Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2012 |
|
Utskriftsdatum |
17 juni 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
12:44 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
16 juni 2012 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
20 |
4 |
Nora Egeld |
1999 |
BN7899 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
66 |
5 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
Ellen Egeld |
1997 |
BQ4297 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
21 |
3 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
26 |
4 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:02.90 |
23 |
5 |
Ida Fundberg |
2002 |
AB6202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:03.10 |
64 |
6 |
Julia Öhgren |
1999 |
BH6699 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
|
137 |
7 |
Terese Engström |
1999 |
BF1899 |
ÖSA |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Frida Therkhildsen |
1999 |
BO5299 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:55.21 |
160 |
2 |
Emma Seger |
1997 |
BA4897 |
ÖSA |
|
25m |
1:53.53 |
62 |
3 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:52.77 |
28 |
4 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:52.24 |
292 |
5 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:52.52 |
158 |
6 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
25m |
1:53.13 |
252 |
7 |
Linnea Jändell |
2000 |
BI0800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:54.47 |
27 |
8 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:02.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Felicia Lindh |
2000 |
AY9800 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:50.77 |
2 |
2 |
Anna Häll |
1999 |
AV9899 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:47.04 |
249 |
3 |
Oliwia Jadczuk |
1999 |
BO4499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:46.54 |
41 |
4 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:45.10 |
117 |
5 |
Tova Wauge |
2000 |
AN9600 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:46.44 |
272 |
6 |
Lena Westerlund |
1998 |
BB8298 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:47.02 |
125 |
7 |
Linnéa Ärlegård |
1999 |
AL7699 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:47.65 |
242 |
8 |
Adriana Eyob |
1999 |
BG1699 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:51.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:43.73 |
286 |
2 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:41.04 |
186 |
3 |
Amanda Fors |
1998 |
AY2698 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:39.10 |
232 |
4 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:36.81 |
31 |
5 |
Elin Hermansson |
1997 |
BM3497 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:36.88 |
264 |
6 |
Elmira Shahmalekpour |
1997 |
BJ6297 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:39.55 |
284 |
7 |
Elin Sisell |
2000 |
AV8800 |
SS MORA |
|
25m |
1:41.57 |
44 |
8 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:44.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
1:36.07 |
119 |
2 |
Amanda Hagsten |
2000 |
AE5600 |
NAUTILUS |
|
25m |
1:35.25 |
110 |
3 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:34.62 |
68 |
4 |
Amanda Lundin-Bornström |
1998 |
AB8698 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:34.11 |
199 |
5 |
Mathilda Goike |
1997 |
BI6697 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:34.60 |
198 |
6 |
Linnea Fridman |
1995 |
BH6895 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:35.23 |
85 |
7 |
Felicia Forslund |
1997 |
BP9897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:35.98 |
162 |
8 |
Tea Tagesson |
2000 |
AC7400 |
ÖSA |
|
25m |
1:36.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:33.81 |
193 |
2 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:33.25 |
71 |
3 |
Hanna Fransman |
1995 |
AO9695 |
FALUN |
|
50m |
1:32.93 |
165 |
4 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
1:31.62 |
78 |
5 |
Isabelle Sörlie |
1999 |
AV1299 |
FALUN |
|
50m |
1:32.90 |
307 |
6 |
Linnea Åkerman |
1999 |
AV0899 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:33.09 |
154 |
7 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
1:33.27 |
188 |
8 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:33.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
1 |
Elin Lindberg |
1996 |
BM4296 |
SS MORA |
|
25m |
1:31.21 |
333 |
2 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:30.52 |
185 |
3 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:28.70 |
182 |
4 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:26.81 |
167 |
5 |
Linnéa Palmqvist |
1998 |
AG3698 |
SALA SS |
|
25m |
1:28.00 |
341 |
6 |
Emmy Ingelmark |
1995 |
|
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:30.00 |
47 |
7 |
Johanna Ly |
2000 |
AK6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:31.04 |
275 |
8 |
Julia Widmark |
1997 |
AS8897 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:31.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Emelie Hansson |
1997 |
AY4897 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:24.60 |
142 |
2 |
Amanda Göthlin |
1998 |
AU4498 |
ÖSA |
|
25m |
1:22.71 |
184 |
3 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:20.95 |
80 |
4 |
Elin Zetterberg |
1998 |
AQ6498 |
FALUN |
|
25m |
1:18.36 |
328 |
5 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:20.60 |
79 |
6 |
Hanna Tinnerholm |
1999 |
AG8299 |
FALUN |
|
25m |
1:22.71 |
175 |
7 |
Ida-Karin Fjällmyr |
1995 |
AD0895 |
SK ENA |
|
25m |
1:23.35 |
238 |
8 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.27 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
17 juni 2012 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
12:44 |
|