Ohjelma KVIK Ã…rgangs Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 32.32 | |
2 | 279 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 33.05 | |
3 | 123 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 33.48 | |
4 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 33.92 | |
5 | 125 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 33.96 | |
6 | 379 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 25 m | 34.07 | |
7 | 240 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 34.26 | |
8 | 207 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 34.90 | |
9 | 106 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 35.26 | |
10 | 114 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 35.48 | |
11 | 294 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 35.52 | |
12 | 152 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 35.68 | |
13 | 348 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 35.87 | |
14 | 288 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 36.07 | |
15 | 299 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 36.52 | |
16 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 37.00 | |
17 | 128 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 37.86 | |
18 | 155 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 37.94 | |
19 | 28 | Laursen Victoria | 1997 | MK 31 | 25 m | 38.00 | ||
20 | 291 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 38.12 | |
21 | 355 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 38.35 | |
22 | 349 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 38.36 | |
23 | 182 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 25 m | 38.36 | |
24 | 283 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 38.88 | |
25 | 344 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 39.00 | |
26 | 104 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 39.17 | |
27 | 238 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 39.17 | |
28 | 385 | Huss Nanna | 1997 | KVIK | 9704BB | 25 m | 39.42 | |
29 | 386 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 39.52 | |
30 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 39.70 | |
31 | 270 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 40.01 | |
32 | 13 | Brylov Sarah | 1997 | MK 31 | 9742AH | 25 m | 40.66 | |
33 | 9 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 41.51 | |
34 | 124 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 41.64 | |
35 | 194 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 41.84 | |
36 | 168 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 41.97 | |
37 | 398 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 42.72 | |
38 | 107 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 42.95 | |
39 | 394 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 50 m | 43.72 | |
40 | 164 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 43.96 | |
41 | 31 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 44.25 | |
42 | 251 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 44.78 | |
43 | 174 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 25 m | 45.86 | |
44 | 267 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 47.65 | |
45 | 171 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 25 m | 47.96 | |
46 | 248 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 48.80 | |
47 | 22 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 49.24 | |
48 | 319 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 49.86 | |
49 | 264 | Paaske Josefine | 2002 | KØGE | 0236AC | 25 m | 52.18 | |
50 | 401 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 52.25 | |
51 | 259 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 55.76 | |
52 | 15 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 58.91 | |
53 | 377 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 58.93 | |
54 | 230 | Clausen Amalie | 2001 | KØGE | 0164AB | 25 m | 1:02.36 | |
55 | 269 | Roed Mathilde | 2001 | KØGE | 0108AI | 25 m | 1:05.88 | |
56 | 239 | Hansen Karla Berggreen | 2003 | KØGE | 0388AA | 25 m | 1:09.09 | |
57 | 275 | Svenstrup Maja | 2002 | KØGE | 0232AB | 25 m | 1:16.03 | |
58 | 282 | Ødegaard Sara | 2001 | KØGE | 0164AA | 25 m | ||
59 | 375 | Larsen Emma Yozi | 2003 | KØGE | 0394AA | 25 m | ||
60 | 327 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | ||
61 | 326 | Rønved Josefine | 2001 | KVIK | 0106AF | 25 m | ||
62 | 325 | Rasmussen Mathilde C. O. | 1999 | KVIK | 9996AR | 25 m | ||
63 | 257 | Meier Lea | 2002 | KØGE | 0274AD | 25 m | ||
64 | 308 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186am | 25 m | ||
65 | 268 | Richardt Maia Amdi | 2001 | KØGE | 0136AE | 25 m | ||
66 | 246 | Jensen Kathrine Grønt | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | ||
67 | 312 | Ladefoged Annika | 2000 | KVIK | 0088AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 2, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 28.54 | |
2 | 265 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 29.56 | |
3 | 202 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 30.45 | |
4 | 352 | Østergaard Nikolaj | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 30.83 | |
5 | 135 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 31.00 | |
6 | 360 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 31.56 | |
7 | 133 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 31.60 | |
8 | 209 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 31.91 | |
9 | 109 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 32.20 | |
10 | 121 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 32.94 | |
11 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 33.00 | |
12 | 295 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 33.20 | |
13 | 101 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 33.26 | |
14 | 118 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 33.51 | |
15 | 140 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 33.65 | |
16 | 256 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 33.78 | |
17 | 289 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 34.04 | |
18 | 342 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 34.10 | |
19 | 145 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 34.54 | |
20 | 285 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 34.59 | |
21 | 143 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 34.98 | |
22 | 274 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 35.84 | |
23 | 367 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 36.87 | |
24 | 296 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 37.16 | |
25 | 117 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 37.24 | |
26 | 347 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 37.80 | |
27 | 204 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 37.88 | |
28 | 260 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 37.92 | |
29 | 363 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 38.09 | |
30 | 247 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 38.20 | |
31 | 392 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 39.14 | |
32 | 173 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 25 m | 39.73 | |
33 | 186 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 25 m | 39.80 | |
34 | 280 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 40.21 | |
35 | 399 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 40.22 | |
36 | 119 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 40.32 | |
37 | 400 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 40.35 | |
38 | 18 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 40.41 | |
39 | 362 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 40.49 | |
40 | 369 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967af | 25 m | 41.29 | |
41 | 329 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 41.58 | |
42 | 242 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 42.36 | |
43 | 343 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 42.58 | |
44 | 36 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 43.61 | |
45 | 191 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 43.89 | |
46 | 393 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 44.26 | |
47 | 309 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 44.43 | |
48 | 162 | Brenting Philip | 1999 | GI40HERMES | 9989AC | 25 m | 44.54 | |
49 | 20 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 0173AA | 25 m | 44.86 | |
50 | 396 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 44.95 | |
51 | 163 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 25 m | 45.23 | |
52 | 187 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 25 m | 45.89 | |
53 | 223 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 46.47 | |
54 | 180 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 25 m | 47.47 | |
55 | 323 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 49.27 | |
56 | 278 | Uldal Jeppe | 2001 | KØGE | 0153AB | 25 m | 49.91 | |
57 | 241 | Hansen Sebastian | 2001 | KØGE | 0191AA | 25 m | 52.23 | |
58 | 255 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 52.67 | |
59 | 272 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 54.34 | |
60 | 8 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 54.68 | |
61 | 374 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 56.86 | |
62 | 262 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 57.59 | |
63 | 227 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 25 m | 57.71 | ||
64 | 273 | Strømsholt Frederik | 2000 | KØGE | 0063AG | 25 m | 58.05 | |
65 | 373 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183ab | 25 m | 58.89 | |
66 | 192 | Juliusson Björgvin | 2001 | HERLEV | 0199AG | 25 m | 1:00.08 | |
67 | 26 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:01.33 | |
68 | 249 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:02.26 | |
69 | 261 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 1:02.89 | |
70 | 205 | Lystlund Oliver | 2003 | HERLEV | 0363AA | 25 m | 1:03.70 | |
71 | 253 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | 1:03.73 | |
72 | 376 | Meyer Janus | 2000 | KØGE | 0075AG | 25 m | 1:06.30 | |
73 | 201 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:06.41 | |
74 | 224 | Andersen Phillip F. | 2001 | KØGE | 0167AD | 25 m | ||
75 | 235 | Frederiks Bertram Dalgast | 2003 | KØGE | 25 m | |||
76 | 356 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | ||
77 | 340 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 36.12 | |
2 | 120 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 36.22 | |
3 | 149 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 37.69 | |
4 | 222 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 37.90 | |
5 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 38.11 | |
6 | 240 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 38.42 | |
7 | 284 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 38.59 | |
8 | 286 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 38.67 | |
9 | 389 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 40.55 | |
10 | 233 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 40.58 | |
11 | 154 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 41.00 | |
12 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 41.00 | |
13 | 111 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 41.53 | |
14 | 34 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK 31 | 25 m | 42.10 | ||
15 | 231 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 42.82 | |
16 | 292 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 43.08 | |
17 | 387 | Mørkboe Christina | 1997 | KVIK | 9744AJ | 25 m | 43.27 | |
18 | 232 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 43.77 | |
19 | 291 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 43.97 | |
20 | 170 | Haskiel Lea Othmar | 1999 | GI40HERMES | 9938AE | 25 m | 44.22 | |
21 | 287 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 44.98 | |
22 | 195 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 45.18 | |
23 | 339 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 46.35 | |
24 | 243 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 46.68 | |
25 | 113 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 47.25 | |
26 | 182 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 25 m | 48.27 | |
27 | 197 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 48.60 | |
28 | 161 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 25 m | 51.29 | |
29 | 183 | Seidenberg Caroline | 2001 | GI40HERMES | 0122AE | 25 m | 54.64 | |
30 | 310 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 55.62 | |
31 | 38 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 55.96 | |
32 | 252 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 56.09 | |
33 | 330 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 56.56 | |
34 | 258 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 56.60 | |
35 | 259 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 57.67 | |
36 | 383 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 57.73 | |
37 | 305 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 58.13 | |
38 | 382 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 58.95 | |
39 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 59.99 | ||
40 | 14 | Deleurand Amalie | 2001 | MK 31 | 0132AH | 25 m | 1:03.39 | |
41 | 306 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 1:04.36 | |
42 | 230 | Clausen Amalie | 2001 | KØGE | 0164AB | 25 m | 1:05.67 | |
43 | 372 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 1:05.69 | |
44 | 318 | Nissen Lea Strunge | 2000 | KVIK | 0054AP | 25 m | 1:07.20 | |
45 | 275 | Svenstrup Maja | 2002 | KØGE | 0232AB | 25 m | 1:11.17 | |
46 | 15 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 1:14.24 | |
47 | 35 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 1:20.00 | |
48 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 0246AE | 25 m | 1:20.47 | |
49 | 375 | Larsen Emma Yozi | 2003 | KØGE | 0394AA | 25 m | 1:25.70 | |
50 | 320 | Nyegaard Maria | 2000 | KVIK | 0054AD | 25 m | ||
51 | 257 | Meier Lea | 2002 | KØGE | 0274AD | 25 m | ||
52 | 239 | Hansen Karla Berggreen | 2003 | KØGE | 0388AA | 25 m | ||
53 | 377 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | ||
54 | 303 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | ||
55 | 327 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | ||
56 | 221 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | ||
57 | 313 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | ||
58 | 246 | Jensen Kathrine Grønt | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | ||
59 | 269 | Roed Mathilde | 2001 | KØGE | 0108AI | 25 m | ||
60 | 283 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | ||
61 | 282 | Ødegaard Sara | 2001 | KØGE | 0164AA | 25 m | ||
62 | 281 | Ødegaard Mie | 1997 | KØGE | 9714AF | 25 m | ||
63 | 268 | Richardt Maia Amdi | 2001 | KØGE | 0136AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 30.84 | |
2 | 263 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 30.91 | |
3 | 361 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 31.94 | |
4 | 134 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 32.26 | |
5 | 138 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 33.51 | |
6 | 365 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 33.93 | |
7 | 131 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 34.23 | |
8 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 34.35 | |
9 | 276 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 34.91 | |
10 | 203 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 34.94 | |
11 | 388 | Warberg Kasper | 1995 | KVIK | 9513AI | 25 m | 35.00 | |
12 | 358 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 35.20 | |
13 | 199 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 35.89 | |
14 | 290 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 36.14 | |
15 | 122 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 37.01 | |
16 | 144 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 37.45 | |
17 | 110 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 38.24 | |
18 | 265 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 38.29 | |
19 | 338 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 38.34 | |
20 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 38.71 | |
21 | 175 | Olsen Alexander | 1998 | GI40HERMES | 9855AE | 25 m | 40.67 | |
22 | 397 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 9653AR | 25 m | 41.40 | |
23 | 101 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 41.60 | |
24 | 260 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 42.00 | |
25 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 43.07 | |
26 | 300 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 43.21 | |
27 | 395 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 44.89 | |
28 | 396 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 45.00 | |
29 | 126 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 46.13 | |
30 | 146 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 47.19 | |
31 | 331 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 47.56 | |
32 | 356 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 49.94 | |
33 | 309 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 51.20 | |
34 | 21 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 0163AA | 25 m | 51.32 | |
35 | 254 | Larsen Simon | 2000 | KØGE | 0067AA | 25 m | 51.58 | |
36 | 316 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 51.74 | |
37 | 25 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 52.50 | |
38 | 190 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 54.27 | |
39 | 12 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 55.39 | |
40 | 26 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 56.92 | |
41 | 378 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935aj | 25 m | 59.96 | |
42 | 374 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 1:00.18 | |
43 | 39 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 9903AO | 25 m | 1:01.00 | |
44 | 255 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:01.98 | |
45 | 278 | Uldal Jeppe | 2001 | KØGE | 0153AB | 25 m | 1:02.54 | |
46 | 262 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:03.52 | |
47 | 273 | Strømsholt Frederik | 2000 | KØGE | 0063AG | 25 m | 1:03.55 | |
48 | 261 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 1:04.95 | |
49 | 208 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:08.19 | |
50 | 373 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183ab | 25 m | 1:10.57 | |
51 | 227 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 25 m | 1:17.47 | ||
52 | 235 | Frederiks Bertram Dalgast | 2003 | KØGE | 25 m | |||
53 | 253 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | ||
54 | 324 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | ||
55 | 328 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | ||
56 | 249 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | ||
57 | 376 | Meyer Janus | 2000 | KØGE | 0075AG | 25 m | ||
58 | 224 | Andersen Phillip F. | 2001 | KØGE | 0167AD | 25 m | ||
59 | 225 | Berg Jeppe | 2002 | KØGE | 0283AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 29.00 | |
2 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 29.44 | |
3 | 234 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 29.66 | |
4 | 222 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 29.66 | |
5 | 291 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 29.74 | |
6 | 123 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 29.91 | |
7 | 150 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 30.20 | |
8 | 279 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 30.21 | |
9 | 155 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 30.81 | |
10 | 152 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 30.86 | |
11 | 125 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 30.90 | |
12 | 207 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 31.26 | |
13 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 31.39 | |
14 | 128 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 31.54 | |
15 | 120 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 31.64 | |
16 | 103 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 31.66 | |
17 | 211 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HØRSHOLM | 9854AO | 25 m | 31.69 | |
18 | 114 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 31.70 | |
19 | 350 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 31.71 | |
20 | 385 | Huss Nanna | 1997 | KVIK | 9704BB | 25 m | 31.92 | |
21 | 284 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 32.09 | |
22 | 231 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 32.13 | |
23 | 236 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 32.14 | |
24 | 339 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 32.21 | |
25 | 292 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 32.23 | |
26 | 104 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 32.24 | |
27 | 105 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 32.32 | |
28 | 245 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 32.35 | |
29 | 124 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 32.41 | |
30 | 106 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 32.56 | |
31 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 32.62 | |
32 | 17 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 25 m | 32.90 | |
33 | 179 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 33.04 | |
34 | 401 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 33.22 | |
35 | 28 | Laursen Victoria | 1997 | MK 31 | 25 m | 33.26 | ||
36 | 166 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 33.37 | |
37 | 287 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 33.51 | |
38 | 232 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 33.65 | |
39 | 382 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 33.78 | |
40 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 34.26 | |
41 | 9 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 34.27 | |
42 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 34.48 | |
43 | 238 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 34.50 | |
44 | 357 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 34.57 | |
45 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 34.58 | |
46 | 251 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 34.67 | |
47 | 13 | Brylov Sarah | 1997 | MK 31 | 9742AH | 25 m | 34.69 | |
48 | 30 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 25 m | 34.81 | |
49 | 168 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 35.22 | |
50 | 344 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 35.49 | |
51 | 310 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 35.70 | |
52 | 107 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 35.99 | |
53 | 194 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 36.04 | |
54 | 325 | Rasmussen Mathilde C. O. | 1999 | KVIK | 9996AR | 25 m | 36.08 | |
55 | 389 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 50 m | 36.21 | |
56 | 37 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 36.30 | |
57 | 196 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 36.38 | |
58 | 398 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 36.85 | |
59 | 181 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 25 m | 37.05 | |
60 | 31 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 37.06 | |
61 | 176 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 37.09 | |
62 | 113 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 37.20 | |
63 | 307 | Due Linea | 1998 | KVIK | 9896AN | 25 m | 37.33 | |
64 | 164 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 37.64 | |
65 | 184 | Sigurdardottir Erla Björk | 1999 | GI40HERMES | 9926AH | 25 m | 38.52 | |
66 | 270 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 38.63 | |
67 | 313 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 38.69 | |
68 | 195 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 38.80 | |
69 | 174 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 25 m | 38.89 | |
70 | 170 | Haskiel Lea Othmar | 1999 | GI40HERMES | 9938AE | 25 m | 39.21 | |
71 | 161 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 25 m | 39.80 | |
72 | 171 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 25 m | 39.80 | |
73 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 39.82 | ||
74 | 248 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 39.87 | |
75 | 394 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 50 m | 40.11 | |
76 | 380 | Skaaning Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0136ac | 25 m | 40.32 | |
77 | 305 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 41.10 | |
78 | 165 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 25 m | 41.16 | |
79 | 322 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 41.17 | |
80 | 183 | Seidenberg Caroline | 2001 | GI40HERMES | 0122AE | 25 m | 41.47 | |
81 | 258 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 41.50 | |
82 | 383 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 42.48 | |
83 | 244 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 43.06 | |
84 | 319 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 43.35 | |
85 | 27 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 43.90 | |
86 | 267 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 44.61 | |
87 | 311 | Kristensen Anna Svale | 1999 | KVIK | 9936AP | 25 m | 45.10 | |
88 | 14 | Deleurand Amalie | 2001 | MK 31 | 0132AH | 25 m | 46.08 | |
89 | 372 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 48.29 | |
90 | 321 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 51.24 | |
91 | 377 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 52.48 | |
92 | 269 | Roed Mathilde | 2001 | KØGE | 0108AI | 25 m | 52.61 | |
93 | 264 | Paaske Josefine | 2002 | KØGE | 0236AC | 25 m | 52.97 | |
94 | 326 | Rønved Josefine | 2001 | KVIK | 0106AF | 25 m | 54.10 | |
95 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 0246AE | 25 m | 54.68 | |
96 | 230 | Clausen Amalie | 2001 | KØGE | 0164AB | 25 m | 55.22 | |
97 | 35 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 57.33 | |
98 | 275 | Svenstrup Maja | 2002 | KØGE | 0232AB | 25 m | 1:00.70 | |
99 | 268 | Richardt Maia Amdi | 2001 | KØGE | 0136AE | 25 m | 1:01.16 | |
100 | 239 | Hansen Karla Berggreen | 2003 | KØGE | 0388AA | 25 m | 1:04.16 | |
101 | 375 | Larsen Emma Yozi | 2003 | KØGE | 0394AA | 25 m | 1:07.20 | |
102 | 312 | Ladefoged Annika | 2000 | KVIK | 0088AG | 25 m | ||
103 | 257 | Meier Lea | 2002 | KØGE | 0274AD | 25 m | ||
104 | 243 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | ||
105 | 282 | Ødegaard Sara | 2001 | KØGE | 0164AA | 25 m | ||
106 | 320 | Nyegaard Maria | 2000 | KVIK | 0054AD | 25 m | ||
107 | 306 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | ||
108 | 221 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | ||
109 | 246 | Jensen Kathrine Grønt | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 24.04 | |
2 | 346 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 25.64 | |
3 | 337 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 26.31 | |
4 | 133 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 26.32 | |
5 | 229 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 26.47 | |
6 | 295 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 26.76 | |
7 | 109 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 26.76 | |
8 | 360 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 26.90 | |
9 | 354 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 26.96 | |
10 | 138 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 27.01 | |
11 | 358 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 27.40 | |
12 | 293 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 27.41 | |
13 | 359 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 27.44 | |
14 | 135 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 27.51 | |
15 | 298 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 27.63 | |
16 | 129 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 27.73 | |
17 | 364 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 27.80 | |
18 | 116 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 27.91 | |
19 | 365 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 28.02 | |
20 | 199 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 28.17 | |
21 | 130 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 28.42 | |
22 | 203 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 28.45 | |
23 | 338 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 28.48 | |
24 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 28.63 | |
25 | 347 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 28.67 | |
26 | 368 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 28.73 | |
27 | 16 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 28.75 | |
28 | 209 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 29.33 | |
29 | 136 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 29.73 | |
30 | 167 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 25 m | 29.79 | |
31 | 102 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 29.80 | |
32 | 101 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 29.98 | |
33 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 30.01 | |
34 | 110 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 30.01 | |
35 | 121 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 30.26 | |
36 | 260 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 30.33 | |
37 | 340 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 30.56 | |
38 | 289 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 30.68 | |
39 | 143 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 30.73 | |
40 | 280 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 30.74 | |
41 | 204 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 30.93 | |
42 | 178 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 25 m | 31.01 | |
43 | 115 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 31.38 | |
44 | 391 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 31.56 | |
45 | 144 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 31.65 | |
46 | 296 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 31.78 | |
47 | 175 | Olsen Alexander | 1998 | GI40HERMES | 9855AE | 25 m | 32.15 | |
48 | 274 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 32.21 | |
49 | 390 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 32.36 | |
50 | 400 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 32.37 | |
51 | 247 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 32.39 | |
52 | 117 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 32.45 | |
53 | 145 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 32.55 | |
54 | 297 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 32.59 | |
55 | 343 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 32.63 | |
56 | 367 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 32.72 | |
57 | 392 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 32.87 | |
58 | 119 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 32.87 | |
59 | 362 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 32.99 | |
60 | 300 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 33.21 | |
61 | 18 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 33.25 | |
62 | 36 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 33.41 | |
63 | 271 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 33.55 | |
64 | 395 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 33.65 | |
65 | 173 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 25 m | 33.66 | |
66 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 33.87 | |
67 | 163 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 25 m | 33.88 | |
68 | 223 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 34.04 | |
69 | 314 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 34.10 | |
70 | 277 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 34.12 | |
71 | 186 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 25 m | 34.69 | |
72 | 185 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 25 m | 35.08 | |
73 | 324 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 35.21 | |
74 | 266 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 35.24 | |
75 | 399 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 35.42 | |
76 | 180 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 25 m | 35.44 | |
77 | 187 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 25 m | 35.91 | |
78 | 162 | Brenting Philip | 1999 | GI40HERMES | 9989AC | 25 m | 36.36 | |
79 | 393 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 36.65 | |
80 | 304 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 37.04 | |
81 | 397 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 9653AR | 25 m | 37.21 | |
82 | 242 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 37.68 | |
83 | 21 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 0163AA | 25 m | 38.15 | |
84 | 332 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 38.22 | |
85 | 272 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 39.12 | |
86 | 329 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 39.47 | |
87 | 328 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 40.46 | |
88 | 315 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 40.47 | |
89 | 12 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 40.83 | |
90 | 241 | Hansen Sebastian | 2001 | KØGE | 0191AA | 25 m | 41.04 | |
91 | 378 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935aj | 25 m | 41.09 | |
92 | 39 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 9903AO | 25 m | 41.75 | |
93 | 374 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 25 m | 43.36 | |
94 | 255 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 44.10 | |
95 | 278 | Uldal Jeppe | 2001 | KØGE | 0153AB | 25 m | 44.31 | |
96 | 190 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 45.65 | |
97 | 8 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 46.02 | |
98 | 273 | Strømsholt Frederik | 2000 | KØGE | 0063AG | 25 m | 46.39 | |
99 | 250 | Kehlet Alexander | 2001 | KØGE | 0177AD | 25 m | 46.77 | |
100 | 225 | Berg Jeppe | 2002 | KØGE | 0283AC | 25 m | 47.77 | |
101 | 373 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183ab | 25 m | 48.95 | |
102 | 323 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 49.03 | |
103 | 376 | Meyer Janus | 2000 | KØGE | 0075AG | 25 m | 52.46 | |
104 | 262 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 52.70 | |
105 | 192 | Juliusson Björgvin | 2001 | HERLEV | 0199AG | 25 m | 53.26 | |
106 | 261 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 55.58 | |
107 | 224 | Andersen Phillip F. | 2001 | KØGE | 0167AD | 25 m | 58.24 | |
108 | 205 | Lystlund Oliver | 2003 | HERLEV | 0363AA | 25 m | 1:06.54 | |
109 | 201 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:08.07 | |
110 | 227 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 25 m | |||
111 | 235 | Frederiks Bertram Dalgast | 2003 | KØGE | 25 m | |||
112 | 253 | Larsen Gustav Hausgaard | 2000 | KØGE | 0007AG | 25 m | ||
113 | 254 | Larsen Simon | 2000 | KØGE | 0067AA | 25 m | ||
114 | 316 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | ||
115 | 249 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 29.42 | |
2 | 345 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 31.76 | |
3 | 150 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 32.57 | |
4 | 281 | Ødegaard Mie | 1997 | KØGE | 9714AF | 25 m | 32.61 | |
5 | 286 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 33.50 | |
6 | 149 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 33.51 | |
7 | 349 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 33.62 | |
8 | 379 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 25 m | 34.09 | |
9 | 348 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 34.26 | |
10 | 154 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 34.45 | |
11 | 299 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 34.67 | |
12 | 294 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 34.67 | |
13 | 211 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HØRSHOLM | 9854AO | 25 m | 34.93 | |
14 | 105 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 35.07 | |
15 | 236 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 35.16 | |
16 | 234 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 35.41 | |
17 | 291 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 36.54 | |
18 | 166 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 36.81 | |
19 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 36.81 | |
20 | 366 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 37.51 | |
21 | 386 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 37.64 | |
22 | 179 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 37.70 | |
23 | 233 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 38.47 | |
24 | 355 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 38.93 | |
25 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 39.14 | |
26 | 103 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 39.36 | |
27 | 382 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 39.69 | |
28 | 34 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK 31 | 25 m | 39.86 | ||
29 | 17 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 25 m | 40.00 | |
30 | 111 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 40.15 | |
31 | 30 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 25 m | 41.00 | |
32 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 41.53 | |
33 | 303 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 41.63 | |
34 | 307 | Due Linea | 1998 | KVIK | 9896AN | 25 m | 41.78 | |
35 | 252 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 42.04 | |
36 | 196 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 42.52 | |
37 | 197 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 43.61 | |
38 | 176 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 43.76 | |
39 | 181 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 25 m | 43.83 | |
40 | 321 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 45.20 | |
41 | 401 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 45.46 | |
42 | 174 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 25 m | 45.94 | |
43 | 308 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186am | 25 m | 47.10 | |
44 | 330 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 47.97 | |
45 | 184 | Sigurdardottir Erla Björk | 1999 | GI40HERMES | 9926AH | 25 m | 48.56 | |
46 | 244 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 53.61 | |
47 | 22 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 54.91 | |
48 | 37 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 55.00 | |
49 | 27 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 59.47 | |
50 | 38 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 59.97 | |
51 | 322 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | ||
52 | 311 | Kristensen Anna Svale | 1999 | KVIK | 9936AP | 25 m | ||
53 | 318 | Nissen Lea Strunge | 2000 | KVIK | 0054AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 26.43 | |
2 | 206 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 27.34 | |
3 | 256 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 28.31 | |
4 | 200 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 28.72 | |
5 | 298 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 28.74 | |
6 | 352 | Østergaard Nikolaj | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 29.12 | |
7 | 361 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 29.16 | |
8 | 388 | Warberg Kasper | 1995 | KVIK | 9513AI | 25 m | 29.51 | |
9 | 263 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 29.73 | |
10 | 353 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 29.88 | |
11 | 129 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 29.92 | |
12 | 351 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 30.45 | |
13 | 140 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 30.56 | |
14 | 136 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 30.56 | |
15 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 30.80 | |
16 | 341 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 30.81 | |
17 | 16 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 31.84 | |
18 | 116 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 31.92 | |
19 | 290 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 31.93 | |
20 | 134 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 32.00 | |
21 | 146 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 32.06 | |
22 | 102 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 32.11 | |
23 | 368 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 32.27 | |
24 | 293 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 32.47 | |
25 | 131 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 32.89 | |
26 | 276 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 32.97 | |
27 | 118 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 33.07 | |
28 | 122 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 34.06 | |
29 | 342 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 34.25 | |
30 | 363 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 34.31 | |
31 | 115 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 34.34 | |
32 | 396 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 34.55 | |
33 | 130 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 34.58 | |
34 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 34.97 | |
35 | 391 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 35.83 | |
36 | 266 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 36.41 | |
37 | 285 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 36.60 | |
38 | 400 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 36.96 | |
39 | 277 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 38.67 | |
40 | 390 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 38.67 | |
41 | 297 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 39.07 | |
42 | 271 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 40.42 | |
43 | 331 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 41.72 | |
44 | 369 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967af | 25 m | 42.09 | |
45 | 185 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 25 m | 42.61 | |
46 | 314 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 43.81 | |
47 | 126 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 44.51 | |
48 | 332 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 45.17 | |
49 | 191 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 45.67 | |
50 | 304 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 50.95 | |
51 | 25 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 52.57 | |
52 | 315 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 52.66 | |
53 | 250 | Kehlet Alexander | 2001 | KØGE | 0177AD | 25 m | 56.34 | |
54 | 20 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 0173AA | 25 m | 56.43 | |
55 | 208 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 57.57 | |
56 | 295 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:09.02 | |
2 | 76 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:09.65 | |
3 | 150 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 1:10.39 | |
4 | 288 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:11.20 | |
5 | 345 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:11.74 | |
6 | 281 | Ødegaard Mie | 1997 | KØGE | 9714AF | 25 m | 1:11.83 | |
7 | 286 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 1:12.38 | |
8 | 234 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 1:14.54 | |
9 | 294 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:15.22 | |
10 | 386 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 1:16.61 | |
11 | 222 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 1:16.69 | |
12 | 149 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 1:16.97 | |
13 | 207 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:17.03 | |
14 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 1:18.45 | |
15 | 105 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:18.73 | |
16 | 65 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:19.31 | |
17 | 379 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 25 m | 1:20.80 | |
18 | 45 | Hemmingsen Henriette | 1998 | ALLERØD | 9858AA | 25 m | 1:21.02 | |
19 | 43 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:21.31 | |
20 | 299 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:22.21 | |
21 | 155 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 1:22.59 | |
22 | 179 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 1:22.86 | |
23 | 236 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:23.57 | |
24 | 366 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 1:23.89 | |
25 | 233 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:23.97 | |
26 | 211 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HØRSHOLM | 9854AO | 25 m | 1:24.88 | |
27 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 1:27.54 | |
28 | 270 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:28.18 | |
29 | 166 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 1:29.43 | |
30 | 104 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:30.00 | |
31 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:30.73 | |
32 | 55 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:31.16 | |
33 | 30 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 25 m | 1:31.29 | |
34 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:31.58 | |
35 | 322 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:33.81 | |
36 | 182 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 25 m | 1:34.43 | |
37 | 401 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 1:34.92 | |
38 | 251 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:36.06 | |
39 | 252 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:37.60 | |
40 | 176 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 1:37.89 | |
41 | 53 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:37.98 | |
42 | 69 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:38.09 | |
43 | 164 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 1:38.85 | |
44 | 303 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:42.72 | |
45 | 41 | Bobjerg Emma | 2000 | ALLERØD | 0052AJ | 25 m | 1:45.00 | |
46 | 325 | Rasmussen Mathilde C. O. | 1999 | KVIK | 9996AR | 25 m | 1:45.96 | |
47 | 181 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 25 m | 1:46.34 | |
48 | 165 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 25 m | 1:48.20 | |
49 | 184 | Sigurdardottir Erla Björk | 1999 | GI40HERMES | 9926AH | 25 m | 1:48.26 | |
50 | 42 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:50.60 | |
51 | 380 | Skaaning Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0136ac | 25 m | 1:51.30 | |
52 | 75 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:51.50 | |
53 | 63 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:57.36 | |
54 | 81 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 1:57.65 | |
55 | 311 | Kristensen Anna Svale | 1999 | KVIK | 9936AP | 25 m | 2:01.79 | |
56 | 71 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | ||
57 | 66 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | ||
58 | 73 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | ||
59 | 78 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | ||
60 | 80 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | ||
61 | 196 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | ||
62 | 77 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 1:02.09 | |
2 | 352 | Østergaard Nikolaj | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 1:02.70 | |
3 | 200 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:04.11 | |
4 | 351 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:04.50 | |
5 | 209 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:04.73 | |
6 | 135 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 1:05.59 | |
7 | 361 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 1:05.70 | |
8 | 129 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 1:06.45 | |
9 | 140 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 1:07.75 | |
10 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:08.01 | |
11 | 237 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 1:08.26 | |
12 | 358 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 1:08.63 | |
13 | 226 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:08.67 | |
14 | 102 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:08.74 | |
15 | 359 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:09.16 | |
16 | 364 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 1:09.34 | |
17 | 138 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 1:09.43 | |
18 | 341 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 1:09.54 | |
19 | 136 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 1:09.57 | |
20 | 16 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:09.71 | |
21 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:10.32 | |
22 | 83 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:10.45 | |
23 | 202 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 1:10.73 | |
24 | 109 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 1:10.95 | |
25 | 396 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:11.92 | |
26 | 54 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 1:12.00 | |
27 | 295 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 1:12.72 | |
28 | 134 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 1:13.00 | |
29 | 146 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 1:13.62 | |
30 | 130 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 1:13.95 | |
31 | 118 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 1:14.00 | |
32 | 368 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 1:14.83 | |
33 | 354 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 1:15.21 | |
34 | 347 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:16.22 | |
35 | 115 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:16.64 | |
36 | 285 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:17.18 | |
37 | 74 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:17.68 | |
38 | 79 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:17.72 | |
39 | 391 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:20.92 | |
40 | 277 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:23.51 | |
41 | 178 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 25 m | 1:26.45 | |
42 | 49 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:27.52 | |
43 | 57 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:27.71 | |
44 | 340 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 1:28.42 | |
45 | 46 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:28.83 | |
46 | 60 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:29.56 | |
47 | 18 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:30.00 | |
48 | 369 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967af | 25 m | 1:31.49 | |
49 | 390 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 1:31.64 | |
50 | 356 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:31.95 | |
51 | 40 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:36.44 | |
52 | 48 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:38.91 | |
53 | 185 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 25 m | 1:40.00 | |
54 | 187 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 25 m | 1:40.00 | |
55 | 242 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:40.77 | |
56 | 343 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 1:43.60 | |
57 | 362 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:44.11 | |
58 | 315 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:54.05 | |
59 | 272 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | ||
60 | 72 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | ||
61 | 191 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | ||
62 | 266 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | ||
63 | 250 | Kehlet Alexander | 2001 | KØGE | 0177AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 11, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:10.00 | |
2 | 240 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:11.24 | |
3 | 76 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:12.31 | |
4 | 350 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:13.07 | |
5 | 125 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 1:13.50 | |
6 | 279 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:14.53 | |
7 | 22 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:15.15 | |
8 | 158 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:16.95 | |
9 | 120 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 1:18.60 | |
10 | 128 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:18.64 | |
11 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 1:18.82 | |
12 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:18.86 | |
13 | 108 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 1:19.64 | |
14 | 384 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 1:19.89 | |
15 | 106 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:20.00 | |
16 | 103 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:20.10 | |
17 | 287 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:20.38 | |
18 | 291 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:20.78 | |
19 | 114 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:20.82 | |
20 | 355 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:21.63 | |
21 | 111 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:21.83 | |
22 | 357 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:21.86 | |
23 | 78 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 1:22.66 | |
24 | 44 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:22.70 | |
25 | 34 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:22.86 | ||
26 | 292 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:23.14 | |
27 | 389 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 1:23.89 | |
28 | 339 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:24.29 | |
29 | 382 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 1:26.08 | |
30 | 194 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 1:27.65 | |
31 | 69 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:29.01 | |
32 | 182 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 25 m | 1:29.12 | |
33 | 164 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 1:30.07 | |
34 | 59 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:30.99 | |
35 | 168 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 1:31.15 | |
36 | 17 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 25 m | 1:31.16 | |
37 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 1:31.49 | |
38 | 394 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 1:31.51 | |
39 | 113 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:31.80 | |
40 | 13 | Brylov Sarah | 1997 | MK 31 | 9742AH | 25 m | 1:32.69 | |
41 | 176 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 1:33.95 | |
42 | 195 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 1:34.67 | |
43 | 197 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 1:36.31 | |
44 | 31 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 1:36.61 | |
45 | 64 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:37.29 | |
46 | 170 | Haskiel Lea Othmar | 1999 | GI40HERMES | 9938AE | 25 m | 1:37.82 | |
47 | 181 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 25 m | 1:38.16 | |
48 | 196 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:39.09 | |
49 | 330 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 1:39.21 | |
50 | 71 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | 1:40.73 | |
51 | 161 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 25 m | 1:41.01 | |
52 | 66 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:41.17 | |
53 | 61 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 1:41.35 | |
54 | 165 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 25 m | 1:42.18 | |
55 | 73 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:42.41 | |
56 | 248 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:44.73 | |
57 | 68 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:45.99 | |
58 | 244 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:46.92 | |
59 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:47.39 | ||
60 | 171 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 25 m | 1:47.42 | |
61 | 81 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 1:48.55 | |
62 | 183 | Seidenberg Caroline | 2001 | GI40HERMES | 0122AE | 25 m | 1:50.83 | |
63 | 70 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 1:50.98 | |
64 | 267 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:51.21 | |
65 | 27 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 1:54.91 | |
66 | 38 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:55.37 | |
67 | 35 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 2:10.03 | |
68 | 259 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | ||
69 | 310 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | ||
70 | 348 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | ||
71 | 77 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | ||
72 | 313 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | ||
73 | 221 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 12, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:02.70 | |
2 | 265 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 1:04.55 | |
3 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:07.22 | |
4 | 131 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 1:08.31 | |
5 | 206 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 1:08.71 | |
6 | 365 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 1:08.74 | |
7 | 133 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:09.42 | |
8 | 276 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:12.22 | |
9 | 122 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 1:12.29 | |
10 | 203 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 1:12.34 | |
11 | 167 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 25 m | 1:13.36 | |
12 | 199 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 1:13.54 | |
13 | 110 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:13.62 | |
14 | 121 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:14.11 | |
15 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:14.70 | |
16 | 79 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:14.73 | |
17 | 144 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 1:14.89 | |
18 | 116 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 1:15.00 | |
19 | 298 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:16.22 | |
20 | 293 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:18.07 | |
21 | 58 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 1:18.28 | |
22 | 74 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:19.48 | |
23 | 204 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:19.92 | |
24 | 67 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:21.94 | |
25 | 175 | Olsen Alexander | 1998 | GI40HERMES | 9855AE | 25 m | 1:21.95 | |
26 | 297 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:22.08 | |
27 | 397 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 9653AR | 25 m | 1:23.13 | |
28 | 266 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 1:24.14 | |
29 | 300 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:25.50 | |
30 | 277 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 1:25.61 | |
31 | 392 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:26.22 | |
32 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 1:26.26 | |
33 | 223 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 1:26.35 | |
34 | 186 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 25 m | 1:26.42 | |
35 | 395 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:27.04 | |
36 | 163 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 25 m | 1:28.65 | |
37 | 173 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 25 m | 1:28.67 | |
38 | 187 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 25 m | 1:28.74 | |
39 | 331 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:29.52 | |
40 | 126 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:29.98 | |
41 | 180 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 25 m | 1:30.25 | |
42 | 399 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:31.29 | |
43 | 36 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 1:31.61 | |
44 | 162 | Brenting Philip | 1999 | GI40HERMES | 9989AC | 25 m | 1:32.57 | |
45 | 314 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:33.15 | |
46 | 185 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 25 m | 1:33.98 | |
47 | 332 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:34.60 | |
48 | 316 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:34.91 | |
49 | 329 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:34.95 | |
50 | 85 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:35.15 | |
51 | 72 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 1:36.92 | |
52 | 82 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:37.04 | |
53 | 309 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:39.04 | |
54 | 378 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935aj | 25 m | 1:42.53 | |
55 | 25 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 1:45.35 | |
56 | 12 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:48.32 | |
57 | 241 | Hansen Sebastian | 2001 | KØGE | 0191AA | 25 m | 1:48.65 | |
58 | 20 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 0173AA | 25 m | 1:49.00 | |
59 | 21 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 0163AA | 25 m | 1:49.00 | |
60 | 39 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 9903AO | 25 m | 1:56.53 | |
61 | 26 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:57.75 | |
62 | 8 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 2:00.00 | |
63 | 208 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:03.43 | |
64 | 225 | Berg Jeppe | 2002 | KØGE | 0283AC | 25 m | 2:07.36 | |
65 | 271 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | ||
66 | 263 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | ||
67 | 254 | Larsen Simon | 2000 | KØGE | 0067AA | 25 m | ||
68 | 228 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 13, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 2:27.70 | |
2 | 234 | Eskildsen Emilie | 1997 | KØGE | 9792AA | 25 m | 2:27.82 | |
3 | 379 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 25 m | 2:32.07 | |
4 | 284 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 2:35.58 | |
5 | 240 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 2:36.11 | |
6 | 286 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:36.17 | |
7 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 2:36.93 | |
8 | 349 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 2:37.86 | |
9 | 288 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:42.36 | |
10 | 106 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:43.59 | |
11 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 2:47.39 | |
12 | 152 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 2:49.36 | |
13 | 245 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 2:50.24 | |
14 | 158 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 2:53.26 | |
15 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 2:55.30 | |
16 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 2:58.51 | |
17 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 2:59.70 | |
18 | 9 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 3:00.75 | |
19 | 283 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 3:01.77 | |
20 | 398 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 3:01.80 | |
21 | 164 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 3:04.43 | |
22 | 238 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 3:07.20 | |
23 | 42 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 3:07.39 | |
24 | 75 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 3:12.47 | |
25 | 51 | Jørnsgård Laura Sveistrup | 2000 | ALLERØD | 0042AF | 25 m | 3:28.70 | |
26 | 161 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 25 m | 3:36.98 | |
27 | 232 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | ||
28 | 264 | Paaske Josefine | 2002 | KØGE | 0236AC | 25 m | ||
29 | 267 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | ||
30 | 305 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | ||
31 | 221 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 14, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 353 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 2:17.20 | |
2 | 135 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 2:24.97 | |
3 | 342 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 2:25.34 | |
4 | 256 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 2:25.63 | |
5 | 118 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 2:28.00 | |
6 | 289 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:28.94 | |
7 | 143 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 2:32.11 | |
8 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:32.51 | |
9 | 83 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 2:33.96 | |
10 | 140 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 2:34.03 | |
11 | 247 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 2:37.60 | |
12 | 293 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:38.05 | |
13 | 274 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 2:38.42 | |
14 | 60 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:39.00 | |
15 | 145 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 2:43.20 | |
16 | 117 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 2:45.00 | |
17 | 296 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:45.57 | |
18 | 367 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 2:47.32 | |
19 | 119 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:53.81 | |
20 | 173 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 25 m | 2:55.30 | |
21 | 82 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 3:03.53 | |
22 | 393 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 3:06.26 | |
23 | 304 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 3:12.11 | |
24 | 399 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 3:17.89 | |
25 | 323 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 3:50.58 | |
26 | 260 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | ||
27 | 347 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:01.63 | |
2 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 1:04.79 | |
3 | 65 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:05.00 | |
4 | 150 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 1:05.35 | |
5 | 345 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:05.94 | |
6 | 284 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:06.16 | |
7 | 349 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:06.39 | |
8 | 154 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 1:06.67 | |
9 | 281 | Ødegaard Mie | 1997 | KØGE | 9714AF | 25 m | 1:06.78 | |
10 | 125 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 1:07.20 | |
11 | 207 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:07.40 | |
12 | 103 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:07.48 | |
13 | 45 | Hemmingsen Henriette | 1998 | ALLERØD | 9858AA | 25 m | 1:07.54 | |
14 | 114 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:07.58 | |
15 | 128 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:07.74 | |
16 | 294 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:07.81 | |
17 | 149 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 1:08.02 | |
18 | 152 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 1:08.07 | |
19 | 108 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 1:08.13 | |
20 | 348 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:08.81 | |
21 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 1:09.22 | |
22 | 355 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:09.46 | |
23 | 80 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:09.48 | |
24 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:09.73 | |
25 | 245 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 1:09.81 | |
26 | 339 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:09.82 | |
27 | 233 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 1:10.45 | |
28 | 299 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:10.50 | |
29 | 78 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 1:10.81 | |
30 | 43 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:11.29 | |
31 | 382 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 1:11.33 | |
32 | 385 | Huss Nanna | 1997 | KVIK | 9704BB | 25 m | 1:11.39 | |
33 | 236 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 1:11.39 | |
34 | 17 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 25 m | 1:12.21 | |
35 | 366 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 1:12.46 | |
36 | 287 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:12.52 | |
37 | 292 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:12.60 | |
38 | 28 | Laursen Victoria | 1997 | MK 31 | 25 m | 1:12.67 | ||
39 | 179 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 1:12.70 | |
40 | 211 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HØRSHOLM | 9854AO | 25 m | 1:12.74 | |
41 | 44 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:12.92 | |
42 | 401 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 1:13.36 | |
43 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 1:14.01 | |
44 | 104 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:14.03 | |
45 | 386 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 1:14.18 | |
46 | 251 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 1:14.59 | |
47 | 69 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:14.60 | |
48 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 1:14.73 | |
49 | 105 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:14.81 | |
50 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:15.13 | |
51 | 9 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 25 m | 1:15.55 | |
52 | 238 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:15.57 | |
53 | 113 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:15.70 | |
54 | 53 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:15.91 | |
55 | 357 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:15.93 | |
56 | 166 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 1:16.67 | |
57 | 13 | Brylov Sarah | 1997 | MK 31 | 9742AH | 25 m | 1:17.89 | |
58 | 344 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:17.98 | |
59 | 194 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 1:18.14 | |
60 | 243 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 1:19.58 | |
61 | 197 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 1:20.01 | |
62 | 30 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 25 m | 1:20.49 | |
63 | 168 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 1:21.77 | |
64 | 270 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 1:22.00 | |
65 | 322 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:23.03 | |
66 | 232 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:23.14 | |
67 | 231 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 1:23.15 | |
68 | 31 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 1:23.23 | |
69 | 184 | Sigurdardottir Erla Björk | 1999 | GI40HERMES | 9926AH | 25 m | 1:23.61 | |
70 | 398 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:23.67 | |
71 | 394 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 1:24.45 | |
72 | 176 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 1:24.73 | |
73 | 61 | Weberg Pernille | 1999 | ALLERØD | 9992AC | 25 m | 1:25.00 | |
74 | 181 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 25 m | 1:25.19 | |
75 | 71 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | 1:25.56 | |
76 | 63 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:26.00 | |
77 | 73 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:26.78 | |
78 | 75 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:27.90 | |
79 | 252 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 1:28.08 | |
80 | 41 | Bobjerg Emma | 2000 | ALLERØD | 0052AJ | 25 m | 1:28.57 | |
81 | 64 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:28.99 | |
82 | 303 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:29.12 | |
83 | 183 | Seidenberg Caroline | 2001 | GI40HERMES | 0122AE | 25 m | 1:30.32 | |
84 | 310 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:30.87 | |
85 | 171 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 25 m | 1:32.62 | |
86 | 161 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 25 m | 1:33.54 | |
87 | 81 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 1:33.54 | |
88 | 70 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 1:33.72 | |
89 | 380 | Skaaning Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0136ac | 25 m | 1:33.77 | |
90 | 165 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 25 m | 1:34.92 | |
91 | 248 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:35.33 | |
92 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:35.59 | ||
93 | 68 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:35.69 | |
94 | 51 | Jørnsgård Laura Sveistrup | 2000 | ALLERØD | 0042AF | 25 m | 1:37.58 | |
95 | 325 | Rasmussen Mathilde C. O. | 1999 | KVIK | 9996AR | 25 m | 1:39.12 | |
96 | 77 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:39.37 | |
97 | 27 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 1:40.47 | |
98 | 244 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:40.97 | |
99 | 22 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:44.35 | |
100 | 305 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:45.81 | |
101 | 264 | Paaske Josefine | 2002 | KØGE | 0236AC | 25 m | 1:56.07 | |
102 | 38 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 1:57.44 | |
103 | 35 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 2:04.22 | |
104 | 15 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 2:08.00 | |
105 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 0246AE | 25 m | 2:10.00 | |
106 | 311 | Kristensen Anna Svale | 1999 | KVIK | 9936AP | 25 m | ||
107 | 66 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | ||
108 | 258 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 16, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 50.27 | |
2 | 346 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 55.50 | |
3 | 295 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 55.70 | |
4 | 200 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 56.58 | |
5 | 337 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 56.78 | |
6 | 228 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 57.02 | |
7 | 360 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 57.55 | |
8 | 133 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 57.84 | |
9 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 57.84 | |
10 | 109 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 58.18 | |
11 | 206 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 58.18 | |
12 | 265 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 58.27 | |
13 | 237 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 58.29 | |
14 | 202 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 58.76 | |
15 | 135 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 58.95 | |
16 | 353 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 59.07 | |
17 | 54 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 59.18 | |
18 | 138 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 59.49 | |
19 | 129 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 59.86 | |
20 | 354 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 59.97 | |
21 | 388 | Warberg Kasper | 1995 | KVIK | 9513AI | 25 m | 59.99 | |
22 | 118 | Lillelund Nicholas Martin | 1997 | GENTOFTE | 9759AA | 25 m | 1:00.01 | |
23 | 226 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:00.22 | |
24 | 116 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 1:00.96 | |
25 | 130 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 1:01.29 | |
26 | 352 | Østergaard Nikolaj | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 1:01.37 | |
27 | 351 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:01.49 | |
28 | 364 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 1:01.64 | |
29 | 203 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 1:01.68 | |
30 | 209 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:01.79 | |
31 | 199 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 1:02.04 | |
32 | 368 | Villa Lars Emil | 1997 | GSK | 9793AF | 25 m | 1:02.39 | |
33 | 342 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 1:02.40 | |
34 | 289 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 1:02.50 | |
35 | 338 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 1:02.58 | |
36 | 102 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:02.61 | |
37 | 47 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:02.71 | |
38 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:02.86 | |
39 | 84 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:03.13 | |
40 | 347 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:03.15 | |
41 | 341 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 1:03.18 | |
42 | 136 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 1:03.49 | |
43 | 16 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:03.57 | |
44 | 290 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:03.88 | |
45 | 79 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:04.43 | |
46 | 83 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:05.08 | |
47 | 121 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 1:05.09 | |
48 | 143 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 1:05.26 | |
49 | 146 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 1:05.60 | |
50 | 167 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 25 m | 1:05.86 | |
51 | 115 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:05.98 | |
52 | 178 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 25 m | 1:06.80 | |
53 | 204 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:07.20 | |
54 | 396 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:07.33 | |
55 | 247 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 1:07.85 | |
56 | 362 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:08.04 | |
57 | 223 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 1:08.39 | |
58 | 367 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:08.53 | |
59 | 296 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:08.59 | |
60 | 340 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 1:08.86 | |
61 | 391 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:09.44 | |
62 | 369 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967af | 25 m | 1:09.63 | |
63 | 74 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 1:10.18 | |
64 | 390 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 1:10.26 | |
65 | 274 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:10.39 | |
66 | 49 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:11.06 | |
67 | 297 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 1:11.57 | |
68 | 343 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 1:11.97 | |
69 | 67 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:12.00 | |
70 | 285 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:12.06 | |
71 | 40 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:12.43 | |
72 | 119 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:12.97 | |
73 | 186 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 25 m | 1:13.33 | |
74 | 260 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:13.48 | |
75 | 175 | Olsen Alexander | 1998 | GI40HERMES | 9855AE | 25 m | 1:13.73 | |
76 | 392 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:13.77 | |
77 | 271 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:13.94 | |
78 | 173 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 25 m | 1:14.08 | |
79 | 187 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 25 m | 1:14.23 | |
80 | 163 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 25 m | 1:14.84 | |
81 | 356 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:14.94 | |
82 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 1:14.94 | |
83 | 48 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:14.98 | |
84 | 314 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:15.01 | |
85 | 126 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:15.39 | |
86 | 185 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 25 m | 1:16.76 | |
87 | 331 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:17.19 | |
88 | 395 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:17.70 | |
89 | 393 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:17.98 | |
90 | 180 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 25 m | 1:19.16 | |
91 | 316 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:20.84 | |
92 | 18 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:20.99 | |
93 | 162 | Brenting Philip | 1999 | GI40HERMES | 9989AC | 25 m | 1:21.05 | |
94 | 332 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:21.56 | |
95 | 82 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 25 m | 1:21.70 | |
96 | 46 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:21.85 | |
97 | 304 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:23.18 | |
98 | 329 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:23.35 | |
99 | 85 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 1:23.63 | |
100 | 36 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 1:23.69 | |
101 | 242 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | 1:23.71 | |
102 | 72 | Harrit Oskar | 1999 | BIRKERØD | 9997AA | 25 m | 1:24.51 | |
103 | 191 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:24.87 | |
104 | 315 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:25.66 | |
105 | 378 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935aj | 25 m | 1:28.23 | |
106 | 21 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 0163AA | 25 m | 1:28.35 | |
107 | 20 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 0173AA | 25 m | 1:31.49 | |
108 | 25 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 1:31.87 | |
109 | 272 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 1:32.10 | |
110 | 254 | Larsen Simon | 2000 | KØGE | 0067AA | 25 m | 1:33.16 | |
111 | 241 | Hansen Sebastian | 2001 | KØGE | 0191AA | 25 m | 1:34.88 | |
112 | 12 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:39.43 | |
113 | 250 | Kehlet Alexander | 2001 | KØGE | 0177AD | 25 m | 1:39.84 | |
114 | 39 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 9903AO | 25 m | 1:40.77 | |
115 | 208 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:49.37 | |
116 | 26 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:57.23 | |
117 | 8 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 2:02.07 | |
118 | 192 | Juliusson Björgvin | 2001 | HERLEV | 0199AG | 25 m | 2:03.31 | |
119 | 225 | Berg Jeppe | 2002 | KØGE | 0283AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:45.90 | |
2 | 350 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 2:49.52 | |
3 | 222 | Andersen Frederikke | 1997 | KØGE | 9736AB | 25 m | 2:49.86 | |
4 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 2:51.53 | |
5 | 155 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 2:56.54 | |
6 | 158 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 2:58.28 | |
7 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 3:02.00 | |
8 | 111 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 3:02.03 | |
9 | 154 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 3:05.34 | |
10 | 389 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 3:07.32 | |
11 | 34 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK 31 | 25 m | 3:08.09 | ||
12 | 182 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 25 m | 3:12.54 | |
13 | 231 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 3:12.86 | |
14 | 387 | Mørkboe Christina | 1997 | KVIK | 9744AJ | 25 m | 3:15.00 | |
15 | 283 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 3:15.61 | |
16 | 55 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 3:20.04 | |
17 | 195 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 3:28.78 | |
18 | 170 | Haskiel Lea Othmar | 1999 | GI40HERMES | 9938AE | 25 m | 3:30.71 | |
19 | 243 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:31.73 | |
20 | 197 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 3:38.83 | |
21 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 3:40.54 | |
22 | 56 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 3:40.94 | |
23 | 59 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 3:43.41 | |
24 | 68 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 3:50.00 | |
25 | 52 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 3:50.00 | |
26 | 166 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 3:53.98 | |
27 | 313 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 3:58.04 | |
28 | 259 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | ||
29 | 330 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | ||
30 | 258 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | ||
31 | 64 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 2:20.45 | |
2 | 131 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 2:30.48 | |
3 | 361 | Brændholt Mathias | 1996 | GSK | 9683AN | 25 m | 2:33.77 | |
4 | 134 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:36.74 | |
5 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:38.51 | |
6 | 358 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 2:40.80 | |
7 | 276 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:45.32 | |
8 | 84 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 2:45.50 | |
9 | 338 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:47.13 | |
10 | 122 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 2:47.63 | |
11 | 359 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 2:49.33 | |
12 | 365 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 2:51.07 | |
13 | 47 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:51.18 | |
14 | 144 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 2:52.71 | |
15 | 110 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:55.94 | |
16 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:58.81 | |
17 | 143 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 2:59.00 | |
18 | 167 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 25 m | 3:00.86 | |
19 | 145 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 3:03.00 | |
20 | 178 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 25 m | 3:04.63 | |
21 | 117 | Legart Christian | 1997 | GENTOFTE | 9793AD | 25 m | 3:13.73 | |
22 | 175 | Olsen Alexander | 1998 | GI40HERMES | 9855AE | 25 m | 3:14.34 | |
23 | 298 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 3:14.89 | |
24 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 3:15.26 | |
25 | 397 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 9653AR | 25 m | 3:15.72 | |
26 | 57 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 3:20.49 | |
27 | 300 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 3:23.53 | |
28 | 67 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 3:26.84 | |
29 | 85 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 25 m | 3:56.65 | |
30 | 190 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 4:18.28 | |
31 | 323 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | ||
32 | 208 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | ||
33 | 309 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:58.72 | ||
2 | 147 | Gi40Hermes Piger 1 | 1997 | GI40HERMES | 25 m | 2:11.00 | ||
3 | 335 | Vat Piger 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:11.50 | ||
4 | 217 | Køge Piger 1 | 0 | KØGE | 25 m | 2:14.97 | ||
5 | 151 | Gi40Hermes Piger 2 | 1997 | GI40HERMES | 25 m | 2:19.00 | ||
6 | 336 | Vat Piger 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:22.00 | ||
7 | 156 | Gi40Hermes Piger 3 | 1997 | GI40HERMES | 25 m | 2:22.00 | ||
8 | 218 | Køge Piger 2 | 0 | KØGE | 25 m | 2:25.68 | ||
9 | 219 | Køge Piger 3 | 0 | KØGE | 25 m | 2:31.29 | ||
10 | 3 | Mk 31 Piger 1 | 1997 | MK 31 | 25 m | 2:32.00 | ||
11 | 220 | Køge Piger 4 | 0 | KØGE | 25 m | 2:34.61 | ||
12 | 4 | Mk 31 Piger 2 | 1997 | MK 31 | 25 m | 2:46.00 | ||
13 | 193 | Sildesteg | 1998 | HERLEV | 25 m | 2:55.26 | ||
14 | 6 | Mk 31 Piger 3 | 1998 | MK 31 | 25 m | 3:13.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Køge Drenge 1 | 0 | KØGE | 25 m | 1:49.99 | ||
2 | 132 | Gi40Hermes Drenge 1 | 1995 | GI40HERMES | 25 m | 2:02.00 | ||
3 | 137 | Gi40Hermes Drenge 2 | 1995 | GI40HERMES | 25 m | 2:02.01 | ||
4 | 214 | Køge Drenge 2 | 0 | KØGE | 25 m | 2:04.35 | ||
5 | 188 | Blandede Bolsjer | 0 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 302 | Kvik Drenge 1 | 1997 | KVIK | 25 m | 2:08.86 | ||
7 | 142 | Gi40Hermes Drenge 3 | 1995 | GI40HERMES | 25 m | 2:14.00 | ||
8 | 215 | Køge Drenge 3 | 0 | KØGE | 25 m | 2:14.58 | ||
9 | 216 | Køge Drenge 4 | 0 | KØGE | 25 m | 2:19.99 | ||
10 | 1 | Mk 31 Drenge 1 | 1996 | MK 31 | 25 m | 2:37.00 | ||
11 | 2 | Mk 31 Drenge 2 | 1999 | MK 31 | 25 m | 3:12.00 | ||
12 | 189 | Mr Johns Karrybix | 0 | HERLEV | 25 m | 3:53.29 | ||
13 | 371 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 25 m | |||
14 | 370 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 2:34.11 | |
2 | 149 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 2:36.29 | |
3 | 120 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:36.78 | |
4 | 150 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 2:42.42 | |
5 | 155 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 2:42.75 | |
6 | 65 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:43.50 | |
7 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 2:45.75 | |
8 | 128 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 2:46.35 | |
9 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 2:46.50 | |
10 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 2:47.51 | |
11 | 287 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:48.27 | |
12 | 158 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 2:50.05 | |
13 | 108 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 2:52.42 | |
14 | 111 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:53.40 | |
15 | 124 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 2:53.51 | |
16 | 357 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 2:54.27 | |
17 | 152 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 2:54.39 | |
18 | 233 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 2:56.20 | |
19 | 251 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 2:57.29 | |
20 | 105 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:57.37 | |
21 | 355 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 2:58.08 | |
22 | 34 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:58.22 | ||
23 | 231 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 3:00.48 | |
24 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 3:01.62 | |
25 | 292 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 3:01.63 | |
26 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 3:02.48 | |
27 | 270 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 3:04.58 | |
28 | 194 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 3:07.41 | |
29 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 3:09.13 | |
30 | 53 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 3:11.01 | |
31 | 366 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 3:11.54 | |
32 | 232 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 3:17.93 | |
33 | 166 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 3:20.39 | |
34 | 303 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 3:22.04 | |
35 | 170 | Haskiel Lea Othmar | 1999 | GI40HERMES | 9938AE | 25 m | 3:23.85 | |
36 | 42 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 3:24.94 | |
37 | 63 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 3:25.69 | RES |
38 | 174 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 25 m | 3:26.09 | RES |
39 | 176 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 3:31.42 | RES |
40 | 75 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 3:32.24 | RES |
41 | 168 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 3:32.29 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 352 | Østergaard Nikolaj | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 2:18.92 | |
2 | 131 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 2:21.29 | |
3 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 2:23.70 | |
4 | 256 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 2:24.48 | |
5 | 358 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 2:24.92 | |
6 | 202 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 2:25.90 | |
7 | 129 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 2:27.03 | |
8 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:27.39 | |
9 | 359 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 2:27.67 | |
10 | 109 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 2:28.00 | |
11 | 209 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:30.16 | |
12 | 237 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 2:31.45 | |
13 | 290 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:31.89 | |
14 | 203 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 2:32.89 | |
15 | 54 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:33.17 | |
16 | 134 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 2:33.27 | |
17 | 276 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 2:35.22 | |
18 | 83 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 2:35.64 | |
19 | 110 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:35.80 | |
20 | 102 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:37.87 | |
21 | 199 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 2:39.53 | |
22 | 167 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 25 m | 2:40.32 | |
23 | 121 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:40.85 | |
24 | 144 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 2:42.26 | |
25 | 285 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:44.08 | |
26 | 347 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:44.10 | |
27 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:44.86 | |
28 | 136 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 2:52.22 | |
29 | 277 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:52.32 | |
30 | 223 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 2:52.67 | |
31 | 58 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:54.42 | |
32 | 297 | Schmidt Emil S. | 1998 | KVIK | 9899AF | 25 m | 2:54.62 | |
33 | 271 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 2:55.73 | |
34 | 49 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 2:56.60 | |
35 | 391 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:57.61 | |
36 | 115 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 3:00.00 | |
37 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 3:01.22 | RES |
38 | 300 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 3:03.05 | RES |
39 | 175 | Olsen Alexander | 1998 | GI40HERMES | 9855AE | 25 m | 3:04.97 | RES |
40 | 266 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 3:06.80 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 1:08.69 | |
2 | 127 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:09.35 | |
3 | 379 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 25 m | 1:10.03 | |
4 | 279 | Uldal Maria | 1998 | KØGE | 9824AA | 25 m | 1:10.09 | |
5 | 123 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:10.25 | |
6 | 207 | Saud Siham | 1997 | HERLEV | 9712AF | 25 m | 1:12.67 | |
7 | 284 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:13.82 | |
8 | 288 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:14.18 | |
9 | 349 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 1:14.62 | |
10 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 1:15.38 | |
11 | 80 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:15.98 | |
12 | 152 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 1:16.15 | |
13 | 348 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:17.08 | |
14 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 1:17.54 | |
15 | 103 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:17.57 | |
16 | 299 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:17.70 | |
17 | 281 | Ødegaard Mie | 1997 | KØGE | 9714AF | 25 m | 1:17.82 | |
18 | 286 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 1:18.00 | |
19 | 211 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HØRSHOLM | 9854AO | 25 m | 1:18.86 | |
20 | 158 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:18.88 | |
21 | 350 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:19.53 | |
22 | 43 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:20.77 | |
23 | 384 | Øhlenschlaeger Laura | 1997 | KVIK | 9724AI | 25 m | 1:20.97 | |
24 | 245 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 1:21.30 | |
25 | 182 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 25 m | 1:21.36 | |
26 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 1:22.07 | |
27 | 291 | Kann Chamie | 1999 | KVIK | 9928AH | 25 m | 1:22.36 | |
28 | 78 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 1:22.57 | |
29 | 238 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 1:22.97 | |
30 | 283 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 1:23.53 | |
31 | 344 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:23.53 | |
32 | 179 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 1:25.78 | |
33 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 1:25.83 | |
34 | 164 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 1:26.00 | |
35 | 382 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 1:27.34 | |
36 | 55 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:27.41 | |
37 | 307 | Due Linea | 1998 | KVIK | 9896AN | 25 m | 1:27.82 | |
38 | 168 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 1:28.19 | |
39 | 194 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 1:28.57 | |
40 | 394 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 1:28.91 | |
41 | 69 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:29.59 | |
42 | 107 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:29.79 | |
43 | 398 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:30.03 | |
44 | 181 | Schelde Clara Marott | 2000 | GI40HERMES | 0092AD | 25 m | 1:31.21 | |
45 | 310 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:31.78 | |
46 | 63 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:32.63 | |
47 | 30 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 25 m | 1:32.67 | |
48 | 31 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 1:34.37 | |
49 | 184 | Sigurdardottir Erla Björk | 1999 | GI40HERMES | 9926AH | 25 m | 1:34.62 | |
50 | 75 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:35.09 | |
51 | 176 | Olsen Lea Alberte | 2000 | GI40HERMES | 0028AI | 25 m | 1:36.05 | |
52 | 174 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 25 m | 1:36.49 | |
53 | 64 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:36.83 | |
54 | 37 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 1:38.31 | |
55 | 71 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | 1:38.44 | |
56 | 81 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 1:39.55 | |
57 | 161 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 25 m | 1:39.77 | |
58 | 401 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 1:40.00 | |
59 | 267 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 1:41.01 | |
60 | 170 | Haskiel Lea Othmar | 1999 | GI40HERMES | 9938AE | 25 m | 1:42.98 | |
61 | 70 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 1:43.72 | |
62 | 244 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 1:43.79 | |
63 | 248 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 1:45.16 | |
64 | 171 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | GI40HERMES | 0144AB | 25 m | 1:45.58 | |
65 | 165 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 25 m | 1:46.26 | |
66 | 380 | Skaaning Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0136ac | 25 m | 1:47.85 | |
67 | 183 | Seidenberg Caroline | 2001 | GI40HERMES | 0122AE | 25 m | 1:49.60 | |
68 | 77 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:51.69 | |
69 | 22 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 1:55.17 | |
70 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:58.52 | ||
71 | 27 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 2:06.00 | |
72 | 38 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 2:06.24 | |
73 | 258 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 2:08.43 | |
74 | 14 | Deleurand Amalie | 2001 | MK 31 | 0132AH | 25 m | 2:13.00 | |
75 | 15 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 2:15.00 | |
76 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 0246AE | 25 m | 2:23.00 | |
77 | 65 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | ||
78 | 66 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | ||
79 | 68 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | ||
80 | 305 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | ||
81 | 325 | Rasmussen Mathilde C. O. | 1999 | KVIK | 9996AR | 25 m | ||
82 | 330 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | ||
83 | 73 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | ||
84 | 311 | Kristensen Anna Svale | 1999 | KVIK | 9936AP | 25 m | ||
85 | 313 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | ||
86 | 264 | Paaske Josefine | 2002 | KØGE | 0236AC | 25 m | ||
87 | 322 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 59.90 | |
2 | 353 | Jørgensen Lasse | 1996 | STT | 9697AB | 25 m | 1:01.57 | |
3 | 226 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 1:05.51 | |
4 | 263 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:06.09 | |
5 | 133 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 1:06.95 | |
6 | 135 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 1:07.58 | |
7 | 138 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 1:07.83 | |
8 | 388 | Warberg Kasper | 1995 | KVIK | 9513AI | 25 m | 1:08.01 | |
9 | 342 | Roldgaard Marcus | 1996 | AIF | 9655AB | 25 m | 1:08.36 | |
10 | 289 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 1:08.87 | |
11 | 237 | Halvorsen Mathias | 1996 | KØGE | 9627AO | 25 m | 1:08.98 | |
12 | 298 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 1:09.41 | |
13 | 83 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 1:10.25 | |
14 | 79 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:10.85 | |
15 | 228 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 1:10.93 | |
16 | 290 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 1:11.39 | |
17 | 140 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 1:11.78 | |
18 | 143 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 1:12.01 | |
19 | 84 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:13.42 | |
20 | 145 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 1:13.46 | |
21 | 247 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 1:15.84 | |
22 | 274 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:15.86 | |
23 | 367 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:15.98 | |
24 | 60 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:16.12 | |
25 | 204 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:16.91 | |
26 | 296 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:17.40 | |
27 | 67 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:20.63 | |
28 | 146 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 1:20.67 | |
29 | 396 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:21.44 | |
30 | 280 | Wagner Casper | 1998 | KØGE | 9863AG | 25 m | 1:21.64 | |
31 | 369 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967af | 25 m | 1:22.55 | |
32 | 173 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 25 m | 1:22.70 | |
33 | 271 | Samuel Jacob | 1998 | KØGE | 9843AD | 25 m | 1:23.61 | |
34 | 119 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:24.33 | |
35 | 178 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 25 m | 1:24.35 | |
36 | 390 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 1:25.56 | |
37 | 392 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:26.51 | |
38 | 356 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:27.46 | |
39 | 314 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:27.90 | |
40 | 362 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:28.41 | |
41 | 332 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:28.47 | |
42 | 399 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:28.96 | |
43 | 163 | Christiansen Mathias W.b. | 1998 | GI40HERMES | 9841AH | 25 m | 1:29.61 | |
44 | 62 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 1:29.61 | |
45 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 1:29.99 | |
46 | 343 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 1:30.87 | |
47 | 36 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 1:31.18 | |
48 | 393 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:31.32 | |
49 | 187 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 25 m | 1:31.46 | |
50 | 395 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:32.00 | |
51 | 18 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:32.39 | |
52 | 304 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:32.99 | |
53 | 329 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:33.12 | |
54 | 185 | Sørensen Mads Munk | 1999 | GI40HERMES | 9973AG | 25 m | 1:34.15 | |
55 | 180 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 25 m | 1:34.16 | |
56 | 162 | Brenting Philip | 1999 | GI40HERMES | 9989AC | 25 m | 1:36.74 | |
57 | 315 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:45.90 | |
58 | 25 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 1:48.00 | |
59 | 323 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:48.11 | |
60 | 21 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 0163AA | 25 m | 1:51.26 | |
61 | 272 | Sprong Joost van der | 2000 | KØGE | 0073AG | 25 m | 1:54.49 | |
62 | 20 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 0173AA | 25 m | 1:55.10 | |
63 | 39 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 9903AO | 25 m | 1:55.35 | |
64 | 26 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:59.00 | |
65 | 12 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:59.36 | |
66 | 309 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | ||
67 | 316 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | ||
68 | 331 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | ||
69 | 324 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | ||
70 | 340 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Hansen Anja Rytter | 1997 | GI40HERMES | 9714AD | 25 m | 2:16.13 | |
2 | 108 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 2:21.71 | |
3 | 245 | Henriksen Ida | 1998 | KØGE | 9804AD | 25 m | 2:23.28 | |
4 | 349 | Høgskilde Cecilie | 1999 | VI39 | 9922AD | 25 m | 2:23.72 | |
5 | 154 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 2:24.67 | |
6 | 350 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 2:25.10 | |
7 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 2:25.23 | |
8 | 120 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:25.29 | |
9 | 45 | Hemmingsen Henriette | 1998 | ALLERØD | 9858AA | 25 m | 2:26.64 | |
10 | 294 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:27.22 | |
11 | 103 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:27.36 | |
12 | 128 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 2:28.09 | |
13 | 339 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 2:29.11 | |
14 | 238 | Hansen Emma | 1999 | KØGE | 9954AA | 25 m | 2:32.21 | |
15 | 80 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 2:33.34 | |
16 | 44 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:35.18 | |
17 | 355 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 2:35.36 | |
18 | 287 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:36.49 | |
19 | 251 | Kielgast Asta | 1999 | KØGE | 9972AE | 25 m | 2:36.82 | |
20 | 348 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:37.22 | |
21 | 292 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 2:37.24 | |
22 | 179 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | GI40HERMES | 0074AF | 25 m | 2:38.57 | |
23 | 69 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 2:39.24 | |
24 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 2:39.65 | |
25 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 2:40.01 | |
26 | 157 | Maagøe Emma | 1999 | GI40HERMES | 9996AH | 25 m | 2:41.94 | |
27 | 104 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 2:42.01 | |
28 | 53 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 2:43.38 | |
29 | 211 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HØRSHOLM | 9854AO | 25 m | 2:44.07 | |
30 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 2:44.46 | |
31 | 113 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 2:44.51 | |
32 | 107 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 2:45.48 | |
33 | 270 | Samuel Caroline | 2000 | KØGE | 0064AF | 25 m | 2:50.47 | |
34 | 325 | Rasmussen Mathilde C. O. | 1999 | KVIK | 9996AR | 25 m | 2:50.60 | |
35 | 233 | Delin Astrid | 1999 | KØGE | 9954AE | 25 m | 2:54.05 | |
36 | 366 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 2:55.21 | |
37 | 166 | Greisen Christine | 2000 | GI40HERMES | 0046AD | 25 m | 2:55.22 | RES |
38 | 307 | Due Linea | 1998 | KVIK | 9896AN | 25 m | 2:55.31 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:49.12 | |
2 | 346 | Bragason Esben | 1995 | VI39 | 9565AB | 25 m | 2:03.37 | |
3 | 206 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 2:03.72 | |
4 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 2:03.98 | |
5 | 295 | Nyegaard Mikkel | 1996 | KVIK | 9613AE | 25 m | 2:06.17 | |
6 | 228 | Christensen Magnus | 1995 | KØGE | 9517AO | 25 m | 2:06.87 | |
7 | 337 | Djurhuus Martin Lund | 1995 | AIF | 9527AB | 25 m | 2:07.17 | |
8 | 265 | Petersen Morten Børre | 1996 | KØGE | 9639AD | 25 m | 2:07.46 | |
9 | 129 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 2:08.06 | |
10 | 135 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 2:08.36 | |
11 | 364 | Jensen Mikkel Møller | 1995 | GSK | 9559AD | 25 m | 2:08.64 | |
12 | 360 | Andersen Anton | 1995 | GSK | 9521AK | 25 m | 2:09.45 | |
13 | 358 | Nilsson Peter | 1996 | STT | 9687AE | 25 m | 2:09.55 | |
14 | 133 | Gjerulff Peter | 1996 | GI40HERMES | 9613AA | 25 m | 2:09.88 | |
15 | 226 | Birkedal Rasmus | 1997 | KØGE | 9729AG | 25 m | 2:10.03 | |
16 | 138 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 2:10.60 | |
17 | 109 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 2:10.93 | |
18 | 54 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:13.51 | |
19 | 136 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 2:13.77 | |
20 | 84 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 2:13.94 | |
21 | 338 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 2:13.95 | |
22 | 47 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:14.30 | |
23 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:18.01 | |
24 | 347 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:18.80 | |
25 | 289 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:19.98 | |
26 | 290 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:20.05 | |
27 | 121 | Lunding Marcus Heurlin | 1999 | GENTOFTE | 9911AA | 25 m | 2:20.86 | |
28 | 115 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:23.18 | |
29 | 247 | Jensen Mikkel Holm | 1997 | KØGE | 9775AB | 25 m | 2:23.66 | |
30 | 204 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 2:23.67 | |
31 | 296 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:23.88 | |
32 | 58 | Sparre Asbjørn Laksafoss | 1998 | ALLERØD | 9897AA | 25 m | 2:24.37 | |
33 | 223 | Andersen Martin Bruun | 1998 | KØGE | 9883AO | 25 m | 2:27.75 | |
34 | 178 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 25 m | 2:28.16 | |
35 | 167 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 25 m | 2:28.38 | |
36 | 293 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:28.76 | |
37 | 391 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:32.92 | |
38 | 62 | Vinterberg Sophus Rensch | 1998 | ALLERØD | 9881AL | 25 m | 2:30.00 | RES |
39 | 285 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:31.47 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 350 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:17.78 | |
2 | 65 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:19.73 | |
3 | 153 | Grandt Maria | 1998 | GI40HERMES | 9806AF | 25 m | 1:20.21 | |
4 | 284 | Dreyer Mei Mei | 1998 | KVIK | 9826AF | 25 m | 1:21.95 | |
5 | 345 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:22.83 | |
6 | 155 | Jensen Tenna | 1998 | GI40HERMES | 9828AH | 25 m | 1:23.11 | |
7 | 294 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:23.40 | |
8 | 76 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:23.73 | |
9 | 158 | Christensen Merle F. V. | 1998 | GI40HERMES | 9872AK | 25 m | 1:24.43 | |
10 | 357 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:24.95 | |
11 | 123 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 1:25.00 | |
12 | 389 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 1:25.70 | |
13 | 111 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:26.20 | |
14 | 80 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:26.42 | |
15 | 34 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:28.38 | ||
16 | 231 | Clausen Kathrine | 1999 | KØGE | 9974AE | 25 m | 1:28.54 | |
17 | 160 | Dehn Rikke | 1999 | GI40HERMES | 9978AE | 25 m | 1:29.16 | |
18 | 299 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:29.77 | |
19 | 105 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:29.85 | |
20 | 148 | Zaggai Mathilde | 1998 | GI40HERMES | 9862AF | 25 m | 1:30.36 | |
21 | 283 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 1:30.42 | |
22 | 232 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:31.38 | |
23 | 124 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 1:32.32 | |
24 | 55 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:32.80 | |
25 | 152 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 1:33.28 | |
26 | 170 | Haskiel Lea Othmar | 1999 | GI40HERMES | 9938AE | 25 m | 1:33.77 | |
27 | 182 | Schultz Natasja | 1998 | GI40HERMES | 9888AN | 25 m | 1:35.80 | |
28 | 164 | Esbensen Ida-Maria | 1999 | GI40HERMES | 9954AK | 25 m | 1:36.09 | |
29 | 78 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 1:36.51 | |
30 | 387 | Mørkboe Christina | 1997 | KVIK | 9744AJ | 25 m | 1:36.76 | |
31 | 177 | Rasmussen Julie Thunø | 1998 | GI40HERMES | 9836AP | 25 m | 1:36.77 | |
32 | 113 | Ingerslev Maja Skøt | 1999 | GENTOFTE | 9904AE | 25 m | 1:37.67 | |
33 | 169 | Hansen Vera Staun | 1999 | GI40HERMES | 9938AO | 25 m | 1:37.89 | |
34 | 159 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | GI40HERMES | 0076AD | 25 m | 1:40.48 | |
35 | 59 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:40.79 | |
36 | 195 | Jepsen Asta Therese | 1998 | HERLEV | 9802AJ | 25 m | 1:41.60 | |
37 | 303 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:42.41 | |
38 | 107 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:42.92 | |
39 | 313 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 1:44.90 | |
40 | 31 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 1:45.77 | |
41 | 330 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 1:46.74 | |
42 | 394 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 1:46.92 | |
43 | 56 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 1:46.98 | |
44 | 174 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | GI40HERMES | 0048AI | 25 m | 1:47.93 | |
45 | 401 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 1:50.00 | |
46 | 382 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 1:50.00 | |
47 | 66 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 1:51.03 | |
48 | 64 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 1:51.62 | |
49 | 30 | Marmetschke Helena | 1997 | MK 31 | 9768AJ | 25 m | 1:52.13 | |
50 | 52 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 1:52.85 | |
51 | 68 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:54.13 | |
52 | 161 | Ahm Ida Sophie | 2001 | GI40HERMES | 0122AB | 25 m | 1:54.26 | |
53 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:54.63 | ||
54 | 258 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 1:55.59 | |
55 | 380 | Skaaning Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0136ac | 25 m | 1:56.10 | |
56 | 183 | Seidenberg Caroline | 2001 | GI40HERMES | 0122AE | 25 m | 1:56.32 | |
57 | 41 | Bobjerg Emma | 2000 | ALLERØD | 0052AJ | 25 m | 1:56.54 | |
58 | 259 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 1:56.93 | |
59 | 165 | Feilberg Luna Donde | 2000 | GI40HERMES | 0036AJ | 25 m | 1:57.01 | |
60 | 196 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:59.22 | |
61 | 398 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 2:00.00 | |
62 | 73 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:02.59 | |
63 | 63 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:04.16 | |
64 | 71 | Fritzböger Caroline | 2001 | BIRKERØD | 0172AE | 25 m | 2:04.91 | |
65 | 37 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 9948AJ | 25 m | 2:06.33 | |
66 | 22 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 0156AG | 25 m | 2:08.00 | |
67 | 77 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:08.20 | |
68 | 27 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 2:12.95 | |
69 | 70 | Friis Lina | 2001 | BIRKERØD | 0172AB | 25 m | 2:13.55 | |
70 | 14 | Deleurand Amalie | 2001 | MK 31 | 0132AH | 25 m | 2:14.00 | |
71 | 38 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 2:20.31 | |
72 | 244 | Henriksen Emma | 2001 | KØGE | 0158AA | 25 m | 2:22.85 | |
73 | 81 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 25 m | 2:26.50 | |
74 | 248 | Kahr Victoria | 2001 | KØGE | 0138AA | 25 m | 2:49.19 | |
75 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 0246AE | 25 m | 2:54.94 | |
76 | 15 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 0318AA | 25 m | 2:59.99 | |
77 | 310 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | ||
78 | 305 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | ||
79 | 267 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Paaske Anders | 1995 | KØGE | 9579AF | 25 m | 1:07.55 | |
2 | 131 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 1:11.89 | |
3 | 134 | Wedekind Timon | 1996 | GI40HERMES | 9633AB | 25 m | 1:11.99 | |
4 | 138 | Lichi Isak | 1997 | GI40HERMES | 9791AG | 25 m | 1:13.62 | |
5 | 139 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 1:13.72 | |
6 | 276 | Sylow Lasse Foss | 1997 | KØGE | 9789AI | 25 m | 1:13.80 | |
7 | 84 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:14.32 | |
8 | 141 | Willems August | 1997 | GI40HERMES | 9759AG | 25 m | 1:14.51 | |
9 | 359 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:16.40 | |
10 | 203 | Krasuski Nicholas Lloyd | 1996 | HERLEV | 9645AC | 25 m | 1:16.80 | |
11 | 199 | Brock Lasse | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 1:20.28 | |
12 | 338 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | AIF | 9651AA | 25 m | 1:20.63 | |
13 | 144 | Højme Daniel | 1997 | GI40HERMES | 9775AM | 25 m | 1:20.89 | |
14 | 402 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:21.64 | |
15 | 47 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:22.46 | |
16 | 167 | Grillo Giano | 1998 | GI40HERMES | 9827AL | 25 m | 1:23.16 | |
17 | 110 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:23.32 | |
18 | 143 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 1:23.56 | |
19 | 202 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 1:24.51 | |
20 | 175 | Olsen Alexander | 1998 | GI40HERMES | 9855AE | 25 m | 1:25.92 | |
21 | 178 | Rasmussen Nicolai Vive | 1998 | GI40HERMES | 9825AL | 25 m | 1:26.80 | |
22 | 145 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 1:27.64 | |
23 | 362 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:28.02 | |
24 | 397 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 9653AR | 25 m | 1:30.66 | |
25 | 260 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 25 m | 1:31.24 | |
26 | 172 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 1:32.89 | |
27 | 300 | Thode Magnus | 1998 | KVIK | 9823AC | 25 m | 1:33.53 | |
28 | 356 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:33.83 | |
29 | 57 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:34.93 | |
30 | 126 | Soja Jakob Sixten | 1999 | GENTOFTE | 9943AA | 25 m | 1:36.83 | |
31 | 67 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:37.10 | |
32 | 49 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:37.11 | |
33 | 186 | Vestergaard Andreas | 1999 | GI40HERMES | 9997AG | 25 m | 1:38.27 | |
34 | 395 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 9785AR | 25 m | 1:39.34 | |
35 | 266 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | 1:41.09 | |
36 | 180 | Rasmussen Tobias Vive | 2000 | GI40HERMES | 0097AE | 25 m | 1:41.61 | |
37 | 187 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | GI40HERMES | 9969AJ | 25 m | 1:42.29 | |
38 | 173 | Nielsen Emil D. | 1999 | GI40HERMES | 9911AF | 25 m | 1:42.57 | |
39 | 324 | Pedersen Jon R. | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:43.13 | |
40 | 396 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:45.00 | |
41 | 343 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 1:46.43 | |
42 | 18 | Ghaziani André Sebastian | 1999 | MK 31 | 9957AH | 25 m | 1:46.45 | |
43 | 369 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967af | 25 m | 1:47.08 | |
44 | 399 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:50.00 | |
45 | 393 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:50.00 | |
46 | 274 | Svenstrup Kristian | 1998 | KØGE | 9899AA | 25 m | 1:51.35 | |
47 | 36 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 1:53.19 | |
48 | 12 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 1:53.45 | |
49 | 25 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 1:53.81 | |
50 | 20 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 0173AA | 25 m | 1:57.26 | |
51 | 309 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:57.55 | |
52 | 26 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 9959AL | 25 m | 1:59.91 | |
53 | 323 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 2:00.37 | |
54 | 241 | Hansen Sebastian | 2001 | KØGE | 0191AA | 25 m | 2:00.97 | |
55 | 315 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:04.70 | |
56 | 21 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 0163AA | 25 m | 2:06.18 | |
57 | 39 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 9903AO | 25 m | 2:08.00 | |
58 | 250 | Kehlet Alexander | 2001 | KØGE | 0177AD | 25 m | 2:09.52 | |
59 | 293 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | ||
60 | 314 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | ||
61 | 225 | Berg Jeppe | 2002 | KØGE | 0283AC | 25 m | ||
62 | 316 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | ||
63 | 329 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:34.22 | |
2 | 150 | Haskiel Martha Othmar | 1997 | GI40HERMES | 9774AO | 25 m | 2:36.01 | |
3 | 281 | Ødegaard Mie | 1997 | KØGE | 9714AF | 25 m | 2:40.21 | |
4 | 149 | Cornelius Alberte Sara | 1998 | GI40HERMES | 9836AF | 25 m | 2:44.10 | |
5 | 288 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:48.99 | |
6 | 240 | Hansen Kathrine | 1998 | KØGE | 9822AF | 25 m | 2:49.71 | |
7 | 154 | Petersen Marie Louise L. | 1998 | GI40HERMES | 9828AG | 25 m | 2:54.67 | |
8 | 124 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 3:10.00 | |
9 | 236 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 3:15.20 | |
10 | 211 | Larsen Celinn M. T. | 1998 | HØRSHOLM | 9854AO | 25 m | 3:35.16 | |
11 | 252 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 3:43.07 | |
12 | 322 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | ||
13 | 311 | Kristensen Anna Svale | 1999 | KVIK | 9936AP | 25 m | ||
14 | 76 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Madsen Anders | 1995 | KØGE | 9591AD | 25 m | 2:19.71 | |
2 | 200 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 2:20.60 | |
3 | 209 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:20.61 | |
4 | 352 | Østergaard Nikolaj | 1996 | VI39 | 9603AB | 25 m | 2:23.72 | |
5 | 351 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 2:26.03 | |
6 | 16 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:29.36 | |
7 | 341 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 2:31.01 | |
8 | 102 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:33.63 | |
9 | 146 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 2:38.00 | |
10 | 140 | Sandager Mads Christian | 1998 | GI40HERMES | 9859AA | 25 m | 2:41.58 | |
11 | 83 | Schäfer Asger A. | 1997 | BIRKERØD | 9787AD | 25 m | 2:42.89 | |
12 | 277 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:51.58 | |
13 | 298 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:58.71 | |
14 | 266 | Raahauge Oliver | 1998 | KØGE | 9883AG | 25 m | ||
15 | 304 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | ||
16 | 332 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | ||
17 | 331 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | ||
18 | 79 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | ||
19 | 242 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 301 | Kvik Damer 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:47.56 | ||
2 | 217 | Køge Piger 1 | 0 | KØGE | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 147 | Gi40Hermes Piger 1 | 1997 | GI40HERMES | 25 m | 1:58.50 | ||
4 | 335 | Vat Piger 1 | 0 | VAT | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 151 | Gi40Hermes Piger 2 | 1997 | GI40HERMES | 25 m | 2:04.50 | ||
6 | 218 | Køge Piger 2 | 0 | KØGE | 25 m | 2:08.01 | ||
7 | 336 | Vat Piger 2 | 0 | VAT | 25 m | 2:09.00 | ||
8 | 156 | Gi40Hermes Piger 3 | 1997 | GI40HERMES | 25 m | 2:09.50 | ||
9 | 3 | Mk 31 Piger 1 | 1997 | MK 31 | 25 m | 2:13.00 | ||
10 | 219 | Køge Piger 3 | 0 | KØGE | 25 m | 2:16.20 | ||
11 | 220 | Køge Piger 4 | 0 | KØGE | 25 m | 2:20.52 | ||
12 | 4 | Mk 31 Piger 2 | 1997 | MK 31 | 25 m | 2:28.00 | ||
13 | 5 | Mk 31 Piger 3 | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:51.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 213 | Køge Drenge 1 | 0 | KØGE | 25 m | 1:43.50 | ||
2 | 198 | Vil Ha Kage | 1995 | HERLEV | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 132 | Gi40Hermes Drenge 1 | 1995 | GI40HERMES | 25 m | 1:50.50 | ||
4 | 137 | Gi40Hermes Drenge 2 | 1995 | GI40HERMES | 25 m | 1:50.51 | ||
5 | 214 | Køge Drenge 2 | 0 | KØGE | 25 m | 1:51.41 | ||
6 | 302 | Kvik Drenge 1 | 1997 | KVIK | 25 m | 1:57.98 | ||
7 | 215 | Køge Drenge 3 | 0 | KØGE | 25 m | 1:59.99 | ||
8 | 142 | Gi40Hermes Drenge 3 | 1995 | GI40HERMES | 25 m | 2:02.00 | ||
9 | 216 | Køge Drenge 4 | 0 | KØGE | 25 m | 2:05.85 | ||
10 | 1 | Mk 31 Drenge 1 | 1996 | MK 31 | 25 m | 2:13.00 | ||
11 | 2 | Mk 31 Drenge 2 | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:40.00 | ||
12 | 371 | Vat Drenge 2 | 0 | VAT | 25 m | |||
13 | 370 | Vat Drenge 1 | 0 | VAT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 maj 2011 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 11:09 |