Program for Hillerød Cup 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Heatbegrænsning: ÆNDRET til højst 5 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 4:11.54 | |
2 | 641 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 4:20.05 | |
3 | 526 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 4:21.49 | |
4 | 701 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 4:23.69 | |
5 | 698 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 4:34.82 | |
6 | 685 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 4:40.60 | |
7 | 726 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 4:40.61 | |
8 | 708 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 4:40.79 | |
9 | 853 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 4:42.21 | ||
10 | 802 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 4:43.02 | |
11 | 852 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 4:51.25 | ||
12 | 728 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 4:51.75 | ||
13 | 674 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 5:00.30 | |
14 | 655 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 5:07.11 | |
15 | 813 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 5:07.81 | |
16 | 512 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 5:11.13 | |
17 | 652 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 5:18.30 | |
18 | 680 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 5:21.92 | |
19 | 590 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 5:30.00 | |
20 | 588 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 5:45.68 | |
21 | 592 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 5:57.51 | |
22 | 521 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 5:59.08 | |
23 | 833 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 7:18.09 | |
24 | 535 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:05 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 4 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 684 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 3:48.58 | |
2 | 699 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 3:49.03 | |
3 | 644 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 25 m | 3:56.31 | |
4 | 697 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:00.71 | |
5 | 677 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 4:01.68 | |
6 | 679 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 4:03.57 | |
7 | 504 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 4:06.63 | |
8 | 657 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 4:12.32 | |
9 | 704 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:13.85 | |
10 | 638 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:15.30 | |
11 | 736 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 25 m | 4:15.31 | ||
12 | 672 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 4:20.19 | |
13 | 700 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 4:20.35 | |
14 | 738 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 25 m | 4:28.79 | ||
15 | 805 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 4:31.21 | |
16 | 669 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:34.26 | |
17 | 723 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 4:37.94 | |
18 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 4:49.86 | |
19 | 818 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 4:57.18 | |
20 | 720 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 5:13.72 | |
21 | 820 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 5:20.01 | |
22 | 520 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 5:34.27 | |
23 | 522 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 5:35.30 | |
24 | 532 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
Heatbegrænsning: Højst 4 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 737 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 25 m | 4:45.42 | ||
2 | 656 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 4:54.19 | |
3 | 649 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 4:58.22 | |
4 | 670 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 4:58.44 | |
5 | 735 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 25 m | 5:02.69 | ||
6 | 691 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 5:05.21 | |
7 | 645 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 5:13.76 | |
8 | 722 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 5:18.64 | |
9 | 675 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 5:28.86 | |
10 | 711 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 5:30.00 | |
11 | 678 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 5:31.19 | |
12 | 682 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 5:41.48 | |
13 | 714 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 5:43.43 | |
14 | 707 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 5:49.44 | |
15 | 812 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 5:50.85 | |
16 | 651 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | ||
17 | 662 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
Heatbegrænsning: ÆNDRET til højst 5 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 663 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 4:29.28 | |
2 | 716 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 4:41.87 | |
3 | 727 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 4:45.06 | ||
4 | 650 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 4:46.40 | |
5 | 683 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 4:54.12 | |
6 | 676 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 4:56.11 | |
7 | 718 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 5:03.42 | |
8 | 715 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 5:04.66 | |
9 | 730 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 5:49.75 | ||
10 | 729 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 6:23.01 | ||
11 | 519 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 7:02.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 670 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 33.56 | |
2 | 806 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 34.15 | |
3 | 711 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 35.75 | |
4 | 843 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 38.45 | |
5 | 717 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 38.66 | |
6 | 503 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 40.55 | |
7 | 643 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 40.84 | |
8 | 813 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 42.60 | |
9 | 598 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 43.00 | |
10 | 481 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 43.43 | |
11 | 721 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 50 m | 43.88 | |
12 | 642 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 44.50 | |
13 | 673 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 44.88 | |
14 | 688 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 45.83 | |
15 | 582 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 46.40 | |
16 | 671 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 46.95 | |
17 | 531 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 47.18 | |
18 | 793 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 47.82 | |
19 | 527 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 49.71 | |
20 | 594 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 49.73 | |
21 | 661 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 50.74 | |
22 | 693 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 51.25 | |
23 | 497 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 51.41 | |
24 | 653 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 52.07 | |
25 | 484 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 52.35 | |
26 | 819 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 52.91 | ||
27 | 648 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 53.64 | |
28 | 490 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 55.60 | |
29 | 826 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 58.77 | |
30 | 473 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:01.58 | |
31 | 838 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:05.01 | ||
32 | 839 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:41.65 | ||
33 | 502 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 30.11 | |
2 | 534 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 30.32 | |
3 | 854 | Postma Luke | 1995 | HILLERØD | 25 m | 31.11 | ||
4 | 807 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 31.41 | |
5 | 509 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 50 m | 31.59 | |
6 | 715 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 31.69 | |
7 | 508 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 33.11 | |
8 | 730 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 33.38 | ||
9 | 515 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 33.73 | |
10 | 700 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 34.02 | |
11 | 676 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 38.19 | |
12 | 830 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 38.22 | |
13 | 695 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 38.79 | |
14 | 706 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 39.90 | |
15 | 637 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 41.48 | |
16 | 815 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 42.26 | |
17 | 589 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 44.08 | |
18 | 519 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 46.48 | |
19 | 601 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 47.73 | |
20 | 593 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 48.09 | |
21 | 658 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 48.13 | |
22 | 595 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 49.13 | |
23 | 570 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 49.53 | |
24 | 829 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 0597AJ | 25 m | 51.34 | |
25 | 600 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 53.13 | |
26 | 487 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 54.75 | |
27 | 472 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:02.90 | |
28 | 524 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:03.97 | |
29 | 586 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | ||
30 | 602 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 526 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 55.42 | |
2 | 698 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 57.81 | |
3 | 726 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 58.78 | |
4 | 708 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 59.87 | |
5 | 728 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:00.13 | ||
6 | 641 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:00.40 | |
7 | 739 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 25 m | 1:02.25 | ||
8 | 722 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:02.34 | |
9 | 655 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:03.25 | |
10 | 813 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.78 | |
11 | 724 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:03.92 | |
12 | 640 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:04.07 | |
13 | 853 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:04.43 | ||
14 | 812 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:04.60 | |
15 | 651 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:04.65 | |
16 | 675 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:05.27 | |
17 | 707 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:05.50 | |
18 | 852 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:05.52 | ||
19 | 810 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:05.56 | |
20 | 506 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 1:05.85 | |
21 | 709 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:06.43 | |
22 | 652 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:08.30 | |
23 | 689 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:08.34 | |
24 | 471 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:08.38 | |
25 | 505 | Elmgreen Maja | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 1:08.52 | |
26 | 653 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:08.72 | |
27 | 512 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:08.76 | |
28 | 590 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:09.15 | |
29 | 714 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:09.25 | |
30 | 694 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:09.69 | |
31 | 535 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:10.07 | |
32 | 643 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:10.36 | |
33 | 480 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:10.43 | |
34 | 588 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:11.41 | |
35 | 592 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:12.10 | |
36 | 809 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 1:12.61 | |
37 | 482 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:14.48 | |
38 | 665 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:14.74 | |
39 | 794 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 1:15.10 | |
40 | 514 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 1:16.20 | |
41 | 688 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:16.53 | |
42 | 642 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:16.96 | |
43 | 703 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:17.31 | |
44 | 686 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:18.03 | |
45 | 488 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:18.25 | |
46 | 696 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:18.37 | |
47 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:18.39 | |
48 | 594 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:19.18 | |
49 | 523 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 1:19.27 | |
50 | 822 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:19.34 | |
51 | 667 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:19.59 | |
52 | 598 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:19.82 | |
53 | 693 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:20.22 | |
54 | 565 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:20.82 | |
55 | 609 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:21.55 | |
56 | 521 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 1:21.64 | |
57 | 584 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 1:22.13 | |
58 | 628 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:22.60 | |
59 | 573 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:24.50 | |
60 | 690 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:24.75 | |
61 | 625 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:25.39 | |
62 | 639 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:25.94 | |
63 | 536 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 1:26.72 | |
64 | 620 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 1:31.54 | |
65 | 619 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:32.94 | |
66 | 605 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 1:33.05 | |
67 | 833 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:33.46 | |
68 | 490 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:33.83 | |
69 | 618 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:34.44 | |
70 | 606 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:34.52 | |
71 | 823 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:35.01 | |
72 | 828 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:35.37 | |
73 | 559 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:38.50 | |
74 | 492 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:40.35 | |
75 | 838 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:40.79 | ||
76 | 574 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:42.43 | |
77 | 837 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:44.69 | |
78 | 825 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:45.01 | ||
79 | 569 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:45.03 | |
80 | 817 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:46.13 | |
81 | 577 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:47.67 | |
82 | 834 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:48.29 | |
83 | 579 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:48.51 | |
84 | 616 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 25 m | 1:48.74 | |
85 | 626 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 1:51.23 | |
86 | 494 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:51.86 | |
87 | 572 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:52.17 | |
88 | 575 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:52.45 | |
89 | 583 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 1:52.80 | |
90 | 611 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 1:54.34 | |
91 | 576 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:55.98 | |
92 | 839 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
93 | 558 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 2:01.57 | |
94 | 585 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 2:18.70 | |
95 | 474 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 2:56.81 | ||
96 | 614 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | ||
97 | 617 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 25 m | ||
98 | 621 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 25 m | ||
99 | 623 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 684 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 49.63 | |
2 | 644 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 25 m | 50.66 | |
3 | 699 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 50.99 | |
4 | 672 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 51.38 | |
5 | 710 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 51.46 | |
6 | 504 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 52.67 | |
7 | 683 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 52.73 | |
8 | 677 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 53.26 | |
9 | 697 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 53.76 | |
10 | 811 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 54.21 | |
11 | 736 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 25 m | 54.60 | ||
12 | 716 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 54.88 | |
13 | 679 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 54.90 | |
14 | 528 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 55.32 | |
15 | 657 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 55.43 | |
16 | 638 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 56.03 | |
17 | 801 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 56.09 | |
18 | 704 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 56.81 | |
19 | 727 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 57.07 | ||
20 | 513 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 57.76 | |
21 | 718 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 58.07 | |
22 | 805 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 58.17 | |
23 | 511 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 58.99 | |
24 | 723 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 59.23 | |
25 | 498 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 59.65 | |
26 | 804 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:00.37 | |
27 | 508 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:01.13 | |
28 | 725 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:01.91 | |
29 | 803 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:02.64 | |
30 | 729 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:03.36 | ||
31 | 816 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:04.12 | |
32 | 720 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:04.31 | |
33 | 818 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:04.54 | |
34 | 561 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:05.09 | |
35 | 529 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:05.48 | |
36 | 824 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:07.32 | |
37 | 654 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:07.48 | |
38 | 827 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:08.36 | |
39 | 647 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:08.47 | |
40 | 840 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:09.87 | |
41 | 520 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 1:09.88 | |
42 | 602 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:11.07 | |
43 | 831 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:11.53 | |
44 | 563 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:13.40 | |
45 | 589 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 1:14.05 | |
46 | 844 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:14.10 | |
47 | 476 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:14.34 | ||
48 | 597 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:14.57 | |
49 | 666 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:14.77 | |
50 | 593 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:15.21 | |
51 | 522 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 1:16.04 | |
52 | 595 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 1:16.64 | |
53 | 692 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:16.77 | |
54 | 601 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 1:17.49 | |
55 | 591 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:17.72 | |
56 | 681 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:18.22 | |
57 | 600 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:18.77 | |
58 | 659 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:20.16 | |
59 | 566 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:20.60 | |
60 | 607 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:21.32 | |
61 | 530 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:21.67 | |
62 | 604 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:23.97 | |
63 | 581 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:24.04 | |
64 | 562 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:26.96 | |
65 | 525 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 1:27.79 | |
66 | 568 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 50 m | 1:30.39 | |
67 | 789 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 1:30.68 | |
68 | 472 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:31.86 | |
69 | 564 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:34.11 | |
70 | 524 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:35.93 | |
71 | 615 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 1:36.12 | |
72 | 612 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:37.61 | |
73 | 580 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 1:39.27 | |
74 | 627 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:40.24 | |
75 | 491 | Østerlund Andreas | 2005 | FR.VÆRK | 0515AH | 25 m | 1:45.87 | |
76 | 832 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:47.49 | |
77 | 560 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:54.04 | |
78 | 586 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 2:06.00 | |
79 | 533 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | ||
80 | 613 | Babenko Alexander | 2007 | HØRSHOLM | 0755AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 737 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 25 m | 2:11.80 | ||
2 | 701 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:14.80 | |
3 | 656 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:16.19 | |
4 | 660 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:22.26 | |
5 | 726 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:22.53 | |
6 | 685 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:31.65 | |
7 | 645 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:33.97 | |
8 | 682 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:34.06 | |
9 | 808 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 2:34.84 | |
10 | 674 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:36.07 | |
11 | 680 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 2:38.55 | |
12 | 662 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:43.99 | |
13 | 694 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:48.56 | |
14 | 590 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:52.87 | |
15 | 484 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:53.69 | |
16 | 814 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:56.24 | |
17 | 835 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 3:15.01 | |
18 | 826 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 3:20.01 | |
19 | 836 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 3:20.01 | |
20 | 790 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 0392AT | 25 m | 3:20.55 | |
21 | 481 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:21.65 | |
22 | 473 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 4:20.00 | |
23 | 499 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 663 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:05.40 | |
2 | 650 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:06.19 | |
3 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:08.97 | |
4 | 738 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 25 m | 2:18.10 | ||
5 | 669 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:25.16 | |
6 | 713 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 2:26.34 | |
7 | 851 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:29.21 | ||
8 | 791 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 2:29.61 | |
9 | 705 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:30.56 | |
10 | 516 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 2:30.63 | |
11 | 706 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:32.88 | |
12 | 720 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 2:36.82 | |
13 | 820 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:40.51 | |
14 | 646 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:42.93 | |
15 | 647 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:47.74 | |
16 | 687 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:57.64 | |
17 | 597 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:59.64 | |
18 | 591 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 3:04.57 | |
19 | 815 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:05.02 | |
20 | 570 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 3:11.51 | |
21 | 477 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 3:16.29 | |
22 | 821 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 3:20.01 | |
23 | 829 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 0597AJ | 25 m | 3:20.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 735 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 25 m | 1:12.38 | ||
2 | 806 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:13.47 | |
3 | 711 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:16.14 | |
4 | 708 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:17.58 | |
5 | 722 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:20.72 | |
6 | 717 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:21.80 | |
7 | 714 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:23.20 | |
8 | 812 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:25.01 | |
9 | 843 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:27.19 | |
10 | 643 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:28.27 | |
11 | 505 | Elmgreen Maja | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 1:28.77 | |
12 | 809 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:29.07 | |
13 | 588 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:29.31 | |
14 | 598 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:32.27 | |
15 | 620 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 1:33.41 | |
16 | 665 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:36.77 | |
17 | 592 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:36.85 | |
18 | 703 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:37.18 | |
19 | 673 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:37.25 | |
20 | 689 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:38.24 | |
21 | 582 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:38.52 | |
22 | 793 | Mortensen Frederikke | 2003 | ORIENT | 0388BD | 25 m | 1:42.43 | |
23 | 686 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:43.08 | |
24 | 531 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:44.42 | |
25 | 696 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:44.45 | |
26 | 535 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:45.59 | |
27 | 817 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:46.19 | |
28 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:46.31 | |
29 | 573 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:47.05 | |
30 | 611 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 25 m | 1:47.13 | |
31 | 609 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:48.82 | |
32 | 693 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:48.86 | |
33 | 527 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:50.23 | |
34 | 621 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 25 m | 1:51.70 | |
35 | 835 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 1:54.18 | |
36 | 497 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 1:54.42 | |
37 | 639 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:54.79 | |
38 | 628 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:54.83 | |
39 | 618 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:55.61 | |
40 | 606 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:59.56 | |
41 | 625 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 2:01.29 | |
42 | 569 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 2:01.58 | |
43 | 616 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 25 m | 2:01.62 | |
44 | 574 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:02.77 | |
45 | 559 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 2:03.63 | |
46 | 585 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 2:03.75 | |
47 | 492 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 2:06.14 | |
48 | 577 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 2:06.17 | |
49 | 626 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 25 m | 2:06.83 | |
50 | 488 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:08.64 | |
51 | 575 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:09.24 | |
52 | 579 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 2:12.26 | |
53 | 584 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 2:13.72 | |
54 | 572 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 2:20.03 | |
55 | 576 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 2:24.27 | |
56 | 583 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 2:24.63 | |
57 | 661 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 2:27.14 | |
58 | 728 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:31.48 | ||
59 | 605 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 2:36.90 | |
60 | 565 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | ||
61 | 614 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | ||
62 | 619 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | ||
63 | 623 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:05.91 | |
2 | 854 | Postma Luke | 1995 | HILLERØD | 25 m | 1:08.50 | ||
3 | 715 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:08.96 | |
4 | 508 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:09.53 | |
5 | 807 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:09.53 | |
6 | 730 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 1:11.66 | ||
7 | 515 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:14.45 | |
8 | 725 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:16.03 | |
9 | 804 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:21.04 | |
10 | 654 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:21.61 | |
11 | 840 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:24.26 | |
12 | 824 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:26.39 | |
13 | 830 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:26.68 | |
14 | 668 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:29.36 | |
15 | 561 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:30.72 | |
16 | 729 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:31.35 | ||
17 | 816 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:32.33 | |
18 | 646 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:36.76 | |
19 | 601 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:38.76 | |
20 | 687 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:42.21 | |
21 | 519 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:43.13 | |
22 | 658 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:45.32 | |
23 | 666 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:45.55 | |
24 | 789 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 1:47.74 | |
25 | 615 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:50.66 | |
26 | 563 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:51.53 | |
27 | 581 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:52.43 | |
28 | 607 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:52.84 | |
29 | 604 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 1:53.92 | |
30 | 562 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:54.19 | |
31 | 566 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:55.03 | |
32 | 487 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:59.17 | |
33 | 568 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 2:08.94 | |
34 | 681 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:13.28 | |
35 | 580 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 25 m | 2:15.02 | |
36 | 832 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:15.13 | |
37 | 564 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:17.25 | |
38 | 491 | Østerlund Andreas | 2005 | FR.VÆRK | 0515AH | 25 m | 2:18.41 | |
39 | 533 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | ||
40 | 560 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | ||
41 | 612 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | ||
42 | 627 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 649 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:15.73 | |
2 | 641 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 2:22.83 | |
3 | 691 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:23.55 | |
4 | 678 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:37.43 | |
5 | 707 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:51.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 14, 200m Butterfly Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 699 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:02.60 | |
2 | 683 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 2:04.98 | |
3 | 727 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:10.72 | ||
4 | 509 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:11.95 | |
5 | 736 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 25 m | 2:15.31 | ||
6 | 679 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:16.21 | |
7 | 700 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:16.24 | |
8 | 657 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:16.47 | |
9 | 716 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:20.58 | |
10 | 704 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:22.74 | |
11 | 718 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:22.91 | |
12 | 498 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:27.77 | |
13 | 664 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:33.40 | |
14 | 676 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:34.19 | |
15 | 705 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:47.05 | |
16 | 637 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:54.01 | |
17 | 827 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 3:02.22 | |
18 | 844 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 3:10.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 698 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 29.89 | |
2 | 701 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 30.70 | |
3 | 726 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 31.30 | |
4 | 806 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 31.82 | |
5 | 739 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 25 m | 32.05 | ||
6 | 526 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 32.13 | |
7 | 808 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 32.32 | |
8 | 640 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 32.62 | |
9 | 660 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 33.50 | |
10 | 682 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 33.55 | |
11 | 503 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 34.12 | |
12 | 502 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 34.36 | |
13 | 810 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 34.50 | |
14 | 652 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 34.95 | |
15 | 709 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 35.22 | |
16 | 853 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 35.35 | ||
17 | 480 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 35.49 | |
18 | 694 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 35.88 | |
19 | 814 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 37.01 | |
20 | 724 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 39.13 | |
21 | 482 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 39.62 | |
22 | 822 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 39.68 | |
23 | 667 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 39.86 | |
24 | 648 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 40.09 | |
25 | 696 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 40.21 | |
26 | 514 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 40.39 | |
27 | 484 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 40.76 | |
28 | 626 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 25 m | 41.37 | |
29 | 523 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 41.61 | |
30 | 582 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 42.00 | |
31 | 665 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 42.58 | |
32 | 794 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 43.33 | |
33 | 790 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 0392AT | 25 m | 43.76 | |
34 | 686 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 43.90 | |
35 | 490 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 44.20 | |
36 | 690 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 44.65 | |
37 | 594 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 44.95 | |
38 | 605 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 46.27 | |
39 | 488 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 46.39 | |
40 | 606 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 46.58 | |
41 | 536 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 46.60 | |
42 | 579 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 46.77 | |
43 | 574 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 47.68 | |
44 | 531 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 48.14 | |
45 | 661 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 48.23 | |
46 | 621 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 25 m | 48.34 | |
47 | 569 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 48.94 | |
48 | 527 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 49.88 | |
49 | 837 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 49.93 | |
50 | 583 | Olsen Clara Rosenkrands | 2005 | HERLEV | 0522AO | 25 m | 50.24 | |
51 | 616 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 25 m | 50.78 | |
52 | 584 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 0636AJ | 25 m | 50.97 | |
53 | 834 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 51.17 | |
54 | 497 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 51.31 | |
55 | 577 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 51.94 | |
56 | 619 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 51.99 | |
57 | 575 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 52.26 | |
58 | 618 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 52.86 | |
59 | 828 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 52.88 | |
60 | 825 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 25 m | 53.01 | ||
61 | 623 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 53.16 | |
62 | 559 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 54.16 | |
63 | 558 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 54.21 | |
64 | 611 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 54.86 | |
65 | 576 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 57.36 | |
66 | 617 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 25 m | 57.56 | |
67 | 572 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 58.03 | |
68 | 492 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 58.47 | |
69 | 614 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:00.21 | |
70 | 474 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 1:07.98 | ||
71 | 567 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 650 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 25.92 | |
2 | 534 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 27.46 | |
3 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 28.07 | |
4 | 677 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 28.20 | |
5 | 672 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 28.79 | |
6 | 805 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 29.51 | |
7 | 718 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 29.59 | |
8 | 738 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 25 m | 29.92 | ||
9 | 811 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 30.96 | |
10 | 511 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 31.54 | |
11 | 695 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 32.29 | |
12 | 791 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 32.43 | |
13 | 713 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 32.47 | |
14 | 816 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 32.50 | |
15 | 803 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 32.51 | |
16 | 851 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 25 m | 32.60 | ||
17 | 516 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 32.89 | |
18 | 637 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 34.10 | |
19 | 830 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 34.61 | |
20 | 820 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 34.85 | |
21 | 818 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 34.89 | |
22 | 476 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 36.38 | ||
23 | 687 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 37.17 | |
24 | 529 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 37.25 | |
25 | 593 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 37.69 | |
26 | 720 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 37.72 | |
27 | 827 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 38.01 | |
28 | 831 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 38.02 | |
29 | 654 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 39.01 | |
30 | 647 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 40.77 | |
31 | 692 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 41.02 | |
32 | 563 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 41.43 | |
33 | 570 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 41.70 | |
34 | 646 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 41.76 | |
35 | 566 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 41.90 | |
36 | 589 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 25 m | 42.09 | |
37 | 595 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 42.19 | |
38 | 591 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 42.24 | |
39 | 581 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 42.72 | |
40 | 522 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 42.81 | |
41 | 659 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 43.33 | |
42 | 562 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 43.54 | |
43 | 668 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 43.99 | |
44 | 627 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 45.89 | |
45 | 530 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 47.35 | |
46 | 472 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 47.66 | |
47 | 615 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 48.29 | |
48 | 525 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 48.30 | |
49 | 829 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 0597AJ | 25 m | 48.96 | |
50 | 607 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 49.10 | |
51 | 568 | Grønholm Marius | 2005 | HERLEV | 0525AF | 25 m | 50.39 | |
52 | 564 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 50 m | 51.12 | |
53 | 612 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 51.63 | |
54 | 580 | Madsen Albert | 2006 | HERLEV | 0661AE | 50 m | 53.19 | |
55 | 560 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:02.06 | |
56 | 586 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:04.43 | |
57 | 841 | Sunesen Sebastian | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:05.01 | ||
58 | 613 | Babenko Alexander | 2007 | HØRSHOLM | 0755AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 17, 200m Medley Damer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 737 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 25 m | 2:15.54 | ||
2 | 656 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:17.88 | |
3 | 649 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:20.25 | |
4 | 670 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 2:20.75 | |
5 | 735 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 25 m | 2:22.33 | ||
6 | 526 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 2:23.71 | |
7 | 645 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:26.66 | |
8 | 691 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:27.15 | |
9 | 708 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:29.11 | |
10 | 722 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:31.02 | |
11 | 685 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:31.48 | |
12 | 675 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:32.93 | |
13 | 678 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:35.50 | |
14 | 674 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:36.47 | |
15 | 651 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:37.23 | |
16 | 711 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:37.80 | |
17 | 714 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:40.36 | |
18 | 680 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:40.90 | |
19 | 655 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:41.03 | |
20 | 812 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:42.53 | |
21 | 852 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:43.47 | ||
22 | 662 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:44.64 | |
23 | 717 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:47.57 | |
24 | 506 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 2:50.06 | |
25 | 814 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:51.05 | |
26 | 590 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:53.20 | |
27 | 588 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:53.27 | |
28 | 689 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 2:53.80 | |
29 | 643 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:54.42 | |
30 | 709 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:54.96 | |
31 | 721 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 2:58.56 | |
32 | 592 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 3:00.37 | |
33 | 653 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 3:09.80 | |
34 | 703 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:11.10 | |
35 | 688 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 3:12.20 | |
36 | 667 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 3:13.04 | |
37 | 648 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 3:14.50 | |
38 | 835 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 3:15.01 | |
39 | 521 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 3:19.22 | |
40 | 817 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:20.01 | |
41 | 823 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:20.01 | |
42 | 642 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 3:20.20 | |
43 | 671 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:20.72 | |
44 | 523 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 50 m | 3:21.55 | |
45 | 826 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 3:25.01 | |
46 | 836 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 3:25.01 | |
47 | 565 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 3:32.33 | |
48 | 834 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:35.01 | |
49 | 573 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:35.91 | |
50 | 609 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:36.51 | |
51 | 690 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 3:47.73 | |
52 | 833 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:58.56 | |
53 | 473 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 4:38.26 | |
54 | 494 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 5:02.71 | |
55 | 499 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
56 | 620 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | ||
57 | 625 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | ||
58 | 628 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | ||
59 | 639 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 18, 200m Medley Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 684 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 1:59.63 | |
2 | 663 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:03.68 | |
3 | 644 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 2:07.91 | |
4 | 501 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:11.07 | |
5 | 697 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:11.76 | |
6 | 716 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:12.77 | |
7 | 727 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:14.57 | ||
8 | 715 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:19.90 | |
9 | 801 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 2:20.01 | |
10 | 528 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:21.20 | |
11 | 730 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 2:22.31 | ||
12 | 723 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:26.16 | |
13 | 669 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:27.00 | |
14 | 638 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:29.17 | |
15 | 664 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:31.08 | |
16 | 695 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:33.40 | |
17 | 705 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:33.54 | |
18 | 511 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 2:34.08 | |
19 | 706 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:40.07 | |
20 | 729 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:42.36 | ||
21 | 820 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:44.50 | |
22 | 816 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:49.59 | |
23 | 840 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 2:50.53 | |
24 | 824 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 2:58.68 | |
25 | 597 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 3:03.06 | |
26 | 815 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:04.38 | |
27 | 692 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 3:05.71 | |
28 | 520 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 3:06.23 | |
29 | 602 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 3:06.79 | |
30 | 831 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 3:10.11 | |
31 | 666 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:10.47 | |
32 | 668 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 3:10.98 | |
33 | 681 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 3:13.31 | |
34 | 658 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:22.09 | |
35 | 600 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 3:24.63 | |
36 | 821 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 3:54.34 | |
37 | 477 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 3:55.11 | |
38 | 491 | Østerlund Andreas | 2005 | FR.VÆRK | 0515AH | 25 m | 4:30.00 | |
39 | 504 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | ||
40 | 513 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | ||
41 | 604 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | ||
42 | 659 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 19, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 731 | Kvik 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:48.50 | ||
2 | 732 | Kvik 2 | 2002 | KVIK | 25 m | 1:51.00 | ||
3 | 500 | Mix 1 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:56.00 | ||
4 | 507 | Mix 2 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:58.00 | ||
5 | 733 | Kvik 3 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 845 | Hils1 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
7 | 734 | Kvik 4 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:04.00 | ||
8 | 846 | Hils2 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
9 | 510 | Mix 3 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 847 | Hils3 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
11 | 848 | Hils4 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:20.01 | ||
12 | 479 | Stålmix 1 Frederiksværk | 1996 | FR.VÆRK | 25 m | 2:26.00 | ||
13 | 849 | Hils5 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:30.01 | ||
14 | 517 | Mix 4 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 25 m | 2:32.00 | ||
15 | 587 | Hs Blandede Bolcher1 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:34.00 | ||
16 | 596 | Hs Blandede Bolcher2 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | 2:39.00 | ||
17 | 850 | Hils6 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:40.01 | ||
18 | 483 | Stålmix 2 Frederiksværk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:59.00 | ||
19 | 489 | Stålmix 3 Frederiksværk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 3:09.00 | ||
20 | 603 | Hs3 Number 1 | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 3:50.00 | ||
21 | 608 | Hs3 Number 2 | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 4:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 20, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 698 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 26.61 | |
2 | 660 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 26.66 | |
3 | 726 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 27.41 | |
4 | 708 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 27.94 | |
5 | 685 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 28.39 | |
6 | 728 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 28.49 | ||
7 | 806 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 28.67 | |
8 | 630 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 29.19 | |
9 | 813 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 29.26 | |
10 | 503 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 29.35 | |
11 | 724 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 29.46 | |
12 | 632 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 29.48 | |
13 | 802 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 29.48 | |
14 | 506 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 29.92 | |
15 | 853 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 29.97 | ||
16 | 709 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 30.20 | |
17 | 810 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 30.36 | |
18 | 505 | Elmgreen Maja | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 30.57 | |
19 | 852 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 30.85 | ||
20 | 590 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 31.32 | |
21 | 843 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 31.55 | |
22 | 814 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 31.59 | |
23 | 694 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 31.60 | |
24 | 653 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 32.07 | |
25 | 514 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 32.59 | |
26 | 535 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 32.64 | |
27 | 748 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 32.69 | |
28 | 809 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 32.76 | |
29 | 512 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 32.83 | |
30 | 665 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 33.05 | |
31 | 794 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 33.34 | |
32 | 482 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 33.95 | |
33 | 689 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 33.97 | |
34 | 592 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 33.99 | |
35 | 594 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 34.36 | |
36 | 688 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 34.77 | |
37 | 768 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 34.86 | |
38 | 642 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 34.90 | |
39 | 696 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 35.15 | |
40 | 822 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 35.24 | |
41 | 523 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 35.38 | |
42 | 488 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 35.42 | |
43 | 792 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 35.58 | |
44 | 686 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 35.66 | |
45 | 609 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 35.95 | |
46 | 620 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 36.13 | |
47 | 690 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 36.22 | |
48 | 628 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 36.25 | |
49 | 673 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 36.32 | |
50 | 703 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 36.52 | |
51 | 598 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 36.64 | |
52 | 582 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 37.01 | |
53 | 760 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 37.04 | |
54 | 536 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 37.09 | |
55 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 37.31 | |
56 | 625 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 37.51 | |
57 | 756 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 37.58 | |
58 | 693 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 37.94 | |
59 | 481 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 37.97 | |
60 | 836 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 38.29 | |
61 | 661 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 38.49 | |
62 | 835 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 39.01 | |
63 | 837 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 39.49 | |
64 | 527 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 39.66 | |
65 | 744 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 25 m | 39.67 | |
66 | 618 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 40.01 | |
67 | 497 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 40.03 | |
68 | 823 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 40.03 | |
69 | 755 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 40.04 | |
70 | 606 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 40.44 | |
71 | 639 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 40.99 | |
72 | 605 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 41.11 | |
73 | 749 | Hansen Selma Grube | 2003 | HOVEDSTAD | 0364BC | 25 m | 41.71 | |
74 | 763 | Epstein Zoey | 2002 | HOVEDSTAD | 0218BA | 25 m | 42.42 | |
75 | 772 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 42.69 | |
76 | 619 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 42.87 | |
77 | 496 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 43.18 | |
78 | 788 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 50 m | 43.70 | |
79 | 623 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 44.40 | |
80 | 626 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 44.46 | |
81 | 758 | Christiansen Astrid Wied | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AX | 25 m | 44.53 | |
82 | 753 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 0352AY | 25 m | 44.87 | |
83 | 750 | Akrim Sarah Valkonen | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AX | 25 m | 45.41 | |
84 | 616 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 25 m | 46.44 | |
85 | 621 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 25 m | 46.82 | |
86 | 611 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 25 m | 46.93 | |
87 | 776 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 25 m | 48.55 | |
88 | 817 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 48.58 | |
89 | 494 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 49.10 | |
90 | 769 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0344BC | 25 m | 50.00 | |
91 | 775 | Jorsal Alfrida | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 50.00 | ||
92 | 751 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 50.17 | |
93 | 629 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 50.65 | |
94 | 614 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 51.13 | |
95 | 743 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 51.13 | |
96 | 617 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 25 m | 51.59 | |
97 | 493 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 51.76 | |
98 | 754 | Boessenkool Tara | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AG | 25 m | 53.78 | |
99 | 764 | Fredelund Lykke | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 55.00 | ||
100 | 770 | Holst Sarah Pouletty | 2006 | HOVEDSTAD | 0692AF | 25 m | 56.59 | |
101 | 773 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
102 | 774 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
103 | 786 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
104 | 778 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 1:04.73 | |
105 | 474 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 1:12.68 | ||
106 | 757 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 1:13.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 534 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 22.77 | |
2 | 672 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 23.16 | |
3 | 684 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 23.17 | |
4 | 811 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 24.48 | |
5 | 716 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 25.63 | |
6 | 478 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 25.73 | |
7 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 25.79 | |
8 | 528 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 25.80 | |
9 | 854 | Postma Luke | 1995 | HILLERØD | 25 m | 26.16 | ||
10 | 513 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 26.37 | |
11 | 631 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 26.68 | |
12 | 515 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 26.94 | |
13 | 804 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 27.03 | |
14 | 695 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 27.08 | |
15 | 511 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 27.13 | |
16 | 723 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 27.22 | |
17 | 516 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 27.30 | |
18 | 752 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 27.39 | |
19 | 816 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 27.59 | |
20 | 803 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 28.05 | |
21 | 791 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 28.61 | |
22 | 820 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 28.80 | |
23 | 720 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 28.89 | |
24 | 705 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 29.20 | |
25 | 637 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 29.29 | |
26 | 725 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 29.32 | |
27 | 824 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 29.83 | |
28 | 827 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 30.34 | |
29 | 529 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 30.62 | |
30 | 830 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 30.91 | |
31 | 746 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 31.37 | |
32 | 840 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 31.73 | |
33 | 520 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 31.87 | |
34 | 687 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 31.99 | |
35 | 831 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 32.39 | |
36 | 646 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 32.57 | |
37 | 519 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 33.24 | |
38 | 595 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 33.60 | |
39 | 593 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 33.84 | |
40 | 522 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 33.91 | |
41 | 589 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 33.98 | |
42 | 602 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 34.10 | |
43 | 601 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 34.11 | |
44 | 666 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 34.55 | |
45 | 570 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 34.90 | |
46 | 766 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 35.18 | |
47 | 821 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 35.38 | |
48 | 658 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 35.62 | |
49 | 615 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 35.75 | |
50 | 604 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 36.49 | |
51 | 681 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 36.70 | |
52 | 530 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 36.93 | |
53 | 607 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 36.95 | |
54 | 779 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 37.30 | |
55 | 525 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 37.78 | |
56 | 477 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 38.18 | |
57 | 741 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 38.75 | |
58 | 787 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 38.87 | |
59 | 789 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 39.03 | |
60 | 612 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 39.93 | |
61 | 495 | Krontoft Jonathan Resting | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 41.10 | ||
62 | 524 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 41.35 | |
63 | 627 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 41.66 | |
64 | 487 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 43.66 | |
65 | 765 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 44.17 | |
66 | 777 | Jørgensen Lauritz Tørholm | 2004 | HOVEDSTAD | 0457AI | 25 m | 46.19 | |
67 | 622 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 48.71 | |
68 | 780 | Lyukshin Evgeny | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 50.00 | ||
69 | 783 | Sandfeld Jonatan | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 50.00 | ||
70 | 475 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | 52.12 | ||
71 | 613 | Babenko Alexander | 2007 | HØRSHOLM | 0755AE | 50 m | 54.01 | |
72 | 533 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 22, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 649 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:01.95 | |
2 | 691 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:05.03 | |
3 | 641 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:06.61 | |
4 | 728 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:07.42 | ||
5 | 645 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:10.63 | |
6 | 640 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:11.01 | |
7 | 812 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:11.40 | |
8 | 674 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:11.50 | |
9 | 719 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:11.90 | |
10 | 499 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:13.30 | |
11 | 852 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:13.71 | ||
12 | 722 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:13.98 | |
13 | 810 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:14.18 | |
14 | 651 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:16.52 | |
15 | 721 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:16.70 | |
16 | 471 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:19.50 | |
17 | 711 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:19.67 | |
18 | 808 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:19.99 | |
19 | 588 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:24.39 | |
20 | 680 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:29.67 | |
21 | 767 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 1:33.41 | |
22 | 833 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:58.43 | |
23 | 473 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:20.00 | |
24 | 653 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | ||
25 | 671 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 710 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 55.05 | |
2 | 699 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 55.73 | |
3 | 683 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 25 m | 56.00 | |
4 | 644 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 50 m | 56.45 | |
5 | 650 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 57.28 | |
6 | 727 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 57.68 | ||
7 | 677 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 57.71 | |
8 | 509 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 58.20 | |
9 | 736 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 25 m | 58.88 | ||
10 | 697 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:00.14 | |
11 | 700 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:00.74 | |
12 | 657 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:01.85 | |
13 | 718 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:01.93 | |
14 | 679 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:02.12 | |
15 | 704 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:03.40 | |
16 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:04.08 | |
17 | 638 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:05.40 | |
18 | 805 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 1:06.33 | |
19 | 498 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:06.65 | |
20 | 738 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 25 m | 1:07.17 | ||
21 | 664 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:08.44 | |
22 | 669 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 1:09.69 | |
23 | 723 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:10.16 | |
24 | 561 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:10.39 | |
25 | 729 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:11.05 | ||
26 | 646 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:23.08 | |
27 | 654 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:24.58 | |
28 | 706 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:30.58 | |
29 | 647 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:31.13 | |
30 | 591 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:35.55 | |
31 | 746 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:36.66 | |
32 | 747 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:40.56 | |
33 | 829 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 0597AJ | 25 m | 1:50.01 | |
34 | 472 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:50.43 | |
35 | 659 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | ||
36 | 687 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | ||
37 | 692 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Damer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 735 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 25 m | 2:30.19 | ||
2 | 670 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 2:38.47 | |
3 | 675 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:43.25 | |
4 | 711 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:46.77 | |
5 | 678 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:51.67 | |
6 | 717 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:54.62 | |
7 | 714 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:59.64 | |
8 | 662 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 3:04.33 | |
9 | 809 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:10.69 | |
10 | 707 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:11.07 | |
11 | 598 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 3:21.45 | |
12 | 673 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 3:23.29 | |
13 | 671 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:30.33 | |
14 | 620 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:30.47 | |
15 | 665 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 3:30.69 | |
16 | 531 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 3:32.45 | |
17 | 582 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:33.23 | |
18 | 481 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:38.88 | |
19 | 788 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 3:45.07 | |
20 | 686 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 3:53.37 | |
21 | 688 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 3:56.97 | |
22 | 758 | Christiansen Astrid Wied | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AX | 25 m | 4:00.00 | |
23 | 763 | Epstein Zoey | 2002 | HOVEDSTAD | 0218BA | 25 m | 4:00.00 | |
24 | 771 | Howell Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178BD | 25 m | 4:00.00 | |
25 | 497 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 4:03.22 | |
26 | 759 | Clausen Nina Skou | 2001 | HOVEDSTAD | 0108BB | 25 m | 4:05.18 | |
27 | 496 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 4:09.30 | |
28 | 754 | Boessenkool Tara | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AG | 25 m | 4:15.00 | |
29 | 753 | Bilberg Sarah | 2003 | HOVEDSTAD | 0352AY | 25 m | 4:16.84 | |
30 | 493 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 4:52.83 | |
31 | 606 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | ||
32 | 611 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 25 m | ||
33 | 618 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | ||
34 | 625 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 663 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:17.18 | |
2 | 508 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:27.63 | |
3 | 715 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:29.12 | |
4 | 854 | Postma Luke | 1995 | HILLERØD | 25 m | 2:32.50 | ||
5 | 730 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 2:34.74 | ||
6 | 766 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 3:00.00 | |
7 | 840 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:03.24 | |
8 | 785 | Steffensen Mikkel | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AR | 25 m | 3:06.78 | |
9 | 668 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 3:11.69 | |
10 | 824 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 3:15.04 | |
11 | 647 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 3:16.05 | |
12 | 815 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:21.85 | |
13 | 589 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 3:23.23 | |
14 | 519 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 3:26.76 | |
15 | 666 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:37.94 | |
16 | 695 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 3:40.69 | |
17 | 601 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 50 m | 3:42.76 | |
18 | 789 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 3:47.92 | |
19 | 742 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 3:54.82 | |
20 | 491 | Østerlund Andreas | 2005 | FR.VÆRK | 0515AH | 25 m | 4:50.00 | |
21 | 530 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 26, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 737 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 25 m | 1:02.29 | ||
2 | 701 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:04.68 | |
3 | 656 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:05.23 | |
4 | 726 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:05.91 | |
5 | 739 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 25 m | 1:08.67 | ||
6 | 682 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:09.55 | |
7 | 808 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:10.21 | |
8 | 806 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:10.50 | |
9 | 709 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:13.82 | |
10 | 810 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:15.89 | |
11 | 694 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:17.34 | |
12 | 652 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:17.56 | |
13 | 502 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 1:18.02 | |
14 | 655 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:18.13 | |
15 | 814 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:19.17 | |
16 | 588 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:19.52 | |
17 | 590 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:19.84 | |
18 | 643 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:21.58 | |
19 | 653 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:21.60 | |
20 | 792 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:24.07 | |
21 | 689 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:25.17 | |
22 | 696 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:25.78 | |
23 | 767 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 1:26.52 | |
24 | 671 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:27.95 | |
25 | 748 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 1:28.04 | |
26 | 822 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:29.11 | |
27 | 703 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:29.38 | |
28 | 582 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:29.39 | |
29 | 690 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:29.77 | |
30 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:31.54 | |
31 | 521 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 50 m | 1:31.89 | |
32 | 642 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:32.67 | |
33 | 665 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:33.15 | |
34 | 790 | Grøndahl Signe | 2003 | ORIENT | 0392AT | 25 m | 1:33.51 | |
35 | 488 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:34.44 | |
36 | 639 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:35.11 | |
37 | 536 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 1:38.97 | |
38 | 609 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:39.93 | |
39 | 834 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:40.01 | |
40 | 823 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:40.27 | |
41 | 760 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 1:41.57 | |
42 | 648 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:41.79 | |
43 | 667 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:43.12 | |
44 | 759 | Clausen Nina Skou | 2001 | HOVEDSTAD | 0108BB | 25 m | 1:43.28 | |
45 | 826 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:45.01 | |
46 | 817 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:46.01 | |
47 | 762 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:47.58 | |
48 | 490 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:47.79 | |
49 | 619 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:51.80 | |
50 | 772 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 50 m | 1:52.33 | |
51 | 616 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 25 m | 1:54.28 | |
52 | 494 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:54.68 | |
53 | 605 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 25 m | 1:57.01 | |
54 | 628 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 1:57.21 | |
55 | 473 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:59.54 | |
56 | 769 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0344BC | 25 m | 2:00.00 | |
57 | 773 | Jones Amina | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
58 | 774 | Jones Sophia | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
59 | 786 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
60 | 661 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 2:04.06 | |
61 | 757 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 2:05.02 | |
62 | 493 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 2:16.96 | |
63 | 778 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 2:30.11 | |
64 | 614 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | ||
65 | 617 | Clausdatter Carla T.a. | 2008 | HØRSHOLM | 0882AD | 25 m | ||
66 | 621 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 0658AO | 25 m | ||
67 | 623 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | ||
68 | 626 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 25 m | ||
69 | 629 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 58.88 | |
2 | 718 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:02.17 | |
3 | 676 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:03.22 | |
4 | 805 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:04.07 | |
5 | 716 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:04.13 | |
6 | 791 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 1:06.52 | |
7 | 851 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:08.57 | ||
8 | 511 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 1:08.73 | |
9 | 713 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:09.08 | |
10 | 516 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:09.70 | |
11 | 816 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:10.51 | |
12 | 830 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:13.38 | |
13 | 720 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:13.41 | |
14 | 818 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:13.56 | |
15 | 820 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:15.52 | |
16 | 529 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:16.68 | |
17 | 831 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:22.97 | |
18 | 747 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:24.11 | |
19 | 844 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:25.01 | |
20 | 761 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:27.09 | |
21 | 597 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:28.12 | |
22 | 692 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:28.30 | |
23 | 591 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:28.35 | |
24 | 659 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:31.68 | |
25 | 600 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:32.51 | |
26 | 570 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:33.04 | |
27 | 742 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 1:36.01 | |
28 | 658 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:36.42 | |
29 | 779 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 1:38.17 | |
30 | 681 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:39.60 | |
31 | 787 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 1:41.99 | |
32 | 829 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 0597AJ | 25 m | 1:42.71 | |
33 | 627 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:43.37 | |
34 | 604 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:43.74 | |
35 | 741 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:46.47 | |
36 | 524 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:50.02 | |
37 | 612 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:51.75 | |
38 | 781 | Manniche August | 2006 | HOVEDSTAD | 0601AB | 25 m | 1:51.78 | |
39 | 765 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 1:51.98 | |
40 | 777 | Jørgensen Lauritz Tørholm | 2004 | HOVEDSTAD | 0457AI | 25 m | 1:59.73 | |
41 | 783 | Sandfeld Jonatan | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
42 | 607 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | ||
43 | 613 | Babenko Alexander | 2007 | HØRSHOLM | 0755AE | 25 m | ||
44 | 615 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | ||
45 | 622 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 28, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 649 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 28.61 | |
2 | 691 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 29.25 | |
3 | 728 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 30.15 | ||
4 | 719 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 31.29 | |
5 | 503 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 31.37 | |
6 | 812 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 32.05 | |
7 | 630 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 32.18 | |
8 | 808 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 32.75 | |
9 | 471 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 32.77 | |
10 | 505 | Elmgreen Maja | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 33.01 | |
11 | 721 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 33.21 | |
12 | 806 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 33.23 | |
13 | 813 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 33.42 | |
14 | 724 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 33.43 | |
15 | 694 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 34.99 | |
16 | 814 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.07 | |
17 | 843 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 36.74 | |
18 | 512 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 37.83 | |
19 | 514 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 37.86 | |
20 | 648 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 39.08 | |
21 | 768 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 41.26 | |
22 | 756 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 42.31 | |
23 | 836 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 42.34 | |
24 | 667 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 42.35 | |
25 | 696 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 43.14 | |
26 | 835 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 43.84 | |
27 | 686 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 44.84 | |
28 | 837 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 45.45 | |
29 | 755 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 48.58 | |
30 | 749 | Hansen Selma Grube | 2003 | HOVEDSTAD | 0364BC | 25 m | 50.00 | |
31 | 497 | Withen Laura Bjerregaard | 2004 | FR.VÆRK | 0458AK | 25 m | 52.07 | |
32 | 822 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 52.35 | |
33 | 744 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 25 m | 54.41 | |
34 | 826 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 54.65 | |
35 | 834 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 55.01 | |
36 | 769 | Hollenbeck Clara | 2002 | HOVEDSTAD | 0344BC | 25 m | 1:00.00 | |
37 | 771 | Howell Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178BD | 25 m | 1:00.00 | |
38 | 784 | Skyttegaard Anne Marie | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
39 | 770 | Holst Sarah Pouletty | 2006 | HOVEDSTAD | 0692AF | 25 m | 1:03.38 | |
40 | 474 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 1:10.00 | ||
41 | 750 | Akrim Sarah Valkonen | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AX | 25 m | 1:15.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 29, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 710 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 25.03 | |
2 | 650 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 25.10 | |
3 | 534 | Nielsen Lasse Lykke | 1995 | HELSINGE | 9555AA | 25 m | 25.22 | |
4 | 683 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 26.06 | |
5 | 752 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | HOVEDSTAD | 9703AM | 25 m | 26.37 | |
6 | 509 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 26.48 | |
7 | 727 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 26.74 | ||
8 | 730 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 29.02 | ||
9 | 478 | Fonnesbech Nichlas | 1996 | FR.VÆRK | 9619AM | 25 m | 29.54 | |
10 | 561 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 30.99 | |
11 | 827 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 33.15 | |
12 | 706 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 33.78 | |
13 | 815 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 36.92 | |
14 | 785 | Steffensen Mikkel | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AR | 25 m | 37.63 | |
15 | 593 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 38.31 | |
16 | 761 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 38.96 | |
17 | 668 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 40.90 | |
18 | 595 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 40.93 | |
19 | 589 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 41.00 | |
20 | 597 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 42.02 | |
21 | 600 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 46.42 | |
22 | 472 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 46.61 | |
23 | 742 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 48.88 | |
24 | 821 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 49.79 | |
25 | 765 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 51.77 | |
26 | 780 | Lyukshin Evgeny | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.00 | ||
27 | 533 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 30, 200m Frisvømning Damer |
Heatbegrænsning: Højst 12 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:58.55 | |
2 | 698 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:04.44 | |
3 | 641 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 2:05.36 | |
4 | 701 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:06.37 | |
5 | 726 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:07.01 | |
6 | 708 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:09.98 | |
7 | 735 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 25 m | 2:11.42 | ||
8 | 685 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:12.57 | |
9 | 674 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:14.20 | |
10 | 722 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:14.36 | |
11 | 645 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:15.39 | |
12 | 853 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:15.72 | ||
13 | 651 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:16.91 | |
14 | 852 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:19.21 | ||
15 | 680 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:21.84 | |
16 | 802 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 2:22.73 | |
17 | 813 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:22.83 | |
18 | 678 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:22.88 | |
19 | 506 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 2:23.26 | |
20 | 662 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:24.80 | |
21 | 512 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 2:25.12 | |
22 | 675 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:25.89 | |
23 | 689 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:27.74 | |
24 | 535 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 2:31.22 | |
25 | 592 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:36.70 | |
26 | 588 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:39.59 | |
27 | 521 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 0496AT | 25 m | 2:40.32 | |
28 | 792 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 2:46.56 | |
29 | 482 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 2:47.39 | |
30 | 594 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 2:49.90 | |
31 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:50.55 | |
32 | 673 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 2:51.04 | |
33 | 794 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 2:51.36 | |
34 | 523 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 50 m | 2:54.68 | |
35 | 628 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:58.23 | |
36 | 609 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:02.24 | |
37 | 703 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:03.23 | |
38 | 693 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 3:10.83 | |
39 | 625 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 3:11.81 | |
40 | 817 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:15.01 | |
41 | 490 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 3:19.12 | |
42 | 749 | Hansen Selma Grube | 2003 | HOVEDSTAD | 0364BC | 25 m | 3:20.24 | |
43 | 833 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:23.78 | |
44 | 527 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 3:25.22 | |
45 | 823 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:32.06 | |
46 | 605 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 3:32.23 | |
47 | 786 | Sørensen Laura Kirsten | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:00.00 | ||
48 | 494 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 4:18.29 | |
49 | 493 | Jesse Melani | 2008 | FR.VÆRK | 0804AA | 25 m | 4:28.51 | |
50 | 499 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 31, 200m Frisvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 12 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 684 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 1:46.54 | |
2 | 644 | Bragason Johan | 1999 | KVIK | 9959AB | 25 m | 1:48.95 | |
3 | 699 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 1:49.55 | |
4 | 663 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:54.55 | |
5 | 504 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:54.69 | |
6 | 716 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:56.86 | |
7 | 679 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:57.37 | |
8 | 677 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 1:57.38 | |
9 | 697 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 1:58.10 | |
10 | 811 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:59.49 | |
11 | 727 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.23 | ||
12 | 657 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:00.58 | |
13 | 672 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:01.53 | |
14 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:05.24 | |
15 | 718 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:06.39 | |
16 | 715 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:06.45 | |
17 | 738 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 25 m | 2:06.71 | ||
18 | 669 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:09.19 | |
19 | 723 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:09.62 | |
20 | 511 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 2:11.91 | |
21 | 664 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:14.42 | |
22 | 705 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 50 m | 2:15.46 | |
23 | 729 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.75 | ||
24 | 818 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:19.96 | |
25 | 695 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:20.51 | |
26 | 637 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:23.36 | |
27 | 816 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:23.78 | |
28 | 654 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 2:27.79 | |
29 | 602 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:30.50 | |
30 | 820 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:31.21 | |
31 | 520 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 2:34.84 | |
32 | 522 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 2:37.93 | |
33 | 591 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:38.07 | |
34 | 766 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 2:39.32 | |
35 | 666 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:39.69 | |
36 | 687 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:41.40 | |
37 | 844 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:42.80 | |
38 | 747 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 2:44.37 | |
39 | 658 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 2:49.87 | |
40 | 659 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 2:54.49 | |
41 | 681 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:56.29 | |
42 | 477 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 2:57.25 | |
43 | 692 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 2:59.65 | |
44 | 668 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 3:00.07 | |
45 | 607 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 3:01.16 | |
46 | 525 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 3:12.93 | |
47 | 491 | Østerlund Andreas | 2005 | FR.VÆRK | 0515AH | 25 m | 3:53.76 | |
48 | 781 | Manniche August | 2006 | HOVEDSTAD | 0601AB | 25 m | 4:00.00 | |
49 | 501 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 32, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 656 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:04.06 | |
2 | 737 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 25 m | 1:04.13 | ||
3 | 670 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 1:04.84 | |
4 | 739 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 25 m | 1:08.48 | ||
5 | 806 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:09.47 | |
6 | 711 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:11.21 | |
7 | 708 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:11.73 | |
8 | 682 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:12.42 | |
9 | 640 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:12.52 | |
10 | 722 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:12.71 | |
11 | 632 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:12.93 | |
12 | 630 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 1:13.23 | |
13 | 707 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:13.61 | |
14 | 812 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:14.36 | |
15 | 714 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:14.45 | |
16 | 853 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:14.57 | ||
17 | 655 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:15.12 | |
18 | 709 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:15.52 | |
19 | 808 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:15.85 | |
20 | 502 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:16.24 | |
21 | 471 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:16.66 | |
22 | 505 | Elmgreen Maja | 2003 | HELSINGE | 0376AE | 25 m | 1:17.30 | |
23 | 652 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:18.09 | |
24 | 843 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:19.15 | |
25 | 717 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:19.32 | |
26 | 506 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 1:19.97 | |
27 | 643 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:20.59 | |
28 | 809 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:21.35 | |
29 | 590 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:21.50 | |
30 | 592 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:22.52 | |
31 | 512 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:22.79 | |
32 | 673 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:25.41 | |
33 | 598 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:26.43 | |
34 | 667 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:26.75 | |
35 | 648 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:29.70 | |
36 | 531 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:31.69 | |
37 | 642 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:31.71 | |
38 | 768 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:31.97 | |
39 | 767 | Have Marie Meyer | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AE | 25 m | 1:32.22 | |
40 | 794 | Nüchel Laura Lundbek | 2002 | ORIENT | 0218AU | 25 m | 1:32.32 | |
41 | 756 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:33.30 | |
42 | 760 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 1:33.39 | |
43 | 488 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:33.59 | |
44 | 639 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:34.66 | |
45 | 748 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 1:35.00 | |
46 | 490 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:36.26 | |
47 | 690 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:36.60 | |
48 | 535 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:36.82 | |
49 | 594 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:38.34 | |
50 | 755 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 1:38.35 | |
51 | 688 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:39.38 | |
52 | 628 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:40.20 | |
53 | 693 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:40.87 | |
54 | 788 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 1:40.87 | |
55 | 620 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 1:41.08 | |
56 | 771 | Howell Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178BD | 25 m | 1:42.32 | |
57 | 661 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:43.98 | |
58 | 759 | Clausen Nina Skou | 2001 | HOVEDSTAD | 0108BB | 25 m | 1:45.00 | |
59 | 744 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 25 m | 1:45.18 | |
60 | 833 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:46.28 | |
61 | 835 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 1:46.47 | |
62 | 836 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:46.93 | |
63 | 671 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:48.03 | |
64 | 762 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:50.00 | |
65 | 826 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:50.68 | |
66 | 618 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:52.91 | |
67 | 743 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 1:56.12 | |
68 | 772 | Jensen Ronja | 2004 | HOVEDSTAD | 0446AJ | 25 m | 1:57.44 | |
69 | 751 | Andersen Bjørg Trærup | 2004 | HOVEDSTAD | 0456AK | 25 m | 2:00.00 | |
70 | 758 | Christiansen Astrid Wied | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AX | 25 m | 2:00.00 | |
71 | 764 | Fredelund Lykke | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
72 | 473 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:00.07 | |
73 | 750 | Akrim Sarah Valkonen | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AX | 25 m | 2:01.78 | |
74 | 770 | Holst Sarah Pouletty | 2006 | HOVEDSTAD | 0692AF | 25 m | 2:10.00 | |
75 | 619 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 2:11.56 | |
76 | 834 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:11.93 | |
77 | 776 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 25 m | 2:13.48 | |
78 | 754 | Boessenkool Tara | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AG | 25 m | 2:18.06 | |
79 | 757 | Christensen Isolde B. W. | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AF | 25 m | 2:25.84 | |
80 | 778 | Landschultz Filippa T. | 2007 | HOVEDSTAD | 0788AD | 25 m | 2:28.86 | |
81 | 536 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | ||
82 | 606 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | ||
83 | 611 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 25 m | ||
84 | 623 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 33, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 710 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 56.75 | |
2 | 509 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:00.74 | |
3 | 712 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:01.61 | |
4 | 736 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 25 m | 1:02.46 | ||
5 | 528 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 1:03.15 | |
6 | 700 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:04.08 | |
7 | 504 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:04.31 | |
8 | 715 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:04.64 | |
9 | 704 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:04.71 | |
10 | 854 | Postma Luke | 1995 | HILLERØD | 25 m | 1:05.65 | ||
11 | 730 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 1:05.82 | ||
12 | 508 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:06.39 | |
13 | 676 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:06.55 | |
14 | 513 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:06.83 | |
15 | 638 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:06.99 | |
16 | 631 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:07.82 | |
17 | 498 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:09.55 | |
18 | 515 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:09.91 | |
19 | 725 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:10.13 | |
20 | 664 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:10.18 | |
21 | 804 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:10.86 | |
22 | 791 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 1:10.87 | |
23 | 713 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:11.16 | |
24 | 803 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:11.23 | |
25 | 851 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:13.37 | ||
26 | 729 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:14.18 | ||
27 | 705 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:14.21 | |
28 | 830 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:15.02 | |
29 | 706 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:15.87 | |
30 | 654 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:16.11 | |
31 | 637 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:16.70 | |
32 | 824 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:16.71 | |
33 | 840 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:16.96 | |
34 | 646 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:17.26 | |
35 | 647 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:19.23 | |
36 | 827 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:20.89 | |
37 | 720 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:21.04 | |
38 | 818 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:21.45 | |
39 | 785 | Steffensen Mikkel | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AR | 25 m | 1:21.49 | |
40 | 602 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:23.67 | |
41 | 746 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:24.00 | |
42 | 831 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:24.82 | |
43 | 529 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:25.81 | |
44 | 815 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:27.61 | |
45 | 597 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:28.20 | |
46 | 601 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:29.14 | |
47 | 519 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:29.25 | |
48 | 570 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:29.43 | |
49 | 600 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:30.90 | |
50 | 761 | Drauschke Carl-Anton | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AE | 25 m | 1:31.50 | |
51 | 593 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:34.61 | |
52 | 595 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 1:35.92 | |
53 | 741 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:39.05 | |
54 | 787 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 1:39.07 | |
55 | 604 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 1:39.28 | |
56 | 779 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 1:40.00 | |
57 | 829 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 0597AJ | 25 m | 1:42.34 | |
58 | 821 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 1:45.64 | |
59 | 487 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:51.46 | |
60 | 472 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:52.20 | |
61 | 789 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 1:53.13 | |
62 | 781 | Manniche August | 2006 | HOVEDSTAD | 0601AB | 25 m | 1:55.00 | |
63 | 627 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 25 m | 1:55.41 | |
64 | 612 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:56.81 | |
65 | 780 | Lyukshin Evgeny | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
66 | 783 | Sandfeld Jonatan | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.00 | ||
67 | 516 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 731 | Kvik 1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:38.00 | ||
2 | 732 | Kvik 2 | 2002 | KVIK | 25 m | 1:42.00 | ||
3 | 500 | Mix 1 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:48.00 | ||
4 | 733 | Kvik 3 | 2003 | KVIK | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 845 | Hils1 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 1:48.01 | ||
6 | 507 | Mix 2 Helsinge | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:52.00 | ||
7 | 846 | Hils2 | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:53.01 | ||
8 | 734 | Kvik 4 | 2004 | KVIK | 25 m | 1:54.00 | ||
9 | 510 | Mix 3 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 1:57.00 | ||
10 | 847 | Hils3 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:58.01 | ||
11 | 848 | Hils4 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:03.01 | ||
12 | 479 | Stålmix 1 Frederiksværk | 1996 | FR.VÆRK | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 849 | Hils5 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
14 | 517 | Mix 4 Helsinge | 1999 | HELSINGE | 25 m | 2:14.37 | ||
15 | 850 | Hils6 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:15.01 | ||
16 | 745 | Hovedstadens Mix 2 | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:20.00 | ||
17 | 486 | Stålmix 2 Frederiksværk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:31.00 | ||
18 | 740 | Hovedstadens Mix 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 603 | Hs3 Number 1 | 2006 | HØRSHOLM | 25 m | 3:05.00 | ||
20 | 608 | Hs3 Number 2 | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 3:10.00 | ||
21 | 587 | Hs Blandede Bolcher1 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
22 | 596 | Hs Blandede Bolcher2 | 2005 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 28 oktober 2016 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:06 |