Startliste for DGI Landsmesterskab 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 614 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 2:15.20 | |
2 | 580 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 2:19.69 | |
3 | 690 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | DGI MIDTJY | 0754AK | 25 m | 2:21.15 | |
4 | 651 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 2:22.03 | |
5 | 95 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 2:22.81 | |
6 | 252 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 2:23.51 | |
7 | 114 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 2:23.68 | |
8 | 333 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 2:24.39 | |
9 | 447 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | DGI FYN | 0196AT | 25 m | 2:25.37 | |
10 | 237 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 2:29.21 | |
11 | 339 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 2:29.32 | |
12 | 130 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 2:29.88 | |
13 | 146 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BB | 25 m | 2:30.98 | |
14 | 220 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 2:30.98 | |
15 | 242 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 2:32.26 | |
16 | 475 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 2:32.66 | |
17 | 264 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 2:32.67 | |
18 | 134 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 2:32.89 | |
19 | 397 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0656AW | 25 m | 2:33.22 | |
20 | 560 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 2:34.48 | |
21 | 99 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 2:34.75 | |
22 | 446 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 2:34.99 | |
23 | 449 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 2:35.89 | |
24 | 62 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 2:36.67 | |
25 | 59 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 2:38.57 | |
26 | 676 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | DGI MIDTJY | 0426AO | 25 m | 2:38.77 | |
27 | 289 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 2:38.79 | |
28 | 337 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 2:43.04 | |
29 | 595 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:43.09 | ||
30 | 624 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 2:43.23 | |
31 | 297 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 0488AP | 25 m | 2:43.32 | |
32 | 428 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 2:44.20 | |
33 | 204 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646AK | 25 m | 2:45.54 | |
34 | 263 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AN | 25 m | 2:46.35 | |
35 | 602 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 2:46.44 | ||
36 | 298 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 2:46.55 | |
37 | 684 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | DGI MIDTJY | 0608AP | 25 m | 2:47.18 | |
38 | 363 | Nielsen Alma | 2005 | DGI NORDJY | 0552BC | 25 m | 2:48.01 | |
39 | 663 | Bolesen Frida | 2004 | DGI MIDTJY | 0402BE | 25 m | 2:48.85 | |
40 | 120 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 2:48.93 | |
41 | 365 | Markussen Christina | 2005 | DGI NORDJY | 0538AW | 25 m | 2:49.24 | |
42 | 291 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 0624AU | 25 m | 2:50.10 | |
43 | 126 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 2:50.11 | |
44 | 334 | Christiansen Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 2:50.61 | |
45 | 212 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 2:51.60 | |
46 | 464 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726aq | 25 m | 2:52.27 | |
47 | 46 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 2:53.70 | |
48 | 686 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | DGI MIDTJY | 0618AP | 25 m | 2:54.72 | |
49 | 594 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 2:55.35 | |
50 | 683 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0642AS | 50 m | 2:58.94 | |
51 | 364 | Holmberg Amanda | 2007 | DGI NORDJY | 0774AU | 25 m | 2:59.76 | |
52 | 343 | Lyndrup Agnes Immersen | 2004 | DGI NORDJY | 0426BE | 25 m | 3:00.15 | |
53 | 398 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 3:01.66 | |
54 | 136 | Carlqvist Louise | 2008 | DGI ØSTJY | 0818AO | 25 m | 3:02.03 | |
55 | 516 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 3:03.19 | |
56 | 49 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 3:03.60 | |
57 | 356 | Bavnshøj Katrine | 2004 | DGI NORDJY | 0486BC | 25 m | 3:04.31 | |
58 | 606 | Olesen Julie Langberg | 2005 | DGI SYDØST | 0592AW | 25 m | 3:04.51 | |
59 | 280 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BA | 25 m | 3:04.59 | |
60 | 688 | Ovesen Klara Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0776AU | 25 m | 3:04.62 | |
61 | 72 | Sørensen Anne | 2008 | DGI SYDVE | 0866AN | 25 m | 3:04.79 | |
62 | 586 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | 3:06.09 | |
63 | 273 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 3:06.76 | |
64 | 239 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 3:07.30 | |
65 | 375 | Lucassen Mathilde | 2007 | DGI NORDJY | 0746AU | 25 m | 3:07.83 | |
66 | 529 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 3:09.62 | |
67 | 473 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 3:10.79 | |
68 | 107 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 3:13.61 | |
69 | 596 | Laursen Sofie | 2007 | DGI SYDØST | 0734AC | 25 m | 3:14.58 | |
70 | 127 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | DGI ØSTJY | 0832AO | 25 m | 3:15.02 | |
71 | 202 | Jensen Johanne Schmidt | 2007 | DGI ØSTJY | 0754AZ | 25 m | 3:16.35 | |
72 | 103 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 3:16.87 | |
73 | 460 | Flint Aia Helene | 2007 | DGI FYN | 0798AU | 25 m | 3:17.09 | |
74 | 19 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 3:17.95 | |
75 | 128 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 0896AL | 25 m | 3:23.97 | |
76 | 228 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 0844AI | 25 m | 3:24.24 | |
77 | 567 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | 3:24.72 | ||
78 | 251 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 0876AH | 25 m | 3:24.74 | |
79 | 210 | Jørgensen Anna Kornum | 2008 | DGI ØSTJY | 0824AV | 25 m | 3:39.45 | |
80 | 218 | Kloster Sofie Nielsen | 2008 | DGI ØSTJY | 0870AU | 25 m | 3:41.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 647 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 2:02.99 | |
2 | 394 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 2:05.81 | |
3 | 77 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 2:07.21 | |
4 | 705 | Mortensen Alexander | 2004 | DGI MIDTJY | 0487AB | 25 m | 2:07.44 | |
5 | 395 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 2:07.96 | |
6 | 390 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 2:13.14 | |
7 | 197 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 2:13.53 | |
8 | 678 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | DGI MIDTJY | 0459AO | 25 m | 2:13.89 | |
9 | 415 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 2:13.98 | |
10 | 366 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 2:15.54 | |
11 | 437 | Johansen Esben Kilde | 2004 | DGI NORDJY | 0415AS | 25 m | 2:15.63 | |
12 | 332 | Johansen Elias Bock | 2005 | DGI NORDJY | 0545AO | 25 m | 2:16.27 | |
13 | 149 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 2:16.38 | |
14 | 411 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 2:16.63 | |
15 | 262 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 2:17.35 | |
16 | 551 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 2:17.93 | |
17 | 83 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 2:18.34 | |
18 | 465 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 2:18.39 | |
19 | 414 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 2:18.66 | |
20 | 236 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 2:19.52 | |
21 | 14 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 2:20.22 | |
22 | 679 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | DGI MIDTJY | 0583AJ | 25 m | 2:21.35 | |
23 | 187 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301AN | 25 m | 2:22.57 | |
24 | 382 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 2:23.03 | |
25 | 401 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 2:24.11 | |
26 | 604 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 2:25.97 | |
27 | 517 | Schou Noah | 2005 | DGI FYN | 0513AP | 25 m | 2:26.53 | |
28 | 142 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 2:27.87 | |
29 | 695 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | DGI MIDTJY | 0647AK | 25 m | 2:28.02 | |
30 | 372 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 2:28.22 | |
31 | 674 | Schou Laurits Romvig | 2004 | DGI MIDTJY | 0479AP | 25 m | 2:29.32 | |
32 | 253 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 2:29.35 | |
33 | 442 | Berg Marcus | 2007 | DGI FYN | 0723ao | 25 m | 2:29.70 | |
34 | 511 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 2:29.70 | |
35 | 139 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 2:31.99 | |
36 | 370 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 2:32.82 | |
37 | 230 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 2:35.46 | |
38 | 69 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 2:36.04 | |
39 | 211 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 2:36.33 | |
40 | 503 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 2:40.58 | |
41 | 550 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 2:40.98 | |
42 | 434 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | DGI NORDJY | 0221AU | 50 m | 2:41.42 | |
43 | 409 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 2:41.82 | |
44 | 514 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 0407AT | 25 m | 2:43.08 | |
45 | 523 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 2:43.34 | |
46 | 284 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 2:43.89 | |
47 | 535 | Wilstrup Andrew | 2006 | DGI FYN | 0631aq | 25 m | 2:44.24 | |
48 | 658 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 2:45.21 | |
49 | 85 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | 2:45.22 | |
50 | 229 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 2:46.35 | |
51 | 193 | Holst-Jørgensen Axel | 2005 | DGI ØSTJY | 0575AP | 25 m | 2:48.25 | |
52 | 575 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 2:50.27 | |
53 | 268 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455AQ | 25 m | 2:50.55 | |
54 | 209 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | DGI ØSTJY | 0709AI | 25 m | 2:50.94 | |
55 | 479 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 2:51.47 | |
56 | 186 | Hansen Magnus F. | 2005 | DGI ØSTJY | 0545AR | 25 m | 2:52.89 | |
57 | 709 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AG | 25 m | 2:53.42 | |
58 | 378 | Christensen Mikkel P. | 2006 | DGI NORDJY | 0691AP | 25 m | 2:53.53 | |
59 | 90 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | 2:56.06 | |
60 | 147 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:58.65 | ||
61 | 122 | Bach Mathias | 2005 | DGI ØSTJY | 0599AN | 25 m | 2:59.74 | |
62 | 621 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 2:59.81 | |
63 | 235 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 2:59.82 | |
64 | 247 | Noah Llobél | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:00.07 | ||
65 | 183 | Hansen Alexander Dalgas | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AP | 25 m | 3:01.15 | |
66 | 703 | Karlberg Magnus | 2007 | DGI MIDTJY | 0797AN | 25 m | 3:01.67 | |
67 | 216 | Kirkegaard Silas | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AO | 25 m | 3:02.52 | |
68 | 192 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 3:05.47 | |
69 | 116 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | 3:05.51 | |
70 | 700 | Peca Emil Valters | 2008 | DGI MIDTJY | 0869AN | 25 m | 3:08.59 | |
71 | 360 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 3:14.86 | |
72 | 88 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | 3:15.10 | |
73 | 327 | Andersen Alexander W. | 2008 | DGI NORDJY | 0815AI | 25 m | 3:18.56 | |
74 | 584 | Juhl-Pedersen Emil | 2009 | DGI SYDØST | 0983BA | 25 m | 3:18.90 | |
75 | 358 | Jensen Mads Peter | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 3:26.72 | |
76 | 283 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 3:27.61 | |
77 | 300 | Vig Mikkel Laursen | 2008 | DGI ØSTJY | 0817AO | 25 m | 3:37.79 | |
78 | 702 | Damgaard Hjalte | 2008 | DGI MIDTJY | 0883AK | 25 m | 3:41.18 | |
79 | 217 | Klausen Kristian N. | 2009 | DGI ØSTJY | 0915BD | 25 m | 3:43.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 3, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 316 | Nordjylland Flying Pigs | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:09.00 | ||
2 | 92 | Haslev Piger 1 Gr. 6 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 160 | Piger A Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:11.20 | ||
4 | 710 | Midtjylland 1 04-05 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:13.41 | ||
5 | 166 | Piger A Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:14.70 | ||
6 | 305 | Nordj. Chicks With Kicks | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:16.00 | ||
7 | 711 | Midtjylland 1 06-07 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:16.28 | ||
8 | 307 | Nordj. Silly Sea Monkies | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:18.00 | ||
9 | 635 | Piger 1 Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:18.53 | ||
10 | 325 | Northern Nuggets | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:19.00 | ||
11 | 632 | Piger Sydøst Gr. 5 | 1997 | DGI SYDØST | 25 m | 2:19.04 | ||
12 | 172 | Piger A Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:22.10 | ||
13 | 161 | Piger B Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:22.60 | ||
14 | 543 | Fynske Damer Gr. 7 | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:22.81 | ||
15 | 167 | Piger B Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:25.40 | ||
16 | 313 | Nordjyll. Purple Cobras | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:27.00 | ||
17 | 303 | Meme Team Nordjylland | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:28.00 | ||
18 | 637 | Piger 2 Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:28.16 | ||
19 | 98 | Haslev Piger 2 Gr. 6 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:30.00 | ||
20 | 28 | Sønderjylland Gr6 Piger1 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:31.05 | ||
21 | 714 | Midtjylland 2 06-07 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:33.19 | ||
22 | 633 | Piger Sydøst Gr. 8 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 2:35.12 | ||
23 | 173 | Piger B Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:35.40 | ||
24 | 634 | Piger 1 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:36.34 | ||
25 | 58 | Dgi Sydvest Piger Gr6 | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:37.85 | ||
26 | 542 | Fynske Damer Gr. 6 | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:40.89 | ||
27 | 541 | Fynske Damer Gr. 5 | 1996 | DGI FYN | 25 m | 2:41.27 | ||
28 | 544 | Fynske Damer Gr. 8 | 2008 | DGI FYN | 25 m | 2:42.09 | ||
29 | 178 | Piger A Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:42.80 | ||
30 | 636 | Piger 2 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:51.75 | ||
31 | 102 | Haslev Piger Gr. 7 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 2:52.00 | ||
32 | 106 | Haslev Piger Gr. 8 | 2008 | DGI STORST | 25 m | 2:57.00 | ||
33 | 712 | Midtjylland 1 08-09 | 2008 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:57.22 | ||
34 | 29 | Sønderjylland Gr 6 Piger2 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 3:02.07 | ||
35 | 715 | Midtjylland 2 08-09 | 2009 | DGI MIDTJY | 25 m | 3:04.53 | ||
36 | 312 | Nordjyll. Phoenix Mafia | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 3:05.00 | ||
37 | 179 | Piger B Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:06.00 | ||
38 | 26 | Sønderjylland Gr7 Piger | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 3:08.15 | ||
39 | 27 | Sønderjylland Gr8 Piger | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 3:10.19 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 4, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Haslev Drenge Gr. 5 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 1:56.00 | ||
2 | 713 | Midtjylland 1 96-03 | 1996 | DGI MIDTJY | 25 m | 1:56.53 | ||
3 | 319 | Nordjylland Torpedoes | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 1:58.00 | ||
4 | 156 | Drenge A Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:58.20 | ||
5 | 627 | Drenge Sydøst Gr. 5 | 1997 | DGI SYDØST | 25 m | 2:02.39 | ||
6 | 308 | Nordj. Victory Fighter | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:03.00 | ||
7 | 630 | Drenge 1 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:03.00 | ||
8 | 716 | Midtjylland 2 96-03 | 1996 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:04.30 | ||
9 | 322 | Nordjylland Wild Waves | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:08.00 | ||
10 | 162 | Drenge A Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:08.30 | ||
11 | 157 | Drenge B Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:09.30 | ||
12 | 310 | Nordjyll. Dude Club | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 710 | Midtjylland 1 04-05 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:11.85 | ||
14 | 163 | Drenge B Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:13.30 | ||
15 | 51 | Dgi Sydvest Drenge Gr 5 | 1996 | DGI SYDVE | 25 m | 2:14.76 | ||
16 | 154 | Drenge Grp 1-4 | 1980 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 545 | Fynske Herrer Gr. 5 | 1996 | DGI FYN | 25 m | 2:15.29 | ||
18 | 168 | Drenge A Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:18.30 | ||
19 | 81 | Haslev Drenge Gr. 6 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:19.00 | ||
20 | 547 | Fynske Herrer Gr. 7 | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:19.31 | ||
21 | 549 | Oldboys Fra Fyn | 1995 | DGI FYN | 25 m | 2:19.96 | ||
22 | 323 | Nordjyllands Mighty Men | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:21.00 | ||
23 | 628 | Drenge Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:21.10 | ||
24 | 711 | Midtjylland 1 06-07 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:22.61 | ||
25 | 546 | Fynske Herrer Gr. 6 | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:25.99 | ||
26 | 306 | Nordj. Dangerous Ducks | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:31.00 | ||
27 | 169 | Drenge B Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:31.20 | ||
28 | 11 | Sønderjylland Gr7 Drenge | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 2:36.18 | ||
29 | 712 | Midtjylland 1 08-09 | 2008 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:41.43 | ||
30 | 314 | Nordjylland Destroyers | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 2:46.00 | ||
31 | 174 | Drenge A Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:49.20 | ||
32 | 629 | Drenge Sydøst Gr. 8 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 2:56.00 | ||
33 | 321 | Nordjylland Water Devils | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 2:57.00 | ||
34 | 715 | Midtjylland 2 08-09 | 2009 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:58.60 | ||
35 | 631 | Drenge 2 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:59.00 | ||
36 | 86 | Haslev Drenge Gr. 8 | 2008 | DGI STORST | 25 m | 3:04.00 | ||
37 | 548 | Fynske Herrer Gr. 8 | 2008 | DGI FYN | 25 m | 3:05.33 | ||
38 | 175 | Drenge B Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:08.20 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 5, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Dgi Sydvest Mix Gr 5 | 1996 | DGI SYDVE | 25 m | 2:03.56 | ||
2 | 311 | Nordjyll. Happy Kickers | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 537 | Fynsk Mix Gr. 5 | 1996 | DGI FYN | 25 m | 2:09.10 | ||
4 | 158 | Mix A Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:09.20 | ||
5 | 164 | Mix A Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:14.40 | ||
6 | 309 | Nordjyll. Deep Dolphins | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:18.00 | ||
7 | 159 | Mix B Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:19.10 | ||
8 | 320 | Nordjylland Tsunamies | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 57 | Dgi Sydvest Mix Gr6 | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:20.07 | ||
10 | 318 | Nordjylland Marshmellows | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:21.00 | ||
11 | 165 | Mix B Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:23.00 | ||
12 | 638 | Sydøst Mix Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:23.00 | ||
13 | 538 | Fynsk Mix Gr. 6 | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:23.25 | ||
14 | 317 | Nordjylland Hotties | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:27.00 | ||
15 | 170 | Mix A Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:27.90 | ||
16 | 539 | Fynsk Mix Gr. 7 | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:29.10 | ||
17 | 22 | Sønderjylland Gr6 Mix | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:30.10 | ||
18 | 304 | Nordj. Boom Shaka Lakas | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:31.00 | ||
19 | 315 | Nordjylland Explosive | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:31.00 | ||
20 | 155 | Mix Grp 1-4 | 1980 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:32.00 | ||
21 | 639 | Sydøst Mix Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:34.22 | ||
22 | 171 | Mix B Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:35.10 | ||
23 | 55 | Dgi Sydvest Mix Gr 7 | 2006 | DGI SYDVE | 25 m | 2:45.49 | ||
24 | 540 | Fynsk Mix Gr. 8 | 2008 | DGI FYN | 25 m | 2:50.99 | ||
25 | 56 | Dgi Sydvest Mix Gr 8 | 2008 | DGI SYDVE | 25 m | 2:52.34 | ||
26 | 176 | Mix A Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:56.10 | ||
27 | 640 | Sydøst Mix Sydøst Gr. 8 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 3:02.98 | ||
28 | 324 | Nordjyllands Rockstarz | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 3:05.00 | ||
29 | 177 | Mix B Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:12.00 | ||
30 | 626 | Rollator Banden | 1959 | DGI SYDØST | 25 m | 3:24.78 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 2:47.11 | |
2 | 66 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 2:48.42 | |
3 | 233 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 2:48.76 | |
4 | 431 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 2:51.12 | |
5 | 23 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 2:52.15 | |
6 | 581 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 2:54.33 | |
7 | 576 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 3:04.85 | |
8 | 94 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 3:04.87 | |
9 | 619 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 3:07.34 | |
10 | 208 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 3:07.91 | |
11 | 408 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 3:08.13 | |
12 | 137 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 3:11.09 | |
13 | 677 | Lauridsen Louise | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AK | 50 m | 3:11.54 | |
14 | 151 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 3:13.78 | |
15 | 665 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 3:20.87 | |
16 | 444 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:22.00 | |
17 | 552 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 3:22.53 | |
18 | 381 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 3:23.68 | |
19 | 585 | Juhl-Pedersen Mie | 2006 | DGI SYDØST | 0604AW | 25 m | 3:25.20 | |
20 | 624 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 3:26.38 | |
21 | 338 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 3:26.85 | |
22 | 196 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 3:26.93 | |
23 | 46 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 3:27.04 | |
24 | 525 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 3:27.07 | |
25 | 121 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 3:28.16 | |
26 | 42 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 3:29.21 | |
27 | 351 | Nørgaard Benedicte | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 3:29.79 | |
28 | 656 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 3:30.74 | |
29 | 468 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | DGI FYN | 0606AH | 25 m | 3:32.50 | |
30 | 518 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 3:33.98 | |
31 | 258 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 0434BB | 25 m | 3:34.94 | |
32 | 386 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 3:35.10 | |
33 | 407 | Borup Johanna Sandager | 2005 | DGI NORDJY | 0548BC | 25 m | 3:36.35 | |
34 | 200 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 3:36.81 | |
35 | 194 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AS | 25 m | 3:36.89 | |
36 | 463 | Henriksen Julie | 2005 | DGI FYN | 0516BA | 25 m | 3:38.39 | |
37 | 499 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 3:38.39 | |
38 | 445 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 3:38.60 | |
39 | 273 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 3:41.15 | |
40 | 589 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:43.55 | ||
41 | 140 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 3:44.46 | |
42 | 375 | Lucassen Mathilde | 2007 | DGI NORDJY | 0746AU | 25 m | 3:44.93 | |
43 | 490 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 3:45.90 | |
44 | 657 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 3:45.91 | |
45 | 34 | Tygesen Anna | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 3:48.05 | ||
46 | 613 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | DGI SYDØST | 0718AY | 25 m | 3:49.51 | |
47 | 10 | Diab Isabell Chelina Fros | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 3:50.38 | ||
48 | 350 | Primdahl Anne | 2006 | DGI NORDJY | 0612AT | 25 m | 3:50.83 | |
49 | 254 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 3:51.70 | |
50 | 244 | Nielsen Annika Elmstrøm | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BC | 25 m | 3:56.27 | |
51 | 44 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 3:56.31 | |
52 | 41 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 4:00.52 | |
53 | 357 | Andersen Lærke | 2009 | DGI NORDJY | 0996BB | 25 m | 4:02.62 | |
54 | 279 | Starup Karoline | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AL | 25 m | 4:10.00 | |
55 | 693 | Klemmensen Asta | 2008 | DGI MIDTJY | 0872AI | 25 m | 4:14.13 | |
56 | 491 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 4:14.60 | |
57 | 288 | Søjberg Camilla | 2009 | DGI ØSTJY | 0932BA | 25 m | 4:15.78 | |
58 | 210 | Jørgensen Anna Kornum | 2008 | DGI ØSTJY | 0824AV | 25 m | 4:28.31 | |
59 | 246 | Nikolajsen Bodil Sloth | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AU | 25 m | 4:29.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 7, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 2:39.19 | |
2 | 368 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 2:47.62 | |
3 | 402 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:48.14 | |
4 | 152 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 2:59.44 | |
5 | 623 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 3:01.70 | |
6 | 201 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 3:02.23 | |
7 | 181 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 3:05.33 | |
8 | 296 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 3:05.58 | ||
9 | 84 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 3:05.62 | |
10 | 148 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 3:06.06 | |
11 | 132 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 3:07.14 | |
12 | 346 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 3:07.56 | |
13 | 382 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 3:09.01 | |
14 | 414 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 3:09.48 | |
15 | 371 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 3:09.72 | |
16 | 422 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 3:09.78 | |
17 | 118 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 3:10.60 | |
18 | 282 | Stoltenborg Christian | 2005 | DGI ØSTJY | 0513AR | 25 m | 3:10.71 | |
19 | 528 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 3:11.49 | |
20 | 231 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 3:13.65 | |
21 | 572 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 3:13.85 | |
22 | 412 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 3:16.68 | |
23 | 211 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 3:20.93 | |
24 | 660 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 3:23.68 | |
25 | 348 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 3:24.85 | |
26 | 452 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 3:27.27 | |
27 | 607 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 3:27.76 | ||
28 | 135 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 3:29.40 | |
29 | 60 | Bjerrum Niels | 2005 | DGI SYDVE | 0575AK | 25 m | 3:36.16 | |
30 | 655 | Knudsen Bertram | 2006 | DGI MIDTJY | 0631AL | 25 m | 3:43.16 | |
31 | 621 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 3:43.42 | |
32 | 21 | Kühne Kasper | 2007 | DGI S.JYL | 0727AJ | 25 m | 3:43.74 | |
33 | 349 | Monberg Malthe | 2006 | DGI NORDJY | 0611AR | 25 m | 3:44.62 | |
34 | 261 | Poulsen Oscar | 2007 | DGI ØSTJY | 0729AQ | 25 m | 3:45.86 | |
35 | 232 | Lillemose Malte | 2006 | DGI ØSTJY | 0667AP | 25 m | 3:45.88 | |
36 | 559 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 0805AL | 25 m | 3:46.15 | |
37 | 578 | Ibsen Casper | 2008 | DGI SYDØST | 0869AM | 25 m | 3:46.62 | |
38 | 250 | Paulsen Anton Sandfeld | 2008 | DGI ØSTJY | 0815AO | 25 m | 4:04.09 | |
39 | 361 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | DGI NORDJY | 0805AH | 25 m | 4:06.65 | |
40 | 673 | Jensen Magnus Wurtz | 2008 | DGI MIDTJY | 0855AO | 25 m | 4:14.42 | |
41 | 421 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 4:14.92 | |
42 | 89 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 4:17.57 | |
43 | 532 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 4:19.61 | |
44 | 672 | Thomsen Liam | 2009 | DGI MIDTJY | 0949AG | 25 m | 4:22.26 | |
45 | 144 | Dürr Thor Lind | 2009 | DGI ØSTJY | 0917BD | 25 m | 4:31.00 | |
46 | 641 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 5:02.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 8, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 650 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 25 m | 1:11.86 | |
2 | 384 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 25 m | 1:12.96 | |
3 | 431 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:13.59 | |
4 | 389 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 1:14.15 | |
5 | 649 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:15.31 | |
6 | 651 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:15.53 | |
7 | 654 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 1:15.57 | |
8 | 653 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 1:15.61 | |
9 | 610 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 1:16.59 | |
10 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | DGI NORDJY | 0058AT | 25 m | 1:17.31 | |
11 | 432 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | DGI NORDJY | 0676AW | 25 m | 1:18.01 | |
12 | 97 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:18.21 | |
13 | 446 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 1:18.21 | |
14 | 20 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 1:18.25 | |
15 | 648 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:18.78 | |
16 | 379 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 1:19.33 | |
17 | 255 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 1:19.89 | |
18 | 259 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:20.61 | ||
19 | 101 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 1:20.84 | |
20 | 560 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 1:21.17 | |
21 | 427 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 1:21.32 | |
22 | 448 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:21.39 | |
23 | 198 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698AM | 25 m | 1:22.12 | |
24 | 342 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 1:22.18 | |
25 | 257 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 1:22.20 | |
26 | 285 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:22.20 | |
27 | 449 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 1:22.93 | |
28 | 334 | Christiansen Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 1:23.02 | |
29 | 287 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 1:23.15 | |
30 | 687 | Ovesen Ida Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0756AU | 25 m | 1:23.39 | |
31 | 3 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI S.JYL | 0578AZ | 25 m | 1:23.44 | |
32 | 489 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 1:23.54 | |
33 | 420 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 1:23.99 | |
34 | 595 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:24.13 | ||
35 | 256 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 1:24.17 | |
36 | 428 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 1:24.22 | |
37 | 656 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 1:24.34 | |
38 | 121 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 1:24.49 | |
39 | 18 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 1:24.65 | |
40 | 505 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 1:24.65 | |
41 | 237 | Løland Natasja N. | 2000 | DGI ØSTJY | 0078BE | 25 m | 1:24.67 | |
42 | 337 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 1:24.81 | |
43 | 115 | Sancho Estefi | 2003 | DGI STORST | 0328BH | 25 m | 1:24.93 | |
44 | 206 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 1:25.17 | |
45 | 238 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 1:25.20 | |
46 | 467 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | DGI FYN | 0608ak | 25 m | 1:25.35 | |
47 | 602 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:25.43 | ||
48 | 405 | Rasmussen Ellen Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0666AW | 25 m | 1:25.55 | |
49 | 204 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646AK | 25 m | 1:25.61 | |
50 | 367 | Sørensen Emma Rask | 2003 | DGI NORDJY | 0388AP | 25 m | 1:25.81 | |
51 | 196 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 1:26.01 | |
52 | 566 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 1:26.08 | |
53 | 533 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 1:26.16 | |
54 | 600 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 1:26.91 | |
55 | 552 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 1:27.13 | |
56 | 500 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 1:27.35 | |
57 | 180 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 1:28.14 | |
58 | 661 | Moeskjær Amalie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AV | 25 m | 1:28.89 | |
59 | 38 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 1:29.21 | |
60 | 403 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 1:29.30 | |
61 | 478 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 1:29.60 | |
62 | 4 | Bramann Sille | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 1:29.65 | ||
63 | 518 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 1:29.73 | |
64 | 203 | Jensen Silje Oestergaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AN | 25 m | 1:30.03 | |
65 | 219 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 1:30.03 | |
66 | 466 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 1:30.09 | |
67 | 689 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | DGI MIDTJY | 0734AK | 25 m | 1:30.23 | |
68 | 364 | Holmberg Amanda | 2007 | DGI NORDJY | 0774AU | 25 m | 1:30.64 | |
69 | 593 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 1:31.36 | |
70 | 692 | Jeppesen Louise | 2008 | DGI MIDTJY | 0886AG | 25 m | 1:31.83 | |
71 | 481 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 1:31.87 | |
72 | 45 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 1:32.38 | |
73 | 104 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | DGI STORST | 0654AW | 25 m | 1:33.30 | |
74 | 194 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AS | 25 m | 1:33.33 | |
75 | 70 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | DGI SYDVE | 0742AR | 25 m | 1:33.41 | |
76 | 585 | Juhl-Pedersen Mie | 2006 | DGI SYDØST | 0604AW | 25 m | 1:34.17 | |
77 | 269 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 1:34.36 | |
78 | 468 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | DGI FYN | 0606AH | 25 m | 1:34.43 | |
79 | 616 | Sørensen Katrine Due | 2006 | DGI SYDØST | 0634AW | 25 m | 1:34.50 | |
80 | 606 | Olesen Julie Langberg | 2005 | DGI SYDØST | 0592AW | 25 m | 1:35.22 | |
81 | 299 | Trudsø Cecilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0504BA | 25 m | 1:35.58 | |
82 | 103 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 1:36.20 | |
83 | 471 | Jensen Ella Krogager | 2008 | DGI FYN | 0874ak | 25 m | 1:36.22 | |
84 | 117 | Akselsen Olivia | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:36.41 | ||
85 | 185 | Hansen Karla Vendelbo | 2006 | DGI ØSTJY | 0642AW | 25 m | 1:36.41 | |
86 | 241 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 1:36.41 | |
87 | 586 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | 1:37.21 | |
88 | 569 | Friberg Ida | 2008 | DGI SYDØST | 0822AA | 25 m | 1:37.67 | |
89 | 534 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 0812AQ | 25 m | 1:37.76 | |
90 | 553 | Bach Isabella | 2008 | DGI SYDØST | 0882AS | 25 m | 1:37.94 | |
91 | 495 | Madsen Inge | 2002 | DGI FYN | 0202BE | 25 m | 1:38.26 | |
92 | 72 | Sørensen Anne | 2008 | DGI SYDVE | 0866AN | 25 m | 1:38.28 | |
93 | 353 | Hjorth Iben | 2008 | DGI NORDJY | 0836AT | 25 m | 1:38.87 | |
94 | 2 | Andresen Wencke | 2005 | DGI S.JYL | 0536BC | 25 m | 1:38.95 | |
95 | 664 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | DGI MIDTJY | 0726AU | 25 m | 1:39.11 | |
96 | 25 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:39.15 | ||
97 | 458 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 1:39.72 | |
98 | 44 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 1:39.74 | |
99 | 49 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 1:40.33 | |
100 | 30 | Rothe Katrine Hesselager | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 1:40.38 | ||
101 | 188 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 1:40.69 | |
102 | 9 | Christiansen Emma | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 1:41.20 | ||
103 | 19 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 1:41.28 | |
104 | 32 | Sørensen Anna Weltz | 2008 | DGI S.JYL | 0836AP | 25 m | 1:42.13 | |
105 | 279 | Starup Karoline | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AL | 25 m | 1:42.19 | |
106 | 251 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 0876AH | 25 m | 1:42.31 | |
107 | 33 | Sørensen Julie Holmgaard | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 1:43.38 | ||
108 | 494 | Lorentzen Anna | 2008 | DGI FYN | 0868AU | 25 m | 1:44.68 | |
109 | 707 | Geiger Johanne S. | 2008 | DGI MIDTJY | 0822AH | 25 m | 1:44.91 | |
110 | 509 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 0828AP | 25 m | 1:45.29 | |
111 | 562 | Børager Emma Jensen | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 1:45.76 | ||
112 | 406 | Rasmussen Agnes Brix | 2008 | DGI NORDJY | 0868AT | 25 m | 1:45.78 | |
113 | 417 | Mortensen Nicoline Ravn | 2008 | DGI NORDJY | 0854AS | 25 m | 1:46.22 | |
114 | 441 | Andersen Merle | 2009 | DGI FYN | 0998AG | 25 m | 1:47.74 | |
115 | 128 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 0896AL | 25 m | 1:48.89 | |
116 | 443 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 1:48.93 | |
117 | 108 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 1:50.07 | |
118 | 567 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | 1:50.47 | ||
119 | 457 | Dyhr Caroline Hyllekvist | 2008 | DGI FYN | 0884AU | 25 m | 1:52.13 | |
120 | 439 | Andersen Cecilie Anna | 2008 | DGI FYN | 0866AU | 25 m | 1:53.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 9, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 642 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 1:04.50 | |
2 | 395 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 1:05.13 | |
3 | 394 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 1:05.69 | |
4 | 79 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 1:05.98 | |
5 | 622 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 1:06.29 | |
6 | 531 | Tietgen Jakob | 2002 | DGI FYN | 0245AD | 25 m | 1:06.86 | |
7 | 31 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 1:07.10 | |
8 | 392 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 1:07.98 | |
9 | 644 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 25 m | 1:08.29 | |
10 | 373 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 1:08.52 | |
11 | 390 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 1:08.84 | |
12 | 214 | Kirkeby August Stamp | 1999 | DGI ØSTJY | 9929AM | 25 m | 1:09.00 | |
13 | 643 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 1:09.23 | |
14 | 262 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 1:10.92 | |
15 | 388 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 1:11.59 | |
16 | 197 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 1:11.71 | |
17 | 611 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 1:11.90 | |
18 | 150 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 1:12.51 | |
19 | 504 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:12.66 | |
20 | 236 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 1:12.68 | |
21 | 292 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 1:12.68 | |
22 | 396 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 1:12.68 | |
23 | 37 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0467AI | 25 m | 1:12.81 | |
24 | 524 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 1:13.16 | |
25 | 341 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 1:13.50 | |
26 | 570 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:13.65 | |
27 | 189 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 1:13.80 | |
28 | 295 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | DGI ØSTJY | 0109AJ | 25 m | 1:14.04 | |
29 | 503 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 1:14.94 | |
30 | 413 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 1:15.05 | |
31 | 476 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 1:15.22 | |
32 | 401 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 1:15.34 | |
33 | 346 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 1:15.41 | |
34 | 1 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 1:15.43 | |
35 | 371 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:15.96 | |
36 | 330 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 1:16.21 | |
37 | 482 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 1:16.41 | |
38 | 224 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 1:16.65 | |
39 | 231 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 1:16.65 | |
40 | 301 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391AT | 25 m | 1:16.65 | |
41 | 515 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 1:16.67 | |
42 | 296 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:16.86 | ||
43 | 507 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 1:16.91 | |
44 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 0295AU | 25 m | 1:16.94 | |
45 | 591 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:16.94 | ||
46 | 181 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 1:17.22 | |
47 | 372 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 1:17.23 | |
48 | 694 | Jeppesen Mads | 2006 | DGI MIDTJY | 0613AG | 25 m | 1:17.55 | |
49 | 511 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 1:17.68 | |
50 | 71 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 1:18.27 | |
51 | 5 | Bruun Nikolaj | 1994 | DGI S.JYL | 25 m | 1:18.53 | ||
52 | 294 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:18.61 | |
53 | 617 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | DGI SYDØST | 0155AO | 25 m | 1:18.69 | |
54 | 213 | Kellenberger Søren | 1978 | DGI ØSTJY | 7803AB | 25 m | 1:18.73 | |
55 | 282 | Stoltenborg Christian | 2005 | DGI ØSTJY | 0513AR | 25 m | 1:18.91 | |
56 | 483 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 1:19.00 | |
57 | 190 | Henningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 1:19.50 | |
58 | 652 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 1:19.56 | |
59 | 226 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 1:19.61 | |
60 | 556 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 0619AR | 25 m | 1:19.81 | |
61 | 528 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 1:19.90 | |
62 | 260 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 1:20.35 | |
63 | 592 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:20.71 | ||
64 | 501 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 1:20.92 | |
65 | 253 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 1:21.01 | |
66 | 572 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 1:21.09 | |
67 | 442 | Berg Marcus | 2007 | DGI FYN | 0723ao | 25 m | 1:21.93 | |
68 | 331 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 1:22.45 | |
69 | 199 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 1:22.67 | |
70 | 243 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 1:22.91 | |
71 | 139 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 1:24.04 | |
72 | 362 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0735AM | 25 m | 1:24.39 | |
73 | 512 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 1:24.43 | |
74 | 550 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 1:24.62 | |
75 | 410 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 1:24.65 | |
76 | 568 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 1:24.79 | |
77 | 510 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 1:24.93 | |
78 | 61 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 1:25.31 | |
79 | 15 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 1:25.38 | |
80 | 574 | Guldhammer Pablo | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:25.43 | ||
81 | 605 | Normand Oliver | 2005 | DGI SYDØST | 0523AN | 25 m | 1:25.52 | |
82 | 502 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 8285AA | 25 m | 1:25.87 | |
83 | 662 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 1:26.24 | |
84 | 480 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 1:27.10 | |
85 | 377 | Markussen Noah | 2006 | DGI NORDJY | 0657AO | 25 m | 1:27.35 | |
86 | 555 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | 1:27.75 | |
87 | 82 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 1:28.11 | |
88 | 268 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455AQ | 25 m | 1:28.54 | |
89 | 60 | Bjerrum Niels | 2005 | DGI SYDVE | 0575AK | 25 m | 1:28.96 | |
90 | 682 | Gotfredsen Alexander Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0887AK | 25 m | 1:29.02 | |
91 | 708 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0889AK | 25 m | 1:29.11 | |
92 | 469 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 9095AH | 25 m | 1:29.38 | |
93 | 607 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:29.51 | ||
94 | 328 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 1:30.23 | |
95 | 575 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 1:30.88 | |
96 | 706 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | DGI MIDTJY | 0891AK | 25 m | 1:30.89 | |
97 | 520 | Skjerning Oliver | 2004 | DGI FYN | 0489AR | 25 m | 1:30.93 | |
98 | 667 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | 1:32.64 | |
99 | 535 | Wilstrup Andrew | 2006 | DGI FYN | 0631aq | 25 m | 1:33.47 | |
100 | 612 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | 1:34.19 | |
101 | 668 | Gadeberg Patrick | 2007 | DGI MIDTJY | 0719AO | 25 m | 1:34.20 | |
102 | 440 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 1:34.21 | |
103 | 73 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 1:34.86 | |
104 | 90 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | 1:34.97 | |
105 | 13 | Gregersen Stefan Brochner | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 1:35.24 | ||
106 | 35 | Werge Tobias | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 1:35.24 | ||
107 | 359 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 1:35.91 | |
108 | 399 | Manstrup Magnus | 2008 | DGI NORDJY | 0845AM | 25 m | 1:36.43 | |
109 | 400 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 1:36.73 | |
110 | 147 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:36.85 | ||
111 | 326 | Lumholtz Villads Elliot | 2008 | DGI NORDJY | 0817AJ | 25 m | 1:38.20 | |
112 | 361 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | DGI NORDJY | 0805AH | 25 m | 1:39.28 | |
113 | 247 | Noah Llobél | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:40.27 | ||
114 | 578 | Ibsen Casper | 2008 | DGI SYDØST | 0869AM | 25 m | 1:41.87 | |
115 | 283 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 1:42.11 | |
116 | 438 | Anderse Fredrik Dalsgaard | 2009 | DGI FYN | 0977AE | 25 m | 1:42.81 | |
117 | 584 | Juhl-Pedersen Emil | 2009 | DGI SYDØST | 0983BA | 25 m | 1:42.95 | |
118 | 205 | Jeppesen Ferdinand Lindal | 2008 | DGI ØSTJY | 0883AJ | 25 m | 1:43.06 | |
119 | 532 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 1:44.24 | |
120 | 583 | Jeppesen Awin Asso | 2010 | DGI SYDØST | 1063AE | 25 m | 1:45.19 | |
121 | 601 | Magnusson Gisli | 2008 | DGI SYDØST | 0831AA | 25 m | 1:46.58 | |
122 | 358 | Jensen Mads Peter | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 1:49.87 | |
123 | 603 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | DGI SYDØST | 0809AF | 25 m | 1:52.11 | |
124 | 87 | Olesen Sune Berg | 2009 | DGI STORST | 0951AA | 25 m | 1:54.31 | |
125 | 249 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 1:54.81 | |
126 | 184 | Hansen Gustav Vendelbo | 2009 | DGI ØSTJY | 0941BE | 25 m | 1:55.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 10, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 580 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 2:48.66 | |
2 | 497 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 2:51.25 | |
3 | 96 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 2:55.21 | |
4 | 614 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 2:56.47 | |
5 | 129 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 3:06.76 | |
6 | 130 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 3:11.86 | |
7 | 257 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 3:18.75 | |
8 | 397 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0656AW | 25 m | 3:19.01 | |
9 | 256 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 3:19.44 | |
10 | 536 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 3:23.73 | |
11 | 444 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:25.63 | |
12 | 598 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 3:28.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 11, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 551 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 2:25.83 | |
2 | 477 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 2:39.76 | |
3 | 411 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 2:45.04 | |
4 | 292 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 2:52.41 | |
5 | 522 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 3:16.46 | |
6 | 221 | Kramer Kasper | 2006 | DGI ØSTJY | 0647AP | 25 m | 3:22.69 | |
7 | 479 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 3:32.63 | |
8 | 192 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 3:49.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 12, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 384 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 25 m | 32.26 | |
2 | 114 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 32.45 | |
3 | 389 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 32.64 | |
4 | 336 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 32.92 | |
5 | 408 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 33.25 | |
6 | 447 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | DGI FYN | 0196AT | 25 m | 33.44 | |
7 | 430 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 33.78 | |
8 | 252 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 33.98 | |
9 | 530 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 34.26 | |
10 | 610 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 34.76 | |
11 | 264 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 35.39 | |
12 | 455 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 0594BA | 25 m | 35.67 | |
13 | 597 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 35.82 | |
14 | 393 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 36.06 | |
15 | 119 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 36.28 | |
16 | 427 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 36.37 | |
17 | 215 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 36.44 | |
18 | 259 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.91 | ||
19 | 560 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 36.99 | |
20 | 129 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 37.10 | |
21 | 198 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698AM | 25 m | 37.48 | |
22 | 225 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 37.61 | |
23 | 342 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 37.64 | |
24 | 683 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0642AS | 25 m | 37.71 | |
25 | 347 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 37.76 | |
26 | 207 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 37.95 | |
27 | 289 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 38.02 | |
28 | 600 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 38.06 | |
29 | 435 | Frandsen Sarah | 2007 | DGI NORDJY | 0752AU | 25 m | 38.11 | |
30 | 285 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 38.12 | |
31 | 263 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AN | 25 m | 38.77 | |
32 | 385 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 38.81 | |
33 | 498 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 38.91 | |
34 | 420 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 38.92 | |
35 | 376 | Lucassen Freja | 2007 | DGI NORDJY | 0706AV | 25 m | 38.94 | |
36 | 133 | Bødtker Maia | 2005 | DGI ØSTJY | 0554AY | 25 m | 39.19 | |
37 | 478 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 39.20 | |
38 | 234 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 39.34 | |
39 | 287 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 39.34 | |
40 | 242 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 39.43 | |
41 | 676 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | DGI MIDTJY | 0426AO | 25 m | 39.50 | |
42 | 436 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 39.93 | |
43 | 685 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | DGI MIDTJY | 0696AP | 25 m | 39.95 | |
44 | 684 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | DGI MIDTJY | 0608AP | 25 m | 40.02 | |
45 | 2 | Andresen Wencke | 2005 | DGI S.JYL | 0536BC | 25 m | 40.13 | |
46 | 616 | Sørensen Katrine Due | 2006 | DGI SYDØST | 0634AW | 25 m | 40.22 | |
47 | 275 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 40.71 | |
48 | 365 | Markussen Christina | 2005 | DGI NORDJY | 0538AW | 25 m | 40.73 | |
49 | 513 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 41.21 | |
50 | 563 | Christiansen Karoline | 2007 | DGI SYDØST | 0716AY | 25 m | 41.35 | |
51 | 93 | Clausen Anna Baad | 2007 | DGI STORST | 0742AU | 25 m | 41.38 | |
52 | 500 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 41.61 | |
53 | 527 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 41.70 | |
54 | 466 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 41.86 | |
55 | 471 | Jensen Ella Krogager | 2008 | DGI FYN | 0874ak | 25 m | 41.89 | |
56 | 115 | Sancho Estefi | 2003 | DGI STORST | 0328BH | 25 m | 41.99 | |
57 | 686 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | DGI MIDTJY | 0618AP | 25 m | 42.01 | |
58 | 241 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 42.05 | |
59 | 691 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0652AS | 25 m | 42.13 | |
60 | 473 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 42.18 | |
61 | 375 | Lucassen Mathilde | 2007 | DGI NORDJY | 0746AU | 25 m | 42.28 | |
62 | 593 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 42.41 | |
63 | 594 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 42.41 | |
64 | 613 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | DGI SYDØST | 0718AY | 25 m | 42.41 | |
65 | 521 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 42.71 | |
66 | 32 | Sørensen Anna Weltz | 2008 | DGI S.JYL | 0836AP | 25 m | 42.81 | |
67 | 596 | Laursen Sofie | 2007 | DGI SYDØST | 0734AC | 25 m | 42.89 | |
68 | 701 | Jensen Freya | 2009 | DGI MIDTJY | 0914AJ | 25 m | 43.01 | |
69 | 558 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 43.11 | |
70 | 353 | Hjorth Iben | 2008 | DGI NORDJY | 0836AT | 25 m | 43.12 | |
71 | 105 | Johansson Isabella | 2007 | DGI STORST | 0718BA | 25 m | 43.77 | |
72 | 127 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | DGI ØSTJY | 0832AO | 25 m | 43.77 | |
73 | 481 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 43.79 | |
74 | 239 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 44.14 | |
75 | 493 | Lindharth Frederikke | 2007 | DGI FYN | 0758AX | 25 m | 44.14 | |
76 | 659 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 44.22 | |
77 | 374 | Jørgensen Ida | 2007 | DGI NORDJY | 0746AX | 25 m | 44.28 | |
78 | 451 | Christensen Sofie Bolvig | 2006 | DGI FYN | 0604AQ | 25 m | 44.35 | |
79 | 202 | Jensen Johanne Schmidt | 2007 | DGI ØSTJY | 0754AZ | 25 m | 44.51 | |
80 | 30 | Rothe Katrine Hesselager | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 44.56 | ||
81 | 25 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 44.61 | ||
82 | 450 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 44.69 | |
83 | 136 | Carlqvist Louise | 2008 | DGI ØSTJY | 0818AO | 25 m | 44.85 | |
84 | 270 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 44.85 | |
85 | 561 | Buerstedde Sofie Simonsen | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 44.91 | ||
86 | 588 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 0554AS | 25 m | 45.10 | |
87 | 113 | Hansen Celina L. | 2006 | DGI STORST | 0686AZ | 25 m | 45.13 | |
88 | 344 | Hove Kirstine | 2006 | DGI NORDJY | 0644AS | 25 m | 45.24 | |
89 | 188 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 45.38 | |
90 | 9 | Christiansen Emma | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 45.80 | ||
91 | 569 | Friberg Ida | 2008 | DGI SYDØST | 0822AA | 25 m | 46.67 | |
92 | 494 | Lorentzen Anna | 2008 | DGI FYN | 0868AU | 25 m | 47.19 | |
93 | 670 | Mølbak Katrine | 2009 | DGI MIDTJY | 0948AJ | 25 m | 47.32 | |
94 | 425 | Terp Isabella | 2008 | DGI NORDJY | 0898AV | 25 m | 47.50 | |
95 | 508 | Rasmussen Caroline | 2008 | DGI FYN | 0864AU | 25 m | 47.50 | |
96 | 228 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 0844AI | 25 m | 47.87 | |
97 | 699 | Frandsen Caroline R. | 2009 | DGI MIDTJY | 0918AC | 25 m | 48.98 | |
98 | 416 | Stenger Lisa | 2008 | DGI NORDJY | 0872AT | 25 m | 50.20 | |
99 | 565 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 50.24 | ||
100 | 571 | Gawor Wiktoria | 2009 | DGI SYDØST | 0914BD | 25 m | 51.01 | |
101 | 288 | Søjberg Camilla | 2009 | DGI ØSTJY | 0932BA | 25 m | 51.53 | |
102 | 509 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 0828AP | 25 m | 51.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 582 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 29.60 | |
2 | 383 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 30.37 | |
3 | 31 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 30.75 | |
4 | 63 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 31.02 | |
5 | 191 | Holm Kristoffer B. | 1999 | DGI ØSTJY | 9989AP | 25 m | 31.10 | |
6 | 643 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 31.57 | |
7 | 248 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 31.66 | |
8 | 373 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 31.86 | |
9 | 705 | Mortensen Alexander | 2004 | DGI MIDTJY | 0487AB | 25 m | 31.86 | |
10 | 50 | Sørensen Johan Kørvel | 1999 | DGI SYDVE | 9969AH | 25 m | 32.12 | |
11 | 64 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 32.33 | |
12 | 681 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | DGI MIDTJY | 0473AR | 25 m | 32.36 | |
13 | 615 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 32.39 | |
14 | 465 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 32.40 | |
15 | 266 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 33.47 | |
16 | 67 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 33.67 | |
17 | 579 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 33.92 | |
18 | 680 | Wemmelund Sigurd | 2005 | DGI MIDTJY | 0589AI | 25 m | 34.14 | |
19 | 138 | Christensen Mads Ø. | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AR | 25 m | 34.18 | |
20 | 380 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 34.68 | |
21 | 37 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0467AI | 25 m | 34.75 | |
22 | 617 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | DGI SYDØST | 0155AO | 25 m | 35.03 | |
23 | 267 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 35.07 | |
24 | 366 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 35.64 | |
25 | 590 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 36.98 | ||
26 | 697 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | DGI MIDTJY | 0577AG | 25 m | 36.98 | |
27 | 433 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 37.14 | |
28 | 382 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 37.20 | |
29 | 224 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 37.43 | |
30 | 554 | Barneveld Bjørn van | 2006 | DGI SYDØST | 0649AS | 25 m | 37.46 | |
31 | 61 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 37.54 | |
32 | 142 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 37.91 | |
33 | 186 | Hansen Magnus F. | 2005 | DGI ØSTJY | 0545AR | 25 m | 38.92 | |
34 | 230 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 39.20 | |
35 | 293 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 0781AF | 25 m | 39.25 | |
36 | 377 | Markussen Noah | 2006 | DGI NORDJY | 0657AO | 25 m | 39.31 | |
37 | 523 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 39.38 | |
38 | 199 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 39.70 | |
39 | 469 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 9095AH | 25 m | 40.28 | |
40 | 274 | Simonsen Bertil Top | 2006 | DGI ØSTJY | 0655AK | 25 m | 40.37 | |
41 | 694 | Jeppesen Mads | 2006 | DGI MIDTJY | 0613AG | 25 m | 40.67 | |
42 | 573 | Grønfeldt Jeppe | 2008 | DGI SYDØST | 0867AM | 25 m | 41.03 | |
43 | 454 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 41.09 | |
44 | 514 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 0407AT | 25 m | 41.22 | |
45 | 328 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 41.30 | |
46 | 555 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | 41.38 | |
47 | 209 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | DGI ØSTJY | 0709AI | 25 m | 41.50 | |
48 | 290 | Sørensen Lucas | 2007 | DGI ØSTJY | 0767AH | 25 m | 41.67 | |
49 | 245 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 41.73 | |
50 | 16 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI S.JYL | 0791AL | 25 m | 41.75 | |
51 | 419 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 42.43 | |
52 | 235 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 43.30 | |
53 | 708 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0889AK | 25 m | 43.50 | |
54 | 700 | Peca Emil Valters | 2008 | DGI MIDTJY | 0869AN | 25 m | 43.64 | |
55 | 424 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 43.74 | |
56 | 682 | Gotfredsen Alexander Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0887AK | 25 m | 44.63 | |
57 | 39 | Bjergbæ Christian Opstrup | 2009 | DGI SYDVE | 25 m | 44.75 | ||
58 | 222 | Kring Daniel | 2008 | DGI ØSTJY | 0871AH | 25 m | 46.15 | |
59 | 182 | Hald Rasmus Skovgaard | 2008 | DGI ØSTJY | 0819AO | 25 m | 46.29 | |
60 | 8 | Cayetano Alonso Luis | 2009 | DGI S.JYL | 25 m | 46.85 | ||
61 | 327 | Andersen Alexander W. | 2008 | DGI NORDJY | 0815AI | 25 m | 47.28 | |
62 | 583 | Jeppesen Awin Asso | 2010 | DGI SYDØST | 1063AE | 25 m | 47.97 | |
63 | 492 | Lillevang Marius | 2008 | DGI FYN | 0845AO | 25 m | 48.46 | |
64 | 249 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 49.90 | |
65 | 587 | Knudsen Kristian | 2009 | DGI SYDØST | 0979AD | 25 m | 50.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 1:16.32 | |
2 | 66 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 1:16.89 | |
3 | 23 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 1:18.57 | |
4 | 432 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | DGI NORDJY | 0676AW | 25 m | 1:18.66 | |
5 | 431 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:19.79 | |
6 | 581 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 1:21.47 | |
7 | 94 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 1:23.20 | |
8 | 233 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 1:24.12 | |
9 | 302 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 1:24.16 | |
10 | 653 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 1:24.26 | |
11 | 208 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 1:27.15 | |
12 | 648 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:27.70 | |
13 | 404 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 1:27.72 | |
14 | 576 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 1:28.63 | |
15 | 619 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 1:28.69 | |
16 | 137 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 1:30.89 | |
17 | 426 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:31.43 | |
18 | 3 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI S.JYL | 0578AZ | 25 m | 1:31.48 | |
19 | 598 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 1:32.28 | |
20 | 385 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 1:32.91 | |
21 | 489 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 1:32.99 | |
22 | 687 | Ovesen Ida Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0756AU | 25 m | 1:33.41 | |
23 | 381 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 1:33.85 | |
24 | 97 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:34.33 | |
25 | 525 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 1:34.64 | |
26 | 4 | Bramann Sille | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 1:35.40 | ||
27 | 367 | Sørensen Emma Rask | 2003 | DGI NORDJY | 0388AP | 25 m | 1:35.53 | |
28 | 99 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 1:35.63 | |
29 | 650 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | DGI MIDTJY | 0538AM | 25 m | 1:36.01 | |
30 | 624 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 1:36.83 | |
31 | 405 | Rasmussen Ellen Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0666AW | 25 m | 1:37.67 | |
32 | 338 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 1:37.74 | |
33 | 196 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 1:37.95 | |
34 | 344 | Hove Kirstine | 2006 | DGI NORDJY | 0644AS | 25 m | 1:38.29 | |
35 | 258 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 0434BB | 25 m | 1:38.31 | |
36 | 585 | Juhl-Pedersen Mie | 2006 | DGI SYDØST | 0604AW | 25 m | 1:38.59 | |
37 | 407 | Borup Johanna Sandager | 2005 | DGI NORDJY | 0548BC | 25 m | 1:38.66 | |
38 | 46 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 25 m | 1:38.73 | |
39 | 386 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 1:38.78 | |
40 | 121 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 1:38.91 | |
41 | 276 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 1:38.92 | |
42 | 593 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 1:39.95 | |
43 | 518 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 1:40.35 | |
44 | 594 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 1:40.36 | |
45 | 533 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 1:41.34 | |
46 | 272 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 1:41.37 | |
47 | 577 | Hornbæk Signe Marie | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:41.55 | ||
48 | 212 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 1:41.65 | |
49 | 200 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 1:41.82 | |
50 | 365 | Markussen Christina | 2005 | DGI NORDJY | 0538AW | 25 m | 1:42.82 | |
51 | 194 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AS | 25 m | 1:43.03 | |
52 | 343 | Lyndrup Agnes Immersen | 2004 | DGI NORDJY | 0426BE | 25 m | 1:43.26 | |
53 | 500 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 1:43.29 | |
54 | 490 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 1:43.64 | |
55 | 499 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 1:44.08 | |
56 | 450 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 1:44.11 | |
57 | 463 | Henriksen Julie | 2005 | DGI FYN | 0516BA | 25 m | 1:44.58 | |
58 | 140 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 1:44.70 | |
59 | 669 | Bæk Sofie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AW | 25 m | 1:44.75 | |
60 | 519 | Simonsen Sophie | 2006 | DGI FYN | 0626AX | 25 m | 1:45.28 | |
61 | 398 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 1:45.30 | |
62 | 445 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 1:45.31 | |
63 | 244 | Nielsen Annika Elmstrøm | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BC | 25 m | 1:45.95 | |
64 | 688 | Ovesen Klara Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0776AU | 25 m | 1:45.98 | |
65 | 613 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | DGI SYDØST | 0718AY | 25 m | 1:46.25 | |
66 | 565 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 1:46.75 | ||
67 | 664 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | DGI MIDTJY | 0726AU | 25 m | 1:46.98 | |
68 | 589 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.67 | ||
69 | 350 | Primdahl Anne | 2006 | DGI NORDJY | 0612AT | 25 m | 1:48.33 | |
70 | 24 | Nielsen Melanie E. | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 1:48.47 | ||
71 | 42 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 1:49.21 | |
72 | 345 | Khelil Sara | 2003 | DGI NORDJY | 0356BF | 25 m | 1:50.51 | |
73 | 34 | Tygesen Anna | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 1:50.73 | ||
74 | 17 | Jensen Thilde | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:50.77 | ||
75 | 425 | Terp Isabella | 2008 | DGI NORDJY | 0898AV | 25 m | 1:50.90 | |
76 | 526 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788ap | 25 m | 1:51.06 | |
77 | 254 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 1:51.32 | |
78 | 534 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 0812AQ | 25 m | 1:52.70 | |
79 | 491 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 1:53.24 | |
80 | 117 | Akselsen Olivia | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:53.58 | ||
81 | 210 | Jørgensen Anna Kornum | 2008 | DGI ØSTJY | 0824AV | 25 m | 1:57.83 | |
82 | 68 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | DGI SYDVE | 0806AU | 25 m | 1:58.13 | |
83 | 288 | Søjberg Camilla | 2009 | DGI ØSTJY | 0932BA | 25 m | 1:59.03 | |
84 | 357 | Andersen Lærke | 2009 | DGI NORDJY | 0996BB | 25 m | 2:00.09 | |
85 | 670 | Mølbak Katrine | 2009 | DGI MIDTJY | 0948AJ | 25 m | 2:00.39 | |
86 | 246 | Nikolajsen Bodil Sloth | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AU | 25 m | 2:02.20 | |
87 | 7 | Carstensen Emma | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 2:03.56 | ||
88 | 418 | Elsborg Alberte | 2008 | DGI NORDJY | 0870AT | 25 m | 2:05.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 1:09.41 | |
2 | 642 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 1:10.17 | |
3 | 369 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 1:11.47 | |
4 | 80 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 1:12.09 | |
5 | 394 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 1:12.52 | |
6 | 368 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 1:15.45 | |
7 | 645 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 25 m | 1:16.08 | |
8 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 0295AU | 25 m | 1:16.52 | |
9 | 402 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 1:16.69 | |
10 | 277 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 1:18.21 | |
11 | 37 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0467AI | 25 m | 1:19.75 | |
12 | 675 | Bennetsen Oliver | 2005 | DGI MIDTJY | 0565AK | 25 m | 1:19.95 | |
13 | 14 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 1:20.13 | |
14 | 388 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 1:20.41 | |
15 | 152 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 1:20.59 | |
16 | 474 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:20.60 | |
17 | 332 | Johansen Elias Bock | 2005 | DGI NORDJY | 0545AO | 25 m | 1:20.73 | |
18 | 413 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 1:22.22 | |
19 | 15 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 1:22.28 | |
20 | 623 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 1:22.33 | |
21 | 570 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:22.60 | |
22 | 599 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 1:23.15 | |
23 | 201 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 1:23.71 | |
24 | 132 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 1:24.05 | |
25 | 330 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 1:25.16 | |
26 | 148 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 1:25.94 | |
27 | 143 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 1:26.02 | |
28 | 341 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 1:26.35 | |
29 | 371 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 1:27.06 | |
30 | 412 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 1:27.16 | |
31 | 294 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:27.35 | |
32 | 296 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:27.35 | ||
33 | 21 | Kühne Kasper | 2007 | DGI S.JYL | 0727AJ | 25 m | 1:27.36 | |
34 | 515 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 1:27.41 | |
35 | 346 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 1:27.51 | |
36 | 118 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 1:27.91 | |
37 | 572 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 1:28.88 | |
38 | 422 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 1:29.06 | |
39 | 282 | Stoltenborg Christian | 2005 | DGI ØSTJY | 0513AR | 25 m | 1:29.14 | |
40 | 260 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 1:29.62 | |
41 | 503 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 1:30.08 | |
42 | 695 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | DGI MIDTJY | 0647AK | 25 m | 1:30.19 | |
43 | 528 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 1:30.40 | |
44 | 592 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:30.45 | ||
45 | 211 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 1:30.90 | |
46 | 433 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 1:31.56 | |
47 | 348 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 1:32.45 | |
48 | 462 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 0403AT | 25 m | 1:33.00 | |
49 | 301 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391AT | 25 m | 1:33.01 | |
50 | 512 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 1:33.29 | |
51 | 655 | Knudsen Bertram | 2006 | DGI MIDTJY | 0631AL | 25 m | 1:35.46 | |
52 | 40 | Buskbjerg Oliver | 2000 | DGI SYDVE | 0089AS | 25 m | 1:35.49 | |
53 | 520 | Skjerning Oliver | 2004 | DGI FYN | 0489AR | 25 m | 1:35.65 | |
54 | 480 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 1:36.72 | |
55 | 555 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | 1:36.89 | |
56 | 73 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 1:37.18 | |
57 | 145 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473AQ | 25 m | 1:37.58 | |
58 | 452 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 1:37.61 | |
59 | 135 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 1:37.92 | |
60 | 621 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 1:39.04 | |
61 | 662 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 1:39.52 | |
62 | 608 | Pariz Shayan | 2005 | DGI SYDØST | 0563AR | 25 m | 1:39.67 | |
63 | 620 | Tilsted Mathias | 2006 | DGI SYDØST | 0637AS | 25 m | 1:40.95 | |
64 | 454 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:43.57 | |
65 | 229 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 1:43.89 | |
66 | 232 | Lillemose Malte | 2006 | DGI ØSTJY | 0667AP | 25 m | 1:44.64 | |
67 | 326 | Lumholtz Villads Elliot | 2008 | DGI NORDJY | 0817AJ | 25 m | 1:46.07 | |
68 | 559 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 0805AL | 25 m | 1:46.37 | |
69 | 578 | Ibsen Casper | 2008 | DGI SYDØST | 0869AM | 25 m | 1:49.07 | |
70 | 667 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | 1:50.71 | |
71 | 250 | Paulsen Anton Sandfeld | 2008 | DGI ØSTJY | 0815AO | 25 m | 1:53.08 | |
72 | 419 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 1:54.43 | |
73 | 421 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 1:56.20 | |
74 | 532 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 1:56.98 | |
75 | 89 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 1:58.17 | |
76 | 584 | Juhl-Pedersen Emil | 2009 | DGI SYDØST | 0983BA | 25 m | 1:59.18 | |
77 | 564 | Christoffersen Arne | 1964 | DGI SYDØST | 25 m | 2:01.15 | ||
78 | 671 | Svendsen August | 2009 | DGI MIDTJY | 0951BB | 25 m | 2:01.25 | |
79 | 87 | Olesen Sune Berg | 2009 | DGI STORST | 0951AA | 25 m | 2:01.47 | |
80 | 672 | Thomsen Liam | 2009 | DGI MIDTJY | 0949AG | 25 m | 2:01.48 | |
81 | 227 | Laursen Kristian | 2008 | DGI ØSTJY | 0807AN | 25 m | 2:01.77 | |
82 | 492 | Lillevang Marius | 2008 | DGI FYN | 0845AO | 25 m | 2:02.53 | |
83 | 144 | Dürr Thor Lind | 2009 | DGI ØSTJY | 0917BD | 25 m | 2:05.56 | |
84 | 618 | Hansen Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 2:11.31 | |
85 | 641 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 2:27.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 430 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 2:32.56 | |
2 | 654 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 2:33.66 | |
3 | 114 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 2:34.63 | |
4 | 336 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 2:38.65 | |
5 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | DGI NORDJY | 0058AT | 25 m | 2:40.00 | |
6 | 393 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | DGI NORDJY | 0436AI | 25 m | 2:40.39 | |
7 | 255 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 2:47.97 | |
8 | 677 | Lauridsen Louise | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AK | 25 m | 2:48.74 | |
9 | 530 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 2:50.75 | |
10 | 238 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 2:51.12 | |
11 | 115 | Sancho Estefi | 2003 | DGI STORST | 0328BH | 25 m | 2:51.52 | |
12 | 610 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 2:51.76 | |
13 | 198 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698AM | 25 m | 2:52.89 | |
14 | 215 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 2:57.29 | |
15 | 289 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 2:57.29 | |
16 | 381 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 3:00.04 | |
17 | 602 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:00.14 | ||
18 | 263 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AN | 25 m | 3:00.74 | |
19 | 207 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 3:01.17 | |
20 | 403 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 3:02.49 | |
21 | 219 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 3:02.69 | |
22 | 600 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 3:04.28 | |
23 | 566 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 3:04.61 | |
24 | 616 | Sørensen Katrine Due | 2006 | DGI SYDØST | 0634AW | 25 m | 3:05.11 | |
25 | 525 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 3:05.88 | |
26 | 2 | Andresen Wencke | 2005 | DGI S.JYL | 0536BC | 25 m | 3:06.25 | |
27 | 337 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 3:06.73 | |
28 | 376 | Lucassen Freja | 2007 | DGI NORDJY | 0706AV | 25 m | 3:06.88 | |
29 | 685 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | DGI MIDTJY | 0696AP | 25 m | 3:07.27 | |
30 | 513 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 3:07.32 | |
31 | 690 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | DGI MIDTJY | 0754AK | 25 m | 3:07.90 | |
32 | 126 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 3:09.04 | |
33 | 291 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 0624AU | 25 m | 3:09.70 | |
34 | 275 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 3:12.31 | |
35 | 347 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 3:13.63 | |
36 | 351 | Nørgaard Benedicte | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 3:13.76 | |
37 | 133 | Bødtker Maia | 2005 | DGI ØSTJY | 0554AY | 25 m | 3:14.23 | |
38 | 436 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 3:15.10 | |
39 | 657 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 3:17.41 | |
40 | 527 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 3:19.78 | |
41 | 352 | Andersen Eva | 2006 | DGI NORDJY | 0674AW | 25 m | 3:23.84 | |
42 | 659 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 3:24.50 | |
43 | 297 | Tilsted Ida | 2004 | DGI ØSTJY | 0488AP | 25 m | 3:24.55 | |
44 | 586 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | 3:27.43 | |
45 | 239 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 3:28.90 | |
46 | 473 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 3:32.87 | |
47 | 128 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 0896AL | 25 m | 3:40.03 | |
48 | 699 | Frandsen Caroline R. | 2009 | DGI MIDTJY | 0918AC | 25 m | 3:43.78 | |
49 | 693 | Klemmensen Asta | 2008 | DGI MIDTJY | 0872AI | 25 m | 3:44.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 17, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 2:28.49 | |
2 | 615 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 2:34.78 | |
3 | 83 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 2:38.25 | |
4 | 267 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 2:38.67 | |
5 | 50 | Sørensen Johan Kørvel | 1999 | DGI SYDVE | 9969AH | 25 m | 2:44.35 | |
6 | 679 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | DGI MIDTJY | 0583AJ | 25 m | 2:46.87 | |
7 | 266 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 2:47.54 | |
8 | 517 | Schou Noah | 2005 | DGI FYN | 0513AP | 25 m | 2:50.63 | |
9 | 138 | Christensen Mads Ø. | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AR | 25 m | 2:53.76 | |
10 | 199 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 2:57.69 | |
11 | 590 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 2:59.15 | ||
12 | 243 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 2:59.65 | |
13 | 362 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0735AM | 25 m | 3:02.62 | |
14 | 668 | Gadeberg Patrick | 2007 | DGI MIDTJY | 0719AO | 25 m | 3:03.68 | |
15 | 709 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AG | 25 m | 3:06.71 | |
16 | 230 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 3:10.69 | |
17 | 523 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 3:10.75 | |
18 | 274 | Simonsen Bertil Top | 2006 | DGI ØSTJY | 0655AK | 25 m | 3:11.07 | |
19 | 186 | Hansen Magnus F. | 2005 | DGI ØSTJY | 0545AR | 25 m | 3:14.28 | |
20 | 454 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 3:14.54 | |
21 | 245 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 3:16.32 | |
22 | 469 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 9095AH | 25 m | 3:16.51 | |
23 | 290 | Sørensen Lucas | 2007 | DGI ØSTJY | 0767AH | 25 m | 3:18.39 | |
24 | 359 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 3:18.39 | |
25 | 281 | Stidsen Emil | 2003 | DGI ØSTJY | 0315AS | 25 m | 3:18.53 | |
26 | 216 | Kirkegaard Silas | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AO | 25 m | 3:18.62 | |
27 | 326 | Lumholtz Villads Elliot | 2008 | DGI NORDJY | 0817AJ | 25 m | 3:31.04 | |
28 | 182 | Hald Rasmus Skovgaard | 2008 | DGI ØSTJY | 0819AO | 25 m | 3:47.32 | |
29 | 249 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 3:52.47 | |
30 | 641 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 4:11.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 18, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 28.04 | |
2 | 389 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 28.81 | |
3 | 95 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 28.88 | |
4 | 497 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 28.90 | |
5 | 65 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 29.16 | |
6 | 446 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 29.43 | |
7 | 447 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | DGI FYN | 0196AT | 25 m | 29.43 | |
8 | 649 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 29.54 | |
9 | 448 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 29.66 | |
10 | 220 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 29.84 | |
11 | 379 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 29.84 | |
12 | 387 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 50 m | 29.92 | |
13 | 342 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 29.93 | |
14 | 333 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 30.15 | |
15 | 62 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 30.17 | |
16 | 498 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 30.24 | |
17 | 384 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 50 m | 30.37 | |
18 | 146 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BB | 25 m | 30.40 | |
19 | 455 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 0594BA | 25 m | 30.43 | |
20 | 302 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 30.44 | |
21 | 597 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 30.83 | |
22 | 20 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 30.89 | |
23 | 119 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 31.00 | |
24 | 151 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 31.00 | |
25 | 475 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 31.12 | |
26 | 134 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 31.14 | |
27 | 505 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 31.20 | |
28 | 242 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 31.34 | |
29 | 66 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 31.37 | |
30 | 339 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 31.57 | |
31 | 495 | Madsen Inge | 2002 | DGI FYN | 0202BE | 25 m | 31.73 | |
32 | 427 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 31.80 | |
33 | 225 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 31.88 | |
34 | 426 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 31.93 | |
35 | 432 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | DGI NORDJY | 0676AW | 25 m | 31.96 | |
36 | 272 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 32.02 | |
37 | 99 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 32.04 | |
38 | 298 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 32.27 | |
39 | 101 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 32.42 | |
40 | 240 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 32.46 | |
41 | 467 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | DGI FYN | 0608ak | 25 m | 32.49 | |
42 | 59 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 32.56 | |
43 | 215 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 32.61 | |
44 | 367 | Sørensen Emma Rask | 2003 | DGI NORDJY | 0388AP | 25 m | 32.75 | |
45 | 3 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI S.JYL | 0578AZ | 25 m | 32.81 | |
46 | 334 | Christiansen Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 33.01 | |
47 | 478 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 33.09 | |
48 | 18 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 33.22 | |
49 | 335 | Rise Alberte | 2007 | DGI NORDJY | 0752AP | 25 m | 33.27 | |
50 | 100 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | 33.38 | |
51 | 203 | Jensen Silje Oestergaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AN | 25 m | 33.45 | |
52 | 206 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 33.45 | |
53 | 141 | Danielsen Rikke | 1976 | DGI ØSTJY | 7646AA | 25 m | 33.50 | |
54 | 464 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726aq | 25 m | 33.54 | |
55 | 661 | Moeskjær Amalie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AV | 25 m | 33.54 | |
56 | 663 | Bolesen Frida | 2004 | DGI MIDTJY | 0402BE | 25 m | 33.59 | |
57 | 234 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 33.75 | |
58 | 38 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 33.87 | |
59 | 364 | Holmberg Amanda | 2007 | DGI NORDJY | 0774AU | 25 m | 33.96 | |
60 | 45 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 34.07 | |
61 | 521 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 34.19 | |
62 | 70 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | DGI SYDVE | 0742AR | 25 m | 34.29 | |
63 | 4 | Bramann Sille | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 34.37 | ||
64 | 500 | Mortensen Sofia | 2007 | DGI FYN | 0786AK | 25 m | 34.41 | |
65 | 516 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 34.48 | |
66 | 458 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 34.81 | |
67 | 689 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | DGI MIDTJY | 0734AK | 25 m | 34.84 | |
68 | 136 | Carlqvist Louise | 2008 | DGI ØSTJY | 0818AO | 25 m | 35.04 | |
69 | 93 | Clausen Anna Baad | 2007 | DGI STORST | 0742AU | 25 m | 35.17 | |
70 | 269 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 35.18 | |
71 | 619 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 35.26 | |
72 | 471 | Jensen Ella Krogager | 2008 | DGI FYN | 0874ak | 25 m | 35.39 | |
73 | 691 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0652AS | 25 m | 35.48 | |
74 | 10 | Diab Isabell Chelina Fros | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 35.71 | ||
75 | 30 | Rothe Katrine Hesselager | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 35.71 | ||
76 | 593 | Larsen Silja | 2006 | DGI SYDØST | 0624AQ | 25 m | 35.92 | |
77 | 484 | Kofoed Laura Sofie | 2004 | DGI FYN | 0406BC | 25 m | 36.03 | |
78 | 107 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 36.16 | |
79 | 585 | Juhl-Pedersen Mie | 2006 | DGI SYDØST | 0604AW | 25 m | 36.23 | |
80 | 345 | Khelil Sara | 2003 | DGI NORDJY | 0356BF | 25 m | 36.46 | |
81 | 563 | Christiansen Karoline | 2007 | DGI SYDØST | 0716AY | 25 m | 36.65 | |
82 | 350 | Primdahl Anne | 2006 | DGI NORDJY | 0612AT | 25 m | 36.72 | |
83 | 254 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 36.80 | |
84 | 241 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 36.98 | |
85 | 659 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 37.02 | |
86 | 577 | Hornbæk Signe Marie | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 37.04 | ||
87 | 665 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 37.11 | |
88 | 49 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 37.12 | |
89 | 25 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 37.15 | ||
90 | 273 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 37.28 | |
91 | 127 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | DGI ØSTJY | 0832AO | 25 m | 37.36 | |
92 | 17 | Jensen Thilde | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 37.37 | ||
93 | 529 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 37.40 | |
94 | 701 | Jensen Freya | 2009 | DGI MIDTJY | 0914AJ | 25 m | 37.55 | |
95 | 117 | Akselsen Olivia | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 37.60 | ||
96 | 270 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 37.79 | |
97 | 417 | Mortensen Nicoline Ravn | 2008 | DGI NORDJY | 0854AS | 25 m | 37.79 | |
98 | 41 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 38.05 | |
99 | 275 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 38.10 | |
100 | 251 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 0876AH | 25 m | 38.12 | |
101 | 202 | Jensen Johanne Schmidt | 2007 | DGI ØSTJY | 0754AZ | 25 m | 38.35 | |
102 | 596 | Laursen Sofie | 2007 | DGI SYDØST | 0734AC | 25 m | 38.39 | |
103 | 561 | Buerstedde Sofie Simonsen | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 38.44 | ||
104 | 104 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | DGI STORST | 0654AW | 25 m | 38.68 | |
105 | 534 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 0812AQ | 25 m | 38.82 | |
106 | 569 | Friberg Ida | 2008 | DGI SYDØST | 0822AA | 25 m | 39.00 | |
107 | 44 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 39.02 | |
108 | 558 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 39.05 | |
109 | 451 | Christensen Sofie Bolvig | 2006 | DGI FYN | 0604AQ | 25 m | 39.20 | |
110 | 113 | Hansen Celina L. | 2006 | DGI STORST | 0686AZ | 25 m | 39.37 | |
111 | 218 | Kloster Sofie Nielsen | 2008 | DGI ØSTJY | 0870AU | 25 m | 39.53 | |
112 | 669 | Bæk Sofie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AW | 25 m | 39.56 | |
113 | 105 | Johansson Isabella | 2007 | DGI STORST | 0718BA | 25 m | 39.77 | |
114 | 698 | Siggard Regitze Timm | 2007 | DGI MIDTJY | 0792AW | 25 m | 39.91 | |
115 | 567 | Ditlevsen Majbrit | 1958 | DGI SYDØST | 25 m | 39.97 | ||
116 | 692 | Jeppesen Louise | 2008 | DGI MIDTJY | 0886AG | 25 m | 40.24 | |
117 | 33 | Sørensen Julie Holmgaard | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 40.26 | ||
118 | 588 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 0554AS | 25 m | 40.30 | |
119 | 9 | Christiansen Emma | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 40.45 | ||
120 | 108 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 40.49 | |
121 | 32 | Sørensen Anna Weltz | 2008 | DGI S.JYL | 0836AP | 25 m | 40.79 | |
122 | 36 | Widt Dagmar | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 40.87 | ||
123 | 719 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 40.92 | ||
124 | 509 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 0828AP | 25 m | 40.99 | |
125 | 110 | Schou Madeleine | 2008 | DGI STORST | 0848AS | 25 m | 41.06 | |
126 | 406 | Rasmussen Agnes Brix | 2008 | DGI NORDJY | 0868AT | 25 m | 41.13 | |
127 | 553 | Bach Isabella | 2008 | DGI SYDØST | 0882AS | 25 m | 41.18 | |
128 | 19 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 41.25 | |
129 | 416 | Stenger Lisa | 2008 | DGI NORDJY | 0872AT | 25 m | 41.92 | |
130 | 7 | Carstensen Emma | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 42.36 | ||
131 | 111 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | 42.55 | |
132 | 439 | Andersen Cecilie Anna | 2008 | DGI FYN | 0866AU | 25 m | 42.66 | |
133 | 456 | Dyberg-Larsen Rena Rose | 2009 | DGI FYN | 0920BF | 25 m | 42.68 | |
134 | 508 | Rasmussen Caroline | 2008 | DGI FYN | 0864AU | 25 m | 42.70 | |
135 | 494 | Lorentzen Anna | 2008 | DGI FYN | 0868AU | 25 m | 42.75 | |
136 | 425 | Terp Isabella | 2008 | DGI NORDJY | 0898AV | 25 m | 42.83 | |
137 | 443 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 42.91 | |
138 | 707 | Geiger Johanne S. | 2008 | DGI MIDTJY | 0822AH | 25 m | 43.18 | |
139 | 557 | Broch Anastasia | 2008 | DGI SYDØST | 0854AM | 25 m | 43.37 | |
140 | 112 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | DGI STORST | 1092AI | 25 m | 43.50 | |
141 | 109 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 44.12 | |
142 | 354 | Jakobsen Josephine | 2010 | DGI NORDJY | 1006AL | 25 m | 44.74 | |
143 | 24 | Nielsen Melanie E. | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 45.98 | ||
144 | 459 | Eriksen Philippa | 2010 | DGI FYN | 1072AK | 25 m | 47.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 19, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 25.09 | |
2 | 582 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 25.18 | |
3 | 77 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 25.35 | |
4 | 78 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 25.56 | |
5 | 383 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 25.66 | |
6 | 79 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 25.75 | |
7 | 248 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 25.75 | |
8 | 531 | Tietgen Jakob | 2002 | DGI FYN | 0245AD | 25 m | 25.75 | |
9 | 395 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 25.87 | |
10 | 64 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 25.98 | |
11 | 391 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 26.00 | |
12 | 622 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 26.17 | |
13 | 647 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 26.17 | |
14 | 483 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 26.35 | |
15 | 277 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 26.37 | |
16 | 474 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 26.51 | |
17 | 262 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 26.58 | |
18 | 373 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 50 m | 26.81 | |
19 | 643 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 26.88 | |
20 | 80 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 27.03 | |
21 | 476 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 27.04 | |
22 | 31 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 27.08 | |
23 | 37 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | DGI S.JYL | 0467AI | 25 m | 27.26 | |
24 | 67 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 27.27 | |
25 | 132 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 27.35 | |
26 | 681 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | DGI MIDTJY | 0473AR | 25 m | 27.42 | |
27 | 214 | Kirkeby August Stamp | 1999 | DGI ØSTJY | 9929AM | 25 m | 27.47 | |
28 | 392 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 27.47 | |
29 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 0295AU | 25 m | 27.50 | |
30 | 524 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 27.50 | |
31 | 477 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 27.51 | |
32 | 191 | Holm Kristoffer B. | 1999 | DGI ØSTJY | 9989AP | 25 m | 27.54 | |
33 | 388 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 27.62 | |
34 | 504 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 27.69 | |
35 | 1 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 27.84 | |
36 | 187 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301AN | 25 m | 27.86 | |
37 | 124 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 27.99 | |
38 | 368 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 28.00 | |
39 | 47 | Pedersen Tobias Bjørnskov | 2000 | DGI SYDVE | 0057AT | 25 m | 28.23 | |
40 | 611 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 28.26 | |
41 | 615 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 28.26 | |
42 | 437 | Johansen Esben Kilde | 2004 | DGI NORDJY | 0415AS | 25 m | 28.40 | |
43 | 415 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 28.42 | |
44 | 332 | Johansen Elias Bock | 2005 | DGI NORDJY | 0545AO | 25 m | 28.48 | |
45 | 678 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | DGI MIDTJY | 0459AO | 25 m | 28.50 | |
46 | 366 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 28.55 | |
47 | 482 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 28.57 | |
48 | 579 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 28.68 | |
49 | 150 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 28.76 | |
50 | 380 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 28.80 | |
51 | 71 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 28.84 | |
52 | 510 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 28.84 | |
53 | 69 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 28.86 | |
54 | 675 | Bennetsen Oliver | 2005 | DGI MIDTJY | 0565AK | 25 m | 28.86 | |
55 | 370 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 28.89 | |
56 | 680 | Wemmelund Sigurd | 2005 | DGI MIDTJY | 0589AI | 50 m | 28.98 | |
57 | 644 | Nelander Oliver L | 2002 | DGI MIDTJY | 0295AF | 50 m | 29.02 | |
58 | 84 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 29.04 | |
59 | 507 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 29.06 | |
60 | 61 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 29.11 | |
61 | 149 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 29.21 | |
62 | 591 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 29.21 | ||
63 | 341 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 29.32 | |
64 | 501 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 29.39 | |
65 | 645 | Irmschler Rasmus | 2002 | DGI MIDTJY | 0273AP | 50 m | 29.66 | |
66 | 623 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 29.72 | |
67 | 145 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473AQ | 25 m | 29.73 | |
68 | 190 | Henningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 29.73 | |
69 | 143 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 29.75 | |
70 | 556 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 0619AR | 25 m | 29.79 | |
71 | 697 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | DGI MIDTJY | 0577AG | 25 m | 29.88 | |
72 | 604 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 29.92 | |
73 | 330 | Nielsen Jimmy | 2003 | DGI NORDJY | 0325AE | 25 m | 29.96 | |
74 | 652 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 30.13 | |
75 | 213 | Kellenberger Søren | 1978 | DGI ØSTJY | 7803AB | 25 m | 30.27 | |
76 | 434 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | DGI NORDJY | 0221AU | 25 m | 30.36 | |
77 | 148 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 30.49 | |
78 | 224 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 30.49 | |
79 | 75 | Holt Tobias | 2006 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 30.52 | |
80 | 554 | Barneveld Bjørn van | 2006 | DGI SYDØST | 0649AS | 25 m | 30.61 | |
81 | 617 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | DGI SYDØST | 0155AO | 25 m | 30.61 | |
82 | 523 | Sønderby Lucas Storm | 2006 | DGI FYN | 0683AP | 25 m | 30.82 | |
83 | 605 | Normand Oliver | 2005 | DGI SYDØST | 0523AN | 25 m | 30.88 | |
84 | 271 | Schmidt Victor Nejst | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.14 | ||
85 | 433 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 31.29 | |
86 | 442 | Berg Marcus | 2007 | DGI FYN | 0723ao | 25 m | 31.29 | |
87 | 674 | Schou Laurits Romvig | 2004 | DGI MIDTJY | 0479AP | 25 m | 31.37 | |
88 | 502 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 8285AA | 25 m | 31.54 | |
89 | 487 | Langebæk Frederik | 2005 | DGI FYN | 0553AR | 25 m | 31.61 | |
90 | 462 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 0403AT | 25 m | 31.72 | |
91 | 125 | Bilde Magnus | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 31.77 | ||
92 | 139 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 31.95 | |
93 | 131 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 32.26 | |
94 | 331 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 32.69 | |
95 | 135 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 32.74 | |
96 | 574 | Guldhammer Pablo | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 32.75 | ||
97 | 377 | Markussen Noah | 2006 | DGI NORDJY | 0657AO | 25 m | 32.83 | |
98 | 409 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 33.07 | |
99 | 40 | Buskbjerg Oliver | 2000 | DGI SYDVE | 0089AS | 25 m | 33.16 | |
100 | 568 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 33.22 | |
101 | 573 | Grønfeldt Jeppe | 2008 | DGI SYDØST | 0867AM | 25 m | 33.25 | |
102 | 286 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 0791AI | 25 m | 33.29 | |
103 | 658 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 33.46 | |
104 | 85 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | 33.49 | |
105 | 575 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 33.52 | |
106 | 599 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 33.61 | |
107 | 378 | Christensen Mikkel P. | 2006 | DGI NORDJY | 0691AP | 25 m | 33.97 | |
108 | 440 | Andersen Christoffer | 2006 | DGI FYN | 0657AN | 25 m | 34.04 | |
109 | 5 | Bruun Nikolaj | 1994 | DGI S.JYL | 25 m | 34.16 | ||
110 | 535 | Wilstrup Andrew | 2006 | DGI FYN | 0631aq | 25 m | 34.23 | |
111 | 620 | Tilsted Mathias | 2006 | DGI SYDØST | 0637AS | 25 m | 34.51 | |
112 | 706 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | DGI MIDTJY | 0891AK | 25 m | 34.75 | |
113 | 328 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 34.88 | |
114 | 349 | Monberg Malthe | 2006 | DGI NORDJY | 0611AR | 25 m | 35.01 | |
115 | 82 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 35.21 | |
116 | 424 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 35.26 | |
117 | 39 | Bjergbæ Christian Opstrup | 2009 | DGI SYDVE | 25 m | 35.46 | ||
118 | 16 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI S.JYL | 0791AL | 25 m | 35.63 | |
119 | 400 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 35.69 | |
120 | 660 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 35.69 | |
121 | 235 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 35.91 | |
122 | 13 | Gregersen Stefan Brochner | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 36.24 | ||
123 | 35 | Werge Tobias | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 36.24 | ||
124 | 453 | Clausen Casper | 2007 | DGI FYN | 0751AM | 25 m | 36.24 | |
125 | 147 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 36.76 | ||
126 | 278 | Sommer Oliver Munck | 2008 | DGI ØSTJY | 0863AI | 25 m | 36.78 | |
127 | 438 | Anderse Fredrik Dalsgaard | 2009 | DGI FYN | 0977AE | 25 m | 36.89 | |
128 | 486 | Lamberg Lau | 2007 | DGI FYN | 0765AK | 25 m | 36.89 | |
129 | 247 | Noah Llobél | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 37.11 | ||
130 | 612 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | 38.02 | |
131 | 116 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | 38.04 | |
132 | 399 | Manstrup Magnus | 2008 | DGI NORDJY | 0845AM | 25 m | 38.40 | |
133 | 559 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 0805AL | 25 m | 38.66 | |
134 | 327 | Andersen Alexander W. | 2008 | DGI NORDJY | 0815AI | 25 m | 39.05 | |
135 | 8 | Cayetano Alonso Luis | 2009 | DGI S.JYL | 25 m | 39.77 | ||
136 | 88 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | 39.93 | |
137 | 283 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 39.93 | |
138 | 506 | Pedersen Max Fenger | 2009 | DGI FYN | 0953BD | 25 m | 40.00 | |
139 | 227 | Laursen Kristian | 2008 | DGI ØSTJY | 0807AN | 25 m | 40.29 | |
140 | 601 | Magnusson Gisli | 2008 | DGI SYDØST | 0831AA | 25 m | 40.42 | |
141 | 584 | Juhl-Pedersen Emil | 2009 | DGI SYDØST | 0983BA | 25 m | 40.55 | |
142 | 564 | Christoffersen Arne | 1964 | DGI SYDØST | 25 m | 40.81 | ||
143 | 249 | Olesen Eskild Læssøe | 2009 | DGI ØSTJY | 0917AE | 25 m | 41.16 | |
144 | 87 | Olesen Sune Berg | 2009 | DGI STORST | 0951AA | 25 m | 41.19 | |
145 | 470 | Ilcus Mantas D. | 2008 | DGI FYN | 0811AP | 25 m | 41.29 | |
146 | 583 | Jeppesen Awin Asso | 2010 | DGI SYDØST | 1063AE | 25 m | 41.34 | |
147 | 488 | Larsen Casper | 2009 | DGI FYN | 0953BA | 25 m | 41.82 | |
148 | 472 | Jensen Hans Jakob | 2010 | DGI FYN | 1081AG | 25 m | 42.02 | |
149 | 603 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | DGI SYDØST | 0809AF | 25 m | 42.13 | |
150 | 587 | Knudsen Kristian | 2009 | DGI SYDØST | 0979AD | 25 m | 42.14 | |
151 | 492 | Lillevang Marius | 2008 | DGI FYN | 0845AO | 25 m | 44.26 | |
152 | 496 | Madsen Nicolaj Bay | 2009 | DGI FYN | 0911BF | 25 m | 44.47 | |
153 | 89 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 44.53 | |
154 | 704 | Froberg Tobias | 2009 | DGI MIDTJY | 0925AG | 25 m | 44.75 | |
155 | 702 | Damgaard Hjalte | 2008 | DGI MIDTJY | 0883AK | 25 m | 45.39 | |
156 | 618 | Hansen Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 51.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 20, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 1:08.16 | |
2 | 651 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 1:10.41 | |
3 | 65 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 1:10.76 | |
4 | 333 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 1:14.10 | |
5 | 580 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 1:16.28 | |
6 | 233 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 1:18.74 | |
7 | 255 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 1:19.24 | |
8 | 690 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | DGI MIDTJY | 0754AK | 25 m | 1:20.13 | |
9 | 146 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BB | 25 m | 1:20.39 | |
10 | 648 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:21.08 | |
11 | 404 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 1:23.09 | |
12 | 426 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 1:23.35 | |
13 | 18 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 1:24.24 | |
14 | 257 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 1:24.41 | |
15 | 130 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 1:25.05 | |
16 | 475 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 1:26.89 | |
17 | 589 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:27.89 | ||
18 | 397 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0656AW | 25 m | 1:27.92 | |
19 | 256 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 1:27.97 | |
20 | 254 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | DGI ØSTJY | 0678AR | 25 m | 1:33.04 | |
21 | 536 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 1:33.47 | |
22 | 686 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | DGI MIDTJY | 0618AP | 25 m | 1:35.30 | |
23 | 234 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 1:35.48 | |
24 | 120 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 1:36.56 | |
25 | 45 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 1:38.06 | |
26 | 109 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 1:46.62 | |
27 | 562 | Børager Emma Jensen | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 1:49.47 | ||
28 | 553 | Bach Isabella | 2008 | DGI SYDØST | 0882AS | 25 m | 1:49.95 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 21, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 1:02.24 | |
2 | 395 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | DGI NORDJY | 0323AQ | 25 m | 1:03.54 | |
3 | 383 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 1:03.78 | |
4 | 680 | Wemmelund Sigurd | 2005 | DGI MIDTJY | 0589AI | 25 m | 1:04.06 | |
5 | 551 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 1:05.47 | |
6 | 197 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 1:06.19 | |
7 | 391 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 1:06.26 | |
8 | 477 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 1:08.81 | |
9 | 705 | Mortensen Alexander | 2004 | DGI MIDTJY | 0487AB | 25 m | 1:09.93 | |
10 | 531 | Tietgen Jakob | 2002 | DGI FYN | 0245AD | 25 m | 1:11.32 | |
11 | 396 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 1:11.35 | |
12 | 392 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 1:11.93 | |
13 | 411 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 1:12.34 | |
14 | 189 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 1:13.45 | |
15 | 329 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 1:13.63 | |
16 | 231 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 1:13.80 | |
17 | 150 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 1:14.43 | |
18 | 124 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 1:15.67 | |
19 | 14 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 1:15.90 | |
20 | 142 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 1:16.61 | |
21 | 695 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | DGI MIDTJY | 0647AK | 25 m | 1:17.31 | |
22 | 372 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 1:18.76 | |
23 | 123 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:19.15 | |
24 | 476 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 1:19.22 | |
25 | 522 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 1:22.57 | |
26 | 511 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 1:23.46 | |
27 | 226 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 1:23.54 | |
28 | 131 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 1:25.84 | |
29 | 138 | Christensen Mads Ø. | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AR | 25 m | 1:26.02 | |
30 | 568 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 1:27.55 | |
31 | 253 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 1:27.88 | |
32 | 221 | Kramer Kasper | 2006 | DGI ØSTJY | 0647AP | 25 m | 1:28.91 | |
33 | 410 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 1:29.20 | |
34 | 193 | Holst-Jørgensen Axel | 2005 | DGI ØSTJY | 0575AP | 25 m | 1:31.10 | |
35 | 360 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 1:32.13 | |
36 | 479 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:36.16 | |
37 | 247 | Noah Llobél | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:43.14 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 22, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 316 | Nordjylland Flying Pigs | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 92 | Haslev Piger 1 Gr. 6 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 1:57.00 | ||
3 | 160 | Piger A Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:57.90 | ||
4 | 305 | Nordj. Chicks With Kicks | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 325 | Northern Nuggets | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 711 | Midtjylland 1 06-07 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:01.23 | ||
7 | 166 | Piger A Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:02.10 | ||
8 | 632 | Piger Sydøst Gr. 5 | 1997 | DGI SYDØST | 25 m | 2:04.65 | ||
9 | 635 | Piger 1 Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:05.83 | ||
10 | 161 | Piger B Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:06.00 | ||
11 | 710 | Midtjylland 1 04-05 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:06.98 | ||
12 | 172 | Piger A Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:07.90 | ||
13 | 543 | Fynske Damer Gr. 7 | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:08.30 | ||
14 | 167 | Piger B Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:08.70 | ||
15 | 542 | Fynske Damer Gr. 6 | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:08.92 | ||
16 | 98 | Haslev Piger 2 Gr. 6 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:09.00 | ||
17 | 313 | Nordjyll. Purple Cobras | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 637 | Piger 2 Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 307 | Nordj. Silly Sea Monkies | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:13.00 | ||
20 | 714 | Midtjylland 2 06-07 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:14.45 | ||
21 | 541 | Fynske Damer Gr. 5 | 1996 | DGI FYN | 25 m | 2:14.68 | ||
22 | 633 | Piger Sydøst Gr. 8 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 2:16.30 | ||
23 | 58 | Dgi Sydvest Piger Gr6 | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:16.60 | ||
24 | 28 | Sønderjylland Gr6 Piger1 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:18.18 | ||
25 | 173 | Piger B Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:19.80 | ||
26 | 634 | Piger 1 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:19.87 | ||
27 | 544 | Fynske Damer Gr. 8 | 2008 | DGI FYN | 25 m | 2:20.34 | ||
28 | 303 | Meme Team Nordjylland | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:23.00 | ||
29 | 178 | Piger A Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:23.10 | ||
30 | 636 | Piger 2 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:28.09 | ||
31 | 102 | Haslev Piger Gr. 7 | 2006 | DGI STORST | 25 m | 2:29.00 | ||
32 | 712 | Midtjylland 1 08-09 | 2008 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:33.45 | ||
33 | 106 | Haslev Piger Gr. 8 | 2008 | DGI STORST | 25 m | 2:34.00 | ||
34 | 312 | Nordjyll. Phoenix Mafia | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 2:40.00 | ||
35 | 26 | Sønderjylland Gr7 Piger | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 2:42.58 | ||
36 | 179 | Piger B Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:43.30 | ||
37 | 29 | Sønderjylland Gr 6 Piger2 | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:51.27 | ||
38 | 715 | Midtjylland 2 08-09 | 2009 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:51.56 | ||
39 | 27 | Sønderjylland Gr8 Piger | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 2:55.78 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Nordjylland Torpedoes | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 1:43.00 | ||
2 | 156 | Drenge A Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:43.10 | ||
3 | 76 | Haslev Drenge Gr. 5 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 1:46.00 | ||
4 | 627 | Drenge Sydøst Gr. 5 | 1997 | DGI SYDØST | 25 m | 1:47.87 | ||
5 | 713 | Midtjylland 1 96-03 | 1996 | DGI MIDTJY | 25 m | 1:47.89 | ||
6 | 545 | Fynske Herrer Gr. 5 | 1996 | DGI FYN | 25 m | 1:49.39 | ||
7 | 308 | Nordj. Victory Fighter | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 1:51.00 | ||
8 | 630 | Drenge 1 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:51.00 | ||
9 | 710 | Midtjylland 1 04-05 | 2004 | DGI MIDTJY | 25 m | 1:52.12 | ||
10 | 162 | Drenge A Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:52.20 | ||
11 | 157 | Drenge B Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:52.30 | ||
12 | 51 | Dgi Sydvest Drenge Gr 5 | 1996 | DGI SYDVE | 25 m | 1:53.27 | ||
13 | 322 | Nordjylland Wild Waves | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 1:57.00 | ||
14 | 163 | Drenge B Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:59.60 | ||
15 | 549 | Oldboys Fra Fyn | 1995 | DGI FYN | 25 m | 1:59.99 | ||
16 | 154 | Drenge Grp 1-4 | 1980 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:00.00 | ||
17 | 310 | Nordjyll. Dude Club | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:01.00 | ||
18 | 168 | Drenge A Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:02.20 | ||
19 | 628 | Drenge Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:02.71 | ||
20 | 81 | Haslev Drenge Gr. 6 | 2004 | DGI STORST | 25 m | 2:06.00 | ||
21 | 323 | Nordjyllands Mighty Men | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:07.00 | ||
22 | 169 | Drenge B Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:10.40 | ||
23 | 711 | Midtjylland 1 06-07 | 2006 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:10.56 | ||
24 | 546 | Fynske Herrer Gr. 6 | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:10.89 | ||
25 | 547 | Fynske Herrer Gr. 7 | 2006 | DGI FYN | 25 m | 2:11.08 | ||
26 | 306 | Nordj. Dangerous Ducks | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:17.00 | ||
27 | 712 | Midtjylland 1 08-09 | 2008 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:18.34 | ||
28 | 11 | Sønderjylland Gr7 Drenge | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 2:19.10 | ||
29 | 631 | Drenge 2 Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:23.00 | ||
30 | 174 | Drenge A Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:24.50 | ||
31 | 629 | Drenge Sydøst Gr. 8 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 2:24.68 | ||
32 | 314 | Nordjylland Destroyers | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 2:35.00 | ||
33 | 548 | Fynske Herrer Gr. 8 | 2008 | DGI FYN | 25 m | 2:39.51 | ||
34 | 715 | Midtjylland 2 08-09 | 2009 | DGI MIDTJY | 25 m | 2:39.57 | ||
35 | 91 | Haslev Drenger Gr. 8 | 2008 | DGI STORST | 25 m | 2:40.00 | ||
36 | 175 | Drenge B Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:41.60 | ||
37 | 321 | Nordjylland Water Devils | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 2:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Nordjyll. Happy Kickers | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 1:47.00 | ||
2 | 52 | Dgi Sydvest Mix 1 Gr 5 | 1996 | DGI SYDVE | 25 m | 1:50.38 | ||
3 | 537 | Fynsk Mix Gr. 5 | 1996 | DGI FYN | 25 m | 1:53.55 | ||
4 | 158 | Mix A Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:55.90 | ||
5 | 304 | Nordj. Boom Shaka Lakas | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 539 | Fynsk Mix Gr. 7 | 2006 | DGI FYN | 25 m | 1:59.85 | ||
7 | 309 | Nordjyll. Deep Dolphins | 2002 | DGI NORDJY | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 159 | Mix B Grp 5 | 2003 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:01.00 | ||
9 | 164 | Mix A Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:02.40 | ||
10 | 22 | Sønderjylland Gr6 Mix | 2004 | DGI S.JYL | 25 m | 2:02.57 | ||
11 | 57 | Dgi Sydvest Mix Gr6 | 2004 | DGI SYDVE | 25 m | 2:02.74 | ||
12 | 538 | Fynsk Mix Gr. 6 | 2004 | DGI FYN | 25 m | 2:05.87 | ||
13 | 317 | Nordjylland Hotties | 2004 | DGI NORDJY | 25 m | 2:06.00 | ||
14 | 165 | Mix B Grp 6 | 2005 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:07.30 | ||
15 | 639 | Sydøst Mix Sydøst Gr. 7 | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.76 | ||
16 | 638 | Sydøst Mix Sydøst Gr. 6 | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.78 | ||
17 | 318 | Nordjylland Marshmellows | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 320 | Nordjylland Tsunamies | 1995 | DGI NORDJY | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 170 | Mix A Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:10.50 | ||
20 | 53 | Dgi Sydvest Mix 2 Gr 5 | 1996 | DGI SYDVE | 25 m | 2:18.16 | ||
21 | 55 | Dgi Sydvest Mix Gr 7 | 2006 | DGI SYDVE | 25 m | 2:18.42 | ||
22 | 155 | Mix Grp 1-4 | 1980 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.00 | ||
23 | 315 | Nordjylland Explosive | 2006 | DGI NORDJY | 25 m | 2:20.00 | ||
24 | 171 | Mix B Grp 7 | 2007 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:20.30 | ||
25 | 56 | Dgi Sydvest Mix Gr 8 | 2008 | DGI SYDVE | 25 m | 2:21.52 | ||
26 | 540 | Fynsk Mix Gr. 8 | 2008 | DGI FYN | 25 m | 2:27.86 | ||
27 | 176 | Mix A Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:32.00 | ||
28 | 324 | Nordjyllands Rockstarz | 2008 | DGI NORDJY | 25 m | 2:37.00 | ||
29 | 640 | Sydøst Mix Sydøst Gr. 8 | 2008 | DGI SYDØST | 25 m | 2:45.00 | ||
30 | 177 | Mix B Grp 8 | 2009 | DGI ØSTJY | 25 m | 2:56.10 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 2:40.00 | |
2 | 95 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 2:41.16 | |
3 | 23 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 2:43.00 | |
4 | 651 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | DGI MIDTJY | 0692AD | 25 m | 2:43.35 | |
5 | 654 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 2:43.54 | |
6 | 581 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 2:44.18 | |
7 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | DGI NORDJY | 0058AT | 25 m | 2:46.29 | |
8 | 653 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 2:47.65 | |
9 | 94 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 2:47.66 | |
10 | 233 | Lund Dicte | 2004 | DGI ØSTJY | 0444AN | 25 m | 2:48.76 | |
11 | 397 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0656AW | 25 m | 2:52.63 | |
12 | 426 | Andersen Maja Bech Færløv | 2005 | DGI NORDJY | 0534AR | 25 m | 2:53.34 | |
13 | 151 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 2:53.53 | |
14 | 336 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 2:53.67 | |
15 | 339 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 2:54.34 | |
16 | 130 | Bukballe Maja Brandi | 2002 | DGI ØSTJY | 0232AW | 25 m | 2:55.96 | |
17 | 264 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 2:57.07 | |
18 | 137 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 2:57.34 | |
19 | 530 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 2:57.72 | |
20 | 576 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 2:58.43 | |
21 | 449 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 3:00.68 | |
22 | 351 | Nørgaard Benedicte | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 3:03.25 | |
23 | 381 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | DGI NORDJY | 0292AS | 25 m | 3:03.32 | |
24 | 444 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 3:03.76 | |
25 | 560 | Buch Kirstine | 2005 | DGI SYDØST | 0578AS | 25 m | 3:04.00 | |
26 | 602 | Meier Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 3:04.09 | ||
27 | 256 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | DGI ØSTJY | 0674AG | 25 m | 3:04.16 | |
28 | 257 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | DGI ØSTJY | 0302AX | 25 m | 3:04.38 | |
29 | 598 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 3:04.53 | |
30 | 207 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 3:06.21 | |
31 | 566 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 3:07.02 | |
32 | 624 | Vestbo Sara Kaas | 2005 | DGI SYDØST | 0598AY | 25 m | 3:07.45 | |
33 | 298 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 3:08.81 | |
34 | 489 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 3:10.24 | |
35 | 238 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 3:11.78 | |
36 | 552 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 3:13.11 | |
37 | 403 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 3:14.44 | |
38 | 656 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 3:15.32 | |
39 | 594 | Laursen Lærke Kirkedal | 2005 | DGI SYDØST | 0592BA | 25 m | 3:15.36 | |
40 | 657 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 3:15.50 | |
41 | 536 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 3:17.62 | |
42 | 513 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 3:18.25 | |
43 | 398 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 3:22.79 | |
44 | 273 | Siegumfeldt Ida | 2007 | DGI ØSTJY | 0796AP | 25 m | 3:24.10 | |
45 | 291 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 0624AU | 25 m | 3:24.99 | |
46 | 684 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | DGI MIDTJY | 0608AP | 25 m | 3:27.20 | |
47 | 606 | Olesen Julie Langberg | 2005 | DGI SYDØST | 0592AW | 25 m | 3:27.57 | |
48 | 659 | Kasirga Tuana | 2007 | DGI MIDTJY | 0798AQ | 25 m | 3:27.95 | |
49 | 107 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 3:29.09 | |
50 | 481 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 3:29.50 | |
51 | 299 | Trudsø Cecilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0504BA | 25 m | 3:30.03 | |
52 | 42 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 3:31.36 | |
53 | 258 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 0434BB | 25 m | 3:31.99 | |
54 | 46 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | DGI SYDVE | 0418BB | 50 m | 3:32.21 | |
55 | 352 | Andersen Eva | 2006 | DGI NORDJY | 0674AW | 25 m | 3:32.82 | |
56 | 103 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 3:36.45 | |
57 | 195 | Hummelshøj Emilie | 2006 | DGI ØSTJY | 0626AT | 25 m | 3:37.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 642 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 2:19.49 | |
2 | 369 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 2:24.97 | |
3 | 78 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 2:27.89 | |
4 | 402 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 2:28.48 | |
5 | 80 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 2:28.54 | |
6 | 390 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 2:32.20 | |
7 | 415 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 2:35.48 | |
8 | 83 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 2:35.73 | |
9 | 531 | Tietgen Jakob | 2002 | DGI FYN | 0245AD | 25 m | 2:36.69 | |
10 | 411 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | DGI NORDJY | 0555AO | 25 m | 2:37.04 | |
11 | 675 | Bennetsen Oliver | 2005 | DGI MIDTJY | 0565AK | 25 m | 2:37.31 | |
12 | 414 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | DGI NORDJY | 0647AM | 25 m | 2:37.49 | |
13 | 292 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 2:38.43 | |
14 | 341 | Thordal Valentin | 2005 | DGI NORDJY | 0547AK | 25 m | 2:38.88 | |
15 | 152 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 2:43.25 | |
16 | 329 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 2:43.27 | |
17 | 413 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 2:44.82 | |
18 | 371 | Johansen Mathias | 2005 | DGI NORDJY | 0543AI | 25 m | 2:47.15 | |
19 | 231 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | DGI ØSTJY | 0517AJ | 25 m | 2:48.29 | |
20 | 181 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 2:51.37 | |
21 | 517 | Schou Noah | 2005 | DGI FYN | 0513AP | 25 m | 2:51.76 | |
22 | 266 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 2:51.84 | |
23 | 679 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | DGI MIDTJY | 0583AJ | 25 m | 2:52.12 | |
24 | 123 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 2:52.40 | |
25 | 201 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 2:52.76 | |
26 | 253 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | DGI ØSTJY | 0627AB | 25 m | 2:54.30 | |
27 | 301 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391AT | 25 m | 2:54.53 | |
28 | 260 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 2:54.68 | |
29 | 572 | Græsborg Nicolaj | 2005 | DGI SYDØST | 0535AP | 25 m | 2:55.71 | |
30 | 118 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 2:59.81 | |
31 | 674 | Schou Laurits Romvig | 2004 | DGI MIDTJY | 0479AP | 25 m | 3:00.21 | |
32 | 190 | Henningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 3:02.45 | |
33 | 243 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 3:06.17 | |
34 | 412 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 3:06.38 | |
35 | 434 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | DGI NORDJY | 0221AU | 25 m | 3:06.60 | |
36 | 694 | Jeppesen Mads | 2006 | DGI MIDTJY | 0613AG | 25 m | 3:07.36 | |
37 | 410 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 3:08.77 | |
38 | 409 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 3:08.99 | |
39 | 284 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 3:13.48 | |
40 | 75 | Holt Tobias | 2006 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 3:15.21 | |
41 | 122 | Bach Mathias | 2005 | DGI ØSTJY | 0599AN | 25 m | 3:17.18 | |
42 | 359 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 3:34.02 | |
43 | 361 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | DGI NORDJY | 0805AH | 25 m | 3:40.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 29.88 | |
2 | 379 | Hansen Emilie Sofie | 2001 | DGI NORDJY | 0168BE | 25 m | 30.80 | |
3 | 74 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 31.21 | |
4 | 497 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 31.34 | |
5 | 614 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 31.48 | |
6 | 65 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 31.73 | |
7 | 384 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | DGI NORDJY | 0404AP | 25 m | 32.29 | |
8 | 498 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 32.68 | |
9 | 333 | Petersen Pernille | 2006 | DGI NORDJY | 0638AN | 25 m | 32.88 | |
10 | 387 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 50 m | 33.18 | |
11 | 690 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | DGI MIDTJY | 0754AK | 25 m | 33.28 | |
12 | 255 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | DGI ØSTJY | 9956AE | 25 m | 34.22 | |
13 | 220 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 34.67 | |
14 | 259 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 34.67 | ||
15 | 339 | Juliansdottir Frida | 2005 | DGI NORDJY | 0558AW | 25 m | 34.67 | |
16 | 62 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 34.69 | |
17 | 351 | Nørgaard Benedicte | 2004 | DGI NORDJY | 0474BC | 25 m | 35.09 | |
18 | 595 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 35.10 | ||
19 | 101 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 35.16 | |
20 | 225 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 35.29 | |
21 | 478 | Jørgensen Karoline | 2007 | DGI FYN | 0774AG | 25 m | 35.37 | |
22 | 97 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 35.52 | |
23 | 334 | Christiansen Lise Ingeborg | 2007 | DGI NORDJY | 0792AQ | 25 m | 35.61 | |
24 | 444 | Blyn Naya | 2004 | DGI FYN | 0484AV | 25 m | 35.72 | |
25 | 20 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 35.76 | |
26 | 536 | Øhlenschlager Lærke Jul | 2004 | DGI FYN | 0498AR | 25 m | 35.77 | |
27 | 653 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | DGI MIDTJY | 0592AU | 25 m | 35.78 | |
28 | 134 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 36.51 | |
29 | 505 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 36.59 | |
30 | 129 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 36.73 | |
31 | 696 | Loeven Carlijn | 2008 | DGI MIDTJY | 0802AH | 25 m | 36.85 | |
32 | 385 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 36.98 | |
33 | 206 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 37.47 | |
34 | 240 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 37.60 | |
35 | 272 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 38.80 | |
36 | 683 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0642AS | 25 m | 39.00 | |
37 | 204 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646AK | 25 m | 39.12 | |
38 | 364 | Holmberg Amanda | 2007 | DGI NORDJY | 0774AU | 25 m | 39.13 | |
39 | 436 | Kornum Clara | 2007 | DGI NORDJY | 0704AM | 25 m | 39.15 | |
40 | 203 | Jensen Silje Oestergaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AN | 25 m | 39.32 | |
41 | 133 | Bødtker Maia | 2005 | DGI ØSTJY | 0554AY | 25 m | 39.51 | |
42 | 687 | Ovesen Ida Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0756AU | 25 m | 39.60 | |
43 | 516 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 39.73 | |
44 | 335 | Rise Alberte | 2007 | DGI NORDJY | 0752AP | 25 m | 39.76 | |
45 | 661 | Moeskjær Amalie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AV | 25 m | 39.87 | |
46 | 280 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BA | 25 m | 40.15 | |
47 | 464 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726aq | 25 m | 40.32 | |
48 | 219 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 40.69 | |
49 | 692 | Jeppesen Louise | 2008 | DGI MIDTJY | 0886AG | 25 m | 40.75 | |
50 | 693 | Klemmensen Asta | 2008 | DGI MIDTJY | 0872AI | 25 m | 41.03 | |
51 | 521 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 41.62 | |
52 | 38 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 41.64 | |
53 | 270 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 41.72 | |
54 | 663 | Bolesen Frida | 2004 | DGI MIDTJY | 0402BE | 25 m | 42.10 | |
55 | 685 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | DGI MIDTJY | 0696AP | 25 m | 42.12 | |
56 | 450 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 42.19 | |
57 | 44 | Marcher Luna | 2002 | DGI SYDVE | 0248BD | 25 m | 42.31 | |
58 | 120 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 43.09 | |
59 | 701 | Jensen Freya | 2009 | DGI MIDTJY | 0914AJ | 25 m | 43.09 | |
60 | 529 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 43.14 | |
61 | 185 | Hansen Karla Vendelbo | 2006 | DGI ØSTJY | 0642AW | 25 m | 43.44 | |
62 | 445 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 43.57 | |
63 | 188 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 44.46 | |
64 | 562 | Børager Emma Jensen | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 46.17 | ||
65 | 32 | Sørensen Anna Weltz | 2008 | DGI S.JYL | 0836AP | 25 m | 46.22 | |
66 | 553 | Bach Isabella | 2008 | DGI SYDØST | 0882AS | 25 m | 46.71 | |
67 | 109 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 46.87 | |
68 | 72 | Sørensen Anne | 2008 | DGI SYDVE | 0866AN | 25 m | 47.76 | |
69 | 279 | Starup Karoline | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AL | 25 m | 49.22 | |
70 | 112 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | DGI STORST | 1092AI | 25 m | 49.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Kristensen Jonathan L | 2000 | DGI NORDJY | 0037AH | 25 m | 27.12 | |
2 | 79 | Eibye Viktor | 2001 | DGI STORST | 0175AS | 25 m | 27.52 | |
3 | 465 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 27.60 | |
4 | 582 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 27.85 | |
5 | 647 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 27.90 | |
6 | 622 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 28.61 | |
7 | 391 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 28.63 | |
8 | 277 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 28.64 | |
9 | 477 | Jørgensen Gustav | 2004 | DGI FYN | 0465AO | 25 m | 29.01 | |
10 | 197 | Hvam Axel | 2003 | DGI ØSTJY | 0349AQ | 25 m | 29.32 | |
11 | 390 | Kristiansen Niklas T. | 2000 | DGI NORDJY | 0059AF | 25 m | 29.44 | |
12 | 214 | Kirkeby August Stamp | 1999 | DGI ØSTJY | 9929AM | 25 m | 29.55 | |
13 | 483 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 29.92 | |
14 | 77 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 29.97 | |
15 | 295 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | DGI ØSTJY | 0109AJ | 25 m | 30.31 | |
16 | 63 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 30.40 | |
17 | 329 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 30.57 | |
18 | 396 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 25 m | 30.62 | |
19 | 681 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | DGI MIDTJY | 0473AR | 25 m | 30.83 | |
20 | 189 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 31.03 | |
21 | 570 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 31.22 | |
22 | 64 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 31.70 | |
23 | 124 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 31.80 | |
24 | 705 | Mortensen Alexander | 2004 | DGI MIDTJY | 0487AB | 50 m | 31.96 | |
25 | 517 | Schou Noah | 2005 | DGI FYN | 0513AP | 25 m | 32.22 | |
26 | 150 | Gadegaard Frederik | 2005 | DGI ØSTJY | 0591AK | 25 m | 32.30 | |
27 | 507 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 32.33 | |
28 | 579 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 32.36 | |
29 | 380 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 32.40 | |
30 | 71 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 32.50 | |
31 | 187 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301AN | 25 m | 32.69 | |
32 | 296 | Thyssen Jesper | 1995 | DGI ØSTJY | 25 m | 32.69 | ||
33 | 476 | Johansen Viktor | 2001 | DGI FYN | 0129AT | 25 m | 32.70 | |
34 | 67 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 32.97 | |
35 | 695 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | DGI MIDTJY | 0647AK | 25 m | 32.98 | |
36 | 528 | Termansen Xander | 2005 | DGI FYN | 0581AJ | 25 m | 33.18 | |
37 | 224 | Larsen Mads Rager | 2005 | DGI ØSTJY | 0585AO | 25 m | 33.26 | |
38 | 372 | Knudsen Nikolaj Rytger | 2006 | DGI NORDJY | 0603AI | 25 m | 33.34 | |
39 | 84 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 33.48 | |
40 | 522 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 33.48 | |
41 | 138 | Christensen Mads Ø. | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AR | 25 m | 33.52 | |
42 | 611 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 33.55 | |
43 | 346 | Madsen Mathias | 2004 | DGI NORDJY | 0477AK | 25 m | 33.56 | |
44 | 213 | Kellenberger Søren | 1978 | DGI ØSTJY | 7803AB | 25 m | 33.88 | |
45 | 1 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 34.03 | |
46 | 609 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 34.07 | |
47 | 501 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 34.18 | |
48 | 652 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 50 m | 34.20 | |
49 | 267 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 34.23 | |
50 | 410 | Poulsen Mads | 2007 | DGI NORDJY | 0717AL | 25 m | 34.53 | |
51 | 556 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 0619AR | 25 m | 34.57 | |
52 | 14 | Hansen Dennis | 2002 | DGI S.JYL | 0205AS | 25 m | 34.69 | |
53 | 193 | Holst-Jørgensen Axel | 2005 | DGI ØSTJY | 0575AP | 25 m | 35.18 | |
54 | 709 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AG | 25 m | 35.30 | |
55 | 591 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 35.41 | ||
56 | 604 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 35.41 | |
57 | 149 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 35.50 | |
58 | 226 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 35.50 | |
59 | 5 | Bruun Nikolaj | 1994 | DGI S.JYL | 25 m | 35.87 | ||
60 | 592 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 36.02 | ||
61 | 678 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | DGI MIDTJY | 0459AO | 25 m | 36.65 | |
62 | 331 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 36.74 | |
63 | 514 | Rose Jonas | 2004 | DGI FYN | 0407AT | 25 m | 36.78 | |
64 | 221 | Kramer Kasper | 2006 | DGI ØSTJY | 0647AP | 25 m | 36.85 | |
65 | 502 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 8285AA | 25 m | 36.87 | |
66 | 487 | Langebæk Frederik | 2005 | DGI FYN | 0553AR | 25 m | 37.20 | |
67 | 510 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 37.21 | |
68 | 85 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | 37.33 | |
69 | 697 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | DGI MIDTJY | 0577AG | 25 m | 37.49 | |
70 | 568 | Fevre Malthe Le | 2008 | DGI SYDØST | 0869AE | 25 m | 37.54 | |
71 | 422 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 37.60 | |
72 | 360 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 37.77 | |
73 | 125 | Bilde Magnus | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 38.02 | ||
74 | 550 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 38.08 | |
75 | 131 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 38.21 | |
76 | 229 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 38.70 | |
77 | 192 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 38.83 | |
78 | 442 | Berg Marcus | 2007 | DGI FYN | 0723ao | 25 m | 38.83 | |
79 | 590 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 38.85 | ||
80 | 512 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 39.08 | |
81 | 348 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 39.09 | |
82 | 605 | Normand Oliver | 2005 | DGI SYDØST | 0523AN | 25 m | 39.31 | |
83 | 286 | Stormes Sebastian | 2007 | DGI ØSTJY | 0791AI | 25 m | 39.71 | |
84 | 15 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 40.25 | |
85 | 271 | Schmidt Victor Nejst | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 40.25 | ||
86 | 35 | Werge Tobias | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 40.56 | ||
87 | 82 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 40.85 | |
88 | 16 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI S.JYL | 0791AL | 25 m | 40.95 | |
89 | 223 | Kristensen Anders Peter | 2007 | DGI ØSTJY | 0703AH | 25 m | 40.98 | |
90 | 662 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 41.52 | |
91 | 573 | Grønfeldt Jeppe | 2008 | DGI SYDØST | 0867AM | 25 m | 42.72 | |
92 | 359 | Larsen Malthe Bach | 2008 | DGI NORDJY | 0847AA | 25 m | 43.42 | |
93 | 682 | Gotfredsen Alexander Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0887AK | 25 m | 44.57 | |
94 | 278 | Sommer Oliver Munck | 2008 | DGI ØSTJY | 0863AI | 25 m | 44.95 | |
95 | 39 | Bjergbæ Christian Opstrup | 2009 | DGI SYDVE | 25 m | 46.31 | ||
96 | 8 | Cayetano Alonso Luis | 2009 | DGI S.JYL | 25 m | 47.06 | ||
97 | 706 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | DGI MIDTJY | 0891AK | 25 m | 47.37 | |
98 | 358 | Jensen Mads Peter | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 47.97 | |
99 | 205 | Jeppesen Ferdinand Lindal | 2008 | DGI ØSTJY | 0883AJ | 25 m | 48.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Madsen Nete Lund | 2001 | DGI NORDJY | 0186AZ | 25 m | 1:09.33 | |
2 | 114 | Petersen Anna Lind | 2004 | DGI STORST | 0488AE | 25 m | 1:10.59 | |
3 | 654 | Håkonsson Laura | 2006 | DGI MIDTJY | 0646AO | 25 m | 1:11.43 | |
4 | 408 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 25 m | 1:11.55 | |
5 | 430 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 1:11.55 | |
6 | 252 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | DGI ØSTJY | 9844AJ | 25 m | 1:12.84 | |
7 | 336 | Bøgsted Clara Hejndorff | 2006 | DGI NORDJY | 0626AO | 25 m | 1:12.86 | |
8 | 447 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | DGI FYN | 0196AT | 25 m | 1:14.26 | |
9 | 649 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:15.45 | |
10 | 427 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | DGI NORDJY | 0426AX | 25 m | 1:17.00 | |
11 | 677 | Lauridsen Louise | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AK | 25 m | 1:18.00 | |
12 | 597 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:18.21 | |
13 | 448 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:18.25 | |
14 | 115 | Sancho Estefi | 2003 | DGI STORST | 0328BH | 25 m | 1:18.44 | |
15 | 648 | Krogh Katrine | 2005 | DGI MIDTJY | 0526AQ | 25 m | 1:18.72 | |
16 | 610 | Rasmussen Annemone | 2006 | DGI SYDØST | 0674AC | 25 m | 1:19.03 | |
17 | 530 | Thygesen Nikoline | 2005 | DGI FYN | 0534AX | 25 m | 1:19.36 | |
18 | 198 | Høgh Karoline | 2006 | DGI ØSTJY | 0698AM | 25 m | 1:19.85 | |
19 | 259 | Post Mille | 2004 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:19.85 | ||
20 | 119 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 1:19.99 | |
21 | 289 | Sørensen Lise Lund | 2005 | DGI ØSTJY | 0508AP | 25 m | 1:20.87 | |
22 | 435 | Frandsen Sarah | 2007 | DGI NORDJY | 0752AU | 25 m | 1:21.23 | |
23 | 264 | Raunsø Anne | 2002 | DGI ØSTJY | 0286AW | 25 m | 1:21.31 | |
24 | 238 | Meldgaard Cecilia Bækager | 2002 | DGI ØSTJY | 0254BA | 25 m | 1:21.97 | |
25 | 215 | Kirkeby Sofia Illum | 2004 | DGI ØSTJY | 0446AU | 25 m | 1:21.98 | |
26 | 59 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 1:22.24 | |
27 | 263 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | DGI ØSTJY | 0448AN | 25 m | 1:23.95 | |
28 | 285 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:23.95 | |
29 | 386 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 1:24.18 | |
30 | 207 | Jespersen Matilde Work | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AP | 25 m | 1:24.38 | |
31 | 242 | Møller Mathilde | 2004 | DGI ØSTJY | 0438AD | 25 m | 1:24.38 | |
32 | 676 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | DGI MIDTJY | 0426AO | 25 m | 1:24.62 | |
33 | 403 | Callsen Sofie | 2008 | DGI NORDJY | 0844AM | 25 m | 1:24.94 | |
34 | 376 | Lucassen Freja | 2007 | DGI NORDJY | 0706AV | 25 m | 1:25.43 | |
35 | 684 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | DGI MIDTJY | 0608AP | 25 m | 1:25.56 | |
36 | 219 | Knøvl Emma | 2004 | DGI ØSTJY | 0436AF | 25 m | 1:25.80 | |
37 | 689 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | DGI MIDTJY | 0734AK | 25 m | 1:25.93 | |
38 | 525 | Sørensen Signe Vinding | 2005 | DGI FYN | 0546BA | 25 m | 1:26.36 | |
39 | 467 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | DGI FYN | 0608ak | 25 m | 1:26.69 | |
40 | 600 | Madsen Josephine Maja | 2005 | DGI SYDØST | 0568AY | 25 m | 1:26.69 | |
41 | 420 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 1:26.70 | |
42 | 616 | Sørensen Katrine Due | 2006 | DGI SYDØST | 0634AW | 25 m | 1:27.62 | |
43 | 552 | Augustesen Sille | 2008 | DGI SYDØST | 0824AB | 25 m | 1:27.94 | |
44 | 126 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 1:28.04 | |
45 | 337 | Thomassen Astrid O. | 2007 | DGI NORDJY | 0796AK | 25 m | 1:28.37 | |
46 | 687 | Ovesen Ida Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0756AU | 25 m | 1:28.71 | |
47 | 513 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | DGI FYN | 0412BA | 25 m | 1:28.72 | |
48 | 2 | Andresen Wencke | 2005 | DGI S.JYL | 0536BC | 25 m | 1:28.87 | |
49 | 688 | Ovesen Klara Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0776AU | 25 m | 1:28.97 | |
50 | 405 | Rasmussen Ellen Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0666AW | 25 m | 1:29.21 | |
51 | 466 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 1:29.57 | |
52 | 275 | Simonsen Laura Sejr | 2003 | DGI ØSTJY | 0308AZ | 25 m | 1:30.03 | |
53 | 527 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 1:30.81 | |
54 | 269 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 1:31.42 | |
55 | 265 | Raunsø Astrid | 2006 | DGI ØSTJY | 0608AT | 25 m | 1:32.09 | |
56 | 353 | Hjorth Iben | 2008 | DGI NORDJY | 0836AT | 25 m | 1:32.30 | |
57 | 363 | Nielsen Alma | 2005 | DGI NORDJY | 0552BC | 25 m | 1:32.47 | |
58 | 338 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 1:32.60 | |
59 | 698 | Siggard Regitze Timm | 2007 | DGI MIDTJY | 0792AW | 25 m | 1:33.06 | |
60 | 70 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | DGI SYDVE | 0742AR | 25 m | 1:33.29 | |
61 | 563 | Christiansen Karoline | 2007 | DGI SYDØST | 0716AY | 25 m | 1:33.31 | |
62 | 558 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 1:33.52 | |
63 | 407 | Borup Johanna Sandager | 2005 | DGI NORDJY | 0548BC | 25 m | 1:34.10 | |
64 | 241 | Mikkelsen Frida Asp | 2008 | DGI ØSTJY | 0846AH | 25 m | 1:34.79 | |
65 | 105 | Johansson Isabella | 2007 | DGI STORST | 0718BA | 25 m | 1:35.99 | |
66 | 499 | Meyer Victoria | 2004 | DGI FYN | 0402BD | 25 m | 1:36.39 | |
67 | 25 | Norlyk Andrea | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:36.72 | ||
68 | 188 | Hansen Milla Sofia Dalgas | 2009 | DGI ØSTJY | 0908AG | 25 m | 1:37.18 | |
69 | 473 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | DGI FYN | 0778AP | 25 m | 1:37.44 | |
70 | 691 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0652AS | 25 m | 1:37.92 | |
71 | 45 | Mukasa Kristiane Kathrine | 2008 | DGI SYDVE | 0898AJ | 25 m | 1:38.06 | |
72 | 202 | Jensen Johanne Schmidt | 2007 | DGI ØSTJY | 0754AZ | 25 m | 1:38.25 | |
73 | 352 | Andersen Eva | 2006 | DGI NORDJY | 0674AW | 25 m | 1:38.31 | |
74 | 239 | Meldgaard Helene | 2007 | DGI ØSTJY | 0758AU | 25 m | 1:38.38 | |
75 | 417 | Mortensen Nicoline Ravn | 2008 | DGI NORDJY | 0854AS | 25 m | 1:38.59 | |
76 | 128 | Brix Emma | 2008 | DGI ØSTJY | 0896AL | 25 m | 1:43.36 | |
77 | 107 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0834AB | 25 m | 1:45.12 | |
78 | 406 | Rasmussen Agnes Brix | 2008 | DGI NORDJY | 0868AT | 25 m | 1:49.19 | |
79 | 228 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 0844AI | 25 m | 1:49.36 | |
80 | 110 | Schou Madeleine | 2008 | DGI STORST | 0848AS | 25 m | 1:49.55 | |
81 | 707 | Geiger Johanne S. | 2008 | DGI MIDTJY | 0822AH | 50 m | 1:49.72 | |
82 | 218 | Kloster Sofie Nielsen | 2008 | DGI ØSTJY | 0870AU | 25 m | 1:51.17 | |
83 | 565 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 2:08.18 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Flytkjær-Hansen Holger | 2004 | DGI STORST | 0479AE | 25 m | 1:02.67 | |
2 | 191 | Holm Kristoffer B. | 1999 | DGI ØSTJY | 9989AP | 25 m | 1:09.28 | |
3 | 615 | Sørensen Jakob Krag | 2004 | DGI SYDØST | 0463AK | 25 m | 1:10.79 | |
4 | 248 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 1:11.67 | |
5 | 236 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 1:12.58 | |
6 | 301 | Vittrup Mads | 2003 | DGI ØSTJY | 0391AT | 25 m | 1:14.16 | |
7 | 679 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | DGI MIDTJY | 0583AJ | 25 m | 1:14.63 | |
8 | 267 | Særkjær Casper Krogh | 2005 | DGI ØSTJY | 0539AH | 25 m | 1:14.70 | |
9 | 380 | Justesen Frederik P | 2003 | DGI NORDJY | 0383AL | 25 m | 1:16.40 | |
10 | 482 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 1:17.22 | |
11 | 401 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 1:17.32 | |
12 | 382 | Mejdahl Jens | 2003 | DGI NORDJY | 0327AR | 25 m | 1:17.47 | |
13 | 579 | Jacobsen Jens Holst | 2005 | DGI SYDØST | 0591AL | 25 m | 1:17.52 | |
14 | 366 | Oosterhof Elmer | 2005 | DGI NORDJY | 0521AI | 25 m | 1:18.72 | |
15 | 266 | Ravn Gustav | 2005 | DGI ØSTJY | 0553AJ | 25 m | 1:18.96 | |
16 | 511 | Rasmussen Johannes Fammé | 2004 | DGI FYN | 0463AS | 25 m | 1:19.06 | |
17 | 599 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 1:19.68 | |
18 | 370 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 1:19.69 | |
19 | 433 | Jeppesen Rasmus Starcke | 2008 | DGI NORDJY | 0813AI | 25 m | 1:19.98 | |
20 | 123 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:21.15 | |
21 | 294 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 1:21.64 | |
22 | 609 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 1:24.49 | |
23 | 655 | Knudsen Bertram | 2006 | DGI MIDTJY | 0631AL | 25 m | 1:24.60 | |
24 | 522 | Storgaard Christian | 2000 | DGI FYN | 0003AR | 25 m | 1:24.63 | |
25 | 590 | Kristensen Nikolai | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:24.64 | ||
26 | 69 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 1:25.01 | |
27 | 199 | Højrup Thomas Emil | 2007 | DGI ØSTJY | 0757AI | 25 m | 1:25.71 | |
28 | 515 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 1:26.15 | |
29 | 293 | Sørensen Simon Sejer | 2007 | DGI ØSTJY | 0781AF | 25 m | 1:26.61 | |
30 | 139 | Dahl Alexander Juul | 2006 | DGI ØSTJY | 0643AH | 25 m | 1:26.95 | |
31 | 328 | Momme Victor Vixø | 2007 | DGI NORDJY | 0793AJ | 25 m | 1:26.98 | |
32 | 668 | Gadeberg Patrick | 2007 | DGI MIDTJY | 0719AO | 25 m | 1:27.08 | |
33 | 554 | Barneveld Bjørn van | 2006 | DGI SYDØST | 0649AS | 25 m | 1:27.16 | |
34 | 186 | Hansen Magnus F. | 2005 | DGI ØSTJY | 0545AR | 25 m | 1:27.48 | |
35 | 575 | Hansen Martin Mark | 2005 | DGI SYDØST | 0563AP | 25 m | 1:27.83 | |
36 | 660 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 1:29.17 | |
37 | 378 | Christensen Mikkel P. | 2006 | DGI NORDJY | 0691AP | 25 m | 1:29.43 | |
38 | 274 | Simonsen Bertil Top | 2006 | DGI ØSTJY | 0655AK | 25 m | 1:30.31 | |
39 | 667 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | 1:31.30 | |
40 | 116 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | 1:31.31 | |
41 | 574 | Guldhammer Pablo | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:31.87 | ||
42 | 245 | Nielsen Jeppe Lilliendahl | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AN | 25 m | 1:31.91 | |
43 | 216 | Kirkegaard Silas | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AO | 25 m | 1:31.95 | |
44 | 183 | Hansen Alexander Dalgas | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AP | 25 m | 1:31.98 | |
45 | 90 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | 1:34.97 | |
46 | 708 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0889AK | 25 m | 1:35.43 | |
47 | 424 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 1:35.99 | |
48 | 419 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 1:36.45 | |
49 | 400 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 1:36.66 | |
50 | 39 | Bjergbæ Christian Opstrup | 2009 | DGI SYDVE | 25 m | 1:38.03 | ||
51 | 182 | Hald Rasmus Skovgaard | 2008 | DGI ØSTJY | 0819AO | 25 m | 1:44.11 | |
52 | 88 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | 1:47.95 | |
53 | 641 | Høgh Frederik | 2008 | DGI SYDØST | 0855AD | 25 m | 2:01.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 302 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 34.38 | |
2 | 74 | Østergaard Mathilde | 2004 | DGI SYDVE | 0484AE | 25 m | 34.79 | |
3 | 66 | Kruse Freja | 2004 | DGI SYDVE | 0434AW | 25 m | 36.02 | |
4 | 432 | Jeppesen Nana Starcke | 2006 | DGI NORDJY | 0676AW | 25 m | 36.39 | |
5 | 23 | Muusmann Jette | 2005 | DGI S.JYL | 0532AO | 25 m | 36.67 | |
6 | 581 | Jakobsen Sofie Hjorth | 2005 | DGI SYDØST | 0586AO | 25 m | 36.89 | |
7 | 387 | Meinert Maja | 2001 | DGI NORDJY | 0118AO | 25 m | 37.11 | |
8 | 94 | Møller Lærke | 2005 | DGI STORST | 0578AN | 25 m | 37.62 | |
9 | 576 | Harpøth Stella | 2006 | DGI SYDØST | 0656AH | 25 m | 37.89 | |
10 | 404 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 39.10 | |
11 | 498 | Martinussen Julie | 1997 | DGI FYN | 9736AS | 25 m | 39.99 | |
12 | 137 | Christensen Caroline | 2004 | DGI ØSTJY | 0464AV | 25 m | 40.77 | |
13 | 619 | Thorsgaard Freya | 2006 | DGI SYDØST | 0658AN | 25 m | 41.15 | |
14 | 208 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 41.17 | |
15 | 489 | Larsen Fanny Blomgren | 2004 | DGI FYN | 0484AW | 25 m | 41.23 | |
16 | 121 | Andersen Marie Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0712AK | 25 m | 41.53 | |
17 | 665 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 41.69 | |
18 | 95 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | DGI STORST | 0512AB | 25 m | 41.77 | |
19 | 446 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | DGI FYN | 0792AF | 25 m | 41.97 | |
20 | 683 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0642AS | 25 m | 42.17 | |
21 | 455 | Duus Freja | 2005 | DGI FYN | 0594BA | 25 m | 42.19 | |
22 | 385 | Høeg Louise | 2003 | DGI NORDJY | 0324AR | 25 m | 42.56 | |
23 | 518 | Schwertfeger Freja | 2004 | DGI FYN | 0402AW | 25 m | 42.61 | |
24 | 405 | Rasmussen Ellen Brix | 2006 | DGI NORDJY | 0666AW | 25 m | 43.41 | |
25 | 347 | Bojesen Emma | 2004 | DGI NORDJY | 0434AV | 25 m | 43.52 | |
26 | 428 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 43.65 | |
27 | 180 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | DGI ØSTJY | 0424AR | 25 m | 43.69 | |
28 | 468 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | DGI FYN | 0606AH | 25 m | 43.78 | |
29 | 4 | Bramann Sille | 2003 | DGI S.JYL | 25 m | 43.83 | ||
30 | 656 | Christiansen Mille | 2006 | DGI MIDTJY | 0664AS | 25 m | 43.91 | |
31 | 335 | Rise Alberte | 2007 | DGI NORDJY | 0752AP | 25 m | 43.95 | |
32 | 287 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 43.98 | |
33 | 276 | Skall Mathilde Werge | 2003 | DGI ØSTJY | 0384BB | 25 m | 44.04 | |
34 | 407 | Borup Johanna Sandager | 2005 | DGI NORDJY | 0548BC | 25 m | 44.08 | |
35 | 533 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 44.75 | |
36 | 338 | Lydersen Anna Skovhus | 2007 | DGI NORDJY | 0772AP | 25 m | 44.82 | |
37 | 613 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | DGI SYDØST | 0718AY | 25 m | 45.03 | |
38 | 344 | Hove Kirstine | 2006 | DGI NORDJY | 0644AS | 25 m | 45.46 | |
39 | 661 | Moeskjær Amalie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AV | 25 m | 45.68 | |
40 | 272 | Schou Katrine | 2003 | DGI ØSTJY | 0312BA | 25 m | 45.81 | |
41 | 464 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | DGI FYN | 0726aq | 25 m | 45.81 | |
42 | 141 | Danielsen Rikke | 1976 | DGI ØSTJY | 7646AA | 25 m | 45.84 | |
43 | 100 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | DGI STORST | 0618AG | 25 m | 45.90 | |
44 | 212 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 46.02 | |
45 | 258 | Persson Linnea | 2004 | DGI ØSTJY | 0434BB | 25 m | 46.05 | |
46 | 200 | Jacobsen Josephine Liis | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AU | 25 m | 46.18 | |
47 | 363 | Nielsen Alma | 2005 | DGI NORDJY | 0552BC | 25 m | 46.26 | |
48 | 577 | Hornbæk Signe Marie | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 46.39 | ||
49 | 450 | Christensen Emma | 2002 | DGI FYN | 0248BB | 25 m | 46.48 | |
50 | 194 | Holst-Jørgensen Thora | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AS | 25 m | 46.77 | |
51 | 686 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | DGI MIDTJY | 0618AP | 25 m | 46.84 | |
52 | 10 | Diab Isabell Chelina Fros | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 47.12 | ||
53 | 445 | Boje Frederikke | 2004 | DGI FYN | 0472AX | 25 m | 47.15 | |
54 | 490 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 47.47 | |
55 | 458 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 47.52 | |
56 | 463 | Henriksen Julie | 2005 | DGI FYN | 0516BA | 25 m | 47.52 | |
57 | 516 | Schaumburg Katja | 2004 | DGI FYN | 0412BD | 25 m | 47.52 | |
58 | 669 | Bæk Sofie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AW | 25 m | 48.23 | |
59 | 33 | Sørensen Julie Holmgaard | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 48.26 | ||
60 | 398 | Jeppesen Sofie | 2007 | DGI NORDJY | 0788AN | 25 m | 48.34 | |
61 | 7 | Carstensen Emma | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 48.82 | ||
62 | 589 | Kristensen Dichte | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 48.86 | ||
63 | 113 | Hansen Celina L. | 2006 | DGI STORST | 0686AZ | 25 m | 48.90 | |
64 | 345 | Khelil Sara | 2003 | DGI NORDJY | 0356BF | 25 m | 48.98 | |
65 | 493 | Lindharth Frederikke | 2007 | DGI FYN | 0758AX | 25 m | 49.16 | |
66 | 519 | Simonsen Sophie | 2006 | DGI FYN | 0626AX | 25 m | 49.44 | |
67 | 72 | Sørensen Anne | 2008 | DGI SYDVE | 0866AN | 25 m | 49.52 | |
68 | 588 | Kristensen Anna Lis | 2005 | DGI SYDØST | 0554AS | 25 m | 49.73 | |
69 | 244 | Nielsen Annika Elmstrøm | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BC | 25 m | 50.14 | |
70 | 494 | Lorentzen Anna | 2008 | DGI FYN | 0868AU | 25 m | 50.21 | |
71 | 563 | Christiansen Karoline | 2007 | DGI SYDØST | 0716AY | 25 m | 50.25 | |
72 | 34 | Tygesen Anna | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 50.27 | ||
73 | 693 | Klemmensen Asta | 2008 | DGI MIDTJY | 0872AI | 25 m | 50.27 | |
74 | 140 | Dahl Anne Juel | 2007 | DGI ØSTJY | 0706AP | 25 m | 50.49 | |
75 | 17 | Jensen Thilde | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 50.74 | ||
76 | 561 | Buerstedde Sofie Simonsen | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 50.75 | ||
77 | 691 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | DGI MIDTJY | 0652AS | 25 m | 50.79 | |
78 | 269 | Schleimann Julie | 2010 | DGI ØSTJY | 1094AD | 25 m | 50.93 | |
79 | 153 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | DGI ØSTJY | 0718AE | 25 m | 51.21 | |
80 | 19 | Knudsen Isabella | 2004 | DGI S.JYL | 0406BB | 25 m | 51.35 | |
81 | 471 | Jensen Ella Krogager | 2008 | DGI FYN | 0874ak | 25 m | 51.37 | |
82 | 12 | Gaedt Frederikke | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 51.40 | ||
83 | 36 | Widt Dagmar | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 51.42 | ||
84 | 299 | Trudsø Cecilie | 2005 | DGI ØSTJY | 0504BA | 25 m | 51.48 | |
85 | 534 | Westergaard Lærke Højvang | 2008 | DGI FYN | 0812AQ | 25 m | 52.22 | |
86 | 491 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 52.27 | |
87 | 68 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | DGI SYDVE | 0806AU | 25 m | 52.33 | |
88 | 416 | Stenger Lisa | 2008 | DGI NORDJY | 0872AT | 25 m | 52.91 | |
89 | 696 | Loeven Carlijn | 2008 | DGI MIDTJY | 0802AH | 25 m | 53.66 | |
90 | 443 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 53.72 | |
91 | 279 | Starup Karoline | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AL | 25 m | 53.75 | |
92 | 24 | Nielsen Melanie E. | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 53.78 | ||
93 | 288 | Søjberg Camilla | 2009 | DGI ØSTJY | 0932BA | 25 m | 53.88 | |
94 | 246 | Nikolajsen Bodil Sloth | 2008 | DGI ØSTJY | 0848AU | 25 m | 54.07 | |
95 | 509 | Rasmussen Ditte Holm | 2008 | DGI FYN | 0828AP | 25 m | 54.42 | |
96 | 210 | Jørgensen Anna Kornum | 2008 | DGI ØSTJY | 0824AV | 25 m | 55.03 | |
97 | 699 | Frandsen Caroline R. | 2009 | DGI MIDTJY | 0918AC | 25 m | 55.30 | |
98 | 406 | Rasmussen Agnes Brix | 2008 | DGI NORDJY | 0868AT | 25 m | 55.55 | |
99 | 457 | Dyhr Caroline Hyllekvist | 2008 | DGI FYN | 0884AU | 25 m | 55.83 | |
100 | 571 | Gawor Wiktoria | 2009 | DGI SYDØST | 0914BD | 25 m | 56.23 | |
101 | 441 | Andersen Merle | 2009 | DGI FYN | 0998AG | 25 m | 56.91 | |
102 | 429 | Schwab Marie Mølbæk | 2011 | DGI NORDJY | 1168AC | 25 m | 57.25 | |
103 | 418 | Elsborg Alberte | 2008 | DGI NORDJY | 0870AT | 25 m | 58.14 | |
104 | 670 | Mølbak Katrine | 2009 | DGI MIDTJY | 0948AJ | 25 m | 58.36 | |
105 | 565 | Damsgaard Rina | 1956 | DGI SYDØST | 25 m | 1:06.22 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | DGI STORST | 0169AL | 25 m | 31.25 | |
2 | 369 | Jensen Kris | 2004 | DGI NORDJY | 0489AK | 25 m | 32.68 | |
3 | 31 | Svendsen Zacharias H. | 2002 | DGI S.JYL | 0209AT | 25 m | 32.85 | |
4 | 368 | Sørensen Andreas Rask | 1999 | DGI NORDJY | 9939AR | 25 m | 34.07 | |
5 | 277 | Snoghøj Viktor | 2002 | DGI ØSTJY | 0249AN | 25 m | 34.68 | |
6 | 6 | Carlsen Nikolaj | 2002 | DGI S.JYL | 0295AU | 25 m | 34.85 | |
7 | 388 | Iversen Malte P | 2004 | DGI NORDJY | 0403AN | 25 m | 35.35 | |
8 | 329 | Valbjørn David Tuan V. | 2002 | DGI NORDJY | 0229AQ | 25 m | 35.77 | |
9 | 675 | Bennetsen Oliver | 2005 | DGI MIDTJY | 0565AK | 25 m | 35.77 | |
10 | 191 | Holm Kristoffer B. | 1999 | DGI ØSTJY | 9989AP | 25 m | 35.94 | |
11 | 694 | Jeppesen Mads | 2006 | DGI MIDTJY | 0613AG | 25 m | 35.96 | |
12 | 474 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 36.27 | |
13 | 413 | Porsborg Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0797AH | 25 m | 36.32 | |
14 | 132 | Busk Noah | 2004 | DGI ØSTJY | 0433AQ | 25 m | 36.33 | |
15 | 623 | West Jasper Balle | 2006 | DGI SYDØST | 0667AN | 25 m | 37.10 | |
16 | 437 | Johansen Esben Kilde | 2004 | DGI NORDJY | 0415AS | 25 m | 37.34 | |
17 | 124 | Berentzen Mads | 2002 | DGI ØSTJY | 0289AR | 25 m | 37.54 | |
18 | 152 | G-Rasmussen Mathias | 2001 | DGI ØSTJY | 0103AT | 25 m | 37.97 | |
19 | 524 | Søndergaard Anders | 2003 | DGI FYN | 0365AO | 25 m | 38.01 | |
20 | 15 | Hansen Henrik | 2005 | DGI S.JYL | 0571AM | 25 m | 38.17 | |
21 | 143 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 38.24 | |
22 | 294 | Thaarup Casper | 1987 | DGI ØSTJY | 8785AD | 25 m | 38.24 | |
23 | 5 | Bruun Nikolaj | 1994 | DGI S.JYL | 25 m | 38.38 | ||
24 | 201 | Jacobsen Karl Johan | 2005 | DGI ØSTJY | 0527AM | 25 m | 38.77 | |
25 | 422 | Nielsen Malthe Kobber | 2005 | DGI NORDJY | 0515AG | 25 m | 38.83 | |
26 | 118 | Anders Marius Bryndum Raj | 2003 | DGI ØSTJY | 0353AO | 25 m | 38.84 | |
27 | 148 | Frimand Esben | 2006 | DGI ØSTJY | 0657AE | 25 m | 38.84 | |
28 | 282 | Stoltenborg Christian | 2005 | DGI ØSTJY | 0513AR | 25 m | 38.84 | |
29 | 412 | Damgaard Vilmer | 2006 | DGI NORDJY | 0605AP | 25 m | 39.18 | |
30 | 709 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AG | 25 m | 39.36 | |
31 | 504 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 39.39 | |
32 | 609 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 39.96 | |
33 | 599 | Lund Johannes | 2006 | DGI SYDØST | 0645AO | 25 m | 40.31 | |
34 | 617 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | DGI SYDØST | 0155AO | 25 m | 40.49 | |
35 | 211 | Kejser Sander | 2003 | DGI ØSTJY | 0325AR | 25 m | 40.64 | |
36 | 40 | Buskbjerg Oliver | 2000 | DGI SYDVE | 0089AS | 25 m | 40.83 | |
37 | 501 | Munk Emil | 1999 | DGI FYN | 9997AU | 25 m | 41.36 | |
38 | 462 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 0403AT | 25 m | 41.54 | |
39 | 348 | Horsbøll Magnus | 2005 | DGI NORDJY | 0525AI | 25 m | 42.28 | |
40 | 145 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473AQ | 25 m | 42.43 | |
41 | 520 | Skjerning Oliver | 2004 | DGI FYN | 0489AR | 25 m | 42.56 | |
42 | 452 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | DGI FYN | 0647AN | 25 m | 42.76 | |
43 | 230 | Laustsen Jakob | 2003 | DGI ØSTJY | 0351AS | 25 m | 42.83 | |
44 | 60 | Bjerrum Niels | 2005 | DGI SYDVE | 0575AK | 25 m | 43.19 | |
45 | 608 | Pariz Shayan | 2005 | DGI SYDØST | 0563AR | 25 m | 43.28 | |
46 | 605 | Normand Oliver | 2005 | DGI SYDØST | 0523AN | 25 m | 43.31 | |
47 | 125 | Bilde Magnus | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 43.68 | ||
48 | 135 | Bøllingtoft Kristian | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AM | 25 m | 43.68 | |
49 | 697 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | DGI MIDTJY | 0577AG | 25 m | 43.73 | |
50 | 75 | Holt Tobias | 2006 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 43.95 | |
51 | 73 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 44.39 | |
52 | 674 | Schou Laurits Romvig | 2004 | DGI MIDTJY | 0479AP | 25 m | 44.45 | |
53 | 620 | Tilsted Mathias | 2006 | DGI SYDØST | 0637AS | 25 m | 45.03 | |
54 | 535 | Wilstrup Andrew | 2006 | DGI FYN | 0631aq | 25 m | 45.11 | |
55 | 607 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 45.14 | ||
56 | 555 | Bendixen Thor | 2005 | DGI SYDØST | 0517AP | 25 m | 45.37 | |
57 | 268 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455AQ | 25 m | 45.46 | |
58 | 480 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 45.60 | |
59 | 362 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0735AM | 25 m | 45.89 | |
60 | 349 | Monberg Malthe | 2006 | DGI NORDJY | 0611AR | 25 m | 46.29 | |
61 | 229 | Laursen Samuel Krogh | 2007 | DGI ØSTJY | 0747AI | 25 m | 46.61 | |
62 | 612 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | 46.65 | |
63 | 13 | Gregersen Stefan Brochner | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 46.79 | ||
64 | 21 | Kühne Kasper | 2007 | DGI S.JYL | 0727AJ | 25 m | 46.79 | |
65 | 232 | Lillemose Malte | 2006 | DGI ØSTJY | 0667AP | 25 m | 47.01 | |
66 | 621 | Weile Ebbe | 2004 | DGI SYDØST | 0441AS | 25 m | 47.20 | |
67 | 658 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 47.26 | |
68 | 261 | Poulsen Oscar | 2007 | DGI ØSTJY | 0729AQ | 25 m | 47.46 | |
69 | 399 | Manstrup Magnus | 2008 | DGI NORDJY | 0845AM | 25 m | 47.82 | |
70 | 578 | Ibsen Casper | 2008 | DGI SYDØST | 0869AM | 25 m | 48.50 | |
71 | 326 | Lumholtz Villads Elliot | 2008 | DGI NORDJY | 0817AJ | 25 m | 48.87 | |
72 | 419 | Nicolajsen William | 2008 | DGI NORDJY | 0815AL | 25 m | 49.53 | |
73 | 192 | Holst-Jensen Morten | 2008 | DGI ØSTJY | 0845AE | 25 m | 49.79 | |
74 | 559 | Buch Alexander | 2008 | DGI SYDØST | 0805AL | 25 m | 50.44 | |
75 | 532 | Toustrup-Jensen Jacob | 2009 | DGI FYN | 0981AE | 25 m | 50.47 | |
76 | 250 | Paulsen Anton Sandfeld | 2008 | DGI ØSTJY | 0815AO | 25 m | 50.52 | |
77 | 227 | Laursen Kristian | 2008 | DGI ØSTJY | 0807AN | 25 m | 51.64 | |
78 | 706 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | DGI MIDTJY | 0891AK | 25 m | 52.49 | |
79 | 667 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | DGI MIDTJY | 0879AH | 25 m | 52.77 | |
80 | 89 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | DGI STORST | 0825AA | 25 m | 52.81 | |
81 | 492 | Lillevang Marius | 2008 | DGI FYN | 0845AO | 25 m | 54.64 | |
82 | 438 | Anderse Fredrik Dalsgaard | 2009 | DGI FYN | 0977AE | 25 m | 54.94 | |
83 | 87 | Olesen Sune Berg | 2009 | DGI STORST | 0951AA | 25 m | 55.55 | |
84 | 421 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 56.71 | |
85 | 461 | Hansen Magnus A. | 2008 | DGI FYN | 0877AO | 25 m | 57.05 | |
86 | 144 | Dürr Thor Lind | 2009 | DGI ØSTJY | 0917BD | 25 m | 57.42 | |
87 | 278 | Sommer Oliver Munck | 2008 | DGI ØSTJY | 0863AI | 25 m | 57.42 | |
88 | 618 | Hansen Poul Erik | 1953 | DGI SYDØST | 5351AA | 25 m | 58.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Olesen Sisse Berg | 2005 | DGI STORST | 0514AB | 25 m | 1:02.20 | |
2 | 614 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | DGI SYDØST | 0672AM | 25 m | 1:02.53 | |
3 | 65 | Hall Maria | 2003 | DGI SYDVE | 0384BC | 25 m | 1:03.77 | |
4 | 430 | Thomsen Signe | 2003 | DGI NORDJY | 0304AS | 25 m | 1:04.32 | |
5 | 408 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | DGI NORDJY | 0508AW | 50 m | 1:04.57 | |
6 | 580 | Jacobsen Signe Holst | 2007 | DGI SYDØST | 0794AG | 25 m | 1:04.67 | |
7 | 97 | Hansen Nicoline | 2004 | DGI STORST | 0468AU | 25 m | 1:05.39 | |
8 | 497 | Martinussen Janni | 2001 | DGI FYN | 0186AE | 25 m | 1:05.40 | |
9 | 649 | Bjørn Weronika L. | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AG | 25 m | 1:05.45 | |
10 | 342 | Hove Louise | 2002 | DGI NORDJY | 0246BA | 25 m | 1:06.19 | |
11 | 20 | Kristensen Amalie Hede | 2005 | DGI S.JYL | 0512AZ | 25 m | 1:06.41 | |
12 | 220 | Kokholm Caroline Varming | 2002 | DGI ØSTJY | 0298AW | 25 m | 1:06.43 | |
13 | 404 | Helt Therese J | 2006 | DGI NORDJY | 0658AK | 25 m | 1:06.77 | |
14 | 431 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | DGI NORDJY | 0566AR | 25 m | 1:07.23 | |
15 | 423 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | DGI NORDJY | 0058AT | 25 m | 1:07.37 | |
16 | 597 | Laustsen Alberte Randlev | 2005 | DGI SYDØST | 0584AX | 25 m | 1:07.53 | |
17 | 146 | Filipowicz Lucca | 2005 | DGI ØSTJY | 0594BB | 25 m | 1:07.75 | |
18 | 448 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | DGI FYN | 0522AN | 25 m | 1:08.23 | |
19 | 302 | Volke Maja | 2002 | DGI ØSTJY | 0228BC | 25 m | 1:08.32 | |
20 | 119 | Andersen Ida Loft | 2007 | DGI ØSTJY | 0798AJ | 25 m | 1:08.63 | |
21 | 62 | Bruijn Stephanie de | 2005 | DGI SYDVE | 0576AZ | 25 m | 1:08.64 | |
22 | 129 | Brøndum Maja | 2006 | DGI ØSTJY | 0634AS | 25 m | 1:09.11 | |
23 | 151 | Ginnerup Liva | 2004 | DGI ØSTJY | 0484AM | 25 m | 1:09.26 | |
24 | 677 | Lauridsen Louise | 2005 | DGI MIDTJY | 0524AK | 25 m | 1:09.48 | |
25 | 475 | Johansen Rasmine | 2005 | DGI FYN | 0594AS | 25 m | 1:09.70 | |
26 | 134 | Bøllingtoft Benedikte | 2003 | DGI ØSTJY | 0346BC | 25 m | 1:10.11 | |
27 | 208 | Johansen Mia Sommer | 2002 | DGI ØSTJY | 0292AV | 25 m | 1:10.62 | |
28 | 59 | Bendixen Liv | 2004 | DGI SYDVE | 0404BD | 25 m | 1:11.21 | |
29 | 99 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | DGI STORST | 0554AO | 25 m | 1:11.36 | |
30 | 505 | Ostersen Laura | 2004 | DGI FYN | 0402BB | 25 m | 1:11.83 | |
31 | 386 | Sørensen Maja M S | 2004 | DGI NORDJY | 0448AR | 25 m | 1:11.84 | |
32 | 3 | Benkjær Alberte Sloth | 2005 | DGI S.JYL | 0578AZ | 25 m | 1:11.92 | |
33 | 420 | Nielsen Freya Kobber | 2001 | DGI NORDJY | 0152BD | 25 m | 1:12.17 | |
34 | 18 | Keller Sofie | 2005 | DGI S.JYL | 0512AY | 25 m | 1:12.35 | |
35 | 298 | Tilsted Olivia | 2006 | DGI ØSTJY | 0668AF | 25 m | 1:12.39 | |
36 | 225 | Larsen Sarah Salling | 2003 | DGI ØSTJY | 0374BA | 25 m | 1:12.43 | |
37 | 467 | Huusfeldt Lærke Dyrebjerg | 2006 | DGI FYN | 0608ak | 25 m | 1:13.03 | |
38 | 240 | Mikkelsen Freya | 2005 | DGI ØSTJY | 0504AV | 25 m | 1:13.19 | |
39 | 101 | Schilling Julie Hansen | 2004 | DGI STORST | 0406BA | 25 m | 1:13.34 | |
40 | 676 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | DGI MIDTJY | 0426AO | 25 m | 1:13.53 | |
41 | 376 | Lucassen Freja | 2007 | DGI NORDJY | 0706AV | 25 m | 1:13.68 | |
42 | 598 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | DGI SYDØST | 0566AD | 25 m | 1:13.71 | |
43 | 335 | Rise Alberte | 2007 | DGI NORDJY | 0752AP | 25 m | 1:13.92 | |
44 | 428 | Christensen Zenia | 2005 | DGI NORDJY | 0572AL | 25 m | 1:13.93 | |
45 | 287 | Søderberg Caroline Buhl | 2003 | DGI ØSTJY | 0338AZ | 25 m | 1:13.95 | |
46 | 285 | Stormes Malou Sophie | 2005 | DGI ØSTJY | 0528AP | 25 m | 1:14.31 | |
47 | 196 | Huss Malou | 2006 | DGI ØSTJY | 0606AT | 25 m | 1:14.62 | |
48 | 449 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DGI FYN | 0506BA | 25 m | 1:14.74 | |
49 | 204 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0646AK | 25 m | 1:15.39 | |
50 | 365 | Markussen Christina | 2005 | DGI NORDJY | 0538AW | 25 m | 1:15.59 | |
51 | 663 | Bolesen Frida | 2004 | DGI MIDTJY | 0402BE | 25 m | 1:15.87 | |
52 | 481 | Kaarill Anna | 2002 | DGI FYN | 0226AY | 25 m | 1:16.22 | |
53 | 212 | Kellenberger Nikoline | 2005 | DGI ØSTJY | 0584AY | 25 m | 1:16.61 | |
54 | 291 | Sørensen Naja Kristiane | 2006 | DGI ØSTJY | 0624AU | 25 m | 1:16.66 | |
55 | 533 | Walsted Vilma Marie | 2006 | DGI FYN | 0646AW | 25 m | 1:16.85 | |
56 | 206 | Jespersen Marie Work | 2004 | DGI ØSTJY | 0402AT | 25 m | 1:16.99 | |
57 | 375 | Lucassen Mathilde | 2007 | DGI NORDJY | 0746AU | 25 m | 1:17.40 | |
58 | 38 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | DGI SYDVE | 0548AZ | 25 m | 1:17.59 | |
59 | 521 | Skovhus Madeline | 2007 | DGI FYN | 0722AV | 25 m | 1:17.86 | |
60 | 657 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | DGI MIDTJY | 0724AK | 25 m | 1:17.92 | |
61 | 495 | Madsen Inge | 2002 | DGI FYN | 0202BE | 25 m | 1:18.64 | |
62 | 689 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | DGI MIDTJY | 0734AK | 25 m | 1:18.70 | |
63 | 120 | Andersen Jane | 2004 | DGI ØSTJY | 0476AR | 25 m | 1:19.27 | |
64 | 566 | Daugaard Cecilie | 2003 | DGI SYDØST | 0312BB | 25 m | 1:19.36 | |
65 | 595 | Laursen Manja | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:19.57 | ||
66 | 577 | Hornbæk Signe Marie | 2006 | DGI SYDØST | 25 m | 1:19.79 | ||
67 | 685 | Kristensen Laura Fjord | 2006 | DGI MIDTJY | 0696AP | 25 m | 1:19.86 | |
68 | 234 | Lund Lea Skjærris | 2008 | DGI ØSTJY | 0826AH | 25 m | 1:20.52 | |
69 | 527 | Termansen Kamille | 2002 | DGI FYN | 0232BB | 25 m | 1:20.57 | |
70 | 93 | Clausen Anna Baad | 2007 | DGI STORST | 0742AU | 25 m | 1:20.61 | |
71 | 70 | Nielsen Maria Møberg | 2007 | DGI SYDVE | 0742AR | 25 m | 1:20.71 | |
72 | 688 | Ovesen Klara Buur | 2007 | DGI MIDTJY | 0776AU | 25 m | 1:21.10 | |
73 | 466 | Holgersen Stine Lund | 2006 | DGI FYN | 0652AQ | 25 m | 1:21.16 | |
74 | 126 | Bisgaard Dicte Nørvang | 2006 | DGI ØSTJY | 0654AT | 25 m | 1:21.39 | |
75 | 10 | Diab Isabell Chelina Fros | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 1:21.44 | ||
76 | 490 | Larsen Freja Rex | 2006 | DGI FYN | 0672AX | 25 m | 1:21.74 | |
77 | 30 | Rothe Katrine Hesselager | 2005 | DGI S.JYL | 25 m | 1:21.82 | ||
78 | 280 | Stengaard Ida Frøsig | 2002 | DGI ØSTJY | 0202BA | 25 m | 1:22.12 | |
79 | 104 | Kristensen Yasmin Thrane | 2006 | DGI STORST | 0654AW | 25 m | 1:22.53 | |
80 | 113 | Hansen Celina L. | 2006 | DGI STORST | 0686AZ | 25 m | 1:22.84 | |
81 | 526 | Terkelsen Johanne | 2007 | DGI FYN | 0788ap | 25 m | 1:22.99 | |
82 | 353 | Hjorth Iben | 2008 | DGI NORDJY | 0836AT | 25 m | 1:23.70 | |
83 | 374 | Jørgensen Ida | 2007 | DGI NORDJY | 0746AX | 25 m | 1:24.05 | |
84 | 136 | Carlqvist Louise | 2008 | DGI ØSTJY | 0818AO | 25 m | 1:24.08 | |
85 | 17 | Jensen Thilde | 2006 | DGI S.JYL | 25 m | 1:24.21 | ||
86 | 117 | Akselsen Olivia | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:24.59 | ||
87 | 345 | Khelil Sara | 2003 | DGI NORDJY | 0356BF | 25 m | 1:25.04 | |
88 | 127 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | DGI ØSTJY | 0832AO | 25 m | 1:25.12 | |
89 | 49 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | DGI SYDVE | 0652AV | 25 m | 1:25.34 | |
90 | 458 | Dørk Anna | 2004 | DGI FYN | 0498AZ | 25 m | 1:25.35 | |
91 | 42 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | DGI SYDVE | 0762AR | 25 m | 1:25.39 | |
92 | 692 | Jeppesen Louise | 2008 | DGI MIDTJY | 0886AG | 25 m | 1:25.39 | |
93 | 355 | Baars Kamille | 2006 | DGI NORDJY | 0654AV | 25 m | 1:26.31 | |
94 | 669 | Bæk Sofie | 2007 | DGI MIDTJY | 0766AW | 25 m | 1:26.32 | |
95 | 529 | Thomsen Ea | 2001 | DGI FYN | 0158BE | 25 m | 1:26.35 | |
96 | 484 | Kofoed Laura Sofie | 2004 | DGI FYN | 0406BC | 25 m | 1:26.58 | |
97 | 558 | Brødsgaard Emma | 2004 | DGI SYDØST | 0414BD | 25 m | 1:26.65 | |
98 | 606 | Olesen Julie Langberg | 2005 | DGI SYDØST | 0592AW | 25 m | 1:27.15 | |
99 | 569 | Friberg Ida | 2008 | DGI SYDØST | 0822AA | 25 m | 1:27.40 | |
100 | 701 | Jensen Freya | 2009 | DGI MIDTJY | 0914AJ | 25 m | 1:27.51 | |
101 | 670 | Mølbak Katrine | 2009 | DGI MIDTJY | 0948AJ | 25 m | 1:27.94 | |
102 | 493 | Lindharth Frederikke | 2007 | DGI FYN | 0758AX | 25 m | 1:28.09 | |
103 | 41 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | DGI SYDVE | 0366BF | 25 m | 1:28.44 | |
104 | 417 | Mortensen Nicoline Ravn | 2008 | DGI NORDJY | 0854AS | 25 m | 1:29.17 | |
105 | 586 | Knudsen Kirstine | 2007 | DGI SYDØST | 0732AQ | 25 m | 1:29.25 | |
106 | 665 | Irmschler Mathilde | 2006 | DGI MIDTJY | 0606AS | 25 m | 1:29.30 | |
107 | 270 | Schleimann Marie | 2010 | DGI ØSTJY | 1006AD | 25 m | 1:30.22 | |
108 | 562 | Børager Emma Jensen | 2009 | DGI SYDØST | 25 m | 1:30.23 | ||
109 | 103 | Hansen Camila | 2006 | DGI STORST | 0624AL | 25 m | 1:30.52 | |
110 | 698 | Siggard Regitze Timm | 2007 | DGI MIDTJY | 0792AW | 25 m | 1:30.70 | |
111 | 110 | Schou Madeleine | 2008 | DGI STORST | 0848AS | 25 m | 1:30.71 | |
112 | 596 | Laursen Sofie | 2007 | DGI SYDØST | 0734AC | 25 m | 1:30.83 | |
113 | 105 | Johansson Isabella | 2007 | DGI STORST | 0718BA | 25 m | 1:30.99 | |
114 | 251 | Pedersen Cecilie Have | 2008 | DGI ØSTJY | 0876AH | 25 m | 1:31.08 | |
115 | 218 | Kloster Sofie Nielsen | 2008 | DGI ØSTJY | 0870AU | 25 m | 1:32.15 | |
116 | 491 | Lerche Smilla | 2008 | DGI FYN | 0882AN | 25 m | 1:34.82 | |
117 | 228 | Laursen Maria Nybro | 2008 | DGI ØSTJY | 0844AI | 25 m | 1:34.83 | |
118 | 33 | Sørensen Julie Holmgaard | 2008 | DGI S.JYL | 25 m | 1:35.21 | ||
119 | 443 | Bernt Kamma | 2010 | DGI FYN | 1026AD | 25 m | 1:35.52 | |
120 | 108 | Larsen Milla Engsted | 2009 | DGI STORST | 0998AC | 25 m | 1:36.78 | |
121 | 112 | Andersen Clara Kristine Ingeborg | 2010 | DGI STORST | 1092AI | 25 m | 1:37.54 | |
122 | 109 | Seedorff Edith | 2008 | DGI STORST | 0876AB | 25 m | 1:38.31 | |
123 | 111 | Thøfner Agnes | 2009 | DGI STORST | 0948AB | 25 m | 1:38.79 | |
124 | 508 | Rasmussen Caroline | 2008 | DGI FYN | 0864AU | 25 m | 1:40.12 | |
125 | 707 | Geiger Johanne S. | 2008 | DGI MIDTJY | 0822AH | 25 m | 1:41.57 | |
126 | 456 | Dyberg-Larsen Rena Rose | 2009 | DGI FYN | 0920BF | 25 m | 1:42.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 582 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | DGI SYDØST | 0301AK | 25 m | 54.96 | |
2 | 63 | Fokkink Boje | 2001 | DGI SYDVE | 0151AS | 25 m | 55.23 | |
3 | 647 | Theisen Malthe | 2003 | DGI MIDTJY | 0345AN | 25 m | 56.64 | |
4 | 394 | Jørgensen Rasmus Hoffmann | 1998 | DGI NORDJY | 9807AK | 25 m | 57.03 | |
5 | 248 | Nybro Nikolaj | 2002 | DGI ØSTJY | 0211AO | 25 m | 57.24 | |
6 | 373 | Jensen Tobias Vestby | 2003 | DGI NORDJY | 0309AN | 25 m | 57.63 | |
7 | 465 | Holgersen Anders Lund | 2000 | DGI FYN | 0017AS | 25 m | 57.69 | |
8 | 391 | Stegenborg Scott | 2000 | DGI NORDJY | 0063AH | 25 m | 57.72 | |
9 | 402 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | DGI NORDJY | 0369AL | 25 m | 58.37 | |
10 | 551 | Andersen Matti | 2005 | DGI SYDØST | 0583AL | 25 m | 58.51 | |
11 | 622 | Versteegen Robert | 2001 | DGI SYDØST | 0107AS | 25 m | 58.72 | |
12 | 642 | Nelander Theis | 2005 | DGI MIDTJY | 0557AC | 25 m | 59.00 | |
13 | 80 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | DGI STORST | 0581AH | 25 m | 59.01 | |
14 | 643 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | DGI MIDTJY | 0117AJ | 25 m | 59.20 | |
15 | 64 | Fokkink Oliver | 2003 | DGI SYDVE | 0341AP | 25 m | 59.22 | |
16 | 262 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | DGI ØSTJY | 0139AJ | 25 m | 59.79 | |
17 | 67 | Larsen Kasper | 2002 | DGI SYDVE | 0241AP | 25 m | 1:00.01 | |
18 | 680 | Wemmelund Sigurd | 2005 | DGI MIDTJY | 0589AI | 25 m | 1:00.11 | |
19 | 392 | Lehmann Sebastian B | 2004 | DGI NORDJY | 0439AF | 25 m | 1:00.16 | |
20 | 474 | Jensen Jonas Svensmark | 2005 | DGI FYN | 0579AG | 25 m | 1:00.32 | |
21 | 1 | Andreasen Philip Emborg | 2005 | DGI S.JYL | 0559AO | 25 m | 1:01.18 | |
22 | 483 | Klüver Frederik | 1998 | DGI FYN | 9823AV | 25 m | 1:01.19 | |
23 | 415 | Mølgaard Mads | 2006 | DGI NORDJY | 0657AM | 25 m | 1:01.22 | |
24 | 437 | Johansen Esben Kilde | 2004 | DGI NORDJY | 0415AS | 25 m | 1:01.54 | |
25 | 236 | Løland Alexander | 2004 | DGI ØSTJY | 0451AN | 25 m | 1:01.91 | |
26 | 678 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | DGI MIDTJY | 0459AO | 25 m | 1:01.97 | |
27 | 332 | Johansen Elias Bock | 2005 | DGI NORDJY | 0545AO | 25 m | 1:02.18 | |
28 | 149 | Frimand Jakob | 2004 | DGI ØSTJY | 0463AL | 25 m | 1:02.20 | |
29 | 187 | Hansen Markus Friis | 2003 | DGI ØSTJY | 0301AN | 25 m | 1:02.32 | |
30 | 681 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | DGI MIDTJY | 0473AR | 25 m | 1:02.75 | |
31 | 292 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | DGI ØSTJY | 0335AN | 25 m | 1:02.86 | |
32 | 142 | Dirdal Christian Linaa | 2001 | DGI ØSTJY | 0181AR | 25 m | 1:03.35 | |
33 | 295 | Thomsen Andreas Skak | 2001 | DGI ØSTJY | 0109AJ | 25 m | 1:03.51 | |
34 | 515 | Sabanovic Anes | 2002 | DGI FYN | 0253AU | 25 m | 1:03.82 | |
35 | 83 | Dahrup Jonas P. | 2004 | DGI STORST | 0469AD | 25 m | 1:03.92 | |
36 | 504 | Nedergaard Christoffer | 1995 | DGI FYN | 9565AS | 25 m | 1:04.37 | |
37 | 482 | Karlström Victor | 2004 | DGI FYN | 0435AQ | 25 m | 1:04.51 | |
38 | 71 | Poulsen Daniel | 2001 | DGI SYDVE | 0135AN | 25 m | 1:04.59 | |
39 | 611 | Schulte Erik Both | 2004 | DGI SYDØST | 0471AR | 25 m | 1:04.72 | |
40 | 189 | Hedehus Christoffer Holm | 2002 | DGI ØSTJY | 0285AO | 25 m | 1:04.75 | |
41 | 401 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | DGI NORDJY | 0499AQ | 25 m | 1:05.06 | |
42 | 396 | Abildgaard Jonas | 2003 | DGI NORDJY | 0381AM | 50 m | 1:05.46 | |
43 | 507 | Petersen Valdemar | 2004 | DGI FYN | 0431AP | 25 m | 1:05.49 | |
44 | 370 | Ølgaard Kristian | 2005 | DGI NORDJY | 0549AP | 25 m | 1:05.54 | |
45 | 69 | Lauridsen Rasmus Egebjerg | 2005 | DGI SYDVE | 0585AP | 25 m | 1:06.01 | |
46 | 190 | Henningsen Sophus | 2007 | DGI ØSTJY | 0789AA | 25 m | 1:06.15 | |
47 | 84 | Thøfner Laurits | 2004 | DGI STORST | 0417AM | 25 m | 1:06.18 | |
48 | 570 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | DGI SYDØST | 9211AK | 25 m | 1:06.19 | |
49 | 591 | Ladefoged Jacob | 2003 | DGI SYDØST | 25 m | 1:06.31 | ||
50 | 604 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | DGI SYDØST | 0577AP | 25 m | 1:06.54 | |
51 | 61 | Brinkmann Jonas | 2002 | DGI SYDVE | 0251AM | 25 m | 1:07.09 | |
52 | 652 | Tange Kasper Lund | 2004 | DGI MIDTJY | 0437AQ | 25 m | 1:07.14 | |
53 | 143 | Dirdal Magnus Linaa | 2005 | DGI ØSTJY | 0503AL | 25 m | 1:07.19 | |
54 | 21 | Kühne Kasper | 2007 | DGI S.JYL | 0727AJ | 25 m | 1:07.69 | |
55 | 556 | Birkkjær Silas | 2006 | DGI SYDØST | 0619AR | 25 m | 1:07.75 | |
56 | 503 | Nedergaard Casper | 1990 | DGI FYN | 9063AH | 25 m | 1:07.77 | |
57 | 181 | Hald Andreas Skovgaard | 2006 | DGI ØSTJY | 0651AM | 25 m | 1:07.99 | |
58 | 123 | Bach-Valeur Jacob | 2004 | DGI ØSTJY | 0495AM | 25 m | 1:08.66 | |
59 | 145 | Faarup Phillip Bols | 2004 | DGI ØSTJY | 0473AQ | 25 m | 1:09.34 | |
60 | 226 | Laursen Andreas | 2006 | DGI ØSTJY | 0613AM | 25 m | 1:09.34 | |
61 | 434 | Thomsen Sebastian Emil | 2002 | DGI NORDJY | 0221AU | 25 m | 1:09.44 | |
62 | 75 | Holt Tobias | 2006 | DGI SYDVE | 0693AN | 25 m | 1:09.85 | |
63 | 47 | Pedersen Tobias Bjørnskov | 2000 | DGI SYDVE | 0057AT | 25 m | 1:09.92 | |
64 | 592 | Ladefoged Peter | 2004 | DGI SYDØST | 25 m | 1:10.15 | ||
65 | 609 | Præstiin Jonathan | 2005 | DGI SYDØST | 0503AQ | 25 m | 1:10.15 | |
66 | 510 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | DGI FYN | 0485AR | 25 m | 1:10.60 | |
67 | 260 | Poulsen Frederik Stordal | 2004 | DGI ØSTJY | 0423AQ | 25 m | 1:11.42 | |
68 | 479 | Jørgensen Michael | 1981 | DGI FYN | 8199AA | 25 m | 1:11.45 | |
69 | 574 | Guldhammer Pablo | 2005 | DGI SYDØST | 25 m | 1:11.54 | ||
70 | 85 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | DGI STORST | 0657AK | 25 m | 1:12.20 | |
71 | 362 | Beier Sebastian | 2007 | DGI NORDJY | 0735AM | 25 m | 1:12.34 | |
72 | 377 | Markussen Noah | 2006 | DGI NORDJY | 0657AO | 25 m | 1:12.34 | |
73 | 131 | Bukballe Simon Brandi | 2006 | DGI ØSTJY | 0661AN | 25 m | 1:12.36 | |
74 | 655 | Knudsen Bertram | 2006 | DGI MIDTJY | 0631AL | 25 m | 1:12.41 | |
75 | 35 | Werge Tobias | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 1:12.53 | ||
76 | 331 | Broe Lucas Skjødt | 2007 | DGI NORDJY | 0721AH | 25 m | 1:12.86 | |
77 | 502 | Märcher Mikkel | 1982 | DGI FYN | 8285AA | 25 m | 1:12.98 | |
78 | 554 | Barneveld Bjørn van | 2006 | DGI SYDØST | 0649AS | 25 m | 1:12.99 | |
79 | 243 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | DGI ØSTJY | 0753AH | 25 m | 1:13.01 | |
80 | 409 | Rubæk Mikkel | 2006 | DGI NORDJY | 0671AP | 25 m | 1:13.39 | |
81 | 550 | Andersen Magne | 2007 | DGI SYDØST | 0787AD | 25 m | 1:13.98 | |
82 | 268 | Schaarup Christian | 2004 | DGI ØSTJY | 0455AQ | 25 m | 1:14.02 | |
83 | 512 | Rasmussen Malthe Skau | 2006 | DGI FYN | 0673AP | 25 m | 1:14.28 | |
84 | 658 | Theisen Valdemar | 2007 | DGI MIDTJY | 0763AI | 25 m | 1:14.33 | |
85 | 125 | Bilde Magnus | 2006 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:14.82 | ||
86 | 60 | Bjerrum Niels | 2005 | DGI SYDVE | 0575AK | 25 m | 1:14.90 | |
87 | 360 | Baars Nikolaj | 2008 | DGI NORDJY | 0893AG | 25 m | 1:14.94 | |
88 | 284 | Storm Marinus | 2006 | DGI ØSTJY | 0665AK | 25 m | 1:14.99 | |
89 | 454 | Cline Jonathan | 2005 | DGI FYN | 0543AK | 25 m | 1:15.20 | |
90 | 462 | Hansen Oliver | 2004 | DGI FYN | 0403AT | 25 m | 1:15.52 | |
91 | 16 | Holm Emil Hauge | 2007 | DGI S.JYL | 0791AL | 25 m | 1:15.56 | |
92 | 82 | Kongstad Theodor | 2006 | DGI STORST | 0613AE | 25 m | 1:16.24 | |
93 | 378 | Christensen Mikkel P. | 2006 | DGI NORDJY | 0691AP | 25 m | 1:16.96 | |
94 | 90 | Sørensen Niklas Aagaard | 2008 | DGI STORST | 0893AE | 25 m | 1:17.04 | |
95 | 662 | Olesen Albert | 2008 | DGI MIDTJY | 0841AE | 25 m | 1:17.55 | |
96 | 73 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | DGI SYDVE | 0743AJ | 25 m | 1:17.76 | |
97 | 469 | Hvid Kasper | 1990 | DGI FYN | 9095AH | 25 m | 1:17.79 | |
98 | 13 | Gregersen Stefan Brochner | 2007 | DGI S.JYL | 25 m | 1:19.03 | ||
99 | 607 | Olsen Ebbe Als | 2007 | DGI SYDØST | 25 m | 1:19.27 | ||
100 | 620 | Tilsted Mathias | 2006 | DGI SYDØST | 0637AS | 25 m | 1:20.09 | |
101 | 682 | Gotfredsen Alexander Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0887AK | 25 m | 1:20.59 | |
102 | 668 | Gadeberg Patrick | 2007 | DGI MIDTJY | 0719AO | 25 m | 1:20.66 | |
103 | 703 | Karlberg Magnus | 2007 | DGI MIDTJY | 0797AN | 25 m | 1:20.97 | |
104 | 361 | Engbjerg Oskar Kragh | 2008 | DGI NORDJY | 0805AH | 25 m | 1:21.19 | |
105 | 400 | Abrahamsen Christian | 2009 | DGI NORDJY | 0943AF | 25 m | 1:21.43 | |
106 | 399 | Manstrup Magnus | 2008 | DGI NORDJY | 0845AM | 25 m | 1:21.47 | |
107 | 480 | Jørgensen Oliver | 2006 | DGI FYN | 0609AP | 25 m | 1:21.49 | |
108 | 573 | Grønfeldt Jeppe | 2008 | DGI SYDØST | 0867AM | 25 m | 1:21.74 | |
109 | 424 | Schwab Tobias | 2009 | DGI NORDJY | 0985AF | 25 m | 1:21.75 | |
110 | 349 | Monberg Malthe | 2006 | DGI NORDJY | 0611AR | 25 m | 1:21.94 | |
111 | 708 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | DGI MIDTJY | 0889AK | 25 m | 1:22.12 | |
112 | 147 | Filipowicz Lui | 2008 | DGI ØSTJY | 25 m | 1:22.63 | ||
113 | 660 | Kristensen Daniel | 2006 | DGI MIDTJY | 0677AM | 25 m | 1:22.81 | |
114 | 235 | Løkke Alfred | 2008 | DGI ØSTJY | 0895AE | 25 m | 1:23.41 | |
115 | 453 | Clausen Casper | 2007 | DGI FYN | 0751AM | 25 m | 1:23.44 | |
116 | 612 | Sharaf Mazen | 2003 | DGI SYDØST | 0333AT | 25 m | 1:24.05 | |
117 | 116 | Sohnemann Marius | 2007 | DGI STORST | 0763AL | 25 m | 1:24.23 | |
118 | 700 | Peca Emil Valters | 2008 | DGI MIDTJY | 0869AN | 25 m | 1:26.23 | |
119 | 438 | Anderse Fredrik Dalsgaard | 2009 | DGI FYN | 0977AE | 25 m | 1:26.72 | |
120 | 283 | Storm Knud | 2008 | DGI ØSTJY | 0887AF | 25 m | 1:27.61 | |
121 | 205 | Jeppesen Ferdinand Lindal | 2008 | DGI ØSTJY | 0883AJ | 25 m | 1:28.41 | |
122 | 88 | Kongslev William | 2008 | DGI STORST | 0863AA | 25 m | 1:30.62 | |
123 | 250 | Paulsen Anton Sandfeld | 2008 | DGI ØSTJY | 0815AO | 25 m | 1:30.68 | |
124 | 470 | Ilcus Mantas D. | 2008 | DGI FYN | 0811AP | 25 m | 1:31.41 | |
125 | 358 | Jensen Mads Peter | 2008 | DGI NORDJY | 0883AG | 25 m | 1:31.91 | |
126 | 421 | Christiansen Mattie | 2008 | DGI NORDJY | 0813AL | 25 m | 1:32.59 | |
127 | 300 | Vig Mikkel Laursen | 2008 | DGI ØSTJY | 0817AO | 25 m | 1:32.69 | |
128 | 601 | Magnusson Gisli | 2008 | DGI SYDØST | 0831AA | 25 m | 1:32.86 | |
129 | 603 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | DGI SYDØST | 0809AF | 25 m | 1:36.80 | |
130 | 583 | Jeppesen Awin Asso | 2010 | DGI SYDØST | 1063AE | 25 m | 1:37.07 | |
131 | 8 | Cayetano Alonso Luis | 2009 | DGI S.JYL | 25 m | 1:37.39 | ||
132 | 472 | Jensen Hans Jakob | 2010 | DGI FYN | 1081AG | 25 m | 1:37.41 | |
133 | 184 | Hansen Gustav Vendelbo | 2009 | DGI ØSTJY | 0941BE | 25 m | 1:39.63 | |
134 | 506 | Pedersen Max Fenger | 2009 | DGI FYN | 0953BD | 25 m | 1:39.64 | |
135 | 587 | Knudsen Kristian | 2009 | DGI SYDØST | 0979AD | 25 m | 1:40.10 | |
136 | 673 | Jensen Magnus Wurtz | 2008 | DGI MIDTJY | 0855AO | 25 m | 1:41.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 04 marts 2020 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:53 |