Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 49, T13,14,15 100m Vapaauinti |
T15 IKU-ennätys Lotta Nevalainen, VuUS, 56,09 2009 |
T14 IKU-ennätys Lotta Nevalainen, VuUS, 57,56 2008 |
T13 IKU-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 58,10 2000 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Hyttinen Eveliina | 1998 | TuUS | 98B202 | 25 m | 1:30.03 | 1:30.03 | |
2 | Gatus Marasen | 1999 | SiWa | 99B207 | 25 m | 1:28.79 | 1:28.79 | |
3 | Halonen Anni | 1999 | RiUS | 99A895 | 25 m | 1:24.40 | 1:24.40 | |
4 | Rantala Julia | 1999 | TuUS | 99B163 | 50 m | 1:25.40 | 1:23.40 | |
5 | Kumpulainen Jasmin | 1998 | Octopus | 98B053 | 25 m | 1:22.44 | 1:22.44 | |
6 | Tamski Inka-Riina | 1999 | HyUS | 99B094 | 25 m | 1:18.86 | 1:18.86 | |
7 | Ingberg Emma | 1999 | SiWa | 99B209 | 25 m | 1:18.17 | 1:18.17 | |
8 | Riittinen Jamina | 1998 | Poseidon | 98A486 | 50 m | 1:19.87 | 1:17.87 | |
9 | Yrjänen Meri | 1997 | TuUS | 97B265 | 25 m | 1:17.20 | 1:17.20 | |
10 | Salonen Juulia | 1997 | KoVe-Ve | 97A735 | 50 m | 1:19.15 | 1:17.15 | |
11 | Mononen Emma | 1998 | VaU | 98B169 | 50 m | 1:19.11 | 1:17.11 | |
12 | Hytö Oona | 1999 | KeUi | 99B090 | 25 m | 1:16.82 | 1:16.82 | |
13 | Salmi Taru | 1998 | KoUS | 98A585 | 25 m | 1:16.20 | 1:16.20 | |
14 | Hirvo Saara | 1999 | TuUS | 99A164 | 50 m | 1:14.71 | 1:12.71 | |
15 | Hyytiäinen Ida | 1998 | NurKu | 98A777 | 50 m | 1:14.65 | 1:12.65 | |
16 | Kajander Marika | 1997 | KoVe-Ve | 97A701 | 50 m | 1:13.73 | 1:11.73 | |
17 | Kangastupa Erika | 1999 | SiHy | 99A240 | 25 m | 1:10.54 | 1:10.54 | |
18 | Salminen Tea | 1998 | Octopus | 98A353 | 25 m | 1:10.47 | 1:10.47 | |
19 | Koskela Milla | 1999 | VanVe | 99A252 | 25 m | 1:10.08 | 1:10.08 | |
20 | Taskinen Suvi | 1998 | SiWa | 98B127 | 50 m | 1:12.01 | 1:10.01 | |
21 | Haltia Nina | 1999 | Poseidon | 99A009 | 25 m | 1:10.00 | 1:10.00 | |
22 | Haarakangas Vera | 1998 | NurKu | 98A969 | 50 m | 1:11.80 | 1:09.80 | |
23 | Hanelius Elina | 1998 | JUK | 98A918 | 25 m | 1:09.62 | 1:09.62 | |
24 | Saarinen Sanna | 1998 | SiWa | 98A362 | 50 m | 1:11.41 | 1:09.41 | |
25 | Pumpanen Saara | 1999 | RiUS | 99A098 | 50 m | 1:10.48 | 1:08.48 | |
26 | Pelttari Mila | 1998 | JUK | 98A925 | 25 m | 1:08.44 | 1:08.44 | |
27 | Kämäräinen Ilona | 1998 | TuUS | 98A737 | 50 m | 1:10.40 | 1:08.40 | |
28 | Pumpanen Aada | 1999 | RiUS | 99A099 | 50 m | 1:10.29 | 1:08.29 | |
29 | Malmi Katja | 1998 | VanVe | 98A468 | 50 m | 1:10.26 | 1:08.26 | |
30 | Kuntijärvi Marika | 1998 | VanVe | 98A818 | 25 m | 1:07.84 | 1:07.84 | |
31 | Tammelin Mia | 1997 | VanVe | 97A250 | 50 m | 1:09.26 | 1:07.26 | |
32 | Purhonen Kia | 1998 | VaU | 98B075 | 50 m | 1:08.80 | 1:06.80 | |
33 | Vuin Maria | 1997 | NumKis | 97A588 | 50 m | 1:08.69 | 1:06.69 | |
34 | Siren Iina | 1997 | KeUi | 97A605 | 50 m | 1:08.62 | 1:06.62 | |
35 | Rautiainen Annika | 1998 | NumKis | 98A244 | 50 m | 1:08.32 | 1:06.32 | |
36 | Ollikainen Eveliina | 1998 | HyUS | 98B146 | 25 m | 1:06.13 | 1:06.13 | |
37 | Nissilä Veera | 1997 | NumKis | 97A097 | 50 m | 1:08.10 | 1:06.10 | |
38 | Naumanen Emilia | 1998 | JUK | 98A922 | 50 m | 1:07.94 | 1:05.94 | |
39 | Andelin Roosa | 1998 | HyUS | 98A077 | 25 m | 1:05.51 | 1:05.51 | |
40 | Yli-Villamo Janita | 1997 | KeUi | 97A045 | 50 m | 1:07.41 | 1:05.41 | |
41 | Kettunen Ella | 1998 | HyUS | 98B092 | 25 m | 1:05.11 | 1:05.11 | |
42 | Ruhala Lotta | 1997 | RiUS | 97A633 | 50 m | 1:07.09 | 1:05.09 | |
43 | Schroderus Reetta | 1997 | JUK | 97B069 | 50 m | 1:06.76 | 1:04.76 | |
44 | Tuomisto Tiia | 1998 | TuUS | 98A356 | 50 m | 1:06.72 | 1:04.72 | |
45 | Lahtinen Onerva | 1998 | KeUi | 98A801 | 50 m | 1:05.73 | 1:03.73 | |
46 | Sjölund Ylva | 1998 | SCRaseborg | 98A399 | 50 m | 1:05.60 | 1:03.60 | |
47 | Katajisto Alina | 1998 | SCN | 98B083 | 25 m | 1:03.19 | 1:03.19 | |
48 | Mustakoski Emmi | 1999 | RiUS | 99A182 | 50 m | 1:04.68 | 1:02.68 | |
49 | Stenberg Annika | 1998 | NumKis | 98A065 | 25 m | 1:02.65 | 1:02.65 | |
50 | Peippo Pinja | 1999 | VanVe | 99A544 | 50 m | 1:04.50 | 1:02.50 | |
51 | Laihonen Annika | 1997 | NumKis | 97A407 | 50 m | 1:04.38 | 1:02.38 | |
52 | Pihkamäki Katariina | 1998 | RiUS | 98A155 | 25 m | 1:02.01 | 1:02.01 | |
53 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RiUS | 98A156 | 50 m | 1:03.23 | 1:01.23 | |
54 | Pälvimäki Leona | 1997 | RiUS | 97A191 | 25 m | 59.38 | 59.38 | |
55 | Tollander Yvonne | 1997 | SiHy | 97A006 | 25 m | 59.07 | 59.07 | |
Tekijä: WinGrodan 1.20.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: Nummelan Kisaajat | Tulostusaika | 09:22 |