Program för Team Sportia & TYR Swim /UGP2
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Team Sportia Swim & TYR/ UGP 2 |
|
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
19:31 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 13, 1500m Frisim Herrar |
Finaler (4) |
Sponsor: Team Sportia & TYR |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
2 |
Sebastian Svensson |
1999 |
AN6599 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
25:17.02 |
34 |
3 |
Anes Cavka |
1999 |
AG9799 |
ELFSBORG |
|
25m |
23:01.58 |
129 |
4 |
Samuel Arvidsson |
1999 |
AP1799 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
22:26.99 |
297 |
5 |
Mikolaj Cuszynski-Kruk |
1998 |
AP7198 |
S 02 |
|
50m |
22:42.54 |
356 |
6 |
Ludwig Lorentzon |
1999 |
AK4999 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
23:59.35 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Gustav Johansson |
1999 |
AK3399 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
21:54.79 |
101 |
2 |
Tom Kristofferson |
1998 |
AN5398 |
GÖTEBORG |
|
50m |
21:28.96 |
8 |
3 |
Viktor Forafonov |
2002 |
|
Asker SK |
|
25m |
21:15.00 |
54 |
4 |
Elliot Olsson |
1999 |
AD2799 |
ELFSBORG |
|
25m |
20:18.43 |
214 |
5 |
Jonathan Ekelund |
1999 |
AA4999 |
MASS |
|
25m |
20:33.59 |
55 |
6 |
Melker Olsson |
2000 |
AC5100 |
ELFSBORG |
|
25m |
21:28.46 |
31 |
7 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
50m |
21:51.83 |
439 |
8 |
Max Ström |
2000 |
AK2300 |
UDDEVALLA |
|
50m |
22:20.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
1 |
Aron Qvirist |
1998 |
AB7198 |
MASS |
|
50m |
19:54.00 |
2 |
2 |
Carl-Fredrik Bengtsson |
1998 |
|
Asker SK |
|
25m |
19:51.18 |
349 |
3 |
Marcus Wallén |
1999 |
AE8199 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
19:16.90 |
359 |
4 |
Samuel Rudqvist |
1999 |
AA7799 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
19:12.71 |
433 |
5 |
Albin Robertsson |
1998 |
AF1398 |
UDDEVALLA |
|
25m |
19:16.16 |
193 |
6 |
Gustav Palmér |
1998 |
AF6798 |
MARIESTAD |
|
25m |
19:31.39 |
64 |
7 |
William Westerlund Holappa |
1999 |
AC0599 |
ELFSBORG |
|
25m |
19:52.17 |
412 |
8 |
Martin Andersson |
1998 |
AE0798 |
UDDEVALLA |
|
25m |
20:09.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
330 |
1 |
Rasmus Källén |
1996 |
AF3596 |
SK 1970 |
|
50m |
18:55.81 |
158 |
2 |
Simon Sundfors |
1996 |
AV4996 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
18:34.86 |
414 |
3 |
Simon Bodestig |
1996 |
AT7396 |
UDDEVALLA |
|
25m |
18:10.10 |
432 |
4 |
Karl Olsson |
1996 |
AF8396 |
UDDEVALLA |
|
25m |
17:46.44 |
296 |
5 |
Jesper Böhn |
1998 |
AD5998 |
S 02 |
|
25m |
17:47.96 |
243 |
6 |
Tor Leander |
1999 |
AA5999 |
MASS |
|
25m |
18:30.13 |
123 |
7 |
Victor Engqvist |
1997 |
AN1997 |
SK GÖTENE |
|
25m |
18:37.09 |
345 |
8 |
Johan Staflund |
1997 |
AE7197 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
19:08.55 |
Skapad av WinGrodan 1.19.17 |
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
Utskriftstid |
19:31 |
|