2019-09-16   00:22:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

41_S
Gren 41, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
319  Engsoo Alexandra  1998  SÖDERTÄLJE  AF3898  25 m  1:00.82   
209  Eriksson Lisa  1998  SK STRÄNGN  AN3898  25 m  1:02.23   
208  Eriksson Anna  1999  SK STRÄNGN  AI0499  25 m  1:02.62   
205  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  1:02.67   
228  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  1:02.80   
173  Pettersson Ida  1999  POLISEN  AP2699  25 m  1:03.12   
267  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:04.04   
120  Engback Cassandra  1999  ÖSMO SS  AQ0499  25 m  1:04.36   
525  Eriksson Emelie  1998  SS04  AN8698  25 m  1:04.76   
10  632  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  50 m  1:05.39   
11  667  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:05.40   
12  142  Berg Jessica  1998  POLISEN  BJ7698  25 m  1:06.05   
13  536  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  1:06.26   
14  490  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:06.93   
15  581  Mikalsen Julia  1999  TÄBY SIM  AK1499  25 m  1:07.01   
16  779  Tolkacheva Maria  1998  TYRESÖ SS    25 m  1:07.26   
17  429  Adlerborn Caroline  1998  SPÅRVÄGEN  AR3498  25 m  1:07.38   
18  349  Nano Frida  1999  SÖDERTÄLJE  AI5499  25 m  1:07.42   
19  786  Hyllbrant Amanda  1999  SK STRÄNGN    25 m  1:07.44   
20  198  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  1:07.47   
21  238  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m  1:07.56   
22  452  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:07.56   
23  692  Hargsten Hanna  1999  UPPLANDS-B  AH8899  25 m  1:07.73   
24  360  Wadsten Clara  1999  SÖDERTÄLJE  AA1899  25 m  1:07.77   
25  219  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  1:07.79   
26  510  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:07.93   
27  481  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  1:08.00   
28  455  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  50 m  1:08.16   
29  535  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:08.27   
30  245  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:08.33   
31  318  Emmesjö Sara  1998  SÖDERTÄLJE  AD5498  25 m  1:08.56   
32  226  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  1:08.75   
33  449  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  1:08.83   
34  724  Ek Jenny  1999  IFÅ    25 m  1:09.04   
35  682  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:09.19   
36  302  Sundermeyer Olivia  1998  SKURU IK  AH0698  25 m  1:09.26   
37  457  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:09.68   
38  423  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  25 m  1:09.79   
39  448  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  50 m  1:09.82   
40  538  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:09.83   
41  731  Nummelin Ronja  1998  IFÅ    25 m  1:09.95   
42  578  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  1:10.19   
43  651  Hultberg Pernilla  1999  TYRESÖ SS  AU8499  25 m  1:10.29   
44  312  Blomberg Emelie  1999  SÖDERTÄLJE  AU4899  25 m  1:10.56   
45  641  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m  1:10.64   
46  211  Fors Amanda  1998  SK STRÄNGN  AY2698  25 m  1:10.80   
47  645  Derwinger Julia  1998  TYRESÖ SS  AZ9698  25 m  1:10.87   
48  668  Pantulin Anna  1998  TYRESÖ SS  BC2298  25 m  1:11.03   
49  407  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  25 m  1:11.15   
50  73  Jansson Diana  1998  GUSTAVSBER  BC3698  25 m  1:11.35   
51  99  Barrena Forsberg Cecilia  1999  KANAANS SS  BM5499  50 m  1:11.60   
52  197  Malmberg Caroline  1999  SK NEPTUN  AX1499  25 m  1:11.62   
53  664  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  1:12.22   
54  280  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  1:12.35   
55  347  Mariani-Lopez Lenina  1999  SÖDERTÄLJE  AS2699  25 m  1:12.65   
56  Langemar Ebba  1999  ÅKERSBERGA  BD7699  25 m  1:12.71   
57  551  Augustsson Julia  1998  TÄBY SIM  AI9298  25 m  1:12.94   
58  296  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:13.07   
59  438  Bjällås Elina  1998  SPÅRVÄGEN  AU5398  25 m  1:13.29   
60  116  Axelsson Julia  1999  ÖSMO SS  AQ7299  25 m  1:13.56   
61  472  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  1:13.67   
62  47  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  1:13.72   
63  215  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  1:13.88   
64  194  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  1:14.04   
65  582  Moreau Moa  1999  TÄBY SIM  BE7899  25 m  1:14.19   
66  598  Thorén Karin  1999  TÄBY SIM  BI4499  25 m  1:14.34   
67  613  Holmberg Alma  1999  TUREBERG  AX4499  25 m  1:14.50   
68  577  Lennerthson Sofia  1999  TÄBY SIM  BE4899  25 m  1:14.53   
69  332  Hofvander Ida  1998  SÖDERTÄLJE  AQ8898  25 m  1:14.57   
70  64  Dahlberg Nathalie  1998  GUSTAVSBER  AH2498  25 m  1:14.83   
71  607  Andreasson Josephine  1999  TUREBERG  AP7299  25 m  1:15.23   
72  459  Hagman Carolina  1998  SPÅRVÄGEN  AV0498  25 m  1:15.24   
73  175  Robdyee Sandra Eisa  1999  POLISEN  AP1699  25 m  1:15.45   
74  179  Tyrstrup Fanny  1999  POLISEN  BG5499  25 m  1:15.48   
75  663  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m  1:15.56   
76  431  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:15.65   
77  148  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  25 m  1:15.70   
78  575  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  25 m  1:15.70   
79  619  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:15.79   
80  648  Ewald Amanda  1999  TYRESÖ SS  BB5499  25 m  1:15.96   
81  484  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:16.89   
82  553  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:16.94   
83  579  Lundgren Emily  1999  TÄBY SIM  BI3499  25 m  1:17.09   
84  471  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  1:17.13   
85  559  Eriksson Matilda  1999  TÄBY SIM  BE8899  25 m  1:17.20   
86  443  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m  1:17.33   
87  258  Eklund Klara  1998  SKURU IK  AY3298  25 m  1:17.73   
88  177  Taylor Victoria  1999  POLISEN  BK1499  25 m  1:17.90   
89  76  Persson Sandra  1998  GUSTAVSBER  BC7698  25 m  1:18.21   
90  98  Norrby Rebecka  1998  HEMSE BK  AX9298  25 m  1:18.45   
91  461  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:18.53   
92  439  Björling Kristina  1998  SPÅRVÄGEN  BF0698  50 m  1:18.76   
93  496  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m  1:18.76   
94  469  Hjälm-Gerle Jennifer  1999  SPÅRVÄGEN  BI1699  25 m  1:19.15   
95  161  Holmqvist Lisa  1999  POLISEN  AY9899  25 m  1:19.28   
96  83  Cross Sabina  1998  HELLAS SK  AM1898  25 m  1:19.33   
97  316  Emanuelsson Karin  1999  SÖDERTÄLJE  AJ8499  25 m  1:19.38   
98  533  Kjellin Saga  1999  SS04  AX3499  25 m  1:19.65   
99  523  Edlund Erica  1998  SS04  BL0698  50 m  1:19.86   
100  172  Petersén Olivia Högstedt  1999  POLISEN  BN5499  50 m  1:20.40   
101  271  Holmberg Amanda  1998  SKURU IK  AR5498  25 m  1:20.67   
102  605  Öberg Rebecka  1999  TÄBY SIM  BE6899  25 m  1:20.73   
103  Wallin Emma  1999  ÅKERSBERGA  BH7899  25 m  1:20.81   
104  69  Holguin Elisa  1999  GUSTAVSBER  BD0499  25 m  1:21.10   
105  795  Lindahl Linnea  1999  SK NEPTUN  BG0899  25 m  1:21.22   
106  531  Holst Felicia  1998  SS04  BH8498  25 m  1:21.53   
107  75  Lindberg Sandra  1998  GUSTAVSBER  AC2698  25 m  1:21.60   
108  Sjödin Sol  1999  ÅKERSBERGA  BD2499  25 m  1:22.46   
109  192  Gabrielsson Agnes  1998  SK NEPTUN  BG8298  25 m  1:22.47   
110  196  Lundgren Fanny  1999  SK NEPTUN  AY0499  25 m  1:22.84   
111  557  Domehri Mona  1999  TÄBY SIM  BE3899  25 m  1:23.82   
112  606  Östlund Rebecca  1999  TÄBY SIM  BM5699  25 m  1:24.56   
113  382  Eyob Adriana  1999  SÖDERTÖRN  BG1699  25 m  1:24.66   
114  91  Spångberg Lovisa  1999  HELLAS SK  BB9699  25 m  1:25.31   
115  672  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m  1:25.47   
116  373  Bothe Karlssom Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  1:25.70   
117  597  Taberman Ebba  1998  TÄBY SIM  BL6698  50 m  1:26.11   
118  444  Elgh Rebecca  1999  SPÅRVÄGEN  BL0499  25 m  1:26.37   
119  507  Sörensen Amanda  1999  SPÅRVÄGEN  BI0899  25 m  1:27.77   
120  491  Norlander Mathilda  1999  SPÅRVÄGEN  BO2299  25 m  1:29.09   
121  Gustafsson Saga  1999  ÅKERSBERGA  BH8899  25 m  1:31.37   
122  114  Alm Mathilda  1999  ÖSMO SS  AY4699  25 m  1:33.63   
123  395  Liljegren Tyra  1999  SÖDERTÖRN  BG7699  25 m  1:36.02   
124  13  Bergelv Emma  1999  ÄLVSJÖ AIK  BF3499  25 m  1:39.24   
125  418  Söderberg Erika  1999  SÖDERTÖRN  BM6899  25 m  1:42.91   
126  11  Agrest Josefina  1999  ÄLVSJÖ AIK  BK7699  25 m  1:43.38   
127  420  Therkhildsen Frida  1999  SÖDERTÖRN  BO5299  25 m  1:54.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner