Ohjelma Vattenfall Swim Cup 2009 Morning VV
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Vattenfall Swim Cup 2009 (VV) |
|
Udskriftsdato |
24 maj 2009 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
07:43 |
|
|
Arrangør |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
Løb 5, 100m Medley Women |
Finaler (16) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
2 |
Freja Hjelmsø |
1999 |
9958AH |
HERLEV |
|
25m |
|
347 |
3 |
Petrine Brandt Hansen |
1999 |
9984AF |
NAKSKOV |
|
25m |
2:19.47 |
475 |
4 |
Thereza Maria Neesgaard |
1999 |
9946AI |
BIRKERØD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
649 |
1 |
Alexandra Penzold |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
2:14.00 |
278 |
2 |
Sarah Wohlert |
1998 |
9862AJ |
A6 |
|
25m |
2:09.55 |
305 |
3 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
GI40HERMES |
|
25m |
2:05.46 |
257 |
4 |
Astrid Kesner |
2000 |
0008AB |
A6 |
|
25m |
2:07.96 |
267 |
5 |
Sebine Møller |
1999 |
|
A6 |
|
25m |
2:09.97 |
452 |
6 |
Alberte Bjerregaard Slot |
1998 |
9896AM |
ST ESBJERG |
|
25m |
2:16.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
447 |
1 |
Laura Dargen |
2000 |
|
EIDELSTEDT |
|
25m |
2:03.78 |
280 |
2 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
A6 |
|
25m |
2:02.07 |
307 |
3 |
Elisabeth Faber |
1999 |
9964AK |
GI40HERMES |
|
25m |
2:00.00 |
302 |
4 |
Rikke Dehn |
1999 |
9978AE |
GI40HERMES |
|
25m |
2:00.00 |
156 |
5 |
Frederike Weber |
2000 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
2:02.07 |
651 |
6 |
Carolin Klebert |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
2:04.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
679 |
1 |
Sarah Schumann |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:58.91 |
258 |
2 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
A6 |
|
25m |
1:57.13 |
169 |
3 |
Darcie Wichmann |
1999 |
|
HARBURG |
|
25m |
1:55.87 |
67 |
4 |
Michelle Förster |
2000 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
1:55.94 |
320 |
5 |
Laura Magnolia Randrup |
1999 |
9978AJ |
GI40HERMES |
|
25m |
1:58.27 |
171 |
6 |
Janine Wilhelm |
1999 |
|
HARBURG |
|
25m |
1:59.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Celine Brock |
2000 |
0038AA |
HERLEV |
|
25m |
1:55.29 |
266 |
2 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
25m |
1:54.72 |
98 |
3 |
Maja Leth Bang |
1999 |
9942AI |
HERLEV |
|
25m |
1:53.95 |
667 |
4 |
Lilly-Sophie Gross |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:54.27 |
675 |
5 |
Nicole Schmid |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:54.84 |
174 |
6 |
Kim Jänicke |
1998 |
|
HARBURG |
|
25m |
1:55.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
690 |
1 |
Vanessa Städter |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:52.20 |
323 |
2 |
Phoebe Linde Atkins |
2000 |
0058AA |
MK 31 |
|
25m |
1:51.09 |
157 |
3 |
Charlotte Wendtlandt |
1999 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
1:50.00 |
301 |
4 |
Natasja Schultz |
1998 |
9888AN |
GI40HERMES |
|
25m |
1:50.47 |
247 |
5 |
Malene Bang |
1999 |
9976AD |
A6 |
|
25m |
1:52.16 |
449 |
6 |
Nanna Hansen |
1998 |
9896AL |
ST ESBJERG |
|
25m |
1:53.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
327 |
1 |
Deidre Ø. Hansen |
1999 |
9978AB |
MK 31 |
|
25m |
1:50.00 |
292 |
2 |
Liselotte Baxter |
1998 |
9854AH |
ERRITSØ |
|
25m |
1:49.41 |
404 |
3 |
Laura von Holdt |
1998 |
|
EIDELSTEDT |
|
25m |
1:47.65 |
272 |
4 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
|
A6 |
|
25m |
1:48.19 |
692 |
5 |
Viktoria Trommer |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:49.74 |
70 |
6 |
Celine Förster |
2000 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
1:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Jasmin Troschier |
1998 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
1:45.27 |
63 |
2 |
Stefanie Franke |
1998 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
1:44.78 |
660 |
3 |
Jenny Sattler |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:44.06 |
274 |
4 |
Maia Stripp |
1998 |
9802AI |
A6 |
|
25m |
1:44.47 |
77 |
5 |
Alina Czorny |
1998 |
217670 |
AHRENSBURG |
|
25m |
1:44.85 |
462 |
6 |
Ella Turin |
1998 |
9834AG |
WEST SWIM |
|
25m |
1:47.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Stefanie Jorga |
1999 |
|
HARBURG |
|
25m |
1:43.07 |
358 |
2 |
Hanna Jönsson |
1998 |
AB8498 |
OSBY SS |
|
25m |
1:42.87 |
500 |
3 |
Uljana Zhdanova |
1998 |
256649 |
PSVSCHWER |
|
25m |
1:42.32 |
103 |
4 |
Emily Krontoft |
1998 |
9858AI |
HERLEV |
|
25m |
1:42.42 |
68 |
5 |
Nicola Dähn |
1999 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
1:42.90 |
282 |
6 |
Clara Heil |
1998 |
9814AG |
BOV |
|
25m |
1:43.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
682 |
1 |
Sissy Rössler |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:42.19 |
666 |
2 |
Laura Windisch |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:41.87 |
406 |
3 |
Franziska Nissen |
1999 |
|
EIDELSTEDT |
|
25m |
1:41.16 |
314 |
4 |
Clara Kall |
1999 |
9996AE |
GI40HERMES |
|
25m |
1:41.30 |
409 |
5 |
Ida Persson |
1999 |
AA2699 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
1:41.90 |
674 |
6 |
Nadine Westermann |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:42.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
681 |
1 |
Sissi Lebeck |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:39.94 |
650 |
2 |
Anna Melech |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:39.04 |
161 |
3 |
Jennifer Biel |
1998 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
1:38.00 |
687 |
4 |
Theresa Lindner |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:38.89 |
64 |
5 |
Wibke Schult |
1998 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
1:39.30 |
398 |
6 |
Victoria Ruhmland |
1998 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
1:40.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Ada Bergström Tronsmoen |
1998 |
AE4898 |
OSBY SS |
|
25m |
1:36.45 |
147 |
2 |
Rosa- Marie Eckert |
1998 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
1:36.00 |
360 |
3 |
Miranda Orajärvi |
1998 |
AF7898 |
OSBY SS |
|
25m |
1:35.07 |
498 |
4 |
Charlotta Schwarz |
1998 |
210802 |
PSVSCHWER |
|
25m |
1:35.45 |
485 |
5 |
Wiebke Dethloff |
1998 |
219387 |
PSVSCHWER |
|
25m |
1:36.30 |
328 |
6 |
Tenna Jensen |
1998 |
9828AH |
MK 31 |
|
25m |
1:37.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Alina Stephan |
1998 |
|
KÖPENICKER |
|
25m |
1:33.75 |
326 |
2 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
MK 31 |
|
25m |
1:30.89 |
495 |
3 |
Alicia Pohl |
1998 |
210808 |
PSVSCHWER |
|
25m |
1:29.88 |
330 |
4 |
Mathilde Zaggai |
1998 |
9862AF |
MK 31 |
|
25m |
1:30.47 |
477 |
5 |
Kristin Blach Petersen |
1998 |
9878AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:31.98 |
391 |
6 |
Susanne Reeg |
1998 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
1:35.00 |
|
|
Heat 14 (16) (9 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
385 |
1 |
Linnéa Sjödahl |
2000 |
AC7600 |
KRONOBERG |
|
25m |
1:46.03 |
256 |
2 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
1:42.94 |
379 |
3 |
Lova Andersson |
2000 |
AA3600 |
KRONOBERG |
|
25m |
1:31.44 |
670 |
4 |
Marlene Schmidt |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:42.73 |
668 |
5 |
Lisa Kapr |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:44.80 |
658 |
6 |
Fränzi Heinrich |
2000 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:46.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Frauke Seidel |
1999 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
1:40.00 |
488 |
2 |
Elaine Haberer |
1999 |
209169 |
PSVSCHWER |
|
25m |
1:33.86 |
657 |
3 |
Franziska Fischer |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:29.03 |
683 |
4 |
Sophie Fischer |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:29.98 |
691 |
5 |
Victoria Fischer |
1999 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:36.18 |
454 |
6 |
Louise Frandsen |
1999 |
9924AA |
WEST SWIM |
|
25m |
1:40.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
464 |
1 |
Jasmin Koefoed Jacobsen |
1998 |
9834AA |
WEST SWIM |
|
25m |
1:28.77 |
179 |
2 |
Maike Fiebelkorn |
1998 |
|
HARBURG |
|
25m |
1:23.45 |
489 |
3 |
Nele Klein |
1998 |
191872 |
PSVSCHWER |
|
25m |
1:22.13 |
474 |
4 |
Emilia Lüders |
1998 |
9898AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:22.40 |
655 |
5 |
Elisabeth Grösel |
1998 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
1:25.09 |
325 |
6 |
Alberte Sara Cornelius |
1998 |
9836AF |
MK 31 |
|
25m |
1:29.49 |
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
|