Ohjelma JUBI cup Vallensbæk
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: IDRÆTSREJSER |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:03.85 | |
2 | 70 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:04.80 | |
3 | 167 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:06.76 | |
4 | 320 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:06.88 | |
5 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:07.20 | |
6 | 198 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:07.23 | |
7 | 245 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:07.23 | |
8 | 187 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 1:09.08 | |
9 | 316 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 1:09.82 | |
10 | 327 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 1:10.72 | |
11 | 318 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 1:11.15 | |
12 | 175 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:11.50 | |
13 | 324 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:12.00 | |
14 | 321 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 1:12.61 | |
15 | 83 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 1:13.09 | |
16 | 166 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:14.91 | |
17 | 184 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:15.20 | |
18 | 227 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:15.91 | |
19 | 173 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:16.29 | |
20 | 163 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 1:17.12 | |
21 | 170 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:17.94 | |
22 | 224 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:17.98 | |
23 | 269 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 1:18.23 | |
24 | 254 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:19.71 | |
25 | 272 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 1:20.66 | |
26 | 276 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 1:21.63 | |
27 | 215 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:21.84 | |
28 | 9 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:22.12 | |
29 | 129 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:22.23 | |
30 | 68 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 1:22.24 | |
31 | 252 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | A6 | 9906AP | 25 m | 1:23.45 | |
32 | 255 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 25 m | 1:23.51 | |
33 | 233 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 25 m | 1:23.52 | |
34 | 182 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:23.55 | |
35 | 79 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:23.67 | |
36 | 333 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 1:23.86 | |
37 | 207 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 25 m | 1:23.97 | |
38 | 75 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 1:24.45 | |
39 | 267 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 25 m | 1:25.05 | ||
40 | 133 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:25.41 | |
41 | 241 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 1:26.02 | |
42 | 91 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | 1:26.06 | |
43 | 247 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 1:26.24 | |
44 | 140 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:26.45 | |
45 | 171 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:26.73 | |
46 | 278 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:26.99 | |
47 | 136 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 1:28.19 | |
48 | 100 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:28.67 | |
49 | 168 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:29.56 | |
50 | 38 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:29.80 | ||
51 | 123 | Postgaard Veronika M. | 2000 | GSK | 0036AH | 25 m | 1:30.38 | |
52 | 240 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 25 m | 1:30.45 | ||
53 | 226 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 1:31.02 | |
54 | 279 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 1:31.08 | |
55 | 143 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:31.28 | |
56 | 131 | Hansen Agnes | 2000 | ROSKILDE | 0034AO | 25 m | 1:32.22 | |
57 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:35.00 | ||
58 | 108 | Ingvartsen Sara Boline | 2000 | GSK | 0002AQ | 25 m | 1:35.11 | |
59 | 109 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:35.50 | |
60 | 305 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 1:36.87 | |
61 | 217 | Poulsen Nicoline | 2000 | AIF | 0004AB | 25 m | 1:37.26 | |
62 | 130 | Greisen Ingeborg Høybye | 1999 | ROSKILDE | 9998AS | 25 m | 1:37.63 | |
63 | 127 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:38.40 | |
64 | 119 | Møller Josephine | 1999 | GSK | 9958AT | 25 m | 1:39.85 | |
65 | 186 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:41.34 | |
66 | 179 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:41.51 | |
67 | 124 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:42.26 | |
68 | 246 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 25 m | 1:43.33 | |
69 | 250 | Krogsgaard Sofie | 1999 | A6 | 9976AN | 25 m | 1:43.93 | |
70 | 135 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 1:44.92 | |
71 | 266 | Terp Rebecca | 2002 | A6 | 25 m | 1:45.40 | ||
72 | 31 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 1:46.79 | |
73 | 343 | Pedersen Emma | 1998 | VÆRLØSE | 9894AZ | 25 m | 1:47.90 | |
74 | 302 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 1:48.09 | |
75 | 26 | Deleurand Amalie | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:49.00 | ||
76 | 28 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:51.01 | ||
77 | 137 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:51.01 | |
78 | 337 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 1:51.07 | |
79 | 345 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:55.39 | |
80 | 39 | Steenfos Kassandra | 2001 | MK 31 | 0172AA | 25 m | 1:55.66 | |
81 | 16 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 1:56.57 | |
82 | 185 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.25 | ||
83 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
84 | 6 | Høholm Iben Wiese | 2000 | STT | 0044AG | 25 m | 2:00.71 | |
85 | 132 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 2:00.85 | |
86 | 313 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:01.60 | |
87 | 27 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:02.00 | ||
88 | 216 | Petersson Laura | 2001 | AIF | 0108AF | 25 m | 2:05.94 | |
89 | 34 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 2:07.00 | |
90 | 172 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 2:07.37 | |
91 | 206 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:08.77 | |
92 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | GSK | 0122AI | 25 m | 2:13.14 | |
93 | 308 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 2:17.70 | |
94 | 270 | Winsley Louise | 1998 | A6 | 9838AV | 25 m | 2:21.71 | |
95 | 126 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 2:57.44 | |
96 | 304 | Faldt Freja | 2000 | VI39 | 25 m | |||
97 | 303 | Due Ditte Kjær | 2001 | VI39 | 0162AM | 25 m | ||
98 | 94 | Bauch Freya Kjær | 2000 | GSK | 25 m | |||
99 | 204 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
100 | 107 | Hørring Kristine Lysholm | 2000 | GSK | 0022AQ | 25 m | ||
101 | 244 | Hansen Solvej | 2004 | A6 | 25 m | |||
102 | 231 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 25 m | |||
103 | 213 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | ||
104 | 210 | Frandsen Laura Lykke | 1999 | AIF | 9922AX | 25 m | ||
105 | 311 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: IDRÆTSREJSER |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 1:00.41 | |
2 | 265 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:01.90 | |
3 | 85 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:02.86 | |
4 | 290 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:06.22 | |
5 | 125 | Svane Simon | 1996 | GSK | 9653AE | 25 m | 1:06.50 | |
6 | 181 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 1:06.50 | |
7 | 282 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:07.83 | |
8 | 203 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 1:09.24 | |
9 | 228 | Bang Mikkel | 1997 | A6 | 9721AE | 25 m | 1:10.02 | |
10 | 69 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 1:10.26 | |
11 | 249 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 1:11.27 | |
12 | 332 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 1:11.49 | |
13 | 101 | Hansen Gustav Toftegaard | 1996 | GSK | 9699AJ | 25 m | 1:12.01 | |
14 | 76 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:12.05 | ||
15 | 339 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 1:12.17 | |
16 | 102 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:12.27 | |
17 | 214 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 1:12.65 | |
18 | 5 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:12.78 | |
19 | 82 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 1:13.21 | |
20 | 72 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:13.77 | |
21 | 259 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 25 m | 1:14.18 | |
22 | 288 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 25 m | 1:14.38 | |
23 | 220 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 1:15.16 | |
24 | 177 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 1:15.33 | |
25 | 8 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:15.46 | |
26 | 335 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:15.53 | |
27 | 134 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:16.04 | |
28 | 219 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 1:16.09 | |
29 | 287 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:16.69 | |
30 | 174 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:16.90 | |
31 | 222 | Wagner Andreas | 1998 | AIF | 9859AE | 25 m | 1:17.21 | |
32 | 78 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:17.26 | ||
33 | 73 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:17.98 | |
34 | 3 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:18.20 | |
35 | 283 | Thompson Noah | 1998 | HERLEV | 9855AA | 25 m | 1:18.56 | |
36 | 239 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 1:18.88 | |
37 | 201 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 25 m | 1:19.84 | ||
38 | 183 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:19.89 | |
39 | 117 | Mäkelä Tobias | 1999 | GSK | 9975AD | 25 m | 1:20.79 | |
40 | 142 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:21.11 | |
41 | 98 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:21.11 | |
42 | 338 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:21.92 | |
43 | 2 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:22.15 | |
44 | 81 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:22.20 | |
45 | 229 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 1:22.77 | |
46 | 121 | Nielsen Thorbjørn S. | 1998 | GSK | 9855AH | 25 m | 1:22.83 | |
47 | 281 | Knudsen Anton | 1998 | HERLEV | 9835AK | 25 m | 1:22.93 | |
48 | 293 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:23.10 | |
49 | 232 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 1:23.16 | |
50 | 128 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:23.18 | |
51 | 122 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | 1:23.98 | |
52 | 35 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 1:24.02 | |
53 | 346 | Vindberg Morten | 1998 | VÆRLØSE | 9855AR | 25 m | 1:24.42 | |
54 | 221 | Tromborg Hjalte | 2000 | AIF | 0037AA | 25 m | 1:24.66 | |
55 | 294 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:25.09 | |
56 | 113 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:26.81 | |
57 | 334 | Due Michael | 1998 | VÆRLØSE | 9841AS | 25 m | 1:27.05 | |
58 | 13 | Schouw Mikkel Bech | 1999 | STT | 9997AK | 25 m | 1:27.59 | |
59 | 141 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:27.95 | |
60 | 263 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:28.12 | |
61 | 112 | Johansen Gustav | 2000 | GSK | 0035AE | 25 m | 1:29.31 | |
62 | 110 | Jakobsen Jonas Riber | 1999 | GSK | 9931AH | 25 m | 1:29.38 | |
63 | 218 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 1:31.63 | |
64 | 340 | Nygaard-Rasch Chris | 1998 | VÆRLØSE | 9867AR | 25 m | 1:31.84 | |
65 | 178 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:32.47 | |
66 | 280 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:32.75 | |
67 | 29 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 1:33.05 | |
68 | 7 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:33.31 | |
69 | 295 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:33.66 | |
70 | 331 | Auguestesen Carl-Emil | 1998 | VÆRLØSE | 9851AS | 25 m | 1:33.93 | |
71 | 195 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 1:34.07 | |
72 | 336 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 1:35.64 | |
73 | 285 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:36.95 | |
74 | 37 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:38.00 | ||
75 | 225 | Wiuff Nicolai | 2002 | AIF | 0243AB | 25 m | 1:39.31 | |
76 | 342 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | 1:39.83 | |
77 | 176 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 1:41.70 | ||
78 | 139 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:41.97 | |
79 | 189 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:43.10 | ||
80 | 277 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:43.35 | |
81 | 190 | Quack Mikkel Barfod | 2000 | HELSINGØR | 0005AG | 25 m | 1:44.62 | |
82 | 197 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:44.66 | |
83 | 344 | Refslund Philip | 2001 | VÆRLØSE | 0179AF | 25 m | 1:46.64 | |
84 | 30 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:48.00 | ||
85 | 41 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:48.00 | ||
86 | 106 | Hyttel Oscar | 2000 | GSK | 0065AE | 25 m | 1:48.46 | |
87 | 341 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | 1:48.96 | |
88 | 11 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:49.86 | |
89 | 99 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:51.21 | |
90 | 23 | Axen Kalle | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:51.72 | ||
91 | 284 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:52.40 | |
92 | 296 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:58.99 | |
93 | 299 | Bertelsen Kevin | 1999 | VI39 | 9941AJ | 25 m | 1:59.95 | |
94 | 111 | Jakobsen Tobias Riber | 2001 | GSK | 0131AG | 25 m | 2:00.45 | |
95 | 22 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 2:02.07 | |
96 | 192 | Rasmussen Jacob | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.02 | ||
97 | 105 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:05.20 | |
98 | 93 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:12.50 | |
99 | 274 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 25 m | 2:19.31 | ||
100 | 271 | Winsley Malte | 2001 | A6 | 25 m | 2:22.77 | ||
101 | 253 | Laursen Patrick | 2004 | A6 | 25 m | 3:05.67 | ||
102 | 211 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | ||
103 | 223 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 25 m | |||
104 | 298 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | ||
105 | 243 | Hansen Magnus Baluenfeldt | 1997 | A6 | 25 m | |||
106 | 230 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 25 m | |||
107 | 292 | Bertelsen Tobias | 2000 | VI39 | 0003AF | 25 m | ||
108 | 114 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | ||
109 | 212 | Larsen Ludvig | 2002 | AIF | 25 m | |||
110 | 97 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | ||
111 | 208 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | ||
112 | 138 | Næraa-Nicolajsen Marius | 1997 | ROSKILDE | 9781AN | 25 m | ||
113 | 169 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
114 | 309 | Sørensen Bastian | 2001 | VI39 | 25 m | |||
115 | 300 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 3, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Monk Biler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 317 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:13.29 | |
2 | 74 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 1:17.65 | |
3 | 198 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:19.05 | |
4 | 315 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 1:20.26 | |
5 | 273 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 1:22.07 | |
6 | 167 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:22.42 | |
7 | 326 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 1:23.89 | |
8 | 264 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:28.79 | |
9 | 257 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 25 m | 1:31.11 | |
10 | 180 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:32.19 | |
11 | 241 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 1:37.73 | |
12 | 84 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 1:38.80 | |
13 | 215 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:39.72 | |
14 | 254 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 1:40.03 | |
15 | 202 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:40.26 | |
16 | 242 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 1:41.80 | |
17 | 267 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 25 m | 1:45.00 | ||
18 | 234 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 1:47.49 | |
19 | 127 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:53.00 | |
20 | 321 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 4, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: JB Sport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:11.92 | |
2 | 251 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 1:12.21 | |
3 | 289 | Drehling Jonas Spuur | 1997 | VI39 | 9747AD | 25 m | 1:20.11 | |
4 | 71 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:20.92 | |
5 | 181 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 1:22.20 | |
6 | 188 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:24.82 | |
7 | 200 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:27.00 | |
8 | 76 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:29.50 | ||
9 | 15 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:36.33 | |
10 | 214 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | ||
11 | 176 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
Sponsor: Restaurant Krabben |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 2:37.20 | |
2 | 245 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:46.64 | |
3 | 70 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 2:51.78 | |
4 | 74 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 2:53.74 | |
5 | 322 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 2:56.78 | |
6 | 325 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 2:57.27 | |
7 | 180 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 3:04.36 | |
8 | 79 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 3:10.00 | |
9 | 84 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 3:10.00 | |
10 | 184 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 3:11.00 | |
11 | 115 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 3:12.64 | |
12 | 196 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 3:14.37 | |
13 | 83 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 3:14.57 | |
14 | 224 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 3:16.61 | |
15 | 129 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 3:22.65 | |
16 | 233 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 25 m | 3:23.51 | |
17 | 276 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 3:23.84 | |
18 | 140 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 3:23.97 | |
19 | 255 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 25 m | 3:24.08 | |
20 | 248 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 3:24.98 | |
21 | 100 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 3:26.05 | |
22 | 269 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 3:27.43 | |
23 | 173 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 3:33.02 | |
24 | 118 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 3:38.91 | |
25 | 305 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 3:48.47 | |
26 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 3:50.00 | ||
27 | 24 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 25 m | 3:50.00 | ||
28 | 240 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 25 m | 3:53.63 | ||
29 | 38 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 25 m | 4:00.00 | ||
30 | 40 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 25 m | 4:07.00 | ||
31 | 333 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 4:15.00 | |
32 | 31 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 4:27.94 | |
33 | 143 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | ||
34 | 278 | Brock Celine | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | ||
35 | 279 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | ||
36 | 168 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Vallensbæk Marine Service |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 2:30.43 | |
2 | 85 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 2:44.86 | |
3 | 290 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:49.40 | |
4 | 249 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 2:56.28 | |
5 | 188 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 2:56.51 | |
6 | 103 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 2:56.52 | |
7 | 10 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:57.01 | |
8 | 71 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 2:57.61 | |
9 | 332 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 3:04.35 | |
10 | 283 | Thompson Noah | 1998 | HERLEV | 9855AA | 25 m | 3:09.36 | |
11 | 82 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 3:11.47 | |
12 | 219 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 3:15.32 | |
13 | 339 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 3:18.48 | |
14 | 338 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 3:22.59 | |
15 | 35 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 3:30.00 | |
16 | 36 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 25 m | 3:55.00 | ||
17 | 29 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 3:55.00 | |
18 | 25 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 3:55.00 | |
19 | 277 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | ||
20 | 280 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | ||
21 | 281 | Knudsen Anton | 1998 | HERLEV | 9835AK | 25 m | ||
22 | 284 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | ||
23 | 285 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | ||
24 | 14 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 7, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Vallensbæk Marine Service |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Dragør Lady Dragons 1 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:23.00 | ||
2 | 67 | Dragør Lady Dragons 2 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:37.30 | ||
3 | 260 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 3:00.00 | ||
4 | 20 | Mk 31 Piger 1 | 0 | MK 31 | 25 m | 3:18.00 | ||
5 | 261 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 3:30.00 | ||
6 | 21 | Mk 31 Piger 2 | 0 | MK 31 | 25 m | 3:42.00 | ||
7 | 262 | A6 Piger 3 | 0 | A6 | 25 m | 4:00.00 | ||
8 | 314 | Super Sild Vi39 | 1997 | VI39 | 25 m | |||
9 | 312 | Flyvende Finker Vi39 | 2001 | VI39 | 25 m | |||
10 | 165 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 25 m | |||
11 | 330 | Værløse Piger 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | |||
12 | 90 | Gsk Piger 2 | 0 | GSK | 25 m | |||
13 | 89 | Gsk Piger 1 | 0 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 8, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Vallensbæk Marine Service |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Dragør Dragons 1 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:25.00 | ||
2 | 286 | Hajføde | 1998 | VI39 | 25 m | 2:38.91 | ||
3 | 65 | Dragør Dragons 2 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:39.00 | ||
4 | 328 | Værløse Drenge 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:54.78 | ||
5 | 291 | Rigtig Pingeling | 2000 | VI39 | 25 m | 2:55.00 | ||
6 | 235 | A6 Drenge 1 | 0 | A6 | 25 m | 3:00.00 | ||
7 | 18 | Mk 31 Drenge 1 | 0 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
8 | 236 | A6 Drenge 2 | 0 | A6 | 25 m | 3:30.00 | ||
9 | 19 | Mk 31 Drenge 2 | 0 | MK 31 | 25 m | 3:30.00 | ||
10 | 237 | A6 Drenge 3 | 0 | A6 | 25 m | 4:00.00 | ||
11 | 87 | Gsk Drenge 1 | 0 | GSK | 25 m | |||
12 | 17 | Drenge Stt | 0 | STT | 25 m | |||
13 | 329 | Værløse Drenge 2 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | |||
14 | 164 | Helsingør Drenge | 0 | HELSINGØR | 25 m | |||
15 | 275 | Hr.wienerschnitzel | 1998 | HERLEV | 25 m | |||
16 | 88 | Gsk Drenge 2 | 0 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Vallensbæk Marine Service |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 245 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:14.52 | |
2 | 315 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 1:14.66 | |
3 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:15.60 | |
4 | 167 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:16.96 | |
5 | 301 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 25 m | 1:18.64 | |
6 | 323 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 1:19.36 | |
7 | 198 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:20.36 | |
8 | 175 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:20.72 | |
9 | 92 | Andersen Marie Møller | 1997 | GSK | 9742AD | 25 m | 1:21.49 | |
10 | 187 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 1:23.10 | |
11 | 224 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:23.53 | |
12 | 170 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:24.23 | |
13 | 324 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:24.56 | |
14 | 325 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:24.93 | |
15 | 264 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:25.26 | |
16 | 321 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 1:25.39 | |
17 | 306 | Kløv Julie | 1997 | VI39 | 9786AS | 25 m | 1:25.98 | |
18 | 227 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:28.19 | |
19 | 83 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 1:28.20 | |
20 | 163 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 1:28.48 | |
21 | 202 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:29.63 | |
22 | 79 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 1:30.03 | |
23 | 234 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 1:32.16 | |
24 | 207 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 25 m | 1:32.58 | |
25 | 196 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:33.64 | |
26 | 247 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 1:34.64 | |
27 | 75 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 1:35.00 | |
28 | 182 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:35.95 | |
29 | 252 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | A6 | 9906AP | 25 m | 1:36.71 | |
30 | 104 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 1:36.79 | |
31 | 310 | Sørensen Caroline | 1997 | VI39 | 9756AO | 25 m | 1:37.11 | |
32 | 272 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 1:37.53 | |
33 | 38 | Sander Mille Rask | 1999 | MK 31 | 25 m | 1:39.91 | ||
34 | 233 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 25 m | 1:39.96 | |
35 | 123 | Postgaard Veronika M. | 2000 | GSK | 0036AH | 25 m | 1:43.21 | |
36 | 257 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 25 m | 1:43.38 | |
37 | 268 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 1:43.98 | |
38 | 127 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:44.66 | |
39 | 124 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:46.48 | |
40 | 130 | Greisen Ingeborg Høybye | 1999 | ROSKILDE | 9998AS | 25 m | 1:46.90 | |
41 | 258 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 1:47.43 | |
42 | 24 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:49.00 | ||
43 | 108 | Ingvartsen Sara Boline | 2000 | GSK | 0002AQ | 25 m | 1:50.55 | |
44 | 337 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 1:50.69 | |
45 | 109 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:54.96 | |
46 | 28 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:55.17 | ||
47 | 250 | Krogsgaard Sofie | 1999 | A6 | 9976AN | 25 m | 1:56.68 | |
48 | 185 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:58.99 | ||
49 | 333 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 345 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 2:00.11 | |
51 | 39 | Steenfos Kassandra | 2001 | MK 31 | 0172AA | 25 m | 2:00.14 | |
52 | 213 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:00.34 | |
53 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | GSK | 0122AI | 25 m | 2:01.92 | |
54 | 216 | Petersson Laura | 2001 | AIF | 0108AF | 25 m | 2:02.23 | |
55 | 27 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
56 | 135 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 2:05.35 | |
57 | 40 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:06.24 | ||
58 | 137 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 2:06.72 | |
59 | 186 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 2:13.82 | |
60 | 126 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 2:18.60 | |
61 | 308 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 2:30.65 | |
62 | 94 | Bauch Freya Kjær | 2000 | GSK | 25 m | |||
63 | 303 | Due Ditte Kjær | 2001 | VI39 | 0162AM | 25 m | ||
64 | 107 | Hørring Kristine Lysholm | 2000 | GSK | 0022AQ | 25 m | ||
65 | 132 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | ||
66 | 204 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
67 | 311 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | ||
68 | 307 | Knudsen Louise | 1997 | VI39 | 9766AH | 25 m | ||
69 | 304 | Faldt Freja | 2000 | VI39 | 25 m | |||
70 | 206 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | ||
71 | 210 | Frandsen Laura Lykke | 1999 | AIF | 9922AX | 25 m | ||
72 | 226 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | ||
73 | 231 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 25 m | |||
74 | 244 | Hansen Solvej | 2004 | A6 | 25 m | |||
75 | 313 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: JH Transport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 125 | Svane Simon | 1996 | GSK | 9653AE | 25 m | 1:16.98 | |
2 | 282 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:17.93 | |
3 | 203 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 1:18.57 | |
4 | 103 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 1:19.75 | |
5 | 77 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:21.44 | |
6 | 287 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:24.93 | |
7 | 72 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:26.51 | |
8 | 174 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:26.79 | |
9 | 288 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 25 m | 1:28.30 | |
10 | 201 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 25 m | 1:28.59 | ||
11 | 81 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:28.96 | |
12 | 200 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:29.11 | |
13 | 134 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:30.16 | |
14 | 15 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:30.76 | |
15 | 73 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:31.32 | |
16 | 141 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:31.53 | |
17 | 183 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:32.12 | |
18 | 121 | Nielsen Thorbjørn S. | 1998 | GSK | 9855AH | 25 m | 1:32.48 | |
19 | 2 | Bang-Jensen Jacob | 1998 | STT | 9841AI | 25 m | 1:32.49 | |
20 | 13 | Schouw Mikkel Bech | 1999 | STT | 9997AK | 25 m | 1:34.79 | |
21 | 335 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 1:35.00 | |
22 | 178 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:36.02 | |
23 | 232 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 1:37.40 | |
24 | 98 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:39.02 | |
25 | 334 | Due Michael | 1998 | VÆRLØSE | 9841AS | 25 m | 1:40.61 | |
26 | 229 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 1:42.32 | |
27 | 263 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:43.18 | |
28 | 106 | Hyttel Oscar | 2000 | GSK | 0065AE | 25 m | 1:43.69 | |
29 | 7 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:44.48 | |
30 | 346 | Vindberg Morten | 1998 | VÆRLØSE | 9855AR | 25 m | 1:45.00 | |
31 | 37 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:48.00 | ||
32 | 139 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:48.18 | |
33 | 195 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 1:50.55 | |
34 | 113 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:52.30 | |
35 | 340 | Nygaard-Rasch Chris | 1998 | VÆRLØSE | 9867AR | 25 m | 1:53.51 | |
36 | 295 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:53.68 | |
37 | 23 | Axen Kalle | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:54.95 | ||
38 | 344 | Refslund Philip | 2001 | VÆRLØSE | 0179AF | 25 m | 1:56.59 | |
39 | 112 | Johansen Gustav | 2000 | GSK | 0035AE | 25 m | 1:57.68 | |
40 | 336 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 1:59.21 | |
41 | 22 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 2:02.23 | |
42 | 41 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:06.00 | ||
43 | 299 | Bertelsen Kevin | 1999 | VI39 | 9941AJ | 25 m | 2:06.86 | |
44 | 238 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 25 m | 2:08.48 | ||
45 | 271 | Winsley Malte | 2001 | A6 | 25 m | 2:13.81 | ||
46 | 296 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:14.20 | |
47 | 93 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:18.27 | |
48 | 253 | Laursen Patrick | 2004 | A6 | 25 m | 2:53.98 | ||
49 | 5 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | ||
50 | 97 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | ||
51 | 99 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | ||
52 | 208 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | ||
53 | 292 | Bertelsen Tobias | 2000 | VI39 | 0003AF | 25 m | ||
54 | 309 | Sørensen Bastian | 2001 | VI39 | 25 m | |||
55 | 300 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | ||
56 | 230 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 25 m | |||
57 | 221 | Tromborg Hjalte | 2000 | AIF | 0037AA | 25 m | ||
58 | 218 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | ||
59 | 341 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | ||
60 | 211 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | ||
61 | 105 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | ||
62 | 194 | Rosenkrands Jeppe | 2001 | HELSINGØR | 0191AD | 25 m | ||
63 | 190 | Quack Mikkel Barfod | 2000 | HELSINGØR | 0005AG | 25 m | ||
64 | 189 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
65 | 342 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | ||
66 | 114 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | ||
67 | 111 | Jakobsen Tobias Riber | 2001 | GSK | 0131AG | 25 m | ||
68 | 212 | Larsen Ludvig | 2002 | AIF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Dania Grønt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 29.61 | |
2 | 80 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 29.65 | |
3 | 187 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 30.72 | |
4 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 30.77 | |
5 | 198 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 30.81 | |
6 | 317 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 30.88 | |
7 | 167 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 31.09 | |
8 | 273 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 31.43 | |
9 | 92 | Andersen Marie Møller | 1997 | GSK | 9742AD | 25 m | 31.73 | |
10 | 318 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 31.85 | |
11 | 306 | Kløv Julie | 1997 | VI39 | 9786AS | 25 m | 32.01 | |
12 | 74 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 32.30 | |
13 | 175 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 32.87 | |
14 | 83 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 33.03 | |
15 | 301 | Berg Mie Lind | 1996 | VI39 | 9624AO | 25 m | 33.11 | |
16 | 191 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 33.14 | |
17 | 166 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 33.29 | |
18 | 173 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 33.52 | |
19 | 326 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 34.14 | |
20 | 133 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 34.36 | |
21 | 84 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 34.50 | |
22 | 163 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 34.79 | |
23 | 241 | Hansen Fie | 1999 | A6 | 9924AC | 25 m | 35.48 | |
24 | 269 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 35.57 | |
25 | 255 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 25 m | 35.58 | |
26 | 254 | Mass Mira | 2000 | A6 | 0012AA | 25 m | 35.69 | |
27 | 129 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 36.07 | |
28 | 170 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 36.19 | |
29 | 68 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 36.21 | |
30 | 234 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 36.26 | |
31 | 257 | Møller Sebine | 1999 | A6 | 9948AG | 25 m | 36.45 | |
32 | 310 | Sørensen Caroline | 1997 | VI39 | 9756AO | 25 m | 36.77 | |
33 | 215 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 36.78 | |
34 | 79 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | DRAGØR | 0076AC | 25 m | 36.85 | |
35 | 248 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 36.91 | |
36 | 267 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 25 m | 37.17 | ||
37 | 136 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 37.67 | |
38 | 333 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 37.70 | |
39 | 202 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 37.88 | |
40 | 171 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 38.36 | |
41 | 337 | Larsen Celina Hansen | 1997 | VÆRLØSE | 9714BA | 25 m | 39.00 | |
42 | 345 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 39.00 | |
43 | 240 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 25 m | 39.03 | ||
44 | 168 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 39.12 | |
45 | 226 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 39.23 | |
46 | 75 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 40.11 | |
47 | 96 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 40.26 | |
48 | 91 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 25 m | 40.42 | |
49 | 305 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 40.54 | |
50 | 217 | Poulsen Nicoline | 2000 | AIF | 0004AB | 25 m | 40.65 | |
51 | 258 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 40.91 | |
52 | 131 | Hansen Agnes | 2000 | ROSKILDE | 0034AO | 25 m | 41.84 | |
53 | 33 | Olsen Josephine Sommer | 2000 | MK 31 | 25 m | 43.82 | ||
54 | 231 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 25 m | 44.01 | ||
55 | 268 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 44.10 | |
56 | 130 | Greisen Ingeborg Høybye | 1999 | ROSKILDE | 9998AS | 25 m | 44.56 | |
57 | 246 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 25 m | 44.62 | |
58 | 210 | Frandsen Laura Lykke | 1999 | AIF | 9922AX | 25 m | 44.76 | |
59 | 343 | Pedersen Emma | 1998 | VÆRLØSE | 9894AZ | 25 m | 45.44 | |
60 | 137 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 45.59 | |
61 | 179 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 47.25 | |
62 | 144 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 9984AR | 25 m | 49.32 | |
63 | 26 | Deleurand Amalie | 2001 | MK 31 | 25 m | 51.00 | ||
64 | 185 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 51.02 | ||
65 | 95 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 53.68 | |
66 | 172 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 53.88 | |
67 | 308 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 54.80 | |
68 | 6 | Høholm Iben Wiese | 2000 | STT | 0044AG | 25 m | 54.86 | |
69 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 25 m | 57.00 | ||
70 | 206 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 57.93 | |
71 | 34 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 59.00 | |
72 | 27 | Drevskich Sofia | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:01.00 | ||
73 | 116 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:05.56 | |
74 | 244 | Hansen Solvej | 2004 | A6 | 25 m | 1:17.30 | ||
75 | 322 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | ||
76 | 303 | Due Ditte Kjær | 2001 | VI39 | 0162AM | 25 m | ||
77 | 311 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | ||
78 | 209 | Burchall Emilie | 2000 | AIF | 25 m | |||
79 | 307 | Knudsen Louise | 1997 | VI39 | 9766AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Dania Grønt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 29.52 | |
2 | 290 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 30.07 | |
3 | 181 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 30.90 | |
4 | 282 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 30.93 | |
5 | 77 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 31.03 | |
6 | 228 | Bang Mikkel | 1997 | A6 | 9721AE | 25 m | 31.05 | |
7 | 203 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 31.51 | |
8 | 71 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 31.56 | |
9 | 249 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 31.59 | |
10 | 332 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 32.18 | |
11 | 339 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 32.19 | |
12 | 214 | Møldrup Marius | 1999 | AIF | 9977AI | 25 m | 32.36 | |
13 | 69 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 32.36 | |
14 | 82 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 32.37 | |
15 | 14 | Søndermann Anders | 1998 | STT | 9865AJ | 25 m | 32.72 | |
16 | 177 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 33.07 | |
17 | 289 | Drehling Jonas Spuur | 1997 | VI39 | 9747AD | 25 m | 33.63 | |
18 | 222 | Wagner Andreas | 1998 | AIF | 9859AE | 25 m | 34.00 | |
19 | 220 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 34.08 | |
20 | 201 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 25 m | 34.55 | ||
21 | 232 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 34.77 | |
22 | 221 | Tromborg Hjalte | 2000 | AIF | 0037AA | 25 m | 34.94 | |
23 | 200 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 35.06 | |
24 | 239 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 35.16 | |
25 | 211 | Hansen Baldur H. Bremholm | 1999 | AIF | 9953AD | 25 m | 35.22 | |
26 | 81 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 35.42 | |
27 | 218 | Roldgaard Tobias | 1998 | AIF | 9845AC | 25 m | 35.84 | |
28 | 122 | Nielsen Victor Ryan | 1998 | GSK | 9869AC | 25 m | 36.54 | |
29 | 142 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 36.63 | |
30 | 73 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 36.65 | |
31 | 117 | Mäkelä Tobias | 1999 | GSK | 9975AD | 25 m | 36.67 | |
32 | 229 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | 36.82 | |
33 | 76 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | 37.09 | ||
34 | 78 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | 37.21 | ||
35 | 183 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 37.25 | |
36 | 338 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 37.26 | |
37 | 128 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 37.26 | |
38 | 294 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 37.75 | |
39 | 331 | Auguestesen Carl-Emil | 1998 | VÆRLØSE | 9851AS | 25 m | 38.00 | |
40 | 336 | Lange Markus Julian | 2000 | VÆRLØSE | 0017AJ | 25 m | 38.00 | |
41 | 263 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 38.26 | |
42 | 346 | Vindberg Morten | 1998 | VÆRLØSE | 9855AR | 25 m | 38.53 | |
43 | 35 | Petersen Andreas | 1998 | MK 31 | 9815AH | 25 m | 38.54 | |
44 | 334 | Due Michael | 1998 | VÆRLØSE | 9841AS | 25 m | 38.62 | |
45 | 335 | Jakobsen Lucas A. | 1997 | VÆRLØSE | 9707AN | 25 m | 38.70 | |
46 | 195 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 39.32 | |
47 | 192 | Rasmussen Jacob | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 39.43 | ||
48 | 12 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 39.65 | |
49 | 178 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 40.96 | |
50 | 36 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 25 m | 41.00 | ||
51 | 225 | Wiuff Nicolai | 2002 | AIF | 0243AB | 25 m | 41.19 | |
52 | 340 | Nygaard-Rasch Chris | 1998 | VÆRLØSE | 9867AR | 25 m | 42.39 | |
53 | 230 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 25 m | 43.87 | ||
54 | 344 | Refslund Philip | 2001 | VÆRLØSE | 0179AF | 25 m | 44.00 | |
55 | 189 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 44.17 | ||
56 | 190 | Quack Mikkel Barfod | 2000 | HELSINGØR | 0005AG | 25 m | 44.62 | |
57 | 194 | Rosenkrands Jeppe | 2001 | HELSINGØR | 0191AD | 25 m | 45.06 | |
58 | 25 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 45.51 | |
59 | 41 | Sørensen Magnus Rydahl | 1999 | MK 31 | 25 m | 46.00 | ||
60 | 176 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 46.06 | ||
61 | 208 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | 47.18 | |
62 | 238 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 25 m | 47.20 | ||
63 | 299 | Bertelsen Kevin | 1999 | VI39 | 9941AJ | 25 m | 47.92 | |
64 | 223 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 25 m | 48.21 | ||
65 | 212 | Larsen Ludvig | 2002 | AIF | 25 m | 48.88 | ||
66 | 296 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 48.92 | |
67 | 197 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 50.20 | |
68 | 271 | Winsley Malte | 2001 | A6 | 25 m | 56.23 | ||
69 | 298 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | 58.29 | |
70 | 274 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 25 m | 59.72 | ||
71 | 253 | Laursen Patrick | 2004 | A6 | 25 m | 1:19.68 | ||
72 | 134 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | ||
73 | 300 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | ||
74 | 309 | Sørensen Bastian | 2001 | VI39 | 25 m | |||
75 | 341 | Olesen Malte Pavon | 2000 | VÆRLØSE | 0053AK | 25 m | ||
76 | 138 | Næraa-Nicolajsen Marius | 1997 | ROSKILDE | 9781AN | 25 m | ||
77 | 205 | Törshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
78 | 342 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VÆRLØSE | 9975AN | 25 m | ||
79 | 292 | Bertelsen Tobias | 2000 | VI39 | 0003AF | 25 m | ||
80 | 169 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Østergaard |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 320 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:17.04 | |
2 | 319 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:19.26 | |
3 | 327 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 1:22.45 | |
4 | 325 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:24.95 | |
5 | 322 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 1:25.59 | |
6 | 68 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 1:25.70 | |
7 | 191 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 1:27.09 | |
8 | 184 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:31.56 | |
9 | 323 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 1:32.56 | |
10 | 245 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:32.99 | |
11 | 115 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:33.14 | |
12 | 324 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 25 m | 1:33.63 | |
13 | 166 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:35.66 | |
14 | 227 | Bang Malene | 1999 | A6 | 9976AD | 25 m | 1:36.24 | |
15 | 180 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:36.25 | |
16 | 171 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:39.83 | |
17 | 248 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:40.04 | |
18 | 272 | Wohlert Sarah | 1998 | A6 | 9862AJ | 25 m | 1:43.23 | |
19 | 252 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | A6 | 9906AP | 25 m | 1:45.72 | |
20 | 9 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:46.10 | |
21 | 118 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 1:46.52 | |
22 | 242 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 1:46.58 | |
23 | 196 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:47.35 | |
24 | 233 | Carmel Sofie | 1997 | A6 | 9762AN | 25 m | 1:47.43 | |
25 | 144 | Voss Natacha Klitgaard | 1999 | ROSKILDE | 9984AR | 25 m | 1:48.20 | |
26 | 207 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 25 m | 1:52.57 | |
27 | 119 | Møller Josephine | 1999 | GSK | 9958AT | 25 m | 1:52.75 | |
28 | 143 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:53.01 | |
29 | 104 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 1:54.00 | |
30 | 343 | Pedersen Emma | 1998 | VÆRLØSE | 9894AZ | 25 m | 1:54.50 | |
31 | 135 | Jørgensen Caroline F. | 1997 | ROSKILDE | 9786AV | 25 m | 1:55.35 | |
32 | 16 | Sørensen Mai | 1999 | STT | 9922AF | 25 m | 1:56.03 | |
33 | 131 | Hansen Agnes | 2000 | ROSKILDE | 0034AO | 25 m | 1:56.99 | |
34 | 24 | Berthelsen Johanna | 2000 | MK 31 | 25 m | 1:57.00 | ||
35 | 333 | Bierre Victoria | 2000 | VÆRLØSE | 0022AS | 25 m | 1:57.15 | |
36 | 302 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 1:58.26 | |
37 | 179 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:03.14 | |
38 | 266 | Terp Rebecca | 2002 | A6 | 25 m | 2:10.62 | ||
39 | 268 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 2:13.13 | |
40 | 31 | Larsen Louise | 2001 | MK 31 | 0192AA | 25 m | 2:16.00 | |
41 | 26 | Deleurand Amalie | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:17.00 | ||
42 | 40 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:20.31 | ||
43 | 246 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 25 m | 2:28.40 | |
44 | 32 | Nielsen Anna Ivalu | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:30.28 | ||
45 | 206 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:38.30 | |
46 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | GSK | 0122AI | 25 m | 2:49.39 | |
47 | 185 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:50.54 | ||
48 | 316 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | ||
49 | 126 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | ||
50 | 132 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | ||
51 | 304 | Faldt Freja | 2000 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Time Vision |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:20.47 | |
2 | 85 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:21.64 | |
3 | 256 | Mårtensson Andreas | 1997 | A6 | 9751AE | 25 m | 1:23.32 | |
4 | 78 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:30.66 | ||
5 | 283 | Thompson Noah | 1998 | HERLEV | 9855AA | 25 m | 1:32.27 | |
6 | 102 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:33.12 | |
7 | 188 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:34.56 | |
8 | 288 | Christensen Jesper | 1998 | VI39 | 9807AF | 25 m | 1:36.63 | |
9 | 222 | Wagner Andreas | 1998 | AIF | 9859AE | 25 m | 1:38.13 | |
10 | 259 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 25 m | 1:38.34 | |
11 | 10 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:38.94 | |
12 | 338 | Milsgaard Jacob Cheng | 1998 | VÆRLØSE | 9851AO | 25 m | 1:40.73 | |
13 | 339 | Neumann Oliver | 1998 | VÆRLØSE | 9851AM | 25 m | 1:41.71 | |
14 | 332 | Bech Thomas | 1998 | VÆRLØSE | 9857AM | 25 m | 1:42.80 | |
15 | 3 | Hansen Nicklas Kenno | 1999 | STT | 9913AF | 25 m | 1:43.30 | |
16 | 8 | Kristiansen Mathias I. | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:45.74 | |
17 | 110 | Jakobsen Jonas Riber | 1999 | GSK | 9931AH | 25 m | 1:46.00 | |
18 | 139 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 1:47.13 | |
19 | 29 | Junget Malthe Dam | 1999 | MK 31 | 9961AB | 25 m | 1:53.81 | |
20 | 197 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:56.76 | |
21 | 25 | Brylov Daniel | 2000 | MK 31 | 0063AA | 25 m | 2:05.00 | |
22 | 36 | Hansen Valentin Rytter | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
23 | 30 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:10.12 | ||
24 | 251 | Langhorn Sebastian | 1998 | A6 | 9801AA | 25 m | 2:13.09 | |
25 | 274 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 25 m | 2:31.80 | ||
26 | 114 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 3:06.38 | |
27 | 293 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | ||
28 | 331 | Auguestesen Carl-Emil | 1998 | VÆRLØSE | 9851AS | 25 m | ||
29 | 243 | Hansen Magnus Baluenfeldt | 1997 | A6 | 25 m | |||
30 | 238 | Fuglsang Tobias | 2001 | A6 | 25 m | |||
31 | 205 | Törshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
32 | 298 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | ||
33 | 190 | Quack Mikkel Barfod | 2000 | HELSINGØR | 0005AG | 25 m | ||
34 | 99 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
Sponsor: Bord Dæk Dig |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 25 m | 1:13.07 | |
2 | 80 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:13.59 | |
3 | 315 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 1:15.94 | |
4 | 70 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:16.48 | |
5 | 193 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:18.35 | |
6 | 273 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 1:21.71 | |
7 | 68 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 1:23.89 | |
8 | 191 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 1:24.15 | |
9 | 180 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:24.29 | |
10 | 184 | Lyngfeldt Elisabeth | 1999 | HELSINGØR | 9968AG | 25 m | 1:25.19 | |
11 | 163 | Knudsen Rikke | 1998 | DRAGØR | 9878AI | 25 m | 1:26.08 | |
12 | 74 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 1:26.95 | |
13 | 173 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:27.25 | |
14 | 264 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 25 m | 1:27.25 | |
15 | 175 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:27.28 | |
16 | 170 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:28.94 | |
17 | 133 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 1:30.24 | |
18 | 84 | Søgaard Lea | 1998 | DRAGØR | 9836AB | 25 m | 1:31.21 | |
19 | 75 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 1:31.51 | |
20 | 269 | Weitling My | 2000 | A6 | 0032AA | 25 m | 1:31.98 | |
21 | 140 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 1:33.11 | |
22 | 96 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 1:33.26 | |
23 | 255 | Mårtensson Amalie | 2000 | A6 | 0004AE | 25 m | 1:33.78 | |
24 | 234 | Danielsen Sandra | 1998 | A6 | 9854AI | 25 m | 1:34.22 | |
25 | 248 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:35.35 | |
26 | 182 | Kaadtmann Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0078AB | 25 m | 1:36.09 | |
27 | 252 | Larsen Cecilie Fruerlund | 1999 | A6 | 9906AP | 25 m | 1:36.87 | |
28 | 247 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | A6 | 0008AB | 25 m | 1:37.02 | |
29 | 242 | Hansen Freja B. | 1999 | A6 | 9912AO | 25 m | 1:37.35 | |
30 | 171 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:38.68 | |
31 | 267 | Thoby Rebecca | 1996 | A6 | 25 m | 1:40.96 | ||
32 | 123 | Postgaard Veronika M. | 2000 | GSK | 0036AH | 25 m | 1:42.95 | |
33 | 240 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | A6 | 25 m | 1:43.20 | ||
34 | 226 | Aunstrup Line | 2000 | A6 | 0064AM | 25 m | 1:43.97 | |
35 | 258 | Neve Kamilla | 2000 | A6 | 0082AE | 25 m | 1:46.69 | |
36 | 168 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:47.19 | |
37 | 127 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:47.68 | |
38 | 124 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:48.52 | |
39 | 136 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 25 m | 1:49.39 | |
40 | 137 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:50.95 | |
41 | 179 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:52.25 | |
42 | 302 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 1:53.06 | |
43 | 109 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:53.48 | |
44 | 217 | Poulsen Nicoline | 2000 | AIF | 0004AB | 25 m | 1:55.21 | |
45 | 268 | Wehne Ida-Sofia Bech | 2001 | A6 | 0194AE | 25 m | 1:55.54 | |
46 | 108 | Ingvartsen Sara Boline | 2000 | GSK | 0002AQ | 25 m | 1:55.87 | |
47 | 186 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:57.08 | |
48 | 28 | Høvring Mille Bruun | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:59.95 | ||
49 | 246 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 25 m | 2:02.17 | |
50 | 250 | Krogsgaard Sofie | 1999 | A6 | 9976AN | 25 m | 2:06.48 | |
51 | 39 | Steenfos Kassandra | 2001 | MK 31 | 0172AA | 25 m | 2:09.00 | |
52 | 313 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:19.01 | |
53 | 172 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 2:22.70 | |
54 | 34 | Pedersen Selma Bruun | 2000 | MK 31 | 0064AA | 25 m | 2:30.00 | |
55 | 231 | Bojesen Julie | 2001 | A6 | 25 m | |||
56 | 266 | Terp Rebecca | 2002 | A6 | 25 m | |||
57 | 95 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | ||
58 | 107 | Hørring Kristine Lysholm | 2000 | GSK | 0022AQ | 25 m | ||
59 | 116 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | ||
60 | 94 | Bauch Freya Kjær | 2000 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Skumgården |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Troest Magnus | 1997 | DRAGØR | 9737AP | 25 m | 1:14.70 | |
2 | 77 | Nerving Frederik | 1997 | DRAGØR | 9771AP | 25 m | 1:16.26 | |
3 | 181 | Kaadtmann Jonas | 1997 | HELSINGØR | 9775AA | 25 m | 1:18.86 | |
4 | 282 | Ludwig Thomas Uttrup | 1998 | HERLEV | 9825AC | 25 m | 1:19.92 | |
5 | 249 | Kjærsgaard Victor | 1998 | A6 | 9861AF | 25 m | 1:20.57 | |
6 | 101 | Hansen Gustav Toftegaard | 1996 | GSK | 9699AJ | 25 m | 1:20.74 | |
7 | 76 | Møller Christian | 1997 | DRAGØR | 25 m | 1:22.54 | ||
8 | 71 | Hedegaard Emil | 1999 | DRAGØR | 9905AA | 25 m | 1:23.10 | |
9 | 188 | Parnel Emil | 1999 | HELSINGØR | 9941AC | 25 m | 1:23.52 | |
10 | 289 | Drehling Jonas Spuur | 1997 | VI39 | 9747AD | 25 m | 1:23.87 | |
11 | 228 | Bang Mikkel | 1997 | A6 | 9721AE | 25 m | 1:24.18 | |
12 | 69 | Bitzer Daniel | 1997 | DRAGØR | 9777AE | 25 m | 1:24.94 | |
13 | 200 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:25.09 | |
14 | 72 | Johansson Andreas | 1998 | DRAGØR | 9887AM | 25 m | 1:26.22 | |
15 | 177 | Jensen Benjamin D. | 1998 | HELSINGØR | 9819AN | 25 m | 1:26.69 | |
16 | 134 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:27.57 | |
17 | 82 | Skifte Thor Friis | 1997 | DRAGØR | 9711AJ | 25 m | 1:27.81 | |
18 | 73 | Kjaergaard Erik | 1999 | DRAGØR | 9929AI | 25 m | 1:27.82 | |
19 | 259 | Neve Kristoffer | 1998 | A6 | 9853AK | 25 m | 1:28.70 | |
20 | 219 | Salmansen Mikkel | 2000 | AIF | 0043AD | 25 m | 1:29.82 | |
21 | 81 | Skalbo Rasmus | 1998 | DRAGØR | 9809AM | 25 m | 1:31.29 | |
22 | 287 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:31.47 | |
23 | 220 | Svendsen Patrick | 1997 | AIF | 9799AO | 25 m | 1:32.12 | |
24 | 12 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:32.74 | |
25 | 293 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:33.72 | |
26 | 141 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:34.89 | |
27 | 142 | Rasmussen Sebastian | 2000 | ROSKILDE | 0061AC | 25 m | 1:34.97 | |
28 | 183 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 1:37.12 | |
29 | 263 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:37.60 | |
30 | 294 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:37.88 | |
31 | 239 | Gjerløff Rasmus | 2001 | A6 | 0121AA | 25 m | 1:40.03 | |
32 | 174 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:41.12 | |
33 | 232 | Bruhn Philip | 2000 | A6 | 0061AF | 25 m | 1:41.38 | |
34 | 112 | Johansen Gustav | 2000 | GSK | 0035AE | 25 m | 1:43.52 | |
35 | 128 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:45.16 | |
36 | 113 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:45.46 | |
37 | 37 | Hansen Victor Rytter | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:49.00 | ||
38 | 189 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:54.99 | ||
39 | 195 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 1:59.55 | |
40 | 23 | Axen Kalle | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
41 | 295 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:01.40 | |
42 | 30 | Larsen August Terp | 1999 | MK 31 | 25 m | 2:09.00 | ||
43 | 22 | Andersen Roar | 2001 | MK 31 | 0183AA | 25 m | 2:10.00 | |
44 | 106 | Hyttel Oscar | 2000 | GSK | 0065AE | 25 m | 2:11.53 | |
45 | 111 | Jakobsen Tobias Riber | 2001 | GSK | 0131AG | 25 m | 2:15.54 | |
46 | 105 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 2:21.43 | |
47 | 93 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | ||
48 | 97 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | ||
49 | 138 | Næraa-Nicolajsen Marius | 1997 | ROSKILDE | 9781AN | 25 m | ||
50 | 230 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 25 m | |||
51 | 243 | Hansen Magnus Baluenfeldt | 1997 | A6 | 25 m | |||
52 | 271 | Winsley Malte | 2001 | A6 | 25 m | |||
53 | 11 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | ||
54 | 229 | Bichel Jonathan V. | 1999 | A6 | 9943AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Dragør Lady Dragons 1 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:04.50 | ||
2 | 314 | Super Sild Vi39 | 1997 | VI39 | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 260 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 67 | Dragør Lady Dragons 2 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:22.20 | ||
5 | 261 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 312 | Flyvende Finker Vi39 | 2001 | VI39 | 25 m | 2:45.00 | ||
7 | 262 | A6 Piger 3 | 0 | A6 | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 20 | Mk 31 Piger 1 | 0 | MK 31 | 25 m | 3:00.00 | ||
9 | 21 | Mk 31 Piger 2 | 0 | MK 31 | 25 m | 3:20.00 | ||
10 | 90 | Gsk Piger 2 | 0 | GSK | 25 m | |||
11 | 89 | Gsk Piger 1 | 0 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Dragør Dragons 1 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:05.50 | ||
2 | 286 | Hajføde | 1998 | VI39 | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 291 | Rigtig Pingeling | 2000 | VI39 | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 235 | A6 Drenge 1 | 0 | A6 | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 65 | Dragør Dragons 2 | 0 | DRAGØR | 25 m | 2:23.00 | ||
6 | 236 | A6 Drenge 2 | 0 | A6 | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 18 | Mk 31 Drenge 1 | 0 | MK 31 | 25 m | 2:45.00 | ||
8 | 19 | Mk 31 Drenge 2 | 0 | MK 31 | 25 m | 2:55.00 | ||
9 | 237 | A6 Drenge 3 | 0 | A6 | 25 m | 3:00.00 | ||
10 | 297 | Sømænd | 2001 | VI39 | 25 m | |||
11 | 87 | Gsk Drenge 1 | 0 | GSK | 25 m | |||
12 | 17 | Drenge Stt | 0 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 21 marts 2011 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 21:28 |