2019-10-16   14:25:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

33_S
Gren 33, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
593  Sandäng Anna  1996  TÄBY SIM  AE2696  25 m  1:04.35   
200  Myers Charlotte  1997  SK NEPTUN  BQ2497  25 m  1:07.04   
279  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:09.08   
61  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  1:09.15   
513  Wallenbro Klara  1997  SPÅRVÄGEN  AS4897  25 m  1:09.54   
734  Thurin Julia  1996  IFÅ    25 m  1:11.29   
187  Bjelak Emina  1997  SK NEPTUN  BC2897  25 m  1:11.86   
145  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  25 m  1:11.91   
58  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  1:12.43   
10  193  Hedgren-Rylander Ellinor  1997  SK NEPTUN  BL9897  25 m  1:12.94   
11  320  Engsoo Viktoria  1996  SÖDERTÄLJE  AQ1696  25 m  1:12.94   
12  717  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:13.69   
13  322  Fredin Moa  1996  SÖDERTÄLJE  BQ2296  25 m  1:14.69   
14  792  Thurfjell Matilda  1997  SS04    25 m  1:14.71   
15  285  Loftén Evelina  1996  SKURU IK  AY9296  25 m  1:14.75   
16  269  Herlitz Emilia  1997  SKURU IK  AP7497  25 m  1:15.10   
17  154  Gidlöf Josefine  1997  POLISEN  BE2497  25 m  1:15.74   
18  661  Nyberg Starck Sofia  1997  TYRESÖ SS  BJ6897  25 m  1:15.89   
19  34  Dahllund Alexandra  1996  BOTK-RÖNN  BL8296  25 m  1:17.55   
20  479  Kuhlins Saskia  1996  SPÅRVÄGEN  BA4496  25 m  1:18.15   
21  707  Niklasson Vendla  1997  WISBY SS  BM1297  25 m  1:18.92   
22  453  Gardelin Erika  1997  SPÅRVÄGEN  AU1497  25 m  1:19.44   
23  171  Pavicevic Daniela  1997  POLISEN  AQ5497  25 m  1:19.85   
24  264  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:20.50   
25  735  Virta Linda  1996  IFÅ    25 m  1:24.00   
26  155  Grigorenko Nathalie  1997  POLISEN  BN3897  25 m  1:24.57   
27  36  Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  1:26.31   
28  335  Häggh Evelina  1996  SÖDERTÄLJE  AS5296  25 m  1:27.85   
29  430  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:30.61   
30  159  Hansson Hanna  1997  POLISEN  BF3297  25 m  1:31.02   
31  388  Hassako Nora  1997  SÖDERTÖRN  BH4497  50 m  1:35.13   
32  520  Bagheri Diana  1997  SS04  AZ9697  25 m  1:36.29   
33  522  Dufva Josefin  1997  SS04  BH5697  25 m  1:40.87   
34  733  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ    25 m  1:44.85   
35  324  Goike Mathilda  1997  SÖDERTÄLJE  BI6697  25 m  1:49.09   
36  556  Dellwik Marianne  1997  TÄBY SIM  BQ7697  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner