Ohjelma Høststævne
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Danbolig Vallensbæk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:06.36 | |
2 | 99 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:11.38 | |
3 | 130 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:15.27 | |
4 | 125 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:15.56 | |
5 | 191 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:19.53 | |
6 | 161 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:23.48 | ||
7 | 121 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:23.82 | |
8 | 196 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:24.02 | |
9 | 112 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:24.16 | |
10 | 59 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:25.52 | |
11 | 109 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:25.77 | |
12 | 150 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:26.74 | |
13 | 145 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:26.78 | |
14 | 135 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:28.10 | |
15 | 8 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:28.37 | |
16 | 139 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:29.14 | |
17 | 101 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:29.15 | |
18 | 5 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 1:31.83 | |
19 | 106 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:35.28 | |
20 | 137 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:36.72 | |
21 | 7 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 1:37.40 | |
22 | 60 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:37.93 | |
23 | 153 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 25 m | 1:38.45 | ||
24 | 19 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 0344AJ | 50 m | 1:38.81 | |
25 | 126 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:39.23 | |
26 | 131 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 1:40.53 | |
27 | 113 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:40.72 | |
28 | 133 | Olsen Emma Mossin | 2002 | HELSINGØR | 0268AS | 25 m | 1:41.60 | |
29 | 9 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 25 m | 1:42.49 | ||
30 | 163 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:45.00 | ||
31 | 36 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 1:47.12 | |
32 | 141 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:49.34 | |
33 | 6 | Hornskov Alma Buhl | 2002 | AIF | 25 m | 1:50.00 | ||
34 | 158 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
35 | 16 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 1:50.05 | |
36 | 35 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 1:52.17 | |
37 | 30 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 50 m | 1:54.94 | |
38 | 33 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 1:54.94 | |
39 | 1 | Andersson Sarah | 2002 | AIF | 0234AO | 25 m | 2:01.81 | |
40 | 32 | Thorsen Emma | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:03.73 | ||
41 | 64 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 2:05.07 | |
42 | 3 | Christoffersen Mille | 2004 | AIF | 0434AD | 25 m | 2:10.00 | |
43 | 15 | Skriver Maja | 2002 | AIF | 25 m | 2:10.00 | ||
44 | 10 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:10.26 | |
45 | 4 | Do Lillian | 2002 | AIF | 0292AO | 25 m | 2:12.59 | |
46 | 11 | Riis Caroline | 2003 | AIF | 0382AL | 25 m | 2:13.94 | |
47 | 27 | Pedersen Hannah B | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:14.52 | ||
48 | 18 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 50 m | 2:14.69 | |
49 | 66 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | |||
50 | 67 | Carlsen Sarah Løvendahl | 2005 | STT | 25 m | |||
51 | 68 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 25 m | |||
52 | 69 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 25 m | |||
53 | 143 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
54 | 149 | Jensen Kresstine Brusen | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
55 | 185 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m | |||
56 | 187 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 25 m | |||
57 | 188 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 25 m | |||
58 | 211 | Normand Pil | 2003 | VI39 | 25 m | |||
59 | 213 | Scioldann Thea | 2003 | VI39 | 25 m | |||
60 | 214 | Serifovski Funda | 2004 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:03.68 | |
2 | 177 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:05.52 | |
3 | 178 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:09.31 | |
4 | 84 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:12.60 | |
5 | 77 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 50 m | 1:13.74 | |
6 | 200 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:14.29 | |
7 | 218 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 1:15.01 | |
8 | 138 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:15.61 | |
9 | 174 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:15.77 | |
10 | 144 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:16.17 | |
11 | 74 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 1:17.53 | |
12 | 155 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:17.74 | ||
13 | 13 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:18.47 | |
14 | 2 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | 1:18.96 | |
15 | 136 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:20.08 | |
16 | 111 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 50 m | 1:20.52 | |
17 | 86 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:21.16 | |
18 | 110 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:22.99 | |
19 | 104 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:23.35 | |
20 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 1:24.60 | |
21 | 123 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 1:24.90 | |
22 | 120 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 1:24.97 | |
23 | 12 | Rohr Bertram | 2003 | AIF | 0333AE | 25 m | 1:25.00 | |
24 | 171 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:25.44 | |
25 | 116 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:25.75 | |
26 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 50 m | 1:27.41 | |
27 | 14 | Selvyn Kasper Glud | 2001 | AIF | 0137AK | 25 m | 1:31.85 | |
28 | 134 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:32.55 | |
29 | 82 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:32.68 | |
30 | 124 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:33.23 | |
31 | 170 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:33.84 | |
32 | 172 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 25 m | 1:34.28 | ||
33 | 205 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 25 m | 1:34.51 | ||
34 | 114 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:35.24 | |
35 | 79 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:35.31 | |
36 | 45 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:36.24 | |
37 | 31 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 50 m | 1:36.30 | |
38 | 25 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 0305AF | 25 m | 1:37.24 | |
39 | 169 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:39.12 | |
40 | 17 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 1:39.40 | |
41 | 154 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:40.00 | ||
42 | 207 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:40.09 | |
43 | 89 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 1:40.41 | |
44 | 156 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:40.93 | ||
45 | 206 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:41.79 | |
46 | 204 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:42.15 | |
47 | 159 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:42.43 | ||
48 | 48 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 1:49.19 | |
49 | 20 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:50.50 | ||
50 | 83 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:52.01 | |
51 | 22 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 50 m | 1:54.76 | |
52 | 21 | Fabricius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:55.50 | ||
53 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:55.50 | ||
54 | 34 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 50 m | 1:56.13 | |
55 | 44 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:56.97 | |
56 | 28 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:57.50 | ||
57 | 51 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:58.75 | |
58 | 181 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 25 m | 2:09.35 | ||
59 | 50 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 25 m | 2:20.50 | ||
60 | 23 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 0483AD | 25 m | 2:35.13 | |
61 | 26 | Livoni Adam | 2003 | MK 31 | 25 m | |||
62 | 46 | Kristiansen Joakim I. | 2003 | STT | 25 m | |||
63 | 49 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 25 m | |||
64 | 53 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | ||
65 | 54 | Nickels Mathias Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | |||
66 | 55 | Nickelsen Mads Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | |||
67 | 56 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 25 m | |||
68 | 118 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
69 | 132 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
70 | 140 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
71 | 148 | Englev Alexander | 2004 | SOLRØD | 25 m | |||
72 | 160 | Taggaard Mads Pastwa | 2003 | SOLRØD | 25 m | |||
73 | 180 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 25 m | |||
74 | 182 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 25 m | |||
75 | 183 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | |||
76 | 208 | Asgreen Carsten | 2003 | VI39 | 25 m | |||
77 | 209 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 25 m | |||
78 | 210 | Ludvig Johannes | 2003 | VI39 | 25 m | |||
79 | 212 | Scioldann Emil | 2002 | VI39 | 25 m | |||
80 | 215 | Sølvberg Dennis | 2001 | VI39 | 25 m | |||
81 | 216 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 25 m | |||
82 | 217 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 3, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: BORD DÆK DIG |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:26.61 | |
2 | 190 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:29.89 | |
3 | 75 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:33.49 | |
4 | 162 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:34.40 | ||
5 | 87 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:36.81 | |
6 | 90 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:44.42 | |
7 | 58 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:48.30 | |
8 | 152 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
9 | 88 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:56.15 | |
10 | 62 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 50 m | 2:43.81 | |
11 | 61 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 4, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Home i Vallensbæk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:04.84 | |
2 | 202 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:23.75 | |
3 | 81 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:29.31 | |
4 | 201 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:32.00 | |
5 | 86 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 50 m | 1:35.58 | |
6 | 41 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 50 m | 1:39.39 | |
7 | 39 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:55.03 | |
8 | 38 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 50 m | 2:04.60 | |
9 | 40 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 2:13.29 | |
10 | 24 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | ||
11 | 42 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
Sponsor: Maler Bendt Barsdal A/S |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:56.74 | |
2 | 99 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 3:03.55 | |
3 | 191 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 3:09.15 | |
4 | 112 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 3:26.87 | |
5 | 78 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 3:38.57 | |
6 | 197 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:39.87 | |
7 | 157 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 3:50.00 | ||
8 | 117 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 3:51.14 | |
9 | 186 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 4:14.70 | |
10 | 198 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Knud Larsen Byggecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:24.37 | |
2 | 177 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:51.99 | |
3 | 201 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 3:12.41 | |
4 | 41 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 3:16.13 | |
5 | 80 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:22.96 | |
6 | 38 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 3:44.13 | |
7 | 91 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 4:05.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 7, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Les Nageurs Rouges | 0 | GSK | 25 m | 2:37.00 | ||
2 | 96 | Helsingør Piger 2 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:37.39 | ||
3 | 189 | Super Sild Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:38.00 | ||
4 | 95 | Helsingør Piger 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:50.77 | ||
5 | 98 | Helsingør Piger 3 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:51.27 | ||
6 | 97 | Helsingør Piger 4 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:54.09 | ||
7 | 195 | Talent Tøser Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 57 | Stt Piger 1 | 2001 | STT | 25 m | |||
9 | 165 | Solrøds Nenkaninuse | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
10 | 184 | Minitøser Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 8, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Champs Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:15.00 | ||
2 | 92 | Helsingør Drenge 1 | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 2:24.43 | ||
3 | 72 | Los Nadadores Rojos | 0 | GSK | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 93 | Helsingør Drenge 2 | 2000 | HELSINGØR | 50 m | 2:34.45 | ||
5 | 199 | Tsunami Boys Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:36.00 | ||
6 | 94 | Helsingør Drenge 3 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:43.25 | ||
7 | 70 | I Nuotatori Rosse | 0 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
8 | 73 | Rubrum Natantibus | 0 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
9 | 168 | Bølgebrydere Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 3:12.00 | ||
10 | 203 | Vilde Sardiner Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 3:30.00 | ||
11 | 37 | Stt Drenge | 2000 | STT | 25 m | |||
12 | 43 | Stt Drenge 1 | 1999 | STT | 25 m | |||
13 | 179 | Minisoldater Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:13.33 | |
2 | 192 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:19.23 | |
3 | 125 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:24.10 | |
4 | 190 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:25.39 | |
5 | 107 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:28.63 | |
6 | 108 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:30.06 | |
7 | 139 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:34.38 | |
8 | 58 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:35.18 | |
9 | 59 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:35.21 | |
10 | 78 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:35.52 | |
11 | 101 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:37.43 | |
12 | 142 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 1:39.56 | |
13 | 109 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:40.81 | |
14 | 141 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:42.11 | |
15 | 152 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:44.00 | ||
16 | 153 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 25 m | 1:44.00 | ||
17 | 157 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:46.40 | ||
18 | 100 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:48.04 | |
19 | 137 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:48.27 | |
20 | 36 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 1:52.46 | |
21 | 35 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 2:00.98 | |
22 | 187 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 25 m | 2:02.02 | ||
23 | 19 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 0344AJ | 25 m | 2:03.06 | |
24 | 64 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 2:04.11 | |
25 | 33 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 2:14.11 | |
26 | 62 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | ||
27 | 66 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | |||
28 | 67 | Carlsen Sarah Løvendahl | 2005 | STT | 25 m | |||
29 | 68 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 25 m | |||
30 | 69 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 25 m | |||
31 | 126 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | ||
32 | 188 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:11.20 | |
2 | 178 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:18.83 | |
3 | 174 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:18.98 | |
4 | 84 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 25 m | 1:23.27 | |
5 | 200 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:25.68 | |
6 | 41 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:26.03 | |
7 | 110 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:28.16 | |
8 | 144 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:29.93 | |
9 | 81 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 50 m | 1:31.79 | |
10 | 136 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:34.74 | |
11 | 39 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:38.64 | |
12 | 104 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:39.25 | |
13 | 42 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:41.78 | |
14 | 40 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:42.52 | |
15 | 134 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:43.70 | |
16 | 206 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:47.71 | |
17 | 171 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 1:49.49 | |
18 | 207 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:50.27 | |
19 | 91 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 50 m | 1:54.61 | |
20 | 17 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 1:54.66 | |
21 | 45 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:55.33 | |
22 | 20 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:57.50 | ||
23 | 21 | Fabricius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
24 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
25 | 204 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:03.02 | |
26 | 48 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 2:08.41 | |
27 | 181 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 25 m | 2:15.93 | ||
28 | 22 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 25 m | 2:38.97 | |
29 | 23 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 0483AD | 25 m | ||
30 | 44 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | ||
31 | 46 | Kristiansen Joakim I. | 2003 | STT | 25 m | |||
32 | 49 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 25 m | |||
33 | 50 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 25 m | |||
34 | 51 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | ||
35 | 53 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | ||
36 | 56 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 25 m | |||
37 | 132 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
38 | 180 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 25 m | |||
39 | 182 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 25 m | |||
40 | 183 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | |||
41 | 209 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 25 m | |||
42 | 210 | Ludvig Johannes | 2003 | VI39 | 25 m | |||
43 | 215 | Sølvberg Dennis | 2001 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Restaurant Krabben |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 30.27 | |
2 | 192 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 33.98 | |
3 | 193 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 34.23 | |
4 | 107 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 34.38 | |
5 | 75 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 50 m | 35.09 | |
6 | 108 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 35.12 | |
7 | 121 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 36.42 | |
8 | 112 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 36.86 | |
9 | 90 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 37.32 | |
10 | 8 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 37.36 | |
11 | 145 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 37.43 | |
12 | 109 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 37.78 | |
13 | 87 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 50 m | 38.37 | |
14 | 150 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 38.45 | |
15 | 106 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 38.72 | |
16 | 61 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 39.04 | |
17 | 196 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 39.05 | |
18 | 129 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 25 m | 39.09 | |
19 | 105 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 39.36 | |
20 | 198 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 39.59 | |
21 | 7 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 39.96 | |
22 | 153 | Lorentzen Katja | 2003 | SOLRØD | 25 m | 40.00 | ||
23 | 5 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 40.22 | |
24 | 135 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 40.43 | |
25 | 117 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 41.13 | |
26 | 19 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 0344AJ | 25 m | 41.15 | |
27 | 103 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 42.72 | |
28 | 126 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 42.95 | |
29 | 143 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 42.97 | ||
30 | 131 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 43.01 | |
31 | 186 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 43.15 | |
32 | 10 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 44.16 | |
33 | 60 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 44.36 | |
34 | 1 | Andersson Sarah | 2002 | AIF | 0234AO | 25 m | 44.46 | |
35 | 113 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 44.58 | |
36 | 119 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 44.72 | |
37 | 88 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 44.92 | |
38 | 9 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 25 m | 46.03 | ||
39 | 30 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 25 m | 46.09 | |
40 | 11 | Riis Caroline | 2003 | AIF | 0382AL | 25 m | 46.16 | |
41 | 147 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 46.31 | |
42 | 16 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 0398AC | 25 m | 46.42 | |
43 | 64 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 48.30 | |
44 | 15 | Skriver Maja | 2002 | AIF | 25 m | 49.87 | ||
45 | 128 | Mathi Juliane Camille Rau | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 51.90 | ||
46 | 18 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 0372AJ | 25 m | 52.07 | |
47 | 32 | Thorsen Emma | 2004 | MK 31 | 25 m | 52.85 | ||
48 | 27 | Pedersen Hannah B | 2005 | MK 31 | 25 m | 53.36 | ||
49 | 4 | Do Lillian | 2002 | AIF | 0292AO | 25 m | 56.50 | |
50 | 3 | Christoffersen Mille | 2004 | AIF | 0434AD | 25 m | 56.69 | |
51 | 68 | Nielsen Celine Rytter | 2005 | STT | 25 m | 1:12.98 | ||
52 | 69 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | STT | 25 m | 1:22.78 | ||
53 | 6 | Hornskov Alma Buhl | 2002 | AIF | 25 m | |||
54 | 66 | Tabo Schastine R. Skifter | 2005 | STT | 25 m | |||
55 | 67 | Carlsen Sarah Løvendahl | 2005 | STT | 25 m | |||
56 | 149 | Jensen Kresstine Brusen | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
57 | 185 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 25 m | |||
58 | 188 | Vinter Mille | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Restaurant Krabben |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 31.52 | |
2 | 77 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 50 m | 32.97 | |
3 | 2 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | 33.10 | |
4 | 202 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 33.34 | |
5 | 218 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 33.87 | |
6 | 155 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 25 m | 34.46 | ||
7 | 136 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 34.87 | |
8 | 13 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 35.11 | |
9 | 122 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 35.18 | |
10 | 111 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 35.46 | |
11 | 74 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 50 m | 35.48 | |
12 | 110 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 36.83 | |
13 | 116 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 37.13 | |
14 | 80 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 37.52 | |
15 | 115 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 37.64 | |
16 | 14 | Selvyn Kasper Glud | 2001 | AIF | 0137AK | 25 m | 37.96 | |
17 | 171 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 38.09 | |
18 | 17 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 0341AI | 25 m | 38.85 | |
19 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 50 m | 38.96 | |
20 | 31 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 39.38 | |
21 | 146 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 39.48 | |
22 | 24 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 0355AF | 25 m | 39.55 | |
23 | 82 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 40.03 | |
24 | 134 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 40.27 | |
25 | 205 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 25 m | 40.41 | ||
26 | 79 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 50 m | 40.53 | |
27 | 102 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 40.70 | |
28 | 114 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 40.79 | |
29 | 170 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 41.47 | |
30 | 156 | Sejberg Bastian Rosgaard | 2000 | SOLRØD | 25 m | 42.41 | ||
31 | 169 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 42.93 | |
32 | 25 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 0305AF | 25 m | 42.96 | |
33 | 154 | Meilling Mikkel W. N. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 43.00 | ||
34 | 206 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 43.79 | |
35 | 12 | Rohr Bertram | 2003 | AIF | 0333AE | 25 m | 43.97 | |
36 | 172 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 25 m | 44.01 | ||
37 | 207 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 44.38 | |
38 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 45.16 | |
39 | 48 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 45.52 | |
40 | 89 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 47.64 | |
41 | 83 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 48.16 | |
42 | 22 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 0317AF | 25 m | 48.50 | |
43 | 34 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 25 m | 49.30 | |
44 | 29 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 25 m | 49.45 | ||
45 | 20 | Elliks Michael | 2002 | MK 31 | 25 m | 49.50 | ||
46 | 21 | Fabricius Kristoffer | 2002 | MK 31 | 25 m | 49.50 | ||
47 | 215 | Sølvberg Dennis | 2001 | VI39 | 25 m | 49.82 | ||
48 | 210 | Ludvig Johannes | 2003 | VI39 | 25 m | 50.66 | ||
49 | 50 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | STT | 25 m | 55.05 | ||
50 | 23 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 0483AD | 25 m | 1:05.10 | |
51 | 49 | Knudsen Kalle Germer | 2004 | STT | 25 m | 1:05.57 | ||
52 | 51 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | STT | 0449AD | 25 m | 1:09.66 | |
53 | 209 | Janischefska Matias | 2003 | VI39 | 25 m | 1:11.55 | ||
54 | 160 | Taggaard Mads Pastwa | 2003 | SOLRØD | 25 m | 1:46.00 | ||
55 | 46 | Kristiansen Joakim I. | 2003 | STT | 25 m | |||
56 | 53 | Møller Theodor | 2005 | STT | 0533AA | 25 m | ||
57 | 54 | Nickels Mathias Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | |||
58 | 55 | Nickelsen Mads Skovgaard | 2006 | STT | 25 m | |||
59 | 56 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | STT | 25 m | |||
60 | 118 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
61 | 132 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 25 m | |||
62 | 140 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
63 | 148 | Englev Alexander | 2004 | SOLRØD | 25 m | |||
64 | 151 | Kjær Christian | 2001 | SOLRØD | 25 m | |||
65 | 180 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 25 m | |||
66 | 182 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 25 m | |||
67 | 183 | Jørgensen Christopher | 2005 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:35.16 | |
2 | 90 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:38.75 | |
3 | 142 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 1:39.87 | |
4 | 157 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:44.00 | ||
5 | 196 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:46.61 | |
6 | 61 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 1:48.23 | |
7 | 103 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:49.95 | |
8 | 105 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:51.09 | |
9 | 35 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 1:51.26 | |
10 | 197 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:52.12 | |
11 | 78 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 50 m | 1:54.08 | |
12 | 161 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:54.08 | ||
13 | 88 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:57.36 | |
14 | 158 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 163 | Wiese Fredeikke Wallentin | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:00.00 | ||
16 | 62 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 2:00.72 | |
17 | 198 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:05.62 | |
18 | 36 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 0358AE | 25 m | 2:08.67 | |
19 | 33 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 0258AQ | 25 m | 2:12.18 | |
20 | 162 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 25 m | 2:14.63 | ||
21 | 186 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 2:15.70 | |
22 | 30 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 0402AD | 50 m | 2:32.28 | |
23 | 32 | Thorsen Emma | 2004 | MK 31 | 50 m | 3:02.52 | ||
24 | 100 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | ||
25 | 147 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | ||
26 | 149 | Jensen Kresstine Brusen | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:16.59 | |
2 | 124 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:37.50 | |
3 | 177 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:39.76 | |
4 | 122 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:41.28 | |
5 | 174 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:42.72 | |
6 | 84 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 0145AC | 50 m | 1:42.76 | |
7 | 80 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:44.79 | |
8 | 201 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:46.33 | |
9 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:47.05 | |
10 | 79 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:50.38 | |
11 | 138 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:51.64 | |
12 | 115 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:52.96 | |
13 | 146 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:55.02 | |
14 | 38 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:55.80 | |
15 | 120 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 1:55.98 | |
16 | 83 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:59.34 | |
17 | 91 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 2:02.14 | |
18 | 39 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 2:02.22 | |
19 | 25 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 0305AF | 50 m | 2:04.86 | |
20 | 31 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 0357AG | 25 m | 2:29.26 | |
21 | 34 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 0465AC | 50 m | 2:34.88 | |
22 | 28 | Pedersen Vilhelm T. | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:55.50 | ||
23 | 26 | Livoni Adam | 2003 | MK 31 | 25 m | |||
24 | 42 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | ||
25 | 123 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | ||
26 | 151 | Kjær Christian | 2001 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:17.59 | |
2 | 125 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:26.15 | |
3 | 193 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:27.36 | |
4 | 190 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:29.57 | |
5 | 107 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:29.66 | |
6 | 130 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:29.82 | |
7 | 162 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:30.27 | ||
8 | 108 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:30.64 | |
9 | 75 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:32.57 | |
10 | 161 | Thirstrup Caroline Friis | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:33.15 | ||
11 | 142 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 1:33.61 | |
12 | 87 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:36.11 | |
13 | 7 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 0198AW | 25 m | 1:37.00 | |
14 | 59 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:37.05 | |
15 | 145 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:39.51 | |
16 | 121 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:39.83 | |
17 | 101 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:39.87 | |
18 | 5 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 1:40.14 | |
19 | 139 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:40.62 | |
20 | 150 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:41.28 | |
21 | 105 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:41.36 | |
22 | 129 | Narp Anneline Rothe | 2002 | HELSINGØR | 0246AL | 25 m | 1:42.01 | |
23 | 106 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:43.50 | |
24 | 58 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:43.83 | |
25 | 10 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:45.54 | |
26 | 8 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:45.88 | |
27 | 197 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:46.47 | |
28 | 100 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:47.91 | |
29 | 137 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:47.97 | |
30 | 135 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:48.14 | |
31 | 103 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:49.51 | |
32 | 1 | Andersson Sarah | 2002 | AIF | 0234AO | 25 m | 1:50.00 | |
33 | 9 | Knudsen Julie Gerner | 2002 | AIF | 25 m | 1:50.00 | ||
34 | 152 | Pedersen Maria L. C. | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
35 | 60 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:52.46 | |
36 | 141 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:52.79 | |
37 | 147 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:55.40 | |
38 | 131 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 1:57.39 | |
39 | 6 | Hornskov Alma Buhl | 2002 | AIF | 25 m | 2:00.00 | ||
40 | 4 | Do Lillian | 2002 | AIF | 0292AO | 25 m | 2:10.00 | |
41 | 119 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | ||
42 | 127 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
43 | 143 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
44 | 187 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:12.74 | |
2 | 12 | Rohr Bertram | 2003 | AIF | 0333AE | 25 m | 1:25.00 | |
3 | 202 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:27.51 | |
4 | 218 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | 1:27.61 | |
5 | 200 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:28.03 | |
6 | 77 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:28.74 | |
7 | 86 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:29.35 | |
8 | 13 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 1:29.64 | |
9 | 2 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | 1:30.55 | |
10 | 14 | Selvyn Kasper Glud | 2001 | AIF | 0137AK | 25 m | 1:32.24 | |
11 | 138 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:32.63 | |
12 | 111 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:32.95 | |
13 | 81 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:36.70 | |
14 | 120 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 1:37.07 | |
15 | 144 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:37.42 | |
16 | 123 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 1:39.85 | |
17 | 124 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:39.93 | |
18 | 74 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:41.29 | |
19 | 170 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 1:43.88 | |
20 | 102 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:44.03 | |
21 | 146 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:44.60 | |
22 | 115 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 25 m | 1:45.48 | |
23 | 40 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:46.00 | |
24 | 85 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 1:46.62 | |
25 | 104 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:49.27 | |
26 | 205 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 25 m | 1:49.61 | ||
27 | 82 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:50.77 | |
28 | 172 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 25 m | 1:55.97 | ||
29 | 89 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 2:00.34 | |
30 | 169 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:01.31 | |
31 | 204 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:06.24 | |
32 | 181 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 25 m | 2:18.22 | ||
33 | 155 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:49.00 | ||
34 | 44 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | ||
35 | 45 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | ||
36 | 118 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 25 m | |||
37 | 159 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Helsingør Piger 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.80 | ||
2 | 189 | Super Sild Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:22.00 | ||
3 | 96 | Helsingør Piger 2 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.72 | ||
4 | 71 | Les Nageurs Rouges | 0 | GSK | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 98 | Helsingør Piger 3 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:39.31 | ||
6 | 195 | Talent Tøser Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 57 | Stt Piger 1 | 2001 | STT | 25 m | |||
8 | 63 | Stt Piger 2 | 2002 | STT | 25 m | |||
9 | 166 | Solrøds Srand Sild | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
10 | 184 | Minitøser Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: KRYDDER GRØNT |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Champs Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 92 | Helsingør Drenge 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 72 | Los Nadadores Rojos | 0 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 93 | Helsingør Drenge 2 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 199 | Tsunami Boys Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 94 | Helsingør Drenge 3 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 70 | I Nuotatori Rosse | 0 | GSK | 25 m | 2:37.00 | ||
8 | 168 | Bølgebrydere Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:50.00 | ||
9 | 203 | Vilde Sardiner Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | 2:55.00 | ||
10 | 73 | Rubrum Natantibus | 0 | GSK | 25 m | 2:56.00 | ||
11 | 37 | Stt Drenge | 2000 | STT | 25 m | |||
12 | 43 | Stt Drenge 1 | 1999 | STT | 25 m | |||
13 | 47 | Stt Drenge 2 | 2000 | STT | 25 m | |||
14 | 52 | Stt Drenge 3 | 2002 | STT | 25 m | |||
15 | 164 | Solrøds Bullerbasser | 0 | SOLRØD | 25 m | |||
16 | 179 | Minisoldater Vi39 | 0 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 29 september 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 23:11 |