Program för UGP 4 OLKA Sportresor
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
UGP 4 OLKA Sportresor |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Mölndal |
|
Utskriftstid |
12:19 |
|
|
Arrangör |
Mölndals ASS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (12) |
Sponsor: Partyland Frölunda Torg |
|
Heat 1 (12) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
280 |
1 |
Dagny Gustafsson |
2000 |
BM8200 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
45 |
2 |
Sofia Hellberg |
2000 |
BL7600 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
391 |
3 |
Keely Crosby |
2001 |
AW3801 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
151 |
4 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
25m |
|
210 |
5 |
Amanda Kindström |
2001 |
BE2801 |
MASS |
|
25m |
|
18 |
6 |
Julia Svendberg |
1998 |
AR3898 |
ALE |
|
25m |
|
323 |
7 |
Loella Kottusch |
2000 |
AU1400 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
383 |
8 |
Carmen Cheng |
1997 |
BG7697 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Nathalie Barrington |
2002 |
AY9202 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
73 |
2 |
Tilde Persson |
2001 |
BK2201 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:32.08 |
313 |
3 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:29.01 |
338 |
4 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
50m |
3:26.20 |
339 |
5 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
50m |
3:28.36 |
135 |
6 |
Emma Wetteskog |
2001 |
BI6801 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:29.78 |
344 |
7 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
3:44.33 |
311 |
8 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:25.21 |
122 |
2 |
Livia Malmsten |
2001 |
AY9401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:22.68 |
353 |
3 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
3:21.64 |
321 |
4 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:19.52 |
333 |
5 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
3:20.20 |
233 |
6 |
Ellen Premmert |
2001 |
AQ2601 |
MASS |
|
25m |
3:22.63 |
64 |
7 |
Emma Mickelsson |
2001 |
BJ7801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:24.33 |
202 |
8 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
3:26.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Erika Grüneberger |
2001 |
AZ6201 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:17.63 |
284 |
2 |
Emilia Karlberg |
2002 |
AM0602 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:16.41 |
37 |
3 |
Felicia Eriksson |
2000 |
BI7200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:13.49 |
258 |
4 |
Hanna Wretborn |
1998 |
AW2698 |
MASS |
|
50m |
3:12.83 |
82 |
5 |
Lovisa Sturve Näslund |
2000 |
BD0200 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:13.34 |
328 |
6 |
Melina Robertsson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:15.04 |
295 |
7 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:16.94 |
336 |
8 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
3:18.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Frida Johansson |
2000 |
AF9800 |
MASS |
|
25m |
3:12.24 |
145 |
2 |
Sofia Abrahamsson |
2001 |
AI0601 |
MASS |
|
25m |
3:11.54 |
271 |
3 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:09.33 |
173 |
4 |
Olivia Flagerup |
1997 |
AZ7497 |
MASS |
|
50m |
3:07.76 |
241 |
5 |
Klara Rubin |
1997 |
AZ4697 |
MASS |
|
25m |
3:08.54 |
326 |
6 |
Emilia Lundqvist-Jenc |
1999 |
BK3899 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:10.30 |
51 |
7 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:11.65 |
239 |
8 |
Linnea Reuterberg |
2001 |
AQ9601 |
MASS |
|
25m |
3:12.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
379 |
1 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
25m |
3:07.32 |
351 |
2 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
50m |
3:06.75 |
95 |
3 |
Madeleine Andersson |
1997 |
BF0897 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
3:06.05 |
279 |
4 |
Lovisa Gröndahl |
2000 |
AW7400 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:04.92 |
190 |
5 |
Elin Gustafsson |
2000 |
AQ1400 |
MASS |
|
25m |
3:05.42 |
179 |
6 |
Daniela Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
MASS |
|
25m |
3:06.08 |
26 |
7 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:07.02 |
372 |
8 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
3:07.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Isabelle Asserståhl |
2000 |
AZ4600 |
MASS |
|
25m |
3:03.11 |
345 |
2 |
Tilda Conradsson |
1999 |
AZ7499 |
VARBERG |
|
50m |
3:02.47 |
235 |
3 |
Emma Pålsson |
1999 |
AC0499 |
MASS |
|
25m |
3:00.64 |
27 |
4 |
Nora Berglin |
1998 |
BK5298 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:57.40 |
337 |
5 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
2:58.87 |
183 |
6 |
Malin Gatzwiller |
1995 |
BT8495 |
MASS |
|
25m |
3:01.67 |
31 |
7 |
Olivia Dahlström |
2001 |
AV5601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:03.04 |
168 |
8 |
Emma Elsius |
2000 |
BA0400 |
MASS |
|
25m |
3:04.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
291 |
1 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:56.85 |
282 |
2 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:56.17 |
23 |
3 |
Vanja Alm |
2000 |
AD2400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:54.71 |
75 |
4 |
Vanessa Phu |
1998 |
BL3498 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:54.17 |
42 |
5 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
AT1499 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:54.58 |
138 |
6 |
Isabella Brogren |
1999 |
BB7499 |
KUNGÄLV |
|
25m |
2:54.94 |
54 |
7 |
Josefine Kjellander |
1997 |
BA2897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:56.28 |
312 |
8 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:57.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Amanda Johansson |
2000 |
AJ9400 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:53.41 |
355 |
2 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
2:51.84 |
186 |
3 |
Agnes Granberg |
1996 |
AO2696 |
MASS |
|
25m |
2:50.56 |
329 |
4 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:49.87 |
250 |
5 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
2:49.92 |
309 |
6 |
Emma Walander |
1999 |
AK0899 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:51.67 |
322 |
7 |
Amanda Johansson |
1997 |
BJ4497 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:51.89 |
218 |
8 |
Rebecca Lundgren |
1996 |
AX7496 |
MASS |
|
25m |
2:53.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Sofia Johannesson |
1996 |
AO4696 |
MASS |
|
25m |
2:48.42 |
350 |
2 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
2:48.27 |
126 |
3 |
Amanda Rinde |
1998 |
AU3698 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:45.89 |
167 |
4 |
Sophie Eliasson |
1998 |
AN0498 |
MASS |
|
25m |
2:43.92 |
292 |
5 |
Fanny Nilsson |
1998 |
AT9498 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:45.05 |
327 |
6 |
Malin Nilsson |
1995 |
AF7495 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:47.16 |
38 |
7 |
Daniella Fallenhag |
2000 |
AR7800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:48.36 |
219 |
8 |
Klara Lundström |
1995 |
BT9495 |
MASS |
|
25m |
2:49.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Sanna Lygnestrand |
1999 |
AG5499 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:43.05 |
348 |
2 |
Linnea Dunberg |
2000 |
AE8200 |
VARBERG |
|
25m |
2:41.05 |
212 |
3 |
Ulrika Krüger |
1996 |
BA3896 |
MASS |
|
25m |
2:37.79 |
56 |
4 |
Inez Kristensson |
1997 |
AK1897 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:36.95 |
185 |
5 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
25m |
2:37.27 |
228 |
6 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
25m |
2:40.28 |
366 |
7 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
25m |
2:41.56 |
238 |
8 |
Linn Rehnberg |
1998 |
AG0298 |
MASS |
|
25m |
2:43.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:34.84 |
110 |
2 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:34.59 |
221 |
3 |
Amanda Magnusson |
1999 |
AF9699 |
MASS |
|
25m |
2:31.44 |
361 |
4 |
Elin Kvarnemar |
1995 |
BA3295 |
VARBERG |
|
25m |
2:24.92 |
62 |
5 |
Sara Linné |
1997 |
AT5297 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:26.63 |
77 |
6 |
Viktoria Reinhold |
1996 |
AW9696 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:31.60 |
2 |
7 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:34.78 |
317 |
8 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:36.79 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2013 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:19 |
|