2018-08-14   10:23:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Julklappsplasket Ljungby 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  Julklappsplasket 2013 Ljungby    Utskriftsdatum  07 december 2013   
  Tävlingsort  Ljungby    Utskriftstid  08:13   
  Arrangör  Ljuntgby SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 december 2013         
 
 
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Pojkar A-C  Finaler (9) 
Sponsor: JOTUN 
 
Beräknad start 09:37 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
69  Filip Wik  2002  AO0702  LJUNGBY SS    25m   
35  Elias Kenneryd  1999  AO6999  LJUNGBY SS    25m   
297  Victor Jacobsson  1999  AV0999  VÄXJÖ SS    25m   
               

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
295  Anton Hjelmberg  2001  AR1701  VÄXJÖ SS    25m   
123  William Axelsson  2002  AQ5302  HULTSFRED    25m   
162  Sebastian Istiphan  2001  AP5301  JÖNKÖPING    25m   
               

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
84  Aron Svensson  2001  AK2901  ALVESTA SS    25m  49.52 
176  Patrik Petkoczi  2002  AG3702  JÖNKÖPING    50m  48.11 
38  Wojciech Kluska  2000  AS2700  LJUNGBY SS    25m  45.89 
238  Erik Löfsved  2002  AH3502  HVETLANDA    25m  46.42 
33  Leo Kan  1999  AS4599  LJUNGBY SS    25m  49.14 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
21  Pontus Borling  2002  AC1702  LJUNGBY SS    25m  45.47 
115  Martin Mihalic  1999  AQ6599  GNOSJÖ SS    25m  45.19 
325  Johan Wiloboken  1999  AM1799  ÄLMHULT    25m  42.77 
114  Oscar Luong  1999  AH5999  GNOSJÖ SS    25m  44.84 
301  Victor Seiborg  2000  AV1100  VÄXJÖ SS    25m  45.32 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
152  William Ekström  2002  AC5902  JÖNKÖPING    25m  42.62 
320  Johan Nilsson  2001  AC4501  ÄLMHULT    25m  42.36 
193  Marcus Vilhelmsson  2000  AC2500  JÖNKÖPING    50m  38.13 
102  Philip Lundström  1999  AG6599  GISLAVED    25m  40.96 
22  Benjamin Boros  2000  AM3300  LJUNGBY SS    25m  42.62 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
263  Noah Svensson  1999  AA7199  VÄRNAMO SS    25m  38.13 
333  Erik Halldin  1998  AG5198  VÄXJÖ SS    25m  36.34 
119  Lucas Svensson  1996  AT1396  GNOSJÖ SS    25m  33.94 
61  Erik Salomonsson  1998  AF7798  LJUNGBY SS    25m  36.21 
217  Malte Gustafsson  1999  AJ6999  MARKARYD    25m  36.81 

 
Heat 7 (9) (11 - 12 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
175  Eldin Nukovic  2002  AE5102  JÖNKÖPING    25m  41.51 
284  Bertil Björn  2001  AI0301  VÄXJÖ SS    25m  38.00 
158  Oskar Hegmegi  2001  AB9301  JÖNKÖPING    25m  33.86 
261  Erik Stensson  2002  AC2902  VÄRNAMO SS    25m  33.98 
248  Mihajlo Drca  2001  AI7901  VÄRNAMO SS    25m  41.10 

 
Heat 8 (9) (13 - 14 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
227  Robin Johansson  2000  AC7100  SK STIMMET    25m  35.66 
257  Robin Pettersson  2000  AD2500  VÄRNAMO SS    25m  32.31 
39  David Kurilenko  1999  AT4599  LJUNGBY SS    25m  29.10 
149  Jesper Danielsson  2000  AP2500  JÖNKÖPING    25m  31.33 
222  Mauritz Soldewall  2000  AP5300  MARKARYD    25m  35.25 

 
Heat 9 (9) (15 - 99 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
145  Erik Bjärterot  1998  AD9598  JÖNKÖPING    25m  33.13 
Oscar Al-Sudany  1997  AU3997  LJUNGBY SS    50m  30.99 
208  Simon Pettersson  1995  AB5395  LJUNGBY SS    50m  27.19 
48  Gergö Nagy  1995  AZ6995  LJUNGBY SS    50m  28.12 
Viktor Glemne  1996  AW1796  STRÄNGNÄS    25m  32.51 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  07 december 2013 
Licensierad till: Ljungby Simsällskap  Utskriftstid  08:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner