Startliste for Køge Open 2010, Herfølge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Damer |
11 år og yngre: Mette Haagen Larsen (1997) 1:17.04 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:22.29 | |
2 | 202 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:23.45 | |
3 | 271 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:24.20 | |
4 | 199 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 1:25.78 | |
5 | 85 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:26.07 | |
6 | 213 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:26.09 | |
7 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:26.67 | |
8 | 80 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:26.96 | |
9 | 78 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:28.10 | |
10 | 61 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:30.65 | |
11 | 201 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:31.56 | |
12 | 264 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:31.70 | |
13 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 1:32.13 | |
14 | 204 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:32.59 | |
15 | 66 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:32.81 | |
16 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:33.76 | |
17 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:34.59 | |
18 | 68 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:35.50 | |
19 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:36.42 | |
20 | 148 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:37.42 | |
21 | 128 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 1:38.12 | |
22 | 158 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:38.79 | |
23 | 72 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:40.20 | |
24 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:40.75 | |
25 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 1:41.74 | |
26 | 274 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:42.57 | |
27 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:44.29 | |
28 | 97 | Becanovic Selena | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 1:44.71 | ||
29 | 261 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:45.00 | |
30 | 277 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:45.00 | |
31 | 81 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:45.58 | |
32 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:46.06 | |
33 | 260 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:46.26 | |
34 | 102 | Ivosevic Anja | 1999 | SK LAXEN | AZ6499 | 25 m | 1:48.40 | |
35 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:50.40 | |
36 | 83 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:51.98 | |
37 | 273 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:52.39 | |
38 | 106 | Markovic Petra | 1999 | SK LAXEN | BE2299 | 25 m | 1:53.77 | |
39 | 313 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:54.81 | |
40 | 208 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:56.07 | |
41 | 107 | Ovik Moa | 2000 | SK LAXEN | AP3600 | 25 m | 1:56.52 | |
42 | 314 | Petersen Therese Lyng | 1999 | ALLERØD | 9964AN | 25 m | 1:58.56 | |
43 | 267 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:59.07 | |
44 | 211 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:59.66 | |
45 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 2:00.56 | |
46 | 228 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:04.54 | |
47 | 52 | Martinussen Janni | 2001 | FREM | 0186AE | 25 m | 2:04.66 | |
48 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 2:13.45 | |
49 | 29 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 2:15.00 | |
50 | 36 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 2:30.00 | |
51 | 30 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 2:30.00 | |
52 | 121 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | ||
53 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | ||
54 | 145 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 25 m | ||
55 | 114 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | ||
56 | 115 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | ||
57 | 120 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | ||
58 | 124 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | ||
59 | 131 | Pedersen Sofie Nygaard | 2001 | BIRKERØD | 0176AD | 25 m | ||
60 | 133 | Revsbech Nanna Suhr | 2000 | BIRKERØD | 0068AD | 25 m | ||
61 | 134 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | ||
62 | 305 | Bobjerg Emma | 2000 | ALLERØD | 0052AJ | 25 m | ||
63 | 118 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
13 år og yngre: Rasmus Ejby Nyeland (1995) 1:07.70 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:08.65 | |
2 | 283 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741ae | 25 m | 1:13.61 | |
3 | 235 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:14.01 | |
4 | 162 | Jungersen Martin | 1997 | VAT | 9799AA | 25 m | 1:14.81 | |
5 | 163 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | VAT | 9743AF | 25 m | 1:14.87 | |
6 | 10 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:16.04 | |
7 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:16.08 | |
8 | 149 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:16.45 | |
9 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 1:16.62 | |
10 | 165 | Villa Lars Emil | 1997 | VAT | 9793AF | 25 m | 1:16.78 | |
11 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 1:17.77 | |
12 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:17.84 | |
13 | 125 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:19.20 | |
14 | 55 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:19.46 | |
15 | 129 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:19.50 | |
16 | 17 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:19.79 | |
17 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:20.02 | |
18 | 63 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:20.11 | |
19 | 167 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:21.51 | |
20 | 169 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 1:21.64 | |
21 | 210 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 1:22.08 | |
22 | 90 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:22.25 | |
23 | 73 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:22.77 | |
24 | 164 | Pedersen Mikkel | 1997 | VAT | 9711AL | 25 m | 1:23.60 | |
25 | 116 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:23.95 | |
26 | 40 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:24.29 | |
27 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:24.64 | |
28 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:25.29 | |
29 | 41 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:26.33 | |
30 | 221 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:26.37 | |
31 | 93 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:26.54 | |
32 | 230 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:26.86 | |
33 | 284 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883ao | 25 m | 1:27.36 | |
34 | 37 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:27.42 | |
35 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 1:27.59 | |
36 | 147 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:28.98 | |
37 | 236 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:29.25 | |
38 | 155 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:29.54 | |
39 | 71 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 1:29.63 | |
40 | 276 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:30.13 | |
41 | 233 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:30.23 | |
42 | 238 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 1:31.82 | |
43 | 47 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:32.11 | |
44 | 159 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:32.47 | |
45 | 8 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:32.61 | |
46 | 281 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:32.86 | |
47 | 89 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:32.96 | |
48 | 226 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 1:33.16 | |
49 | 225 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 1:33.63 | |
50 | 156 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:35.00 | |
51 | 279 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:35.12 | |
52 | 94 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:35.93 | |
53 | 65 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:36.96 | |
54 | 62 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:38.56 | |
55 | 268 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 1:40.22 | |
56 | 33 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:42.15 | |
57 | 278 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 1:42.22 | |
58 | 42 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:42.47 | |
59 | 206 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:42.71 | |
60 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:44.67 | |
61 | 46 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:44.69 | |
62 | 64 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:44.80 | |
63 | 49 | Bak Casper | 1999 | FREM | 9933AG | 25 m | 1:44.96 | |
64 | 317 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:45.55 | |
65 | 91 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:46.47 | |
66 | 282 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 1:47.29 | |
67 | 138 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:47.95 | |
68 | 123 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 9949AM | 25 m | 1:49.65 | |
69 | 103 | Ivosevic Novak | 1997 | SK LAXEN | AU9997 | 25 m | 1:50.07 | |
70 | 28 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:50.76 | |
71 | 82 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:52.60 | |
72 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 1:53.76 | |
73 | 306 | Christensen Jannich | 2000 | ALLERØD | 0061AE | 25 m | 1:56.83 | |
74 | 312 | Kristensen Nikolaj F. | 2000 | ALLERØD | 0041AD | 25 m | 1:56.89 | |
75 | 86 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:59.67 | |
76 | 307 | Hansen Andreas Guldborg | 2000 | ALLERØD | 0031AF | 25 m | 2:06.78 | |
77 | 309 | Jensen Jacob Aaboe | 2000 | ALLERØD | 0029AC | 25 m | 2:09.65 | |
78 | 308 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 2:15.87 | |
79 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 3:10.00 | |
80 | 137 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | ||
81 | 132 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | ||
82 | 146 | Urfeldt Nikolaj | 1997 | SK-SYD | 9747AP | 25 m | ||
83 | 117 | Engmark Aske | 2000 | BIRKERØD | 0041AE | 25 m | ||
84 | 113 | Buch Julius | 2001 | BIRKERØD | 0191AB | 25 m | ||
85 | 84 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | ||
86 | 263 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
11 år og yngre: Liselotte Larsen (1997) 35.68 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 36.94 | |
2 | 60 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 40.12 | |
3 | 85 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 40.20 | |
4 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 40.78 | |
5 | 250 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 41.09 | |
6 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 42.26 | |
7 | 68 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 42.50 | |
8 | 275 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 43.50 | |
9 | 213 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 50 m | 43.55 | |
10 | 214 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 44.12 | |
11 | 128 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 46.96 | |
12 | 204 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 47.62 | |
13 | 267 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 48.22 | |
14 | 107 | Ovik Moa | 2000 | SK LAXEN | AP3600 | 25 m | 49.84 | |
15 | 277 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 50.00 | |
16 | 83 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 50.72 | |
17 | 261 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 50.99 | |
18 | 273 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 52.11 | |
19 | 11 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 50 m | 54.44 | |
20 | 36 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 1:00.00 | |
21 | 48 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:06.08 | |
22 | 313 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:07.98 | |
23 | 2 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | ||
24 | 124 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | ||
25 | 112 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | ||
26 | 15 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | ||
27 | 12 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | ||
28 | 4 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
13 år og yngre: Jóhan Heôinsson (1995) 3.08 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 34.09 | |
2 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 34.23 | |
3 | 10 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 34.26 | |
4 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 34.35 | |
5 | 165 | Villa Lars Emil | 1997 | VAT | 9793AF | 25 m | 34.42 | |
6 | 129 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 34.71 | |
7 | 99 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 34.85 | |
8 | 149 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 35.56 | |
9 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 35.83 | |
10 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 36.25 | |
11 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 36.37 | |
12 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 36.48 | |
13 | 272 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 38.61 | |
14 | 236 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 38.86 | |
15 | 226 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 39.01 | |
16 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 39.63 | |
17 | 230 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 40.56 | |
18 | 276 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 41.23 | |
19 | 238 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 42.16 | |
20 | 58 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 42.38 | |
21 | 75 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 42.45 | |
22 | 263 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 42.66 | |
23 | 94 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 43.59 | |
24 | 284 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883ao | 25 m | 43.92 | |
25 | 84 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 45.17 | |
26 | 98 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 45.20 | |
27 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 50 m | 45.53 | |
28 | 105 | Macki´c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 46.33 | |
29 | 64 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 46.96 | |
30 | 279 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 47.74 | |
31 | 225 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 47.77 | |
32 | 35 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 47.92 | |
33 | 20 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 50 m | 50.57 | |
34 | 269 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 50.74 | |
35 | 282 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 52.29 | |
36 | 1 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 53.56 | |
37 | 42 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 55.00 | |
38 | 95 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 57.57 | |
39 | 33 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:00.00 | |
40 | 16 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | ||
41 | 87 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | ||
42 | 137 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | ||
43 | 117 | Engmark Aske | 2000 | BIRKERØD | 0041AE | 25 m | ||
44 | 132 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | ||
45 | 136 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | ||
46 | 113 | Buch Julius | 2001 | BIRKERØD | 0191AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
11 år og yngre: Sara Fogh Myrup (1997) 40.76 2008-10-05 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 40.58 | |
2 | 271 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 42.08 | |
3 | 199 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 43.75 | |
4 | 5 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 44.29 | |
5 | 9 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 44.52 | |
6 | 80 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 45.48 | |
7 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 45.95 | |
8 | 97 | Becanovic Selena | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 46.99 | ||
9 | 201 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 47.08 | |
10 | 277 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 47.82 | |
11 | 275 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 48.09 | |
12 | 260 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 48.16 | |
13 | 24 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 48.60 | |
14 | 207 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 51.12 | |
15 | 148 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 51.41 | |
16 | 311 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 52.92 | |
17 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 52.95 | |
18 | 69 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 53.44 | |
19 | 19 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 53.87 | |
20 | 102 | Ivosevic Anja | 1999 | SK LAXEN | AZ6499 | 25 m | 54.93 | |
21 | 121 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | 55.17 | |
22 | 26 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 55.37 | |
23 | 100 | Gröndahl Lovisa | 2000 | SK LAXEN | AW7400 | 25 m | 55.60 | |
24 | 118 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 55.83 | |
25 | 280 | Vangsgaard Stine Lill | 1999 | GENTOFTE | 9974AH | 25 m | 56.95 | |
26 | 274 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 57.26 | |
27 | 23 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 57.39 | |
28 | 104 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 58.17 | |
29 | 106 | Markovic Petra | 1999 | SK LAXEN | BE2299 | 25 m | 58.53 | |
30 | 36 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 1:00.00 | |
31 | 29 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:00.00 | |
32 | 96 | Andersson Julia | 1999 | SK LAXEN | BF3699 | 25 m | 1:00.54 | |
33 | 134 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 1:01.15 | |
34 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:01.53 | |
35 | 13 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 1:02.85 | |
36 | 114 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | 1:03.32 | |
37 | 131 | Pedersen Sofie Nygaard | 2001 | BIRKERØD | 0176AD | 25 m | 1:05.56 | |
38 | 240 | Rasmussen Josephine | 2000 | RISHØJ | 25 m | 1:05.68 | ||
39 | 219 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:07.03 | |
40 | 220 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 1:07.76 | |
41 | 39 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:11.38 | |
42 | 122 | Hvitved Amanda Vang | 2001 | BIRKERØD | 0132AE | 25 m | 1:16.57 | |
43 | 30 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 1:20.19 | |
44 | 198 | Clausen Amalie | 2001 | KØGE | 0164AB | 25 m | ||
45 | 310 | Jørnsgård Laura Sveistrup | 2000 | ALLERØD | 0042AF | 25 m | ||
46 | 305 | Bobjerg Emma | 2000 | ALLERØD | 0052AJ | 25 m | ||
47 | 249 | Christiansen Selina | 2000 | RISHØJ | 25 m | |||
48 | 248 | Willecke Victori | 2002 | RISHØJ | 25 m | |||
49 | 247 | Sigersen Nicoline | 2000 | RISHØJ | 25 m | |||
50 | 244 | Unsal Yelda | 2001 | RISHØJ | 25 m | |||
51 | 234 | Svenstrup Maja | 2002 | KØGE | 0232AB | 25 m | ||
52 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | ||
53 | 224 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | ||
54 | 142 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | ||
55 | 195 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | ||
56 | 133 | Revsbech Nanna Suhr | 2000 | BIRKERØD | 0068AD | 25 m | ||
57 | 316 | Schultz Elsebeth D. | 2000 | ALLERØD | 0006AH | 25 m | ||
58 | 130 | Pedersen Mia Rahlff | 2001 | BIRKERØD | 0186AD | 25 m | ||
59 | 126 | Konradsen Ida Victoria | 2000 | BIRKERØD | 0074AE | 25 m | ||
60 | 120 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | ||
61 | 115 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | ||
62 | 229 | Roed Mathilde | 2001 | KØGE | 0108AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
13 år og yngre: Lasse Pittioni (1995) 36.06 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Jungersen Martin | 1997 | VAT | 9799AA | 25 m | 37.45 | |
2 | 22 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 37.48 | |
3 | 283 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741ae | 25 m | 37.58 | |
4 | 235 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 37.96 | |
5 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 38.71 | |
6 | 167 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 40.50 | |
7 | 41 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 42.68 | |
8 | 221 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 43.50 | |
9 | 53 | Mikkelsen Kasper | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 45.00 | |
10 | 56 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 45.58 | |
11 | 109 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 45.74 | |
12 | 93 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 46.29 | |
13 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 46.31 | |
14 | 116 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 47.82 | |
15 | 279 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 48.08 | |
16 | 278 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 49.06 | |
17 | 272 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 49.57 | |
18 | 166 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 49.96 | |
19 | 285 | Barm Frederik von | 1997 | KØGE | 9793aj | 25 m | 51.14 | |
20 | 242 | Moes Andreas Bjerregaard | 1998 | RISHØJ | 9855al | 25 m | 55.67 | |
21 | 138 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 57.03 | |
22 | 28 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:00.61 | |
23 | 317 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:00.69 | |
24 | 51 | Lisser Jacob de | 2001 | FREM | 0119AB | 25 m | 1:01.02 | |
25 | 205 | Hansen Sebastian | 2001 | KØGE | 0191AA | 25 m | 1:02.67 | |
26 | 21 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:03.48 | |
27 | 88 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:03.64 | |
28 | 309 | Jensen Jacob Aaboe | 2000 | ALLERØD | 0029AC | 25 m | 1:07.68 | |
29 | 44 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:12.12 | ||
30 | 237 | Uldal Jeppe | 2001 | KØGE | 0153AB | 25 m | 1:12.34 | |
31 | 212 | Kehlet Alexander | 2001 | KØGE | 0177AD | 25 m | 1:13.89 | |
32 | 49 | Bak Casper | 1999 | FREM | 9933AG | 25 m | 1:25.38 | |
33 | 200 | Danielsen Rasmus Helding | 2001 | KØGE | 25 m | |||
34 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | ||
35 | 197 | Buskov Christian | 2000 | KØGE | 0029AA | 25 m | ||
36 | 209 | Holm Jacob Siger | 2000 | KØGE | 25 m | |||
37 | 216 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | ||
38 | 217 | Meier Janus | 2000 | KØGE | 25 m | |||
39 | 222 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | ||
40 | 223 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | ||
41 | 231 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | ||
42 | 232 | Strømsholt Frederik | 2000 | KØGE | 0063AG | 25 m | ||
43 | 239 | Westphalen Oliver | 1999 | KØGE | 9953AG | 25 m | ||
44 | 194 | Høfler Anthon Bagger | 2001 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 5:27.58 | |
2 | 250 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 5:50.00 | |
3 | 9 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 5:50.17 | |
4 | 214 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 6:00.00 | |
5 | 24 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 6:45.88 | |
6 | 11 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 50 m | 6:54.70 | |
7 | 52 | Martinussen Janni | 2001 | FREM | 0186AE | 25 m | 7:00.00 | |
8 | 4 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 50 m | 7:40.60 | |
9 | 26 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | ||
10 | 13 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
13 år og yngre: Piet Jon Vidkjær (1995) 4:44.37 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 4:35.46 | |
2 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 4:43.45 | |
3 | 144 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 4:51.33 | |
4 | 163 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | VAT | 9743AF | 25 m | 4:51.82 | |
5 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 4:57.01 | |
6 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 4:58.72 | |
7 | 63 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 4:59.04 | |
8 | 210 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 4:59.71 | |
9 | 166 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 5:00.38 | |
10 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 5:00.61 | |
11 | 73 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 5:02.89 | |
12 | 169 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 5:12.96 | |
13 | 55 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 5:12.96 | RES |
14 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 5:18.56 | RES |
15 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 5:23.81 | RES |
16 | 47 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 5:29.98 | RES |
17 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 5:32.83 | RES |
18 | 99 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 5:33.52 | RES |
19 | 157 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 5:55.45 | RES |
20 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 6:15.00 | RES |
21 | 8 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 6:18.03 | RES |
22 | 146 | Urfeldt Nikolaj | 1997 | SK-SYD | 9747AP | 25 m | 6:34.69 | RES |
23 | 14 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 50 m | 6:53.10 | RES |
24 | 1 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 7:13.01 | RES |
25 | 156 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 7:30.00 | RES |
26 | 25 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | RES | |
27 | 20 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | RES | |
28 | 16 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | RES | |
29 | 7 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer |
11 år og yngre: Emilia Lüders (1998) 1:21.50 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:17.00 | |
2 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:19.98 | |
3 | 262 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:21.16 | |
4 | 5 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:21.83 | |
5 | 61 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:24.43 | |
6 | 204 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:25.38 | |
7 | 60 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:26.35 | |
8 | 203 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:26.93 | |
9 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:27.29 | |
10 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:27.61 | |
11 | 72 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:31.66 | |
12 | 158 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:34.61 | |
13 | 66 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:36.31 | |
14 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:36.61 | |
15 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 1:36.62 | |
16 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 1:36.91 | |
17 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:37.30 | |
18 | 12 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:37.75 | |
19 | 280 | Vangsgaard Stine Lill | 1999 | GENTOFTE | 9974AH | 25 m | 1:38.21 | |
20 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:39.09 | |
21 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:39.50 | |
22 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:43.85 | |
23 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:44.98 | |
24 | 23 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:45.32 | |
25 | 313 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:47.85 | |
26 | 18 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 1:49.27 | |
27 | 2 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:49.53 | |
28 | 228 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:51.13 | |
29 | 211 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:52.06 | |
30 | 19 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:52.27 | |
31 | 3 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:52.40 | |
32 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:53.02 | |
33 | 120 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 1:57.07 | |
34 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 2:00.47 | |
35 | 112 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:00.57 | |
36 | 114 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | 2:01.32 | |
37 | 208 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 2:02.69 | |
38 | 133 | Revsbech Nanna Suhr | 2000 | BIRKERØD | 0068AD | 25 m | 2:03.04 | |
39 | 104 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 2:03.75 | |
40 | 100 | Gröndahl Lovisa | 2000 | SK LAXEN | AW7400 | 25 m | 2:04.30 | |
41 | 96 | Andersson Julia | 1999 | SK LAXEN | BF3699 | 25 m | 2:04.50 | |
42 | 310 | Jørnsgård Laura Sveistrup | 2000 | ALLERØD | 0042AF | 25 m | 2:06.03 | |
43 | 142 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 2:07.82 | |
44 | 69 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 2:24.51 | |
45 | 130 | Pedersen Mia Rahlff | 2001 | BIRKERØD | 0186AD | 25 m | ||
46 | 134 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | ||
47 | 218 | Meier Lea | 2002 | KØGE | 25 m | |||
48 | 219 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | ||
49 | 220 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer |
13 år og yngre: Andreas Gerlach (1995) 1:10.81 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:06.59 | |
2 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:12.21 | |
3 | 17 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:14.47 | |
4 | 136 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:16.21 | |
5 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 1:17.57 | |
6 | 233 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:18.50 | |
7 | 73 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:18.51 | |
8 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:18.80 | |
9 | 210 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 1:18.99 | |
10 | 164 | Pedersen Mikkel | 1997 | VAT | 9711AL | 25 m | 1:21.39 | |
11 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 1:22.35 | |
12 | 268 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 1:23.64 | |
13 | 37 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:25.08 | |
14 | 71 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 1:25.32 | |
15 | 155 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:26.51 | |
16 | 70 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:27.14 | |
17 | 225 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 1:28.44 | |
18 | 40 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:28.94 | |
19 | 65 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:29.50 | |
20 | 87 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 1:30.65 | |
21 | 89 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:30.78 | |
22 | 98 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 1:34.05 | |
23 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:34.84 | |
24 | 281 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:34.90 | |
25 | 56 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 1:35.02 | |
26 | 159 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:35.08 | |
27 | 147 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:35.22 | |
28 | 123 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 9949AM | 25 m | 1:35.29 | |
29 | 62 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:37.50 | |
30 | 105 | Macki´c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 1:37.53 | |
31 | 58 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:39.99 | |
32 | 91 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:40.82 | |
33 | 138 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:41.14 | |
34 | 55 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:41.87 | |
35 | 103 | Ivosevic Novak | 1997 | SK LAXEN | AU9997 | 25 m | 1:42.55 | |
36 | 206 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:43.60 | |
37 | 95 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:43.99 | |
38 | 35 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:45.00 | |
39 | 308 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:50.66 | |
40 | 143 | Johansen Sebastian Olsen | 1997 | SK-SYD | 9737AO | 25 m | 1:53.69 | |
41 | 21 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:54.00 | |
42 | 42 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:00.00 | |
43 | 312 | Kristensen Nikolaj F. | 2000 | ALLERØD | 0041AD | 25 m | 2:00.29 | |
44 | 306 | Christensen Jannich | 2000 | ALLERØD | 0061AE | 25 m | 2:01.72 | |
45 | 231 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 2:04.41 | |
46 | 51 | Lisser Jacob de | 2001 | FREM | 0119AB | 25 m | 2:04.95 | |
47 | 46 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 2:15.00 | |
48 | 43 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 9901AK | 25 m | 2:15.00 | |
49 | 44 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:15.00 | ||
50 | 137 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 2:17.46 | |
51 | 117 | Engmark Aske | 2000 | BIRKERØD | 0041AE | 25 m | ||
52 | 259 | Huneck Lucas | 1999 | RISHØJ | 25 m | |||
53 | 257 | Scheffmann Christoffer | 1999 | RISHØJ | 25 m | |||
54 | 237 | Uldal Jeppe | 2001 | KØGE | 0153AB | 25 m | ||
55 | 216 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | ||
56 | 209 | Holm Jacob Siger | 2000 | KØGE | 25 m | |||
57 | 140 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | ||
58 | 132 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | ||
59 | 82 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | ||
60 | 113 | Buch Julius | 2001 | BIRKERØD | 0191AB | 25 m | ||
61 | 141 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | ||
62 | 315 | Sandvang Kristoffer | 1999 | ALLERØD | 9945AN | 25 m | ||
63 | 88 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | ||
64 | 86 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | ||
65 | 197 | Buskov Christian | 2000 | KØGE | 0029AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer |
11 år og yngre: Sara Fogh Myrup (1997) 3:04.96 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 3:07.22 | |
2 | 264 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 3:15.56 | |
3 | 199 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 3:19.32 | |
4 | 80 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 3:25.00 | |
5 | 85 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 3:27.43 | |
6 | 48 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 3:30.00 | |
7 | 201 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 3:32.69 | |
8 | 78 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 3:35.00 | |
9 | 68 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 3:35.00 | |
10 | 260 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 3:39.64 | |
11 | 50 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 3:40.12 | |
12 | 277 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 3:41.00 | |
13 | 66 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 3:50.00 | |
14 | 207 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:52.49 | |
15 | 60 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 3:53.48 | |
16 | 81 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 3:55.97 | |
17 | 3 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 3:58.75 | |
18 | 128 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 4:02.09 | |
19 | 118 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 4:07.50 | |
20 | 12 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 4:08.74 | |
21 | 121 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | 4:19.26 | |
22 | 131 | Pedersen Sofie Nygaard | 2001 | BIRKERØD | 0176AD | 25 m | 4:47.40 | |
23 | 18 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 4:59.06 | |
24 | 83 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | ||
25 | 122 | Hvitved Amanda Vang | 2001 | BIRKERØD | 0132AE | 25 m | ||
26 | 124 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | ||
27 | 126 | Konradsen Ida Victoria | 2000 | BIRKERØD | 0074AE | 25 m | ||
28 | 15 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | ||
29 | 115 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 12, 200m Brystsvømning Herrer |
13 år og yngre: Anders Påske (1995) 2:51.35 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:47.92 | |
2 | 22 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 2:50.49 | |
3 | 283 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741ae | 25 m | 2:50.55 | |
4 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 3:00.28 | |
5 | 63 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 3:04.00 | |
6 | 167 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 3:05.24 | |
7 | 55 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 3:06.11 | |
8 | 125 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 3:16.50 | |
9 | 41 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 3:19.63 | |
10 | 221 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 3:23.19 | |
11 | 116 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 3:26.84 | |
12 | 109 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 3:27.76 | |
13 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 3:30.00 | |
14 | 90 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 3:31.01 | |
15 | 93 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 3:33.83 | |
16 | 129 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 3:44.01 | |
17 | 53 | Mikkelsen Kasper | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 3:45.00 | |
18 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 4:24.77 | |
19 | 75 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 4:29.73 | |
20 | 14 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | ||
21 | 146 | Urfeldt Nikolaj | 1997 | SK-SYD | 9747AP | 25 m | ||
22 | 25 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | ||
23 | 256 | Pless Martin Spuur | 1997 | RISHØJ | 25 m | |||
24 | 94 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
11 år og yngre: Mette Haagen Larsen (1997) 1:05.74 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:10.78 | |
2 | 202 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:11.66 | |
3 | 61 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:13.34 | |
4 | 5 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:15.34 | |
5 | 78 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:17.06 | |
6 | 274 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:18.39 | |
7 | 128 | Neesgaard Thereza Maria | 1999 | BIRKERØD | 9946AI | 25 m | 1:19.05 | |
8 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 1:19.93 | |
9 | 275 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:20.03 | |
10 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 1:20.69 | |
11 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:21.85 | |
12 | 148 | Hansen Nana | 2000 | VORDINGB | 0048AJ | 25 m | 1:24.33 | |
13 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:25.50 | |
14 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 1:26.04 | |
15 | 207 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:26.20 | |
16 | 72 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:26.22 | |
17 | 121 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | 1:26.32 | |
18 | 280 | Vangsgaard Stine Lill | 1999 | GENTOFTE | 9974AH | 25 m | 1:26.41 | |
19 | 273 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:26.84 | |
20 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 1:29.79 | |
21 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:30.22 | |
22 | 267 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:31.99 | |
23 | 134 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 1:33.54 | |
24 | 261 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:33.58 | |
25 | 120 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 1:34.37 | |
26 | 124 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:34.47 | |
27 | 2 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 1:35.34 | |
28 | 112 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:35.76 | |
29 | 107 | Ovik Moa | 2000 | SK LAXEN | AP3600 | 25 m | 1:37.59 | |
30 | 23 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:38.48 | |
31 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 1:39.30 | |
32 | 314 | Petersen Therese Lyng | 1999 | ALLERØD | 9964AN | 25 m | 1:39.39 | |
33 | 115 | Drachmann Elena | 1999 | BIRKERØD | 9932AJ | 25 m | 1:39.41 | |
34 | 52 | Martinussen Janni | 2001 | FREM | 0186AE | 25 m | 1:40.42 | |
35 | 211 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:41.33 | |
36 | 114 | Carlsen Maria Elizabeth | 2001 | BIRKERØD | 0196AA | 25 m | 1:41.66 | |
37 | 145 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 25 m | 1:42.31 | |
38 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:43.82 | |
39 | 97 | Becanovic Selena | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 1:44.93 | ||
40 | 102 | Ivosevic Anja | 1999 | SK LAXEN | AZ6499 | 25 m | 1:45.12 | |
41 | 130 | Pedersen Mia Rahlff | 2001 | BIRKERØD | 0186AD | 25 m | 1:46.34 | |
42 | 311 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 1:46.77 | |
43 | 316 | Schultz Elsebeth D. | 2000 | ALLERØD | 0006AH | 25 m | 1:50.26 | |
44 | 208 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:50.94 | |
45 | 133 | Revsbech Nanna Suhr | 2000 | BIRKERØD | 0068AD | 25 m | 1:51.34 | |
46 | 96 | Andersson Julia | 1999 | SK LAXEN | BF3699 | 25 m | 1:51.50 | |
47 | 228 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:52.04 | |
48 | 131 | Pedersen Sofie Nygaard | 2001 | BIRKERØD | 0176AD | 25 m | 1:53.06 | |
49 | 104 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 1:53.50 | |
50 | 100 | Gröndahl Lovisa | 2000 | SK LAXEN | AW7400 | 25 m | 1:53.50 | |
51 | 142 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 1:53.64 | |
52 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 1:54.71 | |
53 | 118 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:54.92 | |
54 | 48 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:58.53 | |
55 | 106 | Markovic Petra | 1999 | SK LAXEN | BE2299 | 50 m | 1:58.88 | |
56 | 29 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 2:00.00 | |
57 | 30 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 2:00.00 | |
58 | 122 | Hvitved Amanda Vang | 2001 | BIRKERØD | 0132AE | 25 m | 2:02.82 | |
59 | 69 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 2:12.48 | |
60 | 39 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:30.00 | |
61 | 243 | Darmer Mathilde Høgh | 2001 | RISHØJ | 25 m | |||
62 | 198 | Clausen Amalie | 2001 | KØGE | 0164AB | 25 m | ||
63 | 126 | Konradsen Ida Victoria | 2000 | BIRKERØD | 0074AE | 25 m | ||
64 | 245 | Offenberg Freja Jeanette | 2000 | RISHØJ | 25 m | |||
65 | 234 | Svenstrup Maja | 2002 | KØGE | 0232AB | 25 m | ||
66 | 229 | Roed Mathilde | 2001 | KØGE | 0108AI | 25 m | ||
67 | 224 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | ||
68 | 195 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | ||
69 | 218 | Meier Lea | 2002 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
13 år og yngre: Rasmus Ejby Nyeland (1995) 59.03 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:00.80 | |
2 | 163 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | VAT | 9743AF | 25 m | 1:01.15 | |
3 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 1:01.97 | |
4 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 1:03.61 | |
5 | 162 | Jungersen Martin | 1997 | VAT | 9799AA | 25 m | 1:03.67 | |
6 | 149 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:04.58 | |
7 | 166 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 1:05.13 | |
8 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:05.90 | |
9 | 165 | Villa Lars Emil | 1997 | VAT | 9793AF | 25 m | 1:05.97 | |
10 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:06.87 | |
11 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:06.94 | |
12 | 10 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:07.08 | |
13 | 144 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 1:07.11 | |
14 | 210 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 1:07.85 | |
15 | 129 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:08.61 | |
16 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:09.44 | |
17 | 233 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:10.39 | |
18 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:10.46 | |
19 | 37 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:11.98 | |
20 | 272 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:11.99 | |
21 | 157 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:12.01 | |
22 | 56 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 1:12.52 | |
23 | 40 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:12.73 | |
24 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 1:13.21 | |
25 | 99 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 1:13.57 | |
26 | 276 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:13.70 | |
27 | 164 | Pedersen Mikkel | 1997 | VAT | 9711AL | 25 m | 1:13.86 | |
28 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:14.48 | |
29 | 90 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:14.64 | |
30 | 47 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:14.76 | |
31 | 268 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 1:15.01 | |
32 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 1:15.56 | |
33 | 230 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:15.60 | |
34 | 269 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 1:15.95 | |
35 | 284 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883ao | 25 m | 1:16.14 | |
36 | 70 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:16.61 | |
37 | 147 | Andersen Rasmus | 1998 | VORDINGB | 9899AI | 25 m | 1:16.69 | |
38 | 238 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 1:16.93 | |
39 | 8 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:17.68 | |
40 | 35 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:17.89 | |
41 | 98 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 1:18.63 | |
42 | 58 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:19.70 | |
43 | 263 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 1:20.02 | |
44 | 64 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:20.65 | |
45 | 278 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 1:20.95 | |
46 | 65 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:21.49 | |
47 | 281 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:21.78 | |
48 | 105 | Macki´c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 1:21.91 | |
49 | 159 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:22.25 | |
50 | 226 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 1:22.94 | |
51 | 109 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:23.27 | |
52 | 89 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:23.56 | |
53 | 206 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:23.71 | |
54 | 123 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 9949AM | 25 m | 1:25.32 | |
55 | 241 | Mortensen Mikkel Lund | 1998 | RISHØJ | 9827ap | 25 m | 1:25.88 | |
56 | 282 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 1:26.13 | |
57 | 138 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:26.21 | |
58 | 7 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:26.65 | |
59 | 84 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:26.82 | |
60 | 156 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 50 m | 1:26.94 | |
61 | 103 | Ivosevic Novak | 1997 | SK LAXEN | AU9997 | 25 m | 1:27.30 | |
62 | 87 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 1:27.48 | |
63 | 33 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:30.01 | |
64 | 62 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:31.40 | |
65 | 49 | Bak Casper | 1999 | FREM | 9933AG | 25 m | 1:32.57 | |
66 | 317 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:32.94 | |
67 | 91 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:33.20 | |
68 | 51 | Lisser Jacob de | 2001 | FREM | 0119AB | 25 m | 1:33.39 | |
69 | 137 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:35.95 | |
70 | 285 | Barm Frederik von | 1997 | KØGE | 9793aj | 25 m | 1:36.89 | |
71 | 242 | Moes Andreas Bjerregaard | 1998 | RISHØJ | 9855al | 25 m | 1:37.10 | |
72 | 95 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:41.59 | |
73 | 46 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:42.73 | |
74 | 205 | Hansen Sebastian | 2001 | KØGE | 0191AA | 25 m | 1:42.79 | |
75 | 212 | Kehlet Alexander | 2001 | KØGE | 0177AD | 25 m | 1:43.38 | |
76 | 82 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:43.63 | |
77 | 21 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:43.72 | |
78 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 1:44.24 | |
79 | 306 | Christensen Jannich | 2000 | ALLERØD | 0061AE | 25 m | 1:44.54 | |
80 | 28 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:45.00 | |
81 | 43 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 9901AK | 25 m | 1:45.69 | |
82 | 308 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:48.93 | |
83 | 307 | Hansen Andreas Guldborg | 2000 | ALLERØD | 0031AF | 25 m | 1:51.45 | |
84 | 113 | Buch Julius | 2001 | BIRKERØD | 0191AB | 25 m | 1:51.99 | |
85 | 309 | Jensen Jacob Aaboe | 2000 | ALLERØD | 0029AC | 25 m | 1:51.99 | |
86 | 86 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:52.29 | |
87 | 117 | Engmark Aske | 2000 | BIRKERØD | 0041AE | 25 m | 1:54.77 | |
88 | 88 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:57.88 | |
89 | 143 | Johansen Sebastian Olsen | 1997 | SK-SYD | 9737AO | 25 m | 2:04.37 | |
90 | 140 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | 2:05.16 | |
91 | 232 | Strømsholt Frederik | 2000 | KØGE | 0063AG | 25 m | 2:16.87 | |
92 | 200 | Danielsen Rasmus Helding | 2001 | KØGE | 25 m | 2:17.11 | ||
93 | 44 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 2:35.80 | ||
94 | 239 | Westphalen Oliver | 1999 | KØGE | 9953AG | 25 m | ||
95 | 315 | Sandvang Kristoffer | 1999 | ALLERØD | 9945AN | 25 m | ||
96 | 217 | Meier Janus | 2000 | KØGE | 25 m | |||
97 | 223 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | ||
98 | 222 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | ||
99 | 254 | Farver Marcu | 1998 | RISHØJ | 25 m | |||
100 | 255 | Schønning Morten | 1999 | RISHØJ | 25 m | |||
101 | 257 | Scheffmann Christoffer | 1999 | RISHØJ | 25 m | |||
102 | 258 | Snogdahl Andreas W. | 1997 | RISHØJ | 25 m | |||
103 | 259 | Huneck Lucas | 1999 | RISHØJ | 25 m | |||
104 | 132 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | ||
105 | 253 | Jespersen Marcus Grundal | 1997 | RISHØJ | 9707AQ | 25 m | ||
106 | 141 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | ||
107 | 194 | Høfler Anthon Bagger | 2001 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
11 år og yngre: Helena Storr-Hansen (1997) 3:17.43 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 3:08.00 | |
2 | 264 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 3:30.00 | |
3 | 250 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | ||
4 | 214 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | ||
5 | 203 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | ||
6 | 81 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
13 år og yngre: Laust Norgren (1995) 2:34.43 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:56.26 | |
2 | 71 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 3:05.00 | |
3 | 236 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 3:11.30 | |
4 | 269 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 3:50.00 | |
5 | 169 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | ||
6 | 136 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 17, 400m Medley Damer |
11 år og yngre: Maj Howardsen (1997) 6:10.38 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 6:34.07 | |
2 | 50 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 8:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
13 år og yngre: Andreas Gerlach (1995) 5:30.48 2008-10-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 6:16.80 | |
2 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 6:25.77 | |
3 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 6:30.26 | |
4 | 99 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 6:37.55 | |
5 | 157 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 7:30.00 | |
6 | 155 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 7:30.00 | |
7 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | ||
8 | 125 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:19 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
11 år og yngre: Iben Schmidt (1997) 37.49 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 35.87 | |
2 | 262 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 38.58 | |
3 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 39.73 | |
4 | 203 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 39.98 | |
5 | 204 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 41.07 | |
6 | 15 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 41.47 | |
7 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 41.87 | |
8 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 42.33 | |
9 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 42.37 | |
10 | 80 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 42.76 | |
11 | 11 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 43.22 | |
12 | 260 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 43.87 | |
13 | 280 | Vangsgaard Stine Lill | 1999 | GENTOFTE | 9974AH | 25 m | 43.96 | |
14 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 44.10 | |
15 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 44.22 | |
16 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 44.51 | |
17 | 158 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 44.72 | |
18 | 250 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 50 m | 44.99 | |
19 | 207 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 46.27 | |
20 | 97 | Becanovic Selena | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 46.89 | ||
21 | 201 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 46.90 | |
22 | 4 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 46.98 | |
23 | 275 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 47.42 | |
24 | 214 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 47.71 | |
25 | 261 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 48.20 | |
26 | 267 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 48.30 | |
27 | 102 | Ivosevic Anja | 1999 | SK LAXEN | AZ6499 | 25 m | 48.36 | |
28 | 273 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 49.12 | |
29 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 49.77 | |
30 | 104 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 50.41 | |
31 | 3 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 50.46 | |
32 | 48 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 51.52 | |
33 | 299 | Rasmussen Mathilde | 1999 | KVIK | 25 m | 52.00 | ||
34 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 52.53 | |
35 | 297 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 53.00 | |
36 | 107 | Ovik Moa | 2000 | SK LAXEN | AP3600 | 25 m | 53.26 | |
37 | 96 | Andersson Julia | 1999 | SK LAXEN | BF3699 | 25 m | 53.33 | |
38 | 142 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 53.63 | |
39 | 100 | Gröndahl Lovisa | 2000 | SK LAXEN | AW7400 | 25 m | 53.95 | |
40 | 106 | Markovic Petra | 1999 | SK LAXEN | BE2299 | 25 m | 54.29 | |
41 | 69 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 54.64 | |
42 | 295 | Nissen Lea Strunge | 2000 | KVIK | 0054AP | 25 m | 55.00 | |
43 | 289 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 55.00 | |
44 | 145 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 25 m | 55.80 | |
45 | 52 | Martinussen Janni | 2001 | FREM | 0186AE | 25 m | 57.40 | |
46 | 240 | Rasmussen Josephine | 2000 | RISHØJ | 25 m | 58.89 | ||
47 | 290 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:00.00 | |
48 | 29 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:00.00 | |
49 | 18 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 50 m | 1:00.03 | |
50 | 302 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 1:02.00 | |
51 | 291 | Dyresberg Isabella | 2003 | KVIK | 0328AA | 25 m | 1:03.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
13 år og yngre: Rasmus Ejby Nyeland (1995) 31.49 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 31.71 | |
2 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 34.51 | |
3 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 35.01 | |
4 | 163 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | VAT | 9743AF | 25 m | 35.59 | |
5 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 36.11 | |
6 | 166 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 36.40 | |
7 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 37.76 | |
8 | 162 | Jungersen Martin | 1997 | VAT | 9799AA | 25 m | 37.77 | |
9 | 272 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 38.00 | |
10 | 20 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 38.33 | |
11 | 73 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 38.33 | |
12 | 56 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 38.40 | |
13 | 268 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 38.63 | |
14 | 164 | Pedersen Mikkel | 1997 | VAT | 9711AL | 25 m | 39.12 | |
15 | 155 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 39.14 | |
16 | 99 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 39.48 | |
17 | 233 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 39.98 | |
18 | 8 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 40.35 | |
19 | 98 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 40.59 | |
20 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 41.50 | |
21 | 159 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 41.79 | |
22 | 278 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 41.81 | |
23 | 14 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 41.93 | |
24 | 49 | Bak Casper | 1999 | FREM | 9933AG | 25 m | 42.34 | |
25 | 282 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 43.17 | |
26 | 225 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 43.42 | |
27 | 91 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 43.80 | |
28 | 303 | Handberg Mikkel | 1998 | KVIK | 25 m | 44.00 | ||
29 | 105 | Macki´c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 44.58 | |
30 | 33 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 44.94 | |
31 | 35 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 45.00 | |
32 | 53 | Mikkelsen Kasper | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 45.00 | |
33 | 7 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 45.78 | |
34 | 269 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 46.16 | |
35 | 25 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 46.27 | |
36 | 206 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 46.48 | |
37 | 279 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 46.80 | |
38 | 263 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 47.21 | |
39 | 281 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 48.77 | |
40 | 46 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 49.76 | |
41 | 103 | Ivosevic Novak | 1997 | SK LAXEN | AU9997 | 25 m | 51.39 | |
42 | 143 | Johansen Sebastian Olsen | 1997 | SK-SYD | 9737AO | 25 m | 57.00 | |
43 | 88 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 57.65 | |
44 | 43 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 9901AK | 25 m | 57.77 | |
45 | 141 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 58.79 | |
46 | 140 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | 59.42 | |
47 | 32 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 59.97 | |
48 | 301 | Fredens Victor Dam | 2000 | KVIK | 25 m | 1:02.00 | ||
49 | 38 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:07.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
11 år og yngre: Mette Haagen Larsen (1997) 30.21 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 32.55 | |
2 | 199 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 33.09 | |
3 | 202 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 33.20 | |
4 | 262 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 33.20 | |
5 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 33.24 | |
6 | 5 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 33.50 | |
7 | 264 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 33.72 | |
8 | 274 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 34.26 | |
9 | 78 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 34.75 | |
10 | 271 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 35.36 | |
11 | 80 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 35.45 | |
12 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 35.63 | |
13 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 36.37 | |
14 | 74 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 36.46 | |
15 | 85 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 37.08 | |
16 | 213 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 50 m | 37.18 | |
17 | 275 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 37.48 | |
18 | 299 | Rasmussen Mathilde | 1999 | KVIK | 25 m | 38.00 | ||
19 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 38.38 | |
20 | 260 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 38.48 | |
21 | 23 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 38.54 | |
22 | 304 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868ai | 25 m | 39.00 | EFT |
23 | 289 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 40.00 | |
24 | 261 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 40.19 | |
25 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 40.30 | |
26 | 267 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 40.51 | |
27 | 81 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 41.48 | |
28 | 50 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 50 m | 42.06 | |
29 | 97 | Becanovic Selena | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 42.15 | ||
30 | 280 | Vangsgaard Stine Lill | 1999 | GENTOFTE | 9974AH | 25 m | 42.24 | |
31 | 273 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 42.41 | |
32 | 112 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 42.48 | |
33 | 286 | Kristensen Anna | 1999 | KVIK | 25 m | 43.00 | ||
34 | 295 | Nissen Lea Strunge | 2000 | KVIK | 0054AP | 25 m | 43.00 | |
35 | 83 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 43.22 | |
36 | 3 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 43.59 | |
37 | 107 | Ovik Moa | 2000 | SK LAXEN | AP3600 | 25 m | 43.84 | |
38 | 290 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 44.00 | |
39 | 277 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 44.01 | |
40 | 102 | Ivosevic Anja | 1999 | SK LAXEN | AZ6499 | 25 m | 44.33 | |
41 | 19 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 44.82 | |
42 | 211 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 46.02 | |
43 | 48 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 46.11 | |
44 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 47.40 | |
45 | 104 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 47.90 | |
46 | 208 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 48.17 | |
47 | 142 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 48.25 | |
48 | 96 | Andersson Julia | 1999 | SK LAXEN | BF3699 | 50 m | 48.28 | |
49 | 45 | Sonne Katja | 2000 | HOLBÆK | 0048AQ | 25 m | 48.40 | |
50 | 145 | Müller Marie | 2000 | SK-SYD | 0002AA | 25 m | 48.41 | |
51 | 29 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 50.00 | |
52 | 100 | Gröndahl Lovisa | 2000 | SK LAXEN | AW7400 | 25 m | 50.82 | |
53 | 228 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 51.20 | |
54 | 291 | Dyresberg Isabella | 2003 | KVIK | 0328AA | 25 m | 53.00 | |
55 | 106 | Markovic Petra | 1999 | SK LAXEN | BE2299 | 25 m | 53.36 | |
56 | 294 | Olsen Josephine A.r. | 1999 | KVIK | 9906AO | 25 m | 55.00 | |
57 | 27 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 57.97 | |
58 | 240 | Rasmussen Josephine | 2000 | RISHØJ | 25 m | 59.27 | ||
59 | 266 | Dalum Kamille | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 1:06.01 | ||
60 | 69 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 1:06.43 | |
61 | 243 | Darmer Mathilde Høgh | 2001 | RISHØJ | 25 m | |||
62 | 249 | Christiansen Selina | 2000 | RISHØJ | 25 m | |||
63 | 244 | Unsal Yelda | 2001 | RISHØJ | 25 m | |||
64 | 246 | Mittag Eva | 2000 | RISHØJ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
13 år og yngre: Rasmus Ejby Nyeland (1995) 31.49 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | VAT | 9743AF | 25 m | 27.75 | |
2 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 28.56 | |
3 | 162 | Jungersen Martin | 1997 | VAT | 9799AA | 25 m | 28.56 | |
4 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 28.95 | |
5 | 166 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 29.33 | |
6 | 165 | Villa Lars Emil | 1997 | VAT | 9793AF | 25 m | 29.59 | |
7 | 283 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741ae | 25 m | 29.88 | |
8 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 30.70 | |
9 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 30.82 | |
10 | 149 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 30.83 | |
11 | 63 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 30.85 | |
12 | 116 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 30.88 | |
13 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 31.04 | |
14 | 167 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 31.52 | |
15 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 31.56 | |
16 | 235 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 31.63 | |
17 | 40 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 31.64 | |
18 | 272 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 32.03 | |
19 | 157 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 32.11 | |
20 | 169 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 32.20 | |
21 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 32.36 | |
22 | 99 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 32.37 | |
23 | 238 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 32.50 | |
24 | 55 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 32.78 | |
25 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 32.95 | |
26 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 33.14 | |
27 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 33.36 | |
28 | 93 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 33.55 | |
29 | 230 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 33.55 | |
30 | 276 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 33.60 | |
31 | 269 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 33.69 | |
32 | 41 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 33.82 | |
33 | 268 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 33.86 | |
34 | 284 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883ao | 25 m | 34.04 | |
35 | 37 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 34.57 | |
36 | 281 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 34.84 | |
37 | 263 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | 34.90 | |
38 | 98 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 35.21 | |
39 | 226 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 35.24 | |
40 | 278 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 35.58 | |
41 | 58 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 35.82 | |
42 | 279 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 35.86 | |
43 | 236 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 35.87 | |
44 | 105 | Macki´c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 36.61 | |
45 | 62 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 36.98 | |
46 | 156 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 37.09 | |
47 | 84 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 37.19 | |
48 | 75 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 37.33 | |
49 | 241 | Mortensen Mikkel Lund | 1998 | RISHØJ | 9827ap | 25 m | 37.66 | |
50 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 37.70 | |
51 | 282 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 37.88 | |
52 | 109 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 38.00 | |
53 | 14 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 38.24 | |
54 | 89 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 38.40 | |
55 | 70 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 38.45 | |
56 | 94 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 38.54 | |
57 | 67 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 38.70 | |
58 | 123 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 9949AM | 25 m | 38.72 | |
59 | 16 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 38.94 | |
60 | 138 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 39.24 | |
61 | 46 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 39.28 | |
62 | 49 | Bak Casper | 1999 | FREM | 9933AG | 25 m | 39.33 | |
63 | 87 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | 39.70 | |
64 | 53 | Mikkelsen Kasper | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 40.00 | |
65 | 298 | Nielsen Markus Bjerre | 2001 | KVIK | 0177AA | 25 m | 40.00 | |
66 | 242 | Moes Andreas Bjerregaard | 1998 | RISHØJ | 9855al | 25 m | 40.16 | |
67 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 40.60 | |
68 | 285 | Barm Frederik von | 1997 | KØGE | 9793aj | 25 m | 41.20 | |
69 | 95 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 41.57 | |
70 | 296 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 42.00 | |
71 | 292 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 25 m | 42.00 | ||
72 | 287 | Bieltvedt Birgir | 1999 | KVIK | 25 m | 42.00 | ||
73 | 33 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 42.24 | |
74 | 25 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 42.39 | |
75 | 103 | Ivosevic Novak | 1997 | SK LAXEN | AU9997 | 25 m | 42.68 | |
76 | 51 | Lisser Jacob de | 2001 | FREM | 0119AB | 25 m | 43.03 | |
77 | 300 | Hertz Victor | 2000 | KVIK | 0067AJ | 25 m | 44.00 | |
78 | 301 | Fredens Victor Dam | 2000 | KVIK | 25 m | 44.00 | ||
79 | 43 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 9901AK | 25 m | 44.66 | |
80 | 293 | Michaelsen Jonas | 2002 | KVIK | 0295AB | 25 m | 45.00 | |
81 | 288 | Dalager Christian | 2000 | KVIK | 0017AA | 25 m | 45.00 | |
82 | 32 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 45.47 | |
83 | 143 | Johansen Sebastian Olsen | 1997 | SK-SYD | 9737AO | 25 m | 46.43 | |
84 | 38 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 49.05 | |
85 | 140 | Aner Emil | 1998 | SK-SYD | 9899AQ | 25 m | 49.49 | |
86 | 86 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 49.51 | |
87 | 44 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 1:00.00 | ||
88 | 141 | Aner Mathias | 2001 | SK-SYD | 0111AF | 25 m | 1:03.11 | |
89 | 252 | Kristenen Kritian Lund | 1997 | RISHØJ | 25 m | |||
90 | 255 | Schønning Morten | 1999 | RISHØJ | 25 m | |||
91 | 82 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | ||
92 | 251 | Kristensen Frederik Lund | 2000 | RISHØJ | 25 m | |||
93 | 1 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | ||
94 | 254 | Farver Marcu | 1998 | RISHØJ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
11 år og yngre: Lise-Lotte Larsen (1997) 2:47.70 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:43.59 | |
2 | 9 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 3:00.77 | |
3 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 3:04.57 | |
4 | 11 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 3:08.50 | |
5 | 158 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 3:16.80 | |
6 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 3:21.25 | |
7 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 3:24.47 | |
8 | 68 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 3:25.00 | |
9 | 74 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 3:27.87 | |
10 | 15 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 3:31.25 | |
11 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 3:33.89 | |
12 | 26 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 3:40.30 | |
13 | 2 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 3:46.58 | |
14 | 13 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 3:48.48 | |
15 | 19 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:49.80 | |
16 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 3:55.00 | |
17 | 52 | Martinussen Janni | 2001 | FREM | 0186AE | 25 m | 4:45.00 | |
18 | 18 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | ||
19 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
13 år og yngre: Sebastian Terp (1995) 2:32.73 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 2:20.43 | |
2 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:33.79 | |
3 | 125 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 2:35.35 | |
4 | 73 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:41.52 | |
5 | 233 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:43.65 | |
6 | 116 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:54.42 | |
7 | 71 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:58.25 | |
8 | 37 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 2:59.18 | |
9 | 155 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 2:59.24 | |
10 | 276 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 3:00.19 | |
11 | 164 | Pedersen Mikkel | 1997 | VAT | 9711AL | 25 m | 3:06.43 | |
12 | 8 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 3:06.82 | |
13 | 65 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 3:10.63 | |
14 | 123 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 9949AM | 25 m | 3:17.73 | |
15 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:19.62 | |
16 | 225 | Porsborg Thomas | 1998 | KØGE | 9853AC | 25 m | 3:21.68 | |
17 | 98 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 3:22.51 | |
18 | 7 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 3:27.34 | |
19 | 89 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 3:28.55 | |
20 | 21 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | ||
21 | 20 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | ||
22 | 82 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | ||
23 | 88 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | ||
24 | 90 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | ||
25 | 93 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | ||
26 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | ||
27 | 210 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | ||
28 | 91 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
11 år og yngre: Maj Howardsen (1997) 1:21.47 2007-10-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:23.57 | |
2 | 264 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:23.90 | |
3 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 1:28.99 | |
4 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 1:36.82 | |
5 | 250 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:36.96 | |
6 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 1:41.17 | |
7 | 81 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:42.72 | |
8 | 267 | Dessau Emilie | 2000 | GENTOFTE | 0066AD | 25 m | 1:51.91 | |
9 | 299 | Rasmussen Mathilde | 1999 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 286 | Kristensen Anna | 1999 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 297 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:00.00 | |
12 | 207 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | ||
13 | 214 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | ||
14 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | ||
15 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | ||
16 | 201 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
13 år og yngre: Laust Norgren (1995) 1:06.51 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:11.98 | |
2 | 10 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 25 m | 1:12.48 | |
3 | 17 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:17.03 | |
4 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:20.92 | |
5 | 99 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 1:22.29 | |
6 | 165 | Villa Lars Emil | 1997 | VAT | 9793AF | 25 m | 1:25.12 | |
7 | 169 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 1:27.42 | |
8 | 236 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:27.95 | |
9 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:29.24 | |
10 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:30.33 | |
11 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 1:32.48 | |
12 | 41 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:34.28 | |
13 | 157 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:35.00 | |
14 | 75 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 1:35.00 | |
15 | 22 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:35.15 | |
16 | 109 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:38.14 | |
17 | 35 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:43.72 | |
18 | 156 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:45.00 | |
19 | 55 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 1:47.19 | |
20 | 70 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:47.32 | |
21 | 58 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:50.66 | |
22 | 292 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
23 | 94 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | ||
24 | 90 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | ||
25 | 87 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | ||
26 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | ||
27 | 263 | Christensen Andreas K. | 1999 | GENTOFTE | 9953AB | 25 m | ||
28 | 206 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | ||
29 | 221 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | ||
30 | 95 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
11 år og yngre: Mette Haagen Larsen (1997) 2:45.03 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 271 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:53.40 | |
2 | 5 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 3:03.13 | |
3 | 85 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 3:07.35 | |
4 | 274 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 3:30.00 | |
5 | 24 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 3:39.57 | |
6 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 3:40.69 | |
7 | 261 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 3:59.99 | |
8 | 286 | Kristensen Anna | 1999 | KVIK | 25 m | 4:15.00 | ||
9 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | ||
10 | 112 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | ||
11 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | ||
12 | 83 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | ||
13 | 23 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
13 år og yngre: Andreas Gerlach (1995) 2:36.99 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 2:33.82 | |
2 | 125 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 2:41.85 | |
3 | 144 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:43.60 | |
4 | 63 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:43.67 | |
5 | 55 | Jensen Jackie Hartvig | 1997 | GREVE | 9775AI | 25 m | 2:46.86 | |
6 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:49.79 | |
7 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:51.37 | |
8 | 235 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:53.30 | |
9 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:57.61 | |
10 | 210 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 2:59.61 | |
11 | 155 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 3:01.71 | |
12 | 40 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 3:05.79 | |
13 | 226 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 3:11.25 | |
14 | 279 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 3:14.12 | |
15 | 65 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 3:15.00 | |
16 | 89 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 3:19.42 | |
17 | 62 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 3:43.54 | |
18 | 303 | Handberg Mikkel | 1998 | KVIK | 25 m | 4:00.00 | ||
19 | 95 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | ||
20 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | ||
21 | 1 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | ||
22 | 138 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
11 år og yngre: Sara Fogh Myrup (1997) 1:27.85 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:27.07 | |
2 | 264 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:30.48 | |
3 | 9 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:31.27 | |
4 | 271 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:31.59 | |
5 | 168 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 25 m | 1:34.17 | |
6 | 199 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 1:37.57 | |
7 | 201 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:37.76 | |
8 | 80 | Pedersen Josefine | 1999 | MK 31 | 9928AB | 25 m | 1:37.88 | |
9 | 68 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:38.21 | |
10 | 24 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:38.39 | |
11 | 78 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 1:39.00 | |
12 | 275 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:40.93 | |
13 | 207 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:41.84 | |
14 | 50 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:42.45 | |
15 | 79 | Lisakowski Nina | 1999 | MK 31 | 9912AK | 25 m | 1:43.62 | |
16 | 304 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868ai | 25 m | 1:45.00 | EFT |
17 | 277 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:46.63 | |
18 | 48 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:47.17 | |
19 | 260 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:47.75 | |
20 | 289 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:50.00 | |
21 | 97 | Becanovic Selena | 2000 | SK LAXEN | 25 m | 1:51.64 | ||
22 | 69 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 1:52.71 | |
23 | 81 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:53.70 | |
24 | 11 | Heerwage Alberte Mantzius | 1999 | TRITON B | 9908AC | 25 m | 1:53.77 | |
25 | 294 | Olsen Josephine A.r. | 1999 | KVIK | 9906AO | 25 m | 1:55.00 | |
26 | 273 | Holten Cathrine Laura | 2000 | GENTOFTE | 0018AA | 25 m | 1:55.17 | |
27 | 295 | Nissen Lea Strunge | 2000 | KVIK | 0054AP | 25 m | 1:58.00 | |
28 | 102 | Ivosevic Anja | 1999 | SK LAXEN | AZ6499 | 25 m | 2:00.45 | |
29 | 2 | Bengtson Caroline | 2000 | TRITON B | 0024AH | 25 m | 2:00.57 | |
30 | 4 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 2:00.93 | |
31 | 302 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 2:04.00 | |
32 | 27 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 2:07.30 | |
33 | 291 | Dyresberg Isabella | 2003 | KVIK | 0328AA | 25 m | 2:08.00 | |
34 | 106 | Markovic Petra | 1999 | SK LAXEN | BE2299 | 25 m | 2:08.07 | |
35 | 100 | Gröndahl Lovisa | 2000 | SK LAXEN | AW7400 | 25 m | 2:08.53 | |
36 | 104 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | AW0600 | 25 m | 2:09.50 | |
37 | 52 | Martinussen Janni | 2001 | FREM | 0186AE | 50 m | 2:14.15 | |
38 | 96 | Andersson Julia | 1999 | SK LAXEN | BF3699 | 25 m | 2:15.09 | |
39 | 13 | Jensen Katrine | 2000 | TRITON B | 0034AA | 25 m | 2:16.47 | |
40 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 2:25.37 | |
41 | 45 | Sonne Katja | 2000 | HOLBÆK | 0048AQ | 25 m | 2:30.00 | |
42 | 26 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 2:37.73 | |
43 | 92 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
13 år og yngre: Lasse Pittioni (1995) 1:17.78 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:17.09 | |
2 | 162 | Jungersen Martin | 1997 | VAT | 9799AA | 25 m | 1:19.63 | |
3 | 22 | Rømer William | 1997 | TRITON B | 9787AA | 25 m | 1:20.44 | |
4 | 283 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741ae | 25 m | 1:21.46 | |
5 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:23.92 | |
6 | 167 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:25.33 | |
7 | 221 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:32.79 | |
8 | 56 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 1:35.91 | |
9 | 109 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:37.14 | |
10 | 93 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:40.19 | |
11 | 53 | Mikkelsen Kasper | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 1:41.36 | |
12 | 10 | Hansen Tobias Lynggaard | 1997 | TRITON B | 9757AA | 50 m | 1:41.51 | |
13 | 281 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:42.30 | |
14 | 65 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:45.05 | |
15 | 58 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:46.39 | |
16 | 272 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:47.45 | |
17 | 67 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:48.45 | |
18 | 7 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:48.74 | |
19 | 37 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 1:50.00 | |
20 | 75 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 1:50.00 | |
21 | 282 | Wied Casper | 1999 | GENTOFTE | 9985AI | 25 m | 1:50.94 | |
22 | 296 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:55.00 | |
23 | 16 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 1:55.04 | |
24 | 285 | Barm Frederik von | 1997 | KØGE | 9793aj | 25 m | 1:55.79 | |
25 | 84 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:56.26 | |
26 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 1:57.54 | |
27 | 278 | Olsen David | 1999 | GENTOFTE | 9901AF | 25 m | 1:57.61 | |
28 | 32 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:57.84 | |
29 | 298 | Nielsen Markus Bjerre | 2001 | KVIK | 0177AA | 25 m | 1:58.00 | |
30 | 288 | Dalager Christian | 2000 | KVIK | 0017AA | 25 m | 1:58.00 | |
31 | 300 | Hertz Victor | 2000 | KVIK | 0067AJ | 25 m | 2:00.00 | |
32 | 287 | Bieltvedt Birgir | 1999 | KVIK | 25 m | 2:03.00 | ||
33 | 51 | Lisser Jacob de | 2001 | FREM | 0119AB | 25 m | 2:13.18 | |
34 | 293 | Michaelsen Jonas | 2002 | KVIK | 0295AB | 25 m | 2:15.00 | |
35 | 88 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 2:24.92 | |
36 | 86 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | ||
37 | 21 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | ||
38 | 256 | Pless Martin Spuur | 1997 | RISHØJ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
11 år og yngre: Mette Hagen Larsen (1997) 2:23.86 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:34.02 | |
2 | 213 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 2:41.06 | |
3 | 204 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 2:42.54 | |
4 | 78 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | MK 31 | 9954AF | 25 m | 2:45.00 | |
5 | 5 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 2:45.75 | |
6 | 77 | Hansen Deirdre Ø. | 1999 | MK 31 | 9978AB | 25 m | 2:46.76 | |
7 | 203 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 2:49.52 | |
8 | 274 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:50.16 | |
9 | 57 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | TUNE | 9972AG | 25 m | 2:58.12 | |
10 | 265 | Dalum Andrea | 1999 | GENTOFTE | 9972AA | 25 m | 3:00.38 | |
11 | 250 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 3:00.52 | |
12 | 4 | Clement Nicoline | 1999 | TRITON B | 9936AF | 25 m | 3:00.99 | |
13 | 280 | Vangsgaard Stine Lill | 1999 | GENTOFTE | 9974AH | 25 m | 3:04.30 | |
14 | 139 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 3:04.72 | |
15 | 85 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 3:07.64 | |
16 | 108 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 3:08.43 | |
17 | 74 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 3:09.51 | |
18 | 158 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 3:10.25 | |
19 | 127 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 3:10.57 | |
20 | 59 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 3:10.74 | |
21 | 227 | Rasmussen Mille D. | 1999 | KØGE | 9926AB | 25 m | 3:11.45 | |
22 | 214 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 3:12.12 | |
23 | 68 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 3:15.00 | |
24 | 76 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 3:15.11 | |
25 | 112 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 3:22.25 | |
26 | 15 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 3:28.81 | |
27 | 3 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 3:28.95 | |
28 | 45 | Sonne Katja | 2000 | HOLBÆK | 0048AQ | 25 m | 3:30.00 | |
29 | 27 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:30.00 | |
30 | 297 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 3:30.00 | |
31 | 50 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 3:30.15 | |
32 | 18 | Pederse Johanne Overgaard | 1999 | TRITON B | 9956AH | 25 m | 3:30.78 | |
33 | 111 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 3:31.49 | |
34 | 54 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | ISHØJ | 9914AJ | 25 m | 3:35.21 | |
35 | 107 | Ovik Moa | 2000 | SK LAXEN | AP3600 | 25 m | 3:37.50 | |
36 | 83 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 3:41.15 | |
37 | 211 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 3:48.73 | |
38 | 228 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 3:52.30 | |
39 | 29 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 3:53.27 | |
40 | 19 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 50 m | 3:55.17 | |
41 | 142 | Christiansen Silke Friis | 2000 | SK-SYD | 0082AH | 25 m | 4:04.76 | |
42 | 208 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 4:51.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
13 år og yngre: Laust Norgren (1995) 2:08.58 2008-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 2:10.14 | |
2 | 163 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | VAT | 9743AF | 25 m | 2:15.45 | |
3 | 152 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 2:16.14 | |
4 | 149 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:17.94 | |
5 | 101 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 2:19.19 | |
6 | 283 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | TUNE | 9741ae | 25 m | 2:19.76 | |
7 | 144 | Müller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 25 m | 2:19.78 | |
8 | 166 | Hansen Simon | 1997 | SLAGELSE | 9733AJ | 25 m | 2:21.45 | |
9 | 63 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:21.98 | |
10 | 125 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 2:24.03 | |
11 | 153 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:24.09 | |
12 | 210 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 2:24.62 | |
13 | 110 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 2:24.89 | |
14 | 169 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 25 m | 2:26.97 | |
15 | 73 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:27.49 | |
16 | 71 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:29.47 | |
17 | 161 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:29.81 | |
18 | 17 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:30.37 | |
19 | 233 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:32.34 | |
20 | 154 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:32.92 | |
21 | 167 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 2:33.00 | |
22 | 151 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 2:37.04 | |
23 | 56 | Iversen Christian Arsberg | 1997 | TUNE | 9709AM | 25 m | 2:37.58 | |
24 | 40 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:37.92 | |
25 | 284 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883ao | 25 m | 2:38.10 | |
26 | 230 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:38.25 | |
27 | 31 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:39.07 | |
28 | 276 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:39.09 | |
29 | 150 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:42.30 | |
30 | 268 | Ebbesen Emil | 1998 | GENTOFTE | 9887AE | 25 m | 2:42.56 | |
31 | 165 | Villa Lars Emil | 1997 | VAT | 9793AF | 50 m | 2:42.61 | |
32 | 157 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 2:42.87 | |
33 | 160 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 2:44.25 | |
34 | 269 | Ewald Anton | 1999 | GENTOFTE | 9901AA | 25 m | 2:45.35 | |
35 | 41 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:46.40 | |
36 | 70 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:46.71 | |
37 | 116 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 2:47.17 | |
38 | 35 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 2:50.00 | |
39 | 156 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 2:50.74 | |
40 | 20 | Ringheim Oliver | 1997 | TRITON B | 9715AH | 25 m | 2:54.61 | |
41 | 98 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 2:55.65 | |
42 | 164 | Pedersen Mikkel | 1997 | VAT | 9711AL | 25 m | 2:56.20 | |
43 | 238 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 2:58.55 | |
44 | 53 | Mikkelsen Kasper | 1998 | FREM | 9839AR | 25 m | 3:00.00 | |
45 | 14 | Jensen Mathias Lund | 1997 | TRITON B | 9771AM | 25 m | 3:01.19 | |
46 | 135 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:01.93 | |
47 | 84 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 3:02.65 | |
48 | 221 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 3:03.24 | |
49 | 206 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 3:03.41 | |
50 | 159 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 3:04.75 | |
51 | 105 | Macki´c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 3:05.39 | |
52 | 123 | Jensen Jeppe Skov | 1999 | BIRKERØD | 9949AM | 25 m | 3:08.80 | |
53 | 16 | Mittelberger Lukas | 1998 | TRITON B | 9879AM | 25 m | 3:10.14 | |
54 | 62 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 3:12.03 | |
55 | 103 | Ivosevic Novak | 1997 | SK LAXEN | AU9997 | 25 m | 3:14.30 | |
56 | 138 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 3:17.48 | |
57 | 303 | Handberg Mikkel | 1998 | KVIK | 25 m | 3:20.00 | ||
58 | 49 | Bak Casper | 1999 | FREM | 9933AG | 25 m | 3:23.28 | |
59 | 25 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 3:25.16 | |
60 | 46 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 3:25.39 | |
61 | 44 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 25 m | 3:30.00 | ||
62 | 67 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 3:32.75 | |
63 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 3:33.49 | |
64 | 43 | Saltoft Victor | 1999 | HOLBÆK | 9901AK | 25 m | 3:50.71 | |
65 | 38 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 4:03.17 | |
66 | 82 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | ||
67 | 86 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | ||
68 | 87 | Nielsen Thomas | 1999 | KVIK | 9999AE | 25 m | ||
69 | 90 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | ||
70 | 94 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | ||
71 | 253 | Jespersen Marcus Grundal | 1997 | RISHØJ | 9707AQ | 25 m | ||
72 | 91 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 | Udskriftsdato | 01 december 2010 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:20 |