Deltagarlista Gren 1-38 
 
  Tävling  Laxaleken 2018    Utskriftsdatum  04 maj 2018   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  12:42   
  Arrangör  Simklubben Laxen         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  18 maj 2018         
 
 
Gren 1, 800m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  8:03.45   
201  Dukic Dennis  2000  HS  AC4500  25 m  8:20.53   
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  8:22.80   
99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  8:39.26   
739  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  25 m  8:40.99   
80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  8:41.79   
62  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  8:43.81   
735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  8:56.83   
488  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  9:08.80  RES 
10  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  9:14.05  RES 
11  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  9:16.94  RES 
12  489  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  9:23.91  RES 
13  252  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  9:24.45  RES 
14  39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  9:36.44  RES 
15  91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  9:36.80  RES 
16  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  10:15.05  RES 
 
Gren 2, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
759  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  9:11.73   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  9:12.22   
126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  9:21.57   
92  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  9:33.67   
522  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  9:38.89   
29  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  9:40.37   
185  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  9:43.64   
664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  9:50.37   
738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  9:56.50  RES 
10  625  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  10:02.76  RES 
11  34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  50 m  10:05.77  RES 
12  174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  10:07.68  RES 
13  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  10:26.90  RES 
14  58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  10:29.77  RES 
15  261  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  10:31.65  RES 
16  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  10:33.25  RES 
 
Gren 3, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  2:03.53   
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  2:03.84   
288  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  2:04.99   
615  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  2:10.81   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:12.45   
761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  25 m  2:12.64   
806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  2:12.96   
36  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  2:13.31   
26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:15.62   
10  79  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  2:15.66   
11  684  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  2:16.07   
12  686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  2:16.31   
13  33  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:16.59   
14  489  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  2:18.96   
15  662  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:19.20   
16  74  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  2:19.55   
17  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:20.22   
18  600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  2:20.57   
19  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  2:20.93   
20  488  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  50 m  2:21.28   
21  124  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  2:23.02   
22  602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  2:23.46   
23  231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  2:23.56   
24  46  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  2:25.29   
25  524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:25.30   
26  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  2:26.97   
27  118  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  2:27.27   
28  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:28.21   
29  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  2:28.29   
30  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  2:28.33   
31  610  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  2:28.79   
32  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:28.86   
33  401  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  25 m  2:28.94   
34  790  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  2:29.95   
35  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  2:30.37   
36  331  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  2:31.07   
37  617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  2:31.88   
38  56  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  2:32.32   
39  123  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  2:34.24   
40  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  2:35.34   
41  640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  2:36.70   
42  785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  2:36.78   
43  762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  2:37.03   
44  138  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  2:37.07   
45  20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  2:37.49   
46  71  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  2:37.72   
47  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  2:37.73   
48  285  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  2:38.84   
49  609  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  2:39.51   
50  281  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  2:40.03   
51  475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  2:40.10   
52  721  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  50 m  2:40.24   
53  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  2:40.71   
54  406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  2:41.41   
55  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  2:43.56   
56  444  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  2:43.67   
57  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  2:44.57   
58  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  2:45.42   
59  723  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  2:45.56   
60  722  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  2:46.06   
61  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  2:46.07   
62  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  2:49.39   
63  316  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  2:50.02   
64  175  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  50 m  2:50.53   
65  21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  2:53.05   
66  330  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  2:56.02   
67  237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  2:56.15   
68  149  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  25 m  2:59.07   
69  772  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  2:59.32   
70  459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  2:59.49   
71  631  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  3:00.25   
72  116  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  25 m  3:02.22   
73  373  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  3:02.75  RES 
74  85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  3:03.38  RES 
75  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  3:04.13  RES 
76  532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  3:05.83  RES 
77  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  3:27.93  RES 
78  163  Andersson Hugo  2006  SK GÖTENE  AI5306  50 m    RES 
79  332  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  50 m    RES 
80  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m    RES 
 
Gren 4, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:19.61   
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  2:24.48   
147  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  2:24.77   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  2:24.90   
169  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  2:26.93   
403  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  2:26.97   
180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  2:27.40   
101  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:27.61   
599  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  2:27.71   
10  100  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  2:28.43   
11  121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  2:30.40   
12  126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  2:30.82   
13  740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  2:31.24   
14  477  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  2:31.86   
15  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  2:31.97   
16  616  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  2:32.43   
17  467  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  2:32.80   
18  483  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  2:33.14   
19  496  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:33.41   
20  396  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  2:33.60   
21  801  Palmqvist Lisa  2000  BLÅKULLA  AK4800  25 m  2:33.73   
22  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:33.95   
23  473  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  2:34.59   
24  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:34.62   
25  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  2:34.68   
26  86  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  2:34.94   
27  128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  2:35.02   
28  804  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  2:35.05   
29  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:35.30   
30  643  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:35.54   
31  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  2:35.55   
32  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:36.04   
33  411  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  2:36.09   
34  37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  2:36.23   
35  34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:36.25   
36  153  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  2:36.42   
37  653  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  2:36.43   
38  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  2:36.77   
39  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  2:36.83   
40  171  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:36.95   
41  178  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  2:37.03   
42  174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  2:37.27   
43  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  2:37.76   
44  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  2:37.81   
45  651  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  2:38.62   
46  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  2:38.68   
47  65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  2:39.04   
48  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  2:39.23   
49  614  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  2:39.26   
50  455  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  2:39.41   
51  131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  2:39.92   
52  172  d´Aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  2:40.16   
53  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  2:40.48   
54  597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  2:40.55   
55  431  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  2:40.57   
56  603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  2:41.65   
57  393  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  50 m  2:41.89   
58  176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  2:41.98   
59  70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  2:42.38   
60  427  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  2:42.69   
61  122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  2:42.86   
62  134  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  2:43.15   
63  54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  2:44.22   
64  309  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  2:44.99   
65  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  2:45.63   
66  621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  2:45.66   
67  132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  2:45.92   
68  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  2:46.12   
69  418  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  2:46.89   
70  658  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  50 m  2:47.21   
71  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  2:47.67   
72  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  2:47.83   
73  88  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  2:48.29   
74  83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  2:48.45   
75  117  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  2:49.20   
76  135  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  2:49.26   
77  144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  2:49.28   
78  429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  2:49.29   
79  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  25 m  2:49.30   
80  143  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  2:49.60   
81  145  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  2:49.62   
82  661  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  2:50.00   
83  142  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  2:50.12   
84  268  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  2:50.36   
85  58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  2:51.05   
86  632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  2:51.12   
87  97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  2:51.48   
88  98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  2:52.43   
89  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  2:53.81   
90  68  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  50 m  2:54.08   
91  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  2:54.20   
92  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  2:54.25   
93  481  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m  2:54.45   
94  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  2:54.55   
95  125  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  2:54.86   
96  55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  50 m  2:55.31   
97  136  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  25 m  2:55.48   
98  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  2:55.77   
99  96  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  2:56.77   
100  458  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  2:57.00   
101  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  2:57.05   
102  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  2:58.25   
103  228  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  2:58.31   
104  43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  2:59.46   
105  777  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  2:59.74   
106  168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  3:00.08   
107  641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  3:00.31   
108  22  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP  BQ5203  25 m  3:00.70   
109  45  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  3:01.23   
110  336  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  3:01.30   
111  72  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  3:01.86   
112  435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  3:02.12   
113  637  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  3:03.23   
114  166  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  3:03.47   
115  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  3:04.50   
116  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  3:04.76   
117  Andersson Ellinor  2003  ALVESTA SS  BB4203  25 m  3:04.80   
118  409  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  3:05.02   
119  436  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  3:05.62   
120  451  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  25 m  3:06.66   
121  333  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  3:07.44   
122  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  3:07.71   
123  776  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  25 m  3:10.44   
124  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  3:10.47   
125  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  3:10.83   
126  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  3:11.10   
127  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  3:12.32   
128  133  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m  3:12.62   
129  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  3:13.14  RES 
130  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  3:13.23  RES 
131  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  3:14.90  RES 
132  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  3:15.51  RES 
133  59  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  25 m  3:15.88  RES 
134  156  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  BD0204  25 m  3:16.46  RES 
135  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  3:16.56  RES 
136  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  3:16.58  RES 
 
Gren 7, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
605  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  2:03.08   
343  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  2:07.18   
703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  2:07.63   
693  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  2:08.40   
735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  2:08.67   
806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  2:08.82   
208  Kerman William  2001  HS  AA6501  25 m  2:09.59   
510  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  2:09.71   
99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  2:10.84   
10  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  2:11.17   
11  76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  2:15.16   
12  33  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  2:16.73   
13  761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  25 m  2:17.96   
14  680  Halldén Victor  2000  VÄSBY SS  AP7300  25 m  2:18.41   
15  352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  2:18.64   
16  46  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  2:19.03   
17  80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  2:19.40   
18  615  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  2:20.39   
19  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:21.59   
20  375  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  2:21.99   
21  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  50 m  2:24.65   
22  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:27.83   
23  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  2:28.31   
24  688  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  2:28.37   
25  252  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:30.33  RES 
26  359  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  2:31.31  RES 
27  123  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  2:33.03  RES 
28  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  2:35.31  RES 
29  154  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  2:35.91  RES 
30  269  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  2:36.72  RES 
31  697  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  2:36.83  RES 
32  617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  2:37.64  RES 
 
Gren 8, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
679  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  4:19.16   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  4:25.81   
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  4:25.82   
759  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  4:29.39   
667  Andersson Ebba  2001  VÄSBY SS  AL2601  25 m  4:29.68   
357  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  4:32.69   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  4:32.90   
593  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  4:32.95   
29  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  4:33.34   
10  126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  4:37.58   
11  137  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  4:37.81   
12  37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  4:38.02   
13  92  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  4:38.83   
14  185  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  4:39.49   
15  477  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  4:41.88   
16  128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  4:43.61   
17  499  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  4:44.45   
18  685  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  4:44.52   
19  100  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  4:44.65   
20  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  4:45.36   
21  548  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  4:45.44   
22  698  Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  4:45.46   
23  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  4:46.07   
24  522  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  4:46.43   
25  34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  4:46.71   
26  174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  4:47.13   
27  709  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  4:48.32   
28  339  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  4:48.43   
29  121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  4:49.20   
30  738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  4:50.01   
31  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  4:51.04   
32  705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  4:51.11   
33  396  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  4:51.66   
34  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  4:51.82   
35  144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  4:52.24   
36  153  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  4:53.26   
37  674  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  4:53.29   
38  760  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  25 m  4:53.37   
39  292  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  4:55.76   
40  94  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  4:56.35   
41  673  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  4:56.67   
42  58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  4:57.33   
43  356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  4:58.01   
44  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  4:58.58   
45  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  4:58.96   
46  241  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  4:59.17   
47  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  4:59.37   
48  734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  4:59.79   
49  526  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  5:00.72   
50  486  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  5:01.27   
51  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  5:01.37   
52  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  5:02.09   
53  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  5:02.49   
54  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  5:03.15   
55  184  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  5:03.71   
56  751  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  25 m  5:03.78   
57  70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  50 m  5:03.93  RES 
58  534  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  5:04.45  RES 
59  112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  5:05.58  RES 
60  346  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  5:05.86  RES 
61  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  5:06.18  RES 
62  689  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m  5:07.85  RES 
63  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  50 m  5:08.99  RES 
64  254  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  5:09.10  RES 
 
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:14.19   
491  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:15.04   
313  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:17.66   
85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:18.78   
730  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:19.95   
237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:21.16   
633  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:23.87   
551  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  1:24.83   
424  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:27.33   
10  255  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  1:27.67   
11  636  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  1:28.57   
12  456  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  1:29.09   
13  284  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:30.27   
14  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m  1:30.67   
15  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  25 m  1:30.91   
16  504  Axelsson Erik  2007  MARKARYD  AA3307  25 m  1:31.24   
17  276  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:32.39   
18  434  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:34.51   
19  311  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:34.71   
20  249  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  25 m  1:35.32   
21  432  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  1:35.41   
22  302  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:35.86   
23  404  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  50 m  1:38.90   
24  420  Hedström Linus  2007  SK LAXEN  AH6307  25 m  1:39.15   
25  423  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  25 m  1:40.16  RES 
26  310  Thorsell Maximilian  2007  KUNGSBACKA  AC6907  25 m  1:40.83  RES 
27  295  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:43.51  RES 
28  272  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:45.08  RES 
29  260  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  1:48.89  RES 
30  441  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  50 m  1:51.02  RES 
31  412  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  50 m  1:52.12  RES 
32  517  Edlund Jacob  2006  RONNEBY SS  AH2306  25 m  1:52.60  RES 
13 år 
589  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  1:09.69   
638  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:09.95   
71  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:10.91   
762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:13.07   
618  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:17.26   
634  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:18.17   
21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  1:19.90   
397  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  1:21.60   
540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:22.87   
10  619  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:24.08  RES 
11  552  Silow Alvin  2005  SKÖVDE SS  AF0905  25 m  1:25.15  RES 
12  459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:27.91  RES 
13  532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  1:28.03  RES 
14  16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  1:32.89  RES 
15  332  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  25 m  1:37.06  RES 
16  53  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:37.55  RES 
14 år 
498  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  1:04.06   
669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  1:07.33   
600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  1:07.75   
39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:08.00   
758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  1:09.51   
785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:09.56   
617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:10.02   
291  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  1:10.65   
91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:10.88   
10  406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:11.07   
11  524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:11.10   
12  170  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  1:12.28   
13  181  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  1:13.33   
14  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:14.18   
15  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  1:14.67   
16  20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  1:15.17   
17  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:16.24   
18  640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  1:17.32  RES 
19  316  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  1:17.41  RES 
20  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:19.39  RES 
21  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  1:20.37  RES 
22  466  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:20.54  RES 
23  631  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  1:21.13  RES 
24  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:22.84  RES 
25  544  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  1:22.90  RES 
15 - 16 år 
202  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  59.69   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  59.77   
763  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  1:01.05   
26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  1:01.99   
231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  1:02.06   
167  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  1:03.15   
602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  1:03.91   
341  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  1:04.08   
741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  1:05.15   
10  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  1:05.90   
11  490  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  1:06.25   
12  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  1:07.49   
13  686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  1:07.66   
14  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  1:07.67   
15  688  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  1:07.89   
16  789  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  1:08.40   
17  681  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  1:08.56   
18  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:08.85   
19  798  Duong Henrik  2003  BLÅKULLA  AC1303  25 m  1:09.38   
20  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  1:09.40   
21  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  1:09.73   
22  457  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  25 m  1:10.87   
23  401  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  25 m  1:11.06   
24  666  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:11.80   
25  123  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  1:12.04   
26  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  1:12.80   
27  154  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  1:12.82   
28  317  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  1:13.31  RES 
29  365  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:13.75  RES 
30  722  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  1:13.86  RES 
31  138  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  1:14.35  RES 
32  697  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  1:14.87  RES 
33  539  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  1:15.25  RES 
34  300  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  1:15.40  RES 
35  116  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  25 m  1:17.44  RES 
17 år och äldre 
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  55.24   
447  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  55.62   
352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  55.88   
624  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  56.00   
288  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  56.93   
343  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  57.20   
76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  57.21   
345  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  57.70   
371  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  57.79   
10  204  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  58.49   
11  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  58.50   
12  710  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  58.86   
13  36  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  59.33   
14  605  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  1:00.52   
15  340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  1:00.54   
16  675  Brandt Simon  2000  VÄSBY SS  AJ4700  25 m  1:00.79   
17  223  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  25 m  1:01.54   
18  304  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  1:02.65   
19  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  1:02.99   
20  99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  1:02.99  RES 
21  67  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  1:04.06  RES 
22  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  1:04.08  RES 
23  114  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  1:05.85  RES 
24  690  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  1:07.84  RES 
25  726  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  1:08.67  RES 
26  701  Sköld Theodor  2001  VÄSBY SS  AJ1701  25 m  1:09.25  RES 
27  470  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  1:10.57  RES 
 
Gren 10, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:11.49   
747  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:15.72   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:16.18   
168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:17.26   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:18.48   
41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:20.51   
757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  1:21.23   
737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  1:22.68   
484  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:22.88   
10  630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:24.38   
11  523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:24.51   
12  303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:25.86   
13  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:25.95   
14  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:26.82   
15  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  50 m  1:26.98   
16  409  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  1:27.01   
17  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  1:28.23   
18  452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:28.73   
19  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  50 m  1:28.75   
20  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:28.92   
21  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  1:29.12   
22  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:29.56   
23  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:29.70   
24  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:30.18   
25  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  50 m  1:30.57   
26  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  50 m  1:30.94   
27  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  1:31.21   
28  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  1:31.43   
29  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  1:31.67   
30  435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  1:31.68   
31  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:32.85   
32  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:34.51   
33  568  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  25 m  1:34.80   
34  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  1:35.56   
35  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:35.86   
36  245  Hedin Katja  2006  KLIPPAN  BC4606  25 m  1:39.73   
37  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:40.68   
38  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:40.75   
39  586  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AF8406  25 m  1:41.03   
40  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  1:41.08   
41  531  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  50 m  1:41.62  RES 
42  771  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  50 m  1:41.87  RES 
43  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m  1:41.99  RES 
44  282  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  1:42.03  RES 
45  519  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  50 m  1:42.64  RES 
46  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  1:42.86  RES 
47  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:44.01  RES 
48  768  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  50 m  1:46.24  RES 
13 år 
176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:14.45   
122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:15.81   
97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:16.79   
98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:17.34   
132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:18.28   
58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  1:19.49   
43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:19.64   
621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:19.99   
Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  1:20.41   
10  370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:21.01   
11  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  1:21.29   
12  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:21.71   
13  639  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  1:22.53   
14  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:23.16   
15  387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:23.37   
16  275  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:23.78   
17  57  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  1:24.41   
18  414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:24.56   
19  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  1:25.85   
20  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:27.18   
21  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  1:27.62   
22  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  1:28.03   
23  82  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:28.14   
24  60  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  1:29.26   
25  787  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  1:29.29  RES 
26  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  1:29.62  RES 
27  554  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m  1:29.78  RES 
28  77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:29.87  RES 
29  164  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  1:30.43  RES 
30  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:30.83  RES 
31  754  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:31.03  RES 
32  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  50 m  1:31.09  RES 
14 år 
350  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:08.25   
128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  1:08.81   
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:09.95   
174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:10.02   
496  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:11.26   
603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:11.83   
131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  1:12.09   
34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:12.11   
734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:12.43   
10  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:13.48   
11  112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:14.87   
12  78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  1:15.48   
13  172  d´Aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  1:15.56   
14  705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  50 m  1:16.13   
15  30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  1:16.16   
16  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  1:17.56   
17  597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  1:18.19   
18  660  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:18.79   
19  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  1:18.81   
20  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:18.81   
21  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:19.43   
22  661  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:19.96   
23  336  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  1:20.18   
24  712  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  1:20.47   
25  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:20.57   
26  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:20.77   
27  240  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  1:21.35   
28  632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  1:21.64   
29  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  25 m  1:21.86   
30  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  1:22.59   
31  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:22.77   
32  767  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  1:22.80   
33  45  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  1:22.93  RES 
34  746  Kronkvist Elin  2004  ÄNGELHOLM  AG6204  25 m  1:23.39  RES 
35  296  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  1:23.46  RES 
36  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  1:23.48  RES 
37  354  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:23.51  RES 
38  314  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:23.54  RES 
39  333  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  1:24.14  RES 
40  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  1:24.34  RES 
15 - 16 år 
347  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  1:05.45   
442  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:06.35   
141  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:06.74   
411  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  1:07.41   
126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  1:07.50   
37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  1:07.68   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  1:07.86   
169  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:07.98   
467  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  1:09.10   
10  356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:09.55   
11  92  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  1:09.81   
12  613  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:09.82   
13  51  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  1:09.92   
14  707  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:10.40   
15  473  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:10.53   
16  449  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:10.66   
17  367  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:10.78   
18  527  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:10.80   
19  185  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  1:11.02   
20  625  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  1:11.36   
21  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:11.89   
22  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  1:12.03   
23  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:12.11   
24  682  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:12.24   
25  369  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:12.55   
26  590  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  1:12.60   
27  495  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:12.65   
28  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:12.67   
29  121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  1:13.05   
30  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:13.16   
31  738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  1:13.21   
32  346  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  1:13.28   
33  178  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  1:13.74   
34  143  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  1:13.77   
35  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:13.88   
36  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  1:14.06   
37  522  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:14.10   
38  134  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:14.17   
39  191  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:14.22   
40  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  1:14.59   
41  595  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:14.64   
42  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  1:14.66   
43  427  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  1:14.96   
44  654  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  1:15.57   
45  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  1:15.92   
46  670  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  1:15.98   
47  530  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  1:16.11   
48  213  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:16.47   
49  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:16.52   
50  482  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:16.63   
51  592  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  1:16.83   
52  177  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  1:17.14   
53  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:17.62  RES 
54  190  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  1:17.85  RES 
55  306  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  25 m  1:17.87  RES 
56  23  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:18.12  RES 
57  96  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  1:18.41  RES 
58  135  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  1:18.49  RES 
59  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  1:18.99  RES 
60  431  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:19.07  RES 
17 år och äldre 
691  Miram Anna  1999  VÄSBY SS  AG7299  25 m  1:02.08   
398  Bielicz Linnéa  1994  SK LAXEN  BJ3294  25 m  1:02.23   
668  Andersson Tova  2001  VÄSBY SS  AH8201  25 m  1:05.26   
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  1:05.42   
101  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:05.45   
611  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:06.18   
493  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:07.18   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:07.20   
740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:07.41   
10  366  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:07.48   
11  512  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  1:07.52   
12  599  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:07.58   
13  676  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  1:07.79   
14  591  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  1:08.05   
15  147  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  1:08.24   
16  180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:08.30   
17  203  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  1:08.43   
18  694  Peacock Louise  2001  VÄSBY SS  AL3601  25 m  1:09.45   
19  784  Kramer Agnes  1998  FALKENBERG  BP4698  25 m  1:28.66   
20  394  Bengtsson Emelie  1997  SK LAXEN  BT7297  50 m  2:01.56   
21  759  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  1:09.64  RES 
22  179  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:10.06  RES 
23  215  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  1:10.61  RES 
24  146  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  1:12.57  RES 
25  463  Stigsson Klara  2001  SK LAXEN  AL0201  25 m  1:12.84  RES 
26  89  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  50 m  1:13.25  RES 
27  593  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  1:13.95  RES 
28  594  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  1:13.95  RES 
 
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
313  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  40.14   
475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  40.39   
491  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  42.96   
730  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  43.09   
633  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  43.20   
85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  43.56   
504  Axelsson Erik  2007  MARKARYD  AA3307  25 m  44.06   
424  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  44.39   
230  Bevréus Oscar  2006  KK KARPEN  AA9306  25 m  44.57   
10  456  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  44.57   
11  551  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  45.76   
12  311  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  50 m  46.08   
13  807  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  46.72   
14  237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  46.87   
15  434  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  47.06   
16  276  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  47.12   
17  232  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  25 m  47.45   
18  344  Dedovic Edvin  2007  LANDSKRONA  AB5707  25 m  47.65   
19  515  Löfgren Ludvig  2006  OSKARSHAMN  AD9506  50 m  47.92   
20  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m  48.42   
21  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m  48.71   
22  272  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  48.97   
23  423  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  25 m  49.37   
24  432  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  50 m  49.38   
25  636  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  49.76   
26  255  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  50.34   
27  260  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  50.36   
28  250  Poggi Rosenberg Elliot  2007  KLIPPAN  AG5307  25 m  50.95   
29  284  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  51.37   
30  249  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  25 m  51.55   
31  783  Kanth Markus  2006  FALKENBERG  AN3306  25 m  51.67  RES 
32  302  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  52.95  RES 
33  295  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  53.45  RES 
34  441  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  25 m  54.05  RES 
35  163  Andersson Hugo  2006  SK GÖTENE  AI5306  50 m  54.53  RES 
36  420  Hedström Linus  2007  SK LAXEN  AH6307  25 m  55.74  RES 
37  297  Millheim Victor  2006  KUNGSBACKA  AO2906  25 m  58.22  RES 
38  279  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  58.38  RES 
13 år 
762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  34.86   
21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  39.74   
71  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  40.56   
287  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  40.93   
552  Silow Alvin  2005  SKÖVDE SS  AF0905  25 m  42.96   
332  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  50 m  43.76   
619  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  43.95   
459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  44.53   
53  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  44.76   
10  532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  44.93   
11  634  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  45.08  RES 
12  16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  45.65  RES 
13  397  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  45.73  RES 
14  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  46.36  RES 
15  165  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  51.90  RES 
14 år 
600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  33.41   
524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  34.00   
91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  50 m  34.26   
640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  35.44   
20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  35.72   
617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  36.38   
285  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  36.61   
700  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m  36.82   
609  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  36.84   
10  181  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  37.06   
11  406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  37.22   
12  270  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  37.69   
13  785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  38.32   
14  498  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  38.51   
15  791  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  39.41   
16  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  39.44   
17  170  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  39.88   
18  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  40.41   
19  52  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  40.45   
20  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  40.61   
21  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  41.00   
22  544  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  41.15   
23  466  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  41.23  RES 
24  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  42.19  RES 
25  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  42.82  RES 
26  373  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  43.50  RES 
27  631  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  44.57  RES 
28  417  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  44.76  RES 
29  472  Wahlbeck Axel  2004  SK LAXEN  AH4504  25 m  46.97  RES 
30  364  Riis Marcus  2004  LANDSKRONA  AM5504  25 m  50.04  RES 
15 - 16 år 
271  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  30.87   
684  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  30.89   
615  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  31.49   
341  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  31.93   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  32.11   
79  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  32.45   
686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  32.65   
202  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  50 m  32.69   
492  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  32.82   
10  26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  33.09   
11  231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  33.51   
12  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  33.60   
13  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  33.68   
14  763  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  33.68   
15  225  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  50 m  33.70   
16  490  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  33.82   
17  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  33.86   
18  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  34.02   
19  610  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  34.20   
20  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  34.29   
21  790  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  34.38   
22  789  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  34.59   
23  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  34.92   
24  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  35.12   
25  798  Duong Henrik  2003  BLÅKULLA  AC1303  25 m  35.12   
26  317  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  35.15   
27  281  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  35.81   
28  197  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  35.90   
29  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  36.03   
30  401  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  50 m  36.09   
31  457  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  50 m  36.99   
32  796  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ SF  AO0303  50 m  37.06   
33  430  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  37.21   
34  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  50 m  37.22   
35  722  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  37.48   
36  362  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  37.61   
37  138  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  37.75   
38  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  38.28  RES 
39  520  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  38.32  RES 
40  666  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  38.74  RES 
41  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  38.98  RES 
42  167  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  39.47  RES 
43  602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  50 m  39.50  RES 
44  374  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  39.52  RES 
45  330  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  39.80  RES 
17 år och äldre 
478  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  28.05   
74  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  28.58   
503  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  28.76   
806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  28.82   
439  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  28.94   
352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  29.53   
56  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  29.54   
386  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  25 m  29.70   
744  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  25 m  29.74   
10  693  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  29.87   
11  75  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  25 m  30.75   
12  124  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  30.80   
13  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  30.80   
14  624  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  30.89   
15  359  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  31.50   
16  252  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  31.81   
17  761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  25 m  32.08   
18  363  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  32.12   
19  375  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  32.26   
20  223  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  25 m  32.32   
21  253  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  32.55   
22  662  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  32.58   
23  38  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  32.59   
24  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  32.59   
25  372  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  32.65   
26  340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  32.86   
27  62  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  32.96   
28  118  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  33.18   
29  726  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  33.49   
30  703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  33.77  RES 
31  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  33.81  RES 
32  342  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  34.08  RES 
33  17  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  34.50  RES 
34  331  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  34.53  RES 
35  400  Bjärudd Ludwig  2001  SK LAXEN  AQ3901  25 m  35.15  RES 
36  538  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  35.51  RES 
37  114  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  35.66  RES 
 
Gren 12, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
484  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  39.23   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  39.54   
55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  39.63   
747  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  40.81   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  40.91   
630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  41.14   
523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  41.22   
452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  50 m  41.51   
649  Franzen Saga  2006  HVETLANDA  AD2206  25 m  41.64   
10  251  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  42.32   
11  584  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  43.20   
12  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  43.47   
13  737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  43.47   
14  757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  43.62   
15  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  44.33   
16  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  44.42   
17  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  44.44   
18  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  44.58   
19  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  45.09   
20  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  45.09   
21  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  50 m  45.09   
22  435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  45.55   
23  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  45.63   
24  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  45.82   
25  14  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  46.37   
26  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  46.44   
27  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  46.62   
28  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  46.82   
29  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  25 m  46.87   
30  168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  47.06   
31  587  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  25 m  47.36   
32  555  Karlsson Elsa  2006  SMÅLANDSST  AZ0406  25 m  47.57   
33  303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  47.58   
34  327  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  25 m  47.66   
35  771  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  47.95   
36  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  48.06   
37  750  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  48.13   
38  437  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  48.20   
39  289  Kanen Zoe  2007  KUNGSBACKA  AR2607  25 m  48.26   
40  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  48.63   
41  32  Norman Siri  2006  SS DELFIN  BJ4206  25 m  48.98   
42  557  Nilsson Saga  2008  SMÅLANDSST  AG1208  25 m  49.06   
43  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  49.11   
44  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  49.49   
45  531  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  49.69   
46  308  Sweetman Ella  2006  KUNGSBACKA  BL9206  25 m  49.95   
47  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  50.04   
48  409  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  50.11   
49  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  50.19   
50  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  50.26   
51  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  25 m  50.26   
52  519  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  25 m  50.54   
53  586  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AF8406  25 m  50.57   
54  768  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  50 m  50.79   
55  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  50.87   
56  307  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  51.66   
57  568  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  50 m  51.77   
58  729  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  51.92   
59  563  Westman Selma  2007  SMÅLANDSST  AQ4807  25 m  52.28   
60  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  52.65   
61  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  53.10   
62  248  Klemedsson Thea  2006  KLIPPAN  AC5606  25 m  53.43   
63  245  Hedin Katja  2006  KLIPPAN  BC4606  25 m  53.73  RES 
64  547  Jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  53.95  RES 
65  565  Dreimanis Moa  2007  SK STIMMET  BF9407  25 m  54.46  RES 
66  10  Nilsson Meja  2007  ALVESTA SS  AE9607  25 m  54.69  RES 
67  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m  54.77  RES 
68  49  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m  54.91  RES 
69  778  Gustafsson Alva  2009  FALKENBERG  AA5809  50 m  55.29  RES 
70  395  Bengtsson Saga  2006  SK LAXEN  BL2606  25 m  55.32  RES 
13 år 
370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  35.41   
122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  36.18   
57  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  50 m  36.79   
132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  37.22   
548  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  38.04   
642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  38.40   
77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  38.85   
414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  50 m  39.70   
621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  39.89   
10  176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  40.03   
11  652  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  40.22   
12  43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  41.42   
13  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  41.43   
14  560  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  41.80   
15  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  43.55   
16  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  43.76   
17  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  44.33   
18  82  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  44.48   
19  164  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  44.94   
20  650  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  25 m  45.11   
21  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  45.30   
22  549  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  25 m  45.42   
23  773  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  45.73   
24  60  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  46.12   
25  558  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  46.12   
26  262  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  46.42   
27  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  46.57   
28  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  46.58   
29  264  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  25 m  46.70   
30  387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  50 m  46.77   
31  257  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  46.84  RES 
32  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  46.97  RES 
33  426  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  25 m  47.29  RES 
34  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  48.31  RES 
35  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  48.55  RES 
36  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  48.73  RES 
37  570  Johansson Maya  2005  SK STIMMET  BT9205  25 m  48.75  RES 
38  639  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  48.94  RES 
14 år 
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  33.99   
353  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  36.01   
429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  36.04   
712  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  36.16   
597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  36.46   
66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  36.92   
120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  37.09   
30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  37.29   
290  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  37.36   
10  632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  37.51   
11  753  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  37.53   
12  348  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  38.31   
13  172  d´Aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  38.73   
14  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  38.78   
15  458  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  38.84   
16  45  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  38.86   
17  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  38.93   
18  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  39.59   
19  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  39.66   
20  661  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  39.94   
21  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  40.25   
22  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  40.80   
23  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  40.82   
24  314  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  41.06   
25  13  Haraldsson Nelly  2004  ANDERSTORP  BS3804  25 m  41.31   
26  603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  41.39   
27  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  41.43   
28  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  41.49   
29  655  Persson Liv  2004  HVETLANDA  BK5604  25 m  41.50   
30  354  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  41.74   
31  481  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m  41.80   
32  78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  25 m  42.38   
33  19  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  42.50   
34  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  42.80   
35  541  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  25 m  43.20   
36  84  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  43.52   
37  767  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  43.66   
38  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  43.86   
39  708  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  44.12   
40  736  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  44.90  RES 
41  206  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  45.25  RES 
42  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  45.42  RES 
43  648  Fransson Vilma  2004  HVETLANDA  AG2204  25 m  45.43  RES 
44  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  25 m  45.45  RES 
45  543  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  45.54  RES 
46  629  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  45.77  RES 
47  550  Miteva Alicia  2004  SKÖVDE SS  AR3404  25 m  46.25  RES 
15 - 16 år 
392  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  25 m  32.47   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  33.25   
616  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  34.06   
169  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  34.20   
442  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  34.22   
590  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  34.58   
238  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  34.59   
674  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  34.70   
695  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  34.98   
10  241  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  35.38   
11  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  35.39   
12  393  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  35.42   
13  171  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  35.54   
14  643  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  35.86   
15  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  36.08   
16  653  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  36.31   
17  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  36.34   
18  431  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  36.34   
19  219  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  36.39   
20  396  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  36.42   
21  651  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  50 m  36.77   
22  178  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  36.78   
23  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  36.80   
24  525  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  36.97   
25  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  36.99   
26  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  37.06   
27  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  37.09   
28  495  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  37.18   
29  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  37.20   
30  756  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  37.27   
31  110  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  37.31   
32  117  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  37.33   
33  261  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  37.35   
34  802  Pernius Stina  2002  BLÅKULLA  AL4802  25 m  37.40   
35  224  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  37.59   
36  704  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  37.63   
37  309  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  25 m  37.77   
38  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  37.85   
39  614  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  37.96   
40  682  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  37.97   
41  527  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  38.02   
42  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  38.12   
43  707  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  38.26   
44  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  38.33   
45  125  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  38.34   
46  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  38.34   
47  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  38.45   
48  369  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  38.48   
49  483  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  50 m  38.53   
50  654  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  38.60   
51  528  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  38.88   
52  228  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  39.01   
53  482  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  39.11   
54  670  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  39.24   
55  606  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  39.26   
56  658  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  39.28   
57  449  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  39.38   
58  218  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  39.61   
59  628  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  39.76   
60  367  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  39.86   
61  63  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  25 m  39.99   
62  145  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  40.07   
63  727  Andersson Victoria  2003  ÄNGELHOLM  BP7803  50 m  40.27   
64  199  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  40.37   
65  702  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  50 m  40.37   
66  65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  40.46   
67  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  40.50   
68  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  40.58   
69  96  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  50 m  40.62  RES 
70  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  40.88  RES 
71  72  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  41.29  RES 
72  725  Andersson Johanna  2003  ÄNGELHOLM  BP5803  25 m  41.32  RES 
73  12  Åstrand Wilma  2002  ALVESTA SS  AR6402  25 m  41.51  RES 
74  485  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  41.62  RES 
75  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  41.85  RES 
76  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  41.87  RES 
17 år och äldre 
745  Juliusson Klara  1997  ÄNGELHOLM  AH3897  25 m  32.00   
673  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  32.45   
433  Kubicka Anna  1989  SK LAXEN  AH0889  50 m  32.75   
211  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  32.80   
494  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  32.89   
403  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  33.08   
512  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  33.20   
147  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  33.60   
70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  34.04   
10  86  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  34.28   
11  612  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  34.62   
12  804  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  34.71   
13  801  Palmqvist Lisa  2000  BLÅKULLA  AK4800  50 m  34.96   
14  676  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  34.97   
15  740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  35.25   
16  215  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  35.29   
17  339  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  35.64   
18  620  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  36.60   
19  691  Miram Anna  1999  VÄSBY SS  AG7299  25 m  36.98   
20  229  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  37.10   
21  180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  37.22   
22  413  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  37.38   
23  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  37.73   
24  679  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  38.11   
25  254  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  38.15   
26  265  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  38.36  RES 
27  580  Szczesniak Kinga  2001  SK STIMMET  AL5801  25 m  38.45  RES 
28  493  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  38.59  RES 
29  445  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  50 m  39.21  RES 
30  144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  40.26  RES 
31  93  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  40.72  RES 
32  788  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  40.82  RES 
33  136  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  41.65  RES 
 
Gren 14, 1500m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  17:21.72   
676  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  17:46.25   
499  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  18:29.37   
694  Peacock Louise  2001  VÄSBY SS  AL3601  25 m  19:00.34   
483  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  19:08.05   
137  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  19:10.13   
144  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  19:20.55   
455  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  19:24.84   
486  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  19:45.20  RES 
10  467  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  19:53.39  RES 
11  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  20:00.29  RES 
12  698  Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  20:17.18  RES 
13  534  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  20:49.91  RES 
14  696  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  21:54.61  RES 
15  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  21:56.88  RES 
16  691  Miram Anna  1999  VÄSBY SS  AG7299  50 m    RES 
 
Gren 15, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
358  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  4:21.96   
601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  4:27.58   
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  4:30.25   
510  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  4:35.75   
208  Kerman William  2001  HS  AA6501  25 m  4:39.55   
615  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  4:42.71   
76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  4:45.33   
340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  4:46.40   
359  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  4:47.65   
10  204  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  4:48.42   
11  684  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  4:48.61   
12  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  4:55.41   
13  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  4:58.06   
14  806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  5:00.43   
15  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  5:08.89   
16  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  5:14.53   
17  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  5:26.09  RES 
18  669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  5:27.75  RES 
19  39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  5:30.13  RES 
20  271  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  5:33.64  RES 
21  281  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  5:36.51  RES 
22  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  50 m  5:48.14  RES 
23  21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  50 m    RES 
24  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m    RES 
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  32.68   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  32.86   
55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  34.04   
168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  35.19   
757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  35.44   
303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  35.64   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  35.82   
584  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  35.99   
435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  36.31   
10  747  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  36.39   
11  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  36.60   
12  452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  50 m  36.94   
13  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  37.91   
14  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  50 m  38.08   
15  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  38.09   
16  523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  38.28   
17  649  Franzen Saga  2006  HVETLANDA  AD2206  25 m  38.34   
18  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  50 m  38.43   
19  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  38.86   
20  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  50 m  38.90   
21  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  39.03   
22  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  39.51   
23  409  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  39.70   
24  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  39.81   
25  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  39.90   
26  630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  50 m  40.38   
27  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  40.64   
28  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  40.68   
29  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  25 m  40.74   
30  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  40.93   
31  251  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  41.01   
32  737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  41.60   
33  506  Jacobsen Moa  2006  MARKARYD  AB7806  25 m  41.75   
34  531  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  42.27   
35  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  42.96   
36  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  43.27   
37  32  Norman Siri  2006  SS DELFIN  BJ4206  25 m  43.68   
38  587  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  25 m  43.74   
39  437  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  50 m  43.82   
40  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  44.01   
41  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  44.22   
42  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  50 m  44.43   
43  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  44.97   
44  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  50 m  45.41   
45  14  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  46.16   
46  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  46.21   
47  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  46.81   
48  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  46.82   
49  49  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  25 m  47.16   
50  535  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  47.21   
51  282  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  48.41   
52  547  Jukic Saga  2008  SKÖVDE SS  AH1608  25 m  48.65  RES 
53  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  49.09  RES 
54  586  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AF8406  25 m  49.11  RES 
55  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  50.35  RES 
56  771  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  50.79  RES 
57  307  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  51.22  RES 
58  283  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  51.33  RES 
59  450  Packalen Åkerblom Nåva  2007  SK LAXEN  AN3607  50 m  52.97  RES 
13 år 
122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  31.51   
548  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  31.56   
176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  32.32   
98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  32.95   
621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  33.28   
752  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  33.35   
370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  33.74   
414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  50 m  35.13   
387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  50 m  35.20   
10  58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  35.21   
11  652  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  35.67   
12  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  35.80   
13  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  35.85   
14  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  50 m  35.97   
15  97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  36.53   
16  549  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  25 m  36.56   
17  43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  50 m  36.81   
18  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  37.04   
19  77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  37.87   
20  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  37.97   
21  650  Glamocanin Selma  2005  HVETLANDA  AM4605  25 m  38.11   
22  166  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  50 m  38.26   
23  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  38.52   
24  60  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  38.75   
25  787  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  50 m  38.83   
26  560  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  39.04   
27  797  Bernsholt Alva  2005  BLÅKULLA  BC8805  25 m  39.19   
28  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  39.24   
29  57  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  39.26   
30  426  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  25 m  39.27   
31  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  39.45   
32  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  39.45   
33  448  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  40.28   
34  275  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  41.11  RES 
35  257  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  41.20  RES 
36  773  Curlow Emma  2005  FALKENBERG  AZ3205  25 m  41.46  RES 
37  639  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  50 m  41.49  RES 
38  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  42.02  RES 
39  262  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  42.61  RES 
40  274  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  50 m  43.07  RES 
41  335  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  43.09  RES 
14 år 
496  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  30.65   
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  50 m  30.80   
131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  31.04   
542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  31.30   
350  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  31.60   
597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  31.74   
34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  50 m  31.81   
78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  32.07   
348  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  50 m  32.12   
10  112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  50 m  32.38   
11  660  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  50 m  32.42   
12  603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  32.57   
13  705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  32.67   
14  689  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m  32.70   
15  353  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  32.85   
16  354  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  32.87   
17  734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  33.38   
18  30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  50 m  33.65   
19  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  33.69   
20  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  34.07   
21  296  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  34.33   
22  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  34.48   
23  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  34.53   
24  429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  34.66   
25  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  34.87   
26  158  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  35.02   
27  543  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  35.03   
28  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  35.11   
29  481  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  50 m  35.25   
30  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  35.46   
31  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  35.52   
32  19  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  35.81   
33  661  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  35.94   
34  240  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  35.98   
35  746  Kronkvist Elin  2004  ÄNGELHOLM  AG6204  25 m  35.98   
36  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  36.07   
37  206  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  36.47   
38  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  36.66   
39  458  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  50 m  36.89   
40  336  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  37.21   
41  451  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  50 m  37.78   
42  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  37.83   
43  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  38.23   
44  84  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  38.64   
45  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  50 m  38.96  RES 
46  753  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  50 m  39.25  RES 
47  246  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  39.49  RES 
48  95  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  39.99  RES 
49  781  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  25 m  40.04  RES 
50  476  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  50 m  40.42  RES 
51  736  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  40.47  RES 
52  629  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  40.64  RES 
15 - 16 år 
442  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  28.70   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  29.28   
356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  29.43   
238  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  29.60   
141  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  50 m  29.63   
100  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  29.78   
695  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  29.81   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  29.84   
392  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  25 m  30.22   
10  802  Pernius Stina  2002  BLÅKULLA  AL4802  50 m  30.37   
11  185  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  30.42   
12  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  30.46   
13  477  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  30.76   
14  738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  30.76   
15  653  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  30.85   
16  473  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  30.87   
17  628  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  30.97   
18  482  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  31.08   
19  169  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  31.17   
20  65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  31.19   
21  709  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  31.19   
22  92  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  50 m  31.20   
23  347  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  31.20   
24  756  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  50 m  31.31   
25  527  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  31.38   
26  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  31.39   
27  224  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  31.69   
28  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  31.69   
29  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  31.72   
30  191  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  31.77   
31  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  32.03   
32  178  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  32.03   
33  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  32.08   
34  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  32.11   
35  682  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  32.36   
36  614  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  32.63   
37  221  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  32.66   
38  651  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  32.72   
39  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  32.73   
40  418  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  32.74   
41  658  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  32.74   
42  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  32.82   
43  51  Fredriksson Linda  2002  ELFSBORG  AA4802  25 m  32.84   
44  495  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  32.85   
45  707  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  32.86   
46  367  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  32.99   
47  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  50 m  33.08   
48  485  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  33.10   
49  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  33.10   
50  351  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  33.25   
51  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  33.26   
52  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  33.29   
53  525  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  33.31   
54  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  50 m  33.32   
55  595  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  33.35   
56  214  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  33.37   
57  134  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  33.39   
58  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  33.41   
59  218  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  33.47   
60  528  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  33.58   
61  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  33.62   
62  23  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  33.74   
63  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  50 m  33.76   
64  198  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  34.02   
65  219  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  34.03   
66  142  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  34.07   
67  613  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  34.09   
68  530  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  25 m  34.11   
69  171  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  34.15   
70  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  34.22   
71  145  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  34.24   
72  88  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  34.29   
73  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  34.43   
74  143  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  34.74   
75  486  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  34.76   
76  369  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  34.87   
77  654  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  35.04  RES 
78  346  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  35.32  RES 
79  518  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  35.57  RES 
80  125  Göransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  35.62  RES 
81  233  Delen Abrahamsson Agnes  2002  KK KARPEN  AQ3602  25 m  35.62  RES 
82  59  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  50 m  35.95  RES 
83  683  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  25 m  35.95  RES 
84  117  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  50 m  35.96  RES 
17 år och äldre 
398  Bielicz Linnéa  1994  SK LAXEN  BJ3294  25 m  28.43   
591  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  28.61   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  28.96   
222  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  50 m  29.29   
494  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  29.59   
207  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  29.89   
593  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  29.95   
698  Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  29.96   
203  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  30.05   
10  594  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  30.10   
11  86  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  30.13   
12  512  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  50 m  30.41   
13  179  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  30.47   
14  357  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  30.49   
15  493  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  30.71   
16  745  Juliusson Klara  1997  ÄNGELHOLM  AH3897  25 m  30.79   
17  180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  30.81   
18  361  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  50 m  30.84   
19  620  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  30.99   
20  339  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  31.09   
21  366  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  31.10   
22  247  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  31.29   
23  101  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  31.32   
24  759  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  50 m  31.41   
25  215  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  31.58   
26  445  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  31.71   
27  29  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  31.74   
28  694  Peacock Louise  2001  VÄSBY SS  AL3601  25 m  31.85   
29  70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  32.01   
30  578  Persson Sofia  1979  SK STIMMET  AC3279  50 m  32.01   
31  801  Palmqvist Lisa  2000  BLÅKULLA  AK4800  25 m  32.09   
32  463  Stigsson Klara  2001  SK LAXEN  AL0201  25 m  32.16   
33  137  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  32.39   
34  94  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  32.47   
35  292  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  32.84   
36  413  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  32.94   
37  751  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  25 m  32.94  RES 
38  229  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  33.15  RES 
39  265  Broner Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  25 m  33.31  RES 
40  146  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  33.34  RES 
41  788  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  33.68  RES 
42  254  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  33.78  RES 
43  760  Thunberg Ellen  2001  ÄNGELHOLM  BC7401  25 m  33.95  RES 
44  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  33.96  RES 
 
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  32.31   
730  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  34.76   
491  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  35.13   
313  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  50 m  35.65   
424  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  35.90   
633  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  36.46   
551  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  36.68   
85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  36.72   
237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  37.17   
10  456  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  38.24   
11  636  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  38.39   
12  334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m  39.01   
13  432  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  39.21   
14  423  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  25 m  39.76   
15  230  Bevréus Oscar  2006  KK KARPEN  AA9306  25 m  39.93   
16  441  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  25 m  40.83   
17  807  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  40.92   
18  420  Hedström Linus  2007  SK LAXEN  AH6307  25 m  42.35   
19  276  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  42.91   
20  260  Andersson Max  2007  KUNGSBACKA  AH4307  25 m  43.39   
21  255  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  25 m  43.56   
22  302  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  43.58   
23  434  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  43.60   
24  295  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  50 m  45.00   
25  783  Kanth Markus  2006  FALKENBERG  AN3306  50 m  46.14   
26  250  Poggi Rosenberg Elliot  2007  KLIPPAN  AG5307  25 m  46.32   
27  279  Henriksson Ludvig  2007  KUNGSBACKA  AI9307  25 m  46.38   
28  412  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  50 m  46.64  RES 
29  311  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  46.82  RES 
30  272  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  47.79  RES 
31  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  25 m  48.27  RES 
32  284  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  49.65  RES 
33  232  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  25 m  50.24  RES 
34  576  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  52.54  RES 
35  310  Thorsell Maximilian  2007  KUNGSBACKA  AC6907  25 m  52.60  RES 
13 år 
638  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  30.51   
762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  32.19   
71  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  50 m  33.17   
21  Tallbäck Albin  2005  ANDERSTORP  AG3705  25 m  34.01   
618  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  35.08   
634  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  35.92   
532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  36.58   
459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  36.88   
16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  39.91   
10  728  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  41.70   
11  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  42.19  RES 
12  619  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  42.79  RES 
13  397  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  42.93  RES 
14  562  Torhall Axel  2005  SMÅLANDSST  AT8705  50 m    RES 
14 år 
600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  29.04   
785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  29.94   
39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  30.41   
524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  30.45   
498  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  30.81   
617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  30.81   
406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  50 m  30.98   
609  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  31.14   
466  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  50 m  31.57   
10  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  31.85   
11  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  31.97   
12  640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  32.14   
13  669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  32.37   
14  20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  32.98   
15  52  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  33.43   
16  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  34.53   
17  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  34.75   
18  170  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  34.91   
19  316  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  35.25   
20  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  50 m  35.47  RES 
21  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  35.89  RES 
22  791  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  37.10  RES 
23  631  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  37.63  RES 
24  417  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  50 m  38.70  RES 
25  373  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  39.89  RES 
26  544  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  25 m  46.19  RES 
27  244  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  25 m  46.87  RES 
15 - 16 år 
79  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  26.59   
490  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  26.91   
231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  27.36   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  27.37   
225  Öhman Daniel  2002  HS  AL9302  25 m  27.57   
686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  50 m  27.74   
26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  50 m  28.09   
341  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  28.20   
239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  28.22   
10  789  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  28.33   
11  209  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  28.66   
12  457  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  50 m  28.70   
13  492  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  28.71   
14  602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  28.77   
15  798  Duong Henrik  2003  BLÅKULLA  AC1303  25 m  28.80   
16  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  28.98   
17  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  29.06   
18  368  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  29.33   
19  763  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  29.41   
20  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  29.48   
21  697  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  29.57   
22  365  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  29.63   
23  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  29.76   
24  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  50 m  29.76   
25  688  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  29.81   
26  317  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  29.83   
27  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  29.83   
28  123  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  29.98   
29  520  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  30.02   
30  430  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  30.23   
31  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  30.37   
32  790  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  30.38   
33  210  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  30.53   
34  300  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  25 m  30.78   
35  140  Ljungqvist Oscar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  25 m  31.62   
36  721  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT  AT2102  50 m  31.74   
37  154  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  50 m  31.82   
38  167  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  32.82   
39  505  Axelsson Otto  2003  MARKARYD  AC3503  25 m  33.08  RES 
40  764  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  33.35  RES 
41  197  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  33.58  RES 
42  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  33.70  RES 
43  374  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  34.13  RES 
44  138  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  34.39  RES 
45  444  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  50 m  34.53  RES 
46  656  Salehzadeh Filip  2002  HVETLANDA  AY2902  25 m  35.49  RES 
17 år och äldre 
343  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  24.34   
478  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  25.01   
605  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  25.16   
624  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  25.21   
471  Ulfskans Jonas  1986  SK LAXEN  AD8986  25 m  25.27   
509  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  25.30   
447  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  25.37   
286  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  25.49   
439  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  25.53   
10  352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  25.65   
11  735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  25.72   
12  678  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  25.73   
13  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  26.04   
14  460  Sandgren Robin  1997  SK LAXEN  AW3997  25 m  26.14   
15  80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  26.33   
16  375  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  26.41   
17  217  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  26.46   
18  288  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  26.51   
19  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  26.53   
20  808  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  50 m  26.69   
21  662  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  50 m  26.72   
22  212  Lindekrantz Karl  1999  HS  AN0599  25 m  26.80   
23  223  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  25 m  26.80   
24  761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  50 m  26.83   
25  329  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  26.87   
26  461  Schön Svensson David  1993  SK LAXEN  AD8993  25 m  27.02   
27  503  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  27.07   
28  371  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  27.12   
29  36  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  27.28   
30  386  Ackerman Max  1995  SK LAXEN  AN8195  50 m  27.43   
31  744  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  25 m  27.45   
32  99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  27.49   
33  703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  27.58   
34  304  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  27.63   
35  33  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  27.81   
36  340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  27.93   
37  67  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  28.25   
38  114  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  28.25   
39  124  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  28.42   
40  331  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  28.55   
41  38  Arvidsson Jonathan  2000  ELFSBORG  AE1900  25 m  28.70   
42  46  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  28.71   
43  690  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  28.71   
44  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  28.78  RES 
45  17  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  28.83  RES 
46  345  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  28.94  RES 
47  111  Johansson Viktor  1998  FALKÖPING  AL7798  50 m  29.03  RES 
48  726  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  29.40  RES 
49  253  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  25 m  29.46  RES 
50  118  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  29.51  RES 
51  342  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  29.64  RES 
 
Gren 18, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
54  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  25 m  1:06.05   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  1:07.62   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:08.54   
55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:09.17   
757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  1:09.68   
747  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:09.89   
168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:09.93   
435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  50 m  1:10.60   
484  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:11.69   
10  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:12.06   
11  630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:12.10   
12  41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:12.55   
13  452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:13.60   
14  584  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  1:14.11   
15  Frövén Emma  2006  ALE  AD3606  25 m  1:14.75   
16  443  Nielsen Hanne  2006  SK LAXEN  BB6206  50 m  1:15.03   
17  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:15.06   
18  523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:15.18   
19  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  1:15.23   
20  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  50 m  1:15.42   
21  409  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  1:15.58   
22  50  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:16.05   
23  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  1:17.31   
24  737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  1:17.36   
25  506  Jacobsen Moa  2006  MARKARYD  AB7806  25 m  1:18.72   
26  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  50 m  1:19.82   
27  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:20.01   
28  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:20.27   
29  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  50 m  1:20.33   
30  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:20.44   
31  535  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  1:20.44   
32  312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  1:20.56   
33  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  50 m  1:20.68   
34  508  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  1:21.11   
35  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  50 m  1:21.40   
36  32  Norman Siri  2006  SS DELFIN  BJ4206  25 m  1:21.83   
37  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:22.01   
38  303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  50 m  1:22.81   
39  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  1:23.57   
40  568  Hall Wilda  2006  SK STIMMET  BM7406  50 m  1:23.72   
41  251  Sjöholm Lovisa  2006  KLIPPAN  AT4406  25 m  1:23.93   
42  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:24.06   
43  87  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:24.43   
44  327  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  50 m  1:24.58   
45  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:24.86   
46  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  50 m  1:25.05   
47  305  Simonsson Isa  2006  KUNGSBACKA  AM4206  25 m  1:26.35   
48  283  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  1:27.40  RES 
49  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:27.84  RES 
50  519  Olofsson Alma  2007  RONNEBY SS  AF7607  50 m  1:28.09  RES 
51  245  Hedin Katja  2006  KLIPPAN  BC4606  25 m  1:30.01  RES 
52  587  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  25 m  1:30.19  RES 
53  307  Staafgård Olivia  2007  KUNGSBACKA  BE3607  25 m  1:30.21  RES 
54  248  Klemedsson Thea  2006  KLIPPAN  AC5606  25 m  1:30.25  RES 
55  415  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m  1:30.75  RES 
13 år 
176  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:03.27   
548  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  1:03.94   
58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  1:05.45   
652  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:06.45   
752  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:06.99   
98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:07.05   
132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:07.21   
Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  1:07.35   
43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:08.31   
10  97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:08.93   
11  414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  50 m  1:09.69   
12  546  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  25 m  1:09.74   
13  370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:09.93   
14  77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:09.94   
15  549  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  25 m  1:10.61   
16  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  1:11.81   
17  275  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  1:12.25   
18  387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:13.05   
19  164  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  1:13.21   
20  642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:13.73   
21  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:14.76   
22  274  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  25 m  1:15.56   
23  262  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  25 m  1:15.78   
24  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:15.91   
25  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:16.04   
26  453  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  1:16.37   
27  82  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:16.64   
28  426  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  50 m  1:17.06  RES 
29  448  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  25 m  1:17.21  RES 
30  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  1:17.82  RES 
31  326  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  1:17.97  RES 
32  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  50 m  1:18.38  RES 
33  797  Bernsholt Alva  2005  BLÅKULLA  BC8805  25 m  1:18.38  RES 
34  787  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  1:18.77  RES 
35  558  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  1:19.01  RES 
14 år 
603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:01.48   
128  Hein Sofia  2004  GÖTEBORG  BY7804  25 m  1:01.50   
131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  1:03.04   
34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  1:03.06   
Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:03.12   
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:03.17   
174  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  25 m  1:03.50   
705  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:03.83   
112  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:03.90   
10  290  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:03.90   
11  660  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  1:04.10   
12  734  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:04.69   
13  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  1:04.74   
14  172  d´Aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  1:04.75   
15  689  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m  1:04.95   
16  158  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  1:05.22   
17  350  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:05.67   
18  78  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  1:05.91   
19  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:06.08   
20  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  1:06.45   
21  712  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  1:06.50   
22  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  1:06.57   
23  354  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:06.90   
24  526  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  1:06.97   
25  353  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:07.63   
26  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:07.75   
27  348  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  1:07.82   
28  30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  1:08.17   
29  632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  1:08.37   
30  661  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:08.42   
31  597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  1:08.59   
32  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  1:08.61   
33  336  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  1:08.96   
34  481  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m  1:09.33   
35  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:10.16   
36  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  1:10.20   
37  296  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  25 m  1:10.32   
38  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:10.36   
39  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  1:10.79   
40  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  25 m  1:11.23   
41  139  Liu Evelina  2004  GÖTEBORG  BK7404  50 m  1:11.31  RES 
42  708  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  1:11.32  RES 
43  333  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  1:11.58  RES 
44  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:11.89  RES 
45  84  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  1:11.90  RES 
46  543  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  1:11.93  RES 
47  314  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:12.22  RES 
48  240  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  1:12.25  RES 
15 - 16 år 
442  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  57.19   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  57.87   
100  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  58.38   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  59.26   
695  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  59.36   
238  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  59.98   
477  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:00.32   
185  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  1:00.57   
467  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  1:00.61   
10  92  Thid Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  1:00.69   
11  130  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  1:01.09   
12  141  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  1:01.10   
13  709  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  1:01.34   
14  328  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  1:01.37   
15  449  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  25 m  1:01.59   
16  356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:01.61   
17  396  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  1:01.70   
18  37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  1:02.03   
19  653  Hedqvist Jazmina  2002  HVETLANDA  AQ5402  25 m  1:02.25   
20  347  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  1:02.50   
21  411  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  1:02.58   
22  178  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  1:03.02   
23  738  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  1:03.15   
24  616  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  1:03.32   
25  590  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  1:03.36   
26  707  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m  1:03.45   
27  664  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:03.51   
28  473  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  25 m  1:03.55   
29  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:03.62   
30  126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  1:03.69   
31  592  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  1:03.96   
32  522  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:04.23   
33  191  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:04.37   
34  613  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:04.42   
35  121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  1:04.46   
36  742  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:04.63   
37  643  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  1:04.64   
38  682  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:04.69   
39  536  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  1:04.81   
40  658  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  1:04.92   
41  674  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  1:04.94   
42  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  1:04.99   
43  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  1:05.01   
44  614  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:05.02   
45  625  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  1:05.08   
46  651  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  1:05.09   
47  214  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  1:05.14   
48  367  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:05.15   
49  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  1:05.19   
50  628  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  1:05.19   
51  241  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:05.22   
52  598  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  1:05.30   
53  221  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  1:05.44   
54  134  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:05.61   
55  604  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  1:05.75   
56  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:05.77   
57  486  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:05.81   
58  482  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:05.88   
59  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:05.95   
60  595  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  25 m  1:06.07   
61  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  1:06.08   
62  277  Graffner Anna  2002  KUNGSBACKA  BW5202  25 m  1:06.14   
63  418  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  1:06.15   
64  346  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  1:06.18   
65  351  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  1:06.23   
66  369  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:06.44  RES 
67  427  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  1:06.57  RES 
68  190  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  1:06.66  RES 
69  65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  1:06.70  RES 
70  670  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  1:06.99  RES 
71  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  1:07.43  RES 
72  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  1:07.44  RES 
73  528  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:07.81  RES 
17 år och äldre 
398  Bielicz Linnéa  1994  SK LAXEN  BJ3294  25 m  55.50   
512  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  56.96   
679  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  57.49   
668  Andersson Tova  2001  VÄSBY SS  AH8201  25 m  57.96   
127  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  25 m  58.07   
611  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  58.09   
147  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  58.46   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  58.71   
667  Andersson Ebba  2001  VÄSBY SS  AL2601  25 m  58.98   
10  29  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  59.15   
11  594  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  59.47   
12  612  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  59.60   
13  591  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  59.93   
14  207  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  59.95   
15  203  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  59.96   
16  357  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  59.96   
17  494  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  59.97   
18  179  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  59.99   
19  222  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  25 m  1:00.31   
20  593  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  25 m  1:00.64   
21  740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:00.64   
22  599  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:00.67   
23  804  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:00.71   
24  759  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  1:01.01   
25  361  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:01.20   
26  101  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  1:01.46   
27  86  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  1:01.62   
28  220  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  1:01.62   
29  137  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  1:01.70   
30  685  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  1:01.73   
31  119  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:01.97   
32  673  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  1:02.06   
33  493  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:02.13   
34  463  Stigsson Klara  2001  SK LAXEN  AL0201  25 m  1:02.53   
35  784  Kramer Agnes  1998  FALKENBERG  BP4698  25 m  1:18.96   
36  647  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  50 m  1:25.42   
37  394  Bengtsson Emelie  1997  SK LAXEN  BT7297  50 m  1:52.02   
38  229  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:03.39  RES 
39  292  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  25 m  1:03.53  RES 
40  153  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  25 m  1:03.58  RES 
41  146  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  25 m  1:03.59  RES 
42  366  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:03.62  RES 
43  94  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  1:03.70  RES 
44  445  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:03.74  RES 
45  620  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:03.78  RES 
 
Gren 19, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
475  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:05.77   
313  Windeman Anton  2006  KUNGSBACKA  AM5906  25 m  1:06.45   
491  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  50 m  1:07.84   
633  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  1:09.68   
85  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  25 m  1:09.95   
730  Flodmark Emil  2006  ÄNGELHOLM  AB7906  25 m  1:10.03   
424  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:11.81   
334  Tjernström Svante  2007  KUNGÄLV  AA4907  50 m  1:14.32   
636  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  1:15.11   
10  237  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  50 m  1:15.77   
11  432  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  25 m  1:16.45   
12  504  Axelsson Erik  2007  MARKARYD  AA3307  25 m  1:16.58   
13  551  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  25 m  1:18.05   
14  230  Bevréus Oscar  2006  KK KARPEN  AA9306  25 m  1:18.13   
15  344  Dedovic Edvin  2007  LANDSKRONA  AB5707  25 m  1:18.62   
16  311  Törnqvist Max  2006  KUNGSBACKA  AJ9106  25 m  1:18.64   
17  255  Amrén Albin  2006  KUNGSBACKA  AL7106  50 m  1:18.80   
18  441  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  25 m  1:19.35   
19  276  Freiholtz Gustav  2006  KUNGSBACKA  AK1906  25 m  1:21.09   
20  807  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  25 m  1:21.27   
21  323  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  25 m  1:21.44   
22  423  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  50 m  1:21.80   
23  456  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m  1:21.98   
24  302  Poller Alejandro  2007  KUNGSBACKA  AH7307  25 m  1:22.01   
25  284  Hörgren William  2007  KUNGSBACKA  AE7307  25 m  1:23.55   
26  232  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  25 m  1:24.31   
27  515  Löfgren Ludvig  2006  OSKARSHAMN  AD9506  50 m  1:24.47   
28  295  Magnusson Emil  2006  KUNGSBACKA  AO3906  25 m  1:24.98   
29  249  Moreau Henri  2006  KLIPPAN  AJ5106  25 m  1:25.24  RES 
30  310  Thorsell Maximilian  2007  KUNGSBACKA  AC6907  25 m  1:26.16  RES 
31  412  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  50 m  1:26.24  RES 
32  272  Engdar Miles  2007  KUNGSBACKA  AB8307  25 m  1:27.26  RES 
33  404  Chawki Elias  2006  SK LAXEN  AU2306  50 m  1:29.09  RES 
34  783  Kanth Markus  2006  FALKENBERG  AN3306  50 m  1:29.26  RES 
35  434  Kvarnhäll Marcus  2006  SK LAXEN  AS7306  25 m  1:30.57  RES 
36  576  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  1:31.48  RES 
13 år 
762  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  59.80   
749  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  1:00.72   
638  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:04.37   
71  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  1:05.48   
634  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:08.11   
618  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:08.24   
397  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  1:09.55   
540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:13.16   
459  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  1:14.34   
10  619  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:14.82   
11  532  Boman Melker  2005  SK 1970  AB2905  25 m  1:15.01  RES 
12  728  Berg Elias  2005  ÄNGELHOLM  AF6905  25 m  1:15.90  RES 
13  287  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  1:16.78  RES 
14  332  Krohn Linus  2005  KUNGÄLV  AS3505  50 m  1:20.50  RES 
15  16  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  1:21.00  RES 
16  53  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:21.84  RES 
17  165  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  1:23.63  RES 
18  562  Torhall Axel  2005  SMÅLANDSST  AT8705  50 m    RES 
14 år 
524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  58.68   
91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  58.72   
640  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  59.27   
669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  1:00.05   
617  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:00.61   
20  Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  25 m  1:01.09   
39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  1:01.21   
406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  1:01.26   
498  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:01.33   
10  785  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:01.37   
11  291  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  25 m  1:01.89   
12  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  1:02.55   
13  466  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  1:03.40   
14  285  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  1:05.30   
15  399  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  25 m  1:05.53   
16  446  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  1:05.70   
17  390  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  50 m  1:05.72   
18  609  Ruimeng Li Niclas  2004  TUREBERG  AE0704  25 m  1:05.73   
19  64  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  25 m  1:06.13   
20  672  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  50 m  1:06.31   
21  270  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:06.75  RES 
22  700  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m  1:06.82  RES 
23  170  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  1:06.93  RES 
24  631  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  1:07.51  RES 
25  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  1:07.92  RES 
26  316  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  25 m  1:08.39  RES 
27  440  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  1:09.91  RES 
28  791  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  1:11.60  RES 
15 - 16 år 
202  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  52.63   
490  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  53.80   
79  Reinholdsson David  2002  ELFSBORG  AI3502  25 m  55.01   
492  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  55.02   
26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  55.07   
497  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  55.14   
231  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  55.36   
602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  56.35   
271  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  56.49   
10  763  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  57.06   
11  686  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  57.52   
12  457  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  25 m  57.55   
13  681  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  57.60   
14  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  57.68   
15  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  57.82   
16  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  58.35   
17  610  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  58.45   
18  465  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  58.46   
19  368  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  58.54   
20  401  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  25 m  58.56   
21  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  58.73   
22  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  59.06   
23  341  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  59.14   
24  167  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  59.34   
25  520  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  59.39   
26  209  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  59.57   
27  623  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  59.66   
28  789  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  59.74   
29  539  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  59.83   
30  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  59.97   
31  798  Duong Henrik  2003  BLÅKULLA  AC1303  25 m  1:00.16   
32  790  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  1:00.20   
33  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  1:00.39   
34  697  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  1:00.78   
35  666  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  1:00.98  RES 
36  210  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:01.08  RES 
37  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  1:01.08  RES 
38  154  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  1:01.82  RES 
39  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  1:02.13  RES 
40  317  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  25 m  1:02.78  RES 
41  688  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  25 m  1:03.05  RES 
42  235  Lesmac Liam  2003  KK KARPEN  AS2103  25 m  1:03.13  RES 
17 år och äldre 
509  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  48.32   
352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  51.18   
806  Kertes Daniel  1999  SÖDERTÄLJE  AD8399  50 m  51.48   
223  Vollmer Dante  2001  HS  AH3501  25 m  51.76   
324  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  51.91   
329  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  51.92   
624  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  52.06   
358  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  52.09   
212  Lindekrantz Karl  1999  HS  AN0599  25 m  52.16   
10  80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  52.19   
11  343  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  52.28   
12  44  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  25 m  52.46   
13  478  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  52.49   
14  286  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  52.59   
15  76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  52.78   
16  675  Brandt Simon  2000  VÄSBY SS  AJ4700  25 m  52.87   
17  678  Frödeberg Gustav  1997  VÄSBY SS  AA5197  25 m  53.01   
18  371  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  53.03   
19  703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  53.05   
20  601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  53.12   
21  288  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  53.22   
22  761  Trudov Alexander  1999  ÄNGELHOLM  AT5399  25 m  53.38   
23  208  Kerman William  2001  HS  AA6501  25 m  53.75   
24  217  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  53.99   
25  605  Iwarsson Oskar  2000  TUREBERG  AI0300  25 m  54.12   
26  735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  54.38   
27  345  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  54.45   
28  340  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  54.62   
29  204  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  54.64   
30  304  Sandberg Niklas  1995  KUNGSBACKA  AQ1195  25 m  54.77   
31  510  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  55.00   
32  36  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  25 m  55.20   
33  693  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  55.23   
34  33  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  55.25   
35  665  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  55.31   
36  115  Andersson Niklas  1988  GÖTEBORG  AQ1788  50 m  1:16.35   
37  662  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  55.43  RES 
38  99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  55.61  RES 
39  680  Halldén Victor  2000  VÄSBY SS  AP7300  25 m  55.93  RES 
40  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  56.11  RES 
41  62  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  56.11  RES 
42  710  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  56.15  RES 
43  114  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  56.55  RES 
44  67  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  57.11  RES 
 
Gren 20, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
673  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  2:33.82   
70  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  25 m  2:34.02   
745  Juliusson Klara  1997  ÄNGELHOLM  AH3897  25 m  2:36.64   
674  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  2:37.18   
801  Palmqvist Lisa  2000  BLÅKULLA  AK4800  25 m  2:37.38   
220  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  2:38.28   
403  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  25 m  2:38.39   
494  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  2:38.61   
339  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  2:39.36   
10  169  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  2:39.47   
11  676  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  2:40.51   
12  215  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  2:42.43   
13  643  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:42.56   
14  121  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  2:42.96   
15  740  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  2:45.54   
16  171  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  2:46.08   
17  392  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  25 m  2:46.33   
18  712  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  2:46.90   
19  622  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:47.16   
20  236  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:47.35   
21  241  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:47.41   
22  393  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  2:48.11   
23  756  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  2:48.83   
24  40  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  2:49.19   
25  590  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  2:49.50   
26  431  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  2:50.62   
27  28  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  2:51.78   
28  597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  2:51.81   
29  117  Berlin Viola  2002  GÖTEBORG  BO9602  25 m  2:52.43   
30  724  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:52.49   
31  429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  2:53.62   
32  122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  2:53.72   
33  254  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:54.22  RES 
34  696  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  2:54.73  RES 
35  261  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  2:54.95  RES 
36  110  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  2:55.35  RES 
37  370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  2:56.12  RES 
38  258  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  25 m  2:56.26  RES 
39  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  2:56.54  RES 
40  606  Larsered Felicia  2003  TUREBERG  AW2803  25 m  2:56.75  RES 
 
Gren 21, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
217  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  2:13.97   
358  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  2:15.12   
693  Nyblom Niklas  1999  VÄSBY SS  AK2999  25 m  2:20.38   
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  2:20.91   
615  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  2:21.71   
710  Widholm Anton  1999  VÄSBY SS  AE6199  25 m  2:21.88   
56  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  25 m  2:25.24   
601  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  2:25.46   
359  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  2:25.48   
10  74  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  2:27.09   
11  684  Lernå William  2002  VÄSBY SS  AF4102  25 m  2:27.62   
12  744  Juliusson Erik  1998  ÄNGELHOLM  AQ2798  25 m  2:28.88   
13  701  Sköld Theodor  2001  VÄSBY SS  AJ1701  25 m  2:32.43   
14  26  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:32.63   
15  118  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  2:34.82   
16  600  Eriksson August  2004  TUREBERG  AC3104  25 m  2:35.64   
17  375  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  2:36.06   
18  252  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:36.12   
19  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  2:36.57   
20  363  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  2:38.41   
21  610  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  2:38.60   
22  681  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  2:39.92   
23  372  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  2:40.72   
24  608  Persson Taylor Isac  2003  TUREBERG  AE6903  25 m  2:41.51   
25  234  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  2:42.25  RES 
26  91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  2:42.58  RES 
27  675  Brandt Simon  2000  VÄSBY SS  AJ4700  25 m  2:42.86  RES 
28  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  2:43.77  RES 
29  732  Greiner Stig  2003  ÄNGELHOLM  AM0703  25 m  2:44.80  RES 
30  524  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:45.00  RES 
31  157  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  2:45.74  RES 
32  181  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  2:46.87  RES 
 
Gren 23, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
755  Rosvall Hanna  2000  ÄNGELHOLM  AM7200  25 m  2:14.81   
513  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  2:18.74   
479  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  2:22.10   
238  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:22.95   
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:26.21   
588  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  2:27.58   
37  Aminoff Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  2:30.42   
180  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  2:31.07   
65  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  2:31.39   
10  126  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  25 m  2:32.18   
11  527  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:34.08   
12  628  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  2:36.70   
13  455  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  2:37.38   
14  34  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:37.78   
15  357  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  50 m  2:37.95   
16  687  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  2:38.23   
17  141  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  2:42.16   
18  150  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  2:44.52   
19  360  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  2:44.92   
20  418  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  2:45.13   
21  356  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:45.15   
22  88  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  2:46.02   
23  607  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  2:46.21   
24  120  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  2:48.84   
25  445  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  2:49.81  RES 
26  155  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  2:50.44  RES 
27  673  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  2:50.49  RES 
28  94  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  2:51.03  RES 
29  671  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  2:51.97  RES 
30  131  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  2:52.82  RES 
31  247  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  2:53.12  RES 
32  191  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  2:56.44  RES 
 
Gren 24, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
509  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  3:50.67   
76  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  25 m  3:52.56   
703  Sundberg Max  1999  VÄSBY SS  AS5399  25 m  3:57.80   
510  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  25 m  3:58.50   
511  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  3:59.49   
352  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  4:02.38   
80  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  4:06.84   
208  Kerman William  2001  HS  AA6501  25 m  4:07.50   
739  Hellzén Petter  2000  ÄNGELHOLM  AA6300  25 m  4:09.03   
10  690  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  4:09.23   
11  681  Hansson Eric  2002  VÄSBY SS  AD0302  25 m  4:10.70   
12  99  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  25 m  4:12.38   
13  205  Hysing Elias  2000  HS  AR1500  25 m  4:12.97   
14  90  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  25 m  4:15.53   
15  735  Hanstål Oskar  1999  ÄNGELHOLM  AJ1599  25 m  4:15.95   
16  62  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  4:17.74   
17  204  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  4:19.56   
18  680  Halldén Victor  2000  VÄSBY SS  AP7300  25 m  4:20.24   
19  699  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  4:21.14   
20  27  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  4:25.45   
21  602  Holfve Ludvig  2003  TUREBERG  AG5503  25 m  4:26.36   
22  800  Löfgren Carl  2003  BLÅKULLA  AE7303  25 m  4:28.46   
23  741  Ingvarsson Wilmer  2003  ÄNGELHOLM  AA1903  25 m  4:28.99   
24  91  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  4:29.64   
25  669  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  4:33.31   
26  539  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  4:36.39   
27  39  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  25 m  4:37.00   
28  701  Sköld Theodor  2001  VÄSBY SS  AJ1701  25 m  4:38.32   
29  666  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  4:40.27   
30  659  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  4:40.55   
31  610  Stille Michael  2002  TUREBERG  AD7902  25 m  4:40.58   
32  470  Torbjörnsson Oliver  2001  SK LAXEN  AO2301  25 m  4:45.80   
33  239  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  4:46.13  RES 
34  71  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  4:47.62  RES 
35  758  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  4:51.91  RES 
36  111  Johansson Viktor  1998  FALKÖPING  AL7798  25 m  4:55.33  RES 
37  406  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  4:55.87  RES 
38  700  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m  4:57.70  RES 
39  281  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  25 m  4:59.55  RES 
40  663  Ringblom Hugo  2004  VÄRNAMO SS  AB2104  25 m  5:00.32  RES 
 
Gren 25, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
484  Torén Klara  2006  LIDKÖPING  AB1406  25 m  1:24.07   
55  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  25 m  1:27.65   
641  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:28.29   
83  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:28.35   
452  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  1:30.53   
630  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  50 m  1:31.68   
523  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:34.05   
41  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  1:34.16   
312  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  50 m  1:35.34   
10  737  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  1:36.78   
11  757  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  1:37.27   
12  438  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  1:37.46   
13  192  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:37.47   
14  567  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m  1:37.66   
15  435  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m  1:37.92   
16  799  Lundberg Alwa  2006  BLÅKULLA  AE7806  25 m  1:38.53   
17  584  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  25 m  1:38.83   
18  81  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:39.49   
19  168  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:40.24   
20  775  Dahlberg Elise  2006  FALKENBERG  AY2806  25 m  1:40.41   
21  422  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  25 m  1:40.44   
22  779  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  1:42.06   
23  280  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  1:42.14   
24  263  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  1:44.41   
25  303  Samuelsson Linnéa  2006  KUNGSBACKA  AM6206  25 m  1:44.47   
26  187  Pavel Anna Contis  2006  SK HAJEN  AJ2606  25 m  1:44.90   
27  14  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  1:45.10   
28  183  Mårtensson Tyra  2006  SK HAJEN  AE4406  25 m  1:45.54   
29  516  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  25 m  1:45.55   
30  531  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  1:45.62   
31  299  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  1:45.98   
32  555  Karlsson Elsa  2006  SMÅLANDSST  AZ0406  25 m  1:46.27   
33  409  Fransson Alice  2007  SK LAXEN  AO9207  25 m  1:46.50  RES 
34  771  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  50 m  1:47.43  RES 
35  786  Mcadam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  1:47.56  RES 
36  308  Sweetman Ella  2006  KUNGSBACKA  BL9206  25 m  1:48.99  RES 
37  389  Andersson Josephine  2007  SK LAXEN  AN8207  25 m  1:49.83  RES 
38  437  Lindell Nellie  2006  SK LAXEN  BB8206  25 m  1:50.48  RES 
39  768  Borgkvist Freja  2006  FALKENBERG  AO9406  25 m  1:50.81  RES 
40  575  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m  1:50.87  RES 
13 år 
370  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:16.59   
268  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  1:19.15   
122  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:19.64   
548  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  25 m  1:19.64   
57  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  1:21.27   
77  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:22.10   
132  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:22.29   
642  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:24.34   
621  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:26.21   
10  652  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:30.03   
11  414  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  50 m  1:30.26   
12  388  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:31.27   
13  58  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  1:31.40   
14  97  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  25 m  1:32.01   
15  43  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  25 m  1:32.56   
16  325  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  1:34.80   
17  98  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  1:35.59   
18  82  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:37.48   
19  558  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m  1:37.54   
20  262  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  1:37.86   
21  583  Öberg Alice  2005  SK STIMMET  AV2805  25 m  1:38.05   
22  264  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  1:38.30   
23  579  Pettersson Elsa  2005  SK STIMMET  AV3805  25 m  1:39.79  RES 
24  164  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  1:39.87  RES 
25  60  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  1:40.03  RES 
26  626  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:40.04  RES 
27  426  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  25 m  1:40.19  RES 
28  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  1:40.84  RES 
29  387  Allard Elicia  2005  SK LAXEN  AP0805  25 m  1:42.10  RES 
30  635  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:42.44  RES 
14 år 
711  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  1:12.80   
712  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  1:16.40   
353  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:18.65   
597  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  1:18.85   
429  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:19.13   
496  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:20.94   
31  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  1:21.24   
753  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  1:21.46   
290  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:22.60   
10  30  Nell Linnea  2004  SS DELFIN  AD1804  25 m  1:22.83   
11  348  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  1:23.15   
12  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:23.74   
13  66  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:23.96   
14  172  d´Aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  1:24.31   
15  42  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  1:24.62   
16  632  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  1:25.27   
17  113  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  1:25.36   
18  186  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:26.04   
19  458  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  1:26.46   
20  188  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  1:26.53   
21  182  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:28.03   
22  129  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  1:28.05   
23  661  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  1:28.73   
24  45  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  1:28.76   
25  677  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:29.25   
26  603  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  1:29.73   
27  13  Haraldsson Nelly  2004  ANDERSTORP  BS3804  25 m  1:30.08   
28  19  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  1:30.72   
29  692  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  1:31.29   
30  627  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:31.38   
31  782  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  25 m  1:31.56  RES 
32  481  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  25 m  1:32.62  RES 
33  542  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  1:33.45  RES 
34  655  Persson Liv  2004  HVETLANDA  BK5604  25 m  1:34.72  RES 
35  487  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  25 m  1:35.60  RES 
36  354  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:35.67  RES 
37  Brinkmo Nathalie  2004  ALE  AK2804  25 m  1:37.26  RES 
38  206  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  1:37.79  RES 
15 - 16 år 
529  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  1:12.35   
392  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  25 m  1:13.24   
616  Almqvist Cornelia