2018-08-15   13:17:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Glostrup NYKREDIT Adventsstævne

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

14_S
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer 
 
Sponsor: Nykredit 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
191  Schwab William  2000  HELSINGØR  0049AE  25 m  31.87   
257  Munkholm Marcus  2001  VI39  0169AC  25 m  34.69   
212  Munch-Jensen Theodor L  2002  SOLRØD    25 m  36.00   
168  Hoffmann Lucas  2000  HELSINGØR  0085AO  25 m  36.81   
189  Schiødt Jesper  2001  HELSINGØR  0107AK  25 m  37.26   
164  Heilmann Johan  2000  HELSINGØR  0027AN  25 m  38.28   
111  Lang-Jensen Mads  2000  SØLLERØD  0025AO  25 m  38.29   
Benzon Lasse  2001  AIF  0153AH  25 m  38.34   
105  Andersen Rasmus  2000  SØLLERØD  0019AO  25 m  38.56   
10  187  Petersen Kim Emil K.  1999  HELSINGØR  9983AQ  25 m  38.68   
11  25  Grønskov Christopher  1999  ORIENT    25 m  39.13   
12  14  Roldgaard Daniel  2001  AIF  0117AH  25 m  39.33   
13  148  Bagger William  2002  HELSINGØR  0293AC  25 m  39.72   
14  200  Vàmosi Matthæus  2000  HELSINGØR  0015AQ  25 m  41.26   
15  163  Hedager Jonathan P.  2001  HELSINGØR  0195AJ  25 m  41.34   
16  15  Selvyn Kasper Glud  2001  AIF  0137AK  25 m  41.56   
17  254  Køhn Joakim  2003  VI39  0375AE  25 m  41.81   
18  170  Houen Mathias  2002  HELSINGØR  0255AK  25 m  42.25   
19  107  Dorph-Petersen Mikkel  1999  SØLLERØD    25 m  42.54   
20  13  Rohr Karl-Emil  2001  AIF  0185AH  25 m  42.78   
21  70  Aasberg Magnus  2001  TRITON  0143AG  25 m  42.80   
22  169  Holme Laurids  2000  HELSINGØR  0009AQ  25 m  42.95   
23  65  Posborg Nicholas Oscar  2002  TRITON  0253AG  25 m  42.97   
24  154  Burmester Lucas  2002  HELSINGØR  0237AK  25 m  43.10   
25  104  Andersen Mikkel  2000  SØLLERØD  0029AO  25 m  43.15   
26  17  Thomasen Sebastian  2001  AIF  0195AK  25 m  43.25   
27  123  Beiter Gustav Bendix  2003  HERLEV  0321AB  25 m  43.27   
28  188  Rasmussen Johan Heeno  2002  HELSINGØR  0259AG  25 m  43.88   
29  165  Henriksen Holger Bruun  2000  HELSINGØR  0029AQ  25 m  44.20   
30  180  Lind Jannick  2001  HELSINGØR  0197AM  25 m  44.45   
31  134  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  44.68   
32  126  Himmelstrøg Jens  2001  HERLEV  0153AM  25 m  45.25   
33  12  Rohr Bertram  2003  AIF  0333AE  25 m  45.36   
34  125  Hansen Philip  2001  HERLEV  0143AM  25 m  46.77   
35  61  Johannesen Kasper Francke  2003  TRITON  0377AE  25 m  48.11   
36  282  Ghizzaui Mohammed  2003  GSK  0371AG  25 m  48.22   
37  237  Skadhauge Oliver  2002  STT  0297AG  25 m  48.40   
38  185  Olsen Asger Møller  2001  HELSINGØR  0147AM  25 m  48.86   
39  132  Johansen Martin R.  2001  HERLEV  0169AG  25 m  49.69   
40  266  Vinge-Maigaard Peter  2003  VI39  0351AB  25 m  50.00   
41  286  Hemmingsen Mikkel  2002  GSK  0283AK  25 m  50.24   
42  258  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  50.63   
43  137  Rosenzweig Daniel  2003  HERLEV  0381AF  25 m  51.26   
44  69  Svinth Sebastian Peter  2002  TRITON  0249AG  25 m  51.67   
45  56  Bie Christian Lund  2002  TRITON  0217AG  25 m  51.69   
46  309  Jensen Bertram Haack  2003  HERLEV  0325af  25 m  52.07   
47  89  Latta Elia  2002  MK 31    25 m  52.43   
48  234  Immerkjær Joakim  2003  STT    25 m  52.95   
49  114  Weiss Christoffer  2002  SØLLERØD  0273AE  25 m  53.13   
50  235  Kjær Jeppe  2004  STT  0419AB  25 m  53.90   
51  87  Larsen Carl Terp  2001  MK 31    25 m  55.00   
52  260  Rasmussen Sebastian  2003  VI39  0343AE  25 m  57.84   
53  127  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  57.93   
54  121  Andersen Sebastian  2003  HERLEV    25 m  58.00   
55  131  Johansen Jacob Yousaf  2004  HERLEV    25 m  59.00   
56  92  Simson Nicholas  2005  MK 31    25 m  1:00.00   
57  95  Thinghøjen Oscar  2003  MK 31    25 m  1:00.00   
58  97  Tsoskunoglu Elias  2004  MK 31    25 m  1:00.00   
59  216  Taggaard Jonas Pastwa  2002  SOLRØD    25 m  1:00.00   
60  81  Groth Robert  2003  MK 31    25 m  1:01.17   
61  77  Bjerregaard Oscar  2003  MK 31    25 m  1:05.00   
62  91  Lefevre Nicolai  2004  MK 31    25 m  1:05.00   
63  236  Mortensen August  2002  STT  0203AJ  25 m  1:09.47   
64  251  Hojman Simon  2001  VI39  0121AI  25 m  1:11.45   
65  57  Buch Christian  2002  TRITON    25 m  1:11.50   
66  10  Riegels Vilhelm Hørring  2003  AIF    25 m     
67  244  Aarestrup Emil  2002  VI39    25 m     
68  262  Salmansen Victor  2003  VI39  0333AB  25 m     
69  301  Nielsen Marius  2003  GSK    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.20.00  Udskriftsdato  25 november 2012 
Licens til Glostrup Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  07:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark