Deltagarlista Gren 1-20 
 
  Tävling  Arena Sprint Meet    Utskriftsdatum  25 januari 2018   
  Tävlingsort  Burlöv    Utskriftstid  13:06   
  Arrangör  SK Sydsim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  03 februari 2018         
 
 
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  50 m  2:06.14   
444  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  50 m  2:08.11   
137  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  50 m  2:09.57   
310  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  50 m  2:09.82   
115  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  50 m  2:10.03   
285  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  2:10.55   
18  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  2:10.91   
293  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  50 m  2:11.52   
213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  2:12.42   
10  58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  2:13.33   
11  554  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  2:13.59   
12  343  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  50 m  2:14.21   
13  696  Hansson Olivia  2003  A4 IF  AP5403  50 m  2:14.28   
14  109  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  50 m  2:14.29   
15  686  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  2:14.57   
16  317  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  2:14.69   
17  28  Möller Alice  2000  A4 IF  AD9200  50 m  2:14.70   
18  446  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  50 m  2:14.71   
19  439  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  50 m  2:15.10   
20  387  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  2:15.37   
21  431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  2:15.51   
22  680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  2:15.54   
23  291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  2:15.91   
24  50  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  2:16.06   
25  29  Nilsson Astrid  2004  A4 IF  AA3604  50 m  2:16.15   
26  330  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  50 m  2:16.18   
27  87  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  2:16.28   
28  102  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  2:16.67   
29  74  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  2:16.79   
30  126  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  50 m  2:16.96   
31  375  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  2:17.25   
32  438  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  50 m  2:17.25   
33  44  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  50 m  2:17.64   
34  266  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  2:17.89   
35  645  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  50 m  2:17.89   
36  450  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  50 m  2:18.75   
37  594  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  2:18.88   
38  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  2:18.92   
39  262  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  2:19.28   
40  452  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  50 m  2:19.74   
41  493  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  50 m  2:20.99   
42  31  Ragnarsson Emma  2004  A4 IF  AI4203  50 m  2:21.18   
43  393  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  2:21.38   
44  38  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  2:21.70   
45  172  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  50 m  2:21.95   
46  674  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  2:23.26   
47  124  Podric Nina  2004  HS  BU7604  50 m  2:23.54   
48  316  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  2:24.23   
49  259  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  2:25.30   
50  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  2:25.54   
51  699  Olsson Julia  2004  A4 IF  AL0804  50 m  2:26.11   
52  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  2:27.96   
53  654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  2:28.66   
54  11  Søby Mortensen Amalie  2001  HOLBÆK  0112AJ  25 m  1:59.90   
55  715  Modin Thomsen Naya  2003  KØGE  0374AA  25 m  2:06.57   
56  702  Gøttrup Bagge Caroline  2003  KØGE  0322AB  25 m  2:13.08   
57  512  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  2:15.10   
58  14  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  2:15.62   
59  710  Aarslew Jensen Sarah  2000  KØGE  0082AF  25 m  2:16.68   
60  695  Brünjes Thea  2004  A4 IF  BF3604  25 m  2:18.01   
61  60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  2:19.05   
62  15  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  2:19.42   
63  709  Sofie Jensen Kathrine  2003  KØGE  0352AC  25 m  2:20.85   
64  691  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  2:21.13   
65  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  25 m  2:21.63   
66  117  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  2:24.07   
67  529  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:25.01   
68  607  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:26.70   
69  88  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  2:27.93   
70  61  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  2:28.28   
71  263  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  2:28.74   
72  319  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  2:30.03   
73  386  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  50 m  2:19.09  RES 
74  168  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  50 m  2:19.18  RES 
75  598  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  50 m  2:19.34  RES 
76  273  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  2:22.28  RES 
77  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  2:23.12  RES 
78  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  2:23.38  RES 
79  65  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  50 m  2:30.94  RES 
80  678  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  2:30.59  RES 
81  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  2:31.37  RES 
 
Gren 2, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
208  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  1:54.45   
225  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  50 m  1:57.55   
303  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  1:59.01   
214  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  50 m  1:59.94   
189  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:00.43   
391  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  50 m  2:01.45   
359  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  50 m  2:02.04   
281  Falk David  2003  MKK  AD3103  50 m  2:02.19   
321  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  50 m  2:02.60   
10  307  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  50 m  2:02.99   
11  67  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  50 m  2:03.22   
12  252  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  2:03.31   
13  689  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  2:03.73   
14  188  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  2:04.27   
15  205  Ekstrand Julius  1998  LANDSKRONA  AJ9798  50 m  2:04.48   
16  655  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  2:05.02   
17  315  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  50 m  2:05.26   
18  474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  2:05.75   
19  513  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  50 m  2:05.95   
20  625  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  50 m  2:06.00   
21  509  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  50 m  2:06.46   
22  283  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  50 m  2:07.07   
23  97  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  50 m  2:07.63   
24  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  2:07.81   
25  442  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  50 m  2:08.56   
26  282  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  50 m  2:08.64   
27  568  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  2:09.26   
28  25  Ates Birkan  2002  A4 IF  AD8302  50 m  2:09.35   
29  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  2:10.28   
30  70  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  50 m  2:10.58   
31  272  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  50 m  2:12.19   
32  270  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  2:12.22   
33  530  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  2:12.89   
34  603  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  50 m  2:13.32   
35  671  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  50 m  2:13.64   
36  246  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  2:14.09   
37  104  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  2:14.64   
38  510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  2:15.07   
39  587  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  50 m  2:15.52   
40  471  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  2:16.24   
41  298  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  2:17.58   
42  597  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  2:20.48   
43  133  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  2:21.13   
44  684  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  50 m  2:21.41   
45  670  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  50 m  2:22.99   
46  113  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  2:25.72   
47  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  2:27.00   
48  73  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  50 m  2:29.05   
49  581  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  50 m  2:31.65   
50  139  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  2:32.38   
51  92  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  50 m  2:32.94   
52  62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  50 m  2:33.28   
53  687  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  2:34.19   
54  488  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  2:35.36   
55  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  25 m  1:52.29   
56  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  25 m  1:53.86   
57  23  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  25 m  1:56.47   
58  16  Ottosen Mads  1997  HOLBÆK  9745AH  25 m  1:57.46   
59  707  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  1:57.68   
60  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  1:57.85   
61  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  1:59.14   
62  714  Hauge Sørensen Mads  1997  KØGE  9775AE  25 m  1:59.82   
63  713  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  2:01.16   
64  Bonde Sebastian  2002  HOLBÆK  0271AE  25 m  2:02.63   
65  664  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  2:22.04   
66  84  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  2:22.20   
67  111  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:24.57   
68  578  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  2:25.96   
69  271  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  2:28.72   
70  360  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  2:32.13   
71  384  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  2:32.63   
72  373  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  2:35.11   
73  389  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  50 m  2:08.83  RES 
74  267  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  50 m  2:08.96  RES 
75  364  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  50 m  2:09.20  RES 
76  244  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  2:15.66  RES 
77  618  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  2:15.86  RES 
78  280  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  2:16.30  RES 
79  35  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  2:35.85  RES 
80  688  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  2:37.79  RES 
81  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  2:35.66  RES 
 
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
505  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  32.52   
229  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  50 m  33.65   
431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  33.83   
256  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  33.89   
64  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  50 m  34.28   
444  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  50 m  34.39   
708  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  50 m  34.65   
167  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  50 m  34.71   
356  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  50 m  34.78   
10  540  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  50 m  35.21   
11  89  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  50 m  35.44   
12  34  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  35.48   
13  459  Schubert Olga  2000  SJÖBO SS  AK2800  50 m  35.55   
14  346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  35.60   
15  372  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  50 m  35.60   
16  637  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  50 m  35.68   
17  150  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  50 m  35.86   
18  566  Nyblom Jennifer  2003  TÄBY SIM  AC1603  50 m  36.08   
19  551  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  36.09   
20  686  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  36.10   
21  197  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  50 m  36.17   
22  416  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  36.31   
23  478  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  36.32   
24  376  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  50 m  36.34   
25  462  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  50 m  36.34   
26  349  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  50 m  36.40   
27  547  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  50 m  36.44   
28  674  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  36.74   
29  659  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  36.75   
30  148  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  50 m  37.06   
31  692  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  50 m  37.18   
32  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  37.28   
33  680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  37.33   
34  718  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  37.34   
35  27  Joelsson Tilda  2002  A4 IF  AM4602  50 m  37.45   
36  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  37.49   
37  28  Möller Alice  2000  A4 IF  AD9200  50 m  37.50   
38  45  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  37.65   
39  629  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  50 m  37.74   
40  306  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  50 m  37.85   
41  296  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  50 m  37.94   
42  180  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  37.97   
43  479  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  38.13   
44  287  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  38.15   
45  525  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  50 m  38.21   
46  666  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  50 m  38.27   
47  553  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  38.36   
48  493  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  50 m  38.40   
49  559  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  50 m  38.42   
50  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  38.43   
51  623  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  50 m  38.46   
52  152  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  38.49   
53  163  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  38.51   
54  542  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  38.57   
55  224  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  38.63   
56  123  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  50 m  38.72   
57  72  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  50 m  38.78   
58  36  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  50 m  38.83   
59  147  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  50 m  38.89   
60  691  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  50 m  38.90   
61  648  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  50 m  38.93   
62  504  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  50 m  39.05   
63  193  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  39.17   
64  425  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  50 m  39.17   
65  695  Brünjes Thea  2004  A4 IF  BF3604  50 m  39.32   
66  690  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  39.38   
67  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  39.50   
68  144  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  50 m  39.51   
69  577  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  50 m  39.56   
70  106  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  50 m  39.73   
71  526  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  50 m  39.75   
72  678  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  50 m  39.77   
73  162  Jarl Halvarsson Frida  2003  KSLS  AW9603  50 m  39.91   
74  614  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  50 m  39.95   
75  468  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  40.01   
76  443  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  50 m  40.03   
77  696  Hansson Olivia  2003  A4 IF  AP5403  50 m  40.08   
78  66  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  50 m  40.21   
79  223  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  50 m  40.47   
80  558  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  40.63   
81  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  40.76   
82  182  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  40.83   
83  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  50 m  40.91   
84  135  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  50 m  40.99   
85  636  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m  41.05   
86  592  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  41.16   
87  537  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  41.20   
88  311  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  41.27   
89  274  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  41.33   
90  607  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  50 m  41.41   
91  555  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  50 m  41.45   
92  155  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  41.51   
93  543  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  41.58   
94  51  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  50 m  41.68   
95  573  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  50 m  41.85   
96  342  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  50 m  41.90   
97  221  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  42.07   
98  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  42.08   
99  400  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  42.15   
100  171  Nguyen Michelle  2002  KSLS  AW7602  50 m  42.51   
101  538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  42.79   
102  231  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  50 m  43.10   
103  47  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m  43.15   
104  361  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  43.19   
105  602  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  50 m  43.29   
106  239  Vorszak Kriszta  2003  LJUNGBY SS  AC2203  50 m  43.52   
107  531  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  50 m  43.60   
108  263  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  50 m  43.75   
109  383  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  50 m  43.75   
110  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  43.75   
111  368  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  50 m  43.80   
112  240  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  50 m  43.90   
113  482  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  50 m  43.90   
114  120  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  50 m  43.91   
115  632  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  50 m  44.12   
116  539  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  50 m  44.31   
117  392  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  44.35   
118  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  44.37   
119  466  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  50 m  44.91   
120  616  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  45.14   
121  91  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  50 m  45.15   
122  119  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  50 m  45.20   
123  419  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  50 m  45.22   
124  397  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  50 m  45.82   
125  238  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  50 m  46.29   
126  405  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  50 m  46.69   
127  251  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  46.98   
128  245  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  50 m  47.13   
129  116  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  50 m  47.38   
130  613  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  47.62   
131  590  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  50 m  47.83   
132  243  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  47.84   
133  582  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  47.86   
134  232  Larsson Isabella  2002  LJUNGBY SS  AF4802  50 m  48.02   
135  427  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  50 m  48.52   
136  433  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  50 m  48.83   
137  432  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  50 m  48.90   
138  515  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  50 m  49.07   
139  665  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  50 m  49.19   
140  249  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  50 m  49.53   
141  230  Bondesson-Crene Agnes  2002  LJUNGBY SS  AF3802  50 m  49.84   
142  503  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  50 m  50.61   
143  96  Lesmac Livianne  2005  HS  BA5205  50 m  50.78   
144  352  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  51.45   
145  489  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  51.93   
146  241  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  50 m  52.46   
147  130  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  50 m  52.88   
148  523  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  50 m  52.89   
149  101  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  50 m  54.18   
150  494  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  55.41   
151  475  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  50 m  59.13   
152  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  1:02.47   
153  20  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  33.55   
154  702  Gøttrup Bagge Caroline  2003  KØGE  0322AB  25 m  35.43   
155  620  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  25 m  40.17   
156  50  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  40.72   
157  403  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  45.21   
158  242  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  47.20   
159  552  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  25 m  48.03   
160  371  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  49.77   
161  426  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m  55.30  RES 
162  570  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m    RES 
 
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Ekstrand Julius  1998  LANDSKRONA  AJ9798  50 m  29.48   
312  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  50 m  29.86   
705  Christensen Viktor  1995  KØGE  9501AJ  50 m  30.02   
208  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  30.31   
663  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  50 m  30.71   
398  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  50 m  31.21   
22  Toft Emil  1998  HOLBÆK  9807AI  50 m  31.47   
183  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  31.78   
415  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  50 m  31.82   
10  498  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  50 m  31.96   
11  184  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  31.99   
12  640  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  50 m  32.01   
13  214  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  50 m  32.04   
14  218  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  50 m  32.26   
15  279  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  50 m  32.33   
16  277  Diaz Joaquin  2001  MKK  AH4101  50 m  32.38   
17  215  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  50 m  32.82   
18  639  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  50 m  33.04   
19  611  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  33.16   
20  153  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  33.20   
21  186  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  33.21   
22  283  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  50 m  33.24   
23  409  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  50 m  33.28   
24  228  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  50 m  33.30   
25  141  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  50 m  33.39   
26  408  Ström Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  50 m  33.60   
27  382  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  50 m  33.67   
28  154  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  50 m  33.99   
29  650  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  50 m  34.14   
30  565  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  50 m  34.17   
31  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  50 m  34.20   
32  25  Ates Birkan  2002  A4 IF  AD8302  50 m  34.20   
33  194  Svensson Sebastian  2001  KUNGSBACKA  AU3101  50 m  34.20   
34  226  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  50 m  34.56   
35  260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  34.62   
36  518  Palmqvist Gustaf  2001  SK TRITON  AC5101  50 m  34.79   
37  284  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  50 m  34.92   
38  176  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  50 m  35.04   
39  199  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  50 m  35.15   
40  704  Emil Christensen Mads  1999  KØGE  9977AE  50 m  35.20   
41  511  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  50 m  35.23   
42  589  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  50 m  35.25   
43  440  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  35.27   
44  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  35.33   
45  578  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  50 m  35.37   
46  418  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  50 m  35.73   
47  146  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  35.80   
48  100  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  50 m  36.08   
49  369  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  50 m  36.09   
50  564  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  50 m  36.15   
51  90  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  50 m  36.55   
52  676  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  50 m  36.72   
53  68  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  50 m  36.80   
54  660  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  50 m  36.82   
55  196  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  36.97   
56  105  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  36.98   
57  572  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  37.04   
58  413  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  50 m  37.09   
59  603  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  50 m  37.12   
60  701  Huasson Anthon  2004  A4 IF  AO2304  50 m  37.18   
61  200  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  50 m  37.27   
62  569  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  37.33   
63  670  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  50 m  37.49   
64  471  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  37.50   
65  254  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  50 m  37.58   
66  625  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  50 m  37.65   
67  615  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  37.69   
68  519  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  50 m  37.75   
69  351  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  50 m  37.83   
70  295  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m  38.18   
71  501  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  50 m  38.30   
72  490  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  38.47   
73  280  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  38.49   
74  222  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  38.50   
75  700  Hua Vincent  2004  A4 IF  AS2704  50 m  38.58   
76  536  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  50 m  38.64   
77  257  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  50 m  38.69   
78  562  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  39.00   
79  104  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  39.17   
80  244  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  39.22   
81  698  Nordström Oscar  2003  A4 IF  AH4303  50 m  39.22   
82  59  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  50 m  39.48   
83  133  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  39.58   
84  83  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  50 m  39.67   
85  62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  50 m  40.19   
86  39  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  40.31   
87  217  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  40.47   
88  591  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  50 m  40.59   
89  595  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  50 m  40.80   
90  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  40.95   
91  46  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  50 m  41.28   
92  331  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  41.33   
93  227  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  41.70   
94  246  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  41.70   
95  93  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  50 m  41.85   
96  556  Kappling Albin  2003  TÄBY SIM  AS2503  50 m  41.91   
97  586  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  50 m  42.11   
98  423  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  50 m  42.18   
99  579  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  50 m  42.25   
100  560  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  50 m  42.26   
101  588  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  50 m  42.65   
102  687  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  42.82   
103  694  Brink Maximilian  2002  A4 IF  AL1902  50 m  42.91   
104  457  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  50 m  43.16   
105  667  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  50 m  43.17   
106  480  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  50 m  43.31   
107  404  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  43.41   
108  477  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  43.59   
109  653  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  50 m  44.19   
110  131  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  50 m  44.22   
111  508  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  50 m  44.47   
112  366  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  50 m  46.21   
113  373  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  50 m  46.30   
114  679  Laffrenzen Tobias  1995  TRELLEBORG  AA7595  50 m  46.91   
115  399  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  50 m  47.28   
116  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  50 m  47.39   
117  464  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  50 m  47.66   
118  388  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  50 m  48.07   
119  516  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  50 m  48.17   
120  358  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  50 m  49.04   
121  484  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  50 m  49.19   
122  360  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  50 m  49.35   
123  506  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  50 m  49.60   
124  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  50 m  50.23   
125  75  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  50 m  50.29   
126  378  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  50.63   
127  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  50 m  50.91   
128  99  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  50 m  51.15   
129  424  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  51.49   
130  481  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  50 m  51.70   
131  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  51.95   
132  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  50 m  53.14   
133  71  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  50 m  54.17   
134  520  Persson Alexander  2004  SK TRITON  AR9704  50 m  54.87   
135  17  Ottosen Niels  1998  HOLBÆK  9801AF  25 m  28.26   
136  706  L. Damgård Andreas  2000  KØGE  0099AG  25 m  30.57   
137  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  33.76   
138  321  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  25 m  33.84   
139  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  35.77   
140  580  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  38.19   
141  164  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  40.80   
142  53  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  44.87   
143  396  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  46.02   
144  410  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  48.10   
145  354  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  49.23  RES 
146  430  Li Shi Jun David  2003  SK RAN  AN8303  25 m  51.05  RES 
147  80  Jansons Milton  2005  HS  AU9905  25 m    RES 
148  390  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m    RES 
 
Gren 5, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  50 m  1:05.97   
435  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  1:07.21   
335  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  50 m  1:07.86   
535  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  50 m  1:07.91   
343  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  50 m  1:09.02   
452  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  50 m  1:09.39   
204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  1:09.80   
81  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  50 m  1:10.24   
478  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  1:11.29   
10  118  Persson Alice  2003  HS  AN5803  50 m  1:11.32   
11  659  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  1:11.40   
12  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  1:11.62   
13  311  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  1:11.76   
14  717  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  1:11.94   
15  273  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  1:12.06   
16  177  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  50 m  1:12.26   
17  77  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  50 m  1:12.47   
18  555  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  50 m  1:12.59   
19  575  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  50 m  1:12.68   
20  559  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  50 m  1:12.88   
21  163  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  1:12.95   
22  685  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  50 m  1:12.98   
23  479  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  1:13.60   
24  278  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  50 m  1:14.08   
25  492  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  1:14.09   
26  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  1:14.15   
27  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  1:14.35   
28  124  Podric Nina  2004  HS  BU7604  50 m  1:14.39   
29  598  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  50 m  1:14.40   
30  571  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  50 m  1:14.44   
31  206  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  1:14.48   
32  145  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  1:14.59   
33  497  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  50 m  1:14.70   
34  558  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  1:14.99   
35  601  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  50 m  1:15.14   
36  34  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  1:15.18   
37  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  1:15.19   
38  338  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  50 m  1:15.23   
39  500  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  50 m  1:15.38   
40  439  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  50 m  1:15.69   
41  42  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  50 m  1:15.78   
42  221  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  1:15.95   
43  546  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  50 m  1:16.19   
44  27  Joelsson Tilda  2002  A4 IF  AM4602  50 m  1:16.48   
45  65  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  50 m  1:16.80   
46  652  Flodmark Klara  2001  ÄNGELHOLM  AE4201  50 m  1:16.87   
47  654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  1:16.95   
48  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  50 m  1:17.08   
49  353  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  1:17.18   
50  529  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  50 m  1:17.46   
51  557  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  1:17.61   
52  482  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  50 m  1:17.63   
53  438  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  50 m  1:17.68   
54  623  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  50 m  1:17.88   
55  85  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  50 m  1:18.00   
56  236  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  1:18.05   
57  441  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  50 m  1:18.11   
58  223  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  50 m  1:18.38   
59  262  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  1:18.46   
60  87  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  1:18.51   
61  61  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  50 m  1:18.84   
62  543  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  1:18.85   
63  234  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  50 m  1:18.87   
64  609  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  1:19.15   
65  309  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  1:19.20   
66  274  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  1:19.23   
67  203  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  50 m  1:19.39   
68  178  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  1:19.51   
69  699  Olsson Julia  2004  A4 IF  AL0804  50 m  1:19.57   
70  40  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  1:19.90   
71  487  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  50 m  1:20.06   
72  400  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  1:20.24   
73  41  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  50 m  1:20.57   
74  60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  50 m  1:20.64   
75  125  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  50 m  1:20.73   
76  192  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  1:20.74   
77  592  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  1:21.11   
78  38  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  1:21.16   
79  155  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  1:21.50   
80  112  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  50 m  1:21.59   
81  98  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  50 m  1:22.24   
82  259  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  1:22.69   
83  503  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  50 m  1:22.69   
84  88  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  50 m  1:23.12   
85  233  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  50 m  1:23.40   
86  345  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  50 m  1:23.55   
87  332  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  50 m  1:23.64   
88  468  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  1:24.09   
89  352  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  1:24.56   
90  549  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  50 m  1:24.63   
91  317  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  1:24.71   
92  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  1:25.22   
93  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  1:25.25   
94  553  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  1:25.39   
95  319  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  50 m  1:25.43   
96  86  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  50 m  1:25.50   
97  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  1:25.58   
98  608  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m  1:25.61   
99  524  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  50 m  1:25.99   
100  47  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m  1:26.15   
101  224  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:26.60   
102  108  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  50 m  1:26.93   
103  542  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  1:27.02   
104  602  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  50 m  1:27.68   
105  515  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  50 m  1:27.71   
106  616  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  1:28.31   
107  584  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  50 m  1:36.98   
108  24  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  25 m  1:05.96   
109  711  Skovdal Lorentzen Katja  2003  KØGE  0338AQ  25 m  1:07.01   
110  712  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  1:07.42   
111  13  Maria Nielsen Ida  2000  HOLBÆK  0002AR  25 m  1:10.13   
112  710  Aarslew Jensen Sarah  2000  KØGE  0082AF  25 m  1:13.19   
113  709  Sofie Jensen Kathrine  2003  KØGE  0352AC  25 m  1:14.00   
114  117  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:14.73   
115  678  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:18.14   
116  91  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:18.99   
117  135  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:19.05   
118  300  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:21.78   
119  573  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:26.99   
120  249  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  1:27.84   
121  534  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  50 m  1:21.12  RES 
122  407  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  1:21.51  RES 
123  94  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m  1:28.75  RES 
124  494  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  1:28.90  RES 
125  72  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  50 m  1:29.06  RES 
 
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
276  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  50 m  54.85   
189  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  59.83   
225  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  50 m  59.95   
202  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  50 m  1:01.08   
451  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  50 m  1:01.34   
682  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  50 m  1:01.78   
260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  1:02.97   
530  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  1:03.00   
604  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  1:03.20   
10  308  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  50 m  1:03.24   
11  290  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  1:03.75   
12  510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  1:03.87   
13  76  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  50 m  1:04.00   
14  25  Ates Birkan  2002  A4 IF  AD8302  50 m  1:05.12   
15  455  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  50 m  1:05.14   
16  532  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  1:05.62   
17  689  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  1:05.82   
18  619  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:06.32   
19  97  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  50 m  1:06.41   
20  301  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  50 m  1:06.63   
21  671  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  50 m  1:06.63   
22  518  Palmqvist Gustaf  2001  SK TRITON  AC5101  50 m  1:07.22   
23  641  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  50 m  1:07.37   
24  580  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  50 m  1:07.85   
25  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  1:08.27   
26  272  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  50 m  1:08.57   
27  545  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  50 m  1:08.73   
28  146  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  1:08.90   
29  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  1:08.93   
30  26  Berthelsson Tim  2000  A4 IF  AJ1700  50 m  1:08.95   
31  288  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  1:08.98   
32  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  1:09.34   
33  270  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  1:09.70   
34  417  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  50 m  1:09.87   
35  681  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  50 m  1:10.18   
36  626  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  50 m  1:10.31   
37  261  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:10.35   
38  467  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  1:10.79   
39  282  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  50 m  1:10.93   
40  474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  1:11.63   
41  250  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  1:11.85   
42  134  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m  1:11.86   
43  32  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  1:12.07   
44  174  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  50 m  1:12.56   
45  586  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  50 m  1:12.62   
46  465  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  1:12.77   
47  660  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  50 m  1:12.81   
48  606  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  1:12.82   
49  395  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  1:13.99   
50  653  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  50 m  1:14.04   
51  254  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  50 m  1:14.19   
52  199  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  50 m  1:14.31   
53  158  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  50 m  1:14.40   
54  488  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  1:14.49   
55  79  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  50 m  1:14.99   
56  406  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  50 m  1:15.14   
57  490  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  1:15.14   
58  83  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  50 m  1:15.16   
59  70  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  50 m  1:15.40   
60  612  Cikota Kemal  2002  VÄXJÖ SS  AS0102  50 m  1:15.42   
61  113  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  1:15.55   
62  149  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  1:15.91   
63  684  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  50 m  1:16.01   
64  668  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  50 m  1:16.05   
65  379  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  50 m  1:16.33   
66  35  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  1:16.67   
67  610  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  50 m  1:16.75   
68  569  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  1:16.76   
69  105  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  1:16.82   
70  269  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  1:17.11   
71  362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  1:17.12   
72  591  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  50 m  1:18.44   
73  670  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  50 m  1:18.57   
74  615  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  1:18.58   
75  92  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  50 m  1:18.62   
76  597  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  1:18.72   
77  517  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  50 m  1:18.74   
78  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  1:18.75   
79  585  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  1:19.22   
80  325  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  1:19.25   
81  169  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  50 m  1:19.78   
82  404  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  1:20.14   
83  581  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  50 m  1:21.07   
84  621  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  50 m  1:21.88   
85  84  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m  1:22.11   
86  420  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  50 m  1:23.60   
87  73  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  50 m  1:23.66   
88  667  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  50 m  1:24.92   
89  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  1:25.27   
90  600  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  1:26.87   
91  424  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  1:27.96   
92  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  50 m  1:28.80   
93  477  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  1:28.90   
94  350  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  50 m  1:28.93   
95  334  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  50 m  1:32.19   
96  378  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  1:34.72   
97  114  Palm Wille  2005  HS  AN4105  50 m  1:36.12   
98  412  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  50 m  1:36.87   
99  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  1:38.85   
100  354  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  50 m  1:39.09   
101  267  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  50 m  1:39.60   
102  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  50 m  1:40.60   
103  481  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  50 m  1:40.65   
104  394  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  50 m  1:42.76   
105  421  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  50 m  1:43.72   
106  21  Schmidt Jakob  1999  HOLBÆK  9913AO  25 m  58.74   
107  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  1:01.28   
108  19  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  1:04.75   
109  574  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  1:11.90   
110  111  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:13.42   
111  384  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:14.70   
112  164  Jazavac Haris  2002  KSLS  AF0702  25 m  1:17.90   
113  630  Klamming Isak  2003  YSTADS SS  AY7903  25 m  1:19.10   
114  360  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  25 m  1:19.67   
115  351  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:20.23   
116  131  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:20.30   
117  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:20.44   
118  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:24.44   
119  365  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:24.54   
120  436  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  1:24.71   
121  413  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  50 m  1:20.43  RES 
122  336  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  50 m  1:20.88  RES 
123  191  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:21.02  RES 
124  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  50 m  1:54.18  RES 
125  71  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  50 m  1:59.98  RES 
126  99  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  1:27.78  RES 
127  132  Söderberg Hjalmar  2005  HS  AP7905  25 m  1:31.98  RES 
128  390  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m  1:32.34  RES 
129  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:35.15  RES 
130  80  Jansons Milton  2005  HS  AU9905  25 m    RES 
 
Gren 7, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
505  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  25.44   
491  Westergren Louise  1989  SK SYDSIM  BM3689  50 m  27.48   
686  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  27.75   
535  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  50 m  27.78   
306  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  50 m  27.85   
444  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  50 m  27.94   
285  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  27.97   
431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  28.02   
28  Möller Alice  2000  A4 IF  AD9200  50 m  28.05   
10  50  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  28.37   
11  58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  28.47   
12  115  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  50 m  28.48   
13  256  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  28.51   
14  435  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  28.52   
15  680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  28.52   
16  343  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  50 m  28.53   
17  696  Hansson Olivia  2003  A4 IF  AP5403  50 m  28.55   
18  692  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  50 m  28.62   
19  674  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  28.63   
20  44  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  50 m  28.69   
21  416  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  28.71   
22  151  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  50 m  28.73   
23  20  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  50 m  28.80   
24  213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  28.80   
25  557  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  28.83   
26  29  Nilsson Astrid  2004  A4 IF  AA3604  50 m  28.87   
27  450  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  50 m  28.91   
28  717  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  28.96   
29  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  28.97   
30  452  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  50 m  28.98   
31  425  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  50 m  28.99   
32  335  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  50 m  29.04   
33  346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  29.05   
34  64  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  50 m  29.06   
35  659  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  29.13   
36  18  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  29.17   
37  31  Ragnarsson Emma  2004  A4 IF  AI4203  50 m  29.17   
38  386  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  50 m  29.20   
39  333  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  50 m  29.22   
40  690  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  29.25   
41  338  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  50 m  29.29   
42  708  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  50 m  29.32   
43  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  29.42   
44  87  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  29.44   
45  291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  29.47   
46  255  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  50 m  29.48   
47  446  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  50 m  29.48   
48  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  50 m  29.55   
49  145  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  29.58   
50  274  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  29.58   
51  449  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  50 m  29.63   
52  691  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  50 m  29.65   
53  220  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  50 m  29.67   
54  387  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  29.67   
55  124  Podric Nina  2004  HS  BU7604  50 m  29.69   
56  177  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  50 m  29.71   
57  278  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  50 m  29.73   
58  642  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  50 m  29.73   
59  540  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  50 m  29.75   
60  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  29.76   
61  311  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  29.77   
62  478  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  29.80   
63  161  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  50 m  29.82   
64  546  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  50 m  29.82   
65  42  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  50 m  29.89   
66  645  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  50 m  29.89   
67  349  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  50 m  29.90   
68  483  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  29.90   
69  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  29.90   
70  102  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  29.92   
71  493  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  50 m  29.92   
72  553  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  30.00   
73  204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  30.02   
74  299  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  50 m  30.03   
75  718  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  30.09   
76  229  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  50 m  30.11   
77  598  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  50 m  30.12   
78  54  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  50 m  30.13   
79  531  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  50 m  30.14   
80  126  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  50 m  30.18   
81  38  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  30.22   
82  129  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  50 m  30.22   
83  190  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  30.24   
84  525  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  50 m  30.25   
85  353  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  30.28   
86  109  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  50 m  30.33   
87  34  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  30.35   
88  699  Olsson Julia  2004  A4 IF  AL0804  50 m  30.35   
89  547  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  50 m  30.42   
90  383  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  50 m  30.47   
91  571  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  50 m  30.48   
92  607  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  50 m  30.48   
93  110  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  50 m  30.51   
94  376  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  50 m  30.54   
95  357  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  50 m  30.59   
96  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  30.60   
97  187  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  30.61   
98  40  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  30.64   
99  152  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  30.64   
100  144  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  50 m  30.66   
101  207  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  50 m  30.66   
102  168  Modig Amanda  1999  KSLS  AJ5499  50 m  30.75   
103  15  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  50 m  30.79   
104  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  30.79   
105  538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  30.84   
106  637  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  50 m  30.84   
107  223  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  50 m  30.85   
108  221  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  30.88   
109  236  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  30.90   
110  629  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  50 m  30.91   
111  69  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  50 m  30.93   
112  37  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  50 m  30.94   
113  652  Flodmark Klara  2001  ÄNGELHOLM  AE4201  50 m  30.97   
114  273  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  30.99   
115  605  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  50 m  31.13   
116  695  Brünjes Thea  2004  A4 IF  BF3604  50 m  31.13   
117  543  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  31.15   
118  48  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  50 m  31.20   
119  296  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  50 m  31.20   
120  678  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  50 m  31.27   
121  206  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  31.29   
122  407  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  31.30   
123  262  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  31.31   
124  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  31.31   
125  623  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  50 m  31.32   
126  36  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  50 m  31.43   
127  479  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  31.44   
128  487  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  50 m  31.56   
129  636  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m  31.59   
130  12  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  50 m  31.64   
131  33  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  50 m  31.73   
132  644  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  50 m  31.73   
133  107  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  50 m  31.74   
134  143  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  50 m  31.75   
135  482  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  50 m  31.77   
136  661  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  50 m  31.79   
137  234  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  50 m  31.85   
138  559  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  50 m  31.88   
139  537  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  31.91   
140  57  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  31.92   
141  624  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  50 m  31.92   
142  118  Persson Alice  2003  HS  AN5803  50 m  31.94   
143  551  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  31.97   
144  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  31.98   
145  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  32.01   
146  287  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  32.05   
147  419  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  50 m  32.07   
148  123  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  50 m  32.14   
149  361  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  32.19   
150  120  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  50 m  32.26   
151  203  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  50 m  32.27   
152  345  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  50 m  32.28   
153  55  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  50 m  32.34   
154  41  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  50 m  32.35   
155  181  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  32.37   
156  665  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  50 m  32.39   
157  602  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  50 m  32.45   
158  468  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  32.49   
159  514  Nolén Nina  2002  SK TRITON  AY1402  50 m  32.49   
160  648  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  50 m  32.50   
161  243  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  32.51   
162  342  Karlsson Felicia  2003  OSBY SS  AF1603  50 m  32.54   
163  635  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  50 m  32.62   
164  632  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  50 m  32.70   
165  98  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  50 m  32.71   
166  328  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  50 m  32.73   
167  616  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  32.73   
168  238  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  50 m  32.75   
169  368  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  50 m  32.82   
170  558  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  32.91   
171  466  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  50 m  33.09   
172  512  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  50 m  33.14   
173  633  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  50 m  33.15   
174  363  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  50 m  33.16   
175  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  33.17   
176  49  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  50 m  33.21   
177  297  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  50 m  33.24   
178  608  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m  33.24   
179  609  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  33.24   
180  47  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m  33.29   
181  620  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  33.31   
182  240  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  50 m  33.33   
183  400  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  33.35   
184  193  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  33.43   
185  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  33.46   
186  235  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  50 m  33.49   
187  500  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  50 m  33.60   
188  192  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  33.63   
189  116  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  50 m  33.64   
190  622  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  50 m  33.73   
191  263  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  50 m  33.78   
192  445  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  50 m  33.78   
193  51  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  50 m  33.81   
194  224  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  33.81   
195  582  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  33.82   
196  180  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  33.83   
197  526  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  50 m  33.89   
198  673  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  50 m  34.01   
199  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  34.27   
200  231  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  50 m  34.30   
201  529  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  50 m  34.32   
202  494  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  34.35   
203  403  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  50 m  34.38   
204  552  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  50 m  34.40   
205  577  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  50 m  34.42   
206  78  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  50 m  34.63   
207  573  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  50 m  34.80   
208  374  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  50 m  34.81   
209  156  Carlqvist-Seger Alice  2004  KSLS  AJ9404  50 m  34.84   
210  88  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  50 m  35.02   
211  504  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  50 m  35.06   
212  542  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  35.18   
213  590  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  50 m  35.18   
214  94  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m  35.25   
215  433  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  50 m  35.25   
216  662  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  50 m  35.55   
217  515  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  50 m  35.67   
218  584  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  50 m  35.77   
219  592  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  35.78   
220  101  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  50 m  35.80   
221  448  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  50 m  35.95   
222  61  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  50 m  35.96   
223  249  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  50 m  35.99   
224  503  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  50 m  36.61   
225  613  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  36.74   
226  499  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  50 m  36.80   
227  392  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  36.88   
228  344  Möller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  50 m  37.04   
229  634  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  50 m  37.05   
230  245  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  50 m  37.07   
231  239  Vorszak Kriszta  2003  LJUNGBY SS  AC2203  50 m  37.62   
232  561  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  50 m  37.62   
233  563  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  50 m  37.64   
234  524  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  50 m  37.66   
235  230  Bondesson-Crene Agnes  2002  LJUNGBY SS  AF3802  50 m  37.99   
236  340  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  50 m  38.07   
237  242  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  50 m  38.09   
238  596  Prior Emi  2004  VELLINGE-N  BT3604  50 m  38.23   
239  138  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  50 m  38.32   
240  427  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  50 m  38.59   
241  432  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  50 m  38.86   
242  251  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  39.00   
243  397  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  50 m  39.04   
244  241  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  50 m  39.05   
245  583  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  50 m  39.83   
246  405  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  50 m  39.97   
247  96  Lesmac Livianne  2005  HS  BA5205  50 m  40.85   
248  475  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  50 m  41.62   
249  523  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  50 m  42.72   
250  489  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  42.93   
251  130  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  50 m  42.96   
252  715  Modin Thomsen Naya  2003  KØGE  0374AA  25 m  27.32   
253  24  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  25 m  27.63   
254  702  Gøttrup Bagge Caroline  2003  KØGE  0322AB  25 m  28.35   
255  711  Skovdal Lorentzen Katja  2003  KØGE  0338AQ  25 m  28.61   
256  712  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  29.39   
257  Larsen Ida  2000  HOLBÆK  0008BA  25 m  29.78   
258  710  Aarslew Jensen Sarah  2000  KØGE  0082AF  25 m  29.89   
259  341  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  30.70   
260  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  30.74   
261  119  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  32.17   
262  539  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  32.59   
263  237  Rickhardsson Ida  2003  LJUNGBY SS  BD9803  25 m  34.73   
264  10  Anne Ljungstrøm Emma  1999  HOLBÆK  9908AH  50 m     
265  507  Löfkvist Rebecka  2004  SK TRITON  AJ0804  25 m  36.77  RES 
266  426  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m  39.05  RES 
267  371  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  39.72  RES 
 
Gren 8, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
411  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  50 m  23.92   
289  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  50 m  23.97   
201  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  50 m  24.18   
208  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  24.24   
214  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  50 m  24.36   
467  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  24.51   
689  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  24.92   
225  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  50 m  25.02   
303  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  25.18   
10  321  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  50 m  25.18   
11  451  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  50 m  25.23   
12  681  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  50 m  25.23   
13  16  Ottosen Mads  1997  HOLBÆK  9745AH  50 m  25.35   
14  682  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  50 m  25.35   
15  415  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  50 m  25.43   
16  364  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  50 m  25.53   
17  188  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  25.54   
18  442  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  50 m  25.77   
19  498  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  50 m  25.78   
20  655  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  25.86   
21  205  Ekstrand Julius  1998  LANDSKRONA  AJ9798  50 m  25.92   
22  202  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  50 m  25.94   
23  604  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  25.98   
24  307  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  50 m  26.05   
25  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  50 m  26.07   
26  639  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  50 m  26.09   
27  714  Hauge Sørensen Mads  1997  KØGE  9775AE  50 m  26.10   
28  25  Ates Birkan  2002  A4 IF  AD8302  50 m  26.11   
29  290  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  26.12   
30  308  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  50 m  26.16   
31  398  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  50 m  26.24   
32  474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  26.34   
33  318  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  50 m  26.38   
34  528  Wetterborg Felix  2001  SK TRITON  AC6101  50 m  26.43   
35  122  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  50 m  26.45   
36  252  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  26.50   
37  612  Cikota Kemal  2002  VÄXJÖ SS  AS0102  50 m  26.57   
38  679  Laffrenzen Tobias  1995  TRELLEBORG  AA7595  50 m  26.58   
39  706  L. Damgård Andreas  2000  KØGE  0099AG  50 m  26.67   
40  26  Berthelsson Tim  2000  A4 IF  AJ1700  50 m  26.69   
41  284  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  50 m  26.70   
42  409  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  50 m  26.74   
43  67  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  50 m  26.75   
44  30  Petersen Jakob  2001  A4 IF  AD9901  50 m  26.78   
45  663  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  50 m  26.80   
46  215  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  50 m  26.81   
47  270  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  26.82   
48  518  Palmqvist Gustaf  2001  SK TRITON  AC5101  50 m  26.88   
49  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  26.96   
50  509  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  50 m  27.04   
51  146  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  27.23   
52  288  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  27.28   
53  417  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  50 m  27.31   
54  218  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  50 m  27.34   
55  313  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  50 m  27.36   
56  154  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  50 m  27.40   
57  254  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  50 m  27.41   
58  420  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  50 m  27.46   
59  603  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  50 m  27.58   
60  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  27.59   
61  153  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  27.62   
62  579  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  50 m  27.67   
63  650  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  50 m  27.67   
64  250  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  27.68   
65  545  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  50 m  27.69   
66  611  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  27.74   
67  408  Ström Alexander  1998  POSEIDON  AF7998  50 m  27.79   
68  619  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  27.83   
69  100  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  50 m  27.85   
70  671  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  50 m  27.86   
71  323  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  50 m  27.92   
72  141  Ljungbeck Simon  2000  SS IDEN  AK2700  50 m  27.99   
73  279  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  50 m  28.01   
74  127  Sandström David  2002  HS  AN5102  50 m  28.02   
75  618  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  28.03   
76  625  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  50 m  28.07   
77  510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  28.11   
78  184  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  28.12   
79  511  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  50 m  28.13   
80  70  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  50 m  28.18   
81  194  Svensson Sebastian  2001  KUNGSBACKA  AU3101  50 m  28.21   
82  465  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  28.21   
83  244  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  28.22   
84  508  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  50 m  28.22   
85  314  Nilsson Leonardo  2000  MKK  AS6900  50 m  28.23   
86  226  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  50 m  28.24   
87  133  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  28.30   
88  186  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  28.30   
89  327  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  50 m  28.30   
90  222  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  28.34   
91  440  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  28.41   
92  159  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  50 m  28.43   
93  580  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  50 m  28.43   
94  676  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  50 m  28.43   
95  610  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  50 m  28.48   
96  698  Nordström Oscar  2003  A4 IF  AH4303  50 m  28.50   
97  283  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  50 m  28.51   
98  277  Diaz Joaquin  2001  MKK  AH4101  50 m  28.52   
99  367  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  50 m  28.55   
100  471  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  28.57   
101  568  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  28.65   
102  165  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  50 m  28.71   
103  370  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  28.74   
104  200  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  50 m  28.76   
105  329  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  50 m  28.80   
106  257  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  50 m  28.85   
107  280  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  28.96   
108  286  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  50 m  29.02   
109  490  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  29.08   
110  694  Brink Maximilian  2002  A4 IF  AL1902  50 m  29.10   
111  196  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  29.13   
112  32  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  29.20   
113  326  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  29.20   
114  185  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  29.31   
115  606  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  29.35   
116  588  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  50 m  29.55   
117  501  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  50 m  29.66   
118  158  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  50 m  29.67   
119  199  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  50 m  29.67   
120  219  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  29.67   
121  377  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  50 m  29.70   
122  670  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  50 m  29.70   
123  587  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  50 m  29.80   
124  173  Pavkovic Oliver  2001  KSLS  AW9701  50 m  29.84   
125  227  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  29.84   
126  519  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  50 m  29.87   
127  79  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  50 m  29.92   
128  533  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  50 m  30.11   
129  261  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  30.21   
130  589  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  50 m  30.31   
131  597  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  30.32   
132  169  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  50 m  30.38   
133  574  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  50 m  30.40   
134  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  30.44   
135  701  Huasson Anthon  2004  A4 IF  AO2304  50 m  30.49   
136  191  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  30.50   
137  700  Hua Vincent  2004  A4 IF  AS2704  50 m  30.54   
138  369  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  50 m  30.60   
139  688  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  30.64   
140  643  Svensson Melker  2002  YSTADS SS  AG4702  50 m  30.67   
141  536  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  50 m  30.80   
142  578  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  50 m  30.90   
143  586  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  50 m  30.90   
144  591  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  50 m  30.95   
145  404  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  30.98   
146  418  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  50 m  30.98   
147  562  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  31.07   
148  664  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  50 m  31.11   
149  585  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  31.33   
150  581  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  50 m  31.43   
151  522  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  50 m  31.45   
152  684  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  50 m  31.49   
153  683  Olsson Erik  2002  TRELLEBORG  AF9502  50 m  31.52   
154  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  31.53   
155  488  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  31.57   
156  166  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  50 m  31.65   
157  362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  31.65   
158  595  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  50 m  31.69   
159  217  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  31.70   
160  358  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  50 m  31.83   
161  366  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  50 m  31.83   
162  384  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  50 m  32.03   
163  470  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  50 m  32.09   
164  35  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  32.10   
165  423  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  50 m  32.11   
166  560  Lingham Karl  2002  TÄBY SIM  AM0502  50 m  32.11   
167  667  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  50 m  32.14   
168  46  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  50 m  32.22   
169  59  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  50 m  32.35   
170  548  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  50 m  32.35   
171  111  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  50 m  32.40   
172  351  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  50 m  32.41   
173  687  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  32.59   
174  140  Kristersson Jakob  2003  SS IDEN  AQ3103  50 m  32.61   
175  388  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  50 m  32.69   
176  434  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  50 m  32.69   
177  73  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  50 m  32.76   
178  39  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  33.07   
179  295  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m  33.30   
180  269  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  33.39   
181  175  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  50 m  33.49   
182  360  Björkman Philip  2005  POSEIDON  AC9105  50 m  33.49   
183  139  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  33.50   
184  170  Nguyen James  2001  KSLS  AT2301  50 m  33.79   
185  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  50 m  33.79   
186  600  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  33.84   
187  373  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  50 m  33.91   
188  339  Claeson Fabian  2002  OSBY SS  AR7902  50 m  33.94   
189  378  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  34.17   
190  399  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  50 m  34.27   
191  477  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  34.27   
192  480  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  50 m  34.39   
193  484  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  50 m  34.46   
194  464  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  50 m  34.69   
195  131  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  50 m  34.96   
196  517  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  50 m  35.12   
197  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  50 m  35.21   
198  436  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  50 m  35.30   
199  114  Palm Wille  2005  HS  AN4105  50 m  35.64   
200  410  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  50 m  35.71   
201  75  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  50 m  35.91   
202  453  Nilsson Alexander  2003  SJÖBO SS  AY9903  50 m  35.92   
203  412  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  50 m  36.19   
204  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  50 m  36.78   
205  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  36.78   
206  424  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  37.13   
207  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  50 m  37.18   
208  460  Spoelstra Viktor  2004  SJÖBO SS  AO1904  50 m  37.24   
209  516  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  50 m  37.41   
210  506  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  50 m  37.46   
211  354  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  50 m  37.50   
212  99  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  50 m  37.51   
213  394  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  50 m  37.70   
214  365  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  50 m  37.98   
215  481  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  50 m  38.96   
216  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  50 m  43.97   
217  520  Persson Alexander  2004  SK TRITON  AR9704  50 m  46.86   
218  71  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  50 m  50.26   
219  705  Christensen Viktor  1995  KØGE  9501AJ  25 m  22.91   
220  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  25 m  23.78   
221  707  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  24.51   
222  713  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  24.96   
223  704  Emil Christensen Mads  1999  KØGE  9977AE  25 m  25.55   
224  19  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  26.13   
225  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  26.49   
226  Bonde Sebastian  2002  HOLBÆK  0271AE  25 m  28.94   
227  630  Klamming Isak  2003  YSTADS SS  AY7903  25 m  30.52   
228  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  30.60   
229  132  Söderberg Hjalmar  2005  HS  AP7905  25 m  32.55   
230  396  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  33.59   
231  53  Rogmark Carl  2004  SK HAJEN  AM7504  25 m  34.56   
232  43  Koch Erik  2004  SK HAJEN  AU7904  25 m  38.47   
233  430  Li Shi Jun David  2003  SK RAN  AN8303  25 m  38.62   
234  80  Jansons Milton  2005  HS  AU9905  25 m  43.03   
235  Daugelis Alens  2002  HOLBÆK  0275AJ  50 m     
236  390  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
237  697  Hansson Rasmus  2005  A4 IF  AV0305  25 m     
 
Gren 9, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  50 m  1:04.31   
148  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  50 m  1:05.75   
356  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  50 m  1:05.83   
77  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  50 m  1:05.88   
717  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  1:05.96   
236  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  1:07.20   
293  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  50 m  1:07.38   
375  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  1:07.59   
346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  1:07.83   
10  690  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  1:08.01   
11  450  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  50 m  1:08.14   
12  172  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  50 m  1:08.45   
13  642  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  50 m  1:08.50   
14  462  Stålnacke Sofia  2001  SJÖBO SS  AT7801  50 m  1:08.57   
15  58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  1:08.89   
16  197  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  50 m  1:09.17   
17  431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  1:09.18   
18  492  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  1:09.41   
19  483  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  1:09.53   
20  330  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  50 m  1:09.62   
21  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  1:09.71   
22  266  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  1:09.77   
23  29  Nilsson Astrid  2004  A4 IF  AA3604  50 m  1:09.97   
24  179  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  50 m  1:10.01   
25  716  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  1:10.21   
26  95  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  50 m  1:10.24   
27  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  50 m  1:10.30   
28  685  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  50 m  1:10.31   
29  74  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  1:10.53   
30  566  Nyblom Jennifer  2003  TÄBY SIM  AC1603  50 m  1:10.67   
31  594  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  1:10.75   
32  554  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  1:10.93   
33  45  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  1:10.94   
34  614  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  50 m  1:11.16   
35  102  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  1:11.17   
36  441  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  50 m  1:11.33   
37  461  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  50 m  1:11.47   
38  81  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  50 m  1:11.52   
39  161  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  50 m  1:11.54   
40  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  1:11.63   
41  126  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  50 m  1:11.92   
42  142  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  50 m  1:12.02   
43  213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  1:12.08   
44  393  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  1:12.08   
45  256  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  1:12.10   
46  229  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  50 m  1:12.15   
47  419  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  50 m  1:12.17   
48  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  1:12.26   
49  575  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  50 m  1:12.62   
50  118  Persson Alice  2003  HS  AN5803  50 m  1:12.76   
51  349  Torkelsson Ellen  2000  OSBY SS  AD4800  50 m  1:13.11   
52  599  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  1:13.39   
53  696  Hansson Olivia  2003  A4 IF  AP5403  50 m  1:13.39   
54  291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  1:13.43   
55  109  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  50 m  1:13.88   
56  31  Ragnarsson Emma  2004  A4 IF  AI4203  50 m  1:13.98   
57  167  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  50 m  1:14.05   
58  259  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  1:14.13   
59  540  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  50 m  1:14.70   
60  204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  1:15.04   
61  299  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  50 m  1:15.06   
62  310  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  50 m  1:15.15   
63  372  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  50 m  1:15.31   
64  121  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  50 m  1:15.53   
65  57  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  1:15.60   
66  654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  1:15.82   
67  601  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  50 m  1:16.17   
68  85  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  50 m  1:16.40   
69  60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  50 m  1:16.48   
70  264  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  1:16.56   
71  106  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  50 m  1:16.83   
72  27  Joelsson Tilda  2002  A4 IF  AM4602  50 m  1:17.16   
73  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  1:17.21   
74  234  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  50 m  1:17.38   
75  538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  1:17.54   
76  699  Olsson Julia  2004  A4 IF  AL0804  50 m  1:17.69   
77  443  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  50 m  1:17.85   
78  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  1:19.07   
79  147  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  50 m  1:19.11   
80  608  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m  1:19.58   
81  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  1:19.69   
82  187  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  1:19.70   
83  665  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  50 m  1:20.18   
84  316  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  1:20.45   
85  152  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  1:20.55   
86  551  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  1:22.07   
87  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  1:22.41   
88  195  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  1:22.51   
89  609  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  1:23.60   
90  582  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  1:23.76   
91  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  1:23.83   
92  340  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  50 m  1:24.10   
93  224  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:25.02   
94  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  1:25.60   
95  552  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  50 m  1:25.84   
96  352  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  1:27.92   
97  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  1:27.98   
98  332  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  50 m  1:29.76   
99  66  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  50 m  1:32.18   
100  206  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  1:32.24   
101  613  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  1:32.59   
102  549  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  50 m  1:33.40   
103  101  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  50 m  1:34.35   
104  233  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  50 m  1:36.15   
105  345  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  50 m  1:41.20   
106  634  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  50 m  1:47.19   
107  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  1:48.51   
108  432  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  50 m  1:49.81   
109  11  Søby Mortensen Amalie  2001  HOLBÆK  0112AJ  25 m  1:02.07   
110  13  Maria Nielsen Ida  2000  HOLBÆK  0002AR  25 m  1:02.83   
111  711  Skovdal Lorentzen Katja  2003  KØGE  0338AQ  25 m  1:09.37   
112  709  Sofie Jensen Kathrine  2003  KØGE  0352AC  25 m  1:10.47   
113  497  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:11.69   
114  14  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  1:13.24   
115  18  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  25 m  1:15.69   
116  136  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:16.00   
117  12  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  1:16.70   
118  570  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m  1:17.78   
119  15  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  1:18.50   
120  160  Elmberg Astrid  2002  KSLS  AJ8202  25 m  1:18.68   
121  341  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  1:19.24   
122  374  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:21.91   
123  86  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:23.47   
124  322  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:24.96   
125  447  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  1:29.85   
126  541  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:34.52   
127  550  Hedbeck Rebecka  2004  TÄBY SIM  BR0604  25 m  1:36.40   
128  427  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  1:39.95   
129  392  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m     
130  620  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  1:20.67  RES 
131  537  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  1:21.31  RES 
132  605  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  50 m  1:21.70  RES 
 
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
212  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  50 m  54.62   
289  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  50 m  56.23   
201  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  50 m  56.92   
355  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  50 m  57.47   
655  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  57.97   
451  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  50 m  58.01   
604  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  59.01   
208  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  59.19   
214  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  50 m  59.24   
10  391  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  50 m  59.27   
11  315  Olsson Primus  2000  MKK  AV7100  50 m  59.43   
12  467  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  59.57   
13  640  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  50 m  1:00.00   
14  281  Falk David  2003  MKK  AD3103  50 m  1:00.53   
15  714  Hauge Sørensen Mads  1997  KØGE  9775AE  50 m  1:00.60   
16  228  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  50 m  1:00.70   
17  603  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  50 m  1:00.92   
18  532  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  1:01.12   
19  509  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  50 m  1:01.63   
20  246  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  1:01.66   
21  321  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  50 m  1:01.86   
22  411  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  50 m  1:01.90   
23  513  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  50 m  1:02.35   
24  631  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  50 m  1:02.59   
25  30  Petersen Jakob  2001  A4 IF  AD9901  50 m  1:02.63   
26  474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  1:03.29   
27  323  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  50 m  1:03.72   
28  382  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  50 m  1:04.17   
29  568  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  1:04.82   
30  76  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  50 m  1:05.07   
31  313  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  50 m  1:05.38   
32  298  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  1:06.00   
33  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  1:06.10   
34  653  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  50 m  1:06.11   
35  282  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  50 m  1:06.14   
36  501  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  50 m  1:06.44   
37  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  1:06.53   
38  324  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  1:06.76   
39  564  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  50 m  1:07.38   
40  260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  1:07.43   
41  290  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  1:07.49   
42  104  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  1:07.74   
43  359  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  50 m  1:07.76   
44  510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  1:07.80   
45  569  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  1:07.90   
46  626  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  50 m  1:07.91   
47  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  1:08.17   
48  153  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  1:08.43   
49  389  Olsson Alexander  1996  POSEIDON  AK1796  50 m  1:08.54   
50  280  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  1:08.61   
51  67  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  50 m  1:08.75   
52  149  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  1:09.10   
53  165  Johnsson Joel  2000  KSLS  AT0500  50 m  1:09.16   
54  90  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  50 m  1:09.30   
55  191  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:10.18   
56  562  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  1:10.46   
57  159  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  50 m  1:10.48   
58  105  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  1:10.82   
59  257  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  50 m  1:11.13   
60  465  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  1:11.14   
61  186  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  1:11.35   
62  619  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:11.38   
63  606  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  1:11.50   
64  185  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  1:11.73   
65  618  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  1:11.91   
66  133  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  1:12.59   
67  134  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m  1:12.79   
68  440  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  1:12.92   
69  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  1:13.04   
70  200  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  50 m  1:13.63   
71  511  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  50 m  1:13.96   
72  611  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  1:13.98   
73  420  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  50 m  1:14.21   
74  325  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  1:15.01   
75  565  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  50 m  1:15.66   
76  222  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  1:15.82   
77  700  Hua Vincent  2004  A4 IF  AS2704  50 m  1:15.88   
78  219  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  1:16.18   
79  533  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  50 m  1:16.83   
80  413  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  50 m  1:17.05   
81  676  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  50 m  1:17.20   
82  701  Huasson Anthon  2004  A4 IF  AO2304  50 m  1:17.53   
83  261  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:17.96   
84  93  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  50 m  1:18.06   
85  668  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  50 m  1:18.17   
86  572  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  1:19.12   
87  536  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  50 m  1:19.21   
88  591  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  50 m  1:19.30   
89  585  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  1:19.37   
90  196  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  1:20.26   
91  68  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  50 m  1:20.84   
92  457  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  50 m  1:21.04   
93  578  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  50 m  1:22.18   
94  517  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  50 m  1:22.47   
95  139  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  1:22.61   
96  175  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  50 m  1:23.70   
97  687  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  1:24.29   
98  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  1:25.25   
99  688  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  1:26.00   
100  350  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  50 m  1:26.55   
101  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  50 m  1:34.16   
102  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  1:35.66   
103  378  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  1:39.08   
104  424  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  1:42.03   
105  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  50 m  1:42.05   
106  436  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  50 m  1:47.66   
107  412  Alhaj Ahmad  2005  SK RAN  AC6905  50 m  1:49.30   
108  17  Ottosen Niels  1998  HOLBÆK  9801AF  25 m  57.55   
109  704  Emil Christensen Mads  1999  KØGE  9977AE  25 m  1:00.49   
110  21  Schmidt Jakob  1999  HOLBÆK  9913AO  25 m  1:00.68   
111  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  1:00.78   
112  23  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  25 m  1:00.78   
113  22  Toft Emil  1998  HOLBÆK  9807AI  25 m  1:01.35   
114  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  1:02.58   
115  663  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  25 m  1:03.90   
116  698  Nordström Oscar  2003  A4 IF  AH4303  25 m  1:04.58   
117  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  1:05.17   
118  127  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  1:05.20   
119  522  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:05.78   
120  62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:07.57   
121  301  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  1:08.35   
122  271  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:11.04   
123  83  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:11.59   
124  664  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  1:12.33   
125  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:12.55   
126  454  Olsson Hampus  2003  SJÖBO SS  AH6303  25 m  1:15.14   
127  294  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:19.22   
128  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:19.22   
129  351  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:19.60   
130  166  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  25 m  1:19.93   
131  421  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:21.01   
132  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:22.66   
133  600  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:23.13   
134  362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:32.21   
135  396  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:34.08   
136  132  Söderberg Hjalmar  2005  HS  AP7905  25 m  1:38.21   
137  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:40.94   
138  226  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  50 m  1:19.44  RES 
139  442  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  50 m  1:21.39  RES 
140  331  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  1:22.63  RES 
141  176  Sadoon Ahmed  2002  KSLS  AH2902  50 m  1:24.29  RES 
142  295  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m  1:24.62  RES 
 
Gren 11, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
444  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  50 m  2:25.13   
372  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  50 m  2:28.58   
346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  2:28.99   
431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  2:30.28   
266  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  50 m  2:31.07   
716  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  2:31.91   
256  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  2:32.36   
213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  2:33.30   
680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  2:33.67   
10  45  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  2:33.82   
11  197  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  50 m  2:33.99   
12  478  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  2:34.17   
13  18  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  2:34.34   
14  450  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  50 m  2:34.94   
15  540  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  50 m  2:35.16   
16  330  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  50 m  2:35.54   
17  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  2:36.11   
18  102  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  2:36.41   
19  81  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  50 m  2:36.78   
20  659  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  2:36.93   
21  566  Nyblom Jennifer  2003  TÄBY SIM  AC1603  50 m  2:37.21   
22  142  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  50 m  2:37.35   
23  124  Podric Nina  2004  HS  BU7604  50 m  2:37.36   
24  439  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  50 m  2:37.51   
25  167  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  50 m  2:37.66   
26  696  Hansson Olivia  2003  A4 IF  AP5403  50 m  2:37.79   
27  690  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  2:38.01   
28  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  2:40.23   
29  493  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  50 m  2:40.34   
30  204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  2:40.35   
31  492  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  2:41.12   
32  555  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  50 m  2:41.21   
33  718  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  2:41.25   
34  699  Olsson Julia  2004  A4 IF  AL0804  50 m  2:41.46   
35  147  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  50 m  2:41.77   
36  27  Joelsson Tilda  2002  A4 IF  AM4602  50 m  2:41.82   
37  74  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  2:42.50   
38  554  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  2:42.56   
39  259  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  2:42.87   
40  316  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  2:43.28   
41  31  Ragnarsson Emma  2004  A4 IF  AI4203  50 m  2:43.58   
42  376  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  50 m  2:45.79   
43  38  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  2:46.80   
44  695  Brünjes Thea  2004  A4 IF  BF3604  50 m  2:46.84   
45  691  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  50 m  2:47.05   
46  161  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  50 m  2:47.46   
47  60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  50 m  2:48.23   
48  65  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  50 m  2:48.34   
49  623  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  50 m  2:48.45   
50  675  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  50 m  2:50.13   
51  538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  2:51.55   
52  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  2:52.51   
53  136  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  50 m  2:53.03   
54  593  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  50 m  2:53.34   
55  608  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m  2:53.66   
56  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  2:54.30   
57  88  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  50 m  2:54.32   
58  61  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  50 m  2:54.36   
59  195  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  2:55.13   
60  715  Modin Thomsen Naya  2003  KØGE  0374AA  25 m  2:26.46   
61  20  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  2:26.61   
62  13  Maria Nielsen Ida  2000  HOLBÆK  0002AR  25 m  2:33.56   
63  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  2:36.92   
64  570  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m  2:38.69   
65  709  Sofie Jensen Kathrine  2003  KØGE  0352AC  25 m  2:39.23   
66  14  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  2:39.27   
67  546  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  25 m  2:40.77   
68  15  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  2:41.09   
69  117  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  2:42.79   
70  155  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:43.67   
71  322  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  2:48.18   
72  341  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  2:54.33   
73  497  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  50 m  2:43.07  RES 
74  599  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  2:44.60  RES 
75  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  2:54.94  RES 
76  558  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  2:55.12  RES 
77  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  2:56.28  RES 
78  28  Möller Alice  2000  A4 IF  AD9200  50 m  3:07.22  RES 
79  527  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  50 m  3:10.83  RES 
80  584  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  50 m  3:36.27  RES 
81  12  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  2:44.45  RES 
 
Gren 12, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
208  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  2:04.92   
214  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  50 m  2:10.39   
189  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:10.54   
682  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  50 m  2:12.59   
265  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  50 m  2:13.85   
Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  50 m  2:16.06   
183  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  2:17.11   
681  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  50 m  2:17.22   
260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  2:17.51   
10  359  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  50 m  2:17.59   
11  655  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  2:18.16   
12  283  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  50 m  2:18.27   
13  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  2:18.36   
14  640  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  50 m  2:19.25   
15  215  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  50 m  2:20.41   
16  281  Falk David  2003  MKK  AD3103  50 m  2:20.67   
17  246  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  2:21.28   
18  658  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  50 m  2:22.40   
19  298  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  2:23.74   
20  272  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  50 m  2:23.86   
21  532  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  2:24.31   
22  267  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  50 m  2:25.01   
23  568  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  2:26.17   
24  279  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  50 m  2:26.22   
25  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  2:26.96   
26  564  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  50 m  2:27.28   
27  671  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  50 m  2:28.88   
28  194  Svensson Sebastian  2001  KUNGSBACKA  AU3101  50 m  2:28.99   
29  580  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  50 m  2:29.01   
30  474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  2:29.13   
31  689  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  2:29.41   
32  67  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  50 m  2:30.19   
33  186  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  2:30.47   
34  562  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  2:31.36   
35  587  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  50 m  2:31.69   
36  270  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  2:32.22   
37  569  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  2:32.32   
38  331  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  2:32.72   
39  149  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  2:33.88   
40  611  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  2:33.92   
41  440  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  2:35.12   
42  104  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  2:35.76   
43  133  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  2:37.24   
44  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  2:40.30   
45  83  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  50 m  2:41.50   
46  670  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  50 m  2:42.96   
47  701  Huasson Anthon  2004  A4 IF  AO2304  50 m  2:45.13   
48  668  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  50 m  2:46.05   
49  113  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  2:47.41   
50  471  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  2:50.37   
51  581  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  50 m  2:51.28   
52  700  Hua Vincent  2004  A4 IF  AS2704  50 m  2:52.18   
53  585  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  2:52.95   
54  688  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  3:01.24   
55  17  Ottosen Niels  1998  HOLBÆK  9801AF  25 m  2:08.72   
56  703  Krogh Brønnicke Philip  2000  KØGE  0075AI  25 m  2:10.68   
57  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  2:12.40   
58  23  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  25 m  2:14.55   
59  22  Toft Emil  1998  HOLBÆK  9807AI  25 m  2:15.49   
60  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  2:18.91   
61  199  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  2:20.31   
62  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  2:24.56   
63  19  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  2:25.93   
64  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:42.30   
65  294  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  2:52.86   
66  350  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  2:52.99   
67  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  2:55.95   
68  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  3:00.61   
69  139  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  3:00.70   
70  436  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  3:00.75   
71  421  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  3:00.99   
72  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  3:01.62   
73  100  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  50 m  2:29.61  RES 
74  382  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  50 m  2:30.21  RES 
75  76  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  50 m  2:30.25  RES 
76  501  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  50 m  2:34.03  RES 
77  530  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  2:34.39  RES 
78  280  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  2:35.02  RES 
79  111  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  50 m  3:02.69  RES 
80  477  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  3:03.52  RES 
81  362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  3:04.64  RES 
 
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
305  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  50 m  28.05   
505  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  28.75   
435  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  31.15   
335  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  50 m  31.18   
179  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  50 m  31.85   
386  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  50 m  31.97   
343  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  50 m  32.10   
311  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  32.17   
535  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  50 m  32.22   
10  220  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  50 m  32.55   
11  177  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  50 m  32.87   
12  255  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  50 m  33.16   
13  204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  33.33   
14  659  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  33.39   
15  571  Sangfelt Malin  2001  TÄBY SIM  AC3801  50 m  33.46   
16  717  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  33.52   
17  163  Jarl Halvarsson Olivia  2003  KSLS  AX2203  50 m  33.65   
18  304  Lindborg Caroline  1966  MKK  AA1466  50 m  33.78   
19  81  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  50 m  33.80   
20  575  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  50 m  33.82   
21  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  33.93   
22  206  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  34.03   
23  291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  34.04   
24  479  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  34.04   
25  500  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  50 m  34.19   
26  642  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  50 m  34.19   
27  478  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  34.26   
28  338  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  50 m  34.45   
29  555  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  50 m  34.54   
30  34  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  34.55   
31  299  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  50 m  34.56   
32  559  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  50 m  34.58   
33  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  50 m  34.66   
34  273  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  34.76   
35  258  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  50 m  34.86   
36  278  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  50 m  34.88   
37  558  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  34.93   
38  221  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  35.03   
39  145  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  35.06   
40  42  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  50 m  35.09   
41  492  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  35.17   
42  446  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  50 m  35.21   
43  652  Flodmark Klara  2001  ÄNGELHOLM  AE4201  50 m  35.29   
44  223  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  50 m  35.33   
45  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  35.36   
46  234  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  50 m  35.38   
47  236  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  35.50   
48  546  Forsberg Emilia  2003  TÄBY SIM  BN9203  50 m  35.63   
49  152  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  35.68   
50  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  35.72   
51  654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  35.73   
52  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  35.79   
53  274  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  35.81   
54  85  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  50 m  35.85   
55  609  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  35.93   
56  27  Joelsson Tilda  2002  A4 IF  AM4602  50 m  36.03   
57  543  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  36.06   
58  353  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  36.07   
59  531  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  50 m  36.07   
60  425  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  50 m  36.09   
61  441  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  50 m  36.15   
62  482  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  50 m  36.26   
63  657  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  50 m  36.32   
64  547  Franks Ingrid  2003  TÄBY SIM  AT5603  50 m  36.40   
65  57  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  36.45   
66  637  Norberg Randowo Alicia  1999  YSTADS SS  AS4499  50 m  36.60   
67  463  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  50 m  36.69   
68  557  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  36.72   
69  41  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  50 m  36.82   
70  407  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  36.88   
71  40  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  36.90   
72  192  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  37.35   
73  155  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  37.66   
74  203  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  50 m  37.76   
75  393  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  37.85   
76  400  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  38.03   
77  534  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  50 m  38.12   
78  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  38.19   
79  243  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  50 m  38.22   
80  661  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  50 m  38.33   
81  576  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  50 m  38.36   
82  468  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  38.44   
83  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  38.48   
84  593  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  50 m  38.49   
85  635  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  50 m  38.56   
86  262  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  50 m  38.64   
87  51  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  50 m  38.70   
88  537  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  50 m  38.73   
89  47  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m  38.80   
90  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  38.94   
91  387  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  38.99   
92  98  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  50 m  39.03   
93  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  39.44   
94  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  39.60   
95  49  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  50 m  39.96   
96  542  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  40.05   
97  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  40.09   
98  627  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  50 m  40.19   
99  529  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  50 m  40.23   
100  248  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  50 m  40.26   
101  521  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  50 m  40.63   
102  352  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  41.09   
103  616  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  41.18   
104  88  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  50 m  41.40   
105  94  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m  41.87   
106  48  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  50 m  41.93   
107  263  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  50 m  42.12   
108  78  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  50 m  42.25   
109  116  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  50 m  42.35   
110  503  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  50 m  42.53   
111  494  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  42.71   
112  345  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  50 m  43.26   
113  96  Lesmac Livianne  2005  HS  BA5205  50 m  43.55   
114  344  Möller Jonna  2005  OSBY SS  AA1605  50 m  43.66   
115  524  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  50 m  43.89   
116  596  Prior Emi  2004  VELLINGE-N  BT3604  50 m  44.15   
117  405  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  50 m  44.79   
118  584  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  50 m  44.86   
119  340  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  50 m  45.01   
120  251  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  45.82   
121  563  Mattsson Saga  2004  TÄBY SIM  BH9404  50 m  46.08   
122  392  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  50 m  46.55   
123  101  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  50 m  47.40   
124  656  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  50 m  49.26   
125  475  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  50 m  49.74   
126  489  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  54.24   
127  469  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  50 m  55.37   
128  561  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  50 m  55.84   
129  476  Johansson Eva  2004  SK SYDSIM  AB4604  50 m  57.37   
130  10  Anne Ljungstrøm Emma  1999  HOLBÆK  9908AH  25 m  30.49   
131  24  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  25 m  30.57   
132  711  Skovdal Lorentzen Katja  2003  KØGE  0338AQ  25 m  31.30   
133  712  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  31.77   
134  709  Sofie Jensen Kathrine  2003  KØGE  0352AC  25 m  33.54   
135  426  Kubenia Liidia  2004  SK RAN  BX8804  25 m  46.21   
 
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
225  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  50 m  28.17   
289  Hinderup Eric  1998  MKK  AH4798  50 m  28.54   
682  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  50 m  28.57   
451  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  50 m  28.60   
202  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  50 m  28.75   
308  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  50 m  28.87   
604  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  29.55   
260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  30.24   
530  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  30.27   
10  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  30.29   
11  510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  30.41   
12  415  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  50 m  30.60   
13  455  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  50 m  30.79   
14  25  Ates Birkan  2002  A4 IF  AD8302  50 m  30.83   
15  26  Berthelsson Tim  2000  A4 IF  AJ1700  50 m  30.88   
16  290  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  30.97   
17  619  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  31.11   
18  639  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  50 m  31.31   
19  681  Lloyd Axel  1999  TRELLEBORG  AE4599  50 m  31.36   
20  146  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  31.37   
21  301  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  50 m  31.49   
22  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  31.82   
23  246  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  31.95   
24  442  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  50 m  31.96   
25  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  31.97   
26  288  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  32.02   
27  641  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  50 m  32.02   
28  329  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  50 m  32.25   
29  626  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  50 m  32.48   
30  671  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  50 m  32.66   
31  32  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  50 m  32.67   
32  134  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m  32.67   
33  658  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  50 m  32.68   
34  612  Cikota Kemal  2002  VÄXJÖ SS  AS0102  50 m  32.72   
35  250  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  50 m  32.73   
36  261  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  32.75   
37  532  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  32.81   
38  580  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  50 m  32.81   
39  194  Svensson Sebastian  2001  KUNGSBACKA  AU3101  50 m  32.96   
40  369  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  50 m  32.96   
41  545  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  50 m  32.97   
42  270  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  33.95   
43  618  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  34.08   
44  158  Corluka Tomislav  2003  KSLS  AC7703  50 m  34.09   
45  660  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  50 m  34.11   
46  490  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  34.21   
47  79  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  50 m  34.32   
48  174  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  50 m  34.32   
49  199  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  50 m  34.32   
50  579  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  50 m  34.50   
51  395  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  34.63   
52  153  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  34.90   
53  362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  34.90   
54  465  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  35.14   
55  610  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  50 m  35.21   
56  257  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  50 m  35.24   
57  684  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  50 m  35.29   
58  606  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  35.32   
59  406  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  50 m  35.61   
60  488  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  35.74   
61  379  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  50 m  35.95   
62  92  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  50 m  36.06   
63  562  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  50 m  36.30   
64  569  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  36.30   
65  420  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  50 m  36.34   
66  35  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  36.41   
67  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  36.44   
68  83  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  50 m  36.55   
69  404  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  36.67   
70  536  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  50 m  36.84   
71  351  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  50 m  36.85   
72  219  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  50 m  36.94   
73  621  Björnsson Axel  2005  YSTADS SS  AF8105  50 m  37.02   
74  701  Huasson Anthon  2004  A4 IF  AO2304  50 m  37.08   
75  222  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  37.15   
76  169  Modig Herman  2003  KSLS  AC3903  50 m  37.36   
77  358  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  50 m  37.55   
78  227  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m  37.57   
79  269  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  37.59   
80  366  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  50 m  37.89   
81  589  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  50 m  38.14   
82  470  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  50 m  38.22   
83  694  Brink Maximilian  2002  A4 IF  AL1902  50 m  38.31   
84  700  Hua Vincent  2004  A4 IF  AS2704  50 m  39.06   
85  437  Wallenius Björn  2001  SK RAN  AH6301  50 m  39.15   
86  46  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  50 m  39.97   
87  667  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  50 m  40.14   
88  39  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  40.25   
89  477  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  40.77   
90  687  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  40.87   
91  373  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  50 m  40.91   
92  378  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  41.53   
93  424  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  50 m  41.57   
94  597  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  41.61   
95  113  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  41.62   
96  388  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  50 m  41.79   
97  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  50 m  41.99   
98  600  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  42.23   
99  367  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  50 m  42.63   
100  517  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  50 m  42.65   
101  428  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  50 m  43.01   
102  114  Palm Wille  2005  HS  AN4105  50 m  43.82   
103  267  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  50 m  46.43   
104  578  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  50 m  46.50   
105  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  50 m  47.07   
106  75  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  50 m  47.26   
107  394  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  50 m  47.77   
108  422  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  50 m  48.47   
109  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  50 m  49.24   
110  502  Gyllenskiöld Lucas  2004  SK TRITON  AO9104  50 m  51.01   
111  481  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  50 m  51.12   
112  384  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  50 m  51.60   
113  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  50 m  54.01   
114  365  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  50 m  58.25   
115  21  Schmidt Jakob  1999  HOLBÆK  9913AO  25 m  27.15   
116  707  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  27.85   
117  272  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  36.43   
118  574  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  36.46   
119  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  36.49   
120  677  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  36.56   
121  284  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  37.59   
122  159  El Mokri Jacob  2001  KSLS  AF3301  25 m  38.96   
123  350  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  39.43   
124  132  Söderberg Hjalmar  2005  HS  AP7905  25 m  40.27   
125  354  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  43.77   
126  43  Koch Erik  2004  SK HAJEN  AU7904  25 m  48.88   
127  396  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  49.26   
128  390  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m     
129  339  Claeson Fabian  2002  OSBY SS  AR7902  50 m  42.64  RES 
 
Gren 15, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
505  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  55.70   
11  Søby Mortensen Amalie  2001  HOLBÆK  0112AJ  50 m  56.84   
356  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  50 m  57.98   
444  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  50 m  58.86   
285  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  50 m  59.16   
343  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  50 m  59.78   
18  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  1:00.84   
58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  1:00.86   
213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  1:00.89   
10  28  Möller Alice  2000  A4 IF  AD9200  50 m  1:00.93   
11  431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  1:00.95   
12  435  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  1:01.07   
13  686  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  50 m  1:01.11   
14  535  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  50 m  1:01.34   
15  717  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  1:01.38   
16  293  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  50 m  1:01.40   
17  680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  1:01.40   
18  696  Hansson Olivia  2003  A4 IF  AP5403  50 m  1:01.50   
19  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  1:01.69   
20  291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  1:01.71   
21  50  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  1:01.88   
22  306  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  50 m  1:01.89   
23  29  Nilsson Astrid  2004  A4 IF  AA3604  50 m  1:01.90   
24  74  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  50 m  1:02.02   
25  20  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  50 m  1:02.04   
26  554  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  1:02.08   
27  278  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  50 m  1:02.26   
28  674  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  1:02.30   
29  450  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  50 m  1:02.37   
30  540  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  50 m  1:02.52   
31  446  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  50 m  1:02.70   
32  44  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  50 m  1:02.72   
33  416  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  1:02.93   
34  375  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  1:03.20   
35  452  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  50 m  1:03.35   
36  386  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  50 m  1:03.38   
37  102  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  1:03.45   
38  317  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  1:03.45   
39  95  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  50 m  1:03.55   
40  483  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  1:03.61   
41  333  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  50 m  1:03.76   
42  273  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  1:03.86   
43  659  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  50 m  1:03.87   
44  594  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  1:03.92   
45  161  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  50 m  1:03.94   
46  387  Moberg Elin  1999  POSEIDON  AU2699  50 m  1:04.05   
47  330  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  50 m  1:04.06   
48  255  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  50 m  1:04.09   
49  31  Ragnarsson Emma  2004  A4 IF  AI4203  50 m  1:04.11   
50  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  1:04.11   
51  439  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  50 m  1:04.14   
52  338  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  50 m  1:04.18   
53  441  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  50 m  1:04.20   
54  449  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  50 m  1:04.29   
55  692  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  50 m  1:04.33   
56  311  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  1:04.39   
57  172  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  50 m  1:04.43   
58  601  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  50 m  1:04.46   
59  493  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  50 m  1:04.47   
60  525  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  50 m  1:04.49   
61  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  1:04.51   
62  177  Thulin Annie  2003  KSLS  AK1803  50 m  1:04.58   
63  557  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  1:04.63   
64  145  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  1:04.64   
65  478  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  1:04.66   
66  645  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  50 m  1:04.67   
67  669  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  50 m  1:04.69   
68  642  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  50 m  1:04.81   
69  316  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  1:04.82   
70  42  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  50 m  1:04.84   
71  274  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  1:04.86   
72  346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  1:05.02   
73  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  1:05.15   
74  512  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  50 m  1:05.30   
75  438  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  50 m  1:05.36   
76  190  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  1:05.46   
77  204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  1:05.48   
78  38  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  1:05.49   
79  553  Håbro Karjanmaa Tindra  2004  TÄBY SIM  BA2204  50 m  1:05.52   
80  531  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  50 m  1:05.57   
81  129  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  50 m  1:05.63   
82  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  1:05.65   
83  167  Lantz Thilde  2001  KSLS  AX6201  50 m  1:05.67   
84  718  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  1:05.75   
85  691  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  50 m  1:05.81   
86  15  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  50 m  1:05.87   
87  463  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  50 m  1:05.93   
88  614  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  50 m  1:05.94   
89  497  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  50 m  1:06.05   
90  187  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  1:06.16   
91  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  1:06.25   
92  65  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  50 m  1:06.42   
93  695  Brünjes Thea  2004  A4 IF  BF3604  50 m  1:07.17   
94  607  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  50 m  1:07.29   
95  40  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  1:07.35   
96  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  1:07.53   
97  675  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  50 m  1:07.57   
98  60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  50 m  1:07.71   
99  479  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  1:07.86   
100  699  Olsson Julia  2004  A4 IF  AL0804  50 m  1:08.21   
101  69  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  50 m  1:08.59   
102  206  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  1:08.65   
103  636  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m  1:09.03   
104  538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  1:09.06   
105  654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  1:09.25   
106  521  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  50 m  1:09.45   
107  108  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  50 m  1:09.71   
108  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  1:09.99   
109  61  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  50 m  1:10.17   
110  117  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  50 m  1:10.17   
111  529  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  50 m  1:10.57   
112  593  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  50 m  1:10.83   
113  302  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  50 m  1:10.91   
114  582  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  1:11.07   
115  609  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  1:11.17   
116  135  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  50 m  1:11.30   
117  136  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  50 m  1:11.50   
118  715  Modin Thomsen Naya  2003  KØGE  0374AA  25 m  58.12   
119  24  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  25 m  1:01.06   
120  711  Skovdal Lorentzen Katja  2003  KØGE  0338AQ  25 m  1:01.52   
121  702  Gøttrup Bagge Caroline  2003  KØGE  0322AB  25 m  1:01.77   
122  14  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  1:03.51   
123  Larsen Ida  2000  HOLBÆK  0008BA  25 m  1:03.87   
124  570  Sandberg Amanda  2003  TÄBY SIM  CC3403  25 m  1:05.39   
125  341  Johansson Clara  2005  OSBY SS  BH9805  25 m  1:05.65   
126  Andersen Lea  2003  HOLBÆK  0306AI  25 m  1:05.80   
127  300  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:08.87   
128  523  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:11.23   
129  144  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  50 m  1:06.07  RES 
130  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  50 m  1:06.30  RES 
131  37  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  50 m  1:06.44  RES 
132  121  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  50 m  1:06.58  RES 
133  319  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  50 m  1:11.54  RES 
134  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  1:11.63  RES 
135  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  1:11.78  RES 
 
Gren 16, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
208  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  50 m  52.48   
225  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  50 m  53.12   
321  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  50 m  53.79   
214  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  50 m  53.96   
411  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  50 m  53.99   
189  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  54.13   
303  Lindblom William  1998  MKK  AN7798  50 m  54.42   
188  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  54.43   
467  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  50 m  54.49   
10  689  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  54.89   
11  451  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  50 m  55.02   
12  307  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  50 m  55.15   
13  252  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  50 m  55.31   
14  23  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  50 m  55.79   
15  364  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  50 m  55.92   
16  639  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  50 m  56.06   
17  655  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  50 m  56.26   
18  281  Falk David  2003  MKK  AD3103  50 m  56.53   
19  658  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  50 m  56.53   
20  474  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  50 m  56.60   
21  202  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  50 m  56.72   
22  260  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  50 m  56.73   
23  205  Ekstrand Julius  1998  LANDSKRONA  AJ9798  50 m  56.81   
24  391  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  50 m  56.81   
25  67  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  50 m  56.85   
26  265  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  50 m  56.87   
27  25  Ates Birkan  2002  A4 IF  AD8302  50 m  57.03   
28  17  Ottosen Niels  1998  HOLBÆK  9801AF  50 m  57.50   
29  76  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  50 m  57.82   
30  498  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  50 m  57.92   
31  355  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  50 m  57.94   
32  290  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  50 m  58.00   
33  247  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  50 m  58.01   
34  442  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  50 m  58.01   
35  612  Cikota Kemal  2002  VÄXJÖ SS  AS0102  50 m  58.10   
36  579  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  50 m  58.17   
37  198  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  50 m  58.27   
38  409  Vasilijevic Marko  1999  POSEIDON  AH1999  50 m  58.37   
39  215  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  50 m  58.47   
40  528  Wetterborg Felix  2001  SK TRITON  AC6101  50 m  58.68   
41  513  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  50 m  58.69   
42  122  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  50 m  58.78   
43  30  Petersen Jakob  2001  A4 IF  AD9901  50 m  58.81   
44  530  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  50 m  58.81   
45  288  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  58.98   
46  631  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  50 m  59.03   
47  472  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  59.10   
48  568  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  59.16   
49  329  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  50 m  59.26   
50  26  Berthelsson Tim  2000  A4 IF  AJ1700  50 m  59.28   
51  270  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  59.32   
52  70  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  50 m  59.35   
53  625  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  50 m  59.51   
54  417  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  50 m  59.72   
55  298  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  59.86   
56  510  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  50 m  59.86   
57  532  Al-Khalili Jonas  2002  TÄBY SIM  AI6502  50 m  59.93   
58  611  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  59.97   
59  610  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  50 m  1:00.92   
60  465  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  50 m  1:01.13   
61  618  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  1:01.19   
62  133  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  1:01.37   
63  127  Sandström David  2002  HS  AN5102  50 m  1:01.53   
64  671  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  50 m  1:01.54   
65  511  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  50 m  1:01.79   
66  490  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  50 m  1:01.84   
67  104  Lundblad William  2004  HS  AC9904  50 m  1:01.90   
68  244  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  50 m  1:01.90   
69  471  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  1:02.20   
70  619  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:02.37   
71  222  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  1:02.44   
72  440  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  1:02.47   
73  698  Nordström Oscar  2003  A4 IF  AH4303  50 m  1:02.57   
74  174  Petersson Harry  2002  KSLS  AM9302  50 m  1:02.76   
75  269  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  1:02.79   
76  146  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  50 m  1:02.85   
77  660  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  50 m  1:02.85   
78  280  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  50 m  1:03.11   
79  597  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  1:04.56   
80  670  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  50 m  1:04.67   
81  684  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  50 m  1:05.37   
82  385  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  1:05.66   
83  700  Hua Vincent  2004  A4 IF  AS2704  50 m  1:05.72   
84  113  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  50 m  1:06.30   
85  325  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  1:06.43   
86  517  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  50 m  1:06.45   
87  668  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  50 m  1:06.81   
88  585  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  1:07.15   
89  701  Huasson Anthon  2004  A4 IF  AO2304  50 m  1:08.51   
90  486  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  50 m  1:08.58   
91  139  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  50 m  1:08.67   
92  581  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  50 m  1:09.32   
93  488  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  50 m  1:09.50   
94  92  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  50 m  1:09.53   
95  35  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  50 m  1:09.60   
96  667  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  50 m  1:09.90   
97  73  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  50 m  1:10.52   
98  638  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  50 m  1:10.64   
99  111  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  50 m  1:10.95   
100  84  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m  1:11.11   
101  687  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  1:11.13   
102  362  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  50 m  1:11.35   
103  166  Jönsson Felix  2004  KSLS  AV2304  50 m  1:11.73   
104  175  Rasmussen Isaac  2004  KSLS  AF8504  50 m  1:11.99   
105  688  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  1:12.47   
106  600  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  1:12.61   
107  402  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  50 m  1:15.33   
108  350  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  50 m  1:15.71   
109  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  25 m  51.37   
110  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  25 m  52.78   
111  16  Ottosen Mads  1997  HOLBÆK  9745AH  25 m  52.88   
112  707  Danielsen Rasmus  2001  KØGE  0183AB  25 m  53.01   
113  703  Krogh Brønnicke Philip  2000  KØGE  0075AI  25 m  54.64   
114  713  Ryom August  2002  KØGE  0253AJ  25 m  55.00   
115  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  55.71   
116  19  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  56.64   
117  Bonde Sebastian  2002  HOLBÆK  0271AE  25 m  57.01   
118  Bøjsen Silas  2002  HOLBÆK  0223AF  25 m  58.21   
119  706  L. Damgård Andreas  2000  KØGE  0099AG  25 m  59.09   
120  Daugelis Alens  2002  HOLBÆK  0275AJ  25 m  1:00.04   
121  694  Brink Maximilian  2002  A4 IF  AL1902  25 m  1:02.06   
122  384  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:06.71   
123  381  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:07.14   
124  132  Söderberg Hjalmar  2005  HS  AP7905  25 m  1:08.73   
125  429  Li Chengyue  2004  SK RAN  AR1704  25 m  1:09.79   
126  436  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  1:12.00   
127  414  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:12.59   
128  365  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:15.13   
129  267  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  50 m  59.55  RES 
130  606  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  50 m  1:03.13  RES 
131  574  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  50 m  1:03.36  RES 
132  105  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  1:03.54  RES 
133  373  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  50 m  1:15.79  RES 
134  477  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  50 m  1:17.30  RES 
135  401  Rydström Axel  2005  POSEIDON  AF3305  25 m  1:17.13  RES 
 
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
305  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  50 m  26.80   
431  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  50 m  29.28   
717  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  29.29   
690  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  50 m  29.57   
642  Strömberg Amanda  1998  YSTADS SS  AR7698  50 m  30.15   
435  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  50 m  30.18   
148  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  50 m  30.21   
375  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  50 m  30.21   
256  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  30.37   
10  306  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  50 m  30.46   
11  179  Andersson Malin  1999  KUNGSBACKA  AL0899  50 m  30.49   
12  716  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  50 m  30.51   
13  58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  50 m  30.59   
14  236  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  30.63   
15  680  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  50 m  30.65   
16  348  Torkelsson Alma  2003  OSBY SS  AE5603  50 m  30.67   
17  293  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  50 m  30.76   
18  29  Nilsson Astrid  2004  A4 IF  AA3604  50 m  30.77   
19  483  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  50 m  30.89   
20  172  Nyborg Saga  2003  KSLS  AK9603  50 m  30.93   
21  343  Karlsson Simone  2001  OSBY SS  AI2201  50 m  30.93   
22  50  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  50 m  31.00   
23  211  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  50 m  31.00   
24  674  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  50 m  31.12   
25  44  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  50 m  31.15   
26  554  Jensen Alexandra  2001  TÄBY SIM  BG6801  50 m  31.15   
27  492  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  50 m  31.17   
28  719  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  50 m  31.21   
29  544  Ewerbring Jennie  2003  TÄBY SIM  AT6603  50 m  31.27   
30  594  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  50 m  31.28   
31  535  Banestig Ellen  2002  TÄBY SIM  BT1802  50 m  31.37   
32  213  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  31.43   
33  614  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  50 m  31.70   
34  220  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  50 m  31.75   
35  31  Ragnarsson Emma  2004  A4 IF  AI4203  50 m  31.81   
36  34  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  31.82   
37  161  Högberg Linnéa  1999  KSLS  BI5899  50 m  31.86   
38  81  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  50 m  31.89   
39  152  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  31.90   
40  353  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  50 m  31.92   
41  335  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  50 m  31.94   
42  338  Cato Agnes  2001  OSBY SS  AB8201  50 m  31.97   
43  45  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  32.01   
44  711  Skovdal Lorentzen Katja  2003  KØGE  0338AQ  50 m  32.02   
45  575  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  50 m  32.14   
46  259  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  32.15   
47  461  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  50 m  32.15   
48  291  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  32.17   
49  441  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  50 m  32.19   
50  446  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  50 m  32.26   
51  538  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  50 m  32.33   
52  121  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  50 m  32.36   
53  346  Olofsson Moa  2002  OSBY SS  AG8202  50 m  32.37   
54  718  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  32.43   
55  204  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  32.47   
56  657  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  50 m  32.51   
57  234  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  50 m  32.53   
58  216  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  32.54   
59  187  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  50 m  32.55   
60  645  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  50 m  32.55   
61  129  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  50 m  32.66   
62  500  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  50 m  32.70   
63  699  Olsson Julia  2004  A4 IF  AL0804  50 m  32.77   
64  124  Podric Nina  2004  HS  BU7604  50 m  32.79   
65  479  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  50 m  32.88   
66  599  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  32.91   
67  473  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  50 m  32.94   
68  210  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  50 m  32.95   
69  496  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  50 m  32.95   
70  566  Nyblom Jennifer  2003  TÄBY SIM  AC1603  50 m  33.04   
71  89  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  50 m  33.08   
72  27  Joelsson Tilda  2002  A4 IF  AM4602  50 m  33.13   
73  299  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  50 m  33.21   
74  393  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  50 m  33.25   
75  190  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  33.41   
76  60  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  50 m  33.46   
77  57  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  33.48   
78  654  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  50 m  33.54   
79  557  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  33.56   
80  143  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  50 m  33.59   
81  531  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  50 m  33.59   
82  695  Brünjes Thea  2004  A4 IF  BF3604  50 m  33.61   
83  209  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  50 m  33.62   
84  206  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  33.63   
85  145  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  50 m  33.73   
86  85  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  50 m  33.80   
87  601  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  50 m  33.89   
88  555  Junehed Josephine  2002  TÄBY SIM  AN1202  50 m  33.90   
89  669  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  50 m  34.06   
90  37  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  50 m  34.12   
91  696  Hansson Olivia  2003  A4 IF  AP5403  50 m  34.32   
92  311  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  50 m  34.36   
93  525  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  50 m  34.45   
94  224  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  34.55   
95  274  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  50 m  34.55   
96  592  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  34.56   
97  617  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  34.56   
98  521  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  50 m  34.61   
99  108  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  50 m  34.69   
100  551  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  50 m  35.06   
101  468  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  35.30   
102  40  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  50 m  35.31   
103  593  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  50 m  35.39   
104  543  Ersson Clara  2004  TÄBY SIM  BA3204  50 m  35.41   
105  330  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  50 m  35.72   
106  66  Bremer Filippa  2005  HS  BD4205  50 m  35.99   
107  558  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  50 m  36.07   
108  529  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  50 m  36.36   
109  135  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  50 m  36.43   
110  72  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  50 m  36.52   
111  567  Pettersson Tove  2004  TÄBY SIM  AF0204  50 m  36.77   
112  693  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  50 m  36.79   
113  117  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  50 m  36.89   
114  345  Olofsson Maja  2004  OSBY SS  AF7204  50 m  36.92   
115  233  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  50 m  36.93   
116  91  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  50 m  36.99   
117  347  Seipp Selma  2005  OSBY SS  AC6605  50 m  37.12   
118  466  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  50 m  37.12   
119  552  Hellgren Elina  2004  TÄBY SIM  BA2404  50 m  37.19   
120  86  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  50 m  37.30   
121  542  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  50 m  37.31   
122  582  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  37.33   
123  47  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m  37.34   
124  52  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  37.39   
125  61  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  50 m  37.47   
126  549  Haux Hannah  2004  TÄBY SIM  BC3804  50 m  37.51   
127  524  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  50 m  37.90   
128  577  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  50 m  38.03   
129  527  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  50 m  38.05   
130  636  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m  38.18   
131  82  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  50 m  38.23   
132  583  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  50 m  55.66   
133  13  Maria Nielsen Ida  2000  HOLBÆK  0002AR  25 m  28.10   
134  11  Søby Mortensen Amalie  2001  HOLBÆK  0112AJ  25 m  28.44   
135  20  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  29.59   
136  715  Modin Thomsen Naya  2003  KØGE  0374AA  25 m  30.90   
137  702  Gøttrup Bagge Caroline  2003  KØGE  0322AB  25 m  31.53   
138  712  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  31.60   
139  709  Sofie Jensen Kathrine  2003