2018-08-20   15:04:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup NYKREDIT Adventsstævne

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
26  Hansen Anne Sophie H.  1999  ORIENT  9904AK  25 m  1:32.00   
172  Huberts Mathilde  2000  HELSINGØR  0002AM  25 m  1:33.46   
219  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  25 m  1:36.37   
304  Poulsen Emma  2001  GSK  0172AD  25 m  1:36.99   
31  Jakobsen Maiken  1999  ORIENT  9962AK  25 m  1:38.18   
206  Arnecke Cille  1999  SOLRØD  9912AY  25 m  1:40.59   
175  Johansen Marta Kruse  2000  HELSINGØR  0068AP  25 m  1:41.55   
19  Wiuff Cecilie  2000  AIF  0072AB  25 m  1:41.93   
197  Thorsen Amalie Louise  2002  HELSINGØR  0246AF  25 m  1:42.68   
10  159  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  1:43.40   
11  35  Teller Nina Madsen  1999  ORIENT    25 m  1:45.01   
12  245  Andersen Ida-Marie  2001  VI39  0184AH  25 m  1:46.26   
13  305  Sørensen Amalie V.  2002  GSK  0274AC  25 m  1:47.75   
14  217  Sass Nikoline Victoria  1999  SOLRØD  9914AR  25 m  1:47.84   
15  263  Sørensen Astrid Høgh  2002  VI39  0246AB  25 m  1:48.71   
16  210  Lauridsen Veronica  1999  SOLRØD    25 m  1:50.22   
17  230  Petersson Laura  2001  STT  0108AF  25 m  1:51.73   
18  156  Eriksen Lærke Højsted  2002  HELSINGØR  0298AC  25 m  1:58.41   
19  106  Bentzen Caroline  2001  SØLLERØD  0132AS  25 m  1:59.40   
20  166  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  1:59.92   
21  181  Lorenzen Caroline Høst  1999  HELSINGØR  9916AG  25 m  2:00.89   
22  250  Hertzberg Sofie  2002  VI39  0262AK  25 m  2:01.49   
23  113  Ravn Rikke Bagge  2000  SØLLERØD  0072AP  25 m  2:02.20   
24  80  Neergaard Thippe de  2003  MK 31    25 m  2:05.00   
25  84  Høvring Sofie  2004  MK 31  0408AB  25 m  2:05.00   
26  93  Skifte Thea Friis  2002  MK 31    25 m  2:05.00   
27  96  Toft Victoria  2002  MK 31    25 m  2:05.00   
28  98  Venø Sara K  2002  MK 31  0238AK  25 m  2:05.00   
29  229  Danielsen Josephine B. U.  2003  STT  0326AD  25 m  2:06.78   
30  231  Hansen Julie  2001  STT  0148AO  25 m  2:08.06   
31  112  Petri Frederikke  2001  SØLLERØD  0168AH  25 m  2:10.63   
32  190  Schrøder Mathilde  2002  HELSINGØR  0204AP  25 m  2:11.07   
33  68  Stjernholm Liva  2004  TRITON  0486AA  25 m  2:12.91   
34  265  Sørensen Viktoria Freja  2004  VI39  0476AA  25 m  2:15.70   
35  151  Brinch Sara L.  2000  HELSINGØR  0052AF  25 m  2:16.53   
36  167  Hietala Linea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  2:27.42   
37  Hansen Freja H. Bremholm  2002  AIF  0272AF  25 m     
38  67  Rishøj Ida  2002  TRITON  0286AF  25 m     
39  162  Hansen Stine Herforth  1998  HELSINGØR  9808BD  25 m     
40  178  Laigaard Natasha  2002  HELSINGØR    25 m     
41  228  Hougaard Camilla  2002  STT  0282AJ  25 m     
42  248  Christensen Malou  2004  VI39    25 m     
43  252  Ibsen Emma  2001  VI39  0164AT  25 m     
44  256  Mortensen Sara  2001  VI39    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
2_S
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
173  Jensen Lukas  2000  HELSINGØR  0097AG  25 m  1:30.29   
281  Gabelgaard Mads-Emil  1999  GSK  9925AI  25 m  1:34.82   
195  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  1:39.54   
115  Wittrock Frederik  1999  SØLLERØD    25 m  1:40.23   
107  Dorph-Petersen Mikkel  1999  SØLLERØD    25 m  1:40.53   
168  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  1:42.59   
111  Lang-Jensen Mads  2000  SØLLERØD  0025AO  25 m  1:47.44   
179  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  1:49.53   
222  Paulsen Rasmus  2000  STT  0083AD  25 m  1:49.87   
10  20  Wiuff Nicolai  2002  AIF  0243AB  25 m  1:49.88   
11  224  Rindorf Silas Bech  2000  STT  0037AM  25 m  1:55.07   
12  180  Lind Jannick  2001  HELSINGØR  0197AM  25 m  1:59.76   
13  275  Bækgaard Frederik Emil  2002  GSK  0299AI  25 m  2:02.57   
14  105  Andersen Rasmus  2000  SØLLERØD  0019AO  25 m  2:04.05   
15  89  Latta Elia  2002  MK 31    25 m  2:05.00   
16  221  Wrist-Elkjær Simon  2002  STT  0293AF  25 m  2:06.75   
17  104  Andersen Mikkel  2000  SØLLERØD  0029AO  25 m  2:07.57   
18  87  Larsen Carl Terp  2001  MK 31    25 m  2:10.00   
19  223  Kristiansen William I.  2001  STT  0151AK  25 m  2:11.81   
20  14  Roldgaard Daniel  2001  AIF  0117AH  25 m     
21  58  Bukh Sandor Hjarnø  2002  TRITON  0207AG  25 m     
22  60  Hjelm Mikkel  2003  TRITON    25 m     
23  174  Jeppesen Phillip  1999  HELSINGØR  9967AS  25 m     
24  225  Rasmusen Kristoffer  2000  STT  0087AM  25 m     
25  226  Petersen Rasmus Hatting  2002  STT  0205AF  25 m     
26  253  Jørgensen Mikkel  2003  VI39  0365AE  25 m     
27  290  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
3_S
Løb 3, 50m Butterfly Damer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
19  Wiuff Cecilie  2000  AIF  0072AB  25 m  34.38   
155  Eriksen Helena Højsted  2000  HELSINGØR  0004AM  25 m  35.67   
308  Jensen Cecilie Ravn  2000  GSK  0098ap  25 m  37.34   
193  Skov Freja A.  2000  HELSINGØR  0078AA  25 m  39.89   
27  Hinklon Alison Lodal  2001  ORIENT    25 m  42.43   
182  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  25 m  43.90   
263  Sørensen Astrid Høgh  2002  VI39  0246AB  25 m  43.91   
303  Postgaard Veronika M.  2000  GSK  0036AH  25 m  44.24   
202  Aanestad Emilie  2000  HELSINGØR  0012AL  25 m  45.32   
10  255  Laugesen Julie  2003  VI39  0308AF  25 m  46.03   
11  211  Lauritsen Cathrine  1999  SOLRØD  9954AZ  25 m  47.00   
12  196  Sørensen Nini  1999  HELSINGØR  9964AJ  25 m  47.40   
13  153  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  49.86   
14  199  Tönshoff Fie  2002  HELSINGØR  0276AK  25 m  50.43   
15  101  Kristoffersen Anna Aabak  2002  MK 31  0288al  25 m  51.80   
16  109  Koggersbøl Tess  2001  SØLLERØD  0154AR  25 m  53.31   
17  197  Thorsen Amalie Louise  2002  HELSINGØR  0246AF  25 m  54.08   
18  192  Skjærbæk Signe  2000  HELSINGØR  0022BA  25 m  58.30   
19  82  Hjarsø Cecilie  2001  MK 31    25 m  1:00.00   
20  99  Winther Sigrid Meta  2003  MK 31    25 m  1:00.00   
21  176  Kastrup Laura  2000  HELSINGØR  0038AL  25 m  1:02.04   
22  Jørgensen Kathrine S.  2002  AIF  0258AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
4_S
Løb 4, 50m Butterfly Herrer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
29  Højengaard Marcus  1999  ORIENT  9919AN  25 m  35.13   
152  Burmester Felix  1999  HELSINGØR  9913AC  25 m  36.37   
34  Jensen Rasmus Kien  1999  ORIENT    25 m  37.13   
191  Schwab William  2000  HELSINGØR  0049AE  25 m  37.34   
259  Nickelsen Rasmus  2003  VI39  0347AC  25 m  38.26   
246  Brenner Luccas Dam  2001  VI39  0193AK  25 m  39.13   
284  Hansen Tobias Dan  2002  GSK  0243AC  25 m  41.25   
171  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  41.96   
186  Pedersen Nicklas Östman  2002  HELSINGØR  0231AC  25 m  42.18   
10  187  Petersen Kim Emil K.  1999  HELSINGØR  9983AQ  25 m  46.45   
11  198  Tönshoff Emil  2000  HELSINGØR  0097AL  25 m  51.85   
12  163  Hedager Jonathan P.  2001  HELSINGØR  0195AJ  25 m  52.15   
13  168  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  52.63   
14  179  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m  54.23   
15  115  Wittrock Frederik  1999  SØLLERØD    25 m  54.98   
16  86  Kristoffersen Kristian A.  2003  MK 31    25 m  1:00.00   
17  170  Houen Mathias  2002  HELSINGØR  0255AK  25 m  1:00.89   
18  302  Nielsen Rumle Strunge  2003  GSK  0343AB  25 m  1:05.33   
19  Benzon Lasse  2001  AIF  0153AH  25 m     
20  13  Rohr Karl-Emil  2001  AIF  0185AH  25 m     
21  18  Windfeld-Hansen Thomas  2000  AIF  0079AJ  25 m     
22  154  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
5_S
Løb 5, 200m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
40  Wendelboe Helena  1998  ORIENT    25 m  2:49.74   
150  Balle Karla Louise  2001  HELSINGØR  0122AO  25 m  2:54.71   
175  Johansen Marta Kruse  2000  HELSINGØR  0068AP  25 m  2:54.75   
277  Brandt Signe  2001  GSK  0144AI  25 m  3:01.86   
184  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  3:05.72   
30  Ingemann Dina  1997  ORIENT    25 m  3:10.13   
161  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  3:19.20   
156  Eriksen Lærke Højsted  2002  HELSINGØR  0298AC  25 m  3:21.29   
298  Mose Ida T  2002  GSK  0242AK  25 m  3:23.37   
10  136  Rask Lærke  2001  HERLEV  0162AU  25 m  3:30.00   
11  300  Møller Katharina N  2001  GSK  0122AI  25 m  3:33.21   
12  130  Jensen Stine  2001  HERLEV  0192AV  25 m  3:40.00   
13  128  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  3:42.00   
14  135  Markus Louise Christine  2001  HERLEV  0122AV  25 m  3:45.00   
15  124  Hald Emma  2001  HERLEV    25 m  3:48.00   
16  139  Weber Sofie Boesgaard  2002  HERLEV  0278ak  25 m  3:50.00   
17  129  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  4:00.00   
18  138  Sonne Laura  2003  HERLEV  0324AB  25 m  4:00.00   
19  299  Mosegaard Sofie  2002  GSK  0206AE  25 m  4:04.91   
20  133  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  4:30.38   
21  120  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  4:39.86   
22  149  Bagslev Nadia Engstrøm  1998  HELSINGØR    25 m     
23  178  Laigaard Natasha  2002  HELSINGØR    25 m     
24  280  Enemærke Amalie Kruse  2003  GSK  0392AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
6_S
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
29  Højengaard Marcus  1999  ORIENT  9919AN  25 m  2:39.47   
261  Rendlev Alexander  2001  VI39  0121AE  25 m  2:39.73   
247  Christensen Hjalte  2001  VI39  0119AE  25 m  2:45.00   
257  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  2:45.00   
295  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:49.03   
292  Kenskov Laurits  2001  GSK    25 m  2:56.94   
291  Johansen Gustav  2000  GSK  0035AE  25 m  3:08.72   
274  Andersen Victor N  2000  GSK  0097AK  25 m  3:10.72   
296  Langvad Thomas  2002  GSK  0223AC  25 m  3:13.45   
10  125  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  3:15.00   
11  126  Himmelstrøg Jens  2001  HERLEV  0153AM  25 m  3:27.00   
12  283  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  3:29.00   
13  279  Dyrved Daniel  2000  GSK  0047AK  25 m  3:30.60   
14  293  Krievs Carl Magnus  2002  GSK  0257AD  25 m  3:40.15   
15  114  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  25 m  3:40.27   
16  65  Posborg Nicholas Oscar  2002  TRITON  0253AG  25 m  3:44.01   
17  297  Lystlund Oliver  2003  GSK    25 m  3:46.45   
18  127  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  4:00.00   
19  132  Johansen Martin R.  2001  HERLEV  0169AG  25 m  4:00.00   
20  59  Hansen Mark Nicklas  2003  TRITON  0377AC  25 m  4:08.45   
21  85  Jørgensen Martin Vium  2004  MK 31    25 m  4:20.00   
22  123  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  4:34.22   
23  15  Selvyn Kasper Glud  2001  AIF  0137AK  25 m     
24  63  Lindgaard Mathias  2004  TRITON  0467AA  25 m     
25  66  Preuss Asger  2001  TRITON  0199AJ  25 m     
26  278  Demir Oser  2000  GSK    25 m     
27  309  Jensen Bertram Haack  2003  HERLEV  0325af  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
7_S
Løb 7, 4X50m Medley Damer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
144  Helsingør Piger 1  HELSINGØR    25 m  2:23.97   
145  Helsingør Piger 2  HELSINGØR    25 m  2:29.36   
36  Orient Piger The A-Team  1997  ORIENT    25 m  2:35.13   
271  Juletøzzerne  GSK    25 m  2:45.00   
203  Solrøds Stjerner  SOLRØD    25 m  2:53.07   
146  Helsingør Piger 3  HELSINGØR    25 m  2:57.78   
240  Julestjerner  VI39    25 m  3:00.00   
268  Julekringlerne  GSK    25 m  3:00.00   
147  Helsingør Piger 4  HELSINGØR    25 m  3:02.28   
10  38  Orient Piger The B-Team  2001  ORIENT    25 m  3:03.13   
11  204  Solrøds Super Fisk  SOLRØD    25 m  3:03.77   
12  243  Nissepiger  VI39    25 m  3:20.00   
13  72  Mk 31 Piger 1  2001  MK 31    25 m  3:30.00   
14  16  Team Smut  AIF    25 m  3:40.00   
15  267  Christines Jul  GSK    25 m  4:00.00   
16  103  Søllerøds Nissepiger  SØLLERØD    25 m     
17  227  Stt Piger  2001  STT    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
8_S
Løb 8, 4X50m Medley Herrer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
140  Helsingør Drenge 1  HELSINGØR    25 m  2:15.06   
21  Orient Drenge All-Stars  1999  ORIENT    25 m  2:35.12   
273  Nissehuerne  GSK    25 m  2:40.00   
142  Helsingør Drenge 3  HELSINGØR    25 m  2:43.25   
141  Helsingør Drenge 2  HELSINGØR    25 m  2:45.99   
239  Afskylige Snemænd  VI39    25 m  2:50.00   
270  Julemændene  GSK    25 m  3:00.00   
272  Kravlenisserne  GSK    25 m  3:00.00   
Team Ostehøvl  AIF    25 m  3:00.01   
10  143  Helsingør Drenge 4  HELSINGØR    25 m  3:01.32   
11  241  Kaneryttere  VI39    25 m  3:10.00   
12  71  Mk 31 Drenge 1  2001  MK 31    25 m  3:30.00   
13  269  Julekuglerne  GSK    25 m  4:00.00   
14  102  Søllerød Drillenisser  SØLLERØD    25 m     
15  220  Stt Drenge  2000  STT    25 m     
16  242  Mini Nåsåerne  2003  VI39    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
9_S
Løb 9, 100m Medley Damer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
181  Lorenzen Caroline Høst  1999  HELSINGØR  9916AG  25 m  1:24.40   
219  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  25 m  1:28.07   
303  Postgaard Veronika M.  2000  GSK  0036AH  25 m  1:28.75   
193  Skov Freja A.  2000  HELSINGØR  0078AA  25 m  1:31.67   
175  Johansen Marta Kruse  2000  HELSINGØR  0068AP  25 m  1:32.17   
217  Sass Nikoline Victoria  1999  SOLRØD  9914AR  25 m  1:32.27   
288  Jakobsen Alberte R.  2001  GSK  0138AC  25 m  1:32.29   
31  Jakobsen Maiken  1999  ORIENT  9962AK  25 m  1:34.13   
196  Sørensen Nini  1999  HELSINGØR  9964AJ  25 m  1:34.64   
10  40  Wendelboe Helena  1998  ORIENT    25 m  1:36.40   
11  205  Andersen Emma  1999  SOLRØD  9936AU  25 m  1:37.13   
12  27  Hinklon Alison Lodal  2001  ORIENT    25 m  1:38.39   
13  211  Lauritsen Cathrine  1999  SOLRØD  9954AZ  25 m  1:40.00   
14  24  Egeberg Clara Sofie  1998  ORIENT    25 m  1:42.13   
15  305  Sørensen Amalie V.  2002  GSK  0274AC  25 m  1:43.19   
16  213  Nielsen Frederikke Amund  1999  SOLRØD    25 m  1:46.00   
17  208  Kappel Victoria  2000  SOLRØD  0044AC  25 m  1:46.03   
18  101  Kristoffersen Anna Aabak  2002  MK 31  0288al  25 m  1:46.40   
19  218  Vium-Heinesen Johanne  2000  SOLRØD  0052AW  25 m  1:46.70   
20  159  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  1:46.77   
21  161  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  1:46.95   
22  166  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  1:51.39   
23  153  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  1:53.77   
24  108  Gjelstrup Sophie  2002  SØLLERØD    25 m  1:55.99   
25  250  Hertzberg Sofie  2002  VI39  0262AK  25 m  1:56.32   
26  157  Fast Josefine  2003  HELSINGØR  0382AI  25 m  1:59.90   
27  99  Winther Sigrid Meta  2003  MK 31    25 m  2:00.00   
28  265  Sørensen Viktoria Freja  2004  VI39  0476AA  25 m  2:01.66   
29  229  Danielsen Josephine B. U.  2003  STT  0326AD  25 m  2:02.09   
30  156  Eriksen Lærke Højsted  2002  HELSINGØR  0298AC  25 m  2:02.97   
31  176  Kastrup Laura  2000  HELSINGØR  0038AL  25 m  2:08.35   
32  62  Kromann Ida Marie  2002  TRITON  0278AB  25 m     
33  64  Pontoppidan Laura L.  2002  TRITON  0266AF  25 m     
34  67  Rishøj Ida  2002  TRITON  0286AF  25 m     
35  190  Schrøder Mathilde  2002  HELSINGØR  0204AP  25 m     
36  194  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
10_S
Løb 10, 100m Medley Herrer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
173  Jensen Lukas  2000  HELSINGØR  0097AG  25 m  1:21.75   
281  Gabelgaard Mads-Emil  1999  GSK  9925AI  25 m  1:22.56   
191  Schwab William  2000  HELSINGØR  0049AE  25 m  1:23.60   
249  Hansen Yukia  2000  VI39  0035AL  25 m  1:25.23   
195  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  1:26.78   
152  Burmester Felix  1999  HELSINGØR  9913AC  25 m  1:29.80   
34  Jensen Rasmus Kien  1999  ORIENT    25 m  1:35.13   
20  Wiuff Nicolai  2002  AIF  0243AB  25 m  1:36.48   
189  Schiødt Jesper  2001  HELSINGØR  0107AK  25 m  1:40.82   
10  164  Heilmann Johan  2000  HELSINGØR  0027AN  25 m  1:42.26   
11  148  Bagger William  2002  HELSINGØR  0293AC  25 m  1:42.40   
12  154  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  1:49.27   
13  70  Aasberg Magnus  2001  TRITON  0143AG  25 m  1:50.46   
14  13  Rohr Karl-Emil  2001  AIF  0185AH  25 m  1:51.83   
15  253  Jørgensen Mikkel  2003  VI39  0365AE  25 m  2:08.41   
16  58  Bukh Sandor Hjarnø  2002  TRITON  0207AG  25 m     
17  60  Hjelm Mikkel  2003  TRITON    25 m     
18  61  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON  0377AE  25 m     
19  254  Køhn Joakim  2003  VI39  0375AE  25 m     
20  290  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
11_S
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
158  Feldmann Camilla  1999  HELSINGØR  9972AH  25 m  1:22.00   
202  Aanestad Emilie  2000  HELSINGØR  0012AL  25 m  1:26.03   
304  Poulsen Emma  2001  GSK  0172AD  25 m  1:26.84   
230  Petersson Laura  2001  STT  0108AF  25 m  1:31.97   
182  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  25 m  1:33.16   
219  Wood-Kurland Hannah Karin  1998  SOLRØD  9866AU  25 m  1:34.52   
255  Laugesen Julie  2003  VI39  0308AF  25 m  1:34.84   
150  Balle Karla Louise  2001  HELSINGØR  0122AO  25 m  1:35.29   
228  Hougaard Camilla  2002  STT  0282AJ  25 m  1:37.22   
10  213  Nielsen Frederikke Amund  1999  SOLRØD    25 m  1:37.80   
11  207  Toubro Sara Hassel  1999  SOLRØD    25 m  1:40.00   
12  300  Møller Katharina N  2001  GSK  0122AI  25 m  1:40.79   
13  30  Ingemann Dina  1997  ORIENT    25 m  1:43.95   
14  215  Solevad Sara  2000  SOLRØD    25 m  1:45.00   
15  231  Hansen Julie  2001  STT  0148AO  25 m  1:49.30   
16  232  Fremming Ida Jensdottir  2002  STT  0298AO  25 m  1:56.23   
17  238  Wrist-Elkjær Anna  2003  STT  0398AE  25 m  1:56.71   
18  252  Ibsen Emma  2001  VI39  0164AT  25 m  1:59.60   
19  280  Enemærke Amalie Kruse  2003  GSK  0392AI  25 m  2:03.03   
20  299  Mosegaard Sofie  2002  GSK  0206AE  25 m  2:04.50   
21  68  Stjernholm Liva  2004  TRITON  0486AA  25 m  2:11.02   
22  94  Søby Liva  2004  MK 31    25 m  2:44.20   
23  78  Bjørn Mille  2003  MK 31    25 m  2:54.70   
24  233  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m     
25  276  Berger Mille  2003  GSK    25 m     
26  285  Hemdorff Rebecca  2003  GSK  0354AK  25 m     
27  287  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
12_S
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
286  Hemmingsen Mikkel  2002  GSK  0283AK  25 m  1:15.01   
186  Pedersen Nicklas Östman  2002  HELSINGØR  0231AC  25 m  1:20.88   
246  Brenner Luccas Dam  2001  VI39  0193AK  25 m  1:22.20   
295  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  1:23.86   
292  Kenskov Laurits  2001  GSK    25 m  1:24.23   
223  Kristiansen William I.  2001  STT  0151AK  25 m  1:29.28   
291  Johansen Gustav  2000  GSK  0035AE  25 m  1:30.73   
224  Rindorf Silas Bech  2000  STT  0037AM  25 m  1:37.17   
148  Bagger William  2002  HELSINGØR  0293AC  25 m  1:41.70   
10  226  Petersen Rasmus Hatting  2002  STT  0205AF  25 m  1:42.52   
11  274  Andersen Victor N  2000  GSK  0097AK  25 m  1:44.52   
12  Benzon Lasse  2001  AIF  0153AH  25 m  1:44.92   
13  187  Petersen Kim Emil K.  1999  HELSINGØR  9983AQ  25 m  1:45.38   
14  221  Wrist-Elkjær Simon  2002  STT  0293AF  25 m  1:45.57   
15  283  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  1:47.00   
16  293  Krievs Carl Magnus  2002  GSK  0257AD  25 m  1:48.54   
17  225  Rasmusen Kristoffer  2000  STT  0087AM  25 m  1:48.60   
18  188  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  1:51.39   
19  59  Hansen Mark Nicklas  2003  TRITON  0377AC  25 m  1:54.54   
20  297  Lystlund Oliver  2003  GSK    25 m  1:55.55   
21  275  Bækgaard Frederik Emil  2002  GSK  0299AI  25 m  1:59.72   
22  306  Wagner Jeppe  2003  GSK  0387AF  25 m  2:01.20   
23  56  Bie Christian Lund  2002  TRITON  0217AG  25 m  2:01.55   
24  302  Nielsen Rumle Strunge  2003  GSK  0343AB  25 m  2:02.50   
25  237  Skadhauge Oliver  2002  STT  0297AG  25 m  2:02.90   
26  266  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  2:03.44   
27  66  Preuss Asger  2001  TRITON  0199AJ  25 m  2:09.09   
28  244  Aarestrup Emil  2002  VI39    25 m  2:12.76   
29  63  Lindgaard Mathias  2004  TRITON  0467AA  25 m  2:14.13   
30  86  Kristoffersen Kristian A.  2003  MK 31    25 m  2:14.13   
31  282  Ghizzaui Mohammed  2003  GSK  0371AG  25 m  2:14.82   
32  258  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  2:14.86   
33  88  Larsen Marius  2003  MK 31    25 m  2:18.18   
34  69  Svinth Sebastian Peter  2002  TRITON  0249AG  25 m  2:26.27   
35  57  Buch Christian  2002  TRITON    25 m  2:42.03   
36  222  Paulsen Rasmus  2000  STT  0083AD  25 m     
37  234  Immerkjær Joakim  2003  STT    25 m     
38  235  Kjær Jeppe  2004  STT  0419AB  25 m     
39  236  Mortensen August  2002  STT  0203AJ  25 m     
40  251  Hojman Simon  2001  VI39  0121AI  25 m     
41  260  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m     
42  262  Salmansen Victor  2003  VI39  0333AB  25 m     
43  301  Nielsen Marius  2003  GSK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
13_S
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
26  Hansen Anne Sophie H.  1999  ORIENT  9904AK  25 m  32.60   
151  Brinch Sara L.  2000  HELSINGØR  0052AF  25 m  33.43   
308  Jensen Cecilie Ravn  2000  GSK  0098ap  25 m  33.70   
211  Lauritsen Cathrine  1999  SOLRØD  9954AZ  25 m  34.87   
184  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  36.60   
35  Teller Nina Madsen  1999  ORIENT    25 m  38.13   
264  Sørensen Victoria  2001  VI39  0134AF  25 m  39.54   
110  Kruse Josephine  2002  SØLLERØD    25 m  39.63   
166  Hietala Amanda  2002  HELSINGØR  0204AK  25 m  40.00   
10  192  Skjærbæk Signe  2000  HELSINGØR  0022BA  25 m  40.00   
11  112  Petri Frederikke  2001  SØLLERØD  0168AH  25 m  40.59   
12  160  Green-Birch Luna  2001  HELSINGØR  0168AO  25 m  40.72   
13  199  Tönshoff Fie  2002  HELSINGØR  0276AK  25 m  41.06   
14  162  Hansen Stine Herforth  1998  HELSINGØR  9808BD  25 m  41.09   
15  176  Kastrup Laura  2000  HELSINGØR  0038AL  25 m  41.13   
16  Jørgensen Kathrine S.  2002  AIF  0258AJ  25 m  41.98   
17  210  Lauridsen Veronica  1999  SOLRØD    25 m  42.00   
18  24  Egeberg Clara Sofie  1998  ORIENT    25 m  42.69   
19  109  Koggersbøl Tess  2001  SØLLERØD  0154AR  25 m  43.44   
20  157  Fast Josefine  2003  HELSINGØR  0382AI  25 m  44.14   
21  133  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  44.25   
22  215  Solevad Sara  2000  SOLRØD    25 m  44.26   
23  153  Burmester Fiona  2003  HELSINGØR  0356AG  25 m  44.37   
24  190  Schrøder Mathilde  2002  HELSINGØR  0204AP  25 m  44.72   
25  265  Sørensen Viktoria Freja  2004  VI39  0476AA  25 m  45.25   
26  Hansen Freja H. Bremholm  2002  AIF  0272AF  25 m  45.43   
27  84  Høvring Sofie  2004  MK 31  0408AB  25 m  45.74   
28  106  Bentzen Caroline  2001  SØLLERØD  0132AS  25 m  46.45   
29  208  Kappel Victoria  2000  SOLRØD  0044AC  25 m  46.60   
30  32  Jensen Amanda Grønbæk  2001  ORIENT    25 m  47.09   
31  23  Damgaard Sille Caroline  2001  ORIENT    25 m  47.10   
32  33  Jensen Karoline  2001  ORIENT    25 m  47.13   
33  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  47.82   
34  129  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  48.32   
35  113  Ravn Rikke Bagge  2000  SØLLERØD  0072AP  25 m  48.42   
36  Jessen Julie  2001  AIF    25 m  48.63   
37  100  Ghaziani Michelle H  2002  MK 31  0206am  25 m  48.80   
38  120  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  49.58   
39  93  Skifte Thea Friis  2002  MK 31    25 m  50.00   
40  96  Toft Victoria  2002  MK 31    25 m  50.00   
41  194  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  50.24   
42  Andersson Sarah  2002  AIF  0234AO  25 m  51.15   
43  Larsen Emilie Ravn  2002  AIF  0286AO  25 m  51.46   
44  138  Sonne Laura  2003  HERLEV  0324AB  25 m  51.47   
45  128  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  51.81   
46  209  Kildhot Mette Marie  2001  SOLRØD    25 m  52.73   
47  130  Jensen Stine  2001  HERLEV  0192AV  25 m  53.61   
48  82  Hjarsø Cecilie  2001  MK 31    25 m  53.77   
49  11  Riis Caroline  2003  AIF    25 m  53.98   
50  80  Neergaard Thippe de  2003  MK 31    25 m  55.00   
51  124  Hald Emma  2001  HERLEV    25 m  55.00   
52  79  Christiansen Simone  2003  MK 31    25 m  55.09   
53  98  Venø Sara K  2002  MK 31  0238AK  25 m  55.19   
54  62  Kromann Ida Marie  2002  TRITON  0278AB  25 m  55.58   
55  139  Weber Sofie Boesgaard  2002  HERLEV  0278ak  25 m  56.09   
56  64  Pontoppidan Laura L.  2002  TRITON  0266AF  25 m  59.07   
57  122  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV    25 m  1:00.00   
58  214  Pedersen Emma Søndergaard  1998  SOLRØD    25 m  1:00.00   
59  135  Markus Louise Christine  2001  HERLEV  0122AV  25 m  1:01.57   
60  76  Andersen Asta  2003  MK 31    25 m  1:05.00   
61  90  Lefevre Mathilde  2004  MK 31    25 m  1:05.00   
62  136  Rask Lærke  2001  HERLEV  0162AU  25 m  1:06.22   
63  78  Bjørn Mille  2003  MK 31    25 m  1:07.17   
64  94  Søby Liva  2004  MK 31    25 m  1:10.90   
65  289  Johannesson Alberte  2005  GSK  0548AA  25 m  1:13.24   
66  294  Langvad Malene  2004  GSK  0416AC  25 m  1:20.88   
67  Johansen Linea Wilms  2003  AIF    25 m     
68  149  Bagslev Nadia Engstrøm  1998  HELSINGØR    25 m     
69  167  Hietala Linea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m     
70  178  Laigaard Natasha  2002  HELSINGØR    25 m     
71  183  Madsen Olivia Ida  2004  HELSINGØR    25 m     
72  201  Vâmosi Cornelia  2004  HELSINGØR    25 m     
73  248  Christensen Malou  2004  VI39    25 m     
74  256  Mortensen Sara  2001  VI39    25 m     
75  285  Hemdorff Rebecca  2003  GSK  0354AK  25 m     
76  287  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m     
77  307  Zafra Antoinette  2005  GSK  0518AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
14_S
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
191  Schwab William  2000  HELSINGØR  0049AE  25 m  31.87   
257  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  34.69   
212  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD    25 m  36.00   
168  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  36.81   
189  Schiødt Jesper  2001  HELSINGØR  0107AK  25 m  37.26   
164  Heilmann Johan  2000  HELSINGØR  0027AN  25 m  38.28   
111  Lang-Jensen Mads  2000  SØLLERØD  0025AO  25 m  38.29   
Benzon Lasse  2001  AIF  0153AH  25 m  38.34   
105  Andersen Rasmus  2000  SØLLERØD  0019AO  25 m  38.56   
10  187  Petersen Kim Emil K.  1999  HELSINGØR  9983AQ  25 m  38.68   
11  25  Grønskov Christopher  1999  ORIENT    25 m  39.13   
12  14  Roldgaard Daniel  2001  AIF  0117AH  25 m  39.33   
13  148  Bagger William  2002  HELSINGØR  0293AC  25 m  39.72   
14  200  Vàmosi Matthæus  2000  HELSINGØR  0015AQ  25 m  41.26   
15  163  Hedager Jonathan P.  2001  HELSINGØR  0195AJ  25 m  41.34   
16  15  Selvyn Kasper Glud  2001  AIF  0137AK  25 m  41.56   
17  254  Køhn Joakim  2003  VI39  0375AE  25 m  41.81   
18  170  Houen Mathias  2002  HELSINGØR  0255AK  25 m  42.25   
19  107  Dorph-Petersen Mikkel  1999  SØLLERØD    25 m  42.54   
20  13  Rohr Karl-Emil  2001  AIF  0185AH  25 m  42.78   
21  70  Aasberg Magnus  2001  TRITON  0143AG  25 m  42.80   
22  169  Holme Laurids  2000  HELSINGØR  0009AQ  25 m  42.95   
23  65  Posborg Nicholas Oscar  2002  TRITON  0253AG  25 m  42.97   
24  154  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  43.10   
25  104  Andersen Mikkel  2000  SØLLERØD  0029AO  25 m  43.15   
26  17  Thomasen Sebastian  2001  AIF  0195AK  25 m  43.25   
27  123  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  43.27   
28  188  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  43.88   
29  165  Henriksen Holger Bruun  2000  HELSINGØR  0029AQ  25 m  44.20   
30  180  Lind Jannick  2001  HELSINGØR  0197AM  25 m  44.45   
31  134  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  44.68   
32  126  Himmelstrøg Jens  2001  HERLEV  0153AM  25 m  45.25   
33  12  Rohr Bertram  2003  AIF  0333AE  25 m  45.36   
34  125  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  46.77   
35  61  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON  0377AE  25 m  48.11   
36  282  Ghizzaui Mohammed  2003  GSK  0371AG  25 m  48.22   
37  237  Skadhauge Oliver  2002  STT  0297AG  25 m  48.40   
38  185  Olsen Asger Møller  2001  HELSINGØR  0147AM  25 m  48.86   
39  132  Johansen Martin R.  2001  HERLEV  0169AG  25 m  49.69   
40  266  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  50.00   
41  286  Hemmingsen Mikkel  2002  GSK  0283AK  25 m  50.24   
42  258  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  50.63   
43  137  Rosenzweig Daniel  2003  HERLEV  0381AF  25 m  51.26   
44  69  Svinth Sebastian Peter  2002  TRITON  0249AG  25 m  51.67   
45  56  Bie Christian Lund  2002  TRITON  0217AG  25 m  51.69   
46  309  Jensen Bertram Haack  2003  HERLEV  0325af  25 m  52.07   
47  89  Latta Elia  2002  MK 31    25 m  52.43   
48  234  Immerkjær Joakim  2003  STT    25 m  52.95   
49  114  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  25 m  53.13   
50  235  Kjær Jeppe  2004  STT  0419AB  25 m  53.90   
51  87  Larsen Carl Terp  2001  MK 31    25 m  55.00   
52  260  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  57.84   
53  127  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  57.93   
54  121  Andersen Sebastian  2003  HERLEV    25 m  58.00   
55  131  Johansen Jacob Yousaf  2004  HERLEV    25 m  59.00   
56  92  Simson Nicholas  2005  MK 31    25 m  1:00.00   
57  95  Thinghøjen Oscar  2003  MK 31    25 m  1:00.00   
58  97  Tsoskunoglu Elias  2004  MK 31    25 m  1:00.00   
59  216  Taggaard Jonas Pastwa  2002  SOLRØD    25 m  1:00.00   
60  81  Groth Robert  2003  MK 31    25 m  1:01.17   
61  77  Bjerregaard Oscar  2003  MK 31    25 m  1:05.00   
62  91  Lefevre Nicolai  2004  MK 31    25 m  1:05.00   
63  236  Mortensen August  2002  STT  0203AJ  25 m  1:09.47   
64  251  Hojman Simon  2001  VI39  0121AI  25 m  1:11.45   
65  57  Buch Christian  2002  TRITON    25 m  1:11.50   
66  10  Riegels Vilhelm Hørring  2003  AIF    25 m     
67  244  Aarestrup Emil  2002  VI39    25 m     
68  262  Salmansen Victor  2003  VI39  0333AB  25 m     
69  301  Nielsen Marius  2003  GSK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
15_S
Løb 15, 100m Butterfly Damer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
19  Wiuff Cecilie  2000  AIF  0072AB  25 m  1:21.00   
151  Brinch Sara L.  2000  HELSINGØR  0052AF  25 m  1:32.00   
155  Eriksen Helena Højsted  2000  HELSINGØR  0004AM  25 m  1:34.26   
277  Brandt Signe  2001  GSK  0144AI  25 m  1:37.00   
218  Vium-Heinesen Johanne  2000  SOLRØD  0052AW  25 m  1:47.32   
298  Mose Ida T  2002  GSK  0242AK  25 m  1:54.95   
288  Jakobsen Alberte R.  2001  GSK  0138AC  25 m  2:02.12   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
16_S
Løb 16, 100m Butterfly Herrer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
259  Nickelsen Rasmus  2003  VI39  0347AC  25 m  1:24.33   
261  Rendlev Alexander  2001  VI39  0121AE  25 m  1:28.52   
152  Burmester Felix  1999  HELSINGØR  9913AC  25 m  1:29.92   
249  Hansen Yukia  2000  VI39  0035AL  25 m  1:37.62   
296  Langvad Thomas  2002  GSK  0223AC  25 m  1:45.94   
284  Hansen Tobias Dan  2002  GSK  0243AC  25 m  1:45.99   
279  Dyrved Daniel  2000  GSK  0047AK  25 m  1:51.55   
198  Tönshoff Emil  2000  HELSINGØR  0097AL  25 m  2:16.93   
278  Demir Oser  2000  GSK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
17_S
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: Sportigan 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
144  Helsingør Piger 1  HELSINGØR    25 m  2:06.22   
145  Helsingør Piger 2  HELSINGØR    25 m  2:12.46   
146  Helsingør Piger 3  HELSINGØR    25 m  2:20.00   
271  Juletøzzerne  GSK    25 m  2:30.00   
37  Orient Piger The A-Team  1997  ORIENT    25 m  2:35.12   
147  Helsingør Piger 4  HELSINGØR    25 m  2:39.11   
240  Julestjerner  VI39    25 m  2:40.00   
117  Herlev Julestjerner  HERLEV    25 m  2:42.47   
243  Nissepiger  VI39    25 m  2:45.00   
10  39  Orient Piger The B-Team  2001  ORIENT    25 m  2:55.13   
11  16  Team Smut  AIF    25 m  3:04.00   
12  72  Mk 31 Piger 1  2001  MK 31    25 m  3:15.00   
13  73  Mk 31 Piger 2  2002  MK 31    25 m  3:30.00   
14  119  Herlevs Nissebørn  HERLEV    25 m  3:44.21   
15  75  T2 Tøser  2003  MK 31    25 m  4:00.00   
16  267  Christines Jul  GSK    25 m  4:00.00   
17  103  Søllerøds Nissepiger  SØLLERØD    25 m     
18  227  Stt Piger  2001  STT    25 m     
19  268  Julekringlerne  GSK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
18_S
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer 
 
Sponsor: Sportigan 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
140  Helsingør Drenge 1  HELSINGØR    25 m  1:43.70   
141  Helsingør Drenge 2  HELSINGØR    25 m  2:03.63   
273  Nissehuerne  GSK    25 m  2:15.00   
22  Orient Drenge All-Stars  1999  ORIENT    25 m  2:15.13   
142  Helsingør Drenge 3  HELSINGØR    25 m  2:24.81   
239  Afskylige Snemænd  VI39    25 m  2:25.00   
143  Helsingør Drenge 4  HELSINGØR    25 m  2:26.81   
270  Julemændene  GSK    25 m  2:32.00   
116  Herlev Fitnisser  HERLEV    25 m  2:35.00   
10  241  Kaneryttere  VI39    25 m  2:35.00   
11  Team Ostehøvl  AIF    25 m  2:39.29   
12  272  Kravlenisserne  GSK    25 m  2:45.00   
13  118  Herlev Juleøl  HERLEV    25 m  3:00.00   
14  269  Julekuglerne  GSK    25 m  3:20.00   
15  74  T2 Drenge  2003  MK 31    25 m  4:00.00   
16  102  Søllerød Drillenisser  SØLLERØD    25 m     
17  220  Stt Drenge  2000  STT    25 m     
18  242  Mini Nåsåerne  2003  VI39    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
19_S
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
172  Huberts Mathilde  2000  HELSINGØR  0002AM  25 m  42.13   
158  Feldmann Camilla  1999  HELSINGØR  9972AH  25 m  44.36   
31  Jakobsen Maiken  1999  ORIENT  9962AK  25 m  46.13   
206  Arnecke Cille  1999  SOLRØD  9912AY  25 m  46.59   
181  Lorenzen Caroline Høst  1999  HELSINGØR  9916AG  25 m  47.50   
197  Thorsen Amalie Louise  2002  HELSINGØR  0246AF  25 m  48.92   
159  Færch Sofie Villum  2002  HELSINGØR  0286AQ  25 m  50.55   
210  Lauridsen Veronica  1999  SOLRØD    25 m  50.62   
177  Klysner Emilie Holm  2000  HELSINGØR  0098AW  25 m  51.24   
10  305  Sørensen Amalie V.  2002  GSK  0274AC  25 m  52.94   
11  23  Damgaard Sille Caroline  2001  ORIENT    25 m  54.13   
12  113  Ravn Rikke Bagge  2000  SØLLERØD  0072AP  25 m  54.44   
13  250  Hertzberg Sofie  2002  VI39  0262AK  25 m  55.28   
14  110  Kruse Josephine  2002  SØLLERØD    25 m  55.42   
15  Hansen Freja H. Bremholm  2002  AIF  0272AF  25 m  56.65   
16  300  Møller Katharina N  2001  GSK  0122AI  25 m  58.60   
17  108  Gjelstrup Sophie  2002  SØLLERØD    25 m  58.93   
18  229  Danielsen Josephine B. U.  2003  STT  0326AD  25 m  59.40   
19  93  Skifte Thea Friis  2002  MK 31    25 m  1:00.00   
20  157  Fast Josefine  2003  HELSINGØR  0382AI  25 m  1:00.16   
21  299  Mosegaard Sofie  2002  GSK  0206AE  25 m  1:01.58   
22  98  Venø Sara K  2002  MK 31  0238AK  25 m  1:01.66   
23  100  Ghaziani Michelle H  2002  MK 31  0206am  25 m  1:03.82   
24  238  Wrist-Elkjær Anna  2003  STT  0398AE  25 m  1:12.60   
25  160  Green-Birch Luna  2001  HELSINGØR  0168AO  25 m  1:14.73   
26  Jessen Julie  2001  AIF    25 m     
27  Larsen Emilie Ravn  2002  AIF  0286AO  25 m     
28  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m     
29  162  Hansen Stine Herforth  1998  HELSINGØR  9808BD  25 m     
30  167  Hietala Linea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m     
31  183  Madsen Olivia Ida  2004  HELSINGØR    25 m     
32  201  Vâmosi Cornelia  2004  HELSINGØR    25 m     
33  232  Fremming Ida Jensdottir  2002  STT  0298AO  25 m     
34  233  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m     
35  256  Mortensen Sara  2001  VI39    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
20_S
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
212  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD    25 m  48.00   
25  Grønskov Christopher  1999  ORIENT    25 m  50.13   
247  Christensen Hjalte  2001  VI39  0119AE  25 m  52.33   
107  Dorph-Petersen Mikkel  1999  SØLLERØD    25 m  52.72   
163  Hedager Jonathan P.  2001  HELSINGØR  0195AJ  25 m  57.20   
89  Latta Elia  2002  MK 31    25 m  57.67   
290  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:01.94   
275  Bækgaard Frederik Emil  2002  GSK  0299AI  25 m  1:04.03   
59  Hansen Mark Nicklas  2003  TRITON  0377AC  25 m  1:05.56   
10  15  Selvyn Kasper Glud  2001  AIF  0137AK  25 m  1:06.12   
11  259  Nickelsen Rasmus  2003  VI39  0347AC  25 m  1:06.62   
12  306  Wagner Jeppe  2003  GSK  0387AF  25 m  1:12.49   
13  88  Larsen Marius  2003  MK 31    25 m  1:20.82   
14  12  Rohr Bertram  2003  AIF  0333AE  25 m     
15  17  Thomasen Sebastian  2001  AIF  0195AK  25 m     
16  70  Aasberg Magnus  2001  TRITON  0143AG  25 m     
17  169  Holme Laurids  2000  HELSINGØR  0009AQ  25 m     
18  174  Jeppesen Phillip  1999  HELSINGØR  9967AS  25 m     
19  180  Lind Jannick  2001  HELSINGØR  0197AM  25 m     
20  185  Olsen Asger Møller  2001  HELSINGØR  0147AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
21_S
Løb 21, 200m Medley Damer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
288  Jakobsen Alberte R.  2001  GSK  0138AC  25 m  3:17.72   
40  Wendelboe Helena  1998  ORIENT    25 m  3:21.68   
184  Nielsen Mathilde Menck  2002  HELSINGØR  0246AC  25 m  3:27.56   
263  Sørensen Astrid Høgh  2002  VI39  0246AB  25 m  3:27.66   
277  Brandt Signe  2001  GSK  0144AI  25 m  3:40.17   
205  Andersen Emma  1999  SOLRØD  9936AU  25 m  3:45.00   
245  Andersen Ida-Marie  2001  VI39  0184AH  25 m  3:52.38   
298  Mose Ida T  2002  GSK  0242AK  25 m  4:01.12   
228  Hougaard Camilla  2002  STT  0282AJ  25 m     
10  230  Petersson Laura  2001  STT  0108AF  25 m     
11  231  Hansen Julie  2001  STT  0148AO  25 m     
12  255  Laugesen Julie  2003  VI39  0308AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
22_S
Løb 22, 200m Medley Herrer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
29  Højengaard Marcus  1999  ORIENT  9919AN  25 m  2:48.13   
173  Jensen Lukas  2000  HELSINGØR  0097AG  25 m  3:02.65   
195  Sørensen Andreas Eklundh  2001  HELSINGØR  0171AF  25 m  3:09.22   
247  Christensen Hjalte  2001  VI39  0119AE  25 m  3:13.90   
246  Brenner Luccas Dam  2001  VI39  0193AK  25 m  3:15.86   
171  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  3:22.24   
198  Tönshoff Emil  2000  HELSINGØR  0097AL  25 m  3:38.33   
296  Langvad Thomas  2002  GSK  0223AC  25 m  3:38.50   
18  Windfeld-Hansen Thomas  2000  AIF  0079AJ  25 m     
10  20  Wiuff Nicolai  2002  AIF  0243AB  25 m     
11  221  Wrist-Elkjær Simon  2002  STT  0293AF  25 m     
12  222  Paulsen Rasmus  2000  STT  0083AD  25 m     
13  223  Kristiansen William I.  2001  STT  0151AK  25 m     
14  224  Rindorf Silas Bech  2000  STT  0037AM  25 m     
15  225  Rasmusen Kristoffer  2000  STT  0087AM  25 m     
16  226  Petersen Rasmus Hatting  2002  STT  0205AF  25 m     
17  293  Krievs Carl Magnus  2002  GSK  0257AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
23_S
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
205  Andersen Emma  1999  SOLRØD  9936AU  25 m  38.00   
158  Feldmann Camilla  1999  HELSINGØR  9972AH  25 m  38.35   
217  Sass Nikoline Victoria  1999  SOLRØD  9914AR  25 m  39.00   
308  Jensen Cecilie Ravn  2000  GSK  0098ap  25 m  40.31   
155  Eriksen Helena Højsted  2000  HELSINGØR  0004AM  25 m  40.65   
182  Lyngfeldt Regitze  2002  HELSINGØR  0286AC  25 m  41.86   
207  Toubro Sara Hassel  1999  SOLRØD    25 m  45.00   
264  Sørensen Victoria  2001  VI39  0134AF  25 m  45.13   
177  Klysner Emilie Holm  2000  HELSINGØR  0098AW  25 m  46.39   
10  160  Green-Birch Luna  2001  HELSINGØR  0168AO  25 m  48.00   
11  133  Johansen Thea F.  2003  HERLEV  0324AA  25 m  48.64   
12  110  Kruse Josephine  2002  SØLLERØD    25 m  48.82   
13  109  Koggersbøl Tess  2001  SØLLERØD  0154AR  25 m  49.54   
14  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  52.60   
15  108  Gjelstrup Sophie  2002  SØLLERØD    25 m  53.95   
16  32  Jensen Amanda Grønbæk  2001  ORIENT    25 m  54.09   
17  23  Damgaard Sille Caroline  2001  ORIENT    25 m  54.10   
18  33  Jensen Karoline  2001  ORIENT    25 m  54.13   
19  68  Stjernholm Liva  2004  TRITON  0486AA  25 m  55.15   
20  194  Søeborg Ulrikke Juul  2003  HELSINGØR  0366AJ  25 m  55.47   
21  106  Bentzen Caroline  2001  SØLLERØD  0132AS  25 m  55.48   
22  Jørgensen Kathrine S.  2002  AIF  0258AJ  25 m  55.83   
23  120  Andersen Anja Xin  2004  HERLEV  0444AD  25 m  57.31   
24  130  Jensen Stine  2001  HERLEV  0192AV  25 m  57.33   
25  276  Berger Mille  2003  GSK    25 m  57.74   
26  124  Hald Emma  2001  HERLEV    25 m  58.00   
27  128  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  58.06   
28  Andersson Sarah  2002  AIF  0234AO  25 m  58.14   
29  Larsen Emilie Ravn  2002  AIF  0286AO  25 m  58.29   
30  135  Markus Louise Christine  2001  HERLEV  0122AV  25 m  59.00   
31  80  Neergaard Thippe de  2003  MK 31    25 m  1:00.00   
32  214  Pedersen Emma Søndergaard  1998  SOLRØD    25 m  1:00.00   
33  209  Kildhot Mette Marie  2001  SOLRØD    25 m  1:00.20   
34  138  Sonne Laura  2003  HERLEV  0324AB  25 m  1:00.54   
35  129  Jensen Helene  2003  HERLEV  0394AE  25 m  1:01.56   
36  100  Ghaziani Michelle H  2002  MK 31  0206am  25 m  1:03.68   
37  62  Kromann Ida Marie  2002  TRITON  0278AB  25 m  1:03.96   
38  136  Rask Lærke  2001  HERLEV  0162AU  25 m  1:07.36   
39  76  Andersen Asta  2003  MK 31    25 m  1:10.00   
40  90  Lefevre Mathilde  2004  MK 31    25 m  1:10.00   
41  122  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV    25 m  1:10.00   
42  139  Weber Sofie Boesgaard  2002  HERLEV  0278ak  25 m  1:11.01   
43  79  Christiansen Simone  2003  MK 31    25 m  1:12.29   
44  78  Bjørn Mille  2003  MK 31    25 m  1:13.87   
45  Johansen Linea Wilms  2003  AIF    25 m     
46  11  Riis Caroline  2003  AIF    25 m     
47  183  Madsen Olivia Ida  2004  HELSINGØR    25 m     
48  201  Vâmosi Cornelia  2004  HELSINGØR    25 m     
49  280  Enemærke Amalie Kruse  2003  GSK  0392AI  25 m     
50  285  Hemdorff Rebecca  2003  GSK  0354AK  25 m     
51  289  Johannesson Alberte  2005  GSK  0548AA  25 m     
52  294  Langvad Malene  2004  GSK  0416AC  25 m     
53  307  Zafra Antoinette  2005  GSK  0518AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
24_S
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer 
 
Sponsor: mySmoothie 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
186  Pedersen Nicklas Östman  2002  HELSINGØR  0231AC  25 m  36.97   
34  Jensen Rasmus Kien  1999  ORIENT    25 m  39.06   
249  Hansen Yukia  2000  VI39  0035AL  25 m  39.96   
284  Hansen Tobias Dan  2002  GSK  0243AC  25 m  44.29   
125  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  50.80   
14  Roldgaard Daniel  2001  AIF  0117AH  25 m  51.11   
134  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  51.27   
260  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  52.05   
165  Henriksen Holger Bruun  2000  HELSINGØR  0029AQ  25 m  52.76   
10  254  Køhn Joakim  2003  VI39  0375AE  25 m  53.37   
11  126  Himmelstrøg Jens  2001  HERLEV  0153AM  25 m  53.80   
12  262  Salmansen Victor  2003  VI39  0333AB  25 m  55.10   
13  63  Lindgaard Mathias  2004  TRITON  0467AA  25 m  55.62   
14  61  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON  0377AE  25 m  56.63   
15  137  Rosenzweig Daniel  2003  HERLEV  0381AF  25 m  57.02   
16  123  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  57.97   
17  266  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  58.13   
18  12  Rohr Bertram  2003  AIF  0333AE  25 m  58.71   
19  131  Johansen Jacob Yousaf  2004  HERLEV    25 m  1:00.00   
20  216  Taggaard Jonas Pastwa  2002  SOLRØD    25 m  1:00.00   
21  132  Johansen Martin R.  2001  HERLEV  0169AG  25 m  1:00.74   
22  121  Andersen Sebastian  2003  HERLEV    25 m  1:01.00   
23  127  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  1:02.45   
24  69  Svinth Sebastian Peter  2002  TRITON  0249AG  25 m  1:02.66   
25  258  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:03.99   
26  92  Simson Nicholas  2005  MK 31    25 m  1:05.00   
27  95  Thinghøjen Oscar  2003  MK 31    25 m  1:05.00   
28  97  Tsoskunoglu Elias  2004  MK 31    25 m  1:05.00   
29  77  Bjerregaard Oscar  2003  MK 31    25 m  1:10.00   
30  81  Groth Robert  2003  MK 31    25 m  1:10.00   
31  91  Lefevre Nicolai  2004  MK 31    25 m  1:10.00   
32  10  Riegels Vilhelm Hørring  2003  AIF    25 m     
33  174  Jeppesen Phillip  1999  HELSINGØR  9967AS  25 m     
34  244  Aarestrup Emil  2002  VI39    25 m     
35  251  Hojman Simon  2001  VI39  0121AI  25 m     
36  309  Jensen Bertram Haack  2003  HERLEV  0325af  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
25_S
Løb 25, 100m Frisvømning Damer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
193  Skov Freja A.  2000  HELSINGØR  0078AA  25 m  1:14.50   
303  Postgaard Veronika M.  2000  GSK  0036AH  25 m  1:14.75   
172  Huberts Mathilde  2000  HELSINGØR  0002AM  25 m  1:15.77   
304  Poulsen Emma  2001  GSK  0172AD  25 m  1:17.34   
26  Hansen Anne Sophie H.  1999  ORIENT  9904AK  25 m  1:18.73   
202  Aanestad Emilie  2000  HELSINGØR  0012AL  25 m  1:18.79   
196  Sørensen Nini  1999  HELSINGØR  9964AJ  25 m  1:18.80   
35  Teller Nina Madsen  1999  ORIENT    25 m  1:22.13   
218  Vium-Heinesen Johanne  2000  SOLRØD  0052AW  25 m  1:26.20   
10  264  Sørensen Victoria  2001  VI39  0134AF  25 m  1:27.51   
11  245  Andersen Ida-Marie  2001  VI39  0184AH  25 m  1:27.88   
12  207  Toubro Sara Hassel  1999  SOLRØD    25 m  1:28.00   
13  177  Klysner Emilie Holm  2000  HELSINGØR  0098AW  25 m  1:28.70   
14  150  Balle Karla Louise  2001  HELSINGØR  0122AO  25 m  1:28.95   
15  27  Hinklon Alison Lodal  2001  ORIENT    25 m  1:30.13   
16  252  Ibsen Emma  2001  VI39  0164AT  25 m  1:30.61   
17  208  Kappel Victoria  2000  SOLRØD  0044AC  25 m  1:30.84   
18  232  Fremming Ida Jensdottir  2002  STT  0298AO  25 m  1:31.48   
19  213  Nielsen Frederikke Amund  1999  SOLRØD    25 m  1:33.72   
20  112  Petri Frederikke  2001  SØLLERØD  0168AH  25 m  1:35.06   
21  24  Egeberg Clara Sofie  1998  ORIENT    25 m  1:35.19   
22  30  Ingemann Dina  1997  ORIENT    25 m  1:37.11   
23  238  Wrist-Elkjær Anna  2003  STT  0398AE  25 m  1:37.93   
24  101  Kristoffersen Anna Aabak  2002  MK 31  0288al  25 m  1:39.04   
25  161  Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  25 m  1:40.19   
26  215  Solevad Sara  2000  SOLRØD    25 m  1:40.25   
27  84  Høvring Sofie  2004  MK 31  0408AB  25 m  1:45.50   
28  32  Jensen Amanda Grønbæk  2001  ORIENT    25 m  1:47.09   
29  33  Jensen Karoline  2001  ORIENT    25 m  1:47.13   
30  214  Pedersen Emma Søndergaard  1998  SOLRØD    25 m  1:50.00   
31  67  Rishøj Ida  2002  TRITON  0286AF  25 m  1:52.76   
32  96  Toft Victoria  2002  MK 31    25 m  1:55.00   
33  82  Hjarsø Cecilie  2001  MK 31    25 m  1:58.00   
34  209  Kildhot Mette Marie  2001  SOLRØD    25 m  2:06.02   
35  233  Høffer Astrid  2004  STT  0438AB  25 m  2:08.84   
36  76  Andersen Asta  2003  MK 31    25 m  2:10.00   
37  90  Lefevre Mathilde  2004  MK 31    25 m  2:10.00   
38  64  Pontoppidan Laura L.  2002  TRITON  0266AF  25 m  2:22.51   
39  79  Christiansen Simone  2003  MK 31    25 m  2:23.43   
40  94  Søby Liva  2004  MK 31    25 m  3:02.76   
41  Jessen Julie  2001  AIF    25 m     
42  149  Bagslev Nadia Engstrøm  1998  HELSINGØR    25 m     
43  192  Skjærbæk Signe  2000  HELSINGØR  0022BA  25 m     
44  199  Tönshoff Fie  2002  HELSINGØR  0276AK  25 m     
45  248  Christensen Malou  2004  VI39    25 m     
46  276  Berger Mille  2003  GSK    25 m     
47  287  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m     
48  294  Langvad Malene  2004  GSK  0416AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 
26_S
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer 
 
Sponsor: Dr. Oetker 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
281  Gabelgaard Mads-Emil  1999  GSK  9925AI  25 m  1:12.77   
257  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  1:14.78   
295  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  1:15.38   
171  Houen William  2001  HELSINGØR  0145AF  25 m  1:15.90   
261  Rendlev Alexander  2001  VI39  0121AE  25 m  1:15.94   
291  Johansen Gustav  2000  GSK  0035AE  25 m  1:16.42   
292  Kenskov Laurits  2001  GSK    25 m  1:18.15   
111  Lang-Jensen Mads  2000  SØLLERØD  0025AO  25 m  1:21.29   
279  Dyrved Daniel  2000  GSK  0047AK  25 m  1:25.10   
10  25  Grønskov Christopher  1999  ORIENT    25 m  1:25.13   
11  164  Heilmann Johan  2000  HELSINGØR  0027AN  25 m  1:25.65   
12  253  Jørgensen Mikkel  2003  VI39  0365AE  25 m  1:25.98   
13  189  Schiødt Jesper  2001  HELSINGØR  0107AK  25 m  1:26.54   
14  105  Andersen Rasmus  2000  SØLLERØD  0019AO  25 m  1:26.98   
15  274  Andersen Victor N  2000  GSK  0097AK  25 m  1:27.17   
16  170  Houen Mathias  2002  HELSINGØR  0255AK  25 m  1:34.81   
17  60  Hjelm Mikkel  2003  TRITON    25 m  1:36.35   
18  283  Grell Oskar Skov  2002  GSK  0217AC  25 m  1:36.46   
19  58  Bukh Sandor Hjarnø  2002  TRITON  0207AG  25 m  1:36.84   
20  212  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD    25 m  1:38.00   
21  65  Posborg Nicholas Oscar  2002  TRITON  0253AG  25 m  1:39.57   
22  114  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  25 m  1:39.67   
23  115  Wittrock Frederik  1999  SØLLERØD    25 m  1:40.01   
24  104  Andersen Mikkel  2000  SØLLERØD  0029AO  25 m  1:40.33   
25  17  Thomasen Sebastian  2001  AIF  0195AK  25 m  1:40.49   
26  185  Olsen Asger Møller  2001  HELSINGØR  0147AM  25 m  1:43.83   
27  297  Lystlund Oliver  2003  GSK    25 m  1:43.98   
28  282  Ghizzaui Mohammed  2003  GSK  0371AG  25 m  1:44.15   
29  286  Hemmingsen Mikkel  2002  GSK  0283AK  25 m  1:47.56   
30  237  Skadhauge Oliver  2002  STT  0297AG  25 m  1:48.21   
31  216  Taggaard Jonas Pastwa  2002  SOLRØD    25 m  1:50.00   
32  56  Bie Christian Lund  2002  TRITON  0217AG  25 m  1:52.22   
33  306  Wagner Jeppe  2003  GSK  0387AF  25 m  1:54.66   
34  88  Larsen Marius  2003  MK 31    25 m  1:55.00   
35  66  Preuss Asger  2001  TRITON  0199AJ  25 m  1:58.09   
36  87  Larsen Carl Terp  2001  MK 31    25 m  2:00.00   
37  302  Nielsen Rumle Strunge  2003  GSK  0343AB  25 m  2:02.19   
38  235  Kjær Jeppe  2004  STT  0419AB  25 m  2:02.58   
39  234  Immerkjær Joakim  2003  STT    25 m  2:03.54   
40  92  Simson Nicholas  2005  MK 31    25 m  2:05.00   
41  95  Thinghøjen Oscar  2003  MK 31    25 m  2:05.00   
42  97  Tsoskunoglu Elias  2004  MK 31    25 m  2:05.00   
43  77  Bjerregaard Oscar  2003  MK 31    25 m  2:10.00   
44  81  Groth Robert  2003  MK 31    25 m  2:10.00   
45  91  Lefevre Nicolai  2004  MK 31    25 m  2:10.00   
46  86  Kristoffersen Kristian A.  2003  MK 31    25 m  2:10.38   
47  57  Buch Christian  2002  TRITON    25 m  2:27.93   
48  165  Henriksen Holger Bruun  2000  HELSINGØR  0029AQ  25 m     
49  179  Larsen Villads Bomholt  2001  HELSINGØR  0137AM  25 m     
50  188  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m     
51  236  Mortensen August  2002  STT  0203AJ  25 m     
52  278  Demir Oser  2000  GSK    25 m     
53  301  Nielsen Marius  2003  GSK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark