Program for GTI Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Wedekind Timon | 1996 | GLADSAXE | 9633AB | 25 m | 2:17.24 | |
2 | 279 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:18.72 | |
3 | 439 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:24.56 | |
4 | 433 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:25.89 | |
5 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:30.62 | |
6 | 11 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:33.20 | |
7 | 559 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:34.53 | |
8 | 449 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:38.28 | |
9 | 254 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 2:40.49 | |
10 | 329 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 2:44.09 | |
11 | 357 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:44.31 | |
12 | 568 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:44.53 | |
13 | 563 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:47.87 | |
14 | 125 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:55.42 | |
15 | 68 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 2:55.45 | |
16 | 41 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:56.27 | |
17 | 178 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:57.12 | |
18 | 550 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 3:00.60 | |
19 | 407 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 3:00.76 | |
20 | 549 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 3:01.27 | |
21 | 15 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 3:04.12 | |
22 | 43 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:04.84 | |
23 | 408 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:12.71 | |
24 | 146 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 3:20.26 | |
25 | 578 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:20.32 | |
26 | 206 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 3:22.55 | |
27 | 211 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 3:35.78 | |
28 | 27 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 3:37.36 | |
29 | 412 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 3:39.75 | |
30 | 207 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 3:40.19 | |
31 | 161 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:40.81 | |
32 | 7 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 3:40.85 | |
33 | 411 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 3:42.65 | |
34 | 2 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 25 m | 3:49.23 | |
35 | 468 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:53.35 | |
36 | 236 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 3:54.93 | |
37 | 208 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 3:56.65 | |
38 | 205 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 3:58.40 | |
39 | 22 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 3:58.98 | |
40 | 458 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 4:03.25 | |
41 | 467 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 4:37.79 | |
42 | 32 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | ||
43 | 135 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | GTI | 0607AJ | 25 m | ||
44 | 588 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:29.67 | |
2 | 285 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:33.39 | |
3 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:41.48 | |
4 | 473 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:44.00 | |
5 | 62 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:44.19 | |
6 | 54 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:46.49 | |
7 | 351 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 2:46.49 | |
8 | 18 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 2:47.25 | |
9 | 461 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:48.99 | |
10 | 61 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:49.02 | |
11 | 460 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:51.70 | |
12 | 47 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:57.67 | |
13 | 67 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:59.88 | |
14 | 34 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 2:59.98 | |
15 | 555 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 3:00.31 | |
16 | 358 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:00.59 | |
17 | 25 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 3:01.45 | |
18 | 423 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:01.47 | |
19 | 552 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 3:04.18 | |
20 | 556 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 3:07.73 | |
21 | 522 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 3:08.96 | |
22 | 119 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 3:09.08 | |
23 | 73 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 3:09.41 | |
24 | 93 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 3:10.00 | |
25 | 78 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 3:10.51 | |
26 | 44 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 3:13.40 | |
27 | 116 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 3:14.22 | |
28 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:16.72 | |
29 | 12 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 3:18.96 | |
30 | 33 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 3:19.33 | |
31 | 36 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:24.20 | |
32 | 528 | Kamper-Johnson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 3:29.53 | |
33 | 526 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 3:29.72 | |
34 | 532 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 3:30.60 | |
35 | 3 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 3:30.84 | |
36 | 493 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:35.26 | |
37 | 424 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:38.43 | |
38 | 573 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 3:39.39 | |
39 | 512 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:39.58 | |
40 | 570 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 3:40.00 | |
41 | 569 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 3:41.76 | |
42 | 475 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:48.34 | |
43 | 514 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 3:48.83 | |
44 | 465 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:54.65 | |
45 | 517 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 3:58.54 | |
46 | 472 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 4:01.13 | |
47 | 231 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 4:01.84 | |
48 | 344 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 4:03.76 | |
49 | 477 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 4:12.35 | |
50 | 430 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 4:13.68 | |
51 | 160 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | ||
52 | 457 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | ||
53 | 506 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | ||
54 | 583 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Jensen Anders | 1987 | VAT CPH-MK | 8709AA | 25 m | 52.82 | |
2 | 305 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 55.35 | |
3 | 307 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 57.11 | |
4 | 272 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 58.88 | |
5 | 309 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 59.46 | |
6 | 450 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 59.94 | |
7 | 259 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:01.11 | |
8 | 113 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:01.48 | |
9 | 379 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:01.52 | |
10 | 304 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:01.62 | |
11 | 294 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:01.65 | |
12 | 111 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:02.36 | |
13 | 349 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:02.39 | |
14 | 565 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:02.45 | |
15 | 114 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:02.91 | |
16 | 384 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 1:03.19 | |
17 | 301 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:03.62 | |
18 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:03.73 | |
19 | 59 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:04.49 | |
20 | 280 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:04.54 | |
21 | 264 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:05.20 | |
22 | 551 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:05.40 | |
23 | 568 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:05.57 | |
24 | 66 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 1:05.65 | |
25 | 37 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:07.28 | |
26 | 63 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:08.53 | |
27 | 118 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:08.61 | |
28 | 371 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:09.00 | |
29 | 553 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:09.82 | |
30 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:09.96 | |
31 | 547 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:10.09 | |
32 | 72 | Bugge August | 2000 | VAT CPH-MK | 0091AI | 25 m | 1:10.22 | |
33 | 131 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:10.51 | |
34 | 11 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:11.35 | |
35 | 60 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:11.63 | |
36 | 5 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:13.36 | |
37 | 124 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:13.59 | |
38 | 563 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:13.84 | |
39 | 523 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:14.01 | |
40 | 352 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:14.08 | |
41 | 86 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:15.00 | |
42 | 382 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:15.46 | |
43 | 104 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:16.01 | |
44 | 409 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:16.50 | |
45 | 354 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:17.60 | |
46 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:17.75 | |
47 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:18.11 | |
48 | 527 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:18.16 | |
49 | 194 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:19.25 | |
50 | 406 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:19.29 | |
51 | 221 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:19.49 | |
52 | 414 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:19.79 | |
53 | 222 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:20.34 | |
54 | 70 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:20.62 | |
55 | 564 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:21.71 | |
56 | 42 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:22.04 | |
57 | 29 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:22.13 | |
58 | 123 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:22.44 | |
59 | 368 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:22.56 | |
60 | 470 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:22.73 | |
61 | 580 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:23.10 | |
62 | 577 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:23.62 | |
63 | 76 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:23.64 | |
64 | 540 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:24.03 | |
65 | 364 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:24.24 | |
66 | 20 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:24.40 | |
67 | 485 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:25.08 | |
68 | 452 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:25.27 | |
69 | 505 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:25.71 | |
70 | 182 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:25.88 | |
71 | 509 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:26.13 | |
72 | 531 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 1:27.02 | |
73 | 520 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:27.18 | |
74 | 21 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:28.35 | |
75 | 486 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 1:28.60 | |
76 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:29.67 | |
77 | 524 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 1:30.23 | |
78 | 28 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:32.51 | |
79 | 393 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:32.76 | |
80 | 397 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:33.37 | |
81 | 178 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:34.34 | |
82 | 173 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 1:37.81 | |
83 | 168 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:39.89 | |
84 | 83 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:40.00 | |
85 | 84 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:40.00 | |
86 | 466 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:40.95 | |
87 | 213 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:41.07 | |
88 | 437 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:41.56 | |
89 | 483 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:41.87 | |
90 | 588 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:42.01 | |
91 | 507 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 1:42.85 | |
92 | 212 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:43.29 | |
93 | 471 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:43.47 | |
94 | 156 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:44.45 | |
95 | 151 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:45.32 | |
96 | 136 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:45.43 | |
97 | 431 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:45.77 | |
98 | 334 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 1:48.80 | |
99 | 215 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:49.42 | |
100 | 166 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:51.10 | |
101 | 217 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:52.03 | |
102 | 91 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:55.00 | |
103 | 587 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:56.77 | |
104 | 137 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:56.86 | |
105 | 172 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 1:56.90 | |
106 | 219 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 1:57.37 | |
107 | 216 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 2:00.21 | |
108 | 218 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 2:06.91 | |
109 | 147 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 2:08.56 | |
110 | 144 | Hansen Asger Noah Grænge | 2006 | GTI | 0673AI | 25 m | 2:16.38 | |
111 | 162 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | ||
112 | 239 | Schnabelrauch Victor | 2003 | STT | 25 m | |||
113 | 592 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 59.41 | |
2 | 308 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:02.54 | |
3 | 310 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:02.99 | |
4 | 538 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 1:06.37 | |
5 | 339 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:06.67 | |
6 | 109 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:06.88 | |
7 | 265 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 1:07.46 | |
8 | 306 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:07.75 | |
9 | 266 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:07.94 | |
10 | 276 | Olsen Eva | 2000 | GLADSAXE | 0094AM | 25 m | 1:08.33 | |
11 | 64 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:08.38 | |
12 | 350 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:08.55 | |
13 | 268 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:08.65 | |
14 | 311 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:08.79 | |
15 | 302 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:08.86 | |
16 | 463 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:09.03 | |
17 | 529 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 1:09.06 | |
18 | 562 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:09.23 | |
19 | 359 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:09.45 | |
20 | 287 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:10.01 | |
21 | 251 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:10.20 | |
22 | 324 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH-MK | 9962AQ | 25 m | 1:10.25 | |
23 | 533 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:10.44 | |
24 | 115 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:10.46 | |
25 | 107 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 1:10.56 | |
26 | 558 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:10.87 | |
27 | 112 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:13.51 | |
28 | 375 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:13.53 | |
29 | 55 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 1:15.57 | |
30 | 418 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:16.44 | |
31 | 554 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:16.55 | |
32 | 386 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:16.69 | |
33 | 105 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:17.20 | |
34 | 97 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:17.62 | |
35 | 340 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:17.84 | |
36 | 46 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:17.91 | |
37 | 67 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:17.94 | |
38 | 128 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:18.47 | |
39 | 566 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:18.59 | |
40 | 392 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:19.29 | |
41 | 530 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | BU9601 | 25 m | 1:19.29 | |
42 | 377 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 25 m | 1:19.42 | |
43 | 65 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:19.48 | |
44 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:19.52 | |
45 | 535 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:19.59 | |
46 | 422 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:19.65 | |
47 | 4 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:19.84 | |
48 | 385 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:19.98 | |
49 | 58 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:20.78 | |
50 | 13 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:20.91 | |
51 | 534 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:21.44 | |
52 | 35 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:22.14 | |
53 | 419 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:23.09 | |
54 | 492 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:23.49 | |
55 | 416 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:24.17 | |
56 | 353 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:24.29 | |
57 | 376 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:25.01 | |
58 | 356 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:25.71 | |
59 | 537 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:25.78 | |
60 | 495 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:27.15 | |
61 | 129 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:27.53 | |
62 | 389 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:27.70 | |
63 | 525 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:29.20 | |
64 | 191 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:30.11 | |
65 | 95 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:30.20 | |
66 | 341 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:30.62 | |
67 | 199 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:30.97 | |
68 | 348 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:31.51 | |
69 | 23 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:33.09 | |
70 | 187 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:33.16 | |
71 | 513 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:33.33 | |
72 | 98 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:34.33 | |
73 | 175 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:36.09 | |
74 | 141 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:36.17 | |
75 | 574 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:36.65 | |
76 | 521 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:36.70 | |
77 | 398 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:37.66 | |
78 | 8 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:38.58 | |
79 | 192 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:39.30 | |
80 | 74 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:40.79 | |
81 | 516 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:41.06 | |
82 | 203 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 1:42.75 | |
83 | 238 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 0258AW | 25 m | 1:43.51 | |
84 | 177 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:45.48 | |
85 | 454 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:45.85 | |
86 | 347 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:46.61 | |
87 | 469 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:46.66 | |
88 | 472 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:47.43 | |
89 | 81 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:48.71 | |
90 | 153 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:48.87 | |
91 | 440 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:48.97 | |
92 | 517 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:48.98 | |
93 | 582 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:50.23 | |
94 | 426 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:50.30 | |
95 | 435 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:51.29 | |
96 | 198 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:52.12 | |
97 | 148 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:52.72 | |
98 | 167 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:52.79 | |
99 | 133 | Andersen Alma Høj | 2007 | GTI | 0722AH | 25 m | 1:53.86 | |
100 | 96 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:55.00 | |
101 | 234 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:57.59 | |
102 | 75 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 2:00.00 | |
103 | 82 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:00.00 | |
104 | 87 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:00.00 | |
105 | 92 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 2:03.36 | |
106 | 170 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 2:03.57 | |
107 | 584 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 2:05.90 | |
108 | 140 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 2:08.35 | |
109 | 585 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:17.46 | |
110 | 150 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | GTI | 0626AK | 25 m | 2:17.99 | |
111 | 134 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | ||
112 | 152 | Lang Liva Josephine | 2006 | GTI | 0682AO | 25 m | ||
113 | 164 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | ||
114 | 174 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | ||
115 | 232 | Asomaning Latisha | 2004 | STT | 25 m | |||
116 | 237 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | STT | 25 m | |||
117 | 240 | Øhlenschlæger Siff | 2003 | STT | 25 m | |||
118 | 335 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | ||
119 | 478 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 25 m | |||
120 | 503 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | ||
121 | 518 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 25.16 | |
2 | 275 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 25.23 | |
3 | 299 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 25.71 | |
4 | 446 | Jensen Morten Møller | 1992 | VEST | 9269AG | 25 m | 26.06 | |
5 | 114 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 26.08 | |
6 | 474 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 26.23 | |
7 | 391 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 26.45 | |
8 | 441 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 26.46 | |
9 | 362 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 26.54 | |
10 | 549 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 26.94 | |
11 | 366 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 27.44 | |
12 | 330 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 25 m | 27.49 | |
13 | 66 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 27.67 | |
14 | 1 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 27.75 | |
15 | 253 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 28.07 | |
16 | 278 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 28.35 | |
17 | 113 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 28.71 | |
18 | 11 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 28.94 | |
19 | 436 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 28.99 | |
20 | 488 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 29.59 | |
21 | 39 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 29.93 | |
22 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 29.96 | |
23 | 361 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 30.12 | |
24 | 125 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 30.30 | |
25 | 567 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 30.34 | |
26 | 6 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 30.67 | |
27 | 408 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 30.84 | |
28 | 126 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 30.92 | |
29 | 381 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 31.04 | |
30 | 40 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 31.55 | |
31 | 117 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 31.62 | |
32 | 38 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 31.89 | |
33 | 72 | Bugge August | 2000 | VAT CPH-MK | 0091AI | 25 m | 32.00 | |
34 | 9 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 32.23 | |
35 | 486 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 32.30 | |
36 | 407 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 32.53 | |
37 | 189 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 32.67 | |
38 | 123 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 32.73 | |
39 | 222 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 32.79 | |
40 | 15 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 32.98 | |
41 | 76 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 33.00 | |
42 | 224 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 33.23 | |
43 | 223 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 33.50 | |
44 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 33.67 | |
45 | 550 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 34.06 | |
46 | 29 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 34.20 | |
47 | 70 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 34.20 | |
48 | 194 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 34.40 | |
49 | 406 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 34.44 | |
50 | 225 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 34.80 | |
51 | 577 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 35.34 | |
52 | 557 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 35.53 | |
53 | 580 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 35.81 | |
54 | 564 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 35.83 | |
55 | 122 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 37.38 | |
56 | 579 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 37.42 | |
57 | 20 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 37.61 | |
58 | 42 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 37.67 | |
59 | 22 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 37.79 | |
60 | 154 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 38.43 | |
61 | 221 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 38.44 | |
62 | 413 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 38.71 | |
63 | 183 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 39.11 | |
64 | 208 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 39.46 | |
65 | 156 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 40.02 | |
66 | 136 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 40.14 | |
67 | 24 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 40.93 | |
68 | 205 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 41.18 | |
69 | 30 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 41.32 | |
70 | 2 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 25 m | 41.33 | |
71 | 21 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 42.31 | |
72 | 101 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 43.15 | |
73 | 27 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 44.19 | |
74 | 206 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 44.80 | |
75 | 458 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 44.80 | |
76 | 236 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 44.98 | |
77 | 233 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | 45.40 | |
78 | 28 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 45.72 | |
79 | 211 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 46.91 | |
80 | 507 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 46.96 | |
81 | 157 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 48.97 | |
82 | 169 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 56.47 | |
83 | 434 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:00.80 | |
84 | 412 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:03.42 | |
85 | 32 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | ||
86 | 173 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | ||
87 | 452 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | ||
88 | 468 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | ||
89 | 480 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | ||
90 | 482 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 26.69 | |
2 | 109 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 28.05 | |
3 | 456 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 28.58 | |
4 | 529 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 28.61 | |
5 | 282 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 28.80 | |
6 | 64 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 29.12 | |
7 | 54 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 29.23 | |
8 | 271 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 29.46 | |
9 | 359 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 29.46 | |
10 | 258 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 29.67 | |
11 | 292 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 29.85 | |
12 | 561 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 29.97 | |
13 | 387 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 30.07 | |
14 | 99 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 30.26 | |
15 | 369 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 30.29 | |
16 | 451 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 30.37 | |
17 | 265 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 30.44 | |
18 | 463 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 30.45 | |
19 | 324 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH-MK | 9962AQ | 25 m | 30.90 | |
20 | 80 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 30.91 | |
21 | 273 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 31.34 | |
22 | 270 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 31.47 | |
23 | 281 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 31.66 | |
24 | 552 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 31.94 | |
25 | 367 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 31.98 | |
26 | 13 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 32.33 | |
27 | 130 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 32.58 | |
28 | 556 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 32.58 | |
29 | 12 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 32.72 | |
30 | 132 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 33.07 | |
31 | 460 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 33.12 | |
32 | 105 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 33.46 | |
33 | 34 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 34.79 | |
34 | 90 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 35.00 | |
35 | 18 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 35.30 | |
36 | 539 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 35.62 | |
37 | 25 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 36.07 | |
38 | 35 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 36.17 | |
39 | 10 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 36.32 | |
40 | 494 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 36.54 | |
41 | 45 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 36.78 | |
42 | 548 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 37.18 | |
43 | 33 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 37.54 | |
44 | 511 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 37.70 | |
45 | 574 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 37.75 | |
46 | 418 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 37.87 | |
47 | 98 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 38.00 | |
48 | 44 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 39.07 | |
49 | 419 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 39.34 | |
50 | 103 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 39.43 | |
51 | 188 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 39.54 | |
52 | 127 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 39.89 | |
53 | 23 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 40.38 | |
54 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 40.52 | |
55 | 424 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 41.29 | |
56 | 129 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 41.51 | |
57 | 425 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 42.04 | |
58 | 514 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 42.08 | |
59 | 337 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 42.27 | |
60 | 187 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 43.27 | |
61 | 181 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 43.69 | |
62 | 492 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 43.77 | |
63 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 44.50 | |
64 | 36 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 44.86 | |
65 | 575 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 45.07 | |
66 | 493 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 45.31 | |
67 | 500 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 46.15 | |
68 | 174 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 46.56 | |
69 | 202 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 47.04 | |
70 | 496 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 48.62 | |
71 | 572 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 49.54 | |
72 | 465 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 49.84 | |
73 | 185 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 49.86 | |
74 | 440 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 51.16 | |
75 | 584 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 51.23 | |
76 | 582 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 51.97 | |
77 | 198 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 52.27 | |
78 | 200 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 53.42 | |
79 | 464 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 53.81 | |
80 | 518 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 54.15 | |
81 | 176 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 54.42 | |
82 | 197 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 55.11 | |
83 | 163 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 56.21 | |
84 | 506 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 57.54 | |
85 | 347 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 57.97 | |
86 | 498 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:11.24 | |
87 | 501 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:27.72 | |
88 | 228 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | STT | 0254AT | 25 m | ||
89 | 343 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | ||
90 | 457 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | ||
91 | 469 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | ||
92 | 499 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 25 m | 8:30.00 | |
2 | 307 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 8:35.08 | |
3 | 453 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 8:41.00 | |
4 | 309 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 8:45.00 | |
5 | 269 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 8:47.63 | |
6 | 301 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 8:53.21 | |
7 | 304 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 8:55.00 | |
8 | 305 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 8:55.00 | |
9 | 365 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 8:58.73 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 17:15.80 | |
2 | 291 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 17:55.00 | |
3 | 56 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 18:00.71 | |
4 | 267 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 18:02.67 | |
5 | 308 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 18:30.00 | |
6 | 302 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 19:00.00 | |
7 | 306 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 19:00.00 | |
8 | 311 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 19:00.00 | |
9 | 310 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 19:30.00 | RES |
10 | 522 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 19:48.58 | RES |
11 | 358 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 20:49.33 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 9, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:02.33 | |
2 | 301 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:04.35 | |
3 | 279 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:04.42 | |
4 | 309 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 2:05.20 | |
5 | 296 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 25 m | 2:05.76 | |
6 | 275 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 2:08.23 | |
7 | 441 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 2:08.23 | |
8 | 304 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:08.30 | |
9 | 326 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH-MK | 9601AA | 25 m | 2:09.76 | |
10 | 288 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 2:12.06 | |
11 | 565 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:13.10 | |
12 | 111 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:13.48 | |
13 | 307 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:14.73 | |
14 | 280 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:15.09 | |
15 | 259 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 2:16.21 | |
16 | 559 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:16.25 | |
17 | 283 | Wedekind Timon | 1996 | GLADSAXE | 9633AB | 25 m | 2:17.14 | |
18 | 264 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:17.71 | |
19 | 277 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 2:18.17 | |
20 | 11 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:20.84 | |
21 | 63 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:21.12 | |
22 | 294 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 2:21.42 | |
23 | 37 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:21.87 | |
24 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:22.44 | |
25 | 9 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:22.48 | |
26 | 449 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:25.68 | |
27 | 547 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:26.60 | |
28 | 352 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:26.61 | |
29 | 551 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:28.72 | |
30 | 60 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:30.40 | |
31 | 563 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:31.73 | |
32 | 553 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:32.23 | |
33 | 6 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:33.18 | |
34 | 118 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:34.71 | |
35 | 390 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:36.14 | |
36 | 40 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:36.30 | |
37 | 567 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:36.61 | |
38 | 38 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:37.37 | |
39 | 5 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 2:39.06 | |
40 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:39.07 | |
41 | 382 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:40.94 | |
42 | 354 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 2:40.95 | |
43 | 131 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:42.47 | |
44 | 104 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:43.08 | |
45 | 523 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 2:46.23 | |
46 | 470 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 2:48.63 | |
47 | 368 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:48.67 | |
48 | 43 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 2:48.86 | |
49 | 178 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:52.26 | |
50 | 557 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:53.07 | |
51 | 414 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:53.26 | |
52 | 520 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 2:53.60 | |
53 | 540 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 2:53.75 | |
54 | 101 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 2:55.00 | |
55 | 222 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 2:55.99 | |
56 | 122 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:56.02 | |
57 | 531 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 2:57.14 | |
58 | 189 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:57.15 | |
59 | 393 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:58.40 | |
60 | 485 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:59.47 | |
61 | 84 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 3:00.00 | |
62 | 194 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 3:00.14 | |
63 | 578 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:00.73 | |
64 | 180 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 3:01.55 | |
65 | 7 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 3:02.59 | |
66 | 30 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 3:03.06 | |
67 | 580 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 3:03.77 | |
68 | 524 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 3:07.08 | |
69 | 42 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:09.32 | |
70 | 83 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 3:10.00 | |
71 | 505 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:11.27 | |
72 | 397 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:11.87 | |
73 | 509 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 3:12.61 | |
74 | 413 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:13.47 | |
75 | 182 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 3:16.99 | |
76 | 146 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 3:18.45 | |
77 | 364 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 3:24.43 | |
78 | 183 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 3:24.77 | |
79 | 411 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 3:25.78 | |
80 | 184 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 3:27.42 | |
81 | 24 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 3:28.85 | |
82 | 236 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 3:31.33 | |
83 | 161 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | ||
84 | 168 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | ||
85 | 504 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | ||
86 | 592 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 308 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:18.52 | |
2 | 276 | Olsen Eva | 2000 | GLADSAXE | 0094AM | 25 m | 2:21.14 | |
3 | 302 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:22.61 | |
4 | 311 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:25.06 | |
5 | 310 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:26.16 | |
6 | 331 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 2:26.61 | |
7 | 286 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:28.21 | |
8 | 561 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:28.37 | |
9 | 306 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:28.49 | |
10 | 290 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:28.52 | |
11 | 325 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 2:29.03 | |
12 | 369 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:29.71 | |
13 | 273 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 2:30.61 | |
14 | 538 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 2:30.64 | |
15 | 266 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:30.80 | |
16 | 339 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:31.31 | |
17 | 251 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:31.53 | |
18 | 297 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:31.53 | |
19 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:31.90 | |
20 | 61 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:33.03 | |
21 | 115 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:34.42 | |
22 | 99 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:35.00 | |
23 | 455 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:35.83 | |
24 | 558 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:37.55 | |
25 | 396 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:37.96 | |
26 | 461 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:38.09 | |
27 | 80 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:38.10 | |
28 | 373 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:39.38 | |
29 | 57 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:40.00 | |
30 | 65 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:40.73 | |
31 | 423 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:46.57 | |
32 | 569 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:46.85 | |
33 | 119 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 2:47.12 | |
34 | 270 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:47.44 | |
35 | 47 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:47.51 | |
36 | 385 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 2:49.96 | |
37 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:50.07 | |
38 | 377 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 25 m | 2:50.97 | |
39 | 534 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 2:51.37 | |
40 | 128 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:51.63 | |
41 | 340 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:53.09 | |
42 | 4 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:53.20 | |
43 | 392 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:53.28 | |
44 | 386 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 2:54.09 | |
45 | 548 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:54.23 | |
46 | 45 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:55.17 | |
47 | 419 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:55.24 | |
48 | 539 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 2:55.57 | |
49 | 356 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:55.58 | |
50 | 570 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:56.76 | |
51 | 10 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:59.22 | |
52 | 74 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:00.00 | |
53 | 93 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 3:00.00 | |
54 | 3 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 3:00.37 | |
55 | 348 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:01.36 | |
56 | 526 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 3:02.17 | |
57 | 353 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 3:02.24 | |
58 | 537 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 3:02.63 | |
59 | 376 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 3:02.89 | |
60 | 58 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 3:04.43 | |
61 | 389 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 3:05.15 | |
62 | 36 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:06.14 | |
63 | 528 | Kamper-Johnson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 3:06.92 | |
64 | 535 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 3:08.75 | |
65 | 525 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 3:09.13 | |
66 | 511 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 3:09.67 | |
67 | 95 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 3:10.00 | |
68 | 532 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 3:11.25 | |
69 | 424 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:11.28 | |
70 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:11.68 | |
71 | 398 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 3:18.39 | |
72 | 127 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 3:18.74 | |
73 | 574 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 3:20.85 | |
74 | 8 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 3:20.87 | |
75 | 496 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 3:22.01 | |
76 | 187 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 3:22.36 | |
77 | 188 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 3:24.79 | |
78 | 230 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 3:29.81 | |
79 | 175 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:30.84 | |
80 | 475 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:31.50 | |
81 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:35.73 | |
82 | 521 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 3:36.09 | |
83 | 98 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 3:36.83 | |
84 | 203 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 3:38.26 | |
85 | 500 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 3:38.50 | |
86 | 192 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 3:41.29 | |
87 | 185 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 3:41.65 | |
88 | 197 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 3:50.71 | |
89 | 200 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 3:50.71 | |
90 | 231 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 3:53.92 | |
91 | 516 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 3:54.23 | |
92 | 141 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | ||
93 | 177 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | ||
94 | 181 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | ||
95 | 454 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | ||
96 | 464 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | ||
97 | 501 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | ||
98 | 518 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 52.97 | |
2 | 378 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 53.02 | |
3 | 252 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 53.09 | |
4 | 462 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 53.40 | |
5 | 269 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 53.82 | |
6 | 362 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 54.38 | |
7 | 299 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 54.39 | |
8 | 549 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 54.42 | |
9 | 330 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 25 m | 54.86 | |
10 | 272 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 55.07 | |
11 | 114 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 55.33 | |
12 | 391 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 55.62 | |
13 | 383 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 55.75 | |
14 | 113 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 55.88 | |
15 | 253 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 56.36 | |
16 | 366 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 56.42 | |
17 | 254 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 56.66 | |
18 | 371 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 57.45 | |
19 | 68 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 57.56 | |
20 | 436 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 57.56 | |
21 | 259 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 57.72 | |
22 | 439 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 57.76 | |
23 | 66 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 58.86 | |
24 | 380 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 59.18 | |
25 | 449 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:00.31 | |
26 | 388 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:00.38 | |
27 | 551 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:00.47 | |
28 | 488 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:00.52 | |
29 | 553 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:00.73 | |
30 | 86 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:00.76 | |
31 | 349 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:00.84 | |
32 | 394 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:01.09 | |
33 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:02.23 | |
34 | 41 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:02.59 | |
35 | 547 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:02.75 | |
36 | 124 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:02.99 | |
37 | 104 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:03.00 | |
38 | 126 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:03.31 | |
39 | 72 | Bugge August | 2000 | VAT CPH-MK | 0091AI | 25 m | 1:03.42 | |
40 | 363 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:03.42 | |
41 | 117 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:03.78 | |
42 | 224 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 1:03.94 | |
43 | 381 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:06.61 | |
44 | 70 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:06.99 | |
45 | 221 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:07.01 | |
46 | 225 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 1:07.01 | |
47 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:07.17 | |
48 | 540 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:07.24 | |
49 | 527 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:07.66 | |
50 | 76 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:07.88 | |
51 | 523 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:08.30 | |
52 | 180 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:08.44 | |
53 | 123 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:09.57 | |
54 | 223 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:10.35 | |
55 | 520 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:10.65 | |
56 | 372 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 1:11.67 | |
57 | 524 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 1:12.03 | |
58 | 486 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 0051AP | 25 m | 1:12.96 | |
59 | 207 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:13.41 | |
60 | 208 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 1:13.88 | |
61 | 579 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:14.10 | |
62 | 577 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:14.19 | |
63 | 531 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 1:14.69 | |
64 | 505 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:14.90 | |
65 | 509 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:15.40 | |
66 | 146 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:17.76 | |
67 | 39 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:17.88 | |
68 | 154 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:18.84 | |
69 | 183 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:18.96 | |
70 | 136 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:19.48 | |
71 | 413 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:19.90 | |
72 | 101 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:20.00 | |
73 | 211 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:21.05 | |
74 | 412 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:21.13 | |
75 | 233 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | 1:21.32 | |
76 | 346 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:22.04 | |
77 | 213 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:22.87 | |
78 | 161 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:23.65 | |
79 | 184 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:24.34 | |
80 | 217 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:26.08 | |
81 | 458 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:26.61 | |
82 | 411 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:26.66 | |
83 | 156 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:27.19 | |
84 | 504 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 1:27.59 | |
85 | 212 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:28.47 | |
86 | 466 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:29.17 | |
87 | 173 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 1:29.63 | |
88 | 83 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:29.86 | |
89 | 507 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 1:30.36 | |
90 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:31.31 | |
91 | 157 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:31.65 | |
92 | 482 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:33.82 | |
93 | 91 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 1:33.98 | |
94 | 434 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:34.46 | |
95 | 437 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:34.71 | |
96 | 215 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:35.22 | |
97 | 431 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:35.28 | |
98 | 151 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:35.75 | |
99 | 471 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:35.98 | |
100 | 467 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:36.95 | |
101 | 334 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 1:37.13 | |
102 | 166 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:38.91 | |
103 | 216 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:39.80 | |
104 | 219 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 1:43.53 | |
105 | 587 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:43.65 | |
106 | 172 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 1:44.20 | |
107 | 480 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:45.76 | |
108 | 483 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:47.29 | |
109 | 137 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:49.59 | |
110 | 218 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 1:51.40 | |
111 | 138 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:56.85 | |
112 | 144 | Hansen Asger Noah Grænge | 2006 | GTI | 0673AI | 25 m | 1:57.56 | |
113 | 147 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 2:21.00 | |
114 | 135 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | GTI | 0607AJ | 25 m | ||
115 | 162 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | ||
116 | 169 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | ||
117 | 239 | Schnabelrauch Victor | 2003 | STT | 25 m | |||
118 | 277 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 54.78 | |
2 | 258 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 56.59 | |
3 | 456 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 56.91 | |
4 | 289 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 57.20 | |
5 | 64 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 57.61 | |
6 | 350 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 57.75 | |
7 | 293 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 58.02 | |
8 | 268 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 58.54 | |
9 | 282 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 58.82 | |
10 | 332 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH-MK | 9374AL | 25 m | 59.15 | |
11 | 265 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 59.34 | |
12 | 323 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 59.86 | |
13 | 360 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:01.47 | |
14 | 533 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:01.49 | |
15 | 109 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:01.71 | |
16 | 451 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 1:02.03 | |
17 | 562 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:02.75 | |
18 | 375 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:02.89 | |
19 | 55 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 1:03.46 | |
20 | 107 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 1:03.62 | |
21 | 530 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | BU9601 | 25 m | 1:03.70 | |
22 | 281 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:03.93 | |
23 | 367 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:04.92 | |
24 | 112 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:04.94 | |
25 | 522 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 1:05.90 | |
26 | 539 | Virgili Alicia | 2000 | VELLINGE-N | AP5600 | 25 m | 1:06.18 | |
27 | 80 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:06.31 | |
28 | 46 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:06.37 | |
29 | 473 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:06.44 | |
30 | 387 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:06.48 | |
31 | 554 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:07.23 | |
32 | 132 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:07.36 | |
33 | 422 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:07.90 | |
34 | 90 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:08.43 | |
35 | 73 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:08.45 | |
36 | 103 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:08.95 | |
37 | 97 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:09.16 | |
38 | 78 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:09.17 | |
39 | 555 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:09.34 | |
40 | 130 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:09.59 | |
41 | 417 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:10.05 | |
42 | 566 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:10.67 | |
43 | 116 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:11.93 | |
44 | 537 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:12.30 | |
45 | 492 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:12.98 | |
46 | 528 | Kamper-Johnson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:12.98 | |
47 | 532 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 1:13.15 | |
48 | 425 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:13.27 | |
49 | 511 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:14.47 | |
50 | 526 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 1:15.34 | |
51 | 416 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:15.84 | |
52 | 572 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:16.14 | |
53 | 535 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:16.33 | |
54 | 495 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:16.53 | |
55 | 494 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:16.82 | |
56 | 191 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:17.30 | |
57 | 521 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:17.39 | |
58 | 129 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:17.51 | |
59 | 525 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:18.75 | |
60 | 512 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:20.21 | |
61 | 584 | Jørgensen Lykke | 2006 | VI39 | 0632AH | 25 m | 1:20.36 | |
62 | 188 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:20.61 | |
63 | 192 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:20.77 | |
64 | 95 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:21.07 | |
65 | 514 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:21.12 | |
66 | 199 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:22.92 | |
67 | 230 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 1:23.91 | |
68 | 185 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:25.92 | |
69 | 238 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 0258AW | 25 m | 1:27.71 | |
70 | 74 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:28.12 | |
71 | 465 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:28.48 | |
72 | 500 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:29.11 | |
73 | 575 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:29.42 | |
74 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:29.65 | |
75 | 186 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 1:30.08 | |
76 | 176 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 1:30.95 | |
77 | 337 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:31.12 | |
78 | 341 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:31.54 | |
79 | 228 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | STT | 0254AT | 25 m | 1:32.18 | |
80 | 141 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:32.46 | |
81 | 503 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:32.62 | |
82 | 583 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:33.04 | |
83 | 96 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:34.00 | |
84 | 430 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:34.35 | |
85 | 573 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:34.39 | |
86 | 82 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:35.09 | |
87 | 582 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 1:35.51 | |
88 | 426 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:35.57 | |
89 | 153 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:35.66 | |
90 | 333 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:36.46 | |
91 | 498 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:37.26 | |
92 | 200 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:37.89 | |
93 | 477 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:39.70 | |
94 | 174 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:40.06 | |
95 | 472 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:40.11 | |
96 | 440 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:40.21 | |
97 | 163 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:40.40 | |
98 | 202 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 1:40.46 | |
99 | 164 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:40.75 | |
100 | 167 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:40.87 | |
101 | 148 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:42.49 | |
102 | 92 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 1:43.23 | |
103 | 198 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:43.71 | |
104 | 75 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 1:44.35 | |
105 | 134 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:45.65 | |
106 | 170 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:47.56 | |
107 | 585 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:48.00 | |
108 | 133 | Andersen Alma Høj | 2007 | GTI | 0722AH | 25 m | 1:48.71 | |
109 | 81 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:50.00 | |
110 | 150 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | GTI | 0626AK | 25 m | 1:50.27 | |
111 | 234 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:50.63 | |
112 | 457 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:52.31 | |
113 | 160 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 1:52.87 | |
114 | 140 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:53.74 | |
115 | 87 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:55.00 | |
116 | 152 | Lang Liva Josephine | 2006 | GTI | 0682AO | 25 m | ||
117 | 155 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | ||
118 | 158 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | ||
119 | 171 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | ||
120 | 232 | Asomaning Latisha | 2004 | STT | 25 m | |||
121 | 237 | Jørgensen Mille Høiby | 2004 | STT | 25 m | |||
122 | 240 | Øhlenschlæger Siff | 2003 | STT | 25 m | |||
123 | 335 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | ||
124 | 478 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 25 m | |||
125 | 499 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:59.69 | |
2 | 304 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:07.75 | |
3 | 453 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 2:11.08 | |
4 | 307 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:12.01 | |
5 | 305 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:12.08 | |
6 | 365 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:14.09 | |
7 | 450 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:16.42 | |
8 | 474 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:20.34 | |
9 | 301 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:27.25 | |
10 | 436 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:27.84 | |
11 | 568 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:28.44 | |
12 | 37 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:30.75 | |
13 | 409 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:34.69 | |
14 | 390 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:41.11 | |
15 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:41.23 | |
16 | 567 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:46.31 | |
17 | 38 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:49.11 | |
18 | 40 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:52.86 | |
19 | 407 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:57.07 | |
20 | 43 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 3:07.32 | |
21 | 126 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 276 | Olsen Eva | 2000 | GLADSAXE | 0094AM | 25 m | 2:17.24 | |
2 | 54 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:18.93 | |
3 | 108 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 2:20.49 | |
4 | 456 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:21.15 | |
5 | 286 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:21.75 | |
6 | 311 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:22.47 | |
7 | 291 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:23.71 | |
8 | 271 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:24.20 | |
9 | 529 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 2:25.21 | |
10 | 396 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:28.69 | |
11 | 373 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:31.12 | |
12 | 297 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:35.00 | |
13 | 115 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:35.57 | |
14 | 274 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:35.75 | |
15 | 302 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:37.74 | |
16 | 310 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 2:40.59 | |
17 | 57 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:40.64 | |
18 | 308 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:41.01 | |
19 | 119 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 2:59.85 | |
20 | 45 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 3:03.71 | |
21 | 128 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | ||
22 | 506 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | ||
23 | 513 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 590 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 26.87 | |
2 | 283 | Wedekind Timon | 1996 | GLADSAXE | 9633AB | 25 m | 29.54 | |
3 | 252 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 29.58 | |
4 | 111 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 29.61 | |
5 | 326 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH-MK | 9601AA | 25 m | 30.38 | |
6 | 439 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 30.57 | |
7 | 379 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 30.87 | |
8 | 441 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 31.29 | |
9 | 280 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 31.87 | |
10 | 433 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 31.90 | |
11 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 32.16 | |
12 | 68 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 32.45 | |
13 | 254 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 32.54 | |
14 | 277 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 32.82 | |
15 | 380 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 32.85 | |
16 | 329 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 33.02 | |
17 | 86 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 33.31 | |
18 | 450 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 33.54 | |
19 | 63 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 34.54 | |
20 | 269 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 34.70 | |
21 | 357 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 35.43 | |
22 | 363 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 35.48 | |
23 | 388 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 35.71 | |
24 | 453 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 36.66 | |
25 | 125 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 37.21 | |
26 | 41 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 37.43 | |
27 | 278 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 37.70 | |
28 | 550 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 38.18 | |
29 | 488 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 38.45 | |
30 | 224 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 39.15 | |
31 | 225 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 40.03 | |
32 | 189 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 40.70 | |
33 | 206 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 41.97 | |
34 | 223 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 42.28 | |
35 | 122 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 42.73 | |
36 | 84 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 43.00 | |
37 | 578 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 44.63 | |
38 | 184 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 46.70 | |
39 | 207 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 47.21 | |
40 | 205 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 48.18 | |
41 | 588 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 48.21 | |
42 | 468 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 48.55 | |
43 | 346 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 49.13 | |
44 | 557 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 49.22 | |
45 | 466 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 49.89 | |
46 | 154 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 50.50 | |
47 | 217 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 51.30 | |
48 | 212 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 51.76 | |
49 | 216 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 54.57 | |
50 | 233 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | 54.99 | |
51 | 157 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 55.00 | |
52 | 452 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 55.10 | |
53 | 168 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 55.72 | |
54 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 56.47 | |
55 | 218 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 58.12 | |
56 | 135 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | GTI | 0607AJ | 25 m | 58.60 | |
57 | 434 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 59.10 | |
58 | 482 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 59.16 | |
59 | 213 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 59.18 | |
60 | 467 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:00.01 | |
61 | 471 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:00.48 | |
62 | 151 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:01.36 | |
63 | 431 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:02.52 | |
64 | 504 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 1:02.95 | |
65 | 483 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:07.63 | |
66 | 215 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 1:08.35 | |
67 | 138 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:09.76 | |
68 | 169 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:10.11 | |
69 | 147 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:11.45 | |
70 | 587 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:11.86 | |
71 | 172 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 1:14.75 | |
72 | 137 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:16.78 | |
73 | 39 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | ||
74 | 219 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | ||
75 | 429 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 25 m | |||
76 | 437 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
77 | 592 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 31.39 | |
2 | 293 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 32.09 | |
3 | 289 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 25 m | 32.52 | |
4 | 323 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 33.18 | |
5 | 473 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 33.51 | |
6 | 108 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 34.59 | |
7 | 62 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 34.99 | |
8 | 562 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 35.08 | |
9 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 35.49 | |
10 | 107 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 36.09 | |
11 | 306 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 36.11 | |
12 | 461 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 36.21 | |
13 | 561 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 36.25 | |
14 | 538 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 25 m | 36.31 | |
15 | 351 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 36.40 | |
16 | 281 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 36.43 | |
17 | 282 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 36.65 | |
18 | 292 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 36.79 | |
19 | 266 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 36.85 | |
20 | 78 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 37.00 | |
21 | 417 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 37.18 | |
22 | 460 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 37.59 | |
23 | 522 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 37.69 | |
24 | 455 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 37.98 | |
25 | 273 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 38.03 | |
26 | 360 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 38.20 | |
27 | 251 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 38.38 | |
28 | 47 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 38.81 | |
29 | 558 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 38.93 | |
30 | 548 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 39.39 | |
31 | 555 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 39.64 | |
32 | 73 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 39.68 | |
33 | 566 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 40.40 | |
34 | 97 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 40.60 | |
35 | 116 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 40.67 | |
36 | 93 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 41.00 | |
37 | 44 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 41.18 | |
38 | 127 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 45.59 | |
39 | 494 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 46.07 | |
40 | 512 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 46.46 | |
41 | 493 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 46.63 | |
42 | 496 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 46.78 | |
43 | 583 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 48.38 | |
44 | 231 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 48.48 | |
45 | 333 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 48.60 | |
46 | 573 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 49.00 | |
47 | 82 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 49.65 | |
48 | 175 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 49.65 | |
49 | 181 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 49.70 | |
50 | 341 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 49.71 | |
51 | 572 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 50.64 | |
52 | 495 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 51.32 | |
53 | 475 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 51.44 | |
54 | 177 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 51.45 | |
55 | 517 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 51.48 | |
56 | 228 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | STT | 0254AT | 25 m | 51.61 | |
57 | 230 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 52.37 | |
58 | 477 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 53.09 | |
59 | 344 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 53.37 | |
60 | 454 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 53.56 | |
61 | 469 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 53.62 | |
62 | 153 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 53.94 | |
63 | 426 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 53.94 | |
64 | 81 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 53.98 | |
65 | 464 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 54.58 | |
66 | 92 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 54.65 | |
67 | 87 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 55.00 | |
68 | 199 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 55.16 | |
69 | 430 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 56.53 | |
70 | 503 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 56.61 | |
71 | 140 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 56.62 | |
72 | 160 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 57.80 | |
73 | 202 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 58.15 | |
74 | 585 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 58.16 | |
75 | 75 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 58.50 | |
76 | 575 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 58.51 | |
77 | 167 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 59.13 | |
78 | 197 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 59.45 | |
79 | 498 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 59.84 | |
80 | 134 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:00.01 | |
81 | 347 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:01.80 | |
82 | 435 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:02.42 | |
83 | 133 | Andersen Alma Høj | 2007 | GTI | 0722AH | 25 m | 1:02.50 | |
84 | 234 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 1:03.12 | |
85 | 203 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 1:03.46 | |
86 | 516 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:04.07 | |
87 | 170 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:05.90 | |
88 | 163 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:06.94 | |
89 | 501 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:18.21 | |
90 | 96 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | ||
91 | 148 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | ||
92 | 152 | Lang Liva Josephine | 2006 | GTI | 0682AO | 25 m | ||
93 | 238 | Nielsen Mette Gade | 2002 | STT | 0258AW | 25 m | ||
94 | 478 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 25 m | |||
95 | 499 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 3:53.15 | |
2 | 295 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 25 m | 4:00.00 | |
3 | 378 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 4:06.05 | |
4 | 272 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 4:06.12 | |
5 | 279 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:08.95 | |
6 | 296 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 25 m | 4:10.00 | |
7 | 565 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 4:14.92 | |
8 | 365 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 4:17.04 | |
9 | 264 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 4:20.50 | |
10 | 383 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 4:22.58 | |
11 | 559 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 4:30.35 | |
12 | 361 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 4:40.95 | |
13 | 394 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 4:45.78 | |
14 | 118 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 4:49.69 | |
15 | 408 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 4:55.07 | |
16 | 409 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 5:01.95 | |
17 | 117 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 5:02.76 | |
18 | 253 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 5:04.84 | |
19 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 5:08.08 | |
20 | 527 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 5:13.27 | |
21 | 414 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 5:13.98 | |
22 | 564 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 5:17.08 | |
23 | 470 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 5:23.74 | |
24 | 485 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 5:23.75 | |
25 | 406 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 5:25.57 | |
26 | 180 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 5:30.00 | |
27 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 5:32.67 | |
28 | 579 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 5:38.61 | |
29 | 131 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 5:45.91 | |
30 | 182 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 5:57.53 | |
31 | 124 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 6:15.22 | |
32 | 407 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 6:25.80 | |
33 | 411 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 6:30.00 | RES |
34 | 372 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 6:30.01 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH-MK | 9374AL | 25 m | 4:17.71 | |
2 | 258 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 4:20.26 | |
3 | 110 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 4:24.64 | |
4 | 325 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 4:28.13 | |
5 | 298 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 4:32.16 | |
6 | 267 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 4:35.69 | |
7 | 56 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 4:36.35 | |
8 | 290 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 4:37.17 | |
9 | 274 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 4:38.00 | |
10 | 533 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 4:39.42 | |
11 | 552 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 4:47.40 | |
12 | 463 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 4:48.47 | |
13 | 358 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 4:54.20 | |
14 | 61 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 4:54.66 | |
15 | 57 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 4:55.34 | |
16 | 99 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 4:59.45 | |
17 | 530 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | BU9601 | 25 m | 5:01.14 | |
18 | 554 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 5:04.24 | |
19 | 46 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 5:09.90 | |
20 | 270 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 5:12.81 | |
21 | 534 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 5:15.11 | |
22 | 418 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 5:16.01 | |
23 | 423 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:19.35 | |
24 | 65 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 5:19.87 | |
25 | 570 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 5:22.15 | |
26 | 569 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 5:23.31 | |
27 | 130 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 5:25.79 | |
28 | 90 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:30.00 | |
29 | 103 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 5:40.00 | |
30 | 425 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 5:40.83 | |
31 | 417 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 5:42.41 | |
32 | 556 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 5:43.07 | |
33 | 105 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 5:51.55 | RES |
34 | 58 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 5:52.81 | RES |
35 | 132 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 5:55.13 | RES |
36 | 572 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 6:18.36 | RES |
37 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 6:42.44 | RES |
38 | 424 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 6:57.53 | RES |
39 | 343 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 7:00.93 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Gsc Herre 1 | 1996 | GLADSAXE | 25 m | 1:47.00 | ||
2 | 300 | Lyngby Herrer | 1996 | LYNGBY | 25 m | 1:49.00 | ||
3 | 401 | Vest Herrer | 1992 | VEST | 25 m | 1:49.38 | ||
4 | 312 | Vat Drenge 1 | 1996 | VAT CPH | 25 m | 1:50.50 | ||
5 | 313 | Vat Drenge 2 | 1999 | VAT CPH | 25 m | 1:51.00 | ||
6 | 399 | Vest Boys | 1999 | VEST | 25 m | 1:51.00 | ||
7 | 262 | Gsc Herre 2 | 1996 | GLADSAXE | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 263 | Gsc Herre 3 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 404 | Vest drenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:06.75 | ||
10 | 544 | Gentofte Herrer 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.00 | ||
11 | 545 | Gentofte Herrer 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.01 | ||
12 | 546 | Gentofte Herrer 3 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.02 | ||
13 | 241 | GTI Drenge 1 | 2002 | GTI | 25 m | 2:10.11 | ||
14 | 314 | Vat Drenge 3 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 242 | GTI Drenge 2 | 2002 | GTI | 25 m | 2:15.80 | ||
16 | 410 | Vest drenge 2 | 2001 | VEST | 25 m | 2:16.94 | ||
17 | 243 | GTI Drenge 2004 | 2004 | GTI | 25 m | 2:23.00 | ||
18 | 220 | Stt-Stjernerne | 2000 | STT | 25 m | 2:25.00 | ||
19 | 508 | Gsk Helte | 2004 | GSK | 25 m | 2:35.00 | ||
20 | 576 | Mucho Macho | 2004 | VI39 | 25 m | 2:35.00 | ||
21 | 204 | Stt Directioners 1 | 2003 | STT | 25 m | 2:42.20 | ||
22 | 209 | Stt Directioners 2 | 2004 | STT | 25 m | 2:49.40 | ||
23 | 402 | Vest Talent Drenge | 2006 | VEST | 25 m | 3:00.59 | ||
24 | 214 | Stt Directioners 3 | 2006 | STT | 25 m | 3:17.56 | ||
25 | 245 | GTI Drenge 4 | 2005 | GTI | 25 m | 3:22.81 | ||
26 | 489 | Solrød Herrer 2 | 1996 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | GTI Piger 1 | 1997 | GTI | 25 m | 1:59.48 | ||
2 | 255 | Gsc Damer 1 | 1996 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 303 | Lyngby Damer | 1997 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 315 | Vat Piger 1 | 1993 | VAT CPH | 25 m | 2:00.50 | ||
5 | 316 | Vat Piger 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 2:03.50 | ||
6 | 317 | Vat Piger 3 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 400 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 2:05.91 | ||
8 | 52 | Roskilde Piger 1 | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 2:07.21 | ||
9 | 256 | Gsc Damer 2 | 1996 | GLADSAXE | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 541 | Gentofte Damer 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 542 | Gentofte Damer 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:15.01 | ||
12 | 257 | Gsc Damer 3 | 1998 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 415 | Vest piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:20.31 | ||
14 | 318 | Vat Piger 4 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:20.50 | ||
15 | 248 | GTI Piger 2 | 2003 | GTI | 25 m | 2:21.00 | ||
16 | 249 | GTI Piger 2005 | 2005 | GTI | 25 m | 2:28.00 | ||
17 | 53 | Roskilde Piger 2 | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:31.89 | ||
18 | 421 | Vest piger 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:34.88 | ||
19 | 510 | Gsk Heltinder 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 226 | Stt-Stjernerne | 2001 | STT | 25 m | 2:45.00 | ||
21 | 571 | Las Chicas Del Mar | 2005 | VI39 | 25 m | 2:50.00 | ||
22 | 515 | Gsk Heltinder 2 | 2005 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
23 | 196 | Stt Bieber Fever | 2006 | STT | 25 m | 3:05.69 | ||
24 | 250 | GTI Piger 4 | 2006 | GTI | 25 m | 3:05.86 | ||
25 | 581 | Stjerneskud | 2005 | VI39 | 25 m | 3:10.00 | ||
26 | 403 | Vest Talent Piger | 2005 | VEST | 25 m | 3:24.28 | ||
27 | 491 | Solrød Piger 1 | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
28 | 497 | Solrød Piger 2 | 2005 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 462 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:56.28 | |
2 | 252 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:56.45 | |
3 | 378 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:56.73 | |
4 | 330 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 25 m | 1:57.74 | |
5 | 453 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 1:58.59 | |
6 | 269 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 1:59.37 | |
7 | 365 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:59.96 | |
8 | 383 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:00.49 | |
9 | 264 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:02.60 | |
10 | 568 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:04.12 | |
11 | 371 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 2:05.98 | |
12 | 436 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:06.34 | |
13 | 37 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:07.08 | |
14 | 361 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:09.29 | |
15 | 86 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:12.16 | |
16 | 547 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:12.57 | |
17 | 9 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 2:12.83 | |
18 | 551 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 2:14.16 | |
19 | 352 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:14.51 | |
20 | 40 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:15.66 | |
21 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:16.11 | |
22 | 104 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:16.85 | |
23 | 6 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:18.02 | |
24 | 536 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:18.81 | |
25 | 118 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:18.97 | |
26 | 563 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:19.85 | |
27 | 117 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:20.59 | |
28 | 124 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:21.85 | |
29 | 43 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 2:26.81 | |
30 | 382 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:28.61 | |
31 | 76 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:29.67 | |
32 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:29.87 | |
33 | 180 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 2:29.94 | |
34 | 225 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 2:30.45 | |
35 | 7 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:30.50 | |
36 | 393 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:31.29 | |
37 | 29 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:31.45 | |
38 | 364 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:34.91 | |
39 | 540 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 2:34.92 | |
40 | 123 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 2:36.46 | |
41 | 372 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 2:37.03 | |
42 | 206 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 2:37.23 | |
43 | 368 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:37.93 | |
44 | 207 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 2:38.55 | |
45 | 524 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 2:39.00 | |
46 | 579 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:39.52 | |
47 | 354 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 2:40.13 | |
48 | 30 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:40.74 | |
49 | 208 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 2:41.55 | |
50 | 42 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:41.79 | |
51 | 190 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 2:42.52 | |
52 | 194 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:44.69 | |
53 | 182 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:44.88 | |
54 | 84 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 2:45.00 | |
55 | 101 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 2:45.00 | |
56 | 102 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 2:45.00 | |
57 | 20 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 2:45.06 | |
58 | 21 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:47.16 | |
59 | 39 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 2:47.84 | |
60 | 83 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 2:50.00 | |
61 | 28 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:53.69 | |
62 | 205 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 2:54.86 | |
63 | 154 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 2:58.25 | |
64 | 504 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 3:02.50 | |
65 | 236 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 3:08.64 | |
66 | 466 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:19.67 | |
67 | 136 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 3:20.51 | |
68 | 507 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 3:23.00 | |
69 | 428 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:25.43 | |
70 | 173 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 3:26.37 | |
71 | 482 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:29.26 | |
72 | 85 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 0533AI | 25 m | 3:30.00 | |
73 | 91 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 3:31.64 | |
74 | 431 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:33.50 | |
75 | 151 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | ||
76 | 233 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | ||
77 | 397 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | ||
78 | 483 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | ||
79 | 586 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | ||
80 | 587 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 2:01.85 | |
2 | 332 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH-MK | 9374AL | 25 m | 2:04.19 | |
3 | 64 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:04.54 | |
4 | 350 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:05.97 | |
5 | 325 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 2:10.83 | |
6 | 56 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:12.53 | |
7 | 115 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:13.59 | |
8 | 533 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 2:14.09 | |
9 | 360 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:14.54 | |
10 | 109 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 2:15.64 | |
11 | 274 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 2:17.00 | |
12 | 530 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | BU9601 | 25 m | 2:17.06 | |
13 | 271 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 2:17.18 | |
14 | 562 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 2:17.27 | |
15 | 561 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:18.26 | |
16 | 99 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 2:18.90 | |
17 | 396 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:20.59 | |
18 | 358 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 2:21.03 | |
19 | 46 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:21.27 | |
20 | 112 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 2:21.94 | |
21 | 270 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 2:22.04 | |
22 | 522 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 2:24.49 | |
23 | 78 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:25.00 | |
24 | 251 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:25.03 | |
25 | 80 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:27.96 | |
26 | 385 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 2:29.20 | |
27 | 132 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:29.24 | |
28 | 128 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:29.28 | |
29 | 90 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:30.67 | |
30 | 548 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:31.14 | |
31 | 569 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:31.29 | |
32 | 377 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 25 m | 2:31.33 | |
33 | 4 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:32.14 | |
34 | 130 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 2:32.76 | |
35 | 103 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:32.85 | |
36 | 10 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:34.70 | |
37 | 419 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:35.39 | |
38 | 392 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:35.47 | |
39 | 3 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:36.70 | |
40 | 386 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 2:38.18 | |
41 | 376 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 2:38.35 | |
42 | 356 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:38.72 | |
43 | 340 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:40.68 | |
44 | 353 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:41.02 | |
45 | 528 | Kamper-Johnson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 2:41.06 | |
46 | 93 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:45.00 | |
47 | 98 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:45.00 | |
48 | 532 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 2:45.98 | |
49 | 129 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 2:47.77 | |
50 | 8 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 2:49.90 | |
51 | 95 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 2:50.00 | |
52 | 526 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 2:50.60 | |
53 | 521 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 2:50.84 | |
54 | 525 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 2:51.77 | |
55 | 389 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:52.13 | |
56 | 187 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 3:02.67 | |
57 | 513 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 3:03.27 | |
58 | 74 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 3:03.30 | |
59 | 192 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 3:03.45 | |
60 | 398 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 3:03.61 | |
61 | 199 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 3:05.32 | |
62 | 348 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:07.18 | |
63 | 337 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 3:08.02 | |
64 | 185 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 3:10.32 | |
65 | 175 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:13.59 | |
66 | 231 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 3:25.91 | |
67 | 430 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:29.00 | |
68 | 440 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 3:41.02 | |
69 | 92 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 3:43.53 | |
70 | 197 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 3:46.17 | |
71 | 148 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | ||
72 | 153 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | ||
73 | 163 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | ||
74 | 164 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | ||
75 | 493 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | ||
76 | 501 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | ||
77 | 503 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | ||
78 | 506 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | ||
79 | 575 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | ||
80 | 582 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:04.84 | |
2 | 111 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:05.36 | |
3 | 326 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH-MK | 9601AA | 25 m | 1:06.40 | |
4 | 379 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:07.60 | |
5 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:08.94 | |
6 | 559 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:09.55 | |
7 | 254 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:09.68 | |
8 | 86 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:11.11 | |
9 | 114 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:11.73 | |
10 | 9 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:12.23 | |
11 | 449 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:13.66 | |
12 | 329 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:13.78 | |
13 | 380 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 1:13.90 | |
14 | 388 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:15.54 | |
15 | 68 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 1:15.64 | |
16 | 357 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:15.96 | |
17 | 563 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:17.47 | |
18 | 63 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:17.56 | |
19 | 363 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:17.79 | |
20 | 549 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:17.95 | |
21 | 547 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:17.97 | |
22 | 125 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:19.66 | |
23 | 41 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:20.60 | |
24 | 349 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:21.91 | |
25 | 5 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:22.73 | |
26 | 407 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:23.47 | |
27 | 278 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:23.50 | |
28 | 406 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:26.95 | |
29 | 470 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:28.13 | |
30 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:28.61 | |
31 | 22 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:29.13 | |
32 | 531 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 1:30.76 | |
33 | 414 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:31.68 | |
34 | 523 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:31.87 | |
35 | 122 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:33.15 | |
36 | 553 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 1:33.56 | |
37 | 578 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:33.84 | |
38 | 409 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:33.85 | |
39 | 146 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:36.66 | |
40 | 485 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:38.27 | |
41 | 412 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:38.59 | |
42 | 211 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 1:38.91 | |
43 | 411 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:40.04 | |
44 | 557 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:40.74 | |
45 | 161 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:43.35 | |
46 | 468 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:45.14 | |
47 | 505 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:45.54 | |
48 | 32 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 25 m | 1:47.45 | |
49 | 588 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:47.58 | |
50 | 413 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:48.07 | |
51 | 346 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:48.13 | |
52 | 184 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:49.11 | |
53 | 217 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:49.93 | |
54 | 236 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:50.24 | |
55 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:51.00 | |
56 | 509 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:52.37 | |
57 | 212 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:53.39 | |
58 | 452 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:54.16 | |
59 | 218 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 1:55.71 | |
60 | 157 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:55.94 | |
61 | 213 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 1:57.64 | |
62 | 458 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 2:02.76 | |
63 | 216 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 2:06.99 | |
64 | 471 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:08.50 | |
65 | 467 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:09.54 | |
66 | 431 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:13.59 | |
67 | 71 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 2:15.00 | |
68 | 89 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 2:15.00 | |
69 | 483 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 2:18.34 | |
70 | 135 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | GTI | 0607AJ | 25 m | ||
71 | 235 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | ||
72 | 487 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 0429AN | 25 m | ||
73 | 504 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 1:08.28 | |
2 | 323 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:11.99 | |
3 | 327 | Holten Cecilie | 1996 | VAT CPH-MK | 9608AF | 25 m | 1:12.16 | |
4 | 473 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:14.14 | |
5 | 108 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:14.98 | |
6 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:15.68 | |
7 | 62 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:15.77 | |
8 | 18 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 1:16.18 | |
9 | 561 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:16.90 | |
10 | 351 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:17.32 | |
11 | 267 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 1:17.54 | |
12 | 266 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:17.94 | |
13 | 455 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:19.59 | |
14 | 260 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:19.86 | |
15 | 460 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:21.36 | |
16 | 16 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:21.74 | |
17 | 522 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 1:22.05 | |
18 | 47 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:22.33 | |
19 | 34 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:22.47 | |
20 | 107 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 1:22.55 | |
21 | 555 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:23.30 | |
22 | 558 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:23.70 | |
23 | 417 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:24.32 | |
24 | 73 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:24.42 | |
25 | 25 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:24.60 | |
26 | 13 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:26.36 | |
27 | 78 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:26.53 | |
28 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:27.11 | |
29 | 44 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:27.94 | |
30 | 97 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:28.63 | |
31 | 566 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:29.10 | |
32 | 33 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:32.27 | |
33 | 116 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:32.52 | |
34 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:34.23 | |
35 | 534 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:34.58 | |
36 | 511 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:37.15 | |
37 | 512 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:37.35 | |
38 | 493 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:39.16 | |
39 | 127 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:39.59 | |
40 | 535 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:40.87 | |
41 | 424 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:41.22 | |
42 | 425 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:41.28 | |
43 | 58 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:42.15 | |
44 | 496 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:42.92 | |
45 | 35 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:43.01 | |
46 | 23 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:43.43 | |
47 | 573 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:44.57 | |
48 | 231 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 1:45.98 | |
49 | 514 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:47.37 | |
50 | 175 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:48.69 | |
51 | 341 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 1:48.89 | |
52 | 572 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:49.23 | |
53 | 181 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:49.98 | |
54 | 583 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:50.45 | |
55 | 333 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:50.61 | |
56 | 517 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:52.91 | |
57 | 570 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:53.40 | |
58 | 475 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:53.83 | |
59 | 454 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:53.95 | |
60 | 228 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | STT | 0254AT | 25 m | 1:54.61 | |
61 | 477 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:56.95 | |
62 | 230 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 1:57.46 | |
63 | 177 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:57.86 | |
64 | 585 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:59.76 | |
65 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:59.92 | |
66 | 516 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 2:01.77 | |
67 | 464 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:02.63 | |
68 | 202 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 2:03.60 | |
69 | 198 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 2:03.86 | |
70 | 77 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 2:04.00 | |
71 | 498 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:05.73 | |
72 | 203 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 2:06.04 | |
73 | 160 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 2:08.96 | |
74 | 134 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 2:13.28 | |
75 | 234 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 2:15.11 | |
76 | 435 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 2:17.33 | |
77 | 457 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:20.38 | |
78 | 200 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 2:20.60 | |
79 | 140 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | ||
80 | 174 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | ||
81 | 478 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 25, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:33.51 | |
2 | 565 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 4:40.03 | |
3 | 277 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 4:43.64 | |
4 | 283 | Wedekind Timon | 1996 | GLADSAXE | 9633AB | 25 m | 4:46.75 | |
5 | 280 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 4:49.35 | |
6 | 559 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 4:55.18 | |
7 | 259 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 4:55.70 | |
8 | 394 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 4:58.73 | |
9 | 37 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 5:04.81 | |
10 | 60 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 5:13.61 | |
11 | 390 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 5:23.27 | |
12 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 5:35.11 | |
13 | 15 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 5:36.21 | |
14 | 38 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 5:43.86 | |
15 | 564 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 5:45.00 | |
16 | 118 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 5:50.72 | |
17 | 131 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 5:52.12 | |
18 | 550 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 6:03.58 | |
19 | 29 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 6:19.23 | |
20 | 117 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 6:27.32 | |
21 | 567 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 6:34.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 26, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 5:03.92 | |
2 | 276 | Olsen Eva | 2000 | GLADSAXE | 0094AM | 25 m | 5:04.04 | |
3 | 61 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:17.22 | |
4 | 273 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 5:22.14 | |
5 | 57 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 5:31.69 | |
6 | 552 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 5:32.88 | |
7 | 461 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 5:34.96 | |
8 | 554 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 5:40.00 | |
9 | 12 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 5:44.64 | |
10 | 47 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 5:55.10 | |
11 | 423 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:59.71 | |
12 | 418 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 6:00.99 | |
13 | 45 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 6:10.24 | |
14 | 128 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 6:10.28 | |
15 | 419 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 6:13.50 | |
16 | 556 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 6:31.25 | |
17 | 537 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 6:34.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 27, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 24.16 | |
2 | 111 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 24.28 | |
3 | 462 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 24.41 | |
4 | 362 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 24.60 | |
5 | 114 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 25.00 | |
6 | 113 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 25.16 | |
7 | 453 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 25.22 | |
8 | 565 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 25.64 | |
9 | 253 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 25.77 | |
10 | 391 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 25.80 | |
11 | 68 | Sørensen Jonas B. | 1993 | ROSKILDE | 9375AF | 25 m | 26.11 | |
12 | 436 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 26.11 | |
13 | 474 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 26.14 | |
14 | 549 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 26.17 | |
15 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 26.50 | |
16 | 488 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 26.54 | |
17 | 59 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 26.83 | |
18 | 449 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 27.20 | |
19 | 388 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 27.32 | |
20 | 380 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 27.58 | |
21 | 408 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 27.65 | |
22 | 567 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 27.93 | |
23 | 72 | Bugge August | 2000 | VAT CPH-MK | 0091AI | 25 m | 27.96 | |
24 | 124 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 28.15 | |
25 | 6 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 28.21 | |
26 | 553 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 28.26 | |
27 | 126 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 28.34 | |
28 | 5 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 28.48 | |
29 | 224 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 28.77 | |
30 | 41 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 28.95 | |
31 | 15 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 28.96 | |
32 | 104 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 29.00 | |
33 | 536 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 29.23 | |
34 | 2 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 25 m | 29.41 | |
35 | 540 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 30.03 | |
36 | 76 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 30.16 | |
37 | 70 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 30.23 | |
38 | 22 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 30.24 | |
39 | 194 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 30.28 | |
40 | 221 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 30.31 | |
41 | 189 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 30.40 | |
42 | 405 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 30.53 | |
43 | 357 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 30.70 | |
44 | 564 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 30.70 | |
45 | 180 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 30.77 | |
46 | 235 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | 30.78 | |
47 | 123 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 31.27 | |
48 | 178 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 31.52 | |
49 | 524 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 31.66 | |
50 | 222 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 31.73 | |
51 | 485 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 32.18 | |
52 | 523 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 32.20 | |
53 | 208 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 32.44 | |
54 | 577 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 33.14 | |
55 | 27 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 33.31 | |
56 | 102 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 33.41 | |
57 | 372 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 34.11 | |
58 | 39 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 34.19 | |
59 | 183 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 34.19 | |
60 | 182 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 34.66 | |
61 | 578 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 34.69 | |
62 | 211 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | 34.79 | |
63 | 233 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | 34.84 | |
64 | 24 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 25 m | 34.88 | |
65 | 21 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 35.46 | |
66 | 156 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 35.69 | |
67 | 346 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 36.05 | |
68 | 184 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 36.56 | |
69 | 412 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 36.65 | |
70 | 588 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 37.24 | |
71 | 217 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 37.39 | |
72 | 452 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 37.51 | |
73 | 213 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 37.67 | |
74 | 413 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 38.01 | |
75 | 468 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 39.06 | |
76 | 83 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 39.20 | |
77 | 91 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 39.25 | |
78 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 39.29 | |
79 | 466 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 39.81 | |
80 | 169 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 39.84 | |
81 | 157 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 39.88 | |
82 | 437 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 41.21 | |
83 | 166 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 41.28 | |
84 | 219 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 42.08 | |
85 | 482 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 42.22 | |
86 | 471 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 42.30 | |
87 | 151 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 42.52 | |
88 | 215 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 42.59 | |
89 | 487 | Sørensen Andreas Lau | 2004 | SOLRØD | 0429AN | 25 m | 42.64 | |
90 | 135 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | GTI | 0607AJ | 25 m | 43.06 | |
91 | 586 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 43.43 | |
92 | 145 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 43.79 | |
93 | 467 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 43.86 | |
94 | 137 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 44.89 | |
95 | 334 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 45.31 | |
96 | 172 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 46.78 | |
97 | 480 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 46.79 | |
98 | 587 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 46.92 | |
99 | 144 | Hansen Asger Noah Grænge | 2006 | GTI | 0673AI | 25 m | 47.55 | |
100 | 162 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 47.62 | |
101 | 216 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 47.75 | |
102 | 218 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 47.81 | |
103 | 138 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 49.71 | |
104 | 147 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 50.79 | |
105 | 69 | Bach-Jensen Elias | 2006 | VAT CPH-MK | 0657AI | 25 m | 51.00 | |
106 | 94 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 52.00 | |
107 | 139 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | ||
108 | 427 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 25 m | |||
109 | 429 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 25 m | |||
110 | 432 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 25 m | |||
111 | 442 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 25 m | |||
112 | 447 | Klem Matil | 2007 | VEST | 25 m | |||
113 | 479 | Thygesen August | 2007 | VEST | 25 m | |||
114 | 589 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 25.77 | |
2 | 268 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 26.15 | |
3 | 456 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 26.74 | |
4 | 64 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 26.78 | |
5 | 265 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 26.87 | |
6 | 282 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 26.88 | |
7 | 350 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 27.34 | |
8 | 16 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 27.35 | |
9 | 530 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | BU9601 | 25 m | 27.81 | |
10 | 552 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 28.03 | |
11 | 375 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 28.20 | |
12 | 281 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 28.23 | |
13 | 360 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 28.57 | |
14 | 451 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 28.72 | |
15 | 561 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 28.95 | |
16 | 13 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 28.99 | |
17 | 55 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 29.19 | |
18 | 107 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 29.35 | |
19 | 34 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 29.68 | |
20 | 460 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 29.92 | |
21 | 367 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 29.95 | |
22 | 455 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 29.97 | |
23 | 112 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 30.11 | |
24 | 119 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 30.28 | |
25 | 422 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 30.39 | |
26 | 88 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 30.41 | |
27 | 473 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 30.59 | |
28 | 4 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 30.72 | |
29 | 25 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 30.79 | |
30 | 103 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 30.97 | |
31 | 555 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 31.34 | |
32 | 229 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 31.36 | |
33 | 116 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 31.38 | |
34 | 73 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 31.47 | |
35 | 105 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 31.47 | |
36 | 132 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 31.47 | |
37 | 528 | Kamper-Johnson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 31.47 | |
38 | 12 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 32.14 | |
39 | 44 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 32.18 | |
40 | 18 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 32.23 | |
41 | 511 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 32.32 | |
42 | 35 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 32.39 | |
43 | 17 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 32.73 | |
44 | 570 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 32.85 | |
45 | 535 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 32.94 | |
46 | 532 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 33.15 | |
47 | 492 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 33.47 | |
48 | 425 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 33.77 | |
49 | 3 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 33.99 | |
50 | 191 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 34.06 | |
51 | 8 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 34.30 | |
52 | 129 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 34.51 | |
53 | 572 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 34.90 | |
54 | 526 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 35.03 | |
55 | 521 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 35.11 | |
56 | 90 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 35.19 | |
57 | 188 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 35.24 | |
58 | 424 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 35.37 | |
59 | 127 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 35.76 | |
60 | 230 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 35.88 | |
61 | 187 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 35.91 | |
62 | 525 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 36.27 | |
63 | 193 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 36.31 | |
64 | 192 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 36.68 | |
65 | 495 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 36.83 | |
66 | 416 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 37.03 | |
67 | 514 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 37.16 | |
68 | 496 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 37.34 | |
69 | 574 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 37.52 | |
70 | 337 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 38.05 | |
71 | 341 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 38.08 | |
72 | 176 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 38.09 | |
73 | 199 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 38.48 | |
74 | 82 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 39.07 | |
75 | 575 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 39.11 | |
76 | 503 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 39.43 | |
77 | 148 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 39.46 | |
78 | 177 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 39.88 | |
79 | 500 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 39.89 | |
80 | 200 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 39.94 | |
81 | 333 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 40.19 | |
82 | 174 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 40.25 | |
83 | 186 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 40.34 | |
84 | 203 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 40.43 | |
85 | 502 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 40.55 | |
86 | 152 | Lang Liva Josephine | 2006 | GTI | 0682AO | 25 m | 40.89 | |
87 | 454 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 41.14 | |
88 | 583 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 41.25 | |
89 | 228 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | STT | 0254AT | 25 m | 41.63 | |
90 | 141 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 41.69 | |
91 | 465 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 41.96 | |
92 | 167 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 42.62 | |
93 | 163 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 42.69 | |
94 | 573 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 42.71 | |
95 | 197 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 42.87 | |
96 | 430 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 42.91 | |
97 | 517 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 43.03 | |
98 | 518 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 43.20 | |
99 | 469 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 43.25 | |
100 | 426 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 43.55 | |
101 | 585 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 43.82 | |
102 | 133 | Andersen Alma Høj | 2007 | GTI | 0722AH | 25 m | 44.20 | |
103 | 170 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 44.49 | |
104 | 343 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 44.60 | |
105 | 582 | Kall Laura | 2005 | VI39 | 0594AO | 25 m | 44.72 | |
106 | 498 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 44.89 | |
107 | 477 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 45.17 | |
108 | 344 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 45.21 | |
109 | 440 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 45.22 | |
110 | 347 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 45.25 | |
111 | 472 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 45.52 | |
112 | 153 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 45.72 | |
113 | 198 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 46.68 | |
114 | 140 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 46.93 | |
115 | 106 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 47.00 | |
116 | 164 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 47.05 | |
117 | 457 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 47.35 | |
118 | 96 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 48.00 | |
119 | 501 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 48.56 | |
120 | 150 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | GTI | 0626AK | 25 m | 48.96 | |
121 | 81 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 50.00 | |
122 | 87 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 50.00 | |
123 | 75 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 50.49 | |
124 | 234 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 50.62 | |
125 | 435 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 51.79 | |
126 | 160 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 51.84 | |
127 | 79 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 52.00 | |
128 | 335 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 53.50 | |
129 | 445 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 57.19 | |
130 | 443 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 59.70 | |
131 | 149 | Kristensen Rebekka | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | ||
132 | 155 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | ||
133 | 158 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | ||
134 | 159 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | ||
135 | 165 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 25 m | |||
136 | 171 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | ||
137 | 438 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 25 m | |||
138 | 448 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 25 m | |||
139 | 459 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 25 m | |||
140 | 476 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 25 m | |||
141 | 478 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 25 m | |||
142 | 481 | Wahl Emma | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 29, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 17:04.88 | |
2 | 433 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 17:11.82 | |
3 | 37 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 17:26.60 | |
4 | 304 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 17:30.00 | |
5 | 372 | Hjalholt Malte | 2003 | STT | 0355AG | 25 m | 20:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 30, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Wael Emma | 1993 | VAT CPH-MK | 9374AL | 25 m | 8:53.64 | |
2 | 325 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH-MK | 0004AC | 25 m | 9:06.65 | |
3 | 56 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 9:29.10 | |
4 | 533 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 9:45.69 | |
5 | 358 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 9:59.26 | |
6 | 97 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 10:20.00 | |
7 | 57 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 10:30.20 | |
8 | 46 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 10:40.00 | |
9 | 418 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 11:13.36 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 31, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 56.60 | |
2 | 441 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 56.98 | |
3 | 366 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 58.01 | |
4 | 383 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 58.16 | |
5 | 362 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 59.00 | |
6 | 474 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 59.65 | |
7 | 453 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 59.95 | |
8 | 450 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:02.81 | |
9 | 394 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:04.35 | |
10 | 86 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:06.94 | |
11 | 551 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:08.29 | |
12 | 60 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:08.71 | |
13 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:09.88 | |
14 | 381 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:10.59 | |
15 | 63 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:10.63 | |
16 | 390 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:11.03 | |
17 | 409 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:11.19 | |
18 | 40 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:12.72 | |
19 | 123 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:14.52 | |
20 | 70 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:15.00 | |
21 | 536 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:15.03 | |
22 | 43 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:15.20 | |
23 | 126 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:15.42 | |
24 | 38 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:15.74 | |
25 | 406 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:16.31 | |
26 | 189 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:17.85 | |
27 | 76 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:18.00 | |
28 | 557 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:18.00 | |
29 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:18.59 | |
30 | 577 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:19.20 | |
31 | 550 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:20.50 | |
32 | 579 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:22.44 | |
33 | 540 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:22.84 | |
34 | 470 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:24.24 | |
35 | 207 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:25.13 | |
36 | 505 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:25.59 | |
37 | 414 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:27.55 | |
38 | 222 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:28.25 | |
39 | 531 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 1:31.00 | |
40 | 122 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:36.19 | |
41 | 206 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:37.98 | |
42 | 212 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:40.86 | |
43 | 183 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:43.04 | |
44 | 205 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:43.74 | |
45 | 154 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:54.05 | |
46 | 161 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:57.65 | |
47 | 156 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 2:03.70 | |
48 | 178 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | ||
49 | 428 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | ||
50 | 507 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 32, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:02.60 | |
2 | 54 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:02.73 | |
3 | 456 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:03.25 | |
4 | 369 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:06.37 | |
5 | 359 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:07.02 | |
6 | 99 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 1:08.10 | |
7 | 387 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:09.18 | |
8 | 80 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:10.17 | |
9 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:10.94 | |
10 | 558 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:11.75 | |
11 | 351 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:13.44 | |
12 | 61 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:15.19 | |
13 | 460 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:15.81 | |
14 | 569 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:16.12 | |
15 | 562 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:16.15 | |
16 | 119 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:17.63 | |
17 | 534 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:18.71 | |
18 | 62 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:21.33 | |
19 | 423 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:21.71 | |
20 | 417 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:21.76 | |
21 | 45 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:21.92 | |
22 | 47 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:22.73 | |
23 | 130 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:25.48 | |
24 | 88 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:27.30 | |
25 | 537 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:30.33 | |
26 | 574 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:30.85 | |
27 | 513 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:36.46 | |
28 | 500 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:40.93 | |
29 | 188 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:51.69 | |
30 | 512 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:58.89 | |
31 | 231 | Korczak Sofie | 2004 | STT | 0426AN | 25 m | 2:02.26 | |
32 | 202 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 2:02.82 | |
33 | 502 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | ||
34 | 506 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | ||
35 | 518 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:13.55 | |
2 | 349 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:15.29 | |
3 | 63 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:22.45 | |
4 | 568 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:22.73 | |
5 | 553 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | 2:26.47 | |
6 | 549 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 2:27.87 | |
7 | 547 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:29.21 | |
8 | 118 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:29.38 | |
9 | 72 | Bugge August | 2000 | VAT CPH-MK | 0091AI | 25 m | 2:30.00 | |
10 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:30.72 | |
11 | 563 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:30.77 | |
12 | 408 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:34.48 | |
13 | 104 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:35.00 | |
14 | 125 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:38.40 | |
15 | 131 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:38.43 | |
16 | 124 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:41.37 | |
17 | 523 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 2:42.16 | |
18 | 42 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:53.50 | |
19 | 509 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 3:03.64 | |
20 | 413 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:04.74 | |
21 | 531 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 3:14.28 | |
22 | 524 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 3:18.71 | |
23 | 101 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 3:21.12 | |
24 | 136 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 3:24.69 | |
25 | 213 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 0413AE | 25 m | 3:29.63 | |
26 | 208 | Alwan Jakob Nadeem | 2003 | STT | 0367AL | 25 m | 3:40.71 | |
27 | 437 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 4:00.72 | |
28 | 172 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 4:00.84 | |
29 | 146 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | ||
30 | 168 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | ||
31 | 211 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | STT | 0487AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:22.04 | |
2 | 56 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:26.76 | |
3 | 115 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:33.82 | |
4 | 367 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:40.07 | |
5 | 418 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:41.32 | |
6 | 423 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:43.65 | |
7 | 97 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:45.00 | |
8 | 566 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:45.60 | |
9 | 128 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:46.90 | |
10 | 46 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:50.31 | |
11 | 548 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:50.88 | |
12 | 105 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 2:51.04 | |
13 | 58 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 2:55.88 | |
14 | 570 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:55.92 | |
15 | 526 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 2:57.65 | |
16 | 492 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:57.69 | |
17 | 93 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 3:01.27 | |
18 | 528 | Kamper-Johnson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 3:08.79 | |
19 | 495 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 3:09.97 | |
20 | 532 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 3:10.35 | |
21 | 535 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 3:10.53 | |
22 | 525 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 3:11.84 | |
23 | 98 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 3:14.77 | |
24 | 475 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:27.26 | |
25 | 141 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 3:30.18 | |
26 | 347 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 3:34.04 | |
27 | 203 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | STT | 0506AK | 25 m | 3:34.84 | |
28 | 516 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 3:35.77 | |
29 | 464 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:44.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 35, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 58.87 | |
2 | 326 | Hasemann Rasmus | 1996 | VAT CPH-MK | 9601AA | 25 m | 59.88 | |
3 | 111 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:00.04 | |
4 | 330 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 25 m | 1:01.05 | |
5 | 66 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 1:02.30 | |
6 | 379 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:02.41 | |
7 | 559 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:02.89 | |
8 | 565 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:02.92 | |
9 | 121 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:03.83 | |
10 | 63 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:04.74 | |
11 | 378 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:04.77 | |
12 | 59 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:06.28 | |
13 | 436 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:06.54 | |
14 | 449 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:07.00 | |
15 | 371 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:07.07 | |
16 | 37 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:07.21 | |
17 | 352 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:08.61 | |
18 | 329 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH-MK | 9927AP | 25 m | 1:09.07 | |
19 | 60 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 1:09.10 | |
20 | 488 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:10.39 | |
21 | 361 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:11.22 | |
22 | 408 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:12.01 | |
23 | 117 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:12.68 | |
24 | 120 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:12.68 | |
25 | 41 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:12.82 | |
26 | 126 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:13.73 | |
27 | 381 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:13.76 | |
28 | 40 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:13.83 | |
29 | 382 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:14.40 | |
30 | 38 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:14.43 | |
31 | 407 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:15.72 | |
32 | 406 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:16.04 | |
33 | 354 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 1:16.44 | |
34 | 550 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:17.82 | |
35 | 368 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:18.06 | |
36 | 178 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:18.54 | |
37 | 189 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:19.27 | |
38 | 194 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:19.40 | |
39 | 470 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:19.78 | |
40 | 43 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:19.96 | |
41 | 122 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:21.39 | |
42 | 414 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:22.28 | |
43 | 393 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:22.40 | |
44 | 180 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 25 m | 1:22.60 | |
45 | 206 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:24.28 | |
46 | 222 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:24.80 | |
47 | 207 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:25.88 | |
48 | 557 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:26.05 | |
49 | 485 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:26.30 | |
50 | 509 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:26.59 | |
51 | 505 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:27.35 | |
52 | 221 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:27.48 | |
53 | 146 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:28.75 | |
54 | 364 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:29.13 | |
55 | 190 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:29.57 | |
56 | 411 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:30.62 | |
57 | 182 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:31.28 | |
58 | 183 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:31.48 | |
59 | 205 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 0471AH | 25 m | 1:31.61 | |
60 | 154 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:32.01 | |
61 | 102 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 25 m | 1:32.32 | |
62 | 39 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:32.37 | |
63 | 184 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:34.85 | |
64 | 84 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 1:35.00 | |
65 | 397 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:36.18 | |
66 | 161 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:36.55 | |
67 | 136 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:36.61 | |
68 | 346 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:37.41 | |
69 | 452 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:37.68 | |
70 | 504 | Funder Frederik | 2005 | GSK | 0507AI | 25 m | 1:37.87 | |
71 | 458 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:38.74 | |
72 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | STT | 0509AE | 25 m | 1:39.79 | |
73 | 101 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 0499AO | 25 m | 1:40.00 | |
74 | 236 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:40.23 | |
75 | 217 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:40.26 | |
76 | 412 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:42.67 | |
77 | 468 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:43.02 | |
78 | 428 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:43.34 | |
79 | 466 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:43.92 | |
80 | 83 | Knudsen Magnus B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0523AE | 25 m | 1:45.00 | |
81 | 168 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:45.33 | |
82 | 157 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:46.00 | |
83 | 156 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:47.60 | |
84 | 482 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:51.09 | |
85 | 471 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:51.89 | |
86 | 166 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:55.86 | |
87 | 219 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 1:56.19 | |
88 | 334 | Gørtz Gustav Bille | 2006 | AIF | 0649AB | 25 m | 1:59.46 | |
89 | 169 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 2:00.41 | |
90 | 135 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | GTI | 0607AJ | 25 m | 2:00.59 | |
91 | 215 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 2:05.16 | |
92 | 144 | Hansen Asger Noah Grænge | 2006 | GTI | 0673AI | 25 m | 2:08.23 | |
93 | 218 | Hayatzaki Jonas | 2007 | STT | 0779AA | 25 m | 2:10.00 | |
94 | 137 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 2:11.10 | |
95 | 147 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 2:11.32 | |
96 | 216 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 2:15.64 | |
97 | 162 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 2:18.90 | |
98 | 145 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | ||
99 | 151 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | ||
100 | 172 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | ||
101 | 173 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | ||
102 | 224 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | ||
103 | 225 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | ||
104 | 233 | Gervø William | 2003 | STT | 0391AP | 25 m | ||
105 | 235 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | ||
106 | 431 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
107 | 467 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | ||
108 | 480 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 36, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 108 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:04.03 | |
2 | 327 | Holten Cecilie | 1996 | VAT CPH-MK | 9608AF | 25 m | 1:05.56 | |
3 | 323 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:06.51 | |
4 | 331 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 1:07.49 | |
5 | 456 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:07.90 | |
6 | 109 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:08.45 | |
7 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:10.27 | |
8 | 115 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:10.71 | |
9 | 54 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:10.98 | |
10 | 552 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:11.19 | |
11 | 473 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:12.14 | |
12 | 558 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:12.22 | |
13 | 107 | Andersen Anna | 2001 | GTI | 0106AI | 25 m | 1:12.91 | |
14 | 369 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:13.07 | |
15 | 55 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 1:13.23 | |
16 | 324 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH-MK | 9962AQ | 25 m | 1:13.59 | |
17 | 533 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 1:13.96 | |
18 | 387 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:14.17 | |
19 | 455 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:14.69 | |
20 | 61 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 1:14.78 | |
21 | 451 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 1:14.89 | |
22 | 80 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:15.69 | |
23 | 62 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:16.27 | |
24 | 556 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:16.37 | |
25 | 386 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | STT | 0598AB | 25 m | 1:17.14 | |
26 | 555 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:17.71 | |
27 | 418 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:17.90 | |
28 | 119 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:17.91 | |
29 | 417 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:18.30 | |
30 | 461 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:18.47 | |
31 | 377 | Madsen Anna Maria | 2004 | STT | 0444AJ | 25 m | 1:18.49 | |
32 | 385 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:18.49 | |
33 | 566 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:19.37 | |
34 | 392 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:19.83 | |
35 | 78 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:20.00 | |
36 | 132 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:20.88 | |
37 | 522 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 1:21.03 | |
38 | 105 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 1:21.17 | |
39 | 130 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:21.49 | |
40 | 116 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:21.51 | |
41 | 534 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:21.81 | |
42 | 45 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:22.07 | |
43 | 419 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:22.24 | |
44 | 340 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:22.29 | |
45 | 356 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:22.63 | |
46 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:22.96 | |
47 | 348 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:23.05 | |
48 | 88 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 25 m | 1:23.39 | |
49 | 376 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:23.39 | |
50 | 44 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:23.87 | |
51 | 353 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:24.13 | |
52 | 530 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | BU9601 | 25 m | 1:25.66 | |
53 | 389 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:25.68 | |
54 | 537 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:27.16 | |
55 | 90 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:28.09 | |
56 | 95 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 1:30.00 | |
57 | 511 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | 1:30.32 | |
58 | 424 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:30.60 | |
59 | 495 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:30.65 | |
60 | 127 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:31.34 | |
61 | 398 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:31.34 | |
62 | 513 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:31.70 | |
63 | 93 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:31.79 | |
64 | 188 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:32.67 | |
65 | 129 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:32.90 | |
66 | 175 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:33.37 | |
67 | 512 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:34.82 | |
68 | 493 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:34.94 | |
69 | 496 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:36.07 | |
70 | 514 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:36.40 | |
71 | 98 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:36.68 | |
72 | 475 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:36.81 | |
73 | 187 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:36.84 | |
74 | 193 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:37.10 | |
75 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:38.28 | |
76 | 181 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:39.57 | |
77 | 465 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:39.96 | |
78 | 192 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:40.93 | |
79 | 199 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 0606AA | 25 m | 1:41.31 | |
80 | 500 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:42.80 | |
81 | 337 | Kristensen Asta | 2004 | AIF | 0484AN | 25 m | 1:42.98 | |
82 | 148 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:44.21 | |
83 | 141 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:44.23 | |
84 | 472 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:44.64 | |
85 | 517 | Vestergaard Safira | 2005 | GSK | 0516AJ | 25 m | 1:45.68 | |
86 | 74 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:46.08 | |
87 | 185 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:46.46 | |
88 | 464 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:46.79 | |
89 | 202 | Rasmussen Camille Cueto | 2006 | STT | 0646AD | 25 m | 1:47.46 | |
90 | 177 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:48.28 | |
91 | 197 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:48.46 | |
92 | 153 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:48.53 | |
93 | 174 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:48.73 | |
94 | 430 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:48.87 | |
95 | 426 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:49.86 | |
96 | 503 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:49.88 | |
97 | 343 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 1:50.24 | |
98 | 521 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:50.75 | |
99 | 469 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:50.92 | |
100 | 477 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:51.38 | |
101 | 344 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 1:51.91 | |
102 | 96 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:55.00 | |
103 | 440 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:56.66 | |
104 | 167 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:56.83 | |
105 | 516 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:56.91 | |
106 | 81 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:00.00 | |
107 | 82 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:00.00 | |
108 | 87 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:00.00 | |
109 | 92 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 2:00.00 | |
110 | 518 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:02.55 | |
111 | 498 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:03.07 | |
112 | 457 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:04.93 | |
113 | 234 | Hansen Maja | 2006 | STT | 0652AE | 25 m | 2:06.34 | |
114 | 164 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 2:07.20 | |
115 | 133 | Andersen Alma Høj | 2007 | GTI | 0722AH | 25 m | 2:07.65 | |
116 | 140 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 2:08.30 | |
117 | 75 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 2:10.00 | |
118 | 506 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 2:13.90 | |
119 | 501 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 2:28.17 | |
120 | 134 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | ||
121 | 150 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | GTI | 0626AK | 25 m | ||
122 | 152 | Lang Liva Josephine | 2006 | GTI | 0682AO | 25 m | ||
123 | 160 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | ||
124 | 163 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | ||
125 | 170 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | ||
126 | 230 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | ||
127 | 335 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | ||
128 | 454 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | ||
129 | 478 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 37, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 328 | Jensen Anders | 1987 | VAT CPH-MK | 8709AA | 25 m | 24.77 | |
2 | 441 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 27.91 | |
3 | 450 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 28.47 | |
4 | 114 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 28.90 | |
5 | 391 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 29.01 | |
6 | 113 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 29.15 | |
7 | 66 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 25 m | 29.97 | |
8 | 568 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 30.26 | |
9 | 551 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 30.55 | |
10 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 32.31 | |
11 | 488 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 32.38 | |
12 | 72 | Bugge August | 2000 | VAT CPH-MK | 0091AI | 25 m | 32.74 | |
13 | 567 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 32.76 | |
14 | 131 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 32.98 | |
15 | 125 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 33.72 | |
16 | 224 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 34.12 | |
17 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 35.03 | |
18 | 407 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 35.51 | |
19 | 70 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 35.91 | |
20 | 42 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 36.10 | |
21 | 409 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 37.43 | |
22 | 564 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 37.44 | |
23 | 190 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 37.84 | |
24 | 221 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 38.33 | |
25 | 225 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | STT | 0167AQ | 25 m | 39.15 | |
26 | 458 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 42.75 | |
27 | 411 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 43.84 | |
28 | 483 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 45.03 | |
29 | 212 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 46.54 | |
30 | 437 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 47.18 | |
31 | 168 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 47.39 | |
32 | 173 | Vibe Rasmus Lindberg | 2004 | GTI | 0473AF | 25 m | 47.44 | |
33 | 507 | Hansson Oscar | 2005 | GSK | 0555AF | 25 m | 47.97 | |
34 | 215 | Olsen Emil | 2006 | STT | 0689AD | 25 m | 49.29 | |
35 | 169 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 50.31 | |
36 | 137 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 50.37 | |
37 | 84 | Krak Bertram | 2004 | VAT CPH-MK | 0473AN | 25 m | 50.49 | |
38 | 166 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 50.67 | |
39 | 219 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 52.88 | |
40 | 91 | Olsen Toke | 2006 | VAT CPH-MK | 0685AF | 25 m | 53.26 | |
41 | 85 | Krak Oskar | 2005 | VAT CPH-MK | 0533AI | 25 m | 54.11 | |
42 | 69 | Bach-Jensen Elias | 2006 | VAT CPH-MK | 0657AI | 25 m | 54.37 | |
43 | 145 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 55.26 | |
44 | 147 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 57.39 | |
45 | 94 | Poulsen Daniel | 2005 | VAT CPH-MK | 0573AJ | 25 m | 57.47 | |
46 | 138 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 57.87 | |
47 | 346 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 57.97 | |
48 | 89 | Nielsen Kalle Hannibal | 2006 | VAT CPH-MK | 0665AF | 25 m | 1:03.00 | |
49 | 162 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI | 0627AF | 25 m | 1:03.95 | |
50 | 71 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:04.00 | |
51 | 139 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | ||
52 | 427 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 25 m | |||
53 | 429 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 25 m | |||
54 | 432 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 25 m | |||
55 | 442 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 25 m | |||
56 | 447 | Klem Matil | 2007 | VEST | 25 m | |||
57 | 479 | Thygesen August | 2007 | VEST | 25 m | |||
58 | 589 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 31.36 | |
2 | 64 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 31.68 | |
3 | 324 | Brophy Emily | 1999 | VAT CPH-MK | 9962AQ | 25 m | 31.84 | |
4 | 562 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 32.64 | |
5 | 556 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 32.65 | |
6 | 359 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 32.94 | |
7 | 375 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 33.07 | |
8 | 99 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 25 m | 33.35 | |
9 | 55 | Boisen Josefine | 1996 | ROSKILDE | 9632AE | 25 m | 33.47 | |
10 | 97 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 35.00 | |
11 | 569 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 35.65 | |
12 | 105 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AH | 25 m | 35.88 | |
13 | 73 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.00 | |
14 | 229 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 37.03 | |
15 | 548 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 37.49 | |
16 | 422 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 37.91 | |
17 | 58 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 38.16 | |
18 | 416 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 39.29 | |
19 | 191 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 39.89 | |
20 | 492 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 40.92 | |
21 | 74 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 41.00 | |
22 | 95 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | VAT CPH-MK | 0498AI | 25 m | 41.00 | |
23 | 425 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 41.00 | |
24 | 103 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 41.14 | |
25 | 341 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 25 m | 41.67 | |
26 | 193 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 43.85 | |
27 | 465 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 45.45 | |
28 | 185 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 45.54 | |
29 | 181 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 46.99 | |
30 | 469 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 47.15 | |
31 | 444 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 47.40 | |
32 | 82 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 47.84 | |
33 | 186 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | GTI | 0464AJ | 25 m | 47.84 | |
34 | 426 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 48.06 | |
35 | 176 | Askvig Smilla | 2004 | GTI | 0408AK | 25 m | 48.66 | |
36 | 435 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 49.00 | |
37 | 472 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 49.70 | |
38 | 152 | Lang Liva Josephine | 2006 | GTI | 0682AO | 25 m | 49.71 | |
39 | 92 | Oregan Lilya | 2005 | VAT CPH-MK | 0522AM | 25 m | 50.00 | |
40 | 343 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 50.14 | |
41 | 333 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 50.43 | |
42 | 347 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 50.66 | |
43 | 167 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 51.77 | |
44 | 200 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 51.94 | |
45 | 133 | Andersen Alma Høj | 2007 | GTI | 0722AH | 25 m | 52.62 | |
46 | 420 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 52.73 | |
47 | 106 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 53.00 | |
48 | 134 | Andersen Nicole Damshøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 53.87 | |
49 | 170 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 54.16 | |
50 | 75 | Elliks Laila | 2005 | VAT CPH-MK | 0568AM | 25 m | 55.00 | |
51 | 81 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 55.00 | |
52 | 87 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 55.00 | |
53 | 443 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 56.23 | |
54 | 344 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 56.28 | |
55 | 445 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 56.36 | |
56 | 198 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 56.63 | |
57 | 150 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | GTI | 0626AK | 25 m | 58.03 | |
58 | 77 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 25 m | 1:00.00 | |
59 | 335 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 1:06.64 | |
60 | 79 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:10.00 | |
61 | 149 | Kristensen Rebekka | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | ||
62 | 155 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | ||
63 | 158 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | ||
64 | 159 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | ||
65 | 165 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 25 m | |||
66 | 171 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | ||
67 | 438 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 25 m | |||
68 | 448 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 25 m | |||
69 | 459 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 25 m | |||
70 | 476 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 25 m | |||
71 | 481 | Wahl Emma | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Vest Herrer | 1992 | VEST | 25 m | 1:38.41 | ||
2 | 51 | Roskilde Drenge 1 | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 1:44.07 | ||
3 | 404 | Vest drenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 1:52.43 | ||
4 | 241 | GTI Drenge 1 | 2002 | GTI | 25 m | 1:53.07 | ||
5 | 546 | Gentofte Herrer 3 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 545 | Gentofte Herrer 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.01 | ||
7 | 544 | Gentofte Herrer 1 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 1:55.02 | ||
8 | 242 | GTI Drenge 2 | 2002 | GTI | 25 m | 1:57.30 | ||
9 | 220 | Stt-Stjernerne | 2000 | STT | 25 m | 1:58.00 | ||
10 | 243 | GTI Drenge 2004 | 2004 | GTI | 25 m | 2:04.00 | ||
11 | 410 | Vest drenge 2 | 2001 | VEST | 25 m | 2:05.67 | ||
12 | 204 | Stt Directioners 1 | 2003 | STT | 25 m | 2:14.22 | ||
13 | 508 | Gsk Helte | 2004 | GSK | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 209 | Stt Directioners 2 | 2004 | STT | 25 m | 2:32.56 | ||
15 | 402 | Vest Talent Drenge | 2006 | VEST | 25 m | 2:46.47 | ||
16 | 214 | Stt Directioners 3 | 2006 | STT | 25 m | 2:55.03 | ||
17 | 312 | Vat Drenge 1 | 1996 | VAT CPH | 25 m | 3:48.00 | ||
18 | 313 | Vat Drenge 2 | 1999 | VAT CPH | 25 m | 3:54.00 | ||
19 | 314 | Vat Drenge 3 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 3:58.00 | ||
20 | 245 | GTI Drenge 4 | 2005 | GTI | 25 m | |||
21 | 484 | Solrød Drenge 1 | 2000 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | GTI Piger 1 | 1997 | GTI | 25 m | 1:49.33 | ||
2 | 52 | Roskilde Piger 1 | 1996 | ROSKILDE | 25 m | 1:52.33 | ||
3 | 400 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 1:55.74 | ||
4 | 248 | GTI Piger 2 | 2003 | GTI | 25 m | 2:02.10 | ||
5 | 541 | Gentofte Damer 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 542 | Gentofte Damer 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.01 | ||
7 | 415 | Vest piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:06.08 | ||
8 | 53 | Roskilde Piger 2 | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:17.31 | ||
9 | 510 | Gsk Heltinder 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 226 | Stt-Stjernerne | 2001 | STT | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 421 | Vest piger 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:35.58 | ||
12 | 515 | Gsk Heltinder 2 | 2005 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 201 | Stt Bieber Fever | 2005 | STT | 25 m | 2:42.34 | ||
14 | 403 | Vest Talent Piger | 2005 | VEST | 25 m | 2:42.34 | ||
15 | 249 | GTI Piger 2005 | 2005 | GTI | 25 m | 2:53.00 | ||
16 | 497 | Solrød Piger 2 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 2:59.66 | ||
17 | 315 | Vat Piger 1 | 1993 | VAT CPH | 25 m | 3:56.00 | ||
18 | 316 | Vat Piger 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 3:59.00 | ||
19 | 317 | Vat Piger 3 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 4:03.00 | ||
20 | 318 | Vat Piger 4 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 4:08.00 | ||
21 | 250 | GTI Piger 4 | 2006 | GTI | 25 m | |||
22 | 491 | Solrød Piger 1 | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 01 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 18:00 |