Program för UGP-3 Stockholm - Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
UGP 3 - 2013 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:07 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
255 |
3 |
Astrid Onno |
2000 |
BA5600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
282 |
4 |
Elin Öberg |
2000 |
BA6600 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
3:54.20 |
210 |
5 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
0 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:06.35 |
504 |
1 |
Linn Thomessen |
1999 |
BE1299 |
VÄSBY SS |
|
50m |
3:02.58 |
435 |
2 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:57.16 |
546 |
3 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
50m |
2:54.70 |
183 |
4 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:49.97 |
298 |
5 |
Moa Lindahl |
1999 |
AM1699 |
SKK |
|
50m |
2:50.63 |
37 |
6 |
Sara Andersson |
2000 |
AO6600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:56.09 |
551 |
7 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
50m |
3:02.44 |
46 |
8 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
3:04.73 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
0 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:47.61 |
344 |
1 |
Josefin Hallman |
1995 |
BF4695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:37.67 |
288 |
2 |
Emma Bring |
1995 |
BG5695 |
SKK |
|
50m |
2:33.41 |
138 |
3 |
Charlotte Myers |
1997 |
BQ2497 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:31.66 |
124 |
4 |
Jonna Dahlberg |
1995 |
AP9895 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:21.03 |
456 |
5 |
Ronja Wikström |
1996 |
BQ0696 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:23.73 |
144 |
6 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:32.94 |
584 |
7 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
50m |
2:37.32 |
32 |
8 |
Ida Österman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
50m |
2:41.67 |
21 |
9 |
Linda Brännlund |
1998 |
AW6298 |
DANDERYD |
|
50m |
2:49.57 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2013 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
15:07 |
|