2019-11-17   00:32:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för U-Gp 2 Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  U Gp 2 2013    Utskriftsdatum  10 mars 2013   
  Tävlingsort  Löddeköpinge    Utskriftstid  08:22   
  Arrangör  SK Lödde         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 5, 200m Ryggsim Damer  Finaler (8) 
Sponsor: Peter Landgrens & Co 
 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
184  Lovisa Vesterlund Kocsis  2002  AJ0802  SK SYDSIM    25m   
282  Agnes Dansdotter  2002  AI6402  SK LÖDDE    25m   
130  Ida Björkdahl  2002  AJ4202  MKK    25m   
182  Wilma Heij-Lindholm  1999  AG1299  SK SYDSIM    25m   
125  Felicia Kennbäck  2001  BF2201  MKK    25m   
281  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m   

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
198  Elin Lackegård  2000  AR9600  SK HAJEN    25m   
200  Lovisa Christerson  2002  AM3402  SK HAJEN    25m   
116  Noemi Ströhagen  1998  AB0298  MKK    25m   
33  Sara Melgar  2002  AA8602  YSTADS SS    25m   
123  Delina Ande Johannes  2000  BI8400  MKK    25m   
131  Augusta Jansson  2000  BD8200  MKK    25m   

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
132  Olivia Torres  1999  BL9299  MKK    25m   
133  Zerina Imamovic  2001  BF0201  MKK    25m   
180  Josefine Franzén  2000  AF0800  SK SYDSIM    25m   
129  Johanna Ingner  2002  AI4202  MKK    25m   
128  Kristina Kulcsar  2001  AY7801  MKK    25m   
185  Klara Johansson  2001  AO5401  SK SYDSIM    25m   

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
127  Victoria Huynh  2000  BF3600  MKK    25m   
273  Victoria Segerdahl  2001  AS1801  SK LÖDDE    25m  3:32.32 
269  Saga Miderbäck  2000  AR9400  SK LÖDDE    25m  3:25.81 
265  Matilda Johansdotter  2000  BE1400  SK LÖDDE    25m  3:31.79 
271  Amanda Önnestam  2001  AM2401  SK LÖDDE    25m  3:33.74 
224  Josefin Dellhede  2003  AD3403  SS IDEN    25m   

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
280  Sara Sällberg  2001  AF7201  SK LÖDDE    25m  3:01.18 
161  Anna Svensson-Fehér  2000  AF0400  TRELLEB K    50m  2:55.95 
179  Kajsa-Elsa Lindestam  2000  AF3800  SK SYDSIM    25m  2:53.74 
34  Matilda Åkesson  1999  AL9699  YSTADS SS    25m  2:55.77 
225  Louise Dellhede  1999  AQ8499  SS IDEN    50m  2:59.24 
120  Erica Birkeberg  1998  BF7698  MKK    25m  3:04.63 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
277  Erika Sällberg  1997  AT3497  SK LÖDDE    25m  2:51.66 
159  Nicola Parfitt  2000  AE3400  TRELLEB K    25m  2:49.93 
73  Lina Sjöholm  2000  AD7200  SJÖBO SS    25m  2:47.94 
268  Julia Brinkhagen  1999  AM3299  SK LÖDDE    25m  2:48.70 
136  Nathalie Lind  1998  BF5498  MKK    25m  2:50.57 
267  Elin Önnestam  1996  BO2896  SK LÖDDE    25m  2:52.24 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
206  Ida Enehov  1999  AC8899  TRELLEBORG    25m  2:47.46 
266  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    25m  2:42.25 
283  Michelle Lövdahl  1995  AH8895  SK LÖDDE    25m  2:39.24 
157  Davilda Lareva  2000  AE4400  TRELLEB K    25m  2:40.97 
279  Viktoria Ramkvist  1996  AC1496  SK LÖDDE    25m  2:46.89 
286  Vilma Segerdahl  1998  AV6298  SK LÖDDE    25m  2:47.53 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
124  Jenny Thalin  1997  BC8697  MKK    50m  2:35.35 
134  Hannah Skog  1997  AK3297  MKK    25m  2:28.12 
118  Andrea Gustafsson  1996  AV0896  MKK    25m  2:24.30 
236  Linnéa Månsson  1996  AJ6296  SS IDEN    25m  2:26.43 
270  Sandra Engberg  1995  AH9695  SK LÖDDE    25m  2:33.15 
72  Emelie Rosen  1998  AS1498  SJÖBO SS    25m  2:38.94 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  10 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  08:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner