Program för TYR Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 2, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 381 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:13.17 | |
2 | 680 | Ribgy Lisa | 1994 | HS | 50 m | 2:14.91 | ||
3 | 682 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 50 m | 2:14.91 | |
4 | 578 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 2:19.18 | |
5 | 649 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 50 m | 2:20.20 | ||
6 | 517 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 50 m | 2:20.95 | |
7 | 382 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 50 m | 2:21.30 | |
8 | 331 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 2:21.79 | |
9 | 619 | Stang Aune Brita | 1997 | Stavang.SC | 50 m | 2:23.81 | ||
10 | 417 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 50 m | 2:24.54 | |
11 | 572 | Olsson Julia | 1997 | YSTADS SS | AH7297 | 25 m | 2:25.62 | |
12 | 386 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 2:26.48 | |
13 | 596 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:26.69 | |
14 | 613 | Lane Emily | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:27.06 | ||
15 | 365 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 2:27.55 | |
16 | 551 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 50 m | 2:27.76 | |
17 | 606 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:27.78 | |
18 | 655 | Pettersen Guro Skrindo | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:30.13 | ||
19 | 419 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 25 m | 2:31.46 | |
20 | 670 | Lindsgård P.kristin | 1997 | Lambertset | 50 m | 2:31.50 | ||
21 | 589 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 2:31.57 | |
22 | 507 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 50 m | 2:32.06 | |
23 | 555 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 50 m | 2:32.32 | |
24 | 544 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 2:32.37 | |
25 | 402 | Pihlblad-Swahn Erica | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4201 | 50 m | 2:34.32 | |
26 | 477 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 2:34.35 | |
27 | 535 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 2:34.42 | |
28 | 665 | Bergren Ada Emelie Bekk | 1996 | Lambertset | 50 m | 2:34.68 | ||
29 | 552 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 25 m | 2:34.69 | |
30 | 500 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | 2:34.78 | |
31 | 611 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 2:36.21 | |
32 | 600 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:36.52 | |
33 | 605 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 2:36.92 | |
34 | 437 | Önnestam Elin | 1996 | SK LÖDDE | BO2896 | 25 m | 2:37.30 | |
35 | 407 | Wensmark Josefin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AR9601 | 50 m | 2:37.59 | |
36 | 662 | Hage Frida Lykke | 1999 | Lambertset | 50 m | 2:37.77 | ||
37 | 404 | Steen Ebba | 1999 | JÄRFÄLLA S | BC3699 | 50 m | 2:37.89 | |
38 | 559 | Virgili Julia | 1998 | VELLINGE-N | AZ2698 | 25 m | 2:38.30 | |
39 | 480 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 2:38.37 | |
40 | 598 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:38.42 | |
41 | 335 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 50 m | 2:39.18 | |
42 | 516 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:41.26 | |
43 | 583 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 25 m | 2:41.87 | |
44 | 523 | Östlund Rebecka | 1999 | POSEIDON | AE9899 | 25 m | 2:42.08 | |
45 | 631 | Fossnaes Amalia Marie | 1999 | Bærum | 50 m | 2:42.09 | ||
46 | 582 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 50 m | 2:42.21 | |
47 | 622 | Enholm Carlmark Celina | 2000 | Stavang.SC | 50 m | 2:43.20 | ||
48 | 637 | Essebo Olivia | 1998 | Bærum | 50 m | 2:43.51 | ||
49 | 406 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 2:43.84 | |
50 | 446 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 50 m | 2:47.37 | |
51 | 351 | Nilsson Erika | 1998 | HS | AQ3698 | 50 m | 2:48.02 | |
52 | 471 | Kowalska Alexandra | 1999 | MKK | BA1699 | 25 m | 2:48.91 | |
53 | 579 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 2:49.02 | |
54 | 395 | Larsson Linneá | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR3600 | 50 m | 2:50.82 | |
55 | 394 | Larsson Cassandra | 2000 | JÄRFÄLLA S | AR5600 | 50 m | 2:51.50 | |
56 | 571 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 2:52.75 | |
57 | 379 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 2:53.54 | |
58 | 588 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEB K | AB6203 | 50 m | 2:53.87 | |
59 | 620 | Tandrevold Abrahamsen Celine | 2001 | Stavang.SC | 50 m | 2:55.24 | ||
60 | 399 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 2:57.33 | |
61 | 389 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 50 m | 3:02.56 | |
62 | 466 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 3:12.30 | |
63 | 430 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 3:17.01 | |
64 | 409 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 3:23.66 | |
65 | 483 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 3:24.04 | |
66 | 396 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | ||
67 | 400 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | ||
68 | 623 | Chevalier Lise | 2000 | Stavang.SC | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 28 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 16:38 |