2020-01-18   09:44:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Affärsverken Cup 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 50m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Affärsverken 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  AL9701  25 m  33.10   
Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  33.10   
Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  33.87   
58  Barinov Kirill  2001  RONNEBY SS  AS5301  25 m  34.37   
76  Marjanovic Edwin  2001  KARLSHAMN  AB4101  25 m  34.65   
Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  36.48   
13  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  37.18   
Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  37.21   
74  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  ac4304  25 m  37.41   
10  64  Loman-Ranheim Balder  2002  RONNEBY SS  AJ8502  25 m  40.25   
11  73  Arlehall Jesper  2001  KARLSKRONA  AA8501  25 m  40.81   
12  71  Svensson Arvid  2003  RONNEBY SS  AJ6303  25 m  42.95   
13  53  Olsson Theodor  2004  KARLSHAMN  AE3304  25 m  43.20   
14  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  46.19   
15  66  Olsson Anton  2003  RONNEBY SS  AN1303  25 m  48.90   
16  Abrahamsson Johan  2004  KARLSKRONA  AA3504  25 m  50.29   
17  82  Borggren Samuel  2002  KARLSKRONA  AJ0902  25 m  51.32   
18  63  Johansson Vibbe  2004  RONNEBY SS  AG8704  25 m  51.55   
19  Blomqvist Jonathan  2003  KARLSKRONA  AI9503  25 m     
20  Ejermark Rasmus  2004  KARLSKRONA    25 m     
21  10  Petersson Anton  2004  KARLSKRONA  AD6304  25 m     
22  11  Ohlsson Jakob  2004  KARLSKRONA  AB5704  25 m     
23  12  Persson David  2004  KARLSKRONA  AD7304  25 m     
24  60  Carlsson Adam  2002  RONNEBY SS  AS8102  25 m     
25  61  Haglund Lucas  2001  RONNEBY SS  AS9701  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  02 december 2013 
Licensierad till: Karlskrona Simsällskap  Utskriftstid  23:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner