2019-09-23   02:41:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

11_S
Gren 11, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
28  Walsh Sofia  2002  ÄLVSJÖ AIK  AF3402  25 m  46.85   
409  Roloff Emma  2002  SÖDERTÖRN  AT6402  25 m  47.36   
763  Kylberg Paola  2002  POLISEN    25 m  48.28   
184  Yumi Buchli Leticia  2002  POLISEN  AY4202  25 m  49.71   
762  Karlbom Zelma  2002  POLISEN  AR1802  25 m  50.39   
808  Nano Elin  2003  SÖDERTÄLJE  AM1403  25 m  50.48   
643  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  50.90   
303  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  50.97   
468  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  51.03   
10  210  Eriksson Maja  2002  SK STRÄNGN  AM6602  25 m  51.21   
11  623  Norén Victoria  2002  TUREBERG  AK4802  25 m  51.82   
12  812  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  51.90   
13  814  Yu Hammaarsten Linnea  2002  SÖDERTÄLJE  AU7802  25 m  52.34   
14  765  Mehari Hanna  2003  POLISEN    25 m  53.02   
15  614  Jägerskog Agnes  2002  TUREBERG  BB9801  25 m  53.11   
16  84  Esbjörsson Stella  2002  HELLAS SK  AH7402  25 m  53.36   
17  700  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  53.54   
18  157  Grill Julia  2002  POLISEN  AL4602  25 m  53.73   
19  220  Eklöf Klara  2002  SKK  AH2202  25 m  53.79   
20  370  Barrios Isabell  2002  SÖDERTÖRN  AP8602  25 m  53.99   
21  126  Josefsson Hanna  2002  ÖSMO SS  AJ1602  25 m  54.04   
22  119  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  54.31   
23  753  Balczar Tindra  2002  POLISEN    25 m  54.82   
24  803  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  55.44   
25  800  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  56.01   
26  801  Floby Christina  2003  SÖDERTÄLJE  AK2803  25 m  56.69   
27  806  Malmström Filippa  2003  SÖDERTÄLJE  AK3803  25 m  57.15   
28  82  Bystedt Selma  2002  HELLAS SK  AC4602  25 m  57.35   
29  755  Ekenberg Céleste  2002  POLISEN    25 m  57.64   
30  424  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  57.93   
31  96  Björkman Julia  2004  HEMSE BK  AC9604  25 m  58.15   
32  129  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  59.49   
33  798  Ahlnäs Nelly  2002  SÖDERTÄLJE  AV0802  25 m  1:00.78   
34  615  Jägerskog Hedda  2003  TUREBERG  AI0403  25 m  1:00.80   
35  804  Järnström Madelene  2002  SÖDERTÄLJE  AV2802  25 m  1:01.06   
36  811  Wadsten Ellen  2002  SÖDERTÄLJE  AE3402  25 m  1:01.06   
37  405  Osterman Emma  2002  SÖDERTÖRN  AP8802  25 m  1:03.38   
38  464  Hedström Mikaela  2003  SPÅRVÄGEN  AK4403  25 m  1:03.56   
39  371  Bergström Maja  2002  SÖDERTÖRN  AW0802  50 m  1:05.66   
40  687  Vicente Amanda  2003  TYRESÖ SS  AL5403  25 m  1:06.26   
41  813  von Platten Anna  2003  SÖDERTÄLJE  AK4803  25 m  1:08.77   
42  630  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  1:10.87   
43  675  Sandberg Tilda  2002  TYRESÖ SS  BB0402  25 m     
44  683  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m     
45  807  Müller Vilma  2002  SÖDERTÄLJE  AV7802  25 m     
46  817  Bäckström Saga  2002  SK STRÄNGN  AD9202  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner