2019-11-22   00:25:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
527  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  1:10.79   
207  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  1:13.70   
236  Martin Ebba  2000  SKK  AH4200  25 m  1:14.19   
354  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  1:14.94   
596  Strömdahl Amanda  2000  TÄBY SIM  AL7400  25 m  1:15.55   
257  Croneborg Alba  2000  SKURU IK  AE6200  25 m  1:16.76   
203  Wallenborg Caroline  2000  SK NEPTUN  AL3800  25 m  1:16.83   
375  Carlbom Amanda  2000  SÖDERTÖRN  BB8200  25 m  1:17.50   
306  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  1:18.18   
10  334  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  1:18.97   
11  186  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  1:19.52   
12  292  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  1:20.29   
13  569  Jerresand Cornelia  2000  TÄBY SIM  AG6800  25 m  1:20.69   
14  358  Tillenius Sara  2000  SÖDERTÄLJE  AF3600  25 m  1:23.12   
15  628  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  1:23.22   
16  561  Falk Liv  2000  TÄBY SIM  AI3400  25 m  1:23.30   
17  259  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:23.55   
18  629  Swerlander Elin  2001  TUREBERG  AE7801  25 m  1:24.18   
19  466  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  1:24.30   
20  368  Axelsson Eklund Felicia  2000  SÖDERTÖRN  AY0200  25 m  1:24.35   
21  125  Johnsson Kristina  2000  ÖSMO SS  AH5400  25 m  1:24.48   
22  410  Roloff Wilma  2000  SÖDERTÖRN  BA7600  25 m  1:24.56   
23  Rekola-Weckström Tilda  2000  ÅKERSBERGA  AI6400  25 m  1:25.04   
24  526  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  25 m  1:25.20   
25  492  Odin Fanny  2000  SPÅRVÄGEN  AR7200  25 m  1:25.79   
26  356  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  1:26.03   
27  256  Carlson Claudia  2001  SKURU IK  AM4601  25 m  1:26.10   
28  426  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  25 m  1:26.23   
29  699  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  1:26.72   
30  618  Kolokythas Sofia  2000  TUREBERG  AC1600  25 m  1:26.81   
31  590  Persson Johanna  2001  TÄBY SIM  AY6601  25 m  1:27.55   
32  563  Franks Julia  2000  TÄBY SIM  AR5400  25 m  1:27.77   
33  445  Engström Vaamonde Zafira  2001  SPÅRVÄGEN  AU9601  25 m  1:27.87   
34  494  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  1:27.94   
35  22  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m  1:28.80   
36  138  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  1:28.92   
37  411  Sande Viktoria  2001  SÖDERTÖRN  AO7801  25 m  1:29.13   
38  195  Leijonberg Louise  2000  SK NEPTUN  BG3600  25 m  1:29.35   
39  666  Orr Josefine  2000  TYRESÖ SS  AJ4400  25 m  1:29.52   
40  295  Pakhomova Eva  2000  SKURU IK  AL5800  25 m  1:30.04   
41  237  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  1:30.14   
42  247  Skarin Saga  2000  SKK  AP3400  25 m  1:30.35   
43  465  Heed Nordin Amanda  2001  SPÅRVÄGEN  BE4801  25 m  1:30.42   
44  234  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  1:30.43   
45  702  Ekepil Alba  2001  WISBY SS  AL9601  25 m  1:30.93   
46  564  Hambreus My  2001  TÄBY SIM  AC9601  25 m  1:31.64   
47  139  Amouri Mirjam  2000  POLISEN  AX8400  25 m  1:32.08   
48  785  Reichuber Emma  2000  SKURU IK    25 m  1:32.50   
49  602  Willberg Karolina  2000  TÄBY SIM  AH6800  25 m  1:32.73   
50  10  Österberg Emilia  2000  ÅKERSBERGA  AU4200  25 m  1:33.22   
51  517  Öberg Elin  2000  SPÅRVÄGEN  BA6600  25 m  1:33.33   
52  638  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  1:33.53   
53  387  Hamberg Ida  2000  SÖDERTÖRN  AX6800  25 m  1:33.60   
54  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  1:33.85   
55  310  Arnou Solène  2000  SÖDERTÄLJE  AX4600  25 m  1:33.98   
56  221  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:34.11   
57  246  Sjödell Klara  2000  SKK  BE9800  25 m  1:34.43   
58  248  Thomée Agnes  2000  SKK  BF1200  25 m  1:35.41   
59  586  Nöu Frida  2001  TÄBY SIM  AC2801  25 m  1:35.87   
60  706  Myhrbäck Lina  2000  WISBY SS  AU7800  25 m  1:35.94   
61  15  Billgren Maja  2000  ÄLVSJÖ AIK  AK4200  25 m  1:35.95   
62  454  Gardelin Josefin  2001  SPÅRVÄGEN  BE6801  25 m  1:36.09   
63  18  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:36.11   
64  156  Grill Andrea  2000  POLISEN  BH8400  50 m  1:37.12   
65  478  Kuhlins Maike  2000  SPÅRVÄGEN  BA1600  25 m  1:37.23   
66  434  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  25 m  1:38.05   
67  441  Dagberg Rebecka  2000  SPÅRVÄGEN  BI9600  25 m  1:39.26   
68  568  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  1:39.34   
69  764  Lindén Alexandra  2001  POLISEN  BG4801  25 m  1:39.40   
70  460  Hagman Fredrika  2000  SPÅRVÄGEN  BH3400  25 m  1:40.20   
71  343  Lindby Alva  2001  SÖDERTÄLJE  AS0601  25 m  1:40.33   
72  617  Kellokoski Sharon  2001  TUREBERG  AV0601  25 m  1:40.85   
73  506  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  1:41.24   
74  754  Berg Ljuba  2000  POLISEN  BH4400  25 m  1:41.31   
75  90  Sandberg Malin  2001  HELLAS SK  BB4401  50 m  1:42.07   
76  757  Eriksson Sofia  2001  POLISEN    25 m  1:42.26   
77  482  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:42.64   
78  419  Tegman Isabella  2001  SÖDERTÖRN  AN9202  25 m  1:43.48   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner