Program for TYR Swim Meet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 1
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
Tyr Swim Meet |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
09:24 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Herrar |
Försök (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
366 |
1 |
Oliver Stålbrand |
2002 |
AP3302 |
HS |
|
50m |
|
317 |
2 |
Hugo Bjäredal-Hjort |
2000 |
AV5900 |
HS |
|
50m |
|
408 |
3 |
Pontus Westberg |
2000 |
AS9500 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
634 |
4 |
Jonathan Risåsen |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
49.54 |
456 |
5 |
Simon Gustafsson |
2002 |
AN0102 |
MKK |
|
25m |
57.89 |
325 |
6 |
Oscar Elfers |
2002 |
AL9102 |
HS |
|
50m |
|
405 |
7 |
David Säll |
2000 |
AS8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Alessio Giambalvo |
2001 |
AR4701 |
HS |
|
25m |
47.16 |
457 |
2 |
Tim Györei Andersson |
2000 |
AV5100 |
MKK |
|
50m |
46.59 |
435 |
3 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
25m |
45.95 |
556 |
4 |
Nils Tangvald |
1997 |
AR9197 |
VELLINGE-N |
|
50m |
44.71 |
570 |
5 |
Herman Nilsson |
2002 |
AI1502 |
YSTADS SS |
|
25m |
45.35 |
392 |
6 |
David Issa |
2001 |
AI4901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
46.48 |
336 |
7 |
Joel Johansson |
2001 |
AR2701 |
HS |
|
25m |
47.11 |
401 |
8 |
Hugo Malmberg |
2001 |
AH9701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
48.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
608 |
1 |
Rasmus Pettersson-Dahlberg |
2000 |
AQ2500 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
44.36 |
377 |
2 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SS IDEN |
|
50m |
43.85 |
345 |
3 |
Isac Lindén |
2001 |
AK7901 |
HS |
|
25m |
43.23 |
388 |
4 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
42.82 |
495 |
5 |
Samuel Schildt |
2000 |
AP3100 |
MKK |
|
25m |
42.90 |
403 |
6 |
Rudolf Pogosian |
2000 |
AN8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
43.31 |
626 |
7 |
Emil Fiskå |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
44.30 |
496 |
8 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
44.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
447 |
1 |
Michael Birkeberg |
2000 |
AJ0700 |
MKK |
|
25m |
41.16 |
632 |
2 |
Mathias Gundersson Förslund |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
40.39 |
453 |
3 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
39.44 |
633 |
4 |
Nicholas Lia |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
39.03 |
312 |
5 |
Johan Alderbrink |
2001 |
AO7701 |
HS |
|
25m |
39.30 |
661 |
6 |
Vincent Quach |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
39.74 |
356 |
7 |
André Philipsson Eriksson |
2001 |
AH1501 |
HS |
|
25m |
41.08 |
398 |
8 |
Per Levander |
2002 |
AD8702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
42.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
451 |
1 |
Joaquin Diaz |
2001 |
AH4101 |
MKK |
|
25m |
38.80 |
421 |
2 |
Elliot Larsson |
2000 |
AF3300 |
SK LÖDDE |
|
25m |
38.12 |
625 |
3 |
Christian Saebo Fenton |
2001 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
37.31 |
458 |
4 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
25m |
36.71 |
367 |
5 |
|
0 |
|
|
|
25m |
37.04 |
657 |
6 |
Julius Rosmo |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
38.11 |
390 |
7 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
38.37 |
323 |
8 |
Andreas Edman |
1999 |
AS6599 |
HS |
|
25m |
38.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Dante Vollmer |
2001 |
AH3501 |
HS |
|
25m |
36.47 |
658 |
2 |
Magnus Tomter Ouren |
2000 |
|
Lambertset |
|
50m |
36.19 |
550 |
3 |
Filip Henriksson |
1998 |
AW9398 |
VELLINGE-N |
|
25m |
36.06 |
513 |
4 |
William Latak |
1999 |
AH4399 |
POSEIDON |
|
25m |
35.63 |
332 |
5 |
Gustaf Hansson |
2001 |
AD5101 |
HS |
|
25m |
35.95 |
327 |
6 |
Daniel Fischer |
2002 |
AC0302 |
HS |
|
25m |
36.17 |
653 |
7 |
Martin Midtbö |
1999 |
|
Lambertset |
|
50m |
36.30 |
474 |
8 |
Filip Kutlesovski |
2000 |
AP0100 |
MKK |
|
25m |
36.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
652 |
1 |
Henrik Arnestad |
2000 |
|
Lambertset |
|
50m |
34.71 |
584 |
2 |
Lars Hallberg |
2001 |
AC2701 |
TRELLEB K |
|
25m |
34.37 |
355 |
3 |
Gustav Persson |
2000 |
AJ4500 |
HS |
|
25m |
34.27 |
385 |
4 |
Samuel Bladin |
1999 |
AO4399 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
34.15 |
423 |
5 |
Elias Mårtensson |
1997 |
AV6997 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.25 |
428 |
6 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.27 |
441 |
7 |
Ali Al-Raiss |
1998 |
AP9598 |
MKK |
|
25m |
34.67 |
442 |
8 |
Anton Andersson Arvidsson |
1999 |
AC0999 |
MKK |
|
25m |
35.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
489 |
1 |
Dragomir Petrov |
1996 |
AX9596 |
MKK |
|
50m |
33.33 |
672 |
2 |
Oscar Rypestöl Tollefsrud |
1998 |
|
Lambertset |
|
50m |
32.55 |
646 |
3 |
Erik Waale |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
29.88 |
469 |
4 |
Simon Karlsson |
1997 |
AK4397 |
MKK |
|
50m |
28.04 |
545 |
5 |
Jimmy Lu |
1997 |
AO7997 |
SK SYDSIM |
|
50m |
29.70 |
547 |
6 |
Måns Tangvald |
1995 |
AN3595 |
SK SYDSIM |
|
50m |
30.72 |
373 |
7 |
Alexander Dahlén |
1999 |
AI4399 |
SS IDEN |
|
50m |
32.73 |
410 |
8 |
Emil Östrand |
1998 |
AB2598 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
33.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
438 |
1 |
Gustav Östlund |
2000 |
AH1100 |
SK LÖDDE |
|
25m |
33.27 |
524 |
2 |
Max Andersson |
1996 |
AC6196 |
SK RAN |
|
25m |
32.49 |
645 |
3 |
Erling Syversveen Lie |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
29.87 |
508 |
4 |
Hugo Cedervall |
1997 |
AA0197 |
POSEIDON |
|
25m |
27.83 |
525 |
5 |
Richard Berg |
1998 |
AH5598 |
SK RAN |
|
25m |
29.14 |
415 |
6 |
Lukas Gunnarsson |
1998 |
AK8398 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.62 |
674 |
7 |
Henrik W Pedersen |
1998 |
|
Lambertset |
|
50m |
32.72 |
352 |
8 |
Hampus Olsson |
2000 |
AH7700 |
HS |
|
25m |
33.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
659 |
1 |
Martin Wold |
2000 |
|
Lambertset |
|
50m |
32.96 |
391 |
2 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
31.76 |
644 |
3 |
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
29.82 |
380 |
4 |
Fredrik Hansen |
1992 |
AR0192 |
SS IDEN |
|
50m |
27.73 |
553 |
5 |
Gustav Nyrenstedt |
1992 |
AD6992 |
VELLINGE-N |
|
50m |
28.49 |
664 |
6 |
Adrian Aasheim |
1996 |
|
Lambertset |
|
50m |
30.57 |
627 |
7 |
Sondre Henningsen |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
32.56 |
518 |
8 |
Nicolas Nolén |
2000 |
AG4500 |
POSEIDON |
|
25m |
33.43 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:24 |
|