2019-11-20   14:52:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för U-Gp 2 Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  U Gp 2 2013    Utskriftsdatum  09 mars 2013   
  Tävlingsort  Löddeköpinge    Utskriftstid  14:56   
  Arrangör  SK Lödde         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer  Finaler (8) 
Sponsor: KKB Fastigheter AB 
 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
271  Amanda Önnestam  2001  AM2401  SK LÖDDE    25m   
184  Lovisa Vesterlund Kocsis  2002  AJ0802  SK SYDSIM    25m   
280  Sara Sällberg  2001  AF7201  SK LÖDDE    25m   
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
70  Minna Larsson  2002  AB3802  SJÖBO SS    25m   
29  Heidi Gingsjö  2000  BI1200  YSTADS SS    25m  1:56.51 
119  Friderika Bursan  1998  BF8698  MKK    25m  1:46.66 
265  Matilda Johansdotter  2000  BE1400  SK LÖDDE    25m  1:46.77 
196  Ella Laurén  2001  AO1201  SK HAJEN    25m   
273  Victoria Segerdahl  2001  AS1801  SK LÖDDE    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Karolina Nilsson  1999  AI7699  YSTADS SS    25m  1:37.73 
291  Julia Kraljevic  1999  AM6899  MKK    25m  1:34.70 
116  Noemi Ströhagen  1998  AB0298  MKK    25m  1:33.87 
274  Julia Forell  2000  AR8400  SK LÖDDE    25m  1:33.98 
198  Elin Lackegård  2000  AR9600  SK HAJEN    25m  1:34.74 
111  Josephine Mikkelsen  2002  AI5202  MKK    25m  1:39.14 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
269  Saga Miderbäck  2000  AR9400  SK LÖDDE    25m  1:29.64 
197  Sofia Christerson  1999  AJ9299  SK HAJEN    25m  1:27.21 
159  Nicola Parfitt  2000  AE3400  TRELLEB K    25m  1:26.81 
112  Alexandra Kowalska  1999  BA1699  MKK    25m  1:27.08 
120  Erica Birkeberg  1998  BF7698  MKK    25m  1:28.98 
278  Vivianne Olsson  2000  AV5600  SK LÖDDE    25m  1:31.89 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
73  Lina Sjöholm  2000  AD7200  SJÖBO SS    25m  1:23.97 
267  Elin Önnestam  1996  BO2896  SK LÖDDE    25m  1:20.87 
276  Vilma Rodman  1999  AM8299  SK LÖDDE    25m  1:19.55 
177  Frida Nordefell  2000  AF1800  SK SYDSIM    25m  1:20.29 
28  Alicia Norberg Randowo  1999  AS4499  YSTADS SS    25m  1:23.92 
182  Wilma Heij-Lindholm  1999  AG1299  SK SYDSIM    25m  1:25.71 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
68  Rebecca Börjesson  1999  AT6299  SJÖBO SS    25m  1:17.60 
157  Davilda Lareva  2000  AE4400  TRELLEB K    25m  1:16.74 
247  Natalie Varady  1997  AU8897  SS IDEN    25m  1:15.87 
121  Hanna Liljegren  1998  AM7898  MKK    25m  1:16.23 
266  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    25m  1:17.31 
275  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  1:18.46 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
158  Sandra Lendt  2000  AH0400  TRELLEB K    25m  1:14.11 
268  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  SK LÖDDE    25m  1:13.94 
286  Vilma Segerdahl  1998  AV6298  SK LÖDDE    25m  1:12.33 
308  My Grewell  1998  BE2698  SK SYDSIM    25m  1:13.94 
279  Viktoria Ramkvist  1996  AC1496  SK LÖDDE    25m  1:13.97 
272  Elin Johannesson  1999  AM4299  SK LÖDDE    25m  1:15.37 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
218  Cecilia Boman  1996  AV3696  SS IDEN    25m  1:09.56 
205  Hanna Cronqvist  1996  AD5496  TRELLEBORG    25m  1:06.94 
296  Fanny Andersson  1997  AO9497  SK TRITON    25m  1:05.89 
270  Sandra Engberg  1995  AH9695  SK LÖDDE    25m  1:06.11 
117  Josefine Bivesand  1995  AN1695  MKK    25m  1:09.51 
277  Erika Sällberg  1997  AT3497  SK LÖDDE    25m  1:12.27 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  14:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner