Program for Höstsimiaden VSSF
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 33, 50m Bröstsim Fl 9år o y |
Distriktrekord Seniorer: Joline Höstman (1988) 30.54 2009-11-07 |
Distriktrekord Juniorer: Joline Höstman (1988) 31.01 2008-12-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 367 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 50.62 | |
2 | 352 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 52.44 | |
3 | 9 | Zanderau Wilma | 2003 | MARIESTAD | AB7203 | 25 m | 52.84 | |
4 | 256 | Lindhé Elsa | 2003 | MASS | AC3403 | 25 m | 52.96 | |
5 | 42 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 25 m | 54.56 | |
6 | 351 | Skoglund Emelia | 2003 | SKENE SIM | AB4603 | 25 m | 55.38 | |
7 | 327 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | AK8203 | 25 m | 55.64 | |
8 | 200 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 25 m | 58.75 | |
9 | 387 | Sandgren Nanna | 2003 | VARBERG | AD8603 | 25 m | 59.63 | |
10 | 261 | Nordfors Emma | 2003 | MASS | AK5403 | 25 m | 1:00.10 | |
11 | 354 | Bodebring Tuva | 2003 | TROLLHÄTTA | AM5203 | 25 m | 1:00.32 | |
12 | 295 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 25 m | 1:00.82 | |
13 | 22 | Esborn Emilia | 2003 | ALINGSÅS | AP7403 | 25 m | 1:01.04 | |
14 | 12 | Dahlberg Annie | 2003 | ALE | AO5603 | 25 m | 1:01.67 | |
15 | 2 | Kampe Ellen | 2003 | MARIESTAD | AP3803 | 25 m | 1:02.15 | |
16 | 66 | Svenneby Emma | 2003 | ELFSBORG | AN4203 | 25 m | 1:02.28 | |
17 | 8 | Zanderau Tilde | 2005 | MARIESTAD | AA8605 | 25 m | 1:02.31 | |
18 | 412 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | AG0204 | 25 m | 1:02.71 | |
19 | 384 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 50 m | 1:03.21 | |
20 | 17 | Olsson Josefin | 2003 | ALE | AE3403 | 25 m | 1:03.40 | |
21 | 45 | Danielsson Marissa | 2003 | ELFSBORG | AM5803 | 25 m | 1:04.37 | |
22 | 51 | Koivuluoma Linn | 2003 | ELFSBORG | AG5803 | 25 m | 1:04.98 | |
23 | 304 | Fagerström Ester | 2003 | S 02 | AI3603 | 25 m | 1:05.88 | |
24 | 230 | Carlswärd Emma | 2003 | MASS | AA0803 | 25 m | 1:05.96 | |
25 | 179 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | AQ3803 | 25 m | 1:06.16 | |
26 | 194 | Schriever-Abeln Maja | 2003 | SK LAXEN | AR3203 | 25 m | 1:06.84 | |
27 | 7 | Mellander Thyra | 2003 | MARIESTAD | AP2803 | 25 m | 1:08.06 | |
28 | 428 | Persson Klara | 2005 | SK 1970 | AB7405 | 25 m | 1:10.38 | |
29 | 16 | Johansson Nora | 2004 | ALE | AA7404 | 25 m | 1:12.02 | |
30 | 3 | Larsson My | 2003 | MARIESTAD | AP1803 | 25 m | 1:14.16 | |
31 | 359 | Thompson Izabella | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0203 | 25 m | 1:16.09 | |
32 | 23 | Gustavsson Tuva | 2004 | ALINGSÅS | AF5604 | 25 m | ||
33 | 26 | Källberg Wilma | 2003 | ALINGSÅS | AQ3403 | 25 m | ||
34 | 28 | Ranch Isabelle | 2004 | ALINGSÅS | AF6804 | 25 m | ||
35 | 56 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | 25 m | |||
36 | 69 | Wahlberg Agnes | 2004 | ELFSBORG | AE3604 | 25 m | ||
37 | 71 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | AA7805 | 25 m | ||
38 | 145 | Gedeck Klara | 2003 | KUNGÄLV | AR0803 | 25 m | ||
39 | 147 | Gustafsson Lina | 2003 | KUNGÄLV | AM9203 | 25 m | ||
40 | 158 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | AU4403 | 25 m | ||
41 | 237 | Flodin Hannah | 2003 | MASS | AK2403 | 25 m | ||
42 | 322 | Andersson Linnea | 2003 | SK 1970 | AU1403 | 25 m | ||
43 | 325 | Hörder Matilda | 2004 | SK 1970 | AH5604 | 25 m | ||
44 | 336 | Stenberg Linnea | 2003 | SK 1970 | AN5203 | 25 m | ||
45 | 349 | Nilsson Astrid | 2003 | SKENE SIM | AR5803 | 25 m | ||
46 | 350 | Persson Sofie | 2004 | SKENE SIM | AB5804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 23 november 2012 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 15:44 |