Program for DM/UDM/KDM
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 37, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
12 r och yngre |
1 | 62 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 5:53.64 | |
2 | 68 | Rydh-Dufva Inez | 2001 | KARLSKO SF | AF2601 | 25 m | 5:58.13 | |
3 | 51 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 6:05.71 |
14 r och yngre |
1 | 140 | Thrner Elin | 1998 | SFFLE SS | AI2298 | 25 m | 5:03.75 | |
2 | 146 | Einarsson Jennie | 1998 | SOLSTA | AH3698 | 25 m | 5:19.10 | |
3 | 133 | Mulikova Julia | 1998 | SFFLE SS | AH9898 | 25 m | 5:19.46 | |
4 | 65 | Nilsson Emelie | 1999 | KARLSKO SF | AU7899 | 25 m | 5:24.70 | |
5 | 30 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 25 m | 5:27.68 | |
6 | 132 | Johansson Therese | 1999 | SFFLE SS | AB7499 | 25 m | 5:29.33 | |
7 | 62 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 5:53.64 | |
8 | 68 | Rydh-Dufva Inez | 2001 | KARLSKO SF | AF2601 | 25 m | 5:58.13 | |
9 | 51 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 6:05.71 | |
10 | 41 | Strmberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 25 m | 6:07.21 | |
11 | 50 | Eerola Emilia | 1999 | KARLSKO SF | BE1499 | 25 m | 6:16.64 | |
12 | 11 | Schtzer Viktoria | 1999 | ARVIKA SS | BJ6299 | 25 m | 6:24.88 | |
13 | 46 | Brostrm Mimmi | 1999 | KARLSKO SF | AV6699 | 25 m | 6:25.08 |
99 r och yngre |
1 | 31 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 4:46.87 | |
2 | 83 | Burstedt Emelie | 1995 | KARLSTAD | AI6895 | 25 m | 4:53.52 | |
3 | 131 | Johansson Petra | 1997 | SFFLE SS | AF3897 | 25 m | 4:56.74 | |
4 | 55 | Hkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 4:59.59 | |
5 | 140 | Thrner Elin | 1998 | SFFLE SS | AI2298 | 25 m | 5:03.75 | |
6 | 146 | Einarsson Jennie | 1998 | SOLSTA | AH3698 | 25 m | 5:19.10 | |
7 | 6 | Nilsson Johanna | 1996 | ARVIKA SS | BP4896 | 25 m | 5:19.13 | |
8 | 133 | Mulikova Julia | 1998 | SFFLE SS | AH9898 | 25 m | 5:19.46 | |
9 | 65 | Nilsson Emelie | 1999 | KARLSKO SF | AU7899 | 25 m | 5:24.70 | |
10 | 30 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 25 m | 5:27.68 | |
11 | 132 | Johansson Therese | 1999 | SFFLE SS | AB7499 | 25 m | 5:29.33 | |
12 | 25 | Hjd Elin | 1996 | FILIPSTAD | AT2296 | 50 m | 5:33.13 | |
13 | 62 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 5:53.64 | |
14 | 48 | Derring Hanna | 1997 | KARLSKO SF | BH7497 | 25 m | 5:54.93 | |
15 | 68 | Rydh-Dufva Inez | 2001 | KARLSKO SF | AF2601 | 25 m | 5:58.13 | |
16 | 51 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 6:05.71 | |
17 | 41 | Strmberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 25 m | 6:07.21 | |
18 | 50 | Eerola Emilia | 1999 | KARLSKO SF | BE1499 | 25 m | 6:16.64 | |
19 | 11 | Schtzer Viktoria | 1999 | ARVIKA SS | BJ6299 | 25 m | 6:24.88 | |
20 | 46 | Brostrm Mimmi | 1999 | KARLSKO SF | AV6699 | 25 m | 6:25.08 | |
21 | 9 | Persson Marie | 1997 | ARVIKA SS | BH4297 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 15 juni 2012 |
Licensierad till: Karlskoga Simfrening | Utskriftstid | 20:28 |