Ohjelma Danske Ã…rgangsmesterskaber Grp. 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 59.13 | |
2 | 120 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 59.47 | |
3 | 355 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 59.96 | |
4 | 71 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:00.12 | |
5 | 315 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:00.27 | |
6 | 413 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 1:00.84 | |
7 | 397 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 1:01.28 | |
8 | 453 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 1:01.29 | |
9 | 294 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 1:01.48 | |
10 | 332 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:01.54 | |
11 | 398 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 50 m | 1:01.59 | |
12 | 306 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:01.82 | |
13 | 141 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:01.88 | |
14 | 426 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:01.88 | |
15 | 238 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:01.90 | |
16 | 437 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 1:01.95 | |
17 | 446 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 1:01.95 | |
18 | 275 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:01.97 | |
19 | 219 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 1:02.08 | |
20 | 290 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:02.21 | |
21 | 255 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 1:02.24 | |
22 | 223 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 1:02.27 | |
23 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:02.43 | |
24 | 291 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:02.48 | |
25 | 307 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 1:02.52 | |
26 | 32 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:02.57 | |
27 | 98 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:02.90 | |
28 | 16 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:03.20 | |
29 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:03.21 | |
30 | 197 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 1:03.38 | |
31 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 1:03.38 | |
32 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:03.43 | |
33 | 3 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 1:03.54 | |
34 | 57 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 1:03.54 | |
35 | 462 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 50 m | 1:03.56 | |
36 | 92 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:03.63 | |
37 | 457 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:03.64 | |
38 | 72 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:03.72 | |
39 | 112 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 1:03.84 | |
40 | 331 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:03.96 | |
41 | 54 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 1:04.07 | |
42 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:04.10 | |
43 | 168 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:04.13 | |
44 | 79 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 1:04.15 | |
45 | 403 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:04.15 | |
46 | 126 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:04.17 | |
47 | 212 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 1:04.30 | |
48 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:04.31 | |
49 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:04.49 | |
50 | 419 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 1:04.50 | |
51 | 486 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 1:04.64 | |
52 | 148 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 1:04.79 | |
53 | 296 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 50 m | 1:04.85 | |
54 | 342 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:04.92 | |
55 | 165 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:05.00 | |
56 | 62 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:05.07 | |
57 | 250 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:05.08 | |
58 | 478 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:05.20 | |
59 | 208 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:05.23 | |
60 | 139 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:05.24 | |
61 | 100 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:05.28 | |
62 | 283 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:05.33 | |
63 | 155 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 50 m | 1:05.34 | |
64 | 470 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:05.34 | |
65 | 480 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 1:05.47 | |
66 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:05.49 | |
67 | 80 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:05.57 | |
68 | 58 | Laursen Caroline | 2002 | ESBJERG | 0224AW | 50 m | 1:05.58 | |
69 | 422 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 1:05.59 | |
70 | 463 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 50 m | 1:05.76 | |
71 | 213 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:05.89 | |
72 | 282 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 1:05.94 | |
73 | 428 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 1:06.17 | |
74 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:06.21 | |
75 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:06.26 | |
76 | 451 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:06.28 | |
77 | 129 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:06.52 | |
78 | 239 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:06.75 | |
79 | 97 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:06.94 | |
80 | 121 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 1:06.95 | |
81 | 215 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 1:07.17 | |
82 | 38 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:07.18 | |
83 | 81 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 1:07.18 | |
84 | 311 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:07.42 | |
85 | 216 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | NNGU | 0262AR | 50 m | 1:07.47 | |
86 | 229 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 1:07.51 | |
87 | 73 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:07.53 | |
88 | 9 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 1:07.57 | |
89 | 400 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 50 m | 1:07.58 | |
90 | 199 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:07.60 | |
91 | 447 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 1:07.77 | |
92 | 104 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 1:07.90 | |
93 | 322 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 1:08.09 | |
94 | 319 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 1:11.70 | |
95 | 416 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:13.84 | |
96 | 318 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | 1:14.04 | |
97 | 366 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:15.11 | |
98 | 368 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 1:18.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 473 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 52.87 | |
2 | 206 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 53.33 | |
3 | 280 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 53.79 | |
4 | 502 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 53.87 | |
5 | 36 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 53.95 | |
6 | 466 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 54.70 | |
7 | 51 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 54.75 | |
8 | 503 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 54.80 | |
9 | 264 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 54.88 | |
10 | 487 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 55.14 | |
11 | 118 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 55.21 | |
12 | 252 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 55.30 | |
13 | 458 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 50 m | 55.32 | |
14 | 161 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 50 m | 55.46 | |
15 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 55.47 | |
16 | 343 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 55.56 | |
17 | 77 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 55.59 | |
18 | 187 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 55.62 | |
19 | 490 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 55.76 | |
20 | 465 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 50 m | 55.96 | |
21 | 66 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 56.28 | |
22 | 452 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 56.30 | |
23 | 88 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 50 m | 56.35 | |
24 | 324 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 56.43 | |
25 | 74 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 56.52 | |
26 | 37 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 56.54 | |
27 | 68 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 56.75 | |
28 | 243 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 56.76 | |
29 | 160 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 50 m | 56.78 | |
30 | 399 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 50 m | 56.83 | |
31 | 310 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 57.08 | |
32 | 221 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 57.14 | |
33 | 245 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 57.21 | |
34 | 421 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 57.25 | |
35 | 83 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 57.30 | |
36 | 436 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 57.32 | |
37 | 85 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 50 m | 57.37 | |
38 | 323 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 57.41 | |
39 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 57.42 | |
40 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 57.48 | |
41 | 287 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 57.51 | |
42 | 176 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 57.59 | |
43 | 172 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 57.60 | |
44 | 8 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 57.72 | |
45 | 266 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 57.72 | |
46 | 115 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 57.74 | |
47 | 258 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 57.76 | |
48 | 30 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 57.77 | |
49 | 286 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 57.81 | |
50 | 445 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 50 m | 57.83 | |
51 | 256 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 57.96 | |
52 | 93 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 57.99 | |
53 | 316 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 58.08 | |
54 | 372 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 58.13 | |
55 | 133 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 58.24 | |
56 | 440 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 58.24 | |
57 | 455 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 58.24 | |
58 | 491 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 58.33 | |
59 | 336 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 58.39 | |
60 | 49 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 58.59 | |
61 | 408 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 58.59 | |
62 | 272 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 58.63 | |
63 | 186 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 58.77 | |
64 | 449 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 50 m | 58.80 | |
65 | 174 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 50 m | 59.02 | |
66 | 65 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 59.17 | |
67 | 40 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 50 m | 59.69 | |
68 | 207 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 59.80 | |
69 | 233 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 59.82 | |
70 | 509 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 59.85 | |
71 | 211 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 59.89 | |
72 | 99 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 59.91 | |
73 | 228 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 59.96 | |
74 | 45 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9947AK | 50 m | 59.97 | |
75 | 96 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:00.17 | |
76 | 87 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 50 m | 1:00.28 | |
77 | 50 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 1:00.34 | |
78 | 405 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 1:00.41 | |
79 | 504 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 1:00.41 | |
80 | 108 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:00.45 | |
81 | 111 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:00.46 | |
82 | 179 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 1:00.49 | |
83 | 190 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:00.60 | |
84 | 424 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 1:00.60 | |
85 | 367 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 50 m | 1:00.63 | |
86 | 247 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 1:00.69 | |
87 | 402 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 1:00.72 | |
88 | 105 | Lange Markus Julian | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 50 m | 1:00.94 | |
89 | 42 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 50 m | 1:00.96 | |
90 | 196 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 1:00.97 | |
91 | 358 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:01.04 | |
92 | 130 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 1:01.19 | |
93 | 90 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 50 m | 1:01.28 | |
94 | 241 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:01.96 | |
95 | 234 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:02.55 | |
96 | 364 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 50 m | 1:03.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 5:05.72 | |
2 | 271 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 5:06.05 | |
3 | 274 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 5:12.39 | |
4 | 413 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 5:13.34 | |
5 | 308 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 5:15.05 | |
6 | 407 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 5:16.28 | |
7 | 331 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 5:16.67 | |
8 | 232 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:20.06 | |
9 | 427 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 5:22.26 | |
10 | 170 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 5:23.04 | |
11 | 169 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 5:27.79 | |
12 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:29.46 | |
13 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 5:29.87 | |
14 | 478 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 5:30.01 | |
15 | 348 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 5:30.34 | |
16 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 5:30.45 | |
17 | 223 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 5:32.09 | |
18 | 273 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 5:33.01 | |
19 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 5:33.12 | |
20 | 180 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 5:33.61 | |
21 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 5:35.55 | |
22 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 5:36.71 | |
23 | 242 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 5:37.47 | |
24 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 5:38.36 | |
25 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 5:38.63 | |
26 | 333 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 50 m | 5:39.34 | |
27 | 277 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 5:39.96 | |
28 | 454 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 5:40.08 | |
29 | 164 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 5:40.28 | |
30 | 325 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 5:40.51 | |
31 | 349 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 5:41.24 | |
32 | 246 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:42.23 | |
33 | 75 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 5:43.58 | |
34 | 43 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 50 m | 5:43.77 | |
35 | 334 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 5:43.91 | |
36 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 5:44.84 | |
37 | 7 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 5:45.72 | |
38 | 419 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 5:48.04 | |
39 | 417 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 5:48.51 | |
40 | 406 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 5:48.58 | |
41 | 341 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 5:49.38 | |
42 | 401 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 5:49.44 | |
43 | 159 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 50 m | 5:49.47 | |
44 | 414 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 5:52.65 | |
45 | 217 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 5:54.11 | |
46 | 33 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 5:55.10 | |
47 | 337 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 5:56.01 | |
48 | 495 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 5:56.38 | |
49 | 418 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 5:57.28 | |
50 | 298 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 50 m | 5:57.35 | |
51 | 309 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 5:58.08 | |
52 | 432 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 5:58.44 | |
53 | 226 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 6:01.44 | |
54 | 428 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 6:01.72 | |
55 | 210 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 6:03.52 | |
56 | 17 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 6:04.36 | |
57 | 224 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 6:04.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 4:35.91 | |
2 | 264 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 4:43.58 | |
3 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 4:50.94 | |
4 | 339 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 4:51.98 | |
5 | 266 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 4:53.80 | |
6 | 320 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 4:54.43 | |
7 | 74 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 4:55.95 | |
8 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 4:56.31 | |
9 | 409 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 4:56.78 | |
10 | 176 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 4:59.64 | |
11 | 116 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 4:59.82 | |
12 | 346 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 5:00.47 | |
13 | 138 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 5:00.58 | |
14 | 20 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 5:00.90 | |
15 | 37 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 5:01.39 | |
16 | 82 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 5:01.59 | |
17 | 479 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 5:02.14 | |
18 | 10 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 5:02.63 | |
19 | 140 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 5:02.65 | |
20 | 221 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 5:03.94 | |
21 | 345 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 5:04.77 | |
22 | 289 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 5:04.78 | |
23 | 179 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 5:06.57 | |
24 | 347 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 5:06.97 | |
25 | 317 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 5:07.07 | |
26 | 86 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 50 m | 5:07.57 | |
27 | 103 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 5:08.06 | |
28 | 19 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 5:08.24 | |
29 | 142 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 5:08.24 | |
30 | 286 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 5:08.42 | |
31 | 151 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 50 m | 5:09.68 | |
32 | 312 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 5:10.04 | |
33 | 353 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 5:10.30 | |
34 | 6 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 5:10.38 | |
35 | 299 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 50 m | 5:10.55 | |
36 | 248 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 5:11.86 | |
37 | 171 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 5:13.00 | |
38 | 459 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 5:13.38 | |
39 | 184 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 5:14.82 | |
40 | 185 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 5:17.73 | |
41 | 350 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 5:18.28 | |
42 | 435 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 5:19.23 | |
43 | 13 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 5:20.24 | |
44 | 279 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 5:23.55 | |
45 | 494 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 5:23.73 | |
46 | 130 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 5:24.06 | |
47 | 443 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 5:24.19 | |
48 | 53 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 50 m | 5:27.52 | |
49 | 431 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 50 m | 5:27.90 | |
50 | 267 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 5:28.21 | |
51 | 488 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 5:28.32 | |
52 | 35 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 5:28.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:37.53 | |
2 | 269 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:37.59 | |
3 | 271 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:37.64 | |
4 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:40.39 | |
5 | 14 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:41.39 | |
6 | 126 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:43.94 | |
7 | 288 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:43.98 | |
8 | 152 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 50 m | 2:45.14 | |
9 | 437 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 2:46.63 | |
10 | 467 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:48.42 | |
11 | 407 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 2:48.50 | |
12 | 76 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 2:48.63 | |
13 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:51.20 | |
14 | 192 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:51.47 | |
15 | 235 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:51.74 | |
16 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 2:52.09 | |
17 | 344 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:52.44 | |
18 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 2:52.63 | |
19 | 342 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:52.69 | |
20 | 425 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:53.32 | |
21 | 52 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 2:53.66 | |
22 | 398 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 50 m | 2:55.17 | |
23 | 136 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:55.78 | |
24 | 193 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 2:56.17 | |
25 | 354 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 2:56.60 | |
26 | 439 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 2:57.25 | |
27 | 29 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:57.77 | |
28 | 369 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:58.04 | |
29 | 257 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 2:58.19 | |
30 | 333 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 50 m | 2:58.66 | |
31 | 456 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:58.81 | |
32 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 2:58.89 | |
33 | 110 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 2:59.09 | |
34 | 106 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 2:59.29 | |
35 | 483 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:59.72 | |
36 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 3:00.18 | |
37 | 18 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 3:00.35 | |
38 | 12 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:00.53 | |
39 | 359 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 3:00.70 | |
40 | 414 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 3:01.23 | |
41 | 313 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 3:01.28 | |
42 | 429 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 50 m | 3:01.43 | |
43 | 17 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:01.52 | |
44 | 493 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 3:01.68 | |
45 | 371 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 50 m | 3:01.75 | |
46 | 27 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 3:01.90 | |
47 | 4 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 3:02.17 | |
48 | 433 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 3:02.20 | |
49 | 109 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 3:02.73 | |
50 | 61 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 3:02.88 | |
51 | 474 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 3:02.97 | |
52 | 164 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 3:03.51 | |
53 | 214 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 3:03.54 | |
54 | 486 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 3:03.56 | |
55 | 175 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 50 m | 3:03.79 | |
56 | 25 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 3:04.04 | |
57 | 26 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 3:04.14 | |
58 | 38 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 3:04.27 | |
59 | 21 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | 3:04.72 | |
60 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 3:04.75 | |
61 | 215 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 3:04.81 | |
62 | 510 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 50 m | 3:05.16 | |
63 | 80 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 3:06.18 | |
64 | 400 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 50 m | 3:06.26 | |
65 | 301 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 50 m | 3:06.68 | |
66 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 3:07.35 | |
67 | 337 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 3:07.64 | |
68 | 277 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 3:07.91 | |
69 | 102 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 3:08.49 | |
70 | 107 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 50 m | 3:08.92 | |
71 | 97 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 3:09.46 | |
72 | 199 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 3:09.63 | |
73 | 117 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 3:09.73 | |
74 | 450 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 50 m | 3:10.11 | |
75 | 357 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 3:10.77 | |
76 | 94 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 3:11.37 | |
77 | 477 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 3:11.52 | |
78 | 95 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 3:31.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 2:24.45 | |
2 | 481 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 2:28.18 | |
3 | 36 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:28.68 | |
4 | 195 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:29.65 | |
5 | 225 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:29.83 | |
6 | 28 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:30.63 | |
7 | 338 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:30.66 | |
8 | 89 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 50 m | 2:30.67 | |
9 | 119 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 2:33.47 | |
10 | 506 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 2:33.47 | |
11 | 34 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:33.75 | |
12 | 352 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:35.59 | |
13 | 423 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 2:36.09 | |
14 | 63 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:36.54 | |
15 | 452 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 2:37.58 | |
16 | 149 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 50 m | 2:38.42 | |
17 | 287 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:38.89 | |
18 | 154 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 50 m | 2:39.02 | |
19 | 339 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:39.56 | |
20 | 485 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:39.83 | |
21 | 220 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 2:40.10 | |
22 | 96 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:41.32 | |
23 | 399 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 50 m | 2:41.80 | |
24 | 441 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 2:41.93 | |
25 | 508 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 2:42.73 | |
26 | 134 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 2:42.85 | |
27 | 185 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:43.82 | |
28 | 254 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 2:43.82 | |
29 | 297 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 50 m | 2:43.99 | |
30 | 449 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 50 m | 2:44.07 | |
31 | 335 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 2:44.76 | |
32 | 285 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:45.78 | |
33 | 167 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 2:47.54 | |
34 | 5 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 2:47.94 | |
35 | 448 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 2:49.26 | |
36 | 469 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 2:49.49 | |
37 | 65 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 2:49.72 | |
38 | 183 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:50.22 | |
39 | 475 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 2:52.26 | |
40 | 157 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 50 m | 2:52.31 | |
41 | 507 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 2:54.05 | |
42 | 42 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 50 m | 2:55.69 | |
43 | 67 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 2:58.01 | |
44 | 218 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 3:28.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 411 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 50 m | 8:53.92 | ||
2 | 70 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 8:58.44 | ||
3 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 8:59.69 | ||
4 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 9:00.26 | ||
5 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 9:01.36 | ||
6 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 9:17.13 | ||
7 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:19.25 | ||
8 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 9:20.60 | ||
9 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 9:21.00 | ||
10 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 9:28.55 | ||
11 | 48 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 50 m | 9:31.32 | ||
12 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 9:32.31 | ||
13 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 9:34.56 | ||
14 | 351 | Vest Piger | 2001 | VEST | 50 m | 9:36.33 | ||
15 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 9:39.56 | ||
16 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 9:43.64 | ||
17 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 9:47.16 | ||
18 | 2 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 50 m | 9:51.27 | ||
19 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 9:51.84 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 7, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 411 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 50 m | 8:53.92 | ||
2 | 70 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 8:58.44 | ||
3 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 8:59.69 | ||
4 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 9:00.26 | ||
5 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 9:01.36 | ||
6 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 9:17.13 | ||
7 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 9:19.25 | ||
8 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 9:20.60 | ||
9 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 9:21.00 | ||
10 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 9:28.55 | ||
11 | 48 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 50 m | 9:31.32 | ||
12 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 9:32.31 | ||
13 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 9:34.56 | ||
14 | 351 | Vest Piger | 2001 | VEST | 50 m | 9:36.33 | ||
15 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 9:39.56 | ||
16 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 9:43.64 | ||
17 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 9:47.16 | ||
18 | 2 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 50 m | 9:51.27 | ||
19 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 9:51.84 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 8, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 7:48.90 | ||
2 | 47 | Esbjerg Drenge | 1999 | ESBJERG | 50 m | 7:51.53 | ||
3 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 8:08.04 | ||
4 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 8:10.28 | ||
5 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 8:12.98 | ||
6 | 302 | Kvik Drenge | 1999 | KVIK | 50 m | 8:13.52 | ||
7 | 69 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 8:17.30 | ||
8 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 8:18.00 | ||
9 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 8:26.55 | ||
10 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 8:27.30 | ||
11 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 8:29.98 | ||
12 | 131 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 50 m | 8:36.86 | ||
13 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 8:38.01 | ||
14 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 8:38.59 | ||
15 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 8:38.61 | ||
16 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 8:39.58 | ||
17 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 8:46.30 | ||
18 | 230 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 8:50.13 | ||
19 | 178 | Drenge Kalundborg | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 9:00.00 | ||
20 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 9:20.69 | ||
21 | 505 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 9:26.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 8, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 7:48.90 | ||
2 | 47 | Esbjerg Drenge | 1999 | ESBJERG | 50 m | 7:51.53 | ||
3 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 8:08.04 | ||
4 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 8:10.28 | ||
5 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 8:12.98 | ||
6 | 302 | Kvik Drenge | 1999 | KVIK | 50 m | 8:13.52 | ||
7 | 69 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 8:17.30 | ||
8 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 8:18.00 | ||
9 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 8:26.55 | ||
10 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 8:27.30 | ||
11 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 8:29.98 | ||
12 | 131 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 50 m | 8:36.86 | ||
13 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 8:38.01 | ||
14 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 8:38.59 | ||
15 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 8:38.61 | ||
16 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 8:39.58 | ||
17 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 8:46.30 | ||
18 | 230 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 8:50.13 | ||
19 | 178 | Drenge Kalundborg | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 9:00.00 | ||
20 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 9:20.69 | ||
21 | 505 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 9:26.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 4:30.56 | |
2 | 413 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 4:33.74 | |
3 | 120 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 4:34.31 | |
4 | 274 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 4:39.04 | |
5 | 238 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:39.87 | |
6 | 332 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 4:39.96 | |
7 | 355 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 4:40.25 | |
8 | 307 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 4:40.59 | |
9 | 168 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:40.78 | |
10 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 4:41.29 | |
11 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 4:44.89 | |
12 | 290 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 4:45.10 | |
13 | 219 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 4:46.40 | |
14 | 76 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 4:47.14 | |
15 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 4:47.47 | |
16 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 4:48.00 | |
17 | 223 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 4:48.14 | |
18 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 4:49.12 | |
19 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 4:50.91 | |
20 | 342 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 4:51.58 | |
21 | 72 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 4:51.78 | |
22 | 426 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 4:52.98 | |
23 | 283 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 4:55.52 | |
24 | 79 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 4:56.39 | |
25 | 457 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 4:56.45 | |
26 | 128 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 4:56.47 | |
27 | 27 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 4:56.63 | |
28 | 75 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 4:57.06 | |
29 | 92 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 4:57.75 | |
30 | 359 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 4:58.03 | |
31 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 4:58.52 | |
32 | 129 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 4:58.67 | |
33 | 57 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 4:59.26 | |
34 | 33 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 4:59.79 | |
35 | 348 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 4:59.79 | |
36 | 354 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 4:59.83 | |
37 | 43 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 50 m | 5:00.71 | |
38 | 255 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 5:00.75 | |
39 | 246 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:00.96 | |
40 | 169 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 5:01.18 | |
41 | 277 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 5:02.23 | |
42 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 5:02.94 | |
43 | 18 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 5:03.82 | |
44 | 81 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 5:04.92 | |
45 | 428 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 5:06.27 | |
46 | 309 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 5:06.62 | |
47 | 180 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 5:06.68 | |
48 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 5:07.06 | |
49 | 73 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 5:07.11 | |
50 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 5:07.46 | |
51 | 471 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 50 m | 5:08.01 | |
52 | 215 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 5:08.12 | |
53 | 22 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 5:09.60 | |
54 | 217 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 5:09.69 | |
55 | 319 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 5:09.71 | |
56 | 121 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 5:10.36 | |
57 | 58 | Laursen Caroline | 2002 | ESBJERG | 0224AW | 50 m | 5:10.83 | |
58 | 226 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 5:12.64 | |
59 | 477 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 5:12.93 | |
60 | 468 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 50 m | 5:12.97 | |
61 | 322 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 5:13.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 4:04.54 | |
2 | 206 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:07.23 | |
3 | 114 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 4:10.87 | |
4 | 473 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 4:11.46 | |
5 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 4:12.48 | |
6 | 503 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 4:13.93 | |
7 | 314 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 4:14.64 | |
8 | 323 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 4:14.68 | |
9 | 324 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 4:14.74 | |
10 | 490 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 4:15.35 | |
11 | 19 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 4:16.60 | |
12 | 161 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 50 m | 4:17.14 | |
13 | 320 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 4:18.79 | |
14 | 74 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 4:19.01 | |
15 | 37 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 4:20.96 | |
16 | 88 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 50 m | 4:21.11 | |
17 | 310 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 4:22.10 | |
18 | 10 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 4:22.26 | |
19 | 187 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 4:22.31 | |
20 | 8 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 4:22.53 | |
21 | 399 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 50 m | 4:23.30 | |
22 | 479 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 4:23.74 | |
23 | 286 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 4:23.80 | |
24 | 347 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 4:24.17 | |
25 | 82 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 4:24.20 | |
26 | 409 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 4:25.11 | |
27 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 4:25.35 | |
28 | 248 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 4:25.52 | |
29 | 243 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 4:25.82 | |
30 | 317 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:26.07 | |
31 | 345 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:26.22 | |
32 | 133 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 4:26.48 | |
33 | 316 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 4:26.75 | |
34 | 173 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | 4:27.41 | |
35 | 103 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 4:27.43 | |
36 | 118 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 4:28.67 | |
37 | 492 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 4:30.29 | |
38 | 436 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 4:31.82 | |
39 | 179 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 4:32.49 | |
40 | 138 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 4:33.21 | |
41 | 45 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9947AK | 50 m | 4:33.26 | |
42 | 151 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 50 m | 4:33.33 | |
43 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:33.58 | |
44 | 68 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 4:33.96 | |
45 | 30 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 4:35.42 | |
46 | 174 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 50 m | 4:36.35 | |
47 | 443 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 4:37.99 | |
48 | 364 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 50 m | 4:41.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 1:13.36 | |
2 | 269 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:14.13 | |
3 | 271 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:15.19 | |
4 | 305 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:15.44 | |
5 | 288 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:16.48 | |
6 | 437 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 1:16.73 | |
7 | 126 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:17.09 | |
8 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:17.82 | |
9 | 152 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 50 m | 1:17.84 | |
10 | 398 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 50 m | 1:17.97 | |
11 | 192 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:18.44 | |
12 | 76 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 1:18.96 | |
13 | 331 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:19.53 | |
14 | 467 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:19.83 | |
15 | 52 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 50 m | 1:20.14 | |
16 | 439 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 1:20.43 | |
17 | 407 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 1:20.47 | |
18 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:20.59 | |
19 | 425 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 1:20.66 | |
20 | 235 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:20.72 | |
21 | 493 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 1:21.15 | |
22 | 342 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:21.31 | |
23 | 344 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:21.55 | |
24 | 456 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:21.55 | |
25 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 1:21.77 | |
26 | 193 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 1:21.99 | |
27 | 257 | Nielsen Christine | 2001 | OSK | 0188AI | 50 m | 1:22.99 | |
28 | 486 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 1:23.21 | |
29 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 1:23.31 | |
30 | 136 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 1:23.46 | |
31 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:23.56 | |
32 | 400 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 50 m | 1:23.63 | |
33 | 164 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:23.64 | |
34 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 1:23.66 | |
35 | 354 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:23.75 | |
36 | 4 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 1:23.87 | |
37 | 371 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 50 m | 1:23.87 | |
38 | 102 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 1:23.93 | |
39 | 110 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:23.93 | |
40 | 61 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:23.95 | |
41 | 38 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:24.13 | |
42 | 333 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 50 m | 1:24.23 | |
43 | 427 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 1:24.23 | |
44 | 301 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 50 m | 1:24.45 | |
45 | 474 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 1:24.68 | |
46 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:25.06 | |
47 | 175 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 50 m | 1:25.19 | |
48 | 109 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:25.25 | |
49 | 17 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 1:25.31 | |
50 | 414 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:25.60 | |
51 | 18 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:25.82 | |
52 | 429 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 50 m | 1:26.22 | |
53 | 26 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 1:26.36 | |
54 | 369 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 1:26.54 | |
55 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:26.57 | |
56 | 510 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 50 m | 1:26.73 | |
57 | 94 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 1:26.85 | |
58 | 199 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:27.34 | |
59 | 95 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:27.63 | |
60 | 21 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | 1:27.84 | |
61 | 357 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 1:28.45 | |
62 | 107 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 50 m | 1:28.57 | |
63 | 460 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 50 m | 1:28.60 | |
64 | 214 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 1:28.66 | |
65 | 117 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 1:28.94 | |
66 | 450 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 50 m | 1:29.70 | |
67 | 433 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:30.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 1:06.72 | |
2 | 36 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:07.83 | |
3 | 252 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 1:09.73 | |
4 | 481 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 1:09.89 | |
5 | 338 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:10.19 | |
6 | 452 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 1:10.68 | |
7 | 225 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:10.70 | |
8 | 89 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 50 m | 1:11.16 | |
9 | 28 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:11.54 | |
10 | 66 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 1:11.78 | |
11 | 63 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:11.92 | |
12 | 119 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 1:12.07 | |
13 | 423 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 1:12.37 | |
14 | 149 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 50 m | 1:12.44 | |
15 | 506 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 1:12.52 | |
16 | 245 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:12.67 | |
17 | 352 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 1:12.79 | |
18 | 176 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 1:13.10 | |
19 | 287 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:13.12 | |
20 | 441 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 1:13.45 | |
21 | 220 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 1:13.81 | |
22 | 96 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:14.05 | |
23 | 83 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:14.14 | |
24 | 272 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:14.33 | |
25 | 335 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:14.43 | |
26 | 154 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 50 m | 1:14.91 | |
27 | 34 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:15.11 | |
28 | 254 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:15.23 | |
29 | 5 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 1:15.59 | |
30 | 508 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:15.59 | |
31 | 321 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 50 m | 1:15.61 | |
32 | 67 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 1:15.81 | |
33 | 236 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:16.32 | |
34 | 65 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 1:16.35 | |
35 | 134 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:16.61 | |
36 | 285 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:16.81 | |
37 | 297 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 50 m | 1:16.84 | |
38 | 339 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:17.09 | |
39 | 85 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 50 m | 1:17.27 | |
40 | 185 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 1:17.46 | |
41 | 469 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 1:17.66 | |
42 | 183 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 1:18.07 | |
43 | 408 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 1:18.19 | |
44 | 42 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 50 m | 1:18.72 | |
45 | 167 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:19.04 | |
46 | 448 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 1:19.28 | |
47 | 435 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 1:19.35 | |
48 | 157 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 50 m | 1:20.16 | |
49 | 507 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 1:20.16 | |
50 | 13 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 1:20.18 | |
51 | 209 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:20.51 | |
52 | 431 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 50 m | 1:20.91 | |
53 | 111 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:21.49 | |
54 | 228 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 1:22.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:25.63 | |
2 | 308 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:25.63 | |
3 | 141 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:26.25 | |
4 | 315 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:27.93 | |
5 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:28.50 | |
6 | 239 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:28.55 | |
7 | 341 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:29.53 | |
8 | 397 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 2:29.56 | |
9 | 472 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:29.87 | |
10 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:30.78 | |
11 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 2:32.54 | |
12 | 426 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 2:32.61 | |
13 | 478 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 2:32.72 | |
14 | 250 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:33.36 | |
15 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:33.53 | |
16 | 446 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:33.69 | |
17 | 349 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:34.03 | |
18 | 54 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 2:34.18 | |
19 | 25 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:34.29 | |
20 | 213 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 2:34.40 | |
21 | 417 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 2:35.08 | |
22 | 165 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:35.54 | |
23 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:35.77 | |
24 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:35.88 | |
25 | 467 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:35.99 | |
26 | 419 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 2:36.25 | |
27 | 58 | Laursen Caroline | 2002 | ESBJERG | 0224AW | 50 m | 2:36.48 | |
28 | 242 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:36.55 | |
29 | 313 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:36.63 | |
30 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 2:36.70 | |
31 | 425 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:36.90 | |
32 | 406 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 2:37.49 | |
33 | 283 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:37.52 | |
34 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:37.84 | |
35 | 451 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 2:37.96 | |
36 | 208 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 2:38.00 | |
37 | 470 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:38.28 | |
38 | 148 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 2:38.33 | |
39 | 325 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 2:38.86 | |
40 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 2:38.94 | |
41 | 359 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 50 m | 2:39.28 | |
42 | 7 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 2:39.36 | |
43 | 43 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 50 m | 2:39.98 | |
44 | 348 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:40.33 | |
45 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 2:40.49 | |
46 | 81 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 2:40.71 | |
47 | 75 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:40.73 | |
48 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:40.97 | |
49 | 318 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | 2:41.31 | |
50 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 2:42.68 | |
51 | 97 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 2:42.77 | |
52 | 104 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 2:42.97 | |
53 | 121 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 2:43.03 | |
54 | 106 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 2:43.50 | |
55 | 337 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 2:44.30 | |
56 | 368 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 2:44.67 | |
57 | 44 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 50 m | 2:44.93 | |
58 | 432 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 2:45.11 | |
59 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:45.27 | |
60 | 9 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 2:45.67 | |
61 | 80 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:45.89 | |
62 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:46.02 | |
63 | 460 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 50 m | 2:46.13 | |
64 | 12 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 2:46.23 | |
65 | 199 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 2:46.43 | |
66 | 253 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 2:46.97 | |
67 | 418 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 2:47.20 | |
68 | 109 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 2:47.77 | |
69 | 29 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:47.92 | |
70 | 229 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 2:48.18 | |
71 | 366 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 2:48.33 | |
72 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 50 m | 2:49.81 | |
73 | 371 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 50 m | 2:51.91 | |
74 | 416 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 2:55.04 | |
75 | 326 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 2:56.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:10.65 | |
2 | 280 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:11.69 | |
3 | 142 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 2:14.52 | |
4 | 336 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 2:14.92 | |
5 | 353 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:15.33 | |
6 | 181 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 2:16.02 | |
7 | 487 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:16.43 | |
8 | 421 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 2:17.53 | |
9 | 82 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:17.71 | |
10 | 20 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:18.55 | |
11 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 2:18.75 | |
12 | 485 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:18.85 | |
13 | 86 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 50 m | 2:19.32 | |
14 | 135 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 2:19.32 | |
15 | 491 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 2:19.39 | |
16 | 455 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 2:19.55 | |
17 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:19.97 | |
18 | 346 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 2:20.84 | |
19 | 452 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 2:21.04 | |
20 | 160 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 50 m | 2:21.66 | |
21 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 2:22.71 | |
22 | 85 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 50 m | 2:22.84 | |
23 | 312 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:23.36 | |
24 | 236 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:24.25 | |
25 | 436 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 2:24.66 | |
26 | 459 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 2:24.70 | |
27 | 108 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 2:24.76 | |
28 | 258 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 2:25.26 | |
29 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 2:26.39 | |
30 | 234 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:27.38 | |
31 | 171 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:27.51 | |
32 | 297 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 50 m | 2:27.60 | |
33 | 289 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:27.76 | |
34 | 461 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 50 m | 2:27.76 | |
35 | 211 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 2:28.00 | |
36 | 405 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 2:29.28 | |
37 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:30.21 | |
38 | 184 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:31.10 | |
39 | 434 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 2:31.20 | |
40 | 50 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 2:31.22 | |
41 | 190 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 2:35.41 | |
42 | 35 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:37.37 | |
43 | 494 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 2:39.31 | |
44 | 267 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 2:42.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:04.09 | |
2 | 453 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 1:04.72 | |
3 | 232 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:05.58 | |
4 | 427 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 1:05.85 | |
5 | 294 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 1:05.92 | |
6 | 274 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:06.02 | |
7 | 120 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 1:06.19 | |
8 | 212 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 1:06.63 | |
9 | 355 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:07.40 | |
10 | 275 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:08.15 | |
11 | 170 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:08.57 | |
12 | 169 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:09.07 | |
13 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:09.21 | |
14 | 223 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 1:09.45 | |
15 | 430 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 1:09.75 | |
16 | 483 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 1:09.83 | |
17 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:10.05 | |
18 | 71 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 1:10.06 | |
19 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:10.14 | |
20 | 219 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 1:10.34 | |
21 | 462 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 50 m | 1:10.53 | |
22 | 57 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 1:10.62 | |
23 | 137 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 1:10.67 | |
24 | 98 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:10.76 | |
25 | 333 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 50 m | 1:11.14 | |
26 | 110 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:11.30 | |
27 | 478 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:11.34 | |
28 | 464 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 50 m | 1:11.54 | |
29 | 331 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:11.66 | |
30 | 78 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:11.96 | |
31 | 401 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 1:12.03 | |
32 | 7 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 1:12.06 | |
33 | 457 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:12.42 | |
34 | 470 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:12.47 | |
35 | 454 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 1:12.51 | |
36 | 486 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 1:12.62 | |
37 | 16 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:12.70 | |
38 | 334 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:12.80 | |
39 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 50 m | 1:13.03 | |
40 | 164 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 1:13.19 | |
41 | 456 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:13.45 | |
42 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:13.81 | |
43 | 73 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:13.84 | |
44 | 495 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 1:13.87 | |
45 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 1:13.94 | |
46 | 468 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 50 m | 1:13.99 | |
47 | 32 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:14.02 | |
48 | 276 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:14.03 | |
49 | 129 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 1:14.11 | |
50 | 148 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 1:14.25 | |
51 | 80 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 1:14.34 | |
52 | 155 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 50 m | 1:14.45 | |
53 | 175 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 50 m | 1:14.55 | |
54 | 180 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 1:14.87 | |
55 | 139 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:14.98 | |
56 | 403 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:14.99 | |
57 | 62 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:15.04 | |
58 | 422 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 1:15.18 | |
59 | 447 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 1:15.89 | |
60 | 309 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 1:15.90 | |
61 | 60 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 1:16.07 | |
62 | 38 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:16.15 | |
63 | 31 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:16.16 | |
64 | 217 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 1:16.74 | |
65 | 127 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 1:17.30 | |
66 | 418 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 1:17.47 | |
67 | 400 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 50 m | 1:17.90 | |
68 | 277 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:17.97 | |
69 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 50 m | 1:18.30 | |
70 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:18.31 | |
71 | 208 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:18.33 | |
72 | 229 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 1:18.39 | |
73 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 1:18.72 | |
74 | 432 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:18.72 | |
75 | 100 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:18.75 | |
76 | 226 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:19.15 | |
77 | 311 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:19.31 | |
78 | 298 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 50 m | 1:19.65 | |
79 | 282 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 1:19.98 | |
80 | 240 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:20.50 | |
81 | 244 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 1:22.16 | |
82 | 56 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 1:22.27 | |
83 | 158 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 50 m | 1:22.38 | |
84 | 210 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:23.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 56.82 | |
2 | 503 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 58.53 | |
3 | 466 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 58.79 | |
4 | 343 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 59.02 | |
5 | 225 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 59.68 | |
6 | 51 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 59.69 | |
7 | 264 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 59.83 | |
8 | 77 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 1:00.03 | |
9 | 399 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 50 m | 1:00.48 | |
10 | 280 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:00.73 | |
11 | 6 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 1:00.92 | |
12 | 506 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 1:01.07 | |
13 | 458 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 50 m | 1:01.10 | |
14 | 93 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:01.17 | |
15 | 320 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 1:01.22 | |
16 | 339 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:01.37 | |
17 | 409 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 1:01.49 | |
18 | 116 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 1:01.53 | |
19 | 115 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 1:01.58 | |
20 | 266 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 1:01.65 | |
21 | 221 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 1:01.80 | |
22 | 338 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 1:02.01 | |
23 | 66 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 1:02.06 | |
24 | 492 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:02.19 | |
25 | 99 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 1:02.25 | |
26 | 8 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 1:02.34 | |
27 | 172 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:02.35 | |
28 | 37 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:02.58 | |
29 | 372 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 1:03.08 | |
30 | 243 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 1:03.11 | |
31 | 186 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 1:03.22 | |
32 | 287 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 1:03.35 | |
33 | 479 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 1:03.35 | |
34 | 245 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 1:03.76 | |
35 | 140 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 1:03.77 | |
36 | 88 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 50 m | 1:03.84 | |
37 | 176 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 1:03.89 | |
38 | 435 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 1:03.95 | |
39 | 83 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 1:04.08 | |
40 | 68 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:04.35 | |
41 | 358 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:04.56 | |
42 | 254 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 1:04.84 | |
43 | 445 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 50 m | 1:04.95 | |
44 | 218 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 1:05.21 | |
45 | 241 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:05.25 | |
46 | 227 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:05.53 | |
47 | 89 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 50 m | 1:05.73 | |
48 | 404 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 50 m | 1:05.74 | |
49 | 346 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:05.78 | |
50 | 103 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 1:05.84 | |
51 | 171 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:05.93 | |
52 | 424 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 1:06.11 | |
53 | 367 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 50 m | 1:06.40 | |
54 | 30 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:06.54 | |
55 | 248 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 1:06.62 | |
56 | 96 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:06.80 | |
57 | 350 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:06.92 | |
58 | 156 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 50 m | 1:06.95 | |
59 | 190 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 50 m | 1:06.97 | |
60 | 461 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 50 m | 1:07.12 | |
61 | 105 | Lange Markus Julian | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 50 m | 1:07.15 | |
62 | 49 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 1:07.36 | |
63 | 233 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:07.52 | |
64 | 179 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 1:07.61 | |
65 | 174 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 50 m | 1:07.66 | |
66 | 53 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 50 m | 1:07.87 | |
67 | 297 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 50 m | 1:07.87 | |
68 | 59 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 1:08.37 | |
69 | 434 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 1:08.81 | |
70 | 184 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:08.83 | |
71 | 270 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 1:08.92 | |
72 | 443 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 1:08.92 | |
73 | 256 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 1:09.03 | |
74 | 130 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 50 m | 1:09.57 | |
75 | 504 | Hansen Oliver Østergaard | 2000 | BRÆDSTRUP | 0029AI | 50 m | 1:09.76 | |
76 | 191 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 1:09.80 | |
77 | 41 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 50 m | 1:09.82 | |
78 | 285 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:13.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:06.78 | ||
2 | 411 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:06.90 | ||
3 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:09.58 | ||
4 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:10.00 | ||
5 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:10.36 | ||
6 | 70 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:10.49 | ||
7 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 4:17.00 | ||
8 | 163 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 4:18.07 | ||
9 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:18.07 | ||
10 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:18.90 | ||
11 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 4:19.82 | ||
12 | 91 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:20.21 | ||
13 | 48 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 50 m | 4:22.30 | ||
14 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:22.34 | ||
15 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 4:22.73 | ||
16 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:24.01 | ||
17 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 4:24.55 | ||
18 | 2 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 50 m | 4:25.62 | ||
19 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 4:26.08 | ||
20 | 499 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:26.20 | ||
21 | 304 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:28.17 | ||
22 | 205 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:30.43 | ||
23 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:37.17 | ||
24 | 101 | Herlev Piger 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 4:44.73 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:06.78 | ||
2 | 411 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:06.90 | ||
3 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:09.58 | ||
4 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:10.00 | ||
5 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:10.36 | ||
6 | 70 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:10.49 | ||
7 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 4:17.00 | ||
8 | 163 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 4:18.07 | ||
9 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:18.07 | ||
10 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:18.90 | ||
11 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 4:19.82 | ||
12 | 91 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:20.21 | ||
13 | 48 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 50 m | 4:22.30 | ||
14 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:22.34 | ||
15 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 4:22.73 | ||
16 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:24.01 | ||
17 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 4:24.55 | ||
18 | 2 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 50 m | 4:25.62 | ||
19 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 4:26.08 | ||
20 | 499 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:26.20 | ||
21 | 304 | Kvik Piger 2 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:28.17 | ||
22 | 205 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:30.43 | ||
23 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:37.17 | ||
24 | 101 | Herlev Piger 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 4:44.73 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Esbjerg Drenge | 1999 | ESBJERG | 50 m | 3:37.71 | ||
2 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:42.07 | ||
3 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 3:43.80 | ||
4 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 3:43.80 | ||
5 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 3:45.22 | ||
6 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 3:45.40 | ||
7 | 69 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 3:46.62 | ||
8 | 497 | Vat-Cph Boys 2 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:49.75 | ||
9 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 3:50.02 | ||
10 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 3:50.75 | ||
11 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 3:50.95 | ||
12 | 131 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 50 m | 3:50.98 | ||
13 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 3:52.47 | ||
14 | 64 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 50 m | 3:56.00 | ||
15 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 3:57.99 | ||
16 | 505 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 3:58.64 | ||
17 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 3:59.00 | ||
18 | 1 | Agf Drenge 1 | 1999 | AGF | 50 m | 4:00.50 | ||
19 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 4:00.95 | ||
20 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:01.05 | ||
21 | 230 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 4:03.18 | ||
22 | 39 | Haslev Drenge | 2000 | HASLEV | 50 m | 4:03.88 | ||
23 | 410 | Aalborg Drenge 1 | 1999 | AALBORG | 50 m | 4:04.09 | ||
24 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 4:12.37 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Esbjerg Drenge | 1999 | ESBJERG | 50 m | 3:37.71 | ||
2 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:42.07 | ||
3 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 3:43.80 | ||
4 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 3:43.80 | ||
5 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 3:45.22 | ||
6 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 3:45.40 | ||
7 | 69 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 3:46.62 | ||
8 | 497 | Vat-Cph Boys 2 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:49.75 | ||
9 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 3:50.02 | ||
10 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 3:50.75 | ||
11 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 3:50.95 | ||
12 | 131 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 50 m | 3:50.98 | ||
13 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 3:52.47 | ||
14 | 64 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 50 m | 3:56.00 | ||
15 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 3:57.99 | ||
16 | 505 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 3:58.64 | ||
17 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 3:59.00 | ||
18 | 1 | Agf Drenge 1 | 1999 | AGF | 50 m | 4:00.50 | ||
19 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 4:00.95 | ||
20 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:01.05 | ||
21 | 230 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 4:03.18 | ||
22 | 39 | Haslev Drenge | 2000 | HASLEV | 50 m | 4:03.88 | ||
23 | 410 | Aalborg Drenge 1 | 1999 | AALBORG | 50 m | 4:04.09 | ||
24 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 4:12.37 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 19, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 27.73 | |
2 | 14 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 27.74 | |
3 | 120 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 27.78 | |
4 | 355 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 27.83 | |
5 | 453 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 27.84 | |
6 | 397 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 27.94 | |
7 | 71 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 28.01 | |
8 | 446 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 28.18 | |
9 | 413 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 28.50 | |
10 | 275 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 28.55 | |
11 | 398 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 50 m | 28.56 | |
12 | 332 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 28.60 | |
13 | 437 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 28.61 | |
14 | 197 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 28.63 | |
15 | 291 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 28.63 | |
16 | 16 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 28.70 | |
17 | 238 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 28.71 | |
18 | 308 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 28.78 | |
19 | 255 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 28.85 | |
20 | 426 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 28.94 | |
21 | 290 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 29.02 | |
22 | 92 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 29.03 | |
23 | 32 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 29.14 | |
24 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 29.14 | |
25 | 126 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 29.16 | |
26 | 62 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 29.17 | |
27 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 29.17 | |
28 | 403 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 29.23 | |
29 | 3 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 29.31 | |
30 | 72 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 29.31 | |
31 | 110 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 29.32 | |
32 | 288 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 29.33 | |
33 | 447 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 50 m | 29.36 | |
34 | 486 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 29.45 | |
35 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 29.48 | |
36 | 57 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 29.50 | |
37 | 470 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.50 | |
38 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 29.54 | |
39 | 98 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 29.56 | |
40 | 276 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 29.61 | |
41 | 208 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 29.63 | |
42 | 79 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 29.65 | |
43 | 168 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 29.65 | |
44 | 139 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 29.67 | |
45 | 165 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 29.75 | |
46 | 192 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 29.76 | |
47 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 29.77 | |
48 | 273 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 29.77 | |
49 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 29.78 | |
50 | 296 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 50 m | 29.81 | |
51 | 467 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 29.82 | |
52 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 29.84 | |
53 | 463 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 50 m | 29.92 | |
54 | 76 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 29.93 | |
55 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 29.97 | |
56 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 29.98 | |
57 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 29.99 | |
58 | 148 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 30.00 | |
59 | 250 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 30.00 | |
60 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 30.01 | |
61 | 80 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 30.10 | |
62 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 30.14 | |
63 | 121 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 30.18 | |
64 | 9 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 30.21 | |
65 | 100 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 30.22 | |
66 | 428 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 30.32 | |
67 | 213 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 30.38 | |
68 | 429 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 50 m | 30.40 | |
69 | 480 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 30.54 | |
70 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 30.59 | |
71 | 229 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 30.75 | |
72 | 425 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 30.76 | |
73 | 58 | Laursen Caroline | 2002 | ESBJERG | 0224AW | 50 m | 30.79 | |
74 | 400 | Nielsen Astrid | 2002 | TRITON V | 0276AO | 50 m | 30.80 | |
75 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 30.83 | |
76 | 282 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 30.87 | |
77 | 158 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 50 m | 30.91 | |
78 | 97 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 30.92 | |
79 | 495 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 30.97 | |
80 | 215 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 30.98 | |
81 | 104 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 31.02 | |
82 | 357 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 50 m | 31.06 | |
83 | 199 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 31.07 | |
84 | 311 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 31.13 | |
85 | 216 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | NNGU | 0262AR | 50 m | 31.14 | |
86 | 493 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 50 m | 31.46 | |
87 | 322 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 31.52 | |
88 | 464 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 50 m | 31.89 | |
89 | 224 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 32.53 | |
90 | 26 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 50 m | 32.54 | |
91 | 44 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 50 m | 32.90 | |
92 | 510 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 50 m | 33.38 | |
93 | 117 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 50 m | 33.42 | |
94 | 214 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 50 m | 33.59 | |
95 | 318 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | 33.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 473 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 24.34 | |
2 | 280 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 24.50 | |
3 | 195 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 24.59 | |
4 | 502 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 24.69 | |
5 | 36 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 25.15 | |
6 | 458 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 50 m | 25.30 | |
7 | 503 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 25.32 | |
8 | 264 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 25.35 | |
9 | 252 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 25.37 | |
10 | 245 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 25.53 | |
11 | 51 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 25.57 | |
12 | 161 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 50 m | 25.68 | |
13 | 88 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 50 m | 25.78 | |
14 | 487 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 25.79 | |
15 | 465 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 50 m | 25.86 | |
16 | 118 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 25.88 | |
17 | 187 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 25.89 | |
18 | 440 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 25.89 | |
19 | 314 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 25.90 | |
20 | 421 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 25.90 | |
21 | 160 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 50 m | 26.02 | |
22 | 452 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 26.05 | |
23 | 172 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 26.06 | |
24 | 490 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 26.07 | |
25 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 26.13 | |
26 | 85 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 50 m | 26.15 | |
27 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 26.19 | |
28 | 83 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 26.20 | |
29 | 68 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 26.22 | |
30 | 436 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 26.28 | |
31 | 30 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 26.30 | |
32 | 66 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 26.41 | |
33 | 256 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 26.42 | |
34 | 258 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 26.42 | |
35 | 316 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 26.43 | |
36 | 310 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 26.45 | |
37 | 266 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 26.52 | |
38 | 287 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 26.52 | |
39 | 324 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 26.59 | |
40 | 82 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 26.60 | |
41 | 77 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 26.61 | |
42 | 114 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 26.64 | |
43 | 135 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 26.66 | |
44 | 87 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 50 m | 26.67 | |
45 | 272 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 26.68 | |
46 | 445 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 50 m | 26.68 | |
47 | 323 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 26.72 | |
48 | 449 | Hougaard Andreas | 2000 | AUNING | 0007AO | 50 m | 26.78 | |
49 | 90 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 50 m | 26.85 | |
50 | 207 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 26.89 | |
51 | 8 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 26.91 | |
52 | 19 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 26.91 | |
53 | 227 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 26.91 | |
54 | 346 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 26.93 | |
55 | 243 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 26.95 | |
56 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 26.95 | |
57 | 209 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 26.98 | |
58 | 408 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 27.00 | |
59 | 65 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 50 m | 27.03 | |
60 | 133 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 27.05 | |
61 | 338 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 27.05 | |
62 | 176 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 27.06 | |
63 | 99 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 27.08 | |
64 | 455 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 27.08 | |
65 | 491 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 27.16 | |
66 | 49 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 27.20 | |
67 | 40 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 50 m | 27.24 | |
68 | 233 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 27.34 | |
69 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 27.37 | |
70 | 211 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 27.48 | |
71 | 108 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 27.56 | |
72 | 247 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 27.64 | |
73 | 347 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 27.67 | |
74 | 481 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 27.67 | |
75 | 335 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 27.73 | |
76 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 27.77 | |
77 | 402 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 28.10 | |
78 | 509 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 28.12 | |
79 | 167 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 28.29 | |
80 | 488 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 28.53 | |
81 | 67 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 50 m | 28.58 | |
82 | 41 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 50 m | 28.59 | |
83 | 196 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 28.77 | |
84 | 267 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 28.80 | |
85 | 448 | Hansen Thorbjørn Udby | 2000 | AUNING | 0017AO | 50 m | 28.81 | |
86 | 508 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 28.81 | |
87 | 134 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 29.00 | |
88 | 507 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 29.60 | |
89 | 321 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 50 m | 29.93 | |
90 | 469 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 50 m | 30.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 21, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:21.20 | |
2 | 274 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:24.97 | |
3 | 170 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:26.62 | |
4 | 232 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:26.97 | |
5 | 453 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:27.16 | |
6 | 427 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 2:27.55 | |
7 | 294 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 2:29.44 | |
8 | 212 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 2:30.24 | |
9 | 271 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:33.28 | |
10 | 141 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:34.24 | |
11 | 180 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 2:36.66 | |
12 | 223 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 2:36.98 | |
13 | 331 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:37.57 | |
14 | 483 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:38.28 | |
15 | 57 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 2:38.31 | |
16 | 333 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 50 m | 2:38.53 | |
17 | 401 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 50 m | 2:39.55 | |
18 | 334 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:40.79 | |
19 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:41.18 | |
20 | 137 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:43.45 | |
21 | 348 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:43.69 | |
22 | 164 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:44.32 | |
23 | 33 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:44.64 | |
24 | 454 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 2:45.68 | |
25 | 309 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 2:45.98 | |
26 | 430 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 2:47.86 | |
27 | 468 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH-MK | 0288AL | 50 m | 2:47.93 | |
28 | 217 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 2:47.97 | |
29 | 226 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:48.03 | |
30 | 129 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:48.27 | |
31 | 341 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:48.43 | |
32 | 246 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 2:48.87 | |
33 | 38 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 2:48.98 | |
34 | 73 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:49.92 | |
35 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:49.97 | |
36 | 495 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:49.97 | |
37 | 127 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:50.17 | |
38 | 457 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:50.59 | |
39 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:50.60 | |
40 | 175 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 50 m | 2:51.30 | |
41 | 418 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 2:52.21 | |
42 | 422 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 2:53.09 | |
43 | 277 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:53.49 | |
44 | 31 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:53.71 | |
45 | 414 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:56.92 | |
46 | 311 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 2:57.63 | |
47 | 60 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 2:57.76 | |
48 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 50 m | 2:58.62 | |
49 | 240 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:59.91 | |
50 | 12 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:00.65 | |
51 | 282 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 3:01.28 | |
52 | 56 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 3:03.87 | |
53 | 477 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 50 m | 3:03.90 | |
54 | 229 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 3:04.04 | |
55 | 244 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 3:04.09 | |
56 | 17 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:04.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 22, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 2:05.80 | |
2 | 466 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 2:11.30 | |
3 | 343 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:11.78 | |
4 | 503 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 2:11.96 | |
5 | 225 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:12.47 | |
6 | 264 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:14.89 | |
7 | 116 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 2:15.17 | |
8 | 409 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 2:15.35 | |
9 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 2:15.50 | |
10 | 339 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:16.70 | |
11 | 6 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 2:17.75 | |
12 | 506 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 2:17.91 | |
13 | 399 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 50 m | 2:18.08 | |
14 | 479 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:18.61 | |
15 | 492 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:18.63 | |
16 | 115 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 50 m | 2:18.89 | |
17 | 320 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 2:19.91 | |
18 | 221 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 2:20.29 | |
19 | 66 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:20.73 | |
20 | 241 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 2:21.04 | |
21 | 266 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:22.23 | |
22 | 286 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:22.50 | |
23 | 243 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 2:22.51 | |
24 | 179 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 2:22.57 | |
25 | 103 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:23.01 | |
26 | 186 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 2:23.11 | |
27 | 353 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:25.20 | |
28 | 140 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 2:25.22 | |
29 | 435 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 2:25.33 | |
30 | 372 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 2:25.35 | |
31 | 350 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:26.24 | |
32 | 119 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 2:26.35 | |
33 | 173 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | 2:26.43 | |
34 | 289 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:26.96 | |
35 | 59 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:27.88 | |
36 | 367 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 50 m | 2:28.00 | |
37 | 96 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:28.23 | |
38 | 299 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 50 m | 2:28.69 | |
39 | 475 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 2:29.50 | |
40 | 156 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 50 m | 2:30.46 | |
41 | 345 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:30.55 | |
42 | 218 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 2:30.84 | |
43 | 248 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:31.48 | |
44 | 93 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:31.52 | |
45 | 404 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 50 m | 2:31.92 | |
46 | 279 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 2:32.52 | |
47 | 494 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 2:33.31 | |
48 | 138 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 2:33.50 | |
49 | 191 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 2:34.51 | |
50 | 443 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:35.33 | |
51 | 142 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 2:36.82 | |
52 | 424 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 2:37.50 | |
53 | 41 | Dynesen Jakob | 2000 | HASLEV | 0001AJ | 50 m | 2:38.53 | |
54 | 53 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 50 m | 2:38.84 | |
55 | 270 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 2:39.25 | |
56 | 35 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:39.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 23, 4x200m IM Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 9:59.99 | ||
2 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 10:04.00 | ||
3 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 10:11.83 | ||
4 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 10:32.51 | ||
5 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 10:32.68 | ||
6 | 263 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 50 m | 10:40.00 | ||
7 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 10:40.20 | ||
8 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 10:42.00 | ||
9 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 10:42.17 | ||
10 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 10:43.20 | ||
11 | 231 | Roskilde Piger 2 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 10:44.03 | ||
12 | 91 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 10:52.42 | ||
13 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 10:55.81 | ||
14 | 163 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 10:56.25 | ||
15 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 10:57.50 | ||
16 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 10:57.78 | ||
17 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 11:05.35 | ||
18 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 11:13.34 | ||
19 | 2 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 50 m | 11:13.94 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 23, 4x200m IM Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 9:59.99 | ||
2 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 10:04.00 | ||
3 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 10:11.83 | ||
4 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 10:32.51 | ||
5 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 10:32.68 | ||
6 | 263 | Sigma Piger 2 | 2001 | SIGMA | 50 m | 10:40.00 | ||
7 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 10:40.20 | ||
8 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 10:42.00 | ||
9 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 10:42.17 | ||
10 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 10:43.20 | ||
11 | 231 | Roskilde Piger 2 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 10:44.03 | ||
12 | 91 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 10:52.42 | ||
13 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 10:55.81 | ||
14 | 163 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 10:56.25 | ||
15 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 10:57.50 | ||
16 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 10:57.78 | ||
17 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 11:05.35 | ||
18 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 11:13.34 | ||
19 | 2 | Agf Piger 1 | 2001 | AGF | 50 m | 11:13.94 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 24, 4x200m IM Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 8:48.24 | ||
2 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 9:00.00 | ||
3 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 9:10.30 | ||
4 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 9:10.32 | ||
5 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 9:24.25 | ||
6 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 9:27.24 | ||
7 | 302 | Kvik Drenge | 1999 | KVIK | 50 m | 9:30.60 | ||
8 | 178 | Drenge Kalundborg | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 9:36.00 | ||
9 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 9:45.04 | ||
10 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 9:45.39 | ||
11 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 9:50.27 | ||
12 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 9:50.98 | ||
13 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 9:58.38 | ||
14 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 10:05.02 | ||
15 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 10:06.48 | ||
16 | 410 | Aalborg Drenge 1 | 1999 | AALBORG | 50 m | 10:07.11 | ||
17 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 10:13.57 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 24, 4x200m IM Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 8:48.24 | ||
2 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 9:00.00 | ||
3 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 9:10.30 | ||
4 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 9:10.32 | ||
5 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 9:24.25 | ||
6 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 9:27.24 | ||
7 | 302 | Kvik Drenge | 1999 | KVIK | 50 m | 9:30.60 | ||
8 | 178 | Drenge Kalundborg | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 9:36.00 | ||
9 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 9:45.04 | ||
10 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 9:45.39 | ||
11 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 9:50.27 | ||
12 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 9:50.98 | ||
13 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 9:58.38 | ||
14 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 10:05.02 | ||
15 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 10:06.48 | ||
16 | 410 | Aalborg Drenge 1 | 1999 | AALBORG | 50 m | 10:07.11 | ||
17 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 10:13.57 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 25, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 9:22.84 | |
2 | 413 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 9:27.66 | |
3 | 355 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 9:32.89 | |
4 | 168 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 9:33.17 | |
5 | 307 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 9:34.40 | |
6 | 274 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 9:34.47 | |
7 | 238 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 9:38.22 | |
8 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 9:38.43 | |
9 | 332 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 9:39.48 | |
10 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 9:40.22 | |
11 | 407 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 9:41.48 | |
12 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 9:42.03 | |
13 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 9:43.25 | |
14 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 9:44.08 | |
15 | 219 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 9:46.27 | |
16 | 291 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 9:52.02 | |
17 | 14 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 9:53.43 | |
18 | 76 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 9:57.33 | |
19 | 313 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 9:57.53 | |
20 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 9:59.35 | |
21 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 9:59.58 | |
22 | 54 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 9:59.71 | |
23 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 10:00.57 | |
24 | 128 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 10:01.49 | |
25 | 235 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 10:01.51 | |
26 | 239 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 10:01.71 | |
27 | 75 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 10:03.01 | |
28 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 10:03.02 | |
29 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 10:05.49 | |
30 | 33 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 10:07.31 | |
31 | 79 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 10:12.14 | |
32 | 253 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 10:13.99 | |
33 | 439 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 10:14.10 | |
34 | 152 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 50 m | 10:14.12 | |
35 | 325 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 10:14.13 | |
36 | 81 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 10:17.40 | |
37 | 159 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 50 m | 10:17.90 | |
38 | 27 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 10:17.91 | |
39 | 43 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 50 m | 10:20.02 | |
40 | 18 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 10:22.05 | |
41 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 10:24.71 | |
42 | 309 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 10:30.78 | |
43 | 22 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 10:34.76 | |
44 | 471 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 50 m | 10:35.18 | |
45 | 226 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 10:38.47 | |
46 | 217 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 10:43.85 | |
47 | 414 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 10:46.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 25, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 9:22.84 | |
2 | 413 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 9:27.66 | |
3 | 355 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 9:32.89 | |
4 | 168 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 9:33.17 | |
5 | 307 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 9:34.40 | |
6 | 274 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 9:34.47 | |
7 | 238 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 9:38.22 | |
8 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 9:38.43 | |
9 | 332 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 9:39.48 | |
10 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 9:40.22 | |
11 | 407 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 9:41.48 | |
12 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 9:42.03 | |
13 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 9:43.25 | |
14 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 9:44.08 | |
15 | 219 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 9:46.27 | |
16 | 291 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 9:52.02 | |
17 | 14 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 9:53.43 | |
18 | 76 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 9:57.33 | |
19 | 313 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 9:57.53 | |
20 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 9:59.35 | |
21 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 9:59.58 | |
22 | 54 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 9:59.71 | |
23 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 10:00.57 | |
24 | 128 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 10:01.49 | |
25 | 235 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 10:01.51 | |
26 | 239 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 10:01.71 | |
27 | 75 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 10:03.01 | |
28 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 10:03.02 | |
29 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 10:05.49 | |
30 | 33 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 10:07.31 | |
31 | 79 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 10:12.14 | |
32 | 253 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 10:13.99 | |
33 | 439 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 10:14.10 | |
34 | 152 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 50 m | 10:14.12 | |
35 | 325 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 10:14.13 | |
36 | 81 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 50 m | 10:17.40 | |
37 | 159 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 50 m | 10:17.90 | |
38 | 27 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 10:17.91 | |
39 | 43 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 50 m | 10:20.02 | |
40 | 18 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 10:22.05 | |
41 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 10:24.71 | |
42 | 309 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 10:30.78 | |
43 | 22 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 10:34.76 | |
44 | 471 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 50 m | 10:35.18 | |
45 | 226 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 10:38.47 | |
46 | 217 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 10:43.85 | |
47 | 414 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 10:46.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 26, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 16:14.76 | |
2 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 16:30.00 | |
3 | 490 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 16:42.98 | |
4 | 323 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 16:43.41 | |
5 | 324 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 16:47.18 | |
6 | 479 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 17:08.17 | |
7 | 248 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 17:14.43 | |
8 | 10 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 17:14.83 | |
9 | 173 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | 17:29.77 | |
10 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 17:37.50 | |
11 | 317 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 17:38.43 | |
12 | 345 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 17:38.77 | |
13 | 151 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 50 m | 17:48.12 | |
14 | 441 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 17:48.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 26, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 16:14.76 | |
2 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 16:30.00 | |
3 | 490 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 16:42.98 | |
4 | 323 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 16:43.41 | |
5 | 324 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 16:47.18 | |
6 | 479 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 17:08.17 | |
7 | 248 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 17:14.43 | |
8 | 10 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 17:14.83 | |
9 | 173 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | 17:29.77 | |
10 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 17:37.50 | |
11 | 317 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 17:38.43 | |
12 | 345 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 17:38.77 | |
13 | 151 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 50 m | 17:48.12 | |
14 | 441 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 17:48.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 29 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:25.35 | |
2 | 305 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:26.15 | |
3 | 306 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:26.53 | |
4 | 141 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 2:26.96 | |
5 | 271 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:27.00 | |
6 | 14 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 2:27.62 | |
7 | 397 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 2:29.87 | |
8 | 427 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 2:30.05 | |
9 | 407 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 2:30.30 | |
10 | 232 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:31.02 | |
11 | 269 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:31.09 | |
12 | 273 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:31.95 | |
13 | 78 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:32.82 | |
14 | 453 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:32.84 | |
15 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 2:33.96 | |
16 | 168 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:34.65 | |
17 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 2:34.69 | |
18 | 110 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 2:34.77 | |
19 | 170 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 2:35.33 | |
20 | 54 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 2:35.47 | |
21 | 288 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:36.00 | |
22 | 275 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 2:36.24 | |
23 | 406 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 2:36.24 | |
24 | 152 | Franow Michelle | 2001 | HORSENS | 0102AH | 50 m | 2:36.28 | |
25 | 32 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 2:36.35 | |
26 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:36.54 | |
27 | 126 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:36.56 | |
28 | 235 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:36.62 | |
29 | 165 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:36.64 | |
30 | 478 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 2:36.90 | |
31 | 76 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 2:37.10 | |
32 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:37.18 | |
33 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 2:37.20 | |
34 | 419 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 2:37.89 | |
35 | 342 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:38.34 | |
36 | 313 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:38.49 | |
37 | 348 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:38.59 | |
38 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:38.61 | |
39 | 164 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 2:39.49 | |
40 | 425 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:39.78 | |
41 | 439 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 50 m | 2:39.92 | |
42 | 430 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 2:40.09 | |
43 | 333 | Castella Caroline Camilla | 2001 | TRITON B | 0144BA | 50 m | 2:40.17 | |
44 | 467 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 2:40.22 | |
45 | 398 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 50 m | 2:40.50 | |
46 | 325 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 2:40.53 | |
47 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 2:40.72 | |
48 | 136 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:40.75 | |
49 | 483 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 2:40.86 | |
50 | 472 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:40.99 | |
51 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:41.01 | |
52 | 242 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:41.13 | |
53 | 4 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 2:41.26 | |
54 | 180 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 2:42.03 | |
55 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:42.07 | |
56 | 16 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:42.13 | |
57 | 283 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:42.14 | |
58 | 25 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:42.32 | |
59 | 155 | Ibsen Sille | 2001 | HORSENS | 0134AU | 50 m | 2:42.41 | |
60 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:42.44 | |
61 | 192 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:42.55 | |
62 | 486 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:42.68 | |
63 | 106 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 2:42.75 | |
64 | 29 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:42.92 | |
65 | 277 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:43.95 | |
66 | 80 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:44.35 | |
67 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:44.51 | |
68 | 349 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:44.52 | |
69 | 480 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 50 m | 2:44.62 | |
70 | 43 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 50 m | 2:44.89 | |
71 | 403 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 2:44.90 | |
72 | 9 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 2:45.46 | |
73 | 113 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 50 m | 2:45.71 | |
74 | 495 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 2:46.06 | |
75 | 414 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:46.43 | |
76 | 73 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:46.49 | |
77 | 432 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 2:46.76 | |
78 | 18 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 2:46.84 | |
79 | 12 | Bast Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 2:47.32 | |
80 | 474 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 50 m | 2:47.76 | |
81 | 129 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:48.13 | |
82 | 369 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:48.49 | |
83 | 175 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 50 m | 2:48.66 | |
84 | 94 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 2:48.67 | |
85 | 104 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 2:49.07 | |
86 | 298 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 50 m | 2:49.25 | |
87 | 464 | Korsgaard Alberte | 2001 | RINGE | 0174AN | 50 m | 2:51.20 | |
88 | 95 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 2:53.74 | |
89 | 21 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | 2:54.09 | |
90 | 216 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | NNGU | 0262AR | 50 m | 2:54.31 | |
91 | 60 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 50 m | 2:54.51 | |
92 | 158 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 50 m | 2:55.35 | |
93 | 301 | Storgaard Anna Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0228AF | 50 m | 2:55.97 | |
94 | 107 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 50 m | 2:57.87 | |
95 | 244 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 50 m | 3:01.08 | |
96 | 433 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 3:02.60 | |
97 | 326 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 3:13.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 50 m | 2:08.67 | |
2 | 195 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 2:10.18 | |
3 | 36 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 2:11.58 | |
4 | 280 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:12.20 | |
5 | 55 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 2:12.38 | |
6 | 320 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 2:15.59 | |
7 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 2:16.51 | |
8 | 161 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 50 m | 2:16.64 | |
9 | 264 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:17.05 | |
10 | 481 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 2:17.30 | |
11 | 353 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 2:17.42 | |
12 | 252 | Isdahl Nikolaj | 1999 | ODDER | 9957AF | 50 m | 2:17.95 | |
13 | 28 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 2:18.36 | |
14 | 266 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:18.48 | |
15 | 338 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:18.55 | |
16 | 506 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 2:19.31 | |
17 | 176 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 2:19.74 | |
18 | 119 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 50 m | 2:19.76 | |
19 | 491 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 2:19.83 | |
20 | 452 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 2:20.15 | |
21 | 339 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:20.61 | |
22 | 20 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 2:20.96 | |
23 | 409 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 2:20.96 | |
24 | 221 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 2:21.51 | |
25 | 352 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:21.56 | |
26 | 66 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:21.98 | |
27 | 138 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 2:22.29 | |
28 | 286 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:22.46 | |
29 | 399 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 50 m | 2:22.53 | |
30 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:22.68 | |
31 | 436 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 2:22.72 | |
32 | 485 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 2:22.72 | |
33 | 82 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 2:22.78 | |
34 | 160 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 50 m | 2:22.96 | |
35 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 2:23.12 | |
36 | 37 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:23.22 | |
37 | 140 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 2:23.63 | |
38 | 289 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:24.12 | |
39 | 243 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 2:24.24 | |
40 | 408 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 2:24.26 | |
41 | 89 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 50 m | 2:24.28 | |
42 | 86 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 50 m | 2:24.30 | |
43 | 423 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 2:24.36 | |
44 | 116 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 50 m | 2:24.37 | |
45 | 34 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:24.93 | |
46 | 63 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:25.01 | |
47 | 10 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 2:25.08 | |
48 | 68 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:25.74 | |
49 | 421 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 2:25.74 | |
50 | 171 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 2:25.83 | |
51 | 310 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:26.35 | |
52 | 299 | Langsted Oliver Phil | 1999 | SVENDBORG | 9925AO | 50 m | 2:26.67 | |
53 | 103 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:26.94 | |
54 | 404 | Mangaard Christian | 1999 | VIBORG | 9915AT | 50 m | 2:27.00 | |
55 | 177 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 50 m | 2:27.05 | |
56 | 297 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 50 m | 2:27.13 | |
57 | 30 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 2:27.17 | |
58 | 179 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 2:27.29 | |
59 | 99 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:27.35 | |
60 | 459 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 2:27.51 | |
61 | 149 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 50 m | 2:28.01 | |
62 | 181 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 2:28.42 | |
63 | 6 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 2:28.50 | |
64 | 258 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 2:28.65 | |
65 | 312 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 2:29.10 | |
66 | 184 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:29.63 | |
67 | 254 | Andresen Benjamin Mads | 2000 | OSK | 0069AJ | 50 m | 2:30.02 | |
68 | 435 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 50 m | 2:30.08 | |
69 | 96 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:30.20 | |
70 | 350 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 2:30.79 | |
71 | 256 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 2:30.80 | |
72 | 185 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:30.97 | |
73 | 156 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 50 m | 2:33.15 | |
74 | 154 | Hansen Nicklas Steen | 1999 | HORSENS | 9905AI | 50 m | 2:33.79 | |
75 | 183 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:36.13 | |
76 | 321 | Bager Frederik Peter | 1999 | SMUT | 9971AQ | 50 m | 2:36.97 | |
77 | 220 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 50 m | 2:37.53 | |
78 | 279 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 2:39.96 | |
79 | 157 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 50 m | 2:40.88 | |
80 | 431 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 50 m | 2:41.82 | |
81 | 5 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 50 m | 2:47.38 | |
82 | 270 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 2:50.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 50 m | 2:08.07 | |
2 | 315 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:09.41 | |
3 | 294 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 2:09.97 | |
4 | 71 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 50 m | 2:10.25 | |
5 | 355 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 2:10.72 | |
6 | 274 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:10.90 | |
7 | 332 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:11.32 | |
8 | 397 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 2:11.59 | |
9 | 307 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 2:11.65 | |
10 | 78 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:11.85 | |
11 | 413 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 2:11.95 | |
12 | 168 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:14.20 | |
13 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 2:14.37 | |
14 | 446 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:14.93 | |
15 | 290 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 2:14.97 | |
16 | 223 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 50 m | 2:15.08 | |
17 | 238 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:15.62 | |
18 | 427 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 2:15.70 | |
19 | 32 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 2:15.95 | |
20 | 426 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 2:16.30 | |
21 | 284 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:16.33 | |
22 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:16.40 | |
23 | 295 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 2:16.76 | |
24 | 15 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:16.94 | |
25 | 72 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 2:16.95 | |
26 | 331 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:17.07 | |
27 | 219 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:17.30 | |
28 | 255 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | OSK | 0196AT | 50 m | 2:17.39 | |
29 | 342 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:17.39 | |
30 | 398 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 50 m | 2:17.49 | |
31 | 291 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:17.60 | |
32 | 275 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 2:17.74 | |
33 | 150 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 50 m | 2:17.89 | |
34 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:17.91 | |
35 | 265 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:18.47 | |
36 | 57 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 50 m | 2:18.91 | |
37 | 462 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 50 m | 2:18.94 | |
38 | 457 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 2:18.97 | |
39 | 470 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:19.11 | |
40 | 126 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 2:19.32 | |
41 | 79 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 2:19.65 | |
42 | 92 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:19.83 | |
43 | 212 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 2:20.34 | |
44 | 75 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 2:20.41 | |
45 | 128 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:20.44 | |
46 | 27 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:20.49 | |
47 | 148 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 2:20.55 | |
48 | 283 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:20.83 | |
49 | 354 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 2:21.01 | |
50 | 136 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 50 m | 2:21.17 | |
51 | 98 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 2:21.93 | |
52 | 58 | Laursen Caroline | 2002 | ESBJERG | 0224AW | 50 m | 2:22.17 | |
53 | 180 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 2:22.23 | |
54 | 80 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 50 m | 2:22.36 | |
55 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 2:22.46 | |
56 | 222 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 50 m | 2:23.06 | |
57 | 428 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 2:23.23 | |
58 | 296 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 50 m | 2:23.31 | |
59 | 137 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 50 m | 2:23.56 | |
60 | 277 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:23.68 | |
61 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:23.83 | |
62 | 43 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 50 m | 2:24.29 | |
63 | 121 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 50 m | 2:24.52 | |
64 | 202 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 50 m | 2:24.52 | |
65 | 73 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:24.95 | |
66 | 159 | Nielsen Mie Buch | 2001 | HORSENS | 0188AH | 50 m | 2:24.96 | |
67 | 253 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 50 m | 2:25.00 | |
68 | 33 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:25.03 | |
69 | 215 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 2:25.15 | |
70 | 22 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 2:25.20 | |
71 | 100 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 2:25.40 | |
72 | 97 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 2:25.42 | |
73 | 129 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:25.60 | |
74 | 282 | Andersen Patricia | 2002 | SLAGELSE | 0294AI | 50 m | 2:25.64 | |
75 | 18 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 2:25.80 | |
76 | 127 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:26.12 | |
77 | 309 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 50 m | 2:26.22 | |
78 | 217 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 2:27.19 | |
79 | 197 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 50 m | 2:27.65 | |
80 | 471 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 50 m | 2:29.01 | |
81 | 31 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 2:31.35 | |
82 | 224 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 50 m | 2:32.53 | |
83 | 319 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 2:33.04 | |
84 | 193 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 50 m | 2:45.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 1:54.09 | |
2 | 55 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 50 m | 1:56.89 | |
3 | 502 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 50 m | 1:57.15 | |
4 | 503 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 1:57.90 | |
5 | 473 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 1:58.15 | |
6 | 324 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 1:58.20 | |
7 | 161 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 50 m | 1:59.15 | |
8 | 264 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 1:59.43 | |
9 | 314 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 1:59.45 | |
10 | 466 | Hansen Marcus Dan | 1999 | VAT CPH-MK | 9965AB | 50 m | 1:59.84 | |
11 | 487 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 2:00.00 | |
12 | 280 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:00.03 | |
13 | 187 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 2:00.59 | |
14 | 19 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 2:00.95 | |
15 | 320 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 50 m | 2:01.63 | |
16 | 37 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:01.66 | |
17 | 490 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 2:01.71 | |
18 | 323 | Gram-Lange Jonas | 1999 | SK-SYD | 9971AD | 50 m | 2:02.12 | |
19 | 310 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:02.22 | |
20 | 458 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 50 m | 2:02.26 | |
21 | 88 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 50 m | 2:02.32 | |
22 | 74 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 2:02.43 | |
23 | 225 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:02.83 | |
24 | 160 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 50 m | 2:03.13 | |
25 | 343 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 2:03.54 | |
26 | 399 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 50 m | 2:03.57 | |
27 | 286 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:03.82 | |
28 | 8 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 2:03.95 | |
29 | 118 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 50 m | 2:04.01 | |
30 | 465 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 50 m | 2:04.56 | |
31 | 287 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 50 m | 2:04.76 | |
32 | 316 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:04.79 | |
33 | 133 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 2:04.89 | |
34 | 221 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 50 m | 2:04.92 | |
35 | 409 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 2:04.95 | |
36 | 442 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:05.08 | |
37 | 347 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:05.70 | |
38 | 345 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 2:05.80 | |
39 | 103 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 2:05.93 | |
40 | 186 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 2:05.93 | |
41 | 479 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 50 m | 2:06.02 | |
42 | 248 | Sørensen Mads | 2000 | OSLF | 0097AC | 50 m | 2:06.24 | |
43 | 132 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 2:06.40 | |
44 | 245 | Bui Andreas | 2000 | OSLF | 0031AJ | 50 m | 2:06.58 | |
45 | 266 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 2:06.95 | |
46 | 174 | Wolf Søren | 2000 | IHF | 0077AL | 50 m | 2:07.04 | |
47 | 317 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:07.06 | |
48 | 83 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 50 m | 2:07.18 | |
49 | 492 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 2:07.30 | |
50 | 10 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 2:07.31 | |
51 | 85 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 50 m | 2:07.43 | |
52 | 176 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 50 m | 2:07.71 | |
53 | 172 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 2:07.85 | |
54 | 236 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:08.40 | |
55 | 45 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 9947AK | 50 m | 2:08.42 | |
56 | 179 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 50 m | 2:08.46 | |
57 | 151 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 50 m | 2:08.70 | |
58 | 196 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 2:08.93 | |
59 | 173 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | IHF | 9985AR | 50 m | 2:08.96 | |
60 | 440 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 2:09.07 | |
61 | 201 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 2:09.36 | |
62 | 256 | Burgaard Malthe | 2000 | OSK | 0071AA | 50 m | 2:09.79 | |
63 | 408 | Reimer Johan | 2000 | SKOVBAKKEN | 0015AH | 50 m | 2:10.70 | |
64 | 207 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 2:11.74 | |
65 | 443 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:11.74 | |
66 | 402 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 50 m | 2:11.76 | |
67 | 211 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 2:11.89 | |
68 | 247 | Rasmussen Christian | 2000 | OSLF | 0039AB | 50 m | 2:11.91 | |
69 | 40 | Compen Emil | 2000 | HASLEV | 0037AC | 50 m | 2:12.14 | |
70 | 181 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 2:12.84 | |
71 | 87 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 50 m | 2:13.87 | |
72 | 105 | Lange Markus Julian | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 50 m | 2:14.23 | |
73 | 364 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 50 m | 2:15.32 | |
74 | 209 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 2:15.79 | |
75 | 13 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 50 m | 2:15.84 | |
76 | 488 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 50 m | 2:16.53 | |
77 | 111 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 2:16.82 | |
78 | 59 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:17.99 | |
79 | 191 | Frandsen Anders Dam | 2000 | KORSØR | 0051AN | 50 m | 2:20.55 | |
80 | 90 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 50 m | 2:24.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:07.21 | |
2 | 308 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:07.38 | |
3 | 273 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:07.78 | |
4 | 125 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:08.64 | |
5 | 141 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:08.90 | |
6 | 437 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 50 m | 1:10.12 | |
7 | 472 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 1:10.16 | |
8 | 397 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 50 m | 1:10.43 | EFT |
9 | 446 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 1:10.86 | |
10 | 242 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 1:10.92 | |
11 | 250 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:11.17 | |
12 | 239 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 1:11.54 | |
13 | 268 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:11.57 | |
14 | 341 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:11.63 | |
15 | 420 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 1:11.65 | |
16 | 478 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:11.71 | |
17 | 153 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 1:11.79 | |
18 | 208 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:11.79 | |
19 | 340 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:11.84 | |
20 | 426 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:11.95 | |
21 | 213 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 1:12.03 | |
22 | 110 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:12.27 | |
23 | 470 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:12.33 | |
24 | 419 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 50 m | 1:12.39 | |
25 | 356 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:12.67 | |
26 | 417 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 50 m | 1:12.69 | |
27 | 165 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:12.71 | |
28 | 54 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 50 m | 1:12.86 | |
29 | 188 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:12.87 | |
30 | 349 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:13.04 | |
31 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:13.04 | |
32 | 276 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:13.12 | |
33 | 370 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 1:13.33 | |
34 | 467 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 50 m | 1:13.50 | |
35 | 148 | Andersen Cecilie B. | 2001 | HORSENS | 0116AI | 50 m | 1:13.52 | |
36 | 425 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 1:13.52 | |
37 | 3 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 50 m | 1:13.71 | |
38 | 16 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:13.81 | |
39 | 406 | Hald Ida Bøgh | 2001 | SKOVBAKKEN | 0184AX | 50 m | 1:13.88 | |
40 | 283 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:14.20 | |
41 | 139 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 50 m | 1:14.29 | |
42 | 451 | Andersen Anna | 2001 | ISHØJ | 0106AI | 50 m | 1:14.65 | |
43 | 29 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:14.69 | |
44 | 313 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:14.72 | |
45 | 462 | Høyer-Nissen Louise | 2001 | RINGE | 0178AO | 50 m | 1:14.88 | |
46 | 463 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 50 m | 1:14.92 | |
47 | 104 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 50 m | 1:14.96 | |
48 | 325 | Hvarre Louise | 2001 | TEMPO | 0156AN | 50 m | 1:14.97 | |
49 | 212 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 50 m | 1:15.18 | |
50 | 170 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 1:15.39 | |
51 | 457 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 1:15.39 | |
52 | 9 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 50 m | 1:16.34 | |
53 | 326 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 50 m | 1:16.38 | |
54 | 58 | Laursen Caroline | 2002 | ESBJERG | 0224AW | 50 m | 1:16.45 | |
55 | 97 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:16.50 | |
56 | 199 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 50 m | 1:16.67 | |
57 | 44 | Mark Carli | 2002 | DURUP | 0216AL | 50 m | 1:16.95 | |
58 | 460 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 50 m | 1:16.97 | |
59 | 288 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:17.25 | |
60 | 109 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:17.33 | |
61 | 415 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:17.37 | |
62 | 298 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 50 m | 1:17.61 | |
63 | 237 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:17.71 | |
64 | 366 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:18.00 | |
65 | 229 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 50 m | 1:18.33 | |
66 | 403 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 50 m | 1:18.34 | |
67 | 337 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:18.35 | |
68 | 416 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:18.57 | |
69 | 363 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 1:18.63 | |
70 | 368 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 50 m | 1:18.96 | |
71 | 210 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 50 m | 1:20.89 | |
72 | 240 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:22.26 | |
73 | 56 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 50 m | 1:24.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 473 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 1:00.43 | |
2 | 195 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:01.04 | |
3 | 206 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 1:01.48 | |
4 | 51 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 50 m | 1:01.95 | |
5 | 280 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:02.21 | |
6 | 336 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:02.39 | |
7 | 487 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 50 m | 1:02.62 | |
8 | 421 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 1:03.42 | |
9 | 20 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:03.48 | |
10 | 161 | Udbye Rasmus | 2000 | HORSENS | 0007AM | 50 m | 1:03.87 | |
11 | 77 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 50 m | 1:03.89 | |
12 | 353 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 1:03.89 | |
13 | 396 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 50 m | 1:03.92 | |
14 | 88 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 50 m | 1:04.13 | |
15 | 485 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:04.19 | |
16 | 346 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:04.28 | |
17 | 142 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 1:04.54 | |
18 | 82 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 1:04.89 | |
19 | 272 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:04.93 | |
20 | 455 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 1:05.22 | |
21 | 251 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 1:05.34 | |
22 | 86 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 50 m | 1:05.39 | |
23 | 135 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 50 m | 1:05.49 | |
24 | 6 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 1:05.50 | |
25 | 491 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 1:05.69 | |
26 | 160 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 50 m | 1:05.71 | |
27 | 181 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 50 m | 1:05.72 | |
28 | 108 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 1:06.01 | |
29 | 465 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 50 m | 1:06.03 | |
30 | 258 | Pedersen Thorstein Godske | 2000 | OSK | 0043AN | 50 m | 1:06.65 | |
31 | 200 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 1:06.72 | |
32 | 452 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHØJ | 0069AI | 50 m | 1:07.14 | |
33 | 459 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 1:07.22 | |
34 | 211 | Hjort Anton Borg | 2000 | LYSENG | 0065AO | 50 m | 1:07.26 | |
35 | 68 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:07.39 | |
36 | 243 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | SLANGERUP | 0073AD | 50 m | 1:07.43 | |
37 | 236 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:07.49 | |
38 | 172 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 1:07.50 | |
39 | 85 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 50 m | 1:07.62 | |
40 | 312 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 1:07.71 | |
41 | 372 | Jørgensen Gustav | 2000 | TVS IF | 0075AP | 50 m | 1:08.26 | |
42 | 436 | Mikkelsen Matthias Bach | 2000 | KOLDING | 0029AM | 50 m | 1:08.48 | |
43 | 50 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 1:08.52 | |
44 | 289 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:08.70 | |
45 | 405 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 50 m | 1:08.70 | |
46 | 297 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 50 m | 1:08.71 | |
47 | 339 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:08.79 | |
48 | 461 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 50 m | 1:08.91 | |
49 | 350 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:09.36 | |
50 | 358 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 1:09.66 | |
51 | 138 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 1:09.91 | |
52 | 184 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:09.98 | |
53 | 409 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 50 m | 1:10.07 | |
54 | 234 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:10.25 | |
55 | 434 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 50 m | 1:10.78 | |
56 | 475 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 1:11.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:56 |
Løb 33, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:30.86 | ||
2 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:31.00 | ||
3 | 411 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:38.74 | ||
4 | 231 | Roskilde Piger 2 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 4:41.21 | ||
5 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:44.34 | ||
6 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:44.80 | ||
7 | 70 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:45.24 | ||
8 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 4:48.00 | ||
9 | 499 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:48.80 | ||
10 | 48 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 50 m | 4:49.20 | ||
11 | 163 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 4:50.72 | ||
12 | 91 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:51.06 | ||
13 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:51.91 | ||
14 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:52.40 | ||
15 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 4:52.79 | ||
16 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:54.00 | ||
17 | 351 | Vest Piger | 2001 | VEST | 50 m | 4:54.77 | ||
18 | 292 | Lf Piger :-) | 2001 | LF-SWIM | 50 m | 4:55.26 | ||
19 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:55.46 | ||
20 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:56.43 | ||
21 | 205 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:57.58 | ||
22 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 5:02.69 | ||
23 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 5:04.48 | ||
24 | 101 | Herlev Piger 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 5:16.25 | ||
25 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 5:28.67 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 33, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Kvik Piger 1 | 2001 | KVIK | 50 m | 4:30.86 | ||
2 | 262 | Sigma Piger 1 | 2001 | SIGMA | 50 m | 4:31.00 | ||
3 | 411 | Aalborg Piger 1 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:38.74 | ||
4 | 231 | Roskilde Piger 2 | 2002 | ROSKILDE | 50 m | 4:41.21 | ||
5 | 329 | Triton Piger 1 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:44.34 | ||
6 | 498 | Vat-Cph Piger 1 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:44.80 | ||
7 | 70 | Gentofte Piger 1 | 2001 | GENTOFTE | 50 m | 4:45.24 | ||
8 | 46 | Elite Swim Vejle | 2001 | ESV | 50 m | 4:48.00 | ||
9 | 499 | Vat-Cph Piger 2 | 2001 | VAT CPH | 50 m | 4:48.80 | ||
10 | 48 | Esbjerg Piger | 2001 | ESBJERG | 50 m | 4:49.20 | ||
11 | 163 | Hvidovre Piger B | 2001 | HVIDOVRE | 50 m | 4:50.72 | ||
12 | 91 | Helsingør Piger | 2001 | HELSINGØR | 50 m | 4:51.06 | ||
13 | 412 | Aalborg Piger 2 | 2001 | AALBORG | 50 m | 4:51.91 | ||
14 | 204 | Lyngby Piger 1 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:52.40 | ||
15 | 146 | Horsens Piger 1 | 2001 | HORSENS | 50 m | 4:52.79 | ||
16 | 11 | Tornado-Tøzerne | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:54.00 | ||
17 | 351 | Vest Piger | 2001 | VEST | 50 m | 4:54.77 | ||
18 | 292 | Lf Piger :-) | 2001 | LF-SWIM | 50 m | 4:55.26 | ||
19 | 24 | Gsc Piger | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 4:55.46 | ||
20 | 330 | Triton Piger 2 | 2001 | TRITON B | 50 m | 4:56.43 | ||
21 | 205 | Lyngby Piger 2 | 2001 | LYNGBY | 50 m | 4:57.58 | ||
22 | 123 | Stm Piger | 2001 | STM | 50 m | 5:02.69 | ||
23 | 361 | Sto Penguins | 2001 | STO | 50 m | 5:04.48 | ||
24 | 101 | Herlev Piger 1 | 2001 | HERLEV | 50 m | 5:16.25 | ||
25 | 147 | Horsens Piger 2 | 2001 | HORSENS | 50 m | 5:28.67 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:55 |
Løb 34, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Esbjerg Drenge | 1999 | ESBJERG | 50 m | 4:00.41 | ||
2 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 4:03.52 | ||
3 | 497 | Vat-Cph Boys 2 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 4:07.41 | ||
4 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:08.34 | ||
5 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 4:08.43 | ||
6 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 4:11.30 | ||
7 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 4:12.26 | ||
8 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 4:12.67 | ||
9 | 69 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 4:15.58 | ||
10 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 4:17.61 | ||
11 | 131 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 50 m | 4:18.90 | ||
12 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 4:19.22 | ||
13 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 4:20.72 | ||
14 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 4:22.12 | ||
15 | 1 | Agf Drenge 1 | 1999 | AGF | 50 m | 4:23.69 | ||
16 | 64 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 50 m | 4:24.00 | ||
17 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:25.66 | ||
18 | 505 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 4:25.98 | ||
19 | 178 | Drenge Kalundborg | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 4:26.00 | ||
20 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 4:26.86 | ||
21 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 4:29.93 | ||
22 | 410 | Aalborg Drenge 1 | 1999 | AALBORG | 50 m | 4:30.78 | ||
23 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 4:32.24 | ||
24 | 230 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 4:32.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |
Løb 34, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Esbjerg Drenge | 1999 | ESBJERG | 50 m | 4:00.41 | ||
2 | 496 | Vat-Cph Boys 1 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 4:03.52 | ||
3 | 497 | Vat-Cph Boys 2 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 4:07.41 | ||
4 | 327 | Triton Drenge 1 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:08.34 | ||
5 | 122 | Stm Drenge | 1999 | STM | 50 m | 4:08.43 | ||
6 | 260 | Sigma Drenge 1 | 1999 | SIGMA | 50 m | 4:11.30 | ||
7 | 23 | Gsc Drenge | 1999 | GLADSAXE | 50 m | 4:12.26 | ||
8 | 194 | Lyngby Drenge 1 | 1999 | LYNGBY | 50 m | 4:12.67 | ||
9 | 69 | Gentofte Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 50 m | 4:15.58 | ||
10 | 84 | Hsk Drenge | 1999 | HSK | 50 m | 4:17.61 | ||
11 | 131 | Holbæk Drenge | 1999 | HOLBÆK | 50 m | 4:18.90 | ||
12 | 144 | Horsens Drenge 1 | 1999 | HORSENS | 50 m | 4:19.22 | ||
13 | 145 | Horsens Drenge 2 | 1999 | HORSENS | 50 m | 4:20.72 | ||
14 | 360 | Sto Orcas | 2000 | STO | 50 m | 4:22.12 | ||
15 | 1 | Agf Drenge 1 | 1999 | AGF | 50 m | 4:23.69 | ||
16 | 64 | Frederikssund Drenge | 1999 | FR.SUND | 50 m | 4:24.00 | ||
17 | 328 | Triton Drenge 2 | 1999 | TRITON B | 50 m | 4:25.66 | ||
18 | 505 | Drenge 1 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 50 m | 4:25.98 | ||
19 | 178 | Drenge Kalundborg | 1999 | KALUNDBORG | 50 m | 4:26.00 | ||
20 | 182 | Køge Drenge | 1999 | KØGE | 50 m | 4:26.86 | ||
21 | 438 | Silkeborg Drenge | 1999 | SILKEBORG | 50 m | 4:29.93 | ||
22 | 410 | Aalborg Drenge 1 | 1999 | AALBORG | 50 m | 4:30.78 | ||
23 | 444 | Aarhus Swim Drenge | 1999 | AAS | 50 m | 4:32.24 | ||
24 | 230 | Roskilde Drenge 2 | 2000 | ROSKILDE | 50 m | 4:32.68 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 30 juni 2015 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:36 |