2019-09-18   20:12:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
203  Wallenborg Caroline  2000  SK NEPTUN  AL3800  25 m  1:20.79   
563  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  1:22.74   
375  Carlbom Amanda  2000  SÖDERTÖRN  BB8200  25 m  1:23.50   
207  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  1:26.31   
561  Falk Liv  2000  TÄBY SIM  AI3400  25 m  1:26.99   
257  Croneborg Alba  2000  SKURU IK  AE6200  25 m  1:29.05   
186  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  1:29.60   
629  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  1:30.33   
310  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  1:30.42   
10  125  Johnsson Kristina  2000  ÖSMO SS  AH5400  25 m  1:31.05   
11  295  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  1:31.36   
12  236  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  1:32.40   
13  596  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:32.89   
14  334  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  1:32.98   
15  590  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:33.19   
16  610  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  1:33.96   
17  356  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  1:34.04   
18  195  Leijonberg Louise  2000  SK NEPTUN  BG3600  25 m  1:34.97   
19  306  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  1:35.36   
20  466  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  1:35.39   
21  Rekola-Weckström Tilda  2000  ÅKERSBERGA  AI6400  25 m  1:35.50   
22  526  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  1:36.13   
23  259  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:36.27   
24  354  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  1:36.30   
25  368  Axelsson Eklund Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AY0200  25 m  1:36.63   
26  414  Shahmalekpour Tina  2001  SÖDERTÖRN  AI6601  25 m  1:37.00   
27  434  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  1:37.08   
28  221  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:38.74   
29  292  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  1:39.34   
30  410  Roloff Wilma  2000  SÖDERTÖRN  BA7600  25 m  1:39.39   
31  478  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:39.78   
32  702  Ekepil Alba  2001  WISBY SS  AL9601  25 m  1:39.82   
33  237  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  1:40.03   
34  246  Sjödell Klara  2000  SKK  BE9800  25 m  1:41.29   
35  757  Eriksson Sofia  2001  POLISEN    25 m  1:41.81   
36  454  Gardelin Josefin  2001  SPÅRVÄGEN  BE6801  25 m  1:42.01   
37  256  Carlson Claudia  2001  SKURU IK  AM4601  25 m  1:42.63   
38  156  Grill Andrea  2000  POLISEN  BH8400  25 m  1:42.89   
39  494  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:42.94   
40  358  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  1:43.08   
41  640  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  1:43.16   
42  699  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  1:43.28   
43  247  Skarin Saga  2000  SKK  AP3400  25 m  1:43.51   
44  666  Orr Josefine  2000  TYRESÖ SS  AJ4400  25 m  1:44.00   
45  441  Dagberg Rebecka  2000  SPÅRVÄGEN  BI9600  25 m  1:44.35   
46  446  Erfelt Paulina  2000  SPÅRVÄGEN  BE8200  25 m  1:44.58   
47  602  Willberg Karolina  2000  TÄBY SIM  AH6800  25 m  1:44.81   
48  234  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:45.05   
49  248  Thomée Agnes  2000  SKK  BF1200  25 m  1:45.27   
50  387  Hamberg Ida  2000  SÖDERTÖRN  AX6800  25 m  1:45.35   
51  706  Myhrbäck Lina  2000  WISBY SS  AU7800  25 m  1:45.98   
52  419  Tegman Isabella  2001  SÖDERTÖRN  AN9202  25 m  1:46.33   
53  695  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  1:46.53   
54  432  Arnarsdottir Rannveig  2001  SPÅRVÄGEN  AX9601  25 m  1:46.62   
55  445  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:46.93   
56  686  Wenell Petronella  2001  TYRESÖ SS  AZ3401  25 m  1:47.46   
57  437  Berhanu Leia  2000  SPÅRVÄGEN  BI8600  25 m  1:47.48   
58  426  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  25 m  1:47.54   
59  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  1:48.00   
60  580  Melldén Linn  2001  TÄBY SIM  AV5401  25 m  1:48.48   
61  10  Österberg Emilia  2000  ÅKERSBERGA  AU4200  25 m  1:48.87   
62  586  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  1:49.99   
63  568  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  1:50.04   
64  564  Hambreus My  2001  TÄBY SIM  AC9601  25 m  1:50.75   
65  22  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m  1:51.88   
66  15  Billgren Maja  2000  ÄLVSJÖ AIK  AK4200  25 m  1:52.37   
67  767  Mehari Sarron  2001  POLISEN  AQ2201  25 m  1:52.65   
68  460  Hagman Fredrika  2000  SPÅRVÄGEN  BH3400  25 m  1:53.50   
69  18  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  50 m  1:54.75   
70  758  Estifanos Sidony  2001  POLISEN    25 m  1:55.40   
71  754  Berg Ljuba  2000  POLISEN  BH4400  25 m  1:55.57   
72  345  Ljung Moa  2001  SÖDERTÄLJE  AG2201  25 m  1:56.35   
73  29  Walther Emma  2000  ÄLVSJÖ AIK  BB6400  25 m  1:57.87   
74  343  Lindby Alva  2001  SÖDERTÄLJE  AS0601  25 m  1:58.41   
75  417  Strand Malin  2001  SÖDERTÖRN  BE2601  25 m  1:59.10   
76  787  Rosengart Eleonor  2000  HELLAS SK    25 m  1:59.47   
77  185  Zemikal Saron  2000  POLISEN  AX9400  25 m  1:59.87   
78  379  Ehk Karin  2001  SÖDERTÖRN  BE3401  25 m  2:02.47   
79  272  Holmén Ella  2000  SKURU IK  BE8400  25 m  2:03.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner