2019-12-06   21:43:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
536  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  1:19.73   
490  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:20.27   
208  Eriksson Anna  1999  SK STRÄNGN  AI0499  25 m  1:20.95   
452  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:22.06   
535  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:23.26   
226  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  1:23.43   
553  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:23.79   
532  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:24.36   
205  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  1:24.40   
10  667  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:25.05   
11  510  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:25.54   
12  429  Adlerborn Caroline  1998  SPÅRVÄGEN  AR3498  25 m  1:26.22   
13  360  Wadsten Clara  1999  SÖDERTÄLJE  AA1899  25 m  1:26.23   
14  533  Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  1:26.82   
15  786  Hyllbrant Amanda  1999  SK STRÄNGN    25 m  1:27.03   
16  215  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  1:27.71   
17  116  Axelsson Julia  1999  ÖSMO SS  AQ7299  25 m  1:28.43   
18  209  Eriksson Lisa  1998  SK STRÄNGN  AN3898  25 m  1:28.70   
19  457  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:28.87   
20  198  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  1:28.93   
21  551  Augustsson Julia  1998  TÄBY SIM  AI9298  25 m  1:29.03   
22  194  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  1:29.05   
23  431  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:29.13   
24  784  Mcdonald Ronja  1998  POLISEN    25 m  1:29.24   
25  578  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  1:29.45   
26  469  Hjälm-Gerle Jennifer  1999  SPÅRVÄGEN  BI1699  25 m  1:29.70   
27  142  Berg Jessica  1998  POLISEN  BJ7698  50 m  1:30.29   
28  296  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:30.66   
29  228  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  1:30.72   
30  663  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  1:30.75   
31  641  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:30.95   
32  724  Ek Jenny  1999  IFÅ    25 m  1:31.51   
33  538  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:31.68   
34  575  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  1:31.98   
35  682  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:32.46   
36  Sjödin Sol  1999  ÅKERSBERGA  BD2499  25 m  1:32.54   
37  219  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  1:32.71   
38  245  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:32.74   
39  455  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  25 m  1:33.10   
40  642  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  25 m  1:33.40   
41  213  Nyström Adina  1999  SK STRÄNGN  BD3699  50 m  1:33.55   
42  607  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:33.76   
43  438  Bjällås Elina  1998  SPÅRVÄGEN  AU5398  25 m  1:33.90   
44  582  Moreau Moa  1999  TÄBY SIM  BE7899  25 m  1:34.42   
45  461  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:34.52   
46  795  Lindahl Linnea  1999  SK NEPTUN  BG0899  25 m  1:34.55   
47  581  Mikalsen Julia  1999  TÄBY SIM  AK1499  25 m  1:34.70   
48  505  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  1:34.89   
49  332  Hofvander Ida  1998  SÖDERTÄLJE  AQ8898  25 m  1:35.01   
50  47  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  1:35.03   
51  280  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  1:35.26   
52  172  Petersén Olivia Högstedt  1999  POLISEN  BN5499  50 m  1:35.28   
53  577  Lennerthson Sofia  1999  TÄBY SIM  BE4899  25 m  1:35.30   
54  484  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:35.56   
55  175  Robdyee Sandra Eisa  1999  POLISEN  AP1699  25 m  1:35.84   
56  423  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  1:35.84   
57  672  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m  1:36.21   
58  606  Östlund Rebecca  1999  TÄBY SIM  BM5699  25 m  1:36.27   
59  294  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:36.39   
60  148  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  50 m  1:36.76   
61  518  Aghazamani Jasmine  1998  SS04  AU7698  25 m  1:36.80   
62  21  Hallberg Mathilda  1999  ÄLVSJÖ AIK  BJ0499  25 m  1:36.85   
63  521  Berggren Alexandra  1999  SS04  BD9299  25 m  1:36.94   
64  238  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m  1:37.08   
65  75  Lindberg Sandra  1998  GUSTAVSBER  AC2698  25 m  1:37.10   
66  559  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  1:37.14   
67  73  Jansson Diana  1998  GUSTAVSBER  BC3698  25 m  1:37.47   
68  579  Lundgren Emily  1999  TÄBY SIM  BI3499  25 m  1:38.06   
69  547  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:38.08   
70  459  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  1:38.27   
71  372  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  1:38.28   
72  211  Fors Amanda  1998  SK STRÄNGN  AY2698  25 m  1:39.10   
73  76  Persson Sandra  1998  GUSTAVSBER  BC7698  25 m  1:39.20   
74  665  Orr Johanna  1999  TYRESÖ SS  AR8899  25 m  1:39.34   
75  613  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  1:39.54   
76  692  Hargsten Hanna  1999  UPPLANDS-B  AH8899  25 m  1:39.77   
77  760  Hagberg Nicole  1999  POLISEN  BN3499  25 m  1:39.81   
78  395  Liljegren Tyra  1999  SÖDERTÖRN  BG7699  25 m  1:40.60   
79  161  Holmqvist Lisa  1999  POLISEN  AY9899  25 m  1:40.88   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner