Startliste for Gentofte Open 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:19.00 | |
2 | 794 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 4:21.82 | |
3 | 856 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:25.88 | |
4 | 1039 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 4:26.76 | |
5 | 521 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 4:28.00 | |
6 | 517 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 4:29.97 | |
7 | 858 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 4:30.28 | |
8 | 864 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 4:30.78 | |
9 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 4:33.31 | |
10 | 520 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 4:34.18 | |
11 | 735 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 4:35.46 | |
12 | 842 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 4:35.75 | |
13 | 522 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 4:38.16 | |
14 | 841 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 4:38.50 | |
15 | 530 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 4:40.30 | |
16 | 744 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 4:41.22 | |
17 | 722 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 4:41.71 | |
18 | 587 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 4:42.39 | |
19 | 737 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 4:44.47 | |
20 | 782 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 4:45.46 | |
21 | 745 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 4:45.86 | |
22 | 743 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 4:47.38 | |
23 | 738 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 4:47.62 | |
24 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 4:50.47 | |
25 | 988 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 4:54.10 | |
26 | 804 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 4:55.50 | |
27 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 4:56.07 | |
28 | 741 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 4:58.69 | |
29 | 1048 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 4:59.64 | |
30 | 861 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 5:01.72 | |
31 | 974 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 5:06.74 | RES |
32 | 748 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 5:11.20 | RES |
33 | 739 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 5:15.03 | RES |
34 | 747 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 5:15.98 | RES |
35 | 1064 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 5:21.55 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 862 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 3:49.11 | |
2 | 869 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 4:01.07 | |
3 | 844 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 4:08.12 | |
4 | 514 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 4:11.05 | |
5 | 840 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 4:12.68 | |
6 | 855 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 4:17.89 | |
7 | 981 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 4:20.92 | |
8 | 715 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 4:22.55 | |
9 | 772 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 4:25.27 | |
10 | 774 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 4:25.40 | |
11 | 969 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 4:26.87 | |
12 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 4:28.74 | |
13 | 1070 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 4:30.33 | |
14 | 518 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 4:35.00 | |
15 | 797 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 4:35.50 | |
16 | 853 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 4:35.65 | |
17 | 718 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | 4:39.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 876 | Kubicka Anna | 1989 | SK LAXEN | AH0889 | 25 m | 31.65 | |
2 | 928 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 32.84 | |
3 | 1041 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 33.12 | |
4 | 857 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 33.79 | |
5 | 930 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 34.09 | |
6 | 1018 | Nyberg Linnea | 1991 | TYRESÖ SS | BO6691 | 25 m | 34.47 | |
7 | 992 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 34.78 | |
8 | 885 | Runeke Josephine | 1991 | SK LAXEN | AV0491 | 25 m | 34.80 | |
9 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 35.52 | |
10 | 522 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 35.57 | |
11 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 36.00 | |
12 | 873 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 36.12 | |
13 | 562 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 36.17 | |
14 | 739 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 36.30 | |
15 | 918 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 36.32 | |
16 | 841 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 37.02 | |
17 | 584 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 37.11 | |
18 | 839 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 37.42 | |
19 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 37.47 | |
20 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 38.16 | |
21 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 38.25 | |
22 | 547 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 38.30 | |
23 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 38.69 | |
24 | 929 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 38.88 | |
25 | 713 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 38.98 | |
26 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 38.98 | |
27 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 39.21 | |
28 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 40.00 | |
29 | 558 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 40.50 | |
30 | 910 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 40.57 | |
31 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 41.04 | |
32 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 41.52 | |
33 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 41.54 | |
34 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 41.75 | |
35 | 978 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 42.74 | |
36 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 42.79 | |
37 | 986 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 42.87 | |
38 | 549 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 43.02 | |
39 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 43.58 | |
40 | 742 | Johansen Ditte | 1994 | LYNGBY | 9452AH | 25 m | 43.62 | |
41 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 44.05 | |
42 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 44.15 | |
43 | 551 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | 44.30 | |
44 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 44.49 | |
45 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 44.69 | |
46 | 779 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 44.94 | |
47 | 984 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 45.25 | |
48 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 45.82 | |
49 | 1004 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 45.83 | |
50 | 731 | Ryle Maria Louise | 2000 | HELSINGE | 0056AY | 25 m | 46.99 | |
51 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 47.35 | |
52 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 47.40 | |
53 | 538 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 47.89 | |
54 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 48.20 | |
55 | 733 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 25 m | 48.29 | |
56 | 1002 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | 48.57 | |
57 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 48.75 | |
58 | 1056 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 49.23 | |
59 | 1115 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 49.73 | |
60 | 998 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 50.41 | |
61 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 51.16 | |
62 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 51.25 | |
63 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 51.64 | |
64 | 959 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 0174AU | 25 m | 51.75 | |
65 | 567 | Fløjborg Mille | 2000 | FR.SUND | 0072AX | 25 m | 52.33 | |
66 | 543 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 52.57 | |
67 | 1043 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 53.51 | |
68 | 556 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 53.55 | |
69 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 54.24 | |
70 | 996 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 25 m | 54.39 | ||
71 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 55.09 | |
72 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 56.52 | |
73 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 56.53 | |
74 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 56.63 | |
75 | 985 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 56.72 | |
76 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 57.76 | |
77 | 540 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 58.09 | |
78 | 975 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 58.24 | |
79 | 1123 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 59.18 | |
80 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 59.71 | |
81 | 1030 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 59.73 | |
82 | 1107 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:00.42 | |
83 | 1034 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:03.03 | |
84 | 997 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:03.71 | |
85 | 999 | Christoffersen Victoria | 2002 | TVS IF | 0284AQ | 25 m | 1:07.47 | |
86 | 1071 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 1:07.94 | |
87 | 1113 | Stricker Matilde | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:12.85 | ||
88 | 1097 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:23.20 | |
89 | 1096 | Pedersen Marie Bøgvad | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:49.76 | ||
90 | 536 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | ||
91 | 539 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | ||
92 | 541 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | ||
93 | 544 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | ||
94 | 545 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | ||
95 | 553 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | ||
96 | 557 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | ||
97 | 559 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | ||
98 | 1042 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
99 | 1044 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | ||
100 | 1046 | Falkenberg Sif | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
101 | 1047 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | ||
102 | 1058 | Haugbøl Esther | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
103 | 1062 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
104 | 1075 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
105 | 1079 | Lund Marie | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
106 | 1094 | Olsen Elisabeth Holkmann | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
107 | 1102 | Riisbjørn Jasmine | 2002 | GENTOFTE | 0252AN | 25 m | ||
108 | 1105 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | ||
109 | 1112 | Storr-Hansen Ellen | 2004 | GENTOFTE | 0424AC | 25 m | ||
110 | 1117 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | ||
111 | 1120 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | ||
112 | 1126 | Weiss Anna | 2003 | GENTOFTE | 0378AE | 25 m | ||
113 | 1129 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 526 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 25 m | 29.00 | |
2 | 849 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 29.15 | |
3 | 979 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 29.19 | |
4 | 529 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 25 m | 29.30 | |
5 | 881 | Nilsson Felix | 1990 | SK LAXEN | AM6590 | 25 m | 29.33 | |
6 | 871 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 29.70 | |
7 | 874 | Hvalgren Joakim | 1993 | SK LAXEN | AD8793 | 25 m | 29.87 | |
8 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 29.89 | |
9 | 880 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 25 m | 30.01 | |
10 | 887 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 30.24 | |
11 | 515 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 30.86 | |
12 | 843 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 31.29 | |
13 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 32.19 | |
14 | 912 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 32.35 | |
15 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 32.35 | |
16 | 879 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 32.64 | |
17 | 542 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 32.65 | |
18 | 554 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 32.95 | |
19 | 897 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 33.06 | |
20 | 872 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 33.90 | |
21 | 963 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 33.95 | |
22 | 972 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 34.07 | |
23 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 34.45 | |
24 | 875 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 34.97 | |
25 | 550 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 35.78 | |
26 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 35.91 | |
27 | 548 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 35.96 | |
28 | 726 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 36.37 | |
29 | 711 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 36.57 | |
30 | 906 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 37.84 | |
31 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 38.58 | |
32 | 709 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 38.62 | |
33 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 38.66 | |
34 | 537 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 39.16 | |
35 | 524 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 39.46 | |
36 | 706 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 39.82 | |
37 | 552 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 40.07 | |
38 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 40.29 | |
39 | 792 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 40.41 | |
40 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 40.87 | |
41 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 41.00 | |
42 | 1014 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 41.09 | |
43 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 41.67 | |
44 | 708 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 42.80 | |
45 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 42.93 | |
46 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | 43.31 | |
47 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 44.32 | |
48 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 45.50 | |
49 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 46.27 | |
50 | 971 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 46.91 | |
51 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 47.02 | |
52 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 47.60 | |
53 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 47.69 | |
54 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 47.69 | |
55 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 48.05 | |
56 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 48.32 | |
57 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 48.78 | |
58 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 48.82 | |
59 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 49.24 | |
60 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 49.70 | |
61 | 983 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 50.35 | |
62 | 960 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 51.47 | |
63 | 977 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 52.19 | |
64 | 961 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 52.67 | |
65 | 952 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 53.66 | |
66 | 951 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 54.64 | |
67 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 55.25 | |
68 | 968 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 55.37 | |
69 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 57.14 | |
70 | 1109 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:00.05 | ||
71 | 962 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 0309AH | 25 m | 1:00.17 | |
72 | 964 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:00.61 | |
73 | 958 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:00.64 | |
74 | 727 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 1:01.15 | |
75 | 1074 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:02.82 | |
76 | 1083 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:03.48 | ||
77 | 989 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:12.22 | |
78 | 1031 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:13.32 | |
79 | 546 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | ||
80 | 555 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | ||
81 | 953 | Carste Mads Emil Barslund | 2001 | VEST | 25 m | |||
82 | 970 | Kjærsgaard Victor R. | 2001 | VEST | 25 m | |||
83 | 1057 | Hansen Jonas J. B. | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
84 | 1067 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
85 | 1068 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
86 | 1103 | Rinder Alexander | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
87 | 1122 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
88 | 1130 | Vyas Kenar | 2002 | GENTOFTE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 527 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 28.05 | |
2 | 859 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 28.84 | |
3 | 915 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 29.55 | |
4 | 738 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 29.83 | |
5 | 904 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 30.10 | |
6 | 531 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 30.93 | |
7 | 1045 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 30.98 | |
8 | 745 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 31.21 | |
9 | 903 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 31.90 | |
10 | 851 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 31.96 | |
11 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 32.49 | |
12 | 909 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 32.92 | |
13 | 563 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 32.97 | |
14 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 33.02 | |
15 | 988 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 33.05 | |
16 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 33.17 | |
17 | 902 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 33.20 | |
18 | 516 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 33.76 | |
19 | 918 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 33.78 | |
20 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 33.94 | |
21 | 722 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 33.99 | |
22 | 523 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 34.46 | |
23 | 744 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 34.50 | |
24 | 707 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 34.60 | |
25 | 1040 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 34.69 | |
26 | 927 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 35.14 | |
27 | 558 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 35.15 | |
28 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 35.35 | |
29 | 549 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 35.41 | |
30 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 36.12 | |
31 | 907 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 36.19 | |
32 | 551 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | 36.37 | |
33 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 37.00 | |
34 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 37.23 | |
35 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 37.80 | |
36 | 547 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 38.14 | |
37 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 38.40 | |
38 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 38.64 | |
39 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 39.14 | |
40 | 719 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 39.91 | |
41 | 553 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 39.93 | |
42 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 39.94 | |
43 | 732 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 25 m | 40.28 | |
44 | 1115 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 40.53 | |
45 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 40.75 | |
46 | 712 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 40.91 | |
47 | 536 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 41.35 | |
48 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 41.35 | ||
49 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 41.68 | |
50 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 41.74 | |
51 | 723 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 42.10 | |
52 | 544 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 42.24 | |
53 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 42.25 | |
54 | 559 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 42.53 | |
55 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 43.07 | |
56 | 1043 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 43.40 | |
57 | 984 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 44.12 | |
58 | 545 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 44.25 | |
59 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 44.42 | |
60 | 557 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 44.95 | |
61 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 45.06 | |
62 | 541 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 46.07 | |
63 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 46.09 | |
64 | 567 | Fløjborg Mille | 2000 | FR.SUND | 0072AX | 25 m | 46.66 | |
65 | 539 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 46.97 | |
66 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 48.24 | |
67 | 1056 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 48.29 | |
68 | 538 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 48.86 | |
69 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 48.95 | |
70 | 959 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 0174AU | 25 m | 49.68 | |
71 | 543 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 49.90 | |
72 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 50.13 | |
73 | 556 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 50.82 | |
74 | 975 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 52.58 | |
75 | 996 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 25 m | 52.73 | ||
76 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 52.89 | |
77 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 53.57 | |
78 | 985 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 53.95 | |
79 | 1096 | Pedersen Marie Bøgvad | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 55.87 | ||
80 | 997 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 55.93 | |
81 | 1129 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 58.64 | ||
82 | 1113 | Stricker Matilde | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 59.86 | ||
83 | 1112 | Storr-Hansen Ellen | 2004 | GENTOFTE | 0424AC | 25 m | 1:03.61 | |
84 | 1058 | Haugbøl Esther | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:29.95 | ||
85 | 540 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | ||
86 | 1094 | Olsen Elisabeth Holkmann | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 886 | Ulfskans Jonas | 1986 | SK LAXEN | AD8986 | 25 m | 26.25 | |
2 | 883 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 27.14 | |
3 | 519 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 25 m | 27.15 | |
4 | 554 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 28.50 | |
5 | 940 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 28.65 | |
6 | 850 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 28.86 | |
7 | 514 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 28.96 | |
8 | 548 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 28.96 | |
9 | 882 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 28.99 | |
10 | 715 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 29.00 | |
11 | 867 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 29.32 | |
12 | 845 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 29.41 | |
13 | 716 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 30.04 | |
14 | 525 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 30.09 | |
15 | 881 | Nilsson Felix | 1990 | SK LAXEN | AM6590 | 25 m | 30.88 | |
16 | 966 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 30.97 | |
17 | 908 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 31.09 | |
18 | 555 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 31.10 | |
19 | 924 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 31.29 | |
20 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 31.52 | |
21 | 537 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 31.68 | |
22 | 972 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 31.71 | |
23 | 950 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 31.72 | |
24 | 1080 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 32.82 | |
25 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 32.98 | |
26 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 33.07 | |
27 | 714 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 33.28 | |
28 | 546 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 33.40 | |
29 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 33.53 | |
30 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 33.67 | |
31 | 542 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 33.71 | |
32 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 34.10 | |
33 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 34.77 | |
34 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 35.14 | |
35 | 550 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 35.60 | |
36 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 36.31 | |
37 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 36.76 | |
38 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 37.28 | |
39 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 37.74 | |
40 | 1051 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 38.24 | |
41 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 38.72 | |
42 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 39.00 | |
43 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 39.04 | |
44 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 39.21 | |
45 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 39.58 | |
46 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | 39.92 | |
47 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 40.00 | |
48 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 40.12 | |
49 | 729 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 40.30 | |
50 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 40.62 | |
51 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 41.03 | |
52 | 960 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 42.13 | |
53 | 552 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 42.49 | |
54 | 724 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 43.08 | |
55 | 951 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 43.62 | |
56 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 44.84 | |
57 | 961 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 44.97 | |
58 | 983 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 45.10 | |
59 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 45.23 | |
60 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 45.56 | |
61 | 971 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 45.69 | |
62 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 45.97 | |
63 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 46.18 | |
64 | 968 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 46.61 | |
65 | 952 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 46.85 | |
66 | 958 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 46.90 | |
67 | 1116 | Thams Rasmus | 2002 | GENTOFTE | 0227AJ | 25 m | 47.94 | |
68 | 964 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 48.35 | |
69 | 570 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 48.37 | |
70 | 1059 | Haugbøl Lucas | 2002 | GENTOFTE | 0293AH | 25 m | 49.12 | |
71 | 1111 | Steengaard Rasmus K. | 2002 | GENTOFTE | 0281AJ | 25 m | 49.12 | |
72 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 49.80 | |
73 | 989 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 50.00 | |
74 | 1077 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 50.35 | |
75 | 1106 | Schau Julius Victor | 2002 | GENTOFTE | 0257AJ | 25 m | 51.38 | |
76 | 1074 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 51.55 | |
77 | 1109 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 53.43 | ||
78 | 1083 | Madsen Oliver | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 53.90 | ||
79 | 962 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 0309AH | 25 m | 55.61 | |
80 | 1061 | Holten Casper Carl | 2003 | GENTOFTE | 0315AB | 25 m | 56.21 | |
81 | 1085 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 57.55 | ||
82 | 1122 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 59.10 | ||
83 | 1031 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 59.11 | |
84 | 1101 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:01.60 | |
85 | 1089 | Nielsen Magnus | 2003 | GENTOFTE | 0363AD | 25 m | 1:01.99 | |
86 | 1057 | Hansen Jonas J. B. | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:06.19 | ||
87 | 953 | Carste Mads Emil Barslund | 2001 | VEST | 25 m | |||
88 | 970 | Kjærsgaard Victor R. | 2001 | VEST | 25 m | |||
89 | 977 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | ||
90 | 1067 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
91 | 1068 | Ji Penghao | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
92 | 1100 | Ricci Gregorio | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
93 | 1103 | Rinder Alexander | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
94 | 1118 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 25 m | |||
95 | 1119 | Timm Christoffer | 2002 | GENTOFTE | 0279AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 852 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:21.56 | |
2 | 854 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:25.01 | |
3 | 530 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 2:31.93 | |
4 | 910 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:33.74 | |
5 | 965 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:37.33 | |
6 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 2:38.00 | |
7 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:40.52 | |
8 | 748 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:42.41 | |
9 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:45.83 | |
10 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:48.88 | |
11 | 808 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 2:53.82 | |
12 | 558 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 2:54.76 | |
13 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:55.58 | |
14 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 2:59.33 | |
15 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 2:59.99 | |
16 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 3:03.02 | |
17 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 3:06.08 | |
18 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 3:16.70 | |
19 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 3:20.00 | |
20 | 856 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 3:26.14 | |
21 | 541 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 3:50.26 | |
22 | 536 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | ||
23 | 538 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | ||
24 | 544 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | ||
25 | 559 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | RES | |
26 | 927 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | RES | |
27 | 986 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 774 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:06.44 | |
2 | 772 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 2:12.01 | |
3 | 554 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 2:12.15 | |
4 | 862 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:12.28 | |
5 | 865 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:13.12 | |
6 | 866 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 25 m | 2:16.00 | |
7 | 883 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 2:16.19 | |
8 | 880 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 25 m | 2:19.33 | |
9 | 887 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 2:20.01 | |
10 | 872 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 2:22.93 | |
11 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:24.55 | |
12 | 548 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 2:26.91 | |
13 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:28.43 | |
14 | 730 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 2:30.84 | |
15 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:35.18 | |
16 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:38.88 | |
17 | 537 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:46.26 | |
18 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:58.00 | |
19 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:59.00 | |
20 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 3:02.68 | |
21 | 855 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 3:16.85 | |
22 | 550 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | ||
23 | 552 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | ||
24 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | ||
25 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 527 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 57.28 | |
2 | 859 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 57.29 | |
3 | 521 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 58.03 | |
4 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 58.22 | |
5 | 735 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 58.23 | |
6 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 58.29 | |
7 | 528 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 58.81 | |
8 | 794 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 59.19 | |
9 | 523 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 59.32 | |
10 | 861 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 59.52 | |
11 | 517 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 59.63 | |
12 | 516 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 59.69 | |
13 | 904 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 59.77 | |
14 | 864 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 1:00.25 | |
15 | 520 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:00.28 | |
16 | 742 | Johansen Ditte | 1994 | LYNGBY | 9452AH | 25 m | 1:00.48 | |
17 | 915 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:00.60 | |
18 | 842 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:00.86 | |
19 | 839 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:00.91 | |
20 | 531 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:01.09 | |
21 | 858 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 1:01.16 | |
22 | 713 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 1:01.54 | |
23 | 857 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:01.59 | |
24 | 1045 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:01.63 | |
25 | 1041 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:01.69 | |
26 | 860 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:01.76 | |
27 | 737 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:02.06 | |
28 | 561 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 1:02.08 | |
29 | 909 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:02.10 | |
30 | 903 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:02.29 | |
31 | 743 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:02.43 | |
32 | 741 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 1:02.60 | |
33 | 841 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:02.85 | |
34 | 562 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 1:03.27 | |
35 | 587 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:03.59 | |
36 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:03.59 | |
37 | 907 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:03.61 | |
38 | 563 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:03.84 | |
39 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:04.03 | |
40 | 747 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:04.15 | |
41 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:04.32 | |
42 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 1:04.46 | |
43 | 1064 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 1:04.60 | |
44 | 848 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:04.80 | |
45 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:05.19 | |
46 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:05.22 | |
47 | 927 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:05.22 | |
48 | 873 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 1:05.64 | |
49 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:05.81 | |
50 | 782 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 1:06.37 | |
51 | 1048 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:06.85 | |
52 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:07.07 | |
53 | 804 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:07.34 | |
54 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:07.39 | |
55 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:07.58 | |
56 | 974 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 1:07.72 | |
57 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:07.80 | |
58 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:07.85 | |
59 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:07.86 | |
60 | 584 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:07.91 | |
61 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:09.54 | |
62 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:09.95 | |
63 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:10.04 | |
64 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:10.17 | |
65 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:10.35 | |
66 | 766 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 1:10.59 | |
67 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:11.11 | |
68 | 712 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 1:11.58 | |
69 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 1:13.04 | ||
70 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:13.04 | |
71 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:13.16 | |
72 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:13.51 | |
73 | 986 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:13.83 | |
74 | 719 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:14.03 | |
75 | 1043 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:14.25 | |
76 | 557 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 1:14.30 | |
77 | 545 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 1:14.36 | |
78 | 1004 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 1:14.61 | |
79 | 978 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:14.65 | |
80 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:15.08 | |
81 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 1:15.21 | |
82 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:15.65 | |
83 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:15.97 | |
84 | 929 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:16.42 | |
85 | 809 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:16.60 | |
86 | 811 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:17.63 | |
87 | 998 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 1:17.72 | |
88 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 1:17.73 | |
89 | 732 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 25 m | 1:18.32 | |
90 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:18.32 | |
91 | 723 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 1:18.99 | |
92 | 991 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:19.24 | |
93 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:19.38 | |
94 | 1115 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:19.38 | |
95 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:19.89 | |
96 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:19.92 | |
97 | 731 | Ryle Maria Louise | 2000 | HELSINGE | 0056AY | 25 m | 1:20.26 | |
98 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:20.36 | |
99 | 984 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:21.24 | |
100 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:21.48 | |
101 | 540 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 1:23.12 | |
102 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:23.22 | |
103 | 779 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 1:23.41 | |
104 | 1056 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 1:23.99 | |
105 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 1:24.98 | |
106 | 539 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:25.32 | |
107 | 543 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 1:25.79 | |
108 | 733 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 25 m | 1:26.68 | |
109 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:29.39 | |
110 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:30.14 | |
111 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:31.32 | |
112 | 975 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:31.48 | |
113 | 959 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 0174AU | 25 m | 1:31.58 | |
114 | 996 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 25 m | 1:32.50 | ||
115 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:32.63 | |
116 | 556 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 1:32.96 | |
117 | 1105 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 25 m | 1:35.27 | |
118 | 1107 | Schrøder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 1:36.26 | |
119 | 1126 | Weiss Anna | 2003 | GENTOFTE | 0378AE | 25 m | 1:39.82 | |
120 | 985 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 1:41.66 | |
121 | 1097 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:41.84 | |
122 | 997 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:42.05 | |
123 | 1030 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:43.61 | |
124 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 1:43.62 | |
125 | 1123 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:44.31 | |
126 | 1071 | Karmark Sara S. | 2003 | GENTOFTE | 0392AM | 25 m | 1:44.40 | |
127 | 1044 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:45.47 | |
128 | 1034 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:45.87 | |
129 | 1102 | Riisbjørn Jasmine | 2002 | GENTOFTE | 0252AN | 25 m | 1:51.58 | |
130 | 1062 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:53.45 | ||
131 | 1047 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:56.44 | |
132 | 1117 | Thomsen Louisa Lykkesfelt | 2004 | GENTOFTE | 0454AB | 25 m | 1:59.56 | |
133 | 1079 | Lund Marie | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.47 | ||
134 | 551 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | ||
135 | 1002 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | ||
136 | 1042 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
137 | 1046 | Falkenberg Sif | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
138 | 1075 | Larsen Thea Møller | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
139 | 1120 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 25 m | 51.40 | |
2 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 52.88 | |
3 | 874 | Hvalgren Joakim | 1993 | SK LAXEN | AD8793 | 25 m | 52.95 | |
4 | 526 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 25 m | 53.00 | |
5 | 716 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 53.44 | |
6 | 979 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 53.56 | |
7 | 869 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 53.63 | |
8 | 840 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 53.85 | |
9 | 865 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 53.85 | |
10 | 923 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 54.52 | |
11 | 849 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 54.56 | |
12 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 54.67 | |
13 | 912 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 54.68 | |
14 | 525 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 54.90 | |
15 | 875 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 55.38 | |
16 | 845 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 55.51 | |
17 | 926 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 55.57 | |
18 | 843 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 55.74 | |
19 | 515 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 56.11 | |
20 | 850 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 56.43 | |
21 | 871 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 56.43 | |
22 | 844 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 56.48 | |
23 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 56.64 | |
24 | 882 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 56.94 | |
25 | 573 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 57.01 | |
26 | 972 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 57.09 | |
27 | 981 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 57.10 | |
28 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 57.28 | |
29 | 963 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 57.31 | |
30 | 897 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 57.43 | |
31 | 524 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 57.80 | |
32 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 57.80 | |
33 | 940 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 57.86 | |
34 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 57.91 | |
35 | 1070 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 57.99 | |
36 | 867 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 58.55 | |
37 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 58.58 | |
38 | 879 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 58.85 | |
39 | 555 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 59.05 | |
40 | 969 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 59.07 | |
41 | 797 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 59.36 | |
42 | 1055 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 59.51 | |
43 | 571 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 59.76 | |
44 | 586 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 59.94 | |
45 | 718 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | 1:00.08 | |
46 | 711 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:00.32 | |
47 | 518 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 1:00.62 | |
48 | 542 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 1:00.71 | |
49 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 1:00.83 | |
50 | 853 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:00.84 | |
51 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:01.31 | |
52 | 714 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 1:02.31 | |
53 | 908 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:02.99 | |
54 | 906 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:03.81 | |
55 | 950 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:04.27 | |
56 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:04.77 | |
57 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:04.97 | |
58 | 709 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 1:05.29 | |
59 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:05.33 | |
60 | 726 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:05.34 | |
61 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:05.76 | |
62 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:06.09 | |
63 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:06.20 | |
64 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:06.20 | |
65 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:06.53 | |
66 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:06.94 | |
67 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:07.03 | |
68 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:07.17 | |
69 | 810 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 1:07.36 | |
70 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:07.78 | |
71 | 1014 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 1:07.88 | |
72 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | 1:08.54 | |
73 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:08.62 | |
74 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 1:08.83 | |
75 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:09.07 | |
76 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:10.00 | |
77 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:10.57 | |
78 | 792 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:10.99 | |
79 | 729 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:11.22 | |
80 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:12.87 | |
81 | 724 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 1:13.10 | |
82 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:13.14 | |
83 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:14.59 | |
84 | 983 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 1:16.02 | |
85 | 708 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:16.64 | |
86 | 960 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:16.80 | |
87 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:16.93 | |
88 | 971 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:17.46 | |
89 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:17.52 | |
90 | 706 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:18.06 | |
91 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:18.14 | |
92 | 806 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:18.20 | |
93 | 570 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 1:18.41 | |
94 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:20.38 | |
95 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:20.99 | |
96 | 952 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:21.21 | |
97 | 951 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:23.65 | |
98 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:25.64 | |
99 | 961 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:26.14 | |
100 | 968 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:27.42 | |
101 | 807 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:27.91 | |
102 | 812 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 1:28.68 | |
103 | 958 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:29.51 | |
104 | 1111 | Steengaard Rasmus K. | 2002 | GENTOFTE | 0281AJ | 25 m | 1:30.09 | |
105 | 1077 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 1:31.08 | |
106 | 964 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:32.16 | |
107 | 720 | Jeppesen Thor B. | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:33.09 | |
108 | 1116 | Thams Rasmus | 2002 | GENTOFTE | 0227AJ | 25 m | 1:33.92 | |
109 | 727 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 1:34.31 | |
110 | 1106 | Schau Julius Victor | 2002 | GENTOFTE | 0257AJ | 25 m | 1:36.47 | |
111 | 1059 | Haugbøl Lucas | 2002 | GENTOFTE | 0293AH | 25 m | 1:36.69 | |
112 | 1101 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:40.68 | |
113 | 989 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:41.96 | |
114 | 962 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 0309AH | 25 m | 1:46.21 | |
115 | 1061 | Holten Casper Carl | 2003 | GENTOFTE | 0315AB | 25 m | 1:47.58 | |
116 | 1089 | Nielsen Magnus | 2003 | GENTOFTE | 0363AD | 25 m | 1:48.22 | |
117 | 977 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 1:50.17 | |
118 | 1119 | Timm Christoffer | 2002 | GENTOFTE | 0279AH | 25 m | 1:56.43 | |
119 | 1085 | Misander Elias Kongsted | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.77 | ||
120 | 953 | Carste Mads Emil Barslund | 2001 | VEST | 25 m | |||
121 | 970 | Kjærsgaard Victor R. | 2001 | VEST | 25 m | |||
122 | 1100 | Ricci Gregorio | 2003 | GENTOFTE | 25 m | |||
123 | 1118 | Thorndahl Gustav B. | 2001 | GENTOFTE | 25 m | |||
124 | 1130 | Vyas Kenar | 2002 | GENTOFTE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 856 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 4:54.46 | |
2 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 4:59.48 | |
3 | 851 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 5:00.44 | |
4 | 794 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 5:01.67 | |
5 | 854 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 5:06.86 | |
6 | 783 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 25 m | 5:08.58 | |
7 | 841 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 5:10.68 | |
8 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 5:13.11 | |
9 | 910 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 5:16.20 | |
10 | 742 | Johansen Ditte | 1994 | LYNGBY | 9452AH | 25 m | 5:17.26 | |
11 | 965 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 5:18.24 | |
12 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 5:21.34 | |
13 | 735 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 5:26.32 | |
14 | 745 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 5:26.60 | |
15 | 584 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 5:28.41 | |
16 | 738 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 5:29.15 | |
17 | 830 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:31.04 | |
18 | 743 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 5:31.28 | |
19 | 748 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 5:32.15 | |
20 | 1039 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 5:32.80 | |
21 | 824 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 5:33.54 | |
22 | 903 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 5:33.79 | |
23 | 744 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 5:34.96 | |
24 | 782 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 5:35.00 | |
25 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 5:35.00 | |
26 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 5:37.68 | |
27 | 739 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 5:38.74 | |
28 | 737 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 5:39.74 | |
29 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 5:41.11 | |
30 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 5:41.49 | |
31 | 829 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 5:43.27 | |
32 | 747 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 5:51.42 | |
33 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 5:51.65 | |
34 | 741 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 5:53.08 | |
35 | 833 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 5:53.38 | |
36 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 5:55.55 | |
37 | 927 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 6:00.91 | |
38 | 828 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 6:06.98 | |
39 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 6:08.08 | |
40 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 6:09.63 | |
41 | 804 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 6:14.50 | |
42 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 6:14.90 | |
43 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 6:15.00 | RES |
44 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 6:16.30 | RES |
45 | 779 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 6:17.05 | RES |
46 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 6:17.30 | RES |
47 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 6:17.49 | RES |
48 | 822 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 6:19.09 | RES |
49 | 821 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 6:25.17 | RES |
50 | 831 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 6:30.09 | RES |
51 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | RES | |
52 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | RES | |
53 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | RES | |
54 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 862 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 4:16.05 | |
2 | 843 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 4:34.00 | |
3 | 869 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 4:35.08 | |
4 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 4:46.55 | |
5 | 855 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 4:50.20 | |
6 | 772 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 4:55.05 | |
7 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 4:57.80 | |
8 | 817 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 5:05.51 | |
9 | 867 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 5:10.86 | |
10 | 818 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 5:11.36 | |
11 | 586 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 5:16.21 | |
12 | 820 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 5:17.50 | |
13 | 797 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 5:18.80 | |
14 | 1080 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 5:19.49 | |
15 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 5:20.56 | |
16 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 5:20.67 | |
17 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 5:24.07 | |
18 | 1128 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 5:24.16 | |
19 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 5:34.25 | |
20 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 5:34.30 | |
21 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 5:35.00 | |
22 | 950 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 5:35.38 | |
23 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 5:39.30 | |
24 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 5:40.00 | |
25 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 5:40.00 | |
26 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 5:40.50 | |
27 | 706 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 5:41.09 | |
28 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 5:50.00 | |
29 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 5:50.00 | |
30 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 5:50.23 | |
31 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 5:51.13 | |
32 | 908 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 5:51.69 | |
33 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 5:56.99 | |
34 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 6:08.78 | |
35 | 983 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 7:09.81 | |
36 | 711 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | ||
37 | 823 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | RES | |
38 | 906 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | RES | |
39 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | RES | |
40 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 783 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 25 m | 28.79 | |
2 | 852 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 28.94 | |
3 | 915 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 28.97 | |
4 | 904 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 29.44 | |
5 | 861 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 29.66 | |
6 | 860 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 29.80 | |
7 | 1040 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 30.32 | |
8 | 902 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 30.64 | |
9 | 561 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 30.92 | |
10 | 744 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 31.67 | |
11 | 707 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 31.78 | |
12 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 31.83 | |
13 | 1045 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 31.95 | |
14 | 873 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 31.97 | |
15 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 32.24 | |
16 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 32.24 | |
17 | 988 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 32.85 | |
18 | 909 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 33.14 | |
19 | 965 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 33.24 | |
20 | 747 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 33.69 | |
21 | 563 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 33.87 | |
22 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 33.91 | |
23 | 572 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 34.00 | |
24 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 34.12 | |
25 | 1064 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 34.44 | |
26 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 34.47 | |
27 | 1003 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 34.67 | |
28 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 35.16 | |
29 | 992 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 35.75 | |
30 | 991 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 37.79 | |
31 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 38.01 | |
32 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 38.15 | |
33 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 41.08 | ||
34 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 41.19 | |
35 | 712 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 41.24 | |
36 | 1072 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 41.45 | |
37 | 809 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 41.72 | |
38 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 42.17 | |
39 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 42.34 | |
40 | 1115 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 43.82 | |
41 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 44.40 | |
42 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 45.75 | |
43 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 47.01 | |
44 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 48.80 | |
45 | 1009 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 49.95 | |
46 | 984 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 50.08 | |
47 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 51.57 | |
48 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 53.82 | |
49 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 56.76 | |
50 | 567 | Fløjborg Mille | 2000 | FR.SUND | 0072AX | 25 m | ||
51 | 578 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | ||
52 | 585 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
53 | 732 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 25 m | ||
54 | 808 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | ||
55 | 975 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | ||
56 | 985 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 886 | Ulfskans Jonas | 1986 | SK LAXEN | AD8986 | 25 m | 25.52 | |
2 | 923 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 25.57 | |
3 | 849 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 25.66 | |
4 | 874 | Hvalgren Joakim | 1993 | SK LAXEN | AD8793 | 25 m | 25.83 | |
5 | 866 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 25 m | 25.91 | |
6 | 880 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 25 m | 26.14 | |
7 | 775 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 25 m | 26.26 | |
8 | 883 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 26.41 | |
9 | 887 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 26.52 | |
10 | 972 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 26.84 | |
11 | 772 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 27.04 | |
12 | 966 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 27.04 | |
13 | 940 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 27.10 | |
14 | 716 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 27.56 | |
15 | 882 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 28.07 | |
16 | 881 | Nilsson Felix | 1990 | SK LAXEN | AM6590 | 25 m | 28.10 | |
17 | 871 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 28.28 | |
18 | 1052 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 28.34 | |
19 | 879 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 28.38 | |
20 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 28.51 | |
21 | 845 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 28.64 | |
22 | 979 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 28.81 | |
23 | 730 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 29.01 | |
24 | 1070 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 29.18 | |
25 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 29.25 | |
26 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 29.36 | |
27 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 29.49 | |
28 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 29.96 | |
29 | 969 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 29.99 | |
30 | 1055 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 30.51 | |
31 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 32.59 | |
32 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 34.86 | |
33 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 35.11 | |
34 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 35.32 | |
35 | 908 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 35.59 | |
36 | 1014 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 35.92 | |
37 | 1000 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 36.25 | |
38 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 38.28 | |
39 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | 39.48 | |
40 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 40.29 | |
41 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 40.39 | |
42 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 42.31 | |
43 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 43.96 | |
44 | 1013 | Stone Nicolai | 2000 | TVS IF | 0085AQ | 25 m | 45.41 | |
45 | 1012 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 45.70 | |
46 | 569 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | 52.39 | |
47 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 53.67 | |
48 | 807 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 57.77 | |
49 | 812 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 58.55 | |
50 | 989 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:00.10 | |
51 | 575 | Mølgaard Julius | 2002 | FR.SUND | 0251AK | 25 m | ||
52 | 810 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | ||
53 | 977 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 15, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:02.72 | |
2 | 794 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 2:05.01 | |
3 | 1039 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:05.20 | |
4 | 735 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:08.10 | |
5 | 742 | Johansen Ditte | 1994 | LYNGBY | 9452AH | 25 m | 2:08.56 | |
6 | 859 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 2:08.68 | |
7 | 864 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 2:08.75 | |
8 | 858 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 2:10.46 | |
9 | 842 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:11.17 | |
10 | 713 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 2:13.36 | |
11 | 839 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 2:14.26 | |
12 | 848 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 2:15.31 | |
13 | 722 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 2:15.47 | |
14 | 907 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 2:15.54 | |
15 | 587 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 2:16.91 | |
16 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 2:18.26 | |
17 | 782 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 2:18.30 | |
18 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 2:18.36 | |
19 | 741 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 2:18.44 | |
20 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 2:19.01 | |
21 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:19.43 | |
22 | 588 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:19.63 | |
23 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 2:20.00 | |
24 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:20.40 | |
25 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:22.20 | |
26 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:23.40 | |
27 | 829 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 2:23.41 | |
28 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:23.99 | |
29 | 1048 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 2:24.54 | |
30 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:25.78 | |
31 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 2:25.87 | |
32 | 974 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 2:26.23 | |
33 | 804 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 2:28.06 | |
34 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:28.67 | |
35 | 827 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:28.93 | |
36 | 832 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:29.37 | |
37 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:29.41 | |
38 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:30.66 | |
39 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:31.92 | |
40 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:32.52 | |
41 | 1064 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 2:32.78 | |
42 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 2:32.98 | |
43 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:34.86 | |
44 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 2:36.05 | |
45 | 834 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:38.38 | |
46 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:39.28 | |
47 | 766 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 2:39.71 | |
48 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 2:39.83 | |
49 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 2:40.01 | |
50 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 2:40.32 | |
51 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:41.27 | |
52 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 2:41.88 | ||
53 | 929 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 2:43.07 | |
54 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 2:44.26 | |
55 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 2:46.22 | |
56 | 566 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 25 m | 2:48.37 | |
57 | 1072 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 2:48.65 | |
58 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 2:49.70 | |
59 | 1004 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:51.01 | |
60 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:51.39 | |
61 | 1115 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 2:51.76 | |
62 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 2:52.10 | |
63 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 2:53.05 | |
64 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 2:56.47 | |
65 | 764 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:57.15 | |
66 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 2:57.85 | |
67 | 765 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 2:58.02 | |
68 | 905 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 2:58.30 | |
69 | 998 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 2:58.36 | |
70 | 767 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 2:59.25 | |
71 | 811 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 3:04.81 | |
72 | 826 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 3:08.68 | |
73 | 1056 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 3:09.49 | |
74 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 3:10.83 | |
75 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 3:11.27 | |
76 | 763 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 3:19.01 | |
77 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 3:20.52 | |
78 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 3:20.72 | |
79 | 768 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 3:23.13 | RES |
80 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 3:30.00 | RES |
81 | 719 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | RES | |
82 | 723 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | RES | |
83 | 769 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | RES | ||
84 | 770 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | RES | ||
85 | 959 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 0174AU | 25 m | RES | |
86 | 985 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | RES | |
87 | 996 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 25 m | RES | ||
88 | 997 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 16, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 862 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 1:49.34 | |
2 | 868 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 1:51.36 | |
3 | 863 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 25 m | 1:52.02 | |
4 | 869 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:54.79 | |
5 | 865 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 1:55.80 | |
6 | 840 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 1:57.53 | |
7 | 844 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 1:58.95 | |
8 | 912 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:00.41 | |
9 | 715 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 2:00.63 | |
10 | 924 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:00.68 | |
11 | 872 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 2:01.39 | |
12 | 850 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:02.80 | |
13 | 981 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:03.06 | |
14 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 2:03.46 | |
15 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:03.77 | |
16 | 875 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 2:04.45 | |
17 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:07.02 | |
18 | 1070 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:07.25 | |
19 | 853 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:08.86 | |
20 | 1055 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 2:09.09 | |
21 | 571 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 2:09.73 | |
22 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:09.92 | |
23 | 718 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | 2:11.63 | |
24 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:12.58 | |
25 | 797 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:12.97 | |
26 | 714 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 2:13.63 | |
27 | 1080 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:13.86 | |
28 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:13.97 | |
29 | 819 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:17.73 | |
30 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:17.92 | |
31 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:19.07 | |
32 | 908 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:19.15 | |
33 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:20.79 | |
34 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:20.83 | |
35 | 757 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:21.01 | |
36 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:21.03 | |
37 | 754 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:21.11 | |
38 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:21.55 | |
39 | 906 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 2:22.00 | |
40 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:22.21 | |
41 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:22.45 | |
42 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:22.94 | |
43 | 726 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:22.99 | |
44 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:24.52 | |
45 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 2:24.60 | |
46 | 1000 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 2:28.12 | |
47 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:28.44 | |
48 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 2:28.75 | |
49 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:29.56 | |
50 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | 2:29.82 | |
51 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 2:30.29 | |
52 | 729 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 2:30.33 | |
53 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:33.51 | |
54 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 2:33.92 | |
55 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:35.45 | |
56 | 759 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:35.51 | |
57 | 792 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 2:35.85 | |
58 | 758 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 2:38.45 | |
59 | 960 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:41.39 | |
60 | 760 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:45.65 | |
61 | 724 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 2:46.80 | |
62 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:48.32 | |
63 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 2:49.41 | |
64 | 755 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:50.86 | |
65 | 761 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 2:50.92 | |
66 | 798 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 2:52.05 | |
67 | 971 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:53.37 | |
68 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 2:53.49 | |
69 | 795 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 2:54.27 | |
70 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 2:54.66 | |
71 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 2:55.45 | |
72 | 951 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:56.06 | |
73 | 952 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 2:56.12 | |
74 | 756 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 3:01.08 | |
75 | 799 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 25 m | 3:01.67 | |
76 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 3:04.31 | |
77 | 781 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 25 m | 3:06.10 | |
78 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 3:09.47 | |
79 | 961 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 3:08.11 | RES |
80 | 958 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:10.10 | RES |
81 | 964 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:13.26 | RES |
82 | 968 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:13.41 | RES |
83 | 786 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 3:24.14 | RES |
84 | 806 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | RES | |
85 | 812 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | RES | |
86 | 953 | Carste Mads Emil Barslund | 2001 | VEST | 25 m | RES | ||
87 | 962 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 0309AH | 25 m | RES | |
88 | 970 | Kjærsgaard Victor R. | 2001 | VEST | 25 m | RES | ||
89 | 977 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | RES | |
90 | 1012 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 857 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:11.91 | |
2 | 1041 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:11.93 | |
3 | 928 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:13.30 | |
4 | 876 | Kubicka Anna | 1989 | SK LAXEN | AH0889 | 25 m | 1:13.33 | |
5 | 856 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:14.60 | |
6 | 783 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 25 m | 1:16.31 | |
7 | 885 | Runeke Josephine | 1991 | SK LAXEN | AV0491 | 25 m | 1:16.34 | |
8 | 1018 | Nyberg Linnea | 1991 | TYRESÖ SS | BO6691 | 25 m | 1:16.71 | |
9 | 992 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:16.90 | |
10 | 873 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 1:16.98 | |
11 | 841 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:17.18 | |
12 | 918 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:17.93 | |
13 | 739 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:18.37 | |
14 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:18.41 | |
15 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:19.40 | |
16 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:19.52 | |
17 | 965 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:19.82 | |
18 | 854 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 1:21.11 | |
19 | 562 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 1:21.55 | |
20 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:22.69 | |
21 | 929 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:23.99 | |
22 | 824 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:25.48 | |
23 | 572 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 1:27.01 | |
24 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:27.14 | |
25 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:27.67 | |
26 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:28.41 | |
27 | 831 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 1:29.51 | |
28 | 1003 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 1:29.59 | |
29 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:29.79 | |
30 | 825 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:29.82 | |
31 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 1:30.41 | |
32 | 927 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:31.39 | |
33 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 1:31.44 | |
34 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:32.48 | |
35 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:32.57 | |
36 | 978 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:32.65 | |
37 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:34.44 | |
38 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:34.73 | |
39 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:34.82 | |
40 | 566 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 25 m | 1:35.22 | |
41 | 821 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:35.60 | |
42 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:36.27 | |
43 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 1:37.24 | |
44 | 585 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:37.90 | |
45 | 583 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:39.33 | |
46 | 984 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:41.15 | |
47 | 733 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 25 m | 1:41.26 | |
48 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:41.51 | |
49 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:45.00 | |
50 | 959 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 0174AU | 25 m | 1:50.66 | |
51 | 1002 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | 1:50.84 | |
52 | 998 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 1:51.21 | |
53 | 567 | Fløjborg Mille | 2000 | FR.SUND | 0072AX | 25 m | 1:52.40 | |
54 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:59.49 | |
55 | 1009 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 1:58.24 | RES |
56 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 2:00.45 | RES |
57 | 1001 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 2:12.16 | RES |
58 | 728 | Offendal Caroline Bach | 2002 | HELSINGE | 25 m | RES | ||
59 | 975 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | RES | |
60 | 996 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 25 m | RES | ||
61 | 997 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 775 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 25 m | 1:03.04 | |
2 | 881 | Nilsson Felix | 1990 | SK LAXEN | AM6590 | 25 m | 1:03.65 | |
3 | 880 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 25 m | 1:03.98 | |
4 | 979 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:04.06 | |
5 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:04.37 | |
6 | 887 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:04.59 | |
7 | 871 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 1:05.04 | |
8 | 843 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:05.91 | |
9 | 874 | Hvalgren Joakim | 1993 | SK LAXEN | AD8793 | 25 m | 1:06.44 | |
10 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 1:08.96 | |
11 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 1:09.29 | |
12 | 897 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:10.90 | |
13 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:11.09 | |
14 | 963 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:11.23 | |
15 | 1128 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:17.99 | |
16 | 726 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:18.20 | |
17 | 906 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:18.65 | |
18 | 817 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:20.73 | |
19 | 818 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:24.52 | |
20 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:24.77 | |
21 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:25.11 | |
22 | 1014 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 1:25.69 | |
23 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 1:26.10 | |
24 | 709 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 1:28.01 | |
25 | 820 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:28.54 | |
26 | 810 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 1:29.68 | |
27 | 708 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:30.43 | |
28 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:33.19 | |
29 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:37.57 | |
30 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:42.41 | |
31 | 971 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:43.26 | |
32 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:45.17 | |
33 | 983 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 1:46.08 | |
34 | 961 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:49.45 | |
35 | 806 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:50.83 | |
36 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:51.05 | |
37 | 1013 | Stone Nicolai | 2000 | TVS IF | 0085AQ | 25 m | 1:54.40 | |
38 | 807 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:57.47 | |
39 | 727 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 2:00.55 | |
40 | 962 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 0309AH | 25 m | 2:04.69 | |
41 | 958 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:09.28 | |
42 | 569 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | ||
43 | 575 | Mølgaard Julius | 2002 | FR.SUND | 0251AK | 25 m | ||
44 | 953 | Carste Mads Emil Barslund | 2001 | VEST | 25 m | |||
45 | 970 | Kjærsgaard Victor R. | 2001 | VEST | 25 m | |||
46 | 989 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 780 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 25 m | 2:12.89 | |
2 | 915 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 2:15.71 | |
3 | 851 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 2:18.91 | |
4 | 1045 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:20.19 | |
5 | 909 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 2:20.67 | |
6 | 1039 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:25.64 | |
7 | 903 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 2:26.40 | |
8 | 988 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:26.84 | |
9 | 842 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:29.14 | |
10 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:32.33 | |
11 | 722 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 2:33.54 | |
12 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:36.17 | |
13 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:37.35 | |
14 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:38.14 | |
15 | 825 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:38.71 | |
16 | 562 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 2:39.07 | |
17 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 2:39.29 | |
18 | 834 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:39.81 | |
19 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:41.99 | |
20 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 2:47.21 | |
21 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 2:48.93 | |
22 | 830 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:49.64 | |
23 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 2:50.00 | |
24 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 2:50.15 | |
25 | 833 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 2:50.40 | |
26 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:50.76 | |
27 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 2:53.54 | |
28 | 1072 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 2:55.02 | |
29 | 822 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 2:55.41 | |
30 | 748 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 2:55.46 | |
31 | 829 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 2:55.55 | |
32 | 832 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:56.28 | |
33 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:58.19 | |
34 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 3:00.36 | |
35 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 3:01.57 | |
36 | 809 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 3:02.72 | |
37 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 3:08.85 | |
38 | 827 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 3:12.59 | |
39 | 1115 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 3:16.41 | |
40 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 3:25.02 | |
41 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:25.83 | |
42 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 3:26.63 | |
43 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 3:41.59 | RES |
44 | 826 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 4:05.83 | RES |
45 | 712 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | RES | |
46 | 975 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | RES | |
47 | 985 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 20, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 862 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:06.42 | |
2 | 865 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 2:06.55 | |
3 | 883 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 2:08.65 | |
4 | 940 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 2:10.41 | |
5 | 845 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:12.87 | |
6 | 882 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 2:14.73 | |
7 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 2:21.29 | |
8 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:24.70 | |
9 | 817 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:24.73 | |
10 | 855 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:24.84 | |
11 | 1080 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 2:25.67 | |
12 | 853 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:27.02 | |
13 | 950 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 2:28.63 | |
14 | 981 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:30.39 | |
15 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 2:31.45 | |
16 | 714 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 2:31.57 | |
17 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:31.75 | |
18 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:33.67 | |
19 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:33.84 | |
20 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:39.52 | |
21 | 819 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:39.56 | |
22 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:41.12 | |
23 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:44.45 | |
24 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 2:46.19 | |
25 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:46.21 | |
26 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 2:46.35 | |
27 | 823 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 2:50.30 | |
28 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 2:52.07 | |
29 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 2:52.50 | |
30 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 3:02.46 | |
31 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 3:04.90 | |
32 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 3:07.00 | |
33 | 960 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 3:08.76 | |
34 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 3:11.52 | |
35 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 3:18.73 | |
36 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 3:19.07 | |
37 | 951 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 3:19.61 | |
38 | 952 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 3:22.72 | |
39 | 968 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:30.63 | |
40 | 964 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:39.86 | |
41 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | ||
42 | 977 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 859 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:05.02 | |
2 | 783 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 25 m | 1:05.98 | |
3 | 904 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:06.53 | |
4 | 857 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:07.14 | |
5 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:07.40 | |
6 | 1041 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:07.77 | |
7 | 738 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:08.51 | |
8 | 928 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:09.09 | |
9 | 861 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:09.22 | |
10 | 902 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:09.43 | |
11 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:09.60 | |
12 | 561 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 1:09.63 | |
13 | 839 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:09.93 | |
14 | 909 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 25 m | 1:10.29 | |
15 | 854 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 1:11.69 | |
16 | 745 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:11.81 | |
17 | 873 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 1:11.99 | |
18 | 910 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:13.01 | |
19 | 739 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:13.46 | |
20 | 735 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:14.01 | |
21 | 918 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:14.09 | |
22 | 965 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 1:14.13 | |
23 | 737 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:14.45 | |
24 | 584 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:14.46 | |
25 | 743 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:14.48 | |
26 | 744 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:14.59 | |
27 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:14.95 | |
28 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:15.00 | |
29 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:15.15 | |
30 | 992 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:15.38 | |
31 | 907 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:15.40 | |
32 | 563 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:15.66 | |
33 | 707 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 1:16.22 | |
34 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 1:16.65 | |
35 | 747 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:17.28 | |
36 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:17.41 | |
37 | 808 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 1:17.67 | |
38 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 1:18.36 | |
39 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:18.47 | |
40 | 588 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 1:18.84 | |
41 | 927 | Nekhorochko Katharina | 2000 | TRITON B | 0014AH | 25 m | 1:19.61 | |
42 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:19.94 | |
43 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:20.12 | |
44 | 860 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:20.38 | |
45 | 1064 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 1:20.63 | |
46 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:20.77 | |
47 | 974 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 1:20.96 | |
48 | 804 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:21.10 | |
49 | 1048 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:21.76 | |
50 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:22.07 | |
51 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:22.41 | |
52 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:22.78 | |
53 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 1:23.80 | |
54 | 978 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:24.06 | |
55 | 929 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 1:24.07 | |
56 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:24.17 | |
57 | 713 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 1:24.35 | |
58 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 1:24.46 | |
59 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:24.58 | |
60 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 1:24.99 | |
61 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:25.24 | |
62 | 719 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:26.09 | |
63 | 1072 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 1:26.45 | |
64 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:26.49 | |
65 | 587 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:26.55 | |
66 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 1:27.87 | ||
67 | 768 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 1:28.11 | |
68 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:28.19 | |
69 | 566 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 25 m | 1:29.12 | |
70 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:29.13 | |
71 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:29.47 | |
72 | 991 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:30.07 | |
73 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:30.25 | |
74 | 583 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:30.26 | |
75 | 763 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:31.76 | |
76 | 809 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:32.38 | |
77 | 1115 | Teschl Laura Grøn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:32.73 | |
78 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 1:32.74 | |
79 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 1:32.92 | |
80 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:34.10 | |
81 | 765 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 1:34.68 | |
82 | 984 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:35.41 | |
83 | 567 | Fløjborg Mille | 2000 | FR.SUND | 0072AX | 25 m | 1:36.41 | |
84 | 764 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:37.21 | |
85 | 733 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 25 m | 1:37.43 | |
86 | 905 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:37.49 | |
87 | 767 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:38.48 | |
88 | 811 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:39.02 | |
89 | 1002 | Frandsen Ida | 1999 | TVS IF | 9948AY | 25 m | 1:39.21 | |
90 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:39.50 | |
91 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 1:40.04 | |
92 | 959 | Foo Jade Liang Ql | 2001 | VEST | 0174AU | 25 m | 1:41.59 | |
93 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:41.64 | |
94 | 998 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 1:41.90 | |
95 | 732 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 25 m | 1:45.67 | |
96 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:45.92 | |
97 | 1009 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 1:46.12 | RES |
98 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 1:48.88 | RES |
99 | 1001 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 1:55.42 | RES |
100 | 997 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:55.84 | RES |
101 | 578 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | RES | |
102 | 723 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | RES | |
103 | 766 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | RES | |
104 | 769 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | RES | ||
105 | 770 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | RES | ||
106 | 996 | Vind India Klyver | 2001 | VEST | 25 m | RES | ||
107 | 1004 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 775 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 25 m | 57.73 | |
2 | 868 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 58.22 | |
3 | 874 | Hvalgren Joakim | 1993 | SK LAXEN | AD8793 | 25 m | 58.22 | |
4 | 880 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 25 m | 59.57 | |
5 | 863 | Iversen Claus Lerche | 1977 | BIRKERØD | 7741AA | 25 m | 59.62 | |
6 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 59.67 | |
7 | 886 | Ulfskans Jonas | 1986 | SK LAXEN | AD8986 | 25 m | 1:00.11 | |
8 | 887 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:01.31 | |
9 | 849 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 1:01.35 | |
10 | 912 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 1:01.60 | |
11 | 716 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 1:01.85 | |
12 | 871 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 1:02.00 | |
13 | 979 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:02.74 | |
14 | 881 | Nilsson Felix | 1990 | SK LAXEN | AM6590 | 25 m | 1:03.09 | |
15 | 872 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 1:03.13 | |
16 | 715 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:03.27 | |
17 | 966 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:03.55 | |
18 | 797 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:03.94 | |
19 | 843 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:04.19 | |
20 | 840 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 1:04.27 | |
21 | 866 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 25 m | 1:05.00 | |
22 | 879 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 1:05.10 | |
23 | 850 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 1:05.31 | |
24 | 867 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 1:05.32 | |
25 | 875 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 1:05.47 | |
26 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:05.65 | |
27 | 963 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:06.28 | |
28 | 923 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 1:06.64 | |
29 | 897 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:06.76 | |
30 | 972 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 1:06.79 | |
31 | 571 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 1:06.98 | |
32 | 586 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:07.43 | |
33 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:07.75 | |
34 | 969 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 1:08.37 | |
35 | 1128 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 1:08.79 | |
36 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:09.15 | |
37 | 924 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:09.49 | |
38 | 730 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:10.03 | |
39 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:10.56 | |
40 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:10.88 | |
41 | 1055 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:12.01 | |
42 | 950 | Abcell Kenneth | 1998 | VEST | 9817AE | 25 m | 1:12.69 | |
43 | 718 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | 1:12.84 | |
44 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 1:12.96 | |
45 | 711 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:13.17 | |
46 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:14.42 | |
47 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:14.52 | |
48 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:15.00 | |
49 | 1000 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 1:15.52 | |
50 | 906 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:15.65 | |
51 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:16.11 | |
52 | 706 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:16.46 | |
53 | 754 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:18.67 | |
54 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 1:19.23 | |
55 | 1014 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TVS IF | 9875AN | 25 m | 1:20.03 | |
56 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 1:20.07 | |
57 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 1:20.12 | |
58 | 792 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 1:21.21 | |
59 | 757 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:21.50 | |
60 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:21.95 | |
61 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:22.41 | |
62 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:22.81 | |
63 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 1:23.17 | |
64 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:23.65 | |
65 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:23.75 | |
66 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 1:24.02 | |
67 | 729 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:24.19 | |
68 | 709 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 1:24.95 | |
69 | 806 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:25.27 | |
70 | 908 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:26.67 | |
71 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:26.96 | |
72 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:27.74 | |
73 | 761 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 1:28.35 | |
74 | 960 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:29.16 | |
75 | 983 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 1:29.59 | |
76 | 759 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:29.83 | |
77 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 1:31.12 | |
78 | 756 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:32.09 | |
79 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:32.46 | |
80 | 758 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 1:32.64 | |
81 | 755 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:32.78 | |
82 | 795 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 1:32.81 | |
83 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 1:33.23 | |
84 | 760 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:33.32 | |
85 | 799 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 25 m | 1:33.62 | |
86 | 971 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:34.35 | |
87 | 952 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:38.81 | |
88 | 781 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 25 m | 1:39.30 | |
89 | 951 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:39.88 | |
90 | 1012 | Mosegaard Emil | 2001 | TVS IF | 0187AM | 25 m | 1:40.18 | |
91 | 958 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:40.31 | |
92 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:40.74 | |
93 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:41.06 | |
94 | 961 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:41.35 | |
95 | 968 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:42.86 | |
96 | 786 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:43.51 | |
97 | 812 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 1:44.16 | RES |
98 | 1013 | Stone Nicolai | 2000 | TVS IF | 0085AQ | 25 m | 1:46.10 | RES |
99 | 727 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 1:48.02 | RES |
100 | 807 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 1:48.37 | RES |
101 | 964 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:50.58 | RES |
102 | 962 | Graversen Christoffer | 2003 | VEST | 0309AH | 25 m | 2:07.75 | RES |
103 | 708 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | RES | |
104 | 724 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | RES | |
105 | 798 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | RES | |
106 | 953 | Carste Mads Emil Barslund | 2001 | VEST | 25 m | RES | ||
107 | 970 | Kjærsgaard Victor R. | 2001 | VEST | 25 m | RES | ||
108 | 989 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 734 | Lyngby Damer 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 815 | Sigma Senior | 1997 | SIGMA | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 888 | Triton Damer 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:51.79 | ||
4 | 814 | Sigma Junior | 1998 | SIGMA | 25 m | 1:52.00 | ||
5 | 740 | Lyngby Damer 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:54.00 | ||
6 | 1023 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.00 | ||
7 | 877 | SK Laxen Lag 1 | 0 | SK LAXEN | 25 m | 1:55.75 | ||
8 | 1024 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:56.50 | ||
9 | 889 | Triton Damer 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:56.79 | ||
10 | 746 | Lyngby Damer 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:57.00 | ||
11 | 580 | Frederikssund Piger 1 | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 751 | Lyngby Es2 Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 1025 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:01.50 | ||
14 | 836 | Sigma Piger Ag 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:02.00 | ||
15 | 1026 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.50 | ||
16 | 752 | Lyngby Es2 Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:04.00 | ||
17 | 894 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
18 | 944 | Vest Elite Piger | 1996 | VEST | 25 m | 2:05.00 | ||
19 | 1027 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.00 | ||
20 | 837 | Sigma Piger Ag 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
21 | 1028 | Gentofte Piger 6 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.00 | ||
22 | 1008 | Tvs Damer Hold 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:10.01 | ||
23 | 838 | Sigma Piger Ag 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:12.00 | ||
24 | 895 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:14.00 | ||
25 | 581 | Frederikssund Piger 2 | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:15.00 | ||
26 | 896 | Triton Piger 3 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:23.00 | ||
27 | 1015 | Tvs Damer Hold 2 | 2001 | TVS IF | 25 m | 2:24.12 | ||
28 | 941 | Vest Chicks | 2000 | VEST | 25 m | 2:25.44 | ||
29 | 582 | Frederikssund Piger 3 | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:30.00 | ||
30 | 948 | Vest Turbotøser | 2001 | VEST | 25 m | 2:50.47 | ||
31 | 762 | Lyngby Es3 Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 877 | SK Laxen Lag 1 | 0 | SK LAXEN | 25 m | 1:35.00 | ||
2 | 816 | Sigma Senior | 1995 | SIGMA | 25 m | 1:36.00 | ||
3 | 771 | Lyngby Herrer 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:38.00 | ||
4 | 878 | SK Laxen Lag 2 | 0 | SK LAXEN | 25 m | 1:39.00 | ||
5 | 813 | Sigma Junior | 1996 | SIGMA | 25 m | 1:42.50 | ||
6 | 749 | Lyngby Es2 Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:44.00 | ||
7 | 893 | Triton Herrer | 0 | TRITON B | 25 m | 1:44.79 | ||
8 | 942 | Vest Elite Drenge 1 | 1992 | VEST | 25 m | 1:46.00 | ||
9 | 1019 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:49.50 | ||
10 | 564 | Frederikssund Drenge 1 | 0 | FR.SUND | 25 m | 1:52.00 | ||
11 | 943 | Vest Elite Drenge 2 | 1992 | VEST | 25 m | 1:52.00 | ||
12 | 1020 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:52.00 | ||
13 | 750 | Lyngby Es2 Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:53.00 | ||
14 | 890 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:53.00 | ||
15 | 949 | Vest Tågehorn | 1998 | VEST | 25 m | 1:53.16 | ||
16 | 835 | Sigma Drenge Ag 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:58.00 | ||
17 | 1021 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.00 | ||
18 | 1022 | Gentofte Drenge 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.50 | ||
19 | 891 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:02.00 | ||
20 | 1011 | Tvs Herrer Hold 1 | 1998 | TVS IF | 25 m | 2:09.15 | ||
21 | 565 | Frederikssund Drenge 2 | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:10.00 | ||
22 | 947 | Vest Turbotalenter | 2000 | VEST | 25 m | 2:23.82 | ||
23 | 946 | Vest Supertalenter | 2001 | VEST | 25 m | 2:26.13 | ||
24 | 753 | Lyngby Es3 Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
25 | 945 | Vest Speedotalenter | 2002 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 25, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 4:42.14 | |
2 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 4:51.36 | |
3 | 558 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 4:52.12 | |
4 | 833 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 4:55.12 | |
5 | 829 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 4:56.40 | |
6 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 4:59.00 | |
7 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 5:00.00 | |
8 | 824 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 5:01.50 | |
9 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 5:02.18 | |
10 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 5:02.77 | |
11 | 822 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 5:03.32 | |
12 | 831 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 5:04.17 | |
13 | 828 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 5:05.65 | |
14 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 5:06.24 | |
15 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 5:12.19 | |
16 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 5:12.76 | |
17 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 5:13.91 | |
18 | 834 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 5:15.96 | |
19 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:18.58 | |
20 | 547 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 5:18.65 | |
21 | 830 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 5:19.49 | |
22 | 549 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 5:20.32 | |
23 | 827 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 5:20.64 | |
24 | 986 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 5:31.19 | |
25 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 5:31.23 | |
26 | 832 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 5:33.40 | |
27 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 5:35.18 | |
28 | 553 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 5:38.05 | |
29 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 5:38.08 | |
30 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 5:38.21 | |
31 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 5:38.60 | |
32 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 5:39.61 | |
33 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 5:40.87 | |
34 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 5:42.96 | |
35 | 779 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | 5:45.34 | |
36 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 6:02.60 | |
37 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 6:09.78 | RES |
38 | 811 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 6:14.32 | RES |
39 | 538 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 6:24.95 | RES |
40 | 536 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 6:25.50 | RES |
41 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 6:26.64 | RES |
42 | 719 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 6:27.73 | RES |
43 | 544 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 6:35.47 | RES |
44 | 541 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 6:40.92 | RES |
45 | 539 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | RES | |
46 | 540 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | RES | |
47 | 543 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | RES | |
48 | 545 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | RES | |
49 | 551 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | RES | |
50 | 556 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | RES | |
51 | 557 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | RES | |
52 | 559 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | RES | |
53 | 723 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 26, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 548 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 4:12.30 | |
2 | 554 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 4:16.02 | |
3 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 4:20.56 | |
4 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 4:26.17 | |
5 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 4:29.86 | |
6 | 537 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 4:31.15 | |
7 | 1080 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 4:34.17 | |
8 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 4:35.01 | |
9 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 4:35.66 | |
10 | 555 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:37.19 | |
11 | 714 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 4:37.70 | |
12 | 542 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 4:41.95 | |
13 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 4:42.92 | |
14 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 4:45.03 | |
15 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 4:48.87 | |
16 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 4:49.46 | |
17 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 4:50.21 | |
18 | 819 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 4:51.81 | |
19 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 4:53.13 | |
20 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 4:53.49 | |
21 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 4:56.80 | |
22 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 4:58.16 | |
23 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 4:58.37 | |
24 | 550 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 4:58.83 | |
25 | 1128 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 4:59.08 | |
26 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 5:01.61 | |
27 | 546 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 5:05.11 | |
28 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 5:10.71 | |
29 | 552 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 5:12.35 | |
30 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 5:15.21 | |
31 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 5:15.35 | |
32 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 5:17.96 | |
33 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 5:52.42 | |
34 | 571 | Larsen Victor | 1998 | FR.SUND | 9889AM | 25 m | 6:13.43 | |
35 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 6:14.26 | |
36 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 7:07.92 | |
37 | 720 | Jeppesen Thor B. | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 6:57.39 | RES |
38 | 724 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 859 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:01.30 | |
2 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:01.69 | |
3 | 852 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 1:02.46 | |
4 | 915 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:03.83 | |
5 | 783 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 25 m | 1:03.85 | |
6 | 745 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:05.20 | |
7 | 860 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 1:06.66 | |
8 | 910 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 1:06.94 | |
9 | 737 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:07.63 | |
10 | 531 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:08.11 | |
11 | 558 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 1:08.24 | |
12 | 902 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 1:08.73 | |
13 | 528 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:08.74 | |
14 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:08.96 | |
15 | 748 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 1:09.28 | |
16 | 1040 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:09.51 | |
17 | 738 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:10.19 | |
18 | 530 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 1:10.93 | |
19 | 744 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:11.02 | |
20 | 918 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:11.17 | |
21 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:12.05 | |
22 | 808 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 1:12.88 | |
23 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:12.92 | |
24 | 842 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:13.05 | |
25 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:13.16 | |
26 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:13.30 | |
27 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:13.33 | |
28 | 739 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 1:13.40 | |
29 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:13.45 | |
30 | 907 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 1:14.59 | |
31 | 747 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 1:16.28 | |
32 | 572 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 1:16.79 | |
33 | 547 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:17.34 | |
34 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:18.05 | |
35 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 1:18.68 | |
36 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:20.98 | |
37 | 1003 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 1:22.48 | |
38 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 1:22.55 | |
39 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 1:23.11 | |
40 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 1:24.83 | |
41 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:27.35 | |
42 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:29.51 | |
43 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:30.67 | |
44 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 1:31.97 | |
45 | 809 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:32.75 | |
46 | 538 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 1:38.68 | |
47 | 821 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:39.72 | |
48 | 541 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 1:39.78 | |
49 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:40.00 | |
50 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 1:42.15 | |
51 | 1016 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 1:43.07 | |
52 | 559 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 1:48.65 | |
53 | 539 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 1:48.87 | |
54 | 544 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 1:50.14 | |
55 | 556 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 2:12.62 | |
56 | 557 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 2:16.71 | |
57 | 540 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | ||
58 | 543 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | ||
59 | 545 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | ||
60 | 578 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | ||
61 | 551 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | RES | |
62 | 712 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | RES | |
63 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 775 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 25 m | 57.06 | |
2 | 519 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 25 m | 57.77 | |
3 | 772 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 58.06 | |
4 | 865 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 58.18 | |
5 | 554 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 58.46 | |
6 | 924 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 58.71 | |
7 | 774 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 59.16 | |
8 | 972 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 59.16 | |
9 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 59.75 | |
10 | 866 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 25 m | 1:00.26 | |
11 | 844 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 1:00.32 | |
12 | 867 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 1:00.39 | |
13 | 966 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 1:00.70 | |
14 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:02.22 | |
15 | 514 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:02.30 | |
16 | 715 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:03.02 | |
17 | 573 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:03.50 | |
18 | 730 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:03.59 | |
19 | 817 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:04.20 | |
20 | 515 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:04.22 | |
21 | 525 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:05.06 | |
22 | 1035 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:05.07 | |
23 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:05.95 | |
24 | 706 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 1:06.55 | |
25 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:06.59 | |
26 | 1070 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:07.18 | |
27 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 1:08.93 | |
28 | 1050 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 1:08.98 | |
29 | 969 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 1:09.34 | |
30 | 586 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:09.36 | |
31 | 1055 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 1:09.93 | |
32 | 818 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:10.42 | |
33 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:13.90 | |
34 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:16.90 | |
35 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:17.40 | |
36 | 810 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 1:18.99 | |
37 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 1:19.87 | |
38 | 820 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 1:23.65 | |
39 | 823 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:26.77 | |
40 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 1:34.65 | |
41 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:36.13 | |
42 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:36.22 | |
43 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:36.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 794 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 2:21.50 | |
2 | 851 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 2:23.66 | |
3 | 516 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 2:25.09 | |
4 | 856 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:25.25 | |
5 | 561 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 2:27.06 | |
6 | 854 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:27.63 | |
7 | 1039 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:31.47 | |
8 | 520 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 2:31.94 | |
9 | 735 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:34.39 | |
10 | 858 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 2:35.53 | |
11 | 824 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 2:35.64 | |
12 | 965 | Holm Kathrine | 1996 | VEST | 9634AK | 25 m | 2:36.24 | |
13 | 584 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 2:37.40 | |
14 | 873 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 2:37.80 | |
15 | 988 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:38.46 | |
16 | 830 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:38.59 | |
17 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 2:39.54 | |
18 | 588 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 2:40.44 | |
19 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 2:41.53 | |
20 | 829 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 2:43.70 | |
21 | 831 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 2:44.79 | |
22 | 741 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 2:45.34 | |
23 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:46.00 | |
24 | 876 | Kubicka Anna | 1989 | SK LAXEN | AH0889 | 25 m | 2:46.45 | |
25 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:46.97 | |
26 | 834 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 2:46.98 | |
27 | 832 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 2:47.35 | |
28 | 822 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 2:47.47 | |
29 | 825 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:50.47 | |
30 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 2:50.59 | |
31 | 782 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 2:50.84 | |
32 | 833 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 2:51.21 | |
33 | 828 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 2:53.53 | |
34 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 2:54.55 | |
35 | 827 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 2:56.54 | |
36 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:57.51 | |
37 | 804 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 2:57.64 | |
38 | 764 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:58.76 | |
39 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 3:00.32 | |
40 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 3:01.12 | |
41 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 3:01.26 | ||
42 | 766 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 3:02.39 | |
43 | 986 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:02.46 | |
44 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 3:03.27 | |
45 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 3:03.37 | |
46 | 1072 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 3:03.79 | |
47 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 3:04.01 | |
48 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 3:05.73 | |
49 | 536 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 3:07.24 | |
50 | 763 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 3:07.34 | |
51 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 3:07.36 | |
52 | 767 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 3:07.68 | |
53 | 768 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 3:09.67 | |
54 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:10.95 | |
55 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 3:12.32 | |
56 | 765 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 3:12.42 | |
57 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 3:12.72 | |
58 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:13.44 | |
59 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:13.80 | |
60 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:14.08 | |
61 | 826 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 3:18.56 | |
62 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 3:36.05 | |
63 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 3:41.42 | |
64 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 3:45.00 | |
65 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 3:48.75 | |
66 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 3:55.38 | |
67 | 585 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
68 | 769 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
69 | 770 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
70 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | ||
71 | 779 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 862 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:01.11 | |
2 | 526 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 25 m | 2:07.00 | |
3 | 874 | Hvalgren Joakim | 1993 | SK LAXEN | AD8793 | 25 m | 2:07.68 | |
4 | 880 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 25 m | 2:07.82 | |
5 | 774 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:08.79 | |
6 | 843 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:10.77 | |
7 | 871 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 2:12.59 | |
8 | 912 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:13.70 | |
9 | 869 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 2:14.12 | |
10 | 716 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 2:14.88 | |
11 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:16.44 | |
12 | 514 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 2:16.49 | |
13 | 872 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 2:17.60 | |
14 | 855 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:18.86 | |
15 | 840 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 2:19.85 | |
16 | 923 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 2:20.36 | |
17 | 797 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 2:20.66 | |
18 | 882 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 2:21.75 | |
19 | 1035 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:21.96 | |
20 | 875 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 2:25.40 | |
21 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 2:25.82 | |
22 | 1128 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:30.12 | |
23 | 818 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:30.28 | |
24 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 2:30.96 | |
25 | 711 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 2:31.87 | |
26 | 524 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 2:32.30 | |
27 | 550 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 2:35.09 | |
28 | 537 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 2:35.25 | |
29 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:35.95 | |
30 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:36.53 | |
31 | 792 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 2:36.87 | |
32 | 757 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:37.42 | |
33 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:37.74 | |
34 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:37.80 | |
35 | 518 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 2:38.93 | |
36 | 546 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 2:41.13 | |
37 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 2:42.85 | |
38 | 810 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 2:42.89 | |
39 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 2:43.25 | |
40 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 2:44.03 | |
41 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 2:44.28 | |
42 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 2:44.76 | |
43 | 552 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 2:45.39 | |
44 | 819 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:45.80 | |
45 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:45.81 | |
46 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 2:45.82 | |
47 | 754 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 2:46.54 | |
48 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:48.64 | |
49 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 2:49.72 | |
50 | 1000 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 2:49.92 | |
51 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 2:50.22 | |
52 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:54.58 | |
53 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:55.41 | |
54 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:56.08 | |
55 | 759 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:59.12 | |
56 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 2:59.18 | |
57 | 760 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:59.21 | |
58 | 798 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 3:02.71 | |
59 | 758 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 3:05.27 | |
60 | 756 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 3:08.94 | |
61 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 3:09.41 | |
62 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 3:09.71 | |
63 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 3:10.60 | |
64 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:11.03 | |
65 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 3:13.01 | |
66 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 3:14.15 | |
67 | 761 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 3:15.79 | |
68 | 786 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 3:16.73 | |
69 | 755 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 3:18.87 | |
70 | 795 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 3:19.30 | |
71 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 3:20.00 | |
72 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 3:28.59 | |
73 | 1131 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:54.35 | RES |
74 | 799 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 25 m | 3:23.96 | RES |
75 | 781 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 25 m | 3:27.10 | RES |
76 | 807 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 3:49.88 | RES |
77 | 812 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 4:07.53 | RES |
78 | 708 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | RES | |
79 | 718 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | RES | |
80 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | RES | |
81 | 726 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 859 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 25 m | 1:01.54 | |
2 | 527 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 1:01.77 | |
3 | 915 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:02.21 | |
4 | 904 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:03.34 | |
5 | 861 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 25 m | 1:04.88 | |
6 | 521 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 1:05.18 | |
7 | 1045 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:05.61 | |
8 | 903 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 1:05.65 | |
9 | 743 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 1:06.19 | |
10 | 851 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 1:06.97 | |
11 | 783 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 25 m | 1:07.11 | |
12 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:08.69 | |
13 | 745 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:08.79 | |
14 | 1039 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:09.12 | |
15 | 742 | Johansen Ditte | 1994 | LYNGBY | 9452AH | 25 m | 1:09.40 | |
16 | 918 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:10.00 | |
17 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:10.07 | |
18 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 1:10.76 | |
19 | 523 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:10.80 | |
20 | 562 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 1:11.13 | |
21 | 842 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 1:11.49 | |
22 | 976 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 1:11.67 | |
23 | 934 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 25 m | 1:11.72 | |
24 | 722 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 1:12.05 | |
25 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 1:12.28 | |
26 | 563 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:12.39 | |
27 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:13.32 | |
28 | 834 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:14.18 | |
29 | 587 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:14.48 | |
30 | 713 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 1:14.70 | |
31 | 808 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 1:14.94 | |
32 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 1:15.27 | |
33 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 1:15.41 | |
34 | 805 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | 1:15.47 | |
35 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 1:16.15 | |
36 | 572 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 1:17.39 | |
37 | 549 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 1:17.48 | |
38 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 1:17.65 | |
39 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 1:18.00 | |
40 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 1:19.72 | |
41 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:19.75 | |
42 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 1:19.83 | |
43 | 553 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 1:19.95 | |
44 | 1064 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 1:20.51 | |
45 | 791 | Jensen Helena Brandt | 2000 | LYNGBY | 0014AU | 25 m | 1:20.69 | |
46 | 1048 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:21.01 | |
47 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:21.08 | |
48 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:22.29 | |
49 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 1:23.46 | |
50 | 1072 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 1:23.85 | |
51 | 804 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 25 m | 1:24.57 | |
52 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 1:24.86 | |
53 | 1084 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:25.08 | |
54 | 974 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 1:25.32 | |
55 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:26.03 | |
56 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 1:26.25 | ||
57 | 732 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 25 m | 1:28.35 | |
58 | 1073 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 25 m | 1:28.51 | |
59 | 809 | Steen Emilia | 2002 | RØNNE | 0204AD | 25 m | 1:28.75 | |
60 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:30.34 | |
61 | 583 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:30.88 | |
62 | 811 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 1:31.43 | |
63 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 1:33.32 | |
64 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:36.11 | |
65 | 905 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:36.22 | |
66 | 1056 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 1:37.15 | |
67 | 566 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 25 m | 1:37.69 | |
68 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 1:39.05 | |
69 | 578 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | 1:39.10 | |
70 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 1:45.26 | |
71 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:53.70 | |
72 | 1001 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 519 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 25 m | 57.87 | |
2 | 775 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 25 m | 57.89 | |
3 | 883 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 58.03 | |
4 | 865 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 58.05 | |
5 | 868 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 58.15 | |
6 | 715 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 1:00.07 | |
7 | 940 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 1:00.52 | |
8 | 845 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 1:01.15 | |
9 | 548 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 1:03.08 | |
10 | 797 | Mathiassen Laurits | 1997 | LYNGBY | 9777AC | 25 m | 1:03.74 | |
11 | 867 | Sandager Mads Christian | 1998 | BIRKERØD | 9859AA | 25 m | 1:03.98 | |
12 | 866 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 25 m | 1:04.00 | |
13 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 1:06.21 | |
14 | 981 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:08.08 | |
15 | 785 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | 1:08.47 | |
16 | 1080 | Lundgaard Victor Emil | 1998 | GENTOFTE | 9847AE | 25 m | 1:08.48 | |
17 | 963 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:08.78 | |
18 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:08.97 | |
19 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 1:09.70 | |
20 | 793 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | 1:11.14 | |
21 | 1088 | Møller Frederik O. | 1999 | GENTOFTE | 9935AC | 25 m | 1:11.41 | |
22 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:11.90 | |
23 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:12.67 | |
24 | 796 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | 1:13.65 | |
25 | 714 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 1:13.72 | |
26 | 1000 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 1:14.71 | |
27 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:14.85 | |
28 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:17.35 | |
29 | 790 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 25 m | 1:17.78 | |
30 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:18.20 | |
31 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 1:18.87 | |
32 | 1131 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:20.31 | |
33 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:21.19 | |
34 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 1:21.37 | |
35 | 1092 | Norus Jens Christian | 2000 | GENTOFTE | 0053AN | 25 m | 1:21.46 | |
36 | 823 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:22.08 | |
37 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 1:24.96 | |
38 | 724 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 1:26.76 | |
39 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 1:28.42 | |
40 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 1:29.55 | |
41 | 806 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 1:31.55 | |
42 | 1032 | Becktor August | 2001 | GENTOFTE | 0159AE | 25 m | 1:37.06 | |
43 | 579 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 1:51.03 | |
44 | 720 | Jeppesen Thor B. | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 856 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:35.18 | |
2 | 928 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:35.52 | |
3 | 857 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:36.44 | |
4 | 976 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 2:39.30 | |
5 | 841 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:43.54 | |
6 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 2:44.39 | |
7 | 1033 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 2:45.02 | |
8 | 739 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 25 m | 2:46.12 | |
9 | 1063 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 2:46.15 | |
10 | 522 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 2:46.74 | |
11 | 873 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 25 m | 2:47.26 | |
12 | 854 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:48.81 | |
13 | 910 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 25 m | 2:58.78 | |
14 | 776 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 2:59.35 | |
15 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 3:00.48 | |
16 | 1037 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 25 m | 3:05.39 | |
17 | 822 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 3:07.82 | |
18 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 3:08.57 | |
19 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 3:08.90 | |
20 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 3:10.00 | |
21 | 1003 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TVS IF | 9944AO | 25 m | 3:10.11 | |
22 | 978 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 3:12.36 | |
23 | 577 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 3:13.47 | |
24 | 825 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 3:14.09 | |
25 | 1087 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 3:14.67 | |
26 | 913 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 3:17.08 | |
27 | 987 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 3:22.03 | |
28 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:22.07 | |
29 | 777 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 3:22.17 | |
30 | 986 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:22.27 | |
31 | 1093 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 3:23.21 | |
32 | 566 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 25 m | 3:23.37 | |
33 | 899 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 3:36.11 | |
34 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:49.01 | |
35 | 1036 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 3:50.00 | |
36 | 821 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 3:51.56 | |
37 | 1016 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 3:56.39 | |
38 | 733 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 25 m | 3:58.87 | |
39 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 4:00.00 | |
40 | 998 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 4:00.75 | |
41 | 717 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | ||
42 | 778 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | ||
43 | 779 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 25 m | RES | |
44 | 788 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | RES | |
45 | 1009 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 529 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 25 m | 2:15.26 | |
2 | 526 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 25 m | 2:16.50 | |
3 | 869 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 2:19.16 | |
4 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:20.70 | |
5 | 843 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:23.45 | |
6 | 862 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:25.06 | |
7 | 515 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 2:26.70 | |
8 | 955 | Dagidir Burak | 1995 | VEST | 9563AO | 25 m | 2:28.71 | |
9 | 542 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 2:31.15 | |
10 | 524 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 2:36.21 | |
11 | 784 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:36.32 | |
12 | 555 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:36.39 | |
13 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:37.47 | |
14 | 1128 | Weiss Frederik | 1999 | GENTOFTE | 9913AB | 25 m | 2:44.49 | |
15 | 573 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:48.52 | |
16 | 817 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:52.29 | |
17 | 818 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:52.32 | |
18 | 792 | Kortbæk Kristoffer | 1999 | LYNGBY | 9905AJ | 25 m | 2:54.13 | |
19 | 726 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:54.37 | |
20 | 911 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:54.70 | |
21 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 2:58.09 | |
22 | 801 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | 2:59.14 | |
23 | 787 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 3:04.08 | |
24 | 706 | Christiansen Oliver | 1999 | HELSINGE | 9903AN | 25 m | 3:04.45 | |
25 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 3:04.45 | |
26 | 803 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 3:05.15 | |
27 | 709 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 3:05.73 | |
28 | 820 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 25 m | 3:06.37 | |
29 | 917 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 3:12.22 | |
30 | 576 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 3:13.25 | |
31 | 708 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 3:17.48 | |
32 | 1076 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 3:18.90 | |
33 | 1131 | Strøbæk Lucas | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 3:19.27 | |
34 | 916 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 3:33.54 | |
35 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 3:34.58 | |
36 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 3:40.00 | |
37 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 3:41.78 | |
38 | 574 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 735 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 26.15 | |
2 | 527 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 26.33 | |
3 | 521 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 25 m | 26.65 | |
4 | 736 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 27.01 | |
5 | 904 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 27.18 | |
6 | 528 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 27.25 | |
7 | 523 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 27.39 | |
8 | 783 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 25 m | 27.39 | |
9 | 562 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 27.66 | |
10 | 517 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 27.67 | |
11 | 846 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 27.68 | |
12 | 839 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 27.72 | |
13 | 860 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 25 m | 27.89 | |
14 | 516 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 27.97 | |
15 | 737 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 28.01 | |
16 | 794 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 28.03 | |
17 | 744 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 28.15 | |
18 | 1040 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 28.18 | |
19 | 742 | Johansen Ditte | 1994 | LYNGBY | 9452AH | 25 m | 28.20 | |
20 | 885 | Runeke Josephine | 1991 | SK LAXEN | AV0491 | 25 m | 28.21 | |
21 | 928 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 28.21 | |
22 | 1041 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 28.26 | |
23 | 741 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 28.32 | |
24 | 531 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 28.43 | |
25 | 738 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 28.46 | |
26 | 902 | Duus Amanda | 2000 | TRITON B | 0076AA | 25 m | 28.58 | |
27 | 713 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 28.68 | |
28 | 743 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 28.73 | |
29 | 1018 | Nyberg Linnea | 1991 | TYRESÖ SS | BO6691 | 25 m | 28.77 | |
30 | 588 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 28.84 | |
31 | 561 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 28.90 | |
32 | 858 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 28.93 | |
33 | 1045 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 28.98 | |
34 | 857 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 29.01 | |
35 | 976 | Marker-Pedersen Nikoline | 1996 | VEST | 9686AC | 25 m | 29.07 | |
36 | 864 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 25 m | 29.16 | |
37 | 558 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | 29.22 | |
38 | 1066 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 29.29 | |
39 | 980 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 29.36 | |
40 | 920 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 25 m | 29.37 | |
41 | 722 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 29.40 | |
42 | 1086 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 25 m | 29.50 | |
43 | 1069 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 25 m | 29.51 | |
44 | 563 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 29.67 | |
45 | 903 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 25 m | 29.73 | |
46 | 747 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 25 m | 29.76 | |
47 | 587 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 29.86 | |
48 | 852 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 29.86 | |
49 | 748 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 25 m | 29.97 | |
50 | 907 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 25 m | 30.06 | |
51 | 1090 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 30.12 | |
52 | 522 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 30.13 | |
53 | 808 | Jørgensen Vibe Tofte | 1999 | RØNNE | 9956AQ | 25 m | 30.14 | |
54 | 707 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 30.20 | |
55 | 988 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 30.25 | |
56 | 919 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 30.32 | |
57 | 1005 | Gotthard Amalie | 1999 | TVS IF | 9928AC | 25 m | 30.33 | |
58 | 549 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | 30.95 | |
59 | 1064 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 25 m | 30.98 | |
60 | 974 | Linden Cecilie T | 1997 | VEST | 9766AE | 25 m | 31.03 | |
61 | 914 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 25 m | 31.12 | |
62 | 939 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 25 m | 31.14 | |
63 | 1104 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 31.34 | |
64 | 1048 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 31.37 | |
65 | 1121 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 31.47 | |
66 | 982 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.56 | |
67 | 584 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 31.58 | |
68 | 547 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 31.61 | |
69 | 766 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | 31.63 | |
70 | 782 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 25 m | 31.76 | |
71 | 1053 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 31.77 | |
72 | 1091 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 31.78 | |
73 | 901 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 31.79 | |
74 | 937 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 25 m | 31.97 | |
75 | 553 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | 32.30 | |
76 | 932 | Schmidt Freja | 2001 | TRITON B | 0196AJ | 25 m | 32.38 | |
77 | 719 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 32.41 | |
78 | 763 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 32.59 | |
79 | 545 | Kjørtsholtsen Ida | 2001 | GLADSAXE | 0152AX | 25 m | 32.88 | |
80 | 712 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 32.95 | |
81 | 768 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | 33.34 | |
82 | 568 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 25 m | 33.36 | ||
83 | 991 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 33.60 | |
84 | 538 | Frederiksen Clara Malling | 2001 | GLADSAXE | 0188AG | 25 m | 33.61 | |
85 | 978 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 33.75 | |
86 | 764 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 33.89 | |
87 | 583 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 34.00 | |
88 | 765 | Wolff-Sneedorff Elvira | 2001 | LYNGBY | 0156AJ | 25 m | 34.05 | |
89 | 559 | Sørensen Emilie | 2001 | GLADSAXE | 0154AF | 25 m | 34.26 | |
90 | 1006 | Gotthard Regitze | 2002 | TVS IF | 0228AA | 25 m | 34.37 | |
91 | 566 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 25 m | 34.59 | |
92 | 1098 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 34.61 | |
93 | 544 | Jensen Mia B. Schrøder | 2001 | GLADSAXE | 0106AN | 25 m | 34.72 | |
94 | 811 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 34.72 | |
95 | 578 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | 34.80 | |
96 | 1072 | Kjøller Nanna Munch | 2001 | GENTOFTE | 0106AG | 25 m | 35.01 | |
97 | 990 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 35.17 | |
98 | 922 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 35.28 | |
99 | 585 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 35.53 | |
100 | 1010 | Poulsen Malou | 2001 | TVS IF | 0196AF | 25 m | 35.75 | |
101 | 936 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 35.93 | |
102 | 557 | Stage Ida Sandvig | 2001 | GLADSAXE | 0138AM | 25 m | 35.96 | |
103 | 921 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 35.97 | |
104 | 967 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 36.10 | |
105 | 998 | Beyer Emma | 2000 | TVS IF | 0006AG | 25 m | 36.13 | |
106 | 767 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 36.37 | |
107 | 732 | Schjøtt Katrine G. | 2000 | HELSINGE | 0084AX | 25 m | 36.43 | |
108 | 1016 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 36.83 | |
109 | 1099 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 37.28 | |
110 | 905 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 37.29 | |
111 | 541 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 25 m | 37.45 | |
112 | 536 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 37.56 | |
113 | 1056 | Hansen Andrea Jess | 2001 | GENTOFTE | 0196AK | 25 m | 37.79 | |
114 | 1038 | Boesen Signe Dyrskjøt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 38.42 | |
115 | 543 | Jensen Anne-Sophie | 2001 | GLADSAXE | 0118AY | 25 m | 39.16 | |
116 | 539 | Friis Camilla | 2001 | GLADSAXE | 0146AV | 25 m | 39.34 | |
117 | 1110 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 39.40 | |
118 | 540 | Hermannsen Amalie Marie | 2000 | GLADSAXE | 0094BE | 25 m | 39.54 | |
119 | 1065 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 40.71 | |
120 | 1009 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 41.02 | |
121 | 1001 | Enkebølle Zara | 2001 | TVS IF | 0108AN | 25 m | 41.73 | |
122 | 556 | Sondrup Katrine Becker | 2001 | GLADSAXE | 0188AM | 25 m | 42.10 | |
123 | 1095 | Pedersen Laura Bøgvad | 2002 | GENTOFTE | 0264AL | 25 m | 43.81 | |
124 | 551 | Molberg Kristina Louise | 2000 | GLADSAXE | 0016AX | 25 m | ||
125 | 717 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | ||
126 | 723 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | ||
127 | 769 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 25 m | |||
128 | 770 | Ricci Beatrice | 2001 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 886 | Ulfskans Jonas | 1986 | SK LAXEN | AD8986 | 25 m | 23.65 | |
2 | 772 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 25 m | 23.67 | |
3 | 868 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 23.86 | |
4 | 874 | Hvalgren Joakim | 1993 | SK LAXEN | AD8793 | 25 m | 24.09 | |
5 | 519 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 25 m | 24.16 | |
6 | 880 | Löfgren Joakim | 1992 | SK LAXEN | AK8592 | 25 m | 24.17 | |
7 | 526 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 25 m | 24.20 | |
8 | 716 | Hansen Niels Breum | 1994 | HELSINGE | 9411AE | 25 m | 24.45 | |
9 | 883 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 24.57 | |
10 | 923 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 25 m | 24.59 | |
11 | 879 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 24.65 | |
12 | 773 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 24.70 | |
13 | 554 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | 24.79 | |
14 | 774 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 24.87 | |
15 | 872 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 24.94 | |
16 | 840 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 24.99 | |
17 | 924 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 25.07 | |
18 | 1050 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 25.18 | |
19 | 875 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 25.25 | |
20 | 525 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 25.32 | |
21 | 912 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 25.46 | |
22 | 866 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 25 m | 25.50 | |
23 | 956 | Dagidir Gøkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 25 m | 25.51 | |
24 | 871 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 25.57 | |
25 | 537 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | 25.64 | |
26 | 940 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 25 m | 25.66 | |
27 | 845 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 25.72 | |
28 | 882 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 25.88 | |
29 | 966 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 25 m | 25.95 | |
30 | 715 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 25 m | 25.96 | |
31 | 524 | Norking Mads | 1995 | GLADSAXE | 9507AE | 25 m | 26.00 | |
32 | 972 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 26.01 | |
33 | 515 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 26.06 | |
34 | 586 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 26.19 | |
35 | 995 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 26.35 | |
36 | 1052 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 26.46 | |
37 | 897 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 26.47 | |
38 | 925 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 26.48 | |
39 | 981 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 26.65 | |
40 | 1070 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 26.65 | |
41 | 853 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 26.67 | |
42 | 994 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 26.89 | |
43 | 844 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 26.94 | |
44 | 555 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 27.10 | |
45 | 730 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 27.12 | |
46 | 969 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | VEST | 9559AD | 25 m | 27.13 | |
47 | 718 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | 27.18 | |
48 | 898 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 25 m | 27.23 | |
49 | 548 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | 27.31 | |
50 | 542 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | 27.49 | |
51 | 518 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733AP | 25 m | 27.59 | |
52 | 1125 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 27.83 | |
53 | 1055 | Hansen Adam | 1998 | GENTOFTE | 9883AP | 25 m | 27.88 | |
54 | 754 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 28.46 | |
55 | 933 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 28.62 | |
56 | 711 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 28.81 | |
57 | 550 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 25 m | 29.25 | |
58 | 714 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 29.58 | |
59 | 1000 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TVS IF | 9859AQ | 25 m | 29.67 | |
60 | 546 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 25 m | 29.72 | |
61 | 935 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 29.81 | |
62 | 993 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 30.16 | |
63 | 709 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 30.35 | |
64 | 721 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | 30.43 | |
65 | 931 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 30.54 | |
66 | 954 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 30.60 | |
67 | 757 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 30.72 | |
68 | 552 | Mørkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 25 m | 30.78 | |
69 | 810 | Steen Oliver | 1997 | RØNNE | 9787AI | 25 m | 30.84 | |
70 | 973 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 30.89 | |
71 | 806 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 25 m | 31.61 | |
72 | 1051 | Garred William | 1999 | GENTOFTE | 9907AC | 25 m | 31.70 | |
73 | 1054 | Hagemann Walther | 1999 | GENTOFTE | 9907AJ | 25 m | 31.82 | |
74 | 1029 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 31.88 | |
75 | 1124 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 31.92 | |
76 | 760 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 32.67 | |
77 | 755 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 32.81 | |
78 | 1060 | Hellmann William | 2000 | GENTOFTE | 0075AL | 25 m | 32.94 | |
79 | 1078 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 33.03 | |
80 | 798 | Mikkel Christoffer Drejer | 1999 | LYNGBY | 9967AP | 25 m | 33.07 | |
81 | 756 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 33.67 | |
82 | 758 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 33.75 | |
83 | 560 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 33.83 | |
84 | 799 | Niekrenz Christian | 2002 | LYNGBY | 0269AC | 25 m | 33.93 | |
85 | 1081 | Lundin Carl Martin | 2001 | GENTOFTE | 0123AE | 25 m | 34.19 | |
86 | 781 | Caramés-Thomsen William | 2000 | LYNGBY | 0059AK | 25 m | 34.24 | |
87 | 759 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 34.25 | |
88 | 1114 | Taul Valdemar | 2001 | GENTOFTE | 0105AH | 25 m | 34.73 | |
89 | 1082 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 35.20 | |
90 | 795 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 25 m | 35.31 | |
91 | 761 | Larsen Christopher Toftel | 2000 | LYNGBY | 0035AR | 25 m | 35.38 | |
92 | 1108 | Skinhøj Christian | 2001 | GENTOFTE | 0165AG | 25 m | 35.85 | |
93 | 1127 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 36.73 | |
94 | 812 | Vilhelms Christian Skøtte | 2000 | RØNNE | 0005AQ | 25 m | 37.26 | |
95 | 807 | Christiansen Karl | 2000 | RØNNE | 0067AN | 25 m | 39.77 | |
96 | 786 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 40.68 | |
97 | 579 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 28 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:51 |
Løb 37, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 888 | Triton Damer 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 1:59.79 | ||
2 | 734 | Lyngby Damer 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:01.00 | ||
3 | 512 | Gsc Piger 1 | 1991 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.30 | ||
4 | 1023 | Gentofte Piger 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.00 | ||
5 | 889 | Triton Damer 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:03.79 | ||
6 | 513 | Gsc Piger 2 | 1996 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.21 | ||
7 | 815 | Sigma Senior | 1997 | SIGMA | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 740 | Lyngby Damer 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:05.50 | ||
9 | 877 | SK Laxen Lag 1 | 0 | SK LAXEN | 25 m | 2:05.50 | ||
10 | 1024 | Gentofte Piger 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:07.00 | ||
11 | 814 | Sigma Junior | 1998 | SIGMA | 25 m | 2:09.50 | ||
12 | 580 | Frederikssund Piger 1 | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 746 | Lyngby Damer 3 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:12.00 | ||
14 | 836 | Sigma Piger Ag 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:12.00 | ||
15 | 944 | Vest Elite Piger | 1996 | VEST | 25 m | 2:12.00 | ||
16 | 1025 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:12.00 | ||
17 | 894 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:17.00 | ||
18 | 1008 | Tvs Damer Hold 1 | 1999 | TVS IF | 25 m | 2:18.27 | ||
19 | 751 | Lyngby Es2 Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:20.00 | ||
20 | 837 | Sigma Piger Ag 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 1026 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:23.00 | ||
22 | 534 | Gsc Piger 2000 | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.00 | ||
23 | 895 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:28.00 | ||
24 | 581 | Frederikssund Piger 2 | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:30.00 | ||
25 | 752 | Lyngby Es2 Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:30.00 | ||
26 | 1027 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:32.00 | ||
27 | 896 | Triton Piger 3 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
28 | 1028 | Gentofte Piger 6 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:35.00 | ||
29 | 941 | Vest Chicks | 2000 | VEST | 25 m | 2:36.94 | ||
30 | 838 | Sigma Piger Ag 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:38.00 | ||
31 | 535 | Gsc Piger 2001 | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 2:40.00 | ||
32 | 762 | Lyngby Es3 Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 38, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 816 | Sigma Senior | 1995 | SIGMA | 25 m | 1:46.00 | ||
2 | 877 | SK Laxen Lag 1 | 0 | SK LAXEN | 25 m | 1:46.50 | ||
3 | 771 | Lyngby Herrer 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:48.00 | ||
4 | 878 | SK Laxen Lag 2 | 0 | SK LAXEN | 25 m | 1:49.50 | ||
5 | 510 | Gsc Drenge 1 | 1990 | GLADSAXE | 25 m | 1:49.60 | ||
6 | 893 | Triton Herrer | 0 | TRITON B | 25 m | 1:50.79 | ||
7 | 813 | Sigma Junior | 1996 | SIGMA | 25 m | 1:51.00 | ||
8 | 942 | Vest Elite Drenge 1 | 1992 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
9 | 511 | Gsc Drenge 2 | 1995 | GLADSAXE | 25 m | 1:56.11 | ||
10 | 749 | Lyngby Es2 Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:58.00 | ||
11 | 1019 | Gentofte Drenge 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.00 | ||
12 | 943 | Vest Elite Drenge 2 | 1992 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 532 | Gsc Drenge 1998 | 1998 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.00 | ||
14 | 533 | Gsc Drenge 1999 | 1999 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.00 | ||
15 | 564 | Frederikssund Drenge 1 | 0 | FR.SUND | 25 m | 2:05.00 | ||
16 | 1020 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:05.00 | ||
17 | 835 | Sigma Drenge Ag 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:06.00 | ||
18 | 890 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:07.00 | ||
19 | 949 | Vest Tågehorn | 1998 | VEST | 25 m | 2:08.60 | ||
20 | 1021 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.00 | ||
21 | 750 | Lyngby Es2 Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:14.00 | ||
22 | 1022 | Gentofte Drenge 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:14.00 | ||
23 | 891 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:16.00 | ||
24 | 753 | Lyngby Es3 Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 26 september 2013 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 21:12 |