2019-09-20   05:26:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

28_S
Gren 28, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
201  Papantoniou Michail  1997  SK NEPTUN  AX7397  25 m  59.69   
275  Jareman Martin  1996  SKURU IK  AN9396  25 m  1:04.91   
204  Weidlitz Filip  1997  SK NEPTUN  AP4397  25 m  1:06.98   
408  Reinholdz Erik  1997  SÖDERTÖRN  AF2397  25 m  1:07.14   
270  Hjärne Hannes  1997  SKURU IK  AF7797  25 m  1:07.94   
447  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  1:09.01   
165  Lönnberg Daniel  1996  POLISEN  AH9396  25 m  1:09.14   
176  Svensson Marcus  1997  POLISEN  AP8997  25 m  1:09.28   
52  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  1:09.94   
10  390  Huth Joel  1996  SÖDERTÖRN  AK1596  25 m  1:10.16   
11  451  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:10.37   
12  59  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  1:10.98   
13  341  Kureljusic Stefan  1997  SÖDERTÄLJE  AI9197  25 m  1:11.56   
14  714  Thuresson Gustav  1997  WISBY SS  AG6597  25 m  1:12.65   
15  712  Strömbeck Gustav  1997  WISBY SS  AM3397  25 m  1:12.88   
16  278  Kiippa Vincent  1997  SKURU IK  AT8997  25 m  1:12.99   
17  514  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:13.01   
18  576  Larsson Nils  1996  TÄBY SIM  AR7596  25 m  1:13.38   
19  147  Ekholm Erland  1996  POLISEN  AT7196  25 m  1:13.52   
20  680  Thörnqvist Daniel  1996  TYRESÖ SS  AD6996  25 m  1:14.05   
21  539  Edebrink Johan  1996  STRÄNGNÄS  AL6996  25 m  1:14.11   
22  546  Westerlund Andreas  1996  STRÄNGNÄS  AV0396  50 m  1:15.42   
23  48  Rydahl Mattias  1997  BOTK-RÖNN  AW8997  25 m  1:15.59   
24  308  Almqvist Alexander  1996  SÖDERTÄLJE  AS3196  25 m  1:15.82   
25  470  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:16.14   
26  463  Hedfors Daniel  1997  SPÅRVÄGEN  AU3197  25 m  1:16.27   
27  67  Forsman Filip  1997  GUSTAVSBER  AU6197  25 m  1:16.39   
28  329  Hasbany Anton  1996  SÖDERTÄLJE  AS5196  25 m  1:19.17   
29  199  Melander Marcus  1996  SK NEPTUN  AI2996  25 m  1:20.14   
30  152  Gabri Alexander  1997  POLISEN  AU5197  25 m  1:20.49   
31  704  Holmedahl Douglas  1997  WISBY SS  AG6397  25 m  1:21.69   
32  790  Amnelius Gustaf  1996  BOTK-RÖNN    25 m  1:22.05   
33  40  Kingdingstad-Spaak Tim  1997  BOTK-RÖNN  AT8597  25 m  1:23.24   
34  789  Amnelius Eric  1996  BOTK-RÖNN    25 m  1:25.13   
35  239  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  1:34.94   
36  384  From Erik  1996  SÖDERTÖRN  AW6996  25 m  1:42.86   
37  17  Chantereault Enzo  1997  ÄLVSJÖ AIK  AX0797  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner