Program för SS04 Sommardoppet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 97 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 50 m | 28.78 | |
2 | 1 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 30.39 | |
3 | 96 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 30.63 | |
4 | 107 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 30.63 | |
5 | 8 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 30.74 | |
6 | 99 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 31.50 | |
7 | 2 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 31.77 | |
8 | 78 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 32.65 | |
9 | 5 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 25 m | 37.08 | |
10 | 105 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 50 m | 46.58 | |
11 | 3 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 50 m | 46.85 | |
12 | 6 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 50 m | 47.23 | |
13 | 7 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 50 m | 54.31 | |
14 | 4 | Halldin Mira | 2005 | SS04 | BS7605 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 26.47 | |
2 | 10 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 28.61 | |
3 | 9 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 34.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 3, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 1:06.10 | |
2 | 104 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 1:09.92 | |
3 | 12 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 1:11.68 | |
4 | 99 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 1:11.75 | |
5 | 83 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 50 m | 1:13.42 | |
6 | 85 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 50 m | 1:13.68 | |
7 | 13 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 50 m | 1:14.79 | |
8 | 16 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 1:21.00 | |
9 | 14 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | ||
10 | 15 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 110 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 1:01.65 | |
2 | 103 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 50 m | 1:02.41 | |
3 | 17 | jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 50 m | 1:05.78 | |
4 | 19 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 1:06.29 | |
5 | 86 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 1:06.82 | |
6 | 112 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 1:13.12 | |
7 | 18 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 1:14.46 | |
8 | 20 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 5, Extra Heat 1 Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 2:39.80 | |
2 | 82 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 50 m | 2:40.79 | |
3 | 89 | Nyblom Moa | 2005 | TÄBY SIM | AA5605 | 50 m | 2:47.83 | |
4 | 66 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 5:24.17 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 6, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 22 | Edström Nellie | 2008 | SS04 | AO9608 | 25 m | ||
2 | 23 | Dunder Maja | 2005 | SS04 | BS5805 | 25 m | ||
3 | 24 | Fahlgren Märta | 2005 | SS04 | 25 m | |||
4 | 25 | Hammes Martha | 2008 | SS04 | AO1608 | 25 m | ||
5 | 26 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 7, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 30.30 | |
2 | 106 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | 30.34 | |
3 | 101 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 31.09 | |
4 | 109 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 36.35 | |
5 | 32 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 50 m | 40.61 | |
6 | 111 | Edstedt Lars | 1936 | UMEÅ SS | AA4136 | 50 m | 47.54 | |
7 | 30 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 50 m | 48.17 | |
8 | 11 | Benyammine Nicholas | 2006 | SS04 | 25 m | |||
9 | 27 | Johansson Viggo | 2008 | SS04 | AH6508 | 25 m | ||
10 | 31 | Paraian Philip | 2001 | SS04 | 25 m | |||
11 | 33 | Wang Hannes | 2005 | SS04 | 25 m | |||
12 | 108 | Källström Alexander | 2006 | SS04 | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 8, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 96 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 1:15.37 | |
2 | 36 | Montelius Emma | 2005 | SS04 | AY4805 | 50 m | 1:16.86 | |
3 | 88 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 50 m | 1:19.30 | |
4 | 37 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 50 m | 1:20.50 | |
5 | 34 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | 1:25.55 | |
6 | 15 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 1:37.37 | |
7 | 14 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | ||
8 | 35 | Lingman Emilia | 2006 | SS04 | BI3806 | 25 m | ||
9 | 38 | Klingh Emma | 2006 | SS04 | BL0606 | 25 m | ||
10 | 40 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 9, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 1:06.66 | |
2 | 81 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 1:08.73 | |
3 | 90 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 50 m | 1:13.77 | |
4 | 41 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 10, Extra Heat 2 Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 84 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 2:10.89 | |
2 | 113 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 3:03.71 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 11, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 107 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 32.11 | |
2 | 102 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 50 m | 35.36 | |
3 | 100 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 50 m | 35.38 | |
4 | 8 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 37.33 | |
5 | 43 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 50 m | 41.51 | |
6 | 53 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 50 m | 46.68 | |
7 | 114 | Persson Isolde | 2009 | SS04 | AI1809 | 25 m | 58.99 | |
8 | 23 | Dunder Maja | 2005 | SS04 | BS5805 | 25 m | ||
9 | 25 | Hammes Martha | 2008 | SS04 | AO1608 | 25 m | ||
10 | 40 | Rydsheim Felicia | 2005 | SS04 | BI5805 | 25 m | ||
11 | 42 | Tolinsson Desire` | 2006 | SS04 | BN6206 | 25 m | ||
12 | 45 | Hörberg Amanda | 2006 | SS04 | BB8806 | 25 m | ||
13 | 46 | Bäckström Sofia | 2004 | SS04 | CA7404 | 25 m | ||
14 | 47 | Danielsson Wilma | 2006 | SS04 | AJ1206 | 25 m | ||
15 | 49 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 25 m | ||
16 | 50 | Revsäter Asta | 2007 | SS04 | AP4607 | 25 m | ||
17 | 51 | Jäntti Amelie | 2005 | SS04 | BS8605 | 25 m | ||
18 | 52 | Deilert Lova | 2006 | SS04 | BB7806 | 25 m | ||
19 | 54 | Bejersten Vilja | 2005 | SS04 | BU5405 | 25 m | ||
20 | 55 | Bhowmik Anushka | 2003 | SS04 | BY6403 | 25 m | ||
21 | 56 | Silverryd Alexandra | 2005 | SS04 | BU6405 | 25 m | ||
22 | 57 | Astell Sara | 2004 | SS04 | 50 m | |||
23 | 58 | Mahe Ella | 2005 | SS04 | BU4405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 12, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 32.14 | |
2 | 59 | Aldana Rosén Rafael | 2006 | SS04 | AT8106 | 50 m | 54.84 | |
3 | 19 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | ||
4 | 60 | Johansson Alvin | 2005 | SS04 | AV4705 | 25 m | ||
5 | 61 | Olsson Filip | 2006 | SS04 | AM4506 | 25 m | ||
6 | 63 | Katsikanis Alexandros | 2005 | SS04 | AW4506 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 13, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 102 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 50 m | 1:17.68 | |
2 | 2 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:21.41 | |
3 | 88 | Sandberg Mathilda | 2005 | TÄBY SIM | BR2805 | 50 m | 1:26.80 | |
4 | 43 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 50 m | 1:29.62 | |
5 | 66 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 1:30.90 | |
6 | 70 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | BP6602 | 50 m | 1:32.49 | |
7 | 105 | Youssef Danielle | 2006 | SS04 | AY3206 | 50 m | 1:39.85 | |
8 | 5 | Tiger Armelius Nea | 2006 | SS04 | AQ7806 | 50 m | 1:40.67 | |
9 | 3 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 50 m | 1:41.68 | |
10 | 71 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | 1:47.81 | |
11 | 68 | Arganti Leona | 2004 | SS04 | BY8404 | 50 m | 1:49.08 | |
12 | 64 | Hammes Esther | 2006 | SS04 | BN4206 | 25 m | ||
13 | 65 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | ||
14 | 67 | Wadell Felica | 2006 | SS04 | BN5206 | 25 m | ||
15 | 69 | Yggmark Tea | 2006 | SS04 | BC9806 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 1:11.13 | |
2 | 80 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 50 m | 1:15.88 | |
3 | 92 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 1:18.92 | |
4 | 93 | Karell Victor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 50 m | 1:19.21 | |
5 | 103 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 50 m | 1:20.05 | |
6 | 109 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 1:23.11 | |
7 | 72 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 1:24.73 | |
8 | 74 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 50 m | 1:35.64 | |
9 | 61 | Olsson Filip | 2006 | SS04 | AM4506 | 25 m | ||
10 | 73 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 15, Extra Heat 3 Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 13 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 50 m | 2:42.29 | |
2 | 85 | Bolling Filippa | 2004 | TÄBY SIM | BA8404 | 50 m | 2:51.50 | |
3 | 83 | Hellgren Elina | 2004 | TÄBY SIM | BA2404 | 50 m | 2:51.68 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 16, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 97 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 50 m | 28.19 | |
2 | 104 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 50 m | 28.61 | |
3 | 16 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 30.16 | |
4 | 12 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 31.30 | |
5 | 37 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 50 m | 33.16 | |
6 | 114 | Persson Isolde | 2009 | SS04 | AI1809 | 25 m | 46.89 | |
7 | 4 | Halldin Mira | 2005 | SS04 | BS7605 | 25 m | ||
8 | 22 | Edström Nellie | 2008 | SS04 | AO9608 | 25 m | ||
9 | 24 | Fahlgren Märta | 2005 | SS04 | 25 m | |||
10 | 26 | Darvish Elina | 2005 | SS04 | BM9405 | 25 m | ||
11 | 42 | Tolinsson Desire` | 2006 | SS04 | BN6206 | 25 m | ||
12 | 45 | Hörberg Amanda | 2006 | SS04 | BB8806 | 25 m | ||
13 | 46 | Bäckström Sofia | 2004 | SS04 | CA7404 | 25 m | ||
14 | 47 | Danielsson Wilma | 2006 | SS04 | AJ1206 | 25 m | ||
15 | 50 | Revsäter Asta | 2007 | SS04 | AP4607 | 25 m | ||
16 | 51 | Jäntti Amelie | 2005 | SS04 | BS8605 | 25 m | ||
17 | 54 | Bejersten Vilja | 2005 | SS04 | BU5405 | 25 m | ||
18 | 55 | Bhowmik Anushka | 2003 | SS04 | BY6403 | 25 m | ||
19 | 57 | Astell Sara | 2004 | SS04 | 50 m | |||
20 | 58 | Mahe Ella | 2005 | SS04 | BU4405 | 25 m | ||
21 | 64 | Hammes Esther | 2006 | SS04 | BN4206 | 25 m | ||
22 | 67 | Wadell Felica | 2006 | SS04 | BN5206 | 25 m | ||
23 | 69 | Yggmark Tea | 2006 | SS04 | BC9806 | 25 m | ||
24 | 75 | Lynch Linn | 2005 | SS04 | BP7805 | 25 m | ||
25 | 76 | Wilmo Johansson Frida | 2004 | SS04 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 17, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 95 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 26.62 | |
2 | 106 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | 28.62 | |
3 | 9 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 31.44 | |
4 | 72 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 31.75 | |
5 | 59 | Aldana Rosén Rafael | 2006 | SS04 | AT8106 | 50 m | 38.98 | |
6 | 111 | Edstedt Lars | 1936 | UMEÅ SS | AA4136 | 50 m | 40.93 | |
7 | 11 | Benyammine Nicholas | 2006 | SS04 | 25 m | |||
8 | 27 | Johansson Viggo | 2008 | SS04 | AH6508 | 25 m | ||
9 | 31 | Paraian Philip | 2001 | SS04 | 25 m | |||
10 | 41 | Nömm Malkolm | 2005 | SS04 | AT6905 | 25 m | ||
11 | 60 | Johansson Alvin | 2005 | SS04 | AV4705 | 25 m | ||
12 | 63 | Katsikanis Alexandros | 2005 | SS04 | AW4506 | 25 m | ||
13 | 79 | Valsjö Kevin | 2005 | SS04 | 25 m | |||
14 | 108 | Källström Alexander | 2006 | SS04 | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 18, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 100 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 50 m | 1:03.73 | |
2 | 36 | Montelius Emma | 2005 | SS04 | AY4805 | 50 m | 1:05.87 | |
3 | 78 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 1:06.11 | |
4 | 34 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | 1:10.93 | |
5 | 70 | Jonsson Anna | 2002 | SS04 | BP6602 | 50 m | 1:12.66 | |
6 | 71 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | 1:23.64 | |
7 | 49 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 50 m | 1:26.17 | |
8 | 68 | Arganti Leona | 2004 | SS04 | BY8404 | 50 m | 1:28.70 | |
9 | 35 | Lingman Emilia | 2006 | SS04 | BI3806 | 50 m | 1:30.56 | |
10 | 53 | Ishaq Leah | 2006 | SS04 | AO6406 | 50 m | 1:31.51 | |
11 | 6 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 25 m | ||
12 | 7 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | ||
13 | 38 | Klingh Emma | 2006 | SS04 | BL0606 | 25 m | ||
14 | 52 | Deilert Lova | 2006 | SS04 | BB7806 | 25 m | ||
15 | 65 | Blomström Elise | 2006 | SS04 | BF3806 | 25 m | ||
16 | 75 | Lynch Linn | 2005 | SS04 | BP7805 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 19, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 50 m | 57.20 | |
2 | 95 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 50 m | 57.32 | |
3 | 110 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 57.57 | |
4 | 17 | jakobsson Leo | 2002 | SS04 | AG4302 | 50 m | 59.61 | |
5 | 93 | Karell Victor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 50 m | 1:02.65 | |
6 | 73 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 1:15.36 | |
7 | 32 | Berglund Teodor | 2006 | SS04 | AM7306 | 50 m | 1:27.12 | |
8 | 20 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 1:33.42 | |
9 | 74 | Aglert Gustav | 2004 | SS04 | AY4304 | 50 m | 1:33.57 | |
10 | 30 | Fridsell Jakob | 2005 | SS04 | AT4905 | 50 m | 1:35.63 | |
11 | 33 | Wang Hannes | 2005 | SS04 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |
Gren 20, Extra Heat 4 Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 106 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | 2:25.82 | |
2 | 86 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 2:29.04 | |
3 | 18 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 2:33.95 | |
4 | 113 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 2:34.18 | |
5 | 19 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 2:47.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 juni 2018 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 | Utskriftstid | 17:26 |