2019-06-18   04:50:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Silkeborg Swim Cup 2013

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

13_S
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer 
 
12 år og yngre: Klaudia W. Mogensen (2000) 3:05.17 2012-08-25 
13 - 14 år: Signe Tolstrup (1995) 2.49.13 2008.08.31 
15-16 år: Nicole Møller (1993) 2.47.08 2009.08.23 
17 og ældre: Tina Flaskager (1986) 2.56.06 2005.08.21 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
332  Lindblad Anne-Sofie  1997  VI39  9716AF  50 m  2:38.95   
321  Pedersen Josefine  1999  MK 31  9928AB  50 m  2:39.19   
388  Beith Maria Søe  1996  THISTED  9676AH  50 m  2:41.36   
132  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  50 m  2:46.58   
446  Larsen Julie Lundorff  2000  SILKEBORG  0018AC  50 m  2:48.61   
133  Delin Astrid  1999  KØGE  9954AE  50 m  2:49.92   
46  Pedersen Maja Sandholm  1998  HOLSTEBRO  9818AF  50 m  2:55.99   
83  Lund Stella Krogh  2000  HORSENS  0056AN  50 m  2:58.52   
122  Andersen Laura  1997  KØGE  9704AM  50 m  2:59.13   
10  403  Bertelsen Cecilie Bach  1997  SILKEBORG  9734AJ  50 m  2:59.55   
11  347  Kristiansen Monica  2001  STT  0108AB  50 m  2:59.73   
12  232  Snitgaard Mathilde  2000  STRUER  0054AF  50 m  3:02.06   
13  81  Lund Karen Krogh  1996  HORSENS  9616AX  50 m  3:05.69   
14  71  Ibsen Sille  2001  HORSENS  0134AU  50 m  3:09.33   
15  80  Lund Johanne Krogh  1995  HORSENS  9528AY  50 m  3:10.73   
16  383  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  50 m  3:16.01   
17  104  Mejer Amalie  1998  IKAST  9814AT  50 m  3:19.12   
18  150  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  50 m  3:19.76   
19  15  Byskov Natascha Holm  2000  HOLSTEBRO  0072AY  50 m  3:21.49   
20  215  Nielsen Karoline  1997  SKAGEN  9736AL  50 m  3:21.76   
21  221  Hatting Line  1996  STRUER  9678AL  50 m  3:24.39   
22  138  Guldbrandsen Ida Bull  2002  KØGE  0272AO  50 m  3:25.15   
23  342  Huryn Xandra  2001  STT  0138AB  50 m  3:28.29   
24  102  Lausten Sascha  2002  IKAST  0202AJ  50 m  3:29.88   
25  101  Knudsen Emilie  2002  IKAST  0222AK  50 m  3:30.06   
26  124  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  50 m  3:31.19   
27  375  Ross Rikke  2002  BIRKERØD  0216AC  50 m  3:31.75   
28  204  Stærmose Signe  1999  NYBORG  9936AR  50 m  3:32.69   
29  170  Seest-Østergård Zascha  2002  KØGE  0296AJ  50 m  3:44.33   
30  25  Godt Annika Hausgaard  2003  HOLSTEBRO  0306AE  50 m  4:03.87   
31  205  Vestergaard Camilla  2000  NYBORG  0078AF  50 m  4:07.92   
32  173  Svenstrup Maja  2002  KØGE  0232AB  50 m  4:28.63   
33  417  Frandsen Lykke  2002  SILKEBORG  0252AQ  50 m  4:47.71   
34  30  Iversen Thilde Rud  2001  HOLSTEBRO  0154AX  50 m     
35  409  Cameron Emma L. S.  2001  SILKEBORG    50 m     
36  449  Lyskjær Line  2003  SILKEBORG    50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.22.00  Udskriftsdato  23 august 2013 
Licens til Silkeborg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark