2019-10-18   13:10:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

42_S
Gren 42, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
669  Pantzar Sebastian  1999  TYRESÖ SS  AL1999  25 m  57.37   
476  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  58.35   
501  Sjöblom Ahlström Daniel  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  58.39   
286  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  59.01   
202  Svalander William  1998  SK NEPTUN  AQ6998  25 m  59.42   
150  Eriksson Niclas  1998  POLISEN  AL2398  25 m  1:00.21   
364  Abelsson Zack  1998  SÖDERTÖRN  AD4398  25 m  1:01.30   
530  Holmer Fann Frederick  1998  SS04  AD3998  25 m  1:01.31   
56  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  1:01.43   
10  611  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:01.93   
11  421  Tingbrand Wilmer  1998  SÖDERTÖRN  AM2998  25 m  1:02.63   
12  169  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  1:03.24   
13  376  Chong Kevin  1998  SÖDERTÖRN  AE9798  25 m  1:03.27   
14  191  Gabriel Patricio  1998  SK NEPTUN  AL6998  25 m  1:03.32   
15  644  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  1:03.42   
16  261  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:03.48   
17  180  Walsh Killian  1998  POLISEN  AG4198  25 m  1:03.60   
18  223  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  1:03.82   
19  214  Oosterveld Timo  1998  SK STRÄNGN  AC5398  25 m  1:03.93   
20  352  Panahi Adrian  1998  SÖDERTÄLJE  AH7398  25 m  1:04.03   
21  328  Hareskog Ludwig  1998  SÖDERTÄLJE  AH5398  25 m  1:04.91   
22  241  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  1:05.26   
23  691  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  1:05.40   
24  567  Häger Edwin  1999  TÄBY SIM  AQ9999  25 m  1:05.44   
25  151  Falk Martin  1999  POLISEN  AC1199  25 m  1:05.51   
26  54  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:05.54   
27  727  Fellman Jonas  1999  IFÅ    25 m  1:05.71   
28  276  Johnsson Christopher  1998  SKURU IK  AG2198  25 m  1:06.14   
29  656  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  1:06.41   
30  97  Niklasson Emrik  1998  HEMSE BK  AP9798  25 m  1:07.17   
31  190  Forsberg Meinhart Walter  1999  SK NEPTUN  AQ0399  25 m  1:07.89   
32  475  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  1:07.89   
33  738  Forsberg Meinhart Walter  1999  Neptuns SK    25 m  1:07.89   
34  383  Filinau Alexej  1998  SÖDERTÖRN  AL3998  25 m  1:08.08   
35  243  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m  1:08.33   
36  362  Wernqvist Fredric  1998  SÖDERTÄLJE  AH8398  25 m  1:08.62   
37  33  Carlstedt Felix  1998  BOTK-RÖNN  AU5997  25 m  1:08.68   
38  149  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  50 m  1:08.81   
39  589  Olsson Sande Erik  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m  1:08.82   
40  634  Åberg Linus  1998  TUREBERG  AQ8798  25 m  1:09.06   
41  253  Bergström Didrik  1998  SKURU IK  AV5798  25 m  1:09.11   
42  217  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m  1:09.28   
43  603  Zarrabi Mattin  1998  TÄBY SIM  AJ9998  25 m  1:09.29   
44  552  Barnå Gustav  1999  TÄBY SIM  AS6199  25 m  1:09.54   
45  181  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  50 m  1:09.63   
46  562  Fernandez Tobias  1999  TÄBY SIM  AN7799  25 m  1:10.71   
47  188  Blom Simon  1999  SK NEPTUN  AQ9199  25 m  1:10.88   
48  497  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m  1:11.08   
49  282  Levander Arvid  1998  SKURU IK  AU7198  25 m  1:11.27   
50  560  Eriksson Oscar  1998  TÄBY SIM  AO3198  25 m  1:11.57   
51  44  Koufakis Andreas  1998  BOTK-RÖNN  AQ5598  25 m  1:11.59   
52  85  Håkansson Mattias  1998  HELLAS SK  AT6998  25 m  1:11.79   
53  713  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m  1:12.52   
54  357  Tellgren Sebastian  1998  SÖDERTÄLJE  AI5198  25 m  1:12.60   
55  592  Sandberg Anton  1999  TÄBY SIM  AR0199  25 m  1:12.76   
56  585  Nöu Daniel  1999  TÄBY SIM  AE9999  25 m  1:12.86   
57  94  Wallenberg Karl  1998  HELLAS SK  AT7998  25 m  1:13.20   
58  566  Holmerin Sebastian  1998  TÄBY SIM  AJ4998  25 m  1:13.33   
59  488  Moummi Adam  1999  SPÅRVÄGEN  AR9199  25 m  1:13.34   
60  425  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  50 m  1:13.49   
61  516  Voigt Fredrik  1998  SPÅRVÄGEN  AK9198  25 m  1:13.64   
62  739  Borislav Simic  1998  SPÅRVÄGEN    25 m  1:14.28   
63  726  Eriksson Eddie  1999  IFÅ    25 m  1:14.82   
64  495  Ottosson Erik  1999  SPÅRVÄGEN  AM9799  25 m  1:14.92   
65  39  Karlsson Mikael  1998  BOTK-RÖNN  AQ0198  25 m  1:15.47   
66  670  Parsons Philip  1999  TYRESÖ SS  AJ8199  25 m  1:15.72   
67  554  Boman Gustav  1999  TÄBY SIM  AT8199  25 m  1:15.91   
68  681  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:15.97   
69  659  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  1:16.19   
70  293  Nordegren Sixten  1998  SKURU IK  AS3998  25 m  1:17.25   
71  361  Welin-Berger Philip  1999  SÖDERTÄLJE  AF3199  25 m  1:17.68   
72  394  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  1:17.84   
73  662  Nyman Jesper  1998  TYRESÖ SS  AP2598  25 m  1:18.35   
74  480  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m  1:18.49   
75  Xia Nicklas  1998  ÅKERSBERGA  AG5798  25 m  1:18.51   
76  79  Strandberg Hugo  1999  GUSTAVSBER  AK0999  25 m  1:19.72   
77  344  Ljung Mattias  1999  SÖDERTÄLJE  AP4399  25 m  1:20.32   
78  422  Warberg Erik  1998  SÖDERTÖRN  AU2398  25 m  1:23.33   
79  684  Wahlström Oscar  1999  TYRESÖ SS  AI0399  25 m  1:23.97   
80  62  Brutar Anton  1999  GUSTAVSBER  AS9199  25 m  1:24.28   
81  401  Murmester Mathias  1998  SÖDERTÖRN  AW6798  25 m  1:25.91   
82  255  Bäcklund Anton  1998  SKURU IK  AT6598  25 m  1:26.88   
83  45  Määttä Arvid  1998  BOTK-RÖNN  AW0598  25 m  1:27.23   
84  462  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m  1:33.77   
85  135  Rickhamn Filip  1999  ÖSMO SS  AB5999  50 m  1:39.64   
86  130  Melinder Arvid  1999  ÖSMO SS  AR4999  25 m  1:39.67   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner