72 år 2015 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
486  Uddevalla Damer 1 [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:14.18   
293  Mass Lag 1  2004  MASS    25 m  2:14.59   
353  Skövde SS Damer [2004]  2004  SKÖVDE SS    25 m  2:16.46   
125  Jönköping Damer 1  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:16.56   
38  SK Ena Damer [2004]  2004  SK ENA    25 m  2:20.10   
255  Lass Flickor Lag 1  2005  LASS    25 m  2:21.06   
26  Elfsborg Damer Gul  2006  ELFSBORG    25 m  2:22.83   
51  Gävle SS Damer [2004]  2004  GÄVLE SS    25 m  2:23.23   
336  S02 Damer [2004]  2004  S 02    25 m  2:24.79   
10  174  Kungsbacka Flickor Lag 1  2006  KUNGSBACKA    25 m  2:29.56   
11  294  Mass Lag 2  2004  MASS    25 m  2:29.59   
12  488  Uddevalla Damer 2 [2004]  2004  UDDEVALLA    25 m  2:29.68   
13  439  Ösa Damer  2005  ÖSA    25 m  2:31.00   
14  396  Södertörn Flickor 1  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:32.01   
15  126  Jönköping Damer 2  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:33.58   
16  142  Karlstad F13Oy  2005  KARLSTAD    25 m  2:37.63   
17  367  Säffle SS Damer Lag 1  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:37.73   
18  303  Nkk Damer Lag 1  2005  NKK    25 m  2:38.66   
19  429  Västerås Damer [2004]  2004  VÄSTERÅS    25 m  2:39.42   
20  337  S02 Damer [2004] Lag 2  2004  S 02    25 m  2:40.41   
21  256  Lass Flickor Lag 2  2005  LASS    25 m  2:41.12   
22  28  Elfsborg Damer Vit  2004  ELFSBORG    25 m  2:43.02   
23  27  Elfsborg Damer Svart  2006  ELFSBORG    25 m  2:44.70   
24  195  SK Laxen Damer [2004]  2004  SK LAXEN    25 m  2:44.86   
25  87  Göteborg Damer 1 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:48.07   
26  175  Kungsbacka Flickor Lag 2  2006  KUNGSBACKA    25 m  2:48.78   
27  397  Södertörn Flickor 2  2004  SÖDERTÖRN    25 m  2:51.02   
28  348  SK 1970 Damer  2005  SK 1970    25 m  2:51.45   
29  253  Lass Damer [2006] Lag 3  2006  LASS    25 m  2:52.09   
30  453  Hk Sim Damer  2004  HK SIM    25 m  2:53.25   
31  88  Göteborg Damer 2 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  2:56.82   
32  127  Jönköping Damer 3  2004  JÖNKÖPING    25 m  2:57.27   
33  274  Motala SS Damer [2004]  2004  MOTALA SS    25 m  2:59.10   
34  89  Göteborg Damer 3 [2004]  2004  GÖTEBORG    25 m  3:14.08   
35  90  Göteborg Damer 4[2004]  2004  GÖTEBORG    25 m     
36  92  Göteborg Damer 5[2004]  2004  GÖTEBORG    25 m     
 
Gren 52, 100m Fjärilsim FL 13 
NR: Emma Ekman 1989 Ludvika SS 01:08.40 år 2002 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:09.07   
248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:10.11   
349  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  25 m  1:10.34   
47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:15.36   
113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  1:15.43   
100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  50 m  1:15.52   
361  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:16.21   
116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:17.42   
290  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  25 m  1:18.42   
10  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:18.79   
11  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:19.55   
12  295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  1:19.69   
13  483  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  1:20.05   
14  279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  1:20.13   
15  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  1:20.26   
16  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  1:20.37   
17  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  1:20.70   
18  Berge-Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  1:20.82   
19  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:21.38   
20  467  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  25 m  1:21.42   
21  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:22.10   
22  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  1:22.58   
23  347  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  1:23.87   
24  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  1:25.18   
25  371  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  1:25.22   
26  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:25.73   
27  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:28.15   
28  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  1:29.77   
29  163  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  1:33.61   
30  186  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:36.65   
31  485  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  1:39.50   
32  422  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:42.52   
33  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:42.81  RES 
34  16  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:45.29  RES 
35  187  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  25 m  1:45.47  RES 
36  39  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m    RES 
37  75  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m    RES 
38  451  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m    RES 
 
Gren 53, 100m Bröstsim Po 13 
NR; Johan Rydahl 2001 KarlstadsS 01:10.43 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  1:15.63   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:15.77   
426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:15.92   
414  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  1:19.62   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:20.25   
493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  25 m  1:21.14   
207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:22.07   
457  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  1:22.66   
401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:23.47   
10  291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:24.10   
11  288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  1:24.86   
12  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  1:25.34   
13  474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:25.52   
14  102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  1:25.95   
15  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:26.23   
16  149  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:26.39   
17  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  1:26.53   
18  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  1:27.35   
19  492  Hua Vincent  2004  HÖRBY SS  AS2704  25 m  1:27.96   
20  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  1:28.97   
21  23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:28.99   
22  190  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:29.22   
23  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:31.11   
24  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  1:31.34   
25  333  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  1:31.94   
26  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  1:34.20   
27  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  1:34.27   
28  424  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:34.38   
29  311  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  1:35.24   
30  425  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:35.34   
31  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  1:35.47   
32  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:35.83   
33  181  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:36.07  RES 
34  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  1:36.92  RES 
35  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:37.49  RES 
36  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:37.98  RES 
37  158  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  1:38.11  RES 
38  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  1:39.65  RES 
 
Gren 54, 100m Ryggsim FL 12 
NR: Caroline Bornius 1992 Göteborg S 01:10.82 år 2004 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  1:12.62   
372  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:14.15   
490  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  1:15.49   
33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  1:18.25   
470  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  1:18.64   
328  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  1:18.83   
423  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  1:19.33   
25  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:19.83   
24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:20.61   
10  69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:21.74   
11  134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:21.78   
12  59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:21.93   
13  95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:22.55   
14  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:24.03   
15  433  Näsén Josefina  2005  ÖSA  AF7805  25 m  1:24.39   
16  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  1:25.44   
17  204  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  1:25.52   
18  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  1:25.88   
19  334  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  1:26.20   
20  183  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:26.48   
21  355  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  1:27.04   
22  307  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  1:27.44   
23  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:27.46   
24  329  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  1:27.96   
25  226  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  1:29.03   
26  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:29.42   
27  417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:29.48   
28  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:29.78   
29  413  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  1:29.85   
30  80  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  1:29.87   
31  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:30.11   
32  326  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  1:30.26   
33  101  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:30.88  RES 
34  302  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  1:31.01  RES 
35  13  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  1:32.25  RES 
36  152  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:33.37  RES 
37  475  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  1:33.62  RES 
38  82  Sjöberg Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  25 m  1:33.73  RES 
 
Gren 55, 100m Frisim Po 12 
NR: Johan Rydahl 2001 Karlstads SS 01:00.70 år 2013 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
386  Plavans Henry  2005  SÖDERTÖRN  AB6105  25 m  1:03.71   
106  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  1:05.37   
412  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:08.85   
265  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:08.99   
322  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:09.36   
363  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:09.91   
198  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  25 m  1:10.33   
377  Hellman Kevin  2005  SÖDERTÖRN  AC6705  25 m  1:10.68   
403  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:10.69   
10  356  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:12.71   
11  104  Grinnemo Leopold  2005  JÖNKÖPING  AG9105  25 m  1:13.95   
12  390  Tapia Daner Alex  2005  SÖDERTÖRN  AG9305  25 m  1:14.16   
13  96  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  1:14.74   
14  280  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  25 m  1:15.06   
15  411  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:15.25   
16  239  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  1:17.24   
17  415  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  1:17.74   
18  391  Wennerström Elliot  2005  SÖDERTÖRN  AK2105  25 m  1:18.74   
19  432  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  1:18.95   
20  17  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:19.01   
21  301  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:19.17   
22  418  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  1:19.47   
23  469  Lundberg Petter  2005  UDDEVALLA  AP6905  25 m  1:19.85   
24  346  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:20.03   
25  366  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  1:20.09   
26  262  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  25 m  1:20.63   
27  382  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  1:21.23   
28  283  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:21.75   
29  273  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  1:21.76   
30  117  Sanders Tim  2005  JÖNKÖPING  AC7505  25 m  1:22.19   
31  192  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  50 m  1:22.34   
32  45  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  25 m  1:22.42   
33  484  Östblom Marcus  2005  UDDEVALLA  AF2705  25 m  1:22.45  RES 
34  214  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  1:24.26  RES 
35  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:26.52  RES 
36  404  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:27.83  RES 
37  189  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  1:28.82  RES 
38  477  Rogersson Tim  2005  UDDEVALLA  AN5305  25 m  1:29.93  RES 
 
Gren 56, 100m Fjärilsim FL 11 
NR: Martina Granström 1991 Jönköpings 01:16.85 år 2002 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
286  Sjöström Elsa  2006  MASS  AA0206  25 m  1:29.39   
266  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:31.32   
416  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:38.47   
11  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:40.42   
12  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:43.51   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m     
Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m     
61  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m     
138  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m     
10  167  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m     
11  188  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m     
12  272  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m     
13  296  Flanagan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m     
 
Gren 57, 100m Bröstsim Po 11 
NR: Linus Kahl 2001 Wisby Simsällskap 01:23.97 år 2012 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:25.72   
388  Söderberg Elton  2006  SÖDERTÖRN  AH0306  25 m  1:35.25   
124  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  25 m  1:37.01   
194  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:40.43   
443  Larsson Casper  2006  SOLSTA  AG7906  25 m  1:44.61   
494  Huasson Benjamin  2007  HÖRBY SS  AA5707  25 m  1:45.95   
171  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:48.63   
114  Nordholm Theo  2006  JÖNKÖPING  AE0906  25 m  1:49.04   
231  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  1:49.43   
10  246  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:49.90   
11  62  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:50.47   
12  236  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:53.67   
13  464  Happe David  2006  UDDEVALLA  AL9906  50 m  1:54.18   
14  208  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:54.78   
15  169  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:58.33   
16  153  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:58.52   
17  212  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  50 m  2:01.30   
18  222  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  2:02.45   
19  132  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  50 m  2:05.04   
20  235  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  2:06.05   
21  317  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  2:08.38   
22  161  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  2:14.53   
23  146  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  2:16.98   
24  150  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  2:18.03   
25  156  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  2:22.91   
26  154  Hammar Emrik  2007  KUNGSBACKA  AH8307  25 m  2:32.54   
27  Askengren Stråhle Max  2006  ELFSBORG  AF9906  25 m     
28  165  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m     
29  217  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m     
30  233  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m     
31  243  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m     
32  387  Storell Gustav  2006  SÖDERTÖRN  AL4106  25 m     
33  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  25 m    RES 
34  15  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m    RES 
35  21  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m    RES 
36  133  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m    RES 
 
Gren 58, 50m Ryggsim FL 13 
NR; Victoria Åberg 2001 Västerås S 00:31.82 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
361  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  32.71   
248  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  33.50   
315  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  33.70   
113  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING  AD0804  25 m  34.28   
277  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  34.73   
378  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  34.74   
100  Elgh Jane  2004  JÖNKÖPING  AB1604  25 m  34.75   
107  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  34.87   
34  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  34.97   
10  47  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  35.02   
11  420  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  35.12   
12  461  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  25 m  35.19   
13  36  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  35.44   
14  279  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  35.84   
15  42  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  36.00   
16  278  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  25 m  36.27   
17  330  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  36.42   
18  119  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING  AG6604  25 m  36.44   
19  224  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  36.73   
20  218  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  36.78   
21  321  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  37.49   
22  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  37.66   
23  325  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  37.75   
24  264  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  37.78   
25  445  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  37.79   
26  451  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  38.18   
27  31  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  38.34   
28  347  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  38.35   
29  19  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  38.48   
30  54  Buer Levy Stella  2004  GÖTEBORG  AZ3604  25 m  38.64   
31  295  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  38.77   
32  16  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  38.98   
33  159  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  39.16   
34  395  Zhang Desiree  2004  SÖDERTÖRN  BR0404  25 m  39.17   
35  116  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  39.27   
36  58  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  39.42   
37  155  Hilbert Tilda  2004  KUNGSBACKA  AZ0804  25 m  39.55   
38  163  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  39.60   
39  46  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  39.67   
40  115  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  39.99   
41  331  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  40.05   
42  123  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  50 m  40.26   
43  285  Attefors Matilda  2004  MASS  AS6404  25 m  40.30   
44  316  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  40.64   
45  479  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  40.74   
46  284  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  25 m  40.78   
47  335  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  41.00   
48  219  Friberg Elin  2004  LASS  AD1404  25 m  41.09   
49  287  Sundblad Liine  2004  MASS  AS4404  25 m  41.13  RES 
50  289  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  25 m  41.16  RES 
51  374  Frejd Maja  2004  SÖDERTÖRN  BL8404  25 m  41.20  RES 
52  431  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  41.25  RES 
53  44  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  41.30  RES 
54  261  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  41.32  RES 
 
Gren 59, 50m Frisim Po 13 
NR; Johan Rydahl 2001 KarlstadsS 00:25.70 år 2014 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
380  Jonsson Edvin  2004  SÖDERTÖRN  AD1504  25 m  25.84   
23  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  28.91   
291  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  29.44   
414  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  29.45   
102  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  25 m  29.72   
305  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  29.78   
474  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  29.82   
215  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  29.87   
389  Söderberg Malte  2004  SÖDERTÖRN  AL1904  25 m  30.03   
10  457  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  30.20   
11  401  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  30.29   
12  426  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  30.58   
13  267  Lundberg Lukas  2004  MOTALA SS  AD0104  25 m  30.67   
14  105  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  30.96   
15  288  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  31.00   
16  300  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  31.12   
17  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  31.19   
18  327  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  31.28   
19  207  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  31.29   
20  425  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  31.43   
21  493  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SS  AO2304  25 m  31.51   
22  313  Löfdahl Oscar  2004  S 77  AA0504  25 m  31.71   
23  282  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  25 m  31.79   
24  49  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  25 m  32.28   
25  180  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  32.39   
26  193  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  32.72   
27  281  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  25 m  32.74   
28  249  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  32.94   
29  446  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  33.06   
30  182  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  33.22   
31  314  Meurling William  2004  S 77  AG9704  25 m  33.39   
32  160  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  33.44   
33  299  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  33.46   
34  354  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  33.60   
35  383  Lindbom Victor  2004  SÖDERTÖRN  AI6704  25 m  33.62   
36  333  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  33.68   
37  64  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  33.84   
38  50  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  33.85   
39  400  Klefsjö Filip  2004  TROLLHÄTTA  AR9304  25 m  34.15   
40  298  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m  34.33   
41  472  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  25 m  34.58   
42  410  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  34.87   
43  158  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  34.93   
44  173  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  35.41   
45  98  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  25 m  35.83   
46  359  Koivumäki Hugo  2004  SÄFFLE SS  AT2904  25 m  35.94   
47  324  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  35.96   
48  118  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  25 m  35.99   
49  269  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  36.28  RES 
50  435  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  36.45  RES 
51  332  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  37.07  RES 
52  135  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  37.41  RES 
53  379  Hägglund Filip  2004  SÖDERTÖRN  AV5304  25 m  39.24  RES 
54  318  Thäng Gustaf  2004  S 77  AM3504  50 m  41.91  RES 
 
Gren 60, 400m Frisim FL 12 
NR: Ellen Olsson 1995 SK Triton 04:50.33 år 2007 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
352  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  4:52.67   
454  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  25 m  5:03.46   
33  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  5:13.52   
490  Asp Olsson Liv  2005  SPIF SF  AH3205  25 m  5:15.26   
470  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  5:24.09   
134  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  5:25.18   
95  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  5:25.68   
297  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  5:27.11   
423  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  5:43.42   
10  230  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  5:45.10   
11  69  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  5:46.98   
12  24  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  5:50.97   
13  434  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  5:51.86   
14  406  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  5:52.65   
15  41  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  5:56.03   
16  229  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  6:00.96   
17  37  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  6:01.37   
18  14  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  6:08.44   
19  350  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  6:09.95   
20  59  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  6:11.78   
21  148  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  6:13.28   
22  13  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  6:16.81   
23  437  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  6:17.45   
24  409  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  6:24.73   
25  413  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  6:25.56  RES 
26  417  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  6:25.82  RES 
27  334  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  6:26.68  RES 
28  223  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  6:27.85  RES 
29  462  Eriksson Nora  2005  UDDEVALLA  AN1805  25 m  6:33.27  RES 
30  475  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  25 m  6:34.33  RES 
 
Gren 61, 50m Bröstsim Po 12 
NR: Henrik Toll 1990 NKK 00:36.50 år 2002 
 
 
ID  Namn  Född