2019-11-15   19:35:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för U-Gp 2 Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

4_S
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
296  Andersson Fanny  1997  SK TRITON  AO9497  25 m  1:05.89   
270  Engberg Sandra  1995  SK LÖDDE  AH9695  25 m  1:06.11   
199  Lundgren Elin  1995  SK HAJEN  BB1295  25 m  1:06.83   
205  Cronqvist Hanna  1996  TRELLEBORG  AD5496  25 m  1:06.94   
118  Gustafsson Andrea  1996  MKK  AV0896  25 m  1:08.64   
117  Bivesand Josefine  1995  MKK  AN1695  25 m  1:09.51   
218  Boman Cecilia  1996  SS IDEN  AV3696  25 m  1:09.56   
277  Sällberg Erika  1997  SK LÖDDE  AT3497  25 m  1:12.27   
286  Segerdahl Vilma  1998  SK LÖDDE  AV6298  25 m  1:12.33   
10  268  Brinkhagen Julia  1999  SK LÖDDE  AM3299  25 m  1:13.94   
11  308  Grewell My  1998  SK SYDSIM  BE2698  25 m  1:13.94   
12  279  Ramkvist Viktoria  1996  SK LÖDDE  AC1496  25 m  1:13.97   
13  158  Lendt Sandra  2000  TRELLEB K  AH0400  25 m  1:14.11   
14  272  Johannesson Elin  1999  SK LÖDDE  AM4299  25 m  1:15.37   
15  247  Varady Natalie  1997  SS IDEN  AU8897  25 m  1:15.87   
16  121  Liljegren Hanna  1998  MKK  AM7898  25 m  1:16.23   
17  157  Lareva Davilda  2000  TRELLEB K  AE4400  25 m  1:16.74   
18  266  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:17.31   
19  68  Börjesson Rebecca  1999  SJÖBO SS  AT6299  25 m  1:17.60   
20  275  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:18.46   
21  276  Rodman Vilma  1999  SK LÖDDE  AM8299  25 m  1:19.55   
22  177  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  1:20.29   
23  267  Önnestam Elin  1996  SK LÖDDE  BO2896  25 m  1:20.87   
24  262  Styff Amanda  1997  SK LÖDDE  BG1497  25 m  1:21.03   
25  215  Sjöberg Sofia  1997  TRELLEBORG  AT5697  25 m  1:22.71   
26  28  Randowo Alicia Norberg  1999  YSTADS SS  AS4499  25 m  1:23.92   
27  73  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  1:23.97   
28  182  Heij-Lindholm Wilma  1999  SK SYDSIM  AG1299  25 m  1:25.71   
29  292  Degirmenci Selina  1996  MKK  BK3496  25 m  1:25.95   
30  214  Sandberg Matilda  1997  TRELLEBORG  AI8297  25 m  1:26.73   
31  159  Parfitt Nicola  2000  TRELLEB K  AE3400  25 m  1:26.81   
32  112  Kowalska Alexandra  1999  MKK  BA1699  25 m  1:27.08   
33  197  Christerson Sofia  1999  SK HAJEN  AJ9299  25 m  1:27.21   
34  120  Birkeberg Erica  1998  MKK  BF7698  25 m  1:28.98   
35  269  Miderbäck Saga  2000  SK LÖDDE  AR9400  25 m  1:29.64   
36  115  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  1:30.45   
37  278  Olsson Vivianne  2000  SK LÖDDE  AV5600  25 m  1:31.89   
38  116  Ströhagen Noemi  1998  MKK  AB0298  25 m  1:33.87   
39  274  Forell Julia  2000  SK LÖDDE  AR8400  25 m  1:33.98   
40  291  Kraljevic Julia  1999  MKK  AM6899  25 m  1:34.70   
41  198  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:34.74   
42  153  Frederiksen Julia  2001  TRELLEB K  AD4801  25 m  1:36.14   
43  30  Nilsson Karolina  1999  YSTADS SS  AI7699  25 m  1:37.73   
44  111  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  1:39.14   
45  119  Bursan Friderika  1998  MKK  BF8698  25 m  1:46.66   
46  183  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  1:46.68   
47  265  Johansdotter Matilda  2000  SK LÖDDE  BE1400  25 m  1:46.77   
48  29  Gingsjö Heidi  2000  YSTADS SS  BI1200  25 m  1:56.51   
49  70  Larsson Minna  2002  SJÖBO SS  AB3802  25 m     
50  160  Ström Julia  1997  TRELLEB K  BR4497  25 m     
51  184  Kocsis Lovisa Vesterlund  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m     
52  196  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m     
53  271  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m     
54  273  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m     
55  280  Sällberg Sara  2001  SK LÖDDE  AF7201  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  10:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner