Ohjelma Citadellsim 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Gren 1, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 854 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 8:42.28 | |
2 | 723 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 8:44.70 | |
3 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 8:54.07 | |
4 | 827 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 8:58.30 | |
5 | 368 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 9:02.86 | |
6 | 774 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 9:03.10 | |
7 | 855 | Steen Duus Mia | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 9:04.84 | |
8 | 57 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 9:05.75 | |
9 | 216 | Alman Sabina | 2003 | LULEÅ SS | AL0403 | 25 m | 9:09.11 | |
10 | 825 | Krøyer Svendsen Julie | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 9:16.05 | |
11 | 95 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 9:18.51 | |
12 | 851 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 9:21.27 | |
13 | 86 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 9:26.54 | |
14 | 812 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 9:33.15 | |
15 | 862 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 9:34.40 | |
16 | 35 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 9:36.53 | |
17 | 729 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 9:37.51 | |
18 | 17 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 9:37.58 | |
19 | 3 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 9:40.37 | |
20 | 274 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 9:46.28 | |
21 | 5 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 9:47.07 | |
22 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 9:48.90 | |
23 | 11 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 9:54.07 | |
24 | 786 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 9:59.82 | |
25 | 775 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 9:59.97 | RES |
26 | 508 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 10:10.83 | RES |
27 | 237 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 10:14.55 | RES |
28 | 793 | Fyller Jacobsen Luna | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 10:14.72 | RES |
29 | 543 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 10:19.85 | RES |
30 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 10:19.86 | RES |
31 | 802 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 10:22.06 | RES |
32 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 10:22.45 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 2, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 702 | Steen Andersen Gustav | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:03.42 | |
2 | 704 | Steen Andersen Magnus | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:05.16 | |
3 | 261 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 1:07.75 | |
4 | 726 | Thuesen Güsmer Aksel | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:08.20 | |
5 | 466 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 1:09.70 | |
6 | 260 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | 1:10.13 | |
7 | 544 | Nyholm Albin | 2007 | SK TRITON | AA2307 | 25 m | 1:10.21 | |
8 | 708 | Holkenfeldt Be Berg Felix | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:12.68 | |
9 | 734 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:12.77 | |
10 | 718 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:13.10 | |
11 | 664 | Bååth Jonatan | 2006 | TRELLEBORG | AC0106 | 25 m | 1:13.35 | |
12 | 567 | Causevic Davit | 2006 | VELLINGE-N | AL0506 | 25 m | 1:15.71 | |
13 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 1:16.11 | |
14 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 1:16.98 | |
15 | 688 | Nordström Anton | 2006 | KIVIKS SK | AA8906 | 25 m | 1:17.43 | |
16 | 697 | Zhang Alexander | 2007 | RINGSJÖ SK | AG3707 | 25 m | 1:17.84 | |
17 | 234 | Björk Sebastian | 2007 | SK LÖDDE | AA5907 | 25 m | 1:18.10 | |
18 | 156 | Dedovic Edvin | 2007 | LANDSKRONA | AB5707 | 25 m | 1:18.62 | |
19 | 459 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:18.66 | |
20 | 277 | Alyasvand Ashkan | 2006 | MKK | AH9906 | 25 m | 1:19.66 | |
21 | 233 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 25 m | 1:21.11 | |
22 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 1:23.42 | |
23 | 520 | Björnström Albin | 2007 | SK TRITON | AB9107 | 25 m | 1:23.44 | |
24 | 165 | Hadzic Andy | 2007 | LANDSKRONA | AL2107 | 25 m | 1:30.18 | |
25 | 212 | Zembo Arman | 2006 | LANDSKRONA | AK8306 | 25 m | 1:39.01 | RES |
26 | 638 | Gustafsson Jonathan | 2006 | ÄNGELHOLM | AR4306 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 3, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 720 | Li Fuhrmann Jet | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 53.02 | |
2 | 546 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 25 m | 56.57 | |
3 | 125 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 56.84 | |
4 | 88 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 57.27 | |
5 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 57.65 | |
6 | 835 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 58.42 | |
7 | 226 | Ylipää Theo | 2004 | LULEÅ SS | AB0704 | 25 m | 58.62 | |
8 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 58.62 | |
9 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 58.68 | |
10 | 490 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 58.71 | |
11 | 724 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 59.39 | |
12 | 581 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 1:00.22 | |
13 | 224 | Lindström Magnus | 2004 | LULEÅ SS | AA4104 | 25 m | 1:00.41 | |
14 | 783 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:00.41 | |
15 | 649 | Nilsson Joel | 2005 | ÄNGELHOLM | AC6505 | 25 m | 1:00.53 | |
16 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 1:00.73 | |
17 | 678 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 1:00.76 | |
18 | 179 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | AK8505 | 25 m | 1:01.08 | |
19 | 784 | Wiese Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:01.21 | |
20 | 829 | Eriksen Tankmar Andreas | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:01.24 | |
21 | 273 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:01.31 | |
22 | 396 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 1:01.39 | |
23 | 99 | Olsson Olle | 2004 | HS | AN7304 | 25 m | 1:01.40 | |
24 | 674 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 1:01.44 | |
25 | 78 | Langell Jacob | 2005 | HS | AG2105 | 25 m | 1:02.26 | |
26 | 146 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 1:02.35 | |
27 | 659 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:02.55 | |
28 | 342 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 1:02.75 | |
29 | 564 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 1:02.82 | |
30 | 624 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 25 m | 1:03.21 | |
31 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 1:03.23 | |
32 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 1:03.52 | |
33 | 693 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:03.70 | |
34 | 97 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 25 m | 1:04.26 | |
35 | 510 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:04.27 | |
36 | 560 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:04.35 | |
37 | 694 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:04.69 | |
38 | 705 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:04.97 | |
39 | 782 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:05.11 | |
40 | 717 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:05.22 | |
41 | 145 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 1:05.82 | |
42 | 799 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:05.84 | |
43 | 66 | Juliusson Adam | 2004 | HS | AG4904 | 25 m | 1:05.88 | |
44 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:06.40 | |
45 | 464 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 1:06.80 | |
46 | 814 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 1:06.96 | |
47 | 26 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 50 m | 1:07.43 | |
48 | 171 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 1:07.85 | |
49 | 791 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 1:07.87 | |
50 | 54 | Gränse Leo | 2004 | HS | AG0904 | 25 m | 1:08.44 | |
51 | 792 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:08.55 | |
52 | 828 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.90 | |
53 | 430 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 25 m | 1:08.94 | |
54 | 361 | Madsen Oliver | 2005 | MKK | AO3305 | 25 m | 1:09.31 | |
55 | 701 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:09.52 | |
56 | 585 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 1:09.67 | |
57 | 335 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 25 m | 1:09.71 | RES |
58 | 122 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 25 m | 1:10.00 | RES |
59 | 509 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:10.34 | RES |
60 | 805 | Majkjær Mikkelsen Gustav | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:11.71 | RES |
61 | 240 | Erdös Pelle | 2005 | SK LÖDDE | AI5305 | 25 m | 1:11.72 | RES |
62 | 461 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 1:13.54 | RES |
63 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 1:13.86 | RES |
64 | 56 | Hallberg Hilding | 2005 | HS | AP6105 | 25 m | 1:13.96 | RES |
65 | 397 | Said Dillar | 2005 | MKK | AO4305 | 25 m | 1:14.17 | RES |
66 | 348 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 1:14.93 | RES |
67 | 101 | Palm Wille | 2005 | HS | AN4105 | 25 m | 1:15.07 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 390 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 50.54 | |
2 | 591 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 52.91 | |
3 | 800 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 53.32 | |
4 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 53.70 | |
5 | 258 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 53.80 | |
6 | 46 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 54.23 | |
7 | 321 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 54.39 | |
8 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 54.48 | |
9 | 491 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 54.60 | |
10 | 710 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 54.65 | |
11 | 81 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 54.83 | |
12 | 117 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 55.01 | |
13 | 271 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 55.14 | |
14 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 55.49 | |
15 | 225 | Wang Ji An | 2003 | LULEÅ SS | AA2303 | 25 m | 55.69 | |
16 | 242 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 56.12 | |
17 | 287 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 56.19 | |
18 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 56.23 | |
19 | 218 | Eriksson Albin | 2003 | LULEÅ SS | AF3503 | 25 m | 56.30 | |
20 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 56.34 | |
21 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 56.39 | |
22 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 57.33 | |
23 | 539 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 57.54 | |
24 | 482 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 57.91 | |
25 | 740 | Seelig Larsen Jeppe | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 58.36 | |
26 | 198 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 58.40 | |
27 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 58.46 | |
28 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 58.90 | |
29 | 285 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 58.91 | |
30 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 59.08 | |
31 | 89 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 25 m | 59.11 | |
32 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 59.14 | |
33 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 59.37 | |
34 | 76 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 59.57 | |
35 | 796 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 59.74 | |
36 | 128 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 59.94 | |
37 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:00.01 | |
38 | 15 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:00.29 | |
39 | 571 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:00.96 | |
40 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 1:01.43 | |
41 | 773 | Koefoed Weiss Noah | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:01.45 | |
42 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:01.82 | |
43 | 343 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:01.91 | |
44 | 477 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:02.00 | |
45 | 349 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:02.37 | |
46 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:03.60 | |
47 | 578 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:03.92 | |
48 | 195 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:03.93 | |
49 | 798 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:06.28 | RES |
50 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:06.31 | RES |
51 | 7 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 25 m | 1:07.59 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 5, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 811 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 48.77 | |
2 | 296 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 25 m | 48.80 | |
3 | 867 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 49.58 | |
4 | 864 | Dalhøj Paulsen Frederik | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 49.68 | |
5 | 414 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 25 m | 50.57 | |
6 | 173 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 50.75 | |
7 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 50.96 | |
8 | 746 | O. Møller Frederik | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 50.97 | |
9 | 826 | Krøyer Svendsen Marcus | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 50.99 | |
10 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 51.18 | |
11 | 90 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 25 m | 51.39 | |
12 | 73 | Kertes Viktor | 1996 | HS | AP5196 | 25 m | 51.47 | |
13 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 52.09 | |
14 | 841 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 52.24 | |
15 | 155 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 52.28 | |
16 | 127 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 25 m | 52.31 | |
17 | 485 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 52.78 | |
18 | 771 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 53.21 | |
19 | 837 | Borring Andersen Anton | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 53.28 | |
20 | 866 | Broch Thielemann Niklas | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 53.63 | |
21 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 53.85 | |
22 | 777 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 53.98 | |
23 | 423 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 54.05 | |
24 | 359 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 54.07 | |
25 | 157 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 54.45 | |
26 | 795 | M. Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 54.47 | |
27 | 314 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 54.60 | |
28 | 153 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | AC9901 | 25 m | 54.62 | |
29 | 804 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 54.74 | |
30 | 547 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 54.89 | |
31 | 808 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 55.02 | |
32 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 55.03 | |
33 | 329 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 55.49 | |
34 | 92 | Mathisen August | 2001 | HS | AF5901 | 25 m | 55.74 | |
35 | 243 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 55.96 | |
36 | 542 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 56.08 | |
37 | 1 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 25 m | 56.11 | |
38 | 840 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 56.11 | |
39 | 537 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 56.13 | |
40 | 833 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 56.26 | |
41 | 360 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 56.33 | |
42 | 558 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 56.50 | |
43 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 56.90 | |
44 | 379 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 57.02 | |
45 | 280 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 25 m | 57.14 | |
46 | 211 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | AB7388 | 25 m | 57.23 | |
47 | 394 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 57.25 | |
48 | 322 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 57.54 | |
49 | 110 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 57.77 | RES |
50 | 403 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 57.81 | RES |
51 | 536 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 57.83 | RES |
52 | 309 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 58.14 | RES |
53 | 84 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 59.28 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 6, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 263 | Pflug Violetta | 2008 | SK LÖDDE | AC3608 | 25 m | 36.06 | |
2 | 665 | Bååth Nirma | 2008 | TRELLEBORG | AA8208 | 25 m | 36.33 | |
3 | 308 | Ekelund Ella | 2009 | MKK | AA7609 | 25 m | 36.40 | |
4 | 352 | Lennartsson Hedda | 2008 | MKK | AE2808 | 25 m | 37.35 | |
5 | 685 | Williams Nia | 2008 | TRELLEBORG | AT8607 | 25 m | 38.09 | |
6 | 286 | Bech Emelina | 2008 | MKK | AJ0808 | 25 m | 38.58 | |
7 | 614 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 25 m | 38.97 | |
8 | 253 | Lindell Selma | 2008 | SK LÖDDE | AF0808 | 25 m | 39.84 | |
9 | 500 | Lindgren Philippa | 2008 | SK SYDSIM | AD2408 | 25 m | 40.01 | |
10 | 621 | Nilsson Emma | 2008 | YSTADS SS | AE4808 | 25 m | 41.04 | |
11 | 480 | Andersson Elvira | 2008 | SK SYDSIM | AD0408 | 25 m | 44.35 | |
12 | 236 | Chrintz-Gath Ingrid | 2008 | SK LÖDDE | AN4608 | 25 m | 47.69 | |
13 | 292 | Bolander Edith | 2008 | MKK | AP8408 | 25 m | 50.13 | |
14 | 392 | Rakowska Nike | 2009 | MKK | AF6609 | 25 m | 51.65 | |
15 | 344 | Kovcegarovska Viktorija | 2008 | MKK | AP2808 | 25 m | 52.63 | |
16 | 283 | Asper Alma | 2009 | MKK | AI8209 | 25 m | 52.65 | |
17 | 201 | R?stin Emma | 2008 | LANDSKRONA | AS5808 | 25 m | 53.46 | |
18 | 276 | Almqvist Thea | 2009 | MKK | AI6209 | 25 m | 55.18 | |
19 | 246 | Jindal Zoé | 2008 | SK LÖDDE | AR1608 | 25 m | 57.06 | |
20 | 341 | Kamaran Narma | 2009 | MKK | AI9209 | 25 m | 1:00.69 | |
21 | 310 | Erixon Amanda | 2009 | MKK | AJ4209 | 50 m | ||
22 | 363 | Maruta Shizuku | 2008 | MKK | AW7608 | 50 m | ||
23 | 366 | Mazak Sophie | 2008 | MKK | AT5608 | 50 m | ||
24 | 413 | Ventimiglia Astrid | 2008 | MKK | AT1808 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 7, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 719 | Li Fuhrmann Coco | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 28.47 | |
2 | 713 | Melody Christensen Malu | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 29.42 | |
3 | 768 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 29.71 | |
4 | 658 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | AP9807 | 25 m | 30.22 | |
5 | 36 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 25 m | 30.47 | |
6 | 540 | Nilsson Julia | 2006 | SK TRITON | AK9806 | 25 m | 30.83 | |
7 | 647 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 31.43 | |
8 | 193 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 31.63 | |
9 | 779 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 31.67 | |
10 | 18 | Bitzén Alice | 2006 | SK HAJEN | AE3606 | 25 m | 31.69 | |
11 | 161 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 31.69 | |
12 | 755 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 31.70 | |
13 | 174 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 31.71 | |
14 | 555 | Ståhl Isa | 2006 | SK TRITON | AC9406 | 25 m | 31.74 | |
15 | 750 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 31.77 | |
16 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 31.84 | |
17 | 495 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 32.17 | |
18 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 32.24 | |
19 | 528 | Erkselius Julia | 2006 | SK TRITON | AK7806 | 25 m | 32.43 | |
20 | 807 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 32.50 | |
21 | 818 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 32.70 | |
22 | 706 | Kaarup Andersen Sara | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 32.80 | |
23 | 626 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 32.82 | |
24 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 33.01 | |
25 | 566 | Causevic Ajla | 2006 | VELLINGE-N | AX0806 | 25 m | 33.16 | |
26 | 245 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | 33.30 | |
27 | 759 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 33.35 | |
28 | 743 | Sarauw Lundsgaard Juliane | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 33.45 | |
29 | 577 | Primetta Julia | 2006 | VELLINGE-N | AF3606 | 25 m | 33.57 | |
30 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 33.65 | |
31 | 738 | Amalie Krag Sofie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 33.73 | |
32 | 204 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 33.86 | |
33 | 830 | Eriksen Tankmar Julie | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 34.01 | |
34 | 346 | Krüger Charlotte | 2007 | MKK | AF9407 | 25 m | 34.04 | |
35 | 646 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 25 m | 34.08 | |
36 | 444 | Fanu Valentina | 2007 | S 71 | AF7207 | 25 m | 34.11 | |
37 | 143 | Larsson Alma | 2006 | KARLSHAMN | AI8806 | 25 m | 34.16 | |
38 | 882 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 25 m | 34.47 | |
39 | 331 | Hubred Emma | 2006 | MKK | AX5806 | 25 m | 34.48 | |
40 | 307 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 34.52 | |
41 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 34.60 | |
42 | 728 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 34.67 | |
43 | 732 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 34.92 | |
44 | 832 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 34.99 | |
45 | 748 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 35.04 | |
46 | 821 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 35.13 | |
47 | 642 | Harrysson Vera | 2007 | ÄNGELHOLM | AF2207 | 50 m | 35.17 | |
48 | 183 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | AQ5607 | 25 m | 35.19 | |
49 | 284 | Baxman Hedda | 2006 | MKK | AQ9406 | 25 m | 35.28 | |
50 | 609 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 25 m | 35.29 | |
51 | 272 | Wittzell Elin | 2006 | SK LÖDDE | BB3206 | 25 m | 35.64 | |
52 | 690 | Olsson Elina | 2006 | KIVIKS SK | AT7806 | 25 m | 35.64 | |
53 | 457 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 35.99 | |
54 | 297 | Collvin Malva | 2007 | MKK | AL0207 | 25 m | 36.22 | |
55 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 36.32 | |
56 | 754 | Hebeltoft Olesen Karla | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 36.33 | |
57 | 186 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 36.57 | |
58 | 622 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 25 m | 36.74 | |
59 | 317 | Fransson Sarah | 2006 | MKK | BL4406 | 25 m | 36.85 | |
60 | 387 | Paulsson Frida | 2007 | MKK | AQ5807 | 25 m | 36.98 | |
61 | 733 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 37.04 | |
62 | 320 | Gajmark Vilma | 2006 | MKK | AX5606 | 25 m | 37.51 | |
63 | 232 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 25 m | 37.76 | |
64 | 386 | Paulsson Fanny | 2007 | MKK | AL4207 | 25 m | 38.00 | |
65 | 34 | Winberg Elsa | 2006 | SK HAJEN | AE8406 | 50 m | 38.34 | |
66 | 489 | Fröjd Elinor | 2007 | SK SYDSIM | AO4807 | 25 m | 38.57 | |
67 | 576 | Lundblad Vilma | 2006 | VELLINGE-N | AY4606 | 25 m | 38.75 | |
68 | 191 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 39.41 | |
69 | 393 | Rebrina Emma | 2006 | MKK | BJ1406 | 25 m | 39.41 | |
70 | 469 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 39.53 | |
71 | 206 | Svensson Hanna | 2006 | LANDSKRONA | BC0206 | 25 m | 40.10 | |
72 | 650 | Olsson Ida | 2007 | ÄNGELHOLM | AG6407 | 25 m | 40.44 | |
73 | 188 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 25 m | 40.71 | |
74 | 187 | Nielsen Linnea | 2007 | LANDSKRONA | AO3807 | 25 m | 40.77 | |
75 | 611 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 25 m | 40.79 | |
76 | 319 | Frentzell Eira | 2007 | MKK | AR0607 | 25 m | 41.30 | |
77 | 883 | Andersson Emelie | 2007 | SS IDEN | AK1607 | 25 m | 41.47 | |
78 | 148 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 25 m | 41.78 | |
79 | 881 | Sjöholm Linnea | 2007 | SS IDEN | AD2607 | 25 m | 43.34 | |
80 | 209 | Thomsen Lily | 2007 | LANDSKRONA | AO2407 | 25 m | 43.63 | |
81 | 269 | Svensson Alice | 2006 | SK LÖDDE | AV3406 | 25 m | 44.07 | |
82 | 326 | Gümüs Irem | 2007 | MKK | AX5807 | 25 m | 44.59 | |
83 | 315 | Folestam Saga | 2007 | MKK | AQ6607 | 25 m | 44.72 | |
84 | 635 | Böcker Anna | 2007 | ÄNGELHOLM | AW8207 | 25 m | 46.78 | |
85 | 587 | Sjögren Sofia | 2006 | VELLINGE-N | AY9406 | 25 m | 48.42 | |
86 | 412 | Vasquez Selma | 2007 | MKK | BE7807 | 25 m | 48.60 | |
87 | 493 | Isaksson Selma | 2007 | SK SYDSIM | AK3607 | 25 m | 49.13 | |
88 | 247 | Johansdotter Andrea | 2007 | SK LÖDDE | AJ0406 | 25 m | 51.31 | |
89 | 151 | Antonsson Maja | 2007 | LANDSKRONA | BE5607 | 25 m | 53.89 | |
90 | 255 | Lund Inez | 2007 | SK LÖDDE | BE1807 | 25 m | 53.90 | |
91 | 248 | Kant Luna | 2007 | SK LÖDDE | BH2607 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 712 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:31.78 | |
2 | 595 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 2:51.50 | |
3 | 168 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 2:59.58 | |
4 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 3:05.66 | |
5 | 391 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 9, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 751 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:21.37 | |
2 | 812 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:25.83 | |
3 | 836 | Nørlund Wentzel Freya | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:28.94 | |
4 | 368 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:34.02 | |
5 | 451 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 2:34.08 | |
6 | 844 | Sand Frederiksen Therese | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:34.38 | |
7 | 63 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 2:35.93 | |
8 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 2:44.92 | |
9 | 351 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 2:53.34 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 10, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 845 | Heller Hansen Marina | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 2:10.44 | |
2 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:10.45 | |
3 | 785 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:10.61 | |
4 | 857 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:13.22 | |
5 | 716 | Donde Feilberg Luna | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:14.63 | |
6 | 842 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 2:16.66 | |
7 | 119 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:20.82 | |
8 | 820 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:21.15 | |
9 | 772 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:22.04 | RES |
10 | 59 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 2:27.14 | RES |
11 | 404 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 25 m | 2:31.56 | RES |
12 | 17 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:35.77 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 11, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 835 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:12.56 | |
2 | 224 | Lindström Magnus | 2004 | LULEÅ SS | AA4104 | 25 m | 2:24.96 | |
3 | 99 | Olsson Olle | 2004 | HS | AN7304 | 25 m | 2:25.17 | |
4 | 273 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 25 m | 2:25.32 | |
5 | 747 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:27.13 | |
6 | 510 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 2:28.18 | |
7 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 2:28.53 | |
8 | 674 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 2:28.62 | |
9 | 581 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 2:29.81 | |
10 | 815 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 2:30.55 | |
11 | 517 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:31.22 | |
12 | 778 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 50 m | 2:31.25 | |
13 | 814 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:32.45 | |
14 | 705 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:34.13 | |
15 | 146 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 2:37.16 | |
16 | 78 | Langell Jacob | 2005 | HS | AG2105 | 25 m | 2:37.67 | |
17 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 2:38.66 | |
18 | 171 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 2:41.32 | |
19 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 2:42.95 | |
20 | 659 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 2:43.60 | |
21 | 97 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 25 m | 2:46.18 | |
22 | 88 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 2:46.86 | |
23 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 2:46.90 | |
24 | 54 | Gränse Leo | 2004 | HS | AG0904 | 25 m | 2:47.45 | |
25 | 145 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 2:48.33 | RES |
26 | 464 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 2:55.03 | RES |
27 | 585 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 3:04.11 | RES |
28 | 467 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 3:08.96 | RES |
29 | 361 | Madsen Oliver | 2005 | MKK | AO3305 | 25 m | 3:08.99 | RES |
30 | 56 | Hallberg Hilding | 2005 | HS | AP6105 | 50 m | RES | |
31 | 62 | Jansons Milton | 2005 | HS | AU9905 | 50 m | RES | |
32 | 83 | Lindberg Vilgot | 2005 | HS | AJ6705 | 50 m | RES | |
33 | 101 | Palm Wille | 2005 | HS | AN4105 | 50 m | RES | |
34 | 122 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 50 m | RES | |
35 | 125 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 50 m | RES | |
36 | 342 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | RES | |
37 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 12, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:03.14 | |
2 | 271 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 2:09.01 | |
3 | 591 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:09.60 | |
4 | 81 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 2:10.16 | |
5 | 800 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:12.51 | |
6 | 709 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:13.38 | |
7 | 856 | Kildahl Døssing Emil | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:15.17 | |
8 | 289 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:15.73 | |
9 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:16.68 | |
10 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:18.28 | |
11 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 2:20.46 | |
12 | 258 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:20.70 | |
13 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 2:23.36 | |
14 | 767 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:23.90 | |
15 | 343 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:24.63 | |
16 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 2:25.12 | |
17 | 128 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 2:27.34 | RES |
18 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:31.17 | RES |
19 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:32.30 | RES |
20 | 798 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:42.08 | RES |
21 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 2:53.11 | RES |
22 | 545 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | 3:02.18 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 13, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 127 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 25 m | 2:01.95 | |
2 | 794 | M. Jørgensen Jacob | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:05.05 | |
3 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 2:07.23 | |
4 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 2:07.27 | |
5 | 865 | Blach Petersen Ulrik | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:08.36 | |
6 | 157 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 2:08.58 | |
7 | 808 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:11.19 | |
8 | 355 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:14.41 | |
9 | 329 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:15.06 | RES |
10 | 838 | Andersen Magnus | 1985 | ALLERØD | 8565AA | 25 m | 2:17.34 | RES |
11 | 360 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:18.12 | RES |
12 | 485 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 2:25.45 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 14, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 719 | Li Fuhrmann Coco | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:16.98 | |
2 | 626 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 1:22.86 | |
3 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 1:24.09 | |
4 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 1:25.84 | |
5 | 769 | Overby Traberg Zoe | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:27.30 | |
6 | 528 | Erkselius Julia | 2006 | SK TRITON | AK7806 | 25 m | 1:27.68 | |
7 | 555 | Ståhl Isa | 2006 | SK TRITON | AC9406 | 25 m | 1:28.58 | |
8 | 738 | Amalie Krag Sofie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:28.68 | |
9 | 174 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 1:29.25 | |
10 | 766 | Steen Stokkebro Mikkeline | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:29.66 | |
11 | 768 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:30.26 | |
12 | 748 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:31.48 | |
13 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 1:31.63 | |
14 | 759 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:31.69 | |
15 | 647 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 1:32.21 | |
16 | 832 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:32.82 | |
17 | 577 | Primetta Julia | 2006 | VELLINGE-N | AF3606 | 25 m | 1:32.83 | |
18 | 646 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 25 m | 1:33.17 | |
19 | 566 | Causevic Ajla | 2006 | VELLINGE-N | AX0806 | 25 m | 1:33.82 | |
20 | 469 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 1:34.04 | |
21 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 1:34.05 | |
22 | 346 | Krüger Charlotte | 2007 | MKK | AF9407 | 25 m | 1:35.25 | |
23 | 642 | Harrysson Vera | 2007 | ÄNGELHOLM | AF2207 | 25 m | 1:36.78 | |
24 | 34 | Winberg Elsa | 2006 | SK HAJEN | AE8406 | 25 m | 1:36.93 | |
25 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 1:36.98 | |
26 | 732 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:37.17 | |
27 | 658 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | AP9807 | 25 m | 1:37.27 | |
28 | 183 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | AQ5607 | 25 m | 1:37.43 | |
29 | 706 | Kaarup Andersen Sara | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:37.66 | |
30 | 331 | Hubred Emma | 2006 | MKK | AX5806 | 25 m | 1:37.74 | |
31 | 495 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 1:39.21 | |
32 | 760 | Kjer Rasmussen Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:39.97 | |
33 | 622 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 25 m | 1:40.73 | |
34 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 1:42.76 | |
35 | 444 | Fanu Valentina | 2007 | S 71 | AF7207 | 25 m | 1:43.87 | |
36 | 204 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 1:45.58 | |
37 | 650 | Olsson Ida | 2007 | ÄNGELHOLM | AG6407 | 25 m | 1:45.89 | |
38 | 143 | Larsson Alma | 2006 | KARLSHAMN | AI8806 | 25 m | 1:45.98 | |
39 | 209 | Thomsen Lily | 2007 | LANDSKRONA | AO2407 | 25 m | 1:46.27 | |
40 | 733 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:47.33 | |
41 | 418 | Vroland Ella | 2006 | MKK | AY1206 | 25 m | 1:47.62 | RES |
42 | 489 | Fröjd Elinor | 2007 | SK SYDSIM | AO4807 | 25 m | 1:47.74 | RES |
43 | 457 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 1:47.93 | RES |
44 | 186 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 1:49.14 | RES |
45 | 493 | Isaksson Selma | 2007 | SK SYDSIM | AK3607 | 25 m | 1:51.15 | RES |
46 | 611 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 25 m | 1:51.57 | RES |
47 | 191 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 1:53.21 | RES |
48 | 307 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 1:55.38 | RES |
49 | 206 | Svensson Hanna | 2006 | LANDSKRONA | BC0206 | 25 m | 1:56.67 | RES |
50 | 187 | Nielsen Linnea | 2007 | LANDSKRONA | AO3807 | 25 m | 2:00.06 | RES |
51 | 188 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 25 m | 2:03.25 | RES |
52 | 148 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 50 m | RES | |
53 | 587 | Sjögren Sofia | 2006 | VELLINGE-N | AY9406 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 15, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 515 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:15.19 | |
2 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:15.66 | |
3 | 77 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 1:16.41 | |
4 | 703 | Egeskov Andersen Jasmin | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:16.50 | |
5 | 203 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:16.59 | |
6 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 1:16.64 | |
7 | 112 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 1:17.14 | |
8 | 666 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 1:17.45 | |
9 | 739 | Rosa Kragh Ana | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:17.69 | |
10 | 223 | Lindqvist Klara | 2005 | LULEÅ SS | AD1605 | 25 m | 1:18.07 | |
11 | 53 | Frisk Sofia | 2005 | HS | BD7205 | 25 m | 1:18.39 | |
12 | 770 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:18.62 | |
13 | 356 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:18.78 | |
14 | 521 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 1:19.13 | |
15 | 757 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:19.21 | |
16 | 594 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:19.66 | |
17 | 217 | Arnesen Randi | 2005 | LULEÅ SS | AW8405 | 25 m | 1:19.71 | |
18 | 654 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 1:20.16 | |
19 | 797 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:20.32 | |
20 | 550 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 1:20.53 | |
21 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:20.94 | |
22 | 595 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:20.99 | |
23 | 596 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:21.08 | |
24 | 499 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 1:21.27 | |
25 | 691 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:21.73 | |
26 | 113 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 1:21.76 | |
27 | 518 | Bengtsson Nimander Zinna | 2005 | SK TRITON | AD1405 | 25 m | 1:22.38 | |
28 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 1:22.70 | |
29 | 131 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 1:22.97 | |
30 | 160 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 1:23.15 | |
31 | 388 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 25 m | 1:23.38 | |
32 | 244 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 1:23.69 | |
33 | 780 | Maxwell Berthou Mille | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:23.87 | |
34 | 699 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 1:24.31 | |
35 | 50 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 1:24.39 | |
36 | 671 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 1:24.94 | |
37 | 623 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 1:25.27 | |
38 | 259 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 1:25.72 | |
39 | 98 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 1:25.76 | |
40 | 478 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 1:25.99 | |
41 | 29 | Pantzar Olivia | 2004 | SK HAJEN | AG5404 | 25 m | 1:26.04 | |
42 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:26.18 | |
43 | 104 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 1:26.33 | |
44 | 391 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 1:26.38 | |
45 | 24 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 1:26.54 | |
46 | 762 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:26.66 | |
47 | 333 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 1:26.93 | |
48 | 281 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 1:27.04 | |
49 | 617 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | 1:27.19 | |
50 | 552 | Plantin Lina | 2005 | SK TRITON | AJ7605 | 25 m | 1:27.70 | |
51 | 27 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:28.03 | |
52 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:28.37 | |
53 | 683 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 1:29.30 | |
54 | 831 | Astrup Taul Signe | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:29.32 | |
55 | 677 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 1:29.33 | |
56 | 684 | Westergren Rebecca | 2005 | TRELLEBORG | AM3605 | 25 m | 1:29.58 | |
57 | 133 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 25 m | 1:29.75 | |
58 | 834 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 1:29.82 | |
59 | 68 | Jälminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 25 m | 1:30.26 | |
60 | 80 | Larsson Isabella | 2005 | HS | BD6405 | 25 m | 1:30.26 | |
61 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 1:30.72 | |
62 | 402 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 25 m | 1:31.13 | |
63 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 1:31.27 | |
64 | 667 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | 1:31.91 | |
65 | 60 | Hofvendahl Johanna | 2004 | HS | AO6804 | 25 m | 1:33.13 | |
66 | 257 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:34.87 | |
67 | 438 | Seitzberg Elena | 2005 | SK RAN | AX3205 | 25 m | 1:34.94 | |
68 | 199 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:35.30 | |
69 | 788 | Karoline Guldberg Emma | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:35.58 | |
70 | 64 | Johansson Victoria | 2004 | HS | BJ2604 | 25 m | 1:35.65 | |
71 | 170 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:35.67 | |
72 | 484 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:36.17 | |
73 | 406 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:36.37 | |
74 | 602 | Emilsson Nellie | 2005 | YSTADS SS | AN8205 | 25 m | 1:36.70 | |
75 | 103 | Pantev Klara | 2005 | HS | AO6805 | 25 m | 1:37.00 | |
76 | 338 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 1:37.02 | |
77 | 94 | Nilsson Emma | 2004 | HS | AO8804 | 25 m | 1:37.17 | |
78 | 229 | Andréasson Ella | 2005 | SK LÖDDE | BG1605 | 25 m | 1:38.14 | |
79 | 641 | Harrysson Klara | 2004 | ÄNGELHOLM | AM3604 | 25 m | 1:38.45 | |
80 | 208 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 25 m | 1:38.65 | |
81 | 85 | Lindén Patrisia | 2005 | HS | AO3605 | 25 m | 1:39.05 | RES |
82 | 250 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | 1:39.18 | RES |
83 | 275 | Ademovska Isra | 2005 | MKK | BK2205 | 25 m | 1:39.63 | RES |
84 | 535 | Mercourios Melina | 2005 | SK TRITON | AO1405 | 25 m | 1:39.76 | RES |
85 | 513 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:40.04 | RES |
86 | 121 | Strand Agnes | 2005 | HS | BH7205 | 25 m | 1:41.91 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 16, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 847 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:08.60 | |
2 | 853 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:09.44 | |
3 | 43 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 25 m | 1:11.91 | |
4 | 781 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:12.80 | |
5 | 803 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:13.23 | |
6 | 849 | K Rose Julie | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:13.39 | |
7 | 790 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:13.46 | |
8 | 74 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 1:15.02 | |
9 | 91 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:15.15 | |
10 | 700 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 25 m | 1:16.79 | |
11 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:17.11 | |
12 | 20 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 25 m | 1:17.26 | |
13 | 809 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:17.41 | |
14 | 730 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:17.70 | |
15 | 214 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | AM0602 | 25 m | 1:18.14 | |
16 | 657 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 25 m | 1:18.66 | |
17 | 816 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:19.26 | |
18 | 729 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:19.47 | |
19 | 612 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 1:19.63 | |
20 | 2 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:19.64 | |
21 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:20.01 | |
22 | 325 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:20.34 | |
23 | 742 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:21.80 | |
24 | 111 | Philipsson Eriksson Filippa | 2003 | HS | AX7203 | 25 m | 1:21.87 | |
25 | 725 | Else Grubert Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:21.89 | |
26 | 200 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:22.35 | |
27 | 878 | Ålenius Josephine | 2002 | SK LAXEN | AY2402 | 25 m | 1:22.35 | |
28 | 850 | Buhl Schrøder Caroline | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:22.63 | |
29 | 848 | G. Nygaard Cassandra | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:22.85 | |
30 | 417 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:24.81 | |
31 | 633 | Andersson Victoria | 2003 | ÄNGELHOLM | BP7803 | 25 m | 1:25.18 | |
32 | 574 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 50 m | 1:25.74 | |
33 | 532 | Järnegren Moa | 2003 | SK TRITON | BK6803 | 25 m | 1:25.76 | |
34 | 553 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 1:26.05 | |
35 | 431 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 25 m | 1:26.06 | |
36 | 144 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:26.17 | |
37 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:26.71 | |
38 | 10 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:27.00 | |
39 | 721 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:27.41 | |
40 | 787 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:27.84 | |
41 | 756 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:28.09 | RES |
42 | 228 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 1:28.83 | RES |
43 | 603 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:29.42 | RES |
44 | 632 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 1:30.14 | RES |
45 | 93 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 1:30.80 | RES |
46 | 436 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 25 m | 1:31.44 | RES |
47 | 503 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:32.20 | RES |
48 | 108 | Pettersson Cecilia | 2003 | HS | AR2803 | 25 m | 1:32.79 | RES |
49 | 106 | Persson Ellinor | 2003 | HS | BX5203 | 25 m | 1:32.90 | RES |
50 | 572 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:35.96 | RES |
51 | 132 | Vulic Victoria | 2002 | HS | BH8402 | 50 m | 1:37.13 | RES |
52 | 184 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 1:37.68 | RES |
53 | 42 | Bengtsson Emmie | 2003 | HS | BU9203 | 25 m | 1:38.40 | RES |
54 | 442 | Christiansen Frida | 2003 | S 71 | AE0603 | 25 m | 1:46.11 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 17, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 774 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:08.16 | |
2 | 801 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 1:09.63 | |
3 | 433 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:10.69 | |
4 | 147 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 1:10.87 | |
5 | 785 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:11.70 | |
6 | 723 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:12.36 | |
7 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:12.51 | |
8 | 114 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:13.18 | |
9 | 152 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:14.78 | |
10 | 424 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:14.84 | |
11 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:16.48 | |
12 | 437 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:18.63 | |
13 | 350 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:20.31 | |
14 | 17 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:20.74 | |
15 | 606 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:20.91 | |
16 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:22.43 | |
17 | 736 | Buchholt Johansen Cæcilie | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:22.67 | RES |
18 | 486 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:22.82 | RES |
19 | 749 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:23.86 | RES |
20 | 607 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:24.24 | RES |
21 | 563 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:53.92 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 18, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 308 | Ekelund Ella | 2009 | MKK | AA7609 | 25 m | 47.89 | |
2 | 286 | Bech Emelina | 2008 | MKK | AJ0808 | 25 m | 49.10 | |
3 | 500 | Lindgren Philippa | 2008 | SK SYDSIM | AD2408 | 25 m | 49.41 | |
4 | 665 | Bååth Nirma | 2008 | TRELLEBORG | AA8208 | 25 m | 50.77 | |
5 | 601 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | AA5208 | 25 m | 52.90 | |
6 | 352 | Lennartsson Hedda | 2008 | MKK | AE2808 | 25 m | 53.42 | |
7 | 263 | Pflug Violetta | 2008 | SK LÖDDE | AC3608 | 25 m | 54.52 | |
8 | 685 | Williams Nia | 2008 | TRELLEBORG | AT8607 | 25 m | 55.35 | |
9 | 621 | Nilsson Emma | 2008 | YSTADS SS | AE4808 | 25 m | 55.54 | |
10 | 344 | Kovcegarovska Viktorija | 2008 | MKK | AP2808 | 25 m | 55.93 | |
11 | 480 | Andersson Elvira | 2008 | SK SYDSIM | AD0408 | 25 m | 56.18 | |
12 | 392 | Rakowska Nike | 2009 | MKK | AF6609 | 25 m | 57.37 | |
13 | 236 | Chrintz-Gath Ingrid | 2008 | SK LÖDDE | AN4608 | 25 m | 58.05 | |
14 | 253 | Lindell Selma | 2008 | SK LÖDDE | AF0808 | 25 m | 59.47 | |
15 | 292 | Bolander Edith | 2008 | MKK | AP8408 | 25 m | 59.61 | |
16 | 276 | Almqvist Thea | 2009 | MKK | AI6209 | 25 m | 1:04.98 | |
17 | 246 | Jindal Zoé | 2008 | SK LÖDDE | AR1608 | 25 m | 1:12.09 | |
18 | 341 | Kamaran Narma | 2009 | MKK | AI9209 | 25 m | 1:12.64 | |
19 | 310 | Erixon Amanda | 2009 | MKK | AJ4209 | 25 m | 1:14.60 | |
20 | 283 | Asper Alma | 2009 | MKK | AI8209 | 50 m | ||
21 | 363 | Maruta Shizuku | 2008 | MKK | AW7608 | 50 m | ||
22 | 366 | Mazak Sophie | 2008 | MKK | AT5608 | 50 m | ||
23 | 413 | Ventimiglia Astrid | 2008 | MKK | AT1808 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 19, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 719 | Li Fuhrmann Coco | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 36.22 | |
2 | 626 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 36.31 | |
3 | 738 | Amalie Krag Sofie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 38.42 | |
4 | 555 | Ståhl Isa | 2006 | SK TRITON | AC9406 | 25 m | 39.47 | |
5 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 40.31 | |
6 | 647 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 40.81 | |
7 | 769 | Overby Traberg Zoe | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 40.90 | |
8 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 41.00 | |
9 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 41.22 | |
10 | 743 | Sarauw Lundsgaard Juliane | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 41.43 | |
11 | 528 | Erkselius Julia | 2006 | SK TRITON | AK7806 | 25 m | 41.47 | |
12 | 577 | Primetta Julia | 2006 | VELLINGE-N | AF3606 | 25 m | 42.09 | |
13 | 174 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 42.19 | |
14 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 42.45 | |
15 | 566 | Causevic Ajla | 2006 | VELLINGE-N | AX0806 | 25 m | 42.56 | |
16 | 759 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 42.68 | |
17 | 766 | Steen Stokkebro Mikkeline | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 42.92 | |
18 | 882 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 25 m | 43.08 | |
19 | 646 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 25 m | 43.31 | |
20 | 642 | Harrysson Vera | 2007 | ÄNGELHOLM | AF2207 | 25 m | 43.47 | |
21 | 658 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | AP9807 | 25 m | 43.62 | |
22 | 161 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 43.81 | |
23 | 469 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 44.36 | |
24 | 495 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 44.45 | |
25 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 44.45 | |
26 | 34 | Winberg Elsa | 2006 | SK HAJEN | AE8406 | 50 m | 44.83 | |
27 | 183 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | AQ5607 | 25 m | 45.26 | |
28 | 728 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 45.42 | |
29 | 755 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 45.71 | |
30 | 245 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | 45.94 | |
31 | 320 | Gajmark Vilma | 2006 | MKK | AX5606 | 25 m | 46.05 | |
32 | 204 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 46.34 | |
33 | 622 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 25 m | 46.47 | |
34 | 540 | Nilsson Julia | 2006 | SK TRITON | AK9806 | 25 m | 46.66 | |
35 | 387 | Paulsson Frida | 2007 | MKK | AQ5807 | 25 m | 46.88 | |
36 | 209 | Thomsen Lily | 2007 | LANDSKRONA | AO2407 | 25 m | 47.01 | |
37 | 18 | Bitzén Alice | 2006 | SK HAJEN | AE3606 | 25 m | 47.06 | |
38 | 386 | Paulsson Fanny | 2007 | MKK | AL4207 | 25 m | 47.33 | |
39 | 650 | Olsson Ida | 2007 | ÄNGELHOLM | AG6407 | 25 m | 47.43 | |
40 | 444 | Fanu Valentina | 2007 | S 71 | AF7207 | 25 m | 48.62 | |
41 | 457 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 48.62 | |
42 | 186 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 48.70 | |
43 | 690 | Olsson Elina | 2006 | KIVIKS SK | AT7806 | 25 m | 48.95 | |
44 | 493 | Isaksson Selma | 2007 | SK SYDSIM | AK3607 | 25 m | 49.30 | |
45 | 754 | Hebeltoft Olesen Karla | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 49.36 | |
46 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 49.54 | |
47 | 635 | Böcker Anna | 2007 | ÄNGELHOLM | AW8207 | 50 m | 49.96 | |
48 | 576 | Lundblad Vilma | 2006 | VELLINGE-N | AY4606 | 25 m | 50.77 | |
49 | 317 | Fransson Sarah | 2006 | MKK | BL4406 | 25 m | 51.26 | |
50 | 297 | Collvin Malva | 2007 | MKK | AL0207 | 25 m | 51.40 | |
51 | 733 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 51.85 | |
52 | 187 | Nielsen Linnea | 2007 | LANDSKRONA | AO3807 | 25 m | 52.33 | |
53 | 206 | Svensson Hanna | 2006 | LANDSKRONA | BC0206 | 25 m | 53.29 | |
54 | 611 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 25 m | 53.52 | |
55 | 269 | Svensson Alice | 2006 | SK LÖDDE | AV3406 | 25 m | 53.73 | |
56 | 191 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 54.01 | |
57 | 393 | Rebrina Emma | 2006 | MKK | BJ1406 | 25 m | 54.05 | |
58 | 148 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 25 m | 54.42 | |
59 | 232 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 25 m | 54.56 | |
60 | 319 | Frentzell Eira | 2007 | MKK | AR0607 | 25 m | 54.71 | |
61 | 272 | Wittzell Elin | 2006 | SK LÖDDE | BB3206 | 25 m | 55.25 | |
62 | 188 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 25 m | 56.81 | |
63 | 883 | Andersson Emelie | 2007 | SS IDEN | AK1607 | 25 m | 57.30 | |
64 | 315 | Folestam Saga | 2007 | MKK | AQ6607 | 25 m | 59.05 | |
65 | 326 | Gümüs Irem | 2007 | MKK | AX5807 | 25 m | 1:00.25 | |
66 | 412 | Vasquez Selma | 2007 | MKK | BE7807 | 25 m | 1:02.25 | |
67 | 609 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 25 m | 1:02.34 | |
68 | 151 | Antonsson Maja | 2007 | LANDSKRONA | BE5607 | 25 m | 1:03.50 | |
69 | 255 | Lund Inez | 2007 | SK LÖDDE | BE1807 | 25 m | 1:06.55 | |
70 | 587 | Sjögren Sofia | 2006 | VELLINGE-N | AY9406 | 25 m | 1:06.68 | |
71 | 248 | Kant Luna | 2007 | SK LÖDDE | BH2607 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 20, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 794 | M. Jørgensen Jacob | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:15.04 | |
2 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 4:16.55 | |
3 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 4:21.96 | |
4 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 4:27.66 | |
5 | 414 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 25 m | 4:29.73 | |
6 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:31.79 | |
7 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:38.88 | |
8 | 72 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 4:39.55 | |
9 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 4:47.65 | |
10 | 804 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:52.01 | |
11 | 173 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 4:53.22 | |
12 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 4:53.74 | |
13 | 321 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 4:53.96 | |
14 | 8 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 4:54.74 | |
15 | 856 | Kildahl Døssing Emil | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 4:55.58 | |
16 | 783 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:57.03 | |
17 | 243 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 4:57.38 | |
18 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 4:58.10 | |
19 | 355 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 4:58.18 | |
20 | 796 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 5:00.24 | |
21 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 5:00.60 | |
22 | 773 | Koefoed Weiss Noah | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 5:00.78 | |
23 | 724 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:04.69 | |
24 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 5:08.06 | |
25 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 5:09.99 | RES |
26 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 5:10.24 | RES |
27 | 784 | Wiese Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:10.80 | RES |
28 | 799 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 5:13.96 | RES |
29 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 5:14.96 | RES |
30 | 722 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:15.17 | RES |
31 | 76 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 5:15.90 | RES |
32 | 207 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 5:16.24 | RES |
33 | 405 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 5:17.76 | RES |
34 | 560 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 5:24.91 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 21, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 663 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 27.72 | |
2 | 522 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 28.35 | |
3 | 758 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 28.37 | |
4 | 822 | Heyn Stage Alma | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 28.42 | |
5 | 86 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 28.58 | |
6 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 28.64 | |
7 | 521 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 28.79 | |
8 | 39 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | 28.98 | |
9 | 112 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 28.98 | |
10 | 594 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 29.12 | |
11 | 24 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 29.16 | |
12 | 163 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 29.28 | |
13 | 788 | Karoline Guldberg Emma | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 29.36 | |
14 | 77 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 29.44 | |
15 | 550 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 29.58 | |
16 | 458 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 50 m | 29.60 | |
17 | 50 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 29.61 | |
18 | 712 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 29.64 | |
19 | 388 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 25 m | 29.70 | |
20 | 666 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 50 m | 29.95 | |
21 | 160 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 29.99 | |
22 | 499 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 30.05 | |
23 | 623 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 30.06 | |
24 | 133 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 50 m | 30.10 | |
25 | 170 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 30.13 | |
26 | 671 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 30.25 | |
27 | 202 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 30.29 | |
28 | 780 | Maxwell Berthou Mille | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 30.29 | |
29 | 824 | W. Stahl Victoria | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 30.34 | |
30 | 683 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 30.40 | |
31 | 518 | Bengtsson Nimander Zinna | 2005 | SK TRITON | AD1405 | 25 m | 30.52 | |
32 | 699 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 30.59 | |
33 | 244 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 30.77 | |
34 | 168 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 30.78 | |
35 | 402 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 25 m | 30.89 | |
36 | 131 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 30.91 | |
37 | 333 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 30.94 | |
38 | 617 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | 30.94 | |
39 | 552 | Plantin Lina | 2005 | SK TRITON | AJ7605 | 25 m | 31.02 | |
40 | 819 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 31.06 | |
41 | 739 | Rosa Kragh Ana | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 31.07 | |
42 | 27 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 31.08 | |
43 | 199 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 31.21 | |
44 | 662 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 31.30 | |
45 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 31.34 | |
46 | 103 | Pantev Klara | 2005 | HS | AO6805 | 25 m | 31.35 | |
47 | 94 | Nilsson Emma | 2004 | HS | AO8804 | 25 m | 31.41 | |
48 | 569 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 31.44 | |
49 | 677 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 31.46 | |
50 | 203 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 31.50 | |
51 | 765 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 31.58 | |
52 | 484 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 31.62 | |
53 | 817 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 31.65 | |
54 | 192 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 31.70 | |
55 | 770 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 31.73 | |
56 | 259 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 31.81 | |
57 | 113 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 31.95 | |
58 | 281 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 50 m | 31.99 | |
59 | 98 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 32.24 | |
60 | 68 | Jälminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 25 m | 32.36 | |
61 | 82 | Lindberg Annika | 2005 | HS | BD5405 | 50 m | 32.62 | |
62 | 831 | Astrup Taul Signe | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 32.66 | |
63 | 29 | Pantzar Olivia | 2004 | SK HAJEN | AG5404 | 25 m | 32.71 | |
64 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 32.76 | |
65 | 513 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 32.80 | |
66 | 53 | Frisk Sofia | 2005 | HS | BD7205 | 25 m | 32.87 | |
67 | 602 | Emilsson Nellie | 2005 | YSTADS SS | AN8205 | 25 m | 32.90 | |
68 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 32.91 | |
69 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 32.97 | |
70 | 60 | Hofvendahl Johanna | 2004 | HS | AO6804 | 50 m | 33.35 | |
71 | 121 | Strand Agnes | 2005 | HS | BH7205 | 25 m | 33.48 | |
72 | 483 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 33.48 | |
73 | 610 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 25 m | 33.48 | |
74 | 813 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 33.56 | |
75 | 684 | Westergren Rebecca | 2005 | TRELLEBORG | AM3605 | 25 m | 33.58 | |
76 | 504 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 33.62 | |
77 | 478 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 33.68 | |
78 | 64 | Johansson Victoria | 2004 | HS | BJ2604 | 25 m | 33.91 | |
79 | 85 | Lindén Patrisia | 2005 | HS | AO3605 | 25 m | 33.93 | |
80 | 731 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 34.00 | |
81 | 834 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 34.14 | |
82 | 80 | Larsson Isabella | 2005 | HS | BD6405 | 50 m | 34.25 | |
83 | 654 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 34.28 | |
84 | 667 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | 34.43 | |
85 | 406 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 34.83 | |
86 | 250 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | 34.84 | |
87 | 438 | Seitzberg Elena | 2005 | SK RAN | AX3205 | 25 m | 34.97 | |
88 | 208 | Thell Elsa | 2004 | LANDSKRONA | AY5804 | 25 m | 35.00 | |
89 | 655 | Rosenström Lovisa | 2005 | ÄNGELHOLM | BA4605 | 25 m | 35.14 | |
90 | 535 | Mercourios Melina | 2005 | SK TRITON | AO1405 | 25 m | 35.58 | |
91 | 641 | Harrysson Klara | 2004 | ÄNGELHOLM | AM3604 | 50 m | 36.04 | |
92 | 257 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 25 m | 36.59 | |
93 | 338 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 36.60 | |
94 | 449 | Olofsson Alva | 2005 | S 71 | AD6605 | 25 m | 37.29 | |
95 | 230 | Andréasson Hedda | 2004 | SK LÖDDE | AZ1204 | 25 m | 37.63 | |
96 | 511 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 25 m | 38.15 | |
97 | 345 | Kruse Maja | 2005 | MKK | BL2205 | 25 m | 38.21 | |
98 | 494 | Johannisson Rakel | 2004 | SK SYDSIM | AQ2604 | 25 m | 38.74 | |
99 | 586 | Sjögren Annika | 2004 | VELLINGE-N | BT1804 | 25 m | 38.85 | |
100 | 492 | Häll Tora | 2005 | SK SYDSIM | AX0605 | 25 m | 38.92 | |
101 | 229 | Andréasson Ella | 2005 | SK LÖDDE | BG1605 | 50 m | 39.05 | |
102 | 275 | Ademovska Isra | 2005 | MKK | BK2205 | 50 m | 39.98 | |
103 | 634 | Bylund Hedda | 2004 | ÄNGELHOLM | CA6804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 22, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 729 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 25.76 | |
2 | 825 | Krøyer Svendsen Julie | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 27.09 | |
3 | 35 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 27.12 | |
4 | 789 | Sirek Hansen Sarah | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 27.57 | |
5 | 781 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 27.64 | |
6 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 27.66 | |
7 | 790 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 27.69 | |
8 | 851 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 28.04 | |
9 | 334 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 28.10 | |
10 | 816 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 28.11 | |
11 | 43 | Bengtsson Lisa | 2002 | HS | AE5802 | 25 m | 28.17 | |
12 | 751 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 28.19 | |
13 | 861 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 28.34 | |
14 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 28.44 | |
15 | 306 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 28.45 | |
16 | 291 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 28.46 | |
17 | 844 | Sand Frederiksen Therese | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 28.47 | |
18 | 431 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 25 m | 28.54 | |
19 | 803 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 28.55 | |
20 | 809 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 28.56 | |
21 | 95 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 28.63 | |
22 | 806 | Yde Munkebæk Mathilde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 28.65 | |
23 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 28.74 | |
24 | 721 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 28.76 | |
25 | 159 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 28.82 | |
26 | 802 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 28.85 | |
27 | 451 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 28.88 | |
28 | 219 | Gonzalez-Glanberg Alva | 2002 | LULEÅ SS | AA1802 | 25 m | 28.92 | |
29 | 612 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 28.92 | |
30 | 109 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 28.95 | |
31 | 836 | Nørlund Wentzel Freya | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 28.95 | |
32 | 725 | Else Grubert Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 28.99 | |
33 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 29.05 | |
34 | 74 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 29.10 | |
35 | 878 | Ålenius Josephine | 2002 | SK LAXEN | AY2402 | 25 m | 29.22 | |
36 | 700 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 25 m | 29.26 | |
37 | 227 | Ylipää Tina | 2002 | LULEÅ SS | AI2402 | 25 m | 29.39 | |
38 | 120 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 29.40 | |
39 | 643 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 29.45 | |
40 | 737 | Buchholt Johansen Liva | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 29.48 | |
41 | 744 | Naledi Madonsela Emilia | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 29.56 | |
42 | 786 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 29.62 | |
43 | 197 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 50 m | 29.65 | |
44 | 222 | Larsson Tuva | 2002 | LULEÅ SS | BG2202 | 25 m | 29.66 | |
45 | 742 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 29.67 | |
46 | 787 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 29.68 | |
47 | 21 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 29.75 | |
48 | 96 | Norstedt Ingrid | 2002 | HS | AO2802 | 25 m | 29.78 | |
49 | 508 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 29.90 | |
50 | 2 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 30.05 | |
51 | 132 | Vulic Victoria | 2002 | HS | BH8402 | 25 m | 30.09 | |
52 | 166 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 30.27 | |
53 | 200 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 30.35 | |
54 | 31 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 30.43 | |
55 | 598 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 30.43 | |
56 | 644 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 30.49 | |
57 | 592 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 30.51 | |
58 | 108 | Pettersson Cecilia | 2003 | HS | AR2803 | 25 m | 30.62 | |
59 | 158 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 30.68 | |
60 | 93 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 30.69 | |
61 | 42 | Bengtsson Emmie | 2003 | HS | BU9203 | 25 m | 30.72 | |
62 | 574 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 30.86 | |
63 | 793 | Fyller Jacobsen Luna | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 30.86 | |
64 | 503 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 30.89 | |
65 | 33 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 31.03 | |
66 | 111 | Philipsson Eriksson Filippa | 2003 | HS | AX7203 | 25 m | 31.15 | |
67 | 237 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 31.15 | |
68 | 756 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 31.16 | |
69 | 25 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 31.22 | |
70 | 106 | Persson Ellinor | 2003 | HS | BX5203 | 25 m | 31.33 | |
71 | 325 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 31.59 | |
72 | 10 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 31.62 | |
73 | 436 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 50 m | 31.63 | |
74 | 603 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 31.69 | |
75 | 228 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 31.91 | |
76 | 632 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 31.91 | |
77 | 365 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 32.24 | |
78 | 293 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 32.28 | |
79 | 144 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 32.74 | |
80 | 532 | Järnegren Moa | 2003 | SK TRITON | BK6803 | 25 m | 32.86 | |
81 | 633 | Andersson Victoria | 2003 | ÄNGELHOLM | BP7803 | 50 m | 33.05 | |
82 | 417 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 33.15 | |
83 | 6 | Blücher Isabelle | 2003 | ESLÖVS SS | BS3803 | 25 m | 33.58 | |
84 | 38 | Allard Estelle | 2003 | HS | AX3203 | 25 m | 33.59 | |
85 | 553 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 50 m | 33.89 | |
86 | 184 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 34.10 | |
87 | 450 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 25 m | 34.97 | |
88 | 442 | Christiansen Frida | 2003 | S 71 | AE0603 | 25 m | 37.12 | |
89 | 149 | Andersson Filippa | 2002 | LANDSKRONA | AM2602 | 25 m | 37.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 23, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 533 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 24.72 | |
2 | 357 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 25.18 | |
3 | 857 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 25.70 | |
4 | 433 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 26.39 | |
5 | 147 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 26.52 | |
6 | 839 | Larsen Bentin Lise-Lotte | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 26.87 | |
7 | 3 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 26.94 | |
8 | 55 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 27.19 | |
9 | 842 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 27.21 | |
10 | 358 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 27.51 | |
11 | 437 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 27.56 | |
12 | 221 | Jonsson Sarah | 2001 | LULEÅ SS | AH3801 | 25 m | 27.60 | |
13 | 801 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 27.71 | |
14 | 71 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 27.78 | |
15 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 27.83 | |
16 | 424 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 28.10 | |
17 | 175 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 28.11 | |
18 | 220 | Gustavsson Moa | 2001 | LULEÅ SS | AS8201 | 25 m | 28.46 | |
19 | 124 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 28.49 | |
20 | 820 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 28.49 | |
21 | 185 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 28.51 | |
22 | 262 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 28.54 | |
23 | 736 | Buchholt Johansen Cæcilie | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 28.55 | |
24 | 114 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 28.57 | |
25 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 28.70 | |
26 | 410 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 28.74 | |
27 | 354 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 29.30 | |
28 | 152 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 29.68 | |
29 | 350 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 29.92 | |
30 | 11 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 30.11 | |
31 | 606 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 30.46 | |
32 | 607 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 30.84 | |
33 | 486 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 30.96 | |
34 | 562 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 39.42 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |
Gren 24, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 720 | Li Fuhrmann Jet | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:27.04 | |
2 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 2:35.85 | |
3 | 717 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:38.09 | |
4 | 783 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:39.28 | |
5 | 799 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:40.40 | |
6 | 693 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 2:43.22 | |
7 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 2:45.00 | |
8 | 26 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 2:46.87 | |
9 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 50 m | 2:47.32 | |
10 | 694 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 2:47.89 | |
11 | 624 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 25 m | 2:49.60 | |
12 | 835 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 2:52.41 | |
13 | 678 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 2:53.61 | |
14 | 722 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:54.62 | |
15 | 66 | Juliusson Adam | 2004 | HS | AG4904 | 25 m | 2:56.26 | |
16 | 288 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 2:58.95 | |
17 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 3:01.32 | RES |
18 | 41 | Andersson Niklas | 2005 | HS | AF9905 | 25 m | 3:02.11 | RES |
19 | 565 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 3:13.76 | RES |
20 | 210 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 3:18.42 | RES |
21 | 564 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 3:18.43 | RES |
22 | 411 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 50 m | 3:19.11 | RES |
23 | 549 | Persson Alexander | 2004 | SK TRITON | AR9704 | 25 m | 3:23.58 | RES |
24 | 828 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 3:27.70 | RES |
25 | 56 | Hallberg Hilding | 2005 | HS | AP6105 | 25 m | 3:31.76 | RES |
26 | 467 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 3:33.70 | RES |
27 | 348 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 3:43.13 | RES |
28 | 273 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | RES | |
29 | 335 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 25, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 321 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:21.87 | |
2 | 761 | Dreyer Riis Bertram | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:29.90 | |
3 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 2:31.24 | |
4 | 740 | Seelig Larsen Jeppe | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:32.39 | |
5 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 2:33.29 | |
6 | 530 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 2:33.68 | |
7 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:38.51 | |
8 | 89 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 25 m | 2:39.24 | |
9 | 773 | Koefoed Weiss Noah | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:40.41 | |
10 | 405 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 2:40.97 | |
11 | 796 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:41.33 | |
12 | 539 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:42.74 | |
13 | 501 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 2:45.23 | |
14 | 349 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 2:45.53 | |
15 | 571 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 2:47.98 | |
16 | 798 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:48.42 | |
17 | 727 | Skøtt Haslev Marcus | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:48.54 | RES |
18 | 416 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 2:48.94 | RES |
19 | 573 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 2:49.64 | RES |
20 | 767 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:51.45 | RES |
21 | 578 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 2:56.12 | RES |
22 | 661 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 25 m | 2:58.63 | RES |
23 | 190 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 25 m | 3:00.83 | RES |
24 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 3:01.68 | RES |
25 | 545 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | 3:16.26 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 26, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 794 | M. Jørgensen Jacob | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:11.21 | |
2 | 107 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 2:13.97 | |
3 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 2:15.12 | |
4 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 2:16.84 | |
5 | 866 | Broch Thielemann Niklas | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 2:18.15 | |
6 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 2:18.85 | |
7 | 309 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:21.11 | |
8 | 49 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | AN1300 | 25 m | 2:22.84 | |
9 | 389 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 2:23.47 | |
10 | 841 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 2:23.56 | |
11 | 92 | Mathisen August | 2001 | HS | AF5901 | 25 m | 2:24.18 | |
12 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 2:24.27 | |
13 | 278 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 2:24.65 | |
14 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:25.48 | |
15 | 865 | Blach Petersen Ulrik | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:28.41 | |
16 | 280 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 25 m | 2:31.35 | |
17 | 302 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 2:35.54 | RES |
18 | 211 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | AB7388 | 25 m | 2:36.06 | RES |
19 | 207 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 2:40.72 | RES |
20 | 852 | Riff Alexandersen Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:45.14 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 27, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 713 | Melody Christensen Malu | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:13.15 | |
2 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 1:15.68 | |
3 | 768 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:15.76 | |
4 | 174 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 1:16.87 | |
5 | 193 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | 1:17.17 | |
6 | 161 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 50 m | 1:18.74 | |
7 | 750 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:20.52 | |
8 | 626 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 1:20.75 | |
9 | 755 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:21.25 | |
10 | 769 | Overby Traberg Zoe | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:21.34 | |
11 | 738 | Amalie Krag Sofie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:21.47 | |
12 | 555 | Ståhl Isa | 2006 | SK TRITON | AC9406 | 25 m | 1:21.77 | |
13 | 706 | Kaarup Andersen Sara | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:23.64 | |
14 | 646 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 25 m | 1:25.61 | |
15 | 566 | Causevic Ajla | 2006 | VELLINGE-N | AX0806 | 25 m | 1:25.62 | |
16 | 748 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:26.05 | |
17 | 760 | Kjer Rasmussen Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:26.24 | |
18 | 830 | Eriksen Tankmar Julie | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:27.89 | |
19 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 1:27.96 | |
20 | 779 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 1:29.00 | |
21 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 1:29.52 | |
22 | 670 | Härstedt Freja | 2007 | TRELLEBORG | AB5407 | 25 m | 1:30.58 | |
23 | 728 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:31.85 | |
24 | 732 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:32.32 | |
25 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 50 m | 1:32.85 | RES |
26 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 1:32.99 | RES |
27 | 821 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 1:33.83 | RES |
28 | 495 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 50 m | 1:35.08 | RES |
29 | 577 | Primetta Julia | 2006 | VELLINGE-N | AF3606 | 25 m | 1:37.33 | RES |
30 | 284 | Baxman Hedda | 2006 | MKK | AQ9406 | 25 m | 1:37.81 | RES |
31 | 609 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 25 m | 1:38.71 | RES |
32 | 754 | Hebeltoft Olesen Karla | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:39.44 | RES |
33 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 1:40.01 | RES |
34 | 818 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:44.43 | RES |
35 | 444 | Fanu Valentina | 2007 | S 71 | AF7207 | 25 m | 1:46.62 | RES |
36 | 576 | Lundblad Vilma | 2006 | VELLINGE-N | AY4606 | 50 m | RES | |
37 | 622 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 28, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 515 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | 1:05.22 | |
2 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:08.50 | |
3 | 86 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:08.85 | |
4 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 1:09.10 | |
5 | 758 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:09.41 | |
6 | 44 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 1:09.66 | |
7 | 712 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:09.66 | |
8 | 757 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
9 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:10.13 | |
10 | 40 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 25 m | 1:10.27 | |
11 | 160 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 50 m | 1:11.11 | |
12 | 663 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 1:11.21 | |
13 | 691 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:11.21 | |
14 | 765 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:11.36 | |
15 | 640 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:11.71 | |
16 | 775 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:12.15 | |
17 | 522 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 1:12.41 | |
18 | 762 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:12.44 | |
19 | 666 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 1:12.72 | |
20 | 458 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 1:13.49 | |
21 | 595 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 1:13.62 | |
22 | 499 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 1:13.96 | |
23 | 77 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 1:14.19 | |
24 | 168 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 1:14.29 | |
25 | 163 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 50 m | 1:14.83 | |
26 | 714 | Skou Clausen Nanette | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:15.61 | |
27 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 1:15.95 | |
28 | 822 | Heyn Stage Alma | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:16.27 | |
29 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.55 | |
30 | 170 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:18.16 | |
31 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 1:18.21 | |
32 | 70 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 1:18.99 | |
33 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 1:20.22 | |
34 | 202 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:20.24 | |
35 | 731 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:20.87 | |
36 | 797 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:21.30 | |
37 | 203 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:21.46 | |
38 | 594 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:21.84 | |
39 | 683 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 1:22.00 | |
40 | 780 | Maxwell Berthou Mille | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:23.03 | |
41 | 27 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 50 m | 1:23.13 | |
42 | 391 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 1:23.38 | |
43 | 68 | Jälminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 25 m | 1:23.47 | |
44 | 788 | Karoline Guldberg Emma | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:24.57 | |
45 | 103 | Pantev Klara | 2005 | HS | AO6805 | 25 m | 1:25.50 | |
46 | 30 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 50 m | 1:25.60 | |
47 | 80 | Larsson Isabella | 2005 | HS | BD6405 | 25 m | 1:26.91 | |
48 | 381 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 25 m | 1:27.04 | |
49 | 831 | Astrup Taul Signe | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 1:27.19 | RES |
50 | 617 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | 1:27.61 | RES |
51 | 813 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 1:28.32 | RES |
52 | 192 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 1:29.24 | RES |
53 | 654 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 1:29.39 | RES |
54 | 677 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 1:29.85 | RES |
55 | 817 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:30.36 | RES |
56 | 478 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 1:32.59 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 825 | Krøyer Svendsen Julie | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:01.14 | |
2 | 858 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:02.52 | |
3 | 680 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 1:03.25 | |
4 | 790 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:04.15 | |
5 | 35 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:04.48 | |
6 | 816 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:05.34 | |
7 | 751 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:05.36 | |
8 | 844 | Sand Frederiksen Therese | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:06.36 | |
9 | 279 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 1:07.06 | |
10 | 512 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 1:07.37 | |
11 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:07.50 | |
12 | 836 | Nørlund Wentzel Freya | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:07.58 | |
13 | 853 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:07.77 | |
14 | 657 | Sandberg Alma | 2002 | ÄNGELHOLM | AU3802 | 25 m | 1:07.79 | |
15 | 105 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:08.77 | |
16 | 451 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 1:08.91 | |
17 | 63 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:08.94 | |
18 | 812 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:09.21 | |
19 | 575 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:09.51 | |
20 | 643 | Hellzén Ebba | 2003 | ÄNGELHOLM | AE3603 | 25 m | 1:09.84 | |
21 | 583 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:10.15 | |
22 | 802 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:10.22 | |
23 | 789 | Sirek Hansen Sarah | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:10.30 | |
24 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 50 m | 1:10.52 | |
25 | 334 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:10.62 | |
26 | 809 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:10.84 | |
27 | 159 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 1:11.15 | |
28 | 849 | K Rose Julie | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:11.56 | |
29 | 803 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:11.68 | |
30 | 878 | Ålenius Josephine | 2002 | SK LAXEN | AY2402 | 25 m | 1:11.92 | |
31 | 74 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 1:12.36 | |
32 | 33 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 50 m | 1:12.75 | |
33 | 588 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:12.82 | |
34 | 91 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 1:13.09 | |
35 | 730 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:14.01 | |
36 | 368 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 1:14.72 | |
37 | 620 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:14.97 | |
38 | 67 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:15.00 | |
39 | 306 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 1:15.06 | |
40 | 120 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:15.08 | |
41 | 744 | Naledi Madonsela Emilia | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:15.33 | |
42 | 69 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 50 m | 1:16.29 | |
43 | 592 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 1:16.55 | |
44 | 603 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:16.81 | |
45 | 228 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 1:17.22 | |
46 | 644 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:17.29 | |
47 | 787 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:18.09 | |
48 | 158 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:18.31 | |
49 | 806 | Yde Munkebæk Mathilde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:18.35 | RES |
50 | 721 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:18.88 | RES |
51 | 574 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:19.64 | RES |
52 | 365 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 1:19.92 | RES |
53 | 197 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:20.21 | RES |
54 | 291 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:20.37 | RES |
55 | 417 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:22.74 | RES |
56 | 166 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 1:23.66 | RES |
57 | 553 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 1:23.90 | RES |
58 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:24.19 | RES |
59 | 572 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:25.35 | RES |
60 | 450 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 25 m | 1:33.61 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 857 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 57.89 | |
2 | 357 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 59.50 | |
3 | 785 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 59.57 | |
4 | 839 | Larsen Bentin Lise-Lotte | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:01.20 | |
5 | 842 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 1:01.74 | |
6 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:02.04 | |
7 | 87 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 1:02.82 | |
8 | 124 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:02.95 | |
9 | 716 | Donde Feilberg Luna | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:03.16 | |
10 | 59 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 1:03.82 | |
11 | 119 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 1:03.85 | |
12 | 820 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:04.03 | |
13 | 774 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 1:04.05 | |
14 | 772 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:04.73 | |
15 | 304 | Dollmayer Wanda | 1996 | MKK | AL6696 | 25 m | 1:05.39 | |
16 | 114 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:05.91 | |
17 | 339 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 1:05.92 | |
18 | 437 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:06.04 | |
19 | 801 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 25 m | 1:06.59 | |
20 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:06.78 | |
21 | 749 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:06.81 | |
22 | 55 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 1:06.85 | |
23 | 358 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 1:07.17 | |
24 | 404 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 25 m | 1:08.00 | |
25 | 152 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:08.46 | RES |
26 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:08.48 | RES |
27 | 175 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 1:08.61 | RES |
28 | 415 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 1:08.90 | RES |
29 | 141 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:10.38 | RES |
30 | 354 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:11.33 | RES |
31 | 185 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:18.61 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 500 | Lindgren Philippa | 2008 | SK SYDSIM | AD2408 | 25 m | 44.46 | |
2 | 665 | Bååth Nirma | 2008 | TRELLEBORG | AA8208 | 25 m | 46.84 | |
3 | 253 | Lindell Selma | 2008 | SK LÖDDE | AF0808 | 25 m | 51.66 | |
4 | 308 | Ekelund Ella | 2009 | MKK | AA7609 | 50 m | 55.52 | |
5 | 601 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | AA5208 | 50 m | 58.12 | |
6 | 480 | Andersson Elvira | 2008 | SK SYDSIM | AD0408 | 25 m | 1:00.17 | |
7 | 263 | Pflug Violetta | 2008 | SK LÖDDE | AC3608 | 50 m | ||
8 | 286 | Bech Emelina | 2008 | MKK | AJ0808 | 50 m | ||
9 | 352 | Lennartsson Hedda | 2008 | MKK | AE2808 | 50 m | ||
10 | 363 | Maruta Shizuku | 2008 | MKK | AW7608 | 50 m | ||
11 | 614 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 32, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 713 | Melody Christensen Malu | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 31.49 | |
2 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 33.12 | |
3 | 830 | Eriksen Tankmar Julie | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 33.53 | |
4 | 174 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 50 m | 33.81 | |
5 | 555 | Ståhl Isa | 2006 | SK TRITON | AC9406 | 25 m | 33.99 | |
6 | 626 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 34.01 | |
7 | 161 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 50 m | 34.21 | |
8 | 193 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 34.33 | |
9 | 755 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 34.88 | |
10 | 18 | Bitzén Alice | 2006 | SK HAJEN | AE3606 | 25 m | 35.19 | |
11 | 750 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 35.27 | |
12 | 658 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | AP9807 | 25 m | 35.44 | |
13 | 738 | Amalie Krag Sofie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 35.79 | |
14 | 779 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 35.81 | |
15 | 706 | Kaarup Andersen Sara | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 36.02 | |
16 | 495 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 36.07 | |
17 | 748 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 36.36 | |
18 | 647 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 36.39 | |
19 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 36.39 | |
20 | 743 | Sarauw Lundsgaard Juliane | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 36.45 | |
21 | 646 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 25 m | 36.57 | |
22 | 769 | Overby Traberg Zoe | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 36.78 | |
23 | 766 | Steen Stokkebro Mikkeline | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 37.13 | |
24 | 613 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 25 m | 37.45 | |
25 | 818 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 37.58 | |
26 | 566 | Causevic Ajla | 2006 | VELLINGE-N | AX0806 | 25 m | 37.59 | |
27 | 36 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 50 m | 37.84 | |
28 | 821 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 38.19 | |
29 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 38.28 | |
30 | 331 | Hubred Emma | 2006 | MKK | AX5806 | 25 m | 38.74 | |
31 | 759 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 38.77 | |
32 | 245 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | 38.84 | |
33 | 670 | Härstedt Freja | 2007 | TRELLEBORG | AB5407 | 25 m | 39.02 | |
34 | 760 | Kjer Rasmussen Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 39.03 | |
35 | 528 | Erkselius Julia | 2006 | SK TRITON | AK7806 | 25 m | 39.12 | |
36 | 577 | Primetta Julia | 2006 | VELLINGE-N | AF3606 | 25 m | 39.28 | |
37 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 39.34 | |
38 | 204 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 39.44 | |
39 | 807 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 39.87 | |
40 | 186 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 39.93 | |
41 | 728 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 40.09 | |
42 | 642 | Harrysson Vera | 2007 | ÄNGELHOLM | AF2207 | 50 m | 40.38 | |
43 | 622 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 25 m | 40.55 | |
44 | 609 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 25 m | 40.60 | |
45 | 882 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 25 m | 40.67 | |
46 | 732 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 40.91 | |
47 | 690 | Olsson Elina | 2006 | KIVIKS SK | AT7806 | 25 m | 41.00 | |
48 | 754 | Hebeltoft Olesen Karla | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 41.40 | |
49 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 41.43 | |
50 | 832 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 41.89 | |
51 | 444 | Fanu Valentina | 2007 | S 71 | AF7207 | 25 m | 42.32 | |
52 | 733 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 42.59 | |
53 | 307 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 43.04 | |
54 | 183 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | AQ5607 | 25 m | 43.06 | |
55 | 346 | Krüger Charlotte | 2007 | MKK | AF9407 | 25 m | 43.34 | |
56 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 43.59 | |
57 | 232 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 25 m | 44.86 | |
58 | 284 | Baxman Hedda | 2006 | MKK | AQ9406 | 25 m | 44.92 | |
59 | 148 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 25 m | 45.02 | |
60 | 34 | Winberg Elsa | 2006 | SK HAJEN | AE8406 | 50 m | 45.43 | |
61 | 143 | Larsson Alma | 2006 | KARLSHAMN | AI8806 | 25 m | 45.80 | |
62 | 317 | Fransson Sarah | 2006 | MKK | BL4406 | 25 m | 45.94 | |
63 | 457 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 46.03 | |
64 | 320 | Gajmark Vilma | 2006 | MKK | AX5606 | 25 m | 46.05 | |
65 | 469 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 46.12 | |
66 | 386 | Paulsson Fanny | 2007 | MKK | AL4207 | 25 m | 46.20 | |
67 | 883 | Andersson Emelie | 2007 | SS IDEN | AK1607 | 25 m | 47.62 | |
68 | 576 | Lundblad Vilma | 2006 | VELLINGE-N | AY4606 | 25 m | 47.82 | |
69 | 319 | Frentzell Eira | 2007 | MKK | AR0607 | 25 m | 47.88 | |
70 | 272 | Wittzell Elin | 2006 | SK LÖDDE | BB3206 | 50 m | 47.90 | |
71 | 489 | Fröjd Elinor | 2007 | SK SYDSIM | AO4807 | 25 m | 48.05 | |
72 | 191 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 48.52 | |
73 | 387 | Paulsson Frida | 2007 | MKK | AQ5807 | 25 m | 48.56 | |
74 | 881 | Sjöholm Linnea | 2007 | SS IDEN | AD2607 | 25 m | 48.91 | |
75 | 297 | Collvin Malva | 2007 | MKK | AL0207 | 25 m | 49.57 | |
76 | 188 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 25 m | 51.69 | |
77 | 393 | Rebrina Emma | 2006 | MKK | BJ1406 | 25 m | 51.81 | |
78 | 650 | Olsson Ida | 2007 | ÄNGELHOLM | AG6407 | 25 m | 55.06 | |
79 | 587 | Sjögren Sofia | 2006 | VELLINGE-N | AY9406 | 25 m | 1:03.36 | |
80 | 493 | Isaksson Selma | 2007 | SK SYDSIM | AK3607 | 50 m | 1:08.83 | |
81 | 412 | Vasquez Selma | 2007 | MKK | BE7807 | 50 m | ||
82 | 635 | Böcker Anna | 2007 | ÄNGELHOLM | AW8207 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 33, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 724 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:27.37 | |
2 | 490 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 4:28.96 | |
3 | 88 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 4:30.47 | |
4 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 4:31.92 | |
5 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 4:32.68 | |
6 | 226 | Ylipää Theo | 2004 | LULEÅ SS | AB0704 | 25 m | 4:33.14 | |
7 | 784 | Wiese Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:36.10 | |
8 | 649 | Nilsson Joel | 2005 | ÄNGELHOLM | AC6505 | 25 m | 4:37.22 | |
9 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 4:44.51 | |
10 | 674 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 4:44.79 | |
11 | 41 | Andersson Niklas | 2005 | HS | AF9905 | 25 m | 4:45.99 | |
12 | 581 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 4:46.07 | |
13 | 78 | Langell Jacob | 2005 | HS | AG2105 | 25 m | 4:46.20 | |
14 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 4:48.16 | |
15 | 659 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 4:51.91 | |
16 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 4:52.11 | |
17 | 778 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 4:52.42 | RES |
18 | 791 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 4:52.93 | RES |
19 | 179 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | AK8505 | 25 m | 4:54.44 | RES |
20 | 564 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 4:58.29 | RES |
21 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 5:02.21 | RES |
22 | 510 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 5:02.34 | RES |
23 | 139 | Kristensen Casper | 2005 | SS IDEN | AK7505 | 25 m | 5:05.08 | RES |
24 | 815 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 5:07.42 | RES |
25 | 54 | Gränse Leo | 2004 | HS | AG0904 | 25 m | 5:10.03 | RES |
26 | 525 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 5:10.34 | RES |
27 | 430 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 25 m | 5:10.43 | RES |
28 | 342 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 5:10.95 | RES |
29 | 814 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 5:11.11 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 34, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 761 | Dreyer Riis Bertram | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:09.94 | |
2 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 4:10.40 | |
3 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:12.70 | |
4 | 710 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 4:14.46 | |
5 | 800 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:14.47 | |
6 | 709 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 4:15.25 | |
7 | 727 | Skøtt Haslev Marcus | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 4:15.74 | |
8 | 81 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 4:17.79 | |
9 | 46 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 4:18.26 | |
10 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 4:19.22 | |
11 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 4:19.36 | |
12 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 4:20.51 | |
13 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 4:20.75 | |
14 | 491 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 4:23.64 | |
15 | 123 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 4:27.03 | |
16 | 551 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 25 m | 4:28.03 | |
17 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 4:28.86 | RES |
18 | 242 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 4:30.05 | RES |
19 | 477 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 4:30.36 | RES |
20 | 225 | Wang Ji An | 2003 | LULEÅ SS | AA2303 | 25 m | 4:31.25 | RES |
21 | 285 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 4:32.20 | RES |
22 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 4:32.48 | RES |
23 | 473 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 4:35.43 | RES |
24 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 4:39.96 | RES |
25 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 4:46.26 | RES |
26 | 627 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 4:47.85 | RES |
27 | 652 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 4:50.25 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 35, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 826 | Krøyer Svendsen Marcus | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 3:48.20 | |
2 | 811 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 3:48.58 | |
3 | 414 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 25 m | 3:52.68 | |
4 | 866 | Broch Thielemann Niklas | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 3:53.45 | |
5 | 863 | Aslak Nørgaard Alexander | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 25 m | 3:53.92 | |
6 | 47 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 25 m | 4:00.77 | |
7 | 496 | Kindberg Marcus | 1993 | SK SYDSIM | AI6993 | 25 m | 4:01.19 | |
8 | 794 | M. Jørgensen Jacob | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:01.68 | |
9 | 90 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 25 m | 4:02.36 | |
10 | 804 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 4:03.57 | |
11 | 833 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:06.44 | |
12 | 840 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 4:09.95 | |
13 | 61 | Hysing Elias | 2000 | HS | AR1500 | 25 m | 4:12.97 | |
14 | 795 | M. Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:13.09 | |
15 | 777 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:14.78 | |
16 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 4:15.03 | |
17 | 673 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 4:15.60 | RES |
18 | 542 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 4:17.45 | RES |
19 | 126 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 4:17.68 | RES |
20 | 382 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 4:18.40 | RES |
21 | 314 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 4:21.43 | RES |
22 | 537 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 4:21.78 | RES |
23 | 355 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 4:23.07 | RES |
24 | 243 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 4:23.11 | RES |
25 | 359 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 4:25.33 | RES |
26 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 4:28.71 | RES |
27 | 547 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 4:30.32 | RES |
28 | 207 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 4:50.96 | RES |
29 | 426 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 25 m | 4:52.36 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 36, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 703 | Egeskov Andersen Jasmin | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:26.93 | |
2 | 86 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 2:27.75 | |
3 | 775 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:28.33 | |
4 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 2:30.60 | |
5 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:31.42 | |
6 | 757 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:32.07 | |
7 | 39 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | 2:33.09 | |
8 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 2:33.41 | |
9 | 112 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 2:34.35 | |
10 | 691 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 2:34.77 | |
11 | 522 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 2:35.65 | |
12 | 596 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 2:35.99 | |
13 | 666 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 2:36.97 | |
14 | 663 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 2:38.67 | |
15 | 739 | Rosa Kragh Ana | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:38.88 | |
16 | 699 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 2:40.16 | |
17 | 762 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:40.27 | |
18 | 131 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 2:40.65 | |
19 | 24 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 2:41.98 | |
20 | 77 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 2:42.01 | |
21 | 133 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 25 m | 2:43.79 | |
22 | 53 | Frisk Sofia | 2005 | HS | BD7205 | 25 m | 2:44.10 | |
23 | 356 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 2:45.33 | |
24 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 50 m | 2:45.35 | |
25 | 168 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 2:45.43 | |
26 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 2:45.50 | |
27 | 819 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:45.76 | |
28 | 160 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 2:46.03 | |
29 | 203 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 2:46.18 | |
30 | 824 | W. Stahl Victoria | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:46.94 | |
31 | 27 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 2:47.83 | |
32 | 68 | Jälminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 25 m | 2:47.89 | |
33 | 391 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 2:48.18 | |
34 | 98 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 2:49.11 | |
35 | 113 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 2:50.51 | |
36 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 2:50.53 | |
37 | 333 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 2:50.92 | |
38 | 202 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 2:51.58 | |
39 | 170 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 50 m | 2:52.66 | |
40 | 163 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 2:52.70 | |
41 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 2:54.34 | RES |
42 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 2:55.33 | RES |
43 | 654 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 2:55.88 | RES |
44 | 60 | Hofvendahl Johanna | 2004 | HS | AO6804 | 25 m | 2:55.94 | RES |
45 | 617 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | 2:56.06 | RES |
46 | 677 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 2:56.36 | RES |
47 | 244 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 2:57.60 | RES |
48 | 199 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 2:58.35 | RES |
49 | 667 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | 3:02.76 | RES |
50 | 513 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 3:02.82 | RES |
51 | 103 | Pantev Klara | 2005 | HS | AO6805 | 25 m | 3:03.25 | RES |
52 | 121 | Strand Agnes | 2005 | HS | BH7205 | 25 m | 3:03.81 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 37, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 790 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:11.95 | |
2 | 847 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:20.82 | |
3 | 781 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:22.11 | |
4 | 279 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:25.09 | |
5 | 516 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:25.84 | |
6 | 105 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 2:27.60 | |
7 | 851 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:28.51 | |
8 | 680 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 2:30.02 | |
9 | 95 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 2:30.20 | |
10 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:30.59 | |
11 | 730 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:30.87 | |
12 | 63 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 2:30.97 | |
13 | 725 | Else Grubert Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:31.25 | |
14 | 159 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 2:31.81 | |
15 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 2:32.30 | |
16 | 729 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:32.39 | |
17 | 878 | Ålenius Josephine | 2002 | SK LAXEN | AY2402 | 25 m | 2:33.14 | |
18 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:34.28 | |
19 | 334 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:34.31 | |
20 | 786 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:34.34 | |
21 | 512 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 2:34.94 | |
22 | 793 | Fyller Jacobsen Luna | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 2:35.30 | |
23 | 850 | Buhl Schrøder Caroline | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:35.50 | |
24 | 737 | Buchholt Johansen Liva | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 2:36.73 | |
25 | 848 | G. Nygaard Cassandra | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:37.76 | |
26 | 74 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 2:37.84 | |
27 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 2:38.96 | |
28 | 806 | Yde Munkebæk Mathilde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:40.90 | |
29 | 274 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 2:40.97 | |
30 | 583 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 2:41.30 | |
31 | 109 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 2:41.38 | |
32 | 197 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 2:41.77 | |
33 | 620 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 2:41.88 | RES |
34 | 744 | Naledi Madonsela Emilia | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:41.99 | RES |
35 | 200 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 2:43.23 | RES |
36 | 612 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 2:45.60 | RES |
37 | 325 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 2:45.73 | RES |
38 | 365 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 2:46.50 | RES |
39 | 417 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 2:47.86 | RES |
40 | 756 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 2:48.09 | RES |
41 | 293 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 2:50.47 | RES |
42 | 158 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 50 m | 2:51.82 | RES |
43 | 237 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 2:52.57 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 38, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 723 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:11.83 | |
2 | 845 | Heller Hansen Marina | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 2:15.53 | |
3 | 855 | Steen Duus Mia | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:16.10 | |
4 | 785 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:17.56 | |
5 | 854 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:19.04 | |
6 | 827 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:20.06 | |
7 | 857 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:21.38 | |
8 | 820 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:21.87 | |
9 | 801 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 2:22.66 | |
10 | 433 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 2:22.75 | |
11 | 437 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:24.25 | |
12 | 102 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 2:27.77 | |
13 | 749 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:28.22 | |
14 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:28.72 | |
15 | 152 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 2:29.04 | |
16 | 772 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:29.21 | |
17 | 415 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 2:29.44 | RES |
18 | 672 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:29.70 | RES |
19 | 175 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:29.97 | RES |
20 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:30.42 | RES |
21 | 736 | Buchholt Johansen Cæcilie | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 2:30.77 | RES |
22 | 141 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:30.88 | RES |
23 | 100 | Palm Elly | 2001 | HS | BP4401 | 25 m | 2:31.33 | RES |
24 | 339 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 2:34.90 | RES |
25 | 11 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:35.19 | RES |
26 | 17 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:36.46 | RES |
27 | 682 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 2:38.50 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 39, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 261 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 1:15.04 | |
2 | 702 | Steen Andersen Gustav | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:17.26 | |
3 | 726 | Thuesen Güsmer Aksel | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:17.71 | |
4 | 466 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 1:18.19 | |
5 | 270 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 1:19.44 | |
6 | 704 | Steen Andersen Magnus | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:19.76 | |
7 | 718 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:24.25 | |
8 | 734 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:24.85 | |
9 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 1:27.63 | |
10 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 1:28.78 | |
11 | 459 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:29.26 | |
12 | 502 | Lövberg Viktor | 2007 | SK SYDSIM | AB0307 | 25 m | 1:33.00 | |
13 | 506 | Olofsson Jonathan | 2006 | SK SYDSIM | AE5906 | 25 m | 1:33.10 | |
14 | 520 | Björnström Albin | 2007 | SK TRITON | AB9107 | 25 m | 1:33.21 | |
15 | 664 | Bååth Jonatan | 2006 | TRELLEBORG | AC0106 | 25 m | 1:34.83 | |
16 | 277 | Alyasvand Ashkan | 2006 | MKK | AH9906 | 25 m | 1:35.96 | |
17 | 567 | Causevic Davit | 2006 | VELLINGE-N | AL0506 | 25 m | 1:36.61 | RES |
18 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 1:36.99 | RES |
19 | 212 | Zembo Arman | 2006 | LANDSKRONA | AK8306 | 25 m | 1:45.16 | RES |
20 | 165 | Hadzic Andy | 2007 | LANDSKRONA | AL2107 | 25 m | 1:50.29 | RES |
21 | 156 | Dedovic Edvin | 2007 | LANDSKRONA | AB5707 | 50 m | RES | |
22 | 688 | Nordström Anton | 2006 | KIVIKS SK | AA8906 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 40, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 835 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:01.13 | |
2 | 273 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 25 m | 1:04.06 | |
3 | 88 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 1:04.82 | |
4 | 720 | Li Fuhrmann Jet | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:04.83 | |
5 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 1:04.96 | |
6 | 546 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 25 m | 1:06.29 | |
7 | 224 | Lindström Magnus | 2004 | LULEÅ SS | AA4104 | 25 m | 1:06.36 | |
8 | 99 | Olsson Olle | 2004 | HS | AN7304 | 25 m | 1:06.38 | |
9 | 783 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:06.49 | |
10 | 747 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:07.32 | |
11 | 125 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 1:07.44 | |
12 | 581 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 1:07.55 | |
13 | 78 | Langell Jacob | 2005 | HS | AG2105 | 25 m | 1:08.59 | |
14 | 146 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 1:08.72 | |
15 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 1:09.12 | |
16 | 659 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:09.51 | |
17 | 517 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 1:09.69 | |
18 | 510 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:10.62 | |
19 | 674 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 1:10.72 | |
20 | 705 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:11.34 | |
21 | 226 | Ylipää Theo | 2004 | LULEÅ SS | AB0704 | 50 m | 1:12.42 | |
22 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 1:12.54 | |
23 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 1:12.79 | |
24 | 26 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 1:13.33 | |
25 | 717 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.45 | |
26 | 145 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 1:13.79 | |
27 | 171 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 1:14.05 | |
28 | 66 | Juliusson Adam | 2004 | HS | AG4904 | 25 m | 1:14.51 | |
29 | 694 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:15.53 | |
30 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:16.58 | |
31 | 139 | Kristensen Casper | 2005 | SS IDEN | AK7505 | 50 m | 1:16.93 | |
32 | 122 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 25 m | 1:18.08 | |
33 | 464 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 1:19.34 | |
34 | 430 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 25 m | 1:20.59 | |
35 | 805 | Majkjær Mikkelsen Gustav | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:20.59 | |
36 | 693 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:20.70 | |
37 | 585 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 1:20.88 | |
38 | 565 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 1:21.54 | |
39 | 764 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:21.57 | |
40 | 525 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 1:22.15 | |
41 | 701 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:23.99 | RES |
42 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 1:25.67 | RES |
43 | 509 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:25.70 | RES |
44 | 348 | Krüger Jannes | 2005 | MKK | AM9105 | 25 m | 1:26.43 | RES |
45 | 210 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 1:27.15 | RES |
46 | 83 | Lindberg Vilgot | 2005 | HS | AJ6705 | 25 m | 1:27.78 | RES |
47 | 467 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 1:29.23 | RES |
48 | 101 | Palm Wille | 2005 | HS | AN4105 | 50 m | 1:29.88 | RES |
49 | 335 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 25 m | 1:30.40 | RES |
50 | 56 | Hallberg Hilding | 2005 | HS | AP6105 | 25 m | 1:31.97 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 41, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 57.36 | |
2 | 591 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 58.66 | |
3 | 271 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 59.77 | |
4 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:00.77 | |
5 | 727 | Skøtt Haslev Marcus | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:01.56 | |
6 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:01.94 | |
7 | 709 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:03.17 | |
8 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:03.61 | |
9 | 289 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:03.71 | |
10 | 343 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:03.92 | |
11 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 1:04.08 | |
12 | 123 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 1:04.26 | |
13 | 390 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 1:04.27 | |
14 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:04.78 | |
15 | 287 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 1:05.14 | |
16 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:05.35 | |
17 | 761 | Dreyer Riis Bertram | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:06.23 | |
18 | 258 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:06.25 | |
19 | 477 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:06.35 | |
20 | 128 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 1:06.53 | |
21 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 1:07.50 | |
22 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:08.37 | |
23 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:08.63 | |
24 | 571 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:10.12 | |
25 | 195 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:10.26 | |
26 | 573 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:10.28 | |
27 | 482 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:10.66 | |
28 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 1:12.24 | |
29 | 652 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 1:12.74 | |
30 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:13.62 | |
31 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:15.70 | |
32 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 1:16.35 | |
33 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 1:16.93 | RES |
34 | 198 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:18.61 | RES |
35 | 545 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | 1:24.65 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 42, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 318 | Fredriksson Petter | 1997 | MKK | AJ4197 | 25 m | 53.17 | |
2 | 296 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 25 m | 53.19 | |
3 | 127 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 25 m | 55.54 | |
4 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 55.88 | |
5 | 746 | O. Møller Frederik | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 56.82 | |
6 | 157 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 57.70 | |
7 | 205 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 25 m | 57.79 | |
8 | 673 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 58.09 | |
9 | 328 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 58.31 | |
10 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 58.38 | |
11 | 58 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 58.49 | |
12 | 173 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 58.61 | |
13 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 59.70 | |
14 | 771 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:00.20 | |
15 | 153 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | AC9901 | 25 m | 1:00.54 | |
16 | 360 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 1:00.84 | |
17 | 329 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 1:00.96 | |
18 | 808 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 1:01.55 | |
19 | 496 | Kindberg Marcus | 1993 | SK SYDSIM | AI6993 | 25 m | 1:02.16 | |
20 | 278 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 1:02.52 | |
21 | 355 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:02.57 | |
22 | 107 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:02.77 | |
23 | 679 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 1:02.86 | |
24 | 485 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:03.99 | |
25 | 382 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 1:05.33 | RES |
26 | 327 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 1:05.36 | RES |
27 | 403 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 1:06.12 | RES |
28 | 322 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 1:07.12 | RES |
29 | 852 | Riff Alexandersen Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:07.72 | RES |
30 | 251 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 1:08.90 | RES |
31 | 84 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:10.78 | RES |
32 | 32 | Wall Joel | 2001 | SK HAJEN | AH4501 | 25 m | 1:18.74 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 43, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 308 | Ekelund Ella | 2009 | MKK | AA7609 | 25 m | 40.10 | |
2 | 263 | Pflug Violetta | 2008 | SK LÖDDE | AC3608 | 25 m | 41.68 | |
3 | 500 | Lindgren Philippa | 2008 | SK SYDSIM | AD2408 | 25 m | 42.40 | |
4 | 286 | Bech Emelina | 2008 | MKK | AJ0808 | 25 m | 43.34 | |
5 | 665 | Bååth Nirma | 2008 | TRELLEBORG | AA8208 | 25 m | 43.63 | |
6 | 352 | Lennartsson Hedda | 2008 | MKK | AE2808 | 25 m | 44.09 | |
7 | 614 | Leo Isabelle | 2009 | YSTADS SS | AA8609 | 25 m | 44.80 | |
8 | 685 | Williams Nia | 2008 | TRELLEBORG | AT8607 | 25 m | 46.77 | |
9 | 601 | Emilsson Molly | 2008 | YSTADS SS | AA5208 | 25 m | 48.40 | |
10 | 253 | Lindell Selma | 2008 | SK LÖDDE | AF0808 | 25 m | 49.89 | |
11 | 480 | Andersson Elvira | 2008 | SK SYDSIM | AD0408 | 25 m | 51.40 | |
12 | 370 | Morris Gwynneth | 2008 | MKK | AP1608 | 25 m | 52.03 | |
13 | 236 | Chrintz-Gath Ingrid | 2008 | SK LÖDDE | AN4608 | 25 m | 53.93 | |
14 | 392 | Rakowska Nike | 2009 | MKK | AF6609 | 25 m | 54.56 | |
15 | 344 | Kovcegarovska Viktorija | 2008 | MKK | AP2808 | 25 m | 55.46 | |
16 | 292 | Bolander Edith | 2008 | MKK | AP8408 | 25 m | 57.92 | |
17 | 276 | Almqvist Thea | 2009 | MKK | AI6209 | 25 m | 59.18 | |
18 | 310 | Erixon Amanda | 2009 | MKK | AJ4209 | 25 m | 1:01.83 | |
19 | 246 | Jindal Zoé | 2008 | SK LÖDDE | AR1608 | 25 m | 1:07.10 | |
20 | 341 | Kamaran Narma | 2009 | MKK | AI9209 | 25 m | 1:14.84 | |
21 | 363 | Maruta Shizuku | 2008 | MKK | AW7608 | 50 m | ||
22 | 366 | Mazak Sophie | 2008 | MKK | AT5608 | 50 m | ||
23 | 413 | Ventimiglia Astrid | 2008 | MKK | AT1808 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 44, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 713 | Melody Christensen Malu | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 33.20 | |
2 | 768 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 33.25 | |
3 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 35.15 | |
4 | 528 | Erkselius Julia | 2006 | SK TRITON | AK7806 | 25 m | 35.87 | |
5 | 647 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 36.01 | |
6 | 18 | Bitzén Alice | 2006 | SK HAJEN | AE3606 | 25 m | 36.27 | |
7 | 204 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 36.44 | |
8 | 658 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | AP9807 | 25 m | 36.44 | |
9 | 36 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 25 m | 36.99 | |
10 | 750 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 36.99 | |
11 | 613 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 25 m | 37.08 | |
12 | 706 | Kaarup Andersen Sara | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 37.30 | |
13 | 766 | Steen Stokkebro Mikkeline | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 37.37 | |
14 | 818 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 37.37 | |
15 | 821 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 37.39 | |
16 | 755 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 37.46 | |
17 | 161 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 37.64 | |
18 | 779 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 37.66 | |
19 | 193 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 38.01 | |
20 | 577 | Primetta Julia | 2006 | VELLINGE-N | AF3606 | 25 m | 38.24 | |
21 | 642 | Harrysson Vera | 2007 | ÄNGELHOLM | AF2207 | 25 m | 38.29 | |
22 | 331 | Hubred Emma | 2006 | MKK | AX5806 | 25 m | 38.59 | |
23 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 38.62 | |
24 | 748 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 38.63 | |
25 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 38.65 | |
26 | 444 | Fanu Valentina | 2007 | S 71 | AF7207 | 25 m | 38.77 | |
27 | 174 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 38.79 | |
28 | 738 | Amalie Krag Sofie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 38.82 | |
29 | 830 | Eriksen Tankmar Julie | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 38.89 | |
30 | 245 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | 39.07 | |
31 | 882 | Blomkvist Amanda | 2007 | SS IDEN | AD0607 | 25 m | 39.21 | |
32 | 743 | Sarauw Lundsgaard Juliane | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 39.31 | |
33 | 646 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 25 m | 39.88 | |
34 | 807 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 40.05 | |
35 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 40.32 | |
36 | 609 | Jönsson Elize | 2006 | YSTADS SS | AE2606 | 25 m | 40.32 | |
37 | 307 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 40.45 | |
38 | 732 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 40.52 | |
39 | 754 | Hebeltoft Olesen Karla | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 40.73 | |
40 | 728 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 40.92 | |
41 | 832 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 41.30 | |
42 | 690 | Olsson Elina | 2006 | KIVIKS SK | AT7806 | 25 m | 41.32 | |
43 | 670 | Härstedt Freja | 2007 | TRELLEBORG | AB5407 | 25 m | 41.39 | |
44 | 626 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 41.47 | |
45 | 759 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 42.03 | |
46 | 760 | Kjer Rasmussen Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 42.15 | |
47 | 495 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 42.21 | |
48 | 566 | Causevic Ajla | 2006 | VELLINGE-N | AX0806 | 25 m | 42.35 | |
49 | 576 | Lundblad Vilma | 2006 | VELLINGE-N | AY4606 | 25 m | 42.59 | |
50 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 42.60 | |
51 | 34 | Winberg Elsa | 2006 | SK HAJEN | AE8406 | 25 m | 42.76 | |
52 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 42.96 | |
53 | 346 | Krüger Charlotte | 2007 | MKK | AF9407 | 25 m | 42.99 | |
54 | 733 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 43.05 | |
55 | 457 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 43.07 | |
56 | 143 | Larsson Alma | 2006 | KARLSHAMN | AI8806 | 25 m | 43.15 | |
57 | 186 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 43.27 | |
58 | 881 | Sjöholm Linnea | 2007 | SS IDEN | AD2607 | 25 m | 43.98 | |
59 | 232 | Berg Vilda | 2007 | SK LÖDDE | AC9407 | 25 m | 44.11 | |
60 | 206 | Svensson Hanna | 2006 | LANDSKRONA | BC0206 | 25 m | 44.16 | |
61 | 297 | Collvin Malva | 2007 | MKK | AL0207 | 25 m | 44.81 | |
62 | 317 | Fransson Sarah | 2006 | MKK | BL4406 | 25 m | 44.94 | |
63 | 469 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 45.21 | |
64 | 183 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | AQ5607 | 25 m | 45.41 | |
65 | 272 | Wittzell Elin | 2006 | SK LÖDDE | BB3206 | 25 m | 45.42 | |
66 | 489 | Fröjd Elinor | 2007 | SK SYDSIM | AO4807 | 25 m | 45.55 | |
67 | 386 | Paulsson Fanny | 2007 | MKK | AL4207 | 25 m | 45.72 | |
68 | 319 | Frentzell Eira | 2007 | MKK | AR0607 | 25 m | 45.95 | |
69 | 191 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 45.97 | |
70 | 209 | Thomsen Lily | 2007 | LANDSKRONA | AO2407 | 25 m | 47.23 | |
71 | 650 | Olsson Ida | 2007 | ÄNGELHOLM | AG6407 | 25 m | 48.48 | |
72 | 148 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 25 m | 48.59 | |
73 | 493 | Isaksson Selma | 2007 | SK SYDSIM | AK3607 | 25 m | 48.73 | |
74 | 188 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 25 m | 48.76 | |
75 | 320 | Gajmark Vilma | 2006 | MKK | AX5606 | 25 m | 49.23 | |
76 | 387 | Paulsson Frida | 2007 | MKK | AQ5807 | 25 m | 49.75 | |
77 | 883 | Andersson Emelie | 2007 | SS IDEN | AK1607 | 25 m | 49.83 | |
78 | 315 | Folestam Saga | 2007 | MKK | AQ6607 | 25 m | 50.37 | |
79 | 187 | Nielsen Linnea | 2007 | LANDSKRONA | AO3807 | 25 m | 51.41 | |
80 | 635 | Böcker Anna | 2007 | ÄNGELHOLM | AW8207 | 25 m | 54.20 | |
81 | 326 | Gümüs Irem | 2007 | MKK | AX5807 | 25 m | 55.45 | |
82 | 587 | Sjögren Sofia | 2006 | VELLINGE-N | AY9406 | 25 m | 56.99 | |
83 | 255 | Lund Inez | 2007 | SK LÖDDE | BE1807 | 25 m | 57.71 | |
84 | 412 | Vasquez Selma | 2007 | MKK | BE7807 | 25 m | 57.94 | |
85 | 151 | Antonsson Maja | 2007 | LANDSKRONA | BE5607 | 50 m | ||
86 | 393 | Rebrina Emma | 2006 | MKK | BJ1406 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 45, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 86 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 2:10.29 | |
2 | 758 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:11.18 | |
3 | 384 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 2:12.19 | |
4 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:14.37 | |
5 | 703 | Egeskov Andersen Jasmin | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:14.83 | |
6 | 775 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:15.24 | |
7 | 22 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 2:17.41 | |
8 | 712 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:17.46 | |
9 | 822 | Heyn Stage Alma | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:17.70 | |
10 | 663 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 2:17.87 | |
11 | 521 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 2:18.92 | |
12 | 819 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:18.98 | |
13 | 39 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | 2:19.05 | |
14 | 50 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 2:19.58 | |
15 | 223 | Lindqvist Klara | 2005 | LULEÅ SS | AD1605 | 25 m | 2:20.26 | |
16 | 788 | Karoline Guldberg Emma | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:20.33 | |
17 | 44 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 50 m | 2:20.38 | |
18 | 217 | Arnesen Randi | 2005 | LULEÅ SS | AW8405 | 25 m | 2:20.86 | |
19 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:21.13 | |
20 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 2:22.72 | |
21 | 765 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:22.80 | |
22 | 817 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:23.08 | |
23 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 2:23.85 | |
24 | 640 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 2:23.88 | |
25 | 104 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 2:24.07 | |
26 | 780 | Maxwell Berthou Mille | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:24.19 | |
27 | 797 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:25.34 | |
28 | 499 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 2:25.45 | |
29 | 770 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:26.01 | |
30 | 714 | Skou Clausen Nanette | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:26.40 | |
31 | 671 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 2:26.67 | |
32 | 594 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 2:26.70 | |
33 | 131 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 2:27.18 | |
34 | 70 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 2:27.93 | |
35 | 458 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 2:27.94 | |
36 | 40 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 25 m | 2:28.28 | |
37 | 160 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 2:29.78 | |
38 | 356 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 2:29.90 | |
39 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 2:30.01 | |
40 | 30 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 2:31.37 | |
41 | 199 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 2:31.79 | RES |
42 | 113 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 2:32.23 | RES |
43 | 569 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 2:32.24 | RES |
44 | 513 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 2:33.76 | RES |
45 | 281 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 50 m | 2:34.29 | RES |
46 | 683 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 2:34.93 | RES |
47 | 53 | Frisk Sofia | 2005 | HS | BD7205 | 25 m | 2:35.06 | RES |
48 | 170 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 2:35.10 | RES |
49 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 2:35.73 | RES |
50 | 94 | Nilsson Emma | 2004 | HS | AO8804 | 25 m | 2:35.87 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 46, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 825 | Krøyer Svendsen Julie | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:04.44 | |
2 | 858 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:05.29 | |
3 | 216 | Alman Sabina | 2003 | LULEÅ SS | AL0403 | 25 m | 2:05.41 | |
4 | 35 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 2:08.26 | |
5 | 812 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:08.44 | |
6 | 861 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:08.48 | |
7 | 751 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:08.51 | |
8 | 781 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:08.58 | |
9 | 368 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:09.49 | |
10 | 789 | Sirek Hansen Sarah | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:09.77 | |
11 | 95 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 2:10.02 | |
12 | 219 | Gonzalez-Glanberg Alva | 2002 | LULEÅ SS | AA1802 | 25 m | 2:11.58 | |
13 | 802 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:11.67 | |
14 | 575 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:13.09 | |
15 | 334 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:13.32 | |
16 | 853 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:13.41 | |
17 | 786 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:13.66 | |
18 | 816 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:14.00 | |
19 | 69 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 2:14.28 | |
20 | 742 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:14.71 | |
21 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:15.46 | |
22 | 306 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 2:15.72 | |
23 | 159 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 2:15.82 | |
24 | 806 | Yde Munkebæk Mathilde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:16.78 | |
25 | 279 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:16.79 | |
26 | 803 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:16.83 | |
27 | 274 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 2:17.38 | |
28 | 222 | Larsson Tuva | 2002 | LULEÅ SS | BG2202 | 25 m | 2:17.99 | |
29 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:18.07 | |
30 | 588 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 2:18.11 | |
31 | 120 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 2:18.79 | |
32 | 227 | Ylipää Tina | 2002 | LULEÅ SS | AI2402 | 25 m | 2:18.91 | |
33 | 793 | Fyller Jacobsen Luna | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:18.93 | |
34 | 21 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 2:19.64 | |
35 | 809 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:19.66 | |
36 | 91 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 50 m | 2:19.67 | |
37 | 836 | Nørlund Wentzel Freya | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:19.76 | |
38 | 109 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 2:20.77 | |
39 | 291 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 2:21.00 | |
40 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 2:21.47 | |
41 | 33 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 2:21.61 | RES |
42 | 67 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 2:22.42 | RES |
43 | 158 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 2:22.91 | RES |
44 | 237 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 2:23.25 | RES |
45 | 592 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 2:23.88 | RES |
46 | 543 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 2:23.91 | RES |
47 | 787 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:24.01 | RES |
48 | 325 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 2:24.86 | RES |
49 | 166 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 2:25.70 | RES |
50 | 293 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 2:25.97 | RES |
51 | 644 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 2:25.98 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 47, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 845 | Heller Hansen Marina | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 1:58.46 | |
2 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:58.68 | |
3 | 723 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:00.19 | |
4 | 87 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 2:02.48 | |
5 | 854 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:03.57 | |
6 | 827 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:04.15 | |
7 | 855 | Steen Duus Mia | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:05.42 | |
8 | 842 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 2:05.71 | |
9 | 716 | Donde Feilberg Luna | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:05.94 | |
10 | 102 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 2:06.62 | |
11 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:06.73 | |
12 | 147 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 2:09.29 | |
13 | 175 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:09.52 | |
14 | 339 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 2:09.58 | |
15 | 672 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 2:09.66 | |
16 | 55 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 2:12.07 | |
17 | 404 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 25 m | 2:12.14 | |
18 | 141 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:13.17 | |
19 | 424 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 2:13.18 | |
20 | 5 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:13.32 | |
21 | 185 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 2:14.80 | |
22 | 682 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 2:15.50 | |
23 | 220 | Gustavsson Moa | 2001 | LULEÅ SS | AS8201 | 25 m | 2:15.89 | |
24 | 71 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 2:16.17 | |
25 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:17.58 | RES |
26 | 358 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 2:17.63 | RES |
27 | 606 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 2:21.91 | RES |
28 | 607 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 2:23.06 | RES |
29 | 563 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 2:37.86 | RES |
30 | 562 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 3:09.27 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 48, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 125 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 26.15 | |
2 | 546 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 25 m | 26.30 | |
3 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 27.27 | |
4 | 146 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 27.49 | |
5 | 490 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 27.60 | |
6 | 226 | Ylipää Theo | 2004 | LULEÅ SS | AB0704 | 25 m | 27.72 | |
7 | 273 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 27.96 | |
8 | 678 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 27.98 | |
9 | 815 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 28.03 | |
10 | 724 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 28.10 | |
11 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 28.14 | |
12 | 829 | Eriksen Tankmar Andreas | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 28.14 | |
13 | 179 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | AK8505 | 25 m | 28.27 | |
14 | 99 | Olsson Olle | 2004 | HS | AN7304 | 25 m | 28.30 | |
15 | 814 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 28.32 | |
16 | 649 | Nilsson Joel | 2005 | ÄNGELHOLM | AC6505 | 50 m | 28.50 | |
17 | 342 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 28.58 | |
18 | 693 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 28.90 | |
19 | 747 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 29.14 | |
20 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 29.34 | |
21 | 722 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 29.39 | |
22 | 145 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 29.42 | |
23 | 784 | Wiese Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 29.46 | |
24 | 782 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 29.69 | |
25 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 29.70 | |
26 | 464 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 29.71 | |
27 | 799 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 29.77 | |
28 | 694 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 29.87 | |
29 | 510 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 29.88 | |
30 | 778 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 30.04 | |
31 | 97 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 50 m | 30.17 | |
32 | 26 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 30.48 | |
33 | 791 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 30.50 | |
34 | 705 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 30.78 | |
35 | 139 | Kristensen Casper | 2005 | SS IDEN | AK7505 | 25 m | 30.84 | |
36 | 171 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 30.84 | |
37 | 525 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 30.88 | |
38 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 30.88 | |
39 | 66 | Juliusson Adam | 2004 | HS | AG4904 | 25 m | 31.26 | |
40 | 411 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 31.29 | |
41 | 792 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 31.48 | |
42 | 335 | Isik Berkay | 2005 | MKK | AG8105 | 25 m | 31.51 | |
43 | 288 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 31.54 | |
44 | 122 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 25 m | 31.64 | |
45 | 430 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 25 m | 32.00 | |
46 | 701 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 32.06 | |
47 | 361 | Madsen Oliver | 2005 | MKK | AO3305 | 25 m | 32.16 | |
48 | 828 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 32.37 | |
49 | 397 | Said Dillar | 2005 | MKK | AO4305 | 25 m | 32.50 | |
50 | 509 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 32.59 | |
51 | 805 | Majkjær Mikkelsen Gustav | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 32.59 | |
52 | 764 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 32.62 | |
53 | 565 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 32.96 | |
54 | 56 | Hallberg Hilding | 2005 | HS | AP6105 | 25 m | 32.99 | |
55 | 83 | Lindberg Vilgot | 2005 | HS | AJ6705 | 50 m | 33.61 | |
56 | 585 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 33.62 | |
57 | 461 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 34.39 | |
58 | 210 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 34.45 | |
59 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 34.62 | |
60 | 467 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 34.67 | |
61 | 101 | Palm Wille | 2005 | HS | AN4105 | 25 m | 34.68 | |
62 | 62 | Jansons Milton | 2005 | HS | AU9905 | 25 m | 35.99 | |
63 | 194 | Riis Marcus | 2004 | LANDSKRONA | AM5504 | 25 m | 36.01 | |
64 | 487 | Egeskov Madsen Elias | 2004 | SK SYDSIM | AY5704 | 25 m | 36.97 | |
65 | 549 | Persson Alexander | 2004 | SK TRITON | AR9704 | 50 m | 38.89 | |
66 | 164 | Evaldsson Edvin | 2004 | LANDSKRONA | AY0904 | 25 m | 39.95 | |
67 | 884 | Jongen Ludwig | 2005 | SS IDEN | AU1905 | 25 m | 41.44 | |
68 | 169 | Hasso Mustafa | 2005 | LANDSKRONA | AW6505 | 25 m | 46.50 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 49, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 390 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 23.48 | |
2 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 24.42 | |
3 | 258 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 24.78 | |
4 | 591 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 24.95 | |
5 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 25.10 | |
6 | 46 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 25.11 | |
7 | 242 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 25.29 | |
8 | 710 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 25.33 | |
9 | 117 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 25.37 | |
10 | 491 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 25.40 | |
11 | 767 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 25.40 | |
12 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 25.48 | |
13 | 287 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 25.61 | |
14 | 123 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 25.64 | |
15 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 25.68 | |
16 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 25.88 | |
17 | 539 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 25.90 | |
18 | 225 | Wang Ji An | 2003 | LULEÅ SS | AA2303 | 25 m | 25.94 | |
19 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 26.20 | |
20 | 800 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 26.24 | |
21 | 218 | Eriksson Albin | 2003 | LULEÅ SS | AF3503 | 25 m | 26.31 | |
22 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 26.37 | |
23 | 482 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 26.54 | |
24 | 740 | Seelig Larsen Jeppe | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 26.54 | |
25 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 26.77 | |
26 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 26.77 | |
27 | 76 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 27.15 | |
28 | 198 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 27.37 | |
29 | 15 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 27.47 | |
30 | 796 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 27.70 | |
31 | 571 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 27.83 | |
32 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 27.94 | |
33 | 79 | Larsson Alexander | 2003 | HS | AQ0303 | 25 m | 28.06 | |
34 | 627 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 28.11 | |
35 | 195 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 28.30 | |
36 | 669 | Hansson Viktor | 2002 | TRELLEBORG | AY3302 | 25 m | 28.49 | |
37 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 28.71 | |
38 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 28.74 | |
39 | 405 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 28.94 | |
40 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 50 m | 29.32 | |
41 | 578 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 50 m | 29.37 | |
42 | 661 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 25 m | 29.55 | |
43 | 343 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 50 m | 29.62 | |
44 | 652 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 50 m | 30.01 | |
45 | 573 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 30.09 | |
46 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 30.20 | |
47 | 7 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 25 m | 30.92 | |
48 | 481 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 31.38 | |
49 | 190 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 25 m | 31.53 | |
50 | 545 | Palenmark Neo | 2003 | SK TRITON | AQ6303 | 25 m | 32.16 | |
51 | 798 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 32.16 | |
52 | 501 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 50 m | 33.73 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 50, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 867 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 22.78 | |
2 | 296 | Carlsson Mattias | 1990 | MKK | AP3590 | 25 m | 22.81 | |
3 | 328 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 22.88 | |
4 | 864 | Dalhøj Paulsen Frederik | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 22.88 | |
5 | 811 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 22.90 | |
6 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 22.90 | |
7 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 23.18 | |
8 | 826 | Krøyer Svendsen Marcus | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 23.32 | |
9 | 318 | Fredriksson Petter | 1997 | MKK | AJ4197 | 25 m | 23.43 | |
10 | 155 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 23.50 | |
11 | 73 | Kertes Viktor | 1996 | HS | AP5196 | 25 m | 23.56 | |
12 | 485 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 23.71 | |
13 | 127 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 25 m | 23.75 | |
14 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 23.79 | |
15 | 841 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 23.83 | |
16 | 173 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 23.96 | |
17 | 359 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 24.00 | |
18 | 771 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 24.07 | |
19 | 414 | Westergren Mats | 1994 | MKK | AA0994 | 25 m | 24.16 | |
20 | 837 | Borring Andersen Anton | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 24.44 | |
21 | 673 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 24.69 | |
22 | 58 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 24.70 | |
23 | 130 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 24.73 | |
24 | 777 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 24.77 | |
25 | 360 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 24.82 | |
26 | 795 | M. Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 24.84 | |
27 | 157 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 25.17 | |
28 | 746 | O. Møller Frederik | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 25.25 | |
29 | 547 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 25.31 | |
30 | 153 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | AC9901 | 25 m | 25.35 | |
31 | 808 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 25.47 | |
32 | 314 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 25.70 | |
33 | 110 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 25.73 | |
34 | 558 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 25.78 | |
35 | 329 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 25.82 | |
36 | 322 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 25.86 | |
37 | 211 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | AB7388 | 25 m | 25.95 | |
38 | 537 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 25.95 | |
39 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 26.02 | |
40 | 833 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 26.12 | |
41 | 379 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 26.41 | |
42 | 394 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 26.58 | |
43 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 26.61 | |
44 | 251 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 26.63 | |
45 | 426 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 25 m | 26.77 | |
46 | 84 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 26.86 | |
47 | 403 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 26.94 | |
48 | 207 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 27.00 | |
49 | 400 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 27.82 | |
50 | 399 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 27.91 | |
51 | 888 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 25 m | 28.42 | |
52 | 548 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 28.62 | |
53 | 32 | Wall Joel | 2001 | SK HAJEN | AH4501 | 25 m | 29.10 | |
54 | 885 | Milos Perica | 1997 | HS | AZ0797 | 25 m | 29.97 | |
55 | 886 | Budak Oliwer | 2001 | HS | AW0101 | 25 m | 30.75 | |
56 | 887 | Alam Jakub | 2001 | HS | BA1301 | 25 m | 33.67 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 20:10 |
Gren 51, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 783 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:18.95 | |
2 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 2:19.85 | |
3 | 835 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:21.20 | |
4 | 88 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 2:23.72 | |
5 | 125 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 2:24.93 | |
6 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 2:25.11 | |
7 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 2:25.30 | |
8 | 717 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:25.75 | |
9 | 747 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:26.76 | |
10 | 41 | Andersson Niklas | 2005 | HS | AF9905 | 25 m | 2:27.74 | |
11 | 490 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:27.90 | |
12 | 722 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:28.68 | |
13 | 799 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:30.08 | |
14 | 288 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 2:30.52 | |
15 | 99 | Olsson Olle | 2004 | HS | AN7304 | 25 m | 2:30.90 | |
16 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 2:31.47 | |
17 | 78 | Langell Jacob | 2005 | HS | AG2105 | 25 m | 2:32.33 | |
18 | 273 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 25 m | 2:33.74 | |
19 | 693 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 2:34.39 | |
20 | 659 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 2:35.34 | |
21 | 705 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:35.43 | |
22 | 782 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:35.89 | |
23 | 678 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 2:36.08 | |
24 | 581 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 2:36.17 | |
25 | 564 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 2:36.24 | |
26 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 2:36.49 | |
27 | 694 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 2:37.28 | |
28 | 517 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:38.53 | |
29 | 396 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 2:38.58 | |
30 | 829 | Eriksen Tankmar Andreas | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:39.25 | |
31 | 546 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 25 m | 2:39.76 | |
32 | 146 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 2:39.89 | |
33 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 2:40.59 | |
34 | 97 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 50 m | 2:42.31 | |
35 | 171 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 2:43.47 | |
36 | 427 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 25 m | 2:43.60 | |
37 | 814 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:43.63 | |
38 | 122 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 25 m | 2:43.80 | |
39 | 560 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 50 m | 2:43.98 | |
40 | 497 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 25 m | 2:44.22 | |
41 | 19 | Burmester-Lysell Måns | 2004 | SK HAJEN | AE7704 | 25 m | 2:44.70 | RES |
42 | 792 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 2:50.76 | RES |
43 | 525 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 2:51.87 | RES |
44 | 145 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 50 m | 2:52.09 | RES |
45 | 432 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 50 m | 2:53.98 | RES |
46 | 411 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 2:54.17 | RES |
47 | 805 | Majkjær Mikkelsen Gustav | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:54.42 | RES |
48 | 430 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 25 m | 2:55.99 | RES |
49 | 509 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 3:00.64 | RES |
50 | 421 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 3:02.26 | RES |
51 | 210 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 3:02.75 | RES |
52 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 3:03.34 | RES |
53 | 422 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 25 m | 3:04.54 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 52, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:08.31 | |
2 | 761 | Dreyer Riis Bertram | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:09.19 | |
3 | 52 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 2:09.29 | |
4 | 321 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:12.52 | |
5 | 710 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:14.77 | |
6 | 590 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 2:14.78 | |
7 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:15.02 | |
8 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:15.47 | |
9 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 2:20.31 | |
10 | 289 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:20.50 | |
11 | 530 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 2:21.02 | |
12 | 767 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:21.06 | |
13 | 242 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:21.28 | |
14 | 117 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 2:21.78 | |
15 | 773 | Koefoed Weiss Noah | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:23.55 | |
16 | 740 | Seelig Larsen Jeppe | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:24.21 | |
17 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 2:24.30 | |
18 | 123 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 2:25.02 | |
19 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 2:25.73 | |
20 | 539 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:26.82 | |
21 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 2:28.78 | |
22 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 2:30.21 | |
23 | 311 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 2:30.34 | |
24 | 285 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 2:30.59 | |
25 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:31.38 | |
26 | 128 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 2:32.08 | |
27 | 652 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 2:34.82 | |
28 | 15 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 2:37.38 | |
29 | 798 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:39.34 | |
30 | 349 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 2:39.61 | |
31 | 661 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 50 m | 2:44.82 | |
32 | 23 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 2:50.53 | |
33 | 190 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 25 m | 2:57.05 | RES |
34 | 37 | Alderbrink David | 2003 | HS | AR1503 | 25 m | 3:01.35 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 53, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 1:58.94 | |
2 | 794 | M. Jørgensen Jacob | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:00.27 | |
3 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 2:02.15 | |
4 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 2:04.51 | |
5 | 127 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 25 m | 2:05.40 | |
6 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 2:05.64 | |
7 | 278 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 2:08.38 | |
8 | 130 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 2:09.28 | |
9 | 841 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 2:11.61 | |
10 | 771 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:11.68 | |
11 | 865 | Blach Petersen Ulrik | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:12.13 | |
12 | 173 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:12.26 | |
13 | 72 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 2:12.67 | |
14 | 625 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:13.03 | |
15 | 496 | Kindberg Marcus | 1993 | SK SYDSIM | AI6993 | 25 m | 2:13.31 | |
16 | 833 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:14.03 | |
17 | 153 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | AC9901 | 25 m | 2:14.85 | |
18 | 211 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | AB7388 | 25 m | 2:15.15 | |
19 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 2:16.15 | |
20 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 2:16.34 | |
21 | 280 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 25 m | 2:17.99 | |
22 | 309 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:18.32 | |
23 | 157 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 2:21.05 | |
24 | 485 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 2:22.73 | |
25 | 207 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 2:25.67 | RES |
26 | 84 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 2:25.75 | RES |
27 | 852 | Riff Alexandersen Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:29.41 | RES |
28 | 136 | Killman Johan | 1999 | HÖGANÄS SS | AI6799 | 25 m | 2:29.90 | RES |
29 | 329 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:30.00 | RES |
30 | 536 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 2:30.49 | RES |
31 | 838 | Andersen Magnus | 1985 | ALLERØD | 8565AA | 25 m | 2:32.88 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 54, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 768 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:09.20 | |
2 | 713 | Melody Christensen Malu | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:12.92 | |
3 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 1:13.14 | |
4 | 647 | Ljungerud Leah | 2006 | ÄNGELHOLM | AC8406 | 25 m | 1:15.72 | |
5 | 528 | Erkselius Julia | 2006 | SK TRITON | AK7806 | 25 m | 1:17.00 | |
6 | 18 | Bitzén Alice | 2006 | SK HAJEN | AE3606 | 25 m | 1:17.26 | |
7 | 821 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:17.80 | |
8 | 779 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:18.08 | |
9 | 818 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:18.20 | |
10 | 750 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:18.25 | |
11 | 706 | Kaarup Andersen Sara | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:18.55 | |
12 | 36 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 25 m | 1:19.62 | |
13 | 613 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 25 m | 1:20.37 | |
14 | 658 | Stenmark Tilda | 2007 | ÄNGELHOLM | AP9807 | 25 m | 1:21.23 | |
15 | 766 | Steen Stokkebro Mikkeline | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:21.69 | |
16 | 743 | Sarauw Lundsgaard Juliane | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:22.31 | |
17 | 642 | Harrysson Vera | 2007 | ÄNGELHOLM | AF2207 | 25 m | 1:22.68 | |
18 | 748 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:22.75 | |
19 | 830 | Eriksen Tankmar Julie | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:22.92 | |
20 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 1:23.75 | |
21 | 755 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:24.11 | |
22 | 161 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 1:24.29 | |
23 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 1:24.38 | |
24 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 1:24.51 | |
25 | 769 | Overby Traberg Zoe | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:24.51 | |
26 | 142 | Briskog Nora | 2006 | KARLSHAMN | AA9806 | 25 m | 1:25.61 | |
27 | 732 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:25.77 | |
28 | 832 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:26.20 | |
29 | 728 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:26.41 | |
30 | 807 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:27.29 | |
31 | 759 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:27.43 | |
32 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 1:27.87 | |
33 | 733 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:29.26 | RES |
34 | 754 | Hebeltoft Olesen Karla | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:29.77 | RES |
35 | 445 | Fast Lovisa | 2006 | S 71 | AJ9206 | 25 m | 1:29.82 | RES |
36 | 307 | Ekelund Alicia | 2007 | MKK | AG8407 | 25 m | 1:30.61 | RES |
37 | 469 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 1:31.69 | RES |
38 | 457 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 1:32.07 | RES |
39 | 143 | Larsson Alma | 2006 | KARLSHAMN | AI8806 | 25 m | 1:33.62 | RES |
40 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 1:33.74 | RES |
41 | 186 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 1:34.51 | RES |
42 | 690 | Olsson Elina | 2006 | KIVIKS SK | AT7806 | 25 m | 1:35.08 | RES |
43 | 188 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 25 m | 1:40.10 | RES |
44 | 191 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 1:42.99 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 55, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 822 | Heyn Stage Alma | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 1:07.53 | |
2 | 44 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 1:08.24 | |
3 | 163 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 1:08.25 | |
4 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 1:09.10 | |
5 | 39 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | 1:09.30 | |
6 | 112 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 1:09.80 | |
7 | 40 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 25 m | 1:10.55 | |
8 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:11.26 | |
9 | 86 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:11.49 | |
10 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 1:11.50 | |
11 | 691 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:11.93 | |
12 | 640 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:12.43 | |
13 | 77 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 1:14.10 | |
14 | 550 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 1:14.10 | |
15 | 24 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 1:14.45 | |
16 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:14.58 | |
17 | 388 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 25 m | 1:14.86 | |
18 | 70 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 1:14.91 | |
19 | 561 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:14.94 | |
20 | 824 | W. Stahl Victoria | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.26 | |
21 | 356 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:15.31 | |
22 | 699 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 1:15.56 | |
23 | 202 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:15.73 | |
24 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:16.76 | |
25 | 113 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 1:16.82 | |
26 | 131 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 1:17.31 | |
27 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.93 | |
28 | 103 | Pantev Klara | 2005 | HS | AO6805 | 25 m | 1:17.95 | |
29 | 762 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:18.77 | |
30 | 53 | Frisk Sofia | 2005 | HS | BD7205 | 25 m | 1:18.81 | |
31 | 333 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 1:18.97 | |
32 | 406 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:20.11 | |
33 | 68 | Jälminger Amanda | 2005 | HS | AO9605 | 25 m | 1:20.35 | |
34 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 1:20.97 | |
35 | 595 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:20.97 | |
36 | 203 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:21.01 | |
37 | 458 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 1:21.18 | |
38 | 569 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:21.22 | |
39 | 281 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 1:21.23 | |
40 | 80 | Larsson Isabella | 2005 | HS | BD6405 | 25 m | 1:21.40 | |
41 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 1:21.45 | |
42 | 651 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 25 m | 1:21.69 | |
43 | 513 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:21.82 | |
44 | 94 | Nilsson Emma | 2004 | HS | AO8804 | 25 m | 1:21.83 | |
45 | 478 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 1:21.83 | |
46 | 259 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 1:22.51 | |
47 | 170 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:23.51 | |
48 | 610 | Jönsson Johanna | 2005 | YSTADS SS | AN5205 | 25 m | 1:23.98 | |
49 | 504 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:24.21 | |
50 | 338 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 1:24.81 | |
51 | 662 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 1:25.23 | |
52 | 483 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:25.56 | |
53 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 1:25.71 | |
54 | 168 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 50 m | 1:25.87 | |
55 | 655 | Rosenström Lovisa | 2005 | ÄNGELHOLM | BA4605 | 25 m | 1:27.91 | |
56 | 192 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 1:28.91 | |
57 | 257 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 50 m | 1:30.13 | RES |
58 | 85 | Lindén Patrisia | 2005 | HS | AO3605 | 25 m | 1:33.07 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 56, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 790 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:00.10 | |
2 | 825 | Krøyer Svendsen Julie | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:01.53 | |
3 | 729 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:04.80 | |
4 | 159 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 1:05.45 | |
5 | 105 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:05.47 | |
6 | 680 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 1:06.12 | |
7 | 851 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:06.46 | |
8 | 63 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:07.15 | |
9 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:07.26 | |
10 | 862 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:07.83 | |
11 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:08.12 | |
12 | 812 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:08.46 | |
13 | 215 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 1:09.10 | |
14 | 803 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:09.20 | |
15 | 334 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:09.34 | |
16 | 725 | Else Grubert Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:09.41 | |
17 | 306 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 1:09.42 | |
18 | 850 | Buhl Schrøder Caroline | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:09.46 | |
19 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:09.55 | |
20 | 721 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:09.61 | |
21 | 95 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 1:09.87 | |
22 | 751 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:09.97 | |
23 | 787 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:10.31 | |
24 | 197 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:10.78 | |
25 | 291 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:11.81 | |
26 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:12.11 | |
27 | 806 | Yde Munkebæk Mathilde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:12.25 | |
28 | 200 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:12.55 | |
29 | 848 | G. Nygaard Cassandra | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:12.73 | |
30 | 849 | K Rose Julie | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:12.76 | |
31 | 67 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:13.09 | |
32 | 158 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:13.28 | |
33 | 69 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 1:13.48 | |
34 | 756 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:13.74 | |
35 | 742 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:14.09 | |
36 | 274 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 1:14.11 | |
37 | 33 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 1:14.22 | |
38 | 574 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:14.57 | |
39 | 789 | Sirek Hansen Sarah | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:14.65 | |
40 | 227 | Ylipää Tina | 2002 | LULEÅ SS | AI2402 | 25 m | 1:15.49 | |
41 | 861 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:15.79 | RES |
42 | 237 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 1:16.35 | RES |
43 | 93 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 1:16.47 | RES |
44 | 25 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:17.14 | RES |
45 | 620 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:17.18 | RES |
46 | 644 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:17.62 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 57, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 857 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:00.17 | |
2 | 827 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:00.47 | |
3 | 437 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:02.32 | |
4 | 119 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 1:02.93 | |
5 | 839 | Larsen Bentin Lise-Lotte | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:03.21 | |
6 | 316 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 25 m | 1:03.96 | |
7 | 749 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:04.70 | |
8 | 415 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 1:05.26 | |
9 | 137 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 1:05.34 | |
10 | 736 | Buchholt Johansen Cæcilie | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:05.46 | |
11 | 672 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 1:05.63 | |
12 | 124 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:06.48 | |
13 | 134 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 25 m | 1:06.99 | |
14 | 262 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:07.18 | |
15 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:07.24 | |
16 | 196 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:07.48 | |
17 | 323 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:07.57 | |
18 | 304 | Dollmayer Wanda | 1996 | MKK | AL6696 | 25 m | 1:08.07 | |
19 | 774 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 1:08.37 | |
20 | 339 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 1:08.41 | |
21 | 716 | Donde Feilberg Luna | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:08.96 | |
22 | 519 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 1:09.81 | |
23 | 582 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:10.44 | |
24 | 772 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:12.26 | |
25 | 529 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 1:12.40 | RES |
26 | 527 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 1:12.64 | RES |
27 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:13.20 | RES |
28 | 606 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:13.51 | RES |
29 | 486 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:18.25 | RES |
30 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 1:20.32 | RES |
31 | 556 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 1:21.06 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 58, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Flores Samuel | 2008 | SKK | AA8908 | 25 m | 37.43 | |
2 | 676 | Ravn Rehnström Victor | 2009 | TRELLEBORG | AI7507 | 25 m | 41.89 | |
3 | 628 | Walters Melvin | 2008 | YSTADS SS | AE7308 | 25 m | 43.87 | |
4 | 252 | Lindeberg Elias | 2008 | SK LÖDDE | AC5908 | 25 m | 45.20 | |
5 | 374 | Nillund Finn | 2008 | MKK | AB0308 | 25 m | 45.95 | |
6 | 282 | Ask Samuel | 2008 | MKK | AH6908 | 25 m | 47.86 | |
7 | 301 | Darwich Isak | 2008 | MKK | AE3908 | 25 m | 50.26 | |
8 | 303 | Dolinski Lindgren Lukas | 2008 | MKK | AE2908 | 25 m | 50.42 | |
9 | 337 | Jensen Rasmus | 2009 | MKK | AC0709 | 25 m | 50.98 | |
10 | 150 | Andersson Liam | 2009 | LANDSKRONA | AA1509 | 25 m | 51.72 | |
11 | 373 | Nihlén Miheller Axel | 2008 | MKK | AK6108 | 25 m | 53.14 | |
12 | 409 | Thalin Melker | 2008 | MKK | AF2308 | 25 m | 53.62 | |
13 | 408 | Teichert Anthony | 2008 | MKK | AI0108 | 25 m | 54.42 | |
14 | 254 | Lindgren Albin | 2008 | SK LÖDDE | AH8108 | 25 m | 54.75 | |
15 | 313 | Falk Melvin | 2008 | MKK | AK4108 | 25 m | 55.09 | |
16 | 347 | Kr?ger Christian | 2010 | MKK | AB2310 | 25 m | 55.74 | |
17 | 377 | Nilsson Gabriel | 2008 | MKK | AK9108 | 25 m | 57.53 | |
18 | 235 | Björk Simon | 2009 | SK LÖDDE | AB8109 | 25 m | 58.11 | |
19 | 401 | Segerstéen Reinhag Sigge | 2008 | MKK | AK8108 | 25 m | 58.13 | |
20 | 305 | Duvetorp Knut | 2008 | MKK | AK0108 | 25 m | 59.70 | |
21 | 698 | Zhang Noah | 2008 | RINGSJÖ SK | AJ8908 | 25 m | 1:18.46 | |
22 | 299 | Cvrk Selim | 2009 | MKK | AD0909 | 50 m | ||
23 | 639 | Gustavsson Ruben | 2008 | ÄNGELHOLM | AB7708 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 59, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 261 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 34.42 | |
2 | 704 | Steen Andersen Magnus | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 36.63 | |
3 | 707 | Korfix Barlebo Karl | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 36.70 | |
4 | 466 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 37.36 | |
5 | 708 | Holkenfeldt Be Berg Felix | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 38.47 | |
6 | 270 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 39.01 | |
7 | 544 | Nyholm Albin | 2007 | SK TRITON | AA2307 | 25 m | 39.20 | |
8 | 367 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 40.08 | |
9 | 734 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 40.21 | |
10 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 40.26 | |
11 | 718 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 40.62 | |
12 | 16 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 25 m | 40.63 | |
13 | 538 | Mårtensson Rasmus | 2006 | SK TRITON | AF1306 | 25 m | 40.63 | |
14 | 688 | Nordström Anton | 2006 | KIVIKS SK | AA8906 | 25 m | 40.75 | |
15 | 340 | Jokubka Joris | 2007 | MKK | AG0907 | 25 m | 41.37 | |
16 | 233 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 25 m | 42.01 | |
17 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 42.22 | |
18 | 256 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 25 m | 42.24 | |
19 | 879 | Albrektsson Elias | 2006 | SS IDEN | AF4706 | 25 m | 43.07 | |
20 | 506 | Olofsson Jonathan | 2006 | SK SYDSIM | AE5906 | 25 m | 43.28 | |
21 | 336 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 43.59 | |
22 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 43.85 | |
23 | 459 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 44.60 | |
24 | 638 | Gustafsson Jonathan | 2006 | ÄNGELHOLM | AR4306 | 25 m | 45.31 | |
25 | 697 | Zhang Alexander | 2007 | RINGSJÖ SK | AG3707 | 25 m | 45.40 | |
26 | 880 | Karlsson Theo | 2006 | SS IDEN | AF3706 | 25 m | 45.84 | |
27 | 165 | Hadzic Andy | 2007 | LANDSKRONA | AL2107 | 25 m | 46.76 | |
28 | 407 | Sörum Hugo | 2006 | MKK | AL4706 | 25 m | 46.79 | |
29 | 238 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 25 m | 48.22 | |
30 | 294 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 48.69 | |
31 | 398 | Sanda Mattias | 2007 | MKK | AG3907 | 50 m | 48.81 | |
32 | 378 | Nilsson Gustav | 2007 | MKK | AC0507 | 25 m | 49.47 | |
33 | 212 | Zembo Arman | 2006 | LANDSKRONA | AK8306 | 25 m | 49.67 | |
34 | 364 | Maruta Yuto | 2006 | MKK | AU0706 | 25 m | 49.73 | |
35 | 176 | Johansson Rönqvist Vilmer | 2007 | LANDSKRONA | AF7307 | 25 m | 50.62 | |
36 | 371 | Månsson Melvin | 2007 | MKK | AP1307 | 25 m | 50.95 | |
37 | 420 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 53.11 | |
38 | 178 | Leijonhufvud Filip | 2007 | LANDSKRONA | AO6507 | 25 m | 59.80 | |
39 | 182 | Mangjolli Elijon | 2007 | LANDSKRONA | AF5707 | 50 m | 1:06.14 | |
40 | 298 | Curan Eldin | 2007 | MKK | AO3507 | 50 m | ||
41 | 332 | Imamovic Faris | 2007 | MKK | AN3107 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 60, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 720 | Li Fuhrmann Jet | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:58.29 | |
2 | 724 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:06.96 | |
3 | 490 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:09.89 | |
4 | 226 | Ylipää Theo | 2004 | LULEÅ SS | AB0704 | 25 m | 2:11.60 | |
5 | 784 | Wiese Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:11.80 | |
6 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 2:12.67 | |
7 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 2:14.58 | |
8 | 674 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 2:14.65 | |
9 | 125 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 2:15.52 | |
10 | 815 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:16.70 | |
11 | 717 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:16.77 | |
12 | 99 | Olsson Olle | 2004 | HS | AN7304 | 25 m | 2:17.58 | |
13 | 778 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 2:17.97 | |
14 | 649 | Nilsson Joel | 2005 | ÄNGELHOLM | AC6505 | 50 m | 2:18.16 | |
15 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 2:18.27 | |
16 | 659 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 2:18.47 | |
17 | 41 | Andersson Niklas | 2005 | HS | AF9905 | 25 m | 2:19.70 | |
18 | 560 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 2:20.72 | |
19 | 179 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | AK8505 | 25 m | 2:21.48 | |
20 | 791 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 2:22.41 | |
21 | 564 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 2:23.23 | |
22 | 342 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 2:23.33 | |
23 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 2:23.94 | |
24 | 78 | Langell Jacob | 2005 | HS | AG2105 | 50 m | 2:24.34 | |
25 | 97 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 25 m | 2:24.57 | |
26 | 510 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 2:24.77 | |
27 | 19 | Burmester-Lysell Måns | 2004 | SK HAJEN | AE7704 | 25 m | 2:25.53 | |
28 | 525 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 2:26.19 | |
29 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 50 m | 2:27.18 | |
30 | 656 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 2:27.78 | |
31 | 701 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:28.31 | |
32 | 427 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 25 m | 2:30.57 | |
33 | 26 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 2:31.75 | |
34 | 464 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 2:32.77 | |
35 | 432 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 25 m | 2:34.66 | |
36 | 497 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 25 m | 2:35.21 | |
37 | 422 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 25 m | 2:35.69 | |
38 | 764 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 2:35.77 | |
39 | 421 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 25 m | 2:38.81 | |
40 | 56 | Hallberg Hilding | 2005 | HS | AP6105 | 25 m | 2:41.18 | |
41 | 430 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 25 m | 2:42.06 | RES |
42 | 828 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 2:42.15 | RES |
43 | 101 | Palm Wille | 2005 | HS | AN4105 | 25 m | 2:42.55 | RES |
44 | 509 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 2:43.16 | RES |
45 | 122 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 25 m | 2:44.51 | RES |
46 | 461 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 50 m | 2:45.74 | RES |
47 | 210 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 2:46.82 | RES |
48 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 2:47.83 | RES |
49 | 565 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 2:56.81 | RES |
50 | 467 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 50 m | 2:59.48 | RES |
51 | 637 | Eidenhag Patrik | 2005 | ÄNGELHOLM | AM4705 | 25 m | 3:22.47 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 61, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:55.13 | |
2 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:55.59 | |
3 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:58.04 | |
4 | 727 | Skøtt Haslev Marcus | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:58.70 | |
5 | 491 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:58.91 | |
6 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:58.96 | |
7 | 46 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 1:59.06 | |
8 | 710 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:59.95 | |
9 | 321 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:01.36 | |
10 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:01.39 | |
11 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 2:01.53 | |
12 | 856 | Kildahl Døssing Emil | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:01.69 | |
13 | 81 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 2:02.49 | |
14 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:03.52 | |
15 | 225 | Wang Ji An | 2003 | LULEÅ SS | AA2303 | 25 m | 2:03.76 | |
16 | 117 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 2:04.62 | |
17 | 590 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 2:05.05 | |
18 | 218 | Eriksson Albin | 2003 | LULEÅ SS | AF3503 | 25 m | 2:05.40 | |
19 | 285 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 2:06.19 | |
20 | 477 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 2:06.98 | |
21 | 551 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 25 m | 2:06.99 | |
22 | 530 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 2:08.39 | |
23 | 539 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:09.44 | |
24 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 2:10.16 | |
25 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 2:10.83 | |
26 | 76 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 2:11.74 | |
27 | 482 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 2:12.46 | |
28 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 2:13.56 | |
29 | 686 | Brink Maximilian | 2002 | KIVIKS SK | AL1902 | 25 m | 2:13.98 | |
30 | 568 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 2:15.92 | |
31 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:16.34 | |
32 | 661 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 25 m | 2:20.04 | |
33 | 195 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 2:22.21 | RES |
34 | 669 | Hansson Viktor | 2002 | TRELLEBORG | AY3302 | 25 m | 2:23.38 | RES |
35 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 2:24.08 | RES |
36 | 23 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 2:36.93 | RES |
37 | 37 | Alderbrink David | 2003 | HS | AR1503 | 25 m | 2:40.00 | RES |
38 | 481 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 2:41.17 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 62, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 811 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 1:43.93 | |
2 | 864 | Dalhøj Paulsen Frederik | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:48.00 | |
3 | 867 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:48.03 | |
4 | 826 | Krøyer Svendsen Marcus | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 1:49.55 | |
5 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 1:51.25 | |
6 | 863 | Aslak Nørgaard Alexander | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 25 m | 1:51.40 | |
7 | 866 | Broch Thielemann Niklas | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:52.08 | |
8 | 496 | Kindberg Marcus | 1993 | SK SYDSIM | AI6993 | 25 m | 1:52.81 | |
9 | 837 | Borring Andersen Anton | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:52.82 | |
10 | 794 | M. Jørgensen Jacob | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:54.43 | |
11 | 673 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 1:54.86 | |
12 | 278 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 1:55.19 | |
13 | 746 | O. Møller Frederik | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 25 m | 1:56.46 | |
14 | 795 | M. Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:57.33 | |
15 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 1:58.24 | |
16 | 382 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 1:58.73 | |
17 | 840 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:59.03 | |
18 | 359 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 1:59.06 | |
19 | 679 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 1:59.28 | |
20 | 804 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:59.84 | |
21 | 485 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:59.87 | |
22 | 61 | Hysing Elias | 2000 | HS | AR1500 | 25 m | 1:59.95 | |
23 | 542 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:00.34 | |
24 | 615 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 2:01.15 | |
25 | 547 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 2:01.18 | |
26 | 314 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:01.61 | |
27 | 833 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:01.76 | |
28 | 423 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 2:01.97 | |
29 | 329 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:02.49 | |
30 | 126 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 2:02.71 | |
31 | 92 | Mathisen August | 2001 | HS | AF5901 | 25 m | 2:02.94 | |
32 | 777 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:03.08 | |
33 | 537 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 25 m | 2:03.56 | RES |
34 | 243 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 2:04.96 | RES |
35 | 280 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 25 m | 2:05.46 | RES |
36 | 360 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:05.57 | RES |
37 | 309 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:06.21 | RES |
38 | 110 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 2:06.99 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 63, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 775 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:44.05 | |
2 | 757 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:50.20 | |
3 | 595 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 2:50.28 | |
4 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 2:50.80 | |
5 | 712 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:51.67 | |
6 | 223 | Lindqvist Klara | 2005 | LULEÅ SS | AD1605 | 25 m | 2:51.77 | |
7 | 739 | Rosa Kragh Ana | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:52.31 | |
8 | 53 | Frisk Sofia | 2005 | HS | BD7205 | 25 m | 2:53.28 | |
9 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:54.20 | |
10 | 703 | Egeskov Andersen Jasmin | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:55.85 | |
11 | 356 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 2:55.86 | |
12 | 203 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 2:56.12 | |
13 | 666 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 2:56.54 | |
14 | 168 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 2:57.26 | |
15 | 797 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:57.67 | |
16 | 112 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 2:58.68 | |
17 | 550 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 3:01.17 | |
18 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 3:02.22 | |
19 | 77 | Landälv Alva | 2005 | HS | AO4605 | 25 m | 3:02.85 | |
20 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 3:03.00 | |
21 | 699 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 3:04.24 | |
22 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 3:04.40 | |
23 | 596 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 3:04.91 | |
24 | 831 | Astrup Taul Signe | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:06.42 | |
25 | 478 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 3:08.05 | RES |
26 | 259 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 3:09.84 | RES |
27 | 160 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 3:14.29 | RES |
28 | 731 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:14.58 | RES |
29 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 3:15.54 | RES |
30 | 762 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 3:18.72 | RES |
31 | 684 | Westergren Rebecca | 2005 | TRELLEBORG | AM3605 | 25 m | 3:18.97 | RES |
32 | 834 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:19.25 | RES |
33 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 3:20.52 | RES |
34 | 714 | Skou Clausen Nanette | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:22.28 | RES |
35 | 677 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 3:26.77 | RES |
36 | 257 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 25 m | 3:29.26 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 64, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 853 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:25.25 | |
2 | 781 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:33.15 | |
3 | 849 | K Rose Julie | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:34.97 | |
4 | 516 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 2:35.00 | |
5 | 803 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:38.75 | |
6 | 790 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:40.44 | |
7 | 91 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 2:41.34 | |
8 | 279 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:43.51 | |
9 | 730 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:44.45 | |
10 | 751 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:47.06 | |
11 | 74 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | AO6602 | 25 m | 2:47.12 | |
12 | 809 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:48.45 | |
13 | 325 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 2:51.62 | |
14 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:56.31 | |
15 | 200 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 2:58.59 | |
16 | 844 | Sand Frederiksen Therese | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:03.25 | |
17 | 144 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 3:06.72 | RES |
18 | 10 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:07.93 | RES |
19 | 553 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 3:09.02 | RES |
20 | 417 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 3:09.85 | RES |
21 | 680 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 4:03.87 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 65, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 774 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 2:23.75 | |
2 | 855 | Steen Duus Mia | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:29.99 | |
3 | 723 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:32.19 | |
4 | 433 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 2:37.45 | |
5 | 785 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:38.03 | |
6 | 114 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 2:38.28 | |
7 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:38.35 | |
8 | 264 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 2:38.61 | |
9 | 17 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 50 m | 2:49.60 | |
10 | 607 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 2:55.56 | |
11 | 606 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 2:57.36 | |
12 | 350 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 2:57.48 | |
13 | 486 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 3:02.39 | |
14 | 749 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 3:07.95 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 66, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 702 | Steen Andersen Gustav | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:14.47 | |
2 | 704 | Steen Andersen Magnus | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:19.59 | |
3 | 260 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | 1:20.13 | |
4 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 1:26.68 | |
5 | 708 | Holkenfeldt Be Berg Felix | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:26.98 | |
6 | 718 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:31.30 | |
7 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 1:32.47 | |
8 | 707 | Korfix Barlebo Karl | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:34.36 | |
9 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 1:39.50 | RES |
10 | 506 | Olofsson Jonathan | 2006 | SK SYDSIM | AE5906 | 25 m | 1:41.74 | RES |
11 | 233 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 50 m | RES | |
12 | 238 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 67, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 720 | Li Fuhrmann Jet | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 59.07 | |
2 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:02.07 | |
3 | 88 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 1:03.40 | |
4 | 783 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:04.80 | |
5 | 546 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 25 m | 1:04.83 | |
6 | 125 | Tjärnberg Felix | 2005 | HS | AB5305 | 25 m | 1:05.59 | |
7 | 722 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:06.11 | |
8 | 41 | Andersson Niklas | 2005 | HS | AF9905 | 25 m | 1:06.40 | |
9 | 835 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:07.51 | |
10 | 724 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:07.55 | |
11 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 1:07.68 | |
12 | 273 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 25 m | 1:07.90 | |
13 | 560 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 50 m | 1:08.28 | |
14 | 396 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 1:09.51 | |
15 | 505 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 1:09.99 | |
16 | 747 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:10.08 | |
17 | 564 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 1:10.55 | |
18 | 778 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 50 m | 1:10.60 | |
19 | 288 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:11.04 | |
20 | 649 | Nilsson Joel | 2005 | ÄNGELHOLM | AC6505 | 25 m | 1:11.59 | |
21 | 693 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:12.17 | |
22 | 179 | Liebenhagen Anton | 2005 | LANDSKRONA | AK8505 | 25 m | 1:12.73 | |
23 | 146 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 1:13.00 | |
24 | 799 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:13.55 | |
25 | 694 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:13.81 | |
26 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 1:14.11 | |
27 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:14.91 | |
28 | 829 | Eriksen Tankmar Andreas | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:15.32 | |
29 | 342 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 1:15.77 | |
30 | 427 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 25 m | 1:16.44 | |
31 | 97 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 25 m | 1:17.61 | |
32 | 764 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:17.76 | |
33 | 814 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:17.87 | |
34 | 525 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 25 m | 1:18.04 | |
35 | 581 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 1:18.41 | |
36 | 464 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 1:18.49 | |
37 | 171 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 1:19.52 | |
38 | 782 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 1:19.87 | |
39 | 792 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:20.38 | |
40 | 145 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 1:21.83 | |
41 | 509 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:21.87 | RES |
42 | 411 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:22.46 | RES |
43 | 432 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 25 m | 1:22.87 | RES |
44 | 656 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 1:23.13 | RES |
45 | 461 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 1:23.63 | RES |
46 | 497 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | 1:24.40 | RES |
47 | 805 | Majkjær Mikkelsen Gustav | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:24.92 | RES |
48 | 701 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:25.74 | RES |
49 | 122 | Svensson Malte | 2005 | HS | AN2305 | 25 m | 1:25.77 | RES |
50 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 1:28.02 | RES |
51 | 210 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 1:32.37 | RES |
52 | 467 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 1:32.59 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 68, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 57.31 | |
2 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 58.27 | |
3 | 242 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 58.50 | |
4 | 590 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 58.53 | |
5 | 767 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 58.78 | |
6 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 59.73 | |
7 | 81 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 1:00.26 | |
8 | 491 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:00.74 | |
9 | 123 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 1:00.94 | |
10 | 796 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:01.30 | |
11 | 800 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 1:01.32 | |
12 | 530 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 1:01.74 | |
13 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:02.54 | |
14 | 52 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 1:03.00 | |
15 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:03.49 | |
16 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 1:03.50 | |
17 | 198 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 1:03.66 | |
18 | 551 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 25 m | 1:04.77 | |
19 | 482 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:04.79 | |
20 | 76 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 1:04.82 | |
21 | 46 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 1:05.23 | |
22 | 311 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:05.97 | |
23 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 1:06.47 | |
24 | 218 | Eriksson Albin | 2003 | LULEÅ SS | AF3503 | 50 m | 1:06.48 | |
25 | 686 | Brink Maximilian | 2002 | KIVIKS SK | AL1902 | 25 m | 1:06.88 | |
26 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 1:07.04 | |
27 | 740 | Seelig Larsen Jeppe | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:08.31 | |
28 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:08.66 | |
29 | 128 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 1:09.24 | |
30 | 773 | Koefoed Weiss Noah | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:10.36 | |
31 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:10.53 | |
32 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:10.73 | |
33 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:13.55 | RES |
34 | 349 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:15.19 | RES |
35 | 652 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 50 m | 1:16.46 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 69, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 173 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 52.93 | |
2 | 864 | Dalhøj Paulsen Frederik | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 53.80 | |
3 | 811 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 54.11 | |
4 | 155 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 54.21 | |
5 | 328 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 54.22 | |
6 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 55.71 | |
7 | 826 | Krøyer Svendsen Marcus | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 55.73 | |
8 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 56.21 | |
9 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 56.32 | |
10 | 837 | Borring Andersen Anton | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 56.62 | |
11 | 867 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 56.87 | |
12 | 75 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | AT4500 | 25 m | 57.19 | |
13 | 808 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 57.23 | |
14 | 841 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 57.30 | |
15 | 382 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 57.65 | |
16 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 57.81 | |
17 | 485 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 57.93 | |
18 | 127 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 50 m | 57.95 | |
19 | 673 | Lloyd Victor | 1996 | TRELLEBORG | AH8796 | 25 m | 58.03 | |
20 | 496 | Kindberg Marcus | 1993 | SK SYDSIM | AI6993 | 25 m | 58.10 | |
21 | 72 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 58.22 | |
22 | 130 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 58.42 | |
23 | 625 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 58.42 | |
24 | 795 | M. Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 58.57 | |
25 | 49 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | AN1300 | 25 m | 59.47 | |
26 | 537 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 50 m | 59.47 | |
27 | 278 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 59.86 | |
28 | 211 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | AB7388 | 25 m | 59.88 | |
29 | 359 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 59.92 | |
30 | 615 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 1:00.22 | |
31 | 394 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 25 m | 1:00.73 | |
32 | 804 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:00.92 | |
33 | 314 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 1:00.97 | |
34 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 1:01.06 | |
35 | 8 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:01.12 | |
36 | 153 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | AC9901 | 25 m | 1:01.23 | |
37 | 126 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 1:01.35 | |
38 | 542 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 1:01.51 | |
39 | 679 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 25 m | 1:01.56 | |
40 | 777 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:02.56 | |
41 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:02.71 | RES |
42 | 379 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 25 m | 1:03.02 | RES |
43 | 771 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:04.68 | RES |
44 | 395 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 1:04.77 | RES |
45 | 157 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 1:04.80 | RES |
46 | 110 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 1:06.72 | RES |
47 | 84 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 1:07.11 | RES |
48 | 207 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:08.26 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 70, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Flores Samuel | 2008 | SKK | AA8908 | 25 m | 33.76 | |
2 | 241 | Eriksson Leo | 2008 | SK LÖDDE | AA0308 | 25 m | 49.59 | |
3 | 252 | Lindeberg Elias | 2008 | SK LÖDDE | AC5908 | 25 m | 50.85 | |
4 | 282 | Ask Samuel | 2008 | MKK | AH6908 | 50 m | ||
5 | 305 | Duvetorp Knut | 2008 | MKK | AK0108 | 50 m | ||
6 | 337 | Jensen Rasmus | 2009 | MKK | AC0709 | 50 m | ||
7 | 408 | Teichert Anthony | 2008 | MKK | AI0108 | 50 m | ||
8 | 639 | Gustavsson Ruben | 2008 | ÄNGELHOLM | AB7708 | 50 m | ||
9 | 676 | Ravn Rehnström Victor | 2009 | TRELLEBORG | AI7507 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 71, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 34.99 | |
2 | 726 | Thuesen Güsmer Aksel | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 35.81 | |
3 | 544 | Nyholm Albin | 2007 | SK TRITON | AA2307 | 25 m | 36.32 | |
4 | 260 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | 36.77 | |
5 | 734 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 37.26 | |
6 | 466 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 38.27 | |
7 | 270 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 38.93 | |
8 | 16 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 25 m | 39.07 | |
9 | 707 | Korfix Barlebo Karl | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 39.45 | |
10 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 39.95 | |
11 | 367 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 41.31 | |
12 | 238 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 25 m | 41.55 | |
13 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 41.94 | |
14 | 697 | Zhang Alexander | 2007 | RINGSJÖ SK | AG3707 | 25 m | 42.18 | |
15 | 256 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 25 m | 42.59 | |
16 | 879 | Albrektsson Elias | 2006 | SS IDEN | AF4706 | 25 m | 42.78 | |
17 | 459 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 44.53 | |
18 | 407 | Sörum Hugo | 2006 | MKK | AL4706 | 25 m | 46.96 | |
19 | 176 | Johansson Rönqvist Vilmer | 2007 | LANDSKRONA | AF7307 | 25 m | 50.72 | |
20 | 336 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 50.83 | |
21 | 340 | Jokubka Joris | 2007 | MKK | AG0907 | 25 m | 53.78 | |
22 | 420 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 59.06 | |
23 | 165 | Hadzic Andy | 2007 | LANDSKRONA | AL2107 | 50 m | ||
24 | 332 | Imamovic Faris | 2007 | MKK | AN3107 | 50 m | ||
25 | 364 | Maruta Yuto | 2006 | MKK | AU0706 | 50 m | ||
26 | 371 | Månsson Melvin | 2007 | MKK | AP1307 | 50 m | ||
27 | 378 | Nilsson Gustav | 2007 | MKK | AC0507 | 50 m | ||
28 | 398 | Sanda Mattias | 2007 | MKK | AG3907 | 50 m | ||
29 | 638 | Gustafsson Jonathan | 2006 | ÄNGELHOLM | AR4306 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 72, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 86 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 4:32.36 | |
2 | 384 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 4:38.19 | |
3 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:42.65 | |
4 | 687 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 4:43.77 | |
5 | 521 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 4:43.96 | |
6 | 712 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 4:44.81 | |
7 | 758 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 4:45.03 | |
8 | 44 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 4:48.10 | |
9 | 819 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 4:49.36 | |
10 | 522 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 4:50.96 | |
11 | 70 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 4:58.19 | |
12 | 757 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 4:58.99 | |
13 | 640 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 4:59.79 | |
14 | 133 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 25 m | 5:00.73 | |
15 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 5:01.28 | |
16 | 765 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 5:01.60 | |
17 | 788 | Karoline Guldberg Emma | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 5:02.75 | RES |
18 | 104 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 5:03.01 | RES |
19 | 770 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:03.42 | RES |
20 | 666 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 5:04.13 | RES |
21 | 780 | Maxwell Berthou Mille | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 5:06.73 | RES |
22 | 499 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 5:07.49 | RES |
23 | 281 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 5:10.23 | RES |
24 | 817 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 5:12.79 | RES |
25 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 5:13.87 | RES |
26 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 5:18.17 | RES |
27 | 199 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 5:19.07 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 73, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 858 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 4:24.95 | |
2 | 216 | Alman Sabina | 2003 | LULEÅ SS | AL0403 | 25 m | 4:25.83 | |
3 | 368 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 4:25.90 | |
4 | 812 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:28.67 | |
5 | 847 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 4:28.79 | |
6 | 781 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 4:31.89 | |
7 | 95 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 25 m | 4:33.65 | |
8 | 825 | Krøyer Svendsen Julie | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 4:34.82 | |
9 | 802 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 4:36.82 | |
10 | 742 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:37.46 | |
11 | 786 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 4:38.43 | |
12 | 789 | Sirek Hansen Sarah | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 4:38.57 | |
13 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 4:39.56 | |
14 | 274 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 4:44.45 | |
15 | 215 | Svensson Wilma | 2002 | SK LAXEN | BK8402 | 25 m | 4:44.70 | |
16 | 575 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 4:44.90 | |
17 | 91 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 4:45.41 | RES |
18 | 725 | Else Grubert Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 4:45.41 | RES |
19 | 816 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 4:45.47 | RES |
20 | 69 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 4:47.13 | RES |
21 | 63 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 4:47.63 | RES |
22 | 850 | Buhl Schrøder Caroline | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 4:48.37 | RES |
23 | 744 | Naledi Madonsela Emilia | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 4:48.62 | RES |
24 | 836 | Nørlund Wentzel Freya | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 4:54.10 | RES |
25 | 620 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 4:57.10 | RES |
26 | 793 | Fyller Jacobsen Luna | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 4:58.29 | RES |
27 | 543 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 4:58.53 | RES |
28 | 237 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 5:01.27 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 74, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 845 | Heller Hansen Marina | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 4:08.97 | |
2 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:09.70 | |
3 | 316 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 25 m | 4:14.93 | |
4 | 854 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:15.81 | |
5 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 4:18.63 | |
6 | 827 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 4:20.65 | |
7 | 57 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 4:26.87 | |
8 | 323 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 4:27.26 | |
9 | 102 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 4:28.12 | |
10 | 87 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 4:34.11 | |
11 | 842 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 4:36.84 | |
12 | 339 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 4:39.35 | |
13 | 582 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 4:39.42 | |
14 | 820 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 4:41.66 | |
15 | 672 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 4:43.76 | |
16 | 772 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 4:45.35 | |
17 | 11 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 4:48.18 | RES |
18 | 264 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 5:20.69 | RES |
19 | 563 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 5:32.52 | RES |
20 | 486 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 5:37.44 | RES |
21 | 556 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 5:38.41 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 21:32 |
Gren 75, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 840 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 16:12.10 | |
2 | 833 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 16:30.25 | |
3 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 16:54.16 | |
4 | 507 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK SYDSIM | AV9197 | 25 m | 17:00.08 | |
5 | 761 | Dreyer Riis Bertram | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 17:23.86 | |
6 | 46 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 17:24.47 | |
7 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 17:30.53 | |
8 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 17:35.81 | |
9 | 243 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 17:44.80 | |
10 | 84 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 18:15.95 | |
11 | 568 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 18:36.76 | |
12 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 18:43.62 | |
13 | 573 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 18:53.40 | |
14 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 19:16.26 | |
15 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 19:28.87 | |
16 | 702 | Steen Andersen Gustav | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 20:40.00 | |
17 | 704 | Steen Andersen Magnus | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 20:40.00 | RES |
18 | 501 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 50 m | 21:17.13 | RES |
19 | 422 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | RES | |
20 | 510 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 76, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 719 | Li Fuhrmann Coco | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:01.38 | |
2 | 713 | Melody Christensen Malu | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:03.12 | |
3 | 768 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:03.25 | |
4 | 460 | Flores Elvira | 2006 | SKK | AD9606 | 25 m | 1:05.85 | |
5 | 36 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 25 m | 1:06.31 | |
6 | 161 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 1:06.40 | |
7 | 174 | Jensen Maja | 2006 | LANDSKRONA | BA4606 | 25 m | 1:09.00 | |
8 | 830 | Eriksen Tankmar Julie | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:09.20 | |
9 | 193 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 1:09.35 | |
10 | 18 | Bitzén Alice | 2006 | SK HAJEN | AE3606 | 25 m | 1:09.93 | |
11 | 528 | Erkselius Julia | 2006 | SK TRITON | AK7806 | 25 m | 1:10.11 | |
12 | 142 | Briskog Nora | 2006 | KARLSHAMN | AA9806 | 25 m | 1:10.19 | |
13 | 750 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:10.58 | |
14 | 738 | Amalie Krag Sofie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:11.00 | |
15 | 755 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:11.05 | |
16 | 807 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:11.23 | |
17 | 692 | Hua Isabella | 2007 | RINGSJÖ SK | AE0607 | 25 m | 1:11.26 | |
18 | 495 | Kiceec Maja | 2006 | SK SYDSIM | AL9806 | 25 m | 1:11.32 | |
19 | 818 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:11.64 | |
20 | 706 | Kaarup Andersen Sara | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:12.21 | |
21 | 613 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 25 m | 1:12.71 | |
22 | 769 | Overby Traberg Zoe | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:13.05 | |
23 | 245 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | 1:13.19 | |
24 | 465 | Haesert Vida | 2006 | SKK | AN0206 | 25 m | 1:13.58 | |
25 | 445 | Fast Lovisa | 2006 | S 71 | AJ9206 | 25 m | 1:13.77 | |
26 | 821 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:13.82 | |
27 | 474 | Lövqvist Sofia | 2006 | SKK | AN2206 | 25 m | 1:14.01 | |
28 | 759 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:14.23 | |
29 | 832 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:14.86 | |
30 | 766 | Steen Stokkebro Mikkeline | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:15.03 | |
31 | 446 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 1:15.18 | |
32 | 204 | Strandh Yasmine | 2006 | LANDSKRONA | AB7406 | 25 m | 1:15.92 | |
33 | 728 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:16.35 | |
34 | 143 | Larsson Alma | 2006 | KARLSHAMN | AI8806 | 25 m | 1:17.40 | |
35 | 760 | Kjer Rasmussen Maria | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:17.64 | |
36 | 732 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:17.93 | |
37 | 754 | Hebeltoft Olesen Karla | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:20.01 | |
38 | 580 | Prior Miki | 2006 | VELLINGE-N | AW3206 | 25 m | 1:20.85 | |
39 | 733 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:21.34 | |
40 | 186 | Mårtensson Linnea | 2006 | LANDSKRONA | BC2206 | 25 m | 1:22.20 | |
41 | 457 | Bilands Emelie | 2006 | SKK | AN4206 | 25 m | 1:22.54 | RES |
42 | 183 | Maric Emma | 2007 | LANDSKRONA | AQ5607 | 25 m | 1:22.55 | RES |
43 | 584 | Rödin Maja | 2006 | VELLINGE-N | AN0606 | 25 m | 1:22.95 | RES |
44 | 469 | Häger Nellie | 2006 | SKK | AN8206 | 25 m | 1:23.08 | RES |
45 | 188 | Nilsson Svea | 2007 | LANDSKRONA | AN9407 | 25 m | 1:29.84 | RES |
46 | 206 | Svensson Hanna | 2006 | LANDSKRONA | BC0206 | 25 m | 1:31.76 | RES |
47 | 187 | Nielsen Linnea | 2007 | LANDSKRONA | AO3807 | 25 m | 1:32.21 | RES |
48 | 191 | Persson Lowa | 2007 | LANDSKRONA | AO3607 | 25 m | 1:32.24 | RES |
49 | 148 | Andersson Clara | 2007 | LANDSKRONA | AO7407 | 25 m | 1:33.32 | RES |
50 | 611 | Karlsson Tindra | 2006 | YSTADS SS | AE2806 | 25 m | 1:38.00 | RES |
51 | 209 | Thomsen Lily | 2007 | LANDSKRONA | AO2407 | 25 m | 1:38.76 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 77, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 384 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 59.92 | |
2 | 758 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:00.16 | |
3 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:00.50 | |
4 | 522 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 1:00.79 | |
5 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:01.20 | |
6 | 217 | Arnesen Randi | 2005 | LULEÅ SS | AW8405 | 25 m | 1:01.62 | |
7 | 687 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 1:02.32 | |
8 | 112 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 1:02.46 | |
9 | 788 | Karoline Guldberg Emma | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:02.75 | |
10 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 1:02.76 | |
11 | 39 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | 1:02.82 | |
12 | 50 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 1:02.96 | |
13 | 703 | Egeskov Andersen Jasmin | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:03.11 | |
14 | 24 | Henriksson Julia | 2005 | SK HAJEN | AQ5405 | 25 m | 1:03.27 | |
15 | 44 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 1:03.32 | |
16 | 594 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:03.39 | |
17 | 223 | Lindqvist Klara | 2005 | LULEÅ SS | AD1605 | 25 m | 1:03.66 | |
18 | 712 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:03.76 | |
19 | 757 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:03.87 | |
20 | 133 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 50 m | 1:04.06 | |
21 | 817 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:04.08 | |
22 | 780 | Maxwell Berthou Mille | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:04.28 | |
23 | 40 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 25 m | 1:04.64 | |
24 | 666 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 1:04.65 | |
25 | 550 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 1:04.74 | |
26 | 699 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 1:04.75 | |
27 | 775 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:04.75 | |
28 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 1:05.03 | |
29 | 104 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 1:05.10 | |
30 | 388 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 25 m | 1:05.18 | |
31 | 596 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:05.37 | |
32 | 499 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 1:05.66 | |
33 | 163 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 1:05.67 | |
34 | 458 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 50 m | 1:05.73 | |
35 | 70 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 1:05.84 | |
36 | 824 | W. Stahl Victoria | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:06.05 | |
37 | 797 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:06.37 | |
38 | 202 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:06.51 | |
39 | 765 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:06.75 | |
40 | 819 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:06.78 | |
41 | 170 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:06.90 | |
42 | 561 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:06.90 | |
43 | 94 | Nilsson Emma | 2004 | HS | AO8804 | 25 m | 1:06.99 | |
44 | 739 | Rosa Kragh Ana | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:07.06 | |
45 | 333 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 1:07.16 | |
46 | 168 | Hassling Emma | 2004 | LANDSKRONA | AD5404 | 25 m | 1:07.63 | |
47 | 160 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 25 m | 1:07.82 | |
48 | 662 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 1:08.05 | |
49 | 281 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 1:08.25 | |
50 | 569 | Devinder Alice | 2004 | VELLINGE-N | BG8604 | 25 m | 1:08.82 | |
51 | 199 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:08.88 | |
52 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:09.20 | |
53 | 677 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 1:09.32 | |
54 | 770 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:09.33 | |
55 | 513 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:09.60 | |
56 | 714 | Skou Clausen Nanette | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:09.75 | |
57 | 82 | Lindberg Annika | 2005 | HS | BD5405 | 25 m | 1:09.83 | |
58 | 203 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:09.93 | |
59 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 1:10.14 | |
60 | 406 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:10.19 | |
61 | 231 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 1:10.29 | |
62 | 478 | Sveding Emelie | 2005 | SKK | AG8605 | 25 m | 1:10.43 | |
63 | 552 | Plantin Lina | 2005 | SK TRITON | AJ7605 | 25 m | 1:10.43 | |
64 | 484 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:10.49 | |
65 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 1:10.52 | |
66 | 98 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 1:10.61 | |
67 | 595 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:10.79 | |
68 | 244 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 1:11.05 | |
69 | 113 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 1:11.12 | |
70 | 192 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 1:11.40 | |
71 | 831 | Astrup Taul Signe | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:11.93 | |
72 | 259 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 50 m | 1:11.97 | |
73 | 483 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:12.00 | |
74 | 504 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:12.14 | |
75 | 813 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 1:13.27 | |
76 | 338 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 50 m | 1:14.71 | |
77 | 731 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:14.97 | |
78 | 655 | Rosenström Lovisa | 2005 | ÄNGELHOLM | BA4605 | 25 m | 1:15.08 | |
79 | 834 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 1:15.60 | |
80 | 121 | Strand Agnes | 2005 | HS | BH7205 | 25 m | 1:15.96 | |
81 | 60 | Hofvendahl Johanna | 2004 | HS | AO6804 | 25 m | 1:16.39 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 78, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 729 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 55.77 | |
2 | 35 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 58.86 | |
3 | 812 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 58.90 | |
4 | 216 | Alman Sabina | 2003 | LULEÅ SS | AL0403 | 25 m | 59.10 | |
5 | 751 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 59.50 | |
6 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 59.69 | |
7 | 847 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:00.15 | |
8 | 334 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:00.22 | |
9 | 789 | Sirek Hansen Sarah | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:00.41 | |
10 | 861 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:00.80 | |
11 | 306 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 1:01.20 | |
12 | 816 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:01.27 | |
13 | 781 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:01.29 | |
14 | 721 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:01.44 | |
15 | 105 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:01.49 | |
16 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:01.61 | |
17 | 219 | Gonzalez-Glanberg Alva | 2002 | LULEÅ SS | AA1802 | 25 m | 1:01.72 | |
18 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:02.02 | |
19 | 853 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:02.02 | |
20 | 849 | K Rose Julie | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:02.19 | |
21 | 69 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 1:02.37 | |
22 | 159 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 1:02.50 | |
23 | 802 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:02.66 | |
24 | 809 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:02.73 | |
25 | 806 | Yde Munkebæk Mathilde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:02.83 | |
26 | 291 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:02.95 | |
27 | 431 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 25 m | 1:03.16 | |
28 | 109 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:03.24 | |
29 | 120 | Stjepanetic Karla | 2003 | HS | AT2803 | 25 m | 1:03.41 | |
30 | 836 | Nørlund Wentzel Freya | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:03.43 | |
31 | 181 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:03.62 | |
32 | 222 | Larsson Tuva | 2002 | LULEÅ SS | BG2202 | 25 m | 1:03.62 | |
33 | 737 | Buchholt Johansen Liva | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 1:03.78 | |
34 | 744 | Naledi Madonsela Emilia | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:03.80 | |
35 | 730 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:04.03 | |
36 | 227 | Ylipää Tina | 2002 | LULEÅ SS | AI2402 | 25 m | 1:04.09 | |
37 | 503 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:04.22 | |
38 | 793 | Fyller Jacobsen Luna | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:04.26 | |
39 | 786 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:04.28 | |
40 | 630 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:04.39 | |
41 | 644 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:04.63 | |
42 | 279 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 1:04.71 | |
43 | 197 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 1:05.15 | |
44 | 787 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:05.19 | |
45 | 574 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:05.53 | |
46 | 742 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:06.02 | |
47 | 158 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:06.18 | |
48 | 166 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 1:06.23 | |
49 | 67 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:06.27 | |
50 | 325 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:06.53 | |
51 | 31 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:06.66 | |
52 | 620 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:07.07 | |
53 | 93 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 1:07.61 | |
54 | 756 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:07.86 | |
55 | 10 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:08.04 | |
56 | 598 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:08.19 | |
57 | 436 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 25 m | 1:08.91 | |
58 | 417 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:09.01 | |
59 | 25 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:09.02 | |
60 | 108 | Pettersson Cecilia | 2003 | HS | AR2803 | 25 m | 1:10.28 | |
61 | 42 | Bengtsson Emmie | 2003 | HS | BU9203 | 25 m | 1:10.44 | |
62 | 144 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:11.57 | |
63 | 553 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 1:13.06 | |
64 | 6 | Blücher Isabelle | 2003 | ESLÖVS SS | BS3803 | 25 m | 1:13.41 | |
65 | 38 | Allard Estelle | 2003 | HS | AX3203 | 25 m | 1:15.06 | |
66 | 572 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:15.07 | |
67 | 184 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 1:16.08 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 79, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 857 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 55.31 | |
2 | 304 | Dollmayer Wanda | 1996 | MKK | AL6696 | 25 m | 55.69 | |
3 | 723 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 55.90 | |
4 | 845 | Heller Hansen Marina | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 25 m | 55.98 | |
5 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 55.99 | |
6 | 316 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 25 m | 56.14 | |
7 | 87 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 56.75 | |
8 | 147 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 25 m | 58.29 | |
9 | 716 | Donde Feilberg Luna | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 58.35 | |
10 | 842 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 25 m | 58.51 | |
11 | 774 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 58.62 | |
12 | 134 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 25 m | 58.63 | |
13 | 433 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 58.85 | |
14 | 855 | Steen Duus Mia | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 58.97 | |
15 | 437 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 59.02 | |
16 | 839 | Larsen Bentin Lise-Lotte | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 59.06 | |
17 | 785 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 59.41 | |
18 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 59.44 | |
19 | 358 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 59.47 | |
20 | 854 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 59.47 | |
21 | 749 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 59.52 | |
22 | 59 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 59.71 | |
23 | 339 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 59.74 | |
24 | 71 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 59.95 | |
25 | 55 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 59.96 | |
26 | 264 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 59.97 | |
27 | 124 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 25 m | 1:00.31 | |
28 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:00.94 | |
29 | 185 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:01.20 | |
30 | 682 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:01.39 | |
31 | 221 | Jonsson Sarah | 2001 | LULEÅ SS | AH3801 | 25 m | 1:01.55 | |
32 | 415 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 1:01.59 | |
33 | 114 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:01.62 | |
34 | 220 | Gustavsson Moa | 2001 | LULEÅ SS | AS8201 | 25 m | 1:01.63 | |
35 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:01.68 | |
36 | 404 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 25 m | 1:01.86 | |
37 | 152 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:01.96 | |
38 | 262 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:02.13 | |
39 | 801 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | KVIK | 9716AF | 50 m | 1:02.15 | |
40 | 736 | Buchholt Johansen Cæcilie | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:03.16 | |
41 | 196 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:03.62 | RES |
42 | 772 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:03.87 | RES |
43 | 606 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:05.47 | RES |
44 | 519 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 1:05.87 | RES |
45 | 607 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:06.73 | RES |
46 | 486 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:07.31 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 80, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Flores Samuel | 2008 | SKK | AA8908 | 25 m | 33.18 | |
2 | 639 | Gustavsson Ruben | 2008 | ÄNGELHOLM | AB7708 | 25 m | 36.22 | |
3 | 676 | Ravn Rehnström Victor | 2009 | TRELLEBORG | AI7507 | 25 m | 39.22 | |
4 | 252 | Lindeberg Elias | 2008 | SK LÖDDE | AC5908 | 25 m | 39.52 | |
5 | 600 | Conradsson Häggel Aaron | 2008 | YSTADS SS | AD3908 | 25 m | 39.91 | |
6 | 241 | Eriksson Leo | 2008 | SK LÖDDE | AA0308 | 25 m | 41.89 | |
7 | 374 | Nillund Finn | 2008 | MKK | AB0308 | 25 m | 41.97 | |
8 | 282 | Ask Samuel | 2008 | MKK | AH6908 | 25 m | 41.99 | |
9 | 150 | Andersson Liam | 2009 | LANDSKRONA | AA1509 | 25 m | 43.35 | |
10 | 301 | Darwich Isak | 2008 | MKK | AE3908 | 25 m | 43.47 | |
11 | 408 | Teichert Anthony | 2008 | MKK | AI0108 | 25 m | 44.32 | |
12 | 254 | Lindgren Albin | 2008 | SK LÖDDE | AH8108 | 25 m | 45.75 | |
13 | 313 | Falk Melvin | 2008 | MKK | AK4108 | 25 m | 45.83 | |
14 | 303 | Dolinski Lindgren Lukas | 2008 | MKK | AE2908 | 25 m | 45.94 | |
15 | 337 | Jensen Rasmus | 2009 | MKK | AC0709 | 25 m | 48.01 | |
16 | 373 | Nihlén Miheller Axel | 2008 | MKK | AK6108 | 25 m | 51.62 | |
17 | 235 | Björk Simon | 2009 | SK LÖDDE | AB8109 | 25 m | 51.83 | |
18 | 377 | Nilsson Gabriel | 2008 | MKK | AK9108 | 25 m | 52.57 | |
19 | 409 | Thalin Melker | 2008 | MKK | AF2308 | 25 m | 52.75 | |
20 | 305 | Duvetorp Knut | 2008 | MKK | AK0108 | 25 m | 54.87 | |
21 | 698 | Zhang Noah | 2008 | RINGSJÖ SK | AJ8908 | 25 m | 55.34 | |
22 | 401 | Segerstéen Reinhag Sigge | 2008 | MKK | AK8108 | 25 m | 55.95 | |
23 | 299 | Cvrk Selim | 2009 | MKK | AD0909 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 81, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 702 | Steen Andersen Gustav | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 29.41 | |
2 | 261 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 30.17 | |
3 | 704 | Steen Andersen Magnus | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 30.72 | |
4 | 726 | Thuesen Güsmer Aksel | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 31.67 | |
5 | 466 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 31.70 | |
6 | 544 | Nyholm Albin | 2007 | SK TRITON | AA2307 | 25 m | 32.10 | |
7 | 260 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | 32.13 | |
8 | 270 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 32.65 | |
9 | 707 | Korfix Barlebo Karl | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 32.66 | |
10 | 718 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 33.10 | |
11 | 734 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 33.10 | |
12 | 16 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 25 m | 33.52 | |
13 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 33.65 | |
14 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 34.24 | |
15 | 688 | Nordström Anton | 2006 | KIVIKS SK | AA8906 | 25 m | 34.28 | |
16 | 233 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 25 m | 34.61 | |
17 | 538 | Mårtensson Rasmus | 2006 | SK TRITON | AF1306 | 25 m | 34.71 | |
18 | 697 | Zhang Alexander | 2007 | RINGSJÖ SK | AG3707 | 25 m | 35.15 | |
19 | 294 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 35.50 | |
20 | 336 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 35.64 | |
21 | 256 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 25 m | 35.83 | |
22 | 502 | Lövberg Viktor | 2007 | SK SYDSIM | AB0307 | 25 m | 36.52 | |
23 | 459 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 36.66 | |
24 | 367 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 36.74 | |
25 | 879 | Albrektsson Elias | 2006 | SS IDEN | AF4706 | 25 m | 36.90 | |
26 | 880 | Karlsson Theo | 2006 | SS IDEN | AF3706 | 25 m | 37.63 | |
27 | 165 | Hadzic Andy | 2007 | LANDSKRONA | AL2107 | 25 m | 37.82 | |
28 | 398 | Sanda Mattias | 2007 | MKK | AG3907 | 25 m | 37.99 | |
29 | 604 | Frank Simon | 2007 | YSTADS SS | AF3507 | 25 m | 38.01 | |
30 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 38.03 | |
31 | 340 | Jokubka Joris | 2007 | MKK | AG0907 | 25 m | 38.61 | |
32 | 407 | Sörum Hugo | 2006 | MKK | AL4706 | 25 m | 39.12 | |
33 | 238 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 25 m | 40.13 | |
34 | 364 | Maruta Yuto | 2006 | MKK | AU0706 | 25 m | 40.88 | |
35 | 378 | Nilsson Gustav | 2007 | MKK | AC0507 | 25 m | 42.02 | |
36 | 638 | Gustafsson Jonathan | 2006 | ÄNGELHOLM | AR4306 | 25 m | 42.06 | |
37 | 176 | Johansson Rönqvist Vilmer | 2007 | LANDSKRONA | AF7307 | 25 m | 44.97 | |
38 | 371 | Månsson Melvin | 2007 | MKK | AP1307 | 25 m | 46.67 | |
39 | 420 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 47.53 | |
40 | 636 | Eidenhag Joel | 2007 | ÄNGELHOLM | AE1907 | 25 m | 51.74 | |
41 | 178 | Leijonhufvud Filip | 2007 | LANDSKRONA | AO6507 | 25 m | 52.33 | |
42 | 295 | B?ckerud Dag | 2007 | MKK | AO2507 | 25 m | 56.04 | |
43 | 298 | Curan Eldin | 2007 | MKK | AO3507 | 50 m | ||
44 | 648 | Mendez Oscar victor | 2006 | ÄNGELHOLM | AV2506 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 82, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 722 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:27.66 | |
2 | 835 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:31.34 | |
3 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 2:38.42 | |
4 | 747 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:43.00 | |
5 | 705 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:46.90 | |
6 | 815 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:51.96 | |
7 | 778 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 50 m | 2:52.00 | |
8 | 375 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 2:53.19 | |
9 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 50 m | 3:02.59 | RES |
10 | 792 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 3:04.64 | RES |
11 | 464 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 3:07.55 | RES |
12 | 764 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:11.36 | RES |
13 | 560 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 3:18.55 | RES |
14 | 517 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 83, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 242 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 2:11.24 | |
2 | 767 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:11.32 | |
3 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 2:13.33 | |
4 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:13.47 | |
5 | 810 | Strunge Nissen Jakob | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:14.25 | |
6 | 796 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:21.88 | |
7 | 800 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 50 m | 2:22.08 | |
8 | 123 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 2:23.75 | |
9 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:24.24 | |
10 | 551 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | AG2702 | 25 m | 2:28.14 | |
11 | 311 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 2:32.49 | |
12 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:39.19 | |
13 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 2:40.05 | |
14 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:53.44 | |
15 | 7 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 50 m | 3:05.76 | |
16 | 573 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 84, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 864 | Dalhøj Paulsen Frederik | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:00.56 | |
2 | 811 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 2:01.56 | |
3 | 826 | Krøyer Svendsen Marcus | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:01.76 | |
4 | 837 | Borring Andersen Anton | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:03.68 | |
5 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 2:05.34 | |
6 | 808 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:05.38 | |
7 | 496 | Kindberg Marcus | 1993 | SK SYDSIM | AI6993 | 25 m | 2:05.92 | |
8 | 75 | Klingeryd Jalamo Victor | 2000 | HS | AT4500 | 50 m | 2:06.95 | |
9 | 155 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 2:07.18 | |
10 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 2:07.44 | |
11 | 863 | Aslak Nørgaard Alexander | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 25 m | 2:08.27 | |
12 | 72 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 2:09.59 | |
13 | 382 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 25 m | 2:10.64 | |
14 | 126 | Wahlberg Martin | 1999 | HS | AQ1999 | 25 m | 2:12.18 | |
15 | 8 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:16.28 | |
16 | 865 | Blach Petersen Ulrik | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:17.55 | |
17 | 537 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | AO1101 | 50 m | 2:20.06 | RES |
18 | 328 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 2:20.57 | RES |
19 | 395 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 25 m | 2:24.02 | RES |
20 | 314 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 2:26.02 | RES |
21 | 777 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:35.52 | RES |
22 | 278 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 85, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 822 | Heyn Stage Alma | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:30.26 | |
2 | 39 | Andersson Elsa | 2004 | HS | AO3804 | 25 m | 2:30.95 | |
3 | 559 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 2:32.09 | |
4 | 681 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:33.97 | |
5 | 163 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 25 m | 2:34.59 | |
6 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 2:34.96 | |
7 | 691 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 2:35.40 | |
8 | 499 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 2:35.83 | |
9 | 44 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 2:37.05 | |
10 | 699 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | AQ1204 | 25 m | 2:40.53 | |
11 | 22 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 50 m | 2:40.59 | |
12 | 596 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 2:40.78 | |
13 | 817 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:41.84 | |
14 | 824 | W. Stahl Victoria | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:44.44 | |
15 | 113 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 2:44.74 | |
16 | 70 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 2:46.85 | |
17 | 653 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 2:47.37 | |
18 | 202 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 2:47.71 | |
19 | 406 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 2:47.72 | |
20 | 98 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 2:48.70 | |
21 | 40 | Andersson Hildur | 2005 | HS | AO7605 | 25 m | 2:49.59 | |
22 | 550 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 2:51.43 | |
23 | 391 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 2:52.31 | |
24 | 454 | Ahlström Lina | 2005 | SKK | AS6805 | 25 m | 2:53.57 | |
25 | 513 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 2:55.81 | RES |
26 | 714 | Skou Clausen Nanette | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:56.65 | RES |
27 | 479 | Svenheim Klara | 2005 | SKK | AT9205 | 25 m | 2:58.04 | RES |
28 | 82 | Lindberg Annika | 2005 | HS | BD5405 | 50 m | 3:03.41 | RES |
29 | 333 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 3:09.32 | RES |
30 | 60 | Hofvendahl Johanna | 2004 | HS | AO6804 | 25 m | 3:10.63 | RES |
31 | 121 | Strand Agnes | 2005 | HS | BH7205 | 25 m | 3:17.94 | RES |
32 | 504 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 50 m | 3:22.81 | RES |
33 | 192 | Persson-Giribaldi Isabelle | 2005 | LANDSKRONA | BL1205 | 25 m | 3:31.87 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 86, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 790 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:09.92 | |
2 | 159 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | AD2403 | 25 m | 2:19.89 | |
3 | 105 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 2:20.83 | |
4 | 851 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:21.14 | |
5 | 63 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 2:23.70 | |
6 | 816 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:24.02 | |
7 | 725 | Else Grubert Esther | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:24.94 | |
8 | 803 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:26.71 | |
9 | 290 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 2:28.55 | |
10 | 850 | Buhl Schrøder Caroline | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:28.87 | |
11 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 2:28.97 | |
12 | 279 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:29.09 | |
13 | 787 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:30.07 | |
14 | 306 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 2:30.98 | |
15 | 721 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:31.17 | |
16 | 334 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:32.02 | |
17 | 848 | G. Nygaard Cassandra | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:32.36 | |
18 | 806 | Yde Munkebæk Mathilde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:33.28 | |
19 | 197 | Rundblad Wilma | 2003 | LANDSKRONA | AP5803 | 25 m | 2:33.42 | |
20 | 523 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 2:33.79 | |
21 | 756 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 2:34.30 | |
22 | 200 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 2:35.15 | |
23 | 69 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 2:35.30 | |
24 | 158 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 2:37.09 | |
25 | 737 | Buchholt Johansen Liva | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 2:38.11 | |
26 | 227 | Ylipää Tina | 2002 | LULEÅ SS | AI2402 | 25 m | 2:39.28 | |
27 | 503 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 2:39.50 | |
28 | 644 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 2:47.58 | |
29 | 222 | Larsson Tuva | 2002 | LULEÅ SS | BG2202 | 25 m | 2:49.15 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 87, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 827 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:11.21 | |
2 | 437 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:17.34 | |
3 | 119 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:17.88 | |
4 | 316 | Forés Alba | 1998 | MKK | AI5298 | 25 m | 2:19.39 | |
5 | 736 | Buchholt Johansen Cæcilie | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 2:20.51 | |
6 | 723 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:22.05 | |
7 | 137 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 2:22.38 | |
8 | 415 | Vileus Emma | 2001 | MKK | AW1401 | 25 m | 2:23.07 | |
9 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:26.73 | |
10 | 339 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 2:28.11 | |
11 | 716 | Donde Feilberg Luna | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:33.38 | |
12 | 519 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 2:35.37 | |
13 | 774 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 50 m | 2:35.46 | |
14 | 527 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 2:35.85 | |
15 | 529 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 2:35.90 | |
16 | 11 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:37.70 | |
17 | 715 | H. Falck-Schmith Amalie | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:41.00 | RES |
18 | 556 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 2:54.92 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 88, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 726 | Thuesen Güsmer Aksel | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:26.17 | |
2 | 270 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 1:27.78 | |
3 | 708 | Holkenfeldt Be Berg Felix | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:32.25 | |
4 | 466 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 1:34.14 | |
5 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 1:34.19 | |
6 | 260 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | 1:34.21 | |
7 | 702 | Steen Andersen Gustav | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:35.27 | |
8 | 734 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:40.36 | |
9 | 718 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:40.55 | |
10 | 707 | Korfix Barlebo Karl | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:44.42 | |
11 | 697 | Zhang Alexander | 2007 | RINGSJÖ SK | AG3707 | 25 m | 1:49.93 | |
12 | 165 | Hadzic Andy | 2007 | LANDSKRONA | AL2107 | 25 m | 1:50.90 | |
13 | 459 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:50.98 | |
14 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 1:52.62 | |
15 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 1:54.15 | |
16 | 176 | Johansson Rönqvist Vilmer | 2007 | LANDSKRONA | AF7307 | 25 m | 2:00.53 | |
17 | 256 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 25 m | 2:03.30 | RES |
18 | 156 | Dedovic Edvin | 2007 | LANDSKRONA | AB5707 | 50 m | RES | |
19 | 233 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 50 m | RES | |
20 | 638 | Gustafsson Jonathan | 2006 | ÄNGELHOLM | AR4306 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 89, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 720 | Li Fuhrmann Jet | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:08.31 | |
2 | 353 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:10.49 | |
3 | 65 | Jovic Alan | 2004 | HS | AG5904 | 25 m | 1:11.88 | |
4 | 447 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 25 m | 1:12.85 | |
5 | 41 | Andersson Niklas | 2005 | HS | AF9905 | 25 m | 1:13.02 | |
6 | 717 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.25 | |
7 | 783 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:14.27 | |
8 | 288 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:15.16 | |
9 | 693 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:15.23 | |
10 | 224 | Lindström Magnus | 2004 | LULEÅ SS | AA4104 | 25 m | 1:16.57 | |
11 | 724 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:16.60 | |
12 | 799 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:17.22 | |
13 | 784 | Wiese Dobel Niklas | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:17.55 | |
14 | 694 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:17.73 | |
15 | 26 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 1:18.86 | |
16 | 747 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:19.39 | |
17 | 678 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 1:19.65 | |
18 | 66 | Juliusson Adam | 2004 | HS | AG4904 | 25 m | 1:20.60 | |
19 | 463 | Flores Vincent | 2005 | SKK | AE7305 | 25 m | 1:21.88 | |
20 | 649 | Nilsson Joel | 2005 | ÄNGELHOLM | AC6505 | 25 m | 1:22.33 | |
21 | 171 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 25 m | 1:22.64 | |
22 | 497 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 25 m | 1:23.01 | |
23 | 411 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:24.06 | |
24 | 659 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:24.68 | |
25 | 675 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:24.89 | |
26 | 97 | Nygren Kasper | 2004 | HS | AN5304 | 25 m | 1:25.08 | |
27 | 815 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:26.65 | |
28 | 791 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:26.66 | |
29 | 764 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:27.77 | |
30 | 19 | Burmester-Lysell Måns | 2004 | SK HAJEN | AE7704 | 25 m | 1:28.19 | |
31 | 705 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:28.30 | |
32 | 427 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 25 m | 1:29.72 | |
33 | 421 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 25 m | 1:30.48 | |
34 | 210 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 1:31.78 | |
35 | 599 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 25 m | 1:31.80 | |
36 | 656 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 1:33.12 | |
37 | 701 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:33.20 | |
38 | 432 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 25 m | 1:34.48 | |
39 | 828 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:34.96 | |
40 | 422 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 25 m | 1:35.12 | |
41 | 782 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:36.09 | RES |
42 | 467 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 1:36.86 | RES |
43 | 637 | Eidenhag Patrik | 2005 | ÄNGELHOLM | AM4705 | 25 m | 1:42.74 | RES |
44 | 194 | Riis Marcus | 2004 | LANDSKRONA | AM5504 | 25 m | 1:51.33 | RES |
45 | 456 | Berggren David | 2005 | SKK | AH5905 | 25 m | 1:53.93 | RES |
46 | 461 | Flores Oscar | 2005 | SKK | AE5305 | 25 m | 1:54.60 | RES |
47 | 169 | Hasso Mustafa | 2005 | LANDSKRONA | AW6505 | 25 m | 1:54.89 | RES |
48 | 164 | Evaldsson Edvin | 2004 | LANDSKRONA | AY0904 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 90, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 590 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:07.44 | |
2 | 740 | Seelig Larsen Jeppe | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:08.90 | |
3 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 1:10.17 | |
4 | 530 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 1:10.34 | |
5 | 539 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 1:11.18 | |
6 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 1:11.74 | |
7 | 289 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 1:12.37 | |
8 | 89 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 25 m | 1:12.65 | |
9 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:12.88 | |
10 | 761 | Dreyer Riis Bertram | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:13.11 | |
11 | 76 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 1:14.84 | |
12 | 416 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:15.38 | |
13 | 773 | Koefoed Weiss Noah | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:15.44 | |
14 | 710 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:16.19 | |
15 | 514 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 50 m | 1:16.74 | |
16 | 727 | Skøtt Haslev Marcus | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:16.97 | |
17 | 311 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:17.46 | |
18 | 798 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:18.30 | |
19 | 501 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 1:19.28 | |
20 | 198 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 50 m | 1:19.35 | |
21 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 1:19.55 | |
22 | 573 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:21.23 | |
23 | 37 | Alderbrink David | 2003 | HS | AR1503 | 25 m | 1:21.90 | |
24 | 652 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 1:21.93 | |
25 | 190 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 25 m | 1:22.12 | RES |
26 | 669 | Hansson Viktor | 2002 | TRELLEBORG | AY3302 | 25 m | 1:22.89 | RES |
27 | 23 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 1:23.66 | RES |
28 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:24.56 | RES |
29 | 686 | Brink Maximilian | 2002 | KIVIKS SK | AL1902 | 25 m | 1:26.50 | RES |
30 | 140 | Kristersson Jakob | 2003 | SS IDEN | AQ3103 | 25 m | 1:36.69 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 91, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 167 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 1:02.31 | |
2 | 107 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 25 m | 1:02.37 | |
3 | 843 | Frederik Rindshøj | 1999 | ALLERØD | 9955AN | 50 m | 1:02.50 | |
4 | 162 | Ekstrand Julius | 1998 | LANDSKRONA | AJ9798 | 25 m | 1:02.64 | |
5 | 177 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 1:02.87 | |
6 | 49 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | AN1300 | 25 m | 1:03.33 | |
7 | 866 | Broch Thielemann Niklas | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:03.60 | |
8 | 841 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 1:04.01 | |
9 | 389 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 25 m | 1:04.87 | |
10 | 92 | Mathisen August | 2001 | HS | AF5901 | 25 m | 1:05.17 | |
11 | 309 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:05.82 | |
12 | 127 | Varga Stefan | 2000 | HS | AH3500 | 25 m | 1:06.80 | |
13 | 129 | Vikström Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 1:07.37 | |
14 | 173 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 1:07.39 | |
15 | 211 | Wede Jonatan | 1988 | LANDSKRONA | AB7388 | 25 m | 1:07.43 | |
16 | 771 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:07.47 | |
17 | 180 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:07.66 | |
18 | 302 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:08.24 | |
19 | 280 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 25 m | 1:09.20 | |
20 | 524 | Boos Erik | 1999 | SK TRITON | AD1399 | 25 m | 1:09.43 | |
21 | 153 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | AC9901 | 25 m | 1:11.37 | |
22 | 207 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 25 m | 1:11.57 | |
23 | 136 | Killman Johan | 1999 | HÖGANÄS SS | AI6799 | 25 m | 1:12.88 | |
24 | 548 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 1:16.55 | |
25 | 852 | Riff Alexandersen Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:19.56 | RES |
26 | 157 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 1:20.84 | RES |
27 | 32 | Wall Joel | 2001 | SK HAJEN | AH4501 | 25 m | 1:25.10 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 92, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 462 | Flores Samuel | 2008 | SKK | AA8908 | 25 m | 45.79 | |
2 | 252 | Lindeberg Elias | 2008 | SK LÖDDE | AC5908 | 25 m | 50.33 | |
3 | 600 | Conradsson Häggel Aaron | 2008 | YSTADS SS | AD3908 | 25 m | 53.69 | |
4 | 409 | Thalin Melker | 2008 | MKK | AF2308 | 25 m | 54.13 | |
5 | 676 | Ravn Rehnström Victor | 2009 | TRELLEBORG | AI7507 | 25 m | 54.25 | |
6 | 313 | Falk Melvin | 2008 | MKK | AK4108 | 25 m | 55.56 | |
7 | 301 | Darwich Isak | 2008 | MKK | AE3908 | 25 m | 55.67 | |
8 | 374 | Nillund Finn | 2008 | MKK | AB0308 | 25 m | 55.68 | |
9 | 150 | Andersson Liam | 2009 | LANDSKRONA | AA1509 | 25 m | 55.94 | |
10 | 241 | Eriksson Leo | 2008 | SK LÖDDE | AA0308 | 25 m | 55.97 | |
11 | 373 | Nihlén Miheller Axel | 2008 | MKK | AK6108 | 25 m | 57.56 | |
12 | 408 | Teichert Anthony | 2008 | MKK | AI0108 | 25 m | 58.64 | |
13 | 303 | Dolinski Lindgren Lukas | 2008 | MKK | AE2908 | 25 m | 58.81 | |
14 | 639 | Gustavsson Ruben | 2008 | ÄNGELHOLM | AB7708 | 25 m | 58.97 | |
15 | 282 | Ask Samuel | 2008 | MKK | AH6908 | 25 m | 59.15 | |
16 | 401 | Segerstéen Reinhag Sigge | 2008 | MKK | AK8108 | 25 m | 59.59 | |
17 | 377 | Nilsson Gabriel | 2008 | MKK | AK9108 | 25 m | 1:03.97 | |
18 | 337 | Jensen Rasmus | 2009 | MKK | AC0709 | 25 m | 1:04.01 | |
19 | 235 | Björk Simon | 2009 | SK LÖDDE | AB8109 | 25 m | 1:04.57 | |
20 | 254 | Lindgren Albin | 2008 | SK LÖDDE | AH8108 | 25 m | 1:05.69 | |
21 | 698 | Zhang Noah | 2008 | RINGSJÖ SK | AJ8908 | 25 m | 1:14.65 | |
22 | 299 | Cvrk Selim | 2009 | MKK | AD0909 | 50 m | ||
23 | 305 | Duvetorp Knut | 2008 | MKK | AK0108 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 93, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 270 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 40.09 | |
2 | 726 | Thuesen Güsmer Aksel | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 40.94 | |
3 | 544 | Nyholm Albin | 2007 | SK TRITON | AA2307 | 25 m | 41.61 | |
4 | 879 | Albrektsson Elias | 2006 | SS IDEN | AF4706 | 25 m | 42.45 | |
5 | 695 | Huasson Benjamin | 2007 | RINGSJÖ SK | AA5707 | 25 m | 42.88 | |
6 | 708 | Holkenfeldt Be Berg Felix | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 42.98 | |
7 | 466 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 43.93 | |
8 | 260 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | 44.78 | |
9 | 604 | Frank Simon | 2007 | YSTADS SS | AF3507 | 25 m | 45.71 | |
10 | 707 | Korfix Barlebo Karl | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 46.79 | |
11 | 336 | Ivan Stefan | 2007 | MKK | AF2507 | 25 m | 47.11 | |
12 | 538 | Mårtensson Rasmus | 2006 | SK TRITON | AF1306 | 25 m | 47.24 | |
13 | 165 | Hadzic Andy | 2007 | LANDSKRONA | AL2107 | 25 m | 47.68 | |
14 | 880 | Karlsson Theo | 2006 | SS IDEN | AF3706 | 25 m | 48.71 | |
15 | 233 | Björk Oliver | 2007 | SK LÖDDE | AA7907 | 25 m | 49.24 | |
16 | 697 | Zhang Alexander | 2007 | RINGSJÖ SK | AG3707 | 25 m | 49.35 | |
17 | 294 | Brodelius Filip | 2006 | MKK | AL2506 | 25 m | 50.07 | |
18 | 378 | Nilsson Gustav | 2007 | MKK | AC0507 | 25 m | 50.47 | |
19 | 459 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 50.73 | |
20 | 475 | Martin-Lamm William | 2006 | SKK | AJ5506 | 25 m | 53.38 | |
21 | 476 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 25 m | 53.40 | |
22 | 367 | Mengelbier Ivar | 2007 | MKK | AK5307 | 25 m | 53.62 | |
23 | 502 | Lövberg Viktor | 2007 | SK SYDSIM | AB0307 | 25 m | 54.18 | |
24 | 238 | Edelberg Tim | 2007 | SK LÖDDE | AB1507 | 25 m | 54.37 | |
25 | 407 | Sörum Hugo | 2006 | MKK | AL4706 | 25 m | 54.66 | |
26 | 256 | Lundkvist Albin | 2006 | SK LÖDDE | AK4106 | 25 m | 54.78 | |
27 | 638 | Gustafsson Jonathan | 2006 | ÄNGELHOLM | AR4306 | 25 m | 55.19 | |
28 | 398 | Sanda Mattias | 2007 | MKK | AG3907 | 25 m | 55.42 | |
29 | 340 | Jokubka Joris | 2007 | MKK | AG0907 | 25 m | 56.40 | |
30 | 371 | Månsson Melvin | 2007 | MKK | AP1307 | 25 m | 57.15 | |
31 | 420 | Östman Zack | 2007 | MKK | AJ8307 | 25 m | 58.69 | |
32 | 298 | Curan Eldin | 2007 | MKK | AO3507 | 25 m | 1:00.13 | |
33 | 295 | B?ckerud Dag | 2007 | MKK | AO2507 | 25 m | 1:02.10 | |
34 | 178 | Leijonhufvud Filip | 2007 | LANDSKRONA | AO6507 | 50 m | ||
35 | 364 | Maruta Yuto | 2006 | MKK | AU0706 | 50 m | ||
36 | 636 | Eidenhag Joel | 2007 | ÄNGELHOLM | AE1907 | 50 m | ||
37 | 648 | Mendez Oscar victor | 2006 | ÄNGELHOLM | AV2506 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |
Gren 94, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 855 | Steen Duus Mia | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 4:45.12 | |
2 | 854 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:46.71 | |
3 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:51.30 | |
4 | 858 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 4:54.81 | |
5 | 820 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 5:00.70 | |
6 | 516 | Colic Saliha | 2003 | SÖDERTÖRN | AX8803 | 25 m | 5:05.76 | |
7 | 752 | Strand Nielsen Josefine | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 5:09.04 | |
8 | 404 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | AA8601 | 25 m | 5:11.66 | |
9 | 853 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 5:13.53 | |
10 | 703 | Egeskov Andersen Jasmin | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 5:14.46 | |
11 | 809 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 5:15.46 | |
12 | 17 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 5:16.41 | |
13 | 141 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 5:17.18 | |
14 | 63 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 5:18.19 | |
15 | 172 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 5:19.16 | |
16 | 836 | Nørlund Wentzel Freya | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 5:21.71 | |
17 | 730 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 5:22.39 | |
18 | 91 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | AR3602 | 25 m | 5:22.58 | |
19 | 383 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 5:23.34 | |
20 | 786 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 5:24.24 | |
21 | 802 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 5:24.61 | |
22 | 793 | Fyller Jacobsen Luna | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 5:27.85 | |
23 | 268 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 5:30.81 | |
24 | 765 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:30.86 | |
25 | 596 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 5:32.30 | RES |
26 | 762 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:37.42 | RES |
27 | 770 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:37.97 | RES |
28 | 768 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 5:39.74 | RES |
29 | 741 | Haunstrup Larsen Kirstine | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 5:40.13 | RES |
30 | 498 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 5:40.39 | RES |
31 | 750 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 5:50.71 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 11:28 |