2020-01-18   09:43:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Affärsverken Cup 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

10_S
Gren 10, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Affärsverken 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  40.16   
69  Simander Ella  2002  RONNEBY SS  AU4802  25 m  43.59   
49  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  25 m  45.23   
79  Olsson Alicia  2001  KARLSKRONA  BJ9201  25 m  46.40   
21  Nilsson Sofia  2001  KARLSKRONA  BJ9601  25 m  46.87   
27  Lundström Matilda  2001  KARLSKRONA  AW3601  25 m  47.23   
46  Briskog Nellie  2001  KARLSHAMN  AB8601  25 m  48.14   
33  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  48.45   
77  Marjanovic Vanja  2001  KARLSHAMN  ab9601  25 m  50.30   
10  14  Lundgren Alice  2001  KARLSKRONA  AR0601  25 m  51.15   
11  30  Hallsten Elsa  2002  KARLSKRONA  AC8802  25 m  51.93   
12  55  Wadling Ella  2003  KARLSHAMN  AF8403  25 m  51.98   
13  24  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  52.09   
14  16  Sisins Viktoria  2002  KARLSKRONA  AH9602  25 m  52.15   
15  51  Karlsson Ida  2002  KARLSHAMN  BC8202  25 m  53.24   
16  52  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  53.96   
17  62  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  AV4802  25 m  54.20   
18  19  Andersson Caroline  2002  KARLSKRONA  AH6602  25 m  54.68   
19  35  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  55.23   
20  68  Seilaff Ronja  2004  RONNEBY SS  AP5404  25 m  55.57   
21  81  Alexandersson Tufva  2002  KARLSKRONA  AV9202  25 m  55.98   
22  54  Tengius Thea  2003  KARLSHAMN  AB3203  25 m  56.90   
23  20  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  57.46   
24  26  Greco Thea  2004  KARLSKRONA  AA4604  25 m  57.69   
25  18  Lundström Lova  2003  KARLSKRONA  BC1803  25 m  58.11   
26  36  Bergelin Elsa  2004  KARLSKRONA  AH0204  25 m  58.52   
27  45  Andersson Linnea  2004  KARLSHAMN  AA6204  25 m  1:01.40   
28  41  Hansson Filippa  2004  KARLSKRONA  AD8804  25 m  1:02.58   
29  48  Erneland Isabelle  2002  KARLSHAMN  AY5602  25 m  1:03.31   
30  34  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  1:08.64   
31  59  Bromé Lisa  2004  RONNEBY SS  AQ0804  25 m  1:09.21   
32  15  Waked Rima  2001  KARLSKRONA    25 m     
33  22  Svensson Malva  2004  KARLSKRONA  AE0404  25 m     
34  23  Falk Nora  2004  KARLSKRONA    25 m     
35  28  Sundelin Martina  2001  KARLSKRONA  AW9601  25 m     
36  31  Dahlgren Vips  2003  KARLSKRONA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  02 december 2013 
Licensierad till: Karlskrona Simsällskap  Utskriftstid  23:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner