Program for Hillerød Cup 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Heatbegrænsning: ÆNDRET til højst 5 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 4:16.89 | |
2 | 259 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 4:17.71 | |
3 | 177 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 4:22.02 | |
4 | 256 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:31.23 | |
5 | 190 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 4:35.79 | |
6 | 209 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 4:40.00 | |
7 | 145 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 4:40.47 | |
8 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 4:42.91 | |
9 | 270 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 4:45.31 | |
10 | 268 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 4:46.11 | |
11 | 382 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:48.37 | |
12 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 4:50.01 | |
13 | 182 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 4:51.59 | |
14 | 238 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 4:52.79 | |
15 | 391 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 4:53.87 | |
16 | 49 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 4:54.62 | |
17 | 196 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 4:55.90 | |
18 | 276 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 4:56.33 | |
19 | 137 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 4:57.18 | |
20 | 112 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 4:57.22 | |
21 | 381 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 5:01.25 | |
22 | 284 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 5:02.23 | |
23 | 378 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 5:08.99 | |
24 | 188 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 5:12.19 | |
25 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 5:13.46 | |
26 | 216 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 5:16.44 | |
27 | 342 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:24.12 | |
28 | 129 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 5:26.50 | |
29 | 377 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 5:38.61 | |
30 | 249 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 5:40.00 | |
31 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 6:00.00 | |
32 | 50 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 7:32.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:16 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 4 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 3:53.46 | |
2 | 232 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 3:53.69 | |
3 | 201 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 3:58.30 | |
4 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 4:08.24 | |
5 | 218 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 4:08.43 | |
6 | 220 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 4:09.85 | |
7 | 197 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 4:15.70 | |
8 | 260 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:18.35 | |
9 | 386 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 4:22.86 | |
10 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:26.85 | |
11 | 214 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 4:30.42 | |
12 | 269 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 4:38.57 | |
13 | 205 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 4:41.93 | |
14 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 4:55.00 | |
15 | 271 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 5:06.67 | |
16 | 267 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 5:16.11 | |
17 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 5:28.71 | |
18 | 273 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 5:43.82 | |
19 | 38 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 5:45.49 | |
20 | 274 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 6:00.12 | |
21 | 30 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 6:11.83 | |
22 | 36 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 6:50.65 | |
23 | 56 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 7:12.29 | |
24 | 237 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 7:30.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:16 |
Løb 3, 400m Medley Damer |
Heatbegrænsning: Højst 4 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 4:45.42 | |
2 | 245 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 25 m | 4:45.51 | |
3 | 171 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 4:59.32 | |
4 | 278 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 5:05.99 | |
5 | 195 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 5:08.65 | |
6 | 186 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 5:14.05 | |
7 | 387 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 5:20.01 | |
8 | 239 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 5:20.91 | |
9 | 272 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 5:23.46 | |
10 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 5:24.94 | |
11 | 390 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 5:30.01 | |
12 | 349 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 5:36.94 | |
13 | 180 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 5:46.25 | |
14 | 219 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 5:48.31 | |
15 | 194 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 5:54.26 | |
16 | 225 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 5:59.75 | |
17 | 175 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 6:05.56 | |
18 | 264 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 6:05.68 | |
19 | 116 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 6:08.21 | |
20 | 222 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 6:15.00 | |
21 | 48 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 6:21.48 | |
22 | 189 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 7:28.02 | |
23 | 45 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 7:30.55 | |
24 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:33 |
Løb 4, 400m Medley Herrer |
Heatbegrænsning: ÆNDRET til højst 5 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 4:29.76 | |
2 | 192 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 4:49.39 | |
3 | 233 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 4:50.45 | |
4 | 207 | Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:57.42 | |
5 | 121 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 5:01.03 | |
6 | 283 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 5:01.56 | |
7 | 217 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 5:01.64 | |
8 | 227 | Nissen Jacob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 5:02.41 | |
9 | 344 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 5:10.01 | |
10 | 364 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 5:10.01 | |
11 | 255 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 5:11.59 | |
12 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 5:14.39 | |
13 | 280 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 5:19.04 | |
14 | 352 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 5:20.01 | |
15 | 266 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 5:26.10 | |
16 | 277 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 5:30.54 | |
17 | 281 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 5:32.09 | |
18 | 279 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 5:33.21 | EFT |
19 | 287 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 5:41.33 | |
20 | 193 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 5:43.65 | |
21 | 247 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 5:46.35 | |
22 | 285 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 5:46.39 | |
23 | 38 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 5:48.88 | |
24 | 54 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 5:48.88 | |
25 | 275 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 5:55.34 | |
26 | 282 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 6:10.98 | |
27 | 172 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 6:17.46 | |
28 | 228 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 6:34.93 | |
29 | 355 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:16 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 35.04 | |
2 | 270 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 35.19 | |
3 | 152 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 36.04 | |
4 | 111 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 36.65 | |
5 | 127 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 37.34 | |
6 | 180 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 37.70 | |
7 | 375 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 37.72 | |
8 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 37.76 | |
9 | 382 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 38.01 | |
10 | 123 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 38.38 | |
11 | 390 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 38.57 | |
12 | 320 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 38.98 | |
13 | 378 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 39.01 | |
14 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 39.57 | |
15 | 160 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 39.83 | |
16 | 312 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 41.08 | |
17 | 60 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 41.20 | |
18 | 65 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 41.66 | |
19 | 179 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 42.88 | |
20 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 43.04 | |
21 | 264 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 43.93 | |
22 | 222 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 46.18 | |
23 | 189 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 46.21 | |
24 | 225 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 46.77 | |
25 | 322 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 47.00 | |
26 | 109 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 47.14 | |
27 | 101 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 47.36 | |
28 | 394 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 47.64 | |
29 | 85 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 47.72 | |
30 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 47.84 | |
31 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 49.88 | |
32 | 191 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 50.00 | |
33 | 215 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 50.40 | |
34 | 342 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 52.57 | EFT |
35 | 231 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | 53.78 | ||
36 | 357 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 54.14 | |
37 | 295 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | 54.20 | |
38 | 178 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 54.57 | |
39 | 221 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | 55.00 | ||
40 | 230 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | 55.00 | |
41 | 351 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
42 | 258 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 55.75 | |
43 | 376 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 56.45 | |
44 | 86 | Frederiksen Nanna | 2004 | HELSINGE | 25 m | 56.93 | ||
45 | 262 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 57.35 | |
46 | 73 | Mortensen Ida | 2003 | HELSINGE | 25 m | 58.26 | ||
47 | 235 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 58.81 | |
48 | 291 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 59.00 | ||
49 | 91 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 59.32 | |
50 | 248 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 25 m | 1:00.00 | ||
51 | 88 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 25 m | 1:01.83 | ||
52 | 213 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 25 m | 1:02.00 | ||
53 | 371 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:03.05 | |
54 | 76 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:04.16 | ||
55 | 301 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:04.31 | |
56 | 203 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:05.10 | |
57 | 174 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | 1:05.30 | ||
58 | 10 | Lind Sofie | 2006 | FR.SUND | 0668AG | 25 m | 1:06.82 | |
59 | 99 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 25 m | 1:09.55 | ||
60 | 212 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | 1:10.00 | ||
61 | 358 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:15.29 | |
62 | 383 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:30.01 | ||
63 | 84 | Frandsen Emma Julie | 2004 | HELSINGE | 25 m | |||
64 | 97 | Olsen Catrine Nørgaard | 2003 | HELSINGE | 25 m | |||
65 | 208 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | ||
66 | 284 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 32.45 | |
2 | 364 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 32.57 | |
3 | 117 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 32.70 | |
4 | 61 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 33.18 | |
5 | 104 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 33.47 | |
6 | 344 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 34.14 | |
7 | 139 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 34.18 | |
8 | 150 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 34.61 | |
9 | 298 | Grandahl Mark | 1991 | VÆRLØSE | 9115AD | 25 m | 34.66 | |
10 | 69 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 35.31 | |
11 | 68 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 35.84 | |
12 | 285 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 36.19 | |
13 | 124 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 36.32 | |
14 | 125 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 36.94 | |
15 | 141 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 36.97 | |
16 | 144 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 37.25 | |
17 | 313 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 37.96 | |
18 | 271 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 38.45 | |
19 | 287 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 39.64 | |
20 | 318 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 40.17 | |
21 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 40.38 | |
22 | 163 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 40.95 | |
23 | 193 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 40.95 | |
24 | 20 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 41.89 | |
25 | 352 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 42.14 | |
26 | 82 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | 42.48 | |
27 | 355 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 42.77 | EFT |
28 | 384 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 44.35 | EFT |
29 | 183 | Chappell Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 45.24 | |
30 | 400 | Svensson Linus | 2002 | SK STIMMET | AT9902 | 25 m | 45.41 | |
31 | 242 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 45.88 | |
32 | 359 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 46.82 | EFT |
33 | 176 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | 48.68 | ||
34 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 49.52 | |
35 | 273 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 49.56 | |
36 | 5 | Hartmann Christian | 2003 | FR.SUND | 0399AP | 25 m | 50.00 | |
37 | 211 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 50.69 | |
38 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 51.06 | |
39 | 396 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 51.38 | |
40 | 229 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 51.48 | |
41 | 346 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 53.80 | |
42 | 2 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 55.16 | |
43 | 14 | Thomsen David | 2003 | FR.SUND | 0393AN | 25 m | 56.07 | |
44 | 246 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 57.99 | |
45 | 92 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 25 m | 58.40 | ||
46 | 365 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:00.01 | ||
47 | 236 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:00.78 | |
48 | 303 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 1:01.73 | ||
49 | 306 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 1:04.61 | ||
50 | 83 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 25 m | 1:05.57 | ||
51 | 345 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 1:07.32 | |
52 | 309 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 1:10.00 | ||
53 | 93 | Kozad Isaac | 2003 | HELSINGE | 0359AO | 25 m | 1:11.92 | |
54 | 223 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:12.45 | |
55 | 81 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 25 m | |||
56 | 87 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 25 m | |||
57 | 267 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 56.25 | |
2 | 182 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 58.94 | |
3 | 259 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 59.15 | |
4 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 59.19 | |
5 | 145 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 59.83 | |
6 | 387 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:00.35 | |
7 | 132 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:00.56 | |
8 | 120 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:00.76 | |
9 | 278 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 1:00.82 | |
10 | 162 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:01.52 | |
11 | 140 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:01.55 | |
12 | 130 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:01.68 | |
13 | 102 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:02.52 | |
14 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:02.86 | |
15 | 268 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:03.11 | |
16 | 70 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 1:03.63 | |
17 | 407 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:04.39 | EFT |
18 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 1:04.47 | |
19 | 276 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:05.07 | |
20 | 119 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:05.13 | |
21 | 143 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 50 m | 1:05.28 | |
22 | 126 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:05.32 | |
23 | 391 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:05.32 | |
24 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 1:05.43 | |
25 | 194 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:05.56 | |
26 | 137 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:05.71 | |
27 | 110 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:06.01 | |
28 | 15 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:06.60 | |
29 | 408 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:06.70 | EFT |
30 | 320 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:06.78 | |
31 | 377 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:07.09 | |
32 | 216 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:07.19 | |
33 | 300 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:07.49 | |
34 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:08.11 | |
35 | 316 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:08.42 | |
36 | 196 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:08.78 | |
37 | 175 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 1:08.80 | |
38 | 129 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:08.96 | |
39 | 381 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:09.18 | |
40 | 136 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:09.40 | |
41 | 188 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:09.55 | |
42 | 342 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:09.95 | |
43 | 89 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 1:10.00 | |
44 | 123 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:10.39 | |
45 | 319 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:11.08 | |
46 | 406 | Burmeister Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:11.49 | EFT |
47 | 160 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:11.51 | |
48 | 85 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 1:12.48 | |
49 | 315 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:12.49 | |
50 | 109 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:13.19 | |
51 | 12 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 1:13.24 | |
52 | 24 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:14.13 | |
53 | 369 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:14.16 | |
54 | 106 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:14.33 | |
55 | 179 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.59 | EFT |
56 | 23 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:14.74 | |
57 | 360 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 1:15.76 | |
58 | 294 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:16.69 | |
59 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:16.79 | |
60 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:17.55 | |
61 | 219 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:17.78 | |
62 | 96 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:18.07 | |
63 | 249 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:18.42 | |
64 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 1:18.55 | |
65 | 133 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:20.20 | |
66 | 77 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 50 m | 1:21.88 | |
67 | 302 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:22.37 | |
68 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 1:23.95 | |
69 | 308 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:25.71 | |
70 | 6 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:25.79 | |
71 | 178 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:25.88 | |
72 | 307 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:28.77 | |
73 | 26 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 1:28.80 | ||
74 | 251 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:29.22 | |
75 | 191 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:29.79 | |
76 | 94 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:30.16 | |
77 | 394 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:30.70 | |
78 | 79 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 50 m | 1:31.29 | |
79 | 208 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:31.37 | |
80 | 215 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:33.07 | |
81 | 385 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 1:33.08 | |
82 | 243 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:34.46 | |
83 | 372 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:35.39 | |
84 | 240 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:37.20 | |
85 | 235 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:38.48 | |
86 | 361 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:41.98 | |
87 | 221 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | 1:43.01 | ||
88 | 363 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:44.37 | |
89 | 301 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 1:44.86 | |
90 | 265 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 1:44.90 | |
91 | 10 | Lind Sofie | 2006 | FR.SUND | 0668AG | 25 m | 1:45.00 | |
92 | 374 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 1:45.31 | |
93 | 321 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | 1:54.31 | |
94 | 213 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
95 | 174 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | 1:59.84 | ||
96 | 248 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 25 m | 2:02.01 | ||
97 | 231 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | 2:03.22 | ||
98 | 203 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 2:03.66 | |
99 | 291 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 2:07.12 | ||
100 | 373 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:21.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 49.92 | |
2 | 254 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 50.40 | |
3 | 159 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | HERLEV | 9591AA | 25 m | 52.31 | |
4 | 214 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 53.03 | |
5 | 218 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 53.08 | |
6 | 224 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 53.63 | |
7 | 386 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 54.43 | |
8 | 17 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 54.47 | |
9 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 55.10 | |
10 | 128 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 55.25 | |
11 | 220 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 55.75 | |
12 | 105 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 56.39 | |
13 | 113 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 56.39 | |
14 | 121 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 57.02 | |
15 | 157 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 57.40 | |
16 | 62 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 57.67 | |
17 | 260 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 57.68 | |
18 | 217 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 58.52 | |
19 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 59.40 | |
20 | 247 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 59.40 | |
21 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 59.64 | |
22 | 156 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 59.82 | |
23 | 227 | Nissen Jacob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:00.02 | |
24 | 95 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 50 m | 1:00.74 | |
25 | 266 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:01.05 | |
26 | 269 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:01.05 | |
27 | 98 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:01.15 | |
28 | 205 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:01.50 | |
29 | 367 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:02.16 | |
30 | 11 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:02.19 | |
31 | 283 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:02.38 | |
32 | 3 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:02.54 | |
33 | 299 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:02.60 | |
34 | 277 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:03.50 | |
35 | 155 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 1:03.73 | |
36 | 279 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:03.97 | |
37 | 107 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:04.92 | |
38 | 161 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:05.70 | |
39 | 353 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:06.09 | |
40 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 1:06.32 | |
41 | 115 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:07.15 | |
42 | 135 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:07.21 | |
43 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:07.73 | |
44 | 172 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:08.04 | |
45 | 118 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:08.10 | |
46 | 263 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:08.28 | |
47 | 350 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:08.97 | |
48 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:10.81 | |
49 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:10.87 | |
50 | 9 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:10.92 | |
51 | 405 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:11.02 | EFT |
52 | 90 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 1:12.29 | |
53 | 131 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:12.89 | |
54 | 354 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:13.72 | |
55 | 274 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:13.76 | |
56 | 304 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:14.38 | |
57 | 185 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.56 | |
58 | 228 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:15.70 | |
59 | 380 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:17.38 | |
60 | 7 | Kleffel Mathias | 2002 | FR.SUND | 0237AL | 25 m | 1:17.48 | |
61 | 4 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:17.97 | |
62 | 400 | Svensson Linus | 2002 | SK STIMMET | AT9902 | 25 m | 1:18.62 | |
63 | 310 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:19.05 | |
64 | 75 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:20.13 | ||
65 | 78 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:20.80 | |
66 | 74 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:21.36 | |
67 | 16 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:22.32 | |
68 | 229 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:24.31 | |
69 | 389 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:24.32 | |
70 | 396 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 1:25.60 | |
71 | 198 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:25.83 | |
72 | 223 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:28.53 | |
73 | 246 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:28.97 | |
74 | 293 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 1:29.40 | |
75 | 202 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 1:29.98 | |
76 | 257 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:30.36 | |
77 | 356 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 1:31.52 | |
78 | 210 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:33.24 | |
79 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 1:33.67 | |
80 | 14 | Thomsen David | 2003 | FR.SUND | 0393AN | 25 m | 1:35.13 | |
81 | 303 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 1:37.14 | ||
82 | 199 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:37.92 | |
83 | 306 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 1:42.07 | ||
84 | 296 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 1:42.73 | ||
85 | 348 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 1:47.80 | |
86 | 5 | Hartmann Christian | 2003 | FR.SUND | 0399AP | 25 m | 1:50.40 | |
87 | 305 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 1:53.66 | ||
88 | 309 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:05.01 | ||
89 | 370 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:20.01 | ||
90 | 365 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:25.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:12.52 | |
2 | 256 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:19.53 | |
3 | 181 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:23.22 | |
4 | 171 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:23.78 | |
5 | 239 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:24.87 | |
6 | 209 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:26.80 | |
7 | 59 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 2:26.89 | |
8 | 120 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 2:30.04 | |
9 | 145 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:30.16 | |
10 | 67 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 2:30.45 | |
11 | 127 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:37.00 | |
12 | 154 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:37.56 | |
13 | 284 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:39.38 | |
14 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 2:42.03 | |
15 | 116 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:43.52 | |
16 | 276 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:43.79 | |
17 | 112 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:44.89 | |
18 | 300 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:46.19 | |
19 | 264 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:47.06 | |
20 | 189 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:48.41 | |
21 | 316 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 2:48.68 | |
22 | 382 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:50.07 | |
23 | 249 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:56.82 | |
24 | 315 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 2:58.30 | |
25 | 381 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 3:00.01 | |
26 | 103 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 3:01.28 | |
27 | 222 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 3:11.46 | |
28 | 322 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 3:15.00 | |
29 | 12 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 3:16.90 | |
30 | 302 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 3:25.12 | |
31 | 258 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 4:20.00 | |
32 | 358 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 4:30.01 | |
33 | 371 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 4:40.01 | |
34 | 208 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:10.82 | |
2 | 233 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:11.18 | |
3 | 217 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:17.10 | |
4 | 227 | Nissen Jacob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:18.76 | |
5 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 2:18.92 | |
6 | 205 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:20.29 | |
7 | 207 | Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:23.74 | |
8 | 329 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:25.65 | |
9 | 114 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 2:28.05 | |
10 | 105 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:28.33 | |
11 | 317 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 2:33.19 | |
12 | 352 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 2:33.83 | |
13 | 280 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:36.13 | |
14 | 271 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:37.99 | |
15 | 282 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 2:38.18 | EFT |
16 | 267 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:40.41 | |
17 | 275 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:40.84 | |
18 | 299 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:41.00 | |
19 | 281 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:43.78 | |
20 | 263 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:44.24 | |
21 | 135 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:44.47 | |
22 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 2:49.58 | |
23 | 366 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:50.64 | |
24 | 405 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 2:50.74 | EFT |
25 | 273 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:59.02 | |
26 | 274 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 3:02.32 | |
27 | 183 | Chappell Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 3:12.31 | |
28 | 185 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 3:15.77 | |
29 | 346 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:28.50 | |
30 | 9 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 50 m | 3:30.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:12.78 | |
2 | 270 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:14.28 | |
3 | 407 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:14.89 | EFT |
4 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:15.70 | |
5 | 152 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:18.41 | |
6 | 102 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:18.92 | |
7 | 180 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:18.96 | |
8 | 111 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:20.10 | |
9 | 216 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:20.60 | |
10 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:21.73 | |
11 | 123 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:21.74 | |
12 | 390 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 1:24.07 | |
13 | 119 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:25.39 | |
14 | 143 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:25.46 | |
15 | 320 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:25.80 | |
16 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 1:26.77 | |
17 | 160 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:27.05 | |
18 | 268 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:27.06 | |
19 | 140 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:28.16 | |
20 | 272 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:29.78 | |
21 | 137 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:29.98 | |
22 | 225 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:30.38 | |
23 | 24 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:31.04 | |
24 | 126 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:31.11 | |
25 | 23 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:31.74 | |
26 | 369 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:31.75 | |
27 | 106 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:31.95 | |
28 | 312 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:31.97 | |
29 | 188 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:32.19 | |
30 | 179 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:34.27 | |
31 | 194 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:34.56 | |
32 | 136 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:35.13 | |
33 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 1:35.32 | |
34 | 222 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:36.60 | |
35 | 109 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:39.64 | |
36 | 360 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 1:39.97 | |
37 | 6 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 1:41.74 | |
38 | 101 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 50 m | 1:42.55 | |
39 | 134 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:43.29 | |
40 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 1:45.13 | |
41 | 96 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 1:46.64 | |
42 | 394 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:46.87 | |
43 | 230 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | 1:55.00 | |
44 | 231 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
45 | 258 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:55.00 | |
46 | 308 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:59.17 | |
47 | 174 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
48 | 235 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 2:00.16 | |
49 | 240 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:00.58 | |
50 | 374 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 2:04.38 | |
51 | 351 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:04.89 | ||
52 | 291 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 2:05.67 | ||
53 | 262 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 2:07.46 | |
54 | 213 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 25 m | 2:07.78 | ||
55 | 221 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
56 | 295 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | 2:11.73 | |
57 | 372 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 2:12.01 | |
58 | 363 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 2:12.21 | |
59 | 321 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | 2:14.73 | |
60 | 248 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
61 | 361 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:16.25 | |
62 | 265 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 2:18.11 | |
63 | 307 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 2:19.22 | |
64 | 203 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 2:27.14 | |
65 | 212 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
66 | 373 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:41.52 | |
67 | 383 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:50.01 | ||
68 | 26 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:03.91 | |
2 | 117 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:09.44 | |
3 | 61 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:10.23 | |
4 | 364 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:11.96 | |
5 | 104 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:13.01 | |
6 | 139 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:13.06 | |
7 | 150 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:13.42 | |
8 | 71 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:13.61 | |
9 | 344 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:15.16 | |
10 | 283 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:17.08 | |
11 | 121 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:17.12 | |
12 | 298 | Grandahl Mark | 1991 | VÆRLØSE | 9115AD | 25 m | 1:17.23 | |
13 | 69 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:17.46 | |
14 | 124 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:17.54 | |
15 | 285 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:18.53 | |
16 | 280 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:19.77 | |
17 | 125 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:20.08 | |
18 | 144 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:20.22 | |
19 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:23.32 | |
20 | 287 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:23.37 | |
21 | 163 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:23.63 | |
22 | 279 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:25.72 | |
23 | 193 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:25.73 | |
24 | 313 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:26.47 | |
25 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:27.11 | |
26 | 353 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:27.11 | |
27 | 318 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:27.88 | |
28 | 3 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:29.93 | |
29 | 118 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:30.30 | |
30 | 275 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:31.23 | |
31 | 384 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:31.32 | |
32 | 359 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:32.68 | |
33 | 82 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | 1:33.33 | |
34 | 277 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:34.01 | |
35 | 304 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:35.40 | |
36 | 228 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:35.46 | |
37 | 400 | Svensson Linus | 2002 | SK STIMMET | AT9902 | 50 m | 1:39.27 | |
38 | 310 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:42.31 | |
39 | 7 | Kleffel Mathias | 2002 | FR.SUND | 0237AL | 50 m | 1:44.20 | |
40 | 16 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:45.00 | |
41 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:46.73 | |
42 | 242 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 1:48.67 | |
43 | 211 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:49.11 | |
44 | 2 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:50.00 | |
45 | 368 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:52.89 | |
46 | 4 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:54.62 | |
47 | 74 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 1:54.66 | |
48 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 1:55.52 | |
49 | 210 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:57.11 | |
50 | 396 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 1:57.26 | |
51 | 176 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | 1:57.49 | ||
52 | 198 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:57.93 | |
53 | 223 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:58.58 | |
54 | 257 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:59.53 | |
55 | 199 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:59.79 | |
56 | 296 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:03.00 | ||
57 | 202 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 2:10.89 | |
58 | 236 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:12.39 | |
59 | 305 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:12.48 | ||
60 | 345 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 2:28.64 | |
61 | 370 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:40.01 | ||
62 | 75 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 25 m | |||
63 | 161 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | ||
64 | 362 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 25 m | 2:13.39 | |
2 | 186 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:18.88 | |
3 | 162 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:22.66 | |
4 | 278 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 2:22.97 | |
5 | 190 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:23.65 | |
6 | 259 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 2:33.78 | |
7 | 196 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:41.15 | |
8 | 391 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:46.27 | |
9 | 381 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:47.33 | |
10 | 219 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:48.16 | |
11 | 284 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:53.49 | |
12 | 175 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:55.91 | |
13 | 188 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:56.57 | |
14 | 132 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 2:57.11 | |
15 | 264 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:59.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 14, 200m Butterfly Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | HERLEV | 9591AA | 25 m | 2:00.94 | |
2 | 254 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:04.22 | |
3 | 224 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:06.55 | |
4 | 187 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:10.24 | |
5 | 192 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:15.68 | |
6 | 218 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:15.87 | |
7 | 17 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:18.69 | |
8 | 255 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:22.55 | |
9 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:22.58 | |
10 | 260 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:24.44 | |
11 | 207 | Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:25.31 | |
12 | 141 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:30.42 | |
13 | 68 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 2:31.58 | |
14 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 2:33.78 | |
15 | 329 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:40.01 | |
16 | 11 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:43.51 | |
17 | 266 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:44.36 | |
18 | 172 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:50.00 | |
19 | 277 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:50.19 | |
20 | 317 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 2:51.00 | |
21 | 269 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:57.12 | |
22 | 281 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:57.94 | |
23 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 2:59.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 29.65 | |
2 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 30.22 | |
3 | 120 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 31.16 | |
4 | 181 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 31.31 | |
5 | 59 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 31.96 | |
6 | 387 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 32.23 | |
7 | 200 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 32.57 | |
8 | 272 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 32.90 | |
9 | 278 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 33.22 | |
10 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 33.34 | |
11 | 378 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 33.57 | |
12 | 408 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 33.65 | EFT |
13 | 375 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 33.66 | |
14 | 67 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 33.75 | |
15 | 154 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 33.97 | |
16 | 407 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 34.07 | EFT |
17 | 65 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 34.21 | |
18 | 127 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 34.38 | |
19 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 34.51 | |
20 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 34.77 | |
21 | 119 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 35.09 | |
22 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 35.23 | |
23 | 270 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 35.33 | |
24 | 111 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 35.56 | |
25 | 300 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 36.27 | |
26 | 180 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 36.53 | |
27 | 70 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 36.74 | |
28 | 316 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 36.83 | |
29 | 315 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 38.72 | |
30 | 319 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 38.84 | |
31 | 249 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 38.86 | |
32 | 179 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 39.12 | |
33 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 39.91 | |
34 | 89 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 40.35 | |
35 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 40.83 | |
36 | 312 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 41.91 | |
37 | 230 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | 42.00 | |
38 | 77 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 25 m | 42.53 | |
39 | 322 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 43.00 | |
40 | 133 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 43.43 | |
41 | 251 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 43.79 | |
42 | 6 | Jørgensen Laura Rytz | 2003 | FR.SUND | 0364AH | 25 m | 44.52 | |
43 | 294 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 45.02 | |
44 | 357 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 45.11 | |
45 | 394 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 45.89 | |
46 | 302 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 47.07 | |
47 | 321 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | 48.00 | |
48 | 178 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 48.06 | |
49 | 307 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 48.19 | |
50 | 79 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 48.66 | |
51 | 240 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 48.67 | |
52 | 191 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 48.87 | |
53 | 248 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 25 m | 50.00 | ||
54 | 351 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 25 m | 50.01 | ||
55 | 385 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 50.01 | |
56 | 243 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 50.08 | |
57 | 265 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 51.08 | |
58 | 94 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 51.15 | |
59 | 215 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 51.80 | |
60 | 301 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 53.38 | |
61 | 203 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 53.91 | |
62 | 363 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 54.78 | |
63 | 373 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 55.20 | |
64 | 361 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 55.33 | |
65 | 10 | Lind Sofie | 2006 | FR.SUND | 0668AG | 25 m | 56.82 | |
66 | 371 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 56.93 | |
67 | 174 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | 57.93 | ||
68 | 221 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | 57.94 | ||
69 | 213 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 25 m | 58.00 | ||
70 | 212 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | 1:00.00 | ||
71 | 231 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | 1:00.66 | ||
72 | 358 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:01.22 | |
73 | 376 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:06.36 | |
74 | 383 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 26.73 | |
2 | 113 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 28.51 | |
3 | 214 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 28.90 | |
4 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 29.97 | |
5 | 217 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 30.01 | |
6 | 105 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 30.34 | |
7 | 141 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 30.51 | |
8 | 227 | Nissen Jacob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 30.76 | |
9 | 247 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 32.05 | |
10 | 62 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 32.19 | |
11 | 317 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 32.29 | |
12 | 386 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 32.30 | |
13 | 344 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 33.01 | |
14 | 114 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 33.59 | |
15 | 299 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 33.69 | |
16 | 352 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 33.74 | |
17 | 20 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 34.48 | |
18 | 71 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 34.51 | |
19 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 34.71 | |
20 | 285 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 34.81 | |
21 | 266 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 34.92 | |
22 | 355 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 35.35 | EFT |
23 | 281 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 35.36 | |
24 | 279 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 36.73 | |
25 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 37.54 | |
26 | 7 | Kleffel Mathias | 2002 | FR.SUND | 0237AL | 25 m | 38.00 | |
27 | 380 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 38.94 | EFT |
28 | 384 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 39.35 | EFT |
29 | 3 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 40.80 | |
30 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 40.95 | |
31 | 16 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 42.00 | |
32 | 9 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 50 m | 42.06 | |
33 | 4 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 42.15 | |
34 | 90 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 42.59 | |
35 | 396 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 43.70 | |
36 | 304 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 46.36 | |
37 | 257 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 46.71 | |
38 | 293 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 47.26 | |
39 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 47.28 | |
40 | 236 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 47.44 | |
41 | 246 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 47.70 | |
42 | 210 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 48.32 | |
43 | 306 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 48.37 | ||
44 | 199 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 48.49 | |
45 | 223 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 48.53 | |
46 | 176 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | 49.51 | ||
47 | 303 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 49.75 | ||
48 | 78 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 49.85 | |
49 | 211 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 49.95 | |
50 | 348 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 52.01 | |
51 | 198 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 53.80 | |
52 | 2 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 54.02 | |
53 | 202 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 54.70 | |
54 | 5 | Hartmann Christian | 2003 | FR.SUND | 0399AP | 25 m | 56.27 | |
55 | 309 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 56.63 | ||
56 | 305 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 58.62 | ||
57 | 370 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 59.75 | ||
58 | 296 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 1:00.00 | ||
59 | 365 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:00.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 17, 200m Medley Damer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:15.54 | |
2 | 153 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 25 m | 2:19.80 | |
3 | 186 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:20.81 | |
4 | 195 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:22.15 | |
5 | 171 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:22.95 | |
6 | 256 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:23.30 | |
7 | 190 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:26.43 | |
8 | 182 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:26.57 | |
9 | 276 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:27.89 | |
10 | 209 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:28.02 | |
11 | 239 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:29.87 | |
12 | 162 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:30.66 | |
13 | 140 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:33.61 | |
14 | 272 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:35.22 | |
15 | 268 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:35.41 | |
16 | 137 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:37.58 | |
17 | 102 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:39.81 | |
18 | 130 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:40.61 | |
19 | 15 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:42.53 | |
20 | 382 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:42.95 | |
21 | 219 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:43.22 | |
22 | 378 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:44.67 | |
23 | 143 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 2:45.09 | |
24 | 216 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:45.26 | |
25 | 175 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:45.95 | |
26 | 112 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:46.31 | |
27 | 60 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 2:48.15 | |
28 | 194 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:48.29 | |
29 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 2:49.86 | |
30 | 132 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 2:50.07 | |
31 | 116 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:50.54 | |
32 | 225 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:51.65 | |
33 | 377 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:52.78 | |
34 | 123 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:52.80 | |
35 | 342 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:53.52 | |
36 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:57.42 | |
37 | 189 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:57.62 | |
38 | 319 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 3:01.18 | |
39 | 369 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:03.46 | |
40 | 23 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 3:05.87 | |
41 | 1 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 3:07.52 | |
42 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 3:10.24 | |
43 | 12 | Nevermann Marike | 2003 | FR.SUND | 0354AQ | 25 m | 3:12.21 | |
44 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 3:14.17 | |
45 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 3:16.09 | |
46 | 294 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 3:16.12 | |
47 | 360 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 3:20.74 | |
48 | 308 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 3:34.73 | |
49 | 374 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 4:45.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 18, 200m Medley Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 10 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 2:03.56 | |
2 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:06.15 | |
3 | 233 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:13.78 | |
4 | 192 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:14.25 | |
5 | 220 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:19.20 | |
6 | 217 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:22.52 | |
7 | 157 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:22.63 | |
8 | 121 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:23.08 | |
9 | 207 | Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:23.71 | |
10 | 124 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:25.29 | |
11 | 283 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:26.28 | |
12 | 139 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:26.99 | |
13 | 117 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:27.24 | |
14 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 2:29.40 | |
15 | 11 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:31.72 | |
16 | 280 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:31.95 | |
17 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:32.68 | |
18 | 271 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:35.69 | |
19 | 205 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:36.04 | |
20 | 269 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:36.61 | |
21 | 329 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:36.83 | |
22 | 364 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:37.15 | |
23 | 107 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 2:38.00 | |
24 | 287 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:38.07 | |
25 | 161 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:38.36 | |
26 | 163 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:38.79 | |
27 | 155 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:40.06 | |
28 | 20 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:44.56 | |
29 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:46.28 | |
30 | 353 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:47.62 | |
31 | 193 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 2:48.78 | |
32 | 367 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 2:50.01 | |
33 | 135 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:51.16 | |
34 | 267 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:52.02 | EFT |
35 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:53.07 | |
36 | 350 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:53.44 | |
37 | 275 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:54.55 | |
38 | 263 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:56.61 | |
39 | 172 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:56.65 | |
40 | 273 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:59.23 | |
41 | 355 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:59.27 | |
42 | 366 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:59.48 | |
43 | 354 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 3:00.01 | |
44 | 318 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:05.00 | |
45 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 3:05.22 | |
46 | 228 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 50 m | 3:05.42 | |
47 | 359 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 3:06.14 | |
48 | 185 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 3:07.35 | |
49 | 313 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 3:10.34 | |
50 | 183 | Chappell Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 3:11.83 | |
51 | 274 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 3:15.30 | |
52 | 362 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 3:17.73 | |
53 | 380 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 3:17.90 | |
54 | 368 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 3:18.21 | |
55 | 384 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:21.20 | |
56 | 229 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 3:28.50 | |
57 | 310 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 3:32.93 | |
58 | 293 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 3:44.92 | |
59 | 242 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 3:45.24 | |
60 | 389 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 3:49.92 | |
61 | 356 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 4:05.01 | |
62 | 345 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 4:45.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 19, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Kvik 1. Mix 1 | 1994 | KVIK | 25 m | 1:48.50 | ||
2 | 165 | Kvik 1. Mix 2 | 1994 | KVIK | 25 m | 1:51.00 | ||
3 | 166 | Kvik 2. Mix 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
4 | 330 | Hils 1 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:02.01 | ||
5 | 288 | Sigma Mix 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:03.00 | ||
6 | 167 | Kvik 2. Mix 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 147 | Helsingør Mix 1 | 1996 | HELSINGØR | 25 m | 2:06.00 | ||
8 | 334 | Hils 2 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:06.01 | ||
9 | 149 | Helsingør Mix 2 | 1998 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.00 | ||
10 | 289 | Sigma Mix 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:07.00 | ||
11 | 290 | Sigma Mix 3 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
12 | 335 | Hils 3 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
13 | 403 | SK Stimmet Mix 1 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 2:11.00 | ||
14 | 336 | Hils 4 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:14.01 | ||
15 | 168 | Kvik 2. Mix 3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 58 | Mix 1 Helsinge | 1997 | HELSINGE | 25 m | 2:16.00 | ||
17 | 404 | SK Stimmet Mix 2 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 2:18.00 | ||
18 | 337 | Hils 5 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:18.01 | ||
19 | 66 | Mix 2 Helsinge | 1997 | HELSINGE | 25 m | 2:21.00 | ||
20 | 338 | Hils 6 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:22.01 | ||
21 | 339 | Hils 7 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:28.01 | ||
22 | 324 | Vsk Mix 1 | 1991 | VÆRLØSE | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 340 | Hils 8 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:34.01 | ||
24 | 325 | Vsk Mix 2 | 1991 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
25 | 341 | Hils 9 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:40.01 | ||
26 | 169 | Kvik 3. Mix 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:45.59 | ||
27 | 170 | Kvik 3. Mix 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:46.67 | ||
28 | 331 | Hils 10 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:48.01 | ||
29 | 332 | Hils 11 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:56.01 | ||
30 | 72 | Mix 3 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 3:34.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 22.90 | |
2 | 214 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 23.62 | |
3 | 128 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 24.57 | |
4 | 386 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 24.98 | |
5 | 113 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 25.56 | |
6 | 157 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 25.84 | |
7 | 139 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 26.00 | |
8 | 8 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 26.23 | |
9 | 62 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 26.28 | |
10 | 121 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 26.52 | |
11 | 364 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 26.83 | |
12 | 247 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 26.97 | |
13 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 27.12 | |
14 | 37 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 27.16 | |
15 | 156 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 27.36 | |
16 | 298 | Grandahl Mark | 1991 | VÆRLØSE | 9115AD | 25 m | 27.36 | |
17 | 71 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 27.43 | |
18 | 95 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 27.57 | |
19 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 27.64 | |
20 | 367 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 27.79 | |
21 | 279 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 28.11 | |
22 | 69 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 28.19 | |
23 | 299 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 28.19 | |
24 | 98 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 28.31 | |
25 | 317 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 28.60 | |
26 | 205 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 28.75 | |
27 | 281 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 28.75 | |
28 | 131 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 29.26 | |
29 | 353 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 29.58 | |
30 | 355 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 29.59 | |
31 | 161 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 29.62 | |
32 | 115 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 29.78 | |
33 | 107 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 29.83 | |
34 | 54 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 29.94 | |
35 | 144 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 30.12 | |
36 | 277 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 30.38 | |
37 | 269 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 30.52 | |
38 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 30.55 | |
39 | 313 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 50 m | 30.63 | |
40 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 30.65 | |
41 | 57 | Sumberg Mark | 2002 | GLADSAXE | 0289AH | 25 m | 30.81 | |
42 | 118 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 31.06 | |
43 | 263 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 31.27 | |
44 | 142 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 31.37 | |
45 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 31.41 | |
46 | 20 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 31.53 | |
47 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 31.64 | |
48 | 318 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 31.75 | |
49 | 90 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 32.19 | |
50 | 400 | Svensson Linus | 2002 | SK STIMMET | AT9902 | 25 m | 32.63 | |
51 | 183 | Chappell Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 32.98 | |
52 | 35 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 33.03 | |
53 | 273 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 33.15 | |
54 | 275 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 33.40 | |
55 | 366 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 33.49 | |
56 | 82 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | 33.75 | |
57 | 354 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 34.02 | |
58 | 228 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 34.73 | |
59 | 185 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 34.82 | |
60 | 380 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 34.95 | |
61 | 346 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 35.11 | |
62 | 75 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 25 m | 35.19 | ||
63 | 310 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 35.26 | |
64 | 384 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 35.52 | |
65 | 100 | Skandov Klaes | 2003 | HELSINGE | 0373AM | 25 m | 35.66 | |
66 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 35.75 | |
67 | 304 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 35.85 | |
68 | 74 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 36.06 | |
69 | 396 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 36.66 | |
70 | 30 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 36.97 | |
71 | 242 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 37.17 | |
72 | 405 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 37.54 | EFT |
73 | 31 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 37.79 | |
74 | 78 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 37.87 | |
75 | 2 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 38.00 | |
76 | 229 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 38.05 | |
77 | 297 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 38.46 | |
78 | 198 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 38.62 | |
79 | 389 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 38.89 | |
80 | 257 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 39.16 | |
81 | 356 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 39.78 | |
82 | 246 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 40.43 | |
83 | 293 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 40.43 | |
84 | 176 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | 41.03 | ||
85 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 42.17 | |
86 | 56 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 42.32 | |
87 | 14 | Thomsen David | 2003 | FR.SUND | 0393AN | 25 m | 42.68 | |
88 | 199 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 43.55 | |
89 | 211 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 44.03 | |
90 | 348 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 44.32 | |
91 | 92 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 25 m | 44.52 | ||
92 | 210 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 45.31 | |
93 | 306 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 45.37 | ||
94 | 202 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 45.44 | |
95 | 21 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 45.94 | |
96 | 305 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 46.31 | ||
97 | 345 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 47.33 | |
98 | 93 | Kozad Isaac | 2003 | HELSINGE | 0359AO | 25 m | 47.53 | |
99 | 370 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 49.72 | ||
100 | 83 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 50 m | 49.80 | ||
101 | 81 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 25 m | 49.86 | ||
102 | 365 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 57.91 | ||
103 | 87 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 26.66 | |
2 | 259 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 27.56 | |
3 | 120 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 28.06 | |
4 | 145 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 28.09 | |
5 | 102 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 28.33 | |
6 | 162 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 28.50 | |
7 | 59 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 28.51 | |
8 | 130 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 28.63 | |
9 | 70 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 28.86 | |
10 | 110 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 28.93 | |
11 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 29.13 | |
12 | 407 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 29.13 | EFT |
13 | 390 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 29.29 | |
14 | 122 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 29.32 | |
15 | 375 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 29.33 | |
16 | 152 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 29.37 | |
17 | 51 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 29.42 | |
18 | 119 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 29.59 | |
19 | 278 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 29.61 | |
20 | 137 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 29.65 | |
21 | 127 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 29.70 | |
22 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 29.72 | |
23 | 194 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 29.88 | |
24 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 29.92 | |
25 | 349 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 30.02 | |
26 | 65 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 30.09 | |
27 | 49 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 30.17 | |
28 | 320 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 30.24 | |
29 | 382 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 30.31 | |
30 | 300 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 30.70 | |
31 | 315 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 30.75 | |
32 | 377 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 30.86 | |
33 | 47 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 31.04 | |
34 | 112 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 31.13 | |
35 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 31.24 | |
36 | 319 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 31.46 | |
37 | 316 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 31.50 | |
38 | 103 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 31.54 | |
39 | 43 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 31.70 | |
40 | 388 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 31.74 | EFT |
41 | 24 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 31.97 | |
42 | 89 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 32.02 | |
43 | 189 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 32.23 | |
44 | 129 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 32.27 | |
45 | 264 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 32.38 | |
46 | 41 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 32.64 | |
47 | 134 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 32.73 | |
48 | 222 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 32.95 | |
49 | 249 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 33.24 | |
50 | 109 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 33.35 | |
51 | 29 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 33.49 | |
52 | 369 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 33.64 | |
53 | 33 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 33.78 | |
54 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 34.13 | |
55 | 106 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 34.15 | |
56 | 360 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 34.36 | |
57 | 294 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 35.15 | |
58 | 101 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 35.37 | |
59 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 35.69 | |
60 | 312 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 36.03 | |
61 | 308 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 36.24 | |
62 | 45 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 36.34 | |
63 | 133 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 36.65 | |
64 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 36.68 | |
65 | 77 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 25 m | 37.76 | |
66 | 302 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 37.76 | |
67 | 243 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 38.90 | |
68 | 394 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 38.93 | |
69 | 208 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 39.05 | |
70 | 251 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 39.07 | |
71 | 28 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 39.36 | |
72 | 178 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 39.42 | |
73 | 191 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 39.54 | |
74 | 79 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 40.08 | |
75 | 27 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 40.54 | |
76 | 73 | Mortensen Ida | 2003 | HELSINGE | 25 m | 40.68 | ||
77 | 91 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 41.29 | |
78 | 97 | Olsen Catrine Nørgaard | 2003 | HELSINGE | 25 m | 41.80 | ||
79 | 371 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 42.24 | |
80 | 76 | Therkelsen Gry | 2004 | HELSINGE | 25 m | 42.51 | ||
81 | 262 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 42.66 | |
82 | 240 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 42.85 | |
83 | 230 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | 42.89 | |
84 | 372 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 43.03 | |
85 | 379 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 43.20 | |
86 | 307 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 43.44 | |
87 | 265 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 44.21 | |
88 | 361 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 44.92 | |
89 | 221 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | 45.63 | ||
90 | 99 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 25 m | 46.33 | ||
91 | 235 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 46.73 | |
92 | 301 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 46.94 | |
93 | 88 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 25 m | 46.98 | ||
94 | 373 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 48.68 | |
95 | 86 | Frederiksen Nanna | 2004 | HELSINGE | 25 m | 48.80 | ||
96 | 363 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 49.89 | |
97 | 213 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 25 m | 51.85 | ||
98 | 203 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 52.00 | |
99 | 231 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | 53.97 | ||
100 | 212 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | 55.00 | ||
101 | 248 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 25 m | 55.00 | ||
102 | 314 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 57.64 | ||
103 | 291 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 58.00 | ||
104 | 383 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:20.06 | ||
105 | 84 | Frandsen Emma Julie | 2004 | HELSINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 56.28 | |
2 | 218 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 57.39 | |
3 | 141 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 59.36 | |
4 | 80 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 59.67 | |
5 | 105 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 59.80 | |
6 | 187 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:00.14 | |
7 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:00.14 | |
8 | 17 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:00.80 | |
9 | 207 | Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:01.64 | |
10 | 158 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:01.83 | |
11 | 192 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:01.85 | |
12 | 255 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:03.63 | |
13 | 220 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:03.81 | |
14 | 156 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 1:03.83 | |
15 | 344 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:05.41 | |
16 | 227 | Nissen Jacob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:07.05 | |
17 | 68 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 1:07.38 | |
18 | 155 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:08.53 | |
19 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 1:08.54 | |
20 | 280 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:09.15 | |
21 | 329 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:10.02 | |
22 | 161 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:10.50 | |
23 | 283 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:10.64 | |
24 | 266 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:10.69 | |
25 | 163 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:11.27 | |
26 | 247 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:12.55 | |
27 | 38 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:12.91 | |
28 | 286 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:13.72 | |
29 | 285 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:14.27 | |
30 | 3 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:14.84 | |
31 | 267 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:15.30 | EFT |
32 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 1:16.62 | |
33 | 131 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:16.90 | |
34 | 287 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:17.06 | |
35 | 107 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 1:17.11 | |
36 | 135 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:17.36 | |
37 | 271 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:17.71 | |
38 | 172 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:19.53 | |
39 | 352 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:19.89 | |
40 | 124 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:20.29 | |
41 | 350 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:20.76 | |
42 | 362 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:26.00 | |
43 | 42 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:33.04 | |
44 | 368 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:34.47 | |
45 | 31 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:48.47 | |
46 | 34 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:50.81 | |
47 | 21 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 2:04.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 23, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:02.98 | |
2 | 162 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:03.47 | |
3 | 190 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:06.31 | |
4 | 245 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 25 m | 1:06.38 | |
5 | 182 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:06.53 | |
6 | 130 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.83 | |
7 | 387 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:12.01 | |
8 | 126 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:12.54 | |
9 | 39 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:12.67 | |
10 | 391 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:13.11 | |
11 | 196 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:13.22 | |
12 | 272 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:13.76 | |
13 | 110 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:14.80 | |
14 | 60 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:14.83 | |
15 | 381 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.04 | |
16 | 219 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:15.61 | |
17 | 175 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:16.00 | |
18 | 284 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:16.11 | |
19 | 143 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:16.33 | |
20 | 22 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:16.43 | |
21 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 1:17.56 | |
22 | 15 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:19.50 | |
23 | 188 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:19.75 | |
24 | 225 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:20.37 | |
25 | 270 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:20.53 | |
26 | 268 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:21.09 | |
27 | 137 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:23.29 | |
28 | 319 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:23.59 | |
29 | 116 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:23.66 | |
30 | 342 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:23.98 | |
31 | 19 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 1:24.95 | |
32 | 134 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:25.60 | |
33 | 103 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:26.94 | |
34 | 311 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:29.73 | |
35 | 52 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:36.18 | |
36 | 358 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:30.01 | |
37 | 374 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 2:40.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:15.04 | |
2 | 117 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:30.42 | |
3 | 61 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:32.87 | |
4 | 201 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:36.48 | |
5 | 150 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:36.54 | |
6 | 260 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:37.65 | |
7 | 139 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:38.24 | |
8 | 69 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 2:48.65 | |
9 | 144 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:50.87 | |
10 | 11 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:51.93 | |
11 | 125 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 2:59.17 | |
12 | 313 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 3:00.05 | |
13 | 35 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 3:01.92 | EFT |
14 | 281 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 3:01.99 | |
15 | 53 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 3:02.30 | |
16 | 193 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:02.84 | |
17 | 353 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 3:03.80 | |
18 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 3:04.04 | |
19 | 318 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:09.78 | |
20 | 55 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 3:10.10 | |
21 | 269 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 3:14.09 | |
22 | 118 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 3:16.82 | |
23 | 304 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 3:24.84 | |
24 | 185 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 3:29.90 | |
25 | 273 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 3:31.58 | |
26 | 310 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 3:36.43 | |
27 | 31 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 3:45.45 | |
28 | 36 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 3:46.81 | |
29 | 274 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 3:56.65 | |
30 | 56 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 3:58.08 | |
31 | 305 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 4:20.00 | ||
32 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 4:21.54 | |
33 | 277 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:00 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
Heatbegrænsning: Højst 8 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:33.13 | |
2 | 276 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:33.19 | |
3 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:42.25 | |
4 | 180 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:50.05 | |
5 | 123 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:51.33 | |
6 | 111 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:51.58 | |
7 | 216 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:52.27 | |
8 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:59.95 | |
9 | 160 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:01.82 | |
10 | 40 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 3:01.90 | |
11 | 320 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 3:05.32 | |
12 | 29 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 3:09.60 | |
13 | 382 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 3:10.01 | |
14 | 278 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 3:10.39 | |
15 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 3:12.35 | |
16 | 369 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:14.26 | |
17 | 23 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 3:16.38 | |
18 | 102 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 3:17.71 | |
19 | 106 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 3:24.26 | |
20 | 41 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 3:24.61 | |
21 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 3:27.25 | |
22 | 46 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 3:29.94 | |
23 | 388 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 3:37.94 | |
24 | 50 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 3:46.68 | |
25 | 27 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:54.60 | |
26 | 96 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 25 m | 4:03.20 | |
27 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 4:07.37 | |
28 | 235 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 4:12.00 | |
29 | 25 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:13.73 | |
30 | 385 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 4:17.01 | |
31 | 230 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | 4:20.00 | |
32 | 291 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 4:20.00 | ||
33 | 26 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 4:22.25 | ||
34 | 373 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 4:40.01 | |
35 | 314 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 4:45.00 | ||
36 | 371 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 4:45.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 57.89 | |
2 | 64 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 58.71 | |
3 | 158 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 59.72 | |
4 | 113 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 59.88 | |
5 | 233 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:00.65 | |
6 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 1:03.51 | |
7 | 207 | Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:04.32 | |
8 | 217 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:04.43 | |
9 | 105 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:04.47 | |
10 | 227 | Nissen Jacob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:05.20 | |
11 | 205 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:05.96 | |
12 | 386 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 1:06.38 | |
13 | 62 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 1:08.15 | |
14 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:08.90 | |
15 | 247 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:09.62 | |
16 | 352 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:09.89 | |
17 | 124 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:10.24 | |
18 | 317 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:10.58 | |
19 | 114 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:10.77 | |
20 | 13 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 1:11.79 | |
21 | 266 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:12.15 | |
22 | 329 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:12.40 | |
23 | 280 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:12.41 | |
24 | 286 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:12.45 | |
25 | 121 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:12.59 | |
26 | 267 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:13.57 | EFT |
27 | 271 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:14.16 | |
28 | 299 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:14.31 | |
29 | 20 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:15.03 | |
30 | 355 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:17.11 | |
31 | 135 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:17.57 | |
32 | 275 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:17.66 | |
33 | 263 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:17.92 | |
34 | 172 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:19.10 | |
35 | 287 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:19.27 | |
36 | 405 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:20.11 | EFT |
37 | 366 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:21.56 | |
38 | 380 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:22.04 | |
39 | 54 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:22.28 | |
40 | 42 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:23.80 | |
41 | 90 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:24.43 | |
42 | 354 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:27.06 | |
43 | 228 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:27.42 | |
44 | 55 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:28.23 | |
45 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:28.61 | |
46 | 183 | Chappell Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:31.91 | |
47 | 297 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 1:33.40 | |
48 | 400 | Svensson Linus | 2002 | SK STIMMET | AT9902 | 25 m | 1:35.12 | |
49 | 229 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:36.88 | |
50 | 396 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 1:38.43 | |
51 | 78 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:40.69 | |
52 | 32 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:41.39 | |
53 | 236 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:42.83 | |
54 | 202 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 1:43.15 | |
55 | 257 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:43.62 | |
56 | 306 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 1:43.76 | ||
57 | 100 | Skandov Klaes | 2003 | HELSINGE | 0373AM | 25 m | 1:44.10 | |
58 | 14 | Thomsen David | 2003 | FR.SUND | 0393AN | 25 m | 1:44.25 | |
59 | 210 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:44.53 | |
60 | 223 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:46.47 | |
61 | 176 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | 1:47.26 | ||
62 | 2 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:47.48 | |
63 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 1:48.15 | |
64 | 211 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:56.44 | |
65 | 356 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 1:57.01 | |
66 | 345 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 2:20.01 | |
67 | 370 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:40.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:02.91 | |
2 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:04.71 | |
3 | 195 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:05.17 | |
4 | 256 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:05.23 | |
5 | 245 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 25 m | 1:06.73 | |
6 | 181 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:06.91 | |
7 | 120 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:07.57 | |
8 | 145 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:08.66 | |
9 | 209 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:09.41 | |
10 | 239 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:10.02 | |
11 | 272 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:10.85 | |
12 | 154 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:11.68 | |
13 | 408 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:12.74 | EFT |
14 | 151 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:13.11 | |
15 | 127 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:13.73 | |
16 | 67 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 50 m | 1:14.19 | |
17 | 119 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:14.26 | |
18 | 270 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:14.30 | |
19 | 22 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:14.70 | |
20 | 15 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:14.80 | |
21 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:15.33 | |
22 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 1:15.48 | |
23 | 391 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:16.72 | |
24 | 136 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:17.21 | |
25 | 407 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:17.22 | EFT |
26 | 116 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:17.40 | |
27 | 300 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:18.11 | |
28 | 316 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:18.30 | |
29 | 311 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:18.98 | |
30 | 194 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:19.87 | |
31 | 189 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:20.18 | |
32 | 249 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:20.18 | |
33 | 381 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:20.32 | |
34 | 284 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:20.42 | |
35 | 112 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:20.43 | |
36 | 103 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:20.94 | |
37 | 222 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:21.50 | |
38 | 39 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:21.58 | |
39 | 219 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:21.70 | |
40 | 315 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:22.46 | |
41 | 264 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:22.60 | |
42 | 48 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:25.25 | |
43 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 1:26.82 | |
44 | 312 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:27.65 | |
45 | 133 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:30.96 | |
46 | 33 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:33.20 | |
47 | 50 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 1:33.50 | |
48 | 77 | Balbi Laura | 2003 | HELSINGE | 0304AY | 25 m | 1:34.25 | |
49 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:34.98 | |
50 | 79 | Antonisen Emma | 2002 | HELSINGE | 0282AW | 25 m | 1:36.12 | |
51 | 251 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:36.23 | |
52 | 302 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:39.14 | |
53 | 394 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:40.55 | |
54 | 307 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:43.15 | |
55 | 94 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:44.91 | |
56 | 203 | Hvolby Alberte Enggard | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:45.00 | |
57 | 191 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:46.12 | |
58 | 358 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:49.51 | |
59 | 301 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:49.77 | |
60 | 379 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:50.98 | |
61 | 265 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 1:53.74 | |
62 | 235 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:55.00 | |
63 | 240 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:55.00 | |
64 | 243 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:55.00 | |
65 | 262 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:55.00 | |
66 | 291 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 1:55.00 | ||
67 | 258 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:55.35 | |
68 | 374 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 2:00.35 | |
69 | 314 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:12.11 | ||
70 | 361 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:13.71 | |
71 | 231 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | 2:24.32 | ||
72 | 383 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:40.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 25.62 | |
2 | 224 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 25.97 | |
3 | 187 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 26.49 | |
4 | 128 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 26.65 | |
5 | 141 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 27.37 | |
6 | 214 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 27.41 | |
7 | 105 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 27.59 | |
8 | 8 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 28.20 | |
9 | 344 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 28.63 | |
10 | 156 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 29.89 | |
11 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 29.94 | |
12 | 38 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 30.01 | |
13 | 117 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 30.04 | |
14 | 68 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 30.24 | |
15 | 364 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 30.91 | |
16 | 155 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 31.23 | |
17 | 131 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 31.48 | |
18 | 283 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 32.44 | |
19 | 163 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 32.79 | |
20 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 33.13 | |
21 | 3 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 33.32 | |
22 | 172 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 33.43 | |
23 | 350 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 34.40 | EFT |
24 | 115 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 34.89 | |
25 | 277 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 35.86 | |
26 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 37.36 | |
27 | 30 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 38.61 | |
28 | 42 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 40.10 | |
29 | 274 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 40.34 | |
30 | 400 | Svensson Linus | 2002 | SK STIMMET | AT9902 | 25 m | 40.78 | |
31 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 40.98 | |
32 | 125 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 41.12 | |
33 | 346 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 41.30 | |
34 | 242 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 42.95 | |
35 | 34 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 44.62 | |
36 | 210 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 45.06 | |
37 | 246 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 46.86 | |
38 | 310 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 47.64 | |
39 | 199 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 49.21 | |
40 | 198 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 49.53 | |
41 | 293 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 50.72 | |
42 | 236 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 55.00 | |
43 | 21 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 56.42 | |
44 | 365 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:10.01 | ||
45 | 74 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | ||
46 | 82 | Floris Tino | 1998 | HELSINGE | 9883AR | 25 m | ||
47 | 157 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 29, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 29.20 | |
2 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 30.43 | |
3 | 120 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 30.48 | |
4 | 276 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 30.55 | |
5 | 130 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 30.87 | |
6 | 110 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 31.33 | |
7 | 65 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 31.70 | |
8 | 126 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 31.91 | |
9 | 268 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 32.50 | |
10 | 127 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 32.63 | |
11 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 32.78 | |
12 | 60 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 33.11 | |
13 | 175 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 33.12 | |
14 | 111 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 33.20 | |
15 | 19 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | 33.68 | |
16 | 196 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 33.96 | |
17 | 349 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 34.01 | |
18 | 134 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 34.33 | |
19 | 129 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 34.35 | |
20 | 319 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 34.40 | |
21 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 34.71 | |
22 | 122 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 34.80 | |
23 | 377 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 34.99 | |
24 | 188 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 35.87 | |
25 | 378 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 35.95 | |
26 | 194 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 36.48 | |
27 | 29 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 36.72 | |
28 | 225 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 36.86 | |
29 | 136 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 37.02 | |
30 | 109 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 37.97 | |
31 | 342 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 38.41 | |
32 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 40.27 | |
33 | 294 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 40.84 | |
34 | 315 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 41.07 | |
35 | 179 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 44.53 | |
36 | 45 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 44.75 | |
37 | 308 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 45.48 | |
38 | 101 | Thorsen Katrine Voss | 2002 | HELSINGE | 0202AZ | 25 m | 45.96 | |
39 | 208 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 47.80 | |
40 | 301 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 53.11 | |
41 | 251 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 54.83 | |
42 | 178 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 55.00 | |
43 | 363 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 55.01 | |
44 | 262 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 56.34 | |
45 | 248 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 25 m | 1:08.49 | ||
46 | 25 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | ||
47 | 26 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
48 | 28 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
Heatbegrænsning: Højst 12 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 232 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 1:47.43 | |
2 | 254 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:49.32 | |
3 | 201 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 1:54.85 | |
4 | 252 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:56.25 | |
5 | 63 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:56.83 | |
6 | 218 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:57.01 | |
7 | 233 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:59.13 | |
8 | 206 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:59.15 | |
9 | 220 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:00.79 | |
10 | 255 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:01.59 | |
11 | 386 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 2:02.07 | |
12 | 80 | Christensen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 2:02.48 | |
13 | 113 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:02.86 | |
14 | 260 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:03.86 | |
15 | 121 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 2:04.50 | |
16 | 207 | Jørgensen Jonas | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:04.62 | |
17 | 192 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:05.52 | |
18 | 217 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:07.36 | |
19 | 173 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:07.53 | |
20 | 227 | Nissen Jacob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:09.47 | |
21 | 329 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:11.93 | |
22 | 269 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:12.02 | |
23 | 395 | Johansson Robin | 2000 | SK STIMMET | AC7100 | 25 m | 2:12.98 | |
24 | 98 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 2:13.29 | |
25 | 95 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 2:13.42 | |
26 | 205 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:14.01 | |
27 | 283 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:15.21 | |
28 | 161 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:17.58 | |
29 | 20 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:17.66 | |
30 | 11 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:18.00 | |
31 | 54 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:18.52 | |
32 | 367 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 2:18.95 | |
33 | 287 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:19.16 | |
34 | 281 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:19.23 | |
35 | 285 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:20.25 | |
36 | 286 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 2:20.43 | |
37 | 135 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:23.01 | |
38 | 261 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:23.79 | |
39 | 267 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:24.04 | |
40 | 318 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:28.99 | |
41 | 317 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 2:29.44 | |
42 | 347 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:31.14 | |
43 | 355 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:32.14 | |
44 | 142 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:33.11 | |
45 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:33.82 | |
46 | 263 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:34.39 | |
47 | 193 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 2:34.46 | |
48 | 275 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:34.80 | |
49 | 53 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 2:36.58 | |
50 | 353 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:41.01 | |
51 | 380 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 2:43.96 | |
52 | 184 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:45.59 | |
53 | 368 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 2:49.75 | |
54 | 36 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 2:59.37 | |
55 | 32 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 3:03.70 | |
56 | 396 | Johansson Simon | 2003 | SK STIMMET | AA9903 | 25 m | 3:11.42 | |
57 | 229 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 3:14.71 | |
58 | 211 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 3:36.42 | |
59 | 306 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | 3:37.00 | ||
60 | 345 | Albrektsen Linus | 2006 | HILLERØD | 0699AC | 25 m | 4:25.01 | |
61 | 279 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | ||
62 | 362 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Heatbegrænsning: Højst 12 heat |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:59.30 | |
2 | 259 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 2:04.19 | |
3 | 256 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:06.37 | |
4 | 253 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:07.01 | |
5 | 186 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:08.05 | |
6 | 190 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:09.25 | |
7 | 278 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:10.39 | |
8 | 145 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:10.70 | |
9 | 162 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:11.78 | |
10 | 209 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:11.88 | |
11 | 59 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 2:12.39 | |
12 | 171 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:12.83 | |
13 | 239 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:13.16 | |
14 | 268 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:16.07 | |
15 | 234 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:16.53 | |
16 | 102 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:16.63 | |
17 | 270 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:16.88 | |
18 | 407 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:16.92 | EFT |
19 | 51 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:18.21 | |
20 | 272 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:19.42 | |
21 | 382 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:19.98 | |
22 | 40 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:20.48 | |
23 | 70 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 2:22.03 | |
24 | 391 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 2:23.20 | |
25 | 284 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:23.68 | |
26 | 112 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:23.96 | |
27 | 143 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 2:24.91 | |
28 | 300 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:25.85 | |
29 | 377 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:25.89 | |
30 | 129 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 2:25.92 | |
31 | 392 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:26.08 | |
32 | 188 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:27.79 | |
33 | 47 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:27.93 | |
34 | 216 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:28.29 | |
35 | 175 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:29.46 | |
36 | 378 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 2:31.12 | |
37 | 85 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 2:31.26 | |
38 | 154 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:33.35 | |
39 | 264 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:33.94 | |
40 | 52 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 2:33.97 | |
41 | 48 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 2:35.15 | |
42 | 406 | Burmeister Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:36.03 | EFT |
43 | 225 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:38.51 | |
44 | 189 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:42.78 | |
45 | 179 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:45.43 | |
46 | 24 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 2:47.27 | |
47 | 249 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:50.42 | |
48 | 96 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 0258AS | 50 m | 2:55.15 | |
49 | 360 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 2:57.09 | |
50 | 302 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 3:03.83 | |
51 | 191 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 3:17.21 | |
52 | 258 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:40.00 | |
53 | 230 | Olsen Clara Guldager | 2004 | KVIK | 0434AQ | 25 m | 4:10.00 | |
54 | 379 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 4:30.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 32, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:04.44 | |
2 | 150 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:05.42 | |
3 | 344 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:05.74 | |
4 | 128 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 1:05.87 | |
5 | 71 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:05.90 | |
6 | 117 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:06.37 | |
7 | 141 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:06.88 | |
8 | 157 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:06.98 | |
9 | 37 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:07.06 | |
10 | 124 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:07.12 | |
11 | 364 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:09.49 | |
12 | 139 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:09.74 | |
13 | 61 | Neldeberg Frederik J. | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:09.86 | |
14 | 11 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:10.28 | |
15 | 298 | Grandahl Mark | 1991 | VÆRLØSE | 9115AD | 25 m | 1:10.66 | |
16 | 280 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:10.82 | |
17 | 3 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 1:12.03 | |
18 | 271 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:12.25 | |
19 | 299 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:12.80 | |
20 | 266 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:13.11 | |
21 | 107 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:13.40 | |
22 | 279 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:13.61 | |
23 | 285 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:13.88 | |
24 | 114 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:14.31 | |
25 | 367 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:14.39 | |
26 | 54 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:14.92 | |
27 | 163 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:15.56 | |
28 | 142 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:16.05 | |
29 | 55 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:16.57 | |
30 | 352 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:17.07 | |
31 | 313 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:17.33 | |
32 | 155 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:17.71 | |
33 | 115 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:18.55 | |
34 | 350 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:19.54 | EFT |
35 | 13 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 1:19.97 | |
36 | 384 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:20.01 | |
37 | 250 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:20.47 | |
38 | 398 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | AF5902 | 25 m | 1:20.68 | |
39 | 193 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:20.71 | |
40 | 228 | Nygaard Andreas Zastrow | 2003 | KVIK | 0377AB | 25 m | 1:25.22 | |
41 | 185 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:25.50 | |
42 | 42 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:25.71 | |
43 | 273 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:26.21 | |
44 | 274 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:28.45 | |
45 | 362 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:28.95 | |
46 | 30 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:29.43 | |
47 | 183 | Chappell Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:29.91 | |
48 | 297 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 1:30.00 | |
49 | 90 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:30.21 | |
50 | 75 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 25 m | 1:33.23 | ||
51 | 354 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:33.93 | |
52 | 242 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 1:39.05 | |
53 | 34 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 1:40.17 | |
54 | 389 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:42.62 | |
55 | 202 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 1:42.88 | |
56 | 14 | Thomsen David | 2003 | FR.SUND | 0393AN | 25 m | 1:43.65 | |
57 | 236 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:44.26 | |
58 | 56 | Stri William Scherling De | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:44.98 | |
59 | 293 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 1:45.49 | |
60 | 100 | Skandov Klaes | 2003 | HELSINGE | 0373AM | 25 m | 1:45.83 | |
61 | 246 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:46.36 | |
62 | 304 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:46.36 | |
63 | 198 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:47.28 | |
64 | 2 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:48.54 | |
65 | 223 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:48.65 | |
66 | 176 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | 1:49.19 | ||
67 | 257 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:49.74 | |
68 | 199 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:50.49 | |
69 | 401 | Szczesniak Michal | 2002 | SK STIMMET | AD9902 | 25 m | 1:51.94 | |
70 | 348 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 1:57.01 | |
71 | 305 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | 2:10.00 | ||
72 | 365 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:30.01 | ||
73 | 370 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:45.01 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Schütt Ida | 1996 | KVIK | 9642AI | 25 m | 1:02.83 | |
2 | 226 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:04.42 | |
3 | 195 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:07.26 | |
4 | 181 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:09.23 | |
5 | 276 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 1:09.93 | |
6 | 387 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:10.80 | |
7 | 349 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 1:11.96 | |
8 | 130 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:12.64 | |
9 | 111 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:13.88 | |
10 | 122 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:14.40 | |
11 | 110 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:14.57 | |
12 | 119 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:14.75 | |
13 | 375 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 1:14.89 | |
14 | 180 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:15.02 | |
15 | 216 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:15.89 | |
16 | 390 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 1:16.37 | |
17 | 320 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:16.70 | |
18 | 60 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:17.03 | |
19 | 116 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:17.06 | |
20 | 381 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:17.06 | |
21 | 399 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 1:17.34 | |
22 | 219 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:17.59 | |
23 | 143 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:17.79 | |
24 | 154 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:18.01 | |
25 | 129 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:18.68 | |
26 | 123 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:19.77 | |
27 | 24 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:21.39 | |
28 | 311 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:21.93 | |
29 | 393 | Baltzarsson Therese | 2001 | SK STIMMET | AE5201 | 25 m | 1:22.27 | |
30 | 408 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:22.34 | EFT |
31 | 316 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:22.64 | |
32 | 222 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:23.45 | |
33 | 89 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | 1:23.62 | |
34 | 342 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:23.92 | |
35 | 179 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:24.05 | |
36 | 109 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:24.23 | |
37 | 312 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:24.48 | |
38 | 23 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:24.57 | |
39 | 369 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:25.39 | |
40 | 402 | Volmberg Hilja | 2003 | SK STIMMET | AN7803 | 25 m | 1:26.62 | |
41 | 67 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 1:27.93 | |
42 | 85 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:28.85 | |
43 | 33 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:29.04 | |
44 | 241 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:31.50 | |
45 | 388 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:31.51 | |
46 | 397 | Ottosson Annie | 2002 | SK STIMMET | AT8802 | 25 m | 1:33.64 | |
47 | 294 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:33.66 | |
48 | 45 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:36.54 | |
49 | 28 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:36.96 | |
50 | 50 | Niels Cathrine Østergaard | 2004 | GLADSAXE | 0494AL | 25 m | 1:39.33 | |
51 | 27 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:41.08 | |
52 | 25 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:41.13 | |
53 | 308 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:41.59 | |
54 | 394 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:43.48 | |
55 | 46 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:44.89 | |
56 | 307 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:45.58 | |
57 | 178 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:45.62 | |
58 | 94 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:46.21 | |
59 | 208 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:46.77 | |
60 | 258 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:46.96 | |
61 | 243 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:50.92 | |
62 | 240 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:51.83 | |
63 | 372 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:55.28 | |
64 | 385 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 0482AS | 25 m | 1:57.22 | |
65 | 262 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 2:02.00 | |
66 | 265 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 2:02.88 | |
67 | 361 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:06.12 | |
68 | 371 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:19.16 | |
69 | 358 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:20.01 | |
70 | 363 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 2:20.01 | |
71 | 373 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:20.01 | |
72 | 374 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 2:20.01 | |
73 | 213 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
74 | 19 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 25 m | ||
75 | 22 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | ||
76 | 26 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | |||
77 | 160 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | ||
78 | 251 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Kvik 1. Mix 1 | 1994 | KVIK | 25 m | 1:38.00 | ||
2 | 165 | Kvik 1. Mix 2 | 1994 | KVIK | 25 m | 1:42.00 | ||
3 | 166 | Kvik 2. Mix 1 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:45.00 | ||
4 | 330 | Hils 1 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 1:46.01 | ||
5 | 58 | Mix 1 Helsinge | 1997 | HELSINGE | 25 m | 1:47.00 | ||
6 | 334 | Hils 2 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 1:50.01 | ||
7 | 288 | Sigma Mix 1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 1:52.00 | ||
8 | 403 | SK Stimmet Mix 1 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 1:53.00 | ||
9 | 335 | Hils 3 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 1:54.01 | ||
10 | 167 | Kvik 2. Mix 2 | 2000 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
11 | 66 | Mix 2 Helsinge | 1997 | HELSINGE | 25 m | 1:56.00 | ||
12 | 289 | Sigma Mix 2 | 2001 | SIGMA | 25 m | 1:56.00 | ||
13 | 290 | Sigma Mix 3 | 2001 | SIGMA | 25 m | 1:58.00 | ||
14 | 336 | Hils 4 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 1:58.01 | ||
15 | 337 | Hils 5 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:04.01 | ||
16 | 168 | Kvik 2. Mix 3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
17 | 404 | SK Stimmet Mix 2 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 2:05.00 | ||
18 | 338 | Hils 6 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
19 | 339 | Hils 7 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:14.01 | ||
20 | 324 | Vsk Mix 1 | 1991 | VÆRLØSE | 25 m | 2:15.00 | ||
21 | 325 | Vsk Mix 2 | 1991 | VÆRLØSE | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 18 | Fsk Devilmix 3 | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:21.35 | ||
23 | 72 | Mix 3 Helsinge | 2003 | HELSINGE | 25 m | 2:26.00 | ||
24 | 340 | Hils 8 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:26.01 | ||
25 | 326 | Vsk Mix 3 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:30.00 | ||
26 | 341 | Hils 9 | 1998 | HILLERØD | 25 m | 2:36.01 | ||
27 | 169 | Kvik 3. Mix 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:36.17 | ||
28 | 170 | Kvik 3. Mix 2 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:38.89 | ||
29 | 327 | Vsk Mix 4 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
30 | 328 | Vsk Mix 5 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 06 november 2015 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:01 |