2019-09-22   11:03:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

43_S
Gren 43, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
353  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  25 m  58.29   
593  Sandäng Anna  1996  TÄBY SIM  AE2696  25 m  1:00.27   
200  Myers Charlotte  1997  SK NEPTUN  BQ2497  25 m  1:00.43   
485  Malmgren Lovisa  1997  SPÅRVÄGEN  AN4297  25 m  1:01.52   
734  Thurin Julia  1996  IFÅ    25 m  1:02.23   
305  von Sydow Sofia  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:02.70   
512  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  1:02.97   
513  Wallenbro Klara  1997  SPÅRVÄGEN  AS4897  25 m  1:03.16   
279  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:03.34   
10  453  Gardelin Erika  1997  SPÅRVÄGEN  AU1497  25 m  1:03.49   
11  61  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  1:03.53   
12  653  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  50 m  1:03.85   
13  193  Hedgren-Rylander Ellinor  1997  SK NEPTUN  BL9897  25 m  1:04.35   
14  290  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:04.39   
15  301  Suits Alice  1996  SKURU IK  BB9696  25 m  1:04.51   
16  717  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:04.67   
17  145  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  25 m  1:05.07   
18  315  Christensen Erica  1997  SÖDERTÄLJE  AO5897  25 m  1:05.19   
19  515  Vicko Vendela  1997  SPÅRVÄGEN  AD7697  25 m  1:05.30   
20  320  Engsoo Viktoria  1996  SÖDERTÄLJE  AQ1696  25 m  1:05.38   
21  792  Thurfjell Matilda  1997  SS04    25 m  1:05.65   
22  269  Herlitz Emilia  1997  SKURU IK  AP7497  25 m  1:05.81   
23  322  Fredin Moa  1996  SÖDERTÄLJE  BQ2296  25 m  1:06.06   
24  187  Bjelak Emina  1997  SK NEPTUN  BC2897  25 m  1:06.29   
25  503  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  25 m  1:06.39   
26  154  Gidlöf Josefine  1997  POLISEN  BE2497  25 m  1:06.44   
27  621  Nissar - Borg Nanna  1996  TUREBERG  AQ0896  25 m  1:06.48   
28  661  Nyberg Starck Sofia  1997  TYRESÖ SS  BJ6897  25 m  1:06.55   
29  479  Kuhlins Saskia  1996  SPÅRVÄGEN  BA4496  25 m  1:06.79   
30  339  Kolmbäck Isa  1996  SÖDERTÄLJE  AJ1496  25 m  1:06.83   
31  58  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  1:06.84   
32  155  Grigorenko Nathalie  1997  POLISEN  BN3897  25 m  1:07.91   
33  430  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:08.59   
34  500  Sigvardsson Mikaela  1996  SPÅRVÄGEN  AV5496  25 m  1:08.75   
35  654  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:08.93   
36  31  Andersson Ylva  1996  BOTK-RÖNN  BL9296  25 m  1:09.00   
37  534  Nordmark Louise  1996  SS04  AZ7896  25 m  1:09.33   
38  556  Dellwik Marianne  1997  TÄBY SIM  BQ7697  25 m  1:09.64   
39  351  Olanders Linn  1996  SÖDERTÄLJE  AQ3896  25 m  1:09.89   
40  427  Öster Josefin  1997  SÖDERTÖRN  AT0297  25 m  1:10.49   
41  735  Virta Linda  1996  IFÅ    25 m  1:10.73   
42  624  Olsson Anna  1997  TUREBERG  AU6297  50 m  1:11.08   
43  36  Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  1:11.10   
44  34  Dahllund Alexandra  1996  BOTK-RÖNN  BL8296  25 m  1:11.11   
45  277  Johnsson Nathalie  1996  SKURU IK  BS0296  25 m  1:11.28   
46  588  Olsson Astrid  1997  TÄBY SIM  AY6897  25 m  1:11.84   
47  707  Niklasson Vendla  1997  WISBY SS  BM1297  25 m  1:12.03   
48  673  Poutos Nicki  1997  TYRESÖ SS  BD2297  25 m  1:12.06   
49  733  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ    25 m  1:12.90   
50  324  Goike Mathilda  1997  SÖDERTÄLJE  BI6697  25 m  1:12.94   
51  159  Hansson Hanna  1997  POLISEN  BF3297  25 m  1:12.97   
52  110  Almqvist Stefanie  1997  LIDINGÖ SK  BE4497  25 m  1:12.98   
53  65  Elväng Sophie  1997  GUSTAVSBER  BL8897  25 m  1:13.32   
54  388  Hassako Nora  1997  SÖDERTÖRN  BH4497  25 m  1:13.33   
55  327  Hansson Karolina  1997  SÖDERTÄLJE  AJ2697  25 m  1:13.75   
56  171  Pavicevic Daniela  1997  POLISEN  AQ5497  25 m  1:14.04   
57  725  Eker Nicole  1996  IFÅ    25 m  1:14.97   
58  658  Norman Linnea  1997  TYRESÖ SS  BJ5897  25 m  1:15.14   
59  189  Engström Boij Martha  1997  SK NEPTUN  BN1497  25 m  1:15.50   
60  519  Assadi Sepideh  1996  SS04  BK0296  25 m  1:17.67   
61  78  Shiva Mantra  1997  GUSTAVSBER  BR4297  25 m  1:18.60   
62  335  Häggh Evelina  1996  SÖDERTÄLJE  AS5296  25 m  1:18.64   
63  522  Dufva Josefin  1997  SS04  BH5697  25 m  1:18.71   
64  520  Bagheri Diana  1997  SS04  AZ9697  25 m  1:18.74   
65  77  Puurtinen Louise  1997  GUSTAVSBER  BM2497  25 m  1:19.47   
66  529  Helleberg Elina  1996  SS04  BT6696  25 m  1:23.60   
67  736  von Frenckell Fanny  1997  IFÅ    25 m  1:25.41   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  26 oktober 2012 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner